New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 09:18-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásJulian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyHétf. Szept. 04 2023, 21:45

Spy and his boyfriend


Nem sok idő, tán még egy hét sem telt el, hogy Romannel egymásnak estünk. Felvállaltuk egymásnak, hogy erre vágyunk, erre van szükségünk. Megtörtént köztünk az, amit sosem hittem volna, hogy bárkivel is megteszem, nem, hogy vele.
És élveztem. Be kell ismernem, hogy élveztem, imádtam! Akkor lett volna csak igazán jó, ha fájdalom mentes lett volna, de majd a következő. Lesz következő, nem fogom tudni elkerülni és akkor már nem is fogom akarni kibújni alóla.
És most? Most éppen a "hozd be az apád a suliba" napra készültem. Ott volt velem egykori NSA kollégám, az okmányszakértő, John Milton is. Ő segít nekem az áll személyazonosság felépítésében.
- Mondd, mire is kell neked ez az okmány, Julian? - kérdezte, miközben egy személyigazolványon dolgozott laptopján. Azon a személyin és lakcímkártyán, amit az iskolába fogok magammal vinni és Roman adatai fognak rajta szerepelni, csak az én fotómmal.
Kíváncsian pillantott fel hát, én pedig nem akartam neki hazudni.
- Be kell mennem egy iskolába, el kell játszanom két gyerek apjának szerepét egy nyílt napon.
- És ahhoz ez kell? - kérdezte meglepetten. - Nem elég, ha fizikailag ott vagy? Nem igazoltat ott rendőrség.
- És, ha nem hiszik el? Ha kérdőre vonnak? Ha azzal vádolnak nem én vagyok az apjuk? Jó, ha van mit felmutatni.
Milton inkább bölcsen hallgatott, ezt nem akarta kommentálni, csak gondterhelten sóhajtott.
- Egyáltalán mi közöd neked két gyerekhez? Nem a te gyerekeid...
- Megígértem egy barátomnak. Szívességet teszek.
- Áh, értem. Barát.
- Igen, barát. Vannak barátaim.
- Jó, oké, elhiszen, nem kételkedek a szavadban. Félre ne érts...
Közben én is a saját laptopom monitorjába voltam mélyedve. Csak én teljesen más miatt. A Valhalla bar parkolójában pár oszlopra rejtett kamerát szereltem, azon át követtem az eseményeket Roman munkahelyén, hiszen most műszakban volt. Tudni akartam mit művel a hátam mögött. Csomó mindent ígért, sőt, akkor és ott azt mondta nekem adta magát.
Szót se róla, keressük egymás társaságát, meg jól meg is vagyunk, meg minden, de jó lenne tudni róla, ha máris új férfiakat szemel ki, akiket hozzám hasonló szövegekkel kábít majd. Sajna hangot nem hallok, de azt látni fogom, ha smárolva mennek hátra a raktár felé.
A kamerával az ablakon át belesve ellenőriztem őt, mit művel és kivel. Pont ráláttam a bárpult részére, továbbá más kamerákon át a többi ablakon is beláttam az asztalok felé, a baltás játék felé is.
Kis kamerák voltak, jól elrejtve, de jó képet adtak még így is. Jó drága is, nem olcsó kamerák.
- Mit nézel annyira? - pillantott felém, majd a kamera képekre.
- Dolgozom, megfigyelek. Tudod, a munka. Hogy haladsz? - kérdeztem felé sem nézve.
- Lassan nyomtatható és laminálható.
- Köszönöm, nagyon ügyes, rendes vagy. Meg fogom hálálni.
Kamera képet váltottam. Ez már a 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203 szobáinak, zugainak képét mutatta nekem. Bekameráztam Roman házát, mikor sem ő, sem a gyerekek nem voltak otthon.
Kíváncsi voltam, ha esetleg nem lenne a bárban, otthon van-e. Meg aztán jó, ha a gyerekekre is ránézek, ki tudja mit művelnek apjuk távollétében, ha lógnak a suliból.
Itt már hangot is tudtam rögzíteni, egy két mikrofon is el lett helyezve, bár most le volt némítva a laptop.
A volt kollégám ismét a monitorra nézett, én pedig megosztottam a monitort, hogy egyszerre lássam a bárt és a házat is.
- Szabad tudnom valamit is az ügyről? - kíváncsiskodott.
- Elég bizalmas. Attól tartok nem beszélhetek róla.
- Mondd csak, doki... véletlenül nem ezután a Roman után kémkedsz, akinek ki fogod magad adni? - kérdezte tapintatosan.
- Mi? Nem... és ha igen? Nem a te dolgod... Nem beszélhetek a munkáról, tudod a jogszabályt. Te se beszélhetnél nekem a te munkádról, nem?
- Mit titkolsz előlem, Julian? Milyen őrültségbe keveredtél már megint?
- Nyomtatsz már?
Sóhajtott és inkább elengedte a gondolatot, hogy bármit is mesélek neki.
- A sírba teszel egyszer a furcsaságokkal. Mindig vagy valami hülyeség szakad a nyakadba, vagy valami hajmeresztő borzalom. Vonzod az ilyesmit.
- Tudom. De ez az én életem, nem? - pillantottam felé. - Furcsa, bizarr dolgok és véres gyilkosságok. Ne hazudj, nem tudnál elképzelni normális életet élni.
Méregetni kezdett, hümmögni, hunyorogni, majd megrázta a fejét.
- Nem, valóban nem.
Mikor megláttam Romant az egyik kamera képében, ráálltam, fókuszálltam.
- Lássuk mit művelsz a hátam mögött te csirkefogó... - motyogtam nagyon halkan, Milton még így is meghallotta, hogy tán neki mondtam valamit, amit nem értett.
- Tessék? - kérdezte a nyomtatóhoz lépve.
- Semmi, csak hangosan gondolkodtam...
- Lassan laminálok.
- Hidd el, meghálálom.




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyHétf. Szept. 04 2023, 23:41
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Még most is alig hiszem el, hogy tényleg belement! De nagyon örülök neki, mert így nem kellett szabadnapot kivennem arra a néhány órára, plusz, azt gondolom, hogy az ott dolgozók végre fellélegezhetnek, hogy nem én megyek. Sullyjén ott voltam, de a részegségtől alig álltam a lábamon, aztán Lisbethén rossz iskolába mentem, nos akkor sem voltam épp toppon, Juliera pedig már el sem mentem, aminek gondolom mindenki örült. De most... ez így atom király! Egy pillanatig sem bántam, hogy valaki más adja ki magát az apjuknak, és a kölyköket is felkészítettem, hogy ne érje őket meglepetés. Ami azt illeti Juliant is fel szerettem volna készíteni arra, mi várhat rá ott, mármint a kötelezőkön túl, dee... őszintén szólva attól féltem, hogy egyből visszakozna, én meg már be lettem osztva szóóvaal... De ha minden jól sikerül - és nem robbant alájuk egy terrorista sem - akkor egész hétvégén az övé vagyok, és álom a piát is, ha betévedne a bárba, amire mostanában nem nagyon volt példa. Inkább csak a városban, nála vagy nálam találkoztunk. Nem mintha baj volna, hogy titkoljuk, csak így kicsit furán jön ki, hogy leintem a volt szeretőim. Pedig nagy a kísértés, pláne úgy, hogy fogalmam sincs, hogy minden sarokból figyel egy-egy kamerája.
A bárnak jót tett a felújítás, nem is magának az épületnek, hanem a közösségnek, ami bővült, miután híre ment, hogy mi volt itt. A bért persze nem emelték, de bíztam benne, hogy előbb vagy utóbb az is bekövetkezik. Arról nem is beszélve, hogy az új vendégek betértével bővült a másodállásom vásárlói köre is. Oké, jó, majdnem csattant a bilincs a csuklómon, de azért nem hagytam fel a sefteléssel.
 - Cerberus személyesen! - lépett a pulthoz egy régi - vagy annyira nem is régi - arc, mosolyogva, jókedvűen, és amint elérhető távolságba került a pulton keresztül áthajolva kezet is fogtunk. Nem mondom, hogy a viszonyunk a szőkeséggel olyan felhőtlen lett volna, de eddig csalódni nem csalódtam benne. Szóval mondhatni öröm volt látni hónapok után.
- Nem ijesztgetésképp, de egy múltkori incidens miatt, még annyira sem kedvelik itt az öltönyösöket, mint előtte... - nevetem zavartan, bár nem szándékom már is elűzni, meg ekkora tömegben talán nem is szúr szemet a jelenléte, de ő persze tett róla, hogy ne így legyen. Mintha csak Juliant látnám. Érdeklődve körbe nézett a bár széken, majd öltönye belső zsebéből előkapott egy köteg pénzt és felkiáltott.
- Mindenki a vendégem! - mosolyogta, majd ahogy lassan visszafordult a pulthoz, úgy hagyott alább a mosolya is.
- Persze... mondogasd csak. A következő pillanatban meg majd mindjárt jön valaki, beszól, elkezdtek itt karatézni, aztán megint mehetek három nap kényszerszabira. - vázolom fel a kilátásban lévő helyzetet, a deja vu miatt, és amiatt, amit itt művel. A csapatunk rangsorjában én helyezkedtem el anno a második helyen, mondhatni a jobb kéz voltam, meg erő ember és a beolvadás bizonyos körökben is az én feladatom volt. Nem kell hatalmas nagy, alvilági dolgokra gondolni, de azért nem is egy kis üzlet körbe kellett beszivárognom. Ezért hívtak a három fejű kutyának. Ő pedig... nos ő volt Lucifer. Talán magyaráznom sem kell, hogy miért. Alkukat kötött, üzletelt és behajtotta azokat. Akkoriban jóban voltunk - nem keféltünk vagy ilyesmi, de kellett egy bizonyos mértékű bizalom, hogy együtt dolgozhassunk -, míg becsúszott egy baki, én onnantól kihátráltam és inkább elmentem drogot árulni, meg itt dolgozni. Nem értette miről beszélek, de nem is baj. Ő pontosan az az ember, akinek sosem beszélnék Julianről, nem, hogy a szakmájáról, vagy az eddig történtekről.
- Jó, mindegy. - legyintett, miközben bontottam neki egy sört és oda csúsztattam neki. Persze érzem én, hogy nem baráti látogatásra jött, és igazán összerakhatom a kezeim, hogy Julian, majd a suliba igyekszik.
- Beszélhetnénk egy kicsit kevésbé nyilvános helyen...? - kérdezte, megemelt szemöldökkel, mintha már most sietős volna, de azért elfogadta a sört és rá is gyújtott. Jó látni, mosolyogtam is meg minden, de mikor beszélgetésre kerül a sor valami csendes helyen, annak vagy kényszer szaga van, vagy olyasmi, amiről hallani sem akarok és akkor én megütöm, ő pisztolyt ránt és megpróbálunk alkut kötni. Itt jó, sokan vannak, tömegben megnem balhézik.
- Háát... nem is tudom... - csóválom fejem még mindig barátságos mosollyal arcomon, de jól leolvasható róla az is, hogy nem, nem akarok menni. Cicceget, ami már most rosszul hangzott.
- Hogy vannak a kölykök...? - kérdezte, és egyből az ugrott be, hogy velük fog fenyegetőzni. De mi van, ha nem? Nem igazán tudom, mi volna erre a helyes reakció.
- Jenny, átvennéd egy pár percre a helyem? - szóltam oda a kollégának, miközben már vettem le a kötényt és intettem neki, hogy jöjjön a raktárba.

Mindeközben odahaza zajlott az élet. Lucy és Leo még a suliban voltak, a program miatt, amit már csak azért is vártak nagyon, mert tudták, hogy nem egy unalmas szakmáról fognak hallani. Lucyfer már előre olyan emelt fővel ült a helyén, mintha ő lenne az atyaúr isten, aztán merjen neki beszólni valaki. Leo... nos ő nem teljesen értette, hogy mi ez az egész, mert még azon se igazán lépett túl, hogy Juliannek semmi köze a gyámhivatalhoz, plusz totál össze van zavarva a kapcsolatunkat illetően is - mondjuk ezzel nincs is egyedül - és nem tudja eldönteni, hogy a kis mókus most barát, vagy gyakorolnia kellene, hogy őt is apának szólítsa. Még volt egy kis idő, mielőtt megérkeztek volna az első szülők, és addig is a tanár tartott osztályfőnökit. De akik korábban érkeztek, azok is kint várakoztak, kb. olyan izgatottan, mint akik minimum valami vizsgára készülnének. A férfiak mind öltönybe voltak, vagy ha komoly szakmájuk volt, akkor egyenruhába, a feleségek meg - már amelyik ott volt - bíztatta őket, meg igazgatták a ruháikat.
Közben otthon Lisbeth épp a szobájában feküdt ágyában és naplót írt, Sully pedig dolgozott.
Ellenben Julie korábban érkezett meg a suliból, és mivel azt hitte otthon leszek, a házba is az emeleti ablakon keresztül mászott be szobájába, ahol hamar ledobta cuccait, és elkezdett átöltözni a mai küldetéséhez, ami a táblája alapján Kian és a kibérelt kastély volt, ahová valamilyen oknál fogva őt nem hívta meg. Nem volt ritka, ha valaki megvált tőle, mint munkavállalótól, de Kian se szó se beszéd egyik napról a másikra nem jelentkezett, ami Julienak gyanús volt. A hírekből és a rendőrségi rádióból tudta meg azt is, hogy Cale és Travis meghalt, illetve, hogy Rowan megszökött. Az, hogy éppen egy halálos csapdába szándékszik belesétálni, nos... fel sem merült benne.
Hát sosem állítottam, hogy velünk unalmas az élet, és ha mind ezeknek szemtanúja volt Julian, akkor most lehet el kell gondolkodnia, hová szándékszik indulni. De akármelyiket is választja, unatkozni nem fog, én pedig úgy is keresni fogom... amennyiben sikerül leráznom a Pokol urát.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyKedd Szept. 05 2023, 17:48

Spy and his boyfriend


Miközben a kamerákat néztem több érdekes jelent is a szemeim elé került. Többek közt Roman és a másik férfi beszélgetése. Igyekeztem fókuszálni, szájról olvasni, igyekeztem megfigyelni a jelenetet, értelmezni. Nem úgy tűnt, mint két jó barát beszélgetése, inkább mint két kellemetlen ismerős találkozása.
Hátra felé mentek a raktárba, ott pedig nem volt kamera. Nem tudtam követni az eseményeket.
Közben otthon az önjelölt Batgirl is kezdett akcióhoz öltözni, ami cseppet sem tetszett. Ehhez én kevés leszek, főleg, hogy két gyerek vár rám az iskolában. Ezek után már ki tudja ott mi vár, főleg, hogy Lucy is ott volt. Muszáj lesz erősítést hívnom és tudtam is ki a megfelelő név a telefonkönyvben. Mobilt ragadtam és már tárcsáztam is. Jó barátom és jobbkezem, Elijah Lincoln volt a vonal végén.
- Áh, Elijah... van rám egy kis időd?
- Pisztoly kell? - kérdezett vissza.
- Meglehet.
Nem telt bele sok idő, szinte, amint én útrakész állapotba kerültem, Milton pedig távozott Elijah is megjelent. Együtt néztük a kamera közvetítette adást.

- Utoljára a Kick Ass-ben láttam hasonlót, tizenkét éve a moziban. Mi folyik itt?
- Én sem tudom még, de nekem mennem kell az iskolába. Egyrészt, mert ott is van két kölyök, másrészt, mert apa-gyerek nyílt nap van ma. Vagy mi.
- De neked nincsenek is gyerekeid.
- Nem nekem, ennek a csávónak, akinek szívességet teszek.
- Áh, értem. És miért is kameráztad be a házát?- tudakolta gyanakvón.
- Mert nem akartam, hogy a gyerekek az öngyilkosságba, vagy a javító intézetbe rohanjanak - füllentettem.
- Áh, értelek. Értelek. Nem hiszek neked, de értelek. Akkor én most megyek a címre, te pedig mész vigyázni a másik kettőre?
- Igen. De jobb, ha óvatos leszel, ezek kőkemény csirkefogók!
- Ugyan, egy kislánnyal, meg neadj isten még pár gyerekkel elbírok. Ismersz, hány bűnözőt füleltünk már le.
- Ezek szerintem komolyabbak, mint pár gyilkos - vigyorogtam kissé kárörvendőn.
Hitetlenül csóválta a fejét, én pedig tovább vigyorogtam rá.
- Majd megtapasztalod - feleltem sokat sejtőn.
Elhagytuk a lakásom, majd megindultam a táskámmal az iskola felé, Elijah pedig Roman ingatlanja felé, miközben ő is nyomon követte a kamerákon az eseményeket, bár még mindig nem hitt benne, hogy komoly dolgok lennének készülőben.

Mikor én megérkeztem az iskolához, már mentek befelé a szülők, így én is csatlakoztam, elszívott cigarettám csikkét pedig félre hajítottam. Követtem a szülőket, akik az adott irányba mentek, közben igyekeztem felmérni a terepet, hogy minden rendben van-e. Ha esetleg kellett, mutattam az okmányokat, hogy ki vagyok én. Roman Hemlock.
Idő közben Elijah is megérkezett a címre. Viszonylag eldugott helyről szemlélte hol az ingatlant, hol a kamerák képét a táblagépről.
Nem aggódtam érte, jól képzett férfi volt. Értett az önvédelemhez, volt fegyvere - amit persze nem a gyerek ellen hozott, hanem ha meg kéne őket védeni - és okos ember volt. Nem aggódtam, hogy felsülne, sok közös kalandon voltunk már túl, ismertem a képességeit. Bíztam benne, hogy most is jól fog szerepelni.




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyKedd Szept. 05 2023, 18:31
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Míg én a bárban igyekeztem helytállni a régi ismerőssel szemben, addig a két kicsi - mondhatni kicsi, mert azért már 11 évesek - lényegében tűkön ülve várták a nem mindennapi eseményt. Nem csak azért, mert ilyesmiben nekik még nem volt részük, hanem, mert azontúl még ráadásul végre valami példaképszerűség fog beszélni helyettem. Én is bíztam benne, hogy minden rendben fog menni, és szerintem ők is ezen izgultak. Leo biztosan.
Mikor Julian megjelent, a legtöbb iskolába gyakran látogató szülő gyanakodva fürkészte, pláne azok, akik tudták ki kinek az apja. Egy párnak az is feltűnt, hogy én megint nem tettem tiszteletem, bár aligha okozna egy kellemetlenséget a számukra. A tanárnak is szemet szúrt az öltönyös kis mókus, és mivel nem példátlan, hogy a szülők rossz napon érkeznek vagy rossz helyre várnak, oda is ment, hogy útba igazítsa, míg fel nem mutatta iratait. Furcsán is nézett Julianre, mert abban ő is biztos volt, hogy ő nem én vagyok, de a dohány szagtól eltekintve, külsőre már is jobbnak ítélte meg a helyzetet. Nem mintha nekem nem volna otthon öltönyöm valahol, csak hát... most kinek öltözzek ki...? A kölyköknek?
Végül a tanárnő beterelte a szülőket a terembe, ahol a diákok, jó formán 4-esével, 5-ösével ültek kisebb kör alakú asztaloknál, és izgatottan mocorogtak helyükön, hol saját szüleiket keresve, hol a többiekét fürkészve. De azért a szülők sem nagyon tettek másként. Akadtak köztük jó páran, akik lenézően találgatták ki mivel foglalkozhat, mennyivel magasabb pozíciót tölthet be. Én gyakorlatilag mindig le voltam nézve, bár a legkevésbé sem érdekelt. Julianről viszont egyenlőre csak találgatni lehetett. Az egyedülálló anyák persze egészen más miatt nézegették. Leo egy pillanatig sem érezte, hogy ne volna ez abszurd, miután Julian belépett. Úgy integetett oda, mintha évek óta a család része volna, és minimum ő süti a legjobb palacsintákat reggelente. Lucy hullámzó szemöldökkel figyelte a felsorakozó szülőket, köztük Juliant is, akire ugyan számított, de tekintve, hogy ő abban a hitben van, hogy még mindig kém, kíváncsi volt mit fog előadni. A szülők jobbára a terem szélein tudtak leülni, állni, vagy a végében, de miután mindenki elfoglalta helyét, a tanárnő becsukta az ajtót majd egy rövid köszöntő és eligazítást követően át is adta a szót az első szülőnek. A gyerekek névsora szerint léptek a tábla elé a szülők, szóval volt is nagy kíváncsiság, hogy Julian vajon melyik poronty neve hallatán lép ki a tömegből. Új volt, idegen, így az egész műsor alatt úgy figyelték - jobban, mint magát a műsort -, mintha már is kiakarnák közösíteni. Mint a suliban a gyerekeknél. Aztán eljött az ő ideje is. Leo olyan csillogó szemekkel követte, ahogy kilépett, mintha ő volna az atya úr isten. Lucy adta saját magát, karba tett kezekkel, gyanakvóan minden miatt, figyelte mi lesz ebből.

Mindeközben Julie akcióba lendült, mert attól tartott, nem Kian aljassága miatt nem kereste a lányt, sokkal inkább, mert bajban volt. Nem volna példátlan, bár ő még nem tudott róla, hogy mióta utoljára látta a vöröst, nos... kicsit megváltozott.
Mikor elkészült, felfegyverkezett, kimászott a szobájának ablakán, mintha otthon se lett volna, majd sietve elment az utca végéig, persze gyakorta körül nézve, mert volt egy olyan sanda gyanúja, hogy valaki figyeli. Ő még nem olyan tapasztalt e téren, ezért könnyen figyelmen hagyhat jeleket, amiket mondjuk egy képzett katona vagy kém nem. Mikor elért az utca végében lévő sikátorhoz, volt ott egy kisebb, első ránézésre már használaton kívüli garázs, amit végül ő nyitott fel egy letakart számkódos zárral, és rántotta fel a garázs ajtót. Belépett, kicsit motoszkált odabent, majd egy nagy morgás, és szépen kigurult sisakban egy lila mocin. Igen, nos sok olyan dolog van, amiről én nem tudok, de sanszos, hogy erről még a testvérei sem.
Szinte kirobbant a garázsból, ami magától le is zárult utána és útnak eredt a kastély felé, aminek a címét csak azért tudta, mert igyekezett hasznos kapcsolatokat kialakítani - adok-kapok módon - Kian orvos alkalmazottjaival a labirintusban. Elég gyorsan ment, de jól elkerülte a kocsikat és, ami azt illeti a radarjának köszönhetően a zsarukat is. De még így is bele telt egy jó 20 percbe, míg elérte a kastély, ami már bizony-bizony lángokban állt. S ha ez még nem volna elég baj, ha csak nem maradt le nagyon Elijah, akkor bizony őt is kiszúrta. Már pedig, aki nem Julian, az bizony Julie ellensége.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzer. Szept. 06 2023, 18:52

Spy and his boyfriend


Az eltelt évek során nem csak azt szoktam meg, hogy életveszélyben vagyok, hanem megszoktam azt is, hogy olykor hülye helyzetekbe keveredek. Ez is épp egy ilyen helyzet volt. És Milton még engem tartott hülyének, túlzónak, amikor erősködtem az okmányok miatt. Most ilyen jól jött, hogy felkészült voltam.
Hát igen, az évek, meg a rutin.
Nem zavartattam magam az esetleges lenéző pillantások miatt, vagy a kiközösítő szemek miatt. Egyrészt, amúgysem akartam közéjük tartozni, nem akartam, hogy befogadjanak. Hogy miért? Mert nem én voltam Roman. Egy percig sem érdekelt egyik szülő sem, nem is foglalkoztam velük. Leginkább a telefonommal törődtem. Vetettem egy-két pillantást a kijelzőre a kamerák miatt, majd eltettem.
Másrészt azért sem érdekelt, mert nem függtem egyiktől sem. Csupa vadidegen arc, akiket életemben nem láttam. Azt se tudtam ki-ki. Márpedig az idegenek pillantása nem jelent semmit. Nem számottevő. Nekem sem volt ott a fele társaság sem szimpatikus, most akkor én is nézzek csúnyán. Ugyan.
A magam részéről én inkább Roman gyerekeire figyeltem, miattuk voltam itt.
Aztán meghallottam a nevet. Roman. Jelen pillanatban a farkaskoma én voltam, így én mentem ki.
Én is éreztem, mennyire komikus is a helyzet, de mit tehettem? Mondanám, hogy így jár jól mindenki, de ebben cseppet sem lehettem biztos. Hogy ki mivel járt a legjobban, azt majd a végén állapíthatjuk meg teljes bizonyossággal.
Hogy kínosnak éreztem-e, amit teszek? Picit, de ez fele annyira sem volt kínos, mint mikor Rómában egy leszbikus apácapárossal utaztam egy liftben és hallgattam, mit fognak majd csinálni, ha hazaértek a zárdába, de még mielőtt meghallgatják a pápa beszédét.
Nesze neked kereszténység és apácaság. Ma már semmi nem a régi.

Miután kiálltam a gyerekekhez arra gondoltam mennyit kell majd innom nap végén, hogy kiheverjem ezt a napot. Talán egy fél üveg tequila. Kb. Jó nyomon járok. Az is megfordult a fejembe, hogy bekamuzok valami jó kínost, de elvetettem a gondolatot. Nem akartam kitolni a gyerekekkel.
Megköszörültem a torkom, majd bemutatkoztam és belekezdtem a történetembe.
- Roman Hemlock vagyok. Magánnyomozó. Az én munkám az, hogy olyan nyomozásokat végezzek, amiket a rendőrség nem végez el, vagy a megbízóim szerint nem végezték el rendesen. A legtöbb ember fejében olyan kép él rólunk, hogy féltékeny feleségek nyomoztatnak velünk, vagy kóbor kutyákat keresünk meg, pedig a munkánk ennél többről szól.
A rendőrséget kötik bizonyos törvények. 48 óránál hamarabb nem kezdhetnek el eltűnt személyek után nyomozni, vagy bizonyos feltételek miatt le kell zárniuk egy eltűnt személy utáni kutatást. Vagy el sem kezdhetik. Ez rám, illetve kollégáimra nem vonatkozik. Feltételektől függetlenül végezhetünk kutatói munkát.
Továbbá végezhetünk cégekkel szemben átvilágítást, háttértörténet feltárást, gazdasági átvilágítást. Sikkasztások ügyében is nyomozhatunk, lehallgathatunk és rögzíthetünk hanganyagot is. Sajnos a képanyag rögzítés nem minden esetben megengedett, de vannak kiskapuk.
Számtalan más munkát is végezhetünk, de kiemelném az egyik legfontosabbat. Jogunkban áll felülvizsgálni a már lezárt rendőrségi nyomozásokat és bizonyos esetekben kérvényezhetjük az eset újra megnyitását is, ha megfelelő érvek és bizonyítékok állnak rendelkezésünkre. Ez annyit tesz, ha valakit börtönbe zárnak gyilkosság miatt és lezárják az esetet, akkor mi megtehetjük, hogy megbízásra végzünk egy felülvizsgálatot és ha elég nyomós érv összegyűlik, akkor elérhetjük, hogy a rendőrség ismét nyomozzon és ha kiderül, hogy az elítélt ártatlan, akkor megtalálhatják, vagy megtalálhatjuk a valós elkövetőt.
De miért érdemes magánnyomozókhoz fordulni? Nekünk sokkal nagyobb terünk van és messzebbre ér a kezünk, mivel nem kötnek a rendőrségi jogszabályok. Természetesen ránk is vonatkoznak jogszabályok, de mást írnak elő, mást követelnek meg.
Nincsenek területi korlátozottságaink és eljárásbéli megkötések. Több mindent tehetünk meg attól független hol tesszük, csak a törvényes kereteken belül, amik persze számunkra kijátszhatóak, ha ismerjük a kiskapukat. Éppen ezért, mi nagyobb eséllyel és sokkal hamarabb találhatunk terhelő bizonyítékokat, mivel gyorsabban és kötetlenebbül tudunk dolgozni.
Jogos lehet a kérdés, hogy egy magánnyomozó milyen képzettségekkel rendelkezik. Járt-e rendőrakadémiára, van-e pszichológiai végzettsége, alkalmasságija? Mennyire ért a joghoz?
Végzettségem szerint én fizikus doktor vagyok. A Harvard Egyetemen végeztem, ám rendelkezem katonai múlttal és dolgoztam a "rendészetben" is.
Viszont önök feltehetik a kérdést. Bárki lehet magánnyomozó? Majdnem. Ma Amerikában, ha valaki elvégez egy magánnyomozó tanfolyamot, szakképzést kiválthatja a vállalkozóit. Európában sokkal másabb a jogszabály, ott nem megy ennyire könnyen, több feltételnek és háttérnek kell megfelelni, de itt, nálunk idehaza más a helyzet.
Viszont érdemes tájékozódni. Rá kell kérdezni a nyomozónál, hogy volt-e korábban rendőr? Jó pont, ha igen. Rendelkezik jogi végzettséggel? Jó, ha igen. Jó, ha megfelelő pszichológiai érzékekkel rendelkezik, hiszen fontos az elkövető megfejtése miatt, az emberismeret miatt. A képzések csak alapokat adnak, de a tényleges jogi és rendvédelmi háttértudást nem adja át teljesen, jó ha van előképzettség, vagy érzék.
Gondolom felmerült a kérdés, hogy én milyen képességekkel rendelkezem. Mennyire vagyok jó a szakmámban, éppen ezért szeretném demonstrálni, miképpen olvasok az emberekből.

Rámutattam az egyik apára.
- Tudom, hogy ön mérnökként dolgozik New Jerseyben, ahogy azt is, hogy macskájuk van otthon és nemrég hitelt vettek fel. Remélem a felesége alkohol és nikotin problémája nem okoz majd gondot a törlesztő kapcsán - pillantottam a nőre mellette. - A helyében figyelnék mikor-mire költ.
A tanárnő felé mutattam.
- Ön pedig válófélben van a férjével, ami a gyerekeit nem igen érdekli. Vagy azért, mert még nem tudják mit jelent, hisz fiatalok, vagy mert amúgysem éltek példás házas életet. Egy ideje már külön kasszán vannak, ami nem volt jellemző a párkapcsolatukra, és sejtem, ha elválnak, önnek kell majd kiköltöznie. A kutya kinél fog tovább élni?




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzer. Szept. 06 2023, 20:38
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Őszintén bevallom, nem a legjobb a veszélyt érzékelő radarom, ha a kölykökről van szó. Ha így volna, a padlásra zártam volna Sullyt, Julien nyomkövető bokaperec volna és Lis sem kerülne folyton a rendőrségre lopás miatt. De csak akkor érzékelem, hogy beüthet a szar, ha közvetlen a környezetemben történik a dolog. Látnom, hallanom kell dolgokat, hogy összerakjam őket. És bevallom őszintén Lucifer jelenléte általában sem, de most még annyira sem volt épp pozitív dolog. Nem ért a szép szóból, ellenben tudja hova szúrjon, ha megakarja szerezni, amit akar. El is vonultunk a raktárba, mert ott csend van és jobbára ember mentes. Most azt éreztem, hogy meg se hallgatom, akkor nem én, hanem a gyerekeknek esik bajuk, amit meg ugye nem szeretnék. Így is gyakorlatilag egy vékony pallón egyensúlyoznak a szakadék felett és próbálnak nem a mélybe zúgni, nem kell, hogy még lökdössék is. Szokatlan, de a legkevésbé sem egyszerű kéréssel - vagy inkább kötelezően elvégzendő munkával - állt elő. Persze nem akartam belemenni, ő meg hajtogatta, hogy csak egyszeri alkalom, csak ijesztgetés, és különben is, amit zsebre teszek, megtarthatom, senki sem tudja meg. Ja... kár, hogy éppen egy magánnyomozóval kavarok... végülis ki tudná meg...? Belekeverte volna a gyerekeket is, ha nem vágok közbe. Szóval rábólintottam, lebeszéltük a részleteket, ő elment, én pedig úgy téve, mintha csak az időjárási migrén gyötörne, folytattam a munkát.

Mindeközben a suliban zajlott az élet. A szülők igyekeztek a legjobb színben feltűnni, még azok is, akik tudták, hogy az előzőleg hallott szakmához képest az övé elég gáz. Mindig volt egy kis susmorgás, el-el pillantgatás, de jobbára csendben végig hallgattak mindenkit. Aztán jött az osztály egyetlen ismeretlen tagja. Már akkor elnémult a terem, mikor csak kiment, de azért, akik ismertek, tudták, hogy ő nem én vagyok, csak hangos gondolatokba nem merték önteni egyenlőre. Aztán ahogy Julian beszélni kezdett és bizonyossá vált, hogy a szakmája valós, csupán a neve kamu valamiért, már nem is nagyon akaródzott megvádolni senki sem azzal, hogy ki ő. A gyerekek nagy része érdeklődve hallgatta, másik részüket csak azért nem érdekelte, mert vagy mobiloztak a pad alatt, vagy egyszerűen nem jutott el hozzájuk, hogy Julian... khm... akarom mondani Roman lényegében egy menő kémszerűség. Gyerekek... Leot is lenyűgözte a sok duma, bár szerintem felét sem értette, de az neki is leesett, hogy ez bizony nem olyan, mint a pizza futárkodás. Lucy meg azon szórakozott, hogy Julian mondadója mennyire megfagyasztotta a tömeg hangulatát. Mintha egy fagyasztóban lennének a jeges húsok közt. Julian részlet beszámolója után pedig kifejezetten tartózkodtak bármiféle kérdéstől, attól tartva, hogy célponttá válnak. Nos... ez így sem jött be, és a néha kipécézett emberke után már inkább féltek tőle. Még ha nem is olyan eget rengető, de mindenkinek voltak sötét titkai. Szóval... le a kalappal kis mókus, jól elkaptad a töküket. Egy ketten, még az óra befejezése előtt kimenekültek a teremből méltatlankodó hangok kíséretében, gyereküket kiragadva a padból, míg mások egyszerűen földbe gyökereztek és próbáltak nem is létezni.
- Na most ugassatok verebek! - pattant fel végül Lucy, ahogy csend lett és hátra fordulva a szülők és kölykök felé mindenkinek be mutatott. - Ha valakinek nagy lesz a pofája, lepereljük róla a gatyáját is, értve vagyok, seggarcok?! - kiáltotta, s szinte egyből után meg is szólalt a csengő és mindenki higgadtságot színlelve menekült haza a gyerekével.
- Jó voltál apu vagy anyu...! - ugrott ki a padból a kócos szőke és tartotta a tenyerét egy pacsi erejéig. Leo ellenben bűnbánó és értetlenkedő arccal vette hátára táskáját és lépett oda Julian elé.
- Én ezt nem értem, Carter bácsi. Az előbb azt mondtad a szülők egyikének, hogy az ital és a cigi rossz. Akkor most ezért nyomoztál apa után is? Mert iszik és cigizik? - kérdezte.
- Indulás haza! Én vezetek! - ugrált Lucy és megfogva Julian kezét húzta maga után, hogy mielőbb a kocsihoz érjenek.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzer. Szept. 06 2023, 21:31

Spy and his boyfriend


Olybá tűnt, hogy az emberek megrettentek kicsit a szakértelmemtől, némelyek pedig megsértődtek. Nem is értettem miért. Azért megengedtem magamnak egy laza mosolyt, amolyan "nesze nektek" mosolyt. Ki tudja, talán a jövőben már kicsit máshogy fognak hozzáállni a Hemlock családhoz.
Csak tudnám honnan jött Lucynak, hogy pereskedés. Nekem semmi közöm nem volt sem az ügyvédi, sem a bírói munkához. Furcsa egy gondolatmenet volt. Hát nem voltam én jogász, sima nyomozó voltam.
Leo kérdését még kevésbé értettem. Én egy szóval se mondtam, hogy az alkohol és a cigi rossz dolgok.
- Nem, én nem ezt mondtam. Én azt mondtam, hogy nem kéne a hiteltörlesztésre félre tett pénzt italra és cigire költeni, ha rezeg a léc, hogy elviszi a bank a kéglit - javítottam ki a fiút. - Én is cigizek és inni is szoktam. Nem rossz, csak tudni kell mértéket tartani.
A kocsi felé menet azon gondolkodtam Elijahhal vanjon mi lehet. Lehet fel kéne hívni, de végül letettem róla. Ügyes fiú, biztos jól boldogul. Ráadásul egy kislányt szemmel tartani nem lehet nagy kihívás. Oké, jó, cserfes, de mi lehet a legrosszabb, amibe belekeveredik?
Na és vajon Romannel mi lehet a helyzet? Ki volt az a pasas, akivel elvonult? Erre rá kell majd kérdeznem nála. Óvatosan, nem lebuktatva magam.
Lucy felé fordultam, aki vezetni szeretett volna. Vajon megengedjem? Már csak kíváncsiságból is. Lehet elment az eszem. Lehet tud vezetni... ki tudja, lehet Sullivan tanította, vagy Roman, csak nekem még nem mondták. Az én apám is már nagyon korán tanította nekem a kocsi kezelést, hogy ha oda kerül a sor, ne induljak nulláról.
Végül úgy döntöttem az anyós ülésre ülök és meglátom mit tud. Talán baleset mentesen haza tud vezetni. Remélem Roman még nem ért haza, mert akkor lehet lesz egy veszekedésem vele, hogy hogy lehettem ilyen hülye, hogy engedtem vezetni. És jogos lenne a kérdés, hisz ez nem tanuló autó.
Bár még mindig az ominózus kijelentésén járt az eszem... apu, vagy anyu... Na ja. De várjunk csak, én akkor most a nő vagyok a kapcsolatunkban? Vagy mi a fene. Ez kész elmebaj. Ha mi most meleg szülők vagyunk, akkor elvileg két apa vagyunk, nem anya és apa.




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzer. Szept. 06 2023, 22:30
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Miután Lucifer lelépett, igyekeztem nem állandóan ezen rágódni, és lefoglalni magam a munkával inkább, meg azon töprengeni, hogy vajon Julian jól bírja e. Az órára pillantva már véget kellett, hogy érjen a suli, bár nem idegeskedem, hogy még nem hívott. Ez nem is olyan nagy dolog, mármint, köztünk legyen szóval, azért az, de úgy teszünk, mintha nem volna. Később is megbeszélhetjük, munka után. De azért érdekelt, hogy mi van velük. Hogy nem e sokalt be és a kölykök után egyből hullarészegre issza magát. Megérteném, de komolyan, főleg, hogy még a szülők gyűlölködő pillantásait is el kellett viselnie. Hamarosan úgy is lejár a munka, nekem legalább is, és mehetek haza, aztán, ha esetleg már nem lenne ott, akkor felhívom, és közben ki találok valamit, hogy miért nem leszek elérhető hétvégén se a bárban, sem neki, se otthon.

- Óu, akkor jó. - bólintott, bár nem merte volna azt mondani Leo, hogy nem teljesen értett minden egyes szót, de azt kivette, hogy nincs baj, mert már béke van köztünk. Lucy pedig már ment volna, bár nem is igazán az otthon kényelme csábította, mint inkább a drága kocsi vezető ülése és kormánya. Leonardo beült hátra, őt nem zavarta, hogy nem ülhet elől, mert hátul végre akkora helye volt, mint még soha. Függetlenül attól, hogy ugyanúgy középen ült bekötve magát. De szerette a középső részt, mert ha akart valamit, mindig előre tudott hajolni az ülések támlájába kapaszkodva és tudott szólni.
- Apa sose engedné, hogy vezessen, mert a gta-ban is mindig mindenkit elüt. - motyogta aggodalmas arccal Juliannek, miközben kidugta fejét az ülések közt, amit Lucy nyomott vissza.
- Kussolj! - mordult rá, majd bájosan mosolyogva pillantott Julianre, miközben visszahelyezkedett az ülésbe és be is kötötte magát. - Hazudik. Nálam jobb utcai versenyző nem létezik, ne aggódj, negyed annyi idő alatt hazaérünk. - vigyorodott el, és amint megkapta a kulcsot, kétségkívül tudta mit kell vele kezdeni, ahogy a pedál és a váltó sem volt számára ismeretlen, bár megjegyzem, nekünk jó ideje nincs már kocsink.
Persze lehetett volna pánikolni, de hát azért ő sem akart volna kipurcanni, így, amint az ő 140 centijével elérte a pedált és kilátott a kormány mögül is, ami önmagában sem volt rossz teljesítmény, némi nyújtózkodással, de simán kitolatott a parkolóból, aztán normális sebességben elindult. Még a táblákra is figyelt, sőt az irányjelzőt is használta. Lehet, hogy elbaszott egy csonka család vagyunk, de azért a kölyköknek is meg van a maguk tehetsége és esze, csak éppen sosem kürtölik világgá. Ők tipikusan azok a kölykök, akiket a természetes kiválasztódás sem vetne el. Nem mondanám, hogy hála nekem, bár bőven hozzájárultam azzal, hogy nagyrészt alig foglalkoztam velük.
- A 27 éves exem is vezetést tanított, ő mutatta meg, mire kell, mire érdemes figyelni, és mit lehet telibe szarni. Amíg azok a kis faszok a suliban a virág részeiről írták a dogájukat, én megtanultam vezetni, hogyha... hogyha egyszer apát megint lelövik és nem lesz, aki segítsen, előbb elvigyem a kórházba, mint, hogy kiérne a mentő. - sóhajtotta a végére kissé kínosnak tartva, hogy egy pillanatra majdnem... kimutatta, hogy vannak érzései. - De te jófejnek tűnsz. - pillantott el Julianre. - Ő is kedvel téged. Pedig hallottam, hogy jó nagy bunyó volt miattatok a bárban. - vigyorodott el, ahogy felidézte a mástól hallottakat.
Aztán lassan, de megérkeztek, szerencséjükre, még azelőtt, hogy én is így tettem volna. De mivel busszal mentem, kb. 5 perc eltéréssel már én is ott voltam. Leo addigra már a szobájában volt, Lucy meg visszaadta Juliannek a kocsiban megfújt öngyújtóját. Megakarta volna tartani, de végül úgy ítélte meg, hogy talán ő tényleg megéri a pénzét, és nem kéne idegileg kicsinálni. Lis a szobájában lapított, mert aggódott Juliert, de nem mert szólni, hogy még mindig nem ért haza, pláne, hogy fogalma sincs hová ment.
- Hé, kis mókus! - léptem oda Julianhez, mikor én is beértem őket a háznál. - Na hogy ment? Nagy meglepetésemre egyben vagy, szóvaal... vagy el sem mentél... vagy van egy szerkezeted, amivel láthatatlanná tudtál válni és úgy sikerült túlélted... - viccelődöm és ha csak nem lök el a kölykök előtt, akkor meg is ölelem és egy üdvözlő csókot is kap. Csak szépen óvatosan és finoman adom majd elő magam, mert fene tudja, ő mennyire lát át az embereken.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 18:13

Spy and his boyfriend


Tudtam, hogy necces dolgot engedtem meg, hiszen nem csak a kocsim láthatja kárát, de ha egy rendőr jön szembe, akkor aztán magyarázkodhatunk. Nincs olyan mentség, ami hihető lenne, akkor bizony alaposan meghurcolnak, ha sittre nem vágnak.
- Hééé. Azért kedvesebben is csendre lehetne inteni - dorgáltam meg finoman, bár én is szoktam vulgáris lenni. De ők ne szokják meg, mert akkor ebbe nőnek bele. Bár valszeg Roman sem beszélhet otthon szebben.
Leo baljós előérzete nem igazolódott be. Szépen vezetett, én pedig úgy ültem mellette, mintha én lennék a vizsgabiztos. Olybá tűnt nincs semmi okom az aggodalomra, a kocsi egyben fog maradni és mivel rendőr sem volt a környéken nem fognak lesittelni sem. Nem mintha nem lennének meg a kapcsolataim, hogy már aznap kiengedjenek...
27 éves ex? Ugyan. 11 éves, vagy mennyi. Azt sem tudja mit jelent az. De persze nem akartam megbántani, úgy tettem, mintha elhinném. Jó színész voltam, éltem a képességeimmel. Azt viszont sokkal könnyebben el tudtam hinni, hogy Romant lelőtték. Kemény dolog a drog biznisz, ahogy az a bár sem éppen a békés tanárok és üzletemberek kis közössége volt.
Nos, hogy az apja kedvel-e... nem is kicsit. Túlzottan... De nem igazán bánom, én is kedvelem az apját. De azért az, hogy miattunk volt a bunyó... erős kifejezés.
- Én csípem az öreged, de nem miattunk volt a bunyó. Bejött egy terrorista, aki a fejemet akarta, én pedig elláttam a baját, a berezkerek, vagy kik pedig kiadták az útját. De nem voltam hanyag, próbáltam a nyomára bukkanni, de nem találtam sehol. Majd előkerül egyszer. Mindig előkerül.
Azért persze megköszöntem, hogy jófejnek tart, bár nem értettem miért próbálta minden áron leplezni, hogy érző lélek. Pedig ígyis észre lehetett venni, főleg, ha valaki olvas a sorok között, ahogy én szoktam.
De meghagytam őt abban a hitben, hogy nem láttam át rajta, nem akartam letörni az önbecsülését, vagy bármit véteni. Jobb, ha megmarad a saját kis világába, hitében, magáról alkotott képében. Egyelőre. De aztán ki tudja. Ha elég okos, rájön, hogy csak játszom, hogy jobban érezze magát. Ki tudja.
Leparkolt, kiszálltunk, Leo pedig ment a dolgára, míg a lány visszaadta nekem az öngyújtót, amit észre sem vettem, hogy megfújt. Ha már a kezemben volt, rá is gyújtottam.
Érdekes egy lány, sok furcsa mesével, amiket szerintem senki nem hisz el neki, még én sem, pedig sok hihetetlen dolgot láttam már, de alapvetően nem rossz társaság. Csak furcsa. Viszont le a kalappal előtte, hogy ilyen fiatalon ilyen jól vezet. Megérte bizalmat szavaznom neki, talán mások is tanulhatnának könnyelműségemből. Néha jó dolog bevállalósnak lenni.
Roman is megérkezett, majd csókosan üdvözölt, noha kissé kellemetlen volt a lánya előtt csókolódzni. Azért ez csak egy intim perc, nem? Bár... jobban belegondolva, láthattak már rosszabbat is. Visszacsókoltam és jobbkezemmel megsimogattam közben a hasát.
- De ott voltam. Kérdezd csak meg őket. Szerintem mindenki oda volt az előadásomtól. Csak nézőpont kérdése, hogy milyen szempontból - nevettem, hiszen ki attól volt oda, hogy milyen fasza gyerek vagyok, ki pedig a kínos részétől volt oda és menekült inkább el. De kérem én, semmi olyat nem mondtam senkire, ami ne lett volna igaz. A jelek egyértelműek voltak.
Megszívtam a cigit, majd fejemmel intettem a háza felé, hogy menjünk be. Biztos örülnek majd nekem a többiek is, meg biztos van mit megbeszélnünk. Mert ugye történt ma valami a bárban, amiről lehet érdemes lenne szólnia nekem. Ha nem, max óvatosan, hátulról rákérdezek.




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 22:40
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Apa szerint megveretted magad. - kuncogta el magát Lucy, amiért az ő fejében teljesen másként történtek a dolgok, mert, hogy én másként meséltem el. Részlet kérdése.
- Igaz, azt is mondta, hogy a tárcád is megfújta, ami megmagyarázná az új játékokat, de végül így is barátok vagytok, szóval nem tudom... - vonja meg vállát az utat figyelve. - És még a nőkre mondják, hogy bonyolultak. - csóválta fejét mosolyogva.
Végül nem sokkal előttem - mázlijukra - hazaérnek, és, hogy Leonak ne kelljen vallomást tennie a maiakról, főleg a vezetésről, inkább bemegy a szobájába játszani. Lucynak nem okoz tartania a száját, meg úgy simán a szemembe hazudni sem. De most ő sem állta utamat, szóval egyből ki is sajátítottam magamnak a kis mókust. Az én kis mókusomat. El is nevettem magam a válaszán.
- Jézusom, és én még azt hittem mindenki flottul megy majd... - nevettem, bár el tudom képzelni, hogyha a bárban már az első percekben sikeresen magára uszított mindenkit, akkor mit műveltetett egy beképzelt, rátarti bandával egy terembe zárva. Nem baj, ezúttal büszke is vagyok rá.
- Ugye tudod, hogy a poci simi és a fejjel való házra mutogatás nálam dugást jelent? - szóltam utána vigyorogva. Mondjuk nálam mi nem? Mindenesetre a tornácig követtem, ott pedig csak addig álltam meg, amíg telefonon rendelte pizzát, mert hát... főzni nálunk senki sem tud nagyon, kaja meg csak inkább alapanyagok vannak, meg pia.
Oké, jól van, eddig minden rendben. Szerintem simán kihúzom ezt a napot gyanú nélkül. Amíg meg itt vannak a kölykök, addig mindig lesz is valami, ami lefoglalja. Bementem utána és becsukva magam mögött az ajtót, el is sétáltam a konyháig, hogy legalább tányérokat szedjek majd elő, meg poharakat, aztán a nappaliba mentem, ahol feltételezhetően ő is volt. Mert ha nem, akkor sprintelek fel a hálóba, miközben kapom le magamról a felsőt... Idő közben Sully is hazaér, fáradtan a munka miatt, és egy halk köszönést követően megy is a szobájába. De ő mindig is ilyen volt. Lis folyamatosan próbálja el érni a Juliet, mind eddig sikertelenül, miközben divat magazint lapozgat a szobájában. Lucy szintén a szobájába bandukol és nekilát a holnapi adag kábítószer gyártásának, amit ő ehető slimeba szokott tenni, így mondanom sem kell, amellett, hogy full legálisnak tűnik, veszik, mint a cukrot. Egyedül Leo jelenik meg végül a nappaliban és ül a kanapé végébe, mert most kezdődik a kedvenc meséje, A mancs őrjárat. Én kibontok két sört és az egyiket odanyújtom Juliannek, ha a nappaliban van. Aztán ledobom én is magam a kanapéra vagy a fotelbe és a kis mókusra nézek.
- Őszintén szólva meglepett, hogy ilyen jól ki jössz a kölykökkel. Pláne... velük... De örülök neki. Ne aggódj, élni fogok még a lehetőséggel. Már ha idő közben nem tiltanak ki a suliból, mert mindenkit kikészítesz... - mosolygom egy korty közben.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyPént. Szept. 08 2023, 13:25

Spy and his boyfriend


Azért a hallottakon érdemes volt elgondolkodnom és megvizsgálnom a valóság alapját. Megverettem magam? Hát... azért nem ez volt a teljes igazság, bár részigazság volt benne. Sokat segített a nemezisem is, hogy olyan helyzet alakuljon ki, amilyen. Nem én kezdtem, indokot adtak rá.
Az viszont meglepett, hogy a tárcám lenyúlását is bevallotta, ám egy dolgot nem értettem. Ezek a kölykök nem sima gyerekek? Akkor meg minek nekik játék, nem? Voltak, láttam, csak nem értettem mire fel. Tök jól lekötik magukat lopással, drogozással, sefteléssel, verekedéssel, köcsögösködéssel. Nem úgy tűnnek, mint, akiknek matchboxok kellenek, meg más játékok.
Jó a PS-t aláírom, de a többi nekem gyanús. Bár Leonak lehet. Ő az a fajta, aki leköti magát a rendes játékokkal és nem szeg törvényt. Tudtommal.
Végül a kocsi leparkolt a Hemlock rezidenciánál és a ház ura is megérkezett, aki rá jellemző módon meg is szeretgetett, majd megjegyzésére tockost adtam neki, de nem durvát, csak jelzés értékűen, hogy ez most nem az a pillanat.
Üdvözöltem zombie Sullit, majd figyeltem Leot, amint leült mesét nézni. A sört átvettem, majd iszogatni kezdtem, miközben a családfő szövegét hallgattam, közben elmerengve visszaemlékeztem arra hány szülőt kezdtem ki a tanárral együtt a viselt dolgaik miatt. Valószínűleg nem loptam be magam senki szívébe, de már-már megszoktam.
- Szerintem nem történt semmi komoly. Csak megfigyeltem és közöltem.
Azon kezdtem agyalni, Elijah miért nem jelentkezett még. Mégis hová mentek, hogy még mindig itthon a lány? Oké, Elijah csak egy árnyék, aki vész esetén avatkozik közbe, de már több, mint egy óra el tel azóta, hogy a lány kimászott az ablakon és lelépett. És Elijah semmit nem jelzett azóta sem. Ez rossz ómen volt...
Még vártam, nem akartam még beleavatkozni, hátha előkerülnek.
- És, történt valami érdekes a munkahelyeden? Azóta tért be hozzátok még egy öltönyös, hogy bajt keverjen? - utaltam magamra vicceskedve és a múltkori eseményekre, de egyben burkoltan céloztam is Luciferre. Persze ő nem tudhatja, hogy én tudok róla, ellenben szerintem nem csak a poén fog neki leesni, hanem azonnal elkezd majd gondolkodni mit hazudjon.
Hazudjon csak, szépen fokozatosan kiszedem én belőle az igazságot. Köpni fog, csak idő kérdése.
Megszívtam a cigim és belekortyoltam a sörbe.




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyPént. Szept. 08 2023, 19:43
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Óóó, nekem ne gyere ezzel...! - nevetem el magam, lehuppanva mellé, szabad, hozzá közelebb eső kezemmel átkarolva a vállainál. - Pontosan tudom, milyen az, ha megfigyelsz és közölsz. 3 napig javították miatta a bárt. - paskolgattam meg vállánál még mindig jókat kacagva. De tényleg. El tudom képzelni miket művelhetett. Ők meg most biztos vakarják a fejüket, hogy miként jelentsék a dolgot. Engem nem jelenthetnek fel, mert nem én voltam, neki pedig nem tudják a valódi nevét.
- De örülök, hogy ilyen kreatívan megoldottak. - mosolyog egy puszit nyomva a halántékára. Már-már kezdtem belenyugodni, hogy ma már minden simán fog menni, mikor kissé gyanús utalást tett a mai napomra. Még, jó, hogy nem ittam éppen a sörömbe, mert akkor tuti fuldokoltam volna tőle. De így is elkerekedtek szemeim egy pillanatra, mert még ha poén is volt, hogy ő is öltönyösként tért be hozzánk szétverni a bárt, azért... tekintve, hogy Lucifer is pont ma látogatott meg... Ezek után meg hogy a fenébe hozzam szóba a hétvégét? Még nem is válaszoltam
semmit, de már most éreztem a hurkot a nyakamon. Nesze neked nyakörv.
- Pff... hogy miii..? Öltönyös? Belőled egy is bőven sok. Veled meg úgy is jön a baj... - nevettem, bár az utolsó pár pillanatban már csak kínomban. Jó, hát végülis nem hazudtam, csak tereltem. Nem tudhatom biztosan, hogy tud e valamit, úgy köpni meg elég cinkes. De ha tud is, akkor is úgy kell tennem, mintha nem tudnám. Meg amúgy is... ő honnan tudhatná...? Már épp lehúzni készültem az egész üveggel, mielőtt esetleg ránk szakadna a plafon a további kérdésekre adott válaszom miatt, mikor csengettek.
- Na végre! Nem hallunk éhen! - ugrottam fel mellőle, miközben letettem az üveget a kávézó asztalra és mentem ajtót nyitni. A kezemben a pénzzel néztem fel az ajtóból, de nagy meglepetésemre nem a pizzás srác volt néhány dobozzal, hanem egy öltönyös faszi Julieval, nem éppen épséges kiadásban.
- Ez meg mi a picsa...? - kérdem összevont szemöldökkel. Először arra gondolok - ami a legvalószínűbb - hogy a gyámhivatal embere, aki megpróbálta elkapni, de Julie elverte és most... valamiért itt vannak, de a ruhájuk, és az alaposan elvert kinézetük nem erről árulkodott. Julie motorja vissza lett téve a garázsba, arról én nem is tudok, de még így is elég sokkoló volt így látni őket.
- Gyámhivatal? - kérdek vissza azért gyanakodó pillantással, miközben mögötte megjelenik a pizzás fiú is, akinek odanyújtom a pénzt, Julie meg ki is kapja a kezéből a dobozokat és fejével beljebb invitálja az idegent. Jézusom, ha most közli velem, hogy terhes... Szóval miután letette a konyhába a pizzákat, bement a nappaliba.
- Ha Ellie nem jött volna segíteni, most kurvára le lennék fejezve, szóval kösz. Nem tudom, honnan tudtad, de kösz. - magyarázta Juliannek, miközben levette maszkját és parókáját. - De izgalmas volt. Még ha nem is sikerült úgy, ahogy kellett volna. De nem baj, legközelebb majd elkapjuk őket. - sóhajtja.
Én csak ott pislogtam az ajtóban és még mindig az idegen fószert vizslattam, míg ki nem derült, hogy Julian barátja.
- Lemaradtam valamiről? - néztem hol egyikre, hol másikra, hol a harmadik. Julie akkor felém fordult.
- Átkísértem egy öregnőt a zebrán, de ellopták a táskáját, én pedig utánuk mentem. De túl erőben voltak, ezért nem bírtam el velük egyedül. Ellie viszont pont meghallott minket és segített. - magyarázta Julie, de szinte érezhető volt, hogy bár a sztori klappol, azért elég hihetetlenül hangzik. Kérdőn néztem utána a fickóra.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyPént. Szept. 08 2023, 20:52

Spy and his boyfriend


Nem tudtam nem jót nevetni Roman megszólalásán. Hát igen, vannak, akik rosszul reagálnak rám, de ne abból induljunk ki. Nem mindig akarnak ám megölni.
- Csak három? Olcsón megúsztátok - vigyorogtam, ajkamhoz emeltem és megszívtam a cigit.
Odabenn sörözés közben burkoltan rákérdeztem erre-arra, majd rezzenéstelen tekintettel, teljesen természetesnek tűnve szemléltem a reakcióját, ami önmagáért beszélt. Hát most lebuktál édesem.
Nem kételkedtem azon kijelentésén, hogy velem együtt jár a baj, végtére is nyílvánvaló volt, ahogy az is, hogy ez csak egy kitérő válasz volt. Nem hittem benne, hogy azért terel, mert megcsalt. Akkor más reakciója lett volna. Ez valami más. Inkább némi félelmet érzek. Biztosan az illegális ügyletei ütöttek vissza.
Elijah elgyötörten nézett Roman felé, ráadásul zavarban is volt miatta. Gyámhivatal? Aligha.
Julie átvette a beszéd jogát, úgy, hogy Ellie bele se kezdett.
Azt hiszem épp most igazolta magát az a törvény, amire Roman az előbb utalt. Velem a baj együtt jár. Akár a lélegzetvétellel a tüdő kitágulása. A csikket beledobtam a kiürült sörös üvegbe, majd kérdőn néztem Julie, majd Elijah felé.
A sztori úgy volt kamu, ahogy a teleshoppos reklámok mindent is tudó termékeik. Mintha azt mondta volna egy konyhai aprítógépre, hogy az acélból acélport csinál. Maximum a szárított fokhagymából granulátumot.
Elijah nagyban bólogatott.
- Igen, így volt. Néhány jól kigyúrt pasas ellopta egy upper east side-i nő Chanel táskáját, a lány pedig azt hitte magáról, hogy Mindy Macready a Kick-Assből és hősködni akart. Odasiettem, de helyben hagytak engem is. Egy kicsit. De ők is kaptak ám.
Még jó, hogy ilyen erős, korabeli szerkezete van ennek a háznak és nem dőlt össze. Ekkorát hazudni és ilyen könnyedén.
Zavartan megvakarta a halántékát, követte Juliet, majd Roman felé fordult.
- Hadd mutatkozzam be. Elijah Lincoln - nyújtott kezet. - Julian barátja és kollégája vagyok az irodájában és persze terepen is.
Azt gondoltam ezzel mindent elmondott. Valószínűleg az apuci rájött ebből, hogy a lánya meséje csak fedő sztori és máris azon kezdett gondolni melyik nemzet terroristái, maffiái állhattak a támadás mögött.
- Szerintem rád nézve ezt egyből megállapította - legyintettem. - Szóval kigyúrt vandálok? - kérdeztem vissza.
- Igen. Igen, azok. Legalább négyen voltak. Ők is kaptak, csak sikerült elfutniuk. De a táska visszakerült a nénihez.
- Ez egy remek hír - bicentettem. - És a fickóknak olyan foguk van, mint egy kutyának? - intettem ujjammal a harapás felé. Nem voltam benne biztos, hogy kutya, de kutya féle volt. A róka is kutyaféle.
Nem vártam igaz választ, sőt, tudtam, hogy kamu lesz, de ha már kamu, legyen hihető, hogy legalább Roman ne rugózzon rajta sokáig. Majd mi rendezzük.
- Hogy mi? Ja, hogy az. Nem, dehogy. Odavágtak minket egy kerítéshez és az ott lakó vénember azt hitte be akarunk törni, azért verjük a kerítését. Kieresztette a kutyáját, hogy kergessen el minket, de az megharapta.
- Remélem be van oltva - mondtam, majd szemügyre vettem a lányt is. Biztosak lehetnek benne, hogy el lesznek kapva még emiatt, ha nem lesz senki a környezetünkben.
- Nos... akkor talán el kéne látni a sebeket - keltem fel, majd Romanre néztem, hogy melyikünk vállalkozzon rá.
Nem létezik, hogy mindig történik valami, amikor lenne egy kis nyugalom.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyPént. Szept. 08 2023, 21:27
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Ja, mert időben kipenderítettük a titkos hódolod. - viccelődöm tovább. Akkor mondjuk nem volt poén, de most már nevethetünk rajta. Sejthettem volna, hogy a sok nevetésnek is meglesz a hátránya. Meg is lett, és onnantól csak úgy ostromolt minket a rosszabbnál rosszabb hír. Felváltva figyeltem hol az idegent, hol Juliet, miközben megpróbáltak bemesélni egy hihető sztorit, ami valahol még sem volt számomra elég hiteles. Persze szép és aranyos volna, ha Julie segítség nyújtása tényleg kimerülne a zebrán át kísérgetésben, meg a macskák leszedésében a fáról, de a suliban is volt, hogy verekedett, és gondolom a keleti harci holmijai sem viccből vannak a szobájában. A párna alatti pisztolyáról nem is beszélve. Még mindig kételkedve a mesében kezet ráztam Ellievel. Micsoda véletlen, nem? Pont Julian egyik cimborájába botlik bele a lányom. A durva, hogy látszólag nagyon próbálják védeni az igazat, mert Julie mindenre szorgosan bólogat, ami elhangzik Ellie szájából. Ez nem kevés aggodalomra ad okot. Az, hogy egy gyerek eltitkol valamit, hát... nem jó dolog, de csak ritka esetben olyan hatalmas. De ha már egy lényegében tök idegen palival falaznak egymásnak. Csak azért nem esek neki, mert az némileg megnyugtat, hogy Julian barátja. Őt majd jobban faggatom a dologról. Főleg, mert rohadtul mérges leszek rá és Ellire és Juliera is, ha kiderül, hogy a kérése ellenére, még is bevették egy munkába a 13 éves lányom. Onnantól, hogy fogást keresett rajtuk Julian, én is kételkedve pillantottam hol rá, hol a többiekre. A harapás is csak akkor tűnt fel, és Julie el is rakta hátra kezét, miközben hunyorgó, fenyegető tekintettel nézett Julianre, mert érezte, hogy ő most épp nem az oldalukon áll. Nem voltam elégedett a válaszokkal, és azt gondolom Julian sem, ami azt jelenti, hogy mindketten hazudnak és még a barátja elől is titkolja. Vagy csak engem nem akarnak beavatni. Mindegy, bosszantó és kész.
- Baszki... - sóhajtom, mert kutya ide vagy oda, Julienak is kelleni fog egy tetanusz. - Na jól van. Még nem végeztünk ennek ki tárgyalásával, de ahogy a rendőrök is szokták csinálni, szétválasztunk bennetek, és külön is meghallgatunk. Julie irány zuhanyozni, aztán kapj fel valami normális ruhát és viszlek a kórházba. Maga meg... - bökök Ellie felé. - A földszinten is van egy fürdőszoba, talál törölközőt, valamerre talán még tiszta ruhát is. - ajánlom fel a tisztálkodási lehetőségeket, majd Julianre nézek. - De mire visszaérek, csak is az igazat akarom hallani. A ház maradjon épen, de szedd ki belőle. - mondtam a kis mókusnak. Ő jobban ismeri a barátját, tudja mivel törheti meg, én meg Juliet... mondjuk fingom sincs mivel törhetném meg, de majd kiötletelem.
- Süket vagy? Menj már! - intek neki, mire Julie nagy duzzogva eltrappol az emeleti fürdőbe. Ha nekik sem volt ellenükre, akkor ez maradt a terv. Remek... nem elég Lucifer, még Julie is csinálja itt a gondot.
- Akkor most már eszünk pizzát? - jelent meg köztünk Leo kíváncsi szemekkel. Kivárta míg csillapulnak a dolgok, nem szeret beszállni a vitákba, pláne a felnőttekébe.
- Persze, szólj a tesóidnak. - legyintek neki, mire kiáltozva a nevüket felszalad, hogy szóljon nekik. Én meg ha végre kettesben vagyunk, átkarolom Juliant és nyomok egy csókot az ajkaira.
- Sajnálom, hogy ezt mondom, de egyre jobban rühellem az öltönyös férfiakat... Szerencséd, hogy neked ilyen átkozottul dögös benne a hátsód... - vágok rá hátulról az említett részre. - De nem viccelek. Szedd ki belőle mit titkolnak. Meg egyetek ti is... Szerintem hamar visszaérünk, csak biztosra akarok menni. Ha szarban is vannak, akkor is tudni akarom, hátha még lehet segíteni rajta. Meg ha nem, akkor is megoldjuk, de nekem itt ne szkanderezzen a lányom valami gyilkos terroristákkal. - morgom, mert hát ideges vagyok na. Én ma dugást terveztem, meg sunnyogást, nem ezt.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyPént. Szept. 08 2023, 22:03

Spy and his boyfriend


Elijah mélységesen zavarban volt, szóval hamar el is tűnt a zuhanyhelységben. Nem sűrűn akart a férfi közelében maradni. Még ő is agyonveri a végén, pedig kapott már eleget.
Én nem voltam Julie ellen, sőt, éppen azon voltam, hogy rákérdezzek dolgokra, hogy hitelesen válaszoljanak is rá és majd elül a gyanú, de úgy néz ki ez most pont fordítva sült el. Bólogattam Romannek, viszonoztam a csókot, majd megígértem neki, hogy kiszedem Mr. Lincolnból az igazságot.
Mikor távozott és már Elijah is letusolt nyomban el is martam és a kimentünk az udvarra, hogy ne a gyerekek előtt beszéljük meg. Hadd egyenek nyugodtan, ez nem rájuk tartozik.
- Neked teljesen elmentek otthonról? Mégis hogy állíthattatok így haza? Mi a fene történt veletek? Legalább megmosakodtatok volna és átöltöztetek volna. Úgy néztek ki, mintha a Gyilkos Elmékből léptetek volna elő, mint szökött áldozatok!
- Hé, hé, nyugi öreg. A lány sietett annyira az apja miatt. Amúgyis, nem erről volt szó! - morogta némi sértettséggel.
- Miről? Egy tizenhárom éves lányra annyira nehéz odafigyelni? - hitetlenkedtem.
- Ez a tizenhárom éves lány motorozik, pisztollyal jár, lő, késel, verekszik, gyilkosokkal és rókákkal hadakozik - méltatlankodott. - Ezt nem mondtad!
- Mivan? Te azt hiszed megbolondultam? - kérdeztem vissza némiképp felháborodva. - Ezt orvosok előtt ne mondd, mert bevisznek a sárgalaposokhoz.
- Nem vagyok őrült, láttam, amit láttam. Várj! Itt van a raktárja! - mondta és az említett garázshoz mentünk.
Nem egész fél percembe telt bejutni úgy, hogy vissza is tudjam zárni később. A cuccok látván kezdtem hinni Elijahnak, hogy mégsem teljesen bolond. De ez akkor is hihetetlen volt. Bár.. Lucy meg elvezette a kocsim, szóval annyira nem lehet hihetetlen.
- Miféle gyilkosok voltak?
- Honnan tudjam? Én itt csak egy áldozat vagyok, akit belerángattak. Egy fiatal lány, meg egy öltönyös fószer.
Jelentőségteljesen, rosszallóan sandítottam rá.
- Lincoln...
- Tényleg nem tudom kik voltak. Gyilkosok. A főgonoszt valami Rowannek hívták. Meg valami RedWood. Nicholas RedWood. Meg jó pár bérgyilkos és zsoldos.
- Áruld már el nekem, mégis minek folyna bele ebbe ez a lány? Ne már, Ellie, ez nekem magas.
- Nekem is. Valami Kiant akart megvédeni.
- Milyen Kiant?
- Ennyit tudok, hogy Kian.
Még beszélgettünk az esetről, aztán bementünk mi is, de mi nem pizzázni. Elijah tudott főzni, így ő összecsapott valami gyors és finom ételt, hogy mire hazaérnek, legalább egy jó pontja legyen.
Láttam rajta, hogy azon idegeskedik Julie mit fog mondani, illetve én mit mondok majd Romannek. Hát ez jó kérdés volt.
Rágyújtottam, közben azon merengtem már megint mibe keveredtem. Vajon miféle képregényből léphetett elő ez a család? Valami non sense...



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyPént. Szept. 08 2023, 23:33
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Jobb híján vagy elkértem Juliantől a kocsi kulcsot, vagy mentünk taxival, de a lényeg, hogy irány a kórház ott meg az ügyelet. Ha kocsival mentünk, már ott mondtam a magamét, ha taxival, akkor a kiszállást követően álltam neki a még hangerőben visszafogott kiosztásnak. Nem tudtam még mibe tenyerelt Julie, de az érezhető, hogy nagy szarban, és ezzel magát és a családját is beszélybe sodorhatja. Én legalább vigyázok, és inkább elviselem magamon a dolgokat, semmint, hogy belerángassam ezeket a lükéket. Játszotta a nagylányt, szemeit forgatta meg pufogott. Még nekiállt feljebb. Még a váróban is tőlünk zengett az egész folyosó, annyira, hogy inkább előre engedtek minket, csak ne kiabáljunk. Oda vissza ment a pofázás, a káromkodás a mutogatás, én is egyre dühösebb voltam, pedig már vagy egy negyedórája ordítottunk egymással, anélkül, hogy egy szót is ejtett volna az igazságról.
- A nagy büdös lófaszt vagy te érett! Még a tinikorszakod elejét súrolód, hülye gyerek! - hadonásztam a vizsgáló ágy körül, miközben a duci, szemüveges, Himmler fejű doki meg riadtan pillantott néha felém, nem-e neki csapok e le véletlen.
- Talán nem kellene így beszélnie a gyerekkel, mert a végén még eltan... - szólt volna közben, de Julie neeem bírta befogni a lepénylesőjét.
- Nem én tehetek róla, hogy gőzöd sincs, hogy éppen ki mit csinál, mert szarsz mindenbe, te görény! - förmedt rám, mire én megjátszott elképedséggel néztem vissza rá. Szóval így állunk kisanyám. Az orvos itt fel is adta, hogy beleszóljon, inkább kötözgette gyorsabb iramban Julie karját.
- Ez a görény próbálja egyben tartani a családot, te hisztis kis pi... - elharapom a szót, pedig nagyon kikívánkozik, és próbálom helyettesíteni valamivel, de nagyon nehéz, még gondolkodni is ilyen agyfasz mellett. - Te kis pitypang! - mutattam el felé jelentőség teljesen.
- Ó, dugd fel magadnak a kis pitypangodat, te szarházi! - üvöltött vissza, és ezen a ponton eluralkodott rajtunk a káosz. Julie egy lábbal, hát, ha nem is rúgta, de erőteljesen a doki arcába lépve hátra lökte, ő meg leugrott a vizsgáló asztalról és felvette egy box állást.
- Te most komolyan bunyózni akarsz? Ne röhögtess! - tártam szét a karom idegesen, de vártam, hogy a mellkasomba boxoljon, kétlem, hogy az arcomig felérne a kis öklöcskéje. De nem,
helyette úgy tökön rúgott, hogy az első pár másodpercben csak csillagokat láttam. Még a földön elterülő doki is ágyékon ragadt magát és összehúzta lábait az érzésre, fájdalmas arcot vágva, szóval gondolom az enyém se lehetett kevésbé szebb. Én is elterültem a földön összegörnyedve, miközben Julie megpróbált kereket oldani, ki tudja merre a kórházon túl, de a doki kikiáltott, bár először azt, hogy "Őrség!", de ő is rájött, hogy ez nem egy fegyház, és itt nem börtöntöltelékekkel van összezárva, szóval javította "Ápolók!"-ra. Azok úgy berontottak, hogy majdnem orrba verte az ajtó Juliet, de még hátra esni sem volt lehetősége, mert az egyik ápoló felkapta a karjánál fogva és addig küzdöttek vele, míg a földre nem nyomták. Én még mindig úgy éreztem, hogy a golyóim felszálltak a mennybe, de látva milyen erőszakosan próbálják a földön tartani a gyerekem, miközben ő küzd, felkeltem és nekimentem az egyiknek, hogy feltudjon kelni, ő meg kigáncsolta a másikat. A doki meg értetlenkedve nézett a sarokba kúszva, hogy mi a fasz van. Én sem tudom, de a család az család, mindegy, hogy görény vagy pitypang. Szóval karon ragadtam Juliet és kirohantunk a kórházból, mielőtt a pszichiátrián ébrednénk. Rám férne egy kiadós alvás, pihenés és az ottani lehetőségekhez képest wellness, de ha engem beraknak oda akár egy félnapra is, a gyerekeket elveszik tőlem veszélyeztetés miatt. Ha Julian kocsijával jöttünk, azzal is mentük haza. Ha nem, akkor leintettünk egy taxit, és hogy sietős tempót vegyen fel, azt kamuztuk, hogy beindult a szülés a feleségemnél. Csóri úgy betojt a sztereóban üvöltözéstől, hogy fel sem tűnt neki, hogy nem a háztól a kórházig megyünk, hanem a kórháztól a házig.

Mindeközben odahaza, míg Ellie fiú nem állt neki főzni, a 4 kevésbé jótét lélek a pizzából majszolt, de utána simán rávetették magukat a főztjére. Senki sem értette, miért vagyunk napról napra egyre többen, és ki is pontosan Ellie, de a főztje jó volt, a gyerekeknek pedig ennyi is elég, szóval örültek neki. Nem is zavarta őket, hogy a két hiányzó családtag helyét két lényegében tök idegen férfi foglalja el. Érdek kölykök... dehát erre neveltem őket. Egyedül Leo evett a kanapén ülve, mert még mindig mentek a mesék, közbe-közben reklámokkal és hírekkel, ahol be is jelentették a mai sikertelen üldözést. Bár nem volt az üldözés, hiszen mire kiértek a rendőrök, már Juliek sem voltak ott.
Többek között bemutatták a helyszínt, az ott hagyott, elszórt pengéket, székeket, miközben a híradós arról beszélt, hogy több beazonosítandó dns-t is találtak a nyomozás során, noha eddig nem mindegyiket sikerült beazonosítani, mivel a helyszín az erdő és a terepet korábban állatok is látogatták, illetve látogatják, ami meg nehezíti a rendőrség dolgát. Azt is elárulják, bár a véresebb képeket csak cenzúrázva közlik le, hogy kicsivel arébb egy műemléknek szánt kastélyt is porrá égettek, legalább is a nyomok szándékos gyújtogatásra utalnak, illetve sok holttestet találtak a hátsó kijáratnál, többek között egy hírhedt kannibál Vidar holttestét, illetve egy gazdag, nemesi család eltűntnek hitt gyermekének, Dommielnek dnsé-t. Az erdőben lévő házban továbbá megtalálták egy korábban körözött alvilági, szociopata, tömeggyilkos vérét és hajszálát, Rowan W. Millsét, akinek legelső rendőrségen készített fotóit, majd mostaniakat is leközölt a tévé, jelezvén, hogy körözik. Persze már jó ideje, csak ezt nem tették hozzá, mivel mindenki fél megközelíteni. Sok rossz pletyka lengi körbe. Három ismeretlen dns-ét: Avery nincs a rendőrségi adatbázisban, így nem tudták beazonosítani még, Julie kiskorú, így róla nem számolhatnak be adatokkal, Ellie pedig kém, így neki feltételezetten elintézi a felsőbb bíróság, hogy ne kerüljön helyzetbe. Kianről nem tettek említést, mert sokat fizet, sok felé, így lényegében védve van a segge a nyilvánosságtól, ami pedig Nickyt illeti, a dns-t sokáig vizsgálva végül Cale Braxtonéval azonosították, aki szintén körözött gyilkos, noha jó ideje eltűnt személyként is nyilván van tartva, ám mindenesetre róla is leközöltek egy fotót. Az, hogy tévesen, ők sem tudták.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzomb. Szept. 09 2023, 12:59

Spy and his boyfriend


Míg ők a kocsimmal tovább álltak, addig mi otthon próbáltuk kitalálni mi is történt tulajdonképpen és mit próbáljunk meg beadagolni Romannek. Azt sejtettük, hogy Julie nem fogja elmondani az igazságot, legalábbis a teljes igazságot biztosan nem, viszont nekünk muszáj lesz, ha más módon nem, de Julie háta mögött megmondani az igazat. Biztos voltam benne, hogy én leszek lecseszve. Szinte hallom, amint Roman a munkámat okolja és azzal vádol majd, hogy bele kevertem a lányát és a családját a veszélyes kéméletbe, pedig bele keveri ő saját magát.
Az pedig rossz ómen volt, hogy a hírekben már ezt beszélték. Ezek szerint jó hamar elindult a nyomozás, ami nem a mi malmunkra fogja hajtani a vizet.
A gyerekek nem tudtak róla, hogy Julie mibe keveredett, Leo is csak sejthette az információ foszlányokból, bár aligha sejthette a teljes igazságot.
Az ablakból figyeltük, amint a kocsim leparkol. Még ki se szálltak, egy NYPD autó parkol le a kocsim mellé. Nem villogott, nem szirénázott. Egy öltönyös férfi lépett ki belőle, én pedig a fejem fogtam. Már csak ez hiányzott...
Roman nem ismerhette, max látásból, hiszen a magas rangú nyomozó nem olyan piti ügyekkel foglalkozott, mint a gyerekei lopási és egyéb ügyei, főleg, hogy a gyilkosságiaktól érkezett.
Az öltönyös odalépett a kocsihoz, majd bekopogott az ablakon és jelvényt mutatott.
- Sinclair felügyelő, NYPD.
Azon kezdtem gondolkodni, hogy lassan lehet melegítőben kéne járnom, mert Roman hamarosan úgy meg fogja utálni a kiöltözött embereket, hogy ha rám néz is rossz emlékek fognak felszínre törni belőle. Pech, mert szinte csak öltönyeim és szmokingjaim voltak.
Ellie is rosszat sejtve pillantott ki, azt nézve a kocsiban van-e még valaki.
- Roman Hemlock, igaz? - kérdezte, de hangjából érződött, hogy tudja, hogy igen, ő az.
A mellette ülő, sérült lányra nézett. Egyből tudta, hogy ki lehet és nagyjából mi a helyzet.
- Beszélni szeretnék önnel, egyelőre négy szem közt. Kérem, biztosítsa számomra az egyik szobát, mely ideiglenesen kihallgatóként fog üzemelni és szeretném, ha nem zavarnának meg minket a beszélgetésben. Amennyiben nem áll önként a rendelkezésemre, abban az esetben a beszélgetésre a rendőrségen fog sor kerülni, ami nem hiszem, hogy otthonos lesz önnek.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzomb. Szept. 09 2023, 14:00
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Félreértés ne essék, egy pillanatig sem gondoltam, hogy hazaérve most már tényleg béke fog honolni nálunk. Julieval csak részleges a tűzharc szünet, de a szennyest jobb nem mások előtt kiteregetni ugye, mégha kamionosok módjára is tesszük. Szerencsére Leo nincs beavatva a legtöbb dologba, talán azért is olyan, amilyen, így egy pillanatig sem gyanakszik a híradókban hallottakra, ellenben azzal most aztán totál össze lett zavarva, hogy most akkor ki kinek a kicsodája. Meg, hogyha majd választani kell, kit válasszon, Elliet, aki tud főzni, vagy Juliant, aki helyre teszi a suliban a szülőket. Komoly dilemma egy 11 éves számára. Szegény még csak most lép kamaszkorba, de már ilyen elvárások elé állítják.
Julie néma maradt a kocsiban, úgy döntött duzzog még egy kicsit, de majd eszik egy kicsit, alszik rá és jobban lesz. Majd akkor beszélünk. Legalább is ezt gondoltam, míg meg nem álltunk a ház előtt, és ezt követően hasonlóan tett így egy rendőr kocsi is. Nem mondom, hogy szokatlan, hogy rendőrök jönnek hozzánk, de azért ennyi szar egy napra nem szokott a nyakamba zúdulni. Na mondom, biztos a kórház tett feljelentést, és bár nem hajtottunk gyorsan Julian kocsija elég feltűnő, szóval biztos megkapjuk a magunkét. Gondoltam nem parázok rá, nem is kapkodom el, szépen kiszállok, aztán majd megdumáljuk. Nem is biztos, hogy hozzánk jöttek. Igaz, ez abban a pillanatban meg is dőlt, mint állítás, mikor bekopogott az üvegen. Kurva jó, ezt beszoptam. Lehúztam az ablakot és már épp kezdtem volna bele, hogy oké, nem az én kocsim, de a páromé és ő is itt van, szóval tudja igazolni magát. A gyereket meg csak egy kutya harapta meg, nem az én fétisem gyerekeket enni, de bemutatkozását illetően hamar nyilvánvalóvá vált a számomra, hogy nagyobb szarban vagyunk, vagyok, mint gondoltam. Picsába. A fickó így hirtelen nem volt ismerős, legalább is dolgunk még nem volt egymással, ez biztos, és ahogy kiszállt a rendőrkocsiból a másik, az ő arca is csak azért villant be, mert pont olyan meglepődött szemekkel pillogott rám a rendőrségen is, mikor Juliet elengedték. Ó, basszus... remélem nem miatta vannak itt. De őszintén volna bőven okuk bárkit bevinni. Már ha gyilkosságra gondolok is, ott van Sully, én - bár az nagyooon régen volt - és Julieból és Lucyból is kinézem a dolgot. Lis inkább csak lop. Leo meg... mesét néz. Ha nincs ellenére kiszállok, és Julie is így tesz, miközben most vagy tényleg be van tojva, vagy csak játsza, hogy fél, hogy őt viszik el. Intek, hogy menjen előre a házba, én meg a felügyelőre nézek.
- Maga most fenyeget, bassza meg? - vonom összekérdőn szemöldökeim, de semmi olyan mozdulatot nem teszek, ami miatt esetleg azt hihetné, hogy megakarom támadni. Ma már kaptam eleget. Sóhajtok egyet végig dörgölve arcom, mintha olyan fos napom lett volna. Mert az is volt,m de ami a legjobban aggaszt e pillanatban, hogy van itt két nyomozó, valószínűleg gyilkossági, és szeretnének bemenni a házamban. A házamba, ahol itt-ott még ha el is van rejtve, befigyel a drog, a fegyver, van két kém a házban, akik most bébicsőszt játszanak, én meg pont ma vállaltam el valakinek a kinyírását. Nem tudom... valahogy nagyon nincs rá ingerem, hogy behívjam őket. Arról nem is beszélve, hogy a kölykök szobája is, azon túl, hogy kupis... hát most melyiket biztosítsam. Az enyém... nem tom. Julie tele van katonai holmikkal a sok pink meg lányos holmi közt, Lucy íróasztalának fiókjában ott vannak azok az ehető, drogból készült ragacsok, Sully ki tudja nem e rejteget valami döglött állatot az ágya alatt, Lisnél még mindig lehetnek lopott holmik, Leo meg... hát fiam, ezt most bizony te nyerted meg.
- Jó... - adom be a derekam, ha visszaszólt, ha nem, kénytelen vagyok engedni, de rohadtul nem örülve a dolognak. Előre megyek, benyitok. Julie addigra elsusmorogta, hogy kik vannak kint, de annál többet ő sem tud. Mindenesetre az asztalnál evő Sully és Lis még az evésben is megáll, ahogy belép mögötte a két idegen öltönyös, és bizonytalan szemekkel pillognak utánam. Leo a kanapén, felhúzott, szétterpesztett lábakkal, ölében a kajás tányérjával pillog szintén megszeppenve, miközben megy a tévében a Spongya Bob.
- Csókolom... - motyogja oda halkan, miközben az ő falatot fogó keze is megáll a szája előtt. Nem tudom Julian és Ellie, hogy reagálnak, de elindulunk fel az emeletre. Julie is leül enni, de olyan undorral tekint a két nyomozó után, mintha ők volnának sárosak. Egyedül Lucy van már a szobájában az emeleten. Az ajtaja zárva, de hallani, ahogy egy föl- alá szálló szúnyoggal küzd. De mi tovább megyünk Leo szobájához. Odabeterelem őket és ha leülnek az ágyra, én jobb híján állok, de végülis mindegy. Odalent közben a nagyok kérdőn Julianékre néznek. Leo aggódni kezd, hogy elvisznek és inkább odafut Elliehez, hogy átkarolja a derekát és mögé bújjon. Julie pedig a becsukott szoba ajtó előtt próbál hallgatózni, míg Lucy a falra tapasztja fülét a szomszédos falnál. Hát vaze, ha most nem viszik el őket a gyermekvédelmisek, akkor soha. Még odakint a zavart tekintetű fickó is bemutatkozott, szóval tudom, hogy az egyikük nyomozó, a másik meg profilozó. Nem tudom, hogy ez jó nekem vagy bárkinek, de Killian úgy figyelt, mintha tényleg minden arc rezdülésemből megtudná mondani mi jár a fejemben. Nem elég a kis mókus, most még ez is. Hogy nem kaptam még agyvérzést?

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzomb. Szept. 09 2023, 15:02

Spy and his boyfriend


A felügyelőnek is feltűnt, hogy bizony valami nem stimmel a férfival. Bár más volt a haja és nem öltönyben volt, meg talán marconább volt, de rettenetesen hasonlított Shane Websterre. Pont a minap emlegették. Ezt a véletlent! De ez a fazon biztos nem az, csak hasonlít. Vagy egy hasonmás.
Horatio igen hamar el is engedte a témát, majd a gyerek szobájában bele is kezdett az eset felvázolásába. Remélte, Killian most elégedett, már a nyomozás legelső perceiben be lett vonva, nem úgy, mint a lányok meggyilkolásának ügyénél. Bár ide kelleni is fog, mert még a mindenható felügyelő is meg volt illetődve az eset kapcsán.
Jómagam tanácstalanul álltam a történtek előtt. Fogalmam sem volt mi lesz ennek a vége. Ismertem a jó öreg Sinclairt és tudtam milyen természete van. Ennek nem lesz jó vége. Szó szerint csőstül jön a baj, mintha szivattyúval nyomnánk ránk a sz@rt egy tűzoltó tömlőn át.
A másik fickó nem volt túl ismerős, de szerintem már őt is láttam párszor. Lehet ő jobban ismert engem, mint én őt, de ki tudja...
Még jó, hogy minden szoba be van kamerázva, poloskázva, így tudtam követni az eseményeket, de csak a WC-n ülve, mert nem akartam, hogy a gyerekek megtudják, hogy minden mozdulatukat láthatom, ha akarom. Még pedofilnak hisznek, vagy, ami rosszabb, kikotyogják az apjuknak, ő meg megpróbál majd agyonverni. És nem lenne teljesen jogtalan.
A felügyelő leült egy székre, onnan pillantott Killianre, majd Romanre.
- Mr. Hemlock, azért kellett idejönnöm, mert a mai nap folyamán a rendőrség megtalálta a lánya DNS-ét és vérét egy gyújtogatás és gyilkosság helyszínén, továbbá egy hírhedt sorozatgyilkos lakhelyén is. A gyújtogatást és a gyilkosságokat vélhetően egy Rowan nevű mániákus követte el. Évek óta körözik, a bűnlajstroma pedig nagyon hosszú a gyilkosságtól a már-már terrorcselekményekig. A másik szereplő, Cale Braxton - sorozatgyilkos és robbantó - is ott volt. Őt legalább húsz éve próbálják elfogni, több államban is körözik a családja, kollégái, rendőrök, politikusok, jogászok és... szóval rengeteg fontos és civil ember legyilkolásáárt. Illetve fogták már el, de sosem tudták sem börtönben tartani, sem elmegyógyintézetben. A kastélynál, amit felgyújtottak több holttest is volt. Bérgyilkosok és zsoldosok. Mindkét épületnél az ön lányának, Julie Hemlocknak a vérét és bőrdarabkáit találtuk. A rendőrségi nyilvántartás igazolta, hogy a DNS minták egyeznek.
Kezdetben eltekintek a nyílt kérdésektől és szeretném, ha ön magától kezdené elmondani mit tud a történtekről, ha pedig nem tud mit mondani, akkor kérdezek. Ha úgy vélem nem tudott kielégítő válaszokkal szolgálni, akkor is kérdezek.
Kérem, szedje össze a gondolatait nyugodtan és próbáljon összeszedett lenni.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzomb. Szept. 09 2023, 16:27
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Killian alig hitt a szemének, pedig a múltkori után igazán rájöhetett volna már, hogy egyes alteregók igen közel lakhatnak egymáshoz. Mindenesetre gondolatait szavakba már nem öntötte, inkább próbál a mostani ügyre fókuszálni. De nem csak ő érezte magát hülyén, a gyerekek is meg voltak ijedve, sőt én sem tudtam hová tenni az egészet. Túl sok szarságot követtünk el büntetlenül, hogy én itt most elkezdjek gyónni. Szóval kíváncsian vártam kit akarna bevinni és milyen indokkal. De, hogy egyik kölyköm sem veszik el az kurva élet. Törvények ide vagy oda, többen vagyunk, simán kinyírjuk őket. Max még két hullával több lesz a trambulin alatt.
De mikor belekezdett a mondanivalójába a nyomozó, egyik szemöldököm felvonva hallgattam. Oké, jó, a kintiek is hintettek el dolgokat, amik elég hihetetlenül hangzottak, de ez... A lányomon kívül egyik név sem mondott semmit, ám, az, hogy lényegében tömeggyilkosokról van szó... hát mi a kurva életet művelt ott ez a gyerek? Gyújtogatás? Még ha Lucy lett volna ott, de Julie?! Először elkerekedett szemekkel hallgattam, ahogy pedig kezdett körvonalazódni mire akar kilyukadni, fejem ráztam, majd két kezemmel hajamba túrtam. Mi az, hogy mit tudok?? Oké, hogy felelőtlen vagyok, de komolyan kinézné bárki is belőlem, hogy ártanék nekik vagy szándékosan a halálba küldeném.
- Ember... hallja egyáltalán magát? Egy 13 éves kislányról beszélnek, nem egy... kibaszott kémkölyökről! - háborodok fel, szerintem tök jogosan.
- Ami azt illeti, számunkra is elég... abszurd ez az egész, de a bizonyítékok megerősítették. Ha azt gondolja még sem a lánya hagyta ott a dns-t, akkor kérem mondjon olyan neveket, akik az ellenségei és esetleg idáig képesek eljutni. - szólalt meg Killian is, leginkább, hogy megerősítse Horatiot, és ne fussunk felesleges köröket azzal, hogy én itt mindjárt hanyatt dobom magam. Legszívesebben kivágtam volna őket a házból, de a kinti síri csend arra utalt, hogy most mindenki fél, szóval nem hiányzik a kiabálás. Csípőre teszem a kezeim, de még mindig nem tudok nevezőre jutni.
- Biztos, hogy nem ő volt! Valaki talán rosszat akar neki, lehet, hogy bajba keveredett és így álltak bosszút, de ő meg ilyen elfuserált sorozatgyilkosok? Ne már ember, hát nézzen már rá. Még gyerek az istenit neki! - mutogatok el az ajtó felé, de igyekszem hevességem is kisebb hangerőben kifejteni.
- Meg különben is...? Mit akarnak tőle? Gyerek még... gőze sincs a felnőtt dolgokról... Ha látott is valamit, akkor sem biztos, hogy eltudná mondani... - morogtam karba tett kezekkel. Julie mindent hallott az ajtón keresztül és igen, most már biztosan félt, hogy mi lesz így velünk. Azon töprengett vajon, ha kilógna az ablakon mennyivel járnánk jobban. El is pillantott az emeleti ablak felé. Míg a szomszédos szobában Lucy hallgatta a dolgokat, bár az ő éretlen agyacskája egészen másként dolgozta fel az információkat. Nem akart minket bajba sodorni, de elképzelte mennyivel virágzóbb volna az üzlete, ha rosszfiúkkal cimborálna, akiket Julie véletlenül még ismert is. Ráadásul gyújtogatni is szeret.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzomb. Szept. 09 2023, 18:04

Spy and his boyfriend


Horatio érezte, hogy kezd kibillenni a mérleg és az indulatok is kezdenek elszabadulni, így Killian mondanivalója után újra magához vette a szót.
- Kérem, Mr. Hemlcok, én nem azt akartam ezzel mondani, hogy a lánya tett bármit is, vagy, hogy ön felhasználta valamire, vagy ártani akart neki, vagy bárkinek. Én itt csak egy tényt közöltem arról, hogy mi történt és azt, hogy a lánya minden bizonnyal ott volt, ahogy a NDS-e is. Láttam a lányt a kocsiban, azt is, hogy orvosi ellátást kapott, illetve rossz bőrben volt. Történt valami ott, ahol járt, ez több, mint biztos.
Itt a kérdés már csak az, hogy hol és miért.
Feltételezem ön dolgozni volt ezidő alatt. Nem tudom van-e önnek párja, de ha van, akkor ő merre volt ezidő alatt? Láttam a nappaliban a férfit, Elijahot. Az ő DNS-e is ott volt Braxton otthonában. Együtt voltak ott, de vajon miért? Ön tudott erről, vagy a tudta nélkül történt?
Őt is meg fogjuk kérdezni, ahogy Julieval is beszélnünk kell majd.
De Dr. Grimwald jó kérdést tett fel. Tud valakiről, akinek érdeke lenne a lányát bajba sodorni, netán tán megölni, megöletni, vagy bántalmazni? Fontos lenne tudnunk, hogy számolhatunk-e valakire. És most nem első sorban Mr. Lincolnra gondolok, mivel ő... khm. Tudjuk jól, hogy erkölcsös életet él
- fogalmazott homályosan a nyomozó. Arra célzott, hogy becsületes, jóra való ember.
Figyelte a férfi szavait, a kifakadását, majd bólintott.
- Tisztában vagyok vele, Mr. Hemlock, de tudjuk jól, hogy nem ritkák a gyermekgyilkosok és pedofilok az államban és úgy az egész USA-ban. Éppen ezért tettük fel a kérdést, hogy nem-e tud valakiről. Esetleg olyan valaki, aki magát akarja tönkre tenni? Megölette volna az ön lányát, csak, hogy ártson vele önnek? Mindezek mellett azért azt is tudjuk, hogy Braxton nem nagyon válogat, volt már rá példa, hogy egy kibilincselt fiatalembert élő netes közvetítésben kishíján halálra késelt. Rowan viszont tudtommal nem öl gyerekeket, így az is érdekes, hogy ők egyszerre voltak ott. Ez mindenképpen furcsa.
Dr. Sinclair kelletlenül sóhajtott, hiszen ki tudja Julie mennyire lesz beszédes és miket fog tudni elmondani, miket akar majd elmondani és az elmondottak mennyire lesznek valósak.
De ezért volt itt Killian, aki ért az ilyesmikhez, sőt, tapasztalata is van már. Volt már dolga gyerekekkel, sőt, nevel is egyet.
- Megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy a legtöbb információt tudjuk kiszedni belőle - mondta, majd mielőtt Roman félre értené, hozzá tette: - Természetesen erőszakmentesen.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzomb. Szept. 09 2023, 19:52
To Julian Carter
Bar, school and home

Fourth part
Néhány karcolás, az istenit! Megharapta egy csöves kutyája, ennyi!
A gyerekek folyton megsérülnek, mit kell ezen annyira felfújni. Ha leesik a fáról a karját is eltörheti és akkor engem hoznak ki hibásnak?
- morgom idegesen, mert egyre nehezebben megy visszafognom magam. Nem elég, hogy Lucifer a nap kezdetén már az idegeimen táncikált, aztán Julie és Julian barátja is, most még ők is...
Onnantól válik érdekessé, mikor megerősítést nyer általa a gyanúm, hogy Ellie is kamuzott Julieval. Nem tudom, hogy Julian keze mennyire volt a dologban, de egyre inkább érik néhány pofon.
- Nem. Ha ki akarnak kérdezni valakit, kérdezzék ki a palit, de a lányom hagyják ki belőle. - böktem el feléjük fenyegetően. Ma már elintéztem egy ápolót, mit nekem két nyomozó, fele akkorák. De Juliet biztos nem hagyom kettesben egyikkel sem.
- Honnan a picsából tudjam? A gyerekek állandóan kiakarják nyírni egymást, de gondolom idáig azért nem fajulna el a dolog. - dobtam le magam az ágyra, ha már üres volt. Killian inkább a falnak dőlve figyelt. Engem? Pff... hát akad pár... De miért pont Juliet? Ráadásul még azelőtt eltűnt, mielőtt Lucifer felbukkant volna. Sokat emlegetik a két nevet, de egyiket sem ismerem, viszont minden bizonnyal ők nagyon is jól. Aggasztó, tekintve, hogy nyomozók. Killian is egyetértően bólogatott, majd szöget ütött a fejében egy dolog, ami akár még elképzelhető is, bár azt nem tudja, mennyire oszthatja meg gondolatait úgy, hogy én is ott vagyok. De kiküldeni sem akart.
- Az is lehet, hogy nem volt ez olyan véletlen. - szólalt meg a felügyelőre pillantva, kezeit pedig kihúzta zsebeiből, miközben lelkes magyarázkodásba kezdett. - Cale Braxton ugyanis kétségtelenül kapcsolatban állt Dr. Websterrel. Igaz, azt nem tudjuk megerősíteni milyen kapcsolatban, de... ott volt, mikor meghalt. Mi van akkor, ha Cale is meglátta magát, labilisságából félreérthette, esetleg azt hihette, hogy Shane Webster él és a lányával próbálta sarokba szorítani. Így elsőre elég nagy őrültség ez is, de a boncolás és nyomozások során bebizonyosodott, hogy tűzharc során vesztette életét a doktor, míg Cale életben maradt. - ötletelt, bár nekem még mindig fingom sincs miről beszélnek, de nem tetszett, hogy úgy beszélnek a lányomról, mintha csali volna. Killian fejében még egy pillanatra az is megfordult, hogy esetleg Romannel csalogassák valahogy elő az évek óta körözött mészárost, de mint doktor, ezt azonnal el is vetette, fel sem hozván.
- Anyádat! - mordultam a nyomozóra. - Julie nem megy sehová! És az én jelenlétem nélkül nem beszélhetnek vele! - szögeztem le idegesen. Julie félt, de csak amiatt, mert tudta, hogyha valamiben nem egyezik a meséjük Ellievel, akkor lebuknak. Azt pedig nem kockáztathatta. Így is veszélyben lehetett mindenki, miért rontott volna ezzel a helyzetükön?

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptySzomb. Szept. 09 2023, 21:49

Spy and his boyfriend


Horatio annak ellenére kezdett ideges lenni, hogy tudta jól, Roman viselkedése érthető. A lányáról volt szó, aki tizenhárom éves és már ilyen fiatalon olyan ügyekbe keveredett, amikbe jó eséllyel más sosem. Bár a fél rendőrség tudta, hogy a Hemlock család milyen...
A felügyelőt az idegesítette csak, hogy a férfi állandóan morog, flegmázik, ellenkezik, szidalmaz. Eddig alig próbált meg építő jellegűen hozzá szólni a beszélgetéshez, pedig már vagy fél órája biztos megérkeztek. Nem szerette a defenzív, embereket. Márpedig Roman csak védekezett, hárított, mellébeszélt és szitkozódott, amióta csak megkezdődött a beszélgetés.
A nyomozó egyedül azért őrizgette még nyugalmát, mert Killian ott volt vele, lenn volt öt gyerek, két másik férfi és emiatt Romant sem akarta annyira felhergelni. Ha kettesben lett volna vele, már lehet ő is mondott volna cifra dolgokat és elérte volna, hogy a beszélgető partnere ököllel essen neki, de így nyugton maradt és igyekezett uralkodni magán.
- Természetesen, mivel a lány kiskorú, joga van ottlenni a kihallgatáson önnek is, ha nem szeretné szülői felügyelet nélkül hagyni, de nekünk akkor is beszélnünk kell vele. Viszont, ha ön is ott akar lenni, biztosítania kell minket arról, hogy a beszélgetés alatt nem fogja befolyásolni a lányát.
Nem volt vevő a férfi humorára, így nem vette fel a gyerekekre szánt megjegyzését. Még csak el sem mosolyodott.

Horatio felnézett a profilozóra, majd elgondolkodva hümmögött. Ebben lehet némi igazság alap. Sőt. Ki tudja, talán még igaz is lehet és ha igaz, akkor erre már lehet építeni, Roman megjegyzése viszont sikeresen átütötte a tűréshatárát.
- Az ég szerelmére, fejezze már be a hülye dumáját! - szólt rá a felügyelő, de nem kiabálva, tán picit emelt hangerővel. Nyugodt hangnemben is el tudta küldeni a másikat melegebb éghajlatra. - A szoba sarkában tanyázó kaszáspók sem akarja elvinni innen a maga lányát! Elég legyen a megjegyzéseiből és a káromkodásából! Én végig normálisan beszéltem magával és próbálok segíteni, maga pedig meg sem próbál kompatibilis lenni! Adok magának még egy esélyt, hogy összekapja magát, különben fogom magam és elmegyek, de figyelmeztetem, ha ezt megteszem, akkor tíz perc múlva három másik rendőrautó fog jönni és az egész famíliát elviszik. Kit a börtönbe, kit az árvaházba és teljesen más körülmények között beszélgetünk majd tovább! Kaparja össze magát és vegye végre komolyan a helyzetét! - fejezte be kiosztást még mindig emberi hangtónusban, de hangjában haraggal, sértettséggel.
Megigazgatta nyakkendőjét és zakóját, mintha valami mozgalmas esemény után elmozdult volna a beállított eleganciája.
Killian felé fordult, mintha a doki adna neki némi erőt a lecsillapodásra, majd megköszörülte a torkát és visszanézett Romanre. Már nyugodtabb lelki állapotban folytatta.
- A nyomozás akadályozása és a kiskorúak veszélyeztetése önmagában is börtönnel büntethető, de ki tudja mit találnék még, ha a körmére néznék. Ez nem fenyegetés, nem is zsarolás, csak egy megjegyzés, amivel szeretném jobb belátásra bírni.
Szeretné, ha rendőr kézre kerülne az, aki bántotta a lányát? Ha igen, akkor vegyen vissza az arcából és mondja azt, hogy segít nekünk.



He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
237
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyHétf. Szept. 11 2023, 11:14
To Julian, Horatio and Killian
Home

Fourth part
Úgy tűnik egyikünk sem vette jól az akadályokat. Én sem voltam hajlandó megérteni, amiket a nyomozó ecsetelt, mert az én lelki szemeim előtt csak is az járt, hogy mint minden ilyen esetben, teljesen kihasználják majd Juliet, megalázzák, terrorizálják, hogy mindent kiszedjenek belőle, hogy minden bevalljon, még azt is, amihez semmi köze, aztán mikor már tropára ment az idegrendszere visszaadják, hogy üldözőbe vegyék a gyilkost, aki lehet mind eközben végig itt állt az ajtónk mögött, és amint elmarja az ajtóból Juliet, meg is öli. A nyomozóknak csak egy újabb hulla, oké, egy tinédzser, de ő sem élt példa értékű életet, szóval nem nagy kár érte. De nekem...? Nekem a lányom, bassza meg. Eddig se volt sok segítség a rendőrség. Állandóan csak a bajt hozzák a fejünkre. Ugyanakkor a felügyelő sem volt hajlandó átérezni, azt, amit én érzek. Bizonyosan nincs gyereke, de még kutyája se. Nem tudja milyen érzés félteni a kölyköket, még ha én magam annyira nem teszem oda, mint apa. Élnek, és igyekszem lehetőségeim szerint távol tártani őket a bajtól. Igen, ez sokszor nem egyszerű, plusz még ők is játéknak veszik, hogy kijátszanak, de aki nincs benne, nem tudja. Julian még csak néhány napja igyekszik beilleszkedni, de már neki is okoztak meglepetést. Ellieről nem tudok nyilatkozni, de tekintve, hogy elverték, azt hiszem ő is tudja, milyen az, ha egy túlzottan eleven gyerekkel van dolgunk. Szóval jah, oda-vissza repültek a villámok.
- Ott is leszek, öregem! És ha egy milliméternyit is átlépnék a határt, tönkreteszem magukat. - mutogattam feléjük ujjammal, hogy tudják ám, hol a helyük. Lehet, hogy én csak egy csapos vagyok, lehet, hogy ők meg ilyen nagy kutyának tartják magukat, de mindent meg lehet fordítani. Jogaink pedig nekünk is van.
- Még szép, hogy befolyásolom! Már a jelenlétemmel is megerősítem, hogy nem kell félnie, mert bárki rosszul néz rá, azt megölöm! - fújtattam idegesen. Most itt játszák nekem a jófiút, az engedékeny, de biztos vagyok benne, hogy amint a rendőrségre érnénk, a kihallgatás után egyből vinnék intézetbe, hiszen már 13. Mind ezt csinálják.
Mivel egyikünk sem érzett hozzá ingert, nem, hogy nem csillapultak a dolgok, de még a nyomozó is megpróbálta felvenni velem a box kesztyűt a maga módján. Nos ez... rossz ötlet volt. Fenyegetésbe kezdett, ami tekintve, hogy teljes mértékben meg is valósulhat, ha rajta múlik, én sem úgy reagáltam, ahogy azt ő gondolta.
- Tudod kit fenyegessél!! - ordítottam rá. El is indultam felé fog csikorgatva, ha a profilozó fel nem ugrik és közénk nem áll. Nem hiszem, hogy jobb kondiba lenne nálam, de jóval magasabb volt és határozottan nyomott vissza mellkasomnál, míg a felügyelőnek vállára simította kezét és bólintott neki, gondolom, hogy megdicsérje, hogy a helyzethez képest jól reagált. Hát igen, ilyen ha két harcra kész kutyát összezárnak egy kis helyen.
- Ó igen?? Akkor szeretném én is megjegyezni maguknak, hogyha már így a körmömre akarnak nézni, számítson rá, hogy akkor az egyik virágágyás alatt találja magát hamarosan. Kurvára halottan! - bökdöstem felé, hol ide, hol oda lépve, de a magasabbik nem engedett közelebb hozzá.
- Elég legyen! - szólt erélyesebben a cimborája. - Ennek is semmi értelme, nem haladunk. Nem merem egyedül hagyni maguk, mert tuti, hogy vér fog folyni. - sóhajtotta belátóan, majd Horatiora nézett. - Beszéljünk előbb a férfival. Addig reméljük az apa is lenyugszik és látni fogják, hogy mi sem akarunk bajt. Ha meg vagyunk, akkor ők jönnek. Tőlem ott lehet az egész család, a 18 éven aluliakon kívül, kivétel persze Julie. Én már anno beszélgettem vele, és azt gondolom most is menne, bár nem volt túl együtt működő. De természetesen, ha ragaszkodik hozzá, ott lehet minden felnőtt korú vele. Horatio? - pillantotta vissza rá kérdőn, hogy jó-e neki ez így. Nekem így sem tűnt fairnek, de kevésbé szar ötlet. Azt figyeltem, hogy a másik mennyire vacillál, mert ha egyből rábólint, biztos csapda.

livin' in new york

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy EmptyHétf. Szept. 11 2023, 18:18

Spy and his boyfriend


Olybá tűnt a családfő elméjét teljesen eluralta a harag és a féltés, így nem volt hajlandó észlelni maga körül a valóságot. Illetve nem a hajlandóság nem volt meg benne, mert ha lett volna benne se tudott volna akkor-ott tisztán gondolkodni.
A felügyelő egyre idegesebb lett az időpocsékolás miatt. Két veszélyes gyilkost kellett elkapni, de Mr. Hemlock eddig csak akadályozta a munkát, ami nem volt jó pont a nyomozónál. Fenyegetését, miszerint tönkreteszi őket semmisnek vette. Nincs akkora hatalma, eszköze, ráadásul nem szándékozott semmilyen határt átlépni. Persze volt már rá példa, hogy szabályt szegett, de nem gyerekeknél és nem feltétlen kihallgatások során. Lehet nem ő volt a Föld legkedvesebb és legmegértőbb nyomozója, de a gyerekekkel mindig igyekezett kedves lenni, jól bánni velük, de erre ritkán volt gondja, hiszen ezért volt vele Dr. Grimwald. Hogy az ilyen kényes dolgokat ő végezze el. Neki jobb pszichológiai érzéke van, empatikusabb és évek óta nevel egy lányt, akit kimentett a gazfickók karmai közül. Ez az ő terepe lesz.
- Figyeljen Mr. Hemlock - kezdte nyugodtan. - Aláírom, hogy nem az én tekintetem a legbarátságosabb, vagy a legérzelemdúsabb, hogy nem én vagyok a legkedvesebb ember a Földön, de nem szoktam gyerekeket terrorizálni. Gyilkossági nyomozó vagyok, nem szadista. Mi vagyunk a jó fiúk, ha úgy tetszik. Nem kenyerünk, ha valaki szenved, még ha önnek úgy is tűnik. Nekem egy cél a fontos, ami gondolom önnek is. Elfogni a tettest, aki bántotta a lányát is.
A lányával ott lehet, nincs akadálya, kiskorú. Ott lesz Dr. Grimwald is
- mutatott Killianre - Akinek igen nagy tapasztalata van már az ilyen esetekben és ő az én... jobbik felem. Benne is megbízhat, ahogy bennem is.
De a munkát el kell végeznem, ehhez pedig, ha kell drasztikus eszközöket is be kell vetnem. De nem úgy, hogy gyerekeknek ártok lelkileg, vagy fizikailag.

Horatio nem feltétlen volt megalkuvó. Nem minden esetben. Sőt. Nem tűrte, ha valaki alpári, köcsög, akadályozó hozzáállást vet be vele szemben, főleg, ha ő pont próbál normális lenni. Talán most Killian is neki adott volna igazat, hiszen végig próbált tisztességes hangnemben beszélni, kedvesen, támogatóan, de Roman nem hajlott, ami nagy kár volt, mert minden megmozdulásával a felügyelőt hergelte.
Nem akart ő fenyegetni, csak felhívta rá a férfi figyelmét, hogy szükség esetén a gyerekei láthatják kárát annak, hogy hátráltatja a rendőrség munkáját. Volt már bőven a rovásukon, ezt ő is jól tudta, a Hemlock név nem volt ismeretlen neki sem. Ha szükséges, bedobja a gyermekotthon, intézet, börtön kártyát és mindent intézményi környezetben folytatnak, ahol sorban fognak állni a rendőrök, fegyőrök, hogy biztosítsák a munka zavartalan menetét és nem lesz olyan ügyvéd, aki Roman oldalán nyerő munkát folytathatna.
A felügyelő rezzenéstelen arccal tűrte, hogy Roman ordítson vele. Nem ordított vissza. Nem állt fel, nem mozdult, hiszen nála volt pisztoly, sokkoló, gumibot, bilincs és jelvény. Ráadásul jó volt önvédelemből is. Minden eszköze megvolt rá, hogy felvegye a harcot Romannel és földre is terítse, majd bilincsbe vigye el. Nem aggódott, nem félt egy percig sem.

Julian is a felvételt látva aggódni kezdett, hogy mi lesz még ott, lehet vér is folyik ma... újra. Csak most másoké. De nem, szerencsére nem így lett, nem történt erőszak. A profilozó - Julian megkönnyebbülésére - közéjük lépett és visszatolta, hogy viselkedjen. A nyomozónak jól esett Killian nonverbális dicsérete, ahogy az is, hogy megfékezte az elszabadulni készülő poklot. Bizony nagyon súlyos következményei lettek volna, ha Roman csak egy ütést is bevisz a nyomozónak, mert Dr. Sinclair nem csak jó alaposan elverte volna a gumibottal, hanem a rendőrség dolgozóinak legnagyobb örömére még börtönt is varratott volna a nyakába. Ha pedig Roman sokat ugatott volna, még házkutatást is rendelt volna el, hogy még pár évet a nyakába varrasson, a gyereket pedig intézménybe vitték volna, hogy jobb élet reményében rendes nevelést kapjanak.
- Tegyen úgy, Mr. Hemlock - hagyta rá a nyomozó. Nem akarta őt sem tovább húzni, sem saját magát. Nem volt érdeke tovább gerjeszteni a feszültséget, inkább lezártnak tekintette a beszélgetést.
A nyomozó Killianre pillantott, igyekezvén fontolóra venni az ajánlatot. Az azt jelentené, hogy Roman és Julie mellett még Sullivan és Lisbeth is tiszteletét tenné. Az talán sok lenne, de nekik is tudni kellett engedni.
- De egyszerre csak egy beszél! - jelentette ki a nyomozó. - Én kérdezek, Julie válaszol. Szükség esetén Mr. Hemlock szót emelhet kulturált hangnemben. De a többi csak akkor, ha szót adok nekik, vagy kérdezek. Nincs bekiabálás, nincs erőszakos ordibálás, nincsenek megjegyzések és nem adjuk a szót a másik szájába. Egy kulturált beszélgetést szeretnék, ahol Julie őszintén beszélhet befolyásoktól mentesen. Nincs azzal bajom ha ott van, fogja a kezét, megsimogatja a hátát, puszit ad neki, elmondja, hogy nem lesz semmi baj, de ne tereljünk és ne akadályozzuk a kihallgatást.
Most elmehet. Kérem készítse fel a családot a beszélgetésre és kb. 10 perc múlva küldje be Mr. Lincolnt. Ő következik.

Ekkor Julian is eltette a készüléket és kijött a WC-ről, mintha mi sem történt volna.

Miután Roman távozott, Dr. Sinclair Killian felé fordult és nyugodt hangnemben megszólalt.
- Ugye tudja, hogy ha nem lép közénk és megüt, akkor már rég véraláfutásokkal tarkítva ülne a hátsó ülésen bilincsben? Talán mindenki jobban járt volna. De köszönöm, hogy visszatartotta, így most ugyanolyan sértetlen az arcom, ahogy annak lennie kell - jegyezte meg jellegtelen, semmit mondó mosollyal. Nem volt magára büszke, ugyanakkor Romant sem hibáztatta teljes mértékben, hiszen mégis csak a családját védi, de akkor sem érdemelte meg, hogy így beszéljen, így bánjon vele, mikor ő normális igyekezett lenni vele szemben.
Az igazságtalanság fájt neki, mert, ha valaki, akkor ő és Killian biztosan a lánya érdekét szolgálták volna, ha hagyta volna. Bízott benne, Elijah jobb társalgási partner lesz, mint Roman volt.

Közben Julian várta, mikor kerül elő Roman, ugyanakkor kifejezetten tartott tőle, nehogy ezek után majd vele is ellenségesen lépjen fel. Mert Julian aztán tényleg nem tehetett semmiről, most tényleg ő volt a legártatlanabb, még ha máskor tényleg nyakig benne van a bajkeverésben.


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
237
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Julian & Roman || Again?
» Julian & Roman // Part 3
» Forgive me // Roman & Julian
» Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
» Damien & Roman || What can I give?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: