New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 12:09 am-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 10:46 pm-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 10:35 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 10:03 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 9:10 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 9:06 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 9:04 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 8:47 pm-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 8:10 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Trouble in London // Jules & Roman
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásTrouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyKedd Szept. 19, 2023 6:11 pm
Trouble in London
Az Alterego Iroda a világ egyik legnagyobb internacionális hasonmáskereső vállalata, mely több, mint egy évszázados múltra tekint vissza. A cég feladata, hogy megbízásokra felkutassák különböző személyek hasonmásait szerte a világon. A cég főként nívós személyek megbízására dolgozik: Üzletemberek, jogászok, politikusok, stb. Mások nem is igazán tudnák megfizetni a cég munkáját.
Vincent Dujardin Cassel francia üzletember és féltestvére megbízására a cég emberei elindultak, hogy felkutassa a hasonmásokat, akik majd eleget tehetnek az üzletember páros feladatainak. Jó esetben.

És a cég hamarosan úgy néz ki meg is találta a legjobb lehetőségetek két New York-i férfi személyében. A vállalat nyomozói meglátogatták az üzletembereket a Staten Islandi hotelszobájukban.
- Dr. Jules Renard - adta át a fotót a férfi monsieur Casselnek. - Író, jogász, szociológus, fotós, botanikus és magánnyomozó. Marseilleben született, 57 éves, elvállt és meg is özvegyült. Művelt, elmés és jelenleg egyedül él Manhattanben, bár van egy fia, akivel nem igen tartja a kapcsolatot.
- Elképesztő... - mondta Cassel a fényképet nézve, lenyűgözve és hallgatva az információkat. - Mintha magamat látnám. Ha nem tudnám, hogy nem én vagyok a fotón, azt hinném én vagyok.
- Ő pedig Roman Wolf Hemlock - adta át a képet Cassel féltestvérének, ám az idősebb francia is megszemlélte a képet. - Annapolisban, Marylandben született, de itt lakik most Brooklynban, 43 éves. A háza leégett. Öt gyereke van, akik most nem vele élnek, mert jelenleg börtönben van. Bartender és drogterjesztő. Fegyvereket és kábítószereket foglaltak le nála a ház romjai között, többek közt ezért is ül börtönben. Nameg, mert megvert egy rendőrt. Igazi nehéz fiú. Jelenleg egy Julian Carter nevű nyomozóval... foglalkozik. Volt nője nem keresi a társaságát, gyerekei szinte önállók 1-2 kivétellel.
-Ők a tökéletes emberek a feladatra - mondta Cassel magabiztosan. - Ha szerencsénk van, akkor le is szerelik a rosszakaróinkat.
- Mire gondol? - kérdezett vissza az Alterego embere.
-Ha mázlink van, rá tudjuk őket szedni, hogy tudják meg kik akarják a fejünket. A nyomozó, Dr. Renard majd megoldja az esetet, monsiur Hemlock pedig rendezi a sorsukat. Csak ki kell hozatnunk a börtönből. Mit gondolsz?- pillantott féltestvérére.
A képeket szemlélte. A hasonlóság szinte megtévesztő volt, ráadásul nem akármilyen alakok voltak. Egy kemény fiú, aki benne van az alvilági dolgokban és nem fél használni az öklét, fegyvereket, nem lehet csak úgy leszerelni és egy profi nyomozó, aki mögött elképesztően nagy és intelligens múlt állt. Az ő párosuk lehet a megoldás minden problémájukra. Csak harapjanak is rá.
Próbálta felmérni azt is mivel lehet majd őket rávenni a dologra és mekkora pénzösszeg kellhet hozzá. Azért minden vagyonuk ők sem akarták odaadni, de egy olyan 2-4 millió fejenként belefért, hiszen az üzleten jóval többet nyernek, ráadásul az életük is tét volt most, ami pedig megért jó pár millát, hiszen nem akartak még meghalni.

***

Két öltönyös állt meg az irodám előtt. Lassan zárórához ért már az idő, így mikor kopogtak, arra gondoltam biztosan valaki az utolsó percekben akar tőlem valami fontost. Elő szokott fordulni, hogy valaki valami miatt csak az utolsó percekben tud eljönni, de többségében csak idő pontot egyeztetni. Ritka volt, ha valaki itt is akart maradni és beszélgetni a gondjairól. Arra amúgyis ritkán hajlottam, hiszen én is el szoktam már fáradni nap végére, de voltak kivételes esetek.
Most viszont másról volt szó.
Ajtót nyitottam és meglepetten pillantottam a két sötétkék öltönyt viselő negyvenes férfira.
- Bonne journée, messieurs! Miben segíthetek?
- Szép napot, Dr. Renard. Az Alterego Iroda megbízásából jöttünk és szeretnénk, ha velünk tartana. Van számára egy igen jelentős megbízás, melyért cserébe két millió dolláros fizetséget kaphat. Itt van fél millió dollár - vette elő táskájából a vaskos borítékot. - Ez az előleg. Az eset részleteiről nekünk nem meséltek, nem tudunk bővebb felvilágosítást nyújtani. A részleteket csak a megbízóink ismerik.
- Désolé, messieurs. Két millió dollár? Miféle megbízásról van szó? Alterego? És ha nemet mondok? - kérdeztem vissza kissé zavarodottan. Ilyen ajánlatot még egyszer sem kaptam 57 év alatt.
- Ez a fél millió akkor is az öné lesz, senki nem fogja visszakérni. Mint mondtam, nem tudunk semmi pontost. Mi csak fullajtárok vagyunk.
A hallottakat próbáltam mérlegelni. Alterego. Ezek szerint ez valami hasonmás projekt. Ezek szerint valakinek a helyébe kéne lépnem? Vagy együtt kéne működnöm valakivel, aki hasonlít rám? Minden esetre érdekelt miről lehet szó, mégis csak két millió a tét. Természetesen volt nekem is bőven millióm a számlámon, nem voltam rászorulva a pénzre, de érdekelt miféle megbízásról lehet szó, amiért ennyit fizetnek. Ha nem is fogadom el, de meghallgatom. Veszteni valóm nincs.
- Juste une minute. Összepakolok és bezárok, aztán mehetünk. Érdekel miről van szó.
Visszamentem az irodába, ahol elmentettem a munkámat a programban, majd kikapcsoltam a gépet. Becsuktam az ablakokat, leeresztettem a redönyöket, magamhoz vettem sétapálcám és lekapcsoltam a villanyokat. Kimentem, becsuktam és bezártam az ajtót.
- Mehetünk - pillantottam a két férfira. Ugyan lett volna még mit csinálnom, de nem akartam őket megváratni.
- Szeretném tisztázni, Dr. Renard, hogy jogában áll nemet mondani, ha úgy érzi a megbízást nem szeretné elfogadni. Nincs kényszer.
Eltettem a pénzt a válltáskámba és ismét rájuk pillantottam.
- Persze, hogy nincs. Az ellenkezne az emberi jogokkal, monsieur. Meghallgatom az önök megbízóját, utána döntök. Van egy olyan érzésem, hogy nem azért akarnak két milliót fizetni, hogy egy kiskutyára vigyázzak a hétvégén.
A parkolóba mentünk, ők a saját kocsijuk felé indultak, ám én nem követtem őket.
- A saját autómmal megyek. Mondják a címet, legyenek kedvesek.
- Saint James Boulevard 136.
- Rendben. Ott találkozunk.
Beültem a kocsimba és az autójukat követve elindultam én is a megadott címre, ahol le is parkoltam. Mikor kiszálltam, felmértem az irodát. Az épület elképesztően modern és magas volt, bár nem csak az Alterego, hanem jó pár más cég is ebben az épületben volt. Nem ötven cent lehetett a bérleti díj...
Már éppen indultunk volna, amikor leparkolt egy másik kocsi is. Két másik öltönyös lépett ki belőle és egy vagány kinézetű, negyvenes férfi. Első gondolatom az volt, hogy a két férfi olyas valaki lehetet, mint azok, akik nálam jártak, de annak mekkora lehetett az esélye?
Mint kiderült, volt rá esély, hiszen együtt léptünk be a liftbe és mentünk fel arra a szintre, ahol az Alterego volt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyKedd Szept. 19, 2023 10:52 pm
To Jules Renard
London

First part
Ezentúl, ha valaki nekem sírni kezd, hogy milyen balfasz és mennyire szar az élete, lenyúlok a torkán és kifordítom. A mai napig nem tudtam eldönteni, hogy szarból szarba vagy szarból fosba kerülök, de így reklám nélkül, állandóan. Ráadásul a hibáikat is halmozok közbe, amiknek jóvá tételére időm sincs igazán. Ha tudom, hogy mi vár rám a kórházi szobán kívül, el sem megyek Julian mellől, akinek lényegében csak annyit tudtam oda mondani, hogy bocs, hogy az őrült helyett majdnem én törtem el a nyakad. Jóó... ennél azért kicsit több volt, de azt gondolom még is édes kevés. Azt hiszem az alatt a sok szarság alatt valahogy mindketten változtunk egy kicsit a másik irányába, és a rossz dolgok ellenére mi talán kicsit közelebb kerültünk. Erre nesze bazd meg, lecsuknak. Oké, jó, persze, a fasznak rejtegettem otthon drogokat és fegyvereket, bár megjegyzem, Lucy lángszóróját találták meg a képek alapján, csak azt mondtam, hogy az enyém, hogy védjem azt a kis szociopata seggét. Julie szobájáról nem is beszélve. Mire alakulóban lett valami, minden elbaszódott. Nem tudom, biztos utálnak odafent, bár tekintve, hogy Julian is milyen szerencsétlen tud lenni, nos... legalább egymásra találtunk. Mivel a drogokon és fegyvereken kívül, lecsaptam a nyomozót, és vagy egy fél raktár tele van az én csúnya húzásaimmal, plusz egy-két gyilkosságban is gyanúsított vagyok, esélyem sem volt. Hiába érhet messzire Julian keze, ebbe még ő sem szólhatott bele. 10 év. A bíró szerint így is jól jártam, mert szemet hunytak a felett, hogy amúgy a gyerekeim is veszélyeztettem. Nem is akarták visszaadni nekem őket, még a nagyokat sem, de szerencsére Julian bevállalta ideiglenesen a gyámságukat, szóval nem kerültek szanaszét a világban, hanem ő vigyázott rájuk. Nem lehetek neki elég hálás, mert 10 év sok idő, fasz tudja lehetek e előbb szabad, de még egy-két nap is nagy szó lett volna. Csupán annyi kérésem volt, hogyha már a baj megkeresi őket, legalább próbálják meg megnehezíteni a dolgát és esetleg ítélje örök szobafogságra Juliet, azt se érdekel, hogy a wcbe is tesz kamerát, csak vigyázzon rájuk.
Nem sokat érintkeztünk. Nem azért, mert nem akartuk volna látni egymást, de óvva intettek minket, hogy akár kint, akár a börtönben együtt lássanak minket. Bár én hamar beilleszkedtem. Igaz, erősen tartanom kellett magam, mert Julian mellett aztán nem lehet ám csak úgy félrekacsingatni. Ki tudja, nem e les engem a kamerákon. Nem mondom, hogy könnyű volt, de bíztam benne, hogy egy nap kirobban a börtön kapuja és mindenki világgá szalad, én meg a kölykökkel, meg Juliannel el a picsába jó messzire.
Ehhez képest...

- Hemlock! Látogatók! - csapkodta meg az egyik fánk faló dagadék gumibotjával a rácsokat. Lényegében ezzel ébresztett fel, meg úgy mindenkit a szinten, aki pihenni akart. Hirtelen nem is értettem mi van, hiszen Juliannek ott a sok kölyök, elég ha munka mellett még mellettük pihenni is van ideje. A kölykök pedig nem jöhetnek ide, még a nagyok sem, Lis a kleptomániája miatt, Sully meg... nos ő se jöjjön erre. Mindenesetre érdekelt ki vagy kik nem bírtak otthon ülni a seggükön, így nem utasítottam el, pláne, mert a cellatársam a múltkori esett óta hozzám sem mer szólni, és a fenti ágyról is átköltözött a cella sarkába. Én egy percig nem állítottam egyik hülyének sem, hogy hetero vagyok, ahogy azt sem, hogy csak küllemre vagyok olyan vad és az ágyban meg nem. Szóval egyik éjszaka állítólag beszéltem álmomban... vagy is hát... lényegében mondtam értelmes dolgokat, csak egészen más hangtónusban és kiejtéssel. Biztos így volt, mert másnap reggel meg volt annak a nyoma. Na mindegy, de a cellatársam szerint olyan durva dolgokat mondtam álombéli partneremnek, hogy attól félt, hogy felugrom és megerőszakolom. Hülye... hát... Juliannel is milyen figyelmes voltam... Oké, hát megpróbált kapálózni, üvöltött, meg sikongatott, de azt lehet, hogy jó dolgában. Szóval a faszi még örült is, hogy elmegyek kicsit. Persze bilincset azért kaptam a kezeimre lábaimra, pedig elvileg egy gyilkosságnál sem találtak döntő bizonyítékot, hogy én voltam. Apropó gyilkosság. Lucifer majd felrobbant, mikor kiderült, hogy lecsuktak, de azt gondolom, nem fogja annyiban hagyni. Baszki lehet ő az...

De nem. Két öltönyös emberke volt. Na mondom, uh, bazd meg, ez megint egy rohadt nagy pofon lesz az élettől. Azok jönnek mindig nyakkendőbe, meg fehér ingbe. Még a börtön sem elég rossz szerinte, még ide is utánam küldi őket. Hát nem mondom, hogy nem leptek meg a sztorijukkal, pedig már igazán nem is kellene fel vonogatnom a szemöldökeim ezek hallattán, hisz annyi minden történt már velem. De a pénz és annak lehetősége, hogy kiszabadulok, elég faszán hangzott. És előre csak ennyit ígértek, aztán ki tudja még miféle jó dologban lesz részem. Simán belementem, mondom biztos jó móka lesz, tök mindegy mi lesz a dolgom és kit kell eljátszanom. Nah mondjuk... akkor még nem tudtam, hogy ez mivel fog járni...
Visszakaptam a ruháim, abban utaztam a megadott címre, és addig is éltem a lehetőséggel, hogy míg sofőrködnek helyettem, én elszívok egy cigit a kocsiban. Persze nyitott ablaknál. Egyet mondtam? Egy dobozzal. A pénzt persze egyből elküldtem Juliannek és a kölyköknek, bár ez még így is kevés lesz, ha fedezni kell a mindennapi dolgaikat, pláne évekre. De majd valahogy meghálálom a kis mókusnak. Meg aztán... nekem se olyan könnyű ám... oda se nézni, mikor zuhanyzás közben valaki leejti a szappant...
Miután megérkeztünk, számomra is tisztává vált, hogy na pont az ilyen helyekre nem vagyok való. Mindenki öltönyben feszített, csini ruhákban, én meg... hát jah... Fasza... Mindenesetre úgy voltam vele, hogy ők kerestek fel és ha esetleg kiderülne, hogy ez valami átbaszás, akkor valakit megverek. Szóval követtem a két öltönyöst, és mire a liftbe értünk, már hatan voltunk.
- Aztán legyen valami kaja, mert maguk miatt kihagytam az ebédet. Tudják milyen rohadt ritkán van a börtönben rántott hús? - morgolódtam, mert egy rész tényleg kajás voltam, másrészt, feszélyezve éreztem magam. Finoman szólva sem tartozom közéjük. Még az idősebb tag felé is elsandítottam, miközben a lift hátsó falának dőlve fikszíroztam a bent lévőket. Aztán kiszálltunk és mehettünk a terembe vagy helyiségbe, ahol eligazítanak. Akkor tudatosult bennem, hogy mi mind egy helyre megyünk.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzer. Szept. 20, 2023 5:43 pm
Trouble in London
Az emeletre érve teljesen biztos lehettem benne, hogy mi egy helyre tartunk. Együtt értünk oda az irodához és mentünk be, ahol a hatalmas elit íróasztal mögött egy szemüveges, korosodó férfi fogadott minket. Elegáns mosollyal pillantott felénk és tárta ki karjait.
- Mesés! Nagyszerű! Remek munkát végeztek! Megtalálták a tökéletes alteregókat! Gratulálok!
A négy férfi büszkén feszített mögöttünk, majd egy intés után ki is mentek.
- Üdvözlöm önöket uraim! Adrew Northon vagyok, az iroda vezetője! Maguk pedig a legkülönlegesebb hasonmások. Nem is szaporítanám a szót feleslegesen, inkább tartsanak velem az étkezőbe és megbízóink mindent elmondanak majd!
A férfi az iroda másik végében lévő ajtóhoz kísért, majd előre engedett minket. Be is mentünk, ott pedig legnagyobb meglepetésünkre olyan fogásokkal telt asztal várt minket, mintha az elnököt várták volna. Ez persze cseppet sem volt ellenünkre, hiszen én imádtam a jó ételeket, Roman pedig ránézésre biztosan ritkán lát ilyen remek fogásokat egy asztalnál, úgy, hogy ehet is belőle.
Ami viszont ennél is mellbe vágóbb volt az a két alak az asztalnál, akik ránk vártak. Az hittem káprázik a szemem, pedig sejtettem, hogy valami ilyesféle dolog miatt vagyok itt, de azt hittem ilyen csak a filmekben van. Mintha tükörbe néztem volna, épp csak a ruha volt más. A földbe gyökerezett a lábam, kellett néhány másodperc, hogy az asztalhoz tudjak lépni és bemutatkozzam.
- Dr. Jules Renard - fogtam kezet a hasonmásokkal.
- Vincent Dujardin Cassel - mutatkozott be az idősebb kezet fogva, majd a fiatalabbik is.
Leültünk, hogy el tudják mesélni egyáltalán miért kellett, hogy idejöjjünk, mi a munka, amiért ők két millió dollárt fizetnek fejenként.
- Nos... - kezdett bele az idősebb, miközben kiszolgálhattuk magunkat azzal, amit megkívántunk. - Mi Londonból jöttünk, ahol üzleteink vannak és földjeink Anglia szerte. Hat nap múlva alá kéne írnunk egy szerződést, ám bizonyos dolgok megnehezítik a helyzetünket. El kellett jönnünk az országból, mert valakinek az útjában vagyunk, aki nem szeretné, ha aláírnánk azt a szerződést.
Azt szeretnénk, ha önök helyettesítenének minket ebben a hat napban, mi pedig visszatérünk a hetedik napon és megkötjük a szerződést. Utána bizonyára abba maradnak a bajok.

Monsieur Cassel elég finoman fogalmazott, de szerintem nem csak én, hanem Roman is tudott olvasni a sorok között és cseppet sem tetszett, amit hallottam.
- Monsieur Cassel, ön azt akarja mondani, hogy valaki meg akarja ölni önöket? - kérdeztem nyíltan, de óvatosan, miközben szedtem a tekercsekből és a pulykábó, mellé krumplipürétl, majd a pitéből is vágtam magamnak.
- Mi tagadás, próbáltam szépen fogalmazni...
- Már ne is haragudjon, de miért gondolták azt, hogy majd mi odaállunk golyófogónak? Önök szerint nekünk nincs miért élnünk?
- Monsieur Renard, mi ismerjük már magukat. Nyomozóink kiváló munkát végeztek és tudjuk, hogy önöket nem olyan fából faragták, akiket csak úgy el lehet tenni láb alól - felelte hízelgő mosollyal, mire én sóhajtottam. - Maguk intelligensebbek annál, ravaszabbak és keményebbek. Jól sejtem, monsieur Hemlock? Az az ököl már találkozott néhány alakkal, akik a lábára léptek, igaz? - fordult felé, majd féltestvére felé.
Tény és való, ebben volt igazság.
- Értem. Nos. én nekem nem sok ellenvetésem van, de szeretnék többet tudni a helyzetükről. Nem tudom, Monsieur Wolf hogy vélekedik a helyzetükről, illetve a helyzetükről, hiszen gondolom nélküle nincs értelme igent mondanom, mivel önöknek együtt kellünk. Hallgassuk meg őt is. Ha ő úgy dönt elfogadja az ajánlatukat, akkor én is elfogadom - mondtam és Roman felé fordultam, majd az ételem felé.
- Két millió dollár és haboznának? - kérdezte elképedve Mr. Northon.
- Nos, elhiszem, hogy nagy a kockázat - kezdte a mézesmadzagot tovább húzni Cassel - de nézze, monsieur Hemlock, ha kevés a két millió, akkor lehet alkudni. Adunk még fejenként fél-fél milliót, ha megtalálják a támadóinkat, megtudják ki akar minket megölni és kiiktatják őket - mondta bizalmas mosollyal. A kiiktatás alatt természetesen a börtönt értette, nem a gyilkosságot. - Juttassák őket rács mögé, hogy ne okozzanak több gondot. Ez elég szép pénz már egy ilyen munkáért, nem? - nézett Roman felé, majd féltestvére felé.

Ételes asztal 1, 2, 3
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzer. Szept. 20, 2023 6:47 pm
To Jules Renard
London

First part
Nem akartam túlságosan beilleszkedni, nem is tudtam volna, szóval fölös energiákat sem fektettem bele, csupán hoztam a formám. Az éhes formám. Egyenlőre azt sem tudom mit várnak el tőlem, vagy én mit várjak el tőlük. Mondtak valamit, ami elég őrültségnek hangzik, aztán annyi. Majd bővebben informálnak itt. Már kis pöcsös korom óta leálltam az ilyen izgulásokkal, ilyen napokkal a hátam mögött meg pláne nem fogok előre olyasmin idegeskedni, amiről azt sem tudom mi. Egyedül tényleg csak az zavart, hogy mindenki öltönyben lófrált. Mintha a kaszások központjában járnék halandóként. Az meg ugye nem túl jó...
Gondoltam az irodában majd leülünk és megdumáljuk a bővített mesét, miközben én felzabálom az összes asztalon lévő sósperecet vagy mogyit, de nagy csalódásomra le se ültünk és mogyi sem volt. Igaz, ez csupán pillanatnyi kellemetlenség volt, mert hamar átkerültünk egy fasza terülj terülj asztalkám étkezőbe. Oké, rántott hús itt sincs, de majd valahogy csak kibírom nélküle, végülis... akad itt is némi ehető dolog... szóval ja. Csak aztán tűnt fel az asztal másik végében lévő két hasonmásunk. Hunyorogtam egyet, de végül csak fejem csóválva sóhajtottam egy lemondóat. Nem, nem, ma már semmin sem lepődök meg. Az idősebb tag után én is leültem, bár a bemutatkozás az úgy elmaradt, mert onnantól, hogy beléptünk ide, az kaja jobban lekötötte figyelmem látványra és illatra is, mint a két klón vagy bármi más. De amúgy sem tartottam túl fontosnak, hiszen akik "elraboltak" minket, azok is tudták kik mik vagyunk, szóval... feltételezem ők is felkészültek belőlünk. Én mindenből szedtem, még abból is, ami lehet sosem lesz a kedvencem, de most egy kóstolásra belefér. Aztán lehet csak a szemem kívánja a többet, és a végén hányás lesz majd. Mindenesetre éppen csak félfüllel voltam ott, becsatlakozni viszont abszolút nem állt a szándékomban az elején. Pláne, mert tele volt a pofám. De a "golyófogó" szóra azért én is felpillantottam előbb a mellettem lévőre, majd kérdőn a másik kettőre. Meghalni azért nem akarok, noha a tény, hogy ezelőtt, közben, még most is és valószínűleg a szabadulásom után is megakarnak ölni ettől függetlenül alakult így. Egyáltalán nem szimpatikus a két tag, nyálaznak, hízelegnek, de lássuk be, azért mi sem vagyunk sérthetetlenek. Gőzük sincs róla kik akarják a fejüket, és ezek szerint azt sem, hogy miként, de azt biztosra veszik, hogy mi majd túléljük. Mekkora kamu gépek. Jól beszél az öreg, ez így nagyon nem oké.
Lassan kúszik fel kérdőn egyik szemöldököm a homlokomra, mialatt a fickó utalást tesz rá, hogy szokásom bántani másokat.
- Ez most annak a nyomozónak a hülye tréfája? - kérdem szám húzva, mert most már mindenkiből mindent kinézek. - Bocsánatot kértem már, de amúgy is megérdemelte. - morgolódtam, bár ez azért nem volt teljesen így. Nem kértem bocsánatot, és nem is fogok. A morgást is csak azért hagyom abba, mert folytatom az evést. Azért a kaja minőségi, és mennyiségre sem kevés szóval, ja, ha meggondolnák magukat is, legalább teli hassal menjek vissza a dutyiba.
- Ó, jesszusom, fejezzék már be ezt a burzsuj beszédet... - vágtam ököllel az asztalra, de nem olyan erőset, éppen csak koccantak a tányérok az asztalon. - Fél millió, hogy még nyakon is csípjük őket? Ennyit érne a maguk élete? 2 és fél milkót? Ez szép... mármint kevés, ha engem kérdeznek. De ha már alkudunk, adjuk meg a módját. Legyen fejenként összesen 4 millió, nekem intézzék el, hogy ne kelljen utána visszamennem a dutyiba, és ha biztosítani akarják, hogy elkapjuk a bérgyilkosokat vagy bérgyilkost, akkor had vigyem magammal a pá... khm... egyik cimborám, aki szakértője mások kinyomozásának. - meg felidegeléséhez is, de ezt már inkább csak gondolatban tenném hozzá. Ellie el lesz egyedül is a kölykökkel, nagy részük úgy is bírja, a többiek meg azért nem lesznek ellenségesek, mert szeretik a főztjét. Ez a feladat pedig tökéletes volna az én kis mókusomnak. Bár nem tudom, hogy a mellettem ülő fickó mihez ért, de van egy olyan sejtésem, hogy nem szokása lövöldözni és más öltönyösök vagy drogdílerek után nyomozni.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzer. Szept. 20, 2023 7:38 pm
Trouble in London
Cassel megütődve hallgatta Roman szavait. Nem számított ilyen kemény üzleti partnerre, ám azt is nagyon jól tudta, hogy ha nem hajlik majd rá, akkor lehet már esélyük sem lesz új hasonmásokat találni, akkor pedig kénytelenek lesznek ők visszamenni és azzal kockáztatják, hogy meghalnak. Az nem volt egyikük számára sem túl vonzó lehetőség.
Négy millió, plusz a szabadlábra helyezés, plusz egy fő, akinek természetesen nem fognak fizetni, hiszen ő már csak egy bónusz, akit Roman szeretne maga mellé.
Igazán kíváncsi lettem volna, hogy mégis ki az a cimbora és miből gondolja, hogy szakértő. Tán egy másik bűnöző? Nem szóltam közbe, hiszen ez a kaland nem nekem volt fontos, ám, ahogy elnéztem a két férfit, egészen gondolkodóba estek. Lehet belefognak menni? Tényleg megérné nekik 8 millió? Igen csak komoly üzletről lehetett szó, ha ennyi pénzt hajlandók kifizetni érte.
A francia üzletember összefont ujjakkal támaszkodott meg az asztalon.
- Rendben van, monsieur Hemlock, megkapják a 4 milliót, elintézzük, hogy ne kelljen visszamennie a börtönbe és magával viheti Dr. Cartert. Ő lesz a maguk, azaz a mi új asszisztensünk. Úgyis nemrégiben váltunk meg egy kollégánktól, aki nyugdíjba ment, ő fogja átvenni a helyét.
Mielőtt repülőre ülnek, kapni fognak tőlünk egy könyvet, amiben megtalálnak mindent, ami fontos lehet önöknek a munkában. Megtalálják benne miről szól a cégünk, információkat a földjeinkről, az alkalmazottakról, a házunk alaprajzát és rólunk is olvashatnak benne.
Ön, monsieur Hemlock öltönyt kell, hogy hordjon, én is mindig öltönyben vagyok, maga pedig Dr. Renard váljon meg tőle. Én csak akkor vagyok öltönyben, ha fontos alkalomra megyek. És monsieur Hemlock, önnek el kell mennie fodrászhoz. Olyan hajviseletre lesz szüksége, mint Ichabodnak van
- pillantott féltestvérére.
- Viszont hadd szóljak én is - mondta a féltestvére, Ichabod Payne. - Arra kérném önöket, ne próbáljanak meg minket görcsösen utánozni. Nem is lennének rá képesek. Némiképp... megengedhetik maguknak, hogy egy kicsit önmaguk is legyenek.
A külső jegyek annyira megtévesztők, hogy senki se fog gyanakodni, még ha nem is lesznek teljesen olyanok, mint mi. Persze, azért igyekezzenek, de ne akarjanak teljesen olyanok lenni, mint mi. Ha értik, mire gondolok.
Keverjék a saját személyiségük a miénkkel, azzal érthetik el a legjobb eredményt.

Bólintottam.
- Szerintem nem lesz gond vele.

*** A repülőtéren ***

- Szükségét érzem, hogy beszéljünk róla még egyszer - jegyezte meg Julian még mindig kissé hitetlenül. - Azt akarod nekem bemesélni, hogy megkeresett téged egy Alteregó cég, amit a hasonmásod bízott meg. A két londoni hasonmás 8 millió dollárt fizet összesen, négyet-négyet fejenként, hogy tartsátok céltáblának a hátatokat és füleljétek le a bérgyilkosokat és a főnöküket? Ezt mondtad, nem igaz? - szállt ki a kocsiból a bőröndjével a kezében.
Mikor felelt, felelt a férfi is.
- Figyelj, tudom, hogy nehéz időszakon vagy túl, tudom, hogy... használsz káros szereket, de ilyen egyszerűen nem létezik. Roman, ilyen csak a filmekben...
Egy francia mondat szakította félbe az ex kém eszmefuttatását. A vörös sportkocsiból kiszálló francia.
- Monsieur Hemlock, bonjour! Az úr gondolom Dr. Carter. Bonjour - nyújtottam kezet Roman párjának, ő pedig fogadta azt. - Dr. Jules Renard, monsieur Hemlock és az ön társa leszek Londonban. Itt van a könyv, amiről monsieur Cassel beszélt. Már bele lapoztam, nem nagy feladat lesz - adtam oda a könyvet Romannek.
Julian a fejét fogta. Ezek szerint Roman nem csak hallucinált.
- Istenem, már megint mibe keveredtem... - motyogta. Cseppet sem érezte jó előjelnek, hogy megint olyasmibe keverednek, ami egyébként nem az ő dolguk. Főleg, ha nyíltan beszélnek benne merénylőkről.
Pedig bízott benne, hogy csak Roman hallucinált valamit a sok trauma miatt, de úgy - hacsak nem ő is odahallucinálja Julest - hogy nem így van és valószínűleg hamarosan nyakig pácban lesznek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzer. Szept. 20, 2023 8:34 pm
To Jules Renard
London

First part
Nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyen fog menni, de ezek szerint mehettem volna még feljebb is. Se baj, nem csak pénzem lesz, de Julian is velem lesz, ami jó... hmm... nagyon jó. Onnantól én békésen falatoztam tovább, már a desszertnél tartottam, illetve, éppen bort szürcsölgettem, mikor a részleteket hallgatva egy ponton túl félrenyeltem a bort és csak jó pár köhögés árán jutottam ismét levegőhöz, miután lecsaptam a boros poharat.
- Öltönyt?! - bukott ki belőlem. Inkább a börtön...

El se hiszem, hogy belementem. Oké, jó pénz, és Julian is az ölemben ülhet, de majd egy félnapot eltöltöttem azzal, hogy öltönyt adjanak rám és megrendezzék a friszkóm. Utóbbi nem is zavart, amíg szőkére nem kell festenem, vagy más hozzám nem illő színre, de az öltöny, rohadt kényelmetlen volt. Legalább is egy pólóhoz és egy farmerhez képest. És még a nők panaszkodnak, hogy mennyire oda kell figyelniük a ruhájukra, meg, hogy mennyi mindent kell hordaniuk. Egyáltalán mi a tökömnek kell még pluszban zakó és mellény is, ha van ingem?! És mi a piácsért kell ilyen szorosan fogni azt a kurva nyakkendőt? Ahányszor lazítottam rajta, a szabó mindig rászorított. Remélem aludnom nem ebben kell... Meg, hogy a stílus váltás nem szegi kedvét majd a kis mókusnak sem, ha a szeretésemről van szó. De legalább ő velem lesz, szóval örültem is neki, mikor végre találkoztunk. Nem is beszélgettünk a dutyiról, nem is akartam.
- Most komolyan, baby? A múltkori után még mindig kételkedsz abban, hogy nekünk már csak az ilyen hihetetlen fos dolgok jutottak? - pillantok rá oldalról, miközben már puccba vágva magam indultunk a reptérre a csomagokkal. - Jó, te most békében élhetted volna az életed, 5 fogadott és nagyon is problémás gyerekkel, de látod, hogy nem hagylak izgalmak nélkül. - vigyorodom el, noha nem kárörvendően, inkább csak én magam is nehezen elhidve, hogy ilyen elbaszott életünk legyen.
- Jaj ne parázz már, te amúgy is szereted az ilyeneket. Különben is, gazdag faszikat kell játszanunk, szóval ezt majd szépen ki is használjuk. - vágtam rá szabad kezemmel a hátsójára még mindig jókat mosolyogva a bajszom alatt. Azért ennek is meg van a maga jó kis oldala. Legalább is most így gondolom. Mikor az elvileges féltesó is megérkezett, köszönésére homlokom ráncoltam.
- Cimbora, őszintén, te szimpibb vagy, mint akik felbéreltek, de ha még egyszer ilyen flancos kifejezésekkel jössz nekem, nem szólok hozzád a következő hét végéig. - csóválom fejem rosszallóan, mert még mindig nehéz úgy tenne, mintha ilyen arany kanállal a számban született kis fasz volnék. De azért a könyvet elvettem. Jó lesz még, bár max a wc-n olvasgatni. Julian megjegyzését hallva viszont felé nézve rá mosolyogtam.
- Jó buli lesz... - karoltam át vállánál vigyorogva. Aztán elindultunk a magánrepülőre vagy tudja tököm, mivel járnak a gazdagok, és mivel ott még elvileg magunk voltunk, gondoltam megismerkedhetnénk, mielőtt elkezdenénk utálni egymást, csak azért, mert totál más rétegből jöttünk. Szépen leültem valamelyik ülésbe, persze előtte magamhoz vettem egy pohár vagy üveg akármit, meg valami rágcsát és Julesra néztem. Látszik rajta, hogy jó módú és, hogy minden bizonnyal az intelligenset sem rám értették még anno a kajálásnál.
- Szóóvaaal... te is doktor vagy... - állapítom meg nagy vonalakban, mert már elhangzott egy párszor. - Minek az orvosa? - kíváncsiskodtam. Igazából akármit el tudtam volna képzelni róla, szóval érdekelt miben utazik. - És ha már felelsz vagy merszezünk, ha nem vagy rászorulva a pénzre, miért vállaltad el?

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzer. Szept. 20, 2023 9:15 pm
Trouble in London
Julian sóhajtott egyet. Nos igen, azért valamivel jobb érzés Romannel nekilátni egy ilyen kalandnak, mint a problémás gyerekek felügyelőjét játszani. Akkor már inkább Ellie szívjon velük, mintsem ő. De persze Romannek abban is igaza volt, hogy Julian jobban szeretett izgalmas bevetésekre menni, mintsem otthon ülni és vagy az apukát, vagy a háziast játszani, esetleg Babysittert.
- Ebben igazad van...
Én is megérkeztem, de nem vettem szívemre a férfi megjegyzését. Nem voltam sértődékeny fajta.
- Ne haragudjon, de francia vagyok. Hiába élek évtizedek óta az államokban, még mindig nem tudom elengedni a francia kifejezéseket - feleltem, noha nem is igazán akartam elengedni őket. Szerettem az anyanyelvem és ragaszkodtam is hozzá.
Felszálltunk a magángépre, amivel egyébként az alteregóink is érkeztek, majd hol Romanre, hol Julianre pillantottam, végül az ál féltestvéremen állapodott meg a pillantásom.
- Oui, igen. Én is doktor vagyok. Jogász vagyok és botanikus. A jogtudományok és a növények doktora vagyok. A Université Claude-Bernard Lyon botanika szakán doktoráltam Villeurbanne-ben, majd a Université de Toulon jogtudományi karán doktoráltam La Valette-du-Var-ban. De vannak még diplomáim, ám azt hiszem ennyi elég volt, bizonyára nem azért kérdezte, hogy végig hallgassa Franciaország összes egyetemét. Nem szeretnék beképzeltnek tűnni és azt sem szeretném, ha kevesebbnek érezné magát mellettem.
Jogász vagyok, botanikus és szociológus. Manhattanben van az irodám, ott szoktam fogadni az ügyfeleimet. És az ön barátja, Dr. Carter?
- Fizikus vagyok és elektronikai mérnök. Magánnyomozó vagyok és a New York Egyetem fizikus kutatója, tanára.
- Áh, akkor erre gondolt monsieur Hemlock, amikor azt mondta a cimborájának ez a szakterülete - világosodtam meg.
Aztán persze jött a 40 milliós kérdés. Hogy miért vagyok most itt.
- Nos, azért vállaltam el, mert bár a pénz mindig jól jön, én magam is szoktam magánnyomozói munkát vállalni. Szeretem az érdekes eseteket. Ezt a megbízást én úgy fogom fel, mint egy jól fizető nyomozói munka. Ki kell deríteni ki akarja őket holtan látni és miért.
Azt hiszem alkalmas vagyok a feladatra, de jobb, hogy nem egyedül megyek. Bizonyára önök is nagy segítség lesznek a munka során. Mindenkinek megvannak az erősségei és az, hogy hol használhatók leginkább és miben.
Julian bólintott, majd töltött magának egy pohár bort és belekortyolt.
- Bízzunk benne, hogy könnyedén fognak menni a dolgok.
- Egyet értek.
- Nem zavarja a cigaretta?
- Nem dohányzom, de kibírom. Csak nyugodtan - intettem, Julian pedig rágyújtott. Ha zavart volna is rágyújtott volna, csak akkor máshol.
- Ön mit gondol, mennyire lesz nehéz feladat? - kíváncsiskodtam.
- Nos, az a bérgyilkosoktól függ. Ha profik, nem lesz egyszerű, márpedig az ilyen alakok ellen profikat szoktak felkérni.
- Nem gondolja, hogy ha annyira profik lennének, már nem élnének? Már megpróbálták őket megölni.
- Mindenki hibázhat. Legutóbb én is hibáztam, pedig hivatásos katona és Nemzetbiztonságis voltam. Nem minden mehet mindig terv szerint még a profiknak sem.
- Ez mondjuk igaz. Bár én maximalista vagyok.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzer. Szept. 20, 2023 9:51 pm
To Jules Renard
London

First part
Szemeim forgattam, de szinte biztos voltam benne, hogy mit sem fog változtatni rajta, én meg majd a felét sem értem annak, amit mond. Legalább a faszi bőrébe bújásáig engedné el a dolgot. De legalább megtudtuk, hogy ő is egy okostojásnak érzi magát, akár csak anno Julian. A különbség az, hogy őt meg is akartam törni, mára pedig kisajátítani, Julest viszont... Nem azt mondom, hogy nem néz ki jól. Ki tudja hány éves, de ahhoz képest is biztosan jól tartja magát, viszont... valahogy nem az esetem. Talán mert idősebb nálam, és az nálam annyira nem játszik. Csak reméljük, hogy nem lesz akkora pofázmánya, mint Juliannek, mert különben nagy bajok lesznek itt. Másfelől viszont... ha megpróbálok vele jóban lenni, és esetleg legközelebb lecsuknak, kérhetem a segítségét, és kedvezményesen elintézi, hogy ne jussak vissza a börtönbe. Nem lesz könnyű, de majd megoldom.
Amíg ők dumáltak, én nassoltam.
- Hah, láttad volna baltát dobálni... kis béna... - nevettem el magam Julesről Julianre pillantva el mosolyodva, miközben ropogtattam a nasit. - Jó nagyot hibázott... De aztán... milyen jó vége lett... - vontam meg vállam, még szélesebb mosollyal nézve Juliant. Már akkor is egy önző köcsög voltam, de alapvetően, úgy vagyok vele, hogy amit akarok, azért harcolok. Itt pedig elég volt egy térden rúgás, hogy megkapjam azt. És megérte, mert még annál is többet nyertem vele. - Viccet félretéve, profi a csávó. A szakmájában is, meg az ágyban is... - pillantottam vissza az idősebbre, majd félre téve a nasis tálat, amit félig ki is ürítettem, magamhoz vettem a sörös üveget és azt is meghúztam.
- Neked van valakid? Vagy azért vagy ilyen merész és kockáztatod az életed, illetve kapaszkodsz két kézzel a munkádba, mert nincs és nem is akarsz? - kíváncsiskodtam tovább. Ha nem ültem volna a börtönbe, és ne volna annyi bajom, én sem vállaltam volna el, mert ott vannak a gyerekek, Julian, és hát szeretnék még élni és velük tölteni annyi időt amennyit lehet, főleg, amilyen szerencsétlenek vagyunk, szóval már csak emiatt is érdekelt. - A kis mókus is ezt csinálta, ne is tagadd. - mutattam el az említettre nézve figyelmeztetésül, mielőtt közbe vágott volna. - De aztán jöttem én és annyi... megtört a mókuskerék... Vagy is... igazából ő jött, de akkor is vége az ördögikörnek. - pillantottam vissza a fickóra.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyCsüt. Szept. 21, 2023 6:51 pm
Trouble in London
Kínosan éreztem magam és zavarban is voltam, amikor Roman a magánéletét teregette ki nekem. Nem voltam rá kíváncsi, főleg nem ilyen nyíltan tálalva épp csak ki nem fejve részletesen mit művelnek az ágyban. Láttam, Juliant is kissé feszéjezte, de nem szólt rá a férfira, hogy kicsit visszafoghatná magát, nem szólt bele.
A kérdése pedig ostobaságnak tűnt, bár válaszoltam rá neki. Nem akartam válasz nélkül hagyni, kerüljük el a találgatásokat.
- Mon ami, most épp nincs senkim. A feleségem meghalt, azóta nem kerestem senkit. Öreg vagyok én már hozzá. De ne higgye, hogy munkamániás vagyok, van életem azon túl is. Én nem dolgozom éjjel nappal. Van egy munkarendem és ha bezárom az irodám ajtaját, onnantól igyekszem az életemet élni.
Utazom, könyveket írok, találkozom a barátaimmal, néha-napján a testvéreimmel, eljárok cukrászdákba, éttermekbe, kulturális helyekre és még sorolhatnám. A munka jó dolog, szeretem is, amit csinálok, de nem abból áll az életem.
Azért kockáztatom az életem, mert ez is egy munka, amit el kell végezni. El kell kapnunk néhány bűnözőt és fizetik, nem is kis pénzzel. Akkor miért lenne ellenvetésem?

*** London ****

A repülőgép landolt, mi pedig leszálltunk a csomagjainkkal és elindultunk a kijárat felé, ahol egy fekete Rolls Royce várt ránk. A saját, alkalmazott sofőrünk várt ránk, aki valami magazint olvasgatott. Akkor tette el, amikor megjelentünk.
- Áh, uraim! Itt vannak hát! Ő pedig az új asszisztensük, Edward Hoover? - pillantott Julianre.
- Én volnék, így van.
- Richard Philips, a sofőr - fogtak kezet.
- Már várom, hogy megismerjem a személyzetet!
Julian ült az anyós ülésre a sofőr mellé, mi pedig hátra, hiszen ott hátul csak két személy fért el kényelmesen, az alkalmazottak pedig nem szoktak összeülni a munkaadókkal, hanem külön, elől.
A sofőr egészen az ingatlanunkig vitt minket. Nem voltam meglepve, tipikus brit kúria volt, amire számítottam, illetve, amit láttam már a fotón, bár Julian láthatóan le volt nyűgözve a látványtól. Mit mondhatnék, valóban nem száz fontos épület volt.
A villa előtt felsorakozott az egész személyzet, mindenki ránk várt és üdvözölni akart minket, hogy végre visszatértünk az amerikai utunkról.
Egy tipikus angol úriember, Alexander Ross volt a házvezetőnk, a mi jobbkezünk, aki kezében tartotta az alkalmazottak működését, ügyelt a szobalányokra, szakácsokra, sofőrökre, szervezte a napi programunkat, eligazításokat tartott, stb. Ő volt elől, középen.
- Áh, Uraim! - mosolygott ránk. - Minő öröm, hogy újra itt vannak! Mindent kézben tartottunk, a ház csili-vili és a szakácsok meleg étellel várják önöket haza! Amennyiben megebédeltek, ismertetem majd a programlistát is.
Julian közben előlépett és kezet nyújtott Alexandernek.
- Edward Hoover. Az urak új személyi asszisztense.
- Áh, igen, Mr. Cassel már mesélt önről a telefonba. Örülök, hogy megismerhetem. - kezet ráztak.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyPént. Szept. 22, 2023 8:34 pm
To Jules Renard
London

First part
Nem mintha meglepett volna, de láthatóan nem egy nyelvet beszéltünk a másikkal. Mármint így stílusban sem. Nálunk, legalább is a környékünkön senkit sem hoz zavarba, ha ilyen dolgokat beszélünk ki, és még csak nem is azért, hogy fitogtassuk hatalmunk a másik felett. Domináns vagyok, de ezt Juliannél igyekszem csak az ágyban kimutatni, ami nem ártalmas. Addig nem, amíg élvezi. De most még ő is zavarba jött, attól, amit mondtam. Nem tudom, engem nem zavart, sőt, legalább nyilvánvalóvá tettem a kamu féltestvérem számára is, hogy előnyben részesítem a férfiakat a nőknél, és azt is, hogy Julian nem csak egy barát, több annál, szóval, még ha meg is fordulna bármi a fejében, gyorsan vetesse el, mert nem csak harapok. Miközben nassolgattam és érdeklődtem szingli-e meglepő és bevallom számomra kissé ellentétesen hangzó válaszokat kaptam tőle. Az "épp most nincs és az "öreg vagyok már" ütik egymást a számomra. Mintha egyszerűen kellemetlen volna neki azt mondani, hogy nem, mert senki nem akad a horogra, vagy senkinek nem kellett így inkább bevallja, hogy nincs, de lehetne, noha már idős. Hülyeség. Mennyi lehet? Az se számít... Vagy arra érti, hogy öreg, hogy már nem működnek úgy a dolgok nála? Az megint más, akkor nincs mit tenni. De annyira azért nem vagyok köcsög, hogy faggatózzak. Úgy látom amúgy sem vevő rá. Csukott szájjal ropogtatom a falatokat, de megállok egy hosszabb pillanatra, mikor sorolni kezdi szabadidős tevékenységeit. Én ugyan már nem igazán tartom a családdal a kapcsolatot, de azért az szemet - pontosabban fület - szúr, hogy a tartalmas listájáról lemarad a család. Mármint a gyerekek, ha már feleség nincs a képben. Nem azt mondom, hogy nekem olyan kurva jó, mert a gyerek akkora áldás lenne, mert azért... zsák szám viszik a pénzt, de azért... azt gondoltam Gandalfnak is akad egy-két kósza kölyke, akik már minimum elérték annak a felét, amit ő. Nem tudom, lehet, hogy ez csak nekem fura. Viszont kérdésére csak vállat vonok, végülis... igaza lehet...
A továbbiakban nem tartottam fel, de látva, hogy most épp Julian sem vevő a kapcsolatunk öhm... szorosabb kifejezésére... így tekintettel erre, nem is megyek oda flörtölni, noszogatni, hogy bújjunk el a mosdóban vagy ilyesmi. Szép nyugiban a seggemen maradok és helyette valami egészen mással ütöm el az időt. Nem mintha komolyabban foglalkoztatott volna a gondolat kivel kevernek össze alkalomadtán a new yorkiak, de azok után, hogy az a szemétláda kis híján kinyírta a családom és felgyújtotta a házam, úgy éreztem szabadlábon tehetnék az ügy érdekében, hogy minimum bosszút álljak. Szóval googlen rá kerestem Dr. Shane Websterre. Meglepő módon még a facebookra sem volt szükség, hogy egy halomnyi információval találkozzak róla. Hírek, cikkek, képek, ohóóó, de még milyen képek. A gond az, hogy nekem azokra a dolgokra is szükségem lenne a bosszúmhoz, amik nem voltak igazán nyilvánosak. El is sandítottam a telefonom mögül Julianre. Mire nem jó, ha az ember párja kém és magánnyomozó ugye... majd rá veszem valahogy.

Nem volt rossz hely, bár nekem túl.. elegáns és kifinomult London és a lakosai is. De tetszett a kocsi, és ahogy hozzánk viszonyultak. Hozzá tudnék szokni... Ami pedig a villát illeti, pont jó volna a családnak, bár a személyzet korán és fejvesztve menekülne a gyerekek miatt. Nehéz lesz úgy viselkedni, mint, ahogy a fickót, akit eljátszom, mert feltételezem, ilyen ruhába, ilyen emberekkel körbe véve, nem éppen úgy beszélt, mint egy kocsmáros, aki tíz perces szüneteiben el-elkap valakit cigi szünet név alatt. Viszont úgy voltam vele, hogy amíg nem kell sokat beszélni, simán eljátszom, mekkora burzsuj vagyok. Zsebre tett kézzel hallgattam Alexet, és csak egy pillanatra rándult meg szám széle, elfojtva egy mosolyt. Tényleg azt mondta, hogy csili-vili? Mibe, hogy ő sem 100% hetero... Na de hess gondolatok, itt van nekem a kis mókus. Na meg nem is ártana jobban odafigyelnem, hiszen itt bárki gyanús lehet, ki tudja, ki akar minket kinyírni.
- Programlista? Mára? Miért érzem, hogy hosszú napunk lesz...? - sóhajtom már előre fáradtan. Konkrétan úgy érzem, mintha szándékosan kínoznának. Heteket kellett kibírnom dugás nélkül, most meg még Julian hátsójára sem vághatok. Mintha édesség éhes volnék, és elém tennék a csokitortát, amit max nézegethetek.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyPént. Szept. 22, 2023 10:27 pm
Trouble in London
- Ne aggódjon, Mr. Payne, figyelembe vettem a kérését és nem sok mindent kell ma tenniük. Ön mondta, hogy szeretne egy lazább napot, ha visszatérnek Londonba, tehát aszerint jártunk el - nyugtatta mag őt a házvezető, Alexander.
Bevezettek hát minket a villába, majd mindenki ment a dolgára, kivéve Alex, aki bekísért minket a konyhába, közben az egyik szobalány Juliant elkísérte az irodájába, ami viszonylag közel volt a hálószobákhoz, így legalább mindig a két golyófogó közelében tudott lenni.
A konyhai személyzet megterített, Jules pedig tenyereit dörzsölve nézte az ételt.
- Oh, mon dieu, ez nagyon jól néz ki! - mosolygott.
- Míg önök esznek, én felolvasnám akkor a napi teendőket - vette maga elé mappáját.
- Délután kettő órakor várják önöket a hektárokon (szántóföld). Mr. Fields különösen ragaszkodott hozzá, hogy még ma délután meg akarja beszélni önökkel a következő vetéseket. Lassan indul a szezon.
Utána, ha végeztek, Mr. Cassel, önnek négyre ki kéne érnie a Heathrow repülőtérre. Ma érkezik vissza a városba Miss. Foster a Dél-Karolinai nyaralásáról.

- Miss. Foster? - pillantottam fel.
- Tudja, az állatorvos kisasszony. Lassan itt az ideje felülvizsgálni az állatokat.
- Oh, oui. Így van. Fél fejjel még New Yorkban jártam. Hosszú volt az út - mosolyogtam zavartan. Be kéne magolni azt a könyvet...
- Ön pedig, Mr. Payne, öt órakor magával viszi Mr. Hoovert és körbevezeti a vállalatnál. Jobb, ha mihamarabb megismeri a céget és az épületet, alkalmazottakat. Ha pedig végeztek, este hétkor kezdődik Paul McCartney szóló koncertje a Wembley Stadionban, a jegyeket már megvettem önöknek, ahogy kérték.
A programok sora ezzel véget is ért. Egyből megállapítottam, hogy bár nem olyan sűrű és nem is olyan nagy horderejű programok, de szépen be vagyunk táblázva. Nade vajon monsieur Alexander a mi oldalunkon áll, vagy ellenségeink kezére dolgozik? Nem tudhattuk.
Ahogy a személyzetről sem tudtuk. Pedig lehet voltak itt is beépített emberek. Nem tudhatjuk kit vettek meg ellenségeink. Már ha történt ilyen...
Eszegettem, majd Roman felé fordultam.
- Remélem monsieur Fields értékelni fogja a tervezetünket - visszafordultam Alex felé. - Nagyon igyekeztünk minden igényt kielégíteni az elképzelésekkel.
- Hát hiszem, hogy idén is minden rendben fog menni. Már könnyebb lesz, ha eladtak a földekből. Kevesebb munka lesz vele és kevesebb lesz a veszteség is.
Bólintottam.
- Szóljanak Mr. Hoovernek, hogy jöjjön enni. Aztán Mr. Payne megmutatja neki az épületet és átveszik a munkaköri leírást.
Az egyik szobalány bólintott és elment Julianért, aki jött és csatlakkozott az étkezéshez. A fogások nagyon is kedvére valók voltak, de jobbára azon gondolkodott, hogy fogja kibírni, hogy ne igyon és dohányozzon annyit, mint eddig. Nyilván egy-egy szál cigivel és néha egy-egy kis pohár ital nem zavarna sok embert, de ő nem a gyerek adagokhoz volt szokva.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzomb. Szept. 23, 2023 11:46 pm
To Jules Renard
London

First part
Elismerően bólogattam, bár nem igazán a palinak, mint inkább annak, aki előzékenyen már elintézte, hogy első nap ne kelljen megdöglenünk a sok munka miatt. Meg azért bízom benne, hogy más miatt sem. De még szoknom kellett, hogy az én csóró világomból egy ilyen túlzottan pénzes világba kerültem, ahol már is annyira meg kell felelnem a követelményeknek, hogy senkinek fel se tűnjön, hogy csak a pofikám egy és ugyanaz, ellenben a személyemmel. Hát nem tudom, hogy fogom ezt kibírni, ha napi majd 24 órában figyelve leszek. Julian meg a szomszédban, és még csak élni sem élhetek a lehetőséggel, hogy itt van. Bár úgy láttam, ő egészen jól beolvadt már vagy... nem tudom... még is haragszik? Azt hittem a kórházban, hogy elnézi azt a kis balhét... Most mégis azt érzem, hogy neheztel és mintha még kerülne is. De még csak rákérdezni sem tudok, mert elvileg ő csak egy asszisztens. A nasi miatt én már nem éreztem annyira éhesnek magam, ellenben elég sok a feladaton kívüli gondolatom támadt. Cale, Julian miatt, meg ilyenek. De azért a kaja piszkálgatása mellett, hallgattam mi a mai teendőnk. Nem tudom miért gondoltam az elején, hogy agyba főbe együtt kell lennünk a kamu féltestvéremmel, de most abban sem vagyok biztos, hogy jó e ez így. Mi lesz, ha egyikünk bajba kerül?
- Nem probléma. - csóváltam fejem a körbevezetésre, bár fingom sincs hol miként és hogy, de megoldom. Majd improvizálok. A koncert azért meglepett. Nem gondoltam volna, hogy még ez is ilyen teendői listára kerül. Nem is vagyok oda azt ilyenekért, bár ifjabb koromban sokat jártam Ac Dcre meg hasonlókra. Mindenesetre így valóban nem hangzik olyan gázosnak.
Nehéz volt megállapítani az itteniek hozzánk való viszonyát, lévén, hogy egyenlőre gőzöm sincs ki, mi és milyen viszonyban állt eddig a két palival. Bár sosem voltam jó nyomozó, csupán a megérzéseimre hallgattam eddig. Igaz, ösztöneim csalókák, lévén, hogy könnyen elcsavarják a fejem. De azért már most látom, hogy nehéz lesz ennyi embert szemmel tartani, még ha hárman is vagyunk. Plusz úgy tenni, mint egy önelégült burzsuj. Juliannel ellentétben viszont én nem aggódtam a pia és cigi mennyiség miatt. Gondolom a gazdagok sem problémáznak rajta, szóval mehet a mértéktelenség.
Megvártam míg a kis mókus is végez, aztán kiléptünk vele az étkezőből. Mondjuk gőzöm sincs mi merre, de annak örültem, hogy ezek szerint úgy intézték, hogy jobbára együtt maradjunk. Mikor pedig távolabb értünk az étkezőtől, halkabbra véve, de azért számon kértem.
- Haragszol rám? Vagy valami rosszat tettem? Oké, tudom, hogy most ez ilyen szerepjátékos dolog, de a repülőn nem volt rá szükség és még is úgy viselkedtél, mintha... ismerni se ismernénk igazán egymást. - pillantottam rá menet közben inkább értetlenül és csalódottan, talán egy picit idegesen, de csak mert nem értettem, hogy most mi van.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyHétf. Szept. 25, 2023 6:45 pm
Trouble in London
Miután végeztünk az étkezéssel távoztunk, ahol Roman visszafogottan kérdőre is vont, amire elpirultam.
- Nem, de... tudod, hogy ez mennyire kellemetlen. Érted... nem szeretem kiteregetni a magánéletem, pláne nem olyan hangosan, ahogy te teszed... nem kell lépten-nyomon mindenkinek tudnia, hogy mit, hogy, merre-meddig teszünk az ágyban - mondtam zavartan.
- Félre ne érts, nem azt mondom, hogy titkoljuk el mindenki előtt, de nem kell kikiabálni és világgá kürtölni a részleteket. Lehet azt szolidan is... És amúgy is, látod az öregen, hogy egy visszafogott kis prűd bácsi. Nem kell őt feleslegesen traktálni a nemi életünkkel..
Itt meg amúgy is, munka kapcsolat van köztünk. Gondolj bele, valaki megsejti, hogy mi a helyzet köztünk. Azzal kellemetlen helyzetbe hozzuk a megbízóinkat is. Majd, ha ketten leszünk, akkor egy kicsit összebújunk, de kicsit legyünk most szolidabbak
- cirógtattam meg kezét, de csak óvatosan, hogy ne lássanak minket.
Tudom én, hogy ez most furán és kellemetlenül jön ki, de tényleg nem arról van szó, hogy szégyellem, vagy nem akarom felvállalni a kapcsolatunk, de tényleg nem tartozik az egész világra, főleg nem részleteibe menően, ahogy legszívesebben Roman adná elő.
- Ráadásul Angliában vagyunk. Tudod, hogy a britek milyen... prűdek. Még a végén vasvillára tűznek minket.
Hamarosan Jules is beért minket, aztán jöttek a sofőrök is.
- Hát maguk? - kérdeztem.
- Kivisszük az urakat a hektárokra.
- Nem szükséges, majd vezetek én. Legalább megismerem őket jobban. Utána úgyis nekem kéne mennem Mr. Payne-el a vállalathoz. Szerintem hárman elegen vagyunk.
Jules ránk nézett, majd a sofőrökre. Emlékezett rá, hogy olvasott róla, hogy van valami limuzin is a birtokukban, továbbá egy Chevyt is tudott.
- Vigyék el addig a limuzint takarításra. Jól fog még jönni a napokban szerintem. Aztán készítsék elő a Chevyt is. Azzal fognak engem kivinni Heathrow  reptérre.
- Rendben, Mr. Cassel - hajoltak meg.
Úgy tűnt sikerült elaltatni a témát és elégedettek lettek a válasszal.

Kimentünk a Rolls Roycehoz és elindultunk vele a hektárokra. Én vezettem.
Igen hamar ránk tapadt egy fekete Mercedes kocsi. Egy ideig nem foglalkoztatott, pedig a benne ülő, nem túl intelligensnek tűnő négy fekete öltönyös, kalapot és napszemüveget viselő férfi adott némi okot a gyanakvásra.
Akkor kezdett komolyabban foglalkoztatni az "üldöző" autó, amikor már a negyedik utcában is ránk voltak tapadva, sőt, esélyt sem adtak, hogy egy autó is közénk álljon, ebből majdnem lett is egy baleset, annyira ránk voltak állva.
- Úgy látom szeretnének tőlünk autogramot kérni - pillantottam a tükörbe.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Trouble in London // Jules & Roman 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Trouble in London // Jules & Roman 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Trouble in London // Jules & Roman 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzer. Szept. 27, 2023 11:56 am
To Jules Renard
London

First part
Az, hogy felelőtlen döntéseket hozok nem szokatlan, bár alapvetően a jó szándék szokott hajtani. Vagy az önzőségem. Mint most is. Jó ötletnek tűnt a börtönhöz képest, mindenkitől elzárva, hogy egy palotában éljem az életem egy hétig, ráadásul Julian társaságában. Konkrétan egy gyerekek nélküli üdülésnek fogtam fel. De azt hiszem nagy tévedésben éltem és a sok jó kaja, a pénz és a szabadulás vakított el, mikor rábólintottam erre a szarságra, mert mióta itt vagyunk egyre inkább azt érzem, hogy a börtön jobb hely lett volna. Jó mókának tűnt, hogy egy hétig burzsuj életet éljek, szórjam a pénzt - az amúgy is jól szokott menni -, de mióta betettem ide a lábam jobban vágyom a saját életemre, a csóró környezetemre és a bárra, mint máskor. De biztos csak a tesztoszteron...
- Egy embernek árultam csak el, és még csak bele sem mentem abba, hogy amúgy miket műveltünk a kanapén. Csak tisztázni akartam, hogy ami az enyém azaz enyém. Kurvára nem örülnék, ha azt szűrné le bárki is, hogy szabad vagy és rád nyomulna. - vontam össze szemöldökeim már inkább idegességből, semmint értetlenkedve. Azzal, hogy puszta kollégát játszunk, már megadtuk annak lehetőségét, hogy bármelyikünkre is rámozduljon bárki, én pedig féltékeny vagyok. Ennek tudatában pedig konkrétan feltudnék robbanni.
- Szolidabb lennék, ha megerősítenél, de nem tetted. Különben is, te beszélsz nekem a diszkrécióról? Bekameráztad a tudtom és engedélyem nélkül a kurva házamat. A megbízóink meg bekaphatják... én az életem kockáztatom, ami többet ér néhány milliónál... ennyi kockázatot ők is vállaljanak be. - morgolódtam, de csak, mert nem bíztam a szavaiban. Nem azért, mert ne szeretném, csak egyszerűen túl sokáig fogtam vissza magam miatta, most meg mellette. Nem csak a dugásról van szó, hanem, úgy egyáltalán mindenről. Akaratlan is eszembe jut, mennyire megkönnyebbült mikor biztosítottam felőle, hogy nem kell tudnia a köztünk lévő kapcsolatot senkinek. Függetlenül attól, hogy most már vannak páran, akik tudják, nehéz most elhinnem neki, hogy ne akarná titkolni. Azt mondja... majd, ha ketten leszünk... az se mostanában lesz, ha így lenne... akkor meg majd biztos arra fogja, hogy nyomoznunk kell, mert ezért vagyunk itt. Nem akarom elbaszni a dolgot, mert tudom, hogyha lebukunk megölnek, de úgy érzem, hogy ez az egész a kapcsolatunk rovására fog menni. Nem pedig a rá való tekintettel...
- Jóh. - feleltem elfogadva a tényeket, de mindezt duzzogva, éppen csak nem fújtam fel az arcom, de a kezem elhúztam és elfordultam. Rá is gyújtottam volna, ha nem jelentek volna meg közben a többiek. Ezek se bírják ki nélkülünk egy percig sem...

Nem tehetek róla, de mióta pár mondat erejéig kibeszéltük a jelenlegi féltestvérem, egyszerűen ki nem állhatom, pedig eddig nem volt vele különösebb bajom. Igyekeztem inkább kifelé nézni a kocsiban is, nehogy szemet szúrjon neki, mert ha rá kérdez, biztos megütöm. Próbáltam én ugyan nyugalomra inteni az idegeim, de se cigi, se pia, és most még a kábszer után sem nyúlhatok. Ellenben még mindig zavar a nyakkendő és olyan dolgokról kell beszélnünk, amikről fingom sincs. Aztán jött még a fekete kocsi is. Tükörből visszasandítottam én is. Lehet én vagyok a hülye, de amennyi ember ma a seggünkben volt, nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy újonc testőrök, akik ahelyett, hogy nyugalmat biztosítanának, még feszkót is csinálnak. Se baj, ezt most majd kiderítjük.
- Az biztos, hogy a határainkat feszegetik... - húztam a szám, majd mikor elértünk egy kevésbé forgalmas, sőt kifejezetten kihalt, egyirányú földes útra a hektárok felé, én előre másztam Julian mellé, bízva benne, hogy a megbízóink nem a halálba küldtek, hanem felkészültek rá, hogy olykor harcba fogunk sodródni, így a kesztyűtartóban is hagytak minimum egy pisztolyt. Ha volt, kikaptam és kibiztosítottam.
- De most majd tisztázzuk velük a dolgokat... Kapaszkodj bátyus, mert ez rázós lesz... - szóltam hátra, miközben átléptem Julianhez a pedálokhoz, és egyik kezemmel a kesztyűtartónál támaszkodva, másikkal az ajtónak - így legalább őt is visszafogom attól, hogy lefejelje a kormányt - ráléptem a fékre. Bíztam benne, hogy nem jönnek belénk, de előfordulhat egy kis kocc a büntető fékezés miatt. Aztán kipattantam és elindulva feléjük a kocsiban lévőkre fogtam a pisztolyt.
- Na csicseregjetek madárkáim, mert mindenkit lelövök mielőtt kiszállnátok. - indultam el feléjük, az anyós ülésen lévő irányába azzal a szándékkal, hogyha beérem őket és netán nem kezdenek el lőni, kikapjam a kocsiból és felkenjem rá. Legalább kiélhetem magam valakin, és kicsit még felhúznak, biztos le is lövök valakit.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyCsüt. Szept. 28, 2023 6:52 pm
Trouble in London
- És akkor, amíg itt vagyunk lépten nyomon mindenkinek el fogod mondani, csak, hogy tisztázd, a tiéd vagyok és, ami a tiéd az a tiéd? - kérdeztem elképedve. - Ez nem New York, mi pedig itt most nem Julian és Roman vagyunk. Itt színészkedni kell. Ráadásul egy hetero öregemberről beszélünk, talán már fel sem áll neki, mit akarna ő tőlem? - kérdeztem hitetlenkedve.
Oké, jó, nem volt olyan durva, amit művelt, de akkor sem volt illendő, hogy csak úgy az orrára kötötte milyen jókat tekerünk az ágyban...
- Már megerősítettelek benne, máskülönben ott hagytalak volna, vagy kirúgtalak volna, de még mindig itt vagyok melletted még ebben a hülye helyzetben is, hogy az életünket kockáztatjuk két üzletember életéért és pénzéért. Ha nem akarnék a te férfid lenni, nem is lennék. Bocsánat, de nehezemre esik mások előtt, főleg egy öreg fickó előtt válaszolni, hogy igen, veled dugok baromi jókat... - motyogtam. - Tudtad jól, hogy mennyire... mennyire kellemetlen ez még nekem. Nekem idő kell, hogy... - kerestem a megfelelő szavakat - hogy negyven év után el tudjam fogadni, hogy egy férfi kell nekem és ezt vállalni tudjam.
Félre ne érts, szívesen járok-kelek veled kézen fogva, meg csókolódzok veled egy parkban, de New Yorkban és nem itt és.... beszélni erről nekem még nehéz.
Irigyellek, hogy neked ez olyan természetes, de nekem még nem igazán. Tudom, a börtön miatt jó ideje nem tudtunk időt tölteni egymás mellett, de fogunk, csak legyen egy kis privát terünk végre.


Még a kocsiban is érezhető volt a feszült légkör, amit Jules jelenléte sem oldott, csak rontott rajta. Szerencsére ő is érezte, hogy valami nem stimmel Romannél, így inkább meghúzta magát kicsit és beszélgetni sem próbált, főleg nem az anyanyelvén.
A fekete merdzsó már csak hab volt a tortán, a benne ülők pedig a csokiszórás.
Roman igyekezete hiába való volt, a megbízóink minden bizonnyal azt hitték mi majd mindenről gondoskodunk, ami logikus lett volna, de nekem sem fordult meg a fejemben amcsi fegyvereket áthozni a határon, még akkor sem, ha magángépen jöttünk. A reptéren egyből lekapcsoltak volna minket a hekusok és őket nem érdekelték volna a megbízásunk.
Bár igaz, vehettünk volna az itteni fegyverboltokban is, de még nem volt módunk rá.
Attól féltem kénytelenek leszünk az öklünk használni és a lábunk a harctudásunkkal az élen.
- Mi legyen fiúk? Álljunk meg és verjük őket agyon, vagy próbáljuk meg lerázni őket?


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Trouble in London // Jules & Roman 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Trouble in London // Jules & Roman 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Trouble in London // Jules & Roman 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyPént. Szept. 29, 2023 11:40 am
To Jules & Julian
London

First part
Biztos nem piszkálódásból mondja, és próbálom is komolyan venni, de mindezek ellenére is magamra veszem. Egyszerűen azért, mert teljesen más életstílust követünk és nálam igen is fontos, hogy tudja mindenki hol a helye. Mert így is akadnak bőven, akik nem értenek a szép szóból. A prűdség meg... talán lehet, hogy itt általános, de tudtommal Elton sem fogta vissza magát egy percig sem... Szemeim forgatom kérdésére, ami Julest illeti.
- Te is heteróként kezdted és láss csodát, még is hagytad magad nekem. Van olyan kondiban, hogy legyen rá esélye fizikailag... - duzzogok, mert én magam látok rá esélyt, még ha talán nem is Julian az esete. Fő az elővigyázatosság, nem? Most már legalább tudja ő is, hogy személyi asszisztens ide vagy oda, Julian hozzám tartozik.
- Még is honnan? Én a repülőről beszélek... Úgy tettél mintha én találtam volna ki az egészet. Simán hiheti azt is ezek után, hogy gáz van köztünk és szabad préda vagy... - nem mondom, hogy nem ment agyamra a féltékenység és a birtoklása, és nem túlzok néha kicsit, de itt és most ez tűnik a legreálisabbnak. Mindenhol akadnak Romanek, sőt, az egyiket pont én kamuzom most be. Még csak az hiányzik, hogy egy pillanatra szem elől tévesszem Juliant és a következő pillanatban már valaki máson lovagoljon.
- Talán így is van. - erősítem meg az előzőeket, legalább is azt a részét, ahol meginog a hitem abban, hogy minden okés köztünk, mert... mert láthatóan nem.
- Férfim? A párom vagy, te... - összeszorítom ajkaim, mielőtt olyat mondanék, amit csak haragból és amit azonnal meg is bánnék. Másrészt, megértem, mit mond, értem, hogy mi az, ami zavarja, hogy miért zavarja, csak az agyam képtelen kontrollálni az érzéseim, hogy ne manipuláljanak szét és erősítsék meg bennem, hogy csak hülyét akar belőlem csinálni. Hiába erősítettek meg anno a bárban Evelynék, még is azt érzem, hogy hülye voltam. Ugyanakkor fáj, hogy úgy beszél rólam, mint egy rákról és annak minden tünetével együtt. Kínos, zavarbaejtő, nehéz róla beszélnie. Miért nehéz olyan dologról beszélni, ami örömöt okoz nekünk? A szerelem gáz dolog? Vagy talán eddig a homofóbok csapatát erősítette, mert akkor elhiszem... Legyintek rá, inkább ne is folytassuk.

Az úton sem éreztem jobban magam. Még a fejemben sem tudtam letisztázni a dolgokat, sőt csóró Jules is utálva lett. Ha nőből lenne is haragudnék és félteném tőle Juliant, de így sem könnyíti meg a dolgom. Aztán még ezek is...
- Mert a lerázásuk eddig is faszán bejött. - forgatom szemeim, bár a másik ötlet sem volt épp jól hangzó. Fegyverünk nincs, nekik lehet, hogy van. Ők négyen vannak, mi meg... eltekintek Jules felé, 2 és felen. Már ha a golfon kívül is sportol valamit. Nem mondanám, hogy ez az egész szitu elősegítené a nyugalmamat, sőt, kezdek úgy érezni, hogy itt kapok agyvérzést. A börtön legalább nyugis volt. Lehet meggondolatlan vagyok, de ha esetleg el tudnánk venni az egyiktől a fegyvert, már akkor is erőfölényben lennénk.
- Inkább verjük agyon őket... - max kipurcanunk. Se baj, ott van a kölyköknek Ellie. - Pofám leszakad, hogy ide küldenek minket minden fegyver nélkül... - morgom halkan és ha mindenki egyet ért, akkor kiszállunk.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzomb. Szept. 30, 2023 1:30 pm
Trouble in London
Roman nem volt teljesen százas, úgy éreztem kicsit túlgondolja ezt az egészet és mindenkiben potenciális ellenséget lát. Mintha minden ember azért lenne itt, hogy rám vesse magát. Nevetségesnek tűnt, de nem szóltam semmit. Nem akartam veszekedni, ráadásul, ha neki ez okoz biztonság érzetet, akkor oké, csinálja, csak kulturáltan tegye és módjával.
Viselkedjen, nem kell hiperaktívnak lenni.
Kiegyeztünk abban, hogy, amint ketten leszünk, kicsit egymással is fogunk foglalkozni, de próbálja meg fegyelmezni magát.
A fekete autó viszont ennél a kis vitánál is komolyabb probléma volt. Hát igen, mit mondhatnék, ránk voltak tapadva, de még nem vetettem be mindent, talán lett volna esély lerázni őket, de Roman úgy vélte nem érdemes időt pocsékolni rá.
Mondjuk... igaza lehetett. Főleg, mivel lassan a célegyenesben voltunk.
Végül a verekedés mellett döntöttünk. És a panaszkodás mellett Roman részéről.
A tükörbe nézve próbáltam felmérni a helyzetet. Ha fegyveresek is, kettővel elbírok szerintem. Roman és Jules pedig a másik kettőt szedik szét. Nem tűntek túl nagy veszélyforrásnak.
- Bizonyára azt hitték felfegyverkezve érkezünk. Elég naív egy páros - mondta Jules.
- Hát ők sem dokumentumfilmeken és kékfényen nevelkedtek. Szerintem Die Hardon "nőttek fel" - helyeseltem.

A mögöttünk lévő fekete kocsiban rendkívül intelligens, élelmes beszélgetés ment végbe.
- Jockey, ezek hárman vannak - állapította meg az egyik fickó profi megfigyelőképességével. - Nem úgy volt, hogy két Driver lesz velük?
- Nem mindegy? Hárman vannak, mi meg négyen. Még jobb is az arány - felelte Jockey, a sofőr és egyben négyük közül a főnök.
- Te Jockey, ezt a fazont még sosem láttuk velük. Valami új arc lehet - mondta egy másik pasas hasonlóan mindenre kiterjedő megfigyelőképességgel.
- Nem mindegy? Őt is belekalapáljuk a földbe a két pasassal együtt.
- Mi van, ha testőr? - gondolkodott a férfi.
- Mi lenne? Belekalapáljuk a földbe őt is - jött a Jockey féle válasz. - A tesók nem tudnak még ütni se szinte, a testőr pedig egymaga semmire sem megy. Négyen vagyunk - nevetett.
- Amerikából jöhetett velük - mondta a harmadik. - Te Jockey, ezek lassítanak.
- Hát akkor mi is lassítunk - lassította le a kocsit kuncogva.
- Te, ezek megállnak - mondta eszesen a pasas. - Leparkolnak - állapította meg és közvetítette, amit mindannyian láttak - Mi folyik itt?
- Ki tudja. Talán úgy döntenek alkudnak az életükre - nevetett Jockey. - De minket nem lehet megvenni. Szerintem rájöttek, hogy semmi esélyük és már most feladják. Figyeld meg, hogy fognak könyörögni az életükért - nevetett.
Kiszálltak, nagy vagányan, lezseren megigazgatták zakójukat és kalapjukat. Nem volt pisztolyuk, bár az egyikük zsebében volt rugós kés, míg egy másikuknál ütő. Nem akartak lőni, vagy túl nyilvánvaló fegyveres ölést. Az volt a terv, hogy halálre verik őket, rosszabb esetben késelnek. A lőfegyver előre kitervelt gyilkosságra utalna, a halálra verés - főleg ököllel - már utalhat arra is, hogy valakikbe bele kötöttek, verekedés lett, ami elfajult és haláleset lett a vége. Ráadásul a fegyvernek utána tudnak nézni, míg egy verekedésben semmi sincs, amire tudnának támaszkodni és itt a semmi közepén még kamera és szemtanú sem adódik.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Trouble in London // Jules & Roman 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Trouble in London // Jules & Roman 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Trouble in London // Jules & Roman 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzomb. Szept. 30, 2023 7:57 pm
To Jules & Julian
London

First part
A londoni napunk kezdetét tekintve nagyon nem voltam elégedett a helyzetünkkel, pedig itt aztán tényleg arany kanállal a szánkban élhetünk. Egy hétig biztosan. Nem is állítanám, hogy nem vágyom a pénzre, de a kapcsolatokra, a családomra, Julianra jobban, mint arra, hogy palotában éljek. Szóval jah, nehezen fogadom el a helyzetet. Nem gondoltam én ezt végig. És ezen a ránk tapadó kocsi és a benne ülők sem segítettek. A szövegelésre elsandítok Jules, majd Julian felé, majd mélyet sóhajtok. Ha nem profik minden harcművészetben és nincs fegyverük, simán lenyomjuk őket. Még élvezni is fogom. De jobbára szerintem amúgy sincs más választásunk. Szóval megvártam, míg ők is összeszedik magukat, közben rá is gyújtottam a kocsiban, és cigivel a számban szálltam ki velük, vagy elsőként, mindegy. Legalább oldom magamban a feszkót. Jobb módja nem is lehetne, mint a verekedés. Vagy is éppen lehetne, csak tilos... mert az itteniek túúúl prűdök...
- Na ki akar meghalni elsőként...? - kérdem cigivel a számban, miközben elindulok feléjük, persze nem sietve, mert így időm van megfigyelni ki, mivel szándékszik harcba vonulni. Fegyver sehol. Ez meglep. Mondanám, hogy talán még nem szándékozták előkapni, de ilyenkor már ideje volna, mert, ha már csak egy karnyújtásnyira lesz az egyik, akkor nincs baszakodás, eltöröm a nyakát. Az ütő láttán már fel sem merült bennem a kérdés, hogy lehet e náluk veszélyesebb fegyver. Arról nem is beszélve, hogy minden egyes mozdulatuk arra utalt, hogy épelméjűként, már most megbánták volna, hogy utánunk jöttek volna. Nem tudom, hogy a másik kettő is becsatlakozott-e hozzám, de akkor én előbb az ütős felé vettem az irányt, olyan tempóban, hogy biztosan meglendítse azt, de még így se okozott gondot elkapni. Ugyan már, odahaza nálunk, ütővel már rég nem támadnak senkire, én meg képzett bár pultos vagyok, megtanultam úgy elkapni a felém lendített dolgokat, hogy különösebben ne okozzon gondot. Nem csavartam rajta, egyszerűen kirántott a kezéből és a vékonyabbik végével, amit fogott, fejbe koppintottam. Aztán elhajítottam az ütőt és elkaptam a zakóját, aztán megráztam kicsit.
- Csak azt hagyjuk életben, aki csicseregni kezd. A többi mehet kutyakajának... - világosítottam fel, és ha netán nem kezdett el egyből beszélni, esetleg még ellenkezett is, megfejeltem.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzomb. Szept. 30, 2023 8:46 pm
Trouble in London
Követtük Romant ki a kocsiból és elindultunk vele a férfiak felé, de hagytuk előre menni. Nem mintha féltünk volna, de láthatóan neki kellett a feszültség oldás.
Az ütős fickó magabiztosan sújtott felé az ütővel, ám meglepődött, amikor Roman elkapta és kikapta a kezéből, pláne, amikor még fejbe is vágta fele, aminek hangot is adott, majd a sofőrük felé fordult.
- Te Jockey, azt mondtad ezek nem tudnak ütni se - hüledezett.
- Biztos csak szerencséje volt! - kiáltotta, majd mikor Roman megfejelte, akkor már ők is becsatlakoztak. Az egyik pasas Roman felé vette az irányt, a másik kettő felénk.
Jules, bár öreg volt, régen bokszolt, amire még emlékezett is, főleg, mivel néha még ma is leugrik egy-egy frissítő boxzsák ütögetésre meg kis kondizásra. Formában tartotta magát, így volt pár jó ütése, amin meglepődött ellenfele.
Én is bevetettem hát a harci tudásom és a felém lendült kezet elkaptam, majd vállam felett átdobva a kocsijuk motorháztetejére dobtam, majd kisodortam a lábát a Julesszal harcoló pasasnak és Roman felé fordultam, aki, ha nem csapta le addig a partnerét, megtettem helyette.
A kocsira felkent férfi kést rántott, azzal rontott nekem, de kifordítottam a csuklóját, gyomron térdeltem és két ütés után ismét a kocsira vágtam.
Jules jobb-bal horgokkal sorozta partnerét, aki felkelt addigra és bár egy-két ütést ő is bekapott, sikerült leteremtenie a férfit.
A férfi, akit Roman az ütővel lecsapott és megfejelt Jockey felé fordult.
Már bekaptak jó pár ütést, rúgást, pofont, csattanást a földdel és a kocsival, látták, nem sok esélyük van.
- Most mi legyen, Jockey?
A férfi a vérző száját törölgette és véraláfutásos szemmel nézett felé, majd felénk.
- Mi lenne? Könyörgünk, hogy engedjenek futni - mondta és a négy fekete ruhás térdre ereszkedve kértek bocsánatot, mentegetőztek, hogy őket csak a pénz érdekelte, mert megfizették őket, a megbízójukat sose látták, a pénzt mindig egy maszkos nő vitte nekik, a megbízó mindig telefonon hívta, hangtorzítóval beszélt, borítékba tett, nyomtatott leveleket kaptak, azon voltak adatok, üzenetek, stb.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Trouble in London // Jules & Roman 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Trouble in London // Jules & Roman 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Trouble in London // Jules & Roman 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyCsüt. Okt. 05, 2023 8:36 pm
To Jules & Julian
London

First part
Számítottam némi harcra de meglepően könnyen levertük őket. Még az idős tag is beszállt, pedig azt hittem, ő majd a háttérből figyel. Ez így túl könnyű... Nem elég kielégítő. Nem nyugtatott meg, nem könnyített a lelkemen. Ráadásul kiszedni sem volt nehezebb belőlük a dolgokat. Még csak jót szórakozni sem tudtam azon, ahogy térdre ereszkedve könyörögtek, mint a filmekben. Pedig mókás volt, csak... nem most.
- Szerintem nyírjuk ki őket és statuáljunk példát rajtuk. Vagy legalább kettőn. - néztem Julianre, majd Julesra, bár gőzöm sincs, hogy hármunk közül kinek kellene meghoznia a fontosabb döntéseket. Ha rajtam múlt volna és a felelősség teljes döntésemen, simán szitává is lőhettek volna most, szóval gondolom én maradok erő embernek.
- Aztán gondolom megkeressük a maszkos nőt, aztán rajta keresztül a megbízót és készen is vagyunk... - pillantottam vissza Julianre. Nem tudom, nem vagyok nyomozó, de gondolom ennyi az egész. Az meg, hogy ezt hogyan csináljuk fogalmam sincs, azt sem tudom mik állnak rendelkezésünkre. Bár tekintve, hogy fegyver se volt nálunk, lesz min aggódni, de legalább tudjuk mit kell beszereznünk.
- De ha van jobb ötleted, hallgatlak kis mókus... - húztam elő zsebemből egy doboz cigit, abból is egy szálat és rágyújtottam, amíg kitalálta vagy kitaláltuk, hogy mi legyen. Legalább hasznát vesszük a nagy nyomozói múltjának, amire annyira szeretet felvágni. Elvégre ezért van itt. Jobbára ezért... bár most már magam sem tudom. Ha belement, hogy kinyírjuk őket - amit kétlek - teljesen benne voltam, ha nem, akkor továbbra is adva a duzzogó felnőttet hagytam, hogy csinálja, amit ilyenkor a kémek csinálnak, ha csak nem kell hozzá segítség, anélkül a kocsiba ültem és lehúzott ablaknál cigiztem tovább.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzomb. Okt. 07, 2023 5:59 pm
Trouble in London
Mikor Roman a megölésükről kezdett beszélni, láthatóan lesápadtak. Nem akartak meghalni, ugyanakkor nem akartak felelőtlenül újra nekik esni, mert tudták, nem lenne sok esélyük, ráadásul csak jobban megharagítanák Romant és talán a többieket is.
Magukban elmormoltak pár imát, bár nem volt rá szükség, hiszen sem én, sem Jules nem láttuk értelmét annak, hogy megöljük őket, sőt, magamban arra gondoltam később még hasznukat is vehetjük.
Én is rágyújtottam, majd feltettem pár kérdést, ami sajnos nem vitte előre a nyomozást. Úgy tűnt ez a négy félnótás tényleg nem tud semmit, csak valaki a távolból kihasználta őket, de senki sem számított arra, hogy ki lesznek cselezve és nem azok az üzletemberek lesznek itt, akik számukra talán valódi könnyű prédák lesznek.
Miután futni hagytuk a négy gyökért és letudtuk a találkozónkat a szántóföld mesterével, Emmeth Fieldszel visszamentünk a villába és kiraktuk Julest, akit a sofőrök kivittek a Heathrow reptérre Miss. Joan Foster elé, mi pedig kettesben maradva indultunk el a vállalathoz, amit elvileg Romannek kellett volna nekem megmutatnia, de mivel még ő sem járt benne, ez mindkettőnknek új lesz.
Aztán ki tudja, lehet ott is van valami kétszínű alak, akinek el kell kenni a száját.
Szerencsére most egy gyanús autó sem volt ránk tapadva, így nem kellett újabb támadás miatt aggódni, ám a vállalat felé menet tettem egy is kitérőt és leparkoltam egy félre eső kis utcában, ahol lett néhány magányos percünk.
Nem felejtettem el, hogy Roman miért kért engem számon nem is olyan rég és most itt volt a lehetőség, hogy élni tudjunk a lehetőséggel. Felé fordultam és nyakát átkarolva megcsókoltam, majd megsimogattam arcát. Szerettem volna, ha érzi, hogy megpróbálok mindent úgy csinálni, hogy neki is jó legyen, de én is nehéz helyzetben vagyok.
- Mit szólnál, ha kivennék egy motelszobát itt valahol a környéken, te pedig eljönnél hozzám egy kis látogatásra?


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Trouble in London // Jules & Roman 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Trouble in London // Jules & Roman 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Trouble in London // Jules & Roman 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzomb. Okt. 07, 2023 9:27 pm
To Jules & Julian
London

First part
Végül a "többség" az életben maradásuk mellett döntött, így mit tehettem volna, duzzogtam tovább a kocsiban. Nem hittem volna, hogy jobbra fordulnak majd a dolgok, sőt, magunkat ismerve minden egyre csak szarabb lesz, én meg kezdtem nagyon belemerülni az önsajnálatba. A találkozó sem volt olyan érdek feszítő, vagy csak már én untam nagyon a banánt és terelte el minden más a figyelmem. Mondjuk lehet nem ártott volna figyelni, de azt gondolom amúgy sem maradt volna meg túl sok minden a fejemben. Mint, amikor egy költőt próbálnak rá tukmálni az iskola padban ülőnek, aki szíve szerint egésznap csak focizna meg bicajozna. Üthetik is, akkor sem fogja érdekelni. A találkozó után visszamentünk a többiekkel, és onnantól két irányba haladtunk tovább hiszen más és más programunk volt. A mai bunyó után azon sem lepődnék meg, ha az öreg a nagy adrenalintól még rá is mozdulna a nőre. Vagy fordítva, de én azt sem bánom, csak Juliant kerülje mindenki távolról. Nem sok kedvem volt még mászkerálni, de feltételezem ezek ilyen kötelező körök, szóval túl kell esni rajtuk, aztán, ha úgy alakul, később keresek valami jó kis kondi termet és ott levezetem a felesleges energiát, és nem utolsó sorban... meg szabadulok ezektől a feszes, szoros és kényelmetlen holmiktól.
Már előre húztam a szám, hogy ez is meddig fog tartani és még jó képet is kell hozzá vágni. Ráadásul most még az sem vígasztal, hogy kettesben vagyunk, mert ahogy Julian mondta, szerepet játszunk és így tartanunk kell a távolságot. Hiába voltunk kettes a kocsiban, se kedvem nem volt beszélgetni, se ötletem, hogy miről dumáljunk, anélkül, hogy ne kezdenénk aztán vitázni róla. Szóval össze is vontam szemöldökeim, mikor tettünk a GPS szerint egy teljesen logikátlan kitérőt, ráadásul még le is parkoltunk egy helyen, ami biztos, hogy nem a célhely. Ha nemJulian vezetett volna, azt hinném, hogy valami rosszaságon töri a fejét a sofőrünk. Így meg csak bízhattam benne, hogy nem itt akarja leszedni megint a fejem az őrült ötlet miatt, hogy nyírjuk ki őket. Így utólag már én is belátom, hogy csupán eltúloztam a dolgot a hisztim miatt. Nem tudom, miért gondoltam, mikor felém fordult, hogy nyakon akar vágni, mert még nem volt rá példa, de azért felvontam kérdőn egyik szemöldököm. Az sem értettem, miért lepett meg, mikor végül nekem is leesett, hogy ne megfojtani akar. Ellenben, amint megéreztem puha ajkait az enyémen, minden rossz érzés elszállt belőlem. Pedig nem sokkal ezelőtt még a palik agyonverése sem segített. Volt is bűntudatom rendesen, hogy még meg is nehezítettem a dolgát, ő meg próbál mindenkinek jót tenni. Oké, elég dedósan viselkedtem... De összeszedem magam. Lehunyt szemekkel viszonoztam a rövidke csókot és közben, amennyire az ülésektől és a sebváltótól tudtam, én is átkaroltam hátánál, másik kezemmel pedig a hajába simítottam, miközben elmosolyodtam ajánlatára.
- Örülnék neki... - feleltem még mindig mosolyogva, homlokom az ő homlokának döntve. Sóhajtottam egyet.
- Sajnálom az előzőeket... Tudom, hogy neked se könnyű, csak... - újabb sóhaj, de leginkább amiatt, mert én is hülyeségnek tartom, amit gondolok. - ...félek, hogy elveszítelek... Hogy ezek a folytonos falak, kötelező távolságok végül eltörlik azt, ami most még van... Megígértem neked, hogy melletted maradok, de sokszor úgy érzem, hogy minden szándékosan összejátszik ellenünk. - motyogom, miközben hajából kihúzva ujjaim, én is arcára simítok.
- Szeretek kefélni... sőt... imádok, de... igazából nem amiatt érzem frusztráltnak magam. Hanem mert hiányzik, hogy... nem tudom... megfogd a kezem vagy megcsókolj... hogy megsimogass vagy egyszerűen csak kora reggel a másik oldalamra fordulva, átkarolhassalak és hozzád bújhassak... - el is nevetem magam a végére kicsit. - Na nem mintha... ezekre olyan sok példát tudnék mondani... De... szeretném, ha így volna... - pillantok rá, és talán egy csöppet még zavarba is jövök. - Tudom, hogy ez a mostani helyzet nem teszi lehetővé ezeket a dolgokat, csak... attól tartok, hogy sosem leszünk olyan helyzetben, hogy végül eljussunk odáig...

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptySzomb. Okt. 07, 2023 10:01 pm
Trouble in London
Becs szó, nem arra ment ki a játék, hogy a lelkére beszéljek. Őszintén, nem is hittem, hogy ennyire el tud érzékenyülni, vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy ennyire érzékennyé tud válni. Perszeee hazudnék, ha azt mondanám nem esett jól, hisz ez is azt bizonyítja vannak érzései irántam és őt is vágyik egy kis intimitásra, kedvességre, szép gesztusokra, romantikára.
Ebben az a legmeglepőbb, hogy én azt hittem őt csak a dugás érdekli, erre most kiderül, hogy van neki is egy romantikus oldala. Nem néztem ki belőle, hogy neki az apró dolgok is számítanak, a romantika is számít a szex mellett. Ezt zavarba ejtő volt hallani, még annál is, mint neki kimondani.
Zavartan félre pillantok. Kicsit olyan érzésem van, mint mikor két fiatal egyetemista, vagy középiskolás frissen felismeri a homoszexualitását, de hirtelen nem tudnak vele mit kezdeni, ráadásul titkolniuk kell a viszonyukat.
Megsimítottam kezét és összekulcsoltam ujjainkat és amennyire a helyzet engedte igyekeztem hozzá bújni, közben ujjaimmal kezét cirógattam, ám választ nem kapott tőlem. Nem tudtam mit mondhatnék neki. Furcsa volt a helyzet, furcsa volt ezt hallani, én pedig hiába gondolkodtam, tényleg átkozott egy helyzetben voltunk. Lehet érdemesebb lett volna nemet mondania?
Akkor viszont börtönben maradt volna...
Mindennek megvan a maga árnyoldala, de azt szokták mondani, hogy az ilyen kemény helyzetek mutatják meg igazán mennyire tartós egy kapcsolat, mennyire bírja, állja a megpróbáltatásokat. Talán... ha itt elvérzünk, akkor kár is erőlködni? Én azért hiszek benne, hogy nem kell elvéreznünk, hogy meg lehet találni a kibúvókat. Kezdetben a motel nem rossz ötlet, utána majd meglátjuk a többit. Csak tenni kell érte, hogy megtaláljuk a kiskapukat és fenn tudjuk tartani az intimitást és az érzelmeket.
Semmi sincs veszve, csak rajtunk múlik mit kezdünk a helyzettel.
- Ugyan... megtaláljuk ebben a helyzetben is a magunk lehetőségeit. Majd úgy szervezzük az életünket, hogy nekünk is jó legyen.
Meg aztán, gyorsan kell az ügy végére járni, hogy mihamarabb elhúzhassunk innen. Összehangoljuk az én évtizedes rutinomat a két pasas pénzével és pikk-pakk miénk lesz a győzelem. Legalábbis remélem, hogy ez nem csak kimondva lesz ilyen egyszerű...
Rágyújtottam, nem zavartatva magam, hogy egyébként mi most egy beazonosíthatatlanul furcsa autós összebújós pózban voltunk.

(...melódia...)


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Trouble in London // Jules & Roman 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Trouble in London // Jules & Roman 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Trouble in London // Jules & Roman 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyCsüt. Okt. 12, 2023 4:09 pm
To Jules & Julian
London

First part
Valószínűleg egyikünk sem gondoltam volna, hogy egy nap idáig jutunk. És ezt most nem a kocsiban lévő benzinre értem, vagy arra, hogy végül olyan helyen álltunk meg, ahol még a hullákat is jól el lehetne rejteni. Hanem a kapcsolatunkra. Igaz mi ebben a néhány hétben olyan dolgokon mentünk keresztül - együtt és egyedül is -, amin mások egész életükben sem, de még is úgy haladunk előre - és olykor visszafelé is - mintha azt sem tudnánk mi van. A legelső alkalommal megbeszéltünk valamit. Azt pedig igyekszem komolyan venni. De szükségem van a kölcsönösségre. Szükségem van rá. Ő is megnyílt már nekem, így én is hasonlóképp tettem, ami szerintem a többi párhoz képest is nagy előre lépés a kapcsolatunkra való tekintettel, hiszen ezekről más max 20 év házasság után szokott beszélni, akkor is csak a terapeutának. De én őszinte vagyok, ő meg tudja, hogy bármit is kell mondjon, megfogom érteni. Kivéve a mostani esetet, de az megint az én hibám. Ha az ember szeret valamit és évekig abban élt, majd hirtelen magától lemond róla valakiért, nehéz, úgy meg pláne, ha attól a valakitől sem kapja meg a kellő szeretgetést. Igen, pech, hogy ez megint úgy jött ki, hogy nem a mi hibánk, egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak a munka miatt. De ő még is keresi a megoldást, amíg én duzzogok, mint egy kis pisis. Ő is zavarba jött, így meg aztán én még inkább, de nem bántam meg, hogy beszéltem neki ezekről. Legalább tudja, hogy a látszat ellenére nem csak hátulról szeretem. Összefonódó kezeinkre néztem, majd lassan vissza arcára, amivel idővel közelebb bújt, én pedig szabad kezemmel átkaroltam, hogy a hátára simíthassak.
- Jó volna... - bólintok aprót, és bár nem a pesszimizmus szólnak belőle most sem, csupán a visszatekintés az eddigiekre. Lényegében addig volt meghitt és kellemes az egész, míg elvettem a hátsója szüzességét. Onnantól pedig mintha mély repülésbe kezdtünk volna, pedig milyen szépen indultunk, még a kölykök is imádják... Nem egyszer kis híján meghalt, mert épp velünk volt, és most megint, mintha valami láthatatlan dolog dolgozna azon, hogy távol tartson egymástól. Mi jöhet még? Akkor mosolyodom el csupán kicsit, mikor megérzem a dohány szagot. Pff, nem semmi a kis mókus. Épp komoly témákat feszegetünk, én itt panaszkodom neki, hogy smároljon már le, erre rágyújt. Esküszöm, ha nem ő volna...
Csak azért nem mozdulok rá, mert a lükéje még felgyújtja a kocsit, vagy lebukunk, hogy az ölében pihentetem a buksim. De azért a nyakába beleharapok játékosan.
- Csak arra vigyázz, nehogy kijátszanak... Mert nekem egyszer már sikerült... - nyomok egy cuppantós csókot a harapás nyomára, ami rövid időn belül úgy is eltűnik, aztán visszadőlök az ülésbe.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Trouble in London // Jules & Roman EmG9UYM Trouble in London // Jules & Roman LkC15oi Trouble in London // Jules & Roman MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Trouble in London // Jules & Roman 1wvUwqJ Trouble in London // Jules & Roman I5G5mou Trouble in London // Jules & Roman C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Trouble in London // Jules & Roman PXz6QDz Trouble in London // Jules & Roman 79pRgNo Trouble in London // Jules & Roman UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Trouble in London // Jules & Roman ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman EmptyPént. Okt. 13, 2023 2:48 pm
Trouble in London
Fogalmam sem volt róla mikor játszott ki, de sejtettem mire gondolhatott. Arra, amikor a baltás játékban elbuktatott, vagy arra, hogy mégis csak sikerült bebizonyítania, hogy nem vagyok hetero. Másra nem emlékszem, ő meg biztos nem olyan hülye, hogy annyi idő után itt és most tegyen beismerő vallomást egy titkáról.
Nade itt most más a helyzet. Ez most egy bűnügy, nem egy kocsmai játék.
Feljebb hajoltam, kihamuztam az ablakon, majd lehúzva megcsókoltam. Kényelmesen elszívtam a cigit, figyelembe sem véve, hogy közben egy mesterlövész les ránk. A puskája már célba is vette Roman fejét a távolból, de mivel utána felültem és ő is mozgolódni kezdett nem lőtt, mert megváltozott a célpont helyzete.
Felültem és kidobtam a csikket az ablakon, közben a GPS-el bíbelődtem. Ezalatt a mesterlövész újra célba vette Roman fejét, hogy lőjjön, ám ismét bekavartam a képbe, amikor még egy csókra behajoltam a képbe.
Elindultam a kocsival, így a lövész hoppon maradt.
Autókázás közben telefonon elintéztem a szobafoglalást a saját eredeti nevemmel, miközben a cég épülete felé vezettünk. Az odaúton beszélgettem vele, de alapvetően jól telt, aztán leparkoltam, majd ahogy az épület felé néztem röhögnöm kellett. Röhögtem is.
- Istenem, ez nagyon nagy. Még te se tudod mi merre meddig, nemhogy elmagyarázd a dolgokat. Na nem baj, együtt ismerkedünk meg az újdonságokkal. Jó lesz ez. Viszont, ha már szóba került a kijátszás, szerinted vannak árulók, vagy beépített emberek itt a cégben, vagy "otthon" a villában?
A komornyik lenne a tettes?



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in London // Jules & Roman F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Trouble in London // Jules & Roman 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Trouble in London // Jules & Roman 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Trouble in London // Jules & Roman 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
Trouble in London // Jules & Roman Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Trouble in London // Jules & Roman
Trouble in London // Jules & Roman Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Trouble in London // Jules & Roman
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Oh my London
» Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
» welcome to NYC | nancy & roman
» Horatio & Roman | Your name is Rex!
» Julian & Roman || Again?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: