New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 81 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 2:24 pm-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 2:09 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 1:58 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 1:46 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:28 pm-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 1:25 pm-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58 am-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12 am-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

l'art pour l'art
TémanyitásRe: l'art pour l'art
 l'art pour l'art  EmptySzomb. Ápr. 27, 2024 2:09 pm

   
- Cale& Elinor-

  Nagy reményekkel telve érkeztem a múzeumba, már láttam is a kiállítást a szemeim előtt, ám Elinor kijelentése fecnikre tépte a lelki szemeim előtt megjelenő álomképet, ráadásul még mérges is lettem, amikor amatőrnek nevezett. Amatőr? Én? Ez aztán sértő volt. Fel is vontam a szemöldököm.
- Nem vagyok amatőr, már évek óta festek - feleltem neki sértődötten, noha ajkaim nem igen tudtak ehhez a sértettséghez megfelelő grimaszt felvenni, továbbra is mereven vigyorogtak.
- Kevés? Miért? Mégis mi kéne hozzá? Hogy több száz éve halott legyek, mint van Gogh? Durva rasszizmus ez az élőkkel szemben - morgolódtam. - Tudja én legalább tudok autogramot adni a rajongóimnak. Rembrand tud? Nem, mert már túl hulla hozzá - nevettem. - Ne legyen már ilyen ellenséges, miss Sagnier. Csak egy kiállítás és meglátja, mekkora sikere lesz - bólogattam.
Az embereim rám néztek, mikor Elinor kiadta az útjukat, majd mogorván fejemre tettem a kalapom.
- Elmegyünk - feleltem dühösen. Nem, mintha féltem volna a biztonságiaktól, de ez most nem volt a balhé helye. Az majd később lesz. - De még hallani fog felőlem Miss. Sagnier! Nem most látott utoljára! - mutattam felé dühösen, majd kifordultunk az ajtaján és távoztunk a múzeumból, de nem örökre, ugyanis néhány óra múlva vissza is tértem, de most már hat másik emberem volt velem, nem csak kettő. Hoztunk festékeket, késeket, ecseteket, baltákat, mindent, amivel az alkotásokat tönkre lehet tenni. Az egyik emberem vállán hatalmas magnó volt, amiből funky zene szólt, majd meg is indultunk vígan táncolva, riszálva szerte a múzeumba, hogy összetörjük a szobrokat és megrongáljuk a festményeket.
- Csak lazán, mint a műértők! - szóltam oda. - Rekonsturáljuk ezt a képet fiúk! - mutattam sétapálcámmal egy kifakult képre, mely már nem kicsit régi lehet. Elkezdte az egyik fickó újra festeni mindenféle vad színnel kipingálva.
- Odanézzenek, az elnök személyesen - mutattam Abraham Lincoln elnök portréjára. - Mint egy Kanadai favágó - nevettem és egy festékszóróval az egyik emberem gafitit fújt rám egy másik pedig egy szobrot festett át, hogy zöld legyen a haja és vörösek az ajkai, közben én az egyik kis bronz szobrot elütöttem a sétapálcámmal, majd megálltam egy vár festménynél, aminek egy ecsettel a falára festettem, hogy "Braxton Castle" és egy mosolygós arcot festettem a vár melletti táblára, amin vélhetően a helyiségnév volt.
Elkezdtünk az emelet felé haladni, miközben az emberek menekültek kifelé a múzeumból.
   
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
 l'art pour l'art  YC1mK3b
 l'art pour l'art  D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
 l'art pour l'art  5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
 l'art pour l'art  Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
 l'art pour l'art  Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: l'art pour l'art
 l'art pour l'art  EmptyPént. Ápr. 26, 2024 6:02 pm

Cale & Elinor
The thing about the truth is, not a lot of people can handle it.



Az iroasztalam mögött ülve temetkezek bele a papírmunkába, és közben próbálok a lehető legkevesebbet rágódni mindazon a sok rosszon ami az elmúlt hetekben történt velem. Olyan, mintha valaki valamiféle átkot szórt volna rám, ezzel megakadályozva, hogy a boldogságom kiteljesedjen. Vagy csak túlságosan is hamar bele éltem magam abba, hogy végre sínen van az életem. Az egyedüli jó, amiért hálás vagyok, az a méhemben lévő magzat, érte megéri erősnek maradnom. Na meg annak is örülök, hogy Gleeson túl élte az Őt ért támadást és bár a rendőröknek nem sikerült kellő információkat adnunk arról a kocsiról és emberekről, akik rá lőttek, de én mégis bízok abban, hogy megtalálják majd Őket és nem kell minden napomat rettegésben töltenem, hogy mikor támadnak majd ránk ismét. Mosolyogva pillantok az immár ujjamon virító gyűrűmre, hiába vannak bennem kétségek, azért mégis örülök annak, hogy most már a Gleeson menyasszonya lettem, és nem csak egy nő, akivel együtt él. Igyekszem bizalmat szavazni neki, nem beszélek arról a sok kellemetlenségről, ami köztünk történt, sem a börtönről, mintha a tagadásba merültem volna, és úgy tennék, mintha minden, amiken keresztül mentük, csupán csak egy rossz álom lett volna. Sokkal könnyebb így a jövőnkre koncentrálnom, hiszen abban a pillanatban, ahogyan megpillantottam Őt vérben ázva, magatehetetlenül, rájöttem, hogy még mindig mennyire szeretem. Mostanában meg, mintha minden rendben is lenne köztünk. Erre valószínűleg rá segít az is, hogy úgy teszek, mintha mi sem történt volna, bár azt hiszem, hogy az első veszekedésünknél azonnal minden a felszínre fog jönni majd, hiába igyekszem elrejteni a sérelmeimet. Gondolataimból az ajtó nyílása ébreszt fel, mire arra is fordítom a fejem, de nem számítok arra, hogy az azon belépők, pánikot keltenek bennem, bár ezt igyekszem nem kimutatni. Kiegyenesedve dőlök hátra a székemen, miközben abban bízok, hogy csak valaki épp megpróbál megviccelni, és az a fehér arcú férfi igazából egy kedves, humoros alak, feleslegesen okoz bennem félelmet, már a puszta kinézete. Nem mintha a másik kettő is barátságosabbnak tűnne.
- Sajnálom, de én nem értem, hogy miről beszél. - szólalok meg a lehető legmagabiztosabban, majd a szemöldököm szinte azonnal felszökik, amint ismét beszélni kezd. Igyekszem figyelni a szavaira és megérteni, hogy pontosan mit is szeretne, de végig makacsul rázom a fejem. Azt hiszi, hogy ez így működik? Le vesszük azokat a festményeket, amelyek ilyen népszerűvé és egyedivé varázsolták ezt a helyet, hogy helyette kiállítsuk az Ővéit? Biztosan csak egy rossz tréfa ez az egész. - Sajnálom, Mr. Braxton, de azt hiszem, hogy rossz helyen jár épp az álmai elérése céljából. Mi NEM foglalkozunk amatőr fastőkkel. - igyekszem helyre rakni a gondolatait, nem olyan célból egyáltalán, hogy megsértsem, majd a két oldalamban álló férfiak felé pillantok, igyekezve még mindig nem pánikolni. A festményekre téved a tekintetem, de mindegyiket egy mutrával díjjazom, leginkább azt, amit maga az alkotójuk mutat felém.
- Azt látom, hogy igazán egyedi fantáziával rendelkezik, de sajnos ez ide nekünk kevés. Úgyhogy nem lesz itt semmiféle Braxton kiállítás, próbálkozzanak máshol. - szögezem le ismételtem a nyílvánvalót, és bízok abban, hogy mindenféle sértődés nélkül épp olyan könnyedén, ahogy be léptek ide, távoznak is majd. - Most pedig kérem távozzanak, különben kénytelen vagyok hívni a biztonságiakat. - és ezzel már nyúlok az asztalomon lévő vezetékes telefon után, hogy láthassák nem viccelek.           

BEE

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
 l'art pour l'art  Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

 l'art pour l'art  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
 l'art pour l'art  Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
 l'art pour l'art  832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
Témanyitás l'art pour l'art
 l'art pour l'art  EmptyHétf. Ápr. 22, 2024 6:28 pm

   
- Cale& Elinor-

   Az elmúlt időkben bőven felhalmozódott elég festményem, hogy úgy érezzem egy kiállítást már össze tudok hozni. Össze is szedtem a képeimet, amik bőven egy tucat felett voltak már és azon kezdtem gondolkodni hol lehetne méltó kiállítása a becses alkotásaimnak, így miközben a nívósabbnál nívósabb múzeumokat nézegettem bele is futottam a hozzám igen csak közeli és igen csak neves Metropolitan Museum of Art nevébe.
Végig böngésztem a kiállított képeket, szobrokat, majd fújtam is egyet, hogy mennyire igénytelen és nevetséges alkotások vannak ott. Grimaszoltam. Az én képeim milliószor igényesebbek, szebbek és színesebbek. Változatosabbak és érzelemdúsabbak.
- Na fiúk, megtaláltam a tökéletes múzeumot a képeimnek. Keressük meg az igazgatóját - csuktam le a laptop képernyőjét. - Lawrence! A képeket! - indultam el az autóm felé, a két emberem pedig utánam hozták a képeket, amiket betettünk a lila Hot Rod típusú kocsimba és miután bepréseltük magunkat nagy reményekkel telve elindultunk a múzeum felé, hogy beszéljünk az igazgató kisasszonnyal, ezzel a Sagnierrel.
A múzeum előtt leparkoltunk, én pedig magamhoz vettem egyetlen egy képet, ami a legjobban sikerült szerintem, a két emberem pedig hozta utánam a több mint egy tucat képet. Szép, kimért, úrias léptekkel indultam meg befelé, majd röpke útba igazítás után az igazgatói iroda felé, hogy bemutassam a szépséges képeket ennek a nőszemélynek és a sok kacat helyett az én festményeim kerüljenek. A képeim méltó helyre kerülnének és a múzeum jelenlegi képeit is el lehetne adni pár dolcsiért gyújtósnak, vagy alátétnek, ha mozog az asztal, vagy az ágy.
Miközben elhaladtam a sok kiállítási tárgy között lelki szemeimmel már a sajátjaimat láttam a helyükön, aminek hatására groteszk mosolyom valamivel büszkébb hatást keltett, amíg el nem érkeztünk az igazgatói iroda ajtajához, melyen egy névtábla is szerepelt. "Eleonora Sagnier".
- Megérkeztünk fiúk! - vigyorogtam hátra és életvidáman felnevettem, majd kopogás nélkül benyitottam az irodába. - Helló kislány! - kuncogtam. - Salvador Braxton vagyok, az ön új mentoráltja - mutatkoztam be és levettem a kalapom. - A barátaimmal elhoztuk a referencia festményeimet, amik miután rábólintottak, mehetnek is a falakra. A többi képet meg ha már nem kellenek, akkor segítek megszabadulni tőlük, lesznek még tüzeléses idők - kacagtam. - A kazánomban elférnek! Még úgy sem fűtöttem Monet festményekkel! - nevettem újra és a két emberem is jókat kacagott, akik két oldalról közre fogták Elinort és lepakolták a képeket elé az asztalra, hogy megmutogassák neki.
- Nézze, milyen csodásak!
- Igazi mesterművek!
- Picasso sem csinált soha szebbeket.
- Rembrandt a nyomába sem érhet, Mr. C-nek.
- Nézze mennyi szín és érzelem - magasztalták a képeimet, majd én is megmutattam a nálam lévőt.
- Lássa be, Miss Sagnier, ilyen képeket egy retro művész sem készített. Az emberek tömegesen özönlik majd a múzeumot, hogy láthassák a Braxton kiállítást. Erre én vagyok a garancia - húztam ki magam büszkén.
   

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
 l'art pour l'art  YC1mK3b
 l'art pour l'art  D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
 l'art pour l'art  5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
 l'art pour l'art  Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
 l'art pour l'art  Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: l'art pour l'art
 l'art pour l'art  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
l'art pour l'art
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» shall I pour some whisky?
» Tu es Céline pour moi!
» What can I pour into your glass? - Erin & Alex
» Pour Some Sugar on Me - Laylana & Anton
» Domi & Perla • let me pour my heart out

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Múzeumok, színházak, mûemlékek-
Ugrás: