New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

My fifteen minutes are burned through
TémanyitásRe: My fifteen minutes are burned through
My fifteen minutes are burned through EmptyHétf. Május 13 2024, 20:21

Ricky&Alynne



-Szerintem ez a legfontosabb!! Hogy hűek maradjatok magatokhoz és ahhoz, amit szerettek. Nem kell mindenkinek felülni valamire, mert a többség azt szeretné. A zene mindig megtalálja a közönségét, legyen az bármilyen is. Legalábbis szerintem. Aki veletek tud rezonálni és átélni mindazt, amit a zenétek, a számaitok, és nem mellesleg a szövegeitek nyújtani tudnak, az rátok talál majd és ott is marad. De a tegnapi szabadtéri fellépés az ékes példája, hogy vonzzátok az embereket, a közönséget. Óriási tömeget mozgattatok meg már így elsőre, és szerintem ez fantasztikus! Tényleg kívánom, hogy a nagyobb fesztiválokig és más kontinensekig meg se álljatok! –húztam egy bíztató, széles mosolyra a szám. Annyira megérdemelnék. A zenekar is, a menedzserük is. Rengeteg energiát ölnek bele, önazonosak, és nem adják el magukat. A legfontosabb.
-George Michael az egyik legnagyobb tehetség szerintem, és hozta a szintet. De… örülök, ha nem csak én tudok jobban lelkesedni egy cover kapcsán, mint az eredeti szám esetében. Szerintem ez nem von le az alap mű értékéből, egyszerűen csak van, ami jobban üt más stílusban, más hanggal, vagy épp más értelmet adva neki. Én például ezért imádom a Slipknot Vermilion változatokat is. Az egyik nyers és teljesen másképp hat, mint a másik, lassabb, finomabb verzió. Kicsit olyan, mintha nem is ugyanarról szólna, miközben a szöveg nem változott. –néztem rá, aztán csak megráztam a fejemet.
-Bocsánat. Kicsit belemerültem a dologba, pedig te vagy itt az interjú alanya. –vakartam meg a tarkómat egy zavart mosoly kíséretében, és szívesen beleittam volna a sörbe inkább, de az egyelőre még nem volt előttünk, szóval maradt a hülye fejjel való bámulás magam elé.
-Szerintem simán össze fog jönni. A számaitok, az énekhangod, a hangszereken való játék elég egyedinek mondható, sőt! Szerintem a te mély orgánumodat ezer közül fel lehetne ismerni. Annyira különleges, hogy nincs még egy ilyen. Ráadásul az, hogy régen is voltak hasonlóságok, meg korszakonkénti sajátosságok sem jelentették, hogy mindenki ugyanolyan lett volna. Voltak hasonlóságok, de szerintem amúgy még a különféle fiúbandákat is meg lehetett különböztetni annak, aki tényleg azt szerette. –vontam vállat egyszerűen.
-Oké, ezt aláírom. –főleg, hogy ő még gyerek volt ilyenkor. Szerintem is fantáziamozgató tud lenni egy-egy ilyen elhagyott hangszer.
Jót nevettem ezen az esküvős megjegyzésén, de amint lekerült róla a bőrkabát, akaratlanul is megmozgattam a nyakamat, mintha ki akarnám ropogtatni. Akkora puffanással kötött ki a szék támláján, mintha legalább nem is tudom, miket cipelne benne, vagy miből lenne a ruhadarab. Bár ezt jó jelnek könyveltem el, hogy kényelembe helyezte magát.
-Persze, tök érthető. Szerintem jó, ha megmozgattok embereket. Tök sokan vannak, akiket a hasonló stílusa miatt szekálnak a suliban, és ez például egy tök jó önbizalom növelő tud lenni, hogy ti itt vagytok. Nekem például van egy öcsém. Evan egy igazi kis kocka. Imádja az infót, a játékokat, a képregényeket, meg minden ilyet. Alapvetően ezekért tuti halálra piszkálnák, de az apukánk miatt keveredik benne az is, hogy amúgy vagány, odamondogatós. Ráadásul apa haverjai között is van olyan, aki képregény imádó, meg videojáték mániás, stb. Pedig amúgy inkább olyanok, mint egy motoros banda. –ráztam meg a fejemet egy hitetlen vigyorral. Imádom őket.
-A lényeg, hogy szerintem ezért vagytok ennyire népszerűek. Mindenki talál bennetek valamit, amivel tud azonosulni. Ráadásul nagyon jó hangulatot tudtok teremteni. Ott voltam tegnap, és elképesztően jók voltatok. Gratulálok a fellépéshez! –címeztem neki egy elismerő, lenyűgözött mosolyt. Nagyon inspirálóak!
-A papír az egyébként is olyasmi, ami… nyilván, jó ha van, de azért nem létszükséglet. Ha jó vagy, és ismersz másokat is, akik ebben mozognak, lehet még szerencséd. De szerintem ez annyira szép és ritka! Nem ismerem a nevelőszüleidet, és a tanárodat sem, nyilván, de annyira kedves, rendes embernek hangzanak azzal, hogy inkább amiatt féltettek, nehogy ne teljesüljön az álmod, a vágyaid. Nagyon ritkák az olyanok, akik ennyire támogatják abban a másikat, hogy megvalósítsa önmagát! Imádom az ilyen történeteket, annyira nagyon napsütéses, boldog érzés. –viszonoztam a mosolyát, csak jóval intenzívebb verzióban. Főleg, hogy azért elég nehéz lehet jófej nevelőszülőket kifogni.
-És végül meglett a papír, vagy inkább belevágtál a zenélésbe? –kérdeztem rá kíváncsi félmosollyal.
-Akkor ezek szerint Drake és te már régóta ismeritek egymást? –tettem fel egy újabb kérdést, ha már őt hozta fel, mint előrébb lendítő tényező a zenei karrierben és abban, hogy a többi gyerek menőnek kezdje el látni azt, hogy zenél.
-Én is ezt csinálnám. –szerintem mindenki hasznot húzna az adottságaiból, ha lehetősége lenne rá. És nem a testiekre gondoltam.
-Hát figyelj. Ha a nevelőanyukád nem bánja, és beszállsz hozzánk, eljárok én vele akárhány linedance-t. Szerintem vicces lenne. –nevettem egy jót ezen. Imádok táncolni, szóval nem rettennék meg a kihívástól. Ricky meg rettentően érdekesen, de amúgy valahol menőn nézne ki, ahogy ropja velünk.
-Komolyan mondod???!!! –néztem rá talán túlságosan is lelkesen, elfeledkezve arról, hogy nekem ezt még vissza kell majd hallgatnom otthon, ha megírom azt a bejegyzést.
-Az nagyon-nagyon jó lenne! De nem ingyen kérném! Kifizetem, vagy… hálám jeléül… hmmm… bekönyöröglek titeket egy apa-féle nyári sütögetésre. Egy olyat mindenkinek tapasztalnia kell, és szerintem nem bánná. Minél többen vagyunk, annál jobb. –szerintem élveznék. Persze nem biztos, hogy mindenki ilyen fajta ember, de egy ilyenen egyszer mindenkinek részt kell vennie. Remélem, hogy innentől fogva Mark bácsi elhívja magával Emmalynn-t is, és beszélgethetek majd vele. Nagyon szeretném megismerni!
Elképedve, teljesen elvarázsolva, egy kissé ostoba, de lelkes, őszinte, meg mindenféle, amit csak szeretne mosollyal hallgattam a beszámolóját azzal kapcsolatban, hogy találtak egymásra Remington-nal, hogy jött Peter a képbe, mit jelent neki az egész közös munka, az interjú, meg úgy a fesztiválos fellépés. Annyira lelkesítően beszélt, olyan szépen, tisztelettudóan említette a menedzser srácot, aki talán nem csak munka és zenésztárs, de valahol egy kezdődő, igazi barátság egyik résztvevője is lehet nála. Olyan nagyon látszott rajta, hogy mennyire fontos neki a zene, mennyire szeret erről beszélni, mennyire lelkesíti és minden ilyen. A tetoválás ajánlást pedig elraktároztam az agyamban, mivel ismerek valakit, aki nagy függőjük.
-Akkor végül is mondhatjuk, hogy hatalmas szerencse volt, hogy pont akadt egy közös ismerős, aki el tudott indítani titeket ezen a közös úton. Nem vagyok egy túl szentimentális alkat, vagy olyasvalaki, aki hisz az ilyen sorsban és egyebekben, de azt gondolom, hogy nektek tényleg találkoznotok kellett. Jót tetteket egymás karrierjének, és ahogy mesélsz róla, az jön le, hogy kedvelitek is egymást. Talán ez az igazi lényeg. Az, ami a legjobban mutatja, hogy mi a különbség e között az együttműködés között és aközött, amikor valakit egy nagyobb kiadó vagy cég szerződtet. Nálatok számít az ember is, és nem lélek nélküli tömegterméket akar belőletek csinálni. –ez baromi sokat számít.
-A nyáron több hasonló fellépésre is számíthatnak a rajongóitok egyébként? A szabadtéri színpadok előnye, hogy sokkal többen el tudnak jönni, mint mondjuk egy-egy fellépésre, ami a Brisard-ban szokott lenni, és a tegnapból kiindulva... elég sokan kíváncsiak rátok. Illetve, ha már így szóba jött a jövő… várható a jövőben esetleg az, hogy a banda stúdióba vonuljon és felvegyétek a számokat akár album formájában? Már ha nem titok, persze.

BEE




It's a journalist's job to be a witness to history

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alynne Russel
Média
ranggal rendelkezem
★ :
My fifteen minutes are burned through 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f396d323653733779326b733253513d3d2d313236323533363639332e313730653866633532306333623666623339313239353139373633362e676966
My fifteen minutes are burned through 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f61746561716353764245385846673d3d2d313135393531313735392e313662623865663264313336633764343732363332373835393038382e676966
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I'm a street journalist, man.
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
My fifteen minutes are burned through 6247c96913c06fe432a0cc83340af2a1ef515618
★ idézet ★ :
I think people should stop taking social media so seriously.
★ foglalkozás ★ :
szabadúszó újságíró, blogger/vlogger
★ play by ★ :
Madison Iseman
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
My fifteen minutes are burned through Tight-hug-bethany-walker
TémanyitásRe: My fifteen minutes are burned through
My fifteen minutes are burned through EmptySzomb. Május 11 2024, 22:09

To: Alynne

“Never, ever, let anyone tell you what you can and can't do. Prove the cynics wrong. Pity them for they have no imagination. The sky's the limit. Your sky. Your limit. Now. Let's dance.”

Az asztalon pihenő kezemet tenyérrel a plafon felé mutatom, ezzel is jelezve egyetértésemet. A lényeg, hogy itt vagyunk, minden más történelem.
Vele együtt nevetek.
- Viccelsz? Én írom a szövegeket, ők meg megégetnének, ha valami oltári nagy faszságot tennék eléjük, mondván "itt a műremek, nesztek!". Ők a legkeményebb ítészeim. Sokan amúgy sérelmezték annó, amiért túl „kompakt” dalokat akarunk írni, "nem tudunk megújulni", csak ez a séma megy. De tanultam a hibákból, és fejlődtem... Már jó előre leszögezem, hogy ha megdöglenének érte, se fogunk változtatni. Ezt szeretjük, ebben vagyunk jók. Miért csinálnánk másképp? Aki nem akar, nem hallgat majd minket, akit megérint, örül neki. Én abszolút aláírom, hogy nem kell minden dallal megváltani a világot, hatni az emberi szívekre, életre nevelni vagy „segíteni", hiába, hogy az egyik közönségkedvenc számunk egy kőkemény társadalom- és felsőbb kritika - mutatok az ég felé, ezzel is utalva az országok vezetőire, akik miatt mindig csak a nép szív. - Én elfogadom, hogy kellenek az egyszerű, fülbemászó, rádió barát számok is... amik csak… - vonom meg a vállamat - szimplán jók és hallgattatják magukat, az ember bólogat rá vagy dobol a kormányon. Én viszont szeretem, ha valaminek van mondanivalója, ha a zene és a szöveg egálban van. És remélem, ha majd egyszer más műfaj felé kacsintgatok, mert kell valami ami kevésbé zúzós, akkor is képes leszek a megszokott szintet hozni. De ez még egy nagyon távoli történet – végszóként hátra dőlök a székben.
Hunyorogva időzik el rajta a tekintetem, mielőtt átvenném a szót, benedvesítem a számat.
- Mindig vannak jó feldolgozások... Olyanok, amik tényleg jobbak az eredetinél. Az előadók tudására is szükség van ehhez, hogy olyan köntösbe bújtassanak régi, ikonikus dalokat, amit elfogad a köz... kisugárzás, hang, zenei stílus, áthangszerelés, sok mindenen múlik. Lásd, Queen… Somebody to love – hozom fel példának. - Mercury míg világ a világ az egyik legnagyobb marad. De ezt a számot őszintén, én csak George Michael féle verzióban, az ő hangján hallom a fejemben és kimerem jelenteni, hogy jobb, mint az eredeti, pedig csak felkérték egy emlékkoncertre, lehetőségük se volt összepróbálni, mégis hazudnánk, ha azt mondanánk, hogy nem így él inkább a köztudatban - mosolyodok el, így téve pontot a hosszan és kimerítően taglalt véleményem végére. Tudnám ezt még órákon át mondani, de nyugágy kellene hozzá és nem hiszem, hogy egyedül ez foglalkoztatja.
- Örülök annak, amit mondasz, pont ez a cél. „Feltámasztani” a régieket de mégis egyedinek lenni. Jó lenne, ha a Wandererst is hangzás, stílus, bármi alapján fel lehetne majd ismerni és nem találgatni, hogy "na ez vajon melyik lehet?" Ezt a „tizenkettő egy tucat” dolgot szeretném elkerülni. Nem azt mondom, nyilván régen is voltak hasonlóságok, átfedések énekesek vagy csapatok között, mindig meg kell felelni egy adott korszak zeneiségének, mígnem jön egy újabb korszakalkotó. De mégis, mindenki azonnal tudta, ha megszólalt egy szám a magnóban, hogy ki az... Voltak stílusjegyek. Jellegzetes gitárszólók. Akkor mintha minden gitárnyúzónak máshogy szólt volna a hangszer a kezében. Eltérő énekhang, sorolhatnám – régen is voltak egyformaságok, olcsó koppintások, nem újkeletű ez a dolog. De ez még nem jelenti azt, hogy mindenki be akart állni a sorba, és azt adni az emberiségnek, amit más már egyszer megénekelt. Mi se feldolgozásokkal akarunk bekerülni a köztudatba vagy azzal, hogy kísértetiesen hajazunk egy másik csapatra.
- Nagyon sok kreatív és kíváncsi fantáziát képes megmozgatni egy zongora – egy gyerek esetében ez inkább kíváncsiság, mintsem kreativitás.
- Egyszerűen... Nem nézem végig az összes beérkezett üzenetet, csak, amiben már esküvőről is szó esik – vigyorogva rázom meg a fejem, és még az előtt, hogy folytatnám, kibújok a mázsás bőrkabátból, amit a szék támlájára ejtek. - Viccelek... Sokat gondolkoztam azon, hogy mi lesz akkor, ha sikerül? Ha eljutunk legalább eddig? De bevallom, hogy nem számítottam erre. Nagy rizikófaktor volt a fesztivál és nem hazudok – köszörülöm meg a torkom – jól esik az érdeklődés a kíváncsiság, tök mindegy, hogy miféle, mert tudom, hogy amit csinálunk az jó. Zeneiség, megjelenés, valami tetszik bennünk az embereknek. Sokan vannak… tényleg rengetegen. Talán nem hallod, de most is folyaamtosan rezeg a telefonon – valószínűleg az arcomon is láthatja, hogy tényleg megdöbbent az üzenetbomba, amit lehajítottak ránk, és egyelőre kezelni is rohadt nehéz - és nemhogy egy éjszaka, de talán a hét hátralevő része se lenne elég, hogy reagáljak mindenre... – szeretnék. Tényleg. De kivitelezhetetlen, főleg, hogy alapból nem vagyok egy közösségi médián csüngő- és az életét ott élő fazon.
A tanáromat illető kérdésre bólintok.
- És rohadt hálás vagyok Mr. Hollowaynek, hogy végig fogta a kezemet. Nancyék hittek neki és hittek bennem is... Soha nem jutott eszükbe, hogy talán rossz ez az irány, vagy mit fogok majd kezdeni magammal a jövőben, mert tudjuk, hogy a zenei élet mégiscsak bizonytalan, ha komolyzene irányába orientálódsz, ha a populárisabb, könnyűzene felé. Talán ez az egy félelmük volt, hogy hiába egy tizenéves gyerek vágyálmai, hogy majd híres zenész vagy énekes lesz, ez változhat, mint ahogy a piac se biztos, hogy befogadó lesz – hümmentek, hiszen ezek az aggályok a mai napig érvényesek és mi magunk is tartottunk tőle. - Azt akarták, hogy boldog és sikeres felnőtt legyek, próbálták a fejembe verni, hogy az egyetem az kell, jó, ha ott a papír, ami vész esetén jól jöhet, ha már nem a végzettségemből akarok élni. Ha nem kellek sehova, mint énekes, hivatalos zeneszerző még lehetek. Ez… nem is feltétel volt, hanem ... – révedek el egy pillanatra, hogy megtaláljam a megfelelő szót – elvárás, hogy ha már csinálom, akkor jól csináljam. Én pedig jól akartam csinálni. De az egyetemet mégse éreztem a magaménak... – vallom be szelíd kis félmosollyal, majd kortyolok egyet a sörből, inkább a torkom megnedvesítése céljából.
- A gyerekek...azok gyerekek... Tudod milyenek. Kisiskolásként nehezebb volt, középsuliban még inkább. Az utolsó egy-két évemben jöttek rá, hogy nem vagyok olyan gyík, mint gondolták, hiába a különcség. Egészen menőnek gondolták, hogy zenélek, de ehhez kellett az is, hogy Drake mellém csapódjon – nélküle szerintem nem csak megbolondultam volna, de soha nem lett volna annyi erőm és bátorságom, hogy ezt nagyban akarjam csinálni.
- Szerencsés voltam ezen a téren és ha már így adódott, hasznot húzok belőle – két dolog van az életemben, amire azt mondom, hogy szerencse. A zeneiségem és a családom. Olyan örökbefogadók, mint Nancy és Ed, nem terem minden bokorban, mint ahogy hangot, vagy muzikalitást se osztanak az utcafordulókban.
- Tehát country – nem tudok nem vigyorogni rajta. – A nevelőapám Nashville-ből jött, valószínűleg az anyatejjel szívta magába a műfajt. Ha megkéred, még egy jó kis linedance-t is eljár veled – erre a nyakamat merném tenni. És nem csak azért, mert emberileg bőven hajlana rá, hanem mert tényleg mániákusan imádja. Annyi biztos, hogy a rock szeretetemet nem tőle szereztem, hiába, hogy ott is van countryrock.
– Hát ezen könnyen segíthetünk – vetek rá egy, talán a kelleténél is őszintébb pillantást. – Én is és a srácaim is szívesen segítünk, ha tovább szeretnél tanulni... Drake zseni tanár lenne, minden „ifjoncunkat” ő nevelte fel – és egy kibaszott gitárvirtuóz. Biztos vagyok benne, ha sikerül az áttörés, loholni fognak utána a szakmaiak. Én pedig kurva Isten, hogy nem adom őt!
- Így van – bólintok határozottan. Ujjaim a sör üvegén dobolnak, kisebb-nagyobb bólintásokkal hallgatom a továbbiakat. – Van egy kedves közös ismerősünk, aki fogalmazzuk úgy, hogy lökött a rollerünkön. Én tetoválni járok hozzá, ez itt a reklám helye, Evelyn Wolfot ajánlom mindenkinek. És szóba jött, hogy „mi lenne, ha...?” Szólt néhány szót nagyjából...mindannyiunk érdekében. Remingtonéknak SOS ember kellett mert a basszerosnak lába kélt, én meg pont kapóra jöttem. Bírtam még egy pluszt, gondoltam nem szakadok bele, na meg bár a zenészek híresen önző barmok tudnak lenni, de gondoltam segítsük ki egymást főleg baráti körben. Úgyhogy felajánlottam, hogyha megfelelek az elvárásoknak, nem lóg ki túlságosan a pofám a sorból, akkor segítek amíg szükséges...
Aztán Remyvel valahogy sikerült jobban összekovácsolódjunk. Mint amikor két „meg nem értett lélek” egymásra talál… kibaszott nyálas mi?
– Az, de valahol igaz. - Sokat beszélgettünk arról, hogy nem szabad veszni hagyni azt, ami a Wanderersben van... Átütő lehet a zenénk, ő pedig úgyis jövőtervezés előtt állt, pont beleillettünk a terveibe. És ami Petert illeti – valójában ez is fontos kérdés – felkértem őt egy próbára, miután a ritmusgitárosunk a tanulmányai miatt kilépett. Hosszú koncerthétvége állt előttünk a Brisardban és nem voltam benne biztos, hogy bárkit elő tudok kaparni, olyat pedig főleg nem, aki gyorsan tanul. Hát kölcsön kértem Petert, ő pedig, szerencse a szerencsétlenségben, nyilvánvalóan a Saxora nézve szarul jött ki, de megtalálta önmagát nálunk. Addig csak tapogatózott, de végre valahol otthonra lelt.
Azt hiszem, és remélem nem elhamarkodott kijelentés, de hiszem hogy a fesztivállal, ezzel az interjúval és vele együtt az egész, hátunk mögött lévő néhány hónappal bizonyosságot nyert, hogy kurva nagy szükségünk volt egymásra Remingtonnal. Nagyobb, mint hittük
– vallom be őszintén. A puszta ténytől, hogy ilyen rövid idő alatt mekkorát léptünk előre, libabőrössé válik mindkét karom és jóleső, kellemes lüktetést érzek a gyomromban… na jó, ez akár betudható a sörnek is, amit mégse kíván annyira, mint gondoltam.
- Nagyon sok tekintetben, és nem csak a zenében, de az élet dolgait érintő kérdésekben is megegyezik a véleményünk, egy hullámhosszon vagyunk, élvezet vele a közös munka. Úgyhogy – csapok rá a combjaimra - mertünk nagyot álmodni, nézzük mi lesz belőle...



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Alynne Russel imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
My fifteen minutes are burned through Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

My fifteen minutes are burned through Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
My fifteen minutes are burned through Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

My fifteen minutes are burned through 6XMbPrS
TémanyitásRe: My fifteen minutes are burned through
My fifteen minutes are burned through EmptyHétf. Május 06 2024, 14:56

Ricky&Alynne



-Hát nem volt egyszerű, de végül is itt vagyunk. Máshogy aligha tudtuk volna összehozni ezt. -főleg, hogy már van menedzserük, akinek nem csak, mint zenekar, hanem mint ember is nagyon fontosak. Ez baromi szimpatikus volt, és legalább vele is beszélhettem egy kicsit. Sokat elárul az emberről, hogy hogyan áll a többiekhez. Remy pedig kellemes csalódás volt ilyen téren. Örülök, hogy nem egy lelketlen gépezet részévé vált a Wanderers.
-Lehet, de végül is igazad van. Tényleg ezt a vonalat képviselitek. -vontam meg a vállamat egy mosollyal.
-Szerintem ez tök jó! Mármint... nem az, hogy ha egy idő után mindenféle szar, jól felhigítva akár fos jön ki a torkotokon, arra is vevők lennének az emberek. -ráztam meg a fejemet egy jót nevetve.
-Hanem az, hogy te, vagy ti, még így gondolkodtok. Gondolom nem lennél azokkal, akikkel, ha ők nem így látnák ezt az egészet. Az apukám és a barátai elég régimódiak és "öregek", így tőlük csak olyan zenét hallottam, aminek volt értelme, jelentése és tartalma is. Tök fontos, és iszonyatosan menő, ha valaki önazonos tud maradni, és nem csak a közönségnek, de elsőként saját magának is meg akar felelni. A maximalizmus egy jó dolog tud lenni, amíg nem ártasz vele magadnak. -bár azt hiszem, magunkkal sosem lehetünk teljesen elégedettek.
-Bár amúgy... az is igaz, hogy vannak régi számok, amik új feldolgozásban teljesen másokká válnak. Van az a srác, YUNGBLUD. Én nem kifejezetten szeretem a munkásságát, egy számát szeretem, azt is az egyik legkedvesebb barátnőm mutatta. -mint körülbelül mindent, maradjunk ennyiben.
-De neki lett nemrég egy I Was Made For Loving You feldolgozása. Szerettem azt a számot, de egyet kellett értenem ezzel a barátnőmmel abban, hogy eddig nem volt benne elég érzelem nekünk. Kicsit olyan volt, mintha a szövege ellenére csak egy pörgős, pogózós meg pattogós zene lenne. Pedig annyi minden van benne, imádom. Szóval a lényeg, hogy én bennetek is azt érzem egy kicsit, mintha a régi nagyok megújultak volna. -osztottam meg vele ezt a kis pluszt. Mivel én blogot írok, így nem kell ragaszkodnom ahhoz, hogy ne reagáljak a mondataira, csak mereven maradjak a kérdéseimnél.
-Ki hitte volna, hogy egy növénytartónak használt zongora volt az első élményed ezen a pályán. Ez nagyon aranyos történet. Érdekes belegondolni, hogy a "számkivetett" kölyökből egy sikeres zenész lettél, akit egyre többen felismernek. Jó pár cikk lejött tegnap óta, ami méltatta mind a zeneiségeteket, mind pedig a megjelenést is. Eddig hogy viseled a hirtelen jött érdeklődést az irányodba? Gondolom akadnak szép számmal, akik hirtelen szeretnének ismerkedni veled. -lehetnek ezek akár rajongó kislányok, magukat havernak képzelő srácok, de akár még pofátlan újságírok is, akik mindenképp írni szeretnének róluk.
Miután megkaptuk a söröket, csak utána tértem vissza az előbb elhangzott mondataira a tanárával kapcsolatban.
-Akkor végül is tényleg sikerült az elképzelése a tanárodnak ezzel kapcsolatban. És a nevelőszüleid támogatták ezt az utat annak ellenére is, hogy a virágtartónak használt, borzalmasan elhangolt zongorát nyektetted? Illetve... az osztálytársaid hogy viszonyultak ahhoz, hogy téged ennyire foglalkoztat a zene? Én magamból tudok csak kiindulni, de szerintem elképesztően lenyűgöző, ha valaki ért ehhez. -döntöttem finoman oldalra a fejemet, kérdőn vizsgálgatva a fénynek köszönhetően éppen kékjeimmel az övéit. Úgy sem kell válaszolnia, ha nem akar.
Beleittam a sörömbe, miközben elkezdett arról mesélni, hogy hogyan is jött nála ez a műfaj, és mennyire adta magát minden.
-Ez nagyon klasszul hangzik!!!! Mintha minden azt szerette volna, hogy egyszer majd feltörj és a rock, a metal egyes műfajaiban mozogj. Az tény, hogy nem mindennapi a hangszíned, és az erőssége sem. El sem tudnám képzelni, hogy visszafogd valami kis dünnyögős, semmittelen műfajban. Nincs azzal baj, ha valaki azt nyomja, de a te tehetségeddel és adottságaiddal elvesztegetett tehetség lenne. Szerintem minden Wanderers rajongó hálás lehet, hogy így jött ki a lépés. -a hangja és az érdeklődési köre tökéletesen találkoztak egymással.
-A country, az akusztikus feldolgozások, a pop. Esetleg talán az indie, de abban nem vagyok biztos. A hangom nem túl erős, és nem is igazán különleges. Szeretek énekelni, nem fog tőlem vérezni a füled, mármint... azt hiszem, és nemrég sikerült megtanulnom gitározni apu egyik ismerősétől, az óta nem lehet lelőni sem, de nem vagyok egy nagy tehetség -ismertem be a dolgot egy kínos mosollyal, egy hosszú, szőke tincset a fülem mögé tűrve.
-Remington Fellowes, a Saxomuch énekese lett a menedzseretek a srácokkal. Láttalak beugrós basszerosként náluk, illetve ugye van még egy átfedés az ex-saxo gitáros, Peter személyében. De hogy jött végül is ez az egész együttműködés nálatok? Hogy találkoztatok egyáltalán?

BEE




It's a journalist's job to be a witness to history

Remington Fellowes ölelést küldött

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alynne Russel
Média
ranggal rendelkezem
★ :
My fifteen minutes are burned through 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f396d323653733779326b733253513d3d2d313236323533363639332e313730653866633532306333623666623339313239353139373633362e676966
My fifteen minutes are burned through 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f61746561716353764245385846673d3d2d313135393531313735392e313662623865663264313336633764343732363332373835393038382e676966
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I'm a street journalist, man.
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
My fifteen minutes are burned through 6247c96913c06fe432a0cc83340af2a1ef515618
★ idézet ★ :
I think people should stop taking social media so seriously.
★ foglalkozás ★ :
szabadúszó újságíró, blogger/vlogger
★ play by ★ :
Madison Iseman
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
My fifteen minutes are burned through Tight-hug-bethany-walker
TémanyitásRe: My fifteen minutes are burned through
My fifteen minutes are burned through EmptyVas. Május 05 2024, 23:22

To: Alynne

“Never, ever, let anyone tell you what you can and can't do. Prove the cynics wrong. Pity them for they have no imagination. The sky's the limit. Your sky. Your limit. Now. Let's dance.”

Mi lesz most? Hogy kellene megugrani ezeket az első komolyabb akadályokat úgy, hogy ne pofára esés legyen a vége? A koncert még oké; az ismeretlen izgalmon és egy néhány percig tartó émelyítő kétségbeesésen túl, mondhatjuk nem okozott nagyobb zavart a rendszerben. Hiába a hatalmas, addig soha nem látott tömeg, az idegen alakok vagy a messze álló arctalan emberek, a színpad mégiscsak az otthonom. Tudtam, hogy mi a feladatom, azt, hogy hogyan tartsam fenn az érdeklődést, és szerencsére nem is volt szükség nagy erőfeszítésekre. Mindannyian próbáltuk a legjobbunkat adni a közönségnek elsődleges célként tekintve arra, hogy ne hozzunk szégyent Remingtonra, ha már felküzdött minket a fellépők névsorára. A fogadtatás kifogástalan volt, a kezdeti döbbenetet pedig lelkesítő, amolyan „hol rejtegették eddig ezeket” üdvrivalgás váltotta fel… mintha egy más bolygóra, más ligába kerültünk volna…
…de egy faszom interjú már más kérdés. Az gyakorlat híján - és agy híján az elmúlt estére és éjszakára való tekintettel  - meghaladja a képességeimet, hiába, hogy csak válaszolni kell a feltett kérdésekre.
A kacifántos szó megmosolyogtat, és épp csak annyira billen előre a fejem, hogy a tekintetem szemtelen csillogását elrejtsem előle. Mondanám, hogy „üdv Cicám az én világomban”, de inkább nem teszek kéretlen megjegyzéseket. Ilyen formában biztosan nem.
- Ha ez megnyugtat, én se ismerem a könnyen járható út fogalmát - vallom be őszintén. Tipikusan az a fajta vagyok, akinek mindenért plusz erőfeszítéseket kell tennie és soha nem pottyant semmi csak úgy az ölembe, mert elböfögtem magam, hogy „akarom.” Idővel viszont beláttam, hogy tényleg édesebb az a gyümölcs, amiért megdolgoztam és amiért harcoltam, mintha hozzám vágták volna, mert miért ne? Pont emiatt vagyok még mindig önkívületi állapotban az elmúlt koncert miatt is; mert sok évem munkája van benne. A szerencséről inkább nem beszélnék… hiába, hogy az is kellett hozzá.
A szemöldököm rándul egyet, mikor belekezd a nagy volumenű történetbe. Vigyorogva horkantok, miközben megvakarom a tarkómat.
- Nem mondom, szép kis tortúra, de köszönöm az említetteknek is a közbenjárást. Nem gondoltam, hogy pont hozzám kell ilyen körutat megtenni néhány kérdésért – ha korábban már összefutottunk volna a Brisardban és fix lenne az ismertségünk, márpedig bőven meglett volna rá a lehetőség egy-egy koncert előtt vagy után, elég lett volna megkocogtatni a vállamat valamelyik nap, én pedig boldogan igent mondtam volna. Asszem’. Nem vagyunk még senkik, csak néhány srác, akik szeretnek, tudnak és akarnak is zenélni. Ennek okán szeretünk és szoktunk is vegyülni a tömeggel, beszélgetni, mintha haverok lennénk. Nem hinném, hogy pont ő lett volna az, akit lepattintok magamról, ha bájcsevegni akar. Na most, hogy mi lesz akkor, ha beindul a szekér? Tagadhatatlan, hogy nehezebb lesz mindenféle kommunikáció a „régiekkel” és félő, a Brisard is hamarosan már csak egy játszótér marad a számunkra… de ha ez az ára, akkor szeretném, ha így történne. De ennyire ne szaladjunk előre.
- Köszönjük – biccentek hálásan és hiába, hogy face to face most nekem szól a dicséret, mégis tudom, hogy a srácok nélkül nem lennék sehol. Minden elismerés közös.
Bólintok egyet.
- Ha azt mondom, hogy az értelmes és „sokat jelentő” dalszövegek hírnöke vagy úttörője akarok lenni, nagyképűnek fasznak tűnök? – Puhatolózok a szóhasználat ellenére már-már „angyali” mosollyal, majd néhány perc erejéig előrébb dőlök, kíváncsian futtatva végig kékjeimet az arca vonásain. - Azt gondolnánk a modern kor zeneiségét tekintve, hogy ez egy elhanyagolható dolog, elég ugyan azt a három sort ismételgetni, három, négy percen át, azokat is tele pakolva ócska, fiatalos szlengekkel, a refrént csökevényesen megírni, ha kell csak zenét keverve rá, mert úgyse a szöveg vagy annak jelentése a lényeg, hanem a zene vagy az összkép – fogalmazok meg ez túlontúl őszinte kritikát. – Bocs, ha ez így kemény. Nyilván ezzel sincs baj, változnak az idők és az igények. Viszont én még az „öregek szellemiségében” szocializálódtam, és igényes vagyok a munkámra, arra, amit kiadok a kezeim közül. Nekem nem elég az, ha a hallgatóim meg vannak vele elégedve, tudjuk, hogy egy idő után, ha a szar ömlik ki a szánkon, az is jó lenne nekik... Ehm, ezt nem muszáj beletenni – vigyorodok el a telefon felé mutatva. - Én is elégedett akarok lenni azzal, amit kiadok a kezemből. Én is érezni és tudni akarom, hogy a szellemi termékemnek értéke van – sokan nem gondolják és nem nézik ki belőlem, csupán pofa alapján felruháznak egy általuk elképzelt, sokkal inkább negatív jellemvonással, de pofátlanul maximalista vagyok. Zene téren pedig főleg.
- Taknyos korom óta zenélek – vallok határozottan a következő kérdésre, és bár sejtem, hogy ennek kapcsán számos olyan témát fogunk érinteni, melyek további kérdéseket vetnek majd fel, de állok elébe. – Kisiskolás voltam, amikor feltűnt a tanároknak, hogy érdekel a zene és jó hallásom is van hozzá. Érdekelt a zongora és a gitár is, előbbiből volt otthon egy ősrégi darab, amit a nevelőszüleim virágállványnak használtak. Szerencsétlen hangszert megszégyenítették, de nem tudták megszólaltatni, túladni viszont nem akartak rajta, családi örökség volt – merengek el egy pillanat erejéig. Szám szélében aprócska, felfelé kunkorodó mosoly bujkál. – Meg tökéletes virágtartó. Sokat klimpíroztam rajta. Összefüggéstelen baromság volt egy elhangolt, fals hangú hangszeren, de imádtam... furcsa kölyök voltam, az az igazi „számkivetett” fajta, és talán ez volt az egyedüli dolog, ami tényleg lekötötte a figyelmemet, ami érdekelt – nehéz volt egyről a kettőre jutni az életemmel, azzal, hogy a nevelőszülők kézről kézre adogattak, majd az iskolában is megkaptam a magam kirekesztett státuszát emiatt. Kellett valami kapaszkodó.
- Egy volt tanárom a fejébe vette, hogy jót tesz majd a jellemfejlődésemnek, ha tanít és talán megtalálom a zenében önmagamat. Idővel pedig tökéletes önkifejezés lett belőle - elhallgatok egy pillanatra, mikor Seb leteszi elénk a kért söröket, és bár nem titkokról mesélek, mégis hiszem, hogy jelen állás szerint ez csak Alynne-re és rám tartozik.
- Kösz – biccentek, majd közelebb húzom magamhoz a sajátomat.
- Gimi környékén kezdett el kiforrni, hogy miben is utaznék szívesen és a hangomat is ekkor kezdtem megtalálni, ami… furán hangzik, de – grimaszolok – mintha ugyan úgy a rock műfaja felé kezdett volna orientálódni, mint én magam. Minden adott volt: a zenei stílus, a hang. Nem is éreztem úgy, hogy nekem ettől az úttól el kellene fordulnom. Tudod, akarhatok én operát énekelni, ha nincs meg hozzá a képzettségem és a hangom, vagy tolhatnám én is szavalgatósban, rapben vagy trapben, de minek, ha a műfajhoz nem kell az a plusz, amit a hangommal hozzá tudok adni? Ismerem a határaimat és a korlátaimat. Tudom, hogy mit tudok vele kezdeni, és ez a rock, amúgy elég széles skáláján megállja a helyét. Miért akarnék mást kezdeni vele, ha erre tökéletes és számomra ez a legkedvesebb?
- Mi az, ami hozzád illik?
- Érdeklődök.




I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Alynne Russel imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
My fifteen minutes are burned through Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

My fifteen minutes are burned through Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
My fifteen minutes are burned through Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

My fifteen minutes are burned through 6XMbPrS
TémanyitásRe: My fifteen minutes are burned through
My fifteen minutes are burned through EmptyPént. Május 03 2024, 09:51

Ricky&Alynne



Egy mosolyt csalt az arcomra, hogy ő is köszöni a megkeresést. Ugye most csak szopat?! Egyértelmű volt, hogy majd, miután meglesz a diplomám és kellő magabiztosságom, szeretnék a kedvenceimmel is interjút csinálni. Szerintem a legtöbben egyébként is sablon interjúkat csinálnak, és oda is beleviszik a magánéleti, párkapcsolati kérdést például, ahova nem kellene. Ha rákérdezel, hogy miről szól xy dal, az más, bár az is necces terep tud lenni. Sokan a saját traumáikból merítenek, és nem szívesen mondják el újra meg újra. Bár az End of Beginning hatalmasat ment, és ott is elég sűrűn faggatták az énekes Remy-t, hogy mi is ez pontosan. Pedig szerintem elég egyértelmű, és király, hogy megtalálhatod benne a saját honvágyadat, vagy a vágyódásodat valami után. Na de vissza Ricky-hez és a Wanderers-hez!
-Hát az egy... kacifántos út volt. -pillantottam rá, aztán némi gondolkozás után felhúztam magam alá törökülésbe a lábaimat. Neki is kényelmesebb, ha ezzel a nem elhanyagolható magasággal nem azon kell gondolkoznia, mikor tipor agyon a bakancsával az asztal alatt. Szerencsére elég kompakt méretekkel rendelkezem.
-Apukám jóban van egy Marco Reilly nevű férfival, akinek a párja Sierra Larson húga, Emmalynn. Sierra pedig az Aunt Marie's új ügyvezetője, és elvileg elég jóban lettek Remy-vel, aki pedig a ti menedzseretek. Szóval lényegében egy egész sereg állt hadba azért, hogy sikerüljön veled interjút csinálnom. -néztem rá, miközben elővettem a telefonomat, hogy elindíthassam rajta a felvételt. Minden fontos lehet, az is, amit én mondok neki, a kérdések is sokat elárulnak.
-Egyébként az is igaz, hogy régebbről is ismerlek benneteket. Szeretem a bandát, a zenét, a hangzásvilágot. Elég sok koncerten voltam már. Nagyon jó hangod van, egészen hidegrázós hatást tudsz elérni. -címeztem neki egy lelkes, elismerő mosolyt.
-Meg aztán a szövegek is elég ütősek. Szeretem, amikor valakinek fontos az, hogy szóljon valamiről a zene, és nem csak ontja magából azt, amit a ChatGPT is meg tudott volna írni. -válaszoltam meg a dolgokat a tőlem telhető legjobban.
-És egyébként mióta foglalkozol a zenével? Van valami előképzettséged, vagy saját magadtól tanultál meg hangszeren játszani? -sokan vannak, akik maguktól, vagy egy baráttól, ismerőstől tanulnak meg ilyesmit. Lásd az én példámat, aki a világ legmenőbb székes csávójától tanult. Innen is imádlak, Dave bácsi.
Közben megkaptuk a söröket, mire egy hálás pillantást küldtem a pultosnak, aki volt olyan cuki, hogy kihozza nekünk, illetve Ricky-nek, aki pedig megrendelte még a beszélgetésünk kezdetén.
-Mindig ebben a műfajban képzelted el magad amúgy, vagy volt valami kísérletezés másikakkal is? Mármint... én például magamról tudom, hogy imádom a zenét, amit csináltok, vagy azt, amit mondjuk a Saxomuch képvisel, de én sosem tudnék alkotni benne, nem illene hozzám. Sem megjelenésre, sem pedig hangilag.

BEE




It's a journalist's job to be a witness to history

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alynne Russel
Média
ranggal rendelkezem
★ :
My fifteen minutes are burned through 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f396d323653733779326b733253513d3d2d313236323533363639332e313730653866633532306333623666623339313239353139373633362e676966
My fifteen minutes are burned through 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f61746561716353764245385846673d3d2d313135393531313735392e313662623865663264313336633764343732363332373835393038382e676966
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I'm a street journalist, man.
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
My fifteen minutes are burned through 6247c96913c06fe432a0cc83340af2a1ef515618
★ idézet ★ :
I think people should stop taking social media so seriously.
★ foglalkozás ★ :
szabadúszó újságíró, blogger/vlogger
★ play by ★ :
Madison Iseman
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
My fifteen minutes are burned through Tight-hug-bethany-walker
TémanyitásRe: My fifteen minutes are burned through
My fifteen minutes are burned through EmptyCsüt. Május 02 2024, 17:51

To: Alynne

“Never, ever, let anyone tell you what you can and can't do. Prove the cynics wrong. Pity them for they have no imagination. The sky's the limit. Your sky. Your limit. Now. Let's dance.”

A fejemben állandóan zakatoló visszhang, az egymást évek óta váltó kérdések végre elhallgattak az éjjel; megkaptam az igen határozott választ arra, hogy vajon megéri-e ezt csinálni, küzdeni és mindent feladva őrült módon teperni? Hiába, hogy egy fellépésből még korai lenne következtetéseket levonni, de ha a sejtéseink beigazolódnak, talán tényleg eljött a mi időnk...
A telefonom egész este meg volt bolondulva. Reggelre több száz értesítés fogadott: megjelölések, új követések, üzenetek, továbbított videók és megjegyzések, de a kedvenceim még így is a kéretlen házassági ajánlatok voltak. A követőszámok gyors gyarapodásnak indultak, míg a frissen megjelent, és a fesztivál első napjának összegzése kapcsán írodott cikk arról vall, hogy „feltörekvő új nagyágyú van a láthatáron a Saxomuch frontemberének, Remington Fellowes felfedezettjeinek személyében”. Hát ember, legyen igazad!
Azt hiszem ezen a ponton kezdem tisztelni saját magamat a kitartásomért. Azért, hogy ilyen állhatatosan bíztam és hittem a srácokban, a zenénkben és saját magamban is, és okkal hisz Remington is abban, hogy érdemesebbek vagyunk mi annál, hogy csupán egy adott, egy-kétezres tömegnek zenéljünk, mikor lehetne ez a szám sokkal több, sokkal nagyobb is. Azt hiszem nem nagyzolt, amikor azt ecsetelgettük azon a faszom hideg éjszakán néhány sör társaságában, hogy látja bennünk a fantáziát és a lehetőséget. Ehhez hűen, pofátlan profizmussal járt utána a lehetőségeinknek és harcolta ki a mi részvételünket is a három napos fesztiválon.
Összerezzenek a hirtelen támadó zajra, ahogy Drake káromkodva, morogva bukdácsol el a korlátig, a kérdéses mozdulatsor végén pedig úgy mér végig, mintha én gáncsoltam volna ki.
- Ez lesz mostantól a hivatalos belépőnk mindenhova? – Utalok arra, hogy néhány hónappal ez előtt Peter is hasonlóan bájos mozdulatokkal érkezett az első közös, akkor még beugrósnak gondolt próbánkra. Bassza meg, azóta is mennyi minden történt már! Az ember nem győzi a napok, hetek körforgásában utolérni magát és mire kettőt pislogunk, már megtettük az első lépéseket a céljaink felé… még, ha csak bébilépések is ezek.
- Mi a francot csinálsz te idekint kora reggel? – Álmos, elmélyült hanggal mormog az orra alatt.
- Minek látászik? Kávézok… Bagózok – mutatom fel az ikonikus kis párost, a híres feketét, ami fogalmam sincs, hogy melyik kultúrának a sajátja, de kellően ütős és egészségtelen ahhoz, hogy jól pofán vágjon, nem beszélve a hozzá dukáló egy, rosszabb napokon két szál cigiről. – Amúgy meg fél kilenc van.
- Ki vagy te és mit csináltál Ricky Simmons-szal? – Felvont szemöldökkel, néhány pofátlan kis füstpamacsot eregetek az előző naphoz mérten kifejezetten hűvösnek mondható reggeli levegőbe. – Máskor délután kettőkor úgy kell könyörögjünk az ágyad mellett, hogy ugyan legyél már kedves és támadj fel! Már ne is haragudj, de aludtál te az éjjel, vagy megint „két napozol”? Hajnali háromkor még nem voltál sehol, nem is akarom tudni, hogy megint kivel mulattad az időt, négykor még csak a hangodat hallottam... azt is a telefonból! – Nyomja meg a telefon szót. – "Majd jössz", most meg itt ülsz és… mint aki lenyomot egy téli álmot, ki vagy simulva, jól nézel ki, nincsenek ráncaid meg karikáid és…
- Ne udvarolj, a szőkékre bukok – tápászkodok fel szemtelen vigyorral, és a mellettem lévő asztalra készített bögrék egyikébe töltök egy adag kávét, megkapja hozzá az irdatlan mennyiségű cukrot, és már nyomom is a kezébe, hátha tényleg eljön az ideje az ő feltámadásának is.
- Ez mi ez?
- Habos kakaó, szerinted? Kávé cukorral. Jada szoktatott rá. Tejet nem kapsz, mert fosni fogsz… cigi – kapja azt is a pöpec kiszolgáláshoz. – Mennyit és mit ittál te az éjjel? – Nem szokta így szétcsapni magát, de nem hibáztatom, tagadhatatlanul meg kellett ünnepelni az első olyan alkalmat, amikor hivatalos fellépőként voltunk jelen egy olyan zenei fesztiválon, ahol nívósabb nevek is képviselik magukat.
- Nem tudom… egy kis ezt… egy kis azt… sok amazt. Fú, de utállak! – Hörren, könyökével az oldalamba vág. - Ne élvezd már ennyire! – Az idült vigyort képtelen vagyok letörölni a pofámról. Végre nem rajtam megy a bazsalygás; Drake a szent, úgy felöntött a garatra, hogy azt se tudja éppen melyik beszélt nyelven próbáljon meg kommunikálni. Nem véletlen, hogy a felét nem értem annak, amit böförészik nekem.
- És te? Te hol is voltál?...

Nem véletlen, hogy nem talált se az éjjel, se később, alig néhány perccel azt megelőzően érkeztem vissza a hotelbe, hogy őt kiverte az ébredés ördöge az álomvilágból. Általában sejtik, hogy hova esz a fene, mikor szó nélkül felszívódok, nem is sűrűn szokták firtatni a témát. Jelenleg is elég a sokat sejtető pillantás, máris különösebb fővesztés terhe nélkül vághatok neki az egész napos kötelezőknek.
- Hé, nézzenek oda! Tele veled a sajtó tesó! - Nagyzol. - És még nem telt el huszonnégy óra, de a net zenei élete máris forrong! Szevasz! – Üdvözöl a korábban volt kolléga, mikor beteszem magam mögött a pub ajtaját. – Két nap és biztonsági őrök kellenek melléd, mert elszabadul a pokol! Mondtam én, hogy többre fogod vinni, mintha a sörcsapolásból keresnéd a kenyered! Soha nem hiszel nekem! - Vigyora fültől fülig ér, és bár várja, hogy nála találjam meg a székhelyemet a pultnál, én mégis a felém intő szőke felé biccentek. Mondanám, hogy jobb partyt nem is találhattam volna így az este folytatásaképpen, de ez… ez nem az a party lesz. Seb sejtelmesen bólint egyet, jelezve, hogy "vette a lapot", én pedig a lány felé indulok. Bele se kell kezdjek, előzékenyen üdvözöl, ami széles vigyort csal a képemre.
- Ricky Simmons – csak az illedelmesség kedvéért, és kezet fogok vele. – Tehát Aly – ismétlem, és minden eddigi tapasztalatomat latba véve úgy próbálom őt végig mérni - mert, hogy a bús picsába ne tenném meg - hogy abból ő a lehető legkevesebbet vegyen észre. – Én köszönöm a megkeresést – és még mielőtt bármibe is belemennénk, kapva az alkalmon a kívánságát illetően, már keresem is Sebastian tekintetét, - nem nehéz megtalálni - aki kis híján a pultra hasalva próbál kagylózni, de legalábbis szájról olvasni. Szigorú képpel mutatom fel két ujjamat, jelezve, hogy mennyire lesz szükségünk... valószínűleg azt már sikerült dekódolnia, hogy mit kell hozzon.
Kíváncsi tekintettel fordulok vissza a lány felé, mellkasom előtt automatikusan fonom össze a karjaimat és dőlök hátra a székben, görcsösen ügyelve arra, hogy hosszú csülkeim az asztal alatt ne az ő lábait tapossák.
- Amikor Remy mondta, hogy lenne egy ilyen… lehetőség, nem értettem pontosan, hogy milyen úton is jutottál el a Wanderersig… - mondjuk inkább úgy, hogy nem voltam száz százalékosan tiszta állapotomban, amikor Remy előrukkolt ezzel a soha vissza nem térő alkalommal - vagy egyáltalán addig, hogy interjút kérj. Esetleg régebbről ismersz már minket? – Puhatolózok, hiába, hogy nem nekem kellene kérdéseket feltenni, de hülye lennék tagadni a kíváncsiságomat és azt, hogy könnyebb nekem is, ha próbáljuk ezt barátibb hangvétellel végig csinálni. Kifejezetten kellemetlen, rossz tapasztaltaim vannak az efféle "még az elején vagyunk mindennek" interjúkkal kapcsolatban, bár, az már most sokat elmond, hogy nem egy szomorodott virágoskertben intézte Alynne a kérdezz-feleleket, ami nézzük bárhonnan is, biztató.




I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Remington Fellowes ölelést küldött

Alynne Russel imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
My fifteen minutes are burned through Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

My fifteen minutes are burned through Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
My fifteen minutes are burned through Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

My fifteen minutes are burned through 6XMbPrS
TémanyitásMy fifteen minutes are burned through
My fifteen minutes are burned through EmptySzer. Május 01 2024, 20:02

Ricky&Alynne



Ez a mai több szempontból is nagyon-nagyon sokat jelentett nekem. Egyrészt, imádtam a Wanderers zenéjét, szerintem nagyon jól nyomták, sőt! Annyira jól, hogy ez ellen senki sem tiltakozott, amikor egy-egy sufni felvételt nyomtam be otthon, vagy a kocsiban, amikor csoportosan mentünk valahova. Se apa, se anya, se a gyíkarc öcsém nem akart megverni érte. Akit amúgy csak én hívhatok így, mert aki bántja, azt agyon is verem. Ő a világ legcukibbja, egyébként.
Szóval emiatt is nagyon klassz volt, másrészt pedig amiatt, mert egy egész láncmese alakult ki, hogy leszervezzék nekem ezt a találkozót az énekessel. Apa szólt Mark bácsinak, hogy szóljon a barátnőjének, hogy szóljon a nővérének, hogy szóljon Remy-nek, aki a régi Aunt Marie's ügyvezető, és nem mellesleg a Wanderers menedzsere egy személyben. Persze mindenki nagyon jó arc volt, hogy segített ebben, de valamiért a legmenőbb dolog az volt, hogy Emma hajlandó volt közben járni értem a nővérénél. Persze lehet, hogy csak Mark bácsi miatt, elvégre együtt vannak, vagy mi a szösz. De ettől még ez annyira király!!!! Nincs köztünk sok év elvileg, de őt mégis annyira felnőttnek, érettnek, menőnek és igazi badass-nek képzelem. Szeretnék már vele személyesen is találkozni.
Eddig csak a színpadon láttam őket, de sem aláírást, sem képet kérni nem mentem oda sosem, az annyira pofátlan és tolakodó lett volna. Szóval most is úgy döntöttem, hogy habár elmentem az első szabadtéri fellépésre és végig csápoltam az egészet, a találkozót másnapra kértem, egy általam megjelölt, Manhattan-ben lévő pub-ban. Úgy tudtam, hogy Ricky, az énekes srác oda valósi, szóval ez volt a legkényelmesebb neki is. Én meg imádok vezetni, szóval nem akadály a távolság.
Előbb érkeztem, hogy már el tudjam foglalni az asztalt, és én várhassak rá, nem pedig fordítva. Az nagyon kiábrándító lenne, elvégre én szerettem volna ezt az interjút vele, és nem fordítva. Amint megláttam a belépő srácot, intettem is neki, hogy tudja, pontosan kit keressen. Szerintem az insta lecsekkolás egyoldalú volt, szóval így legalább tudja, ki az, aki rabolni fogja az idejét.
-Szia! Köszönöm szépen, hogy eljöttél. Ez nagyon sokat jelent. -villantottam is az érkezőre egy hálás mosolyt.
-Alynne Russel. De hívj csak Aly-nek. -nyújtottam neki kezet, hogy hivatalosan is bemutatkozhassunk.
-Nem tudom, te hogy vagy vele, de én kezdetnek innék egy jó sört, mert mindjárt szomjan halok. -döntöttem enyhén oldalra a fejemet, kérdő várakozással nézve rá. Nyilván a vendégem lesz rá, de kevésbé érezném magam feszélyezve, ha olyan hangulatot keltenénk, mint egy laza beszélgetés.

BEE




It's a journalist's job to be a witness to history

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alynne Russel
Média
ranggal rendelkezem
★ :
My fifteen minutes are burned through 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f396d323653733779326b733253513d3d2d313236323533363639332e313730653866633532306333623666623339313239353139373633362e676966
My fifteen minutes are burned through 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f61746561716353764245385846673d3d2d313135393531313735392e313662623865663264313336633764343732363332373835393038382e676966
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I'm a street journalist, man.
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
My fifteen minutes are burned through 6247c96913c06fe432a0cc83340af2a1ef515618
★ idézet ★ :
I think people should stop taking social media so seriously.
★ foglalkozás ★ :
szabadúszó újságíró, blogger/vlogger
★ play by ★ :
Madison Iseman
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
My fifteen minutes are burned through Tight-hug-bethany-walker
TémanyitásRe: My fifteen minutes are burned through
My fifteen minutes are burned through Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
My fifteen minutes are burned through
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: