New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Julian & Roman || Again?
TémanyitásJulian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyVas. Aug. 27 2023, 20:35
To Julian Carter
Dirty striptease bar

Second part
Minden rosszban van valami jó, mondják. De ezúttal még én is éreztem ennek jótékony hatását. A bárt ugyan szétverték, a javítások miatt pedig kényszer szabadságra küldtek mindenkit, ami pénz kiesést jelent, viszont, ami engem illeti, végre rendesen lazulhattam egyet. Nem, tudom, hogy nem volt szép dolog lenyúlni a kis mókus tárcáját, de olyan nagypofázmánya volt, hogy gondoltam ez most vagy tanuló pénz lesz a számára, vagy nem is érdekli, mert van még ott, ahonnan ez jött. Az első két napomon el is szórtam az összes készpénzt a tárcából, na persze nem feltétlen magamra, mint a kölykökre, hogy végre kicsit ők is el legyenek kényeztetve. Gondoltam hiba volt, mert amint észreveszi, hogy eltűnt a tárcája, biztos zárolja a kártyáit, de... de nem. Mondtam is magamban, mikor az egyik klubban csippant a kártya, hogy mi a fasz? Biztos magába nézett, és rájött, hogy inkább üldözi a terroristát, mint, hogy engem idegeljen. Helyes, nagyon helyes. Szóval a második nap estéjén már nem fogtam vissza magam, hanem éltem a lehetőséggel és szórtam a pénzt, ha nem is szó szerint. Régen lazultam már sztriptízbárban, szóval itt volt a remek alkalom, hogy most újra ellátogassak az egyik puccosabb helyre. Alapvetően még sosem voltam túl luxus helyeken, mert nem engedhettem meg, így ez a hely is tök új volt a számomra, de sosem okozott problémát otthonosan éreznem magam, s minek után azt látták, hogy bőven van mit elköltenem, szívesen álltak rendelkezésemre. Bele sem gondoltam, hogy lehet ebből holnap reggel kórház lesz, mert, hogy ma bizony alkoholban pancsol majd a májam.
Eleinte csak ittam és a színpadon lévőket figyeltem, bár a fiúk jobban megmozgatják fantáziámat, mióta lelépett a feleségem, de nem panaszkodom, mert itt minden lány csinos volt. Kicsivel később már én is a színpad mellett ültem, de addigra már volt bennem annyi, hogy keveseltem, amit kaptam, így kértem egy magán táncot is az egyik privát fülkében. Jól nézek ki, szóval még választékom is volt, de nekem olyan kellett, aki a riszáláson túl is vevő mindenre, és nem kezd el az első simi után a testőrért óbégatni. Szóval kiválasztottam a legbevállalósabbnak tűnő csajt, és amint elhúzta a függönyt, megkínáltam egy kis feszkó lazítóval. Engem a tánc már úgy sem hozna lázba, annál azért több kell, de ő se utasította el a pirulát, sőt, még örült is neki. Semmi komoly, csak elősegítem a vágyait, és ha mégse jönne be a dolog, ő és én is jót szórakoztunk. Csak ahhoz nem tudtam hozzászokni, hogy a nevem helyett, úgy szólítottak, ami a kártyán is volt. Függetlenül attól, hogy illet hozzám a kis mókus keresztneve is, mindig összevontam rá szemöldökeim.
Ahogy telt az idő, a bogyók kifejtették hatásukat, és míg én könnyebben idomultam az ő ritmusával, ő is levedlette nem csak csöppnyi tartózkodását - mert hát még is csak bedrogoztam, ki tudja mit fogok még tenni vele - de ruháit is. Tetszettek a formái, a mozgása, az ölemen való vonaglása és még a bőrének enyhe rózsa illata is bejött, de azért... érezhető volt a különbség, hogy még sem férfi. Nem mondom, hogy nem indította el a fantáziám, és hogy ne volnék képes
aztán annyira felizgulni rá, hogy meglovagoltassam, de jobban örülnék egy betörhető pasinak, aki még tán ellenkezik is kicsit, zihálva próbál eltolni, remeg és kőkeményen befeszülnek a kockák a hasán, mikor először koccanásig megyek benne. Egy nőnek nem szívesen okozok fájdalmat, de egy férfinek...
Az csupán mellékes rossz - viszont abszolút jó álca -, hogy fogadtam az egyik lányommal valamiben, amit meg is nyertem volna, ha... nem játszik ki. Nos, apja lánya a kis sátán fajzat. Viszont nem pénzben fogadtunk, hanem új frizurában...

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Again? EmG9UYM Julian & Roman || Again? LkC15oi Julian & Roman || Again? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? 1wvUwqJ Julian & Roman || Again? I5G5mou Julian & Roman || Again? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Again? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyVas. Aug. 27 2023, 21:22

Meet with the "thief"


Nem akartam hinni a kezeimnek, amikor a pénztárcám után kotorásztam, de nem találtam. Pedig a nadrágom zsebében volt, abban biztos voltam. Hová lett? Amikor a vodkát megvettem még megvolt, vissza is tettem a zsebembe!
A kis nyomorult! Elcsórta, miközben fecsegett nekem a bár küszöbén! Tudom, hogy ő volt az!
Leszartam a pénzt, volt még itthon is, bár nem örültem, hogy tuti szórja majd, már csak azért is, hogy fejfájást okozzon nekem. Mi volt még benne a készpénzen kívül? A bankkártyám, a személyim és a jogsim. A magánnyomozói engedélyem mindig külön tartottam, az megvolt még, aminek nagyon örültem.
Lezárathattam volna a kártyát, de nem tettem, mert tudni akartam mikor és hol használja, hogy odamenjek és visszaszerezzem tőle, ami az enyém. Túl nagy procedúra lenne, hogy új kártyákat intézzek, inkább visszaszerzem ezeket. Nem volt kedvem utána járni, ellenben újra látni Romant igazi felüdülés lesz. Csak ne verjem agyon.
Amúgy is, a munka még megvolt, még mindig nem tudtam semmi kézzel fogható bizonyítékot szolgáltatni a szülőknek, így végülis egyel több okom volt, hogy miért kéne Roman nyakára járnom. Talán abban a sztriptíz bárban sikerül majd valami terhelő bizonyítékot találnom rá, hogy drogkereskedő és talán a srác sztoriját is bevallja.
A maszkos lányt azóta sem láttam újra, sem a nemezisem, pedig próbáltam a nyomukra bukkanni - még ha ezt Roman úgysem hinné el nekem...

Kocsiba ültem - melyet szerencsére meghagytak eredeti állapotában - és a sztrip bárhoz vezettem, hogy elindítsam a visszaszerző hadjáratom. Odabenn nem láttam sehol, de voltak sejtéseim hol lehet és mi történhet, ám én türelmes ember voltam, ki tudtam várni.
Legalább erre a helyre nem mondhatta, hogy nem illek, bár itt sem éreztem magam otthonosan. Akkor már inkább a Valhalla, mint ez a lebuj. Szinte hányingerem volt. Bár... Elijah biztos jól érezné itt magát. A kis nőcsábász.
- Egy pohár whiskeyt kérnék - kértem a bárpultnál.
Meg is kaptam és kifizettem.
- Mondja, nem ismer egy bizonyos Julian Cartert? - tudakoltam hétköznapinak tűnően.
- Csak egyet, de ő most privát helyen van.
- Oh értem. A kis kanos.
- Ismeri? Tán barátok? - érdeklődött a pultos.
- A barát elég erős kifejezés. Egy kocsmába járunk inni. Azt mondta, ma itt találkozunk, de akkor itt van, csak nem várt meg.
- Ennyi jó nő mellett én se vártam volna - nevette el magát.
Elővettem a cigis dobozom, de leintett.
- Csak odakint. Itt más cigit szoktak szívni - nevetett újra.
Én nem nevettem.
- Rendben... - eltettem a dobozt, majd vártam. Igyekeztem elvegyülni a tömegben, hogy ne szúrjon ki. Váratlanul akartam rá lecsapni és tudtam, egyszer úgyis ki kell majd mennie a WC-re. Iszik, sőt, ahogy elnéztem még drogozott is, így csak az alkalomra vártam.

Mikor ez az alkalom eljött, igyekeztem utána menni, az ottaniakkal mit sem törődve. Nem miattuk voltam ott. Követtem Romant, miközben a mosdó felé halad, igyekeztem a leghangtalanabb lenni, majd mikor beértem és látótávon kívül estünk elkaptam, falhoz vágtam, visszavettem a tárcám a zsebéből, kinyitottam a férfi WC ajtaját, majd belöktem őt, lehetőleg úgy, hogy a metlakin landoljon.
- Nocsak - nocsak, a kis enyves kezű - mondtam megállva tőle nem messze, de nem rontottam rá. Már megkaptam az elégtételt, amikor a falra kentem és a tárcám is meg volt.
Kicsit ugyan sajnáltam, mert mégis csak egy csóró senki volt, aki csak egy jót akart mulatni, de úgy hittem nem ez volt a legjobb módja, hogy jobblétre váltson.
- Ne mondja nekem öregem, hogy annyira rosszul fizet a drogbiznisz, hogy egyetemi professzorokat kell meglopnia egy kis csajozáshoz? Vagy simán csak poénból tetted? - mivel itt senki nem látott minket, rágyújtottam és lássa jó szívem, őt is megkínáltam.
Nem hittem benne, hogy csak fizetős nőkkel tudott kezdeni. Volt olyan jó pasi, hogy a legtöbb ingyenes nőt megkapja. Szerintem csak engem akart szivatni.
- Ne szórakozz már, bárkit megkaphatnál ingyen is, mire kellett ez neked? - hitetlenkedtem.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Again? 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Again? 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Again? 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyVas. Aug. 27 2023, 22:13
To Julian Carter
Dirty striptease bar

Second part
Nem mondom, hogy szar volt kis herceget játszani, és hogy bizonyos részei nem fognak hiányozni, de ha egy ideig rágni is fogom miatta szám, magamat ismerve, hamar teszem majd túl rajta és csöppennek vissza a saját életembe. Az, hogy ez a kis kicsapongás több napig is eltarthatott, csak plusz jó. A kölykök is jobban szerettek az ajándékok miatt, és én sem panaszkodhattam. A klub is jó volt. A pia itt is minőségi, csak teljesen más stílust képviselnek, így inkább a koktélokat részesítik előnybe, ami nem baj, mert finomak, bár én mindig kidobáltam belőlük a fölös dolgokat, mint a kis esernyők, fogpiszkálók és társait. Mire a privát fülkébe értem már abban sem voltam biztos, hogy nem-e álmodom és rég kómában fekszem, a saját hányásomban. De bíztam benne, hogy ez a kis angyal nem csak a képzeletem szüleménye. Pláne, mert akkor még a saját agyam sem tudja mi az, ami jobban beindít.
A zene kellően lezsibbasztott, már, ha a pia nem tette volna már meg előtte, szóval a diszkó drog csak hab volt a tortán. Szerintem az összes foglalt fülke közt a miénk zengett a legjobban a nevetéstől és sikongatástól. Nem tudnám pontosan megmondani mik történtek odabent, de nem csak tánc. Igazából se eleje se vége nem volt onnantól, hogy a csodaszer kifejtette hatását és a zene elnyomta a lassan teljesen megszűnő józan gondolataink. Még is mire feleszméltem, már úton voltam a mosdó felé, amit újként sem könnyű kiszúrni a ritmusra ugráló tömegben, de némi extrával karöltve néha azt sem tudtam éppen merre megyek és hová is indultam. Csupán a hólyagom jelezte, hogy előbb keressük meg a mosdót, aztán majd visszatérek a kislányhoz, aki reményeim szerint nem kábul be vagy lesz rosszul mire visszamegyek. Mert, hogy... ez lett volna a terv.
Éppen csak lekanyarodtam a mosdók irányába mutató neon nyilakat követő folyosón, mikor valaki elkapott és a falnak lökött. Rögtön tudtam, hogy pali, de azt hittem csak megtetszettem neki, és így próbálja a tudtomra adni. Akkor kezdtem sejteni, hogy nem a jóképűségem fogta meg, mikor a sliccem lehúzása helyett a zsebembe nyúlt és kihúzta a már igen csak soványka tárcát. Mire pedig feleszmélhettem volna, hogy ki is lehet az, már lökött is tovább a mosdóba, ahol csak azért nem landoltam hason teljesen, mert ott voltak a kezeim. Így előbb oldalamra fordultam, majd félig felültem, de felállni már lusta voltam. Még a saját röhögésemtől is visszahangzott a fejem, pedig a mosdóba még a zene se hallatszódott be olyan nagyon. Szép lassan realizálódott bennem, hogy a kis mókus az, így nincs miért aggódnom. Letettem kezeim a kőre és néhány centi seggen csúszás után, elértem a falat is, aminek neki is dőltem. A nevetést addigra abbahagytam, bár ha meg is kérdezte volna, mi olyan vicces, már magam sem tudtam volna megmondani. Kérdésére pedig csak félszeg mosollyal széttártam kezeim.
- Tálcán kínálta magát a helyzet... Hát hülye lettem volna nem élni vele. De! - emeltem meg mutatóujjam és a helyzethez képest igyekeztem komoly arcot vágni. - Igaza volt, tényleg kifizette a maga részét. Megnéztük másnap... - feleltem elégedett mosollyal. Hogy most azért, mert igaza volt, vagy mert vissza tudtam rá emlékezni, hát... fene tudja.
- Pff... most meg mit vagy úgy oda...? Gondolom van még neked tartalékba... Tönkretetted a munkahelyem, úgy illő, hogy valamiképp kárpótold a fizetésem... - mondtam már az elfogadott cigivel a számban jómagam is beállt hitetlenkedéssel, aztán duzzogó képet vágva, megemelkedett szemöldökkel pillantottam odébb egy pillanatra, aztán vissza rá és megtapicskoltam magam mellett a követ. - Ha végig ott fogsz állni, azt hiszik bántani akarsz, és kiteszik a szűröd, mókuska. Csüccs. - mondtam, mielőtt kifújtam volna a füstöt, majd függetlenül attól, hogy leült e mellém vagy sem, folytattam. Igen, nos öhm... ilyen állapotban nem én vagyok a legnagyobb zseni, szóval most esett csak le.
- De héé... - vigyorodom el, ahogy eléri tudatom mit is mondott. - Szóval szigorú heteróként is belátod, hogy szexi vagyok? Ó, mókuci, és még pucéran nem is láttál... - röhögöm el magam, ha mellettem ült már, akkor felé fordulva. Ha nem, akkor mindez meg sem történt a következőkből.
- Mutasd csak... - nyúlok el szabad kezemmel arca felé és álla alá nyúlva, fordítom felém fejét, hogy szemügyre vegyem a múltkor szerzett sérüléseket az arcán. Nem rég történt, de már így is alig látszanak. - Na, nézzenek oda, te is egyre szebb leszel... Már a seb is alig látszik... - nyomom meg vigyorogva száját, hogy becsücsörítsen, de azért nem nyúlok a sérült részhez.
- Egyébként meg jótékonykodtam is, mert első nap a gyerekeim szeretetét vásároltam fel. Sokba fájt ám, mármint persze neked, de akkor is... - magyaráztam előadva nagylelkűségem.
- Egyébként meg mit keresel itt? Zárolhattad is volna a kártyád, anélkül, hogy felkutatsz... Ennyire hiányoztam...?

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Again? EmG9UYM Julian & Roman || Again? LkC15oi Julian & Roman || Again? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? 1wvUwqJ Julian & Roman || Again? I5G5mou Julian & Roman || Again? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Again? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyVas. Aug. 27 2023, 22:54

Meet with the "thief"


Ki tudja min röhögött olyan jót, talán még ő sem. A pia, vagy a party drog tehette. Sikerült elkúsznia a falig, ami jó jel volt. Legalább tudtam, hogy nem akart velem verekedni. Ellenben lehet valamit csak tett vele a cucc, mert nem volt tiszta. Ha tiszta lett volna fejben, nem mondja azt a zsebemben lévő tárcámra, hogy felkínálta magát...
Miután elfogadta a cigit meg is gyújtottam neki, a többit pedig eltettem, így már ketten füstöltük be a mosdót.
- Azért az elég túlzás, hogy tönkre tettem. Keletkezett egy kisebb anyagi kár, de nem bontottuk le és nem is vittük csődbe.
Szó mi szó, elég szarul festett, ráadásul a magam módján sajnáltam is. Vacak lehetett neki, elvégre ott voltak neki a gyerekek, biztosan egyedül nevelte őket. Pénze nem sok lehetett, éjjel nappal dolgozik, nem jut egyről a kettőre... Nekem ilyen gondom sosem volt, mindig jól éltem, de el tudtam képzelni milye pocsék lehet az ellenkezője.
Láttam már a háború idején jó pár nyomortelepet, szegény negyedeket, az NSA korszakom alatt is sokszor szembesültem már azzal, hogy élnek egyes városok, országok csóró rétegei. Volt, hogy nekem is olyan helyen kellett ideiglenesen megszállnom, ahol a rászorultakat szállásolták el. Ilyen volt például Németországban az a telep, ahol a bevándorlókat szállásolták el átmenetileg.
Azért szorult belém sajnálat és volt bennem egy kevéske együttérzés is.
Csak végre egy görbe estét akart és biztosan a gyerekeire is költött. Tudni akarta milyen érzés azoknak, akik megengedhették maguknak, hogy költekezzenek, mert nekik nem számít. Még nem kértem le a banktól A számlatörténetet, nem tudom mikre költhetett, de voltak sejtéseim.
Ahogy elnéztem őt, kezdtem egyre nyomorultabbnak látni és kiveszett belőlem a kezdeti harag. Ehhez persze rátett a leszarom, trehány természetem is, ami hozzá segített, hogy ne foglalkozzak sokáig egyes dolgokkal. Ez a képességem segít hozzá, hogy úgy olykor úgy aludjak el egy hotelban az este, hogy tudom, a szomszéd szobában lehet egy sorozatgyilkos lakik, aki bármikor ölhet.

Nem féltem, hogy félre értik a helyzetet és ki akarnak majd dobni, de végül leültem mellé. Csak kényelmesebb és ahogy elnéztem, rendben is tartják a helyet. Nem egy lepra mosdó volt, ahol az odaszáradt pisában ültünk volna.
- Jaj, ne lásson bele semmit haver, nem fogok magára cuppanni. Csak elismertem az adottságait, ennyi.
Megszívtam a cigit, kifújtam a füstöt és már szemeztem is vele önakartomon túl. Egy pillanatig fel sem fogtam mi történt, már kezdtem azt hinni nekem akar esni, így a pigmentjeim sem tudták eldönteni, hogy fehér legyek-e, vagy piros.
Nehezen realizáltam a helyzetet, de akkor cselekedtem is.
- Az istenit már, ember! - hajoltam el, hogy kikerüljek keze fogásából. - Még valaki ránk nyit és félre érti!
Jött egy kis költekezési beszámoló, emiatt viszont nem tudtam haragudni rá. Szívtam egy slukkot, majd bicentettem. Nem őt néztem, hanem a padlóösszefolyót.
- A gyerekeitől nem sajnálom. De azért jobban örültem volna, ha már magára is költi a pénzem, akkor hasznosabban költ, mint ez a lebuj. De már mindegy. Nem tudunk rajta változtatni.
Lehamuztam a metlakira, közben hallgattam a kérdését.
- Nem maga hiányzott, hanem a kártyáim. Nem akartam újat csináltatni, mert az idő és macera, mire elintézem, ahhoz meg túl lusta vagyok - nevettem el magam. - Gondoltam visszaszerzem ezeket és egyúttal jól fejbe is kólintom magát, hogy többé ne csináljon ilyet.
A cigarettámra pillantottam, majd felé sandítottam.
- Mennyi idősek a gyerekei? - kérdeztem és ez tényleg érdekelt, nem csak illemből tettem.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Again? 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Again? 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Again? 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyHétf. Aug. 28 2023, 00:05
To Julian Carter
Dirty striptease bar

Second part
Ahhoz képest, hogy két perccel ezelőtt még úgy tűnt megakar verni, most még a tőle kapott cigimet is meggyújtja. Ha nem kavarogna legalább ezer egymástól teljesen független kérdés a fejemben, minden bizonnyal eltöprengenék rajta, hogy mi ez a kettős dolog vele kapcsolatban.
- De vihettétek volna a barátaiddal, és a munkálatok miatt így is mindenki szabira lett küldve. Szóval ez a minimum... - érveltem mellette. Ha a drogbizniszbe kontárkodott volna, csendben maradok, mert hát az illegális stb., de itt a főállásommal játszott. Ha csak magammal kéne foglalkoznom nem nagy ügy persze, aludtam már híd alatt és vettem már rá gazdag ribiket is, hogy játszunk még néhányszor ott alvósat náluk, de a gyerekeknek biztosítani kell dolgokat, még ha elég gyér is a lehetőség rá. És itt most nem a havi cipőkre gondolok, vagy a legújabb playstationra, hanem a legalapvetőbb dolgokat, suli, kaja, rezsi. Nem azt mondom, hogy nem szokásom leszarni mit mikor és hogy csinálnak, de a gyerekeim, és ha már tettem róla, hogy legyenek, akkor a lehetőségeim szerint igyekszem is... hát... ha nevelni nem is, de életben tartani őket, míg önállóak nem lesznek. Mármint a törvények alapján, mert sokszor már most is úgy viselkednek, mintha felnőttek lennének. Ehh, csóró kölyök, meg én... lehet nem is tőlem kapta az utolsó adagot, hanem az egyik lányomtól. De nyilván elviszem a balhét helyettük, ha kell. És kiállok értük, ha úgy szükséges. Erről szól a család, nem? Reggelente még "kurva anyázunk" egymásnak, a dilisebbek villával is vállon szúrnak, de, ha beüt a szar, és egyikükkel baszakodnak, akkor együtt tapossuk a földbe az illetőt. Na már most ezt, egy olyan, mint ez a kis mókus, sosem fogja megérteni. Akinek nincs senkije a világon, akiért bármire képes lenne, gőze sincs róla milyen felelni a hibákért és kockáztatni, de úgy igazán a saját életünk. Mondjuk, ha húzok gumit, mindegyiknél, biztos én sem papolnék róla. De ezt elbasztam. Ötször is. Szó szerint. Viszont nem kértem, hogy bárki is sajnáljon.
Idővel csak leült mellém, biztos belátta, hogy lehetne rosszabb is, és minek álljon, ha ülhet is. Én viszont megint csak elnevettem magam a feleletén, miközben szőke hajamba túrtam, aztán beleszívtam a cigibe.
- Ja, mert szemtől szembe, csak így el szokás ismerni a másik adottságát... - vigyorogtam, de nem cifráztam tovább olyasmikkel, hogy a végén még miattam váljon mondjuk homofóbbá. Mondjuk azt már nehéz volt megállnom, hogy ne piszkeráljam másként, amiből végülis megint csak olyasmi jönne le, mintha ő is a kukikra bukna. Többek között. Újfent elnevettem magam, ahogy elkapta fejét, miközben maga sem tudta, hogy zavarban legyen vagy ijedjen meg. Nem mintha képes lennék megerőszakolni így... bár... hm... jaj, inkább hagyjuk is. Így csak hajába kócoltam, mielőtt belemerültünk volna abba, milyen jótét lélek vagyok...
- De cukiii... - jegyzem meg csücsörítve, vállára biccentett fejjel, majd vissza is emeltem. - Lényegében ezt is magamra költöttem. Lazítottam, és ráadásul még a lányoknak is fizettem, akiknek minden bizonnyal szintén szükségük volt arra a pénzre. - vonok vállat, mert hát milyen jófej adakozó vagyok már? Nem csak fizettem, de még droggal is elláttam egy kettőt. Persze ezt már inkább hozzá sem teszem... hátha még nem tűnt fel neki, hogy az én gyomrom mélyén is ott pezseg egy kevéske a tablettából. Közben jutott eszembe, hogy pisilni szándékoztam, míg ő meg nem jelent, és hát jobb később, mint soha, de azért nem kellene talán halogatni, nehogy a hólyagom is olyan jól érezze magát, hogy egyszer csak ellazuljon és bum. Szóval a csap szélébe kapaszkodva felhúztam magam nagy nyöszörögve és ha nem is hulla részegen, de elég instabil léptekkel el csoszogtam a legközelebbi piszoárig, és lehúzva a sliccem, könnyítettem magamon egy jól eső sóhajt kíséretében. Közben a plafont bámultam, mint aki tényleg be volna állva és hallgattam válaszát, amire horkantottam is egyet.
- Lezárhattad volna, aztán, ha vissza veszed, vissza is oldhattad volna... Ez nem lustaság mókus, valld be, hogy hiányzott a képem... bocs... az adottságom... - nevettem el magam halkan, miközben leráztam az utolsó cseppeket is és visszacsomagoltam magam, majd a csaphoz lépve nekiálltam kezet mosni. S ha már ott voltam, bele hamuztam a csapba, utána dobtam vissza magam mellé.
- Ó, baszki, könnyebbet is kérdezhetnél ám... - sóhajtottam rosszallóan, miközben tovább szívtam a cigit, és a csempéknek döntve fejem, behunytam szemeim, mert így a zene pulzálása nélkül, nincs ritmus, amit felvehetne a szervezet, ergó, össze vissza vagyok, amitől meg forog a világ. De csak egy kicsit. Túlélem. Meg hát... wc közelben vagyok.
- Még józanul sem vagyok biztos bennük... - teszem hozzá, majd megpróbálom felidézni az arcuk és a hozzájáró kort.
- Na lássuk csak... Vannak ugye az ikrek, Lucy és Leonardo, ők 10 vagy 11-ek. - számolgattam a kölykök számát az ujjaimon, másik kezemben a cigivel. - Aztán Julie 13 talán, és ha ő annyi, akkor Sullivan 20... ha pedig ő annyi és jól emlékszem, akkor Lisbeth pedig 21. - vakartam meg halántékom, mert ez bizony kemény dió volt, bár semmi olyat nem mondtam el, amit mondjuk egy full idegennek nem mondanék. - Baszki, de öreg vagyok... - gondolom tovább a dolgokat, de csak egy röpke önsajnálatra, a cucc hatása lévén, aztán hirtelen az is beugrik, hogy egészen más dolog miatt indultam útnak. Tervbe volt persze a bár, de előtte el kellett volna ugornom Lisért. Ez is mind a mókus meg a pénzének a hibája, elvakított a pia és
a drog tömkelege, és kiment a fejemből a gyerek. Ez most már csak azért is necces, mert nem csak full részeg vagyok, és néha nem tudom eldönteni, hogy a másik sarokba nem e éppen egy fagyit szaró unikornist látok, de a rendőrség felé kéne tennem a látogatást. Lissel általában mindig ugyanaz a baj, de mivel még velem él, és ő sem komplett, ezért mindig nekem kell érte mennem, hogy biztosan tudjuk, hogy hazaér.
- Hé, hát most jut eszembe, hogy neked van kocsid...! - paskolom meg a lábát, miközben elnyomom a padló kövén az elszívott cigi maradékát. - Ha már így elrontottad a bulit, elfurikázhatnál és tehetnél egy szívességet, hogy teljesen elengedjem a felém irányuló tartozásod. - utalgatok, bár nem volna meglepő, ha nem menne bele, de nekem akkor is útra kell kelnem. Szóval másodszorra is felkecmergek, majd elsandítok felé.
- Te mennyire vagy ismerős a rendőrségen? Szeretik a képed? - utóbbi főleg azért fontos, mert a bárban sem kedvelik, szóval... ha az őrsön is főellenség, talán nem is volna jó ötlet vele mutatkozni.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Again? EmG9UYM Julian & Roman || Again? LkC15oi Julian & Roman || Again? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? 1wvUwqJ Julian & Roman || Again? I5G5mou Julian & Roman || Again? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Again? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyHétf. Aug. 28 2023, 19:21

Meet with the "thief"


- Nem a barátaim - szögeztem le.
Lehuppantam. Ülve csak kényelmesebb. Közben együtt cigarettáztunk. Szigorúan csak dohányt szívtunk és abból is a fűmenteset.
- Miért ne ismerhetném el, ha már vannak? A csajok is egymást dicsérik, amikor fogynak, új frizut csináltatnak, új rúzst próbálnak ki. Még puszit is adnak egymásnak, de azt tőlem ne várjon.
Megigazgattam hajam, amit nemrég tett tönkre, majd sóhajtottam egyet. Reménytelen a pali.
- Igen, minden bizonnyal. Nap mint nap látom szegény lányokat a BMW-kkel, Mercikkel és Teslákkal. Biztos csak kölcsönbe kapták őket a szomszédjuktól, akik szintén csak bérlik.
Félre kúsztam mellőle, mert ha esetleg a csap leszakadna, ne a nyakamba zuhanjon és ne ázzak el azonnal a törött cső miatt, ami minden bizonnyal letörne a szanitterel együtt.
- Nem zárolhattam le, mert akkor nem tudta volna használni. Semmi bizonyítékom nem volt rá, hogy önnél van, lehetett volna másnál is. Kellett, hogy használja, hogy a nyomára bukkanjak. Egy lezárt kártyát hogy nyomozzak le? Nincs benne GPS. Vagy mentem volna újra a bárba, hogy addig verjem magát, amíg ki nem köhögi? Ugyan már.
Egyébként is, mit hiányoltam volna magán? A kötekedését? Az okoskodását? Jaj, az adottságait. Igen. Adottságokat láthatok a neten is, vagy a tévében a szobám kényelmében, ahhoz nem kellett volna ide jönnöm.

Hitetlen pillantással fordultam oldalra, felé.
- Ne szopasson már, hogy nem tudja hány évesek a gyerekei, ember. Alap dolog, mint az, hogy enni ad nekik.
Sóhajtottam, miközben hallgattam a gyerekek neveit és életkorait. Szinte nekem volt kellemetlen, ahogy kínlódott. Valahogy nem hittem neki. Még azt sem hittem el neki, hogy öten vannak. Mi van, ha elfelejtett belőlük egyet-kettőt? Ezt persze nem kötöttem az orrára.
Betudtam annak, hogy állatira be van állva a piától és a drogtól, majd ha kijózanodik, akkor újra rákérdezek. Kíváncsivá tett.
"... neked van kocsid...!" - ez már rosszul hangzik. Miért érzem úgy, hogy ennek megint nem lesz jó vége?
Még mindig tartoztam neki? Most költötte el a vagyonom kábé negyedét, ő tartozik nekem.
- Hallja, maga el van tévedve. Milyen tartozásról karatyol? A háromszorosát is megfizettem.
Kérdésén elgondolkodtam és eszembe jutott minden olyan rendőr, aki utál engem. Vagy azért, mert egy beképzelt, köcsög NSA ügynök voltam, vagy azért, mert egy minden lében kanál, makacs, szemtelen magánkopó vagyok, aki levakarhatatlan és bicskanyitogató.
- Hát... biztos vannak, akik kedvelnek, csak nem tudok még róluk.
Felkeltem, majd mellé léptem és átfogtam a derekát.
- Támaszkodjon rám. Még lezuhan nekem a lépcsőn és akkor mihez kezdek? Még tart a nyomozás, maga meg két lépcsőfokról is képes most nyakát szegni...


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Again? 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Again? 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Again? 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyHétf. Aug. 28 2023, 20:46
To Julian Carter
Dirty striptease bar

Second part
Persze, hogy nem... Az ember csak idegeneket szokott idegesíteni. - vonok rá egyszerűen vállat, persze, azért kiérezhető ezt mennyire is gondolhattam komolyan.
- Azok a csajok... - erősítem meg mondata elejét, mert szerintem azért a két nem között ég és föld a különbség. De a végén elnevetem magam befejező mondatán. - Neeem, te azt neem... Te csak a nyelves csókban hiszel, tudom... - vigyorgok rá, emlékeztetve a múltkorira, amit lássuk be, önszántából cifrázott, én meg örültem a fejemnek, hogy valaki ennyire odateszi magát, ha már elbukta a nyereményt. Azt bánom, hogy én nem cifráztam meg és markoltam a seggébe. Persze tudom... nem volt ott nyelvezés, addig nem mert elmerészkedni.
- Nézd én nem tudhatom, melyik gazdag és melyik gyűjt az egyetemre... csak adtam nekik. Még mindig jobb, mintha... drogokra költeném, nem? - vigyorgom önelégülten, de csak, mert a saját szerzeményemet kóstoltam meg a csajszival, és ütős, ez biztos, mert néha mikor felpillantok a plafon felé, aztán le, olyan, mintha mi ülnénk a plafonon és felettünk mászkálnának be a mosdókba. Pedig talán be se jött senki mióta látták, hogy két arc keménykedik a mosdóknál. Kérdéseire csak vállat vonok.
- Hát azt én honnan tudjam...? Gondoltam "tapasztalt katonaként" többet tudsz, mint egy civil, ha a kártya visszaszerzéséről van szó... dehát akkor... tévedtem... - pillantok felé még mindig mosolyogva, noha most már nem azért, mert szapulom, hanem, mert kellemest érzést nyújt a cucc. Viszont nevetni már rajta kezdek.
- Nem tudhattad, hogy nálam volt, az előbb mondtad... Na meg... láttam milyen alázatosan kenődtél végig mindig a padlón. Szerintem én is simán lebirkóználak, de akkor az is tuti, hogy becsalnám a macit a málnásba jutalom gyanánt... - rötyögök a gondolatra, igaz még a kreativitást csiholó drog ellenére is valahogy nehezen tudom magam előtt látni, ahogy bepucsít előttem én meg... hát jah...
- Ez így van! De az én adottságaimra voltál kíváncsi, amihez csak így juthatsz hozzá. Semmi baj, megértem... szexi vagyok... nehéz betelni velem... Már akkor elárultad magad, mikor hozzám simultál. - vigyorogtam magam elé. Most vagy ő vett vissza magából, vagy tényleg nagyon szétcsesztem magam a piával és a bogyóval, mert sokkal jobb társaság, mint volt. Legalább is míg rá nem tértünk a kölykökre meg a felidézendő korukra, amit most vagy eltaláltam vagy nem.
- Most miért...? Sokan vannak... Én meg keveset vagyok otthon. Még a születésnapjukat is sokszor együtt tartjuk, mert baszott sok pénzt elvisz, pedig aztán kurva zsúrokat sem tartunk. Úgy beszélsz, mintha te minta apa lehetnél... Aztán mi lesz, ha a kölyköd egy nap megkérdi, miért van guminő a szekrényedben? Rosszabbak, mint az a fasz tudja milyen terrorista. - panaszolom, csak, hogy tisztában legyen vele, azért ez sem olyan egyszerű dolog. Persze részben magamnak köszönhetem, de azt ne mondja, hogy ő mindig védekezik. Ezért jobb a pasi popsi. Na de azért minden rosszban van valami jó is, mármint részlet kérdése, de legalább eszembe juttatta, hogy lett volna még elintézni valóm. Hát kések pár órát, ha csak menet közben be nem esek egy sikátorba és nem alszom ott, de legalább a gyerek is tanul az ott töltött időből, nem? Szóval ha már itt ücsörgött mellettem egy jónak tűnő lehetőség, miért ne élnénk vele? Megint...
- Na jó, de az nem volt szándékos. Azt magamnak okoztam. Mintha kivertem volna, csak a te kezeddel. Az nem ugyanaz... De utána tényleg leszállok rólad. - szögeztem le ténylegesen, bár gőzöm sincs miről beszéltem már, mert abban sem voltam biztos, hogy én vagyok itt a problémás. De gondoltam motivációnak akkor is jó lesz... Az viszont - bár cseppet sem lepett meg - igen csak lesújtó hír volt, hogy őt se komálják az őrsön. Gondoltam lesz egy jó pontom, ha azt mondom puszipajtások vagyunk, és rajta keresztül megoldom a dolgot, de lehet, ha így megyünk be, még engem is lecsuknak, mert két hülyét is a nyakukra hoztam. Na mindegy, majd ott kiderül.
- Fasza, ez... faszán hangzik... - bólogatok, de arcomról lerí, hogy rosszabb válasszal elő sem rukkolhatott volna. Se baj, megoldjuk. Ellenben a felkeléssel, ami másodjára már nehezebben ment. Úgy éreztem magam, mint egy 100 éves, lábnéküli tata, aki próbálja feltornászni magát, de aztán ment. Igaz, ha félúton nem karol a derekamba, a hirtelen magastól, kifele menet biztos lefelejtem volna az ajtófélfát. Szerencsére most vagyok a tetőfokán, innen már csak jobb lesz. Asszem.
- Aa... tudtam én, hogy jól választok... - karoltam át a nyakát, ha már így felajánlotta, és vigyorogva megcuppantottam a halántékát. Ha csak közben nem nézett rám, mert akkor a homlokára kapta a puszit.
- Jajaaa, a nyomozás... az fontos... az fontos... - bólogatok, de csak módjával, mert a végén még visszajön minden finomság, amit leküldtem. - Kár, hogy a vikingek nem isznak koktélokat. Baszott finomak... főleg, amelyikhez adnak olyan kis zöld bogyót is... még éhezni sem hagyják az embert... - hablatyoltam, miközben haladtunk kifelé, de ezek ilyen teljesen lényegtelen dolgok, amik csak úgy jöttek egymás után, én meg nem kimondtam, ami éppen eszembe jutott.
- Bár azért tőled jobban örültem volna egy öltáncnak... - döntöm fejem a vállának, mikor kiérünk a friss levegőre, de csak míg el nem érjük a kocsiját, aminek láttán füttyentek egyet. - Csodálom, hogy nem vágták haza a kocsid a múltkori után... jó messzire parkolhattál, mert tuti körbe járták a bár környékét a kocsidért... - jegyzem meg, megpaskolva a kocsi tetejét.
- Na, vigyél el az őrsre, kihozom a gyereket, aztán kaphatsz egy füves cigit, hogy eltudj néha lazulni.

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Again? EmG9UYM Julian & Roman || Again? LkC15oi Julian & Roman || Again? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? 1wvUwqJ Julian & Roman || Again? I5G5mou Julian & Roman || Again? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Again? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyHétf. Aug. 28 2023, 21:31

Meet with the "thief"


- Aki veszít, az állja a fogadást. Erről ez a véleményem.
Az örömlányokra, vagy kikre adott magyarázatán csak a fejem fogtam. Kezdtem úgy érezni jobb lett volna a macerát választani és új kártyákat csináltatni. Idő és macera lett volna, de megkíméltem volna magam ezektől a hülyeségektől. Hallja magát egyáltalán? Vagy csak színeket lát és tetszik neki?
- Oh, abszolút, hogyne. A drogoktól jobb. Igen. Látom magán mennyire tiszta, Ha elvégeznénk a tesztet glória jelenne meg a drogszonda felett - állapítottam meg cinikus mondatba öltve véleményem.
- Már egyszer elmondtam, hogy én sem vagyok mindenható. Nem a filmekből kell kiindulni. Sejtettem, hogy magánál lesznek, mivel a vodka kifizetésénél még megvolt. Az után tűnt el, hogy, hogy kiültem magához. Egyértelmű volt, mi történt, de nem indulhattam el csak úgy a Kingston Ave-re, hogy kiverjem magából a tárcám.
Mindazonáltal benne volt a pakliban az is, hogy kiesett, vagy más nyúlta le... De nem hittem benne, hogy úgy lenne. Önre tippeltem, de kellett a bizonyíték, hogy tényleg magánál van.
Megjegyzésére végig néztem rajta, majd elnevettem magam.
- Ugyan, lehet, hogy izmos, de az nem minden. Majd, ha kijózanodik, akkor összemérhetjük a tudásunk, de részegen és bekábítózva nem lenne igazságos.
Jaj, azt csak a fogadás miatt tettem. Normál esetben nem simulgatok senkihez
- legyintettem.

- Na várjunk, álljunk meg! - emeltem fel kezeim. - Nem tartok guminőt és nem is fogok. Ez az egyik. A másik, hogy sose mondtam, hogy minta apa lennék. Nem lennék az, de soha nem is játszottam el a gondolattal, hogy egyszer az legyek - szögeztem le. - De az alapvető adatokat csak tudnám. Név, kor, születési dátum és hely, stb. Biztos vagyok benn, józanul jobban fog menni - biztattam és még vállon is veregettem.
A hasonlatra már csak fintor futotta. Jellemző. Milyen gondolatai vannak neki.
Megkaróztam őt, hogy ne dőljön ki, inkább rám támaszkodjon, nekem nem esik nehezemre kitámogatni őt. Elég ramatyul van, így nem mehetünk a rendőrségre, valamit kezdnem kell vele.
- Jól? Mégis mit? - kérdeztem felé fordulva, mert semmit nem értettem, ám ennél fogva kaptam is egy cuppanóst a homlokomra. Sóhajtottam, de nem a kéjtől. Inkább a helyzet furcsaságától. Még nem próbálkoztak nálam ferde hajlamúak.
Kicsit kellemetlen, de legalább most nem akar elküldeni az anyámba.
Mindazon által legközelebb hagyni fogom az egészet. Az se fog érdekelni, ha a nyomozói engedélyem lesz nála. Majd bevonatom azt is és kérek másikat.
Valamit tényleg kezdnem kell vele, ha így megyünk az őrsre, biztosan elveszik tőle az összes gyereket aztán az elvonóra is bevágják.
Végre kiértünk a friss levegőre, reméltem az segít majd valamit.
- Majd táncolok magának, sőt, még strippelek is, csak józanodjon ki és hozzuk el a gyerekét - feleltem, bár egy percig nem gondoltam komolyan sem a táncot, sem a vetkőzést.
- Igen, nem a bár környékén parkoltam le, hanem arrébb. Nem akartam a kocsival lebuktatni magam.
A füves cigiből pedig elvi volt, hogy nem kértem.

Beültünk a kocsiba, bekötöttem magam, majd lehúztam az ablakokat mindkét oldalon és beletapostam a gázba. A menetszél is jótékony hatású lehet.
- Még nem megyünk oda. Ember, nézzen már magára. Meglátják ilyen állapotban, még a gyerekeket is intézménybe rakják. De ne izguljon, kitalálunk valamit. Igyon egy kávét és egyen valamit. A kávé segít közömbösíteni az alkohol hatását, a kaja meg segít felszívni a piát. A másik ötletem a hánytatás, de az nem túl kellemes... Van a közelben egy Burger King. Veszünk valamit, meg tudja enni és inni a kocsiban is, csak ne hagyjon foltot semmin, mert hülyét kapok, ha összekoszolja a kocsim.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Again? 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Again? 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Again? 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyKedd Aug. 29 2023, 11:50
To Julian Carter
Dirty striptease bar

Second part
Így, hogy végre kiteljesedhetett a bogyó hatása, fele annyira sem volt sértő, amiket a fejemhez vágott, leginkább azért, mert mire felfogtam volna őket, a háromnegyedét el is felejtettem, így jobbára csak mosolyogva hallgattam. Még a fejem is a vállára hajtottam, bár csak egy pillanatra, mert ha kellett is néhány másodperc, azért realizálódott bennem, amit mondott, így felkaptam róla fejem és rápillantottam szemöldököm összevonva.
- Ezt nevezem... Lecsekkoltad merre lakom? Ajajj, most majd mindig tarthatok rendet, ha egy nap be is csengetnél... - nevetem el magam. Más esetben - ha józanabb lennék - azért aggódnék kicsit. Még csak az hiányzik, hogy megjelenjen nálunk. Még ha nem is vagyok otthon, valamelyik kölyök igen, de még így is kényes volna a szitu. Picsába...
- Miről beszélsz? Én is így verhetetlen vagyok... Bárkit kiütök! - puffogtam a magam zsibbadt módján, miközben befeszítettem az egyik karom, mondjuk csak éppen, hogy mert még mindig bizseregtem a pia drog kombótól. De azért... nagyon állat... Lehet majd sunyiban őt is bedrogozom, hogy legalább együtt bámuljuk a sarokban szaró unikornist. Aztán mindketten bedrogozva próbálnánk kiütni a másikat, miközben lenyomnánk fejben egy Super Mario pályát.
- Uhum... - bólintok egyet, mint aki elfogadná a tény, hogy ez biztos így is van. - De hozzám bármikor simulhatsz. Még akár pucéran is... - emelgetem kacéran szemöldökeim, mosolyogva nézve rá. De azon is jót mosolyogtam, mikor megint tagadásba kezdett.
- Jaja, de tudod, hogy a tagadás bele egyezést jelent, ugye? - vigyorgom, majd ahogy újra átgondolom, összevont szemöldökkel nézek magam elé. - Vagy az a hallgatás...?
- Hát... legalább te bízol benne... - nevetem el magam, mert van egy olyan érzésem, hogy szerintem józanul sem menne olyan gyorsan. - De ne aggódj... nem is létezik olyan, hogy minta apa... - biztosítottam felőle, és ez úgy tuti, ahogy van. Ha valaki az ellenkezőjét mondaná, hazudik.
- Legjobb cimborát... - feleltem, közben pedig figyeltem a lábam elé, mert most még azokban is képes lettem volna elesni. A kinti levegő jól esett, tiszta volt, friss és hűs. Ha émelyegtem volna, biztos rendre rakta volna a gyomrom, de egyenlőre hányingerem az nem volt.
- Hogy mii? - kerekednek el szemeim és rákapom tekintetem, még talán a vállánál átkaroló kezemmel is közelebb vonom. - Vá-várjál már... had vegyem fel hangüzibe, mert én ezt holnapra már elfogom felejteni... - nyúlkálok a zsebeimbe a telefon után, mert azért egy ilyet csak hagyni elengedni. Bár a figyelmem hamar elterelte, így aztán felhagytam a telefon keresésével.
- De így is lebuktattad maga végül... Még szerencse, hogy nem a kocsid bánta... - vigyorgom, mert elnézve a kocsiját, szerintem azt jobban félti, mint az életét.
Beülésnél ugyan koppant a halántékom, de még az előtt el is feledkeztem róla, mielőtt egyáltalán fájni kezdett volna. Bekötni viszont nem kötöttem be magam, így kényelmesen rátudtam hajtani fejem az ajtó szélére, ami végett és a haladás végett, ha nem is lobogott, de azért belekapott a szél. Jól is esett, szóval lehunyt szemmel élveztem. Segített azért valamit a hideg szél, mert lassan el-el jutottak elmémig a mondatai, amire el is mosolyodtam szép csendben. Ahhoz képest milyen szerencsétlennem mutatja magát, és milyen simán hagyta volna, hogy lelőjjék a túszul ejtett nőt, ráadásul elvileg az a dolga, hogy lecsukasson, most még is azon van, hogy kijózanítson. Nem csak elfurikázik egyik helyről a másikra, ráadásul úgy, hogy le is húztam - bár szerintem még mindig teljesen jogosan -, de már most többet tett értem, vagy akár a kölykökért - még ha ki tudja még mi lesz ennek a vége -, mint a saját anyjuk, aki kitojta őket, úgy tett mintha, és amikor elege lett mindig lelépett, míg végül haza se jött. Lehet, hogy ezt még ő maga sem hajlandó belátni, de ez bizony nem puszta jólelkűség vagy szimpátia. Tekintve, hogy manapság sok olyat hallani, hogy az elvileges barátokkal megy valaki bulizni, aztán azok meg hagyják, hogy hulla részegen egyedül vágjon neki a hazaútnak, ahová rendszerint már nem érkezik meg. Nem akar ő lecsukatni, hiszen éppen most tesz magának keresztbe, ha úgy vesszük, sőt ő maga mondta, hogy milyen következményekkel járna, ha most így oda kóvályognék. De azért... kíváncsi lennék, hogyha a gyerekekre hivatkozva nem akar lebuktatni, akkor milyen cél vezérli...?
- Jaj ne, csak azt ne... - motyogom ráncoló homlokkal. - Hányok én mindennap eleget, ne akarjuk még erőltetni is... - teszem hozzá, majd nagy lassan felegyenesedem, visszaigazítom magam az ülésbe és ment közbe felé fordítom a fejem és őt nézem. Nem mondom, hogy teljes éberséggel, de jobbára az arcát figyelem oldalról. El is mosolyodok figyelmeztetésén.
- Ugyan... ha már össze kell koszolni, csak is magával, és a hátsó üléseken, mert itt elől mindenhogy kényelmetlen volna. - vigyorodom el, majd egy nagy ásítást követően folytatom. - Ne parázz, mindenre meg van a gyógymód. Menjünk haza, van "ellenszerem", az előbb kitisztít, mint egy hamburger vagy kávé. Úgy is tudod, hol lakom... - paskoltam meg hozzám közelebb eső combját mosolyogva. Nem hülyéskedem, tényleg van otthon cuccom a kijózanodásra, pontosan azóta, mióta először vitték szanaszét mindenféle intézetbe a kölyköket és szükségem volt az azonnali kijózanodásra. Persze elég gyakori jelenségek vagyunk a gyámhivatalnál, a javítóknál és az őrsön is, szóval nagyjából tisztában vannak vele mi a helyzet. Alkalomadtán szét is repítenek minket, ha már a sokadik alkalommal balhézik a kis csapat vagy találnak félholtan egy sikátorban, de mivel olyanok vagyunk, mint egy farkas falka, mindig összeszedjük a csapatot törvényesen vagy törvénytelenül, néha egyszerűen ránk hagyják. Engem is csak azért nem varrtak még be, mert civil feljelentés még nem nagyon érkezett be hozzájuk - igyekszem minden szomszéddal jóban lenni - a rendőrök meg nem akarják, hogy az így is elcseszett kölykök, nagy korukra mind elvetemült gyilkos legyen, amiért szétszedtek minket.
- A lányom, aki most az őrsön vár ránk, kleptomániás. Tudod, hogy mi az? Én egészen addig nem tudtam, hogy ez tényleg létező dolog, amíg papírja nem lett róla... - nevettem el magam hitetlenkedve, aztán nagyot szusszanva folytattam. - Nem ő az egyetlen a családban, aki lenyúl dolgokat... - és itt nem, nem csak magamra célzok - de ő az egyetlen közülünk, aki sosem azért teszi, mert értéket lát bennük. Ő nem pénzt, vagy ékszert lop... persze, azokat is szokott, de múlthéten azért hívta rá a rendőrséget egy áruház, mert lenyúlta egy toll kupakját. Lemerem fogadni, hogy most is valami csip-csup dologról van szó... Nem tudom miért kell ezt így felfújni. Ő nem tanul belőle, mert nem tud, de ezzel csak felesleges stressznek teszik ki. Minden tizedik ilyen dolognál, alá kell írnom valamit, amivel beleegyezek abba, hogy egy-két hétre elvigyék megfigyelésre. Persze a gyógyszereit sem szedi, mert akkor még az ágyból sem tudna kikelni. - vonok rá vállat, majd lassan előre nézek. - Gondoltam, ha veled megyek oda, pláne ilyen későn, talán szerzek egy jó pontot, és elengedik az aláírnivalókat.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Again? EmG9UYM Julian & Roman || Again? LkC15oi Julian & Roman || Again? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? 1wvUwqJ Julian & Roman || Again? I5G5mou Julian & Roman || Again? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Again? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyKedd Aug. 29 2023, 18:59

Meet with the "thief"


- Ne izgassa magát emiatt, az én lakásom sincs mindig rendben - vontam meg a vállaim, közben őt stíröltem, hogy hátha elindítok benne valamit, de nem így történt. Olyan részeg volt, hogy talán meg sem fordult a fejében szavaim jelentősége.
Ellenben a sértődő képessége még így is maxon szuperált, mert már most bizonygatta, hogy ő bizony ki tudna engem ütni még részeg-drogos állapotban is, bár alapos okom volt kételkedni benne, hogy sikerülne neki. Az egyik, mindent verő ok, hogy csak a szerencsén múlott, hogy nem esett bele a piszoárba. A lábain alig állt, egy jobbhoroggal kiütném, hogy józanodásig fel nem ébredne.
Csak tudnám honnan jött neki a gondolat, hogy én majd pucéran simulgatok hozzá. Kiváló emberismerő lehet, bár igaz, józanon lehet jobban menne neki.
- Persze, csak előbb elmegyek ostort venni, hogy csapkodni tudjon lovaglás közben - feleltem szarkasztikusan.
- A hallgatás a beleegyezés. A tagadás az tagadás.
Röviden elgondolkodtam megállapításán az apaságot illetően. Ez bizony nehéz eset volt. Vajon igaza van. Tényleg nincs minta apa? Mondjuk az is relatív ki számára mit jelent a jó apa. Mindenkinek mást, mindenki számára mást jelent az is, hogy jó nevelés. Nincs egységes szemlélet.

Beültünk a kocsiba, még ha neki elsőre nem is sikerült balesetmentesen. Azért valahogy csak sikerült neki.
- Ühüm, igen, bár nem volt tervben, hogy megtegyem. De ilyen az élet, ez van. Utólag már kár ezen rágódni, volt, ami volt.
Figyelmem ma már többször elkalandozott a haja felé, de most már tényleg nem tudtam megállni, hogy ne kérdezzek rá.
- Mégis mi történt a hajával? Mi ez a szín? Nem mondom, hogy vacak, de a múltkorihoz képest igen csak éles váltás ez...
Tekintetem az útra szegeztem, közben azon gondolkodtam mégis mi történik körülöttem. Hogy jutottam odáig, hogy egy részeg, drogos dílert fuvarozok egy sztriptízbárból, hogy kijózanodjon és elvigyem a rendőrségre a gyerekéért. Valami nagyon bezavart nekem. A hold állása, vagy a csillagok elhelyezkedése? Fogalmam sincs. De ez életem legfurább napja.
Miért teszem? Hagynom kellene, hadd fulladjon bele a szarba, de nem tettem. Pedig lehet a gyerekeknek jobb lenne az intézetben, neki pedig a sitten, vagy az elvonón bezárva. De nem vagyok olyan köcsög.
Pajzán megjegyzését elengedtem a fülem mellett, jobban érdekelt az állapotára ígért gyógyszer, ami otthon volt neki. Nem tudtam mire gondolhatott, de érdekelt, főleg, ha tényleg olyan hatékony. Akkor célhelyt váltottam és inkább a lakása felé vettem az irányt.

Igaz, nem kérdeztem semmit és nem is utaltam rá, hogy érdekelne, mégis elkezdett nekem mesélni a gyerekekről, a családról, az életük nehézségeiről. Ez nem példátlan, vannak emberek, akik csak úgy megnyílnak előttem ki tudja miért. Biztos megbízható az arcom.
- Igen, tudom mit jelent - feleltem, de aztán el kellett képednem azon, amit mesélt.
- Ne ugrasson már, ez biztos csak egy rossz vicc. Képesek voltak egy toll kupak miatt? Mégis milyen kupak volt? Arany, rubin berakással? Ezt nem hiszem el. Még annyi értéke sincs, mint egy olcsó csokinak.
Azért sajnálatra méltó volt az, amit mesélt. Érthető volt, ha emiatt Roman is ki van néha idegileg és már másokhoz nincs türelme. Pontosabban nincs elég türelme... Mert van, csak nem véges.
- Hát sajnálom, ez szomorú - feleltem, bár sajnálatot nem mutattam, csak szóban jegyeztem meg. Igazából nem tudtam túlzottan sajnálni, csak tudatosítani magamban, hogy nem jó neki. Nem tudtam együttérezni, nem tudtam beleképzelni magam a helyébe.
Azt viszont még most sem értettem miért gondolta azt, hogy az én jelenlétem jó pont lesz. Még ha olyan zsaru is lesz ott, aki kedvel engem -, mert az esély megvolt rá - akkor sem volt garancia arra, hogy majd mosolyogva kiadják a gyereket és még integetnek is nekünk, hogy várnak vissza, de akkora lesz tea és süti is, hogy ne éhesen-szomjasan távozzunk.
A rendőrség nem azt nézi kivel megy, hanem, hogy miért megy. Én csak egy magánnyomozó vagyok, nem egy képviselő.
Leparkoltam a lakásnál, majd leállítottam a motort és kiszálltam.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Again? 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Again? 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Again? 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyKedd Aug. 29 2023, 20:37
To Julian Carter
Dirty striptease bar

Second part
Ha vissza kellett volna idézni mikről beszéltünk a bárban, csak a kakaós csiga szó jutna az eszembe, de miután beültünk - másodjára sikeresen - és platina szőke hajamba kapott a szél, illetve fújta arcom is, sokkal jobban éreztem magam. Nem volt hányingerem, de tény és való, hogy a lábaim nem nagyon akartak volna engedelmeskedni, hogy épségben eljussak egyik helyről a másikra. Még szerencse, hogy akad egy ilyen hőslovag, aki teljesíti minden kívánságom, még azok után is, hogy nem kis pénzt költöttem el a számlájáról, a készpénzről pedig nem is nyilatkozni. Volt nincs.
- Hát azért... csak akkor okés, ha tanul is belőle az ember... Mert ha nem, akkor legközelebb lehet nem lesz ilyen szerencséd... - jegyzem meg immáron elhúzva fejem az ablakból és őt figyelgetve, így akkor is őt nézem, mikor rám néz. Nem biztos, hogy találkozik tekintetünk, de én azért mosolygok. Legalább is míg szóba nem hozza a hajam. Mert akkor halványodó mosollyal nézek előre, a tincseim közé nyúlva.
- Ne is mond... járhattam volna rosszabbul is. Fogadtam az egyik lányommal, és bár megnyerhettem volna a fogadást, csalt, ami persze a végén derült ki, szóval... beszoptam... De már nincs kedvem visszafestetni, majd le nő... vagy tudja tököm... Kurva gyerek... De azért... apja lánya... - somolygom a bajszom alatt, mert ugyan haragszom rá, függetlenül attól, hogy annyira nem gáz, de azért, örülök, hogy ilyen kis elvetemülten ravaszak. Aztán elmesélem neki gyenge pillanatomban az életünk egy kis részét. Mert azért lássuk be, akad még bőven, és még ennél is meredekebb sztorik tömkelege.
- Ugye? Én is felvoltam háborodva. És ne, ne gondolj semmi drága cuccra, egy szimpla tesco volt vagy mi... Zsebből ki tudtam volna fizetni a "keletkezett kárt", igazából még ő is, de mivel ez így már bűncselekménynek számított, hallani sem akartak róla. Szegény meg ott bömbölt, hogy sajnálja, és hogy több ilyen nem lesz, de persze lett... Nem tudom mi zajlik le benne ilyenkor, miért csinálja azt, amit, de az orvosa szerint ez is olyan, mint egy rossz leszokóban lévő személy problémája. Tudod, hogy a cigi kinyír, és ott van benned egy parányi fénysugár, hogy oké, le is teszed, de aztán... nem csinálod, sőt a stressztől még többet szívsz el. Én megértő vagyok vele, és türelmes is, mert még ha számomra még mindig nehéz elhinni, hogy ne tudna másként tenni, látom, hogy ő is szarul érzi magát miatta, tehát biztos nem szándékos. Csak na... - vonok rá vállat kipillantva az ablakon. Mire rádöbbentem mekkora hülyeség volt erről beszélni, már túl is voltunk rajta és meg is érkeztünk az alacsony kerítéssel és kis tornáccal ellátott házzal. Kiszállni egyedül szálltam ki, de ha nem is segített, akkor is bementem a kis kerítés kapuján, ha nem is totál egyenes léptekben. Azt láttam, hogy a villanyok égnek, bár zajongást nem hallottam, pedig a nap 80%-ban hangosan bazd megolnak egymással. Az elülső kert vagy udvaron is látszott, hogy nem vagyunk egy gazdag család, sőt itt-ott rozsdás kocsi alkatrészek voltak elszórva, illetve a kerítés egyik sarkában egy rossz mosógép is állt. Mire felértem a tornácra, a kulcsomat is előszedtem és bár harmadjára is alig találtam meg a kulcslyukat, végül csak kinyitottam. Ha jött utánam, vagy esetleg támogatott, akkor odabent sem fogadta nagyobb rend. 5 kamasz gyerek mellett mondjuk nehéz is rendet tartani, meg ők sem annyira teszik oda magukat. De legalább el volt mosogatva, és a mosogató előtti pocsolyából, illetve a csap körüli hab foltokból ítélve Leo igyekezett. Leonardo az egyedüli, akit érdekel még a ház tisztántartása, de 11 évesen tőle sem várhatunk csodát. Viszont a rendetlenségen túl engem inkább a csend, ami nagyon zavart. A nagyok ugyan elszoktak menni haveroknál aludni, és hébe-hóba a többiek is el-el tűnnek egy egy este, de nem mind egyszerre. Utoljára akkor volt így, mikor a gyámhivatal elvitte őket és egy üres lakásra értem haza.
- Kölykök!! - kiabáltam, hátha csak alszanak és égve felejtették a villanyt. Persze, pazaroljatok csak... Közben elmutattam a konyha felé.
- A hűtőben van sör, ha kérsz, meg esetleg narancslé, de a tejből már biztos nem innék... - bökök a helyiség irányába, jómagam pedig a nappaliban kezdem keresni a kis dobozkám. Akkor hallani, ahogy valaki száguld le a lépcsőn.
- Apa!! - robogott le az emeltről aggódva Leonard, kezében egy csak látszatra működő sokkolóval. Közben én megtalálom a kanapé alatt a dobozkát, de azért egy ölelés erejéig megpaskolom a hátát, mikor a nyakamba ugrik.
- Hol vannak a többiek, prücsök? - kérdem, miközben keresgélem a tabletták és fiolák közt, ami segít megtisztítani a szervezem, mert lassan kezdem érezni a többi mellékhatását is. Leo közben még aggodalmasabb fejjel néz el a még konyhában vagy már a nappaliban lévő mókuska felé. Nem szoktak hozzá az öltönyös emberkékhez, pláne, ha fekete, vagy sötét öltönyt viselnek, mert az általában rosszat jelent. Nem is megy el a közelemből, mert fél a másiktól, nehogy elvigye. A nappaliba is kupis, de azért van hely leülni. A földön itt-ott morzsák, játékok, de azokból is jól kivehető, melyik vadi új, tehát melyik van az okostojás pénzéből. Nem kell nagy holmikat elképzelni, de már az is sokat mondó, hogy a játék tiszta és nincs eltörve. Egy-két kisautó, játékpisztoly.
- Leo... - szólok rá, mert nem akarok most még a többiek miatt is aggódni.
- Elmentek. - válaszolta felém kapva fejét, majd újfent nyugtalanul figyelte mókust.
- Hová? - néztem rá értetlenkedve. Ilyenkor? Mindenki egyszerre?!
- Lisbethért. Többször is kerestek téged, de nem vetted fel. - motyogta, de olyan volt, mintha végig az útitársamnak beszélt volna. A sokkolót sem dobta már el, úgy volt vele, hogy már úgy is látta és legalább távol tarthatja, amíg azt hiszi működik. Szóval kerestek. Hát az lehet, hogy le voltam halkítva, meg a zene is, és hát ez az egész is...
Ha mókuska be is mutatkozott neki, legalább leült mellém a fiam, de továbbra is aggodalmasan pillogott el felé. Én közben megtaláltam azt a kórházból szedett lötyit, meg hozzá egy tűt, és érelfogót, szóval nekiálltam a dolognak, ha senki nem zavart közben.
- Nem egyszerre mentek, de mindenki ott ragadt. - motyogta.
- Te miért nem mentél? - kérdeztem, miközben kettőt látva is próbáltam eltalálni a vénám.
- Mert senki se ment busszal, és én félek egyedül kint ilyenkor! Lucy meg összetörte az új bicaját és az enyémmel ment el! - fakadt ki, panaszkodott, de közben úgy, hogy majdnem elsírta magát. Gyenge idegzetű, még a lányok is erősebbek nála lelkileg, de azért... tekintve, hogy mindnek meg van a maga tikkje, biztos, hogy ő sem lesz sokáig ilyen kis nyüzüge.
- Ah, bazd meg... - morogtam halkan magamnak, és elnéztem a "doki" felé. - Segíts már... - nyújtottam oda neki a tűt, mert lassan lyukasra szúrom magam, de vénát még nem találtam el. Ha segített, azt megköszöntem, ha nem, akkor addig szarakodtam vele, amíg bízva benne jó helyre böktem. Nem mondom, hogy ennek a gyors tisztulásnak holnapra nem lesz meg a negatív hatása, de addigra kint lesz a gyerek, szóval, ha egész nap rókázom, meg alig látok a láztól, az belefér. Cserébe a szer beadása után 5 perccel már is normálisabban néztem ki.
- Mehetünk? - keltem fel kis idő elteltével a kanapéról.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Again? EmG9UYM Julian & Roman || Again? LkC15oi Julian & Roman || Again? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? 1wvUwqJ Julian & Roman || Again? I5G5mou Julian & Roman || Again? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Again? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyKedd Aug. 29 2023, 21:41

Meet with the "thief"


Megérkeztünk, kiszálltam és mivel egyedül is ki tudott szállni, nem kellett segítenem, így én addig a házat és a telket, annak tartozékait vettem szemügyre. Miközben ő ingatag léptekkel az ingatlan felé ballagott, addig én rágyújtottam egy szál cigire, utána követtem csak.
Majdnem megtapsoltam, mikor beletalált a kulcslyukba, de végül úgy döntöttem nem gúnyolódom rajta, van így is épp elég szar a nyakában. Nem akartam még én is a megalázójának tűnni.
Miközben a cigarettába szívtam körbe néztem a lakásban, hogy mi-merre-meddig. Nem zavart a rendetlenség, néha az én lakásom is úgy néz ki, mint egy hajléktalan szálló. Nem töröm magam, ha már nagyon gáz, akkor hívok takarító nőt. Emlékszem, amikor Timothée meglátta a lakásom. Hosszú évek után újra találkoztunk, de addigra már más ember voltam... hát az arcára volt írva a gyász, amit irányomban érzett. Tragikus fordulatot vett az életem, de még mindig jól éreztem magam a bőrömben, még ha egyesek szerint csak szenvedek és sanyargatom magam. Talán részben igazuk is volt. Nagyon kis részben.
Nem kerülte el figyelmem, hogy többes számban beszélt, de csak egy gyerek jött. Kezdett érdekelni mi történik itt. Még a végén valami komoly balhéba keveredek bele és menthetem meg az egész családját.
A fenébe is, ez a fickó kezd rokonszenves lenni. Kutya tudja miért... talán egy kicsit magamat láttam benne.
- Kösz az ajánlatot - bólintottam.
A gyerekre csak futólag pillantottam, annyira, hogy röviden megnézzem magamnak, de jobban Roman ténykedése érdekelt. Egyből feltűntek a tabletták, bár fogalmam sem volt mire készül, miket kereshet.
Hol a srácra néztem, hol Romanre, felváltva, nem hagyva ott őket egy sör miatt. Most amúgyse kívántam.
Nem értettem a gyerek miért ideges miattam ennyire, nem akarok én ártani nekik. Az meg sem fordult a fejemben, hogy ott cigizve az öltönyömben úgy festhettem a szemében, mint valami lecsúszott gyermekkereskedő maffiozó, aki el akarja vinni valami Thaiföldi gazdag férfinak.

A kis srác szavai nyomán korholóan néztem Romanre, majd lehamuztam a földre és azt szemléltem mik kerülnek még elő. A játékokat már láttam, de engem a józanító módszer érdekelt. Pislogtam párat, mikor még érfogó is előkerült. Hát ez kész.
Míg a tűvel foglalkozott, a gyerek pedig rá figyelt észrevétlenül elcsentem a készletből néhány tablettát, amit zsebre tettem. Jól fog jönni, ha valamit fel kell mutatnom majd a megbízóimnak.
- Mi a fene, haver! Csak nem akarja magát itt megműteni?! - képedtem el, de aztán láttam, hogy őt csak az injekció érdekli és nem akarja felvágni a mellkasát és vérátömlesztéshez sem készült.
Elvettem tőle a tűt, majd ajkaim közé vettem a cigit, hogy ne zavarjon. Sokat mondóan pillantottam felé, de beadtam neki az anyagot és félre tettem a tűt. Kivettem a cigit ajkaim közül és füstöt fújtam.
- De ha nekem a kocsit összehányja, vagy mentőt kell hívnom én nem tudom mit teszek magával! Épp elég izgalomban volt részem már, amióta megismertem.
Kifelé menet még visszafordultam a gyerekhez és odapattintottam neki egy névjegykártyát.
- Ha gáz van, elérsz rajta! Na cső! - kacsintottam, majd tovább mentünk a kocsi felé, közben eldobtam a csikket és a zakóm igazgattam.
- El sem hiszem, hogy ezt csinálom. Sose gondoltam volna, hogy egyszer egy drogdíler gyerekeit kell majd kimentenem a rendőrség karmai közül... - beültünk és már mentünk is az őrs felé.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Again? 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Again? 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Again? 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptyKedd Aug. 29 2023, 23:07
To Julian Carter
Dirty striptease bar

Second part
Leonardo bizonytalan volt az idegent illetően, jelenléte miatt jobban aggódott, mint értem, lévén, hogy nem először látott így. Max akkor esnek pánikba, ha már lélegezni sem lélegzem, de mióta teljesen magunkra hagyott az anyjuk, azóta ilyesmit se csinálok. Szóval a segítségével sikerült beadnom a szert, ami rá 5-10 perc múlva helyre is rázott annyira, hogy ne nézzek ki úgy, mint aki félórával ezelőtt jött volna el egy bárból talpig részegen, bedrogozva.
- Na de legalább nem unatkozott, vallja csak be! - nevettem el magam, idő közben én is rágyújtva. - Ilyen kalandos napjai sem voltak egy feltételezett díler mellett... - vigyorgom, aztán rájövök, hogy igazából már szinte mindent látott, szóval annyira nem feltételezett. Tojok rá, úgy se vágna börtönbe. Akkor most minek segítene...? Kedveli a fejem, én is kezdem az övét, bár azt eddig sem tagadtam, hogy meglovagoltatnám.
- Meg egyébként is.. ha már mentőt kell hívnia, akkor már mindegy. Hagyjon meghalni... - nevettem, mire Leo meghallva nyüszögni kezdte a nevem az ajtóban. - Vicceltem! - nyugtatgattam meg a hajába kócolva. - Amúgy se hagyna a bácsi meghalni... Túlságosan hiányoznék neki... - mosolygom a kis mókus felé, majd intek Leonak, bár azt még pont kiszúrom, hogy kap egy névjegykártyát. Fel is vontam féltékenyen egyik szemöldököm és kint el is dobtam a kerítés után a csikket.
- De inkább engem hívj! Mert én vagyok az apuci! Engem szeretsz jobban! És ne felejtsd el, hogy a mikulás száma is nálam van! - szóltam még oda neki, de addigra már be is csukta az ajtót. Oké, jó, nem voltam eddig elérhető, de most már az leszek, na! Ezek után meg pláne! Még a végén a szülőire is őt hívják, amire még én sem mennék el.
- Hát mellettünk sosem uncsi az élet... - tárom szét a karom elismerően vigyorogva, bár aligha kellene erre büszkének lennem.
Útközben azért adtam hangot a telefonra, és kínos, de valóban van pár száz nem fogadott hívásom. Jól van, lehet, hogy néhány órára megszűntem létezni, de ennyi minden szülőnek jár. De azért ideges voltam mi fogadhat ott, ha már a sereg nagy része is ott ragadt.
Mikor odaértünk, szívem szerint még elszívtam volna egy cigit, de hamar le akartam tudni, szóval, ha a kis mókus sem bánta, egyből be is mentünk. Csak azért nem állítottak meg minket az ajtóban, mert őt és engem is megismertek, bár egyikünkre sem néztek túlzottan vidáman. Oké, ez nem túl bíztató. Ahogy az sem, hogy az aulában üres székek fogadnak, ami annyit tesz, hogy nincsenek várakozó gyerekek. Csodálom, hogy 5-ből még csak egynek kell pszichológushoz járnia. A mókuskával az oldalamon léptem a pulthoz, ahol a kövér egyenruhás, bajszos férfi látva, hogy kik tévedtek ide ilyen későn, úgy tett, mintha ott se lennénk.
- Ne már cimbora... gyerekek. - próbáltam rászedni.
- A látogatásnak már 4 órája vége. - közölte újfent, csak most már érthetően, de ez akkor sem változtatott semmin.
- Jó, de én nem látogatni jöttem, hanem haza vinni. Különben is, mióta zárják be a 18 év alattiakat is? Azért ezzel maguk is törvényt szegnek, igaz, doki? - pillantok a mellettem lévőre, és várom hogy legalább bólogatással helyeseljen. Ettől függetlenül a bajszos mérgesen felnézett ránk.
- Javítóba valók! - morogta. - Az egyikük azt hazudta, hogy már elmúlt 25 és jogosult, hogy kivigye a testvérét! A másik a szellőzőn keresztül jutott be a cellákhoz, szuperhős jelmezben, a harmadik pedig... feltörte a fegyverraktár kódját és épp kirámolni készült, mikor elkapták. Még is milyen apa az ilyen?! - kért számon mérgesen, és csak azért vettem vissza és nem másztam át a pulton, hogy tarkón verjem, mert ő rendőr, a kis mókus meg örökké a szememre vetné, hogy milyen faszán kezeltem a helyzetet.
- Életvidám gyerekek, nem tehetnek róla! - feleltem, de hitetlenkedő tekintetéből rájöttem, hogy valószínűleg hülyeséget mondtam, csak hát... mondanom kellett valamit. Engem is minden alkalommal letaglóznak a tetteik, de ilyenkor igyekszem úgy tenni, mintha ezek teljesen természetes dolgok volnának.
- A piromániás lányánál több csomag kokót találtak! - vágott az asztalra idegesen, mire én is így tettem.
- Hát biztos a suliból rászedte valamelyik, hogy adja el őket! - vádoltam meg random a suli kölykeit, aztán lehet igazam is lesz egy kettővel kapcsolatosan, de azért... a mocskos kölke, mondtam neki, hogy estére adja el mindent, és azt még többször, hogy kórház és rendőrség közelében sose legyen nála még fű se.
- Ezek a kölykök... - intek Juliannek, hogy fel se vegye, miket hadovál a fickó. Mintha nem is tőlem kapta volna őket. Végül fogtam a felkarjánál és elindultam vele a cellák folyosója felé, rá hagyva a dagira a dolgot. Próbáljon csak meg utánunk gurulni. Utánunk is szólt, de végül ránk hagyta. Ahogy haladtunk a folyosón, elengedtem a kis mókust és mélyet sóhajtottam.
- Így már értem, miért voltál az előbb ideges... de hát velünk tényleg kaland az élet. - terelem a témát, már amiket ott hallott a dagitól, miközben saját gondolataim is próbálom. Okosak ezek, de néha akkora faszságot képesek művelni. Miközben pedig haladtunk a folyosón, majdnem nekem nyitották az egyik kihallgató terem ajtaját, ahonnan előbb egy magas fickó lépett ki, majd kis híján őt félre lökve a szuperhős ruhában lévő lányom karolta át a derekam. Jó, egy meg van. De remélem nem mondott semmit, ami miatt helyette majd engem tartanak bent. A fickó viszont olyan elképedve nézett rám, mintha ismert volna. Ami lehetetlen, mert én viszont sosem láttam, szóval csak szemöldökeim vonogattam össze, hogy mi a fasz van. Julianre is vetett egy pillantást, majd egy halk elköszönéssel tovább is állt, miközben néha még visszapillantott ránk.
- Meg se szólalj. Szobafogság. - fogtam meg a kezét és elindultam vele az egyik oldalamon, míg a másikon a mókuskával. Nem mintha annyira hatna rájuk ez a fajta szigor, de legalább keltsük azt a látszatot.
- Hé, én téged ismerlek! - nézett Julie Julianre, hol előtte, hol a hátam mögött. - A brooklyn-i balhé és a vegyifegyveres sztori... Te is ott voltál! - magyarázta, bár én oda se figyeltem rá, sok képregényt olvas, és mivel gyerek, szinte biztosra veszem, hogy ezek a fejéből pattannak ki. Aztán elértük a cellákat, ahol a másik két kölyök éppen kisétált a cella ajtaján. Meg is lepődtem, főleg mert rajtuk kívül sehol sem volt senki, kivéve a szomszédos cellában lévő néhány alvó hajléktalant.
- Kiengedtek? - kérdeztem előbb Sullitól, aztán Lucytól, mire a lány hátra kapta kezeit, amiben, én ugyan nem láttam, de egy hajcsat volt, amivel kinyitotta a cella ajtót. Egymásra néztek, de már akkor tudtam, hogy rosszban sántikálnak.
- Ki... kii... - bólogattak egyszerre, rám nézve. Hát nyilván hazudnak, de most ez a legkisebb gondom. Már csak egy gyerkőc hiányzik és mehetünk is.
- Elvették a pillangókésem és a zseb sárkányom is. - morogta Lucy, akit jelleméből adódóan, még a suliban is Lucyfernek becéznek. Okos kislány, de komoly antiszociális problémái vannak, amik miatt állandóan háborúznak Julieval.
- Örülj neki, hogy csak ezeket vették el. - morogtam odahajolva hozzá idegesen, aztán a kis mókusra néztem. - Tudom, hogy nem vágysz már több izgalomra, szóval innen egyedül megyek tovább. Addig vigyázz a kölykökre, és ne hagyd, hogy zacskót húzzanak a fejedre. Pisilni se enged el őket, se az automatákhoz, mert kurva élet, hogy megszöknek... - figyelmeztettem, s ha csak nem volt ellenvetése, akkor egyedül mentem tovább Lisért, akit kicsit beljebb tartottak a szigorúbban őrzött celláknál.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Again? EmG9UYM Julian & Roman || Again? LkC15oi Julian & Roman || Again? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? 1wvUwqJ Julian & Roman || Again? I5G5mou Julian & Roman || Again? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Again? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptySzer. Aug. 30 2023, 18:12

Meet with the "thief"


Rowant kezdtem méregetni, miközben ő a fia fejét vakargatta. Még hümmögtem is és állam fogva úgy tettem, mintha nagyon gondolkodnék az életben tartásán.
- Hát nem is tudom... - mondtam elgondolkodva, majd nevetve vállon veregettem. - Ne izgulj az öreged miatt, jó kezekben van mellettem.
Ő az apuci, igen. Látszik minden tettéből.
- Jöjjön Vader nagyúr - paskoltam meg a hátát a kocsi felé biccentve.
Az út viszonylag nyugalomban telt, bár ő is ideges volt. Én is, de nem annyira és én másból kifolyólag. Fogalmam sem volt mi fog ebből kisülni, hogy mibe rángat bele. Lehet hülyeség volt igent mondanom. De akkor meg milyen ember lennék? Hogy néznék tükörbe, hogy nem segítettem? Hiszen tényleg rászorul. Bár valszeg ő a világ legrosszabb apja -, aki nem mellesleg bűnöző is - és tényleg egy gyerek sem mellette van a legjobb helyen, láttam, hogy szereti őket, igyekszik teljesíteni. És a kisfiú is szerette, biztos a többi is. Talán... ha picikét sikerülne jobb életszínvonalra vergődniük. Akkor meglehet sok minden változna.
Valamit majd meg kéne próbálnom segítséget nyújtani nekik. Kigondolok valami tervet, hogy segítsek.
De megérné? Nem lenne jobb, ha hagynám, hogy elvegyék a gyerekeket és Romant bedugják az elvonóra? Aztán, ha sikerül leszoktatni, akkor majd visszakapja a megnevelt gyerekeket és élhetnek normális életet.

Megérkeztünk és bementünk az NYPD épületébe, ahol a recepción rögvest elutasításba ütköztünk. Azok alapján, amit hallottam, nem lepett meg.
Bólogattam.
- Igen, ez így van. A rendőrség nem zárhat el kiskorúakat, a gyámhatóságnak kell intézkednie és elvennie őket a hozzátartozóktól.
Mintha csak én lennék Roman jogi képviselője, én toltam az értelmesebb válaszokat.
- Még ha ez így is van, akkor sem a maguk dolga, hanem a gyermekjóléti szolgálat dolga elintézni. Ennek is megvan a menete - vontam vállat és már most láttam magam előtt, hogy a rendőröknek továbbra sem leszek a szívük csücske.
- És bizonyított tény, hogy a lány önként vette magához a kábítószert? Lehet Romannek van igaza és valaki rászedte. Vagy becsempészték a holmiai közé. Ne tegyenek úgy, mintha erre nem lett volna példa. Lehet valakit át akartak kutatni és valahogy meg kellett szabadulnia a drogtól és ez tűnt jó megoldásnak. Hogy majd a lány elviszi a balhét - érveltem.
Persze ezt én magam sem hittem el, de ha már azzal a céllal jöttem ide, hogy Romannek segítsek, nem tehettem meg, hogy a rendőrök oldalára álljak. De vajon lett volna hozzá szívem?

Miközben tovább haladtunk a portától hallgattam a férfi mentegetőzését, amíg meg ki nem nyílt az ajtó. A tovább lépő pasast ismertem, bár ő lehet nem ismert engem. Egy másik férfi is megjelent az emelet felől, akivel már volt némi ismeretségem, így el is fordultam, hogy ne ismerjen fel. Dr. Sinclair.
- Dr. Grimwald! - ment utána a felügyelő, majd fél füllel még hallottam, amint valami kínai félvérről beszélgettek és valami Peterről, akit megöltek.
A kislányra pillantottam, majd elmosolyodtam.
- Áh, csak nem egy rajongóm vagy? - mosolyogtam és a zakóm izgattam nagy hiún. Egy-két emlék eszembe is jutott, amikor Jennel együtt a terroristák nyomába szegődtünk. Volt pár életveszélyes, nyaktörő mutatványom, amik egy időbe az interneten is fenn voltak, ahogy a nyílt utcán akcióztam. Épületekről ugrottam le, oszlopokon csúsztam, autós üldözés, verekedések, ablakból-ablakba ugrás, stb.
Szép lassan minden gyerek elő került, de még valaki hátra volt. Kezdtem aggódni, hiszen lassan eljutunk oda, hogy a végén a rendőrség engem is elővesz bűnpártolásért és isten tudja még milyen vádakkal.
Cigire gyújtottam és bólogattam neki, hogy rendben, bízza csak rám a gyerekeket.
- Rendben - mondtam, majd figyeltem, amint távozik és a gyerekeire néztem. - Akkor magunkra maradtunk - gondolkodtam el, majd sóhajtottam, hogy most mihez kezdjek a helyzettel.
Lehet ki kéne mennünk az autómhoz.
- Ki akarja látni a Cadillacem? - tettem fel a kérdést. Biztos szívesen elnézegetnék az autómat. - Kémsztorik? - kérdeztem, hiszen a szuperhős lány úgy tűnt szerette ezeket a dolgokat. Biztos a többiek is.

Lövöldözést hallottam, majd futó lépteket. Valami történt az épületben. Ritka esemény, de úgy tűnik elszabadult egy bűnöző és fegyvert is szerzett. Jól sejtettem. Ez a bűnöző lerohant a lépcsőn, mielőtt a rendőrség rávethette volna magát elkapta Sullit és fegyvert tartva a fejéhez félre húzta.
- Megállj! Vagy agyonlövöm! Mindenki hátra!
Ez meg is történt. Én is távolabb léptem és a rendőrök is.
- Én most szabadon távozom. Oké? És maguk nem követnek!
- Innen nem jut ki, Emmeth! - közölte egy rendőr, akit pont nem ismertem. A  társait sem.
- Már, hogyne jutnék? - kérdezte elégedetten. Ahogy elnéztem, az egyik ujja hiányzott, míg a másikon csuklóján véres bilincs lógott. Tipikus...
Tettem felé egy lépést.
- Ugyan már, öreg, mit cirkuszolsz? Úgysincs esélyed! Ezek a srácok jól céloznak. Csak azt várják bambulj el és már ki is lyukasztanak. És nem a srácot.
- Ki vagy te, hogy így beszélj?! Nem teszik meg! Nem, amíg túszom van.
- Én is kilyukasztanálak, de bevonták az embervadászati engedélyem és stukker helyett csak cigi van nálam.
Még egy lépést tettem felé, ám erre már elégedetlen arcot vágott.
- Még egyet közelebb lépsz és téged lőlek le elsőnek!
- Rajta. Mi tart vissza? - kérdeztem lazán és megszívtam a cigit.
A fegyver csöve rám szegeződött, ekkor már elég közel voltam, el is martam és a földre irányítottam. Kifordultam oldalra, rámarkoltam csuklójára és magam felé rántottam. Miközben zuhant felém lábam már lendült is és gyomron találtam térdemmel, majd majd átfordítottam és szegycsonton vágtam könyökömmel. A hangja alapján megérezte.
Elengedtem, majd mikor felállt megperdülve lábfejemmel bal arcába rúgtam. Úgy repült a falnak, mintha labda lenne. Épp csak a nyaka nem tört el. Magamhoz húztam a kába férfit és gyomron térdeltem, állcsúcson ütöttem és bordái közé bokszoltam. Úgy hullott a rendőrök karjai közé, mint valami használt rongybaba.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Again? 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Again? 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Again? 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptySzer. Aug. 30 2023, 21:20
To Julian Carter
Dirty striptease bar

Second part
Ahhoz képest milyen családba nevelkedik Leo, nem mondanám, hogy átvette a többiek rossz szokását. Az ikerhúgához képest naiv és félős. Nem tudom ez mitől van, de az biztos, hogy ő az egyetlen, akire semmilyen illegális dolgot nem bíznék. Csóri így is olyan rémült képpel pillogott ránk az ajtóból, hát még mikor a mókuska is rájátszott. Nem tudom, hogy megnyugtatta e a válasza, de végül becsukta az ajtót - és sanszos, hogy a függöny takarásából figyelt minket, és a távolodó kocsit.
- Jaj olyan vagy... szegény miattad megint ágyba fog pisilni... Sőt a végén még megnyered őket, mert engem elvisznek... - piszkálódom. Egy normális gyerekkel sem bírna el szerintem, de 5 ilyen kis suttyó egy félóra alatt kikészítené.
Nem mondom, hogy nyugodt voltam, mert ezek a rendőri, gyámhivatali dolgok mindig elég neccesek, de azért nem rágtam le a körmeim. Lehet, hogy távolról sem a legtökéletesebb gyerkőcök, de ha beüt a szar, garantáltan össze fognak, és szerintem ez jóval több, mint amit valaha a suliba megtaníthatnának nekik. Az ikrek is hiába kerülnek egy helyre, Leo retteg a nevelő szülőktől is, Lucy meg képes volna még olajat tenni is a tűzre. Mert ő ilyen. Az a kis szörnyeteg
néhány lebukást követően újra gondolta a drogok árusítását és lassan saját üzletet csinálhat magának belőle. Okos, egyetem nélkül is, csak éppen... a rossz utat járja. Julie... hát... ő olyan, mint egy rosszul össze rakott kis Batman. Hogy honnan szerezte azt a harcitudását, amilye van, gőzöm sincs, ahogy arról sem, honnan ismer alvilági embereket, aminek nem is örülök túlzottan, de ő azt hiszem teljesen más világban él. Dommiel egészen addig átlagos srácnak tűnt, amíg ki nem nyírt valakit és el nem ástuk együtt a hátsó kertbe a hullát egy apa-fia közös program keretében. Már csak emiatt sem volna túl jó, ha Julian szaglászna a ház körül.

Sejtettem, milyen kitörő örömmel fogadnak majd hajnalok hajnalán azzal az indokkal, hogy vinném el a kölyköket, és nem is vártam többet annál, amit kaptunk. Pusztán le kellett futnom a szokásos köröket, meg a recepcióssal való szájkaratét. Lehetnék jobb apa? Minden bizonnyal, de Isten nem áldott meg jobb munkahellyel, nyerő számokkal és mázlival, így abból gazdálkodom amim van. A drog árusítás sem feltétlen azért kell, mert annyira baszottul élvezem a munkát, és a veszélyes életet, ami vele jár, de 5 még éppen nem kamasz, már kamasz és még mindig kamasz kölyök sok pénzzel jár. Pláne, ha flúgosak is. Szóval igyekeztem állni a sarat, és bár magam sem gondoltam komolyan, hogy Julian majd besegít, de így tett, amin még én is meglepődtem, ami a recepciósnak már kevésbé tetszett. Konkrétan homlokára volt írva, hogy szembe köpne minket, pedig aztán tudja fene, hogy, amiket itt össze hordott hivatalos hangzású dolgot, azok valósak e. De jól hangzott, ahogy osztotta az észt, szóval végül ott hagytuk a dagit.

Abban biztos voltam, hogy a maiak után a kis mókus sem hiszi, hogy Lucynál véletlenül volt cucc, és most biztos azt gondolja milyen felelőtlen szülő vagyok, ami igaz is, de ha jobban belegondol, mekkora király vagyok már, hogy megtanítottam a 11 éves kölyköm seftelni.
- Tudtam én, hogy így vagy úgy, de legyűrjük... - karoltam át nyakánál és menet közben nyomtam is egy puszit a halántékára. Már csak a kis lükéket kell begyűjteni és húzhatunk is a picsába. Akkor engedtem el, mikor majdnem arcon vágtak a nyíló ajtóval, ahonnan végül elő is került az egyik leányzó, igaz egy fura fazonnal, aki úgy méregetett, mintha én volnék a fasz, amiért nem ismerem meg. Még jó, hogy a másik lefoglalta.
- Igazából, én is mentem volna segíteni nektek. Jó mesterlövész vagyok és egy magas helyről simán kilőttem volna a pofákat a helikopterből. De azért így is adom a dolgot... Végülis meghalt, nem? Azért vonultál vissza, mert már öreg vagy és legyőzted a főgonoszt, ugye? - pillogott rá kíváncsian. Mióta Lucy a falhoz vágta a rendőri rádióját, már nehezen jut a bejelentésekhez, de azért igyekszik mindig résen lenni és nem lemaradni semmiről. Azt ő nem tudta, hogy a fickó túlélte és a kis mókus sem a nyugdíjas éveit élvezi.
- Most egy Kian nevű fickónak dolgozok jó pénzért. Bár egy ideje már nem hívott, de azt mondta, hogyha új megbízókat keresnék, szívesen ír rólam ajánló levelet. Én fogtam el Rowan Millst, Cale Braxtont és Travis Averyt is. Tudtad, hogy ő is kettős életet élt? Utána néztem ki ő. Meg is tudtam volna ölni őket, de nem ez volt a parancs. Szóval, ha társra lenne szükséged... én itt vagyok. - ajánlkozott fel s én csak azért hagytam beszélni ezekről a dolgokról, mert egyáltalán nem vettem komolyan. A gyerekeknek élénk a fantáziájuk és nekem egyik név sem mondott semmit igazából, szóval azt gondoltam csak kitalálja, ahogy azt is, hogy ő szuperhős.
Idővel összeszedtünk még kettőt, így már csak egy kellett a szigorított fogdából. Nem hiszem, hogy olyan elvetemült dolgot tett volna Lisbeth, de mivel többen is megpróbálták kivinni, talán így gondolták a legbiztonságosabbnak. Oda viszont nem szívesen mennék gyerek tömeggel, főleg nem ilyen elvetemült csapattal, szóval bíztam benne, hogy a mókus kibír velük néhány percet. Azért aggódtam, hogy mire visszaérek a pali megőszül, a gyerekeknek meg nyoma veszik, de éppen ezért siettem.
- Vezethetem? - csillant fel Lucyfer szeme a Cadillac hallatán, mire Julie fejét csóválva szemeit forgatta. Ellenben a kémsztorikra már ő is oda kapta a fejét. Bár nem tartja magát olyan gyereknek, aki esti meséket hallgat, de a képregényekből ítélve szerette ezeket a valós tartalmú sztorikat is, amikből tán még tanulhatott is.
- Vagy inkább az inka kincsekről. Odáig még az én kapcsolataim sem értek el, szóval lemaradtam róla... - felelte Julie, hogy tisztázza, nem a lustaság miatt nem vágott bele a nyomozás. Volt neki így is elég küldetése, csak itt New Yorkban. És van is jelenleg. A tényleges lehetőségekig viszont nem jutottak el, bár igaz, én az épület másik szárnyába érve nem is hallottam a balhét.
Szegény Sulli valahogy mindig kikapja ezeket a szerepeket, de már a gyilkosság előtt is így volt, csak akkor még jobban viselte. Jobban félt, mint kis hugai, akik közül Lucyt szinte le se tojta az eseményeket, lévén, hogy úgy volt vele, hogy elég rendőr van, nem kell, hogy a végén még őt lőjjék le. Julie viszont készenállt a harcra, bár igaz, arra végül a részéről legalábbis nem volt szükség, hiszen Julian elintézte a dolgot.
Így ő csak odalépett hozzá a végén és megpaskolta a karját. A vállához még túl alacsony volt.
- Nem volt rossz, ügynök. Azt hittem már berozsdásodott. - csóválta fejét. - Talán vissza kéne térnie... - tette hozzá. Nagyjából ekkor térhettünk vissza. Igazából már csak azt láttam, hogy egy félig hulla fekszik a rendőrök közt, Sulli kicsit meg van rémülve, Lucy éppen próbálja beindítani a tűzriasztót unalmában, Julie pedig Juliannel trécsel. Úgy dönt a rendőrök úgy is le vannak foglalva az ájult férfival, szóval ezt jó is, ha kihasználjuk.
- Na, akkor most, hogy mindenki meg van, lépjünk... - intettem fejemmel a kijárat irányába, és ha senkinek nem volt ellenvetése, el is indult a kis csapat.
Kiderült, hogy Lisbeth ugyan vissza vitte a nagy plüss unikornist, amit kapott - Julian pénzéből khm-khm -, de neki lila kellett, és ahelyett, hogy szólt volna, fogta és kiment vele. Persze a baszott nagy egyszarvú be is csipogott, a biztiőrök meg rávetették magukat és elkapták. Nem szólt a cseréről, mert lopni akart, pedig simán elvihette volna a másikat, ha szól. Na igen, ilyen és ehhez hasonló izgalmakkal teli napjaink vannak ám.
Odakint a friss levegőn azért már mindenkinek jobb kedve lett, Sulli is csak picit verte a víz, de ő ilyen is, szóval nem különösebben tartottam szokatlannak. Azt már nem vártam el, hogy még haza is furikázzon a kis mókus, mert így is örülhetek a fejemnek, hogy a rám küldött nyomozó vagy mi nem, hogy nem próbált beköpni, de még a támaszom is volt a mai nap. Kizárt, hogy puszta szívjóságból tette, mint inkább az izgalmak miatt, de mindegy, örülök neki.
- Hát akkor asszem... eljött a könnyes búcsú ideje... - engedtem el a kölykök kezét és Julian felé fordultam. De mielőtt még bármit is tehettem volna, odalépett Lisbeth és megölelte a derekánál, hogy megköszönje, hogy segített nekünk. Aztán vissza is ment a többiekhez és jobbára Sullit vigasztalta.
- Gőzöm sincs mire fel segítesz, ha közben meg felakarsz dobni, de kösz... - nyújtottam a kezem felé mosolyogva. Igen, ezúttal a kezem, hogy lássa, mennyire megváltoztam felé jó értelemben. Meg a faszt... csak játszom a jó fiút, ami nekem úgy se megy, szóval, ha nem fogadja el a kezem, úgy is rácsimpaszkodok és minimum ledugom a nyelvem a torkán. Nem azért, hogy legközelebb ne segítsen, hanem, mert ha egy nap puszipajtások is lennénk, akkor is imádni fogom baszogatni és piszkerálni, pláne, ha buziságokkal.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Again? EmG9UYM Julian & Roman || Again? LkC15oi Julian & Roman || Again? MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Again? 1wvUwqJ Julian & Roman || Again? I5G5mou Julian & Roman || Again? C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Again? ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
584
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? EmptySzer. Aug. 30 2023, 22:14

Meet with the "thief"


A recepcióst hátrahagyva indultunk tovább a gyerekekért, közben Roman megajándékozott egy kis öleléssel és puszikával. Felé sandítottam, de nem tettem rá megjegyzést. Felesleges lett volna és az ilyen apróságok annyira már nem is tudtak zavarni.
Roman hamarosan tovaszállt az utolsó gyerek miatt én pedig őszintén csodáltam, hogy ennyi rossz kölökkel ilyen jól bírja idegekkel. Ki tudja, lehet a haját sem a fogadás miatt festette be, hanem, mert totál megőszült azalatt a két-három nap alatt.
Igazából kicsit hihetetlen volt, amiket hallottam - például, hogy mesterlövész lenne -, de nagyon tetszett, hogy a lány ennyire oda van értem. Mindig szerettem, ha rajonganak értem, valahogy jó érzés tudni, hogy egy ász vagyok.
Ezek után lehet Mr. Nagymenő is majd otthon hallgathatja a Julian sztorikat és majd nógatják, hogy hívjon meg engem néha magához. Azon mekkorát röhögnék. Adja Isten, hogy áradozzanak rólam neki.
- Az én munkámban nincs fő gonosz. Mindig jönnek újabb és újabb gonoszok, akik hatalomra akarnak törni, vagy embereket akarnak ölni. Sosincs vége - sóhajtottam, de nem tudtam mit feleljek a visszavonulásomra. Necces volt. - Sok oka volt. Nem csak egy. Sok minden történt, ami miatt kiszálltam.
Azért valóban meredek dolgokat mondott. Én azt hittem Cale már rég elégett. Rowanről nem tudtam semmit, a nevet sem hallottam még. Travist ismertem, de nem hittem volna, hogy kettős életet élt volna.
- Most a Tech gururól beszélsz? Ezer éve nem hallani róla semmit. Akkor ti rejtegetitek?
Mondanám, hogy biztos csak össze-vissza beszél, de valami igazság alapnak biztos kell lennie benne.
A beszélgetések tovább zajlottak. A kocsit persze egyiküknek sem engedtem vezetni, nem őrültem meg. Lehet ki se látnának belőle, vagy a pedálokat sem érnék el lábaikkal. Max Sulli, de még neki se adtam volna oda a méregdrága Cadillacet.
Aztán persze belekeveredtünk egy rabszökésbe is, de helyre raktam a fickót, majd megbizonyosodtam róla, hogy senkinek sem esett baja.

- Berozsdásodni? Én? Ugyan. Edzésben tartom magam - mondtam elégedett mosollyal, aztán a megjelenő Rowan felé intettem. - Áh és Vader nagyúr is megjött.
Egy egészen hangyányit fáradt voltam már nap végére, de ez nem szegte kedvem. Kimentünk, ott pedig meg is kezdődött a búcsúzkodás.
Hallván Roman monológját elmosolyodtam és elmerengtem azon, hogy valóban mennyire különös lehet számára a viselkedésem. Én magam sem tudtam mit miért teszek már, csak tettem dolgokat, amiket az események sodrása váltott ki.
Már éppen kezet akartam vele fogni, amikor rám tapadt és eltömítette a szám. Köpni-nyelni nem tudtam, meg voltam döbbenve, le voltam merevedve. Pólójába markoltam és - bár nem tudtam miért - viszonoztam, bár nem olyan hevességgel és átéléssel, mint ő csókolt.
Talán még egy pszichológus is kevés lenne, hogy rájöjjünk miért csókoltam vissza, de megtörtént és ez picit félelmetes volt.
- Oké... öhm... akkor további szép napot. Rendben... gondolom nektek is jót fog tenni egy kis séta, igaz? Kis beszélgetés a friss levegőn. Akkor sziasztok. Minden jót.
Elváltunk, majd beültem a kocsimba és még intettem egyet, ám utána elindítottam a motort és távoztam is.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Again? F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Again? 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Again? 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Again? 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Again? Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Again?
Julian & Roman || Again? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Julian & Roman || Again?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
» Forgive me // Roman & Julian
» Julian & Roman // Part 3
» Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
» Just listen me, please - Roman& Genevieve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: