New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Raelyn Juliana Winters
TémanyitásRaelyn Juliana Winters
Raelyn Juliana Winters EmptyCsüt. Jan. 11 2018, 15:48
Raelyn J. Winters
Fight back. That’s how you move on. Take control of your life again.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Raelyn Juliana Winters
anyjától a Ruolan Cheng (诚 若兰) kínai nevet kapta
Becenév
Rae
Születési hely
New York
Születési idõ
1990. december 17.
Kor
27
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
válófélben
Tanulmányok
Medical Sciences at NYU Langone Health + Forensic Medicine courses (orvostudományi kar, ahol igazságügyi orvostan kurzusra is járt - nem fejezte be), B&H Emergency Medical Training (sürgősségi szakképzés)
Foglalkozás
mentőtiszt, másodállásban önvédelmi oktató (a jövőben törvényszéki szakértő, majd igazságügyi orvosszakértő - medical forensic scientist, forensic medical expert)
Munkahely
Queens, 49-es körzeti tűzoltóság / CKO Edzőterem, Manhattan
Hobbi
Olvasás, netezés, zene, tánc, éneklés - azt mondják, jó hangom van, de csak magamnak, vagy legfeljebb egy szűk baráti körnek éneklek, beszélgetés és iszogatás a barátokkal, netflix, önvédelmi edzések...

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Nos, elismerem itt rögtön az elején: nem vagyok könnyű eset. Az első, amit elmondhatok magamról, hogy gyakran vagyok meggondolatlan. Ennek legfőbb oka, hogy inkább hallgatok a szívemre, vagy a megérzéseimre, mint az eszemre. Ebből következik az is, hogy szókimondó vagyok. Általában ami a szívemen, az a számon. Vannak kivételek, olyan helyzeteket, amikor képes vagyok elnyomni ezt a tulajdonságomat, mert például más kedvében szeretnék járni, vagy nem akarok valakit megbántani, és inkább a nyelvemre harapok, mint hogy kimondjam, amit gondolok. Meglehetősen vakmerő is vagyok, szenvedélyes és gyakran ösztönből cselekszem, ami szerintem nem túl jól, mert már alapból is eléggé vonzom a bajt. De bárki bármit mond, nagy szívem van, szívesen hozok áldozatokat másokért, és megtennék bármit, hogy segítsek azokon, akik fontosak nekem. Oké, makacs is vagyok. Van, hogy nehezen engedek az igazamból, és egész szívesen vitatkozom veled bármiről, de ha jól tudsz érvelni, és meg tudsz győzni az igazadról, nem csak hogy beismerem, hogy tévedtem, de talán még egy sörre is meghívlak. Néha gyerekes is vagyok... gyerekesen naiv, gyerekesen ártatlan, gyerekesen játékos. Ó, imádok másokat megtréfálni, poénkodni, beszólogatni... megesik, hogy nem a megfelelő helyen és időben, mert mondjuk ha zavarba hoznak, vagy feszélyez egy helyzet, esélyes, hogy helytelen módon viccelődéssel próbálom elütni a szituáció komoly élét. Még egy ciki tulajdonság: sokszor kínomban, fájdalmamban és zavaromban is csak mosolygok, vagy nevetek, mint egy idióta. De nyugi, azért úgy 50-50%-ban képes vagyok egészen normális, átlagos emberként is viselkedni. És annyi biztos, hogy ha munkáról van szó, jól végzem a dolgomat, száz százalékban odateszem magam, és nem teketóriázok. Ha viszont megbántanak, ártanak nekem, leginkább olyan leszek, mint egy sündisznó. Duzzogok, befelé fordulok, és szúrok.

Avataron:
Chloe Bennet

Múlt
Négy éves voltam, amikor édesanyám, Meilin Cheng, elhunyt. Pontosan emlékszem arra a napra, a dalra, ami az autóban szólt, anyám hangjára, ahogy vidáman dúdolgatott, az éles zajra, és a fényre, ami viharos sebességgel közeledett bal oldalról. A kocsi többször is megpördült velünk, mire a kerekek újra talajt fogtak az árokban. Fájt a vállam és a nyakam, és féltem, nagyon féltem, de az öv szorosan tartott, és sehol nem ütöttem meg jobban magamat. Anyának viszont vérzett a feje, valószínűleg a karja is eltört, és ki tudja, milyen sérülései voltak még. Az ő oldalán csúnyán behorpadt az ajtó, de mégis az volt az első gondolata, hogy megnézze, én jól vagyok-e. Beszélni kezdett hozzám, csitítani, amikor sírni kezdtem, és elmondta, hogy nagyon-nagyon szeret. Arra kért, bármi is történjék, legyek nagyon bátor. Azok voltak az utolsó szavai.
A következő napokra viszont nem igazán emlékszem. Az egész egy nagy, homályos folt. Azt tudom, hogy pár hónapot egy otthonban töltöttem. Annyi időbe telt, míg előkerítették az apámat. Vagy amíg ő eldöntötte, hogy hajlandó magához venni. Ebben nem vagyok biztos. A szüleim nem voltak házasok, a kapcsolatot sem tartották, apa nem tudta, hogy van egy gyereke, vagy csak nem tudta biztosan. Sosem kérdeztem őt ezekről a korai dolgokról, úgyhogy csak tippelhetek. Akkoriban igazából csak sodródtam az árral. Anyám elvesztése, az árvaház, ahol sokan vettek körül, de mégis mintha egyedül lettem volna... A társaim mind azt várták, hogy valaki magukhoz vegye őket, de amikor apám eljött értem, én még nem tudtam boldog lenni. Nem éreztem semmit. Nem tudtam, mi vár rám, vagy hogy ki ez az ember, akit apának kell neveznem. Furcsa, mi mindenre vissza tudok emlékezni, pedig olyan fiatal voltam még. De a fater mellett később azért sikerült otthonra és családra lelnem. Jó dolgom volt mellette, annak ellenére is, hogy háromszor házasodott. Vagyis egyszer még előttem, nagyjából akkor váltak el, amikor én bekerültem a képbe. Nem tudom, hogy miattam történt-e. Később lett egy pótanyám, akit viszont három évvel később a rák vitt el. És végül a harmadik feleség, Esther. Jómódú családból származó ügyvéd, nagy ambíciókkal, aki végül politikust csinált apámból. Indultak a képviselő választáson, sikeresen, pár évvel később pedig a kormányzó választáson is, szintén sikerrel. Érdekes időszak volt az, megszokni azt az újfajta életet, amit mindez magával hozott. Edward Winters és a családja állandóan nagyító alatt volt ezután, amiből jó ideig nem is fogtam fel semmit, de tinédzserként fordult a helyzet. Úgy éreztem, megfullaszt ez a nyomás, és ki akartam törni belőle. Elkezdtem lázadni apám és a mostohám, valamint az ő terveik ellen. Ügyvédet akartak csinálni belőlem, vagy orvost, lehetőleg sebészt, miután kiderült, hogy jó eszem van, és fogékony vagyok a biológiai témájú tárgyakra. Én csak azért is másik szakot választottam magamnak az egyetemen, amit végül be sem fejeztem, mert helyette inkább elvégeztem egy sürgősségi szakképzést. Butaságnak tűnhet dacból dönteni a jövőm felől, de nem bántam meg. Mentőzni pontosan az, amire vágytam. Életeket menthetek, de ez közben egy kicsit másfajta felelősséget és izgalmat is jelent, a folytonos rohanás... Miénk az első pillanatok, mikor kiérünk egy pácienshez, de ez is legalább olyan fontos, mint amit az orvosok a kórházban véghez visznek. És szeretek a tűzoltósághoz tartozni, az ottani társasággal karöltve dolgozni. Néha veszélyes, de mindig is úgy éreztem, hogy erre szükségem van. Még azután is, hogy először sérültem meg az utcán, mentés közben. Egy tömegverekedés volt, amihez kihívtak bennünket, és a sok felbőszült ember nem foglalkozott igazán a kiérkező segítséggel. Magukkal sodortak engem is. A sürgősségin kötöttem ki néhány csúnya vágással. Akkor találkoztam először Adammel. Szexi doki, még szexibb mosollyal. Mondhatni első látásra levett a lábamról, de azért egy ideig tartottam magam. Mivel nem az utolsó alkalom volt, hogy össze kellett varrnia, vagy csak összefutottunk, amikor beteget vittünk be, így bőven találtunk alkalmat a flörtölésre a későbbiekben. Meg kell jegyeznem, hogy akkoriban Bronxban dolgoztam, egy zűrösebb környéken. Nem volt nehéz ott veszélyes szituációkba keveredni. Jó, be kell ismernem azt is, hogy valamiért a természetemnél fogva már alapból is vonzom a bajt. Egyszer egy lövöldözés alkalmával golyót is kaptam. De csak a vállamba, annyira nem volt vészes. Akkor Adam azzal tréfálkozott, hogy be kéne szereznem egy kevlárt, és abban dolgozni, mint a rendőrök. Aztán végre elhívott randira. Hónapokig jártunk el, és nem egész egy év után megkérte a kezemet. Szinte alig hogy kimondtuk a boldogító igent, mentés közben ismét megsérültem. Ezúttal sokkal súlyosabban. Rosszabb volt, mint valaha. Közelről kaptam a lövést, egyenest a hasamba, mert a sérült, akit el kellett volna látnunk, egy banda tagja volt, akit a másik banda likvidálni akart, és nem tetszett nekik, hogy közbeavatkoztunk. A részletek annyira talán nem is lényegesek már. Három napig voltam kómában, és még hosszú hetekig lábadoztam a kórházban. Azt hiszem, ennek ellenére mégis Adam volt az, aki ezt sokkal rosszabbul viselte. Nem is tudom, talán magasabb a fájdalomküszöböm, mint az átlagnak, vagy felpörget a veszély, és ettől kevésbé élem meg ijesztőnek a hasonló helyzeteket. De én elégedett voltam azzal, hogy élek, és hogy ő minden nap, munkán kívül, és a szabad perceiben ott ült az ágyam mellett. Ám a kedvéért, a megnyugtatására, miután rendbe jöttem, elkezdtem önvédelmet tanulni. És az az igazság, hogy utáltam. Nagyon. Sosem voltam az a tipikusan sportos alkat, de azért kitartottam, és egyre jobb lettem ebben. Aminek hála végül megszerettem, és azt hiszem, ez végül magabiztosabbá is tett. Csakhogy Adamet ez sem nyugtatta meg igazán. Miután eldöntöttük, hogy gyereket akarunk, rábeszélt, hogy hagyjam ott a munkámat. Szívtam a fogamat, de fontosabbnak tartottam a házasságomat, és azt, hogy ő nyugodt legyen, ezért végül belementem. Kezdetben annyira nem is volt vészes, főleg miután az önvédelmi központban enyém lett az egyik edző felszabadult helye. Csak félmunkaidőben foglalkoztam ezzel, ráadásul szinte ingyen, mintha csak egy kis zsebpénzért csináltam volna, de a férjem biztos állása mellett ez nem volt gond. A lényeg az volt, hogy lefoglaljam magam. Csak ahogy korábban apámék miatt a górcső alatt nem éreztem jól magam, úgy hamar kiderült, hogy az otthonülős orvosfeleség dolog sem nekem való. Azt hiszem, kezdtem befordulni, unni magam, és irritált is a helyzet. Túl sok időm volt gondolkodni, és rájönni, mennyire nem ezt akarom, nem én vagyok ez. Hogy valójában még az anyaságra sem állok készen. Mit tudhatok én arról, milyen anyának lenni? A sajátomat alig ismertem, a többiek pedig, akik utána jöttek, még így sem pótolhatták őt. Rájöttem, hogy nem magamért mentem bele ebbe sem, csakis Adamért. Szóval titokban, csak hogy egy kis időt nyerjek, amíg kitalálom, mit is szeretnék igazán, ismét fogamzásgátlót kezdtem szedni. Ő azonban egy nap megtalálta a pirulákat, és nem lehet nehéz kitalálni, hogy micsoda veszekedés lett belőle. Aznap este egy jótékonysági gálára lettünk volna hivatalosak, amire végül egyedül ment el. Szinte egész éjjel éberen vártam rá, immár lehiggadva, felkészülve, hogy bocsánatot kérjek, és megbeszéljük a dolgokat. És akkor kaptam egy e-mailt, valami idegen címről, de nem a küldő érdekelt, csak azok a képek, amiket nekem szánt. Adam egy másik nővel a gálán, félreérthetetlen helyzetben. Hát így állunk! Ő így intézi a problémákat. Mire éjjel hazaért, már nem voltam otthon. Sem a cuccaim. Még arra sem hagytam esélyt, hogy megmagyarázza, nem láttam értelmét. Nem sokkal később kézhez kaphatta a válási papírokat az elég komoly követeléseimmel együtt. Az az igazság, hogy feldúlt voltam, csalódott, összetört, és mindeközben rá kellett ébrednem, mennyire elveszítettem mindenemet az elmúlt években. Eladtam a saját lakásomat, feladtam a munkámat, önmagamat. Az ügyvédem ráébresztett, hogy elég szép összeget leakaszthatok a pasiról a válással, és akkor tetszett az ötlet. Utólag már nem is igazán érdekel, de már nem visszakozok. Büszkeségből nem. De átmenetileg beköltöztem egy barátnőmhöz, és ismét visszatértem a mentőzéshez, ezúttal Queensben. Kevésbé zűrös környék, és ezúttal tényleg próbálom kerülni a bajt, az életem most így is épp elég zavaros.

livin' in new york

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn Juliana Winters Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn Juliana Winters 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn Juliana Winters 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn Juliana Winters 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Raelyn Juliana Winters 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn Juliana Winters
Raelyn Juliana Winters EmptyPént. Jan. 12 2018, 16:22

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Raelyn!  Raelyn Juliana Winters 4146035580

Úgy, ahogy a történeted, a jellemleírásod is hasonlóan összetettre sikeredett. Tetszett az a megoldás, hogy egyik tulajdonságodat a másikhoz kapcsoltad, és ezen módszeren továbbhaladva építetted fel a jellemedet, aminek segítségével megismerhettük azt a nem egyszerű lányt, ahogyan te is jellemezted magadat. Ez a fajta káosz viszont úgy gondolom nem csak a tulajdonságaidat bonyolította, hanem az olvasottak szerint az életedet is. Mégis a rettentő sok bizonytalansággal szemben vannak olyan vonásaid, amik pozitívumot csempésznek az életedbe. Önmagunk keresése sosem könnyű elfoglaltság, leginkább azért sem, mert magával vonzza azt a fajta bizalmatlanságot, amire csak a teljes ismeretlenség gondolata képes. Szerencsére neked sikerült megtalálnod azt a munkát, ami amennyire nem biztonságos, éppannyira hasznos is. Ha tudod, hogy képes vagy segíteni másokon, megmentheted őket, akkor fontosnak, nélkülözhetetlennek érzed magadat, és úgy vélem, ez az a érzés, amit leginkább keresünk az életünkben. Sajnálom, hogy a házasságod gátat szabott ennek, és a kettő együtt nem működött, de szerintem a legjobb döntést hoztad meg azzal, hogy előrehelyezted a saját magad boldogságát, és időben véget vetettél az elkerülhetetlennek. Egyszer biztosan akad majd olyan személy, aki miatt nem kell teljesen felforgatnod az életedet, hanem önmagadat adhatod mellette. Addig is a munkád, mint biztos pont ott lesz az életedben, amit kár lenne eldobni a bizonytalanért.
Különleges nevet sikerült választanod, és szerintem Chloe is tökéletesen illik a megálmodott karakterhez. Nincs is más dolgod, mint végigjárni a foglalókat, aztán irány játszani! Örülök, hogy már egy mentősünk is van az oldalon. Raelyn Juliana Winters 2624752903


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Raelyn Juliana Winters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jayda Winters
» Game on! - Winters is coming.
» Juliana & Mathias
» Juliana Monroe
» Juliana Monroe 2.0

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: