New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream
Témanyitás'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream
'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream EmptyPént. 15 Márc. - 11:15
Skylar Prudence Sykes


Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Skylar Prudence Sykes
Becenevek:
Sky, Prue
Születési hely, idő:
1992. 08. 14.
Kor:
Huszonhat
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Nem beszédtéma
Családi állapot:
Van, nincs, lesz
Csoport:
Munkások (?)
Egyetem:
OKJ-s cukrász képzés, a pincérkedés tapasztalat útján lett elsajátítva
Munkabeosztás:
Pincérnő/cukrász
/Munkahely:
Sweet Harmony (kávézó, cukrászda) Khloe barátnőmmel közösen
Hobbi:
Futni, sütni, fejhangon énekelni, marihuána, táncolni, Colt agyára menni
Play by:
Kaya Scodelario

Jellem

Kedvenceim
- kutyák, madarak, egerek, minden kisállat, akinek arca van (szívesen tartanék állatkát, de nem hiszem, hogy a bátyám díjazná, takarításban nem vagyok otthon)
- nutellás - ketchupos gofri (véletlen történet, kiömlött a paradicsomos üveg)
- marihuána (egy időben orvosit használtam, a szomszéd néni papírjait használva jutottam hozzá, tudom, ez bűnycselekmény)
- Colton, jó régen nem csíptem, vagyis akkor is bírtam, de kellett hozzá jó néhány év, hogy átérezzem a testvéri kötődést kettőnk közt, nyilván imádja, hogy nála lakom, ahogy azt, hogy képtelen vagyok elkerülni a bajt
- szeretem az esőt (az illatát, amikor viharral egyesülve felforgatja az utcát, néha még pocsolyába is ugrálok)
- Khloe (még a cukrász képzésen ismertem meg, az ő ismerőse volt Javier, akit igazából sosem láttunk, de tudjuk, hogy jófej)

Nem kedvenceim
- banán (rosszul vagyok a látványától, a szagától, a színétől, mindenétől)
- hányni kell? ne előttem kérlek (máskülönben rákontrázok)
- rendőrség (igen, voltam már bent, vittek már be, legutoljára információkat akartak kiszedni belőlem egy bizonyos dílerről)
- nem szeretem, amikor azt hiszik, magam is terítem az anyagot (egyszer fordult elő, szükségem volt a pénzre, nem vagyok börtönbe való, még ha olykor olyat is teszek)

Egyébiránt, minden bizonnyal elviselhetetlen a személyiségem, ha még a saját bátyám sem tudja türtőztetni magát, ha találkozunk az őrsön. Barátaim vannak, de leginkább csak haverok, nem számíthatok rájuk semmiben sem. Nem vagyok túlzottan társasági lény, mégis valahogy mindig én kerülök a reflektorfény vakító lencséi elé. Makacs vagyok, céltudatos - ennek köszönhetem a kis kávézót -, de egy icipici részem retteg attól, ha nem sikerül elsőre valami.
Hamar barátkozom, könnyen szeretek és bízok meg idegenekben, legtöbbször ez okozza a fejfájást Coltnak.

Múlt


A mobilom negyed órája, körülbelül fél perces intervallumokban csörög, de a fennmaradó harminc másodpercnyi idő sem elég arra, hogy erőt vegyek magamon és megnyomjam a zöld piktogramot a kijelzőn. Az ajkamat rágcsálom, miközben a kávézó pultjának dőlve a lemenő napot fixírozom. A város kezd sötétségbe burkolózni, elég kettőt pislognom és felvillannak az utcai lámpák, gyér világításuk mellett szinte alig kivehető néhány alak, ahogy elsétál a bolt előtt.
Vizes ronggyal végigtörlöm a pultot, az asztalokat már rég letakarítottam. Ma én vagyok a soros, holnap Khloe jön nyitni reggel, nekem pedig lesz egy kevéske időm arra, hogy hódoljak első számú szenvedélyemnek. Úgy tervezem, hogy már hajnalban futócipőt húzok és addig fogom róni a köröket, míg ki nem purcanok. Meglátjuk, ebből az egészből mi sül majd ki és leszek e annyira elhivatott, hogy nem Colton-t hívom fel, hogy szedjen fel valamelyik sikátorban, mert elhagytam a tüdőm útközben.
A konyhába sétálva rágyújtok egy cigire. Az ismerős illat hamar szétterjed a kis helyiségben, vigyorrá kövéredik sovány mosolyom, ahogy mélyet szívva a dzsointba, élvezem a nyugalmat. Legalább erre a néhány percre hagyjanak békén. Kapkodva dohányzom, úgy érzem, ez nem lesz elég arra, hogy kikapcsoljak. Másra is szükségem lesz, de azt majd csak privát helyen, ahol senki sem lát.
Éktelen lármát csapva, ismét zenélni kezd a telefonom, káromkodva tüdőzöm le az utolsó slukkot, kapok a készülék után és szólok bele.
-Mi az isten fontos annyira, hogy egy rohadt szál cigit nem szívhatok el?! – A vonal túlsó végére csend telepszik, elemelem fülemtől és a kijelzőre sandítok. Csak számot jelöl, számomra ismeretlen, nem tudom beazonosítani. – Halló, van ott valaki? – Kérdezem türelmetlenül, egy helyben toporgok a pult mögött, kint korom sötét van, a kávézó előtti kandeláber már hetekkel ezelőtt kiégett, esélytelen, hogy mostanában újra világítson. A bejelentés utáni napokban kijöttek megnézni, de arra hivatkoztak, hogy az egészet ki kéne cserélni, az meg marha nagy meló, szóval nem mostanában lesz fényár a presszó előtt.
Bontom a hívást, fejemet csóválva kerülöm meg a pultot és ülök fel az egyik bárszékre. Csilingel az ajtó fölé felszerelt szélcsengő, lágy dallama mosolyra késztet. Három alak áll a bejáratban, kezüket zsebre dugva engem bámulnak.
-Elnézést uraim, de a kávézó mára bezárt. – Mondom nyugodt hangszínen, még mindig görbül a szám, könnyűnek és magabiztosnak érzem magam, talpam puhán találkozik a padlóval, az a tervem, hogy kiterelem őket. Elindulok feléjük, de egyik sem akar moccanni. Komoly szándékaik lehetnek, homályos a tekintetem, csak akkor ismerem meg őket, amikor már négy lépés távolságban vagyok tőlük.
-Az istenért Jose, szólhattál volna, hogy te vagy... - Mellkasára csapok, aprót mozdul hátra.
-Sky elfelejtetted a találkozót? – Értetlenül nézek rá, próbálok valami használhatót keresni az emlékeim között. Rémlik valami arról, hogy üzleti megbeszélés lesz, de úgy hittem, hogy az délelőtt lesz és nem ilyen kétes alakokkal.
-Pff, neeem, dehogyis. – Legyintek és a megmaradt kávét elosztom három pohárba. A férfiak a pulthoz lépnek, feketén isszák meg a szíverősítőt. - Hoztál magaddal? – Tudja jól, mire célzok. A vevőim már a nyakamra járnak, meg ami azt illeti, kifogyóban a vésztartalékom, egy részét már így is tovább adtam. Közeledik a tavasz, megnyílnak a szabadtéri szórakozó helyek, nekem meg kell az extra pénz, hogy fenntarthassam ezt a helyet. Mostanában nem megy olyan jól, mint azt elképzeltem, beledöglenék, ha le kéne húznom a rolót.
-Elhoztam, de várjuk meg Javier-t, majd elmondja a teendőidet. – Most már emlékszem. Nagyon is jól emlékszem…
Nincs kedvem diskurálni, a maradék péksüteményt eléjük helyezem, addig sem kell szóval tartanom őket. Van időm arra, hogy alaposan szemügyre vegyem a hirtelen felbukkanó vendégeimet. Nem viszik túlzásba az evést és egy kicsit sértve is érzem magam, a mai árut jómagam készítettem, igaz kifelejtettem belőle ezt-azt, de csak azért, mert megzavartak. Nem szeretem, ha beleszólnak a dolgaimba.
-És mikor érkezik meg a híres Javier? – Elmásítom a hangom, úgy kérdezek rá, tulajdonképpen meddig kell még itt várakoznom azért, hogy megkaphassam, ami nekem jár. Amikor belementem abba, hogy a kávézóm legyen az ügylet lebonyolításának helyszíne, azt hittem, röpke tíz perc alatt megleszünk, mindenki boldogan távozik, én pedig bezárhatok. Ezzel szemben a pultnak támaszkodva a bejáratot bámulom, hátha végre megjelenik valaki. Juan nem válaszol a kérdésemre, ő az egyetlen, aki jóízűen falatozik a briósból. Ha tudná, hogy tegnapelőtt sütöttem és csak némi víz és a sütő segítségével varázsoltam frissé, nem hinném, hogy ekkorákat harapna belőle. De nem avatom be kis titkomba, egye csak, legalább elfogy. Talán még csomagolok is neki.
Fél óra elteltével, mikor végleg eluntam az életemet, a távolban autó fényszórói veszik át a szerepet az utcai lámpáktól. Nagy sebességgel közeledik felénk, egy pillanatra azt hiszem, nem áll meg és behajt az üvegablakon. De megteszi, a fékek hangosan csikorognak, a járdán duruzsol a motor. Lefagyva figyelem a belőle kiszálló kettő, magas fickót. Az egyikük lábbal löki be az ajtót, de nem hagyják, hogy szóvá tegyem. Kabátjuk alól pisztolyt rántva, vérfürdőt rendeznek.
Jose agya az arcomon landol, a többieké a padlótól kezdve a plafonon át konkrétan az egész helyiségben ott tocsog. Egy hang sem jön ki a torkomon, felemelem a kezem, eszemben sincs bármi óvatlan mozdulatot tenni, pedig legszívesebben a föld alá menekülnék. A két ismeretlen odalép hozzám, a pult választ el minket egymástól. Én az egyik oldalán, halálra rémülve, ők a másik felén diadalittasan. Beleröhögnek az arcomba, az egyik lesöpri arcomról Jose maradványait. Kesztyűjének érintése durva, hüvelykujjával végigsimít alsó ajkamon. Nem rántom el a fejem, nem bízom bennük. Bármikor golyót repíthetnek az én fejembe is.
-Ne félj. – Hosszas csend után végül a magasabbik – úgy látszik, ő a vezér – megtöri némaságot. Eddig csak azt lehetett hallani, ahogy a levegőt veszem.
-Téged nem bántunk. Egy dolgot lesz csak, Javier tudtára adni, hogy Mr Lucchese nem szereti, ha beleköpnek a levesébe. – Bólogatok, egy szó sem jön ki a számon, még mindig lesokkol a látvány. Az utcán korom sötét, csak a kocsi fényszórói világítanak. Most már értem, miért nem hajlandóak kijönni és megnézni azt a francos kandelábert. Az egész egy előre lezsírozott kivégzés volt. Figyelemfelhívás, amibe önkéntelenül is belecsöppentem. Benne vagyok a szarban, kimászni sem tudok belőle. - Hívd ki a zsarukat, találj ki valamit történetet, de eszedbe se jusson bemártani minket, különben úgy végzed, mint őt. Mr Lucchese maga gondoskodik rólad… Sky. – Feláll a szőr a hátamon, ahogy a nevemen szólít.
-Tőlem nem kell félni. – Vékony a hangom, elhal a mondat végére. A telefonom után nyúlok, ruhámba törlöm véres ujjaimat. A rendőrség számát tárcsázom, árgus szemek tapadnak rám végig, miközben azt mesélem, mi történt szeretett kis kávézómban. Nem félek, elmúlt belőlem minden ijedt érzés, gyakorlatilag apátiás sokkot kaptam.

Fél órával az eset után, a rendőrök, nyomozók és a halottkém jelenlétében életem alakításának lesznek szemtanúi. Még mindig nem tudom, mi történt valójában, csak annyit, hogy figyelnek és a nyomomban járnak.
Nem adtam el egy gramm marihuánát sem, ellenben egyre többször gyújtok rá. Segít ellazulni...


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: 'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream
'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream EmptyKedd 19 Márc. - 23:17
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Skylar!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Abban mindannyian egyetérthetünk, hogy igazán könnyű rossz helyzetekbe keveredni vagy rosszkor lenni rossz helyen, kimászni belőle azonban annál nagyobb erőfeszítéseket igényel. Jellemedből ítélve amúgy sem tartozol azon jó kislányok közé, akik nagy ívben kerülik a bajt, mégis a magad módján igyekszel egyensúlyozni a két oldal vékonyan meghúzódó határán, de ahogyan láthatod, ha nem keresed a bajt, akkor az jön és előszeretettel megtalál. Very Happy Végignézni egy ilyen eseményt már önmagában elég trauma egy ember számára, de azzal a ténnyel továbbélni, hogy mindennek következményeként magad is úgymond célponttá válsz még inkább rányomja a bélyegét mindarra, aminek tanújává váltál. Sok kérdés merült fel bennem, de úgy gondolom ezekre a játékaid során kimondatlanul is megkapom a választ, hiszen egy magad fajta vagány csajra rengeteg kalandos és a veszélyt nem mellőző esemény vár még, én pedig kíváncsi leszek miképpen fogod mindezeket kezelni. Nem is tartalak fel tovább, hiszen biztosan várnak már rád, így irány is szétcincálni a bátyád idegeid. Tapasztalatból mondom, hogy eléggé szórakoztató tud lenni. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
'cause darling i'm a nightmare dressed like a daydream
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kenneth & Camilo // best dressed
» daydream ~ Nathan & Rachel
» The nightmare comes true
» My darling
» nightmare in a white coat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: