New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 01:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 01:07-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:42-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 00:36-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:09-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Tegnap 23:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 22:15-kor
Wang Weiguang
tollából
Tegnap 21:24-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

How to make prisoners escape like madmen?
TémanyitásRe: How to make prisoners escape like madmen?
How to make prisoners escape like madmen? EmptyMa 01:07-kor

Sideways glances
Nate's story
Amiatt egy percig sem aggódtam, hogy kifogok jutni többedmagammal. Csak alaposan el kellett tervezni. Mert ha megszököm, nem fogok egyből elutazni, mintha minden meg lenne oldva, mert rohadtul nincs megoldva semmi. Cale hazudott, mikor azt mondta és bizonygatta, hogy Roman halott. És ami azt illeti, Shane is él, bár vele nem kell igazán megküzdeni, mert kétlem, hogy tud harcolni. Elég csak simán meglepnem, megölnöm és kész. Roman viszont más tészta. Ő küzdeni fog, neki a gyűlölet is adrenalint ad, és elszánt, mégha hülye is. Ráadásul vannak társai, akik bevédik. Megkockáztatom még az exe is megjelenne, akkor pedig lehet bajba kerülnék. Ja, nem, nem az itteni kis sovány egérre gondolok, aki mai csinálja itt a balhét. Lehetne itt csend és nyugalom, de mint egy hiperaktív figyelemzavaros gyerek, úgy teszi veszi magát. Nem is kerestem a társaságát, mert mint ahogy már neki is kifejtettem, az őrültekkel nincs bajom, de a bohócokat ki nem állhatom.
Éppen békében meditáltam a rácsok mögött, figyelmen kívül hagyva a kellemetlen zajokat, behatásokat, mikor kitört a balhé. Megint. Nem, engem békén hagytak az itteniek, hangoskodnom sem kellett, hiszen ők is tudják, hogy a csendes is épp olyan veszélyes tud lenni. De Alastair most sem bírt nyugton maradni. Szinte biztos voltam benne, hogy a szökés napján is csak a baj lesz vele, talán jobb lenne kiiktatni. Ezért volt szükség a meditációra, hogy kitisztuljon az elmém, elengedjem a felgyülemlő stresszt, érzéseket, melyek befolyásolnának és arra összpontosítottam, ami most épp fontos. Aztán felzavart a riasztó rendszer fület sértő hangja. Lassan ki is nyitottam a szemeim, és türelmesen vártam. Hallottam a kiabálásokat, utasításokat, hogy föl-alá rohangálnak az őrök, sikoltozások és még lövöldözés is volt. Mivel épp szabadfoglalkozás volt, nem voltak zárva a cellák, de kár lett volna egyből pattogni és kimászkálni. Még a végén eltalál egy golyó. Előbb fel kellene térképezni a helyzetet, és még akár előnyömre is kovácsolni. Ahogy lassan felkeltem a helyemről és kicsit előrébb sétáltam, feltűnt, hogy a cellák előtt alig rohangálnak, azok is rabok, ami már csak azért is fura, mert az őrök riasztáskor őket is lelőhetik, ha úgy ítélik meg, de egy sem tűnt sértettnek. Oké, ez mondjuk fura. Mondanám, hogy valaki belülről szított valamit, hogy szökés legyen belőle, de túl sok fegyver hangja dördült el, túl jó minőségűek. Enyhén oldalra biccentett fejjel hallgatóztam, hogy a háttér zajok mellett kiszűrjem a lényegeset is. Fél mosolyra is húzódtak ajkaim, ahogy a szerintem túl drága, de nagyon is ismerős márkájú cipő talpának, már-már ritmusos kopogását lehetett hallani. Cale. Hátul összekulcsolva kezeim, mint egy magasrangú katona úgy vártam érkeztét, de igyekeztem rendezni mosolyom. Örültem neki, de ezt nem kell tudnia. Mert haragszom még rá. Viszont ettől függetlenül hiányzott. Mire megjelent már komoly arccal néztem rá, enyhe sértődöttséget mímelve, amit valóban éreztem is, de annyira nem, hogy ténylegesen kimutassam felé, így lényegében őszinte, és mégis színlelt mimika volt. Nehéz volt megállni, hogy ne adjam be derekam és kezdjek el mosolyogni a hülye poénjain, de egy ideig még ment.
- Még mindig haragszom. - jelentem ki el halovány, enyhén fölényes mosollyal, lassan karba téve kezeim. Egészen addig legalábbis, míg közelebb nem lép ölelési szándékával, mert akkor leengedem őket és oldalra döntve fejem hagyom, hogy megöleljen. De amint megérzem illatát, inkább bőréét, mint mondjuk parfümjét vagy kölnijét, tovább húzódik mosolyom és végül én is átölelem. Majd mivel más dolga volt, el is engedtem, ellenben kihúztam övéből a pisztolyt, mert hiába ölhette meg most az őröket, attól még vannak hibbant rabok és a rendőrség is bármikor ránk szabadulhat, szóval nekem is kell pisztoly.
- Azt hittem válogatós vagy. - jegyzem meg, mikor önként jelentkezők után néz. Azért persze szemügyre veszem szemeimmel, mikor épp nem rám figyel. Tudom, hogy nálam valamivel nagyobb étvággyal rendelkezik, de még annál is több babusgatásra vágyik, így érthető, hogy feltételezem, hogyha én épp nem vagyok ott, akkor kielégíti magát mással. Szar volna, ha így volna, de valahol megérteném, másrészt inkább tudjak róla, ha valamelyik klónom épp az előbb nyamogott a nyakán. Mondjuk az most épp sértetlennek tűnik, de nem mindig szívják ki a nyakát az embernek.
where: prison when: autumn why: Just because.



If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
How to make prisoners escape like madmen? 2Ay55KV
There are things that never change.
I'm just like that...

How to make prisoners escape like madmen? K00DTnA
“When we stop looking for someone to
complete us, we find completion in ourselves.”
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
How to make prisoners escape like madmen? MgDPCO1
Life is short. Future doesn’t come
with any guarantees.
You want something in life, you gotta go for it.
★ családi állapot ★ :
How to make prisoners escape like madmen? 1XGrcX1
Not exactly loyal...
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
How to make prisoners escape like madmen? UKpL86Z
★ foglalkozás ★ :
Police Officer + pártfogó
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
649
★ :
What the hell have you done again?
How to make prisoners escape like madmen? FTwvyz0
Why? What does it look like?!
TémanyitásHow to make prisoners escape like madmen?
How to make prisoners escape like madmen? EmptyTegnap 17:24-kor

Escape
Az affektus, az erős vágy, a hatalom szenvedélyei, a szerelem, a bosszú, a bírvágy: a moralisták ezeket mind ki akarják oltani, kitépni, "megtisztítani" tőlük a lelket. A logika a következő: a vágyak gyakorta okoznak nagy szerencsétlenséget, bajt, következésképpen gonoszak és elvetendők. Az embernek meg kell szabadulnia tőlük: különben sohasem lesz belőle jó ember... Ez ugyanaz a logika, mint az, hogy: "ha fáj egy végtagod, vágd le".
A börtön. Nos, nem volt kellemes. Nem csak azért, mert nem az én világom volt az a fapadosnál is gyengébb légkör, ami ott volt, hanem a társaság sem tetszett. Nate még elment, de voltak nála rosszabbak is. Egy ideig tudtam korlátok közé zárni az indulataim, de nem sokáig. Egyre több balhém lett. Egy rabot megvakítottam, egyet megfojtottam egy törölközővel, egynek pedig álmában eltörtem a gégéjét. Jó párszor én is megjártam és volt, amikor csak az őrök közbenjárásával maradtam életben, így igen hamar el lettem zárva egy sötét lyukba az alagsorban, ahonnan csak nagy nehézségek árán eresztettek ki újra a többi rab közé, de folyamatosan szemmel voltam tartva.
Idejét sem tudtam már mióta lehettem a börtönben, de már nagyon ki akartam volna szabadulni, viszont ez a börtön olyan volt, mint egy koporsó, amit leszögeltek. Barátkozni és szervezkedni? Nem tudtam. Arra itt nekem nem volt lehetőségem. Utáltak és én is utáltam itt mindenkit. Legszívesebben mindenkit megöltem volna és hamarosan lett egy újabb balhém is, amikor az egyik rab azt hitte én leszek az új ribanca, így bepórábálkozott a folyosón. Dühödten vágódtam neki és könyököltem bele a torkába, majd ujjaimmal kiszúrtam a szemeit.
- Látom itt senki sem tanul! - hőbörögtem, mire két másik rab nekem esett és a vakegér is új erőre kapott, de az őrök szétkaptak minket és én is kaptam tőlük.
- Már megint balhézol:! Nem votl elég a múltkori?!

Közben odakinn egy rabszállító autó kanyarodott rá a börtönre. Új szállítmány érkezett a sittesekből, majd a kocsi le is parkolt. Átnézték a papírokat, majd mutatta a személyzet, hogy tolasson a bejárat elé. A sofőr így is tett, közben nyitották a bejáratot, hogy majd a rabokat be tudják kísérni. A sofőr és a kísérője kiszálltak, majd pisztolyt rántottak és lelőtték a börtön személyzetének tagjait, akiket eléjük küldtek. Ez már nem az a brigád volt, ami elindult a rendőrségről. Hogy velük mi történt? Valahol útközben elhaláloztak és átvették a helyüket. Gyilkosság történt.
A két férfi kinyitotta a rabszállító rakterét, ahol a sitteseket szokták őrizni, onnan pedig jó erőben lévő, izmos, de nem túlzottan gorilla alkatú férfiak trappoltak ki. Tizen voltak. Golyó álló mellényt viseltek, golyóálló arcpajzsot, kezükben géppisztoly volt és kesztyű fedte ujjaikat. Volt rajtuk szemüveg is, az egyik lencsén célkereszt volt.
Rohamléptekben indultak befelé az épületbe mindannyian és mindenkit lelőttek, aki a börtön dolgozója volt. A rabokat életben hagyták, de a fegyvőröket, takarítókat megölték. Volt köztük valaki, aki utolsóként sétált. Ő lehetett a főnök, mert nem volt rajta semmi védőruha, ami megvédte volna a lövésekkel szemben, és ő csak akkor lépett a folyosóra, vagy a terembe, miután az emberei megtisztították a terepet. Fekete öltönyszerű maskara volt rajta, tollakkal díszített vállappal. Fél szeme volt. Legalábbis egyik szeme látszólag vak, sérült szem volt, pedig csak kontaktlencsét viselt, de valójában igazán jól látott vele. Fegyvere viszont volt. Egy kése és egy pisztolya volt, de nem a kezében, hanem az övén. Önfeled, elegáns léptekkel követte a csapatát, a zsoldosait. A férfi Cale Braxton volt. Hogy honnan tudta meg, hogy itt van Nate? Megvannak a forrásai.
Hamarosan el is jutottak a terembe, ahol Nate volt, de addigra már riadót fújtak az egész börtönben, ám ez őket nem zavarta. A zsoldosok lelőttek minden őrt, majd félre álltak Cale útjából, aki úgy emelgette kezeit és integetett, mintha ő maga lenne a Dalai Láma, akit istenként imád a nép. Szélesen vigyorgott és még meg is hajolt.
- A köszönő leveleket a postacímemre kérem, vagy e-mailben, az ajándékokat pedig házhoz kérem! - vigyorgott, majd Nate felé nézett. Meglepettséget színelelt. - Ó NAHÁT! Szent vattacukor! - kapott arcához örömtelien, miközben az emberei a terepet kémlelték, hogy időben lőhessenek, ha baj van. - Tegyenek turmixgépbe, dobjanak rám epret és hívjanak vaniliás shakenek, ha ez itt nem Nate! - vigyorgott. - Hát nem a legjobbkor jöttem? Mit keresel te itt? - kérdezte vidáman, mégis szemrehányóan. - Te itt nyaralsz, miközben én otthon várlak a kedvenc vacsoráddal?! Hát illik ilyet?
Odalépett és ha hagyta, át is ölelte. - Na ki akar hazamenni? Kezeket fel! - nézett körbe a rabokon.
Alastair, Nate & Cale

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alastair Carver
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
How to make prisoners escape like madmen? GhH6
How to make prisoners escape like madmen? 4b6009f1e4c93c3b0958f1890cfbf6da6a4cb4b5
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Don’t worry if people think you’re crazy.
You are crazy.
How to make prisoners escape like madmen? 35afd79981d303a875ecff2a6dbcad2e86c2bb34
You have that kind of intoxicating insanity that lets other people dream outside of the lines and become who they’re destined to be.
♫ :
Empty spaces, what are we living for?
Abandoned places, I guess we know the score, on and on
Does anybody know what we are looking for?

Another hero, another mindless crime
Behind the curtain, in the pantomime

Just wanted to fit in
Everything I tried to be
Just wouldn't settle in

If I told you what I was
Would you turn your back on me?
And if I seem dangerous
Would you be scared?

Everything I touch isn't dark enough
That this problem lies in meI'm only a man with a candle to guide me

I'm taking a stand to escape what's inside me
A monster, a monster

I've turned into a monster
★ családi állapot ★ :
How to make prisoners escape like madmen? B2b069944bd3c0895ec3cfb196b698738de6f625
Cage me like an animal
A crown with gems and gold
Eat me like a cannibal
Chasing the neon throne
Breathe in, breathe out
Let the human in
Breathe in, breathe out
And let it in
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
How to make prisoners escape like madmen? Tumblr_p5blnaO0G01qlac5to6_400
★ idézet ★ :
Inside my heart is breaking
My makeup may be flaking
But my smile, still, stays on

I'll soon be turning, round the corner now
Outside the dawn is breaking
But inside in the dark I'm aching to be free
★ foglalkozás ★ :
Serial killer; Cop killer
★ play by ★ :
David Tennant
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
How to make prisoners escape like madmen? Tumblr_p5blnaO0G01qlac5to5_400
 
How to make prisoners escape like madmen?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Prisoners
» Jen & Toni - The escape
» Candy&Noah ~ Do not escape!
» " tie you up like a spider, can't escape " Jiang × Heidi
» Stay or escape? ~ Ryder & Donna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: