New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Wild for the night. Kimy & Caesar
TémanyitásWild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyCsüt. Márc. 09 2023, 22:35


Kimy


Az első DJ aki nyitotta volna a napot lebetegedett. Persze ezt péntek este 19:12-kor sikerült közölnie, úgy hogy 20:00-kor van a kapunyitás. Se baj. Többször nem hívjuk, így ezen nem kell többször fájnia a fejemnek, viszont ilyen későn már csak annyit tudtam elintézni, hogy a 22:00-kor kezdő DJ egy órával korábban tud majd a keverőpulthoz állni. Szóval 1 óra még mindig nem volt lefedve, de annyit még én is meg tudok oldani. Van pár mix lementve pendrivera úgyhogy intézem a dolgot. Fél 8-kor esek be a bejáraton, addigra persze már a teljes személyzet jelen van, én vagyok egyedül késésbe, de annyit telefonálgattam, hogy nem vettem észre, hogy már rég úton kellett volna lennem.
-Sziasztok!-köszönök körbepillantva és még mindig kicsit az egekben a pumpa a fejemben, hogy miért ennyire megbízhatatlanok az emberek.
-Kimy baby!-mosolyodok el és átkarolom a vállát, amikor odaérek mellé.
-Van egy szar és egy még szarabb hírem.-belecsapok a lecsóba, hiszen fogytán van az időnk.
-Wendy ma nincs, úgyhogy a hátsó teremből valaki jöjjön át ide a főterembe egy órára...-nézek körbe gyorsan és az egyik lány már int is, hogy vállalja. Fasza.
-Köszi. Ez a szar hír volt. A még szarabb, hogy nincs kezdő DJ, úgyhogy én ott leszek egy órán át utána be tudok jönni pultozni Kimy mellé és minden megy tovább, mintha nem indult volna katasztrófaként az este. Oké?-a legtöbben csak csendben bólogatnak.
Kimy felé fordulok.
-Megyek előszedem a mixeket. 21:00-kor találkozunk a pultban.-már futok is tovább.
Mire bejönnek az első vendégek már a keverőpult mögött állok a fejhallgatóval a fejemen és már igyekszem nem szarul indítani a napot, bár még senki sem panaszkodott rám és a zenéimre.
Mire 21:00 lesz már a tánctér tömve, a pultból sorba jönnek ki az italok. Végre megment a következő DJ, így át is adhatom neki a terepet, hogy siethessek az italokhoz, hogy minden tánctéren legyen két pultosunk.
-Ezt a fos napot...-grimaszolok Kimyre és már csapolom is a söröket. Ilyenkor mindig én osztom a söröket és a rövideket, hogy Kimy keverhesse a koktélokat, mert abban én rettenetesen béna vagyok, így nem is erőltetem.
-Hogy telt a délelőttöd?-érdeklődöm mosolyogva.
-Ma is dögös vagy..-teszem még hozzá egy kacsintással, hogy még véletlen se gondolja, hogy a napi körbeudvarlásomat megússza.


Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyPént. Márc. 10 2023, 20:51


Caesar & Kim
Péntek este, The Emperor

- Jó reggel álomszuszék! – hajol felém Conrad, miután az éjjeliszekrényemre tett egy gőzölgő bögre, méregerős kávét.
- Ümm… Hány óra? – pillantok rá, miközben önelégült mosoly kúszik az arcomra.
Túlságosan is jól szórakoztunk tegnap este ahhoz, hogy itt felejtse magát a lakásomban már sokadik alkalommal pár hétben.
- Mindjárt dél. – jelentette ki a legnagyobb lelki nyugalommal, ami csak azért lepett meg, mert ha nem csal a memóriám akkor ma még csak péntek van és Ő ilyenkor már dolgozni szokott.
- Akkor tényleg itt az ideje felkelni. De te hogy-hogy még itt vagy? Nem dolgoznod kéne már? – pislogok rá kíváncsian, miközben felülök az ágyban és úgy csapok le a kávémra, mint éhező etióp kisgyerek egy falat kenyérre.
- Szabit vettem ki mára, hogy el tudjak kezdeni lakásokat nézegetni. - süti le szomorkásan a szemeit.
- Ohh tényleg. Teljesen meg is feledkeztem róla. – kortyoltam bele a kávémba.
Szegényt azért sajnálom. Alig adott neki a főbérlője két hónapot, hogy másik lakást találjon magának még mielőtt kirakják a szűrét, hogy valami Miss picsa beköltözzön a helyére. De sajna ez mindenhol így van. Ha egy kicsit több pénzed, vagy jobb ismeretségi köröd van akkor azért sokkal nagyobbak és jobban az esélyeid.
- Figyel, nem ígérek semmit, de este körbe kérdezek. Hátha valakinek van valami ismerőse, vagy tud egy kiadó lakást. – mosolygok rá bátorítón a bögrém felett.
- Szuper vagy! Most viszont rohanok. – ad egy puszit a fejemre és szó szerint kirohan a lakásból.
A napom hátralévő része ugyanolyan lustán telt, mint ahogy elkezdődött. Mondjuk ezt egy pillanatig nem bánom. A péntekek és a szombatok szoktak lenni a leghúzósabbak, szóval nem árt rápihenni.
Ennek fényében ma a csinoskodást sem vittem túlzásba. A hajam laza lófarokba kötöttem, feldobtam egy leheletnyi sminket és a kedvenc ruhámba bújtam bele. A cipő választás mindig is a outfit-em sarkalatos pontja. Ma a visszafogott stílushoz egy kicsit extrább cipellőt választottam. Már csak azért, hogy Caesar még inkább kiakadjon azon, hogy vagyok képes ezekben a „kínzóeszközökben” képes végig csinálni egy-egy estét.
Már amikor elindultam dolgozni, már akkor éreztem, hogy valami nem stimmel. Elég régóta mozgok ilyen körökben ahhoz, hogy megérezzem az ilyeneket. De elsőre semmi aggodalomra okot adó dolog nem tűnt fel. Aztán amikor Caesar megérkezett, már minden világossá vált.
- Amikor így kezdesz egy estét annak sosincs jó vége. – forgatom a szemeim, amikor mellém lép és átkarolja a vállam.
- Csak egyszer érném meg azt, hogy valami jó hírt hozol nekem. Csak egyszer! – emelem fel a mutatóujjam, hogy kihangsúlyozzam az amúgy sem, túl kedves mondandómat.
Na nem mintha bajom lenne azzal, hogy szegény lányt bedobjuk a mélyvízbe, de ha ezt tudom akkor… na mindegy.
- De ma nem lesz lazsálás. – csapok rá a kezemben lévő törlőruhával a fenekére.
Miután mindenki szétszéledt és beállt a helyére, gyorsan elmagyaráztam az új lánynak, hogy miben különbözik a főteremben lenni, mint hátul és már nyitottunk is.
Az emberek úgy özönlöttek be a bejáraton, hogy nem is láttam hol a sor vége. Úgyhogy strapás esténk lesz. Na de nem baj, „Úgy szép az élet, ha zajlik” vagy legalábbis a mondás így tartja. Olyan pikk-pakk eltelt egy óra, mint egy szempillantás. Így amikor Caesar megjelent mellettem egy pillanatra meglepődtem, de nem tartott sokáig, mivel egy nagy társaság csapott le rám. Hat különféle koktélt kértek vegyesen, alkoholos és szűz változatban.
- Mostanában mindig van valami, szóval engem már meg sem lep. – pillantok rá egy fél másodpercre, de már töltöm is tovább a poharakat.
- Lássuk csak… Nem sok, csak Delta szétrágta a kedvenc mamuszom. Majdnem felgyújtottam a lakásom. De azon kívül nem sok. Neked? – kérdezek vissza kíváncsian, miközben újra felé pillantok.
Így jobban belegondolva, lehetséges, hogy valaki elátkozta ezt a napot. Mindenesetre remélem, hogy legalább Conrad dolgai jól alakulnak.
- Tudod, hogy a bókjaid rám hatástalanok. – mosolyodok el játékosan, miközben lefröcskölöm egy kis hidegvízzel.
Miért lennél szégyenlősvirág, ha lehetsz akár húsevő növény is?



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyVas. Márc. 12 2023, 07:43


Kimy


Minden szervezői képességemet próbára teszi már a nyitás is. Talán pont ezek miatt a helyzetek miatt kaptam a klubot. Ez a hely tényleg minden lehetőségre felkészít. Persze a jövőben a családi céggel már nem ilyen problémákat kell majd megoldanom, de legalább nem fogok pánikolni ha egyik reggel arra kelek, hogy mennyi szarsággal kell majd megbírkóznom lehetőleg azonnal vagy talán egy kicsit még gyorsabban.
Wendyvel nem találkoztam a múltkori óta, amikor ő hívott mégis hoppon maradtam. Részemről nem neheztelek rá, de nem tudom eldönteni, hogy most tényleg én lettem-e a rosszfiú vagy csak egyszerűen minden fos a nyakába omlott és a munka az utolsó amihez kedve van. Idővel úgyis megtudom, hiszen vagy visszatér majd vagy felmond. Kimy biztos kitekeri a nyakam, de hát ez van. Ami megtörtént az megtörtént már.
Kimy persze egyből levágja, hogy nem tudok jó hírekkel szolgálni a csapat számára, így rá is több teher kerül, hiszen emberhiánnyal kezdeni egy forgalmas napot az egyik legrosszabb dolog, ami történhet.
-Olyan jó hírt hoznék neked, hogy két napig remegne a lábad, de nem engeded.-nevetek fel. Humorral végülis el lehet ütni a nyakunkba zúduló szar, de nincs időm tovább szórakoztatni magam és a többieket, hiszen a nyitás hajszálón függő kardként lóg a fejünk fölött.
Amikor a seggemre csap a törlővel felnevetek.
-Igenis!-vigyorgok rá, de tényleg elindulok a dolgomra, mert így nem haladok sehova, később pedig még bőven lesz időm szívni a vérét. A zenével indítom az estét. Igazából olyan veszettül sok dolgom nincs. Át kell kevernem néhány számot és buliznom, hogy az emberek is felvegyék a ritmust. Szerencsére ez elég jól megy, így nem gyászos a hangulat amikor megérkezik a hivatásos lemezlovasunk.
Már válthatok is állomást és csatlakozok az én kedvenc csajomhoz az italoknál.
-Szegény mamusz..-rázom meg a fejemet vigyorogva. Annak nem örülök, hogy túlságosan, hogy szinte leégette a lakást, hiszen mihez kezdenék én nélküle. Felmondanék. A tulaj tehet ilyet?
-Gyanútlanul pihentem, mielőtt újra kellett volna szerveznem a fél estét.-megvonom egy kicsit a vállam. Tényleg semmit nem csináltam ezen kívül.
-Sosem lehet tudni.. lehet egyszer majd célba találok. Nem csökkenteném ennek az esélyét azzal, hogy még csak nem is próbálkozok.-rávigyorgok miközben néhány vízcseppet letörlök az arcomról.
-Csak bekéne adnod nekem a kis derekad és az ilyen szar esték lehetnének rohadt jók.-nagy a pofám, de lehet, hogy nem lenne jó ötlet pont vele összekavarnom a dolgokat. Ha ő is elmenekül, mert megbántom, akkor tényleg egyedül maradok a fosáradat közepén. Bár nem érzem azt, hogy ez komolyan veszélyeztetne. Évek óta mindig lepattint.


Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyVas. Márc. 12 2023, 22:11


Caesar & Kim
Péntek este, The Emperor

- Álmodozz csak szépfiú. – csóválom meg a fejem, miközben mosolygok.
Annyiszor próbálkozott már be nálam az évek alatt, hogy annak már a számát sem tudom. De nem vagyok az a fajta lány aki szereti keverni a munkát a szórakozással és pláne nem más dolgokkal. Mi ketten meg amúgysem hiszem, hogy hosszútávon jól működnénk együtt. Úgyhogy inkább mindig passzolom a dolgot. Jobb a békesség.
- Na azért! – Kacsintok rá, aztán átváltok kisfőnök üzemmódba és mindenkit elhessegetek a saját dolgára. Próbálom némileg kímélni a beugrós társam, de azért így is bőven több a dolga, mint hátul. Ezért is nem bírja ezt a melót és ezt a terepet mindenki. Wendy kivételesen ügyes volt, szóval remélem visszajön közénk hamarosan.
Ha az ember jól szórakozik akkor repül az idő, na meg akkor is ha szusszanni sincs ideje annyian várnak a pultnál arra, hogy kiszolgálják őket. Úgyhogy fel sem tűnt először, hogy Caesar már nem a keverőpult mögött szórakoztatja a népet. Viszont az első meglepettségemből könnyen felocsúdtam amikor végre elkezdett csökkenni a végeláthatatlan sor a pultnál.
- Ugye? Szegény milyen kínokon mehetett keresztül. Borzalom. – veszem fel a fonalat.
- Szerintem apa ki is térne a hitéből, ha elmondanám neki, hogy egyazon napon nyírta ki Delta a tőle kapott ajándékot és égettem oda az ebédem. Micsoda szégyen ez egy Chef lányától. – csóválom meg a fejem, színlelt csalódottsággal.
- Te szegény, sanyarú sorsú férfi. – csúfolódok egy kicsit. Ez az adok-kapok dolog kettőnk közt mindig is jól ment. Egyikünk sem veszi túl komolyan és ez pont így van jól.
- Végül is, próbálkozni szabad. Végtére is egy szabad országban élünk. – jegyzem meg, miközben kiadom az előbb elkészült koktélokat.
- Nyugodt lehetsz, arra mindig akadnak jelentkezők, hogy jobbá tegyék a szar estéimet. – vágom rá reflexből.
Szerintem már ez alatt az egy óra alatt kapott ajánlatokat nem tudnám megszámolni egy kezemen. Viszont ahhoz már elég lenne az egy kezem, hogy megszámoljam mennyi ajánlat az, amit egy-egy műszak végén tényleg komolyan veszek. Na az övé eddig még sosem volt ilyen.
Miért lennél szégyenlősvirág, ha lehetsz akár húsevő növény is?



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyHétf. Márc. 13 2023, 13:40


Kimy


-Mást sem csinálok, szépségem.-vigyorgok rá. Annyira még nem vagyok elkeseredett, hogy magamhoz kellett volna nyúlnom az iránta érzett sóvárgásom miatt. Arra vannak a könnyű menetek, de ettől függetlenül nem tudok más stílusban létezni a közelében. Végülis, amíg nem töri be az orrom, mint annak a múltkori srácnak addig jó vagyok. De persze olyan pofátlanságot úgysem engednék meg magamnak vele szemben.
Amikor végre visszakeveredek a jól megszokott helyemre már javában pörög az este, így muszáj vagyok gyorsan felvenni a ritmust, hogy nagyobb segítség legyek Kimynek. Mivel már jól összeszokott páros vagyunk, így hamar belerázódok a dologba.
-Majd kapsz tőlem ajándékba egy újat.-megrázom a fejemet nevetve miközben kiosztom a kért söröket, hogy ürüljön egy kicsit a pultnál feltorlódott tömeg.
-Biztos egyből ki is tagadna.-ahhoz képest milyen ügyes a pultban úgy tűnik a konyha mégis ki tud rajta fogni. Persze én befogom a szám, ha a bejárónő nem főzne szerintem csak a családi ebéd alkalmával ennék rendes főtt étel a gyomromban.
-Na végre már, hogy valaki megsajnált és észrevett.-úgy szeretem, hogy ő nem fél szét oltani a világ szeme láttára. Kevesen merik ezt megtenni, hiszen féltik a munkahelyüket vagy éppen veszettül utaznak a jó indulatomra vagy éppen az ágyamban lévő szabad helyre hajtanak. Nem is gondolnák, hogy Kimy ezzel a stílussal ki is bérelhetné magának az ágyam egyik felét.
-Kimberly Ann Lacroix! Te kis szégyentelen.-nézek rá megdöbbent arccal. Persze egy ilyen csaj miért is töltené magányosan az estéit, így a döbbenetem teljesen színlelt. De ezzel az erővel velem is mulathatna néha.. csak úgy mondom.
-Egyébként jól mondtad.. csak jobbá teszik.-belépek a háta mögé és a hátához simulva veszem el a whiskeys üveget miközben a felsőtestemmel kicsit közelebb döntöm a pulthoz. Kicsit félek, hogy esetleg sípcsonton rúg majd ezért, így gyorsan el is lépek.
-De, hogy pont a legjobbnak mondasz mindig nemet...-rázom meg a fejemet rosszallóan. Tudom, hogy ezért még kapni fogok, de ha róla van szó úgy tűnik egy széles vigyorral az arcomon sétálok bele a pofonba. Lehet jót is tesz nekem. Így nem szállok el teljesen magamtól.


Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyHétf. Márc. 13 2023, 20:54


Caesar & Kim
Péntek este, The Emperor

Caesar és az én kapcsolatom sokak számára egy talány. Nincs meg benne a megszokott főnök-beosztott viszony. Ennek ellenére mind a ketten tudjuk, hogy van az a határ amit nem kellene átlépni, főleg nem a munkatársaink előtt. Úgyhogy inkább csak mosolyogva csóválom a fejem a kijelentésére és elindulok helyemre.
- Éppen elég nagy mamusz vagy te nekem. – csaptam le egyből a kínálkozó lehetőségre. De van egy olyan érzésem, hogy ezt még meg fogom bánni az este folyamán, de annyi baj legyen.
- Addig azért nem menne el, de biztos csalódott lenne. Szóval inkább mélyen hallgatok róla. Végtére is, amiről nem tud, az nem fáj. – pillantok rá, miközben egy kis jegyet töltök az előttem lévő pohárba.
Annak idején amikor apa rájött, hogy érdekel a vendéglátás, mindenáron be akart íratni egy szakács iskolába. De aztán elmagyaráztam neki, hogy engem a koktélok és az italkülönlegességek jobban vonzanak, mint a sous vide-álás, vagy éppen garnírozás. Nem mondanám, hogy túl jól fogadta, de aztán végül elengedte a dolgot és beletörődött abba, hogy én nem leszek akkora tehetség a konyhában, mint Ő. A mai produkcióm után meg azt hiszem mindenki jobban járt, hogy nem erőltette tovább a dolgot.
- Jelenleg nincs túl sok időm sajnálni téged, de majd megbeszélem a főnökömmel, hogy mikor ad rá egy kicsivel több időt. – biggyesztettem le a szám szomorúan, mintha tényleg nagyon sajnálnám őt.
Persze sokáig nem voltam képes tartani magam, mert ahogy rá néztem, úgy el is nevettem magam. Ez az örökös adok-kapok annyira felszabadító. Jó, hogy vele nem kell annyira karót nyeltnek lennem, mint a legelső helyen, ahol pultosként dolgoztam. Te jó ég, hogy én mennyire utáltam azt a helyet. De aztán jött Caesar, a hős lovagom aki felvett ide dolgozni és megváltoztatta az egész életem.
- Hogy én? Kikérem magamnak! Én vagyok az ártatlanság mintapéldánya. – nevetem el magam végül.
Az az igazság, hogy jelen pillanatban nem érzem azt, hogy szeretnék egy komolyabb hosszútávú kapcsolatot. Élvezem, amit és ameddig csak lehet. Persze nem azt mondom, hogy ha úgy alakulnának a dolgok akkor kézzel, lábbal hadakoznék. Csupán arra akarok kilyukadni, hogy nem áll szándékomban rágörcsölni arra, hogy ne legyek szingli.
Körülbelül egy éve szakítottam a barátommal, aki nem volt hajlandó megérteni, hogy Caesar és köztem nincs semmi. Azóta sokkal szabadabb és boldogabb is vagyok, úgyhogy bárki is kérdezi, jó ez így nekem.
- Kinek kell ennél több? – teszem vel halkan a kérdést, szinte csak magamnak, de a sunyi kis ügyködésének köszönhetően, lehetséges, hogy meghallotta.
Ügyes, ügyes, tehetségesen próbálkozik. De ettől függetlenül továbbra is tartom magam ahhoz az elhatározásomhoz, hogy nem engedem be a bugyimba. Se ma, se holnap, sem az elkövetkezendő idők bármelyikébe.
- De csak azért, mert a tiltott gyümölcs a legédesebb. – kacsintok rá, majd amikor átnyúlok a mellette lévő Lime-ért sutyiba nyomok egy gyors puszit az arcára és már csinálom is tovább a mojito-t amin éppen dolgozok.
Miért lennél szégyenlősvirág, ha lehetsz akár húsevő növény is?



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyKedd Márc. 14 2023, 08:41


Kimy


Sokan sokfélét mondanak ránk, mert nem tudják kategorizálni a kapcsolatunkat. Az eddigi kedvenc teóriám az volt, amikor valaki azt mondta, hogy szerinte mi már házasok vagyunk itt csak előadjuk ezt a furcsa színjátékot, hogy szórakoztassuk magunkat.
-Lennék én a papucsod is...-felnevetek. Más ezt nem engedhetné meg magának velem szemben, de neki még csak a szeme sem rebben. Ő tart a földön, ő a józan gondolkozás, ami hiányzik a fejemből sokszor.
-Biztos, hogy ezt jól átgondoltad? Egy ilyen kínos információ birtokában vagyok. Bármikor felhasználhatom ellened.-rávigyorgok. Nem is baj, ha van egy két aduász a kezemben. Nem mintha valaha ténylegesen felhasználnám ellene, meg persze ez nem akkora titok, hogy bármihez elég lenne, így csak a számat jártatom, mint a legtöbbször.
Rátámaszkodok egyik kezemmel a pultra felé fordulva és egy teljesen komoly képet erőltetek magamra, amikor neki szomorúságot színlel az arca.
-Mint főnököd kötelezlek a sajnálatra. Valahogy préseld bele a munkaidődbe.-a végére persze már nem bírom tovább a szigorú tekintetet és elmosolyodok. Sosem szoktam főnökösködni fölötte. Szükségem van legalább egy olyan emberre az életemben akit nem kell irányítanom, nem mellesleg így az ő tekintélyét is megőrzöm a munkatársak előtt, hiszen muszáj, hogy legyen valaki, akit tisztelnek annyira, mint engem. Így legalább nyugodtan vehetek ki néhány szabad estét.
-Ártatlan? Te? Le merném fogadni, hogy te nagyobb játékos vagy nálam csak ügyesebben rejtegeted.-a nőknek sosem kell olyan nyíltam játszani, mint a férfiaknak. Attól könnyű célpontnak tűnnének, akkor pedig elvesztik a varázsukat. Itt vagyok példának én. 2 éve dolgozunk együtt szóval 2 éve próbálom befűzni és mivel nem adja magát, így azóta kitart az érdeklődésem.
Persze volt olyan időszak is, hogy ő foglalt volt, akkor egy kicsit visszavettem a tempóból inkább csak megszokásból udvaroltam körbe, hogy ne higgye, hogy valami bajom van. Nem szokásom belebarmolni mások kapcsolatába, sokszor még akkor sem, ha a csaj önként és dalolva akar a partnerem lenni egy estére. De hát emberből vagyok.. nem mondom, hogy nem voltak ebben botlásaim. Néha nehéz ellenállni.
-Remélem neked.-válaszolok a halkan feltett kérdésére még akkor is ha nem feltétlen nekem szánta a dolgot mivel közel vagyok hozzá, így meghallottam. Egy szimplán jó nem gondolom, hogy túl sokáig szórakoztatná.
Kivételesen nem kapok a pofámra a fizikai kontaktusért.
Amikor közelebb hajol leplezetlenül próbálok benézni a dekoltázsába, így kissé meglep amikor kapok egy puszit. Olaj a tűzre.
-Nem tudhatod, amíg nem szüretelsz.-rávigyorgok. Gyorsan tudja teljesen megcsinálni az agyamat annak ellenére, hogy veszettül igyekszem koncentrálni a vendégek kiszolgálására.
Néhányan csak üdítőt kérnek, vagy éppen jeges vizet, hogy bírják az alkoholt egész este. Kiveszek egy kisebb jégdarabot a fagyóból és Kimy mellé lépve adom ki a kért hideg frissítőt, és miközben leteszem a pultra a vendégnek Kimy nyakánál a ruhájába ejtem a jégdarabot és már lépek is félre.

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyKedd Márc. 14 2023, 22:15


Caesar & Kim
Péntek este, The Emperor

Sokszor nekem sem sikerül teljesen eldöntenem, hogy most mi mégis mik vagyunk a másik számára. De aztán re kell jönnöm, hogy ez nem is fontos. Csak az számít, hogy itt vagyunk a másiknak és mindig számíthatunk egymásra.
- Aztán mihez kezdenénk, ha Delta téged is megcsócsálna? – nézek rá kíváncsian. Persze ez is csak a csipkelődésünk része. Tudja jól, hogy az a nagy mamlasz, még a légynek se tudna ártani, ha nem arról van szó, hogy engem kell megvédeni.
- Hmm… Hadd gondolkodjam csak. Azt hiszem, hogy kettőnk közül én szaftosabb információkat tudnék rólad mesélni. De szólj, ha tévedek. – mosolyodom el gonoszkásan, miközben ott csillog egy kis játékos fény a tekintetemben.
Sokszor és sok titkot hallottam már róla az évek alatt, amit hét lakat alatt őrzök. Eszembe sem jutna elmondani őket senkinek, még ha az életem múlna rajta sem. A barátok nem tesznek ilyeneket. Ami mégis megteszi az sosem volt igazi barát.
- Igenis főnök! Majd két pisiszünet közé bepasszírozom. – nevetve csóváltam meg a fejem.
Néha olyanok tudunk lenni, mint két szabadjára engedett kisgyerek, máskor meg komolyság üzleti példái vagyunk. Teljes személyiség és tudathasadás az egész.
- Ez egy szemenszedett hazugság. – vágom rá egyből miközben nevetve.
Tény, hogy voltak futó kalandjaim. Sőt az is tény, hogy a kelleténél jóval több amióta itt dolgozom. De Őt soha nem fogom tudni überelni és egyébként sem akarom. Az pedig, hogy köztünk még nem történt semmi, csak döntés és elhatározás kérdése.
A folyamatos bókok és a próbálkozások igazán hízelgőek és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem indítják be egy picit a fantáziámat, de nem engedhetek a kísértésnek. Kollégáknak verhetetlen páros vagyunk, de ennél több… nem tudom, hogy jó ötlet lenne e.
Amikor a lehelete a bőrömet cirógatja ahogy válaszol a kérdésemre, egy pillanatig kifog rajtam. Beleborzongok és nem tudom eldönteni, hogy mihez is kellene kezdenem ezzel az érzéssel. De ameddig nem zökkenek ki a szerepemből és nem jön rá, hogy talán talált egy rést a „pajzsomon” addig nem lesz ebből gond.
- Addig még el is kellene jutni. Nem? – Csúfolódok még egy kicsit, de csak a kis magánakcióájáig.
Összeszokott páros vagyunk, így a mi kis játszadozásunkból szinte semmit nem vehetnek észre a vendégek. De azért vannak pillanatok amikor azt kívánom, hogy bárcsak ne lenne ennyire belsőséges a hangulat köztünk.
- Veszélyes játékot űzöl Caesar Harlow. Nagyon veszélyeset. – kiáltottam rá, miközben próbáltam kiszedni a ruhámból a jeget.
Esélyem sem volt megszabadulni ilyen könnyen attól a fránya jégdarabtól, amit ajándékba kaptam tőle.
Úgyhogy taktikát váltottam. Egy pillanat alatt kaptam le magamról a felsőmet és az anyaghoz tapadt jeget leszedve, hozzávágtam Caesar-hoz. Majd gyorsan vissza is bújtam a felsőmbe. Nem sokan láthatták a kis műsorszámom, de az aki igen, annak legalább lesz egy jó estéje.
- Csak, hogy tudd, ezt még vissza fogod kapni. – néztem mélyen a szemébe dacosan, szenvedélyesen, konokul.
Miért lennél szégyenlősvirág, ha lehetsz akár húsevő növény is?



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyKedd Márc. 14 2023, 22:50


Kimy


-Nagy a szád.. lehet elszeretném tőled a kutyádat. Ő biztos jobban értékelné az erőfeszítéseimet nálad.-egy szemtelen vigyor kíséretében. Persze egyetlen szót sem gondolok ebből komolyan. Tudom, hogy a kutya-gazdi kapcsolat szent és sérthetetlen, pont ezért húzom ezzel az agyát.
Egy rövid időre eltűnik a mosoly az arcomról miközben gyorsan átgondolom, hogy a közös idő alatt mennyi mérhetetlenül kényes információhoz jutott. Grimaszolva bólintok egyet.
-Jó.. egye fene.. ezt a kört megnyerted.-erre már tényleg nincs mivel visszavágnom neki. Nem kevés és nem gyenge faszságokat csináltam már és persze ennek jelentős részének szemtanúja volt, egy részét pedig egyszerűen elmeséltem neki, hiszen előtte nincsenek titkaim. Kimy gyakorlatilag a legjobb barátom, úgyhogy neki mindig borzasztó nyíltan elmondtam mindent.. és még meg vagyok lepődve, hogy nem bírom megdönteni..
-Na.. valaki a hónap dolgozója címre hajt.-jelenik meg ismét a mosolyom. Nem mintha mi csinálnánk ilyen faszságot, de lehet be kellene vezetnem csak úgy poénból. Vagy valami indokolatlan díjat szervezni minden hónapra, hogy még jobban elüssük itt az időt. Minél jobban érzik magukat az alkalmazottak nálam annál jobban hajtanak, hogy tényleg talpon maradjon a hely.
-Most azzal vádolsz, hogy hazudok?-szorítom a mellkasomra az egyik kezemet miközben teljesen letaglózott fejet vágok. Persze, hogy csak húzom az agyát. Mi így mutatjuk ki a szeretetünket egymás felé, hogy megpróbáljuk kiidegelni a másikat. Mindig ilyenek voltunk és erősen kétlem, hogy ez megváltozna bármikor.
Nyomom neki tovább a szöveget miközben bedobok egy kis testiséget, bár igazából már nem is lesem különösebben az apró rezdüléseit, hiszen nem gondolom, hogy pont ma gondolja meg magát velem kapcsolatban. Ez pedig talán nem is baj. Legalább az egyikünk gondolkozik. Ha valaha zöld jelzést kapnék tőle biztosan nem próbálnék racionálisan hozzáállni a dologhoz. Csak ugranék egy fejest.
-Én próbálok..-nevetek fel és már csusszan is a kis jégdarab a felsőjébe. A pultnak támasztom a csípőmet miközben figyelem őt összefont karokkal. Egy pillanatra szinte megsajnálom és már mozdulnék, hogy kiszedjem, de mire bármit tehetnék letépi magáról a felsőjét nekem pedig tátva marad a szám. Ha tudtam volna, hogy ennyivel le tudom imádkozni róla a ruhát már rég bevágtam volna a fagyasztóba.
A fenyegetőzése szinte el sem jut hozzám, mert az előző látvány konkrétan a szemembe égett.
-Baszd meg, Kimy..-horkantok fel és vigyorogva megrázom a fejemet miközben még 90°-ot fordulok, hogy háttal legyek a vendégeknek és a tánctérnek. A nadrágomon keresztül el kell rendeznem magamat, hiszen a férfi agyam máris úgy értelmezte, hogy ez felkérés keringőre. Pedig már rég vissza is vette a ruháját. Előle meg sem próbálom elrejteni a mozdulatot, azt nem akarom, hogy a vendégek végignézzék ahogy megigazítom a farkamat még akkor sem ha ehhez nem nyúluk be az alsónadrágomba.

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptySzer. Márc. 15 2023, 18:25
[quote="Kimberly A. Lacroix"]

Caesar & Kim
Péntek este, The Emperor

- Delta ugyanolyan jól ellenál a csábításodnak, mint a gazdája. – reflektálok egyből a kis kijelentésére.
Hazudnék, ha azt állítanám, hogy a kutyám nem kedveli őt, mert igen. De egy kutya-gazdi kapcsolat szent és sérthetetlen. Deltának meg kifejezetten jó érzéke van ahhoz, hogy kit engedjen közel magához és hozzám. Nem véletlen, hogy ritkán viszek fel srácokat a lakásomba.
- Ugyan Cuki! Minden kört én nyerek. Nem tűnt még fel? – cukkolom még egy kicsit aztán folytatom a munkámat. Mert a trécselésből nem fogunk megélni.
- Ez eddig nem fordult meg a fejemben. De most, hogy így mondod. – gondolkodom el egy pillanatra.
Megvannak a maga előnyei is és hátrányai is az ilyen csapaton belüli kis versengéseknek. Bár itt még sosem került ez a téma terítékre, számtalan olyan helyet ismerek a városban ahol ez bevett szokás. Clara szalonjától nem messze van egy igazán aranyos kis kávézó. Na ott például fixen tudom, hogy van ilyen.
- Én? Sosem mernék ilyet tenni. – adom elő én is az ártatlan kislány szerepét.
Valahogy annyira jól megvan bennünk az összhang az élet majdnem minden területén, hogy az a csoda, hogy még nem boronáltak minket össze. Bár volt már egyszer, aki azt állította, hogy Caesar és én már házasok vagyunk. Ami azért elég vicces lenne, figyelembevéve, hogy például Ő is mekkora kanállal habzsolja az életet.
Sok esetben én azt érzem, hogy folyton forgásban lévő mókuskerékben ragadtam, ahonnan nincs kiút. Ezt egy bizonyos szintig sajnálom, de nagyobb részben meg nem bánom, hiszen itt van nekem a csapat, a meló, és nem utolsó sorban Caesar aki amellett, hogy a főnököm, még az egyik legjobb barátom is.
- Azt tudom. – vágtam rá reflexből.
Viszont arra nem számítottam ami ezután következett. Sem arra amit csinál, sem arra, hogy milyen reakciót váltok majd ki belőle és még néhány srácból. Bár gyaníthattam volna, hogy egy melltartóban lévő lány beindítja a férfiakat, főleg ha már van bennük egy-két kör. Hát Caesar meg… Caesar.
- Hupszi… - nevetem el magam végül, mert ebben a szituban normál keretek közt nem nagyon tudtunk volna mást tenni. Pedig ahogy elnéztem a szituációt, lett volna aki más befejezést is eltudott volna képzelni.
Miért lennél szégyenlősvirág, ha lehetsz akár húsevő növény is?



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 12:02


Kimy


-Na persze.. imád engem a kutyád.-rávillantok egy igazi fogkrém reklámba illő mosolyt. Közben kibontok egy kólát magamnak, mert kezdek kiszáradni. Miután megittam a felét félretolom biztonságos helyre, hogy még véletlenül se adjam ki vendégnek reflexből.
-Ne hitegesd magad.-grimaszolok rá. Be kell ismernem ő többször talál fogást rajtam, mint fordítva, de ezt hangosan sosem fogom kimondani.
-Lehet nem is hónap dolgozója kellene.. hanem mondjuk 'a legtöbb poharat törte', 'a legtöbb telefonszámot zsebelte be'.. bár ezt biztos nyerném.-elnevetem magam. Általában mire hazaindulok több telefonszám is lapul a zsebembe. Talán a leggyengébb napomon kaptam 3 vagy 4 számot. Ezeknek persze igen csekély részük kerül felhasználásra. Jobban szeretek kicsit megdolgozni egy jó estéért, mint hogy tálcán kínálják fel magukat nekem.
-Na azért.-vigyorgok rá kicsit megcsóválva a fejemet. Ha egyszer meg akarnék állapodni biztos valaki olyannak tenném, mint Kimy. Erre azonban jelenleg elég csekély az esély, hiszem még veszettül megindul az agyam kb bárkire, aki a dögös kategóriába tartozik és nem tudom behúzni a féket olyankor. Ott van Wendy például. Tudom, hogy nem kellett volna megfektetnem, de mégis megtettem. Mondjuk ehhez ő is igent kellett mondjon, de nem tudtam túl okosan kezelni a dolgot, hiszen alapból nem kellett volna kikezdenem vele.
Amikor leveszi a felsőjét természetesen a testem azonnal félreérti a helyzetet és a kelleténél nagyobb lelkesedést eredményez a kis akciója. Igyekszem nem az előző látványra gondolni miközben eligazgatom magam a nadrágomba majd vigyorogva felmutatom a középső ujjamat Kimynek, hogy érezze a mélyről jövő szeretetemet. Visszafordulok a vendégek felé kitöltök két vodkát két lánynak, akiktől a pénzzel együtt megkapom az egyikőjük telefonszámát is egy szalvétára írva. Meglobogtatom Kimy előtt.
-HáááH! Én már hajtok is az egyik díjra.-vonogatom meg a szemöldökeimet majd a zsebembe landol a szalvéta. Nem fogom felhívni a lányt, de nem fogom a szeme láttára a kukába vágni a próbákozását.

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyPént. Márc. 17 2023, 16:00


Caesar & Kim
Péntek este, The Emperor

- De csak azért mert hasonló az ízlésetek. – mosolyodom el csibészesen.
Kristálytisztán emlékszem, hogy amikor elmentünk a tenyésztőhöz kiválasztani a kiskutyámat akkor Delta volt az első aki odaszaladt hozzám és egész idő alatt le sem tudtam magamról vakarni. A tenyésztő szerint nagyon ritka az ilyen szerelem első látásra. Előbb vagy utóbb minden kiskutya elveszti az érdeklődését a jövendő gazda iránt az első találkozásnál. Viszont nálunk ez nem így volt. A mi kapcsolatunk már abban a pillanatban megpecsételődött. Ugyanúgy ahogy Caesar és én is rögtön egymásra tudtunk hangolódni. Mondjuk merész kijelentés lenne Őt egy kiskutyához hasonlítani, még akkor is ha találok köztünk elég sok hasonlóságot.
Inkább nem mondok semmit a kis megjegyzésére, hanem csak egy szemforgatással és egy kis grimasszal jutalmazom meg. Eközben pedig követve a példáját, én is magamhoz veszek némi folyadékot.
Az ember munka közben hajlamos megfeledkezni a rendszeres folyadékbevitelről. Bár vannak olyan esték amikor nincs ezzel probléma, hiszen jó pár vendég meghív minket egy-egy italra. Persze ahhoz, hogy végig tudjuk nyomni a műszakot és ne segg részegen támolyogjunk a pultban, mi csak vizet vagy üdítőt iszunk. Ma viszont nem sok meghívásom volt, főleg amióta Caesar itt van mellettem. Szerintem Ő inkább taszítja mellőlem a férfiakat, még ha nem is szándékosan.
- Ebben van igazság. De a ’legtöbbször hazudta, hogy van kapcsolata’, vagy a ’legtöbb koktélt készítő pultos’ díj alighanem nálam landolna. – jegyzem meg mellékesen, miközben egy újabb Long Island Iced Tea talál gazdára egy helyes srácnál, akinek olyan tekintete és mosolya volt, hogy azzal simán bejuthat minden nő bugyijába.
De abból kiindulva, hogy nem nagyon akart a pulttól eltávolodni és folyamatosan engem sasolt, így arra kell következtetnem, hogy vagy tetszem neki, vagy valahonnan ismer engem. Vagy talán mind a kettő, de ezt csak akkor fogjuk megtudni, ha lesz elég bátorsága visszajönni és szóba elegyedni velem. Addig viszont kénytelen vagyok a munkámra koncentrálni.
- Csak szeretnéd! – reagálom le lazán a kedves kis jelzést, amit kaptam tőle.
Egy csomó embertől megkaptam már, hogy miért húzom szegényt, ha nem akarok tőle semmit. Amiben mondjuk van némi igazság, de az a fene nagy helyzet, hogy fogalmam sincs. Még az is lehet, hogy tudat alatt mégiscsak kedvelem őt. Nem tudom, ahogy azt sem, hogy ha tényleg így van akkor mi lenne ennek a vége. De előbb vagy utóbb valamelyikünk biztosan beleőrülne.
- Ügyes vagy! – jegyzem meg halkan, miközben mind a kettő hüvelykujjam felfelé mutatom neki.
Én viszont nagyon nem voltam ügye, ugyanis ahogy visszatértem ahhoz, ami amúgy a munkám lenne, sikeresen felborítottam egy poharat, ami össze is tört. De ha mindez nem lenne elég, akkor még a kezem is sikerült vele elvágnom.
- Caesar! Adnál egy törlőt? – néztem rá kérlelőn, miközben próbáltam nem összevérezni mindent IS.
Miért lennél szégyenlősvirág, ha lehetsz akár húsevő növény is?



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyPént. Márc. 17 2023, 17:15


Kimy


Megjegyzésén nevetek egy jót mielőtt visszatérek egy kicsit a feladataimhoz. Végülis van benne valami. Sokszor vajok képes rá, hogy olyan lelkesedéssel rajongjam körbe, mint egy kiskutya.. Nem vagyok hülye. Ha nem jönnék be neki tudom, hogy nem adná alám a lovat, de sosem bíztat annyira, hogy komolyan vehessem a dolgot. Ő a józan ész kettőnk közül. Tudom, hogy miért nem enged nekem soha, de ettől függetlenül sosem adtam fel.
-Mostmár tényleg muszáj leszek ilyen díjakat osztogatni.-vigyorgok rá. Ha bármelyik férfi megkérdezi tőlem, hogy valamelyik pultos lánnyal járok-e akkor mindig egyértelmű igen a válasz. Olyankor le akarják csekkolni, hogy tényleg igazat mondtak-e. A lányok nem szoktak ilyesmit kérdezni. Egyszerűen megadják a telefonszámukat és reménykednek, hogy egyszer jön a hívás.
Felváltva cikázik egyet a tekintetem Mr Long Island és Kimy között. Semmi jogom beleszólni abba, amit csinál. Így csak megforgatom a szememet és elfoglalom magamat minden mással.
Gyorsan áttörlöm a pultot, mert kezd eluralkodni a káosz az én oldalamon.
-De még mennyire szeretném.-válaszolok neki bólogatva. Szeretem benne, hogy igazából sosem küld el a francba, így nem vet véget a sehova sem tartó köröknek, amiket újra és újra lefutok vele. De mégis hogyan adhatnám fel, ha időről időre azért csak odapiszkál a fantáziámnak.
Kezdek fáradni, de nem baj majd jövőhéten úgyis utazok egyet, hiszen a kedvenc pályámon lesz majd az F1 futam. Sokszor úgy érzem, hogy egyre jobban belefáradok a klub vezetésébe. Remélem Kimy hamarosan készen áll majd rá, hogy átvegye tőlem a porondmester szerepet, hiszen apám is szeretné ha jobban belelátnék a vállalatba. Ideje elkezdeni megtalálni a helyemet a nagyok között is.
Hirtelen kapom rá a tekintetem amikor meghallom a hangjában, hogy van valami. Gyorsan rántok elő egy tiszta törlőt a pult alól és a kezére forgom félkézzel miközben a másikkal átölelem a derekánál és átforgatom őt a csaphoz, hogy oda csöpögjön a vére. Elengedem és előszedem az elsősegély doboz. Gyors, rutinos mozdulatokkal kötöm be a vágást.
-Megvagy? Nem szédülsz?-kérdezem miközben már elkezdek feltakarítani. Nekem nincs bajom a vér látványával, de van aki hamar ájul miatta.

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptySzomb. Márc. 18 2023, 20:43


Caesar & Kim
Péntek este, The Emperor

Elég tapasztalt vagyok már a szakmában ahhoz, hogy ne vegyek komolyan egy-egy vonzó pasast és a csábító ajánlataikat. Viszont ebben a srácban egészen megfogott valami. Pedig még csak a nevét sem tudom, csak azt, hogy szereti a Long Island Iced Tea-t. Ami valljuk be elég csekély információ ahhoz, hogy az ember többet belelásson a dolgokba, mint azt amúgy egy munkahelyen szabad lenne. Na nem mintha egyébként is ez bárkit is zavarna, főleg nem Caesar-t. Ő az a személy, aki a legkevésbé vethetné a szememre, hogyha valakivel elszórakozom a vendégek közül. Ebből csupán akkor lehetne baj, ha az a valaki utána nem tudja merre hány méter. Arra viszont itt vannak a biztonsági szolgálatos srácok. Úgyhogy egy-egy lopott pillantás és néhány mosoly erejéig vele is foglalkozom, nem csak a munkámmal és Caesarral.
Nevetve csóválom a fejem a válaszát hallva. Esküszöm, hogyha nem lenne a főnököm egy az egyik legjobb barátom, akkor már régen beadtam volna a derekam neki, már csak azért is amennyit próbálkozik. De így be kell érnie azzal, hogy én vagyok az a lány aki minden próbálkozását hárítja, és aki tiszta fejjel gondolkozik a közelében.
De a jövőhéten ezzel legalább nem lesz gond, hiszen már jó előre lefixáltunk, hogy akkor én leszek a főnök. Szívem szerint én is elutaznék vele, meg útba ejteném a családomat és a szülővárosomat, de valakinek maradni kell és szemmel tartani az Emperor-t. Nem is tudom, hogyha egyszer valami megmagyarázhatatlan világvége szituációban egyikünk sem tudna itt lenni, akkor mi történne. Hiszen amióta csak betettem a lábam ide, azóta együtt vagyunk jóban és rosszban. Szinte együtt építettük fel a semmiből az egész klubbot. Szóval elképzelni sem tudom, hogy mi lesz, ha egyszer Ő már nem ezt fogja csinálni.
- A francba! – szisszenek fel ahogy az üveg a bőrömbe vág és vörös csíkot hagy maga után.
Kell nekem mindig ennyit agyalni a semmin. Inkább figyelhetnék jobban arra, hogy ne amortizáljam le se magam, se a bár pohárkészletét. Na ez tuti, hogy fájni fog egy darabig. De Caesar legalább rutinos már abban, hogy az ilyen sebeket ellássa és orvosolja a kialakult káoszt.
- Nem, nem. Jól vagyok. Csak… annyira bénának érzem magam. – pillantok hol a bekötözött kezemre, hol pedig körülöttem sürgölődő srácra.
- Tudtad, hogy Jason azért szakított velem, mert azt hitte, hogy van köztünk valami? – néztem rá, miközben ittam egy korty vizet.
Hogy őszinte legyek, amikor egy éve szakítottunk a volt párommal akkor nem értettem, hogy honnan szedi, hogy Caesar és köztem van bármi is és biztosan megcsalom vele, stb. De ahogy elnéztem most magunkat, egész este úgy viselkedtünk, mint egy álandóan évődő párocska. Most pedig, figyelmen kívül hagyva azt a tényt, hogy mindenkivel ezt tenné, úgy vigyázott rám, mintha az életem múlna rajta, pedig csak egy „kis” vágás volt az egész.
Miért lennél szégyenlősvirág, ha lehetsz akár húsevő növény is?



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyVas. Márc. 19 2023, 08:27


Kimy


Szerintem nekünk mindig az állt leginkább az utunkban, hogy nem tudjuk mindketten itt hagyni a helyet. Így azonban valamelyikünk mindig fáradtságra van ítélve, úgy pedig nehéz lenne bármit is tervezni. Szóval maradt nekünk az örökös kötélhúzás, amivel nem tudnánk mit kezdeni, ha valamelyikünk nyerne. Mármint nyilván én tudnék mit kezdeni vele, de szakami szempontból ez a mi esetünkben már problémásabb. Kimy pedig nem kifejezetten az a típus, aki szívesen kockáztatná a barátságunkat néhány jó szexért. Szerintem. Mármint ez eddig így volt.
Amikor meglátom, hogy vérzik azonnal vészhelyzeti üzemmódra vált az agyam annak ellenére, hogy nem halálos sérülést szenvedett valahogy kifejezetten megijeszt, hogyha azt látom, hogy pont Ő megsérül.
Gyorsan látom el a sérülését és igyekszem nem túlizgulni a dolgot.
-Hát ha te vagy a béna akkor mindenkit hazaküldök inkább.-felnevetek. Ő a biztos pont a mi kis életünkben és az egyetlen ember akiben tényleg vakon megbízok, szóval nem szeretem amikor bénának érzi magát. Amikor én ezt elkezdtem vele, akkor több poharat és üveget törtem, mint szerintem bárki a világon. Egy időre el is tiltott a pultozástól, amíg nem gyakoroltunk kettesben eleget ahhoz, hogy ne legyek ön- és közveszélyes.
Meglepetten pillantok rá. Nem gondoltam volna, hogy új is tönkre tudok tenni egy kapcsolatot, hogy közben még csak nem is csináltam semmit. Mármint fizikailag semmit.
-És milyen igaza volt.. szerintem is mindig túl sok volt a ruha köztünk.-nincs jobb taktikám csak elviccelem a dolgot. Megtehette volna, hogy felmond, de nem tette. Inkább bevállalta, hogy szétmennek a sráccal, ami nekem persze tök jó, de őt egy kicsit sajnálom, hiszen sosem akartam, hogy miattam ilyen problémája legyen.
-Szólhattál volna... visszavettem volna az arcomból.-kicsit komolyabbra fordítom a szót. Tényleg nem állt szándékomban bekavarni nekik, de lehet, hogy jobb ez így, ha nem bízott Kimyben. Ha máshol dolgozna akkor sem biztos, hogy kevésbé rajonganák körbe. Bár ezek szerint nem konkrétan a részeg próbálkozó pasikkal volt baja az exének.. hanem velem.

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptySzer. Márc. 29 2023, 19:31


Caesar & Kim
Péntek este, The Emperor

Egész életemben arra neveltek, hogy kötelességtudó és felelősségteljes felnőtt legyek. Na ez többé kevésbé sikerült is. Talán éppen ezért sem tartottam azt sohasem opciónak, hogy összeszűrjem a levet bármelyik főnökömmel is. Legyen szó az előző helyeimről vagy akár itt Caesarral. Másrészről meg az eltelt évek alatt kismertem annyira, hogy a barátságnál egy lépéssel sem tegyek többet felé. Viszont a barátság kártyát azt teljesen kimaxoltuk azt hiszem. Nagyon kevesen mondhatják el magukról, hogy jóban vannak a főnökükkel, de én még azt is, hogy talán ő az egyik legjobb barátom.
Nem mondom, hogy sosem voltak gyengébb pillanataim amikor majdnem beadtam a derekam, de aztán mindig ráébresztett valami vagy valaki, hogy annak nem lenne jó vége, úgyhogy inkább ne játszak a tűzzel.
Szeretek vad dolgokat csinálni amiknél általában sosem sérülök meg, viszont amilyen az én szerencsém, munka közben azért időről időre sikerül a véremet ontanom. Bár szerencsére az ilyen esetek nagyon ritkák, nem úgy, mint amikor megnyitottunk és Caesar kitalálta, hogy akkor majd ő is pultozni fog. Annyira kis ügyetlen volt, de egy-két extra óra hetente csodákat művelt vele. Mostanra nem is tudom mi lenne velem nélküle, ha éppen nincs itt a párom, vagy teltház van.
De a sok törött pohárnak és a gyakorlásoknak meg próbálkozásoknak mindamellett, hogy eljutott erre a szintre az is a haszna lett, hogy eszméletlen gyorsan és hatékonyan tudunk vérző sebeket ellátni. Így meg sem lepett az a profi kis kötés, amit a kezemre rittyentett.
- Pedig most az voltam. Különben nem lenne EZ itt! – emeltem fel a levegőbe a bekötött kezem.
Az imént ivott korty után jött egy újabb és még egy. Nem is éreztem eddig, hogy ennyire kiszáradtam, de úgy fest, hogy elég sok mindent nem vettem észre eddig, ami amúgy egyértelmű volt.
A vicceskedő megjegyzésére csak egy rosszalló pillantással reagáltam, de amilyen gyorsan jött úgy már el is tűnt a rosszallás a tekintetemből.
- Teljesen felesleges lett volna. Aki nem képes bennem megbízni, az meg sem érdemel. Meg amúgy is azt mindenki tudja, hogy te vagy a szívem csücske. – pattantam fel és sétáltam vissza a pult mögé a helyemre, hiszen még volt pár óra a műszakból.
Miért lennél szégyenlősvirág, ha lehetsz akár húsevő növény is?



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar EmptyCsüt. Márc. 30 2023, 10:20


Kimy & Caesar

Nem tudom, hogy hátráltatta-e valamiben az életben az, hogy gyakorlatilag a mindennapjai része vagyok. Tudom, hogy sokan nehezen vagy egyáltalán nem értik meg azt ami közöttünk zajlik, sőt megkockáztatnám, hogy mi sem tudjuk teljesen. Én stabilan körberajongom, ő mindig visszautasít. Enélkül szerintem már nem is is biztos tudnám mi a menetrend miközben dolgozunk. Abban teljes mértékig biztos vagyok, hogy nem sokan tolerálnák azt a szintű pofátlanságot, amit megengedek magamnak vele szemben. Persze vannak olyan alkalmak is amikor beleszaladok egy-két tasliba vagy éppen bokán rúg amikor már tényleg sikerül elvetnem a sulykot, de el kell ismernem olyankor tényleg meg is érdemlem, hogy rámneveljen egy kicsit.
Rutinosan látom el a sebet a kezén, hiszen ebben már van rutinom. Sok mindent láttam már az éjszakában és ha esetleg a vendégek sérülnek akkor is kell tudnom valamit az elsősegélynyújtásról.
-Mindenkivel előfordul..ingatom meg a fejemet. Kimy a legjobb az embereim között és tényleg ezer évente egyszer csinál ilyesmit. Nem úgy, mint én az elején, amikor azt sem tudtam merre vagyok arccal előre a pult mögött.
Kicsit furcsa, hogy most kell rájönnöm, hogy tudtomon kívül vetettem véget a kapcsolatának és annak ellenére, hogy nem állt szándékomban mégis felelősnek érzem magam. Bár azon kívül, hogy néha feldobja nekem a magaslabdákat vagy lecsapja az enyémeket már nem történt köztünk. Még csak nem is smároltunk soha.
Kissé meghatottan pillantok rá.
-Hát Kimberly.. te vagy a legemberibb kapcsolatom.. szóval igazából bekaphatja az a seggfej, hogy inkább szakított mint hogy idejöjjön és megbeszélje velem a dolgot.-vonom meg a vállamat. Tudom mennyire fontos neki a bizalom pontosan ezért nem kavart velem soha annak ellenére hogy bármilyen más szempontból szerintem a maximális bizalmát élvezem.
-Na és most van valakid aki legalább melegen tartja az ágyadat?-kérdezek rá miközben kiadok néhány rövidet és intézem a visszajárókat.

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Wild for the night. Kimy & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Wild for the night. Kimy & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Wild for the night. Kimy & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Wild for the night. Kimy & Caesar
Wild for the night. Kimy & Caesar Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Wild for the night. Kimy & Caesar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliana & Nick - After a Wild Night
» Neal and Julie ---- Wild night
» Wild for the night. Aziel & Daisy
» Wild riders (?)
» Javier&Ivory - Into the wild

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: