New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kazimir Smirnov
tollából
Ma 00:41-kor
Eilis V. Blanchet
tollából
Tegnap 23:58-kor
Marion Arceneaux
tollából
Tegnap 23:46-kor
Milo Salazar
tollából
Tegnap 23:42-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Tegnap 23:40-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Tegnap 23:34-kor
Eilis V. Blanchet
tollából
Tegnap 23:32-kor
Grayson Connor
tollából
Tegnap 23:15-kor
Tristen Woo
tollából
Tegnap 23:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
24
Diákok
46
30
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
42
30
Munkások
30
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
35
Üzlet
25
22
Összesen
210
195

a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara
TémanyitásRe: a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  EmptyVas. Jún. 16 2024, 14:44

To Aleyna
Nem elég, hogy nagy családban nőttem fel, az állatok szeretete sem állt távol tőlünk sosem. Mindig volt a családban legalább egy-két szőrmók, akik amellett, hogy jó társaságnak számítottak, sok mindenre megtanítottak minket, például valódi felelősségvállalásra, gondoskodásra, rendszerre és önzetlenségre. Természetesen nem mindenkire lehet ezt a szemléletet ráerőltetni, aki egészen másképp képzeli az életét, de bennem ezek és az állatok szeretete elég mély nyomot hagytak. Pont ez és még ezer más indok miatt nem hagyhattam ott a kiskutyákat. Sőt, ha lenne lehetőségem, időm és energiám, és beleférne a hétköznapjaimba, tudnék elég időt szánni rá, akkor egész biztos magamhoz is vennék egyet, de sajnos jelenleg reálisan nézve erre nem sok lehetőségem van. A szoros beosztás, a folyamatos rohanás mellett többet lenne szegény egyedül otthon, mint amennyit tudnék vele foglalkozni, így meg nincs értelme.

Mindenre számítok, csak arra nem, hogy épp itt, épp most, épp ilyen körülmények között futok össze egy régi ismerőssel, akivel évekkel ezelőtt megszakadt a kapcsolatunk… De pontosan miért is? Nem tudnék egy jó indokot sem felhozni, hiszen nem vesztünk össze, nem volt köztünk semmi olyan konfliktus, ami ezt eredményezte volna, egyszerűen csak… más irányba sodort minket az élet, a beszélgetések megritkultak, ellaposodtak, aztán teljesen megszűntek. Mekkora véletlen kell ahhoz, hogy egy ekkora városban mégis teljesen véletlen újra összefussunk? Ha jellemző lenne rám az ilyen szemlélet, akkor égi jelnek is vehetném, de inkább csak ismét bebizonyosodott, hogy a világ sokkal kisebb, mint amilyennek azt gondoljuk.

- Már nem számolom az éveket - legyintek kuncogva. Ha ennyi évet engedtünk is elszaladni a barátságunk mellett, most végre lesz időnk felvenni a fonalat, vagy akár bepótolni az elszalasztott időt. De mielőtt saját magunkkal foglalkoznánk, van három kis szőrmók, akiknek minél előbb kell a szakszerű ellátás, mielőtt valami komoly bajuk esne. Aleyna kérésének megfelelően követem őt hátra, a színfalak mögé, ahol egy vizsgálóban kötünk ki végül.

- Nem, nem, de elég közel állnak hozzám az állatok. Régebben gyakran jártam ide sétáltatni, mostanában viszont nem igazán van rá időm sajnos. - Láttam már hasonlóan pici kutyákat, árva kölyköket, beteg, magukra hagyott állatokat, de én személy szerint behozni még nem hoztam be az utcáról állatot ide. Igazából talán még szerencsésnek is érzem magam, amiért még nem kerültem olyan helyzetbe, hogy ez megtörténjen. - Csodálkozom, hogy még nem futottunk itt össze korábban - elgondolkodva vonom össze a szemöldökömet, mert ha mindketten többször is megfordultunk már itt, a nagy számok törvénye alapján akár korábban is találkozhattunk volna.

- Én sem értem, de megvan róluk a véleményem - sóhajtok, kényelmesen a vizsgálóasztalra könyökölve. - Persze, el sem mozdulok innen - bólintok mosolyogva, aztán ismét minden figyelmemet a három kis vonyító kölyöknek szentelem, amíg Aleyna vissza nem ér a hírekkel. - Sietsz valahova? - kérdezem felegyenesedve, a vállam fölött abba az irányba mutatva, amerre vélhetőleg a kennelek vannak, bár innen elég nehéz betájolni magam. - Van kedved kivinni valakit sétálni? - Ha már itt vagyunk, és esetleg mindketten ráérünk, akkor akár hasznosan is eltölthetjük ezt az időt, és amellett, hogy egy kis időt töltünk együtt, kutyáknak is adhatunk átmeneti szabadságot.

BEE



I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.
mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  5c5bfea0ad0c6344e8e0cc3ce8e952b508e504c0
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  45bad6fcc156d57dffaa40efce5efbefe1a3fcbf
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  742ae34f61646c3532f823f6c4b6ac965573fbd3
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  D63063a7d42cdc8b26e6157804a8e56398611390
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
124
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  8baf9fa26ce158791b2cc68417a0c3a0c8400374
TémanyitásRe: a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  EmptySzomb. Jún. 15 2024, 11:46

to Clara
Itt dolgozni igazán megterhelő tud lenni és nem a miatt, mert sok a munka, hanem sokkal inkább lelkileg képes megviselni az embert ez a hely. Semmi kétség se fér ahhoz, hogy itt olyan emberek szoktak munkát vállalni, akik szeretik az állatokat, mert másképpen nem is lehetne helytállni, de pontosan ebben rejlik a buktatója is az egésznek, mert sokszor nagyon szörnyű állapotban kerülnek ide az állatok. Néha felfordul még az ember gyomra is, máskor meg dühünkben szinte felrobbannánk és közben a lelkünk is sérül, mert az állatok szenvedése, elveszettsége és fájdalma ránk is hatással van.  Emlékszem, hogy amikor először találkoztam egy borzalmas állapotban lévő kutyával, akkor utána sokáig nagyon elveszettnek éreztem magam és Lucy segített abban, hogy miként is lehet ezt „túlélni”. Dühített az, hogy valaki képes volt ekkora szörnyűségre és nem tehetek semmit se azért, hogy többé más állattal ezt ne tegye meg, mert azt se tudtuk ki követte el. Ugyanakkor, ahogy hatással tud lenni ránk az, ha egy embert borzalmas állapotban látunk, ugyanúgy megvisel minket, ha egy állatot látok szörnyű állapotban.
Tudom, hogy gyakrabban is jönnöm kéne, mert mindig elkél plusz egy kéz, de sajnos nincs rá lehetőségem már és valójában ha véget ér a nyár, akkor majd még inkább nem fogok tudni jönni, maximum csak hétvégente, mert ha sikerülnek a vizsgáim és kézhez kapom a diplomámat, akkor majd várni fog az álommunkám is. Szerencsére a gyakorlat alatt is minden jól alakult, így örömmel várnak vissza, ha szeretnék majd tényleg a szakmámban elhelyezkedni.
Sok mindenre számítanék, de arra nem, hogy egy régi ismerős fog visszanézni rám, amikor közelebb lépek a nőhöz. Meglepettség könnyedén kiül az arcomra és le is fagyok pár pillanat erejéig, hiszen ahogy mondani szokták a mai világban nem olyan nehéz tartani a kapcsolatot azokkal, akikkel akarjuk, de valójában néha még is abbamaradnak a beszélgetések, eltűnnek a chatek és mindenki éli a saját kis életét. Pontosan ez történt velünk is. Kisebb fajta bizonytalanság megbújik a hangomban, mert simán lehet csak nagyon hasonlít valakire, akit hajdanán ismertem, de amikor kiejti a nevemet, akkor egyértelművé válik, hogy jól gondoltam és valóban ő az. Elmosolyodom és továbbra is eléggé meglepetten mérem végig őt, hiszen megannyi éve már annak, hogy nem láttam. – El se hiszem, hogy tényleg te vagy az. Mennyi ideje is? – hirtelen magam sem tudnám megmondani, hogy mikor is láttuk utoljára egymást, de valahogy a gimi utáni években szakadt meg a kapcsolatunk. Mind a kettőnket túlzottan beszippantott az egyetemiélet. Az ölelése szakit ki a gondolataimból, amit mosollyal az arcomon viszonzok és kicsit meg is szorítom őt. Ez nagyon hihetetlen, főleg, hogy csak a szerencsén múlott, hogy most megint egymásba botlottunk megannyi év után.
- Csak dolgoztam, de néha még visszaszoktam nézni és segíteni, ha tudok. – az pedig a jövő zenéje lesz, hogy vajon a későbbiekben mennyire lesz időm benézni vagy éppen besegíteni, mert az álmomat nem akarom félrerakni a menhely miatt, még ha imádom az állatokat is és szívügyemnek tartom azt, hogy megpróbáljak segíteni rajtuk. Érdeklődve hallgatom mindazt amit mesél, majd én is a dobozba pillantok és szomorúság kiül az arcomra. Már legalább a dühömet el tudom rejteni. Komolyan azt kellene kirakni étlen és szomjan, aki ezt tette ezekkel az édes kölykökkel. Picit dühösen fújok egyet, de ennél nagyobb teret nem engedek a frusztrációmnak. – Köszi, hogy nem hagytad őket az útszélén és elhoztad ide. Gyere, vigyük be hátra. – ismételten barátságosan csendül a hangom, majd kikerülöm Lucyt és elindulok a hátsóhelységbe. Lerakom ott a vizsgáló asztalra a dobozt, óvatosan kiemelem az egyik kutyust és szemügyre veszem. Egyet kell értenem, hogy nagyon is jól felmérte a helyzetet. – Nagyon precíz leírást adtál. Te is dolgoztál ilyen helyen, vagy kutyákkal foglalkozol? – Kíváncsian pillantok rá, hiszen nem tudom, hogy végül mi is lett a munkája vagy mik történtek vele az elmúlt hosszú évek alatt. – Nem értem, hogy lehet valaki erre képes. – motyogom az orrom alatt és megint sóhajtok egyet, de visszarakom a dobozba a kutyust, mert jobbnak látom azt, hogy egyből szóljak a dokinak, mert szakértő kezekre van most szükség. Nem akarom, hogy a csöppségeknek még nagyobb bajuk essen. -  Megkérhetlek arra, hogy várj meg itt? Szólok a dokiknak, hogy jöjjön és nézze meg őket. Kint van az udvaron, pár pillanat az egész. – Válaszát követően pár percre magára hagyom, sietve beszélek Thomassal és Zoval, hogy mi is a helyzet. Végül egyedül érkezem vissza, mert kérnek még pár percet hogy befejezzék azt, amiben éppen benne vannak.  
- Mindjárt jönnek, pár perc. – a lányról ismételten a kutyákra siklik a pillantásom, akiket aggódva fürkészek. – Meg szeretnéd majd várni a vizsgálatok eredményét, vagy esetleg inkább menjünk el valahova? – tudom, most érkeztem és nem vet rám túl jó fényt, hogy máris felajánlom azt, hogy akár el is mehetünk innen, de láb alatt se akarok lenni.  Tudom, hogy Thomas  és Zo nagyon is összeszokott páros, na meg nekem hiába hadoválna orvosi nyelven, a felét nem szoktam még ennyi idő után se megérteni. Ezért is szoktam inkább a kenneleknél lenni vagy az etetésben részt venni, meg a nyíltnapom. A leltárt is rám lehet bízni vagy a könnyebb eseteket. Viszont azt is tudom, hogy egy ilyen hely képes nagyon megviselni néhány embert, ezért is ajánlom fel Clarának, ha megérkezik Thomas, akkor akár el is mehetünk. Mármint ha van ideje, mert gyakran az emberek csak behozzák a talált állatokat, aztán rohannak is tovább.




There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
120
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
TémanyitásRe: a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  EmptySzer. Jún. 05 2024, 13:43

To Aleyna
A racionális gondolatok vezetnek a menhelyre, ahol meglepetésemre nagy felfordulás vár, bár igazság szerint pontosan tudom, mire kellett volna számítanom egy ilyen helyen, hiszen nem idegen a környezet, ráadásul kóbor állatok mindig voltak, vannak és lesznek is, akiknek az ellátására sosincs elég ember. Többen válnak meg a kedvenceiktől, mint ahányat a menhelyek elbírnának, ez köztudott, de így szembesülni vele, testközelből látni a pörgést, hallani hátulról a kutyák ugatását, látni a sok, de még így is kevés embert, akik próbálnak erejükön felül teljesítve mindent megtenni, hogy az itt lévő állatoknak mindent megadjanak, amire szükségük lehet, amíg szerető családba kerülnek, mégis ledöbbentő látvány. Korábban már többször is megfordult a fejemben, hogy ha időm engedi, a sétáltatáson túl én magam is jobban kivegyem ebből a társadalmi munkából a részemet, de minden egyes alkalommal arra a következtetésre jutottam, hogy alkalmatlan lennék rá; túl érzékenyen érint, ha szenvedő, szomorú állatokat látok, és az időm nagy részét bármiféle hasznos tevékenység helyett maximum sajnálkozással tölteném. Nem véletlen “csak” sétáltatni vállaltam be régebben is a kutyákat, hiszen akkor őket és magamat is ki tudom szakítani ebből a környezetből. Nem lenne egy nap sem, amikor nem roncsként mennék haza innen, bár biztos vannak pillanatok, amikor megéri; amikor egy kutya gazdára talál, amikor az új gazdi hatalmas mosollyal az arcán átveszi a pórázt, a kutya pedig érzi, szinte tudja, hogy végre jó helyre kerül. Csak sajnos ezt a jót sok rossz ellensúlyozná: amikor új kutyát hoznak be, amikor beteg kutyát hoznak be, amikor egy már családba került kutyát visszahoznak, amikor egy kutya nagyon hosszú ideje csak szomorúan néz ki a kennelből, mert még mindig nem szerette meg senki annyira, hogy hazavigye. Egy szónak is száz a vége, hosszabb távon ez nem nekem való környezet.

A kérésnek megfelelően türelmesen várok a soromra, miközben próbálom a kiskutyákat viszonylag nyugton a dobozban tartani, bár amilyen kicsik, olyan elevenek a maguk ügyetlen módján. Mindössze pár lépés után szétcsúsznak a lábaik, látszólag tájékozódni sem igazán tudnak még, a látásuk is elég gyenge lehet, hiszen épp csak nyitva vannak a szemeik. Két hetesnél nem lehetnek idősebbek, még bőven a mamájuk mellett lenne a helyük. Kíváncsi lennék, vele mi történhetett vajon. A szívem szakad meg a nyüsszögésüket hallgatva, és igazából ez az egyetlen tényező, ami miatt többször a tekintetemmel keresem az órát. Én ráérek, különösebb dolgom nincs, ami miatt sietnék bárhova, de ez a három csöppség láthatóan - és hallhatóan - nagy drámának éli meg minden egyes itt töltött percet. Próbálom őket simogatni, csitítgatni, nyugtatgatni, de mindhiába, éppen ezért is ér nagy megkönnyebbülésként, amikor valaki végre úgy dönt, mi következünk.

- Iiiiiiiigen… - meglepetten, nagyokat pislogva nyújtom el a választ, amikor megpillantom a hang tulajdonosát, aki eleinte csak kísértetiesen hasonlít egy kedves régi ismerősre, aztán rájövök, hogy nem egy hasonmással van dolgom, hanem valóban ő áll előttem. - Aleyna? - kérdezek vissza bizonytalanul, habár mostanra elég nyilvánvalóan felismertük egymást. - Te jó ég - halvány mosolyra húzódnak ajkaim, ahogy tudatosul bennem szép lassan a helyzet. Lassan felállok, a dobozt óvatosan a földre rakom, attól tartva, hogy a székről a nagy mozgolódás közepette leesnének, és közelebb lépek rég nem látott barátnőmhöz. - Már nem is emlékszem, mikor láttalak utoljára. - Régen sok időt töltöttünk együtt, egészen közeli barátok voltunk, akiket az évek elsodortak egymástól. Amint sikerül feldolgoznom a meglepetést és a viszontlátást, a kettőnk között lévő távolságot egy öleléssel szüntetem meg pár pillanat erejéig. - Itt dolgozol te is? - kíváncsiskodom, közben pedig leguggolok a kiskutyákhoz. Ha tudtam volna, hogy itt dolgozik egy régi ismerősöm, akkor hezitálás nélkül hoztam volna ide, de helyettem a véletlenek sorozata is a lehető legjobban alakította ezt a helyzetet. - Egy sikátorban találtam őket ebben a dobozban. Alig van nyitva a szemük, nem lehetnek idősebbek két hetesnél. A mamájuknak semmi nyoma nem volt, a doboz le volt zárva, szerintem valaki meg akarhatott szabadulni tőlük - vázolom fel sóhajtva röviden a helyzetet, ahogy találtam ezt a három picit, akik innentől kezdve remélhetőleg sokkal jobb körülmények között fognak élni, mint életük első két hetében.

BEE



I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  5c5bfea0ad0c6344e8e0cc3ce8e952b508e504c0
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  45bad6fcc156d57dffaa40efce5efbefe1a3fcbf
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  742ae34f61646c3532f823f6c4b6ac965573fbd3
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  D63063a7d42cdc8b26e6157804a8e56398611390
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
124
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  8baf9fa26ce158791b2cc68417a0c3a0c8400374
TémanyitásRe: a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  EmptyHétf. Május 27 2024, 17:32

to Clara
Szerencsére a mai napra sikerült szabaddá tennem magam és úgy döntöttem, hogy kicsit kiszellőztetem a fejemet, vagyis ma nem fogok a könyvek felett görnyedni. Szükségem volt  arra, hogy kicsit eltereljem a gondolataimat a vizsgákról, vagy éppen arról, hogy mi is lesz az után, ha a diplomát végre megkapom. Néha akadtak kételyeim, hogy biztosan jó pályát választottam-e, helyt fogok tudni állni, vagy ez túlzottan nagy falat lesz számomra, amit a testvéreim teljesen megértettek és szerintük normális, hogy ilyenkor kicsit elbizonytalanodik az ember. A nővérem még mesélt arról az időszakról is, amikor ő járt hasonló cipőben, még a legcikisebb sztorikát is elmesélte, hogy kicsit jobb kedvre derítsen. Abban pedig az idősebb testvéreim mind egyetértettek, hogy biztosan jó pályát választottam, hiszen imádom a gyerekeket és ők is imádnak engem.
Kicsit izgultam amiatt, hogy mit is fognak szólni a régi munkahelyemen, hogy csak úgy megjelenek, még ha tudtomra is adták, hogy bármikor is jövök, akkor is örömmel fognak látni. Főleg, mivel nem voltam zöldfülű és pontosan ismertem a menhely működését is. Azt pedig már tudtam, hogy mindig jól jön plusz egy kéz, mert mindig akad teendő. Ennek köszönhetően pedig kicsit bűntudatom is volt, hogy mostanában ennyire ritkán jöttem, de a kutyasétáltatás és egyetem mellett nem sok időm jutott még a menhelyre is. Na jó, valójában kicsivel többször is jöhettem volna, ha Maxwell nem élvezne elsőbbséget, hiszen vele is egyre több időt töltöttünk együtt az első randit követően, amit még számos követett, legalábbis amikor az ideje engedte, hiszen a munkája és a tanulmányaim mellett nem volt mindig egyszerű összeegyeztetni a dolgainkat, de eddig sikeresen vettünk minden akadályt. Igen, újra boldog voltam és igyekeztem nem hagyni azt, hogy a múltban szerzett sebeim elbizonytalanítsanak, vagy csak a boldogságom útjába álljanak. Ami néha nehéz volt, mert ott volt a félelem, hogy esetleg idővel ő is rájön arra, hogy nem vagyok annyira érdekes, vagy csak jobbat is találhatna nálam, de eme gondolatokat megtartottam mindig magamnak és a közelében az ezt duruzsoló hangok el is halkultak. Ő képes volt elcsendesíteni az elmémet, vagy ha éppen kiborultam a suli miatt akkor is türelmesen végighallgatott, majd pedig egyszerűen szavakkal vagy tettekkel megpróbált lecsillapítani, megnyugtatni.
Pár pillanat erejéig haboztam, amit igazán magam se értettem, hiszen annyira régóta nem jártam itt, talán két hete és tényleg megértették, hogy az egyetem miatt nem tudok annyit itt lenni. Ilyen az, ha az ember mégis hajlamos ok nélkül is kicsit túlaggódni a helyzeteket. Bárcsak ezt is egyszer le tudnám vetkőzni és kevésbé lennék olyan, aki képes akkor is stresszelni, amikor semmi oka nincs rá.
Alig, hogy beléptem az ajtón és köszöntem, máris valaki karon ragadott. Sietve pillantottam Lucyra, aki magával rántott az egyik hátsó helységbe, majd tudatta velem, hogy a lehető legjobbkor érkeztem, mert emberhiányban vannak, mert Zach lebetegedett és valaki most hozott talált kutyakölyköket is, miközben ő éppen egy örökbefogadást intéz. Zo és Thomas meg valahol hátul vannak a kenneleknél. Sietve bólintottam és máris követtem kifelé Lucyt, aki egy pillanatra megtorpant és szorosan megölelt. Viszonoztam az ölelését, hiszen nem csak munkatársak voltunk hajdanán, hanem barátnők is.
- Jó napot! – lassú léptekkel sétáltam a nő felé, aki újabb lakókat hozott. Remélem, hogy lesz még hely nálunk is és nem kell majd máshova irányítanom őt. Főleg, hogy Lucy elmondása szerintem legalább 10 perce várakozik. - Aleyna Poyraz vagyok. Lucy mondta, hogy kiskutyákat talált. - hangom továbbra is barátságosan csendült, majd amikor a szőkeség felemelte a fejét, akkor meglepettség költözött az arcomra.
- Clara? – hajdanán sok időt töltöttünk együtt, aztán egyszerűen elsodrottunk egymás mellől, ami néha megesik a barátokkal is. Kicsit meglepetten pislogtam párat és a tanácstalanság eléggé könnyedén leolvasható volt az arcomról. Simán lehet tévedek, hiszen már mennyi ideje is nem láttuk egymást? Maximum ez nagyon ciki lesz, ha valójában nem ő az, hanem valaki máshoz van szerencsém.




There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
120
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Témanyitása reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  EmptySzomb. Május 25 2024, 22:59

To Aleyna
Az évnek ebben a szakában szeretem a reggeleket viszonylag korán kezdeni, amikor a hűvös hajnalok még kellemesen hatnak, mielőtt a betontenger elviselhetetlenné hevülne; amikor a hűs szellő még jólesően cirógatja a karomat emlékeztetve rá, milyen jóleső a szabadban lenni, mielőtt még a bőröm szinte szó szerint leolvadna a helyéről. Ez az egyetlen problémám van a várossal, amit már lett volna időm megszokni, de valahogy a mai napig nem ment. Szeretem, amikor már feléledt a természet, amikor a kopár fák helyett zöld levelek üdvözölnek minden nap, amikor már nem kell több réteg ruhát magamra aggatnom reggel, amikor megfogan az ember fejében az ötlet, hogy nyaralást szervezzen. Viszont a betondzsungel hősége, amit egész késő tavasztól kora őszig el kell viselni, a mai napig valami olyan, amit nehezen viselek. A régi szokásomat felelevenítve futással indítom a reggelt, és rá kell döbbenjek, mennyire jól is esik. Sokkal fárasztóbbra sikerül ez a rövid kör, mint amilyenre emlékeztem, de azt hiszem, ez van, ha az ember sokáig elhanyagolja a futást. Idő lesz, mire ismét visszaszokik hozzá a testem. A futás utáni hűvös zuhanyt követően, még mielőtt a metró felé venném az irányt, az épület melletti sikátor felé fordulok, hogy a lakásban összegyűlt szeméttől megszabaduljak. A szokásos szeméthegyen átküzdve magam a saját fekete zsákomat a legközelebbi kukába lendítem, amikor a hatalmas fém tároló melletti egyik dobozból furcsa, nyöszörgő hangok szöknek ki. Hirtelen hátrébb ugrok ijedtemben és óvatosan vizslatni kezdem a kartondobozt, ami most már mozog is, mintha a belső falait döngetné valaki. Közelebb hajolva már kezdem felismerni a hangokat, és a pillanatnyi ijedtségem hirtelen átfordul valami egészen mássá. Gyorsan guggolok a doboz elé, hogy felnyithassam azt és aggodalmasan pillantok végig az odabent kuporgó kiskutyákon, akik alig lehetnek idősebbek pár naposnál. A három kis foltos csöppség esetlenül próbál kimászni a dobozból, hogy szabadulhassanak eddigi fogságukból, amibe valami szívtelen ember kényszerítette őket. A szívem szakad meg értük, ahogy nyöszörögve, valószínűleg a mamájukért sírdogálva igyekeznek menekülni teljesen érthető okból. Ijedtek, gondolom éhesek és szomjasak is lehetnek, kicsik, törékenyek, és ki tudja, mióta lehetnek itt. A döbbenettől ledermedve nézem a kicsiket, közben pedig azon jár az eszem, hogy miféle ember lehetett képes ezt megtenni ezzel a három kiskutyával, de próbálom gyorsan elhessegetni ezeket a gondolatokat, legalább egy időre, amíg kitalálom a megoldást. A legészszerűbbnek az tűnik, ha elviszem őket valahova, ahol gondjukat tudják viselni, mivel a gazdájuknak egész biztos nem kellenek. Kézenfekvő megoldás lenne egy menhelyre vinni őket, ott biztos tudják, mire lesz a kicsiknek szükségük. A leggyorsabb megoldás, amit most ki tudok találni, hogy keresek egy olyan taxist, aki hajlandó állatokat is szállítani. Szerencsére New Yorkban nem olyan nehéz ilyet keríteni, mivel alapvetően engedélyezett a kutyák szállítása taxiban, ha a sofőr másként nem határoz. Egész hamar sikerül leintenem egyet, aki nem ellenkezik és a kért menhelyre visz minket. Hamar kiderül, hogy miért is ilyen segítőkész; mindig is mentett kutyáik voltak otthon, ezért a szívén viseli a kidobott állatok sorsát. A csupán néhány perces út alatt a csöppségek végig sírva forgolódnak a dobozban, nyugtalankodnak, és ez csak fokozódik, amikor a menhelyre érve meghallják az ottani kutyák ugatását. A recepcióst régi ismerősként üdvözlöm, habár egy ideje már nem volt időm eljönni kutyát sétáltatni, ahogy régen szoktam, a kapcsolatok attól még megmaradtak. Pár perc türelmet kérnek, hiszen épp egy örökbefogadást bonyolítanak le, addig a folyosón ülök le ölemben a dobozzal.

BEE



I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  5c5bfea0ad0c6344e8e0cc3ce8e952b508e504c0
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  45bad6fcc156d57dffaa40efce5efbefe1a3fcbf
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  742ae34f61646c3532f823f6c4b6ac965573fbd3
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  D63063a7d42cdc8b26e6157804a8e56398611390
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
124
★ :
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  8baf9fa26ce158791b2cc68417a0c3a0c8400374
TémanyitásRe: a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
a reunion long overdue (+ some furry friends) - Aleyna & Clara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michelle x Jude - Long long workday...
» Long day, long night
» Aleyna & Maxwell
» Aleyna & Sebastian // The new dog
» Aleyna Poyraz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: