New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Help desk - important family "meeting"
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptySzer. Jún. 03 2020, 08:00



EASTON GROUP
sajnos Oliver leírásod alapján ezt a lányt nem a barátnő kategóriába sorolnám a te esetedben, hanem valahova máshová... azt hiszem egy kicsit sajnálom szegényt

jó, nyugi Court, akkor legyen így, valaki szerezze be azt az UV lámpát, aztán én is beszállok a rám eső pénzzel

Connie, van jobb ötleted, hogy kit lehetne megbízni ezzel? bízom benne, hogy tudjuk annyira terrorban tartani drága Oliverünket, hogy nem megy ki a fejéből a dolog

és már meg is vannak a kazetták? ügyes vagy Court, most már csak Olivernek kellene magára hagyni anyát még mielőtt szívrohamot kap

nagy eséllyel nem lenne baja az unokákkal, csak hát... nem ilyen formában szeretne szert tenni néhányra

miféle rossz látványra számítasz Court szobájában...?

message . . .

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 31 2020, 19:22

Easton group
nekem jól van a barátnőm

jó is hogy kérdezed, mert vasárnap viszem bemutatni, Lizzienek hívják, elég szexi, bár nem a legélesebb kés a fiókban :/ de ugye minden nem jöhet össze

jó, hogy végeztél a cuccok ellopásával, kezdett kínos lenni a beszélgetés

a kezembe nyomott egy csomag óvszert, amit szerintem időszámításunk előtt gyártottak, és automatikusan beugrott a kép ahogy ő meg apa... ilyet nem kéne átélnie egy gyereknek

jól van anyuci pici fia, hívd fel szerintem is, hátha a tanulmányi eredményeid megnyugtatják

amúgy nem, nem leszel nagybácsi ne aggódj, vagyis egyenlőre én se tudok róla Sad

Court mindjárt felérek, kopogjak? nem akarok semmi rosszat látni, anya már épp elég volt






mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptySzomb. Május 30 2020, 20:48

Easton group
Volt már elég fellángolásod, miért ne lehetne most is? Mindegy, ha valóban anyának kell az a lámpa, tőlem megveheted neki. Amint megvan, kifizetem a részem, nehogy elköltsd valami másra véletlenül, ha előbb kapnád meg.

Remek, legalább haladunk valamerre, még ha elég lassan is. Szóval tényleg Oliverre akarjuk ezt bízni? Elég bátor húzás, ha engem kérdeztek.

Oli, komolyan képes voltál pont ezt megkérdezni tőle? Nem lehetne, hogy időnként gondolkozol, mielőtt kinyitod a szádat?

Jobb, ha felhívom anyát, amint befejeztük ezt, megérdemli, hogy beszéljen valaki normálissal is. Talán azt is el tudom hitetni vele, hogy nem lesz unokája idő előtt. Mert ugye nem lesz? Nem különösebben érdekel, ha igen, csak szóljatok időben, ne tépjem feleslegesen a számat.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptySzomb. Május 30 2020, 16:59

Easton group
Ti hülyék vagytok! Szerintetek én fogok időt elcseszni arra, hogy megcsináljam a körmöm? Inkább fizetek érte, de én nem élvezem ezt. Amúgy a google szerint 30 dollár környékén már tudunk venni egyet, ami szerintem nem lenne rossz deal.

Nyilván ti férfiak jobban tudjátok mi kell egy nőnek. Hogy is vannak a barátnőitek? JA HOGY NINCSENEK!

Tényleg két hét múlva lesz a szülinapja. Megnéztem facebookon Very Happy

Közben míg ti itt töritek a fejeteket egy újabb hülyeségen, én addig kiloptam a kazettákat. Oli majd gyere át érte a szobámba!

Hagyd most már anyát, mert szerintem tényleg sírni fog. Az előbb hallottam, hogy kiadott valami kétségbeesett hangot, amit nem tudtam beazonosítani.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyKedd Május 26 2020, 22:23



EASTON GROUP
attól még, hogy nem lakom ott az mégis csak az én szobám. egyikőtök se dobódna fel, ha a megkérdezésetek nélkül egy nap azzal szembesültök, hogy konkrétan ki lett paterolva minden holmid abból a szobából, ahol felnőttél. remélem Oli majd a szellemem belengi a szobát... hátha a kisugárzása kissé átgondoltabbá tesz. kár hogy nem hiszek a spirituális maszlagokban, maximum ha horrorfilmekben

Oliver... mikor azt hinném, hogy nem tehetnél még ennél is idiótább dolgokat, akkor mindig előrukkolsz valamivel. félek, egy nap Darwin díjas leszel

majd egy másik beszélgetés alkalmával kivesézitek egymás szerelmi életét, térjünk a lényegre: Oli digitalizál ha megvannak a kazetták. de mennyibe fáj az az UV fényes csoda? elvégre pont te mondtad Court, hogy nincs igazán pénzed, én annyira nem vagyok otthon ezekben a holmiknak az árában (micsoda meglepetés...) meg azért Connie szavaiban is van valami ezzel a célzással. szívem szerint már mondanám, hogy Oliver rákérdezhetne erre is, anya már úgy is sejti, hogy sántikálunk valamiben

(Oliver, kérlek, meg ne tedd, ne kérdezz rá anyánál, mert akkor már tényleg be kell látnom, hogy a Darwin díjad közelebb van, mint gondolnám...)

valahogy rontott a hiteleden az egyetem probléma, meg a rendőrőrsi látogatásod... és még ki tudja mi minden, ami alapján nem te vagy családunk legmegbízhatóbb tagja

most komolyan azt a méhecskés kérdést tetted fel, amire gondolok? azt hiszem anya azért sír, mert úgy véli előbb lesz nagymama mint gondolta...

message . . .

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyKedd Május 26 2020, 10:13

Easton group
hát vasárnap körbe akartalak vezetni, hogy milyen új külsőt kapott. sokkal jobban elférnek benne a cuccaim, és a fények is jobbak, nem kell hajnalban arra kelnem, hogy betűz a nap. anyának is bejön

pedig meg mertem volna rá esküdni, hogy három hetet írtál az előbb... mindjárt megkérdezem anyát

neked van igazad, két hét

ja sima ügy. majd kérdezem a virágokról meg a méhecskékről, akkor mindig lesokkol kicsit, és eltart a magyarázata vagy tíz percig, ha visszakérdezek a védekezés fontosságáról, akkor meglesz akár húsz perc is

miért nem hisz bennem senki, ebben a családban? sima ügy, minen meglesz időre, elintézve, és full király lesz. a kedvetekért beszorítom a sűrű napirendembe

Courteney a körömszarság is csak neked kéne, mint a smoothie szarság az Insta fotókhoz. én nem foglak megint másfél órán keresztül fotózni egy narancslével a kezedben!

anya feje méhecskés kérdésre *csatolt kép* szerintem mindjárt sír:( Court siess!






mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyKedd Május 26 2020, 06:49

Easton group
Drága Kishúgom, azért mert valamit nem kötök az orrodra, nem biztos, hogy nem is létezik.

biztos, hogy bármit is rá akarunk bízni Oliverre, főleg felnőtt felügyelet nélkül? még a két hetet se sikerült megjegyeznie, pedig most beszéltük meg.

ha már úgyis mindenkiéről küldesz emlékeztetőt, akár küldhetnél a sajátodról is.

nem unná meg két alkalom után? mellesleg ennek nincs valami rejtett jelentése, mint a tusfürdőnek? mondjuk, ha nem nekem kell megvenni, akkor tőlem szóbajöhet ez is, úgyis kell valami vészterv arra az esetre, ha egyesek elfeledkeznének a feladatukról...
(gyümölcsprést maximum a te szülinapodra veszünk)




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyHétf. Május 25 2020, 21:56

Easton group
Én annal cask örülök, hogy Oli elköltözött egy másik szobába. Így legalább nem mellettem van és nem rontja a levegőt 0-24-ben és éjszaka sem ébredek fel a horkolására jobb esetben. Szerintem ezzel mindenki nyert és már úgysem laksz itthon, Clyde.Very Happy

Ki szavaz arra, hogy Connie is normális a 2D-s barátnőivel együtt?

Oli, anyát foglald le és megyek kilopom a kazettákat. Tíz perc elég lesz szerintem. Tudsz ennyi ideig beszélgetni valakivel vagy meghaladja a képességeidet?

Amúúúúúgy anya mindig arról beszél, hogy bárcsak tudna itthon körmöt csinálni és nem kellene mindig eljárnia drágán megcsináltatni. Vehetnénk neki UV lámpát és ehhez eszközöket. A lakkokat innentől már úgyis beszerezné magának hozzá. Szerintem jobb ötlet, mint még egy ezredik cucc a konyhába, amit valószínűleg sosem fog használni. Mit szóltok hozzá? (Kivéve, ha gyümölcspréset vennénk, mert azt én használnám mindenki helyett is!)




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyHétf. Május 25 2020, 20:43



EASTON GROUP
ha már ez így szóba került... mikor akartál róla szólni Cecil, hogy kisajátítod a szobámat?
és édesanyánk születésnapja nem három hét múlva lesz, hanem kettő... így kérlek, először digitalizáljuk gyorsan azokat a kazettákat, utána kitalálhatunk bármilyen kis meganimált történetet, amit akár mint bevezető feltölthetünk a családi videók mellé. de csak akkor ha időben meglenne...
tartok tőle, hogy kénytelen lennék időlegesen hazaköltözni, hogy figyeljem a munka haladását, elvégre, most elég sok időd van Oliver, nem de?
Conrad, ha most arra célzol, hogy a saját születésnapomról küldök nektek emlékeztetőt, akkor nem tudom kivel keversz össze, mert az kifejezetten kicsinyes húzás lenne. van elég rokonunk, akikből ezt előbb kinézném. vagy ha arra, hogy mindenki más születésnapjáról szólok nektek... akkor sajnálom, nem akartam teher lenni számotokra, ezek után nem szólok
de ez egy jó kérdés, hogy hová tűnik az a pénz, de azt hiszem ez is egy olyan dolog, amit jobb, ha nem tudok... bizonyos esetekben a tudatlanság néha előnyös
akkor Court, Oli, rajtatok a világ szeme, hogy időben kilopjátok a kazettákat... esetleg Court, néha koppints Oliver orrára, hogy haladjon, mert félek, hogy elfeledkezik a dologról és az utolsó utáni pillanatban lesz meg a digitalizálás is, mivel "ez egy pillanat alatt megvan, ráérek megcsinálni" elv miatt teljesen véletlenül megakad egy ponton és... a többit mind ismerjük
és akkor kellene valami kis apróság, aminek örül. felőlem akár az már valami fotós agymenés is lehet, magyarán ha esetleg Oliver Dalí nem érzi úgy, hogy túlterheljük, akár csinálhatnánk valami fotómontázs szerűt. szívesen csinálok akár friss képeket is, akár azt is "megörökíthetnénk" ahol ellopjuk a kazettákat, meg valami munkafolyamatokat... nem tudom, lehet kezdem túlgondolni ezt
message . . .

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyHétf. Május 25 2020, 08:00

Easton group
engem zavar, mert nem hangszigeteltek a falak, ezért költözök a szobádba Clyde

Mi a faszomért felejti el mindig mindenki, hogy én értek ebben a házban a ps-hez, meg úgy általában az ilyen dolgokhoz

tudjátok mit, megyek, és meganimálok valami kibaszott tanulságosat a...

hát témát még adjatok hozzá

de kész lesz három hét múlva, mikor anyunak szülinapja lesz, csak hogy lássátok, milyen hasznos vagyok

a kazettákat amúgy a hálóban tartja a polcukon, szóval max a dobozukat fennhagyjuk, és a kazettákat kilopjuk

mondom én, hogy jó ötleteim vannak






mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyHétf. Május 25 2020, 07:22

Easton group
egyetértek Courttal, bár most már szinte érdekel, hogy mi lett a müzlivel...

ezt azért kikérem magamnak, Court, én is teljesen normális vagyok

nocsak, Oli, ez az ötlet tényleg meglepően jó. már csak az kellene, hogy úgy csináljuk, hogy anya ne vegye észre

hogy lehet az, hogy nektek sosincs pénzetek, pedig otthon éltek?

Clyde, úgyis küldesz emlékeztetőt róla, mint minden évben




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 22:52

Easton group
Ez a beszélgetés kezd más irányba elkanyarodni és csak pazaroljátok a drága időmet. Utoljára szeretném tisztázni, hogy NEM HORKOLOK és NEM ÉN ETTEM MEG A MÜZLIT!

Miért csak Clyde normális közületek?

Az ajándékra visszatérve pedig ez a videós ötlet egész jó. Oli, gratulálok, mert még sosem mondtál más értelmes dolgot!

Rajzolni nem fogok, mert nincs kedvem, de Connie valamit ps-en összedobhat vagy igazából bármelyikőtök. Még vehetünk mellé anyának valami apróságot, de előre szólok, hogy nincs pénzem.Very Happy




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 21:10



EASTON GROUP
várjunk csak... ez így most üt szöget a fejemben. a húgunk és barátja csak úgy nyugodtan egy szobában "alszanak" és ez így... senkit se zavar?
értem én Cecil Dali, de akkor két hét alatt össze tudnál dobni egy aranyos kis családi rajzfilmet, amit mondjuk mi szinkronizálunk és anyu még értékeli is? ugye hogy nem. de ez a digitalizációs dolog egy nem egy rossz ötlet, tény, emellé még mindig hozzácsapnék valamit
kézügyesség terén én maximum origamizni tudok, de már elég rég foglalkoztam azzal is, meg nem hinném, hogy a legmegfelelőbb ajándék volna
Oliver... ne hívd így a húgunkat
Connie, értem én hogy neked valami megmagyarázhatatlan okból sok facebook profilod van, de azért néha ránézhetnél a rokonok profiljára. de legalább így nem lepődök meg, ha egyikőtök se emlékszik majd az én születésnapomra
message . . .

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 17:04

Easton group
nekem tökre megy ez a kézművesség dolog, én vagyok Salvador Dalí helyesebb verziója. olyan képet összerittyentek neked, hogy elfelejtesz pislogni

most mit szenvedtek? örüljünk neki, hogy mi kellünk neki nem új gyerekek

amúgy vannak azok a kazetták gyerekkorunkból, vágjátok, amiből egyre Clyde rávette a Duck Talest, anya meg annyira félti őket, digitalizálhatnánk. biztos odáig lenne érte, mindig mondja, hogy sajnálja, hogy elbaszódott a kazetta lejátszó, aztán már soha nem nézheti meg ezeket

Court meg rajzolgat mellé valami kísérő lapot, mint a régi szép időkben

valami nem változik, mint hogy felzabálja a müzlit, aztán letagadja. a játékot is eltetted belőle, mi?

ha nem ő horkol, akkor kizárásos alapon te vagy a kibaszott medve az emeleten

a keverőgép olyan drágának hangzik, meg amúgy is tele van minden szarral a konyha

ti mikor láttátok utoljára fagyit készíteni a tavalyi ajándékunkkal? mert én még soha






mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 16:23

Easton group
én is csak gratulálni tudok Oliver, sikerült kideríteni a nyilvánvalót. Mégis mit hittél, hogy majd egy listát nyom a kezedbe?

nyugi Court, értékeljük az ötletet és ha már ennyire akarod, rajzolhatsz neki, biztos értékelni fogja, de azért vegyünk hozzá valami hasznosat is

én speciel kifejezetten elfoglalt vagyok, ha már így kérded

vehetnénk valami gépet a konyhába. mintha mutogatott volna valami katalógust, mikor utoljára otthon voltam. talán robotgépet akart, de nem mernék megesküdni rá

mellesleg, Clyde, ezer éve nem azt a profilt használom, aminél anya az ismerősöm...




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 14:10

Easton group
baszki Oli, ennyi erővel én is simian lemehettem vilna, de nem tettem! El sem hiszem, hogy tényleg csak ennyi ész szorult beléd...

Nem eszek müzlit. Más zabálta fel. Biztos te csak már nem emlékszel. Kai pedig nem horkol!!!!!!!!!!!

Jó, akkor nekem nincs más ötletem. Szerintem örült volna neki, ha kézzel készítünk valamit, de ha ennyi időt sem akartok rászánni anyára, akkor legyen és ez nem óvodás ötlet, Connie.

Én legalább dobtam be ötletet, de ti mit csináltok?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 12:04



EASTON GROUP
pillanatok, mikot örülök, hogy már nem lakom otthon. kellemetlenül érintene Oli hortyogására kelni...
Court, az ötlet kedves, de mennyi kézügyességet nézel ki belőlünk? mert ha még valamelyikünk olyan szakmában mozogna, de így... csúfos bukás lenne. meg el tudod képzelni Olivert, hogy hasvakaráson kívül mást is csináljon a projekt alatt?
célszerűbb, ha veszünk valamit, bár tény, rá kéne vennünk hogy mit
Oliver... azért nem kérdeztük meg, mert pontosan tudtuk, hogy valami ilyesmitfog mondani. de ne aggódj, majd te is ezt fogod kapni születésnapodra, szólok anyáéknak, hogy csak arra vágysz, hogy együtt legyen a család. biztosan meg lesznek hatva, hogy a kis Cecil mennyire érett felnőtt lett
és anyu szüléatésnapját meg tudjátok nézni Facebookon... még azt is, hogy mennyi idős lesz. nem véletlen feszültünk meg néhány éve, mikor felregisztrálta magát, aztán küldte a játék meghívókat...
message . . .

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 08:36

Easton group
én nem is horkolok!4!!4! de a barátod orrába feldughatnál egy tampont vagy valamit, mert nem lehet tőle aludni normálisan

tök hasznos vagyok, nem értem, Connie, mire gondolsz

megyek is és eszek valamit, úgy jobban pörög az agyam

Courteney már megint felzabáltad a maradék müzlit? Legalább kidobhatnád a dobozát vagy valami

ahh pont most jött be anya is a konyhába, meg is kérdezem tőle mit akar szülinapjára

nem is értem, hogy ez eddig miért nem jutott senki eszébe

azt mondja nem kér semmit, csak egy délutánt velünk

elintéztem, ennyi






mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 07:21

Easton group
évente legalább egyszer, öt percre, próbálj már hasznos lenni, Oliver

mennyi baj van veletek nőkkel, ahelyett, hogy örülnének, inkább kombináltok. de azzal egyetértek, hogy anya ne tusfürdőt kapjon, ennél többet érdemel, amiért elviselt minket


az nem béna? nem vagyunk már óvodások. valami komolyabb kéne, végül is... hány éves is lesz?








mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptyVas. Május 24 2020, 00:52

Easton group
Végre, hogy felkeltél, Oli! Már nem bírtam hallgatni a horkolásod...

Őszinte leszek, de nekem tényleg semmi ötletem. Nanával viszont muszáj egyetértenem, nem is lehet annál jobban mellényúlni, ha ilyen tusfürdő-dezodor ajándékcsomagot adsz egy nőnek meg az olyan személytelen. Annak vennék ilyet, akit nem ismerek és nem az anyámnak.

Mit szólnátok ahhoz, ha valami személyesebbet adnánk neki? Kézzel készített dolgot és akár velünk kapcsolatos is lehetne, mostanában úgyis folyamatosan azon sír, hogy már csak én és Oli élünk csak itthon és hogy elrepült felettünk az idő...:/




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptySzomb. Május 23 2020, 23:01



EASTON GROUP
Oliver, nyugodtan feküdj vissza
majd megmondjuk, hogy te egy saját, különleges ajándékkal készülsz drága édesanyánknak, amit csak te adsz neki
nagyon fog érdekelni, hogy mire jutsz
ahh, akkor ha jól sejtem, senki semmivel... egyelőre halvány ötletem sincs. csak az ugrik be folyamatosan, hogy Nana a legutóbb karácsonykor az mondta, hogy sose vegyek nőnek olyan kis tusfürdős-dezodoros ajándékcsomagot, mert azt hiszi, hogy akkor arra célzok, hogy büdös
gondoltam lecsekkolom a könyvlistáját goodread-en, de közben rájöttem, hogy a megfelelő választáshoz látnom kellene a könyvespolcát is. meg nem tom. csak egy könyvet adni nem egy nagy dolog
message . . .

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptySzomb. Május 23 2020, 22:54

Easton group
faszom, erre a pittyegésre keltem

ne bassz, még csak hajnali fél tizenegy...

nincs nektek életetek?







mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptySzomb. Május 23 2020, 21:41

Easton group
biztos nem a jövő hónapban lesz?

nem készültem semmivel egyébként, de ha tényleg most lesz, nem ártana


ötlet?







mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptySzomb. Május 23 2020, 19:54

Easton group
lol

az most lesz?

én még nem készültem semmivel




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásHelp desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" EmptySzomb. Május 23 2020, 19:43



EASTON GROUP
halihó, nem tudom mennyire vagytok tudatában
de
két hét múlva anyunak születésnapja lesz
ti készültetek valamivel?
message . . .

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Help desk - important family "meeting"
Help desk - important family "meeting" Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Help desk - important family "meeting"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Family is not an important thing. It's everything!
» Baekah & John - A very important meeting
» Family is fight ─ family is love
» Red × Charlie ~ something important
» Miles & Marley // this case is more important than anything else

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: