New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Brisea Rossi
tollából
Ma 18:04-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 17:57-kor
Charlie Hawkins
tollából
Ma 17:52-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 17:49-kor
Sterling Voit
tollából
Ma 17:36-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 17:21-kor
Charlie Hawkins
tollából
Ma 17:19-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 16:58-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 16:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

Aaron Jake Cunnigham
TémanyitásAaron Jake Cunnigham
Aaron Jake Cunnigham EmptyPént. Szept. 13 2024, 22:43
Aaron Jake Cunnigham
You'll miss the best thing in life if you miss hanging out with me. Just sayin’…

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Aaron Jake Cunnigham
Becenév
AJ, Aaron, Ronny
Születési hely
Philadelphia
Születési idõ
2002.07.23
Kor
22
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Rochester Institute of Technology (RIT), Electrical Engineering, még tanul
Foglalkozás
Diák, Gyakornok rendszermérnök
Munkahely
GE Aviation
Hobbi
Taekwon-do, snowboard, kosárlabda, foci

Csoportom:
Diák

Jellem
Röviden egy vicces és laza srác, aki még okos is. Ha belép egy szobába, azonnal megtölti azt élettel és nevetéssel. Olyan srác, akinek mindig van egy poén a tarsolyában, és akinek a mosolya annyira ragályos, hogy még a legkomorabb hangulatot is képes feloldani. A társaság középpontja, de nem az a típus, aki erőlteti magát, hanem akit az emberek önként körülvesznek, mert mellette mindenki jól érzi magát. Barátságot komolyan veszi, mindig lehet rá számítani, és kész kiállni mindenki mellett, aki fontos számára.

Edzésen viszont teljesen más, komoly oldalát mutatja. Harcművészetet gyerekkora óta űzi, így megtanulta a kitartást és a kontrollt, ami türelmesebbé tette. Ha célt tűz ki maga elé, mindent megtesz annak eléréséért. Amikor nem épp edzésen van, szívesen mesél a barátainak a legújabb sportélményeiről, és humorosan dramatizálja a vicces kudarcokat. Sosem veszi túl komolyan magát, és a hibáiból is képes poént csinálni.

Avataron:
Jeremy Irvine

Múlt

A Cunnigham család harmadik gyermekeként láttam meg a napvilágot Philadelphia-ban. Rajtam kívül még két nővérem van, elég nagy korkülönbséggel köztünk. Ennek ellenére mindkét tesómmal jóban vagyunk, de mégis a fiatalabbik nővéremmel vagyunk szorosabb kapcsolatban.

Elég hiperaktiv gyerek voltam, így a szüleim úgy döntöttek, hogy beiratnak Taekwon-dozni, hogy a túlzott energiámat levezessem. Mivel még kicsi voltam, így nem vettem komolyan és az edzők sem úgy bántak velünk, mint a tinédzserekkel vagy a felnőttekkel. Azért nekünk kicsiknek is kellett gyakorlatokat csinálni, de inkább volt szórakoztató az egész, mint egy kemény edzés. Sok játékos feladatot kaptunk, mint például akadálypályákon futkározni, párnákba rúgni, vagy egymással versenyezni gyorsaságban. Persze voltak olyan gyakorlatok is, amelyek a fegyelmet, a koncentrációt fejlesztették, de ezek is inkább játékos formában zajlottak, hogy ne veszítsük el az érdeklődésünket. A mozgás és a társaság nagyon élvezetes volt, így szinte észre sem vettem, hogy közben a fizikai képességeim is fejlődtek. Bár nem lettem világbajnok, a Taekwon-do segített abban, hogy fegyelmezettebbé és kitartóbbá váljak, miközben jól szórakoztam.

Gyerekkoromban a másik szenvedélyem a sport mellett a szerelgetés volt. Mindent szétszedtem, amit találtam a házban, majd össze is raktam őket. Igaz, utána már nem működtek, valószínűleg valamit kihagytam vagy máshova raktam, mint volt. Ahogy idősődtem úgy vettem újra elő ezeket, hogy működőre javitsam, ami néhány dolognál működött, némelyiknek meg örökre búcsút kellett vennünk, annyira tönkre tettem. Mivel nagyon szerettem apró elektronikai kütyüket bütykölni, így a szüleim karácsonyra megleptek egy elektronikai készlettel. Úgy gondolták, hogy legalább addig sem a működő tárgyakat teszem tönkre. Ebből a készletből tanultam meg az elektronika részleteit és alapjait. Minden délután, iskola után, valamit szereltem, és közben programokat írtam hozzá, hogy működjön. Apám számára nem volt kérdés, hogy szerelő legyek felnőttként. Nem érdekelte, hogy villanyszerelő vagy autószerelő leszek, mert látta a szemeimben azt a lelkesedést és imádatot, amit akkor érzett, amikor bemutattam neki a saját magam által készített kütyüket.

A fiatalabbik nővérem 8 évvel idősebb nálam, így nagyon sokat tudott segíteni a tanulmányaimban. Amikor a szüleim nem értek rá, akkor ő kérdezte ki az anyagot és magyarázta el, amit nem értettem. Így kialakult köztünk egy szorosabb kapcsolat. Igaz ezt már az idősebbik nővéremről nem mondhatom el, aki 10 évvel idősebb nálam. Ő már akkor élte a tinédzser éveit, így nem foglalkozott már velem annyit, mikor már a fiúk voltak az előtérben.

Az általános iskolát Philadelphia-ban végeztem, ahol két jó barátommal együtt minden hülyeségben benne voltunk. Imádtam minden percét, bár ezt anyámról nem mondhatom el - ő valószínűleg kevésbé élvezte a telefonhívásokat, amikben értesítették arról, milyen csínyt követtünk el éppen. Sajnos a középiskolát már csak elkezdeni tudtam ott. Amikor a szüleim bejelentették, hogy New York-ba költözünk, mert apám ott kapott egy jobban fizető állást, nem volt kérdés, hogy el kell fogadnunk az ajánlatot. Ráadásul a fiatalabbik nővérem is New York-ban kezdte az orvosi egyetemet. Bár szomorú voltam, hiszen ez azt jelentette, hogy új iskolába kellett járnom és el kellett hagynom a barátaimat, nem volt más választásom, mennem kellett. Azért is sajnáltam, mert az edzéseket sem tudtam itt folytatni, át kellett iratkoznom a new york-iba.

Az új iskolában nem éreztem magam kívülállóként, nagyon hamar beilleszkedtem, ami számomra is meglepő volt, hisz Philadelphia-ban mindig lehetett érezni a feszült légkört, amikor egy új gyerek érkezett az osztályba. Ebben a középiskolában kezdtem el igazán érdeklődni a lányok után. Így kezdtem el randizni és találtam meg az első szerelmet is, ami bár nem tartott túl sokáig, mégis nagyon sok mindent megtapasztaltam és rendkívüli élményeket nyújtott. Ugyanitt találkoztam össze három haverommal, akikkel ugyanaz volt az érdeklődési körünk, így könnyen megtaláltuk a közös szót. Az edzések mellett, volt még egy kis időm, hogy elkezdjünk egy közös projektet, amin leginkább az iskola után dolgoztunk. Egy robotot kezdtünk el építeni, amivel a célunk az volt, hogy megértse a felhasználó által kiadott parancsokat és azok alapján mozogjon, illetve biztosítson információkat. Nem egy egyszerű feladatot választottunk, de lefoglalt minket és fenn tartotta az érdeklődésünket. Ezt a projektet tovább vittük akkor is mikor már végeztünk a középiskolával és mindenki más-más egyetemre ment. Igaz, most már elég lassan és nehézkesen halad a fejlesztés, mert mindenkinek megvan már a saját élete, a tanulás, gyakornoki munka és persze a csajok. A csajok miatt szorult kicsit hátrébb a harcművészet, de így mint két danos fekete öves, nem számított annyira, hogyha nem vagyok ott minden edzési napon. Ilyenkor általában otthon gyakoroltam és edzettem, hogy ne essek ki az ütemből.

A külön projektek és az egyetemnek köszönhetően sikeresen bekerültem egy gyakornoki pozicióra az egyik reptérre, ahol a rendszermérnököknek segítem a munkájukat. Leginkább a gyakorlati óráimat itt töltöm, így azokat is sikeresen letudom és nem kell stresszelnem, hogy honnan lesznek meg a kreditek hozzá.

A komolyabb kapcsolat engem is megtalált, mikor összejöttem az egyik évfolyam társammal, akivel másfél éve vagyunk együtt. A suliban szólt, hogy szeretne velem beszélni az órák után a helyi kávézóban. Az a közös helyünk, mindig odamegyünk randizni. Egész nap alig vártam, hogy találkozzak vele, így elég lassan telt számomra az idő. Viszont, ahogy végeztem, már mentem is a kávézóhoz, ahol már ő is ott volt, mert neki hamarabb van vége az óráknak, mint nekem. Egy forró csókot nyomok az ajkaira, egyszerűen imádom, milyen édesek. Ahogy az arcát nézem, csillognak a szemeim. Bele vagyok zúgva és úgy érzem, hogy megtaláltam azt a nőt, aki kell nekem. Mint a villám úgy csapott belém a szakítás, mert erre tényleg nem számítottam. Elsőnek nem is fogtam fel, hogy mit mond, mintha minden lelassult volna körülöttem és minden elhalkult volna. Még azt is éreztem, hogy megállt a szívem egy dobbanásra. A kérdést sem tudtam feltenni, hogy miért, olyan hamar állt fel és sétált ki a kávézóból. Meg se várta, hogy felocsúdjak a meglepetésből vagy bármit is reagáljak rá. Sosem gondoltam volna, hogy a mostani volt az utolsó csókunk.

livin' in new york

Karin Bjorge imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aaron Cunnigham
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron Jake Cunnigham 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
22
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aaron Jake Cunnigham Tumblr_nau6ho9UIy1r9nwfzo6_250
★ idézet ★ :
Missing out on me means missing out on the best part of your day!
★ foglalkozás ★ :
Diák, Gyakornok rendszermérnök
★ play by ★ :
Jeremy Irvine
★ szükségem van rád ★ :
Nővérkém < 3
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Aaron Jake Cunnigham 54deba468729f340f5b40dc2829c7fb861b8dfbf
TémanyitásRe: Aaron Jake Cunnigham
Aaron Jake Cunnigham EmptyVas. Szept. 15 2024, 09:51
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Aaron!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Imádom az egyszerű, de mégis nagyszerűségét a karakterednek. Azt hogy csupán egy huszonkét éves suhancról van szó, de mégis megannyi apróság veszi körül, ahogy bemutattad apránként az életének fontosabb lépéseit, amikkel mind-mind egyre jobban színezted ki őt. Aaron mindenképpen egy nagyon átlagos, de mégis hihetetlenül jófej srácnak tűnik így első ránézésre. Olyasvalakinek, akivel tényleg bárki szívesen barátkozna, szívesen lenne a közelében és hallgatná a humorát. Engem mindenképpen megfogott! Aaron Jake Cunnigham 2624752903
A lány miatt meg remélhetőleg nem fog túl sokáig szomorkodni, noha meg kell mondanom, hogy az a szakítás még engem is villámcsapásként ért, egyáltalán nem számítottam rá. Ugyanakkor fiatal még, bőven van ideje megtalálni az igazit, szóval ne tessék túl sokáig csüggedni!  Aaron Jake Cunnigham 2451935670
Na de nem is húzom akkor tovább a drága idődet, elfogadlak és egyben meg is ragadom annak lehetőségét, hogy sok sikert kívánjak neked itt New Yorkban, meg az iskolában, meg mindennel is! Aztán jólegyél!  Aaron Jake Cunnigham 690269075

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters
mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron Jake Cunnigham Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Aaron Jake Cunnigham NQ5U54a
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Aaron Jake Cunnigham 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Aaron Jake Cunnigham 0VyzYwH
★ idézet ★ :
“You must never be fearful about
what you are doing when its right.
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
373
★ :
Aaron Jake Cunnigham KPxvVeZ
 
Aaron Jake Cunnigham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aaron & Wyatt
» Flor x Aaron - Can you help us?
» Aaron & Lena
» Aaron Bennett
» Cherry & Aaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: