New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Wild for the night. Aziel & Daisy
TémanyitásWild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyHétf. Szept. 18 2023, 20:57


To Aziel.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



Még egyszer végighúzom a rúzsomat az ajkaimon mielőtt kissé beszívva egymáshoz dörzsölöm őket, majd a tükörben végigmérem az egész sminkemet.
-Dee!-Claire kopogás nélkül lép be a fürdőszobába kezében a tablettel, ami sokszor olyan, mintha már konkrétan a bőréhez nőtt volna az évek alatt.
-Egyforma a kettő?-kérdezem feléfordulva miközben a szemeimre mutogatok, hogy nézze meg a tusvonalakat. Hunyorogva néz fel rám és tesz még néhány lépést felém, hogy alaposabban szemügyre tudjon venni.
-Mint mindig..-végül egy mosollyal bólint.
-Szuper.-bólintok egy könnyed mosollyal majd belelépek a magassarkú csizmába és felhúzom rajta a cipzárt.
-Dee.. azt akartam kérdezni, hogy most hogy kiürítettük a naptáradat és megpihentél egy kicsit elmennék egy hétre nyaralni, ha nem probléma..-hozzá képest a hangja szokatlanul bátortalanul cseng. Nehéz eldönteni, hogy most attól fél, hogy nemet mondok vagy attól, hogy szükségem lenne rá és mégis elengedem.
-Csak egyre? Az elmúlt három évben nem vettél ki szabadságot. Menj két hétre és én állom ehhez ragaszkodom.-közben már megcélzom a nappalit, ahol a kanapén pihen a kistáskám, amit a vállamra akasztok.
-Biztos rendben leszel?-aggódva mér végig a tekintete, mintha még mindig a nap minden percében attól félne, hogy egyszer csak lehull a függöny és ugyanolyan fáradt és kiégett leszek, mint másfél hónappal ezelőtt.
-Neked is pihenned kell...-igazából mindkettőnkre ráfért már ez a szünet, úgyhogy éppen itt van az ideje, hogy ő is kiélvezze. A telefonja pittyenése szakítja meg a beszélgetést, amit persze azonnal ellenőriz is.
-Itt a kocsi. Hívj ha kellek!-magához ölel egy pillanatra majd elenged, hiszen pontosan tudja, hogy nem szeretek késve érkezni sehova. A mai nap pedig kiemelt fontosságú, hiszen ma van Elijah legénybúcsúja, aminek pedig illik megadni a módját. A liftben kissé idegesen kezdem el babrálni a ruhám nyakát, ami eddig ugyan tökéletesen állt, de most úgy érzem, hogy szorongat pedig hozzá sem ér a torkomhoz. Nem ezt kellett volna felvennem, de ez már így is az ötödik volt, amit magamra aggattam és ha tovább szenvedtem volna a válogatással, akkor valószínűleg el sem indultam volna, viszont ezt ma tényleg nem tehettem meg. Egyébként is valószínűleg csak addig fogok szenvedni ezen az egészen, amíg oda nem érek a Luciferbe.
A sofőr szerencsére meg sem próbál velem most beszélgetni. Talán érzi a feszültségemet és a kényelmetlenségemet, így inkább hagy, hogy csendben szenvedjek miközben a telefonomat nyomkodom ezzel is lekötve a felesleges energiáimat. Addig se a bőrömet tépkedem a körmöm mellől vagy tudomisén...
Amikor a kocsi végre megáll kicsit szorosabban magamhoz fogom a táskámat amíg várok, hogy a sofőr kiszálljon és ajtót nyisson nekem. Gyorsan vonulok be a szórakozóhelyre, nem akarok se képeket, se kérdéseket, se semmit, csak bejutni a többiekhez, akik már valószínűleg megindították az estét.
-Winterbeeeeerggg.-Elijah hangja már messziről megtalál, amitől kicsit megkönnyebbülök, nem úgy, mint amikor feláll a maga 190 centijével és célba vesz, hogy magához ölelhessen néhány másodpercre, én pedig jóformán elveszek a mellkasában. Mázsás karja ösztönösen lendül a vállam köré majd terel a többiek felé olyan hosszú léptekkel, hogy szinte alig bírom vele a tempót. Egy óvatlan pillanatban csusszanok ki a keze alól, hogy még véletlen se rántson magával az emberek közé ilyen gyorsan. A tekintetem gyorsan fut egy kört, de hamar meg is akad egy ismerős arcon, amitől úgy érzem, hogy máris enged a szorítás a mellkasomon. Egy megkönnyebbült mosollyal sétálok Aziel mellé és táborozok le mellette.
-Mennyit ivott már ez a jóember?-kérdezem tőle egy halk kuncogással.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Wild for the night. Aziel & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Wild for the night. Aziel & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
169
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyKedd Szept. 19 2023, 09:58


Általában nem szoktam lemondani a legforgalmasabb napunkról, ami a szombat volt, de ma mégis kivételt tettem. Elijah egy viszonylag régebbi ismerősöm volt, és most az ő szabadságának utolsó pillanatait ünnepeltük. Mivel itt nem csak adom a helyet, de én is a vendégek között voltam. Ugyan nem értek egyet a házasság ilyen formájú intézményével, a túlzott kötöttségek nem nekem valóak, mégis támogattam a döntésben. Neki amúgy is egy fokkal parább volt ezt meglépni, mivel az elfogadás amúgy elég gyerekcipőben jár még mindig, sőőőőt. Mintha mindig kicsit visszább lépnénk, még mi is, itt az USA-ban. De hát sok boldogságot neki meg a férjének, azt hiszem. Viszont engem aljas mód gazából nem ő érdekelt, hanem Daisy Winterberg. Aki nem halott róla, az egy kukában élt eddig, mivel híres énekesnő, ráadásul mostanság felkapta a média az új faszija miatt is. Lépten-nyomon őket akarja lekapni mindenki, még a Deuxmoi vagy mi a tököm is rájuk szállt. Barmok. Viszont nekem a karrierje a fontos, nem, vagy nem csak a személye.
-Daisy!!! –öleltem magamhoz féloldalasan a kalapban jelzőbójának is nézhető, százötven centis csajt. Gyönyörű volt és patika, mint mindig.
-Nagyon csinos vagy. Illik hozzád ez a ruha, ahogy a csizmák is. Tudod, hogy a rövid ruha-combcsizma kombó az ilyen törékeny csajokon gyilkos egy duó. –és erre nem tudod felkészíteni a lelkivilágodat.
-Öhm… nem eleget, hogy kiverje ezt a baromságot a fejéből, hogy megházasodjon. –húztam meg a sörömet egy vigyor kíséretében.
-Kérsz valamit inni? –néztem le rá, majd elindultam vele a pult felé, ha szeretett volna egy jó koktélt magának. Ma este zömmel övék a hely, szóval már pofátlanságával nem kell törődniük.
-Figyelj csak… akartam beszélni veled már amúgy is, de a szabadságod, vagy inkább pihenőidőd alatt nem szerettelek volna zaklatni random telefonokkal, de most, hogy összefutottunk… lenne egy szakmai kérdésem, vagy inkább kérésem. –néztem le rá egy bizonytalan mosollyal.
-A stúdió, ahol fel szoktad venni a számaidat, fogad még új zenészeket? Úgy néz ki, hogy a csoportos erősködés végre meggyőzte Fellowes agyát, így belevágunk a banda felfuttatásába, és a demónkat egy profi stúdióban akarjuk felvenni. Tudnál adni valami elérhetőséget esetleg? –ha nem, akkor majd keresek mást, de ha egyszer ismerek egy sikeres énekesnőt, akkor lehet próbálkozni.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyKedd Szept. 19 2023, 11:49


To Aziel.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



A szünet arra is adott lehetőséget, amire korábban úgy kellett szétrángatnom a naptáramat, hogy maradjon egy szusszanásnyi időm. Az hogy Elijah legénybúcsúján részt veszek-e semmiképp sem lett volna kérdéses, de sokkal nyugodtabban tölthetem itt az estémet úgy, hogy nem kell azon gondolkoznom, hogy mennyire fogja lehúzni a másnapi teljesítményemet. Az pedig természetesen nem is kérdéses, hogy mennyire örülök annak, hogy régebbi kapcsolatokat is feleleveníthetek, ilyen ismertség például Aziel is, akivel talán már a napját sem tudnám megmondani, hogy mikor beszéltem érdemben, de ez aligha befolyásolja, hogy mennyire boldoggá tesz a találkozás.
Az ölelését viszonozva pillantok fel rá egy széles mosollyal az arcomon majd dicséretét hallva halkan nevetek egyet.
-Köszönöm, drágám. Igen tudom, azért választom ezt gyakran.-szemtelenkedek vissza szinte reflexből. Megjegyzésére már egy leplezetlenebb kacagás gördül le az ajkaimról.
-Látom a véleményed nem nagyon változott.-a fejemet ingatva vetek egy pillantást még Elijah-ra, aki pont nem úgy néz ki, mint aki éppen az agglegény éveit gyászolja.
-Igen, azt hiszem egy mojitoval meg is indítom az estét.-bólintok és már fordulok is utána, hogy együtt sétáljunk a pulthoz.
-Ugyan már. Nyugodtan kereshettél volna, tudod, hogy ha épp nem alkalmas, akkor később visszacsörgök, de mesélj miben segíthetek?-minden szakmai telefon Claire telefonjára van irányítva, aki ezeket előszeretettel rendezi el helyettem, hogy ne kelljen momentán semmivel sem foglalkoznom csak a pihenéssel és Mathieu-vel. Az ilyen magánjellegű hívások azonban egyenesen hozzám futnak be.
-Szerintem ők csak a meglévő zenészeikkel dolgoznak, de ezen egy másodpercig se aggódj, biztosítok én olyan hátszelet nektek, hogy pezsgővel várnak titeket, ha még engem is szeretnének ott látni.-kétségem sincs afelől, hogy ha én emelem fel a telefont, akkor találni fognak nekik szabad helyet.
-Nagyon szívesen megadom a kontaktot, de az elsőt mindenképp elintézem nektek, hogy még véletlen se rázzanak le.-bólintok egyet megerősítve azt amit mondtam.
-Na, de ki vele, mi ez a nagy váltás, hogy végre megcélozzátok a nagyobb reflektorfényt?-érdeklődök. Úgy tudtam, hogy ők ezt leginkább csak kikapcsolódásból csinálják, pedig hallottam már néhány számukat és szerintem végtelen lehetőség lenne bennük.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Wild for the night. Aziel & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Wild for the night. Aziel & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
169
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyKedd Szept. 19 2023, 12:49


-Tudok valakit, akinek megtaníthatnád ezt a trükköt. –húztam egy ördögi vigyorra a szám. És nálam, lehetne fogadásokat kötni különféle dolgokra, ha bekövetkezne.
-Hááát nem. Nem vagyok a házasság híve, szabad madár vagyok. Persze lehet, hogy van, akiknél működik a hosszú távú együttélés, de azért meg lehet unni a másikat. A legtöbben belekényelmesednek ebbe, aztán már nem akarnak tetszeni a másiknak. –és ez általában így van. Ritka, amikor valakik fent tudják tartani a szikrát. Meg nem mindegy, hogy amikor összejöttél valakivel, akkor is csövesbánat style-ban nyomta, vagy később szokott rá.
-Remek döntés. –néztem le rá egy mosollyal, majd amint a pulthoz értünk, ki is kértem neki az italt. Egyértelmű, hogy én állom.
-Igen, tudom, de valamiért az volt az érzésem, hogy nélkülem is a nyakadba szakadt elég szar és jobb, ha békén hagynak pihenni. –nem csak ő, de az a francia pasija is elég felkapott médiajelenség, így nem akartam még én is felhívni rá a figyelmet, hogy velem telefonálgat. Ki tudja, itt is kinek van füle, és az én bárom is elég felkapott egy jelenség, meg aztán most ott az egyre jobban promózott Saxomuch.
Végül aztán előbb egy kissé csalódott sóhajjal vettem tudomásul, hogy az ő stúdiója csak meglévő zenészekkel dolgozik, de aztán hatalmas, lelkes, hálás szemekkel meredtem rá, és kapott is tőlem egy talajról felemelős, megpörgetős, arccsókkal záródós ölelést a jófejségéért cserébe.
-Köszönöm szépen, ez hihetetlenül sokat jelent nekünk, te vagy a legjobb, Daisy, de komolyan!!! –pislogtam le rá még mindig elképesztően lelkes, elvarázsolt tekintettel. Tudtam, hogy vele kell beszélnem, de azt nem hittem volna, hogy szegény tud is segíteni nekünk. Alapból nem vagyok egy jófejkedő gyerek, de van néhány barátom, akiket nem akarok kockára tenni mindenféle önző szarokért. Ő is egy ilyen, hiába nem találkoztunk már jó ég tudja, mióta.
-Öhm… hát ez egy elég fura dolog, és nem tudom a pontos választ. Szerintem valahol ott kell kezdeni keresni a dolgot, amikor Remy beszorult egy random… Eeeee…velyn nevű lánnyal a liftbe az épületben, ahol a srác lakása is van. A lényeg, hogy megbeszélték a liftes móka után, hogy majd elmennek kávézni, mert a csaj adott neki valami kávés csokit vagy mi a tököm, és kisült, hogy a lány amúgy egy rajongó. Ő kezdte el mondogatni Remy-nek, hogy szerinte többet is ki tudnánk hozni magunkból. Azzal, hogy Dave kilépett és Peter jött a helyére, vérfrissítés is volt, aki szintén benne lenne a komolyabb törekvésekben, én pedig szintén. Szóval egy kempingezés alkalmával győzött a hármak ereje, és végül Fellowes beadta a derekát. –foglaltam össze neki a dolgokat.
-Lényegében szóval a rövid magyarázat: Remy új „barija” egy rajongó. –legalábbis szerintem valahol itt kezdődött az egész.
-Ha ráérsz, eljöhetnél majd a legközelebbi koncertünkre. Brooklyn-ban lesz a Pete's Candy Store-ban. Hozhatod a pasidat is, ha szereti a pszichedelik, indie, nemtudjukmiazdejólszól zenét. –villantottam rá egy mosolyt, átadva neki az idő közben elkészült mojito-ját.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyKedd Szept. 19 2023, 18:12


To Aziel.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



-Jó pénzért bármit, drágám.-rákacsintok pimaszul, hiszen engem ilyen könnyen nem lehet zavarba hozni.
-Jól mondtad.. a legtöbben, de van aki éppen az idő múlásával lesz bevállalósabb a másiknak, úgy pedig nem olyan nehéz életben tartani azt a bizonyos tüzet..-kicsit megriszálom vállaimat egy széles mosollyal az ajkaimon. Persze bizonyos szempontból igaza van, én sem egyszer ütköztem abba a problémába, hogy néhány hét vagy hónap után már biztosnak vették a jelenlétemet és már a kisujjukat sem mozdították meg igyekezet címszóval.
-Köszönöm.-bájos mosollyal köszönöm meg neki amikor megrendeli nekem a választott italt.
-Hát nem mondom, hogy most egyszerű. Az ember kicsit megpróbál magára összpontosítani, hogy rendbe tegye az életét és nagyobb figyelmet kap, mint korábban, főleg, hogy a párkapcsolati státuszom is változott, így most tényleg ezer helyen loholnak utánunk, hogy kicsikarjanak valami felhasználhatót belőlem vagy Mattie-ből..-egy sóhajjal egybekötve ingatom meg a fejemet.
-Ettől függetlenül rád mindig lesz időm, úgyhogy legközelebb ne habozz felkeresni.-amennyi szennyet összehordanak rólam jobb híján ennyi még simán elfért volna a többi pletyka között, hogy vajon miért vettük fel egymással újra a kapcsolatot és valószínűleg egy sem szólt volna arról, hogy végre van időm és energiám ápolni az emberi kapcsolataimat.
Nevetve kapaszkodok a karjába miközben felemel és megpörget mielőtt újra stabil talajt érek a lábaimmal.
-Ugyan már. Segítek, ha tudok.-rámosolygok az orromat egy pillanatra összeráncolva. Tudom milyen nehéz elindulni az elején, de ilyenkor tényleg nagyon jól jönnek a kapcsolatok, én pedig ha tudok, akkor tényleg biztosítok nekik lehetőséget. Az, hogy ők ezt mennyire tudják majd megragadni az csakis rajtuk múlik.
Érdeklődve hallgatom Aziel-t miközben mesél és amikor mérhetetlenül bizonytalanul mondja ki a lány nevét, már nem mernék fogadni rá, hogy tényleg így is hívják őt, de mivel nincs most jelen senki, aki megcáfolhatná, így muszáj vagyok hinni neki.
-Hm.. Izgalmasan hangzik. Örülök, hogy azért megpróbálkoztok ezzel, hiszen különben sosem tudhatjátok meg, hogy merre visz benneteket majd az élet a zenei világban. Mindenesetre le a kalappal ezelőtt az Evelyn előtt, meg persze előttetek is, hogy rá bírtátok erre venni. Remélem jól sül majd el nektek.-én tényleg csak a legjobbakat kívánom a számukra.
-Jól hangzik. Küldd majd át a részleteket. Nem ígérek semmit, mert néhány utazás még tervben van Mattie-vel, de ha nem ütközik semmivel természetesen szívesen megyek, illetve megyünk, ha neki is engedi az ideje, köszönöm az invitálást.-Közben megérkezik az italom, amit még egyszer megköszönök mindenkinek majd magamhoz véve fel is emelem hogy tudjak koccintani egyet.
-Hogy bejöjjön nektek a nagybetűs élet.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Wild for the night. Aziel & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Wild for the night. Aziel & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
169
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyKedd Szept. 19 2023, 20:22


-Nagyszerű, majd megadom a csaj számát, akire ráfér egy Daisy féle kikupálás. -nem mondom, hogy magától nem lenne rá képes a csaj, de imádok mások idegein táncolni, ezzel meg garantáltan lehetne.
-Ja, jogos, ezt nem tudom. Én általában mindig előbb véget vetek ezeknek, mint kihülhetnének, meg aztán nálam a kapcsolat max két éjszaka tud lenni. De ezek alapján a mostani kapcsolatod elég tüzes lehet. -néztem rá egy hitetlen vigyorral. Aki nem becsül meg egy ilyen dögös csajt, az egy gyökér.
-Igen, olvastam róla, hogy valami francia lett a szerencsés, akivel összehozott a sors. Gratulálok hozzá. A paparazzok támadásai ellenére amúgy jól megvagytok? Csak egy szavadba kerül, és máris rendet csapok. -csak viccelek. Vagy nem. Néha nálam is el tud gurulni az a bizonyos nyugibogyó és akkor legalább annyira meg tudok ruházni valakit, mint a börtönviselt Peter-ünk.
-Édes vagy, szívem, megjegyeztem. -húztam egy széles mosolyra a szám. Mire nem jók a kapcsolatok?
-Ez több, mint segítség. Életmentő vagy, komolyan. -a demón múlik minden is.
-Pontosan!!!! Meg amúgy sokkal több van ebben a zenekarban, mint Remy hiszi. De azt aláírom, hogy Evelyn fura és különleges egy csaj. Kb amióta találkoztak abban a liftben, hatással van Remy-re, és amúgy sokat hallottunk róla akkor is, amikor ő volt a "nevenincs liftes lány". Talán sose láttam még ilyennek, pedig már jó pár éve ismerem...-ami fura, amúgy.
-Szuper, az nagyon király lenne!!! Örülnék, ha eljönnél megnézni minket. Nem is tudom, hogy voltál-e valaha koncertünkön... -de szerintem élőben még sosem hallott minket, csak felvételen mutattam neki magunkat, de az elég sufni minőség volt.
-A csodás és segítőkész Daisy-re, meeeeg arra a nagy gyerekre ott. -böktem a fejemmel a nem túl szomjas Elijah-ra.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyKedd Szept. 19 2023, 21:22


To Aziel.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



-Bízd anyára.-vigyorogva billentem egy kicsit félre a fejemet.
-Ki a csaj egyébként?-kérdezem megvonogatva egy kicsit a szemöldökeimet. Tényleg érdekel a dolog, hiszen kevés nőbe szokott Aziel annyi energiát tenni, hogy ilyenekkel szórakoztassa.
A szám elé tartva a kezemet nevetek egyet.
-Hát két nap alatt tényleg nem tud kihűlni a dolog.-egyetértően bólintok egyet, bár Mathieu-t leszámítva szerintem két nap alatt engem senki nem bírt még vízszintesbe vinni és az a legszebb, hogy még csak meg sem kellett erőltetnie magát.
-Hát előtted nem leszek szégyenlős.-megfogom az alkarját mintha meg kellene kapaszkodnom egy pillanatra.-Kicsinál az ember konkrétan... amikor valakivel elég csak összenézni és már szíved szerint tépnéd is le a ruháit.-kicsit meg is legyezem magamat mintha annyira kihevültem volna már csak az említésétől is.
-Köszönöm! Igen, Mathieu egyszerűen csodálatos. Végtelenül türelmes és megértő, pedig megvannak a maga baja. Megmondom neked őszintén, hogy nem voltam messze a következő rehabtól, igazából neki köszönhetem, hogy visszafordultam a totális idegösszeroppanás küszöbéről, úgyhogy köszönöm az ajánlatot, de úgy tűnik találtam valakit, akit nem kell rendre igazítani, mert ő maga tart jó irányban engem.-azért kap tőlem egy hálás mosolyt. Jó tudni, hogy lelkesen védene, ha a sors azt kérné.
Becézésére egy önfeledt mosollyal válaszolok.
-Ugyan.. nélkülem is összehoztátok volna csak így egy kicsit gyorsabb.-legyintek egyet. Én csak elsimítom nekik egy kicsit a bukkanókat és kinyitok egy ajtót, ha már van rá lehetőségem.
-Hát, drágám, az ember nem kerülgetheti örökké a végzetét. Előbb vagy utóbb mindenki megtalálja a maga két lábon járó másik felét, aki teljesen megmozgatja. Ez a lány tényleg tudhat akkor valamit. Mit gondolsz van köztük valami vagy ez egy kölcsönösen hasznos baráti viszony?-kicsit érdeklődök bár nem szokásom mások magánéletében turkálni, de olyan rég volt lehetőségem ilyen jóízűen beszélgetni ennyire hétköznapi dolgokról.
-Még sajnos nem volt rá lehetőségem, úgyhogy most mindenképp igyekszem majd tiszteletemet tenni.-a videó sosem adja vissza teljesen az élményt és mint említette a tagok személyében is volt változás, úgyhogy már biztos nem ugyanaz az élmény.
-Mondanám, hogy a házasságra, de visszaköpnéd.-felnevetek majd összekoccintom a poharam az övével. Iszok néhány kortyot.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Wild for the night. Aziel & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Wild for the night. Aziel & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
169
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptySzer. Szept. 20 2023, 11:15


-Egy ismerősöm, vagyis... az énekesünk egy ismerőse. És inkább az utóbbi "ellen" szól a merényletem, mint a csaj ellen. -ő annyira nem fontos, de látni akarok egy arcra ülős agyfagyást Remytől.
Egy hitetlen mosollyal néztem le rá, ahogy a keze mögé rejtette a nevetését.
-Hát nem. És a két nap még a rekord kategória nálam. -Lena hol van, hol nem, és egyébként sem azért vagyunk kapcsolatban, mert annyira nagyon szeretném. Ugyan a feleségem, de nem kifejezetten veszem figyelembe, hogy kicsoda ő, amikor nincs itt.
-Csak óvatosan ezzel a nagy tűzzel, nehogy elégjetek benne. De amúgy ez jól hangzik. Ha a szex jó, van összhang, akkor nem lehet baj. Mióta is vagytok együtt? -amíg mindkettő ezt akarja. De majd ha Daisy megint turnézni fog, vagy valami, akkor azért nehezednek a dolgok. Egy zenész párjának lenni, aki folyton úton van, nem egyszerű. Meg ott vannak azok a paparazzok is. Mi hozzá képest a lepkefing kategória sem vagyunk, aztán Dave felesége már így is kiverte a balhét, hogy a kedves ura ne velünk zenélgessen, mert jön a gyerek meg a faszom. Bonyolult ez.
-Ez jól hangzik. Fontos, hogy támogasson. Nagyon boldognak tűnsz vele. -címeztem neki egy ragyogó mosolyt. Kérdés, ennek mennyire lesz sírás a vége.
-Igen, de... a demó az, ami eldönti, mi lesz velünk. Remy látni akarja, mennyire vagyunk érdekesek, mennyire érdeklünk másokat, mennyire jövünk be egy szélesebb körnek is, nem csak a kis megszokott közönségünknek. Szóval nem túlzok, hogy életmentő vagy. -leginkább az övé. Jó lenne, ha otthagyná a munkát, amin állandóan stresszeli magát.
-Hogy én mit gondolok? -néztem le rá egy sóhajt követően, majd megvontam a vállamat.
-Szerintem leginkább elfojtott szexuális feszültség és szükségtelenül sok levegő van közöttük. A viccet félretéve. Elvileg csak barátok, annak ellenére, hogy amúgy szerintem érezhetően nem így van. Nem tudom, meddig fogják még tartani ezt. Kíváncsi vagyok, mi történne, ha valamelyiküknek hirtelen kapcsolata lenne... -lehet, hogy próbálnának support szerepben tetszelegni, de közben az arcuknak meg elfelejtenének szólni.
-Remyt már láttad képen, de... várj, megmutatom a csajt, és akkor lehet jobban érted, miért nem értem ezt a barátkozós, nem szexelős dolgot. -halásztam elő a mobilom, hogy rámehessek Evelyn instájára és megmutathassam neki azt a törölközős képet, amit én a legszexibbnek tartok az összes közül.
-Jó lenne. Tényleg várunk, mindkettőtöket. -húztam egy lelkes mosolyra az ajkaimat. Nem mondom, milyen fejet vágnának, ha Daisy megjelenne a nézőink között. Imádnám.
-Jajj. Már attól rosszul lettem, hogy felvetetetted. -húztam meg inkább a sörömet a mellkasomhoz kapva.
-Sosem fogom megérteni, hogy a házasságnak mi értelme, főleg akkor, amikor valaki hamar ugrik bele. Nem is ismered igazán a másikat, és nem tudhatod, hogy mit hoz ki belőle, ha gyűrű kerül az ujjára. -utána is elhanyagolhat, megcsalhat, kihasználhat, stb-stb.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptySzomb. Szept. 23 2023, 13:21


To Aziel.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



-Tudod, hogy ilyesmiben mindig benne vagyok.-játékos mosollyal az arcomon pillantok rá. Egyébként sem ártana ha elfoglalnám magamat, olyan dolgokkal amik a karrieremtől tényleg teljesen függetlenek, hiszen ez az egyetlen módja annak, hogy valóban kiszellőztethessem a fejemet.
-Ezen valahogy meg sem lepődök.-egy rövid nevetéssel ingatom meg egy kicsit a fejemet. Részemről nincs probléma azzal, ha valakinek ez adja meg a boldogságot, hiszen tényleg nem való mindenkinek az elköteleződés. Én biztosan nem fogok pálcát törni fölötte, ha neki ez bőven elég egy másik emberből.
-Vele boldogan égek... Egyébként a Coachella-n ismerkedtünk meg, úgyhogy április vége a mi kezdetünk.-ábrándos mosoly bujkál az ajkam szegletében ahogy visszagondolok a megismerkedésünkre. A véletlen? A sors? Az univerzum? Nevezzük aminek csak akarjuk, de egyenesen a kezei közé lökött én pedig nem voltam rest azonnal belekapaszkodni.. szó szerint.
-Köszönöm, az is vagyok. Még soha senkivel nem voltam ilyen boldog.-hálásan pillantok rá. Jobban is érzem magam a bőrömben, amiben nyilván benne van az is, hogy a terheim egy részét levettem a vállaimról, de az érdem maximálisan Mattie-é.
-Valami klipet is fogtok forgatni? Legalább a studióban amikor felveszitek a dalokat? Szívesen megtollak titeket egy megosztással. Néhány millió kattintás garantált lenne, az pedig tényleg eldöntheti, hogy felkapnak-e titeket és ti meg tudjátok-e lovagolni azt a bizonyos hullámot.-ajánlom fel neki.
-Hmm. Akkor lehet ez egy ilyen lassan kiforró dolog lesz majd közöttük. Vagy csak egyszerűen egyikünk sem tudja elképzelni, hogy tényleg csak barátok, mert te ebben nem hiszel feltétlen, én pedig túl romantikus vagyok.-könnyed nevetés gördül le ajkaimról majd kíváncsian hajolok közelebb, hogy megnézzem azt a képet.
-Már mindent értek. Jól néznének ki együtt és maximálisan shippelem kettejüket.-bólintok egyetértően majd egy szemtelen mosoly jelenik meg az arcomon.
-Miért is van neked ilyen képed a csajról?-kérdezem kicsit megemelve a szemöldökeimet.
Remélem tényleg el tudunk majd menni a fellépésükre. Nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen a kisugárzásuk élőben.
-Jó ennek tényleg egy megfontolt lépésnek kell lennie és nem is mondom, hogy mindenki vonuljon az oltárhoz, de ettől függetlenül szerintem egy szép dolog. Én mindenképp szeretném majd egyszer azt a bizonyos fehér ruhát, de  semmiképp nem szaladnék bele ész nélkül.-már éppen elég alkalommal égettem meg magam ahhoz, hogy ebből a szempontból megfontolt legyek. Remélem.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Wild for the night. Aziel & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Wild for the night. Aziel & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
169
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyVas. Szept. 24 2023, 12:04


-A ’chella-n, komolyan? És ennyire jól megvagytok még mindig?! Azt hinné az ember, ezek ilyen nyári románcok lesznek, de nem. Beszarás. Nem vagyok romantikus alkat, de most ez a kedvenc szerelmes sztorim. –villantottam rá egy hitetlen, elismerő mosolyt. Ez mekkora menő már.
-Szuper, remélem, így is marad. –tényleg. Ha ő ettől boldog, akkor hajrá. Csak a másik fél is így gondolja és eszébe se jusson átvágni a palánkon, vagy én cseszem ki egy kocsi elé. Csak poénkodom… vagy nem.
-Ez eszembe sem jutott, de nagyon menő lenne!!!! Majd bedobom a többieknek, és akkor talán a többség megszavazza ezt a dolgot. És öhm… bocs menő, hogy „néhány millió kattintás garantált lenne.” nekünk az is durva volt, mikor átléptük a százezer követőt instán. De nagyon hálás lennék érte, ha tényleg megosztanád a dolgot, amint elkészült. Remélem, tényleg bejövünk az embereknek, ha ez megvan, onnan már tényleg minden rajtunk áll. –vagy bukik éppen. De ebbe még csak belegondolni sem akarok. Pfffff. Tuti befutunk, erre születtünk.
-Hát szerintem ebben ők sem hisznek, nem csak mi. Mármint… hallottam őket egymással és egymásról is beszélni. Meg az arcuknak sem szóltak, hogy ők csak barátok. Ez tényleg akkor lenne szerintem érdekes, ha valamelyiküknek párja lenne, és a másik reakciója sokat elárulna. Viszont valahol megértem. Remy baromi elfoglalt, és gondolom nem lenne rá ideje, Evelyn meg… nem tudom. Ő mindenkivel kedves és flirty, meg amúgy ő csak barátkozni akar, vagy micsoda. Eddig minden srác haverja kikezdett vele, szóval szerintem örül, hogy a frontemberünk nem. –vontam meg a vállamat. De majd ha eljön arra a koncertre és marad az afteren, akkor meglátja, miről beszélek. Szerintem egyértelmű a közöttük lévő kémia, de aztán lehet csak régen szexeltek egy jót, vagy rosszat bárkivel, és az első szép embertől begerjednek.
-Shippeled őket? Mint az ilyen sorozatos párokat? Akkor ők… hmmm… a nevükből kellene valami ship név nekik, aminek szoríthatsz. –kész a csaj. Imádom.
-Öhm… túl sok a felesleges kérdés. –raktam inkább zsebre a mobilomat egy ártatlan mosollyal kísérve. Mondtam, hogy nekem Evelyn csak egy a sok dögös csajból, ez meg egy nagyon jó kép.
-És amúgy fent van az instáján. –tettem még hozzá gyorsan, hogy nem tőle, vagy valami OnlyFans oldalról van.
-Ha egyszer férjhez mész, akkor majd mi szívesen játszunk a lagzidon. Ingyen. Na jó… talán egy pohár whisky-ért cserébe. De amúgy szerintem hozzád illene is ez a hercegnős, fehér ruhás téma. Meg szerintem a csajok többsége álmodozik ilyesmiről. Megtalálni a Nagy Ő-t, férjhez menni, aztán gyereket, családot alapítani. Mint egy mesében. –ami gyakran lesz horror story. A gyűrű, a házasság nem garancia arra, hogy nem szaródnak el a dolgok akár véglegesen, visszavonhatatlanul.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyVas. Szept. 24 2023, 17:40


To Aziel.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



-Annyira aranyos volt ahogy egymásba botlottunk, hogy azt nem is tudnám neked visszaadni rendesen. Pimasz volt és úgy vett le a lábamról, hogy közben elsősorban szerintem nem is feltétlen volt ez a célja. Egyszerűen csak olyan hihetetlenül magától értetődő volt az egész, mintha minden csak úgy hirtelen a helyére kattant volna.-ámuldozva mesélem neki annak ellenére, hogy tudom, hogy neki ez a csöpögős téma nem kifejezetten az asztala, de érzem rajta, hogy tényleg örül a boldogságomnak, így nem félek neki mesélni erről, hogy egy kicsit többet megosszak vele.
-Néha a kevesebb úgyis több. Kár lenne valami extrémet forgatni elsőre, hiszen most fontosabb lenne, hogy megismerjenek titeket. Úgyis sokan kapnak majd a lehetőségen, hogy elmondhassák magukról "ők már az eleje óta kísérnek titeket".-ez fontos az embereknek és egyébként a karrier minden szakaszában fontos a megerősítés, hiszen minket előadókat is ez tart mozgásban.
-Egyébként nem feltétlen teszem ezt önzetlenül.-villantok rá egy olyan mosolyt, amiből tudhatja, hogy nekem közben már tovább is kattogott az agyam.-Már egy ideje gondolkozom a zenei producer szerepkörön. Lehetnétek ti az első próbálkozásom.-kíváncsian figyelem, hogy ő ehhez mit szólna. Nem tudom mennyire akarnák, hogy rajtuk tartsam akár huzamosabb ideig a szemeimet és a kezeimet. Kapcsolataim vannak bőven, el tudnám őket kísérni jó darabig.
-Uuuu... az a legjobb amikor már szinte tényleg kézzel tapintható a feszültség. Mindig az fogja meg az ember fantáziáját, aki nem mutat annyi érdeklődést. Mindenképp tájékoztass majd a helyzetről, mert így látatlanul és ismeretlenül is odáig vagyok a dologért.-mintha az új kedvenc sorozatom vagy regényem lenne amiben drukkolhatok a főhősöknek.
-Pontosan.-bólintok nevetve egyet majd kicsit el is gondolkozom.
-Na várj csak.-gondolkozom tovább.
-Az Evington úgy hangzik sajnos mintha egy gyógyszer lenne, de a Remelyn nem rossz. Van egy olyan kis romantikus csengése.-kacagok végül a gondolatmenetem lezárásaként.
-Jó kifogás.-egy aljas mosolyra húzom az ajkaimat magyarázatát hallva, de úgyis tudja, hogy csak szórakozok vele... én már team Remelyn vagyok.
-El is várom, hogy zenéljetek és maradjatok is bulizni.. sőt neked külön küldetésed lesz. A Børns-tól Electric Love-ot kell majd zongoráznod amíg az oltárhoz vonulok. Azóta tudom, hogy az lesz a vonulós zeném amióta először hallottam.. várjon bárki az oltárnál. Nekem kell az a happy end, gyerekekkel, fehér kerítéses házzal... különben a francnak mennék tovább.-nekem sosem volt való a könnyű kavarás. Nem tudok testiségbe merülni lelki kötődés nélkül. Az sem érdekel ha emiatt álmodozónak tartanak. Ha sosem mertem volna nagyot álmodni, akkor most nem állnék itt.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Wild for the night. Aziel & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Wild for the night. Aziel & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
169
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyHétf. Szept. 25 2023, 12:03


-Ez elég sorsszerűen hangzik. Akkor is, ha nem hiszek az ilyesmiben. De szerintem az annyira király lehet, amikor találkozol valakivel és tudod, hogy neked csak ő kell, mert minden klappol. Tényleg szívből gratulálok nektek, remélem, akár hosszú távon is megtaláltad azt, aki mellett boldog lehetsz. -tudom, hogy erre vágyik, így azért elég király, hogy ennyire véletlenül összefutott a sráccal.
-Igen, szerintem is. Meg amúgy sem vagyunk egy túl komoly bagázs. Mármint... a próbákon sem mindig tudunk komolyak lenni, szóval amúgy szerintem jobb is, ha "természetes környezetünkben" vagyunk lekapva. Van is egy jelöltem, hogy ki forgathatná ezt az egészet. -reméljük, el is vállalja.
-Komolyan???!!!! Daisy!!! Igen, nagyon-nagyon igen. Khm... -köszörültem meg a torkomat, hogy az arcom is lenyugodhasson ebből a fültől-fülig vigyorgásból, amit Joker is megirigyelt volna.
-Én szívesen benne lennék, de azért még beszélnem kell a többiekkel is róla. Főleg ugye Remy-vel, mivel mégis csak ő a frontember. Tudom, hogy egyenlőség van nálunk, de mégis csak olyan, mintha... nem tudom. A zenekar az ő szerelemgyereke lenne. A legtöbb zenei alapot ő találja ki, ahogy a szövegeinket is. Nem akarom ezt elvenni tőle, meg egyébként is mindenen aggódik és mindent túlbonyolít. De majd összehozhatok egy találkozót nektek, ha gondolod. -remélem, érti, mire célzom ezzel.
-Mindenképp te leszel az első, akinek küldök üzenetet, ha tudok valami újat erről az egész agymenésről. És lehet, hogy igazad van... mivel mindkettő azt hiszi, hogy a másik tényleg csak barátkozni akar, így még érdekesebb. De akkor viszont ott van az, ha átviszik más síkra a dolgot, lehet, hogy simán elbaszódna minden. -gondolkoztam el a dolgon. De akkor viszont maradjon így minden, mert nem akarom, hogy a zenekar rovására menjen a kettejük hülyesége. Szerezzenek maguknak pasit meg csajt, aztán akkor mindkettő lenyugodna. Talán.
-Az Evington olyan, mint egy migréngyógyszer. "Fáj a feje, nem tud koncentrálni? Evington." -nevettem egy jót ezen az egészen, majd elgondolkozva néztem rá.
-A francba, ez tényleg jó. Remelyn. Mint valami uniszex név. Túl király. Akkor ez hivatalos. #Remelyn. -ráztam meg a fejemet. Egek, miket össze nem hozunk itt.
-Azokban jó vagyok. -pislogtam rá ártatlanul mosolyogva.
-Oké, én benne vagyok. Olyan zongora feldolgozást kapsz belőle, hogy az agyad eldobod. De amúgy... ez tényleg tök jó, ha ebben ennyire biztos vagy, hogy ezt szeretnéd. Család, szép ház, boldog jövő. Nem félsz amúgy, hogy a karriered bánná, ha anyuka lennél? Vagy az énekesnős dolog olyan, hogy addig szerelem, amíg be nem köszönt az igazi, aki majd az oltárhoz vezet? -néztem rá kérdőn. Tényleg érdekel. Én nem ilyen vagyok és érdekesnek tartom, amikor valaki meg igen.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyHétf. Szept. 25 2023, 22:44


To Aziel.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



-Köszönöm! Ez nagyon jól esik főleg, hogy ismerem a véleményed úgy általánosságban a témáról.-és tudom, hogy csak azért, mert barátok vagyunk nem mondaná ezt. Aziel szerencsére nem az a megjátszós fajta, nyíltan a szemedbe mondja ha valami nincs ínyére. Ez pedig így van rendjén.
-Az a legjobb. Az őszinte dolgok jól mutatnak a felvételeken is, nem úgy mint az erőltetett előadás. Minél természetesebbek vagytok annál inkább tudnak majd azonosulni veletek.-majd később nem biztos, hogy tényleg ennyi elég lesz az embereknek, de tényleg fontos, hogy az ember közel maradjon önmagához. Én tudom. Megjártam a poklot sokszor, mert olyan szerepekbe akartak belekényszeríteni, amik nekem nehezen estek kézre.
Lelkesedésére én is nevetek egyet.
-Persze, persze. Ez így természetes. Ha őt is érdekli a dolog és szívesen tárgyalna a lehetőségekről egy együttműködésben akkor jöhet is egy személyes találkozó. Most úgyis lazább a programom, szóval bármi szóba jöhet. De kérlek mindenképp nyugtasd meg, hogy se a tollat se a gyeplőt nem akarom kicsavarni a kezéből, hiszen fontos, hogy mindenki a saját útját járja be. Leginkább a jó tündér keresztanyátok lennék, akire támaszkodhattok. Kibaszott kemény, már bocsánat a kifejezésért, ez az iparág és mocskosul ki tudják használni az embert. Nem tudom neked megmondani, hogy hány dalom porosodik pendriveokba zárva valahol egy fiókban és sosem fognak napvilágot látni, mert valaki azt mondta, hogy ez kevés, hiába voltam néhányba konkrétan szerelmes.-és a nagyja az én kezem munkája volt.. a szövegek biztosan.
-Annak az esélye természetesen mindig ott van. Emiatt viszont szerintem kár visszakozni, mert egyébként egy baráttal is össze tud úgy veszni az ember, hogy soha többet még a telefont sem veszi fel neki.-néhány barátommal csúnyább vége lett az ismertségnek, mint a kapcsolataimnak.
A gyógyszer reklámos szlogenre jókedvűen nevetek fel. Nagyon jól ráérzett arra amire gondoltam.
-Még egy kicsit iszunk, Aziel, és konkrétan megváltjuk a világot.-nevetek tovább. Ma veszélyesen jól pörög az agyunk.
-Hát ez nehéz kérdés. Bevallom neked már most is nehezen bírom azt a sok dolgot amit az elején nevetve végigcsináltam. Borzasztó sokat vesznek ki belőlem a turnék és az örökös hajtás a kattintásokért. Ez a pihenő is arról szól igazából, hogy legyen végre lehetőségem rendet tenni az életemben. Nem valószínű, hogy ugyanolyan vehemenciával térek majd vissza mint korábban. Egy visszafogottabb karriert pedig szerintem fent lehet tartani. Gyakorlatilag minden énekesnő egy ponton családot alapított és attól még nem tűntek el a süllyesztőben. De egyébként ezért is jutott eszembe B tervnek ez a producerkedés. Ha éppen akkora leszek mint egy bálna mert babázni készülök akkor is a tűz közelében maradhatok..-de hát addig még millió dolog fog történni úgyis, amiket nem jósolhatok meg előre.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Remington Fellowes and Aziel W. Darkbloom imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Wild for the night. Aziel & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Wild for the night. Aziel & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
169
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyKedd Szept. 26 2023, 11:33


-Igen, szerintem is. Ráadásul ha akarnánk, se tudnánk másmilyenek lenni. -ráztam meg a fejemet egy kínos mosollyal.
Érdeklődve hallgattam azt, amit mondott, és a végére már az ajkamat rágcsálva pislogtam le rá. Nem igazán tudtam eldönteni, hogy most mit kellene csinálnom, vagy mondanom. Ez egy nagyon... szomorú(?) sztori volt, és tényleg úgy nézett ki, mint akit ez rohadtul megviselt anno, így végül egy sóhaj kíséretében húztam finoman magamhoz, hogy féloldalasan magamhoz ölelhessem.
-Kösz, Daisy. Te vagy a legjobb, tényleg. És mindenképp megmondom majd neki, hajlamos túlgondolni a dolgokat, de tényleg. Már a következő utáni lépést is tudni akarja, akkor is, ha nincs is. Szerintem felrobbanna az agya, ha nem agyalhatna túl valamit, de... miért nem adod ki együttműködésben ezeket a számokat? Elküldöd majd nekem őket? Légysziii, annyira akarom tudni, hogy mik ezek. Én a lázadás pártján állok. -mondanám, hogy adja ki velünk együtt, de mi no name-ek vagyunk hozzá képest, és nem tudom, hogy az indie, pszichedelikus vonal mennyire feküdne neki. Bár néha tudunk furán dallamos dolgokat alkotni, szóval csak... fel a fejjel?
-Persze, ez tök jogos. De szerintem ők csak simán önmaguk ellenségei ezzel a hozzáállással. -mindkettőnek megvan szerintem a maga keresztje, ami miatt nem akarna belevágni ebbe. Persze az ő dolguk, csak nehogy szarul legyenek majd, ha a másik túllép ezen és hosszú távú, akár örök kapcsolatba kezd mással. Rossz lehet plátóiban maradni és nem a final girl/boy címben tündökölni.
-Hát akkor erre inni kell. -emeltem a magasba az üvegemet, hogy lehúzhassam a tartalmát. Jó lenne, ha Daisy el tudna jönni arra a koncertre. Szerintem ők jóban lennének Evelyn-nel. Olyan furán, természetesen édesek és csupa kedvesség mind a kettő.
-Te leszel a legszebb bálna, aki a zeneiparban dolgozott, drágám. -húztam egy mosolyra a szám, majd elnevettem magam.
-De komolyra fordítva... teljesen megértelek. Baromi sokat ki tud venni az emberből a munkája, főleg, ha az a szórakoztatóiparban van. Ne hajtsd túl magad, de komolyan. Már itt van neked a barátod, akivel minden szuper, mi is a nyakadba varrjuk magunkat, és azt veszed észre, hogy egy rakat hülye vesz körül, akik nem hagynak unatkozni. Mi nem csak banda vagyunk, hanem baráti társaság is. Majd meglátod. -remélem.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptyKedd Szept. 26 2023, 23:37


To Aziel.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



A félölelésre válaszul hálásan rámosolygok.
-Egyébként ezt totál megértem. Így kevesebb meglepetés éri az embert, bár az biztos, hogy ez rengeteg energiát emészt fel.-tudom, mert én magam is pontosan ezt csináltam, főleg az elején. Mindig mindenki előtt akartam járni egy lépéssel, aztán szépen fokozatosan belenyugodtam abba, hogy nem mindent tudok irányítani.
-Őszintén annyi dolgom volt a többi dallal, a turnékkal, díjátadókkal meg a többi kötelező megjelenéssel, hogy egy idő után egyszerűen elengedtem őket és nem foglalkoztam velük többet.. deee legyen. Átküldök majd néhányat azok közül amikért még mindig vérzik egy kicsit a szívem. Hátha ki tudunk valamit találni.-úgyis akartam egy kicsit foglalkozni  új dalokkal a pihenő alatt is, úgyhogy ebbe simán beleférhet az is, hogy időt szakítok a régiekre is, hogy leporoljam őket.
Megállapítása hallatán hirtelen nevetek fel. Igen, lehet, hogy igazából mindketten túlgondoljuk és igazából csak szeretnek szenvedni.
-Az lenne a legjobb forgatókönyv, hiszen akkor valószínűleg egy idő után csak belátják, hogy kár szenvedni, mikor egy karnyújtásnyira áll a két lábon járó megoldás.-én nagyon drukkolok nekik tényleg, hogy egyszer tényleg boldogságra találjanak és ne csak egy fájdalmas mosollyal gondoljanak vissza. Katy Perry is megénekelte hogy mekkora fájdalom ez.. "The One that got away".
Mosolyogva emelem meg én is a poharam és meg is iszom a megmaradt néhány kortyot.
-Ilyen szépet még sose mondtál.-nevetek fel a bókja hallatán és szórakozottan meg is ingatom egy kicsit a fejemet.
-A túlhajtásba sajnos már egyértelműen beleestem, de szerencsére időben jött a segítség, hogy berántsam a féket. Remekül hangzik egyébként ez a felállás úgyhogy reméljük tényleg összejön ez a közreműködés.-tényleg jó lenne.
-Ne gyere! Táncoltassuk meg a mi kis vőlegényünket amíg még áll a lábán.-a fejemmel biccentek egyet Elijah irányába.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Wild for the night. Aziel & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Wild for the night. Aziel & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
169
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy EmptySzer. Szept. 27 2023, 09:02


-Meg agysejtet. Tudni kell lazítani. -de ez nem az erőssége a srácnak. De talán majd most. Már így is sokat engedett, szerintem.
-Szuper!!!! Mindenképp kitalálunk rá valamit. Ha mást nem, majd megírom zongorára és felénekled. Ha ennyire szeretted őket, akkor ne már, hogy egy fiókban porosodjanak. -ráztam meg a fejemet határozottan. Ha neki fontosak azok a dalok, magát látja bennük és igenis belerakta az energiát és az időt, akkor muszáj kezdeni vele valamit. Majd megmutatom a többieknek, és talán jutunk valamire.
-Na igen, talán egy idő után a makacs ellenállást legyőzni a vágyakozás. -ennek kivételesen tényleg szurkolok, ha másért nem is, akkor azért, mert ha végre megejtik azt a kéjes pásztorórát, vagy megszűnik, vagy felizzik köztük ez az egész. Valahol tök mindegy a vége, csak fel kell számolni ezt az egymás kerülgetését, mert ez így szánalmas.
-Tudod, hogy a bókjaim verhetetlenek. -húztam egy szórakozott mosolyra a szám.
-Szerintem meg tudtok majd egyezni, én nem látom akadályát. Levakarhatatlanok leszünk, ebben biztos lehetsz. -csak nehogy az agyára menjünk szegénynek. Tényleg nagyon sokkkkkk tud lenni mindenki.
-A számból vetted ki a szót. Ideje vele is foglalkozni egy kicsit. -néztem le rá, majd a kezemet nyújtottam neki, hogy elindulhassunk a mai est sztárja felé.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Wild for the night. Aziel & Daisy Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Wild for the night. Aziel & Daisy
Wild for the night. Aziel & Daisy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Wild for the night. Aziel & Daisy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliana & Nick - After a Wild Night
» Wild for the night. Kimy & Caesar
» Neal and Julie ---- Wild night
» Aziel W. Darkbloom
» The dollar decides how far you can go... ~Aziel&Charlotte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: