New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Family is not an important thing. It's everything!
TémanyitásRe: Family is not an important thing. It's everything!
Family is not an important thing. It's everything! EmptyVas. Szept. 03 2023, 20:41
Üdv!

A családom eléggé bonyolult és szerteágazó, vétek lenne őket NJK-nak hagyni, úgyhogy meg is ragadom az alkalmat, és kiegészíteném először Mallory hirdetését. Very Happy

Kezdésnek egy kis információ:  
- apai részről New Yorkban él a család, akiket még csak most ismerek meg majd jobban, hiszen nemrég költöztem a városba, ezelőtt nem találkoztunk sokat. A családtagok: Michelle, az apa, Yvette, a jelenlegi felesége. Lucas, Mallory és Josie a féltestvéreim.  
- anyai részről Párizsban él a család, hamarosan ők is megalkothatóak lesznek.
- egyéb fél- és mostohatestvér is létezik innen és onnan, ők is hamarosan érkeznek.  


Michelle Duval
Szabad

Play by
Ewan McGregor?
Születési hely
Franciaország
Kor
51
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
Szokták mondani, hogy az alma nem esik messze a fájától, és ez ránk nagyon is igaz. Ugyan teljesen más életutat választottunk magunknak, azonban a tulajdonságaink egy részénél le sem tagadhatnánk, hogy összekötnek. Te mindig szeretted a szabadságot, s nem bírtál korlátok között létezni, ahogy én sem. A fiatalabb éveidben rengeteget utaztál, számtalan kapcsolatot létesítettél más nőkkel, s igazán boldognak érezted magad. Aztán a társadalmi normák téged is magukkal húztak a mélybe... Lett egy gyermeked itt, egy házasság ott, majd egy újabb gyerek itt, egy újabb házasság ott. Még így ötvenegy évesen is az az érzésem, hogy nem találod a helyed, s még mindig keresed a boldogságot, hiszen a házasságod romokban, a munkád pedig már nem okoz akkora örömöt, mint régen. Úgy érzed, hogy belefásultál már mindenbe, és egy csodára lenne szükség, hogy változzanak a dolgok. Még szerencse, hogy van egy aranygyermeked, aki épp most költözött New Yorkba!
Eléggé zárkózott típus vagy, nem szeretsz a saját lelki világodról beszélni, de én azon vagyok, hogy kiszedjek belőled mindent. Elmegyünk sörözni együtt, felújítjuk a ruhatárad és kidobjuk az unalmas göncöket, nálam alszol majd néha ha elkészül a lakásom, elmegyünk koncertre, s minden olyan tevékenységet csinálunk, amiket sajnos kihagytunk az évek alatt. Azt hiszed, hogy haragszom azért, hogy elhagytad régen Párizst, de nincs bennem semmi méreg irántad. Menned kellett. Ahogy most nekem is. Kár a múltra koncentrálni, ha itt van a nyakunkon a jelen.
Azonban nem csak én borítom fel az eddigi nyugodtnak mondható kis életed, hiszen hozzád került egy régebbi gyilkossági ügy, amit egyszer már lezártatok, azonban a jelek arra utalnak, hogy az akkori sorozatgyilkos újra felbukkant. Vagy talán valaki másolná a művészies stílusát? Nem beszélhetsz ugyan a munkádról, velem mégis megosztasz minden részletet, hiszen segíthetek neked. Nem csak a gondolataimmal, hanem a kapcsolataimmal is. Mit gondolsz, megoldjuk együtt ezt az ügyet apa-fia párosként?

livin' in new york




Yvette Duval
Szabad

Play by
Amy Adams? Isla Fisher? Emily Blunt?
Születési hely
Franciaország
Kor
49
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas
Csoport
Oktatás
Történetünk
Sajnos egyetlen kezemen meg tudnám számolni, hányszor volt hozzád szerencsém az elmúlt évek során, pedig ha mindketten magunkba nézünk, akkor hamar rájöhetünk, hogy remek társaságot jelentünk egymás számára, és ezt most bizony alaposan ki tudjuk bontakoztatni.
Röviden rólad annyit, hogy a mosolyod mögött nagyon sok szomorúságot és fájdalmat látok. Hozzátesz biztosan az, hogy apám sosem tudott véglegesen megállapodni, nem bírta elengedni a többi nő kezét soha. Az is, hogy te egy igazi egyéniség vagy, egyedi gondolkodással, személyes vágyakkal és célokkal, amiket mind-mind vissza kellett fojtanod a lelked mélyére, hiszen hamar beköszöntött a család. A depresszió elkezdett emészteni, amit a mai napig képtelen vagy kiirtani magadból, s ez időről időre újra felbukkan benned, de hát ezt is kénytelen vagy magadba zárni és nem mutatni a külvilág felé, hiszen a diákjaidnak nem mutathatod a bánatod, a családod pedig hogy is fogalmazzak... Borzalmas. S ezt most látom igazán, hogy New Yorkba költöztem. Nagy köztetek a széthúzás, és a szeretet egy lényegtelen dologgá vált. A problémáidat sem igazán tudod megosztani senkivel, hiszen mindenki éli a saját kis életét, s alig törődik a másikkal. Neked kellene anyaként összefognod a családot, de úgy érzed, hogy ez már nem igazán megy neked.
Eddig legalábbis... Egy ideig hozzátok költözök, így van esélyünk arra, hogy jobban megismerjük egymást. Apám is díjazza, hogy töltsek veled több időt, így legalább nem őt nyaggatod, hogy menjetek el valahova. Engem nem kell noszogatni, elhívlak én magamtól színházba, operába, kávézni, vacsorázni, bárhova, amit csak szeretnél. Remélem, hogy kerülhetünk annyira közel egymáshoz, hogy nekem megnyílj egy kicsit, és könnyíts a lelkeden. Ugyanis érzem, hogy ha nem lépek közbe alaposan mindenkinél, akkor egy családi katasztrófa fog kirobbanni... Ami a te őrületeddel fog kezdődni, drága Mostohaanyám... 

livin' in new york




Lucas Duval
Szabad

Play by
Nicholas Hoult?
Születési hely
Franciaország
Kor
26
Lakhely
Ohio, de tervezel New Yorkba költözni
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális(nak vallod magad, de ez közel sincs így)
Családi állapot
Még jegyben jár
Csoport
Egészségügy
Történetünk
Egy oltári nagy seggfej vagy, és ezt te is tudod magadról. A mai napig nem értem, hogy ezzel a jellemmel hogy engedhetik meg neked azt, hogy pszichológus-gyakornokként tevékenykedj, s annak az orvosnak is megkérdőjelezem az épelméjűségét, aki rád akarja hagyni a praxisát... Mert hogy hamarosan erre sor fog kerülni, s akkor bizony még nagyobb lesz az egód. Abból aztán bőven akad! Arrogáns vagy, lenézel szinte mindenkit, és mindenkinél jobban tudsz mindent. Csak neked lehet igazad az egész világon. Ezt az elcseszett jellemet a család is megsínyli, hiszen a húgaiddal borzalmas a kapcsolatod, apánkhoz sem állsz túl közel, illetve az édesanyád, Yvette sem a szíved csücske. Vannak haverjaid ugyan, de őket sem veszed igazán komolyan. Még egy menyasszonyt is valahogy sikerült összekaparnod, de szerintem ez a kapcsolat sem fog sokáig tartani. Ahogy egyik sem tartott. Az egyetlen ember, akivel mindig is kijöttél, az én voltam. Sajnos nem volt lehetőségünk arra, hogy sokat találkozzunk, de ez most megváltozik.
Így pedig lehetőségem nyílik arra, hogy alaposabban megismerjelek, ugyanis veled valami rohadtul sántít, én pedig átlátok rajtad. Iszonyatosan magányosnak érzed magad, és nem találod a helyed sehol. Nehezen mutatsz érzéseket, pedig titkon nagyon szeretnéd, ha szeretnének, de akkora falat növesztettél magad köré, hogy az szinte már lebonthatatlan, és ez a kemény és bunkó jellem lassan mindent el fog nyomni benned. Én azonban tudom, hogy régen történt veled valami szörnyű, ami megváltoztatott téged. Erről pedig senki sem tud, csak te őrizgeted a titkod, ami lassan felemészt téged. Készen állsz arra, hogy megoszd ezt velem, de tudod jól, hogy nagyon fájdalmas lesz. Azt hiszem, mindkettőnknek...
Vajon hogyan boldogulsz pszichológusként ezzel az elcseszett jellemmel? Vajon mi lehet a szörnyű kis titkod? Vajon megmarad a menyasszonyod, vagy kiadod az ő útját is? Remélem, hogy hamarosan megválaszolod ezeket a kérdéseket!

livin' in new york




Josephine Duval
Szabad

Play by
Millie Bobby Brown?
Születési hely
New York
Kor
17
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Még te sem tudod igazán
Családi állapot
Ki tudja?
Csoport
Diákok
Történetünk
Sajnos te már egy széthulló család maradékába születtél. A szeretet és összetartás eddigre elfogyott, és ahelyett, hogy te kerültél volna a középpontba, inkább a hátsó padsorba kényszerültél, s ezt te mindig nagyon jól érezted. Yvette depressziója rád nyomta a bélyegét, apánk pedig sokszor a munkába menekült. Lucas élte a saját kis önző világát, ahogy Mallory is próbálta egyengetni a saját útját. Mindenki el volt a saját kis világában, téged pedig alig vettek észre. Talán ezért vagy olyan, amilyen. Hamar önállósodtál, s most is úgy érzed, hogy nincs szükséged támaszra, egyedül nagyon jól elvagy, s megoldod a saját kis dolgaidat. Próbálod magad kivonni a családi viszályból, s inkább a háttérből figyeled az eseményeket. Megpróbáltad már egyengetni a légkört, de ez mindig kudarcba fulladt, úgyhogy egy idő után már nem is próbálkoztál. A lelked mélyén azonban te is sokkal többre vágytál mindig... Még szerencse, hogy megérkeztem én, s bár lehet, hogy csak félig vagyok a bátyád, de ez nem számít semmit.  
Már az első pár napon számtalan meglepetést okozok neked. Bekéredzkedek a szobádba, együtt hallgatunk zenét, és meghallgatom épp az aktuális kedvenc bandádról szóló történeteket. Még a szád is tátva marad, amikor felléptek a kórussal, amit te zongorán kísérsz, és megpillantasz engem az első sorban. Bizony ám! El akarok menni a a versenyeidre és a fellépéseidre, haza akarlak hozni egy részeg este után, és ki akarom venni a részem az életedből úgy, ahogy eddig kellett volna. Tudom, hogy sok mindenből kimaradtam, de talán nincs késő, hogy pótoljuk.  
Főleg, hogy most nagy szükséged van egy támaszra, hiszen az iskolád felett nagyon borús felhők gyülekeznek. Borzalmas dolgok vannak kialakulóban, te pedig egyre jobban rettegsz valamitől. Senki sem tudja, hogy mitől, de az iskolához van köze. Még én sem sejtem, hogy nagyobb a baj, mint azt bárki gondolná... Muszáj leszel megosztani valakivel a gondjaidat, hiszen olyan dolgok vannak készülőben az iskola falai között, amiket te már nem tudsz megoldani egyedül.

livin' in new york

Mallory Duval imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Pierre Duval
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 5c5bd1954a35369c67d0b9777dc55c2a10e1670f
Family is not an important thing. It's everything! Fc85fbe29db20f14974d350bb420c66af3e34be6
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
Szabad, mint a madár
★ lakhely ★ :
Egy tetőtéri lakás New York szélén
★ :
Family is not an important thing. It's everything! Ec92d963e07f7884ea37ea76b4dcb357383b6cf8
★ idézet ★ :
"It is both a blessing and a curse
To feel everything so very deeply."
★ foglalkozás ★ :
Festőművész
★ play by ★ :
Dacre Montgomery
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f76327465516e506268396c5a65413d3d2d313031303930383733312e313635613366353034356165356230653330393737323132313539342e676966
TémanyitásRe: Family is not an important thing. It's everything!
Family is not an important thing. It's everything! EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 06:26
Anya és apa pb-je frissítésre került... Rolling Eyes Very Happy hátha! Very Happy


i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Family is not an important thing. It's everything! 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Family is not an important thing. It's everything! Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
154
★ :
Family is not an important thing. It's everything! B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Family is not an important thing. It's everything!
Family is not an important thing. It's everything! EmptyKedd Feb. 07 2023, 08:21
Lucas valakiDuval
Szabad

Play By
Nicholas Hoult?
Születési hely
Párizs
Kor
26
Lakhely
Ohio, néha haza jössz egy-egy hétvégére. Azt anya imádja...
Szexuális beállítottság
Hetero, de mindenkit érhetnek megleptések
Családi állapot
Jegyben jár.. de lehet már nem
Csoport
Egészségügy
Történetünk
Te vagy a legidősebb. A védelmező báty, aki példásan kitapossa a húgai előtt álló ismeretlen utat, hogy nekik valamivel könnyebb legyen. A szakkönyvekben, filmekben legalábbis legtöbbször ilyennek szemléltetik a nagy tesókat. De te más vagy Lucas. Te túl egoista és arrogáns vagy ahhoz, hogy törődj a húgaiddal. Talán akkor volt utoljára rendes báty-húg kapcsolat közöttünk, amikor még mind a ketten gyerekek voltunk. Pontosabban mielőtt elköltöztünk Párizsból. Amint betettük lábunkat a "Nagy Almába" úgy kezdtél el viselkedni, mint egy gazdag, beképzelt kis ficsúr. De anyánk még akkor is imádott, bálványozott téged. Ki tudja miért neked jutott a "kedvenc gyerek" szerepe? A húgunkkal szinte teljesen idegen a kapcsolatod, köszönhető ez annak, hogy nagyon későn érkezett. Az orvosit már Ohioban fejezted be. Pszichológia szakon végeztél, jelenleg gyakornok vagy egy régóta jól működő, elég neves pszichológus mellett, aki már kiöregedett a szakmából, hamarosan nyugdíjba megy és azt tervezi, hogy rád hagyja a praxist. Ugye nem fogsz semmi őrültséget tenni amivel elszúrhatod ezt a nagyszerű lehetőséget? Ugye nem fogsz csalódást okozni anyucinak?! Tudtommal van egy menyasszonyod, karácsonykor legalábbis bemutattad a családnak, de lássuk be, nem lenne túl meglepő a részedről, ha azóta már esetleg felbontottátok volna az eljegyzést. Amúgy sem volt szimpi a csaj, egy igazi gonosz perszónának tűnt. Habár, ezek alapján összeilletek...

Igazából nem terveztem Lucast is meghirdetni, de aztán meggondoltam magam Laughing Loryval a kapcsolata nem túl jó, főleg mióta a botrány kialakult a húga körül (erről bővebben az ET-ben kaphatsz információt, érdemes elolvasni, mert ez volt az a történés, ami merőben megváltoztatta a családjukat). Lucas a végletekig önző, nagyképű és önimádó. Már-már gusztustalan módon. A stílusa arrogáns, lenéző, elég manipulatív. Tehát nem egy derűs, kedves karakterről van szó, de ha kipróbálnád magad ilyen negatív szerepben, ne habozz! Very Happy  

livin' in new york



i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


Pierre Duval imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Family is not an important thing. It's everything! 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Family is not an important thing. It's everything! Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
154
★ :
Family is not an important thing. It's everything! B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Family is not an important thing. It's everything!
Family is not an important thing. It's everything! EmptySzer. Jan. 11 2023, 13:59
Nagyon várom őket még mindig! Annyira szükség lenne erre a defektes társaságra az életemben! Very Happy Laughing Family is not an important thing. It's everything! 3874598021  Family is not an important thing. It's everything! 1471401822

A csalfa, mániákus nyomozó apa, a depressziós anya és az önértékelési problémákkal küzdő, elzárkózó húg.


i think i forgot
I used to float, now I just fall down
I used to know but I'm not sure now
how to be happy

Takin' a drive, I was an ideal
Looked so alive, turns out I'm not real


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Family is not an important thing. It's everything! 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Family is not an important thing. It's everything! Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
154
★ :
Family is not an important thing. It's everything! B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Family is not an important thing. It's everything!
Family is not an important thing. It's everything! EmptyKedd Nov. 01 2022, 22:37
Michelle Duval
Szabad

Play by
Ewan McGregor?
Születési hely
Franciaország
Kor
51
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Heteró
Családi állapot
Házas
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
Már-már csaknem tökéletes apa-lánya kapcsolat volt a miénk. Persze a maga kisebb-nagyobb hullámvölgyeivel együtt. De ez még belefér. Az azonban számodra már koránt sem, amit tettem. Idegen férfiaknak vetkőzni az interneten -még ha teljesen név és arc nélkül is teszem-, számos veszélyt rejt magában. Bárcsak ne tettem volna! Bárcsak időben véget vetettem volna ennek az egésznek! De nem így lett. Az NYPD vezető rendőrnyomozójaként részt akartál venni az ügyben, de mint közeli érintettet, letiltottak róla. És te ebbe kishíján beleőrülsz. A hihetetlen, ésszerűtlen összeesküvési elméleteid -meg úgy önmagában az egész eset-, mély szakadékot képezett kettőnk közé. Már nincsenek apa-lánya programok, nem sétálunk és beszélgetünk mindenről, de tényleg mindenről a Central Parkban, nem segítesz az egyetemi beadandóimban, igazából már az is valami, ha egyáltalán néhány szót váltunk egymással, azt is csupa jelentéktelen dolgokról, amolyan muszájból. Mindenért az exemet okolod, szánt szándékod bemocskolni a nevét. Sose szeretted igazán, mindig is egy zavaró szálka volt a szemedben, amit még azelőtt jobb eltávolítani, hogy nagyobb bajt okozna...
Mit fogsz most tenni? A házasságod a korábbi félrelépéseidnek hála romokban, bár még mindig görcsösen küzdötök anyával, hogy valahogyan helyre hozzátok. Csalódtál a lányodban -legalábbis az egyikben-, és még az ügyétől is eltiltottak. Mi lesz így? Innen már egyenes út vezet a teljes őrületig, vagy még kiszabadulhatsz?

livin' in new york

Pierre Duval imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Family is not an important thing. It's everything! 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Family is not an important thing. It's everything! Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
154
★ :
Family is not an important thing. It's everything! B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Family is not an important thing. It's everything!
Family is not an important thing. It's everything! EmptyKedd Nov. 01 2022, 21:19
Yvette Duval
FOGLALT

Play by
Amy Adams? Isla Fisher? Emily Blunt? Alexandra Breckenridge?
Születési hely
Franciaország
Kor
49
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Heteró
Családi állapot
Házas
Csoport
Oktatás
Történetünk
Te vagy a nagybetűs ANYA megtestesítője. Magániskolában oktatsz. Szereted csinálni. Mindig azt mondod, egyszerűen feltölt, ha tudást adhatsz át másoknak. Fiatal, és mondjuk ki -bár nyíltan sose vallanád be senkinek, inkább csak magadban őrlődsz a történteken egy-egy rosszabb napodon-, meggondolatlan voltál, amikor találkoztál apával. Első látásra szerelem, és a többi. Huszonegy évesen teherbe estél a bátyámmal, majd szépen minden jött sorjában ahogyan azt kell. Összeházasodtatok apával, a nagy szüleidtől házat örököltetek. Bátyám után alig három évvel, mint derült égből villámcsapás, teherbe estél velem. Utáltad, hogy az időd nagy részében otthon ülsz a négy fal között, háztartást vezetsz, gyereket nevelsz, és még a férjedet is abajgatnod kell. Valószínű, hogy már a második terhességed alatt is mélyen gyökerezett a felszín alatt az alattomos szülés utáni depressziód, mely a harmadik, tényleg nem várt teherbeesésed után a felszínre is tört.  Azt mondtátok két gyerek után megálltok. Aztán jött a költözés, apa elég magas tisztviselésű rendőrnyomozó lett, ami rengeteg felelősséggel, túlórával jár együtt. A túlórákból aztán szépen lassan éjszakai kimaradások lettek, mígnem egy szép napon a mobiljában talált, névtelen, ám eléggé félreértelmezhetetlen sms váltás lebuktatta. Persze ezt követően jött a számonkérés, tányértörés, sírás, hibáztatás. Apa két hétre elcuccolt valami motelba, végül arra jutottatok, hogy bármi áron, de megmentitek zátonyra futott házasságotokat. Ez olyannyira jól sikerült, hogy egy második nászút alkalmával megfogant a húgom, Josie. Komplikált terhesség, nehéz szülés, hosszú vajúdás. Minden adott volt a szülés utáni depressziód kialakulásához. Josephine valahogy soha nem kapott annyi figyelmet, törődést, mint mi a bátyámmal. Igazából miután visszamentél tanítani, mindannyiunkat elhanyagoltad kissé. Legalábbis nagyon úgy tűnt, nem vagy képes lépést tartani, az energiád nagy részét a munkába fektetted. Volt, hogy napokon keresztül nem találkoztál a családoddal annyit dolgoztál. És látszólag téged ez egy cseppet sem zavart. Sőt! Talán még kicsit örültél is neki... Nem voltál többé a nagybetűs ANYA. Aztán történt velem AZ a dolog (bedobom ide az ET-met, ha elolvasod, máris tudni fogod miről van szó) és hirtelen száznyolcvan fokos fordulatot vettél. Már ami engem illet. A bátyám már elköltözött Ohioba, a húgom azonban még mindig ugyanúgy éhezik a figyelmedre, szeretetedre. Ragaszkodsz hozzá, hogy te vigyél reggelente az egyetemre, és hozz haza délutánonként. A körülöttem kialakult botránynak köszönhetően már-már idegesítően aggódó lettél. Teljesen rám vagy tapadva, én azonban nem vágyom többre, csupán levegőre. Képes leszel lassan elengedni a kezem, és kicsit a húgomra is koncentrálni? Hajlandó vagy küzdeni a házasságotokért, ami már oly' sokszor vakvágányra sodródott?!

livin' in new york

Pierre Duval imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Family is not an important thing. It's everything! 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Family is not an important thing. It's everything! Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
154
★ :
Family is not an important thing. It's everything! B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásFamily is not an important thing. It's everything!
Family is not an important thing. It's everything! EmptyHétf. Szept. 12 2022, 06:50
Josephine Duval
Szabad

Play by
Millie Bobby Brown?
Születési hely
New York
Kor
17
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
úgy tudom heteró, de mindenkit érhetnek meglepetések
Családi állapot
tőled függ
Csoport
diákok
Történetünk
A szüleink kapcsolata egy jó ideje már nem az igazi. Pontosabban azóta, mióta apának kiderült egy félresikerült kis afférja a munkahelyén. (Apa elég magas beosztású rendőrnyomozó volt akkoriban, de a balhé után lefokozták, anya egy kevésbé ismert egyetemen oktató, a bátyánk pszichológus szakon végzett.) Hogy zátonyra futott házasságukat valahogy megmentsék, közös döntés alapján elkezdtek párterapeutához járni, ami annyira jól sikerült, hogy bár nem terveztek harmadik gyereket, de te mindezek ellenére megfogantál. Anyánk a szülés utáni depresszió egyértelmű jeleit mutatta, ami többek között komplikált terhességére, apánk újabb afférjára vezethető vissza. Tulajdonképpen hármunk közül te voltál az egyedüli, akit nem terveztek, akit nem igazán vártak, aki által anyánk megértette, hogy a terhesség, mint állapot, miért kapta ezt a nevet... Talán ennek, és megannyi más tényezőnek is köszönhető, hogy talpraesettebb vagy, mint bármelyikünk. Nem vágysz a figyelemre, sőt, inkább szeretsz megbújni a háttérben. Lehet azért, mert mindig is egy plusz, fölösleges koloncnak érezted magad ebben a családban?! Annak ellenére, hogy nem vagy figyeleméhes, igazából jobban vágysz a szüleink elismerésére, mint bármi másra. Nem tudom pontosan, mi az oka annak, hogy én lettem a családban a legfőbb bizalmasod, de most a szokottnál is hálásabb vagyok a figyelmedért, törődésedért. (Az előtörténetemben olvashatsz instabil lelkiállapotom okáról). Lényeg, a lényeg, koraérett vagy, de a tinédzserek szokásos problémái szépen lassan még téged is utolérnek. Talán most az egyszer végre én is a segítségedre lehetek?

Többet nem írnék, kötnék meg a karakterrel kapcsolatban. Igazából a családi háttér, és a jellem az ami egyedül adott, minden másban szabad kezet adok. Legyen az a szexuális orientáltsága, a magánélete, az iskolai dolgok, bármi... Várlak szeretettel!  Family is not an important thing. It's everything! 1471401822  

livin' in new york

Pierre Duval imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Family is not an important thing. It's everything! 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Family is not an important thing. It's everything! 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Family is not an important thing. It's everything! Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
154
★ :
Family is not an important thing. It's everything! B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
TémanyitásRe: Family is not an important thing. It's everything!
Family is not an important thing. It's everything! Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Family is not an important thing. It's everything!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Help desk - important family "meeting"
» Family is fight ─ family is love
» Red × Charlie ~ something important
» Baekah & John - A very important meeting
» Miles & Marley // this case is more important than anything else

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: