New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 7:16 pm-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 7:07 pm-kor
Abigail Roux
tollából
Ma 7:02 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 6:35 pm-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 6:34 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 6:10 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 6:08 pm-kor
Ada Summers
tollából
Ma 6:05 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
38
26
Egészségügy
27
15
Hivatal
6
12
Média
42
26
Munkások
28
17
Oktatás
10
7
Törvényszegõk
12
35
Üzlet
21
20
Összesen
195
183

unbubblerebubble ~ Jiang & Alice
Témanyitásunbubblerebubble ~ Jiang & Alice
unbubblerebubble ~ Jiang & Alice EmptyPént. Júl. 05, 2024 12:35 am

Jiang & Alice
Apa mindig arra tanított, hogy idegenekkel nem szokás szóba állni, követni őket a kocsijukhoz pedig végképp nem jó választás. Ha az ő szava nem lett volna elég, ott volt nekem mindkét nagybátyám, akik közül az egyik állandóan óva intett arra, hogy mit nem szabadna csinálnom, a másik pedig megtanított rá, hogy hogyan tudok a leghatékonyabban orrba vágni valakit, anélkül, hogy az én kezem törne el. Ez persze mind hasznos volt, de voltak helyzetek, amikor kénytelen voltam olyan emberekhez is hozzászólni, akiknek aztán nem mutatkoztam be és nem lettünk világi jó barátok. Azt persze idővel megértettem, hogy nem leszek minden sarki boltosnak és virágárusnak az ismerőse, de attól még továbbra is ott élt bennem az a megmásíthatatlan ellentét, hogy ha idegekkel nem állunk szóba, akkor csomó szolgáltatást úgy kellene igénybe vennem, hogy egy totális bunkónak néznek, amiért nem kommunikálok megfelelően.
Azt már az itt tartózkodásom alatt bőven megtanultam, hogy ez a hely nem olyan biztonságos, mint otthon volt Sydney és hogy jobb, ha bizonyos helyeken nem is nézek túl sokáig valakire, mert a végén belém köt majd. Lay fogai voltak a legjobb példa arra, hogy miért nem érdemes rossz környéken rosszkor lenni. De ki mondja azt meg nekem, hogy nem lehet bármelyik hely egy adott pillanatban rossz hely? A dínók sem azért haltak ki, mert volt amelyik jó helyen volt, volt amelyik nem. Jó, most hirtelen nem tudnám pontosan elmondani mi történt, hogy a dínókból manapság már csak kőolajat csinálunk és kalandparkot, de hogy lehetne már olyan, hogy az összes úgy pusztult el, hogy ráesett egy meteor? Mindegy... Majd megkérdezem apát, ha felérek hozzá.
Nem sűrűn leptem őt meg a munkahelyén, mert tudtam, hogy csak húznám az idejét a fecsegésemmel, amire nem mondaná meg, hogy zavaró, inkább csak kedvesen végig hallgatna és inkább túlórázna azért, hogy a végén befejezze időben a feladatait. Szóval végső soron akármennyire szeretem apát, csak beugrottam hozzá, mert otthon felejtette az ebédjét és ebéd nélkül biztosan nem fog tudni gondolkodni, mert a szellemi munka is rengeteg energiát fel tud használni. Én már csak tudom, hiszen mindig amikor Layvel együtt tanulunk és tényleg koncentrálnom kell a feladatokra, akkor egy idő után annyira éhes leszek, hogy nem tudom tovább folytatni.
Nem igazán figyeltem oda a liftre várakozókra, és arra, sem, hogy melyik emeleten hányan szállnak ki, de végül csak ketten maradtunk a szerelvényben, aminek az ajtaja végül lassan becsukódott, mi pedig száguldottunk tovább az emeletek között, amíg... Hatalmas zökkenéssel meg nem álltunk. Sikítva húzódtam a sarokba, ami egy kicsit talán túlzás volt, de úgy éreztem mégis abszolút mértékben kötelező. Talán meghallották az épületből és már rohannak is segítséget kérni.
- Elnézést! - Tágra nyílt szemekkel, ijedten meredtem az idegen férfire, aki szerencsére nem tűnt sem sorozatgyilkosnak, sem cukros bácsinak, de hát sosem lehet tudni, ezért nem mozdultam a lift tőle ellentétes sarkából, csak még jobban nekisimultam a fém doboz falának. - Ön szerint is beragadtunk? - Az állammal a nyomógombos panel felé intettem, ami elég messze volt ahhoz, hogy ne lássam rajta villogni a vészcsengőt. - Nem próbáljuk meg értesíteni a portát? - Vagy bármilyen helyet, ahová be van kötve ez a nyavalya, hogy jöjjenek értünk és szedjenek innen ki minket. Nem akarok a hatodik emeletről lezuhanni és feladni az életemet.
- Vajon mennyi ideig elég az az oxigén, ami itt bent van? - Talán kicsit túlspilázom ezt az egészet, de sosem lehet tudni. Valójában elég nagy szerencsénk van, hogy egy ekkora liftbe szorultunk be, mert itt van hely mindkettőnknek leülni.


ruha | 567 | mind mindhalunk Shocked |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you
mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
unbubblerebubble ~ Jiang & Alice D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
unbubblerebubble ~ Jiang & Alice 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
unbubblerebubble ~ Jiang & Alice E01c118b6437cc1f55a7f73757470e21b44648a0
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
unbubblerebubble ~ Jiang & Alice 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
unbubblerebubble ~ Jiang & Alice Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
 
unbubblerebubble ~ Jiang & Alice
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1am ; Dae Il & Jiang
» Jiang Zhou
» we're already ~ Joan & Jiang
» In wonderland with Alice ~
» who you are; Alice & Hailee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: