New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 127 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 111 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19 pm-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23 am-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25 am-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

David Gallardo
TémanyitásDavid Gallardo
David Gallardo EmptyPént. Jan. 12, 2024 1:30 am
David Gallardo
A valódi ellenfeled nem a ring túloldalán van, hanem a fejedben. Ha őt legyőzted, verhetetlen leszel.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
David Gallardo
Becenév
David, Dave, D, Hunter
Születési hely
Mexikó, Puebla
Születési idõ
1996. 08. 20
Kor
28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Abbahagyta a sulit
Foglalkozás
Profi boxoló
Munkahely
Profi boxoló
Hobbi
Edzés, bulizás, kalandok, őrült dolgok

Csoportom:
Média, művészet és sport
 
Jellem
Nem vagyok jó ember. Sose voltam az. Elvettem, amire szükségem volt, mert az utca ezt várta tőlem, ezt várta mindenkitől. Mexikóban nevelkedtem, mindenért meg kellett küzdenünk, ezt a jellemet és gondolkodást Amerikába is magammal hoztam. Mindent magam értem el, kemény edzések és kitartás árán, hiába az edző okoskodása, a menedzserem nagy szája, nem ők kapták a pofonokat a ringben, a fenébe is. A barátaimért mindent megteszek, sokszor túl sokat is, talán ez vezetett oda, ahol most vagyok, lecsúszva, a sikerektől megrészegülve. De nem mutogatok másra, magamnak köszönhetem a rosszat is, nem csak a jót és tudom, hogy egyedül én tudok kivergődni a gödörből, mint, ahogy azt mindig is tettem. Nem számíthatok másokra. Nem kell mások segítsége. Szókimondó vagyok, sokszor mocskosan beszélek, de vannak jó pillanataim is. Ilyenkor humoros vagyok és segítőkész, gyakran adakozok, mert nem felejtem el, hogy honnan jöttem, Mexikó mocskos utcáiról, így minden hónapban bőkezűen adakoztam a rászoruló alapítványoknak. Anyámnak is gyakran küldök haza pénzt, hogy ne kelljen a nyomorban élnie és továbbra is tartom vele a kapcsolatot. Ő a mindenem.
Igen, lecsúszott boxoló vagyok, feltörekvő csillag, aki tönkretette a saját karrierét, nem tudom van-e még visszaút, de ha igen, tudom, hogy úgy kell megküzdenem érte, ahogy mindig is tettem. Az ökleimmel.
 

 
Avataron:
Cody Christian

 
Múlt


Csúnya beszédet tartalmaz

- Jó reggelt Jim. Mink van? – kérdezte az őrsre érkező rendőr, készülve arra, hogy átvegye a műszakot az éjszakás kollégájától. Azt remélte, nyugalmas estéje volt Jimnek, tekintve, hogy szerda volt, de miután piszmogásra lett figyelmes az egyik cella felől, nagyot sóhajtva konstatálta, hogy sok papírmunka vár rá ma is.
- Szevasz Stuart. David Gallardo. Több rendbeli testi erőszak és rendbontás. Összevert vagy öt bulizót, köztük két kidobót. – válaszolt álmoskás hangon a pocakos, idős férfi, le nem véve a TV-ről a tekintetét.
- Megspóroltam neked a papírmunkát, mert ismerem a barmot. Ott van az asztalon. – tette hozzá fejével lustán a Jim előtt heverő papírhalomra bökve. Az leült az asztalához és még mindig kávéját szorongatva magához vette az iratokat.
- Ismered? Honnan? Rokonod? – kérdezte átfutva az általános adatokat. David „hunter” Gallardo. Mexikói születésű, amerikai állampolgár. Apja Sanchez Gallardo, anyja Ella Gutierez. Utóbbi Mexikóban él, David apjához költözött Amerikába, remélve, hogy támogatásával profi boxoló válhat majd belőle.
- Dehogy, sok boxmeccset nézek. Láttam a vadász meccseit is. – mutatott a tömlöcre. – Hozott nekem egy csomó suskát, de aztán párszor lefeküdt, eladta a meccseit, azóta elzüllött. – A mondata végére a cella irányából halk morgás hallatszott.
- Ébredezik csipkerózsika. Vigyázz majd vele, nagyon agresszív. – tette hozzá mosolyogva, megtörölve bajszát Jim, majd a TV-re bökött. – pont őt nézem.
Stuart nem igen foglalkozott a neten talált videóval, ismét a dokumentumokra meredt. Miután megérkezett Manhattanbe, apja gyorsan elintézte neki a papírjait, meglepően sietősen lett neki meg az állampolgársága is. Egy évre rá már kerületi meccseken szerepelt, majd ment tovább az országos amatőrre, később már új edzőt és menedzsert is kapott. A Vadász névvel vált ismertté és a jelenlegi világbajnok kihívójaként tekintettek rá. Termetéhez képest gyors és kíméletlen volt, egy igazi agresszív állat, nem állt le, nem állt meg, akármennyi ütést kapott, nem ült le, csak ment tovább, mint egy őrült. – Nem gondolod, hogy ez szakmailag nem megfelelő leírás az elfogott személyről? – kérdezte felnézve a papírosról, mire kollégája csak legyintett. – Úgyse olvassa senki, de gyere, nézd meg, összekötöttem a TV-t a géppel. Itt Hammant veri laposra. Könyörtelen. – integetett Stuart felé, aki egy pillanatra, merő kíváncsiságból tényleg odanézett. Egy robotot látott, de nem csépelőgépet, minden ütését kicentizte, amennyire a középkorú férfi értett a boxhoz, megállapította, hogy horgainak szeme volt. Fürge, jó lábmunka és kimeríthetetlen menetelés. – Eljátszogat vele, kiismeri, majd a semmiből támad, ezért kapta a nevét. – szónokolt tovább a rendőr elismerően, majd Stuart majdnem elejtette a papírokat, úgy megijedt a kollégája által elhajított fémtálca hangos csattanásától. – Hogy lehet így elpocsékolni egy tehetséget! – ordított be a cellába, majd elégedetlenül megrázta a fejét.
A nappali műszakos nem törődött vele, sóhajtott egy nagyot, miután megnyugtatta felszökő pulzusát és tovább olvasott.
A modell barátnőjével gyorsan a címlapra kerültek, álompárként harangozta be őket a média, a pénzt pedig csak úgy jött a hírnévvel. Új autók, szponzori szerződések, reklámok, Villa Manhattan gazdag negyedében és parti, parti hátán. – Öhm, Jim, a jelentésben mikor érünk oda, mit csinált az elkövető? – húzta fel a szemöldökét Stuart, ugyanis neki kell majd elszámolnia a bent fekvő férfival a felettesei felé.
- Nem mindegy? Kifizették az óvadékot. Már csak az ügyvédjére várunk és szabad ember. – közölte flegmán a tényeket a férfi, mire Stuart felhúzta a szemöldökét és vissza emelte a tekintetét a papírokra.
A hírnév és a gyorsan jött gazdagság azonban a fiú fejébe szállt. Az edzéseket az edző intelmei ellenére hanyagolta, csajozni és piálni kezdett, aminek köszönhetően a barátnője elhagyta. A győzelmeket vereségek váltották fel, majd végül az edzője is cserben hagyta, a szponzorok is meghátráltak, lecsúszott és kérték hagyja abba ezt az önpusztító életmódot. Lassan három hónapja nem volt mérkőzése, azóta folyton bajba keveredik, többszöri ittas vezetés, kábítószer birtoklás, rendbontás és testi erőszak. – Ez szörnyű. – Lépett közelebb Stuart a cellához.
- Az, de az ügyvéd azt mondta, kapott még egy lehetőséget. Három hónap múlva lesz egy mérkőzése, ha addigra tiszta marad és elvonóra megy, megmentheti még a karrierét. – mondta Jim felállva ülőhelyéről és követte Stuartot a cellaajtóhoz. – Miért mond el neked ilyeneket az ügyvédje. – kérdezte a fiatalabb férfi elhűlve. – Tudja a faszom, biztos szeret pofázni. – rántotta meg a vállát válaszul az öreg.
- Ébren van. Nem tűnik másnaposnak, ez minket néz. – lesett be Stuart még mindig kezei között szorongatva a jelentését. – Ennek nincs megtört tekintete fiam. Ez nem egy megtört ember tekintete. – mosolygott a bajszos rendőr. – Hát, pedig elég félelmetesen néz ránk. – bólogatott egyetértően Stuart. – Haha, látszik nem értesz a boxhoz te fiú. Ez a gyerek már a meccsen van. - Nevetett a férfi, majd közelebb hajolt a rácsokhoz. – Rád fogadok öcsi, szedd rendbe magad addigra hallod. – tette hozzá még mindig kuncogva, majd mindketten visszaballagtak az asztalokhoz, hogy mostmár érdemben is átadhassák egymásnak a műszakot.

David azonban nem hallotta a rendőrök szavait. Ő már valóban a ringben ugrált és árnyékboxolt, arra várva, hogy megkezdődjék a küzdelem. Hogy megszólaljon a gong.  


 

 
livin' in new york

 
mind álarcot viselünk
David Gallardo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
David Gallardo 2faa83115bf464ff324cfe6e6cee79c2
★ elõtörténet ★ :
My ugly life
★ családi állapot ★ :
I Don't know....yet.
David Gallardo 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
David Gallardo B3e47a361f52063de7d1051363de1f0f
★ foglalkozás ★ :
Hivatásos Boxoló
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
David Gallardo 7688dbffa600831cdb310fd4fbab61f8bfbd3e32
TémanyitásRe: David Gallardo
David Gallardo EmptyPént. Jan. 12, 2024 10:58 am
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves David!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szerintem egyáltalán nem vagy te olyan rossz srác, mint ahogy a jellemed első mondatában az olvasható volt. David Gallardo 2624752903 Megvan az oka annak, hogy keménnyé nevelt az élet, de ettől függetlenül a közvetlen környezeteddel törődsz, ami nagyon is sokat számít! David Gallardo 4146035580 Az hogy adakozol, és az anyukádat is segíted igen szép es tiszteletre méltó.

Nagyon elszomorító, hogy New Yorkban így alakult az életed. Úgy gondolom hogy a két rendőr beszélgetéséből nem a teljes képet kaptuk meg rólad, ugyanakkor tökéletes kiegészítést ad így a jellemleírásod, amiből a jó oldaladat is megismerhetjük. Szerintem ők tipikusan beleestek abba a hibába, hogy a borító alapján ítélkeztek. Én hiszek benne, hogy sokkal több van benned egy lecsúszott bokszolónál, nem véletlenül rendelkezel ilyen tehetséggel. A siker feldolgozása sem egyszerűbb, mint a kudarcoké. Viszont lehetőséged van még egyszer megmutatni azt, amiben a legjobb vagy, ezzel pedig remélem ez alkalommal élni is fogsz. David Gallardo 2624752903

Nem is szaporítanám tovább a szót, menj, vesd be magad a játéktéren és emelkedj fel újra Főnixként, vagy bukj el, ha éppen az vár rád. Köszönöm, hogy olvashatalak, kellemes időtöltést kívánok neked az oldalon! Színt és rangot az adminoktól kapsz majd. David Gallardo 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”

David Gallardo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
David Gallardo UXJCFyN
David Gallardo MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
David Gallardo Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
David Gallardo YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
160
★ :
David Gallardo RfFLdgU
 
David Gallardo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joe & David - Paterfamilias
» Do what you want.. except that! - Lazare & David
» What if... | David & Shayana
» David Griffith
» David Byrne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: