New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Ezra & Tana | just give me something
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Dec. 28 2023, 12:02
+18


tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Isten a tanúm próbáltam még tartani magam, és talán ment is volna, ha nem harap finoman a fülcimpámra.. a kis mocsok dög tudja, hogy mi sodor egyből az élvezet határára. Ahogy elélvez végem lesz.. magával ránt és a szememet összeszorítva, ajkaimat a vállára nyomva nyögök a bőrére, miközben szinte az életemért kapaszkodok át az alhasáról a fenekére, amíg elmegyek. Minden izmom megfeszül. Lassan engedek csak le, amikor már mindkettőnk teste megnyugodott egy kicsit és akkor lassan csúszik ki belőle felülve az ágyra, hogy ne nyomjam agyon a testét.
Kérdésére nevetve dörzsölöm meg egy kicsit a szemeimet.
-Hát az kurva élet, hogy nem most foglak emlékeztetni rá.-nevetek még egy kicsit. Minden oka megvan rá, hogy ne engedjen magára, de ettől függetlenül remélem most azért emlékeztettem rá, hogy még mindig én vagyok az, aki ismeri a teste minden szegletét, azt, hogy mit szeret, mi röpíti egyből a csúcsra. Velem veszítette el a szüzességét, ahogyan én is az enyémet vele. Együtt fedeztük fel ezt az egészet, vele bénáztam először és ez olyan kötelék, amit akármennyire is szeretne soha nem tud elszakítani teljesen... még azok után sem amit tettem a kapcsolatunk vége felé.
Lassan fekszem el mellette kicsit kifújva magamat. Rég éreztem ennyire jól magamat a bőrömben és ezért nem tudtam ennyi idő után sem elengedni őt.
-Az is benne van.-vigyorgok egyet lehunyt szemekkel.
A hangját meghallva hirtelen pattannak fel a szemeim és már fordulok is az oldalamra, hogy végigcsókolhassam a nyakát, holott bárki mással most jönne az a rész, hogy felöltözök és jó éjszakát kívánok mielőtt lelépek a faszba.
-Hogy mondanék erre nemet?-kérdezek vissza felvonva a szemöldökeimet visszadőlve az ágyra, hogy még egy kicsit összeszedhessem magamat mielőtt tényleg meg kellene mozdulnom újra. Nem tudom, hogy mennyire tudom majd békén hagyni a zuhanyban, de nem is hívott volna magával, ha nyugalomra vágyna.
-Rendeljünk valamit? Pont ideérne nagyjából a kaja mire lezuhanyzunk..-ajánlom fel neki. Ritkán szól, hogy éhes... legalábbis régen így volt. Képes a végletekig nyomorgatni magát a balett miatt és ezt valahol mindig utáltam egy kicsit, de beleugatni sosem mertem. Ez az élete és elég nagy lány, hogy eldöntse hogyan éli, viszont ha kivételesen enged a teste igényeinek, akkor boldogan teszek meg érte mindent.
-Mit kérsz?-kérdezem áthajolva fölötte, hogy az ágy mellől a nadrágom zsebéből kiszedjem a mobilomat. Ahogy megvan félig fölötte maradok megnyitva az egyik rendelős alkalmazást, de kissé megfeledkezve magamról csókolom végig a kulcscsontja vonalát amíg ő kitalálja, hogy mit is akar.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptySzer. Dec. 27 2023, 22:32
+18

Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Ezra idegei pattanásig feszültek, éppen úgy, ahogy azt terveztem, de ennek egyenes következménye, hogy előbb-utóbb magáról és az erejéről megfeledkezik, és eldurvul kicsit a játék, amit játszunk, vagy gyorsan fordít egyet rajtunk - és kurva szexinek találom magát a tényt is, hogy maradt ennyi lélekjelenléte, hogy az utóbbit tegye. Igazából mindketten megkönnyebbülünk, amikor végre bennem van, mintha ezzel a pillanattal lennénk újra teljesek. Abszurd, de így van. Tökéletesen passzolunk, még mindig, és Ezra kétségtelenül jól ismeri a testemet. Mintha tudná, mit akarok, mintha a fejemben olvasna, mintha egy hangszeren játszana, aminek már rég a mestere... minden mozdulatunk, érintésünk olyan jól összehangolt. Ajkaival nyomokat hagy a nyakamon, amit én a magam módján viszonzok neki. Felmordul, de tudom, hogy élvezi. Mégis átveszi az irányítást, felettem és a helyzet felett, és az erőfölényét kihasználva fogja le szorosan a karjaimat az ágy támlájánál. Ettől viszont mintha egy pillanatra a gerincem cseppfolyóssá válna. Ki vagyok szolgáltatva neki, amit túlságosan is élvezek, és ennek hangot is adok egy kéjes nyögéssel. Majd, hogy bizonyítsam, sosem fog igazán megtörni, többé nem, a fogaimat néhány röpke pillanat erejéig a fülcimpájába mélyesztem, amint ehhez elég közel hajol.

A gyönyör első hullámai szinte túl gyorsan érnek utol bennünket, és ugyan már nincs szükségem túl sok biztatásra, hogy eljussak a csúcsig, Ezra duruzsolása szinte átszakítja bennem a láthatatlan gátat, ami még elválasztott a céltól. A nevével az ajkaimon kéjesen vergődöm alatta az élvezettől, forró szorításommal félig tudatosan, félig öntudatlanul vonva őt magam után az extázisba. A pasi annyira kibaszott jó még mindig az ágyban, és annyira tökéletesen passzolunk. Szinte igazságtalan. Bár elég sokat változtam az utóbbi időben, és azt hiszem ő is, viszont ettől igazából csak még jobb lett minden.

- Őszintén mondom, nem emlékszem... jelenleg legalábbis képtelen vagyok felidézni, miért is nem csináljuk mi ezt gyakrabban? - teszem fel a költői kérdést néhány pillanatnyi erőtlen pihegés után. Aztán felkönyökölök, hogy lepillantva rá a szemeibe nézzek néhány zavarba ejtő másodpercig. A jelenet meghittsége, a közelségünk lehet az oka, meg az imént átélt fantasztikus orgazmus, de mély, és egyben mélyen elnyomott érzések kavarodnak fel valahol a szívem egy elzárt szegletében attól, ahogy most a tekintetét kutatom - úgyhogy inkább elvezetem róla a pillantásomat hamar a mellkasa felé. És hogy lefoglaljam magam, mutatóujjamat finoman végig is vonom a kinézett területen lefelé, majd kisebb köröket rajzolva megteszem ismét ugyanezt az utat. - Biztos a kokó tehet róla... - jegyzem meg végül könnyedén. Arról, hogy nem emlékszem. Meg hogy így elkalandoztam. És talán arról is, hogy ennyire jó volt, amit az előbb átéltünk. Visszahanyatlom mellé az ágyra.

- Mit gondolsz...? Volna kedved velem zuhanyozni? - Azt hiszem, a melegvíz most jól esne, felfrissítene, és az izmaimnak is jót tenne. Együtt persze máshogy lehetne kellemes. - Bár... azt hiszem, kezdek éhes lenni. - Teszem végül a végére. Ha jobban végiggondolom, előfordulhat, hogy nem is nagyon ettem ma még semmi igazán táplálót. Amikor így hajtom magam a balett miatt, ahogy mostanában is egy közelgő előadásunk apropóján, egyébként is megesik, hogy egy-egy (vagy több) étkezés kimarad.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptySzer. Dec. 27 2023, 19:22
+18


tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Imádja, ha kínozhat és én beteg állat rajongok ezért. Pattanásik feszülök, szinte már fáj, hogy még nem csinál velem semmit, de ez csak még inkább megédesíti a pillanatot, amikor végre az ajkai közé enged. Én tényleg igyekszem nem kapkodni, sem túlságosan nekiesni, hiszen ismerem a testeink közötti különbségeket és elég egyetlen pillanatra túlzottan elengednem magam és már lehet, hogy túl sok leszek neki. Így is megtörök néhány mozdulat erejéig, még szerencse, hogy időben kapcsolok és ahelyett, hogy a száját tenném tönkre magam alá forgatom, mert tudom, hogy így sokkal jobban tűri az erőmet.
Minden finomkodás és gyengédség nélkül hatolok a testébe és nem is tudnám eldönteni, hogy melyikünk könnyebbül meg jobban a régről olyan jól ismert érzéstől. Imádom ahogyan forrón körbeölel és minden mozdulatomnál nyög, sóhajt vagy éppen az izmai záródnak körém egyre szorosabban jelezve, hogy nagyon is jó úton járok, nem mintha ez akár egy másodpercig kérdéses lett volna. Fokozódik a szívverésem és egyre kisebb levegőket bírok venni ahogyan dolgoznak az izmaim. Messze vagyok a fáradtságtól és ha róla van szó, akkor egész éjjel tudnám csinálni és több, mint valószínű, hogy fogom is.
Amint megfeszül a háta erősebben fogok a fenekére és elégedetten sóhajtok a nyakára mielőtt megjelölném a területemet egy méretes kiszívás nyomot hagyva a nyaka ívén.
Kérését hallva éppen csak egy pillanatra jelenik meg egy aljas mosoly az arcomon, hiszen közelebb von magához és az ajkaimat kéri. Éhesen tapadok rá mélyen csókolva és kissé fokozva a tempót, de felszisszenve elhúzódok a csókból amikor érzem a körmeit a testembe mélyedni
-Te..-morgok rá, de ez inkább elégedettség, mint felháborodás, hiszen mikor bánnám én, hogy még napok elteltével is ott lesz a gyönyörének nyoma a hátamon vagy a karomon. Lehámozom magamról a kezeit és a feje fölött az ágyhoz szegezem a csuklóit egy kézzel lefogva miközben figyelek, hogy a ritmuson ne változtassak.
Amikor újra megszólal elsötétült szemekkel tartom a tempót, hiszen a legrosszabb amit ilyenkor egy férfi tehet az az, hogy felgyorsítva kibillenti a nőt a testében felépülő folyamatból. Kettőnk közé nyúlva szabad kezemmel finoman nyomást helyezek az alhasára, hogy még inkább magamra szorítsam egyébként is feszülő izmait.
Még szerencse, hogy totál be vagyok állva, mert azt hiszem az első orgazmussal magával is rántana, de most még bírni fogom egy ideig.
-Gyere, kicsim, ne fogd vissza...-mire végezni fogok vele megint tudni fogja, hogy miért nem bír elengedni, ahogy én sem tudom őt.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptySzer. Okt. 25 2023, 22:26
+18

Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Elégedett mosoly fut az említett ajkakra. Pontosan ezt akartam hallani. Ezt akartam elérni. És most képes volnék kéjesen, elégedetten dorombolni neki, de ezt még mindig nem érdemli meg. Még nem. Még egy kicsit húznom kell az agyát, kínoznom kell... de tudjuk mindketten, hogy épp úgy élvezi ezt a szenvedést, mint én. Ahogy azt is tudjuk, hogy kijár neki. Nem az a célom, hogy könyörögjön nekem, hanem hogy elérjen arra a pontra, amikor már megtenné. Amikor már bármit megtenne. És csak akkor hajolok fölé, és engedem az ajkaim közé, amikor már lüktet, és szinte remeg a kezeim között. Akkor azonban már nem fogom vissza magam, és azt sem akarom, hogy ő ezt tegye. Az álmai nője akarok lenni, a piszkos kis vágyai megvalósítója, minden, amire ma este csak vágyhat – emlékeztetni akarom rá, hogy mi mindent veszített, amikor engem „futni hagyott”. De a bosszú az egyik legédesebb fűszer, ezt az együttlétet is kiválóan megédesíti. Egyszerűen imádom, ahogy elveszíti a kontrollt, és már meg sem próbálja visszafogni magát, vagy finomkodni. A határán van annak, hogy fájdalmat okozzon nekem, ahogy erősebben a hajamba markol, és erőteljesebben előre löki a csípőjét, de ezzel is csak azt éri el, hogy még nedvesebb leszek. Azt hiszem, mindkettőnkön megkönyörül, amikor végre maga alá fordít, és egy magabiztos lökéssel belém csusszan.

- Igen! – sóhajtom szinte megkönnyebbülve, és egy pillanatig sem jut eszembe amiatt aggódni, hogy nem használunk óvszert. Igaz, szedek fogamzásgátlót, nem csak azért, mert szeretek felkészült és óvatos lenni, hanem mert jótékony hatással van a bőrömre és a hajamra is. Ennek ellenére bárki másról volna szó, ragaszkodnék a gumihoz. De Ezra más. Függetlenül attól, amik köztünk történtek, benne bízom. Sőt, el sem tudnám ezt képzelni vele máshogy. Érezni és élvezni akarom, milyen tökéletesen összeillünk... még mindig. - Hmm... - válaszolnék valamit a bókjára, de az újabb lökése következtében szavak helyett csak egy kéjes nyögés szakad fel a torkomból. És a csípőjének minden egyes újabb határozott mozgásával a forróság hullámai futnak keresztül a gerincemen, aminek hatására ívben feszülök meg alatta. Aztán megérzem az ajkát a nyakamon, ahogy megjelöl engem. Seggfej! Imádom...

Eltolom magamtól az arcát egy kicsit, hogy a szemeibe nézhessek. - Ne fogd vissza magad, szivi – suttogom, majd azonnal vissza is húzom magamhoz egy forró csókra. A körmeim közben végigszántanak a hátán, majd erősen kapaszkodom a felkarjába, szinte belé marok; nem csak az én testem őriz majd nyomokat holnap erről az estéről. - Annyira... közel vagyok... Ezra.. - sóhajtom nem sokkal később az ajkai elé a szavakat, amiket most egyáltalán nem egyszerű megformálni. Amilyen magas lángon égtünk egymásért, várható volt, hogy az első gyönyör hamar utolér majd, de remélem tudja, hogy ennyivel nem fogom ma beérni. Addig nincs vége ennek az estének, amíg a kimerültségtől el nem ájulunk.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptySzer. Okt. 25 2023, 21:05
+18


tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



-Azóta, hogy utoljára a farkam körül voltak.-vallom be neki habozás és mindenféle szégyenkezés nélkül. Nem mintha nem lenne ezzel teljes mértékig tisztában. Pontosan tudja, hogy milyen szinten vagyok ráindulva amióta minden egyes próbálkozásomnál egy egyértelmű "nem" volt a válasz a részéről. Ettől pedig csak egyértelműen még jobban akartam az egészet.
Mintha ez az egész csak egy kibaszott kihívás lenne közöttünk, hogy ki tudja jobban elkúrni a másik agyát szórakozunk tovább pedig mostmár tényleg minden egyes idegszálam megfeszül, hogy ne éljek vissza a testi fölényemmel és vessek véget a várakozásnak, amit egyre nehezebben bírunk mindketten.
-Ooo faszom..-sóhajtok egyet halkan a szavai hallatán és minden izmom megfeszül ahányszor csak megérinti a bőrömet az ajkaival miközben lefelé halad a felsőtestemen. Nem akarok türelmetlen lenni, hiszen már tényleg sínen vagyunk. Egy mocskos vigyorra húzom az ajkaimat miközben kissé megemelem a csípőmet, hogy le tudja szedni a fent maradt ruháimat.
Bosszút akar és ettől még inkább szeretném magam alá gyűrni, de mégis türelmet erőltetek magamra miközben a kis keze máris dolgozik a férfiasságom. Egy halk, de mély és reszelős sóhaj szökik meg az ajkaim közül. A nyelvemre kell harapnom, hogy ne kezdjek el neki ott helyben könyörögni azért, hogy engedjen a szájába, főleg amikor már érzem a meleg leheletét és a nyelve gyengéd érintését. Megfeszülve rándulok egyet ujjai között.
-Ké..-ki sem bírom mondani, mert mire a végére érnék már dolgozik is rajtam a szája. Gyakorlatilag automatikusan markolok a hajára és bukik hátra a fejem miközben mélyről felszakad belőlem egy nyögés. Hirtelen villan rá újra a tekintetem, szinte teljesen elsötétült szemekkel figyelem ahogy dolgozik rajtam. Teljesen elveszítve a kontrollt válik határozottabbá a markoláson a szőke tincsein és mélyebbre lököm magam néhányszor a szájába a csípőmmel mielőtt elengedem, hogy levegőhöz jusson. Az agyamnak totál vége amikor lábai alá nyúlva egy határozott mozdulattal húzom feljebb és temetem magam alá az ágyon. Az egyik lábát felhúzva a vállamra gyakorlatilag minden próbálkozás és célzás nélkül csúszok egyből belé, hiszen majdnem annyira ismerem a testét, mint a sajátomat.
-Kibaszott finom vagy.-morgok a fülébe miközben újra keményen nekifeszül a csípőm. Tudom, hogy tablettát szed én pedig mindenki mással csak óvszerrel csinálom, de vele.... vele nem vagyok erre hajlandó, mert érezni akarom a teste melegét és puhaságát minden egyes mozdulatomnál. Ajkaim éhesen tapadnak a nyakára kicsit sem finoman megszívva a bőrét. Kurvára meg akarom jelölni, hogy velem volt. Nem sietek, inkább erőből mozgok benne szorosan megtartva a lábát is, hogy ne neki kelljen.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyVas. Szept. 17 2023, 00:35
+18

Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
- Ó igen? Mondd csak, szivi, mióta álmodozol ezekről az ajkakról? - érintem meg a mutatóujjammal finoman, majd nedvesítem meg őket újra, egyrészt mert tényleg beindít ez az egész helyzet, hogy ennyire vágyik rám. Beindít minden kis mocskos dolog, ami köztünk van, és szeretném tagadni, de magam előtt nem fogom, hogy én is kicseszettül régóta vágyom rá. Másrészt örömmel ingerelem tovább, fokozom tovább a helyzetet, feszítem nála tovább a húrt. Ha már lúd, legyen kövér, vagy mi. A lényeg, hogy már itt vagyunk, belevágtunk, nem fogok visszakozni, szóval ha már csináljuk, piszkosul élvezzük is ki rendesen minden pillanatát.

Ezra egy rohadék, ez tény. Egy szemét alak, akivel szóba sem kéne állnom. Mondjuk most sem igazán beszélgetni akarunk, szóval... De igazából – neki hála – már én is tudok nagyon szemét lenni. Amúgy meg ő pont olyan rohadék, amit még tudok kezelni. És akarok is.

- És most leszek csak igazán dögös... - felelem, mint egy figyelmeztetésképpen, ahogy közelebb sétálok, majd lassan fölé helyezkedek az ágyon, a csípője két oldalára térdelve. Egy újabb, ám igencsak rövid csók után apró csókokkal borítom a nyakát, a mellkasát is, és haladok fokozatosan lefelé, keresztül a kockás hasán. Azok a kibaszott kockák. Kicsit megőrülök értük. Egyre lassabban, egyre kínzóbb tempóban haladok tovább, majd felegyenesedem annyira, hogy le tudjam húzni róla a nadrágját, meg az alsóját. És jól tudom, mennyire élvezi a mocsok, hogy én teszem ezt meg neki. És nem igazán tudom megállni, hogy ne töröljem le egy kissé az önelégültséget a képéről.

- Most kellene rábírjalak, hogy könyörögj nekem, nem igaz? - futtatom az ujjaimat finoman a férfiassága köré, majd lassan mozgatni kezdem rajta felé és le a kezem, a nyelvemmel épp csak megérintve a végét. A szemeimben huncut fénnyel pillanatok fel rá. Ó igen, biztos vagyok benne, hogy ezen a ponton már meg is tenné, ha azt akarnám. Nem kéne sokáig ingerelnem ahhoz, hogy azt tegye, amit akarok. De nem fogom tovább húzni az időt, mert jobban vágyom arra, hogy lássam elgyengülni, elveszni a gyönyörtől, amit okozok neki, érezzem megremegni a karjaim között, érezni a hatalmamat felette. Szóval végül egy könnyed mozdulattal hátra dobom a hajam, hogy ne akadályozzon, aztán fokozatosan engedem egyre mélyebbre az ajkaim közé, miközben a nyelvemmel kényeztetem, és ahogy a dolog egyre intenzívebbé válik, gondolom végre megkapja azt, amiről eddig csak álmodozhatott.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptySzomb. Szept. 16 2023, 23:56
+18


tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Szeretem amikor egy kemény csaj enged nekem, még akkor is ha csak a négy fal között hajlandó macskaként az érintésem alá simulni. Nekem bőven elég, ha én tudom, hogy milyen kezes tud lenni velem. Még egy édes kis kérlelést is ki bírok csikarni belőle annak ellenére, hogy tudom mennyire a nehezére esik. Csak egyetlen rövid pillanatig fordul meg a fejemben, hogy tovább húzom az idegeit, de az az igazság, hogy az enyémek is kezdenek elpattanni. Végülis megadta amit akartam, úgyhogy én következek. Minden további nélkül kezdem el őt kényeztetni a nyelvemmel kiélvezve minden nyalást, amit csak enged magán, hiszen olyan kibaszott régóta vagyok már ráindulva, hogy beismerni is kurvára fájna.
Ahogy mozdul már engedek is neki és a kezét fogva segítem őt le a konyhapultról, amit végül el sem enged, hiszen már vezet is maga után a szobájába. Ezt az útvonalat már igen jól ismerem.
A derekánál fogva húzom közelebb magamhoz amikor megcsókol közben pedig már érzem, hogy a nadrágommal babrál. Felfelé rándul egy kicsit a szám széle megjegyzésére.
-Még mindig nálam van és pont a te szép kis ajkaid közé illene...-vigyorgok rá miközben újra megcsókolom. Éhes tekintettel figyelem amikor elhúzódik tőlem és a nyelvével megnedvesíti az ajkát. Ooo igen. Kurvára akarom azokat a nedves ajkakat a farkam köré.
Amikor lelök az ágyára felnevetek egy kicsit, majd a hátam mögött megtámaszkodok a kezeimmel miközben figyelem ahogyan levetkőzik. Jó ezt látni rajta, hogy végre tényleg beadta nekem a derekát és nem ment kárba az a sok korábbi erőfeszítésem, nem mellesleg pedig rohadtul hiányzott már ez a látvány ahogyan a vékony testéről lecsúsznak a ruhák.
-Kibaszott dögös vagy...-végigmérem az egész testét, most hogy végre teljesen fedetlenül áll előttem. Eszemben sincs levenni a nadrágomat, igazából pont azt akarom, hogy ő szedje le rólam, mert kell neki az, ami alatta lapul, ha már végre megkapom őt, akkor mocskosul ki fogom minden pillanatát élvezni ennek az estének.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptySzomb. Aug. 26 2023, 20:54
+18

Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Hála az égnek, megérkezünk, mielőtt olyat tennénk, ami nem egy taxi hátsó ülésére való. Bár New Yorkban a legtöbb taxi hátsó ülése valószínűleg már sok hasonlót vagy rosszabbat is látott, de az én pucér seggemet még nem, és ha nem muszáj, nem is tervezem továbbra sem itt mutogatni. A türelmünk véges ugyan, de azért valahogy csak kihúzzuk a lakásig Ezrával, mielőtt ténylegesen egymásnak esnénk. És még egy-egy italt is sikerül legurítanunk. Nem mintha a felszívott kokó után erre még túl nagy szükségünk volna, de attól még jól esik.

Ám ahogy a poharak alja a pulton koccan mellettem, máris úgy igazán felforrósodik a hangulat. Szenvedélyes csókunk után Ezra veszi át az irányítást, és bármennyire is imádom az orránál fogva vezetni, húzni az agyát, nagyon be tud vele indítani, amikor ilyen határozottá válik. Készségesen dőlök hátra a pulton, ahogy hátratol, és egy csepp ellenkezés nélkül nyitom szét neki a lábaimat, hogy kényelmesen közéjük léphessen, aztán csak élvezem a kényeztető útját lefelé a hasamon... egészen addig, amíg meg nem torpan, és a folytatásért cserébe azt várja, hogy könyörögjek neki. Nem az a típus vagyok, aki ezt bárkinek könnyen megtenné, és valójában ez sem az a helyzet, amikor egyszerűen csak megadom, amit kér. Előbb biztosra megyek, hogy eléggé az agyára menjek ahhoz, hogy végül ne az ajkaimat elhagyó kérlelő szavak jelentsék a lényeget. Ajkaim szélei aprót rándulnak felfelé az elégedettségtől a sötétedő tekintetét látva, majd mielőtt bármi mást mondanék, esetleg további könyörgésre kellene rászánnom magamat, végre megadja, amire vágyom. És meg kell hagyni, kibaszott jól csinálja, aminek a magam módján hangot is adok. Ezen szent pillanatban nem is értem, mi a francért nem engedek neki gyakrabban? Kicseszett idióta vagyok. Hangosan, elégedetten felnyögök, amikor a kezemet félresöpörve a mellemre markol, majd további percekig csak élvezem, ahogy a nyelvével játszik rajtam. Ám aztán, amint egy kicsit megkegyelmez nekem, és félbehagyja az édes kínzását, úgy döntök, lassan ideje lesz ezt a bulit áthelyezni máshová, hisz nem csak egy gyors megkönnyebbülést szeretnék a konyhapulton.

Talpra csusszanok, majd a kezét fogva a szobám irányába vezetem. Amikor elérjük azt, és az ajtó becsukódik mögöttünk, azonnal felé fordulok, hogy megcsókoljam, és közben már kezdem is lefejteni róla a nadrágját. - Úgy emlékszem, azt mondtad a klubban, hogy van nálad valami, amit a számba vehetek, és elszopogathatok... - suttogom a csókunkba incselkedve és apró mosollyal. Majd kicsit hátrébb lépek tőle, és miután kibontottam a nadrágja elejét, a tekintetemben pimasz fénnyel felpillantva rá picit megnyalom az alsó ajkam. Azt hiszem, most lehetne azt mondani, hogy vigyázz, mit kívánsz. Remélem, ügyes nagyfiú lesz, és nem durran el két másodperc alatt. Egy erősebbet taszítva rajta az ágyam felé lököm. De mielőtt közelebb lépnék hozzá, még megszabadulok a fenn maradt ruhadarabjaimtól. Először a melltartóm kapcsáért nyúlok hátra, hogy aztán lassan leereszthessem magamról, aztán a szoknyám oldalát cipzározom ki, és dobom a földre.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.
mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptySzomb. Aug. 26 2023, 15:21
+18


tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



A kezem a lábán, a nyelvem a szájában, Tana végigsimít rajtam és még az sem gátol meg semmiben, hogy a sofőr szeme többet pihen rajtunk, mint az úton. Irigykedj csak haver... leszarom, amíg a kocsi a sávban marad. Nem tudom ki könnyebbül meg a legjobban, amikor végre leparkol a jóember és egy gyors fizetés után majd szinte repülök is a feszes combok után. Már csak be akarok jutni a lakásba, hogy minél előbb magam alá gyűrhessem vékony testét. Imádom ezt a várost, de hogy nem lehet csak úgy beesni egy ajtón és már az előszobában gyűrni egymást, mert még előtér... lift.... lakásajtó... ennyi türelmem nekem egyszerűen nincsen az biztos. Talán illene még most megkapaszkodnom a maradék önuralmamba... (a mibe?)... hiszen írt a partnere, hogy sérült és hát lehet, hogy nem most a legalkalmasabb, hogy teljes erőből nekiessek. De ennyi idő után aligha támaszkodhatok az ítélőképességemre, ha róla van szó, főleg amikor az ujjai a pólómba markolnak és húz magához akár egy mágnes.
Nyílik az ajtó és már úgy érzem magam mint a bika, aki előtt meglóbálják a vörös posztót. Lekerül róla a póló és egyre kevesebb ruha választja el tőlem, de Tana jó szokásához híven most sem enged nekem olyan könnyen, mint szeretném, de most kivételesen nem fogok panaszkodni, hiszen csak az időt húzza. Ha inni akar, akkor iszunk még egyet, én még elbírom és rajta sem látom, hogy ez lenne az utolsó csepp amit még elbír a szervezete. A türelmem azonban véges. Sőt gyakorlatilag nem is létezik hiszen éppen csak leér a pohár alja az pultra én már csak arra tudok koncentrálni, hogy hogyan hódoljak a testének.
A hajamba túr és nagyon kell figyelnem, hogy ne pattanjon el azonnal az utolsó idegszálam is abban a pillanatban ahogy az ajkai az enyémekre tapadnak. Megöl ez a lány. Olyan engedelmesen dől hanyatt, mintha minden áldott nap ezt csinálnánk. Ezt már kibaszottul szeretem.
Ahogy felkönyököl már belemosolygok a csókokba amikkel éppen a hasát borítom el. Felpillantok az arcára és őszinte dacra, ellenkezésre számítok, de a vonásai még meglepően lágyak. Most nem látja őt senki, előttem pedig levetheti méretes páncéljait a múltunkra való tekintettel még akkor is ha egy részével miattam vértezte fel magát.
Belegyezik, de kérni még nem kért semmire. A tekintetem először ajkába mélyedő fogaira fókuszál majd ahogy elindul a testén kalandozva a keze úgy viszi magával a szemeimet. Már éppen a határán járok, hogy ne várjak tovább semmire, amikor végre megkapom amit akarok. Kéri a folytatás és teljesen megadva magát a szeszélyeimnek hanyatt dől. A lábait felemelem a vállaimra miközben a lábai közé hajolok. Adok néhány csókot a belső combjára majd minden további nélkül térek át az érzékenyebb területekre. Finoman kezdek a nyelvemmel nem esek neki egyből, mint egy állat bár nagyon szívesen megtenném Valami azt súgja, hogy ezt most ki kell élveznem, mert egyhamar nem lesz még egy ilyen lehetőségem.
A kezem feljebb siklik a testén és félrelökve a kezét én magam markolok rá a mellére. A nyelvemmel fokozatosan nagyobb nyomást helyezek rá és gyorsítok is a tempón. Megvadulok tőle egyszerűen.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 18:40
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Nem igazán kell noszogatnunk egymást kifelé a bárból, vagy befelé a kocsiba. Megyünk lelkesen anélkül is, és végig úgy egymásra vagyunk tapadva, mintha az első alkalom izgalma hajtana bennünket – bár az tény, hogy hónapokon át sikeresen távol tartottuk magunkat egymástól. Pontosabban én őt magamtól. De ezekben a pillanatokban nem is tudom felidézni, hogy miért tettem, miért nem engedtem neki hamarabb. Ha a kapcsolatunk nem is volt tökéletes, és pocsék is volt a vége, ebben az egy dologban legalább tényleg mindig megértettük egymást, szóval... Jah, igazából tudom, büntetni akartam őt, ezzel csak az a baj, hogy közben magamat is büntetem. És ez szívás. Persze a szakításunkkal szabad lettem én is mindenki más, és mindenféle új dolgok felé, ám... abban az egyben igaza volt Ezrának korábban, hogy nem egyszerű olyat találni, aki valóban ki is tud elégíteni, aki megadja, amire vágyom. Főleg a mi korosztályunkból. A kamaszsrácok többsége töketlen idióta. Ezra viszont... hát ismerjük el, bőven elég tapasztalata van ahhoz, hogy bármikor könnyen ráérezzen, mit is akarok éppen, vagy mire is volna szükségem.

A sofőrünk kukkolása láthatóan egyikünket sem zavarja, nem tartja vissza abban, hogy élvezzük egymás társaságát a hátsó ülésen. Sőt, így talán még egy kicsit pikánsabb is a helyzet, mindenesetre szerencsére egyikünk kedvét sem veszi el a végtelennek tűnő kocsikázás a városon át. Azért nyilván nem fogunk egymásnak esni itt helyben - akkor már akár az exem kocsijában is csinálhattuk volna – de amíg az ismerős környékre nem érünk, addig is szeretném Ezrát a lehető legközelebb érezni magamhoz. Ezért is igyekszem úgy helyezkedni, hogy minél jobban hozzám férjen, miközben az én kezeim is lehető legmódszeresebben újra feltérképezik a kosarazástól és edzésektől feszes alakját.

Épp finoman simítok felfelé a combja belső felén, amikor a sofőr jelez, hogy megérkeztünk. Ezra fizet, aztán már indulunk is tovább. Szinte csak addig kell önuralmat gyakorolnunk, amíg az épület fancy előterén átvágunk, hisz a liftben már újra egyedül maradunk, onnan pedig már csak néhány lépés a lakás bejárata. Majdnem szó szerint is fellélegzem, amikor végre megérkezünk. Hála az égnek, anyám nincs itthon, talán egész éjjel haza sem jön, ha jól sikerül a randija... Az én éjszakám viszont már biztosan jó lesz, ez nem kérdéses. Mostanra abszolút meg is feledkeztem a táncórák után maradt minden fájdalomról; Ezra kis ajándékcsomagja és a jelenléte, közelsége együttesen igazán hatásosak. Ennek ellenére én azért nem bánnék még egy italt, úgyhogy amint sikerül leszakadnom róla, és kibújni egy-két feleslegessé vált ruhadarabból, a konyha felé indulok, majd Alexa zenei közreműködésének hála konkrétan egy kecses piruettel érkezem a hűtő elé a vodkát begyűjteni. Tölteni azonban már nem marad esélyem. Az arcomon egy szórakozott félmosollyal figyelem, ahogy Ezra már otthonoson kiszolgálja magát, illetve magunkat, és gyakorlott mozdulatokkal poharakat vesz elő.

Átkarolom a nyakát, amikor közelebb von magához, aztán felhelyez a pultra. A hajába túrok, majd a tincseibe markolva finoman húzom hátrébb a fejét, hogy megcsókoljam, amíg ő feljebb tolja a szoknyámat a combomon. Aztán élvezettel nyögök fel, mikor a kezét a nyakamra csúsztatva dönt hanyatt. Most kezd igazán izgalmas lenni a helyzet... kezdene, hogy ha az exem nem lenne egy mocsok dög. A szemöldökömet enyhén felvonva könyökölök fel, hogy a szemeibe nézhessek. - Hmm... Azt nagyon élveznéd, nem igaz? - Hogy a hosszú hónapok óta tartó kínzása után most én kérleljem őt, könyörögjek folytatásért, és ő legyen nyeregben. - Rendben... - Igazából nem is esik annyira nehezemre kicsit átadni neki a gyeplőt. Legalább annyira imádom, amikor ő irányít, mint mikor én rángathatom őt dróton. Hát legyen így!

Óvatosan beharapom az alsó ajkam, majd tekintetemet Ezra arcára függesztem, és egyik kezemmel finoman simítva végigjárom azt az utat a hasamon, amin az imént ő indult el. Onnan pedig tovább haladnak az ujjaim lefelé, az egyik combom irányába. Aztán irányt váltva annak belsején kezdem felfelé csúsztatni az ujjaimat, kicsit lassítva a tempón, de végül nem simítok fel a lábaim közé, inkább a szoknyámat igazítom még feljebb, így az mostanra szinte övként csavarodik a csípőm köré. - Kérlek, Ezra... Kérlek, folytasd... - dőlök vissza teljesen a pultra, és a kezemet ezúttal az egyik mellemre simítom, majd finoman meg is markolom.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyPént. Júl. 07 2023, 21:52

tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Tana már ismer. Akár józan, akár ittas akár totál be van állva. Pontosan tudja mindig kezelni a közelségem és még olyankor is el szokott küldeni a francba amikor a világát nem tudja, hiszen lehet, hogy nincs tisztában azzal, hogy hol van vagy éppen mit művel engem felismer és még véletlenül se enged a közelébe, mert az én józan eszemre ebben a játékban nem számíthat. Nem kellene, hogy érdekeljen. Nem kellene, hogy még mindig álljon a farkam amikor meglátom egy szoknyában, ami második bőrként feszül a seggére. Mégis minden alkalommal elvesztem az önuralmam hiába fogadom meg, hogy nem teperek utána, hiszen mindig ugyanaz a vége... valaki máson kell levezetnem azt, amit ő kezdett el.
Most viszont valami más. Magára enged. Közel magához. Túl közel. Talán csak a lehető legnagyobb kellemetlenséget akarja nekem okozni. Hamar nekiszaladok a kérdéssel. Mondja meg most ha megint csak szopat vagy engedje, hogy szétkapjam a kis testét amennyire csak bírom. Igyekszem leplezni meglepettségem, hogy tényleg szüksége van rám és nem csak egy unalmas estéjét akarja céltalan játszmákkal elütni. Persze, hogy kitartok. Hogy a francba ne tenném.
Csak szélesebb lesz a vigyor a képemen amikor hagyja hogy a kezét a nadrágon keresztül a farkamra simítsam. További szórakozáshoz azonban nincs kedvem. Vagyis nem itt. Ha menni akar akkor menjünk. Többet tehetek a jókedvéért ha kicsit privátabb helyre érünk, így nem is késlekedek tovább elkezdem kifelé terelgetni. Készségesen karol át ő is és csak elégedetten nyugtázom, hogy a segemen pihen meg egy kicsit a keze mielőtt előre engedem a kijáratnál.
Természetesen mindkettőnket elszórakoztatom amíg a fuvarunk meg nem érkezik majd folytatjuk az egészet a hátsó ülésen. A sofőrnek egy szava sincs. Miért is lenne? Gondolom nem ez az első, hogy ilyesmi történik a kocsijában. Tana folyamatosan úgy helyezkedik, hogy szabad utam legyen mindenhol a testén. Finoman az ajkaim közé szívom a bőrét amikor helyet ad a kezemnek és a tenyerem feljebb is csúszik a szoknyája alá a fenekére így közelebb húzva magamhoz.
Amikor elhúzódik tőlem és az ujja az ajkamra simul elmosolyodok majd kíváncsian pillantok a középső visszapillantó felé, ami egyenesen felénk van fordítva. Vigyorogva megingatom egy pillanatra a fejem. Szarok én bele. Felőlem azt is végignézhetné, hogy megdugom Tana-t amig nem akar beszállni a dologba. A jelek szerint drága exem legalább ennyire nem foglalkozik a közönséggel, hiszen hevesen csókol meg, a nyelvem pedig azonnal a szájába siklik.
Nem tudunk elég gyorsan odaérni.... amikor Tana tekintete elvándorol akkor jövök rá, hogy mindjárt odaérünk. Telefonról kártyával kifizetem az utat majd követem vékony, kecses alakját az épület felé. Tartok tőle egy kis távolságot, hogy ne rontsam tovább a jóhírét... még a végén zokon venné.
Amint a lift ránk zárul azonban miénk a pálya. Magára húz pedig mentem volna én magamtól is, de így mégis jobb egyébként sem kicsi egómnak. A seggére markolva húzom magamhoz a csípőjét miközben el sem szakadok az ajkaitól. Megöl ez a lány...
Amint nyílik a lift ellépek tőle és követem a lakáshoz. Már nem kell sokat várnom... hála az égnek... kurvára szorít már a nadrágom. Bezárja az ajtót és az én hátam már tompán puffan a falon miközben ajkai a nyakamat falják, amitől libabőrös leszek. Hasizmaim megfeszülnek az érintése alatt. Tudom mennyire szereti, hogy úgy nézek ki ahogy.
Mégis elszakad tőlem én pedig egyre nehezebb légzéssel figyelem kibújik a csizmájából majd a felsőjéből. Lerúgom a cipőmet és kissé ködös tekintettel követem őt mintha csak kötélen húzna magával.
-Kérek..-válaszolom miközben egyenesen a melleire bámulok. A konyhába érve előveszek két poharat és leteszem a konyhaszigetre. Ahogy közelebb ér elkapom a derekánál és magamhoz húzom. A combjai alá nyúlva felemelem őt és leültetem a poharak mellé miközben helyet csinálok magamnak a lábai között. Átveszem tőle az üveget és töltök mindkettőnknek, majd az egyiket a kezébe adom. Koccintunk és le is húzom a sajátomat. Leveszem a pólómat és ledobom a földre. A szoknyáját feltolom a combjain. A bugyija még mindig a csuklómon pihen így alul már nem választja el tőlem semmi. Egyik kezem a torka köré fonódik és ledöntöm magam elé a pultra. Néhány apró csókot lehelek a hasára.
-Kérd szépen és folytatom...-pillantok rá vigyorogva.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyPént. Jún. 30 2023, 20:52
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
A kissé kegyetlen játszadozásunk minden egyes pillanattal egyre veszélyesebbé válik. Vagy mondhatjuk úgy is, hogy egyenesen arányosan halad egy olyan irányba, amerre ma eredetileg nagyon nem akartam volna menni, de mostanra egyre kevésbé bánnám, ha ott kötnénk ki, ahol valószínűleg fogunk. Magam előtt sosem tagadtam – hogyan is tehetném, hisz magamat becsapni úgysem tudom – hogy még mindig vonzódom Ezrához. Nagyon. Ám olyan mélyen megbántott, és bizalmatlanná tett felé és mindenki más felé is, hogy nem dőlök be könnyen neki, és általában képes vagyok tartani magamat vele szemben, akármilyen mélységeket vagy magasságokat is jár be az, ahogy egymást provokáljuk. De ma estére elmosódtak a határok, egyre kevésbé tudom felidézni, hogy miért is akarok tőle távol maradni.  

A karjai között, ajkaival az ajkaimon, ahogy testem a zenére mozdul, simul az övére, miközben a keze a fenekemen van, már nem sok mindennek van jelentősége kettőnkön kívül. Tenyere aztán tarkómra kap, és nem enged elhátrálni. További csókot követel, bennem pedig már egy cseppnyi ellenkezés sem maradt, úgy érzem. Már a pimasz kérdésére sem tiltakozom, legalábbis nem úgy, ahogy kellene, ahogy máskor tenném. Csak a helyszín miatt elégedetlenkedem, és nem amiatt, amit tenni készülünk. Hisz ha már megtesszük, adjuk meg a módját. Ne gyorsan, kapkodva, valahol a mocsokban, mert akkor reggelre egész biztosan megbánom, és az eddigieknél is jobban fogom utálni őt is, meg magamat is. Persze hamar megnyugtat, hogy ez neki nem jelent gondot, és ki fog tartani a lakásig. - Helyes! – Szinte csak lehelem a szót, mert közben már tenyerét a kézfejemre simítja, kisebb nyomást gyakorolva a kezemre, hogy határozottabban érezhessem, mit is tartogat a számomra.

És aztán már terel is kifelé, karja a derekamon irányít keresztül a tömegen, fél kézzel ubert rendelve a telefonján. Először az én karom is átkarolja őt, majd ahogy haladunk kifelé, lejjebb siklik a fenekére. Elérjük a kijáratot, és egy elégedett mosollyal lépek előre, ki a szabad ég alá. Szerencsére a fuvarunkra nem kell sokat várnunk, és tulajdonképpen addig sem unatkozunk. Fenntartjuk a tüzet, ahogy útközben az autó hátsó ülésén is. Ezra keze a combomon, ajkai a nyakamon... fejemet kicsit oldalra döntöm, hogy teret engedjek neki, és közben úgy helyezkedem, hogy a tenyere feljebb tudjon siklani a fenekem felé. Az én ujjaim közben a hajába túrnak a tarkóján, majd lassan lefelé indulnak a nyakán át a mellkasára... Épp kicsit hátrébb hajolok, és hüvelykujjamat végigfuttatom Ezra ajkain, amikor észreveszem, hogy a pasas volán mögött bennünket figyel a visszapillantóból. Egy pillantással jelzem ezt Ezra felé, aztán elmosolyodom, és zavartalanul, szenvedélyesen megcsókolom őt. Vajon jár némi kedvezménnyel, ha szolgáltatunk egy kis műsort a sofőrünknek? Nem mintha érdekelne, hogy mennyibe fáj a fuvar. Csak érjünk már oda!

Valójában épp mire panaszkodni kezdhetnék, hogy túl hosszú az út, már fel is ismerem a minden nap látott környéket. Megérkeztünk. Amíg átsétálunk az épület előterén a liftekhez, igyekszem civilizáltnak tűnni az exem oldalán, de ahogy becsukódik mögöttünk a liftajtó, hátamat a lift hátsó falának vetem, és a pólójánál fogva húzom is magammal őt is egy újabb csókra. Szerencsére a felfelé út jóval rövidebb, mint amit a kocsiban kellett töltenünk. És amint belépünk a lakásba, illetve felkattintom a világítást, és a lábammal belököm az ajtót, már taszítom is Ezrát háttal a legközelebbi falnak. Ezúttal az ajkai helyett a nyakát csókolom, a tenyerem pedig a pólója alá csusszan a hasán. - Hmmmm... - sóhajtok elégedetten. Mindig imádtam ezeket a kockákat. Mégis elhátrálok tőle néhány pillanat múlva, és egyenként kibújok a csizmáimból. Aztán a felsőmből is, ami alatt már csak egy fekete, csipkés melltartó van. - Kérsz valamit inni? - kérdezem, miközben tovább hátrálok, tekintetemben sunyi csillogással figyelve Ezrát. - Szerintem még van a hűtőben anyám áfonyás vodkájából. - Indulok is meg a konyha felé. - Alexa, indíts nekünk valami szexi zenét! - beszélek a lakáshoz is útközben. A következő pillanatban pedig a Heat Waves akkordjai töltik be körülöttünk a teret. - Egész jó ízlése van a csajnak – jegyzem meg már a vodkás üveggel a kezemben.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyKedd Május 23 2023, 12:56

tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Minek titkolnám előtte, hogy kurvára nincsenek határok. Se olyanok amit mások szabnának nekem, se olyanok amiket saját magamnak húznék. Rohadtul minden a lábaim előtt hever és talán ezért is unatkozom olyan veszettül sokszor. Nem mondom, hogy nem esik jól egy szopás, ha nem kellett érte megdolgoznom, de biztos vagyok benne, hogy egészen más szintű megkönnyebbülést jelentene, ha végre tényleg Tanahoz férhetnék ennyi szenvedés után. Rohadtul szüksége lenne rá az agyamnak és valószínűleg őt is rendbe tenné, amivel szerintem még ő is teljes mértékig tisztában van, de nem akarja, hogy ennyire nyeregbe érezzem magam. Pedig ha végre megadná magát nekem attól még az nem jelentené egyből, hogy nyertem. Verseny ez még egyáltalán? Neki talán. Én már csak tényleg be akarok jutni a lábai közé, hogy kicsit jobban érezzem magam... hogy érezzek.. valamit?
Kurvára rá vagyok menve a különböző anyagokra, hiszen akármennyire is nem mutatom az életem egy rakás szar. Ezt persze senkinek sem fogom az orrára kötni. Még a végén kitalálnák, hogy azért vagyok ekkora pöcs, mert otthon baj van. Én ígyis úgyis ilyen lennék... asszem'.
A kokain jót tesz Tana idegeinek. Reménykedek-e, hogy majd emiatt engedékenyebb lesz az irányomba? Hát hogy a picsába ne tenném? Egyébként szerintem akármennyire is titkolni szeretné előttem, mások előtt sőt talán még saját magától is kurvára vágyik rám. Így legalább lesz mire fognia, ha tényleg tovább enged és a totális tagadás helyett véletlenül úgy döntene, hogy beismer bármit is, ami ma közöttünk fog történni.
A srác hamar zátonyra fut, de nem fogom sajnálni, hosszú még az este, találhat más szórakozást, de egyébként az sem érdekel, ha a sarokban fogja lógatni az orrát. Tana teste már az enyémre búgott be és ezt MA nem fogom hagyni, hogy más arassa le. A feneke a csípőmhöz préselődik és ha kicsit jobban be lennék állva valószínűleg szemrebbenés nélkül nyúlnék be a falatnyi szoknya alá, hiszen pontosan tudom, hogy semmi sem választja el tőlem.
Ahogy az ajkaim közé nyög miközben már felém fordulva táncol minden megmaradt idegpályámra szükségem van, hogy ne kapjam el ott helyben. A kérdésem hirtelen bukik ki belőlem. Nem mintha máskor az a különösebben megfontolt személy lennék, de tényleg tudni akarom, hogy van-e innen folytatás, vagy más levezetés után kell néznem, mert ez az este biztosan nem végződhet úgy, hogy hoppon maradok.
Igen már el is felejtettem, hogy Tana finnyásabb, mint a többi lány, még akkor is ha be van állva. Mást már rég a WC falának nyomva dughatnék, de sebaj, hiszen önként kínálja fel nekem, hogy hol csinálná szívesebben. Mi a fasz? Tana Griswold úgy tűnik legalább egyetlen estére ledobta az elérhetetlenség köpenyét.
-Akkor nálad.-bár apám sincs otthon, így oda is vihetném, de őszintén bevallom fingom sincs, hogy milyen állapotban jön haza az öregem, így ha úgy dönt, hogy hajnalban a fasza ki van az élettől és az én számat keni el érte, akkor azt Tana semmiképp sem nézheti végig.
-Ki, hát.-vigyorodok el és elengedve a tarkóját a kezére simítom a kezemet és kicsit határozottabban, ráfogatom a kezét a nadrágon keresztül a farkamra, hogy érezze csak mennyire nagy is a fiú.
Elengedve a kezét a átkarolom a derekát és magam elé kormányozva indítom meg a kijárat felé miközben az alkalmazásban már hívom is az ubert magunknak. Kurvára el tudnék még vezetni bárhova... csináltam már rosszabb állapotban is, de nem ez lesz az a pont, amin most összeveszünk, szóval úgy csináljuk ahogy ő akarja.
Csúcsidő van, így rengetegen vállalnak fuvart, szóval a telefonom szerint alig 2 percen belül meg is jön az autó értünk. Ahogy kijutunk a szórakozóhelyről már húzom is oda magamhoz, hogy birtokba vegyem az ajkait és ne csak töketlenkedve várakozzunk a fuvarra.
Amint a telefonom pittyen, hogy megjöttek értünk a tekintetemmel megkeresem a kocsit és kinyitva az ajtót megvárom amíg beszáll és beülök mellé. Megadom a srácnak Tana címét majd a hosszú vékony lábakat keresztülhúzom az enyémen és a derekánál fogva behúzom őt középre magam mellé. Félresimítva a haját ajkaim a nyakára tapadnak, miközben a kezem már a combja fedetlen részét simogatja.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyHétf. Május 22 2023, 22:58
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Már csak a szemeimet forgatom. Naná, nem kétlem, hogy ő mindig megkapja, amit akar. Sőt, valószínűleg egyedül épp a kihívás hiányzik az életéből, mert egyébként a legtöbb lány esetében pontosan tudja, hogyan érhet könnyen és gyorsan célba. Ha meg nem olyan az adott csaj, nyilvánvalóan nem is teper feleslegesen. Talán pont emiatt, a hiányzó kihívás miatt függött így rám az utóbbi időben. Mert ami köztünk van, az a legkevésbé sem könnyű és még véletlenül sem gyors. Persze lehet esetenként úgy érezheti, hogy egy örökké elérhetetlen délibábot kerget, de közben mégis mintha lenne közöttünk egy kimondatlan ígéret valamire, valami igazán fantasztikusra, amiért talán mégis érdemes tovább küzdeni vagy épp türelmesnek lenni. Valójában ez velem is így van. Mióta merészebb lettem, sokkal egyszerűbben megkaphatom, amit akarok, plusz ismerem már a saját testemet is annyira, hogy tudjam, mit és hogyan csináljak, hogy jó legyen, de csak kevesen tudják biztosítani azt az izgalmat, amire időnként szintén szükségem lenne. Amit. sokszor úgy tűnik, csak ő adhatna meg...

Ennek ellenére, vagy épp emiatt, sem adom meg magamat neki. Vannak pillanatok, amikor én sem tudom igazán mit akarok, azt leszámítva, hogy levezetném rajta az iránta érzett negatív érzéseimet. Meg olykor minden más érzést is, ami a napok és hetek során felgyülemlik bennem. Ő megérdemli, nekem meg így éppen jól jön. Az más kérdés, hogy ma este fokozatosan őrjít meg engem is az egyre erőteljesebb, határozottabb reakcióival, és mossa el a határaimat azt illetően, hogy mit tennék meg vele, és mit nem. Na meg nyilván az sem segít tisztán látni, hogy a kokain is elkezd munkálkodni a szervezetemben. Azt hiszem, ezen a ponton már csak teszem, ami éppen jól esik, a gondolkodásnak pedig egyre kevesebb szerep jut.

Lehet, sajnálnom kellene a srácot, akit minden további nélkül lekoptatok, de ő a legkevésbé sem érdekel. Eddig sem érdekelt, csak átmeneti időtöltést jelentett. Ezrához viszont egyre lelkesebben simulok hozzá, először háttal neki, aztán szembe fordulva vele. Végül is sokféle módja lehet annak, hogy ledolgozzam rajta a frusztrációmat, a balett közben szerzett sérülések fájdalmát, vagy az iránta érzett megvetésemet. Ebben a pillanatban egy csók tökéletes módszernek tűnik ehhez, bár ez is akkor válik csak igazán élvezetessé, amikor az egyik keze lejjebb csúszik a derekamról, a másik pedig felsiklik a tarkómra, amint elhúzódnék tőle, és nem ereszt. Nem tagadom, nagyon bejön a határozottsága, és önkéntelenül nyögök az ajkai közé. Kezdem egyre inkább elveszíteni a kontrollt, már fogalmam sincs, hol húzódnak azok a bizonyos határok, vagy hogy egyáltalán kellene-e még nekem azokkal foglalkoznom. Hiszen... miért is kellene megfosztanom magamat valamitől, amit én is akarok?

Ezra kérdését hallva a tekintetem néhány pillanatra megtelik tűzzel, de aztán mégis lemondóan csóválom meg egy picit a fejem. - Megmondtam, szivi, én nem az vagyok, akit elkaphatsz egy gyors numerára... pláne nem egy mocskos mosdóban – fintorodom el, de továbbra sem húzódom hátrébb tőle egyetlen centit sem. - A kocsiddal amúgy semmi bajom, sőt... de... Nem azért húztalak így fel, hogy lerendezz néhány perc alatt a hátsó ülésen. A helyes kérdés úgy hangzik: nálad vagy nálam? - húzódik szemtelen mosoly az ajkaimra. - Nálunk például most épp üres a lakás... - Mert anyám kicsípte magát, aztán közölte, hogy üzleti találkozója lesz, ami elhúzódhat, és későn jön, ne várjam haza. És nem tudom, melyik tényező bosszant jobban, hogy hülyének néz, vagy hogy nem egész fél évvel apám halála után már randizgat, de jelenleg inkább nem is akarok ezzel foglalkozni. - Mit gondolsz, nagyfiú, kitartasz addig, amíg megérkezünk? - csúsztatom be az egyik kezemet kettőnk közé, majd finoman rásimítok a nadrágra elejére, aztán az alsó ajkamba harapok. - Mert akkor a helyedben máris hívnék nekünk egy ubert... - A vezetéshez már egyikünk feje sem elég tiszta, az egyszer biztos.



Shape of You



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyHétf. Május 22 2023, 19:21

tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



 -Tudod, hogy miattam egy másodpercig sem kell aggódni ilyen szempontból.-egy pasinak ez mindenképpen könnyebb. Én mindenképp addig csinálom amíg el nem tudok menni a végén, egy lánynak ez sokkal komolyabb művészet, hogy valahogyan elérje az orgazmust. Bár tény, hogy sokszor leginkább azért dugok, hogy jobban érezzem magam és nem feltétlen magáért az élményért. Valljuk be. Aki már annyi mindent látott és tapasztalt, mint én annak már nehéz újat mutatni, de nem panaszkodom... Vannak azért még olyan lányok, akik képesek meglepni.
Tana minden bizonnyal egy dög lett az ágyban amióta én tönkretettem. Kellett a kis lelkének, hogy valaki kicsit megropogtassa mielőtt igazán kiteljesedhetett volna. Ő ugyan nem kérte ezt a szívességet tőlem és a mai napig a pokolba kíván miatta, de valamiért mégsem képes leakadni rólam, ahogyan én sem róla. Bosszú lenne? Ugyan hagyjuk már. Akkor szivatott volna egy darabig majd hagyott volna. Szerintem ő sem képes teljes mértékig dűlőre jutni velem, hiszen akármekkora gennyláda voltam vele attól még erősen kétlem, hogy bárki meg bírta volna ütni utánam a mércét. Ez nagyképűség lenne? Igen. Biztosan. De talán árulkodó az, hogy utánam már képtelen volt bárkivel tartósan lehorgonyozni. Én pedig már meg sem próbáltam. Nem nekem való ez a rohadt kapcsolatosdi. Őszintén szarok is rá. Semmi szükségem arra, hogy más rinyálásával és családi problémáival foglalkozzak, amikor még a magaméval sem tudok semmit kezdeni.
Talán könnyebb lenne mindkettőnknek, ha legalább egyszer kiélhetnénk minden elfojtott szenvedésünket egymáson. Mármint csak ő fojtja el... én álló farokkal szaladgálok utána gyakorlatilag mindenhova ahányszor csak sikerül felpiszkálnia a fantáziámat annyira, hogy már nem tudom uralni a helyzetet.. és valljuk be... nem az önkontrollról vagyok híres és soha nem is voltam.
Megadom neki amit akar annak ellenére, hogy a kezemben az aduász, de ezzel azt hiszem nem zsarolhatom. Előbb lépne le, hogy valaki mástól kapja meg a feloldozást a kínjaira. Nem fél használnia hatalmát fölöttem. Isten a tanúm egyszer megtanulok nemet mondani neki, de az biztosan nem a mai napon lesz amikor a combja a lábaim közé nyomódik tovább hergelve egyébként sem túl higgadt testemet.
Hiába kapja meg tőlem az anyagot amire olyan veszettül pályázott a jelek szerint velem még korántsem végzett, hiszen nem lép le, nem hagy magamra annak ellenére, hogy simán megtehetné, hanem inkább tovább bassza az agyamat és a fehérneműjét a zsebembe csúsztatja, de ahelyett hogy ott hagynám békességben inkább a csuklómra tekerem, mint egy győzelmi zászlót.  
Amíg én a felesekért megyek őt elszórakoztatják, ami nem tud felbosszantani, hiszen tudom, hogy csak ideiglenes szórakozás a számára, amíg én mással voltam elfoglalva.
Miután lehúztuk a feleseket a derekánál fogva húzom ki a srác karjai közül. Elég volt ebből a baszakodásból, nem azért marasztam, hogy másnak legyen szerencsés estéje. Tana ellenkezés nélkül simul hozzám és egy széles vigyor jelenik meg az ajkaimon amikor még ő is leinti a srácot, aki szerencsére minden további időhúzás nélkül tovább is áll. Ahogy a feneke a csípőmhöz simul halkan felszisszenek kicsit erősebben megtartva és éppen csak addig engedek az ölelésen amíg megfordul a kezeim között.
-Akkor jó.-hümmentek, nem mintha aggódtam volna érte.
Kíváncsian pillantok rá. Tudom, hogy utál, de akkor miről beszél? Ahogy közelebb hajol már kapcsolok is.
Nem finomkodok. Kurvára nem az első csókunk már, így nem félek birtokba venni az ajkait miközben az egyik kezem már lejjebb is csúszik a fenekére. Egy halk mély sóhaj szakad ki belőlem amikor a fogai az ajkamba mélyednek és a derekán pihenő kezem gyakorlatilag azonnal a tarkójára fog visszahúzva magamhoz folytatva a csókot.
Néhány másodperccel később éppen csak néhány centire eresztem távolabb magamtól, miközben az agyamnak már totál vége van a teste közelségétől.
-Mosdó vagy a kocsim?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet remélve, hogy rohadtul nem most maradok hoppon. Ha lepattint, akkor sürgősen egy rohadt könnyű csaj után kell néznem, mert a farkam lassan felrobban a gatyámban.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Május 18 2023, 21:06
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
- Igazán? - vonom össze a szemöldököm egy csipetnyi meglepettséggel, miközben a tekintetem azt üzeni, hogy én ezzel nem biztos, hogy egyetértek. - Nekem erről eddig senki sem szólt. Most nekem is el kellene kezdenem aggódni, hogy a kalandocskáid elég kielégítőek-e? - görbülnek felfelé az ajkaim, majd magam is felnevetek. Nyilván más sem hiányozik már az életemből, mint azt lesni, hogy kikkel fekszik össze.  

Ezra egy mocsok rohadék. Mindig is az volt, csak ezt nem mindig voltam hajlandó tudomásul venni. Tavaly még elég ártatlan voltam ahhoz, hogy ne tudjam rögtön a legrosszabbat feltételezni másokról, hogy keressem és higgyem a jót. Persze ő is adta a jófiút akkoriban még. De mára már teljesen más a helyzet, mindkettőnkkel. A szemellenző lekerült, már meg sem próbálom mentegetni vagy elnézni neki a szarságait. Nincs rá okom. Haragudni rá, és ebbe kapaszkodva tartani vele a megfelelő távolságot viszont annál inkább. Elég volt egyszer pofára esni, soha többé nem fogom hagyni, hogy bárki úgy bánjon velem. Az ellenkező oldalon állni annál szórakoztatóbb... és biztonságosabb. Nem minden tekintetben, de legalább a szívemet már nem törheti össze senki.

Be kell ismernem, imádom a játékainkat. Akkor is, ha ott a kockázat, hogy közben magamat is megégethetem. Ennyit megér. Amúgy meg... természetesen egyikünknek sincsenek illúziói azt illetően, hogy ha egyszer át is lépnénk a határt, és engednénk a kísértésnek, a felállás kettőnkkel akkor sem fog változni. Az csupán egy egyszeri megkönnyebbülést szolgálna... bár eszem ágában sincs csak úgy megadni ezt a megkönnyebbülést Ezrának. Ahhoz előbb bűnhődnie kell. Sokat. És meggyőződésem, hogy ezzel valahol ő is tisztában van. Vagy csak épp annyira élvezi ezt a játszadozást, mint én... máskülönben aligha hagyná. Mármint... igyekszem én a bűvkörömbe zárni, vagy mondhatnánk úgy is, könyörtelenül elkaptam a tökeit, és nem eresztem... De ismerjük el, ha valóban igazán elege lenne belőlem, meg ebből az édes szenvedésből, amit egymásnak okozunk, már rég hagyott volna a picsába. Néha azért elgondolkodom, vajon tisztában van vele, hogy mennyire a hatása alá tud keríteni még mindig ő is engemet? Mondjuk épp elég öntelt, nagyképű seggfej ahhoz, hogy tisztában legyen vele, nincs lány, akit hidegen hagyna a megjelenése. De azért sejtheti azt is, hogy ennyi azért ellenem már kevés, én már nem dőlök be annyira könnyedén neki.

Igazán elégedett vagyok, amikor utánam jön, és megállít. Reméltem, hogy megteszi, de azért nem voltam teljesen meggyőződve róla, hogy így lesz. Fel voltam készülve arra is, hogy nélküle kell majd boldogulnom ma este. Annál is inkább tetszik, hogy nem így lett. És nem vagyok rest tovább puhítani őt. Vagy inkább keményíteni? Nem mintha ezen a téren volna még hová fejlődnie. Az érzéseim alapján már valóban nagyon is készen állna akár itt helyben bizonyítani, és az ajkaimra varázsolni a nevét egy sikoly formájában, éppen úgy, ahogy a fenyegetésében hangzott, és hazudnék, ha azt állítanám, hogy az elképzelését egyáltalán nem találom izgatónak. Sőt! A szinte állatias nyögését hallva azonnal végigfut a gerincemen a forróság, és nagyon nehezen állom meg, hogy ne vessem rá magamat itt és most. De hát mindketten tudjuk, hogy elsősorban valami mást akarok most tőle. És csak akkor nyugszom meg kicsit, amikor a tasakot a csizmám szárába csúsztatja. Ebben a pillanatban ez olyan érzés, mintha győznék, mintha feladná, megadná magát nekem, aláírná, hogy hatalmam van felette, hogy velem szemben úgysincs esélye, megtörik az akaratom előtt, és élvezhetném ennek mámorát, de ehelyett kedvem támad a kedvére tenni egy picit. Bár a következő húzásom, amikor a fehérneműmet a zsebébe csúsztatom, nem csak erre szolgál, hanem egyben biztosítom azt is, hogy a figyelme felém továbbra se lankadjon.  

Valójában az enyém sem lankad, hisz elvegyülök a táncolók között, de a tekintetem folyamatosan az övét keresi. Egy időre eltűnik ugyan a szemem elől, de ez nem veszi kedvemet, végül is már akad társaságom, és a kokain, ami nem rég a szervezetembe került, és fokozatosan terjed szét a véremben, egyébként sem hagyná, hogy bármilyen tekintetben csüggedni kezdjek. Átkarolom a srác nyakát, aki időközben rám akaszkodott, amit ő talán keringőre való felhívásnak tekint majd, de, bár egész vonzó példány, igazából számomra legfeljebb csak átmeneti szórakozást jelenthet.

Aztán kezében italokkal Ezra újra előkerül. Mosolyogva, apró biccentéssel veszem át a nekem szánt poharat, majd gyorsan ki is ürítem, és azzal a lendülettel meg is szabadulok tőle. A következő pillanatban pedig háttal Ezra mellkasának ütközöm, ahogy magához ránt, elválasztva eddigi táncpartneremtől. Amikor lepattintja helyettem az idegen srácot, csak még utoljára rákacsintok, majd pápát intek neki a kezemmel. Aztán újra felveszem a zene ritmusát a táncommal, fenekemet eszerint mozgatva, simítva Ezra csípőjéhez. Ám mielőtt túlságosan beleélhetné magát, szembe fordulok vele, és átkarolom a nyakát. - Ühüm, határozottan jobb... - bólintok. Sokkal könnyebbnek érzem magam, a fájdalom is elmúlt már, kezdem igazán élvezni az estét... Ezra viszont sajnos épp olyan szexi dög, mint eddig. - Csak hogy tisztázzuk: még mindig utállak! - jelentem ki, mielőtt átszelve a fennmaradt távolságot megcsókolnám... csak röviden, de forrón, majd miközben hátrébb húzódom tőle, a fogaimat egy pillanatra – épp hogy csak nem fájdalmasan – az alsó ajkába mélyesztem.  



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Május 18 2023, 13:10

tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



-Erre vannak az exek, szivi.-nevetek fel szórakozottan megvonva a vállam. Egyébként rohadtul leszarom, hogy mit csinál, hiszen semmi közöm hozzá, amíg nem velem akarja csinálni. Sokat edződött a kis lelke amióta nem vagyunk együtt. Mellette előadtam, hogy jófiú leszek a kedvéért, hiszen akkoriban a kis virág lelke nem viselte túl jól az erősebb megnyilvánulásaimat. Nem is tudom, hogy egyébként miért jött össze velem. Talán már akkoriban is szerette, ha hatalmat érezhet, engem kifogni pedig egyben azt is jelentette, hogy felülhet az iskola trónjára. Kár, hogy még nem tudott ilyen okosan kezelni, mint most. Lehet nem kezdett volna el unatkozni az agyam mellette, ha már akkor is ilyen vasmarokkal meg tudott volna fogni, mint most egyszerű szavakkal és gesztusokkal.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem azért görcsölök mindig ennyire rá, mert nem hajt a kíváncsiság, hogy ez az "új" viselkedés vajon az ágyban is új dimenziókat jelent-e. Szerettem Tana-t dugni. Egy balerinával azt csinál az ember amit akar és bevallom ez hiányzik egy kicsit. A legtöbb lány csak hanyatt dől és a hasizmaimat nézi közben, ami nem mondom, hogy rossz, csak néha egy kicsit kevés.
Shawn és a balett balhé nem az én problémám. Majd ő elrendezi ahogyan elakarja, bár valahogy abban sem kételkedem, hogy jönni fog egy "kösz te fasz" üzenet még a sráctól, hiszen nem sokat segítettem a kettejük dolgán, bár ő sem gondolhatta komolyan, hogy majd én leszek számára a megoldás ebben.
Szinte esélyem sincs ellene. Ő pedig ezt pontosan tudja amikor faképnél hagy. Nem vívódok sokáig. Vesztes csata ez ellene. Inkább hagyom, hogy a farkam győzzön ismét és utána indulok megállítva őt még a lépcső előtt. Bátrabban ér hozzám, mint eddig valaha és ettől szinte megpattintja teljesen a rá kiélőzödött agyamat és a szavaim ellenére a csípője talán ösztönösen talán szándékosan nyomódik az enyémnek. Halk sóhaját már nem hagyhatom viszonzás nélkül. Torkom mélyéről halk, mély, morgás szerű nyögés szakad fel. Tényleg szinte eléri, hogy feljebb emeljem a szoknyáját és megtegyem amit megakarok.
Nem tudom milyen isteni erő tart vissza. Talán csak az a tudat, hogy úgysem engedne tovább, így a tasakot a csizmájába csúsztatva megadom neki amit akar.
Hálálkodására csak biccentek egyet és amikor eltol magától hátrébb lépek, hogy kibújhasson a testem és a fal közül. Kíváncsian pillantok rá.
-Menj csak.-bólintok és hátamat a falnak vetve követem a tekintetemmel ahogy eltűnik. Akármennyire is szeretném kizárni a lehetőségét talán pont most fog meglépni.
Amíg ő a mosdóban időzik egy pirula nekem is lecsúszik a torkomon. Tudja a bánat, hogy mi is az pontosan. Zain adta, úgyhogy csak jó lehet. Amikor megjelenik kezembe fogom vékony ujjait és ellenkezés nélkül követem lefelé egészen addig amíg meg nem áll. Még pont időben torpanok meg én is, így nem tarolom le apró alakját.
Tekintetem az övébe fúródik amíg a zsebembe matat.
-Kicsit balra..-vigyorodok el, de keze már el is tűnik a zsebemből. Nem mozdulok csak figyelem ahogy az emberek közé hátrál. Benyúlva a zsebemben kitapintom a vékony anyagot, de nem hagyom ott a fehérneműjét, hanem előhúzom és minden különösebb feltűnés nélkül tekerem a csuklómra akár egy karkötőt.
Állkapcsom izmai megfeszülnek amikor látom, hogy valaki más hozzá ér, de uralkodok az indulataimon. A másik irányba fordulva kérek ki két felest, amit meg is kapok mini műanyag poharakban. A pultot magam mögött hagyva indulok meg Tana irányába és az egyiket a kezébe adom cseppet sem törődve azzal, hogy valaki más szórakoztatja. Ha elveszi az övéhez érintem az én poharamat és lehúzom a tartalmát, majd nemes egyszerűséggel elengedem a kis poharat, hogy menjen a dolgára az emberek lába között.
A csípőjére fogva húzom ki egy határozott mozdulattal a srác kezei közül, hogy a mellkasomhoz simuljon.
-Takarodás van.-nézek a nálam kicsivel alacsonyabb lelkes jelentkező szemeibe, aki hátrál is néhány lépést.
Tana nyakához hajolva szívom finoman ajkaim közé a bőrét egy pillanatra.
-Jobb?-kérdezem magamhoz ölelve a testét.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyHétf. Május 15 2023, 00:14
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Felvont szemöldökkel pillantok ismét a haverja felé. - Hmm... értékelem, hogy ennyire a szíveden viseled, hogy kellően kielégítenek-e. - Nyilván nem így van, legfeljebb akkor érdekelné ez a téma, ha ő tehetné meg nekem ezt a szívességet, de akkor sem tudom teljesen szó nélkül hagyni, mennyire foglalkoztatja őt ez a kérdés. Mintha nem lenne neki amúgy tök mindegy, hogy kinek a társaságát keresem.

Szemtelen szavaira csak sunyin elmosolyodom. Volt idő, amikor talán felháborodtam volna az efféle megjegyzéseken, az érzékeny és ártatlan lelkem sértőnek találta volna, nem tolerálta volna. Ám most, amellett hogy enyhén szórakoztat is ezekkel a beszólogatásokkal, elismerem, meg is érdemlem őket. Plusz a legkevésbé sem bánom, hogy szívesen látna különböző helyzetekben... végül is pontosan ez a célom. Hogy ne tudjon kiverni a fejéből. Hogy akarjon, hogy próbálkozzon, hogy annyira megőrüljön értem, hogy hajlandó legyen bevetni bármilyen mocskos módszert annak érdekében, hogy célba érjen, még akkor is, ha szinte bárkit megkaphat jóval kevesebb erőfeszítés árán is; akkor is, ha tudja, hogy én azonban valószínűleg nem fogom beadni neki a derekam. Valószínűleg. Mert a lehetőség tulajdonképpen mindig ott van... csak talán nem éppen akkor, nem épp úgy, és hangsúlyosan nem annyira egyszerűen, mint ő képzeli, vagy szeretné. Már nem az vagyok, aki tavaly voltam, amikor együtt voltunk, már nem olyan dolgokra vágyom, és nem azt tudnám neki nyújtani, amit már ismer, amit már megkaphatott tőlem, és azt akarom, hogy ezt tudja. És ez a gondolat kikészítse.

- Meglesz, el fogok beszélgetni a fejével. Megint – teszem hozzá az utolsó szót kicsit halkabban, egy sóhajjal. Mintha nem lenne amúgy elég bajom, még Shawn hisztijével is foglalkozhatok. Évek óta együtt táncolunk, ismerhetne már annyira, hogy tudja, ezzel a szarkeveréssel nem megy semmire, legfeljebb jól felhúz vele.

Persze a balett partnerem felemlegetése csak egy rövid kitérőt jelent, egy kisebb levegővételnyi szünetet a játszadozásainkban. Ezra talán nincs ezzel teljesen tisztában, de miközben húzom az agyát, ő pedig erre méltó módon reagál is, az engem is ki tud készíteni, és nagyon is hatással van rám. Csak épp a haragom felé épp elég erős ahhoz, hogy erőt tudjak meríteni belőle, és képes legyek akkor is dacolni vele, ha a testem valami nagyon mást szeretne. Valójában ez vezet akkor is, amikor felállok, hogy odébb álljak, miközben a tekintetében ott az ígéret azzal kapcsolatban, hogy mi mindent tenne velem, és a fülemben még mindig ott csengenek a már-már könyörgő szavai.  

Valóban határozott céllal indulok a lépcső felé, ám a legkevésbé sem bánom, hogy megállít, ahogy azt sem, hogy magas alakjával elzár előlem minden menekülési utat. Persze az, hogy sarokba szorít, vagy hogy nekem ígéri végre azt, amiért jöttem, még nem jelenti azt, hogy nála az irányítás, vagy hogy ne tudnám akár csupán egyetlen mozdulattal tovább hergelni. Megtehetem, hát meg is teszem. Ám amikor az ujjai a nyakamra fonódnak, minden önuralmam ellenére a testem ismét elárul. Ösztönösen szorítom hozzá még egy kicsivel szorosabban a csípőmet, miközben egy halk sóhaj szakad fel a torkomból.

Nem tudom, fenyegetésnek vagy figyelmeztetésnek szánja-e a szavait, de alig észrevehetően megborzongok, amikor a kijelentését követően ajkai finoman érintik a nyakamat a fülem mellett. Aztán elhúzza a kezét, és elkapom tőle azt, amit eredetileg is akartam. Az elhangzottakra nem válaszolok, mert se biztatni, se a kedvét szegni nem akarom. Igazából már fogalmam sincs, mit akarok. Persze érzem én is, hogy okosabban, sokkal okosabban kellene ezt játszanom, és nem állítom, hogy nem áll szándékomban így tenni, csupán már én is tartok attól kicsit, hogy az agyam és a testem egy olyan csatározásba kezdett egymással, aminek a végkimenetelében már egyáltalán nem lehetek biztos, ha nem hagyok fel Ezra kínzásával.

- Köszönöm – érintem meg a csizmám szárát, majd a két tenyeremet finoman a mellkasára simítom, aztán pedig épp csak annyit taszítok rajta, hogy ügyesen ki tudjak surranni a csapdájából. - Mivel ilyen önzetlenül adakozol, talán én is adni fogok neked egy pici ajándékot... Nem, nem azt amire gondolsz... - Bármire is gondol, nem az. Vagy talán mégis. Ki tudja? - De előbb tennem kell egy kitérőt a mosdóba. Aztán pedig bulizunk! - Kiveszem Ezra csomagját a csizmámból, a tenyerembe rejtem, aztán meg is indulok az említett helyiség felé. Nem időzöm ott túl sokat, néhány percet csupán, és mikor visszatérek, máris kicsivel könnyebbnek érzem magam. Visszatérve megragadom az exem kezét. - Táncoljunk! - húzom őt lefelé a tánctér irányába. De nem áll szándékomban rángatni vagy noszogatni. Egy-két lépés után meg is torpanok, visszafordulok felé, majd a zsebébe csúsztatok valamit. - Az ajándékod... - Jelentem ki egy sunyi mosollyal, majd hívogató mozdulatot téve kezdek hátrálni, aztán be is lépek a táncolók közé, és máris zenére kezdek mozogni. Egy ismeretlen srác karja pedig szinte azonnal a derekam köré fonódik, próbál bevonni a táncába, én pedig nem ellenkezem, de a tekintetemet egy pillanatra sem veszem le Ezráról. Az imént a mosdóban nem csak egy csík kokót szívtam fel, de a szoknyám alatt a fehérneműmből is kibújtam, hogy azt neki adhassam...



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Május 11 2023, 10:16

tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Hiába nincs a nevem Tana seggére hímezve a legtöbb haverom nem lenne olyan hülye, hogy akár csak fogadja a közeledését, ha egyszer úgy döntene megdolgozza az ő agyukat is. Egyrészt félnek tőlem, hiszen nem tudnám teljes őszinteséggel azt mondani, hogy nem verném be egyiknek sem a képét, ha rámozdulnának, másrészt félnek tőle, hiszen ennyi idő után is gyakorlatilag vasmarokkal fogja a tökömet annak ellenére, hogy azt bizonygatjuk, hogy mennyire túl vagyunk már egymáson.
Sosem rejtegettük az emberek előtt, hogy mit is művelünk egymással, bár szerintem azt ők sem tudják eldönteni, hogy csak élvezzük a feszültséget, vagy van baszás is a baszakodás mögött, de ehhez igazából nincs is semmi közük. Én sem szívesen ismerném be nekik, hogy hiába teperek nem bírok visszajutni a lábai közé.. pedig már tényleg nagyon rámférne.
-Sok örömöt nem okozna neked.. maximum csalódást.. de azt dögivel.-nevetek fel szórakozottan. Tudom, hogy csak az agyamat akarja felbaszni, de ehhez ennél több kell, hiszen emögött most tudom, hogy nincs komoly szándék.
-Mást is húzogathatnál, nem csak az agyamat.-vannak emberek akik a káoszért élnek. Ő ilyen. Ebben érzi jól magát. Mondjuk én is egy beteg állat vagyok, hogy nem küldtem még el a bús picsába, de valahol talán megérdemlem, hogy így szórakozzon velem, hiszen nekem sikerült megreccsentenem Tana Griswold szívét.. mondjuk sok bűntudat azért nem szorult belém ezzel kapcsolatban. Kellene? Fingom sincs..
Azóta sem mutattam túl sok bűnbánatot, sőt fel is adtam azzal a rossz szokásommal, hogy megpróbáljak egy fix csajt legalább a látszat kedvéért magam mellett tartani. Tök felesleges. Így is megkapom amit akarok és még csak mások lelkének az ápolgatásával sem kell foglalkoznom.
-Ezt már vele beszéld meg.-vonom meg a vállamat. Leszarom, hogy milyen formában veri majd le a táncpartnerén. Shawn engem ne basztasson ilyen faszságokkal. Semmi közöm nincs ahhoz, hogy Tana mit művel.. max akkor ha alám készül feküdni... de szerintem semmi ilyen nincs a fejében még akkor sem ha velem ezt próbálja elhitetni.
-Meg hát.. de még mennyire.-vigyorodok el büszke arcát látva a pillanatnyi tettetett sértettsége után.
Csak néhány pillanatnyi szünetet kapok és már folytatja is amit elkezdett és tovább bassza az agyam a testem helyett. Hiába nyomja meg az a bűvös "HA" szót bennem úgy csapódik le az információ, mintha ez már egy fél zöld zászló lenne, pedig esküszöm igyekszem nem komolyan venni az ilyen húzásait.
Őszintén? Nekem már kurvára mindegy lenne, hogy mivel nyugtatja a lelkét, hogy szétteszi nekem azokat a hosszú vékony lábakat csak tenné már meg végre.
-Fogd amire akarod... csak hagyd, hogy megtegyem.-könyörögni nem fogok, nem adom meg neki ezt az örömöt, hiszen akkor biztosan csak egy elégedett mosollyal fog távozni és nem azért, amiért én szeretném.
Amikor magamra hagy nincs időm túl sokáig vívódni, bár millió meg kettő gondolat száguld át rajtam és szinte az összes azt indokolná, hogy meg se mozduljak, de mégis megteszem és gyors lépésekkel zárkózok fel mögé mielőtt a falnak döntve a testemmel lezárom a menekülési útvonalakat előtte.
Sosem voltam erőszakos senkivel csupán elfogadtam azt amit felkínáltak a számomra. Nehezedő légzése azonban arról árulkodik, hogy nagyon is közel járok ahhoz, hogy elérjem nála amit akarok... de amíg nem hallom az ő szájából addig nem tehetek semmit.
Meg kellene állítanom amikor a lába az enyémek közé siklik és nyomást helyez egyébként is álló farkamra. Ehelyett az állkapcsomat megfeszítve igyekszem visszatartani egy mély nyögést. A szemeit figyelem miközben a derekáról feljebb siklik a kezem és a torka köré fonom az ujjaimat, de nem szorítom meg, csak megtartom, hogy ő se tudja megtörni a szemkontaktust. Szinte már fáj a nadrágom szorítása. Ajkai szinte súrolják a számat miközben beszél és az egész testem megfeszül egy pillanatra. Közelebb hajolok a füléhez és a testének döntöm az enyémet
-Kezdj el egy kicsit okosabban játszani, mert ha így folytatod akkor itt mindenki egy életre megtanulja hogyan hangzik a nevem a te szádból miközben elélvezel.-apró csókot adok füle mellé majd a nyakát elengedve a zsebembe nyúlok és kihalászom a kis tasakot és a kezemet végigsimítva a combján csúsztatom a csizmájába.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Május 11 2023, 00:41
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
- Ha te mondod... - Hagyom rá a dolgot. Persze nyilván nem téved nagyot, csak épp nem tenne jót az amúgy is túl nagy egójának, és egyértelműen az enyémnek sem, ha ténylegesen beismerném, hogy neki öltöztem ki. De kettőnkkel egyébként sem lehet soha semmi ilyen egyszerű és kézenfekvő. Attól azonnal oda is lenne ez a törékeny varázs, ami közöttünk van.

Huncut mosoly villan a szám sarkában, amikor a haverját egy gumicsonthoz hasonlítja. Na igen, szegény srác még a pillantásomat sem meri állni. Bár ehhez valószínűleg van némi köze Ezrának is, illetve annak, hogy a legtöbb ismerősünk jól tudja, mennyire szeretünk egymás idegein táncolni, és ennek mások is könnyen a kárát láthatják. - Hmm... Nos, szeretem a kihívásokat, és nem kétlem, hogy belőle is ki tudnék hozni valami többet... ha úgy akarnám – vonok vállat könnyedén. Más kérdés, hogy nem akarom. Ha vadászni volna kedvem, valóban nem itt kezdeném.

- Egyszerűen csak szeretem húzni az agyad, édesem, ennyi az egész – mosolyodom el. Bár lehetséges, hogy van abban is valami, amit mond: néha ő maga az előjáték, a bemelegítés. De valóban szeretem csupán provokálni is, és közben figyelni a reakcióit, még akkor is, ha ezzel magamat is kikészítem. Persze aztán történik valami ilyen, mint most is, amivel emlékeztet rá, hogy „kerget ő nálam elérhetőbb álmokat is”. - Igen, ezzel tökéletesen tisztában vagyok, ne aggódj! - húzom is ki magamat kissé. Ma már valóban igyekszem ezt lazán kezelni. Nem érdekel, mit csinál. Nem akarom, hogy érdekeljen. És mégis újra és újra képes felszítani bennem a haragot, és a soha be nem ismert féltékenységet. Bármilyen dühös is vagyok Shawnra, amiért feleslegesen járatja a száját, és beleugat a dolgaimba, most egy pillanatra szinte hálás vagyok a témaváltásért, amit ő okoz köztünk.

- Neki sem kellene aggódnia – sóhajtok, és a fejemet ingatom magam elé nézve pár másodpercig. - Szóval megnehezítem az életedet? Óóóhh – fordulok vissza Ezra irányába lebiggyedő ajkakkal, de aztán elvigyorodom. - Helyes – bólintok végül, és vágok is mellé egy szemtelen kis grimaszt. Ezzel pedig egész hamar vissza is térek az iménti játszadozásunkhoz. Igazából egészen kicsit sértőnek találom, hogy úgy érzem, arra céloz, a cuccért cserébe hajlandó lennék elcsábulni neki, de emiatt most már annál is inkább be akarok férkőzni a bőre alá.

- HA csinálnánk is... - nyomom meg erősebben az első szót. - Egészen biztosan nem az anyagért – javítom ki határozottan a szavait, mielőtt úgy döntenék, keresek magamnak más szórakozást. Vagy minimum egy-két italt, ha ennél többet vagy jobbat nem is sikerül szereznem ma este. Ezra könnyedén utamra is enged, úgyhogy úgy vagyok vele, akkor ez ennyi volt, ma már nem lesz a segítségemre, és megindulok a lépcső felé. Ám aztán megállít, mielőtt elérném azt, karjával a derekamon fordít maga felé, és testével szorít sarokba a falnál. Ettől pedig azonnal mélyebben veszem a levegőt. Nos igen, próbálhatok úgy tenni, mint akire nincs hatással a folyamatos megkörnyékezése, vagy ő maga, általában meg is próbálom, de nem vagyok fából. Igazából én sem tudhatom előre, meddig tud visszatartani az, hogy szívből imádom provokálni, vagy hogy meddig elég számomra a játszadozásunk, és mikor jön el végül az a pont, amikor bennem is menthetetlenül elpattan valami. Persze ez még nem az a pillanat, viszont a testem önkéntelen apró reakciói jelzik, hogy nincs messze, és legyek óvatosabb.

Az más kérdés, hogy most nem igazán figyelek erre a figyelmeztető hangra. Az egyik combom provokatív módon furakszik be a két lába közé, és finom, masszírozó mozdulatot teszek vele a legérzékenyebb részén. Az alsó ajkamba harapok, és közben pedig minden önuralmamra szükségem van ahhoz, hogy ne nyögjek fel a feszességét érezve. - Oké, szivi, áll az alku! Bulizzunk! - lehelem az ajkaira a szavakat, majd a fejemet a falnak támasztva elégedetten elmosolyodva nézek fel rá.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Május 04 2023, 17:05

tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Jót tenne neki, ha végre nem csak az eszét játszaná nekem és kicsit levetkőzné azt a mérhetetlen büszkeségét, hogy megfektethessem. Kétségem sincs afelől hogy sokkal kedvesebb lenne a kis alaptermészete, ha végre alaposan megrendezhetném, de akárhogy próbálkozok csak fintorokkal és grimaszokkal találom szemben magamat, de mégsem húzódik el teljesen az érintésemtől. Tana mindig csak annyit ad, hogy szagot fogjak és üldözőbe vegyem, de sosem lassút annyira, hogy valóban el tudjam csípni. Ha nagyobb önuralommal rendelkeznék, akkor már biztos rég feladtam volna.
-Ha téged nem is, de a lányok gondolkozását, azért eléggé..-vigyorgok rá szemtelenül. Talán a farkam vezet mindenhova az agyam helyett, de nekem ne adja be senki, hogy pont véletlenül találok minden ruha alatt összeillő fehérneműszettet. A múlandó bizonytalanság csak álca, hogy ne vágja le mindenki egyből, hogy ők pontosan ugyanarra utaznak, mint én. Csak igyekeznek szebben csomagolni.
Egy pillanatra követem a tekintetét a haverom irányába, aki zavarában el is kapja rólunk a tekintetét. Ujjaim közé fogva az állát fordítom vissza magamfelé az arcát.
-Ne röhögtess, szivi. Gumicsontokkal te nem játszol.-nevetek. Ennél azért több kell, hogy valaki megmozgassa a fantáziáját, vagy legalábbis remélem, hogy ennyire nem adta le a szintet, mert akkor már tényleg nagy a baj és bármennyire is kedvelem a haverjaimat, tudom, hogy ezt a mércét nem üti meg egyik sem. Ezért nem is feküdt még le velük, hogy felbassza az agyamat.
-Igen? Akkor miért az én agyamat húzod? Kell, hogy valaki rendesen bemelegítsen a sok töketlennek?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet.
Ahogy megérinti az ajkát egy pillanatra megfeszül az arcom, meg valami más is. Kimondhatatlan dolgokat akarok vele csinálni, de csak egy árnyékot üldöznék csorgó nyállal.
-Ohh ne aggódj. Kergetek én olyanokat is.-ő az egyetlen lány, aki ezt bírja csinálni velem és mégsem unom meg. Vannak olyanok akik játszák a nehezen kaphatót, de hamar nézek más szórakozás után, ha nem kapom meg amit akarok.
-Duh. Ma délután írt egy üzenetet.-majd Tana leveri rajta ha akarja. Én pont leszarom. Alapból sem értettem, hogy miért gondolja, hogy majd én meggyőzöm, hogy tegye le az anyagot, ha arra sem bírom rávenni, hogy a ruháját levegye. Ez legalább arra tökéletes volt, hogy egy pillanatra megingassam a gőg hercegnőjét
-Úgy néztem ki, mint aki aggódik? Nagy lány vagy azt csinálsz amit akarsz. De ez még nem jelenti azt, hogy nem nehezítem meg a dolgod, úgy mint te az én életem.-egy jelentőségteljes pillantást vetek rá.
-Nem tudom.. lepj meg!-széles vigyor terül szét az arcomon és igen... azzal is tisztában vagyok közben, hogy nem ettől fogja megadni magát nekem, de próbálkozni attól még lehet.
Ahogy a fülemhez hajol és a keze a combomra simul egy pillanatra elgondolkozom azon vajon tényleg most ingott volna meg, de mielőtt rámozdulhatnék már ki is nyitja a száját és sajnos nem úgy ahogyan szeretném.
-Nem lett volna muszáj így beskatulyázni, hogy az anyagért csináljuk.-nevetek egyet szórakozottan, de ha nem akkor nem.
Következő kijelentésére azonban feljebb emelkednek a szemöldökeim.
-Csak tessék, hercegnő. Tiéd a pálya!-emelem le a válláról a kezem. Csak nincs annyira hülye, hogy egy random seggfejtől elfogadjon bármit. Ugye?
Ajkai nyomával az arcomon hagy faképnél. Előredölve könyökölök a térdeimre és figyelem távolodó alakját. Szinte érzem, hogy hány tekintet tapad rám azt várva, hogy most vajon mit lépek.
-Bassza meg.-morgok egyet az orrom alatt és hirtelen pattanok fel, hogy utána induljak. Még a lépcső előtt utolérem és a dereka köré fonva az egyik karomat állítom meg és visszahúzva szorítom az enyémhez képest apró testét magam és a fal közé.
-Legyen.-préselem ki végül magamból.
-Adok cuccot.... DE... akkor itt maradsz velem bulizni ma este.-legyen ez az ára.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Május 04 2023, 15:41
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Fejem oldalra billen, szemöldökeimet kicsit felvonom, aztán vágok egy aprócska fintort. Ám közben egy pici mosoly még így is folyamatosan ott játszik a szám szegletében és a tekintetemben is egyaránt. Mert igen, ha nem lenne ekkora élvezet húzni az agyát, ezáltal is levezetni rajta valamelyest az iránta érzett, talán sosem múló haragot és feszültséget, valószínűleg sokkal könnyebben bedőlnék az ilyen próbálkozásainak, és akár még adnék is neki egy esélyt, hogy megmutassa, hány perc is lenne nála az a pár perc. Hisz nyilvánvalóan tisztában vagyok vele, hogy tud ő, ha akar.

- Azt hiszed, jól ismersz? - rajzolódik halvány, gúnyos mosoly az arcomra, miközben az ujjaim a tarkóján már a sötét tincseivel játszanak, a felsőtestemet pedig még egy kicsit az irányába fordítom. - Ó, édes, már én sem ismerem magamat. Talán neked öltöztem ki. Talán neki... - bökök az állammal lazán az egyik haverja felé, aki talán nem hallja jól, miről beszélünk, de így is azonnal elkapja a tekintetét rólam más irányba, amint észreveszi, hogy őt nézem. Sóhajtok. Jól tudom, hogy Ezrával valahányszor egymás közelébe keveredünk, máris jó kis műsort biztosítunk mások számára. Szerintem a helyükben én sem igazán tudnám levenni magunkról a szemeimet. - Vagy talán arra készültem, hogy keresek valaki mást, aki elszórakoztat ma este... - Amúgy ki tudja? Valóban gyerek még az este. A szokásos játszadozásaink után egyébként tényleg nem árt valamiféle levezetés is. Erre viszont akár egy kis kokó is tökéletes lenne. Lenne... de úgy tűnik, Ezra ma este nem játszik szépen. A pofátlan kijelentését követő ördögi mosolyát én is leutánozom. Aztán finoman megérintem az ajkamat a hüvelykujjammal, mintha csak a rúzsomat ellenőrizném rajta. - Való igaz, az álmodozást nem tiltja a törvény, szívem... de igazán kergethetnél elérhetőbb álmokat is... - jegyzem meg maró gúnnyal végül, miközben leejtem a karomat az ölembe.

- Hogy mi? Shawn megkeresett? - kerekednek el a szemeim. Ezzel az infóval kicsit kizökkent a játszadozásunkból. A partnerem tényleg kezdi átlépni a határt, ha már az exemnél is képes rinyálni miattam. Ingerülten megforgatom a szemeimet, majd ösztönös, de finom mozdulatokkal kicsit megmasszírozom a vádlimat a szűk csizmán keresztül. Shawnról sajnos újra eszembe jutott a fájdalom, amiről próbálnék nem tudomást venni, és ezzel együtt a sürgető érzés is, hogy kellene valami cucc végre. - Nevetséges, hogy már téged is zaklat. Ne foglalkozz vele, én jól vagyok. Nem mintha tényleg aggódnál értem – mosolyodom el újra. - Szóval felesleges megjátszanod. - Most ezzel akarja húzni az agyamat? Úgy tenni, mintha kicsit is érdekelné, amit az az idióta írt neki? Emiatt megtagadni tőlem, amire szükségem volna?

- Azt szeretnéd, hogy győzzelek meg? Ha nem a pénzem kell, akkor mit akarsz? - sóhajtok, ahogy szembe fordulok vele. Valójában mindene megvan, épp úgy, mint nekem. Anyagilag legalábbis. Közelebb hajolok a füléhez ismét, és ezúttal az én tenyerem simul a combjára, valamivel a térde felett, majd kicsit feljebb csúsztatom a kezemet, és enyhén rászorítok. - Remélem, nem abban reménykedsz, hogy majd egy adag kokóért elkaphatsz egy gyors numerára. Ennyire mélyre még nem süllyedtem – húzódom el tőle, aztán lemondóan pillantok rá. - De ha nem vagy hajlandó kisegíteni, talán megteszi az egyik haverod. Vagy ha ők nem, akkor is valószínűleg találnék odalent a tömegben valakit, aki együttműködőbb... - vonok vállat. Azt hiszem, túl józan és túl feszült vagyok ehhez a játékhoz most. - Hozok is magamnak valamit inni. - Egy puszit nyomok Ezra arcára, mielőtt felállnék és megindulnék a lépcső irányába.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Május 04 2023, 13:49

tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Tana kezd egy kicsit olyan lenni, mint az én személyes kísértetem csak még abban nem vagyok biztos, hogy mivel vagyok képes megidézni bizonyos napokon. Most gyanús, hogy még a bejáratnál lőtt selfie lesz a ludas. Csak egy pillanatra akad meg a társaság, mert nálunk sosem lehet tudni, hogy éppen milyen hangulatban találunk egymásra, de azzal mindenki teljes mértékig tisztában van, hogy mi ketten együtt... az sosem jelent semmi egyszerűt. Tudják, hogy annak ellenére, hogy szakítottunk még korántsem közömbös a számomra és elég egyetlen mozdulat vagy egy jól összerakott szett és máris megtekerte az agyamat a szépen manikűrözött ujjai köré.
-Szeretnéd, hogy kiderítsük?-vonom fel a szemöldököm. A mocsok kis pimaszságára máris fogyni kezd az alsónadrágomban a hely. Mintha csak felkérés lenne keringőre, bár sajnos tudom, hogy megint a fantáziámat dolgoztatja csak és a testemet nem akarja. Mármint a testemet lehet, hogy akarná, de azon kívül semmi mást ami velem együtt jár.
Kissé elködösülő tekintettel figyelem ajkát érintő nyelvét ebben benne van az is, hogy a vérkeringésem elkezdte átcsoportosítani magát illetve az is, hogy már elkezdett felszívódni a drog a gyomromban. A tenyerem alatt megfeszül a combja, de hirtelen nem tudom eldönteni, hogy azért, mert nem esik jól neki az érintésem vagy éppen az ellenkezője miatt. Amikor az ajkába harap már csak arra tudok gondolni, hogy azok az én fogaim is lehetnének amik kipirosítják gyenge bőrét. A keze az arcomra simul majd a tarkómra és ujjaim kicsit határozottabbam mélyednek bele a combjába. Féloldalas mosolyra húzódnak az ajkaim amint közelebb hajol. Kurva ügyesen játszik ezt az egyet el kell ismernem. Sokkal okosabban használja a testi adottságait, amióta megreccsentettem a lelkét.
Még az sem érdekel pillanatnyilag, hogy hány haverom nézi végig éppen a felettem uralkodó hatalmát. Mondjuk mindegyik befoghatja a pofáját. Egyikük sem bírna nemet mondani egy ilyen csajnak.
-Nem.. de te ok nélkül nem villantanál ekkorát... és mivel engem kerestél... így ez csak nekem szólhat.-nagyképűség? Persze. Mi más lenne.
Ahogy a fülemhez hajol a tenyerem feljebb csúszik a lábán a szoknyája széléig, de amikor elkezdődik a régi nóta sóhajtva emelem le róla kezemet és ejtem vissza az ölembe, de a másik karom azért még a vállán hagyom.
Egy előnyöm azért még van. Dugni ugyan nem akar, de valamit azért mégis kell neki.
-Ohh, édes..-lehelem ki magamból a szavakat a fejemet ingatva.
-Hát van nálam valami, amit a szádba vehetsz és elszopogathatsz, de nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk.-mosolyodok el ördögien.
-Nem kell a pénzed, Griswold.-nevetek egyet. Milyen jótékony vagyok, hogy én sem fizetek a cuccért rendesen...
-Ááááhh.. nem tom'. Én kurvára nem fogok neked papolni arról, hogy hogyan ne cseszd el az életed, de bazi nagy lehet a baj, ha a kis partnered már az én segítségemet kéri.-eszembe sem volt, hogy tartsam a pofámat Shawn magánakciójáról.
-Szóval nem igazán tudom most eldönteni, hogy segítsek-e neked.. lehet ki kellene találnod valamit, hogy meggyőzz.. és mivel én már be vagyok állva, a sajnálatomra ne alapozz.-egyébként sem vagyok a lelkiismeret bajnoka, bár tény, hogy az apja miatt néhányszor meglepően jó arc voltam vele. De ha már ő elkezdett megizzasztani, akkor itt az ideje, hogy ezt viszonozzam.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptyCsüt. Május 04 2023, 10:37
Ezra."I don't know where I'm goning from here, but I promise it won't be boring."
–  David Bowie
Szerencsére nem tart sokáig megtalálnom Ezrát, az instagram elárulja merre jár, bár anélkül is elég jól ismerem már. Viszont most nincs türelmem hosszas macska-egér játékra, így is elég húzós napjaim voltak. Már csak emiatt is egy igazán elégedett mosollyal nyugtázom, amikor az érkezésemre szinte azonnal felszabadul mellette a hely, és hamar le is teszem magamat mellé. Az ő karja pedig legalább ilyen hamar a vállamra is kerül. Ó, igen, és megint itt tartunk...

- Hmm.. talán úgy véled, bírnád tovább is, mint néhány perc? - grimaszolok rá szemtelenül, csak mert nem tudom nem leütni a magas labdát, ha már ilyen kedvesen feldobta nekem. Nem mintha nem élvezném, hogy kiforgat és kihasznál minden adódó lehetőséget, és megpróbál a bőröm alá férkőzni, miközben én is csavarhatok még egyet a fején. Lehet, hogy már egy ideje nem vagyunk együtt, de még mindig szorosan az ujjaim köré csavarva tartom, és nem is vagyok hajlandó elengedni őt. Mert pontosan ezt érdemli.

Nyelvemmel ösztönösen nedvesítem meg az ajkaimat, amikor keze a combomra simul, a lábaim pedig automatikusan záródnak kicsit szorosabbra, mintha a testem így akarna emlékeztetni, figyelmeztetni, hogy nem ezért jöttem. Majd már nagyon tudatosan harapok finoman az alsó ajkamba, amikor felpillantok rá. Tekintetemben játékosság csillan, és tenyerem az arcára simítom, majd onnan a nyakára csúsztatom. Aztán kicsit közelebb hajolok. Amikor együtt voltunk, még nem voltam annyira bevállalós, mint azóta, bár ennek részben éppen ő az oka, meg persze mindaz, ami azóta történt. Akkor még mondhatni jó kislány voltam – többé-kevésbé – de mostanra az lettem, akinek már tulajdonképpen nincs sok vesztenivalója, akinek már nincs oka visszafogni magát, vagy szabályok mentén lavírozni. Könnyedén veszem a bátorságot, hogy provokáljam, húzzam az agyát, még így is, tényleg akarok tőle valamit, és rosszul jöhetek ki belőle, ha lógva hagyom.

- Mert szerinted egy lány csak neked öltözhet így ki? Ugyan, szivi! - görbülnek le picit az ajkaim, mintha sajnálnám őt, amiért csalódást kell neki okoznom. - Megvolt az esélyed, emlékszel? Elcseszted, szó szerint. És teljesen jól gondolod... - hajolok közelebb ezúttal a füléhez én is, ismét kicsit incselkedve. - Mást akarok tőled – húzódom el, és ki is húzom magam.

- Van nálad valami? - Kokó, fű? Mindegy igazából, jöhet most bármi, ami kicsit ellazít, vagy elűzi a fájdalmat. - Természetesen tudok fizetni is, ha kell – teszem hozzá. Volt, hogy jófejségből megkínált, kisegített, amikor nagyon mélyen voltam apa halála után, és nem szégyelltem ezt kihasználni. Most azonban nem tervezek az adósa maradni.



the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Ezra Wallace imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Ezra & Tana | just give me something Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Ezra & Tana | just give me something 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Ezra & Tana | just give me something E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Ezra & Tana | just give me something Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Ezra & Tana | just give me something Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Ezra & Tana | just give me something 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something EmptySzer. Május 03 2023, 15:14

tana & ezra
let me put the painkiller inside of you.



Még gyors futom végig Shawn üzenetét a tekintetemmel mielőtt a telefonomat a táskámba ejtem, hogy a többiekkel együtt lépjek be a tornaterembe. Nem akarok elkésni, így nem is válaszolok a srácnak aki jóformán könyörgött a szavaival a segítségemért, hogy valahogy bírjam jobb belátásra Tana-t, aki az apja halála óta totálisan szétcsúszott és vagy a tudatmódosítókban hajszolja túl magát vagy a táncban. Tekintve azonban, hogy a kapcsolatunk már a múlté nem tudom miért gondolja, hogy bármilyen módon lenne ráhatásom az exem viselkedésére. Okoznék én neki legalább fél órányi zavartalan örömöt, de nem hagyja, hogy szétnyissam magam előtt a lábait, így nem tudom, hogy mit tehetnék.
Igyekszem jól teljesíteni az edzésen, hiszen az apám rossz kedve múlik ezen. Az elismerésére már nem is törekszem az egyszerű közöny elérése a célom, hiszen akkor legalább attól nem kell tartanom, hogy ismét meggépel majd az irodában mielőtt az utamra engedne. Az gyakorlójáték végén még mindenkit felsorakoztat és szinkronban lenyomat velünk 50 fekvőt, ez már szinte dicséret tőle, ha elégedetlen lenne, akkor valószínűleg addig csinálhatnánk amíg mindenkinek elkezd kiszakadni a válla a helyéről.
Egyetlen szó nélkül enged el minket, engem sem hív oda magához, így mehetek is zuhanyozni.
Fél órával később már a srácokkal baktatunk kifelé a parkolóba és az esti buli részleteit vitatjuk meg nagy bebaszásra készülünk, így nem is húzom az időt, inkább elindulok haza, hogy még elkerüljem majd otthon apámat. Ha elég gyorsan összeszedem magam, akkor le is léphetek mire őt haza eszi a fene. Azt már pont telibe leszarja, ha engem már nem talál majd otthon. Amíg a teljesítményembe nem bír belekötni, addig egyetlen másodpercig sem érdekli, hogy hol és mit művelek.
Otthon igazából csak átöltözök és belövöm a hajamat és még sikerül azelőtt távoznom, hogy apám akár még csak a ház közelébe jutna. Az első utam Zainhez vezet, hogy betárazzak az estére, kivételesen pénzt is adok a kezébe, de persze nem annyit, amennyi fedezné a kapott mennyiséget. Egy részét majd úgyis elpasszolom a klubban és majd rendezek még a tartozásomból... vagy nem. Ki tudhatja ezt..
A klubban már ismernek minket. Nem kérdeznek, így nem fáj a fejük. A VIP részlegen elfoglaljuk a szokásos helyünket és néhány kör felessel megkezdjük az estét mielőtt előkerülnek a THC-s ehető finomságok. Még el sem kezd felszívódni a szervezetemben, amikor a szemem megakad két hosszú lábon. A haverok tekintete cikázik néhányat Tana és köztem néhányszor, de amikor vállba csapom Briant már takarodik is odébb, hogy legyen hely mellettem a kanapén.
Engem keres és így öltözött fel. Nem vagyok teljesen hülye tudom, hogy mit akar és sajnos nem a farkam az, de ez csak több okot ad arra, hogy megadjam neki amit akar.
Átkarolom a vállát és a másik kezemmel szórakozottan tekergetni kezdem egyik szőke tincsét az ujjaim között.
-Csak néhány percre? Ne keseríts el..-közelebb hajolok a füléhez, hogy ne kelljen kiabálnom és egyelőre eszemben sincs megmozdulni a helyemről, ha már végre sikerült letennem ide magamat. A szabad kezem finoman simul a combjára a csizma és a szoknya között.
-Mit akartál ezzel elérni? Ha azt, hogy álljon a farkam, akkor jó úton jársz, de gondolom mást akarsz tőlem..-nem csak gondolom. Biztos vagyok benne.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ezra Wallace
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Ezra & Tana | just give me something
Ezra & Tana | just give me something Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ezra & Tana | just give me something
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» i'll give you the sun
» Tiger & Ezra
» Levi & Tana | You, again?
» Ezra Wallace
» Tana Griswold

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: