New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:36-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:42-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 08:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

kendra chemblar
Témanyitáskendra chemblar
kendra chemblar EmptyPént. Júl. 21 2023, 19:17
Kendra Chemblar

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Kendra Avery Chemblar
Becenév
Kendy
Születési hely
New York
Születési idõ
1999. 08. 12.
Kor
23
Lakhely
Most éppen Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
NYU
Foglalkozás
Modell
Hobbi
Olvasás, kutya sétáltatás, barátokkal lógás
Moodboard

Média
csoporthoz tartozom

Jellem
Én egy olyan társadalomhoz tartozok akiknek elváltak a szülei.
Az életem során tapasztalt nehézségek ellenére mindig megtartom a pozitív hozzáállásomat, és megtalálom a boldogságot a mindennapokban. Az elválás fájdalma és az új helyzet megváltozása nem tört meg, inkább megerősített engem.

Az olvasás, írás és modellkedés a szenvedélyeim, amelyek meghatározzák az én jellememet. Az olvasás révén betekintést nyerek a világba, és új perspektívákat fedezek fel. Az írás pedig lehetőséget ad nekem, hogy kifejezzem az érzéseimet és gondolataimat, valamint megosszam azokat másokkal. Az írásban találom meg a szabadságot és a belső béke érzését, hiszen így tudom feldolgozni az életemben történt eseményeket.

A modellkedés számomra több, mint csupán egy tevékenység. A kifutón vagy a kamera előtt való megjelenés lehetőséget ad nekem arra, hogy önmagamat kifejezzem és másokat inspiráljak. Az elegancia és a stílus fontos számomra, és mindig gondosan válogatom ki a ruháimat, hogy azok tükrözzék a belső szépségemet és egyediségemet. A modellkedés során megtanultam elfogadni és szeretni a testemet, valamint megtalálni a saját szépségemet.

A kapcsolatom az elvált szüleimmel nem könnyű, de mindent megteszek azért, hogy megtartsam a családi köteléket és megőrizzem a szeretetet. Emellett megerősítettem saját belső erőforrásaimat és megtanultam, hogy önmagamra támaszkodva boldoguljak a nehéz helyzetekben is.

Az én belső erőm és kitartásom példát mutat mindannyiunk számára. Az olvasás és írás szeretetem, valamint a modellkedésben való tehetségem inspirál minket, hogy ne féljünk kifejezni önmagunkat és ne hagyjuk, hogy az élet nehézségei letörjenek bennünket. Én vagyok az igazi példa arra, hogy az élet bármilyen kihívását képesek vagyunk legyőzni, ha bízunk önmagunkban és kitartóak vagyunk.

Palvin Barbara
arcát viselem

Múlt
17 évesen kezdtem el modellkedni, és azóta világhírűvé váltam. Az életem olyan fordulatot vett, amiről álmodni sem mertem volna. Először csak egy átlagos tinédzser voltam, aki szeretett a kamera előtt pózolni és divatmagazinokat lapozgatni. Azonban egy véletlen találkozás egy ügynökkel megváltoztatta az életemet örökre.

A kezdetekben még csak kisebb kampányokban és helyi divatbemutatókon szerepeltem, de hamarosan rájöttem, hogy ez az, amit igazán szeretek és amiben tehetséges vagyok. Az ügynököm segítségével számtalan castingon vettem részt, és egyre több divatház és márkát érdekelt a megjelenésem. Aztán egy nap elérkezett az a pillanat, amikor a Vogue magazin címlapján találtam magam. Az álom valóra vált, és innentől kezdve nem volt megállás.
A világ legnagyobb divatházai és márkái kezdtek érdeklődni irántam. A New York-i divathéten, a párizsi divathéten és a milánói divathéten is részt vettem, ahol a legújabb kollekciók bemutatásában vehettem részt. A Victoria's Secret-nek is modellkedem, és büszke vagyok arra, hogy a híres angyalok közé tartozhatok. A kifutókon és a fotózásokon kívül számos eseményen is részt veszek, ahol a divatvilág legbefolyásosabb embereivel találkozhatok és kapcsolatokat építhetek.

Az életem egy forgószél lett. Az utazások, a divathét helyszínei és az új emberekkel való találkozások folyamatosan kihívás elé állítanak, de élvezem minden pillanatát. Az álmom, hogy a világ legnagyobb divatmagazinok címlapjain szerepelhetek, valóra vált, és mindig büszke vagyok, amikor látom a munkáimat a polcokon.

Azonban az én történetem nem csak a ragyogó fényekről és a hírnévről szól. Az én életemben is vannak nehézségek és kihívások. Az állandó utazások és a munkamennyiség sokszor kimerítő lehet. Azonban mindig emlékeztetem magam arra, hogy mindez az én álmom megvalósulása, és mindig hálás vagyok minden lehetőségért, amit kapok.
A modellkedés nem csak egy munka számomra, hanem egy életforma. Az általa kapott lehetőségek segítségével inspirálhatok másokat, és megmutathatom, hogy az álmok valóra válhatnak, ha kitartóan dolgozunk értük. Az életem egy izgalmas és kalandos útra vitt, és tudom, hogy még sok-sok izgalmas pillanat és sikertelenség vár rám az előttem álló évek során. De én készen állok, hogy továbbra is a csúcsra törjek, és a modellkedés révén felfedezzem a világ szépségét és sokszínűségét.

A történetem még koránts sem ért véget, és továbbra is a modellkedés világában találom magam. Az elmúlt években rengeteg új lehetőség nyílt meg előttem, és minden nap új kihívásokkal nézek szembe. Az álmom, hogy a divatszakma legnagyobb szereplői között legyek, valósággá vált, és mindig igyekszem kihozni magamból a legtöbbet.

A kifutókon való szereplések mellett a fotózások is fontos részét képezik az életemnek. A világ különböző pontjain járok, és a legkreatívabb fotósokkal dolgozhatok együtt. Megtanultam, hogy a kamera előtt való megjelenés nem csak a külsőmre, hanem a belső kisugárzásomra is nagy hatással van. Az önbecsülés és az önbizalom mindig jelen kell legyen, mert azok az igazi szépséget sugározzák.

Az eseményeken való részvétel is mindig izgalmas és inspiráló. A vörös szőnyeges események, a divatbemutatók és a különböző partik mind-mind lehetőséget adnak arra, hogy találkozzak más hírességekkel és divatmogulokkal. Az ilyen alkalmakkor mindig igyekszem a legjobbat nyújtani, és képviselni a márkákat, amelyeknek modellkedem.

Az életem ugyanakkor nem csak a fények és a hírnév. A munkával járó stressz és a folyamatos elvárások néha megterhelőek. Azonban mindig emlékeztetem magam arra, hogy az álmom valóra vált, és ezért hálásnak kell lennem. Mindig igyekszem egyensúlyt teremteni a munka és a magánélet között, hogy megőrizzem a lelki egészségem és a motivációm.

A modellkedés során rengeteget tanultam önmagamról és a világról. Megtanultam elfogadni és szeretni a testemet, és megtapasztaltam, hogy a szépség különböző formái és méretei mindannyiunkban megtalálhatóak. A modellkedés nem csak a külsőről szól, hanem arról is, hogy hogyan mutatjuk meg a belső világunkat a külvilágnak. Az én célom mindig az, hogy inspiráljak másokat, és megmutassam, hogy mindenki képes elérni az álmait, ha bízik önmagában és kitartóan dolgozik értük.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Kendra Chemblar
Média
ranggal rendelkezem
★ :
kendra chemblar Tumblr_nd4vpwG9Jl1r9alaeo8_250
kendra chemblar Tumblr_myshamKyzM1qg60ado5_r1_250
★ elõtörténet ★ :
★★ like a model ★ ★
★ családi állapot ★ :
whaaat??
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
kendra chemblar Tumblr_n9xdogvZoP1t0c783o3_250
Azokban a röpke pillanatokban
amikor megadatik a szabadság
az ember arra vágyik, hogy ne legyen szabad
testestül-lelkestül tartozni akar valakihez.
★ foglalkozás ★ :
modell
★ play by ★ :
palvin barbara
★ szükségem van rád ★ :
myself
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
kendra chemblar Tumblr_n7nh0jA8R21qg60ado3_250
TémanyitásRe: kendra chemblar
kendra chemblar EmptyKedd Júl. 25 2023, 11:56
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kendra!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindig jó olvasni arról, ha valaki megtalálja mi teszi őt boldoggá és te is ilyen vagy. Látszik, hogy minden nehézsége ellenére élvezed amit csinálsz, fejlődsz általa és jobban megismered magadat. A szüleid válása meghatározó volt számodra, mégsem hagytad, hogy negatív irányba formáljon téged vagy változtasson a felfogásodon. Élvezed az életet, kedves vagy másokkal és ez jó dolog. Mindig találsz valamit, ami a hétköznapjaid során inspirál és lelkessé tesz és leginkább arra koncentrálsz, hogy másokra támaszkodva a boldogságért inkább magad teremtsd és őrizd meg azt. Maradj meg mindig is ilyennek, aki a pozitívabb dolgokra is képes koncentrálni és őszintén örülni. Jobb a boldogságra fókuszálni a bosszankodás helyett. Az élet amúgy is ad okot és elég akadályt is, de a hozzáállásoddal könnyebb lesz átvészelni őket. kendra chemblar 4146035580
Nem is tartalak fel tovább. Fuss és ragyogd be a többiek életét is. Very Happy Köszönöm, hogy olvashattalak!  kendra chemblar 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





Kendra Chemblar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
kendra chemblar A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
kendra chemblar D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
kendra chemblar 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
kendra chemblar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» instagram.com/kendra
» No one is alone • Kendra&Maddie
» Kendra&&Julianna
» Kendra M. Shepard
» Kendra && Georgie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: