New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

1am ; Dae Il & Jiang
TémanyitásRe: 1am ; Dae Il & Jiang
1am ; Dae Il & Jiang EmptyVas. Aug. 20 2023, 15:56
Jiang & Dale

Hibás lenne azt állítani, hogy nincsenek itt barátaim, New Yorkban. Sosem voltam az a túlzottan visszahúzódó típus - nyilván megvoltak a magam határai, de jóval kevésbé jellemző rám, hogy magamba forduljak. Az öcsém és én ebben jócskán különböztünk, ő inkább megtartotta magának azokat a nehézségeket, amelyeket én már megosztottam volna egy baráttal. Ha nem tettem volna, Joan úgyis kiveri belőlem - képletesen -, és akkor már kevésbé sértette az önérzetemet, ha némi kéretés után én magam mondtam el neki azt, ami aktuálisan a vállamat nyomta, mintha ő könyörög érte. A főnököm különben is kifejezetten jó volt abban, hogy mesterien zsaroljon azzal, hogy kényszerszabadságra küld, mert ha máson jár az eszem, nem tudom a megfelelő precizitással és odafigyeléssel végezni a munkámat. Ebben lényegében igaza volt, és ha valamivel spirituálisabb lennék, talán még abban is hallgatnom kellett volna rá, ahogyan egykor feldolgoztam Yaya elvesztését. Mégis, azt gondolom ha több időbe is telt, megfelelően talpra álltam belőle és ma elmondhatom magamról, hogy nem vagyok egy végletekig traumatizált ember, aki ne tudna mások támasza lenni az életben, mert egykor engem is ért valamilyen trauma. Lehet, hogy jó karrierutat választottam, amikor maradtam a céges ügyeknél és nem vállaltam azt, hogy mondjuk ügyész, vagy büntetőjogi ügyvéd legyen belőlem. Ebben a tekintetben abszolút felnéztem Yoon Baek-ahra, aki még egy családot is menedzselt a munkája mellett.
Ha vágytam is valaki tanácsára jelenleg Ah Innal kapcsolatban, nem tudatosan választottam a Brooklyn Inn-t, még csak abban sem lehettem biztos, hogy Jiang dolgozni fog. A csillagok állása ugyanakkor biztosan nekem kedvezhetett, mert ha valaki kendőzetlenül megmondja nekem, ha épp hülyeséget csinálok, az éppenséggel az a fickó lesz, aki újra meg újra úgy köp bele mások poharába, mintha ne lenne tisztában vele, hogy ezzel bűnrészessé tesz. Nem mintha tervezném beköpni, amiért ilyen módon leckézteti meg a bunkó parasztokat - legyünk őszinték, azokról van szó.
- Nem tudom neked milyen biológia tanárod volt, de nem hiszem, hogy ez így működik - jelentem ki szórakozottan, már-már félig bele is nevetve a szavaimba. - Amúgy meg fogadok az összes újszülött pont ugyanúgy néz ki, szóval akár össze is keverhetnénk, hogy melyik kié. - Eddig csak kollégák, vagy ismerősök gyerekeit láttam - eltekintve azoktól az ultrahang képektől, amelyeket Yaya és én megőriztünk, és amelyek ma is ott lapulnak valahol az édesanyámnál -, és azt kell mondjam, hogy hasonló adottságokkal rendelkező szülőknél tényleg nem lehetett volna megmondani, hogy melyik ki gyereke, a születésük pillanatában. Hiába magyarázza mindenki, hogy a baba orra olyan, mint valamelyik szülőé, szerintem azt csak belehallucinálják. Persze azt is aláírom, hogy egészen más érzés a saját gyerekükről nyilatkozni, mintha valaki máséról lenne szó. De ez mind az ő élményük, az én kezemben eddig mindig csak valaki másnak a gyereke volt.
- Nézd, én ügyvéd vagyok, nem életvezetési tanácsadó. De én is csak emberből vagyok. - Jókedvűen nevettem fel. Én, meg az életvezetési tanácsok... Ha a top tíz legjobb tanácsomat kellene összegyűjtenem azzal kapcsolatban, hogyan lehet túlélni, az első háromban benne lenne, hogy minden esetben legyen otthon alkohol, vagy egy közeli hely, ahol kiszolgálnak vele. Ez pedig valljuk be, nem a legegészségesebb lehetőség. Az emberek részegen egyébként is hajlamosak még nagyobb hibákat elkövetni. - Ki akasztott ki ennyire? - Kíváncsian pillantottam felé, miközben az eddig pulton fekvő alkaromat megemeltem, hogy a tenyerembe támaszthassam az államat, ezzel minden figyelmemet Jiangnak szentelve.
- Gyilkossági ügyekkel még nem foglalkoztam, de ha elég ügyesen rendezed el, elintézem, hogy ne csukjanak le. - Persze megpróbálkoztam volna vele, de reméltem, hogy üres ígéretet teszek ezúttal és nem kapok hamarosan telefonhívást a börtönből Jiangtól, hogy meglépte a dolgot. Nem fogom azt mondani, hogy nem nézem ki belőle, hogy ne tudna eltenni valakit láb alól, mert gyakran azok az emberek lepnek meg a leginkább, akikből nem lehet kinézni bizonyos dolgokat. Ezt az éjszakánként való fentlétemből és a közben fogyasztott bűnügyi műsorok miatt tudtam csak kijelenteni. Mindenesetre ha engem kérdeznek, Jiang stabilabbnak tűnt annál, hogy hirtelen ámokfutásba kezdjen és lemészároljon valakit. De az is lehet, hogy néhány ital után már szimplán csak túl sokat filozofáltam azon, hogy épp ki akar kit megölni.
- Csak tesztelni akartam, hogy mennyire tűnök piásnak. - Nem mintha úgy kellene hazalopakodnom, mint tinédzser koromban, amikor először rúgtunk be a barátokkal és úgy kellett belopakodnom a szobámba, hogy a szüleimnek véletlenül se tűnjön fel a dolog. Szerencsére anyám megbízott bennem annyira, hogy nem várt ébren az ilyen alkalmakkor, de azért reggel nem kíméltek, helyette azt az elvet követték, hogy aki éjszaka legény, az nappal is legyen az. - Kérek még egy kört. - Bólintottam végül rá az ajánlatra, s csak azért nem udvariaskodtam feleslegesen, mert nem akartam kockáztatni, hogy a végén tényleg beleköpjön az italomba.
- Miért, ha a munkahelyi sztorikkal untatnálak, az jobb lenne? Én nem köpködök senki poharába. - Nem mondhatom, hogy egyébként unalmasnak tartom a hivatásomat, vagy hogy ne lennének olyan ügyfelek, akik elég kattantak ahhoz, hogy szórakoztassanak, esetleg annyira nehezek, hogy néha legszívesebben a falra másznék tőlük. Szerintem nincs tökéletes munkahely, inkább meg kell tanulnunk a megfelelő módon kezelni bizonyos helyzeteket. Én szerencsés vagyok, mert a főnököm és a munkatársaim remek emberek, akikkel szeretek együtt dolgozni. Innentől pedig elég, ha a dolog pozitív oldalát nézem, minden egyéb miatt kompenzál a fizetésem.
- Nem is meséltél még róluk! - Kihúztam magamat, a kezem újra a pulton landolt. Kérdőn pillantottam Jiangra, akinek eredetileg úgy vetettem fel a témát, hogy arra számítottam azt fogja mondani, hogy egyke és nem tudja milyen testvérekkel felnőni. - Mennyi idősek? Ők is itt élnek a városban? - Könnyebb lett volna beazonosítani, hogy vajon hasonló élményeken osztozunk-e, vagy nála sokkal fiatalabb testvérei vannak, akik gyerekek még.
- Nincs baj vele... - Lassan ráztam meg a fejemet. Ah In egyáltalán nem jelentett számomra gondot, a vitáink ellenére sem gondoltam úgy, hogy nehézséget okozna nekem azzal, hogy nálam lakik. Akármennyire hirtelen érintett először a dolog, most már annál inkább örültem neki, hogy újra egymás társaságába voltunk kényszerítve, mert akármi is történt közöttünk, ő nagyon fontos volt nekem és lesz mindig is. - Inkább csak úgy érzem azt hiszi egy boomer vagyok és nem mond el dolgokat. - Sóhajtva dőltem hátra a bárszéken és doboltam néhányat az ujjaimmal a pult szélén. - Gondolom cikinek tartja, hogy én is tanácsokat akarok neki osztogatni, mikor nem az apja vagyok. - Én ezzel az elképzeléssel mentem bele mindenbe, ami az öcsémről szólt. De nem sikerült még rájönnöm, hogy mi a kulcsa annak, hogy Ah In ne így gondoljon rám. - Kicsi volt még, amikor eljöttem otthonról és ezer éve voltunk utoljára együtt huzamosabb ideig. Szerintem haragszik rám, amiért meg akarom mondani mit csináljon, de én csak aggódom érte - sóhajtva nyúltam a poharamért. - Te mit szoktál csinálni, amikor a tesóid nem akarnak elmondani valamit? - Bíztam benne, hogy Jiang most mond majd nekem valami olyan átütőt, amitől egy csapásra megváltozik a gondolkodásmódon, és amilyen attitűddel megközelítem az Ah Innal való összekapásaimat. Attól a néhány italtól, amit már elfogyasztottam, úgy tűnik újra hinni kezdtem a csodákban, hiszen valahol mélyen nagyon is tisztában voltam vele, hogy az emberi kapcsolatok nem ilyen egyszerűek.


| 1153 | öltözet



Every time I turn around
You disappear I like the way you talk, I like the things you wear I want your number tattooed on my arm in ink, I swear 'Cause when the morning comes, I know you won't be there
mind álarcot viselünk
Jeong Dae Il
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
1am ; Dae Il & Jiang 506391be857e5230dfc2b785bf07199ac9a19a01
1am ; Dae Il & Jiang C8aac24b772ed9cbe5e0cd9a4e594654eb46626e
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
I'm running through the rain for you
Throw away unnecessary thoughts now Even if the beginning is different The end can be shared more You brought me out of hiding I'll go, I'll just look ahead
♫ :
Make It // Chase // Luxury
★ családi állapot ★ :
1am ; Dae Il & Jiang 920348610d1123dacdbbf714fd158c510a2338fc
My everything changes because of you
The feeling’s hard to describe Like I’m walking on a cloud, like a dream Please be more than a fleeting dream Something more meaningful You are so amazing
★ lakhely ★ :
Manhattan - Greenwich Village (West Village)
★ :
1am ; Dae Il & Jiang 48ec116fe62c9708ad563644a9a2d55bc55cb120
★ idézet ★ :
I don't have a "9-5" I have a "when I open my eyes to when I close my eyes".
★ foglalkozás ★ :
alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Ok Taec-yeon
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
1am ; Dae Il & Jiang 8b02cd0cf49204103dbba4cb40dfe19eba1c3bc5
TémanyitásRe: 1am ; Dae Il & Jiang
1am ; Dae Il & Jiang EmptyVas. Márc. 12 2023, 07:00

Dae Il  & Jiang
Soha nem foglalkoztam komolyabban munkával. Ez az állítás összességében félig volt igaz, mivel gyakorlatilag az eddigi 26 évemből nyolcat töltöttem el azzal, hogy dolgoztam. Ez egy cseppet sem meglepő, mivel a legtöbb kortársam hasonló cipőben jár. Én szimplán csak szerencsés helyzetben vagyok, mivel soha nem szorultam rá korábban arra, hogy hasonlókkal töltsem a szabadidőm, amiből egyébként nem volt sok.
Olyannak lenni, mint amilyen én vagyok, abból a szempontból határozottan hátrány, hogy a legtöbb lépésemet már előre eltervezte a családom jóval azelőtt, hogy bármit tehettem volna. Alapvetően egy ázsiai családnál ez nem ritka, azonban, ha valaki olyan körből származott, mint én is, ott inkább általánosnak volt vehető. Én pedig cseppet sem állítom azt, hogy volt egy megérzésem azzal kapcsolatban, hogy több van bennem annál, hogy apám üzletét vezessem. Ha hasonló érzések keringtek volna bennem, akkor minden bizonnyal hazamentem volna már rég és vissza se nézek az Államokba. Ez volt a könnyebbik út, én viszont még mindig azon próbáltam meg járni, amit magamnak választottam annak idején. Hiába buktam el a lehetőségemet, hogy grafikus legyek, összességében legalább megtanultam, hogy az életben nem kaphatunk meg mindent csak azért, mert valamit a fejünkbe vettünk. Mostanában legalább könnyű szívvel fogtam meg a ceruzám és úgy osztottam be a szabadidőmet, ahogy az nekem kényelmes volt. Azzal töltöttem a mindennapjaimat, ami jól esett, olyan munkám volt, amit én választottam magamnak. Még akkor is, ha ez gyakorlatilag azzal járt, hogy nem tudtam önmagamként élni, nem használhattam azt a nevet, amire tizennyolc évig hallgattam és minden előjogot, amivel a családom rendelkezett egyszerűen hátrahagytam.
Apám valószínűleg szégyennek gondolná, hogy a fia, akit egykor kiszolgáltak, most mások igényeinek tesz eleget. A vendéglátás határozottan egy olyan terület volt, amiben csak kiégni lehetett, ha pedig az ember nem lépett előre egy bizonyos szintig, akkor esélye sem volt arra, hogy megtalálja a helyét az iparon belül. Belőlem nem lett vezető vagy pultfőnök, ez pedig annak ellenére sem zavart, hogy folyamatosan azt erősítette bennem, hogy valójában semmi kiemelkedő nincs bennem. Kényelmes volt ilyennek lenni, mert összességében ez volt minden, amire vágytam. Hogy átlagos életem legyen, még ha az kicsit szürkének is tűnik. Rendben voltam azzal, hogy örökké bujkálnom kell a családom elől, mert legalább azt csináltam, amit akartam.
Voltak olyan törzsvendégek, akik mindig ismerőssé tették azt a helyet és kellemesebbé vált ezáltal a munkám is. Mivel alapvetően a kollégáim egy részével ki tudok jönni, a másik felük meg nagyképűnek és kiállhatatlannak tart, örültem annak, ha olyan személy tévedt be hozzánk, akivel jó kapcsolatot ápolok. A legtöbbjüket már tényleg annyira ismertem, hogy tökéletesen tudtam a rendelésüket, sokszor már kérdés nélkül toltam eléjük a poharakat. Dae Il egy volt azok közül, akik az én számlámra ittak a legtöbb esetben, viszont valahogy mindig a zsebemben landolt a borravaló. Annak ellenére, hogy Ázsiában ezt nem illett és nem is szerették elfogadni az emberek, elég hamar átállítottam a gondolkodásomat ezzel kapcsolatban, hiszen én is csak pénzből élek. Szívesebben raktam zsebre a Dale által kínált pénzt, minthogy a hónap végén számolgatnom kelljen a dollárokat és az ételen spórolni. Van egy macskám és egy személy, aki vigyáz rá, mind a kettejüket pénzelnem kellett, emiatt még azoktól a nőktől is elfogadtam a százdollárost, akik nem voltak az eseteim. Valamilyen szinten talán prostitúciónak számít az, hogy hajlandó voltam megdicsérni a hajszínüket, ha ez később anyagi hasznot hozott nekem, de még mindig jobb annál, mintha letolt nadrággal mennék a raktárba és ott várnék az adott hölgyre.
- Pedig gazdagodnál a génjeimmel és talán reprodukálni tudnád őket később – egy halvány mosoly jelent meg az arcomon miközben ezt kimondtam – Ki ne vágyna az én arcomra?
Nyilvánvalóan nem gondoltam komolyan, amit mondtam. Nem szenvedek önbizalomhiányban, én is azt látom a tükörben, amit bárki más. Úgy gondoltam, hogy a jóképű férfiak között átlagosnak számítok, de igyekeztem odafigyelni a külsőmre. Mindig annak voltam a híve, hogy az ápoltság többet jelent a jó géneknél, bár nem gondolom, hogy bármit pótolni kellene nálam. Összességében elégedett voltam a külsőmmel, mivel nem akartam változtatni rajta.
- Ha ilyen tanácsokat osztogatsz, akkor az a minimum, hogy pro bonoként elvállalod az emberöléssel kapcsolatos ügyemet – nem szerettem ujjal mutogatni másokra, most viszont tényleg rá akartam tapintani a lényegre – Attól még, hogy a törvényt képviseled, innentől kezdve bármit csinálok, tettestársnak számítasz. Én pedig olyan vagyok, mint egy időzített bomba, a helyedben vigyáznék magammal.
Kevés személyt tudtam volna felsorolni magam körül, aki hasonlóan kiegyensúlyozottan élte volna az életét. Nem volt nagy titkom, mindössze annyi, hogy amúgy szartam bele egy csomó mindenbe és nem foglalkoztam olyan dolgokkal vagy személyekkel, amik nem érdekeltek, rosszabb esetben idegesítettek. Könnyen megnyugtattam a saját lelkiismeretemet. Pontosan ezért szoktam rá a köpködésre. Ha ennyivel lerendeztem a dolgokat, akkor onnantól nem volt kedvem pörögni más témákon, mivel az illetőbe került a dns-em, aki annyira kötekedett velem korábban. Nyilvánvalóan megvolt a kockázata ennek az egésznek mivel, ha vendégkönyvet kérnek tőlem az minden, csak nem jó.
- Én ítéljem meg, hogy ihatsz-e még? – halkan nevettem el magam – Te tényleg szeretnéd, hogy beleköpjek a következő körödbe. Ha azt mondom, hogy nem viszlek sehová, ha berúgsz, az épp elég ok, hogy tartsd magad a határaidhoz?
Nyilvánvalóan nem volt igaz, mivel alapvetően nem maradhatott részeg vendég zárás után a helyen, ezt gondolom nem kellett magyarázni. Másrészről meg az én lelkiismeretem sem lenne nyugodt, ha egy részeg ismerősömről nem tudnám azt, hogy hazakerült épségben. Nyilván ezt nem fogom hangoztatni, de szerencsére úgy gondoltam, hogy kicsi annak az esélye, hogy szükség legyen a szolgálataimra. Dae Il nagyobb úriember annál, hogy addig piáljon amíg a pult alá esik.
- Ez esetben, ha elmondod, meg foglak kérni, hogy hagyd el a helyet – kidobni mondjuk viccből sem próbálnám meg,mert valószínűleg én húznám a rövidebbet. Hittem abban, hogy az olyan anorexiásokat megszégyenítő alkattal bíró férfiaknak, mint amilyen én is vagyok, nem feltétlenül kellett arcoskodni valakinek, akinek a karja akkora, mint a combom. Dale esetében el tudtam volna képzelni, hogy nagyobb is annál.
- Kettő kisebb testvérem van – [/i]talán felelőtlenség volt, hogy nem hazudtam neki erről, de összességében nem voltam hülye. Tudtam, hogy apám valószínűleg pontosan tudja, hogy merre élek és mi van velem, mivel túl sok kapcsolata van. Az egyetlen oka annak, hogy nem vitt haza szerintem az, hogy csendesen élek és Hao is jó lehetőség lehet a számára. Talán ő érdeklődik az üzleti élet iránt. Ahogy arra gondoltam, hogy az öcsém arcát képtelen vagyok magam elé idézni, hirtelen csak nagyon szomorú lettem.
- Mi a baj az öcséddel? – valószínűleg nem tudtam volna sok tanáccsal szolgálni neki, hiszen, amikor Hao és Jia utoljára láttak, akkor még annyira kicsik voltak, hogy a karjaimba tudtam őket venni. Ha most hasonlóval próbálkoznék nem vagyok benne biztos, hogy boldogan fogadnák a terveimet és már minden bizonnyal túl nagyok ahhoz, hogy csak úgy felkapjam őket. Valószínűleg látni sem akarnak engem.

outfit • 1 106 szó • kiválaszthatod, hogy ki legyen a mai áldozatom  



Brew a cup of life and death’s joy and grief,
to honour a young man, the bright moon is still the same, so there is no need for sadness, why not soar high and free as a bird with the winds and waves, and sing this one song together to the world

Jeong Dae Il imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jiang Zhou
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
1am ; Dae Il & Jiang 04PvDIC
1am ; Dae Il & Jiang LOUB7Rh
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
No one can hold me back
Four billion miles, that's nothing between us, that's nothing between us, even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, even I can't see it, I can feel it, I'm getting closer and closer to the universe, the moment I closed my eyes it become clearer
♫ :
blow ; cruel ; 100 ways
★ családi állapot ★ :
1am ; Dae Il & Jiang SA1Q1Lz
There was this girl, the most beautiful in the world
She had all the boys in town wrapped 'round her finger, she would walk the halls and everyone would whisper and talk 'cause all the girls in town wanted to be her
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
1am ; Dae Il & Jiang NGWIY3j
★ foglalkozás ★ :
bartender
★ play by ★ :
Xiao Zhan
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
1am ; Dae Il & Jiang NvnaDDM
TémanyitásRe: 1am ; Dae Il & Jiang
1am ; Dae Il & Jiang EmptyVas. Dec. 05 2021, 15:30
Jiang & Dale

Sosem voltam az a típus, aki papírt és ceruzát ragadva értékeli az életét minden egyes fontosnak ítélt fordulópont után. Erről egyébként is le vagyok maradva legalább három évvel, mert ha valamit nagy eseménynek tekinthetek, akkor az bizonyosan a harmincas éveimbe való belépés lenne. Nem azért, mert ettől úgy kellene éreznem magamat, mint aki fél lábbal már a sírban vagy, vagy kifejezetten öregnek tekinthető. Én az életkorom emelkedését sosem fogtam fel tragikusan, sokkal inkább annak a bekövetkező szükséges rossznak, ami csak annyit jelent, hogy egy évvel több tapasztalat van már a hátam mögött. Bizonyos tekintetben együtt járt az öregedés azzal, hogy egyes dolgokban bölcsebb lettem, más dolgok megértésével továbbra is akadtak problémáim.
Aki kicsit is hajlik arra, hogy meg akarja érteni bármelyik ország politikai rendszerét és a választók magatartását, tisztában van vele, hogy a nagy városokban élők nagyobb eséllyel nyitottabbak. Nem kell ahhoz témákat említenem, hogy mindenki tisztában legyen vele, hogy milyen értelemben. Az Egyesült Államok önmagában is épp elég nagy olvasztótégely ahhoz, hogy fel lehessen fedezni ezt a nyitottságot. Mégis megvoltak azok a történések és megnyilvánulások, amelyek ennek a mások felé toleráns gondolkodásnak a totális ellentétét igazolták. Lehet, hogy létezik arra valamiféle vonzási törvény, hogy az olyan emberek, akik hasonló származásúak valahogy könnyebben ismerkednek össze és jobban húznak egymás felé. Valószínűleg akiket ugyanolyan, vagy csak hasonló sérelmek érnek életük során, könnyebben hoznak létre valamiféle kapcsolatot. Legyen az párkapcsolat, barátság, munkakapcsolat, vagy bármi más.
A pult mögött álló kínai férfi és én nagyon más hivatást választottunk magunknak, de számomra ez sosem jelentette azt, hogy ezért mi ne próbálhatnánk meg jóban lenni. Magam sem tudom mikor volt az első alkalom, hogy betévedtem erre a helyre és szóba is elegyedtünk, de mindig is megvolt az a szokásom, hogy jobban szeretek egyedül inni, mint társaságban. Abból egy idő után kinő az ember, az otthon sorakozó borok viszont sok esetben nem bizonyulnak elegendőnek az élményhez.
- Kihagyom, kösz. - Mosoly jelenik meg az arcomon, ami már akkor is ott lehetett, amikor végig néztem a korábbi akciót. Kivételesnek kellene éreznem magamat, amiért én nem részesülök hasonló bánásmódban és legalább van lehetőségem választani aközött, hogy valaki belecsulázik az italomba, vagy sem. De szeretem azt gondolni magamról, hogy nem vagyok akkora paraszt, hogy ezt megérdemeljem. Vagy hogy Jiang nem vágyik arra, hogy a testnedve az én szervezetembe kerüljön. Akárhogy is, most nagyon is szerencsésnek érzem magamat.
- Ügyvédként nem feltétlenül kellene ilyeneket mondanom, de a saját halálod helyett gondolkodhatnál másén. - Én például sokkal jobban szeretem az életemet ahhoz, hogy hajlandó legyek azt feladni, akármilyen kellemetlen emberrel is kell szembe néznem. - Ha úgy ítéled, hogy ihatok még... - Megemelkedtek a szemöldökeim, miközben felé pillantottam. Nem az anyám, de még csak nem is a feleségem, hogy ellenőrizze a fogyasztásom, de ha mégis túl sok alkoholt döntenék magamba, valószínűleg neki kellene valahogyan eltakarítania engem, úgyhogy mégiscsak jogosnak érzem a kérdést. Jól bírom az alkoholt és rendszeresen fogyasztok is, ami azt eredményezi, hogy nem dőlök ki néhány pohár után, de nincs is aki elimádkozzon a rendszeres orvosi vizsgálatokra és aggódjon értem és az általános egészségügyi állapotom miatt, tehát nekem magamnak kellene elég felelősnek lennem.
- Érdekeset nem biztos hogy tudok, de olyat, amitől még rosszabb kedved lesz biztosan. - Fanyar kifejezés jelenik meg az arcomon, miközben azt a poharat forgatom az ujjaim között, amiből már kifogyott az ital. A szüleim gyerekkorom óta próbáltak leszoktatni arról, hogy állandóan piszkáljak valamit, de láthatóan nem értek el túl jó eredményt ezzel kapcsolatban. - Tudtad, hogy nem olyan egyszerű idősebb testvérnek lenni, mint amilyennek előadják a szüleid amikor bejelentik, hogy születik egy öcséd? - Egészen filozófiai mélységekig is el tudtam volna menni jelen pillanatban ebben a kérdésben. Felgyülemlett bennem mindaz, amit a szüleimtől hallottam, amit Dan és más ismerősök mondtak nekem és az is, ami otthon történt közöttünk Ah Innal. Mivel olyan okosnak pedig egyáltalán nem bizonyultam, hogy meg tudjam oldani ezt az egészet a munkám mellett, úgy gondoltam jó megoldás lesz inni rá. Egyesek szerint ilyenkor támadnak az embernek a legjobb ötletei. - Neked van testvéred? - A hasonló helyzetből érkező emberek, vagy azok akik ugyanazokkal a tapasztalatokkal rendelkeznek, jellemzően vonzzák egymás társaságát. Talán Jian esetében még az is igaz lesz ránk, hogy - amennyiben neki is van testvére - ugyanazokat a dolgokat tapasztalja, mint én magam a huszonegy éves öcsémmel, csak ő okosabb nálam ebben a témában és ad nekem bármiféle hasznos tanácsot.


| 716 | öltözet



Every time I turn around
You disappear I like the way you talk, I like the things you wear I want your number tattooed on my arm in ink, I swear 'Cause when the morning comes, I know you won't be there

Jiang Zhou imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeong Dae Il
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
1am ; Dae Il & Jiang 506391be857e5230dfc2b785bf07199ac9a19a01
1am ; Dae Il & Jiang C8aac24b772ed9cbe5e0cd9a4e594654eb46626e
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
I'm running through the rain for you
Throw away unnecessary thoughts now Even if the beginning is different The end can be shared more You brought me out of hiding I'll go, I'll just look ahead
♫ :
Make It // Chase // Luxury
★ családi állapot ★ :
1am ; Dae Il & Jiang 920348610d1123dacdbbf714fd158c510a2338fc
My everything changes because of you
The feeling’s hard to describe Like I’m walking on a cloud, like a dream Please be more than a fleeting dream Something more meaningful You are so amazing
★ lakhely ★ :
Manhattan - Greenwich Village (West Village)
★ :
1am ; Dae Il & Jiang 48ec116fe62c9708ad563644a9a2d55bc55cb120
★ idézet ★ :
I don't have a "9-5" I have a "when I open my eyes to when I close my eyes".
★ foglalkozás ★ :
alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Ok Taec-yeon
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
1am ; Dae Il & Jiang 8b02cd0cf49204103dbba4cb40dfe19eba1c3bc5
Témanyitás1am ; Dae Il & Jiang
1am ; Dae Il & Jiang EmptyKedd Aug. 31 2021, 23:47

Dae Il  & Jiang
A magam részéről rengeteg olyan népballadát olvastam az interneten, hogy ha esetlegesen egy ázsiaival összeházasodik egy fehér ember, akkor a gyerek okosabb lesz a fehér szülőjénél, azonban rosszabb képességű az ázsiainál. Ugyanezt állítják a feketékkel kötött vegyes házasságról is; a különbség annyi, hogy akkor elméletileg az afro vérvonallal rendelkező szülőnél lesz okosabb a gyerek, azonban a fehérnél már nem. Azt, hogy ennek mennyi volt a valóságalapja, nyilvánvalóan nem tudtam, mert jobb dolgom is volt annál, hogy ezt tesztelgessem, de tény és való, hogy rengetegen állítják, hogy nagyon nehéz felvenni velünk a versenyt bármilyen piacon, mivel egy kínai kislánynak már hat diplomája van.
Én a magam részéről annyit állíthatok, hogy igen. A szüleim annak idején nagy hangsúlyt fektettek a taníttatásomra, emellett kaptam zeneórákat is, amiért a zongora nem ismeretlen hangszer számomra, illetve egy darabig benne voltam az énekkarban is, csak aztán mutálni kezdtem és kivágtak. Esetemben elég egyértelmű az is, hogy rajzórákra is jártam, nem véletlenül vált a szenvedélyemmé a dolog, és akartam magam is designerként érvényesülni a világban.
Mindenesetre azt gondolom, hogy ha van olyan munkakörnyezet, ami minden előítéletet eltörölni, akkor az határozottan a vendéglátásban fellelhető. Nem tudtam néha eldönteni, hogy sírjak a nevetéstől, vagy bőgés közben röhögjek azon a tényen, hogy az emberek lényegében azt hiszik, hogy én magam is a szolgáltatás része vagyok, amit általam vesznek igénybe. Rengeteg helyen szokták mondani azt, hogy se a csapossal, sem a pincérrel nem érdemes szórakozni, mert azon az ételen torolják meg a rossz bánásmódot, amit végül kiadnak. Ennek ellenére napi szinten tapasztalom, hogy hülyének néznek az emberek. Úgy gondolom, hogy lényegében Nobel-díjjal a zsebemben is állhatnék a pult mögött, akkor is egyszerűen semmibe lennék véve. Emiatt az egész életem egy tragikomédia volt, hiszen én magam vagyok annyira elvetemült állat, hogy röhögjek ezen a tényen.
Elsősorban nem értettem, hogy miért hitte azt vendégeim nagy része – mint az a büdös paraszt is, aki a legolcsóbb sört tudja kifizetni egy exklúzív bárban – hogy nem tudok angolul, amikor csípőből négy nyelvet beszéltem, de amennyi határon túli jár ide, lassan képes leszek megtanulni a spanyolt is, mexikói nyelvjárásban. Mindenesetre már magam elé volt készítve egy papír, amin a hatodik strigulát húztam meg a mai este folyamán, aztán megjátszott kínai akcentussal, halálian komoly, alázatos hanggal, és veszettül helytelen angol nyelvtannal kértem elnézést, amiért ellenőriznem kellett a hordót. Amint becsuktam szám, lényegében igyekeztem minden nyálcseppet összegurgatni ott, aztán egyszerűen lekuporodtam a pult közepén, és egy akkorát csuláztam az illető sörébe, hogy a mellettem álló, tetovált lány is elnevette magát. Nem mintha nem ő tanította volna ezt. Egy picit lögyböltem még a pohárban az aranyszínű folyadékot, párszor megrugdostam a hordót, aztán eresztettem még valamennyit a sörre és az illető elé löktem. Mivel ő volt a soromban az utolsó ember, ezen a ponton már nyugodt szívvel fordultam oda ahhoz a férfihez, akinek az egész estéjét állni készültem a hely nevében, de még arra sem vettem a fáradtságot, hogy az illető távozását megvárjam, egyszerűen megcsillogtattam a tökéletes angolomat.
- Na? Kérsz egy ilyet, mint az úr? – nem tudtam mindenkit átverni a köpködéssel, pedig már egész jó voltam benne. Képes voltam a pizzán úgy eloszlatni a testnedveimet, hogy az lényegében feltétnek nézett ki. Dale egy volt azok közül, akik minden alkalommal észrevették, már az arckifejezésemből, hogy mi fog következni, de úgy gondolom, hogy kifejezetten szórakoztatták a kis akcióim. Még a bedugaszolt borokban is képes voltam kárt tenni.
- Akassz fel, kérlek – halkan sóhajtottam fel, aztán behúztam még egy vonalat a papíromon, de ezen a ponton már én is nehezen bírtam a gyűrődést – A szokásos még egyszer?
A legtöbb törzsvendég fogyasztásával tisztában voltunk. Éjszaka általában – mivel nem mindig vannak ellenőrzések – megengedett az, hogy némi alkoholt fogyasszunk. Én általában jó fiú voltam, de mivel a hónapban már megvolt a szúrópróba szerű eljövetel, most fogtam egy felespoharat, rányúltam az első röviditalra, és még azelőtt eltűntettem azt, hogy egyáltalán kettőt pisloghatott volna bárki ebben a kikúrt putriban.
- Mesélj valami érdekeset és mondd, hogy reggelig maradsz – én is magam alá húztam az egyik széket, amit csak azért tartottunk a pultban, hogy ha ismerős jött, akkor tudjunk társalogni. Mivel rendesen sikerült feltöltenünk mindent, és volt segítségünk a mosogatásban, lényegében volt egy kis időm beszélgetni.

outfit • 687 szó • kiválaszthatod, hogy ki legyen a mai áldozatom  



Brew a cup of life and death’s joy and grief,
to honour a young man, the bright moon is still the same, so there is no need for sadness, why not soar high and free as a bird with the winds and waves, and sing this one song together to the world
mind álarcot viselünk
Jiang Zhou
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
1am ; Dae Il & Jiang 04PvDIC
1am ; Dae Il & Jiang LOUB7Rh
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
No one can hold me back
Four billion miles, that's nothing between us, that's nothing between us, even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, even I can't see it, I can feel it, I'm getting closer and closer to the universe, the moment I closed my eyes it become clearer
♫ :
blow ; cruel ; 100 ways
★ családi állapot ★ :
1am ; Dae Il & Jiang SA1Q1Lz
There was this girl, the most beautiful in the world
She had all the boys in town wrapped 'round her finger, she would walk the halls and everyone would whisper and talk 'cause all the girls in town wanted to be her
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
1am ; Dae Il & Jiang NGWIY3j
★ foglalkozás ★ :
bartender
★ play by ★ :
Xiao Zhan
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
1am ; Dae Il & Jiang NvnaDDM
TémanyitásRe: 1am ; Dae Il & Jiang
1am ; Dae Il & Jiang Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
1am ; Dae Il & Jiang
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2 baddies 1 porsche ~ Carlos & Jiang
» we're already ~ Joan & Jiang
» " tie you up like a spider, can't escape " Jiang × Heidi
» Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
» the world came crashing down ~ Archie & Jiang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Szórakozó helyek-
Ugrás: