New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 3:35 pm-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 3:09 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 3:03 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 2:54 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 2:36 pm-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 1:58 pm-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 1:49 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Aaron Bennett
TémanyitásAaron Bennett
Aaron Bennett EmptyVas. Okt. 15, 2017 12:54 am
Aaron Bennett

Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Aaron Bennett
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
Manhattan, 1985. May. 08.
Kor:
32
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
nőtlen
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York, Konzervatórium
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Drogelhárítási részleg, osztályvezető helyettes
Ha dolgozik//Munkahely:
New York-i rendőrség
Hobbi:
úszás, boksz, futás, főzés, takarítás
Play by:
Sebastian Stan

Jellem
Nem véletlenül tartozom a hivatali szervek közé, a családunk minden egyes tagja egy fontos szakmát választott magának, többek között a tűzoltóság, a mentők, és jómagam a rendőrség szolgálatában. A szüleim a munkájuk révén ismerkedtek meg egymással, az apám a hetvenkettes körzet tűzoltóparancsnoka, az édesanyám pedig a város mentőhelikopter szolgálat diszpécsere. A véremben van az elhivatottság, a tenni akarás. A természetemet apai ágról örököltem, mert amilyen vehemens vagyok, olyan szinten tudom kordában is tartani azt. A dühömet a megfelelő körülmények között eresztem ki, legyen az síkfutás, úszás, bringázás, és a kedvencem a boksz. A testmozgás segít koncentrálni, és kikapcsolni az agyamat, hogy ne egész nap a munka járjon benne. A lényegre összpontosítok. A fél életemet a szolgálat teszi ki, rendkívül kevés időm van egyébbel foglalkozni, ezért a barátaimat is innen válogatom ki. A drogelhárító részleg osztályvezető helyettese vagyok Owen Cavanaugh irányítása alatt, aki egyben a legjobb barátom is. A hosszú évek sikeres társulása végül kinőtte magát egyfajta dac és védszövetséggé. Ismerem a titkait, a feleségét, de még a gondolatait is, és ez fordítva is igaz. A bőbeszédűség nem erősségem, inkább magamban agyalok, nem fecsegek feleslegesen, mert aki sokat beszél, az hazudik. A rendszeretet, és az egészséges életmód megszállottja vagyok, imádok főzni, és takarítani is, ami egy férfi esetében igen ritka. A táplálkozásra nagyon odafigyelek, a káros szenvedélyeket, mint az alkohol, cigaretta, és más tudatmódosító szerek használata nagy ívben elkerülöm, ennek az egyik oka a hivatásom, a másik pedig egy magánéleti trauma. Az öcsémet nem is olyan régen veszítettem el egy autóbaleset miatt. Wyatt mondhatni kilógott a családból, nem találta a helyét, de a szüleim, és én is hittünk benne, hogy idővel ki fogja nőni, de óriásit tévedtünk. Egy másik társával együtt a helyszínen meghalt, a kocsiban tartózkodó két másik személyt pedig kórházba szállították…ezek közül az egyik konkréten a barátnője volt. Cherry…nos ő egy érdekes kérdéskör számomra. Gyűlölöm az elvárt eszméket, nem akarok megházasodni, sem elköteleződni, sok társammal szemben elégedett vagyok a mostani életvitelemmel, és nem akarok lemondani róla. A nők bonyodalmakat hoznak, és én az egyszerűség híve vagyok. Nem játszom meg magam, az igazat mondom, kertelés nélkül. A legtöbb esetben fáj, de megtanulható, és aki képes ezután is elviselni, nos…talán még az is meg lehet, hogy jóban lesz velem. Az elköteleződés nem az én műfajom, a magánéleti szükségleteimet civilizáltan oldom meg.

Múlt
A szarházi fajankó azt hiszi, hogy ezt ép bőrrel megúszhatja. A fogaim összekoccannak, és legszívesebben a fejét a falba verném, mert végre sikerült kézre keríteni, de a nyamvadt bürokrácia késlelteti az ügy előremenetelét, mert mindenkinek jár egy tenyérbe mászó ügyvéd, aki kihúzza a seggét a szarból, de én ugyan nem fogom elengedni. Owen szabadságon van a felesége miatt, ami szokatlan, de néha neki is jár egy kis kikapcsolódás. A munkámba tartozik a kihallgatás, és a nyugalom felszínen tartása, de ha olyan ember kerül a kezeim közé, aki nemcsak a környék egyik legnagyobb elosztója, hanem két kislány életének a kioltója is, akkor nincs kegyelem. Ordíthatják a fülembe, hogy álljak meg, de már így is hajszálon függ a türelmem, és ha még egy beszólás, vagy elégedett felhang, akkor kiütöm a picsába, vagy szétloccsantom a fejét.
- Ismerted őket…a körzetedben sétáltak, amikor tüzet nyitott egymásra a két banda….egyikőtök sem sérült meg, de Lily, és Savannah Hamilton ott veszítették el az életüket. Egy hét, és egy tizenkét éves kislányról beszélünk…Jay. Leszarom, hogy ki a főnököd, tőlem az atyaúristen is lehet, de innen nem mész ki…amíg be nem vallod, hogy te lőtted le őket…értetted? – csapok az asztalra idegesen, már tikkelek is a bal szememre. A hajam leizzadt, mire ezt a csirkefogót a lábánál fogva húztam ki a raktárépületből. Az ártatlanság védelmére hivatkozott, és ügyvédet akart mindenképp…csak éppen én nem engedtem neki, hogy akár egy csepp vizet is kapjon.
- Nem…ismertem őket. Hol van már az ügyvédem? – a rágózás, és ez a hetyke vállrándítás az utolsó momentum, ami átrepít a másik oldalra. Szépen fogom magam, kilépek az ajtón, és a legközelebbi járőrnek biccentek. Körülnéz a folyosón, hogy jól látott-e, de nem hülye, így septiben ott terem előttem.
- Igen…uram? – a kérésem nem egyértelműen kimondott, de meg fogom tenni.
- Úgy érzem most kellene egy kazettacsere a fenti kamerába. Intézze el legyen szíves…tíz perc elegendő lesz. – rándul meg a szám széle a mosoly következtében, és amikor megfordulok, hogy becsukjam az ajtót, már egyértelmű, hogy nem a normális keretek között fogunk játszani.
- Eddig én voltam a Mikulás, de befejeztük Jay. Neveket, és okokat kérek, amiért egy bandaháborúban két gyerek vesztette el az életét. – az asztalon át rángatom fel, és nem kímélve a torkát egy kicsit meggyömöszölöm.
- Mit képzelsz magadról…te szartad a spanyolviaszt? Szerinted nem tehetek keresztbe neked? Megmondom, hogy mi lesz…két perc múlva dalolsz, és fogsz is, mert ha nem, akkor egyesével töröm el az ujjaidat, és nem lesz egy árva lélek sem, aki hinne neked ebben az épületben, sem felvétel, hogy ez a beszélgetés megtörtént közöttünk. – nyomom neki a falnak az ipsét, és a fegyveremet előkapva a tarkójához igazítom.
- Ketyeg az órád…és hidd el megteszem. Nem kímélted őket… - fújtatok, de úgy berezel, hogy dalolni kezd.
- Gaspard volt…ő Clay egyik embere. Nem figyelt oda, és eltalálta őket véletlenül. – az agyam elszáll, végig se kell hallgatnom, mert olyan szilánkosra töröm az ujjait, hogy még a nevemet is megjegyzi örökre. Kimerülten lépek ki a helyiségből, amikor az egyik kollégám tart felém megviselt arccal.
- Bennett…személyes telefon. Az apád az. – ez pedig mindennél többet mond.

***
Az apám már hamarabb kiért a helyszínre, mint én. Nem jutottam szóhoz, és fel se akartam fogni. Wyatt autóbalesetet szenvedett három társával együtt, de állítólag ketten már a helyszínen az életüket vesztették. Bíztam benne, hogy nem ő lesz az, hinni akartam a lehetetlenben, de amikor megláttam az apám arcát…már tudtam. Az öcsém halott, és ő is keresi a szavakat erre. Az elsők között értem ki, és még annyi tájékoztatást kaptam, hogy a barátnője életben maradt, de jelenleg nem bírtam koncentrálni semmire. A szüleim mellett kellett volna lennem, de szétesett a világom. Az este még felhívtam Wyattet, de megint nem jutottunk dűlőre. Veszekedtünk egy sort, és rám csapta a készüléket. A légszomj hirtelen tört rám, forgott velem a világ. Anya még nem is tudott róla, mert ma este nem volt szolgálatban. Ordítani lett volna kedvem, magamat hibáztattam a halála miatt…egyszerűen képtelenség volt elhinni, hogy már nincs. Nem is emlékszem, hogyan mentem el a Central parkba, de valahogyan egyszer csak ott ültem már az egyik kietlen padon, és magam elé bámultam. Elítéltem a drogokat, az alkoholt…de aznap este…szétzúztam magam. Törlésre vágytam. Az öcsém halott volt.

mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron Bennett 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Aaron Bennett Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Aaron Bennett Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aaron Bennett 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Aaron Bennett 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
TémanyitásRe: Aaron Bennett
Aaron Bennett EmptyVas. Okt. 15, 2017 1:35 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Aaron! Very Happy
Már a jellemzésedet olvasva tudtam, hogy egy igazán erős karakter lapját olvashatom, aki megszolgált azért, hogy olyan munkája legyen, amilyen. Nem semmi, hogy az egész családod ezen a pályán dolgozik, minden elismerésem nektek és köszönjük, hogy mindent elkövettek a város lakóinak biztonságáért Aaron Bennett 2624752903
Lapodat olvasva pedig csak még jobban megismerhettünk, hogy milyen dolgokat tartasz fontosnak az életedben például. Az, hogy nem hagytad annyiban a két kislány halált és meg akartad tudni az igazat, engem nagyon megérintett, hiszen gyereked sincs és mégis... Az viszont, ami utána történt az cseppet sem kellemes dolog, sajnálom, ami a testvéreddel történt, nehéz időszak következik a családod számára, de remélem sikeresen átvészelitek. Aaron Bennett 2624752903
Mielőtt játékba kezdenél, kérlek látogasd meg a foglalókat, azután meg már semmi sem tart vissza, üdv itt! Aaron Bennett 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Aaron Bennett 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Aaron Bennett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaylee Bennett
» a kis Bennett
» Bennett Oakley
» Caldwell & kis Bennett
» Lopez & kis Bennett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: