New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bought - My old darling
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásBought - My old darling
Bought - My old darling EmptyPént. Május 26 2023, 21:09




Return of the Monster
Meet my old darling




Nemsokra rá, hogy kiengedtek a kórházból máris elkezdtem embereket toborozni magam köré, majd Shanet keresni. Próbáltam telefonon is elérni, személyesen keresni, a nagy nehezen toborzott embereimmel kerestetni, de nem leltük nyomát, ami idegesített. Idegesített és nem azért, mert viszonyom volt vele, hanem egymásé voltunk. Ő az enyém, én az övé. A birtoktárgyam volt, aki iránt érzelmeim is voltak, bár már kihűlő félben.
Dühödten csaptam az asztalra a Brooklyni villám dolgozó szobájában, majd Joshra mordultam, habár nem igazán rá haragudtam. Egy idő után kezdtem elengedni a témát és inkább a karrieremre koncentrálni, ugyanis erőteljesen megcsappant a reputációm. A pénzre nem volt gondom, mert a rejtett millkóim nem találták meg a titkos zárt helyeken, továbbá Hansként is szép vagyont halmoztam fel, így első dolgom az volt, hogy az embereimmel megölessek néhány nyomorultat, akik esetleg a fejemet akarhatták a régi ügyek miatt, bár őszintén megmondva, fogalmam sem volt hányan lehettek, csak azokra küldtem rá őket, akikről bizton tudtam, hogy agyon lőnének egy autóból, ha meglátnak.
Igyekeztem felkeresni azokat a helyeket, amik egykor az enyémek voltak, vagy Celentanoé. Kaszinók, bárok, klubok, hiszen vissza kellett szerezni a hatalmat. Voltak helyek, amik tárt karokkal vártak vissza, voltak, ahol kicsit alkudozni és magyarázkodni kellett, ám volt olyan is, ami csípőből elutasított, mert találtak egy keményebb fickót, aki kevesebb százalékért dolgozik és nagyobb háttere van. Ez cseppet sem tetszett, már csak azért sem, mert ezzel engem minősített és alacsonyított le. Ezek szerint én nem vagyok elég kemény és nem elég jó hátterű? Igaz, már nem a régi a hátterem, de igyekeztem összeszedni magam. Na meg a lóvé? Hah. Vajon mennyivel dolgozhat jobb áron az az Olcsó János? Kinyomta nekem a telefont, én pedig mogorva képpel dobtam le a kanapéra magam mellé, hiszen otthonom kényelméből telefonáltam.
-Josh, Harold!-Kiabáltam embereim után, akik az étkezőben ették tízórai zabpehelyüket, ám hangomra azonnal felrohantak hozzám.
-Igen, főnök?-Kérdezte Josh.
-Délután ellátogatunk a Rich-Girls Clubba. Mulatunk egy jót!
-Nahát, főnök, de maga nem szeret discoba járni.-Mondta meglepetten Harold.
-Idióta. Nem táncolni megyek. Kinyírunk pár rohadékot.
-Jaaa. Mindjárt másabb. Már azt hittem a főnök fel akar szedni valakit a parketten.
-Viccnek is rossz. Délután kettőre szedjétek össze a fegyvereket. Bulizunk egyet.-Nevettem el magam.

A két "cimborám" kettőre össze is szedte a fegyvereket, majd felvettem a kabátom, hiszen elég hűvös volt még, pedig közeledtünk a tavaszhoz. Igaz, kocsival mentünk. Beültem a kormány mögé, embereim a hátam mögé, és bár nem volt túl zavaró a napsütés, mégis csak feltettem napszemüvegem és úgy csaptam a lovak közé.

Bekapcsoltam a kocsi CD lejátszóját, amiben ott volt egy lemez a kedvenc dalaimmal. Jelenleg az EMF-Unbelievable c. dala szólt, aminek ütemére ujjaimmal a kormányt ütögettem és néha bele-bele énekeltem a dalba. A hátsó üléseken vigyorgó embereim arca elég jól elárulta, hogy csípik a dalt és bírják a velem való melót, még ha néha ki is borítom őket, ők pedig engem. De csíptek és én is csíptem őket, bár kicsit lököttek voltak, viszont megbízható fazonok. Talán a legmegbízhatóbbak a sleppemből, amit össze tudtam szedni ennyi idő alatt, ám azon voltam, hogy minél többen legyenek a körömben. New York is változik azért, manapság egyre nehezebb embereket szerezni. Elég nagy az alvilág, egyre nagyobb, egyre többen vannak, nekem pedig amúgysem volt túl jó hírem, nem mindenki szeretett volna velem dolgozni.
Leparkoltam a klubnál, majd magamhoz vettem pisztolyom és a baseball ütőmet, társaim is magukhoz vették pisztolyukat, de volt az övükön vipera is, meg volt náluk rugós kés is. Kés nálam is. Készek voltunk a leszámolásra, elegen voltunk, hisz itt főleg civilek voltak. Ha az információim nem csalnak, akkor itt kell lennie a főnöknek is és annak a pasasnak is, aki a helyembe lépett.
Amint beléptünk azonnal tüzet nyitottunk a kidobóra és a biztonsági szolgálatra, hogy senki ne akarjon az utunkba állni. Mondanom sem kell, az ártatlan és kevésbé ártatlan emberek fejvesztve kezdtek sikoltozni a gyilkosság miatt. Én mentem elől, két emberem pedig mögöttem jött, fedeztek, lassan szemeim elé került a férfi, akit igazából kerestünk. Zachary Hughes. A pasas, aki miatt félre löktek engem.
-Helló barátom.-Mosolyogtam rá és elé sétáltam. Két társam oldalról és hátulról kerítették be.
-Liam... itt? Mit akar?-Kérdezte némi félelemmel, hiszen sejtette, hogy mi miatt jöttem. Nem számított rám, az emberei pedig nem voltak a környéken. Pontosabban nem mind. Ketten itt voltak, de már el is iszkoltak, mikor lövöldözni kezdtünk. A kis sunyik.-Lelépek, oké? Ugyan, Liam... maga sem akarhat ekkora ügyet egy kis üzletből...
Elkuncogtam magam.
-Ez nem az üzletről szól, Zach. Ez rólam szól.-Mondtam neki, majd fejbe lőttem. Tudtam, ennek meglesz a visszhangja, de nem érdekelt különösebben. Majd rendeződik.
A táskájára pillantottam, amiben sok-sok pénz hevert, amit nemrég vehetett fel. A vállamra vettem.


Mindeközben a klub igazgatói irodájában megbeszélés zajlott, ami az igazgató, Richard Popper és egy kanadai fickó és annak testőre körül zajlott. A klubról nem csak csupa jó hír hallatszott, így nem meglepő, ha egy gazdag ember viszi magával a testőrét. Talán ezen negatív hírek vonzottak be engem és az embereimet is.
A lövések hangjára minden bizonnyal már ők is felkapták a fejüket, de mivel az iroda az emeleten volt, nem volt olyan könnyű menekülni, ha csak nem akarták kitörni a nyakukat. Mire pedig már esetleg kifelé akartak volna menni az irodából, addigra már mi is ott voltunk és behatoltunk. Kezemben az ütővel rántottam fel az ajtót, majd benyomultam, mögöttem Joshhal és Harolddal. Két erős testalkatú, bár kissé pocakosodó férfi. Mosolyogva néztem az igazgatóra, majd Shanere és a másik pasasra.
-Hűha... micsoda buli.-Mosolyogtam, közben Joshék pisztolyukat Shanere és a főnökére fogták, én pedig Richardra néztem, aki arrébb gurult a székkel és falfehéren nézett rám.
-Liam... én...
-Sss... megbántottál, Richie.
-Sajnálom! Kérlek ne bánts. Társuljunk újra, fizetek neked, ha kell többet, mint eddig...-Nyekeregte a férfi a székébe simulva, de szemeiben láttam, hogy tudja már, hogy mi fog következni. Távolabb már nem tudott gurulni, a széktámla már a falon volt.
-Te? Te már nem. Leváltjuk a vezetőséget.
-Mire célzol ezzel?-Kérdezte vékony hangon, már-már nyúzott macska módjára, én pedig lesújtottam az ütővel, majd újra és újra.
A vére a szemüvegemre fröccsent, amit így kénytelen voltam levenni és félre dobtam. A fickó elég hullának tűnt, így Shane felé fordultam és a főnöke felé, akiket Josh és Harold biztatott, hogy jobb ha nyugton maradnak.
-Ooo... micsoda meglepetés, egy régi arc? Csak nem új munkaadód van?-Kérdeztem viháncolva, majd leakasztottam a táskát a vállamról és a fickónak dobtam.-Itt van. Ennyi elég? Tűnj el innen és a klub környékére se gyere! Ez a kóceráj már az enyém. Hordd el magad, amíg élve elmehetsz. De ő az enyém.-Mutattam Shanere.-Itt marad!-Mondtam ellentmondást nem tűrő hangom. A véres ütőt Shane felé emeltem, majd a főnökére néztem, aki hamar eliszkolt a pénzzel teli táskával.
Vigyorogva leültem és rágyújtottam egy szál cigire.

-Nocsak-nocsak. Ezer éve nem láttalak. Mi a helyzet? Miért nem rontasz nekem és téped meg a hajam, te kis rosszcsont?-Kérdeztem az ütőt markolva és kopácsoltam vele az asztalon. Feldobtam lábaim, ajkaim közé vettem a cigit, majd a fiókokban kezdtem kotorászni, végül abbahagytam és ujjaim közé vettem a szálat, kifújtam a füstöt és Shane felé vigyorogtam.
-Rég találkoztunk. Már azt hittem kinyírtak. Nem lettem volna meglepve. Elhúztál a városból?








Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyPént. Május 26 2023, 22:37
Cale and Nathan
Rich-Girls Club

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Jó volt Kanadában, nyugis volt, és bár munka akadt bőven, jól fizettek. Ami egyedül nem tetszett, hogy néha olyan dolgokban is részt kellett vennem, amikhez nem fűlött a fogam, mivel nem szívesen voltam részese mondjuk gyilkosságoknak. Pláne, ha rajtam állt, hogy él-e vagy hal az illető. Ez azonban a testőri munkával járt. Ahogy az utazás is, ha üzletkötésről vagy tárgyalásokról volt szó. Alapvetően több testőre is volt Langston-nak, viszont idővel rájött, hogy én is bőven elég vagyok, ráadásul kevesebb helyet is foglalok egymagam, mint másik három gorilla.
- Ha ma megkötjük az üzletet, megduplázom a béred, Nathan. - húzódtak ajkai széles vigyorra, a kopasz fickónak, ami által még jobban kidomborodott tokája ültében a limuzinban. Én szemben ültem vele, öltönyben, két pisztollyal is, melyeknek egyike a farzsebem felett pihent, míg másik a zakóm mögött bújt meg.
- Ha maga mondja. - válaszolom, de csak, mert muszáj. Elvolnék én csendben is, kifele nézelődve, bár az esős idő végett túl sok szépet nem látni. Egyszerre ismerős és ismeretlen ez a város, bár nem csoda, hiszen ki ne látott volna már képeket New York-ról vagy Bronx-ról. Nem kételkedem Langston szavaiban, csupán azon mélázok, mennyire volna fair, ha holnap után fognám magam és vennék egy saját lakást ennyi pénzből, ott hagyva a teljes lakbért Olivia-ra és a lányára? Amúgy sem szándékoztam ott megöregedni, csak hát tudom, hogy ők is nehezen jönnek ki a pénzből, még így is, hogy a lakást felesbe fizetjük. Sokat agyalni nem tudok ezen, mert közben megérkezünk, Langston pedig kér, hogy maradjak szorosan mellette, mert Bronx nem olyan, mint Laverlochère. Pedig látszatra nem sokban különbözik a klub a miénktől. Fel is megyünk az irodarészlegbe, miután meg volt a kézrázás és bemutatkozás, majd beérve az irodába egy kis jóízű csevejt követően bele is vágnak az üzletelésbe. Én nem értek hozzá, bár jobb dolgom híján ezt is végig kell, hogy hallgassam, mint a klub igazgatójának két inkább kövér, semmint izmosabb testőrének. Értem én, hogy a termett ijesztő is lehet, de ha futásra kerülne a sor, ők jobban tennék, ha csak gurulnának. Ilyen és ehhez hasonló gondolatokkal szórakoztattam magam az unalmas tárgyalás alatt, illetve azzal, vajon mikor ér majd véget és fognak kezet a dologra, mikor lövöldözést hallottunk odalentről. A két testőr egyből lerohant fegyverüket szorongatva, ám a közeledő golyó záport hallva, azt gondolom félúton elestek. Én is előkaptam zakóm mögüli P-09-em és a tejüveges irodai ajtó mögötti alakokra fogtam, míg az igazgató jobbára csak vacogott magában - talán felismerte a kinti beszélgetőket - míg Langston beállt mögém. A klub igazgatójának védelme nem az én feladatom, de munkaköröm képezi az is, hogy megvédjem, ha megkötötték az üzletet. Itt azonban erről szó sincs, mert még a kézfogásig sem jutottak el. Langston suttogta, hogy még ne lőjek, akkor sem, mikor belépett a három tag, és még akkor se, mikor a vékonyabbik kevésbé épeszű módon, szó szerint agyonverte a klub vezetőjét. Erre mit mondhatnék...? Veszélyes szakma. Langston viszont ismerte már a városi gyakorlatot. Ha a vékony csávó átveszi az irányítást, akkor sem kell egyből megfutamodni, hanem ugyanúgy ajánlatott kell tenni. Lehet vele még jobban is jár, bár szerintem módszereit tekintve, kétlem. Engem viszont jelenleg Langston fizet, szóval egyenlőre csak a dagikra fogom a pisztolyt, készen arra, hogy bármikor meghúzzam a ravaszt. Ha ügyes vagyok, karcolás nélkül kinyírom mindkettőt, a baseball-ossal pedig már sima liba a dolog. Mintha én, mint egy cane corso le kellene birkóznom két bulldogot, meg egy agarat, szóval azért... ne már. Ám mivel a két fegyverest figyeltem, nem gondoltam, hogy a kérdéseim nekem szegezi, hanem azt hittem, hogy Langston-t ismeri. Nem volna meglepő. Nekem pedig beléptekor sem volt ismerős arca. A főnököm viszont meglepődött - bár ebből sem láttam semmit, hiszen háttal voltam neki -, mert neki viszont egyből leesett, hogy ismerem. Viszont mivel oda se hederítettem, ő azt gondolta, hogy rosszban vagyunk. Ezek a félreértések... Volt is nagy meglepetés részéről, mikor hozzá lett vágva a pénz. Ez még nekem is újdonság volt, de a pisztolyt csak akkor engedtem le, mikor ő finoman megveregette vállam, ekképpen is jelezve, hogy okés a helyzet. Szerintem nem, de ki vagyok én, hogy felülbíráljam?Akkor fordítottam csak a dohányzó felé fejem, egyik szemöldököm felvonva, mikor marasztalásra kért... parancsolt. Kérdőn pillantottam Langston-ra, de őszintén...? Nem lepett meg reakciója. Pénzhez jutott, és az életét mentette. Lehet én is így tettem volna. Csak tudnám miért nekem kell szopnom testőrként, mikor neki több a lóvéja és a hatalma? Én pótolható vagyok, de ő...?Minden bizonnyal ő is, épp úgy, ahogy az, akinek most a székében ül az az őrült fazon. Nulla csalódottsággal, de kissé tanácstalanul néztem az egykori főnököm után - mert, hogyha élve szabadulok is innen, kétlem, hogy képes volnék még akár ember számba is venni -, miközben egy pillanatra alsó ajkam is beharapom. Fasza...
Nem mondom, hogy nem volna némi esélyem még így is nyerni egy kis lövöldözésben, de utána? Még a végén a többi hullát is rám kennék. Nos... akkor marad az a terv, hogy még nincs semmi terv. A pisztolyt nem rakom el, mert innentől már csak az én testiépségemet szolgálja, ami nekem épp olyan fontos, mint a főnökömé volt, viszont kíváncsian hallgatom a fickót. Aham, szóval ismernünk kéne egymást. Rossz az arcmemóriám, bár eddig erre nem volt példa. De ha ilyen könnyedén löki felém a sódert, minden bizonnyal nem csak facebook ismerősök voltunk. Ezer éve nem látott, ergo lehet, hogy okkal kerültem, és az ok már kevésbé volt fontos, így el is feledkeztem róla. Mondjuk tekintve a módszereit, nehéz lehetett kiverni a fejemből. Az utána levőkre viszont kissé oldalra biccentem fejem, mint aki rosszul érti, és összevont szemöldökkel, kérdőn nézek vissza rá. Ha valóban ennyire rosszban lennénk, biztosan nem felejteném el a képét.
- Szerintem összekeversz valakivel, Joker. - jegyzem meg, erősen kételkedve, nem-e ő téved. Tisztelet? Ugyan. Ha meghalok, teljesen mindegy, hogy beszéltem vele, és lehet, hogy nincs fehérre meszelve a képe, jellemileg és módszerileg rá lehetne húzni a címkét, függetlenül attól, ki szerette vagy sem az említett fiktív gonosztevőt. Hogy kinyírtak? Hát azon én sem. Már a kórházban nagy zűrt csináltak belőle, mikor elfelejtettem elmenni az egyik ülésre. Kis híján rám küldték a zsarukat. Hát azért jól nézünk ám ki... De arról nincs tudomásom, hogy elhagytam volna a várost. Az viszont biztos, hogy a személyim ellenére, tuti, hogy nem Kanadában születtem.
- Kanadai vagyok. - válaszolom közömbösen. - Talán kerestél? - kérdek vissza, bár magam sem tudom, hogy a válaszból mi hasznosat tudnék leszűrni.
Hallottam már olyan pénzes zsákokról, akik annyira unatkoznak, hogy alkalmazottakon vezetik le feszültségeiket, és ugyan, mikor "kivásárolt" a főnökömtől, azt gondoltam itt is ez a helyzet, most már inkább afelé hajlok, hogy tényleg ismerjük egymást, csak biztos nem tartottam túl fontosnak a kapcsolatunk, hogy ennyire meg is maradjon.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 07:02




Return of the Monster
Meet my old darling




-Nocsak-nocsak, már Korda Györgyöt játszunk?
"Nálam te Jolly, Jolly Joker,
Jolly, Jolly Joker lehetnél.
Úgy kellesz, Jolly, Jolly Joker
"-Kuncogtam.
Kérdésén felvont szemöldökkel néztem felé, mire tudatosult bennem mi is lehet itt a helyzet. Gyengén megjátszott, kissé lenézően ható ál szomorú sóhajt eresztettem meg.
-Ooo... te szegény pára. Hát megint elvesztetted az emlékeidet?-Nevettem ki.-Sebaj! Majd Mr. Braxton gondozásba vesz a magán klinikáján.-Vigyorogtam, mire két emberem is vigyorogva össze nézett. A pisztolya felé pillantottam.
-Ekkora árulót. Amerikai srác cseh pisztollyal. Nem gondolod, hogy ez nincs rendjén?-Kérdeztem és elnevettem magam szőrszálhasogató hozzáállásomon. Viszont tényleg zavar. Ez a pasas nem lehet valami nagy hazafi. Mondjuk mit vártam tőle? Amúgyis brit, sok amerikai hazafiasság sose lehetett benne. De akkor meg vegyen brit fegyvert.
Megnyomtam egy rejtett gombot az ütőn, majd a kattanó hang után megtörtem középen. Keletkezett rajta egy rés, amin át zöld színű füst kezdett távozni az ütőből. Shane ölébe dobtam, a gyorsan terjedő színes altató gáz pedig hamar beférkőzött orrába. Nem jött belőle sok, éppen csak annyi, hogy őt ki tudjam vele "ütni".
-Szép álmokat, pancser...-Vigyorogtam, majd mikor elkábult a két emberemmel kivitettem a kocsihoz és beültettem az anyós ülésre. Míg ők ezzel foglalatoskodtak, én kifosztottam a helységet minden apró értékből, ami ott volt. Pénz, ékszere, bármi, amihez hozzá férhettem, majd kimentem és beültem a volán mögé. Pont időben, már közeledett a rendőrségi sziréna. Oldalra pillantottam rá, majd hazavittük a villámba, Brooklynba. Ott aztán már nem is volt szüksége a hazaáruló pisztolyra, amit elzártam egy szekrénybe.
A kényelme fontos volt számomra, ezért a termetes kanapéra fektettem a nappaliban. Ki vagyok én, hogy a padlóra fektessem? Akkor meg majd nyavajog nekem, hogy fáj a dereka. Még csak az kéne. Míg én arra vártam, hogy felébredjen, addig Josh és Harold a konyhában nassoltak. Legalább is ők nassolásnak hívják, pedig valójában tepertőt ettek, ami számomra nem a nasi kategória volt. Shane mellé települtem egy karosszékben. Kicsit pszichiáteresre vettem a formát. Hátra fésültem a hajam, picit be is zseléztem, fekete kord nadrág, valami visszafogott mintájú ing, vastag sötétkék, már-már fekete zakó, régi típusú karóra, kezemben pedig a felíró tábla, rajta papírokkal és egy rátűzött tollal.
Ha Shane nem tudna megmozdulni, annak az az oka, hogy úgy megkötöztem, mintha ő lenne Amerika legveszedelmesebb bűnözője, aki bármikor eltépheti láncait és tömegeket mészárolhatna le. Mikor mocorogni kezdett mosolyogva néztem le rá.
-Am... helló. Szia. Jónapot. Dr. Cale Braxton vagyok, az ön orvosa. A papírjait átlapozva jutott tudomásomra, hogy önt emlékezet kieséssel hozták be. Mondja, mióta nem tud magáról?-Kérdeztem leakasztva a tollat.-Ahhoz, hogy segíteni tudjak, meg kell ismernem magát. A kötözés miatt nem kell aggódnia. Ez a protokoll. A többi páciens így nyugodtabbnak érzi magát.-Mondtam, noha nem volt több "páciens" a nappaliban.-Na meg én is szeretek úgy dolgozni, hogy tudom, a páciens nyugton a helyén marad és nem kezd el ellenkezni a terápiával szemben.









Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 12:32
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Felvont szemöldökkel hallgattam a félnótást, és ami még bizonyossá vált számomra, hogy nem csak őrült, de mivel még mindig életben vagyok, vagy kevésbé rossz viszonyt ápoltunk, vagy olyan pocsék ellenségei vagyunk a másiknak, hogy sosem tudtunk pontot tenni a végére. Nos, azt hiszen én utóbbit most megoldhatnám 3 golyóval. El is sandítok a másik kettő felé, noha úgy tűnik, ők csak parancsra ugranak. Nagyon helyes. Figyelmem akkor irányult vissza felé, mikor érdekesebb dolgokról kezdett beszélni. Tud valamit. De mi az, hogy "megint"? Kezdem azt hinni, hogy nálam ez bevált szokás. Vagy szórakozik valaki? Kissé összezavar, mert ahogy visszatekintek az elmúlt hónapokra, azt gondolom semmi sem volt megjátszott, sőt, kifejezetten ura voltam az életemnek oly módon, hogy végül megszöktem és nem lett belőle gond. Idáig. Bár ez sem annak tanúsítható be. Mondanám, hogy megérne egy próbát érdeklődni, de tartok tőle, hogy a fele sem volna igaz annak, amit elhagy a szája ennek a félcédulásnak. "Kedves" ajánlatára és a másik kettő reakcióját látva sem engedtem le a pisztolyom.
- Ajándékba kaptam. - válaszoltam, bár igazából feleslegesen mondtam bármit is, arról nem is beszélve, hogy az ajándék szó enyhe túlzás volt, hiszen egy hullától vettem el. Eddig is különösnek találtam módszereit, így a kettétört ütőn már meg sem lepődtem. Ahogy azon se, hogy hozzám vágta, igaz, mivel álltam, így le is esett rólam. Oké, legalább tudjuk, hogy nem méreg. Viszont mivel ezt a felém dobott tárgy közben nem tudtam volna megmondani, érthető okokból, én sem maradtam nyugton, hanem a tébolyult felé lőttem, de a füst belégzése miatt, ellőttem a fejem mellett, nagyon maximum a füle hegyét eltalálva, de még az sem biztos, mert némi köhögés után el is sötétült a világ. Nos, erre nem számítottam, de azt gondolom, ha megakart volna ölni, már megtette volna. Vagy tudja fene... Kétlem, hogy a főnököm irányába szólna ez a dolog.
Még eszméletlen állapotban is azon agyaltam, ki a franc volt, de a filmes jelenetekkel ellentétben itt nem jelentek meg korábbi emlékek, sőt még a hangja sem visszhangzott a fejemben. Ellenben az megint csak felmerült benne, hogy távol maradásommal biztosan helyzetbe hozom majd a csajokat odahaza. Fasza. Gőzöm sincs hová hozhatott, de mikor lassan magamhoz tértem és már a fejem sem zsongott, kinyitottam szemeim, még ha csak résnyire is, és még sem az tűnt felelőször hol vagyok, hanem, hogy nem tudok mozogni. Le is néztem magamra, hogy megbizonyosodjak az okáról, ő akkor már beszélt... gondolom hozzám. Ami később lesett, hogy a szavaival ellentétben nem kórházban voltam, és végképp nem egy pszichiátrián, bár az feltűnt, hogy ő idő közben kicsit össze szedtem magát, talán a vérfoltokat is lemosta, amik ott a klubban ráfröccsentek.
- Terápiával... - ismétlem vissza, erősen kételkedő hangnemben, majd teszek még egy próbát a szabadulásra, mielőtt ránéznék. - Te minden ellenséged így megkötözöd, akitől félsz? - kérdeztem, mert nyilvánvalóan voltak aggályai, példának okáért, hogy esetleg agyon verem. Mocorgás közben éreztem meg, hogy csak azt a fegyverem csórta el, amelyik a kezemben volt. A farzsebemnél még ott volt a másik. Így ugyan nem tudnám használni, de, ha ráveszem, hogy elengedjen, még testőrei sincsenek, akik egyből nekem esnének.
- Nagyon rosszban lehettünk, ha ennyire tartasz tőlem, hogy elkábítasz, megkötözöl. Még is azt érzem, hogy te voltál, aki ártott nekem. - nézek rá enyhén közömbösen, de még túl fáradt vagyok, hogy komollyá váljon arcom is mondandóm mellé.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 13:25




Return of the Monster
Meet my old darling




-Oh, Mr. Nathan.-Mosolyogtam. Szándékosan azon a nevén hívtam, amit még a klubban csíptem el fél füllel egy beszélgető párostól.-Én nem félek.-Mondtam őszintén, hiszen valóban nem féltem, csak kényelmes voltam.-De szeretek úgy beszélgetni, hogy közben nem lövöldözünk, nem verekszünk, a partnerem pedig nyugton van, hogy én is nyugton tudjak ülni a fenekemen. Csupán ennyi. És ne kezdj bele, hogy oldozzalak el, nyugton maradsz, mert ismerlek annyira, hogy nem fogsz nyugton maradni, én pedig most vagyok olyan kényelmes, hogy nem akarom a kisujjam sem mozdítani, ha nem muszáj.-Vigyorogtam kissé önelégülten. Tetszettem magamnak.
-Amúgyis szava hihetetlen vagy már nekem egy ideje. Tudod nem vagyunk és nem is voltunk olyan rossz viszonyban, mint azt te most hiszed. Voltak hullámvölgyeink, de egyébként jól meg voltunk. Voltak neked is és nekem is kellemetlen húzásaink, de egyébként meg voltunk.-Foglaltam össze múltunk nagy vonalakban, kissé hiányosan. Fokozatosan akarom neki beadagolni a dolgokat, kedvem szerint.-Van egy ajánlatom számodra. Dolgozz nekem. Mit szólsz?-Kérdeztem, majd felkelve a falhoz mentem. Egy festmény mögött volt egy túlbiztosított, erős széfem, amit kinyitottam és kotorászni kezdtem benne.-Mennyit kerestél nála? Mennyit akarsz nálam keresni?-Kérdeztem, majd elővettem a széfből egy köteg pénzt, közben úgy fordultam a "számolás" közben, hogy ő is jól lássa, a széf belseje dugig van zöldhasúval. Fogalmam sem volt mennyit kereshetett.
-800 dollár? 1000 dollár? 2000?-Kérdeztem egyre növelve a havi bér lehetőségét, közben rádobáltam a pénzkötegeket. Elnevettem magam, majd visszaültem mellé és közvetlen közelébe húztam a székem.-Csatlakozz hozzám és jó dolgod lesz. Légy a társam és váltsuk meg együtt a világot. Sok pénzt kapsz tőlem, hosszú távú munkát, hatalmat és nagy lehetőségeket a szép új világban. Mi kell még? Na? Mi a véleményed? Ne mondd nekem, hogy nem vonzó ajánlat. Csupán annyit kell tenned, hogy engedelmeskedsz nekem, ahogy az előző főnöködnek. Ez csak nem lehet megerőltető és ellenszenves? Lehet most nem kedvelsz és azt gondolod őrült vagyok, de hidd el, hamar meg fogod gondolni magad.-Vigyorogtam.-Olyan leszek a szemedben, mint egy Isten.









Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 14:06
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Nem hinném, hogy odahaza ráhibáztak volna a nevemre, de elbizonytalanít, hogy így hív. Talán mégsem ismer annyira, mint azt hittem volna. Vagy csak szórakozik. Őszintén...? Nem tudom, és nem is kellene, hogy érdekeljen, de mivel mozgásképtelenné tett, nem sok mindent tudok csinálni, mint figyelni. Legalább is most még. A holló és a róka története jut az eszembe, bár itt nem a sajtra pályáznék, de úgy néz ki meggyőzhető, ha az ember a kedvére tesz. Ki tudja, talán az amatőr hízelgésnek sem tudna ellenállni, bár nem úgy néz ki, mint, aki ne volna elkényeztetve.
- Hát persze... Pont ezt mondaná az is, aki fél... De megértem. Nyilvánvalóan alul maradnál. - válaszolom nyugodtan, egy fejbiccentéssel, hisz jól láthatóan nem vagyunk egy súlyban, és Langston-ból kiindulva, ő sem lehet valami képzett harcos. Nem véletlenül léteznek a testőrök. Lustaságra hivatkozik. Erre nem tudok többet reagálni, mint, amit. Viszont az általa megosztott információkra már össze kell vonjam szemöldököm. Hát nem tudom. Nem értem miért hazudna erről, hisz nyilvánvalóan nulla a bizalom köztünk, viszont... elég finom kifejezés lehet ez a "hullámvölgy" meg "húzás", ha már itt tartunk.
- Ja, hát én is minden kevésbé szerethető ismerősöm elszoktam kábítani és megszoktam kötözni. - utalok rá finoman, hogy adott okot szavainak hitetlenségére. Az ajánlat szóra viszont már érdeklődőbb fejet vágtam valamivel, bár nem hittem, hogy bármi komolyan dologgal előállna. Ahhoz nekem túl kettyósnak tűnik.
- Neked? Dolgozni? - kérdek vissza ismét csöppet kételkedve szavaiban. Nehéz eldönteni nem-e viccel. - Mi az, kifogytál a dagikból...? - húztam fáradt fél mosolyra ajkaim, mert vicces lett volna elképzelni, hogy beálljak Tweedledum és Tweedledee mellé valami gorilla feeling-el. Követtem útját a festményhez és összevont szemöldökkel figyeltem, ahogy kinyitja a mögötte lévő széfet. 2000?! Biztos hibbant. Bár tekintve milyen veszélyes lehet mellett az élet... Még is elgondolkodtam a lehetőségen. Bár nem tudom... ki tudja miféle feladatokat bízna rám, a gyilkosságokon túl is...? Azért annak is meg kellene kérni az árát.. már ha elakarnám fogadni.
- De ugye tudod, hogy ahhoz, hogy neked dolgozhassak... el is kell oldoznod? - húztam szélesebb mosolyra ajkaim. Így vagy úgy, de le kell kerülniük majd a köteleknek.
- 3000. - jelentettem ki, leginkább kíváncsiságból, hogy hajlandó e belemenni egy ezressel többe is. Ha vállat vonva belemegy, még mindig gyanakodhatok, hogy csak blöfföl, bár tekintve mennyi pénze van, akár még bele is férhet neki. Vajon mire fel pont én engem akar testőrnek...? Látta, hogy dolgozom? Vagy tényleg ismer annyira, hogy tudja, hogy végzem a munkám? Kétségeim vannak, és az indokom... nos... elég csak ránézni. Viszont most jobb ötletem nekem sincs. Vajon mi történne, ha nemet mondanék...? De mi van? Csak elcsípem mondandójának lényegét. Nem is testőrnek akar, hanem társnak? Most akkor testőr vagy társ? Nem mindegy. Az kétségtelen, hogy az ajánlat valóban vonzó, bár eddig csak a pénzről hallottam, és ki tudja mit jelent számára a neki dolgozás...
- Ateista vagyok. - jelentem ki mondatára közömbösen, és nem, nem most fogtam bele, eddig se nagyon adtam ezekre a dolgokra. - És rendben. - bólintottam rá, majd még gyorsan hozzá tettem. - De gyereket és ártatlan nőket nem ölök.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 14:39




Return of the Monster
Meet my old darling




-Na, hát akkor máris vannak közös tulajdonságaink. Szeretünk kötözgetni. Biztos te is megnézted a Szürke ötven árnyalatát.-Viccelődtem jót nevetve. Amúgy nem láttam a filmet, csak hallottam róla.
Az embereimre utaló kérdésre egy pillanatra elgondolkodtam rajta, hogy lehet fogyóra kéne ítélnem Joshékat, de végül úgy döntöttem nem érdekel. Így sokkal klasszikusabb hatást keltenek. Retro testőrök, mint a régi filmekben, rajzfilmekben. Végülis testi erejük meg van, kötelesség tudat megvan. Akkor meg? Láttam rajta, hogy fontolóra veszi az ajánlatomat. Jól teszi.
-Rendben, akkor három ezer.-egyeztem bele. Számomra az zsebpénz volt, simán ki tudom neki fizetni, hamar össze tudom szedni a dupláját, tripláját is elég hamar. Nem sajnáltam a pénz kidobni, ha a terveimről, vagy épp Shaneről volt szó. Gondoljunk csak bele, annak idején mennyi pénzem ment rá az operaházi rendezvényre.
Azon, hogy ateista jót mosolyogtam.
-Hamarosan Braxista leszel.-Mondtam a számomra tetszetős szójátékot, viszont mikor szóvá tette, hogy gyerekeket nem öl, akkor csak morcosan legyintettem.
-Ugyan, Nate! Komolyan olyan embernek néz, aki gyereket gyilkol?-Kérdeztem kissé sértetten, bár kinek mi a gyerek. Tiniket már iktattam ki, de kisgyerekeket nem öltem még és nem is ölettem. Emlékeim szerint. Aztán persze ki tudja? A mérgezett csokit lehet megették gyerekek is, vagy egy-egy robbantásba haltak bele. De fejbe lőni nem lőttem még, meg gyerek torkot sem vágtam el.
-Rendben.-Egyeztem bele feltételeibe, de még nem oldoztam el és kezet sem nyújtottam neki.-Akkor térjünk rá a munkaköri leírásra. Ha úgy adódik megvédsz, ha kérek valamit, akkor megteszed, ha meg akarok öletni valakit megölöd. Lehet lesznek necces alakok, mondjuk zsaruk, ügyvédek, üzletemberek, stb, de a pénzért meg kell dolgozni. Jó, nem azt mondom, hogy ha azt mondom fejeld le a falat, akkor megteszed, de ha megkérlek, hogy szedd össze a stukkereket, vagy készítsd elő az atomfegyvereket, vagy a felhúzható fogsorokat, akkor ne kelljen már könyörögni.-Mondtam, bár igaz, nem voltak atom fegyvereim.
Amennyiben ezek hallatán, mondjuk több lóvét kért, akkor rábólintottam és ha nem akadékoskodott, hogy valami nem fekszik neki, akkor el is oldoztam. Ha nem támadott meg, akkor felé nyújtottam a kialkudott összeget, hogy tegye el.
-Üdv a csapatban, öregem.-Vigyorogtam rá elégedetten, de kezem nem nyújtottam és ha kezet is akart volna fogni, elutasítottam.-A legjobb oldalra állt. Mi majd megváltjuk a világot és elhozunk egy szebb jövőt az emberiségnek. New Yorknak biztosan.-Mosolyogtam kissé sötéten.








Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 15:14
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Poénját fel sem véve vontam össze szemöldökeim. Minden kiejtett mondattal őrültebbnek tartom, ezért azt hiszem már most biztos vagyok benne, hogy akármit mond vagy tesz, sosem fogok megbízni benne. Ha üzletelünk is mindig szükségem lesz egy B tervre, és egy pisztolyra, ha esetleg még ennél is jobban elborulna.
Azon pedig ki nem mutatva, de igen csak megrökönyödtem milyen könnyen belement a magas összegbe. Jézusom... mire bólintottam én...? Mondjuk, az, hogy rábólintott, nem jelenti, hogy tartja is a szavát, szóval nem tudom... Jobb is, ha mindig lesz nálam stukker. Legalább azt is tudom merre rejtegeti a széfet.
- Őrült vagy... - jegyzem meg halkan, de neki címezve, bár szerintem ezt ő is sejti magáról legalább egy kicsit.
- Aham... - vontam fel egyik szemöldököm, inkább csak lereagálva, semmint ténylegesen alárendelve magam ennek a hülyeségnek. Sokat szívhat, ha állandóan ennyire jó kedve van. Volt. Mert az én munkámnak is volt kikötése.
- Aki képes agyonverni egy baseball ütővel az üzlettársát, az biztosan képes megölni egy védtelen gyermeket is. - válaszolom komoran, egyre élénkebbnek érezvén magam, most, hogy a kábultság múlik. Aztán jönnek az ő feltételei. Zsarukat nem szívesen ölnék, de ez Langston-nál is benne volt a pakliban. Amúgy se mindegyik jóindulatú, de tény, hogy abban a pillanatban nehéz is volna ezeket felmérni. Szemeim forgattam az utolsókra. Nyilván megteszem őket, amíg tejel. Aztán végre eljutottunk odáig, hogy el is oldozott. Elkaptam volna a nyakát, de végül csak felkeltem a kanapéról és kiropogtattam a csontjait, aztán elvettem a pénzt, amit jobb híján a zakóm belső zsebébe tuszkoltam. Azt vártam, majd kezet nyújt, de nem tette. Jó, mert kezet csókolni biztos nem fogok.
- Aham... - hümmögöm megint, mert az ilyen megjegyzéseit, hamar el kell engednem a fülem mellett, ha nem akarok én is olyan gyorsan megőrülni, mint ő. - Szerintem kicsit sok mesét nézel, de tőlem... - forgatom szemeim lassan karba téve kezeim, mert hát, akkor most munkába is állok és Langston-nál sem volt túl sok lehetőségem, mint állni mellette és hallgatni.
- De előre szólok, hogy a vízilókkal nem fogok spannolni, még a munka miatt sem. - jegyeztem meg, de gondolom ez eddig is nyilvánvaló volt. Eddig se csíptem őket, eztán sem fogom. Majd egy kis szünetet hagyva, ha csak nem előzött be valamivel, gondoltam megérdeklődöm mit várjak a mai naptól.
- Szóval... mi a mai program, főnök...?

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 16:31




Return of the Monster
Meet my old darling




Halk megjegyzése nem kerüli el fülem, de nem sértődtem meg.
-Az lehet, de mindent a nemes cél érdekében teszek.-Mosolyogtam, mintha én lennék a megváltó.
Nem igazán értettem, hogy miért gondolja azt, hogy az üzlettárs megölése feltételezné egy gyerek megölését is, de jobb, ha nem állok oda vitatkozni, mert sose érne véget. És még én vagyok az őrült.
Megbeszéltük a feltételeket, el is oldoztam és mivel nem kezdett el balhézni kifizettem a havi-díját. Tetszik ez az új Shane is. Szófogadó fiúcska lett, főleg, mivel pénzhez is jut. Tipikus ember. Végre egy olyan Shane, akivel szót lehet érteni az én világomról is. El is mosolyodtam rajta.
Nem vártam, hogy majd az embereimmel barátkozni fog, nem is kértem tőle, ahogy abban is kételkedtem, hogy sok mesét néznék. Jó, néha meg nézek egyet-egyet, de nem voltam függő. Nem is nagyon érdekeltek és az időmet sem a mesékre akartam pazarolni. Voltak fontosabb programok is az életemben, mint a képernyő bámulása.
Mikor feltette a kérdést a felesleges pénzt visszaraktam a széfbe és bezártam, vissza tettem a festményt és intettem a konyha felé. Átmentünk, ott pedig bemutattam őt a két "vízilónak". Szerintem túlzás volt annak nevezni őket, de kinek mi a szava járása.
-Helló Srácok! Ő lesz az új kollégánk, Nathan!-Mosolyogtam és vállon veregettem az emlegetettet. A két férfi már az utolsókat ették a tányérjukról, zsíros kézzel pedig nem akartak kezet fogni, így nem is nyújtottak kezet. Lenyelték a falatot, majd rá mosolyogtak és bemutatkoztak.
A hűtőhöz léptem, amiből kivettem egy tányért, amin egy hatalapos és egy karamell szelet volt. Mindkettőt én terveztem megenni. Meg sem próbáltam megkínálni bármivel is. Ahogy ma beszélt, szerintem úgyis azt hinné meg akarom mérgezni. Kényelmesen csináltam magamnak mellé egy bögre kávét, sok tejjel, sok cukorral. Nem siettem a válasszal, nagyon is tetszett, hogy főnöknek hívott. A kezdettől fogva így kellett volna lennie, mióta ismerjük egymást.
Igazából azért sem siettem a válasszal, mert most raktam össze magamnak fejben a napirendet, hiszen már elég sok mindent megcsináltunk. Belekortyoltam a bögrébe, magamhoz vettem egy villát és leültem az asztalhoz, Joshék pedig mentek mosogatni.
-Körbe vezetlek a házban, aztán elintézek egy telefont. Utána fog kiderülni, hogy a nap miként alakul majd. Több féle irányt vehet.
Miközben Josh és Harold elhagyták a konyhát még mosolyogva odavetették Shane felé, hogy "üdv a klubban, Nate!" Ez nem gúny akart lenni, a maguk módján csak jelezték felé, hogy szerintük jó döntést hozott.
Ha netán Shane kért valamit enni, inni, elvehette, vagy adtam neki. Senkitől nem sajnáltam semmit, vagy ha úgy döntött el akar menni vásárolni magának valamit, vagy enni egy helyre, akkor elengedtem.








Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 17:58
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Kétlem, hogy ezt más is így látná. Mármint, hogy a jó szándék vezérelné. Ez még az ő fejében megfoganva sem nevezhető annak, hiába is próbálja leplezni. Vagy sem. Mindenesetre az "üzletet" megkötöttük, a feltételeket elfogadtam, és igazából előre ki is lettem fizetve. Nem tudom, mi volna, ha egy nap úgy döntenék, hogy felmondok, de egyenlőre úgy gondolkodom, hogy mellette negyed annyi idő alatt összeszedem magam pénzügyileg, hogy elutazzak valami nyugis helyre, és a magam ura lehessek. Ami viszont tuti, hogy már most teljesen más milyen főnököm volt, mint Langston. És nem csak azért, mert ő még ha alvilági körökben is, de üzletember volt, hanem, mert azt gondolom, itt teljesen más élet lesz, mint ott. Nem baj, talán kicsivel több lesz az izgalom, és kevesebbet kell állni és hallgatni.
Az alapok után, jó magam mentem is utána, bárhová is vitte a dolga, igaz, leginkább csak azért, mert választ nem kaptam tőle. Azt gondoltam már is belefogunk, esetleg elmegyünk valami találkozóra, ahol jobban megismerhetem a munkám körülményeit, de ehelyett... a konyhába mentünk. Oké, ők bemutatkoztak, én is biccentettem feléjük és... ennyi? Szóval lecsapott az egykori főnököm kezéről, elkábított, megkötözött, hogy felvegyen valami testőr bérgyilkosnak, hogy aztán nézzem ahogy eszik? Sokszor elmondtam már, és megint ismételni fogom magam, de ez a fickó nem komplett. Figyeltem, ahogy a másik két csávó elhagyja a terepet, én pedig jobb dolgom lévén a konyhapultnak dőlve, karba tettem kezeim és néztem magam elé. Hát... legalább tudom miért vannak így elhízva az emberei...
Nem tudom, valahogy nem győzött meg ötleteivel, meg, mi az, hogy körbe vezet a házában? Ha azt mondja, hogy a klubokban,  bárokban vagy ahol majd a napunk nagy részét töltjük, azt mondom oké, nem árt felmérnem a terepet, mert nem csak ácsorgással telik egy testőr napja, de ez így... Jesszusom, azt ne mondja, hogy a napunk nagy részét itt fogjuk tölteni a házában... Még a hideg is kiráz. Persze tök jó, hogy ennyit kapok érte meg minden, de mi a fasz?
- Többféle irányt. Például? - kérdek vissza most már nem pusztán kíváncsiságból, de valami lelki megnyugtatásból, hogy a telefon alatt nem egy pizzarendelésre gondolt, és az "irány" akár valami fuvarozós vagy kísérgetős dolog is lehet. Mondjuk az feltűnt, hogy vezetni ő vezet, ergo lehet nem szereti, ha más van a kormánynál. Ezt megértem, én sem örülnék neki. Közben kapok egy sms-t, halkan pittyen. Elő véve szinte biztos vagyok benne, hogy a volt főnököm az, aki annak tudatában, hogy még talán élek elküldi az uccsó bérem. De hová gondolok...? Ilyet még én sem hiszem, hogy tennék, függetlenül, hogy én nem léptem volna csak úgy le a pénzzel, ha már alkalmaztam. Már ha megbízható, de én az vagyok. Nem. A lakótársam üzent, mert hallotta az egyik kollégámtól, hogy itt ragadtam New York-ba, és kérdi most mi lesz. Hát ha én azt tudnám... Elsandítok a kajáló felé.
- Gondolom a munka végett haza már nem nagyon fogok menni... - jegyzem meg, leginkább arra célozva, hogy van e lehetőség még a haza utazásra hébe-hóba, vagy felejtős. Ha felejtős, nos, nem mintha az én hibámból alakult volna így a dolog, de egy pár hónapig  fizetem üresbe a lakbér rám eső részét, hogy ne kerüljenek szar helyzetbe, de legalább is legyen idejük felkészülni rá. Ha azt mondja nem probléma, akkor nyilván minden majdnem teljesen a régibe marad, és megírom, hogy ne parázzon, fizetek. Ha az sms-t pedig letudtam, gondoltam nem baj, ha rágyújtok, így elő is vettem a cigit.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 19:11




Return of the Monster
Meet my old darling




-Nos, valamikor elég nagy reputációm volt ebben a városban. Világvárosban. Egy ideig távol voltam, egy másik, távoli városban és ez idő alatt megváltozott pár dolog a tudtom nélkül. Most pedig igyekszem rendbe hozni a dolgokat. Vissza szerezni azt, ami az enyém, azt, ami felett nekem van hatalmam. Egész szépen sikerült már összeszednem magam, visszavennem azt, ami az enyém, de vannak még dolgok, amiket rendben kellett tennem.-Feleltem kérdésére, noha ez még nem volt válasz. Nem teljes válasz, csak részben. Részletesen akartam elmesélni neki, de burkolva a szerencsétlenségeimet. Bekaptam két kis szelet süteményt.-Az én hivatásom az, hogy megváltsam a világot. Leváltjuk a vezetőséget, felszámoljuk a jelenlegi igazságügyi és jogi rendszert és új rendszert alakítunk ki, leszámolunk a vállalatokkal, az elittel. Van egy listám, ami szerint haladok. Ez persze azzal jár, hogy egyre több életet oltunk ki, de ez szükséges. Vannak, akiknek nem szabad élniük az én utópiámban. Viszont a New York-i társadalom engem Liamként ismer. Liam Jackson. Nem mindenki, de majdnem mindenki, így ha elmegyünk valahová, Liamnek szólíts. De a mai napunk.-Térek rá a lényegre lassan, ha ittam egy korty kávét.-Fel fogok hívni egy Ethan Tooms nevű kaszinó tulajdonost, aki valamikor még egy megboldogult barátomnak fizetett, cserébe távol tartottuk tőle a konkurencia embereit és időközönként elmentem neki játszani, megakadályozva, hogy pénzt vigyenek ki egyesek. Engem senki nem tudott legyőzni pókerben, akikkel játszottam, vesztettek, a nyert összeget pedig Ethan zsebelte be, én pedig kaptam belőle 15%-ot. Mostanra már egy Ross Perman nevű fickó tölti be a szerepet, amit egykor a barátom töltött be, pedig hivatalosan Celen halála után nekem kellett volna átvennem a szerepet, mivel én voltam a jobbkeze, de nem így lett. Ideje vissza vennem a szerepkört. Ha azt mondja rendben, akkor békén hagyjuk őket, ha azt mondja nem, marad Rossnál, akkor egyszerűen megkeressük Rosst és "boom a fejbe, halott vagy haver!", utána teszünk egy újabb ajánlatot Ethannek és ha ezek után sem választ minket, akkor őt is megöljük és az én egyik emberemet ültetem a székébe.
Az SMS-re felfigyelek, kérdésén viszont két falat süteményig gondolkodtam. Nem hittem volna, hogy meglépne mellőlem, de még csak a kapcsolatunk kezdetén vagyunk. Úgy döntöttem, hogy egyelőre kedvére fogok beszélni. Ha azt látom, hogy kioldalazna mellőlem, ha intézkedem, de most még hűségesnek gondolom. Három ezer dollárért el is várom.
-Hazamehetsz, de ne az utolsó pillanatban szólj majd és ne egy egész hétre menj el, ha nem égetően muszáj.-Feleltem neki, miután átgondoltam a dolgokat.
Miután megettem a sütiket és megittam a kávém körbe vezettem a villában, utána pedig elintéztem a telefont. A dolgok nem kedvem szerint alakultak, mivel hamar kiderült, hogy a kaszinónak azóta már új tulajdonosa volt, aki hallani sem akart rólam. Mogorván tettem le a telefont. Igazából még így is jó arány volt, mert az eddigi tíz helyből, amivel dolgom volt az utóbbi időkben hat egész normális volt és vártak engem vissza, de vannak helyek, akikkel meggyűlik a bajom.
Sóhajtottam, majd Shane felé fordultam.
-Van egy utunk. Át öltözőm és mehetünk. Addig vedd fel a Nissant és pötyögd be a GPS-be a címet. Lucky Joe Casino, Queens, Richmond Ave 88. Már ha fejből nem tudod az utat. Te vezetsz.-Mondtam, hiszen már tudja, hol parkolnak a kocsik, addig én összébb szedelődzködtem. Nem volt különösebb oka, hogy a Nissant javasoltam, most ahhoz volt kedvem, de mondhattam volna a Chevroletet is, vagy a Mazdát. Úgy döntöttem a klasszikus vonalat fogom képviselni és egy fekete öltönyt vettem fel, kalapot és napszemüveget. Igaz, kihangsúlyozta mennyire vékony is vagyok, de nem zavart, büszke voltam rá, hogy jól tartottam magam, mégha nem is voltam egy pankrátor alkat. Arra gondoltam vinnem kéne neki is valami normális fegyver a cseh játékpisztolyok helyett. Leakasztottam egy precíziós puskát, vagy közkedvelt nyelven mesterlövész puskát, amit az AMERIKAI Christensen Arms gyártott. Ez nem gagyi. Kimentem a kocsihoz, beültem, kezemben egy sétapálca, másikban a puska, amit az ölébe tettem és becsuktam az ajtót.
-Felőlem indulhatunk.-Mondtam vigyorogva.








Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 19:53
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Elég nehéz volt elhinni, hogy valaha is volt nagyobb hatalma, bár manapság minden megtörténhet. A módszere az, ami miatt lehet, hogy brutálisnak tűnik, de éppen ezért is nehéz elhinni, hogy nincsenek bandák, akik ha csak egy alkalomra is, de összefogának ellene. Én így tennék. Nem tűnik túl megbízható fickónak, ergo, az emberei sem bízhatnak benne, így pedig bármikor bárki átpártolhat mások felé. Lehet, hogy a két kocával jófej, de ez még akkor sem egy életbiztosítás. Pláne, mert még ha golyófogónak jók is, max egy-egy alkalomra.
Továbbra sem érzem, hogy pártolnom kéne, de amíg fizet, és nem akar sárkányokat tenyészteni, addig annyira áll két lábbal a földön, hogy teljesítsem kívánságait, de már most érzem, hogy ez egy rövid életű ismeretség lesz.
- Ok. - bólintottam röviden és tömören tudtára adva, hogy értem én. Bár igazából meg annyira nem... Világot akar hódítani, de még a nevét sem meri felvállalni, és inkább sunyiban ügyködik... Oké, hogy nem ő a legnagyobb kutya, de tiszteletet és elismerést csak úgy lehet szerezni. Közben a cigire is rágyújtok, és mivel úgy látom nem zavarja, nyugiban el is szívom, míg informál a helyzetről. Azzal viszont nincs bajom, hogy visszaszerzi, ami az övé. Én is így tennék, talán hasonlóképp is, mint ő. Elvégre, ha őt illeti... A nevek semmit sem mondanak, de azért eszembe vésem őket, hátha később még jól jöhetnek. Ekkor jön az sms, és ekkor érdeklődöm meg tőle, mire számítsak "szabadság" alatt. Elenged, ez mondjuk jó. Bár kicsit fura. De örülök, hogy nem szívleli a rövid pórázt. Válaszán azonban akaratlan is elmosolyodom.
- Nem mintha nem tudna pótolni, addig is a két cimborád, de rendben. - bólintok, hisz úgy gondolom, ez az oka annak, hogy nem akar sokáig távol tudni. Valamire csak jó vagyok, vagy jobb, mint az a másik kettő. És nem... nem a zabálásban.
Már javában elfogyott a cigim, mikor végre kezébe vette a telefont. Nem számítottam rá, hogy sima ügy lesz, de egészen másként alakultak a dolgok, mint ahogy azt eltervezte. Összevont szemöldökkel hallgatom.
- Honnan tudnám? Nem járok New Yorkba... - húzom félre szám, de aztán elindulok és teszem, amire kért. Az meglepett, hogy én vezetek, de nem baj, szeretek vezetni. Amíg vártam rá nézelődtem, a kocsikat, az udvart. Mikor pedig végre ő is becsatlakozott még kérdőn hátra tekintettem a kocsi mögé, hátha jönnek a többiek is. De nem. Oké, hogy jó vagyok, de helyettük azért nem dolgozom. De mielőtt rákérdezhettem volna, az ölembe landolt a puska, amiről ismételten kérdőn néztem fel rá.
- Nem mintha nem tetszene, de ezzel maximum távolról tudlak fedezni, és tekintve, hogy egy kaszinóba tartunk, ami tele van emberekkel és gépekkel... nem garantálom a teljes védelmet. - figyelmeztettem, ezúttal mindenféle gúny nélkül. Nem mondom, hogy nem kívánnám, hogy egy kicsit el agyabugyálják, de nem ártana még kihúznom néhány hónapot, mert hát... kell a pénzt. Megnehezíti a dolgom, se bulldogok, se gépfegyver, még jó, hogy legalább a pisztoly nálam. A séta pálcára már rá sem kérdeztem, de soha nem is értettem, hogy egészséges embernek minek... mondjuk rá éppen nem mondtam volna, hogy... egészséges de egy sétapálca nem segít a mentális problémáin. Ha minden meg volt elindultam a cél felé. Nem mentem gyorsan, mert ha így tennék és odaérnénk, már rendőrök társaságában kereshetnénk parkolót. Gondolom nem kell a feltűnés, ilyenkor pedig már amúgy sincsen akkora forgalom. Mázlinkra a parkoló megkeresésére volt parkoló fiú, szóval kiszállás után, ha Liam-nek sem volt ellenére, át is adtuk neki a kulcsot. Ha nem, úgy én kerestem parkolót, ami kicsit tovább tartott, de nem órákig. Aztán fegyverrel, vagy csak a rejtett pisztolyommal követtem befelé. Én is öltönyben voltam, csak valamivel modernebb kiadásban, mint, amilyen ő volt. Ing helyett rövid ujjú volt rajtam, kényelmesebb, így ha esetleg akciózás lenne, könnyebben mozgok benne. Ahogy pedig beléptünk és körbenéztem, arra gondoltam, hogy őket én se sajnálnám, de mindenesetre nem ölnék ész nélkül, még húgyagyú gazdagokat sem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 20:36




Return of the Monster
Meet my old darling




A puska kérdésére elgondolkodtam, éppen ezért végül hoztam neki egy tartalék pisztolyt. Hoztam volna géppisztolyt is, de azt kicsit túlzásnak éreztem volna egy ilyen eseményre. Láttam, leellenőrizte Josht és Haroldot. Szándékosan nem hívtam őket, le akartam tesztelni, Shane vajon milyen élesben ezzel az új imidzsével. Mennyi maradt meg belőle a régi önmagából.
Mikor megérkeztünk, ragaszkodtam hozzá, hogy ő parkoljon le. Nem tűrhettem, hogy holmi kisinasok beüljenek a kocsimba, megkapják a kulcsot és bohóckodjanak. A kulcs maradjon csak nála és kezelje ő a kocsit. Nem kell parkoló fiú, főleg nem azok után, hogy összehozott a sors Abrahammel.
A kaszinóba érve első, amire felfigyeltem az a latinos zene, ami a hangszórókból szólt. Egész jó hangulatot teremtett a kaszinónak. Illett a pókerezőkhöz és a félkarú rablóhoz is. Beljebb mentünk, de nem kezdtem el lövöldözni. Nem az itteni játékosokkal volt gondom, hanem a vezetőséggel, így feltűnés nélkül indulhattunk el az irodák felé, mit sem foglalkozva a pénzüket eljátszó elittel, akik szintén megérdemelték volna, hogy itt égjenek.
Feltűnés nélkül... oké, azért abban a kalapban és a napszemüvegben feltűnő voltam, felém is néztek páran, de itt most arra céloztam, hogy nem kezdtem el elmebeteg módon vérengzeni. Az viszont gyanús volt, hogy nem láttam a biztonsági szolgálatot, csak a kidobó embert a bejáratnál, pedig azért szokott itt is lenni pár alak, aki a rendre és a biztonságra ügyel, rendet tesz, ha valami van, meg ilyesmik. De most semmi.
Az irodák felé vezető folyosó ajtaja bezárult mögöttünk. Elektromos ajtó volt, valaki távolról irányítva zárta be. Mögöttünk is és előttünk is kinyílt két-két ajtó, amin át négy, nálunk egy-két fejjel magasabb izompacsirta férfi jött elő pisztolyokkal, vasrudakkal, ujjaikon boxerrel felfegyverkezve ellenünk.
Arra gondoltam az új tulajdonos, Tomás biztosan hallotta a hírét a reggeli akciómnak és a telefonbeszélgetés után sejtette, hogy ő sem lesz kivétel a látogatásom alól. Nos... jól sejtette. Ellenben nem tudtam megijedni a négy King Kongtól, csak jót nevettem.
-És akkor most meg kéne ijednem?-Kérdeztem a gorillákat szemlélve, majd széthúztam sétapálcámat, ami így már jól láthatóan egy rejtett hosszú-tőr volt tokkal. Mikor láttam, hogy le akarnak lőni lebuktam, kitértem, felpattantam és a tőrrel oldalról átszúrtam az ellenfelem nyakát, majd elbújtam mögé, ha esetleg lőni akarnának. Igaz, meg volt a kockázata, hogy átmegy majd a férfin a lövedék, de mivel ellenem készültek, 90%-hogy golyó álló mellény volt rajtuk. Elvettem a férfi pisztolyát és arra a férfira lőttem, aki orvul akart a hátam mögül lőni. A feje pillanatokon belül léket kapott, a falat pedig újra festettem azzal, ami a sebből távozott.








Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptySzomb. Május 27 2023, 21:05
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
A szerencse játék sosem volt az én asztalom. Nem azért, mert nem értettem hozzá, egyszerűen csak nem kötött le. Nyilván én is szeretem a pénzt, de ha már hobbit kell választanom, az legyen valami sport vagy akciódúsabb, mint állni, ülni és nyomkodni valamit. Ha felénk is néztek, azok is csak elvétve tették, nem zavartunk nagy vizet, az alkoholban és nőkben úszókat meg aligha zavarta volna jelenlétünk, pláne, hogy látszatra fegyvertelenek voltunk. Egy bolond és a társa. A kaszinókban amúgy is szokás egy társ, mondjuk az általában egy csinos lány, aki fogja a koktélt, amíg a pali játszik, de mivel itt most egészen másról volt szó, így nyilván Liam se érte volna be egy miniruhás hölggyel.
Eleinte egész nyugodt volt minden, bár a hiányos biztonsági szolgálat nekem is feltűnt. Amiből egy kaszinóban nem elég, az a verőember és fegyveres biztonsági őr. De aggodalomra semmi ok, hamar megkaptuk a választ a miértekre. Mire előjött a négy fickó, én is előhúztam a dilistől kapott pisztolyom, de addig nem lőttem, míg rajtuk sem látszott, hogy támadni akarnak. Hát jól nézünk ki, én itt mindenkit lelövök, mire kiderül, hogy csak a szokásos átvilágítást végezték volna.. még a végén visszavenné a pénzt a kettyós. Viszont miután ránk lőttek, én is odébb ugrottam, onnantól viszont nem volt kérdés kivel mi legyen. Amíg pedig Liam szurkálódott, én fejbe lőttem, arra, akit épp nem fojtogatott. Nem bénáztam a lehetséges mellény és tudja tököm mik miatt. Szemen, vagy homlokon lőttem, aki éppen útba volt. Praktikusabb és gyorsabb. Miután mindegyik kimúlt, ellenőriztem a tárat, ha kellett megtöltöttem, majd az újdonsült főnökömhöz sétáltam.
- Ezek után gondolom ne is reménykedjünk, hogy rábólint az ajánlatodra... - pillantok rá, bár nem értem ő miért nem hozott magával pisztolyt, minek ez a sok vér, meg felesleges energia pazarlás. Egy boxert azért eltettem, jól jöhet az még, ha elfogynának a töltények.
- Ezt meg itt ne felejtsd... - nyomtam fejébe a golyó elől kitérésekor leesett kalapját, amit pont olyan feleslegesnek találtam, mint a szemcsit, de hát ki vagyok én, hogy ebbe beleszóljak. Langston is mindig felemás zoknit vett fel, ráadásul totál nem passzolókat a ruháihoz, ami szerintem ocsmányul nézett ki, de az ő dolga volt.
- És most merre...? - kérdeztem, miközben a lezárt elektromos ajtóhoz léptem. Megoldható, nem a legmodernebb szerkezet, viszont addig azért nem ártana a hátunk mögé is nézni. Ha úgy tűnt csak erre tudunk menni és ő nem próbálkozott meg vele, úgy én álltam neki feltörni a rendszert. Általában megy, de ha nem, akkor is max tönkreteszem és előbb utóbb kinyílik az ajtó. Miután pedig itt is megadta magát a rendszer és kinyílt az ajtó, legyintettem udvariasan, hogy menjen csak előre. Persze azért én is résen voltam, ha esetleg újabb akadályba botlanánk, nálam legyen a pisztoly.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 07:41




Return of the Monster
Meet my old darling




Csíptem NathanShane humorát. Kellemes, üdítő cinizmus, kis szarkazmus, sztoikus hozzá állás. Úgy éreztem ez a Shane valamivel felszabadultabb és lazább. Érdekes, mennyire meg tudja változtatni az embert egy kis emlékezet vesztés. Ugyanaz a DNS, ám mégis ez már a harmadik Shane verzió, amit megismerhettem. Olyan, mintha valami párhuzamos dimenzióból jönnének újabb és újabb Shanek, hogy találkozhassanak elbűvölő személyemmel.
A vissza vezető ajtó zárva volt, ahogy az előttünk álló ajtó is zárva volt és nekem nem volt hozzá nyitóm, de úgy tűnt Shane meg tudja oldani. Elvettem tőle a kalapom és figyeltem miként dolgozik. Volt nálam robbanószer, de úgy tűnt ő tud elegánsabb megoldást, így hagytam dolgozni. Valami nem változik. A technikai érzék és a harcérzék megmaradt neki, a stukker használat. Érdekes, mivel ezeket a jegyeit a legelső Shane-korszakból nem ismertem. Abból az időszakából, amikor orvos volt. Vagy akkor is rendelkezett ilyen tudással, képességekkel csak nekem nem volt lehetőségem megismerni, vagy az előző énének ideje alatt a barátai képezték ki és szimplán csak nem felejtette el ezt a tudást, az emberek kivételével. De még az sem biztos. El kell majd beszélgetnem vele Lilaékról. Vajon mindent elfelejtett róluk?
Ő nem tudhatta, de én is fel voltam fegyverkezve, de egyelőre nem vettem elő semmit még. Volt pisztolyom a zakó alatt elrejtve, volt nálam bomba és volt nálam méreg injekció is, de mind olyan helyen, ahol nem lehet kiszúrni, hogy az ott lapul. Maradjon csak abban a hitben, hogy ne ki kell védenie, mert nekem csak egy tőröm van, legalább akkor jobban koncentrál. Biztosan sejti, hogy nem vagyok elveszve és vannak trükkök a tarsojomban, de egyelőre nem fedném fel magam.
Az igazság az volt, hogy előszeretettel tanulmányoztam őt főleg ilyen állapotában. Lassan egy komplett tanulmányt írhatnék a Shanekről, akiket eddig az utamba sodort az élet. De nem baj, ez jó. Tanulmányozhatom az amnéziát, a személyiségre gyakorolt hatását, az emberi életek változását, az alaptermészetre gyakorolt hatását. Még jobban meg akarom ismerni ezt az új arcát és ahogy csak tudom, kihasználni a helyzetet, hogy úgy formáljam a jövőnket, ahogy nekem leginkább tetszik. Olyan valakit fogok belőle csinálni, aki hűséges szolgálóm lesz a harcomban a világ ellen.
Tovább mentünk. Én már tudtam az utat, így az igazgatói iroda felé vettem az irányt, bár útközben még Shannek le kellett lőnie két fegyveres testőrt. Előre menve bementem az igazgatóiba, ami nem volt kulcsra zárva, de nem találtam ott a főnököt, csak egy megtermett "katonát", aki az ajtó kinyitásakor ránk lőtt. Szerencsére jók voltak a reflexeim, így időben vetettem magam az íróasztal mögé, míg a bálna lőtt. Felkaptam az irodai széket és megdobtam vele. A fegyver kiesett a kezéből, így már Shannek is könnyebb dolga volt.
Tanakodva ültem fel az író asztalra. Vajon Tomás itt van egyáltalán? Most vagy itt van valahol és ez a sok őr is azért van itt, mert itt rejtőzik valahol a főnök, vagy a főnök sehol nincs a közelben, csak a beáldozható embereik, akik vagy sikerrel járnak, vagy elbuknak. Ha magamból indulok ki, akkor én ott lennék, ahol az embereim, de az én vagyok. Az ilyen átlagos, gyáva gazdag patkányok mindig elhagyják a süllyedő hajót.
Azon gondolkodtam van-e értelme átfésülni az épületet, vagy Tomás tényleg nincs itt. Shane felé néztem.
-Azt hiszem részemről itt vége az akciónak.-Mondtam, majd kinéztem az ablakon, ahol láttam egy tűzlétrát. Gyors út kifelé a parkolóba. Elővettem a lábszáramra erősített időzíthető bombát és félre tettem magam mellett. Nem volt nagy, egy kis rúd, mint egy túró rudi, csak valamivel nagyobb. A gázvezetékhez mentem, majd a sárga, rugalmas csövet leszereltem a készülékről, de a fali kiállásról nem, majd megnyitottam a gázcsapot. A sziszegő hang mindent elárult.
-A helyedben már megindulnék kifelé.-Intettem fejemmel az ablak felé.








Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 13:41
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Nem mondom, hogy napi szinten botlottam ilyen eseményekben Langston-nál, sőt nála a hosszú hónapok alatt is max egy-két emberkét öltem meg, de így sem panaszkodom, sőt. Nincs bajom az egész napos ácsorgással, ha kifizetnek, de mivel sosem voltam - gondolom... - az az egy helyben ülős, ezért jobb szeretem, ha a munkám alatt azért van mit csinálni. A szabadnapjaimon, nem, ó nem, ott legyen csak nyugi, de ha már testőrnek állok, legyen oka. Itt pedig úgy éreztem van. Bár tekintve, hogy Langston-nal ellentétben ő is beszállt a küzdelemben nem tudom mire kellettem én, de nem baj.
Az elektromos zár nem okozott problémát, bár, ezt már az előző munkám előtt is tudtam hasznosítani, de fogalmam sincs honnan. Nem is maga az elmélet, mint inkább a gyakorlata maradt meg, ahogyan a küzdősportok, a fegyver viselés, a vezetés versenyszintű alkalmazása és nagy meglepetésemre, még a pszichológiához is értettem. Elszoktam gondolkodni, vajon mi vagy ki voltam a múltban, mert sok dolog nem igazán passzol az én életstílusomhoz, viszont kezdem azt érezni, hogy nem baleset nyomán vesztettem el emlékeim. Fura... és azt hiszem ez mindig az is marad. Ha volnának emlékfoszlányok, azt mondanám lenne miből kiindulni, de semmi. Más szavában hinni meg háát... nem túl nagy biztosíték. Pláne olyanok szava, mint ez a bolond pali.
Mikor túl sétáltunk az ajtón, ismét gyanús csend várt minket odaát, de mintha ténylegesen kiürült volna már a hely. Körülnézni azonban sosem árt, így hát követtem Liam-et. Ugyan várt ránk egy kis meglepetés az irodánál, de a golyózápor elől mindketten elhajoltunk, és bár simán le is tudtam volna lőni, lévén, hogy úgy is a főnökömre fájt a foga, ő sem volt rest akcióba lendülni, amit inkább tartottam komikusnak, semmint hasznosnak. Engedtem is magamnak egy fejcsóválós mosolyt, amiért ennyit pattog szegény, de legalább unatkozni nem unatkozunk. Mindenesetre, ahogy a kinti előző kettőt, a hátrahagyottat is fejbe lőttem, majd amíg Liam keresgélt vagy nézelődött, én sem tettem másként. Az asztalon volt egy kis tál pörkölt mogyi, abból is felmarkoltam, és amíg föl-alá mászkáltunk én azt eszegettem. Félszemmel láttam, hogy Liam lassan indulásra kész, szóval nem időztem sokat, ellenben az egyik fiókban találtam szivart, szóval azt is zsebre vágtam "emlékképp".
- Csak utánad... - biccentettem az ablak felé hozzáhasonlóan, majd ha kiment, követtem és még azelőtt elhagytuk a terepet, mielőtt egyáltalán történt volna bármi is. A kocsival kiálltam, megvártam míg beszáll, aztán ráérősen ránéztem.
- És most?
Nem volt túl szerencsés fickó, ezt meg kell hagyni. De tény, hogy egy ilyen összetett akciónál előfordulnak az ilyenek, főleg, ha már ismerik is őt. Ha megadta az úticélt, elindultam. Ha nem, jobb híján haza felé vettük az irányt, mielőtt a rendőrség kiérkezne és gyanút fogna. Bár ha ismerik, akkor úgy is tudni fogják, hogy ő járt itt.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 14:16




Return of the Monster
Meet my old darling




Míg ő a nassolással és a cigivel volt elfoglalva, addig én a gázzal. Ha nem is fog az egész épület a mennybe repülni, akkor is okozok kárt, amit nyugodtan vehetnek fenyegetésnek. Ha lett volna gerince itt megvárni, nem kéne ilyen eszközökhöz folyamodnom. A "bombát" a szoba végébe, a bejárati ajtóhoz tettem, bekapcsoltam és futólépésben eliszkoltunk. Tulajdonképpen nem igazi bomba volt, hanem egy öngyújtó, ami a megadott idő letelte után tüzet fúj, ami aztán berobbantja a csőből szivárgó gázt. Mivel az ajtó nyitva volt, kifelé is terjedt a gáz, ami növelte a robbanás méretét is. Nem tudtam előre mekkorát fog szólni, mekkora kárt fog okozni. Okozzon csak.
A kocsihoz érve behuppantunk, letekertem az ablakot és rágyújtottam. El kellet gondolkodnom kicsit, mihez is kezdjünk, ha már ez az akció csak ilyen fél sikerrel zárult.
-Menjünk a Times Squarehez, van ott úgyis egy kis dolgom.
Nem sokra rá, hogy mi és még két másik autó elhagytuk a parkolót már kanyarodott is be a rendőrség, ám hallható volt a robbanás hangja a háttérben. Rágyújtottam egy cigire, amire még Hansként szoktam rá, majd kihamuztam az ablakon és kicsit kilógattam a kezem is.
-Valld be Nate cimbora, még soha nem volt ilyen klassz állásod.-Nevettem, majd megszívtam a cigit és a TS felé vettük az irányt. Az odavezető úton leginkább csak a szép új jövőképről, az utópiáról meséltem neki, aminek én leszek a vezetője. Felvázoltam neki milyen gyönyörű, szabad, igazságos világ lesz, ha sikerül megvalósítani. Meséltem neki Istennel való rossz viszonyomról, arról is, amikor tengeriszörnyként megölt és emberi testet kaptam, halálom után pedig mindig új testben, de a régi célokkal a tudatomban születek újjá. Affél tudatátmentéses lélekvándorlás.
Meséltem neki arról is, hogy már volt egy plasztikai műtétem is a tűz miatt, de azt már nem meséltem el neki, hogy ennek az esetnek Ő is része volt, csak annyit mondtam, hogy azért kellett, hogy megússzam a halál büntetést. Meg még jó pár régi sztorival és a magasztos terveimmel "fárasztottam", nem igazán érdekelt, ha azt láttam, hogy már sok neki. Majd szól, ha meg nem akkor tűr. Amúgyis, háromezer dolcsiért a minimum, hogy végig hallgat.








Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 15:30
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Elég pech-es ember, de lehet alapból is erre kellett számítanunk az előző húzásai miatt. Gondolom eztán sem lesz könnyebb, sőt, most már nem csak menekülni fognak szanaszét, hanem fel is készülgetnek ellenünk. Ahhoz pedig nem biztos, hogy elég lesz 4 ember, szóval bízom benne, hogy vannak még csatlósai. Megbízhatóak.
Az úticélt megkapva el is indultunk, nem sokkal a robbanás előtt, de még így is lehetett hallani és látni, plusz a rendőrök is hamar megérkeztek, így kicsit fenn is tartották a forgalmat. Mondjuk igazán beavathatott volna a "kis dolgába", ha már a testőre vagyok, hogy tudjam mire számítsak, de nem szóltam érte. Kellett tennünk egy kis kitérőt, de addig ő is elszívhatta a cigijét, é n pedig "nagy örömömre" végig hallgathattam az ökörségeit. Te jó ég... már akkor tudtam, hogy elég elég problémás egy munka lesz, mikor a szörnyekről meg újjá születésről beszélt. Mondom én... ha elkezd sárkányokat létrehozni, én lelépek, pénz ide vagy oda. Mert azt a pénzt szeretném el is költeni, nem csak gürizni érte olyasmiért, ami totál lehetetlen, szinte egy helyben toporgás.
- Szerintem neked csak egy nyaralásra volna szükséged, hogy kicsit tudjon pihenni az agyad, mert ahogy hallom, elég sokat túlórázik... - jegyzem meg finomkodóan, hogy szerintem már kezd leépülni szegény. Elég korán, de van, akinél ez ilyenkor következik be, és minél előbb segítséget kér, annál előbb kezdhetik... gumiszobába zárni. A mondatom lényegétől függetlenül azonban nem a megbántása volt a célom, bár nem tudom, hogy ezt képes e volna annak venni. Emiatt nem is nagyon mentem volna bele a témába, és őszintén szólva nem is kellett. Már nem voltunk messze a céltól, mikor bekaptunk egy pirosat, ami önmagában még nem is lett volna különös, hiszen így este, hétvége felé már elég azért akadnak szórakozni, utazni vágyók. A meglepetést egy az előttünk kocsi tetejébe csapódó emberke okozta, akiről már így utólag nehéz lett volna megállapítani, hogy nő vagy férfi volt. Túl magasról ugorhatott a mélybe. Ráadásul mázlija volt a sofőrnek, hogy egyedül volt, mert a fejét ugyan beverte, nagyobb baja az ijedségen nem lett. Ki is ugrott a kocsiból, de addigra az utcán járkálók már sikongatva futottak közelebb a kocsihoz. Nem el, közelebb... Idióták. A csapódásra még én is összerezzentem, és az üvegszilánkokból a mi kocsink is kapott, bár csak annyi problémát okoztak, mintha egy galamb szart volna telibe.
- Hát igen... ez tényleg New York... - sóhajtom, mert ki tudja mi okból vetette a mélybe magát az a valaki, szóval egy kis sajnálatot azért megérdemel. Rá is néztem Liam-re.
- Szerintem nincs szükség a világ megváltásra... megváltja az magát is... - jegyzem meg, és egészen a következőkig azt is gondoltam, hogy csupán egy puszta véletlen volt az öngyilkosság, de a következő pillanatban egy újabb test csapódott be, most egy szerencsétlent is maga alá taszítva. Aztán egy újabb és még egy zúgott le a mellettünk lévő épületről.
Lassan pedig olyan lett a környék, mintha valaki sziklákat dobálna le az emberekre. Mindenki menekülni kezdett, és hála égnek a kocsisok is felhagytak a türelmes várakozással, így én is ki tudtam tolatni, és odébb menni, folytatni utunk a célig, ami már közel volt, mert szinte biztos voltam benne, hogyha ott maradunk minket is kilapít valaki. Lopva tekintettem én is csak a visszapillantóba, mert ilyet még én sem láttam. Egy ember még oké, öngyilkosság, de hogy ilyen zápor esőt csináljanak, az durva. Ha nem láttam rajta a meglepettséget, még azt is lemertem volna fogadni, hogy az ő keze van a dologban. Szóval nem tetszésem kifejezve, összevont szemöldökkel néztem rá, miután leparkoltunk Times Squaren.
- Te voltál...? - húztam a szám. A riadalmat még innen is jól lehetett hallani, hiszen alig voltunk távolabb pár száz méterrel. Dudáltak, sikoltoztak és jobbára mindenki menekült amerre látott.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 16:15




Return of the Monster
Meet my old darling




Megjegyzésére összevontam szemöldököm, majd jót nevettem és megveregettem a vállát.
-Jó is, hogy mondod, Nate cimbi, lehet elugrok Malibura, vagy elutazom Hawaiira, amikor éppen nem akarja elönteni a láva.-Vigyorogtam.-Sose árt egy kis napozás és koktélok. Most kedvet csináltál hozzá.-Vigyorogtam, ám döbbenetbe fordult át, mikor egy emberi test zuhant le. Nem mondom, hogy nem tetszett, csak meglepett. Hirtelen jött, de élvezetes volt látni, ahogy egy megunt lélek elintézi magát.
Mikor sorra követték egymást a zuhanó emberek már jobban meg voltam lepve. Ez biztos nem sima öngyilkosság. Vagy gyilkosság, vagy valaki valamivel rávette az embereket az öngyilkosságra. Valami droggal, vagy mentális ráhatással. Legyen az hipnózis, vagy a gyerekeik életével való zsarolás. Sok lehetséges oka lehetett ennek az eseménynek. Megnéztem a telefonomon az időjárás jelentést.
-Ez furcsa, mára nem mondott emberesőt!-Nevettem fel ki-ki pillantva a zuhanó testekre, közben vigyorogtam és nevetgéltem.-Hát ez marhajó! Ez igen! Több levegő marad nekünk!-Nevettem fel, mire a forgalom is felszabadult, mi pedig tovább tudtunk állni.
Mikor megérkeztünk, ő pedig kérdőre vont, védekezően magam elé emeltem kezeim.
-Nem, drága, ez nem én voltam, pedig baromi nagy Show volt! Azt hiszem tudom ki érte a felelős, de csak egy kósza tipp.-Mosolyogtam, miközben visszagondoltam a Tricksterre.-Talán egy öreg "cimborám" tette, aki annak idején az én "filmjeimen" nőtt fel. Lehet meg kellene őt látogatni.-Mosolyogtam vidáman.-De előbb bemegyek ide.-Intettem fejemmel egy panelház felé, amiben egy újságíró lakott. Kivettem egy borítékot a kesztyű tartóból, majd Shane felé néztem.-Mindjárt jövök.
Így is volt. Pár perc alatt letudtam a postázást, aztán még elintéztünk egy utat a mekibe, ahol vettem kaját és üccsit magamnak, Shannek és Rowannek is.
Hazamentünk, hogy át tudjunk öltözni. Én biztosan. Igaz, sosem zavart a vér, hisz életem része volt, és tudtam, hogy a Trickstert sem, hiszen ő is sűrűn vérben úszik, de azért meg kellett őriznem a tisztaságom és az eleganciám. Nem jelenhetek meg csak úgy piszkosan valahol, főleg nem annál, akinek én voltam a mentora. Tiszta, rendezett ember voltam. Ráadásul az emberi, szerves anyagok amúgyis képesek kellemetlen szagokat képezni egy idő után. Volt itt nálam Shane ruháiból is, hiszen elég sok időt töltött nálam, így tudtam neki a régi ruháiból biztosítani, ha esetleg véres lett és át akart öltözni.
Én egy kasmír mintás inget vettem fel, zöld öltönyt és fekete cipőt. Összekuszálódott hajamat is rendbe tettem, hogy kinézzek valahogy, majd visszaültem a kocsiba és rá is gyújtottam, várva, hogy induljunk. Nem volt más hátra, mint, hogy megkeressük a cirkuszt, ahol a jó öreg Rowan tanyázik.









Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 17:56
Cale and Nathan
Braxie's Home, Brooklyn

Az ámokfutás a jövő tömegsportja
Ami azt illeti, valóban nem volt egy szokványos nap, és még volt néhány óránk holnapig, szóval kezdtem azt gondolni, hogy itt aztán tuti nem lesz unatkozás. Én mindenesetre támogatom, hogy el menjen nyaralni. Pláne így, hogy előre kifizetett, szóval miért ne? Neki is jót tenne, és én is átgondolhatnám, hogy mit akarok. Mert pénzt azt szeretnék, de meghalni, azért nem. Már pedig még Langston is biztonságosabban élt, mint ez a hibbant fickó, aki még a tömeges öngyilkosságnak is jobban örült, mint a világbékének. Nem csak a város kettyós, de ő is. Morbid tréfájára rosszalló pillantást vetettem rá. Nagy eséllyel gőzünk sincs arról mi folyik itt, így nem ítélkezhetünk felette. Amint pedig elkezdték követni mások is, szinte biztos voltam benne, hogy ártatlan áldozatok, akiket valaki meggyilkolt, így a parkolás után a mai napot tekintve, érthető okokból ő rá gyanakodtam. Persze tagadta, és őszintén még hihető magyarázattal is állt elő, de még így is azt éreztem, hogy valamilyen szinten még is csak benne volt a keze. Aham, szóval öreg, és még is az ő őrültségein nőtt fel, teljesen logikus. A legrosszabb pedig az, hogy ezek szerint van még egy hozzá hasonló tébolyodott. Fasza... Lehet mikor odaérünk, őt puffantják le és akkor ma már a harmadik főnököm mellé szegődhetek, talán még jobb fizetésért.
Javasoltam volna, hogy mára hanyagoljuk az "ismerősök" látogatását, de úgy láttam eléggé fel volt spannolva a látottaktól - ami szerintem még az eddigieknél is bizarrabb - így mit tehettem volna...? Megvártam míg letudja a postát, bár azt már kevésbé értetettem, miért nem az egyik röfijével oldotta meg, de mindegy, a lényeg, hogy egy kis kerülővel a meki miatt, elindultunk előbb haza.
- Miért olyan fontos meglátogatni...? Minden bizonnyal nem azért csinálta, hogy a nyakára járunk... - jegyzem meg kissé duzzogó hangulatban, de közömbös hangnemben, mert végülis beleszólásom nincs, csupán nem értem minek hozzuk a bajt a fejünkre. Mert lássuk be... elmebetegből egy is bőven sok. az mind emellett már teljesen mellékes volt, hogy gyanúsan az én méreteimből adott ruhákat, amikről nem gondoltam volna, hogy az enyémek, még is tök fura volt. Mintha lett volna már egy hozzám hasonló testőre, csak... történt vele valami, és a hátra maradt holmijait most nekem adta. Kösz. Viszont nem leszek senki helyettese, ezt remélem ő is tudja. Nekem nem volt mit igazgatnom a hajamon, rövid volt, és most egy komplett öltönyt sem vettem magamra, bár ilyenkor már kezd kicsit hűvös lenni, de elég volt egy jó minőségű hosszujjú is szerintem. Ami a helyszínt illette, kiderült, hogy egy vándor cirkuszról beszélt, ami eltűnt onnan, mióta legutóbb ott járt, így vagy ő mozgósította a városban lévő szemeit, vagy én kerestem rá a neten, merre találjuk. A cirkuszt mindig reklámozták, sosem volt titokban a rejtekhelye, maximum, ha nagyon rá szálltak a rendőrök, ám ezt a mókát a közelségük miatt a kaszinó robbantáshoz kötötték, amiről egyenlőre csak találgatták ki lehetett. Szép... a végén még emiatt is mi ütjük meg a bokánk. Végül így vagy úgy, de sikerült elcsípnünk a címet, szóval útnak is indultunk.
Nem volt épp a legközelebb, de egy órányi kocsikázást követően megtaláltuk a még most is vidáman zenélő, villódzó cirkuszt az Emerson erdő szélén. Liam-nek talán nem, de nekem egészen furcsa látványt nyújtott, hogy a láthatóan még lelkesen működő cirkuszban maximum egy-két sikongató gyerek rohangászott, illetve néhány mutatványos mászkált föl alá, semmint, hogy vendégek foglalták volna el a területet, a játékokat. Pedig még a bódéknál is álltak árusok, igaz unott pofával, rágózva figyelték egymást. Leparkolni nem volt nehéz, mert a cirkusz vezetősége még arra is figyelt, hogy legyen egy elkerített részt a kocsival érkező látógatoknak, sőt viccesen még mozgássérült parkoló táblákat is szurkáltak bele ide oda a földbe. Igaz, most teljesen üres volt az is, legalább is míg meg nem érkeztünk. Nem sokkal a motor leállítását követően pedig mellénk farolt egy cirkuszi teherautó, aminek letolt ablakain is jól lehetett hallani a kicsit sem bizalom gerjesztő muzsikát és a bent ülők hangos röhögését és ordítását. Nem hiszem, hogy 4 embernél többen ültek volna bent, de a hangzavar, amit levágtak felért egy focimeccs alatti zsivajjal. Nyilván tudták, hogy még bent ülünk, mert éppen csak, hogy nem jöttek nekünk. A vezető ülésen ülő fickó rötyögve rúgta ki a kocsi nyikorgó ajtaját, majd ugrott le a magasabb teherautóról a földre, és egy lépéssel ott volt Liam felén, majd a lehúzott ablakon keresztül benyúlt a nyúzott arcú fickó és kis híján kihúzta onnan őt, igaz, csak az arcát fogta meg két oldalt és úgy húzta kijjebb fejét, hogy nyomjon egy örömteli puszit a homlokára.
- Micsoda meglepetés, barátom!! - vihogta vissza is engedve a kocsiba, majd szinte feltépve a kocsi ajtaját, kinyitotta neki. - Nem tudtam, hogy jöttök! Ha tudom, úgy készülök és... főzök teát, vagy tudja franc, mit isznak az őrült városiak a sörön kívül! - kacarászta, láthatóan nagyon elemében volt, ami viszont engem nem kicsit aggasztott. Hozzászólni sem nagyon tudtam a látottakhoz, ellenben értetlenségem nem titkolva néztem hol Liam-re, hol kifele a kocsiból. Tudtam, hogy gázos lesz az itteni csapat, de ez minden elképzelésem felül múlja. Ha nem az volnék, aki, és nem fizetett volna már ki, szépen visszadugtam volna a kocsiba a kulcsot, kitolattam volna és hazamentünk volna.
Közben a kocsiban lévő többi bolond is kiszállt innen onnan, aztán nevetgélve meg ugrálva, mint a beállt kisgyerekek, berohantak a cirkuszba. Akkor tűnt fel, hogy mindegyiken ugyanaz a ruha van, mint a vörös hajú fickón is. Csíkos börtöni ruha. Fasza... Nyilván tudtam, hogy gyilkossal állunk szembe, de ezek szerint nem rég szöktek meg. Ha Liam kiszállt, én is követtem - mi mást tehettem volna...? - és mentem hát leginkább mögötte, mivel a vigyorgós faszi, egyből bevágódott mellé és átkarolta vállainál.
- Mesélj már, mi van veled, kicsi Hans, Liam vagy tudja fene ki hogy hív téged, barátom? - nevette majd befelé menet kicsit halkabbra fogta, de a vigyora még így sem tűnt el róla.
- Azt hittem rosszban vagytok Mr.Handsome-al. Én sem csípem a búráját annyira, most meg még keresztül is néz rajtam, mintha nem ismerne meg... Talán zombivá tetted szegénykém?

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Bought - My old darling EmG9UYM Bought - My old darling LkC15oi Bought - My old darling MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Bought - My old darling 1wvUwqJ Bought - My old darling I5G5mou Bought - My old darling C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Bought - My old darling ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
575
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 19:04




Return of the Monster
Meet my old darling




Számítottam rá, hogy nem vagyunk rossz viszonyban, mondjuk a múltkori buli után... ki tudja. Akár csak ő, én is magamon viseltem még a hegeket, amiket ő okozott nekem, bár igaz, az enyémeket takarta az öltöny. Olybá tűnt örül nekem, de nála sose lehet tudni. Lehet hamarosan holtan találom magam. Sokat számít, hogyan beszél vele valaki, mit tesz, én pedig úgy gondolom nem tettem még olyat, amivel kivívtam volna ellenséges hozzáállását.
Még ajtót is nyitott nekem. Megköszöntem és kiszálltam a kocsiból, majd vállon veregettem egy kedélyes mosollyal.
-Beérem valami gyümölcslével is. Amúgysem vagyok sörös, a whiskeyt jobban szeretem.-Mosolyogtam ajánlatán. Olybá tűnt még mindig jó viszonyban voltunk és reméltem nem csak álca. Alapos okom volt kételkedni őszinteségében, mivel nem tudhattam, hogyan reagálta le a múltkori félre sikerült akciót. Persze kételyeim nem látszódtak rajtam, csak a nyugalom, ami eddig is uralkodott rajtam.
A kocsiból távozó egyenruhások után néztem, majd csípőre tettem kezeim és úgy vigyorogtam.
-Nocsak, gyűlik a banda? Én is azon igyekszem, hogy összeszedjek egy kis csapatot. Már gyarapszunk. Akarják egy páran a fejem, ahogy én is jó pár fejet akarok. Azon vagyok, hogy visszavegyem, ami az enyém.
Hamarosan átkarolt, én pedig nem ellenkeztem, sőt, még vissza is karoltam, mint két jó barát, akik focimeccsre igyekeztek, miközben az asszonyt beszélik ki.
Halk volt, ahogy én is halk voltam. Nem lett volna szerencsés, ha Shane meghallja, de úgy szólt a zene, ráadásul hátunk mögött kullogott. Biztos nem hallja meg, hogy róla van szó. Bár ki tudja magára ismerne-e.
-Na látod, engem sem. Pont olyan ismeretlen vagyok neki, mint te. Szerintem a sleppje tehette vele. Hallottál a Rich-Grils Clubban történt esetről? Na. Ott találkoztam vele hónapok óta(Vagy hetek óta?) újra először. Azt hittem meghalt, de nem. Valami isten háta mögötti városban lakott, azt hiszi kanadai. Testőrként dolgozott. Azt sem tudta ki vagyok, de elég vagány testőr a srác. Megvásároltam hát. De nagyon lelkes, pénzért elég sok mindenre kapható. Ma eljött velem a Lucky Joe-ba és hidegre tettünk pár biztonságit, csak Tomást nem sikerült elcsípni, így hát csináltam ott egy jó kis gázrobbanást. Egy pár ember biztosan fehér, vagy fekete szárnyat kapott ma.-Vigyorogtam, majd a nevemre is kitértem.-Hát igen. Van, aki Liamként ismer, van, aki Hansként. Volt egy inkognítós-fogalmaztam finoman, rejtelmesen-időszakom, amikor a Hans nevet használtam és Maconban laktam. Valaki akkor alaposan elintézett, sokáig nem is tértem magamhoz. De most már teljesen önmagam vagyok és kicsattanó formában.-Csettintettem.-Meg kell nevelnem pár régi üzlettársam, hogy megtanulják, Liam Jacksont nem lehet csak úgy lecserélni.-Mondtam, majd visszakanyarodtam kicsit Shanere.-Most úgy tudja Nathan a neve és nem tudja, hogy Brooklyni volt. Alig igazodik ki, GPS kell neki. Nem tudom kiknek dolgozott, mielőtt még elvesztette az emlékeit, de szerintem ők adtak be neki valamit, vagy vágták jó alaposan fejbe. Elég jó képességei vannak, mondom, miért ne éljek akkor vissza a tudatlanságával?-Vigyorogtam.









Roman W. Hemlock and Rowan W. Mills imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 20:39
Cutie guys and meee
I’m an artist. I just want to paint the town crazy.

Miután magamhoz tértem a diliházban, ahol már jól ismerték a fejem, az egyik újonnan érkező cellatársam megkérdezte tőlem, hogyha ennyire jók a kapcsolataim, miért nem megyek el most. Most rögtön! Igazad van! Mondtam. De ha már itt eszik a fene megvárom az ebédet, mert mindig jár mellé a mogyorós csoki. Mindegy. A lényeg, hogy nem azért töltöttem ott heteket, mert nem találtam a kijáratot, hanem, mert minden. Rosszban. Meg. Kell. Találni. A. Jót. Az pedig időbe telt, mire körbe szimatoltam, hogy utolsó látogatásom óta kik azok, akik kiérdemelték figyelmem. Nem azt mondom, néha jól jön egy-két golyó fogónak is, de nekem a király sem csak parasztokkal harcol a harc téren, kellettek a katonák, és őszintén meg vallva, egy bolondokházában jobb cinkostársakra lelek, mint mondjuk az utcán vagy az alvilági területeken. Mert őket - többségüket legalább is - nem a pénz hajtja, hanem... a fagylalt, a csini ruha vagy a barátok, akik látszatra megértik. Az egyik méregkeverőnk például hajlandó nekem összedobni valami fasza kis kotyvalékot, ha cserébe ülhet egy kicsit a pónin. Hát ki a szarnak ne érné meg egy ilyen bagázs, heee? De azért arra is ügyeltem, hogy két dudás egy csárdásban, ugye... Ha találtam egy fényesebb csillagot az égen, akkor az előzőt szépen elássuk az emlékeivel együtt. Ez a szakma ilyen, nincs puszi meg pacsi, és kösz, hogy voltál. Szóval összeszedtem a magam kis csapatát, és amíg Mr. P. teljesítette kérésem és Borgan-al összeütöttek valami hathatós kis szutykot, amivel kellően lefoglalják a népet és persze icipicit borsot törjenek a bundás barátom orra alá, mi fogtuk magunk és eljöttünk. Nyugii, csak  olyanok tigris bukfenceztek le a tetőről, akik kellően megérettek erre a mutatványra. Ők is ugyanezt tették volna velem, ha nem volna papírom arról, hogy a fogaskerekeim nem megfelelően működnek. Csak én gyorsabb voltam, haha!  Azt persze nem tudtam, hogy az napra már tervben volt egy kaszinó robbantás is, ráadásul közel a mi tetőnkhöz, de nem volt nehéz kitalálni ki robbantgatja a puccos, pénzes, perverz palik palotáját. Bááár tény, ami tény, a mai napra nem szándékoztam senkinél sem tiszteletem tenni, elvégre meg kellett ünnepelnünk a szabadulást, az új barátokat és a pilóta kekszet.
Ennek rendje és módja szerint végig is őrjöngtük a haza utat, nem kímélve hangszálainkat, se levegőnket, de azért én voltam a kormánynál a biztonságkedvéért. A szórakozottságunkból kiindulva nem is ismertem fel elsőre a kocsit, csak azért faroltam be melléjük, hogy üdvözöljem a látogatókat. Mikor lecsusszantam az ülésre, akkor láttam meg kik jöttek látogatóba. Megint... Kis híján ki is cibáltam a kocsiból kicsi Hans-t, mint amikor eleged lesz a dudálóból és azzal a szándékkal ugrassz ki a kocsidból, hogy agyon verd a másikat. De én nyilván nem... hát nem olyan vagyok. Az viszont meglepett, hogy lopott pillantásommal sem sikerült igazán komolyabb reakciót kiváltanom a mellette ülő, egykori dokimból. Úgy nézett rám... mint mindenki, aki egy őrültet lát. De nem úgy, mint legutóbb, amikor a halálom akarta. Leesett, hogy valami nincs rendben, de még ez sem tudta elrontani kedvem, szóval előre engedve a félnótásokat, hagy foglalják el a játszóteret, én Hansy-t átkarolva mentem beljebb.
- Jaj csak azt ne! - nevettem el magam fejem rázva. - Legutóbb is whisky-vel kínáltuk az egyik alvilági nagy macsót, miután belehugyoztunk. Még ízlett is a kis hamisnak. De ha megkóstolnád... - vigyorogtam rá szélesen, talán a legszélesebben, mint amire ember képes volna.
- Gyűlik áám! Szeretem a kóbor állatokat, és a sintér telepen mindig találni érdekes példányokat... - értettem itt ezalatt a diliházat, miközben kézfejemmel elmutattam a lassan szétszóródó flepnisek felé. Volt aki egyből letámadta a vattacukros bódét, volt, aki labdával kezdte el dobálni... hát nem a konzerveket, mint az árust, de akadt, aki Jenniris sátrát kukkolta. Kis hülye... de ha a leányzó becsalja, meg is érdemli.
- Helyes, helyes... Vedd is vissza, én is így tennék. Hát azért tudja már a világ hol a helye, nem? - heherésztem tovább, legalább is addig míg fel nem hoztam a mögöttünk kullogó csinos kis Adoniszt, akire láthatóan akkora benyomást sem tettem, hogy képen lőjön. Azért ez a legutóbbi parti után eléggé... szarul esik. Ezt pedig "finoman" szavakba is öntöm, amire hamar meg is kapom a választ. A történet azonban elég... viccesen hangzott, szóval akaratlan is kibukott belőlem a röhögés. Na jó, szánt szándékkal kezdtem hahotázni.
- Megvásároltad?! Hát ahhoz képest, hogy tőlem hogy indultatok el ez... zseniális! - kacagtam jóízűen, még a könnyem is kicsordult, amit le is töröltem fehérkesztyűs kezemmel, miközben beljebb mentünk a lakó kocsik felé véve az irányt. - Ó, abban biztos vagyok, hogy elég képzett. Mint egy pont jó korban lévő, képzett katonai kutya, akit valamiért a menhelyen hagynak. Kész főnyeremény! - csattantam fel tovább kuncogva, majd a sok nevének magyarázatára megveregettem vállát, azzal a kezemmel, amelyikkel át is karoltam még jövetkor.
- Jahj cimbi, nincs nekem annyi eszem, hogy mindet észben tartsam. Legjobb lesz, ha keresek neked valami egyszerű, illő becenevet és kész. - vigyorogtam, mialatt el is értük a lakókocsim. Elengedtem kicsi Hans-t, majd feltépve a kocsi ezüst ajtaját, beléptem és a ruhás szekrényemhez léptem, hogy mielőbb megszabaduljak a csíkos felsőmtől. Terveztem átöltözni, de a tükör előtt állva rá kellett döbbennem, hogy teljesen jó ez így a mai estére. Úgy is összefogom koszolni, szóval eleve kukára van ítélve. Szóval ki is ballagtam a kocsiból, és ha jöttek utánam őket is megvártam. Nem itt fogunk társalogni, nincs is benn annyi hely, hogy ne toljuk a seggünk a másik képébe. Szóval elindultunk ahhoz a sátorhoz, ahol pihenni szoktunk két műsor közt, és ahol anno kicsi Hans leakart festeni, csak... nem sikerült neki.
- Csüccs! - böktem a sarokban lévő kicsit megviselt kanapék felé, ami közt pihent egy ládaszerű kávézóasztal is. Amíg pedig megtalálták a helyük benéztem a mini frigóba, mit találunk itt ennyi idő után. Hát nem sok mindent, de azért Mr. P. nem hazudtolta meg magát és legalább ő vásárolgatott ezt azt... gondolom magának, de hát ilyen a cirkuszi élet. Aki kapja marja. Szóval kivettem a dobozolt aprósüteményeket és egy üveg csokis-epres turmix italt, aminek azért a biztonságkedvéért - s mert a wc-k innen kicsit távolabb vannak - lecsekkoltam a dátumát, de még bőven jó volt. Pohárból most csak borosat találtam, szóval abba töltöttem az italt és leültem én is vagy egyik mellé, vagy egyedül, tök mindegy.
- Figyelj rám, cimbora, a kóbor macskákat is meg lehet fogni, nem kell hozzá egy hadsereg. - kezdtem bele, még a kint is sétánk alatt érintő témát, miközben magamhoz vettem az egyik poharat és egy töltelék nélküli kekszet, amit belemártogattam a csokis, epres italba. - Az a lényeg, hogy valami ütős juti falattal kicsald oda, ahová te szeretnéd, aztán két irányból meglepjük és ham! - kaptam be az ázott falatot, majd teli szájjal javítottam ki magam. - Akarom mondani, bam! - kortyoltam az italomba. Aztán Shane-re... vagy is Nathan-re néztem, miközben szabaddá vált kezem a háttámlára simítottam hátradőlve. - Édesem... de menő, hogy testőr vagy... ráadásul, ahogy hallom, nem ám olyan kis félénk, kísérgető, hanem azért besegítesz apucinak. - vigyorogtam, majd szemeim róla átirányultak Hans-ra. - Egy ilyen alkalmazott nekem is jól jönne... - vihogtam rá, róla pedig visszanéztem Nathan-re. Azt mondta pénzzel megkenhető, vajon mennyiért pártolna át hozzám, vagy vállalna be mellé még engem is...? Egy percig sem zavarta jelenlétünk, az sem, hogy agyon "dicsérgetem". Ült és úgy nézett rám, mint akit kalapáccsal fejbe vagdosna, de nem teszi, mert pórázra van kötve.
- Láttam a robbantást. Nem volt rossz, és kellő káoszt csinált, hogy a rendőrök a diliház felé dugóba keveredjenek... - somolyogtam, bár nem lett volna rossz egy kis üldözés. - De ha tudom, hogy te már beterveztél valamit a mai napra, akkor nem vetem be a Walking Dead show-t. - nevettem el magam, mert rögtönözve csak ez jutott eszembe, viszont szerintem találó. Fenéket nem vetettem volna be, akkor is hullaniuk kellett volna. Így meg legalább össze lettek szedve.


Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
Bought - My old darling Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
Bought - My old darling LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
Bought - My old darling H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
Bought - My old darling Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

Bought - My old darling H1kQKRA

Bought - My old darling 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
Bought - My old darling H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
Bought - My old darling 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 21:34




Return of the Monster
Meet my old darling




-Hát tudod, hogy megy ez... amiről nem tud az nem fáj. Használjuk ki a helyzetet, amíg lehetséges, aztán ha észhez tér és ellenem fordul, akkor így járt.-Mosolyogtam könnyedén kijelentve, noha azért erősen meggondolnám, hogy megöljem-e. Elvégre hosszú múltunk volt, sok jó és sok rossz dologgal, amiről Rowan nem tud és amiről most már Shane sem, csak én. Pedig a kis buta mennyi mindent kockáztatott értem, holott tőlem a felét sem kapta meg. Egy biztos, az első én vagyok. Ha magamat kell védenem tőle, akkor a gyilkosságtól sem fogok megriadni. Bár Shanet ismerve, aligha jutna eszébe megölni, maximum megtép, megver és megdug.
Minden esetre szórakoztató volt hallgatni, hogy vélekedik Shaneről. Katonai kutya. Végtére is annyira nem lőtt mellé, valami olyasmi volt, mielőtt megint elvesztette volna emlékeit. Nála ez lassan már rutin.
Követtem végig az öltöző felé, onnan pedig a már jól ismert sátorhoz, ahol kényelembe is helyeztem magam. Hát nem egy luxus otthon, de ideiglenesen jó lesz. Azért én már megszoktam otthon a bőr bútorokat, pedig én is hasonló helyen kezdtem. Én is egy cirkuszban laktam és én is oda vittem az áldozataim.  Hát hiába. Én voltam a példaképe. Ez a gondolat megmosolyogtatott engem. Akár a fiam is lehetne.
Hallgattam ötletelését. Gondolom most a Tomás esetre gondolt, bár őszintén szólva fogalmam sem volt mivel lehetne lépre csalni. Nem ismertem, nem sok mindent tudtam róla. Utána kellene néznem, de még nem volt rá időm. Sem kedvem. Bíztam benne, hogy egyszerűen és könnyen le tudom majd ostromolni, de nem így alakult a dolog.
Shannek intézett szavain jót nevettem. Tetszett ez a megfogalmazás, kényelembe helyeztem magam, lábaim keresztbe vetettem, majd vállon veregettem a jó öreg Shanecit.
-Ez egy elismerés és nem is akárkitől!-Vigyorogtam. Biztos voltam benne, hogy kellemetlenül érzi magát és ez még inkább szórakoztatott. Na milyen érzés? Őrültekkel egy sátorban. Ráadásul túlerővel. Nem ismerős neked ez valahonnan? Ezeket persze csak gondolatban kérdeztem, nem mondtam ki hangosan. Láttam ám, hogy nem érzi magát olyan állapotban, mintha mondjuk egy tál jól elkészített profiterolt enne, de az már az ő baja volt.
Sejtésem beigazolódott, a jó öreg Tricky volt a felelős a kötél nélküli bungee jumpingért. Jót vigyorogtam, majd szerényen intettem egyet.
-Hirtelen ötlet volt, improvizáltam. De örülök, hogy tetszett. A te húzásod is remekül sikerült, még az időjárás jelentést is megnéztem.-Mutattam neki a mozdulatot.-De fura eső esik, milyen éghajlat felé tolódtunk el?-Nevettem.-Jut eszembe. Ide felé vettem mekis kaját. Csíped? Ha igen, akkor bekajálhatjuk.
Amennyiben a válasz igen volt, megkértem Shanet, hogy hozza be a kocsiból hozzánk a kaját, addig én Tricksterrel szemeztem fejemet támasztva a kanapé támláján.
-Ki volt az a fehér ravaszdi, aki a múltkor közbeszólt a műsorba?-Kérdeztem, ha ő nem kérdezett, vagy dobott be valamit helyettem.-Úgy tűnt rád pályázott. Valami jóakaró a pszichóról?








Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyVas. Május 28 2023, 23:03
Cutie guys and meee
I’m an artist. I just want to paint the town crazy.

Hát nem tudom cimbi... Úgy beszélsz róla, mintha nem láttuk volna az élőpéldáját, hogy mit értesz az "így járt" alatt. Végtére is mindketten itt vagytok... de igazából a ti dolgotok, a tiéd... - vonok vállat fél, de széles vigyorral képemen, mert nekem aztán tök mindegy ki látogat vagy kivel járok keringőt. Társaságom meg mindig lesz, mert... fingom sincs, mert szeretnek. Abban viszont tényleg kételkedem, hogy bármelyikük is megölné a másikat. Az nap kiderült, hogy egyikük sem képes rá. A másik fejét laposra verik ugyan, na, de hogy a halálát is akarják. Utólag vissza hallottam ám, hogy fejvesztve nyomták a gáz pedált, hogy megmentsék őt is. De mint mondottan... ez az ő dolguk. Ugyanakkor elképzelve a helyükben magam, én is örülnék egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolatnak. Mondjuk kevesebb romantizálással, mint amennyit ők csinálhattak a hálóban, de mondjuk a frusztrálóan fehér, farkasszerű fazonnak én is tudnék örülni. Már ha kicsit gyakrabban látogatnak. Ha tudnám a címét még ajándékot is küldenék neki, szerintem ez tök figyelmes és aranyos dolog volna. De hát ő még nálam is szeszélyesebb. Így kell őt elfogadni, na. Amit az öltözködést illeti, nos mire odáig jutunk hamar meggondolom magam, így a csíkos gatya marad, ahogy a tornacipő is, illetve a fehér hosszúujjú a nadrágtartóval és kesztyűvel. Egyedül azt az ingszerűséget veszem le. Nem kell az. Miután pedig csini vagyok, illő vendégül is látnom őket, így hát odateszem magam, és kifosztom Mr. P.-t. De biztos megérti majd. Ráadásul jár neki a vállon veregetés, mert jó minőségű dolgokat vásárolt, nyam. "Elismerő" szavaim azonban nem csak őt érik majd, viszont Nathan már kevésbé van oda érte. Vagy jól leplezi  magát. Szemei tükrében ugyan látom, hogy még mindig vágyja a halálom, de már nem olyan tűzzel, mint anno. Zavarba hoz. Azért én küzdöttem azért, hogy régi jó ismerőseim úgy nézzenek rám, ahogy. Ő meg csak úgy elfelejt. Még kicsi Hans válaszára is csak szemeit forgatja. Biztos jól meg van fizetve, ha még mindig élünk. Elismerésem, ügyes fiú. Mármint... mind a kettő. Na hát ha ő nem, akkor majd Hansy biztos örülni fog a dicséretnek, gondoltam én. De így is lett, így csak megmaradt a jó hangulat, még a morcos maci jelenléte ellenére is.
- Ahw igen... imádom a sült emberi hús szagát, és azok füsttől elfojtott sikolyok... - sóhajtottam egy kellemeset, mint aki minimum egy finom kis forró fürdőt élvezne jelenleg, hol ott szinte éreztem az orrlyukaimba áradó égett hús szagát, a vért és tokás, kis malac perselyek sikongatását, ahogy egymást tiporva próbálnak menekülni. Abban a pillanatokban nem számít a pénz, a rang, csak saját magunk. Elemi ösztönök. Az időjárásos részre elnevettem magam, mert tényleg vicces volt, hát még élőben milyet szólhatott.
- Hát igen... halni tudni kell... - tréfálkoztam vihorászva, majd ismételten érdeklődve hallgattam őrült társam ajánlatát. - Aaa imádom! Szinte rokonok lehetnénk a vörös orrú ürgével! - röhögtem fel újra, majd az általa elküldött fickó után néztem ábrándozva. Nem azért, mert bejött volna, ha nem mert irigyeltem Hansy-t. Én nem fizetnék egyik emberemnek sem túl sokat, de minden mást azért megadnék nekik. Egészen addig a sátor kijáratán járt a tekintetem, míg nem rá nem kérdezett a ravasz rókára. Elvigyorodtam, mert valamiért büszkeséggel töltött el, hogy egy ilyen ellenségre tettem szert.
- Ó, ő az én kedvenc bajkeverőm. Még nem sikerült olyan szintre lépnünk, mint ahogy nektek, de dolgozunk rajta. Tudod hát... elég szégyenlős kis bundás. Többet kell rajta dolgozni... - válaszoltam bazsalyogva. - Nem, ha onnan való lenne, akkor ő is a bandában volna. Kizárt, hogy ilyenek kezelgessenek minket. Valami katona vagy tech zseni, mert amíg mi lefoglaltuk, néhány kevésbé trükkös emberkém megpróbálta szétszedni a kocsiját, de komoly biztonságirendszere van, szóval csak egy smile matricát nyomtak az ablakára. Bombát csak külön kérésre szerelnek kocsikra, de ne máár... azért rókucival ilyesmit nem tennék... szeretem a társaságát. Csak ne mindig akkor jönne, mikor más vendégeim vannak. - forgattam meg szemeim, mintha ez tényleg akkora gond volna. Mondjuk az is. Nem felejtem el, hogy képes volt ott hagyni és inkább velük foglalkozni. Azért ácsi...
- Mond csak... te mennyiért vesztegetted meg a kis barátod, hogy ennyire szófogadó? Egy dolog, hogy képzett, de a száját csak olyasmivel lehet befogni, ami jóval többet ér neki annál, hogy visszaszóljon. Pedig ő sosem volt egy bármit lenyelő fickó... Nem félsz, hogy egy éjszaka mellette fekve megfojt egy párnával? - kuncogtam el magam a végén, mert lássuk be, simán elképzelhető, hogy annyi szar gyűlik majd benne, hogy a végén nem bírja majd tovább elviselni és egyszerűen kinyírja a munkáltatóját. Volt még pár percünk mire visszaért, utána pedig már nem zargattam ilyen kérdésekkel.


Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
Bought - My old darling Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
Bought - My old darling LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
We
Found Love
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
Bought - My old darling H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
Bought - My old darling Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

Bought - My old darling H1kQKRA

Bought - My old darling 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
Bought - My old darling H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
Bought - My old darling 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
204
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling EmptyHétf. Május 29 2023, 07:28




Between Demons
A conversation with my future




Megjegyzésére húztam némiképp a szám. Lehet kételkedett bennem, talán jogosan, talán én is kételkedtem, de voltak pillanatok, amikor nem számított a kapcsolatunk és lehet, tényleg megöltem volna, ha valami nem jön közbe, vagy nincs kellő ereje lefogni engem. Bizony, volt, amikor nem sokon múlt az élete. De ez is csak a szeszélyességemet igazolja, nem is feltétlen a tudatos rosszakarást, hisz többségében ezek indulatból fakadtak. De ki tudja? Ha én, vagy Ő, akkor inkább én maradjak.
Elgondolkodtam azon, amit a Rókáról mesélt. Micsoda alakok járnak-kelnek köztünk? És még mi vagyunk az őrültek, holott az a faszi mászkál maszkban és nyugtató puskával éjszaka a városban. Néha tényleg nem értem az embereket. Viszont mit érthetett azon, hogy olyan szintre, mint mi? Most a szexre gondolt, vagy arra, hogy "non stop" együtt vagyunk és ha úgy adódik laposra verjük egymást?
-És még minket akarnak becsukni a gumi szobába.
Shane lassan elment a kajákért, Tricks pedig rátért a "lényegre". Egy pillanatra elgondolkodtam megmondjam-e az igazat, mert lehet a torkán akad az édesség, ha meghallja, hiszen ő sosem volt egy jól fizető cég, noha az ő emberei nem is igényeltek sok pénzt. Kettőnk közül én voltam az, akit jobban érdekelt a zöldhasú és az anyagiak, bár igaz, nem is sajnáltam elkölteni, hiszen van még ott, ahonnan jött. Az is biztos, illetve jó esély van rá, engem hamarabb lőnek hátba, mint őt, de mindig vállalni kell némi kockázatot, ha az ember "intelligens" alakokkal van körülvéve, főleg, ha azok pénzesek.
Azért ismét csak jól eltalálta Shaneci jellemzését, bár azért most is képes beszólni, ha úgy adódik. Vagy a pénz miatt nyel sokat, vagy mert itt túlerőben vagyunk. Elvégre gyilkosokkal van egy tanyán. Nem tudhattam. Ám az is igaz nem volt teljesen a régi, bár még nem tudtam elég időt vele tölteni, hogy tapasztalgassam. Annyi biztos, ha csak a pénz miatt is, de képes jobban meghúzni magát.
-Hmmm... vannak kételyeim, hogy önként mellém dőlne már le az ágyba.-Mondtam, majd nevettem kicsit.-Aztán ki tudja. Úgy vettem észre már nem én vagyok neki Aphrodite, mint inkább valami Chupacabra.
Aztán persze megmondtam neki az árat is, nem volt miért eltagadni, maximum őrültnek fog tartani.
-Három kilót fizetek neki. Lehet nem kevés, de legalább engedelmes és nyugodt-Jegyeztem meg, bár azért elgondolkodtam rajta, vajon ez az egy-két amnézia, amin átesett, hogy volt képes ennyire megváltoztatni őt, mint embert, hogy sorra kapja az újabb és újabb személyiség változásokat. Nem voltam szakorvos, ezt nem tudtam volna megválaszolni.-Gondolom neked jelentősen kevesebb költségeid vannak.-Nevettem belegondolva az ő munkaerejébe, ami lássuk be, a maga módján azért sikeres is, hiszen jól elboldogul velük és még itt van épen és egészségesen.








Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bought - My old darling YC1mK3b
Bought - My old darling D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Bought - My old darling 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
568
★ :
Bought - My old darling Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Bought - My old darling
Bought - My old darling Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Bought - My old darling
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Happy Birthday, darling. Wendy & Peter.
» We can't dance darling
» Mary and Bret-Sorry Darling....
» 'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream
» Dominic&Elena - Save me darling

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: