New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 5:28 pm-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 5:23 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 5:20 pm-kor
Wyatt Leneghan
tollából
Ma 5:10 pm-kor
Michael K. Wilde
tollából
Ma 4:52 pm-kor
Julian Carter
tollából
Ma 4:45 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 4:00 pm-kor
Kendra Chemblar
tollából
Ma 3:11 pm-kor
Mathéo Derouin
tollából
Ma 2:49 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

Kendra & Aubrey: Safe again
TémanyitásRe: Kendra & Aubrey: Safe again
Kendra & Aubrey: Safe again EmptyMa 3:11 pm-kor


As the hours pass,
everything will be more difficult.

Nagyon nehéz napok vannak mögöttem és másra sem vágyom csak arra, hogy vissza tudjak rázódni sikeresen a mindennapi kerékvágásba. Séta az utcán, munka és fotózások, bármi amit nem tudtam csinálni az elmúlt időszakban, mert agorafóbiám lett. Vajon ez a fóbia rögtön el fog múlni amint elkapják a tettest? Remélem igen, mert nem jó érzés már bezárva lenni, hiába tudom, hogy lényegében én zártam be magamat a félelmemmel. A saját elmém börtönében motoszkálok.
Épp egy jó erős kávét főzök mikor meghallom a csengőt, kíváncsian nyitok ajtót, mert ha jól emlékszem akkor nincs senkivel találkozom, de abban a pillanatban felcsillan a szemem amikor Aubrey-t pillantom meg. Mindig örömmel tölt el, ha láthatom őt, mellette teljes mértékben biztonságban érzem magamat, nála jobb embert nem is kívánhatnék magam mellé. Magamba szívom az illatát amikor megölel és egyre inkább izgatottabb leszek amikor látom az őszinte vigyorát. Amikor pedig közli a hírt velem amiért jön, egyenesen kitudnék ugorni a bőrömből. Ha ez igaz és tényleg elkapták a merénylőt akkor vége a bezártságnak, a félelemnek és a lidérces álmoknak, szavakba nem tudom foglalni, hogy mennyire feldobta a napomat ez a hír.
Mielőtt elindultunk volna be az őrsre, gyorsan átöltözöm, hogy ne itthoni melegítő ruciba menjek be a városba. Ha Aubrey-val vagyok akkor nem félek kimozdulni, nincs bennem félelem vagy pánikroham, ha megpillantom az embereket. Csak remélni tudom, hogy az életem ezek után ténylegesen vissza tud térni a régi kerékvágásba és élhetem újra az életem ahogyan eddig, és dolgozhatok önfeledten. Élvezhetem a fotózásokat és a bemutatókat, mert már nagyon hiányzik ez a kettő.
Bár a tudat kicsit megrémít, hogy újra látnom kell a férfit, de megnyugtat annak a tudata, hogy rengeteg rendőr lesz ott, és nyilván nem fogják hagyni, hogy ismét elkövessen valamit ellenem. Nem tudom mennyi időm lesz beszélni vele, miután elmentünk a kihallgatóba, de nagyon szeretném tudni, hogy miért tette ezt velem, amit tett. Nem is ismer ezáltal pedig nem is ártottam neki, vagy csupán csak a féltékenység vezérelte, mert több pénzem van az átlagnál? Mert ha igen, abba bele se gondol, hogy én ezért a pénzért keményen megdolgozok mindennap? Nem olyan egyszerű egy modell élete, mint azt sokan elsőre hiszik, szigorú szabályok vannak amiket nyilván be kell tartani, ha az ember sikeres karriert akar építeni magának.
Lelkileg nagyon megterhelő volt ez az időszak és a mai szembesítés is, de a szívemről egy szikla zuhan le amikor tudatosul bennem, hogy végre vége ennek a szar korszaknak.
Nem foglalkozok a kollégáival csak megölelem Aubreyt amikor kijön hozzám és egy gondterhelt sóhaj hagyja el a számat.
- El se hiszem, hogy vége. Hogy újra merek majd dolgozni és kimenni az utcára. – csak reménykedni tudok benne, hogy ezáltal az agorafóbiám is megszűnt létezni.

kacsa




What the body
can endure is always determined
by the strength of the soul. @


mind álarcot viselünk
Kendra Chemblar
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Kendra & Aubrey: Safe again 76b9e8c3743a9a23a4f538b6d52fbde8b7c0aec5
★ elõtörténet ★ :
★★ like a model ★ ★
★ családi állapot ★ :
whaaat??
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kendra & Aubrey: Safe again B34bc0972496d565cf17875d5a8a705ada7994cb
★ idézet ★ :
Kendra & Aubrey: Safe again Tumblr_n9xdogvZoP1t0c783o3_250
Azokban a röpke pillanatokban
amikor megadatik a szabadság
az ember arra vágyik, hogy ne legyen szabad
testestül-lelkestül tartozni akar valakihez.
★ foglalkozás ★ :
modell
★ play by ★ :
palvin barbara
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Kendra & Aubrey: Safe again 714f131194dd547582ac0b5eee9823e6ec98ea4e
TémanyitásKendra & Aubrey: Safe again
Kendra & Aubrey: Safe again EmptySzomb. Szept. 14, 2024 4:07 pm

   
To Kendra

   
Már jó ideje nyomában voltam Kendra támadójának, de mindeddig sikertelenül, ami egyre jobban elkeserített, ám most a napokban rám mosolygott az a bizonyos szerencsecsillag és sikerült kézre kerítenem a férfit, aki rálőtt. Vagy legalábbis bíztam benne, hogy így lett. Minden jel és bizonyíték arra utal, hogy ez a Howard Jones nevű férfi lőtt rá Kendrára, viszont a szembesítés még hátra volt, így elmentem a lány lakására/házához, hogy közöljem vele a felemelő híreket, hogy a támadója lassan börtönbe kerül. Biztosan örülni fog neki, hogy többé nincs mitől rettegnie, félnie, hogy a férfi, aki holtan akarta látni mostanra már bilincsben ül a rendőrségen.
Mikor beengedett, átöleltem őt és arcába mosolyogtam.
- Képzeld, elkaptuk a férfit - kezdtem bele örömtelien a hírbe. - A bizonyítékok ellene beszélnek, de még szükség van rá, hogy te is találkozz vele, utána elviszik a börtönbe, a bíróság pedig intézi a többit. Szóval gyere, hogy mi hamarabb elvihessék - fogtam meg kezét izgatottan, hiszen felvillanyozott a gondolat, az érzés, hogy Kendra támadója végre megkapja a magáét. És természetesen az is, hogy miután az ügy végre lezárul, semmi nem állhat közém és Kendra közé. Végre szint vallhatok neki és végre elhívhatom őt randira is.
Kendra és én bementünk a rendőrségre, ahol első állomásunk egy szoba volt, amiben egy üvegfal volt köztünk és a másik terem között, ahol nem csak Howard állt, hanem három másik férfi is, akik közül Kendrának rá kellett mutatnia a férfira, akit akkor, ha nem is sok időre de a kocsiban látott.
Miután rámutatott a férfira elvitték őt, a többiek pedig távozhattak, én pedig Kendrához fordultam és elvittem őt az ügyvédjével együtt a kihallgatóba, ahová a megbilincselt Howardot is vitték, hogy megejtsük a beszélgetést a támadóval. Első körben Kendra és az ügyvéd voltak benn, utána én mentem be és nekik kellett kinn várni, végül pedig elvitték a merénylőt a kollégák, én pedig Kendrához fordultam.
- Alighanem jó hosszú időre elviszik őt nyaralni valamelyik börtönbe - mosolyogtam a lányra.

   

Kendra Chemblar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aubrey Casimir Belvidere
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Kendra & Aubrey: Safe again Lucas-till-macgyver
Kendra & Aubrey: Safe again 819078dd9f68b8eb1585c5a6d6f739e4024622d4
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
What is the one message that only you can give?
Kendra & Aubrey: Safe again Edfbe6c8d668a6fb67eb9f3269cb371f688e2a17
It's your story
★ családi állapot ★ :
There is never a time or place for true love.
It happens accidentally,

in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
It’s a truism in policing that witnesses and statements are fine,
but nothing beats empirical physical evidence.

Kendra & Aubrey: Safe again Tumblr_p2vwjb8cSl1w4yl8no2_540
Actually it isn’t a truism because most policemen think the word ‘empirical’ is something to do with Darth Vader,
but it damn well should be.
★ idézet ★ :
All of us, each and every one, lives a life that is,
in its own right, an epic.
★ foglalkozás ★ :
Police sergeant
★ play by ★ :
Lucas Till
★ hozzászólások száma ★ :
3
★ :
Kendra & Aubrey: Safe again Tumblr_p2vw0n3SXV1w4yl8no6_540
 
Kendra & Aubrey: Safe again
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Help me to be safe | Jayda & Aston
» aubrey&&courteney » get to know u
» Aubrey Williams
» Aubrey Hemmings
» Aubrey Casimir Belvidere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: