New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

Felix J. Bianchi
TémanyitásFelix J. Bianchi
Felix J. Bianchi EmptyCsüt. Aug. 29 2024, 00:05
Felix J. Bianchi
life is soup, and I am a fork

Karakter típusa
Keresett
Teljes név
Felix Justin Bianchi
Becenév
Felix, a családjának Felice
Születési hely
Queens Hospital Center
Születési idõ
2000.12.31
Kor
23
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
határozott heteró
Családi állapot
reménytelen
Tanulmányok
Columbia//irodalom BA (2019-2023)
Foglalkozás
mindenes
Munkahely
Woodhaven
Hobbi
olvasás, írás, jóga, főzés, kvízműsorok, csillagok, videójáték

Csoportom:
Munkások

Jellem

Szóval… kedves naplóm? Vagy mit kéne ilyenkor írnom? Olyan nehéz ezt az egészet elkezdeni, pedig a neten azt ígérték, hogy ettől minden sokkal könnyebb lesz… „Válaszolja meg őszintén az alábbi kérdéseket, hogy közelebb kerüljön önmagához. A válaszokat senkinek nem kell megmutatnia, legyen tehát teljesen őszinte!” Jó vicc, lol… na jó, próbáljuk meg. (Caroline, ha megtudom, hogy beleolvastál, kitekerem a nyakad!!!)

Mi az, amire túl sok időt fordítasz?
Hű, ez egy nehéz kérdés. A csillagok bámulására, a családomra, hogy tökéletesítsem a kakukkfüves gombalevesem receptjét, hogy végre megkapjam az új kasztot a kedvenc játékomban (és hogy csodáljam Agatha haját, ahogy megcsillan rajta a Woodhaven tompa lámpáinak fénye…)

Mi az, amire nem fordítasz elég időt?
Magamra. Azt hiszem.

Zavar, ha valakinek a jelenlétében elsírod magad?
Igen. A könnyeim az enyémek, nem tartoznak senki másra.

Mikor kételkedtél utoljára önmagadban?
Minden egyes nap kételkedem magamban. De komolyan.

Fontos számodra, hogy mit gondolnak Rólad mások?
Igen. Még mindig túl fontos.

Boldog volt a gyermekkorod?
Amennyire csóró szülők csóró szétszivatott gyerekeként az lehet… annyira igen. Mármint érted, a családom csodás a maga módján, a két kis ikermajomért ölni tudnék, de apa sosem tett úgy, mintha különösebben érdekelné, hogy vagyok, anya pedig néha úgy érzem, néha levegőt sem tudna venni Carlos atya nélkül. És akkor egész életemben én voltam az a fura srác, aki egyszerűen nem illett sehová, senki nem akar vele barátkozni. És tudod mi az, ami ennél is rosszabb? Amikor az ilyen srácoknak egyszerre lesz fogszabályzója és szemüvege. Életem legpokolibb három éve volt. De amúgy meg volt egy csomó jó dolog is benne, mikor Federico bácsi minden hónapban elvitt csillagász túrára, vagy amikor Adriana néni beengedett maga mellé a konyhába, vagy a mikor a könyvtáros Mrs. Bellmonte könyvajánlót tartott nekem, és aztán szeretettel hallgatta az élménybeszámolóm. Szóval passz. Milyen egy tankönyvi boldog gyerekkor?

Gyakran figyelmezteted az embereket a hibáikra?
Nem. Nem tudom? Kérdezz meg valaki mást. Szerintem amúgy nem, mármint ki vagyok én, hogy bárkibe is belé kössek? Nem vagyok én beton. És különben is, bennem is van elég hiba, nem kell másokban is keressek.

Mi az, amiben tényleg jó vagy, és akár a legjobb is lehetnél?
Legjobb? Semmiben. Nem is tudom bármi, amiben legalább egy kicsit jó vagyok, és nem csak azért csinálom, mert élvezem.

Melyik az a könyv, amelyik mély benyomást tett rád?
Nem tudok egyet választani. Minden életszakaszomnak megvan a maga nagy felfedezése, útmutatása. Érted, tíz évesen a Harry Potter volt, és akkor még elhittem, hogy lehetek olyan talpraesett kis varázslókölyök én is. Meg akkor még azt hittem, hogy a jó barátok sosem szúrnak hátba, jóban-rosszban kitartunk majd egymás mellett és a történet vége boldog lesz. Aztán sajnos felnőttem. Most talán… nem is tudom, a Tavaszi vizek, Turgenyevtől.

Az lett belőled, aki lenni szerettél volna?
Hát, már említettem, hogy kiskoromban Harry Potter akartam lenni. Csak aztán kiderült, hogy nem vagyok hozzá elég okos és bátor. Előtte amúgy asztronauta akartam lenni, de az asztmám meg a rossz látásom meg az ilyen apróságok miatt kiderült, hogy az sem jöhet szóba. Aztán egészen az egyetem végéig úgy gondoltam, hogy író akarok lenni, csak jött az élet, és érted, velem sem volt túl kedves. De most nagyjából boldog vagyok. Szóval igen?

Adsz még egy második esélyt?
Akár harmadikat is.

Mitől lesz az otthonod az otthonod?
Az állandóan zajos konyhámtól, a szanaszét heverő dolgaimtól, a padlótól a plafonig érő könyvespolcoktól, a háttérben szóló halk zenétől, a vaníliás illatosítótól.

Maradandó nyomot hagysz az emberekben?
Ebben biztos vagyok. Senki nem képes egységnyi idő alatt ennyi szó értelmetlen eldarálására, mint én. Ó, és senkit nem lehet ennyire könnyen zavarba hozni vagy ennyire jól ugratni.

Mi az, amivel egy borzasztó nap után újra gatyába rázod magad?
Kifekszem a csillagok alá a legjobb barátommal és egy üveg borral.

Igent, vagy nemet mondasz gyakrabban?
Igent, a csudába is.

Terjed rólad valami pletyka?
A Woodhaven-ben kiről nem?

Ki ismer a legjobban Téged?
Én sem ismerem igazán magam, hogy várhatnám el másoktól?

Miért vagy hálás a szüleidnek?
Anyukámnak mert tisztességesen felnevelt, apukámnak... Mert próbált támogatni magához mérten.

Hirtelen esel szerelembe?
Ne beszéljünk erről. Jó? Csak erről ne.

Nehezen kérsz szívességet?
Szeretek mindent egyedül megoldani, akkor is, ha úgy tűnik, hogy nem fog menni. Szóval azt hiszem, igen.

Melyik az a dal, ami mindig jobb kedvre derít?
A Herkules betétdala. Tudod, amit a múzsák énekelnek Herkulesről. Nem lehet megállni, hogy ne táncoljon rám az ember.

Érzékenyen reagálsz a kritikára?
Igen. Próbálom nem kimutatni, de nagyon mélyen tud érinteni, még ha jogos vagy építő szándékú is.

Hogyan képzeled el a jövőd?
Jelenleg abban az életszakaszban vagyok, hogy azt sem tudom, holnap mit szeretnék csinálni. Szeretném kitalálni, mi az, ami boldoggá tesz, aztán család, gyerekek, boldog öregkor. Vagy valami ilyesmi.

Mi az, amit a legtöbb ember nem tud rólad?
A pizzát a külső szélétől haladva befelé eszem. De felejtsd el az ananászt. És a ketchupot is. Azért még olasz vagyok, az istenit!

Mindig az igazat mondod?
Igen, vagy legalábbis azt, amiről azt hiszem, hogy az az igazság. Jó, majdnem mindig. De hát mindenki szokott füllenteni, nem?

Szívesen vagy egyedül?
Főleg egy hosszú, emberekkel teli nap után. Néha úgy érzem, egyszerűen besokallok és szükségem van a saját csendemre.

Ugyanaz az ember vagy, aki korábban voltál?
Szerencsére már csak nyomokban. Nagyjából.

Inkább kérdezel, vagy szívesebben válaszolsz?
Inkább válaszolok. Látod.

Ki vagy te, amikor senki sem lát?
Egy ABBA rajongó, aki énekel főzés közben; egy megcsömörlött irodalmár, aki hogy visszahozza az irodalom iránt érzett szerelmét, csöpögős lányregényeket olvas; egy piperkőc fiú, aki szeret sokáig habfürdőzni és zöld arcmaszkot kenni az arcára (igen fiúk, a bőrápolás igenis fontos!); valaki, aki néha üresnek érzi önmagát.

Milyennek látnak mások?
Egy hadaró, de olykor inkább csak habogó, szociálisan rettentő kínos, zavarba ejtően furcsa, talán érzéketlen srácnak, aki még mindig tizenhatnak néz ki. Valakinek, aki túl sokat szorong, túl sokat beszél, de túl keveset cselekszik.

Avataron:
Robert Sheehan

Múlt

Uram, adj türelmet
- Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod... - Édesanyja mellett térdepel a templom kemény fa térdeplőjén. Világos vászon rövidnadrágját csinos nadrágtartó rögzíti kockás inge felett. Aprócska kezeit szorosan összekulcsolva, szemét összeszorítva hallgatja ahogy az egyik oldalt az anyukája, a másik oldalt a nagymamája mormolják a gyülekezet többi tagjával és Carlos atyával az imádságot. Kinyitja csokoládészín szempárját, már-már dacosan emeli fel boglyas fejét, és farkasszemet néz az oltárképre festett Jézussal.
- Kedves Isten! Nem tudom, hogy szabad-e így beszélnem hozzád. Remélem nem haragszol meg, de kérni szeretnék tőled valamit. Szeretném, ha visszaadnád a régi anyukámat. Aki sokat mosolyog, és énekel, és játszik velem. Ezt az anyukámat is szeretem, de lehetne, hogy visszakapom a régit? Megígérem, hogy nagyon jó leszek! - Csak gondolatban szól az Atyához, mert azt már tudja, hogy Isten mindent hall, amit gondol. Reméli, tiszta szívből reméli, hogy ezt is hallotta, és tud segíteni neki ebben a hatalmas kérésben.
Öt és fél éves. Ez az első emléke.

Hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni
Nem tudja, hogy mikor kezdődött. Olyan, mintha mindig is így lett volna. Hogy ő a kapafogú, a hülye, a vaksi. Aztán az idióta, stréber, buzi. Hülye, köcsög, kívülálló, nyomorék, bolond, girhes, szánalmas kis geci. Egy senki, akit senki sem szeret. Megszokta, hogy kigúnyolják, elveszik a holmijait, megkergetik, bezárják, megfenyegetik, megverik. Megszokta, hogy ő a kívülálló, a különc, a senki, akit senki sem szeret. Otthon? Nem mesélte el. Eszébe sem jutott, hogy a szüleit ilyenekkel terhelje. Egyszerűen csak azt gondolta, hogy ezt érdemli. Hogy igazuk van. Őt nem lehet szeretni.
A tanulásba és az olvasásba menekült. Apró cseppnyi gyógyírként hatottak rá a tanáraitól kapott elismerő szavak, az állandó dicséretek. Bár nem tudták teljes mértékben ellensúlyozni a hangadóktól kapott támadásokat, de mégis, valamiféle értelmet adtak a napjainak. A könyvek jelentették számára a teljes biztonságot, a menekülő utat a valóságból. Arról ábrándozott, hogyha egyszer elkerül innen, ő is írni fog, mert túl sok mindent kell elmondania, amit nem hallgatnak meg.

Adj bátorságot, hogy megváltoztassam amit lehet
Ösztöndíjat kapott a Columbian. Szerény körülmények, kiváló tanulmányi eredmények, jó ajánlások. Valahogy az interjúra is összeszedte magát annyira, hogy meggyőzze a felvételiztetőket. És azt érezte, hogy ez a mennyország. Elkezdett megnyílni, barátkozni, csodálattal járt be az órákra, amiken remekül teljesített. Elkezdte felfedezni mindazt, ami kamaszkorában kimaradt: alkohol, cigaretta, bulik, egyéjszakás kalandok. Elkezdte felvállalni önmagát, azt, aki mindig lenni akart, akit nem engedtek megmutatni eddig. Lassan építette a kapcsolatait, de annál biztosabban. Az a néhány ember, aki mellett akkor elköteleződött, azóta is a legfontosabb számára a családja után.

És adj bölcsességet
Ott ült az ágyán, a diplomájával a kezében, és kitört belőle a keserves, vigasztalhatatlan zokogás. Pedig örülnie kellett volna. Megcsinálta, elsőként szerzett diplomát a családban. Ráadásul az álom szakon, azon, amire vágyott.
Nem tudja, mikor ment minden félre. Talán már a harmadik évben is érezte, hogy kezd belefásulni, hogy egyszerűen elege van mindenből. De a teljes kiégés, igen, abban biztos, hogy az utolsó évben jött el. Nincs rá észszerű magyarázata, hiszen elvileg végre boldog volt. Csak gyakorlatilag nem. És tudta, hogy csak akkor lesz az, ha valami teljesen mást csinál, mint eddig.
Gyerekkora jelentős részét Adriana nagynénje mellett, a konyhában sertepertélve töltötte, aztán a gimi alatt többször besegített Umberto bácsiék éttermében, és az egyetem alatt egy kis bölcsészkávézóban dolgozott, hogy ne a szüleinek kelljen támogatnia őt míg tanul. Így amikor összeszedte magát néhány nap önmarcangolás és búbánat után, egyértelműen kikristályosodott az út a gasztronómia, és így a Woodhaven felé.

Hogy a kettő között különbséget tudjak tenni.
Ötlete sincs, honnan szedte össze azt a bátorságot, amivel megkérdezte Agathát, hogy volna-e kedve elkísérni a soron következő családi ebédre. Igazából nem is nagyon emlékszik rá, hogy hogy történt meg végül, csak arra, hogy a lány igent mondott. Meg arra, hogy összevissza hadovált valamit arról, hogy ez véletlenül sem randi, csak tudja, hogy milyen egyedül van a lány, az ő családja meg mennyire szereti az új embereket, és hogy milyen nagyon szívesen látnák az asztalnál. Már megint azt csinálta, amit mindig, ha ilyen helyzetbe kerül, totálisan elvesztette a kontrollt a beszédközpontja felett, és válogatás nélkül elkezdett hadarni hülyébbnél hülyébb dolgokat. Egyszer kellett volna összeszednie magát normálisan, és akkor sem sikerült.
De végülis mindegy is, mert most itt toporog az utcán a lányra várva. Nem tudja, hogy melyiküket lepte meg jobban, hogy elfogadta az invitációt. Gondolkozott, hogy hozzon-e virágot, csokit vagy valami egyebet, de arra jutott, hogy az nagyon ijesztő lenne, hiszen ez nem egy randi, de akkor mégis úgy tűnne, hogy ez az, és bármennyire szeretné, hogy az legyen, tisztában van vele, hogy a lány nem erre szerződött.
Éteri mosoly terül el arcán, mikor meglátja közeledni kollégáját, majd gyorsan rendezi arcvonásait, hogy csillogó szemű golden retriver helyett mégis valami emberi formában tudja üdvözölni a lányt. Épp csak elindulnak, mielőtt kitör belőle a szóáradat. Már megint.
- Az ikerhúgaim valószínű rád fognak ugrani. Tudod, Camilla és Caroline. Borzasztóak tudnak lenni, csak úgy mint a nagymamám, aki minden harmadik percben meg fogja kérdezni, hogy mikor jössz hozzám. Mármint feleségül, érted. Szuper kínos lesz, ezért ne haragudj, tényleg tökre bocsi, de tudod milyenek a nagymamák, szeretnék ha az unokáik minél hamarabb megházasodnának és gyorsan összehoznának néhány dédunokát is. Apukám elég távolságtartó fickó, de amúgy rendes, anyukám pedig... hát valószínűleg elmond egy áldást rád. Vagy nem tudom, remélem nem csinál ilyesmit. Azt amúgy mondtam már, hogy tényleg olyanok vagyunk, mint amilyennek ezt elképzeled? Mármint nagyon sokan vagyunk, egyszerre kiabálunk minannyian, ráadásul félig olaszul is. De ne aggódj, majd izé, fordítok ha nem érted.

livin' in new york

Reagan Moore, Caesar Harlow and Agatha Ross-Meyer imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Felix J. Bianchi
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Felix J. Bianchi 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
life is soup, and I am a fork
★ családi állapot ★ :
reménytelenül szerelmes
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Felix J. Bianchi D00e1ee8d8fb469ff1552293ffab773c
★ foglalkozás ★ :
mindenes//Woodhaven
★ play by ★ :
Robert Sheehan
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Felix J. Bianchi Tumblr_mlet8hQviw1r38vzto1_500
TémanyitásRe: Felix J. Bianchi
Felix J. Bianchi EmptyPént. Aug. 30 2024, 19:35
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Felix!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy lélek, ami nem vágyott másra csak szeretetre és megértésre.
Nagyon tetszett a lapod, mert végtelenül átérezhető volt a karakter helyzete, remekül átadtad folyamatosan a hangulatot és szerintem Felix végtelenül szeretetre méltó. Én legalábbis a soraidat olvasva biztosan megkedveltem.  Felix J. Bianchi 3673325056

Az olvasás és a fantáziavilág volt a menedéked, ahol mindent megkaphattál, amit csak szerettél volna és ez vált a jövőd céljává. Milyen fájdalmas az, amikor már ott van... éppen csak egy karnyújtásnyira az, amire olyan nagyon vágyunk és mégis egyszerűen kicsúszik az ujjaink közül, mert időközben valahol, valami eltörött. Felix J. Bianchi 864166795
Hülyeséget csinálni és beszélni zavarunkban teljesen emberi dolog, de látod, még így is igen volt a válasz a lánytól, akinek olyan nehezen tetted fel a kérdést magaddal invitálva egy nem randira. Felix J. Bianchi 3673325056
Nagyon érdekes vagy, úgy érzem rengeteg lehetőség rejlik benned és valami azt súgja, hogy még rengeteg izgalom vár rád, így nem is tartalak fel tovább! Sok sikert kívánok neked! Felix J. Bianchi 2451935670

Színt és rangot admintól kapsz majd, a foglalókat és a játékteret azonban máris beveheted. New York már a tiéd is!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.
mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Felix J. Bianchi 3f403e40e1a52de6f3d7f70aca1fb0ae1c86f400
Felix J. Bianchi 8908979c91924f0e3c875a8b6d0fb4633085e0e7
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Felix J. Bianchi Dc1ad63382219f33f92a13ceba3637205ed64c1c
★ családi állapot ★ :
hers..
Felix J. Bianchi 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Felix J. Bianchi 18cbb1f0da7ae5015e571ed5b462114ddce379af
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
489
★ :
Felix J. Bianchi E2283e2b581cb5fe1543489847d55efb335e199e
 
Felix J. Bianchi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Felix S. Han
» we're so different | Ellie & Felix
» Felix&Nikoletta
» lie to me ~ Felix & Rachel
» tell me who you want to be ⇾ Caleb & Felix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: