New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:59-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Alden Lindvall
TémanyitásAlden Lindvall
Alden Lindvall EmptyKedd Jan. 16 2024, 22:35
Alden Lindvall
VIVA LA VIE BOHEME!

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes név
Alden Timo Lindvall
Becenév
Den, Deni, Al, Mo
Születési hely
Amszterdam, Hollandia
Születési idõ
2001.03.06
Kor
23
Lakhely
Manhattan, NYU
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Nőtlen
Tanulmányok
NYU Tisch + Dráma + még tanul
Foglalkozás
Színészpalánta
Hobbi
- Hangszereken való játék(zongora, gitár, dob)
- Aktív sportok: kosarazás és síelés, csocsózás
- Oldschool nintendo és playstation játékok, mint a Super Mario, a Sonic és a DMC
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Tények

  • Alden Timo Lindvall egy feltörekvő Holland színész, Amszterdamban született és nőtt fel. Karrierjét nyolc évesen kezdte, miután felvételt nyert az ISA-ra (International School of Amsterdam). Ezek után számos színházi és musical produkcióban szerepelt.
  • Aldent tizenhat évesen fedezte fel Anna Boogard casting-rendező, mikor meglátta őt Romeo szerepében a Romeo és Júlia musicalben. Ez sarkalatos pont volt kezdődő karrierjében, ugyanis így szerezte meg élete első filmes szerepét és egyben a férfi főszerepet a GhostBoy című ifjúsági, zenés filmben.
  • Az NFF és Golden Calf díjas színésznő, Catharina Lindvall egyetlen fiaként Alden különböző filmek és sorozatok forgatásán nőtt fel és már korán elkezdte megbecsülni ezt a mesterséget. A televízió és film iránti szeretete mellett Aldent azért továbbra is a színpad vonzza első sorban. Érettségi után, mindössze tizennyolc évesen úgy döntött, hogy New Yorkba költözik, ugyanis felvételt nyert az NYU Tisch School of The Arts egyetemére. Azóta számos színházi produkcióban szerepelt már, mellék és főszerepben, célja, hogy a Broadwayen is felléphessen.
  • 2024 elég mozgalmas év lesz a számára, ugyanis megkapta a férfi főszerepet a French Lilies című musicalfilmben.
  • A 2020-as New York-i Musical Fesztiválon nyújtott alakításáért elnyerte a "Legjobb főszereplő" díjat.
  • Az édesapja kiléte mindmáig ismeretlen. Egyes források szerint egy olasz üzletember az apa, de ezt mindmáig nem erősítette meg Catharina. Alden elmondása szerint gyerekként nagyon szerette volna, ha az édesapja mellette van és támogatja, de a nagybátyja volt mindig is az ideális apafigura a számára. Most már nem bánja, hogy így alakult és nem is bolygatja a múltat. Van, amiről jobb nem beszélni.
  • Értelmiségi családból származik. Nagyapja, Allard Lindvall matematikus volt. Nagyanyja, Senna (Meyer) oktató és egészségügyi szószóló volt. Nagybátyja, Carel ügyvéd és professzor a Columbia Egyetemen. Vannak még családtagjai, akik orvosok, környezetvédők és pedagógusok.
  • Családja nyomdokain haladva lelkes résztvevője a közösségi szolgálatnak és a jótékonysági szervezeteknek. A Vadak szigete című musicalben játszott szerepe után Alden a tinédzserek öngyilkosság-megelőzésének szószólója lett. Számos különböző szervezettel is együtt dolgozott, beleértve a Buy Life, a Foster Cares és a Poker for Puppies. Tagja a WWF-nek(World Widelife Funds) és a DOA-nak(Dierenopvang Amsterdam), mely a legnagyobb állatvédő szervezet Hollandiában.
  • Nem szigorú erkölcsi normák mellett nevelkedett, édesanyja az élet szeretetére és mások tiszteletére nevelte. Önszorgalomból akart jobbá és jobbá válni, kíváncsi természetű gyerekként sok minden érdekelte, így mindig is jó tanuló volt és magatartásbeli gondjai is ritkán voltak.
  • Alden a magánéletével kapcsolatban elég szűkszavú a nyilvánosság előtt, nem szeret párkapcsolati dolgokról beszélni, bár azt tudni lehet, hogy jelenleg hivatalosan is szingli, ugyanis fél évvel ezelőtt szakítottak barátnőjével, Hella Mallard instagram modellel, akivel két évig alkottak egy párt. Jelenleg a karrierjére fókuszál és a kutyájával osztja meg az ágyát, ezt nyilatkozta egy magazinnak.
  • Alden egy melegszívű, bohókás, energikus, kedvelhető személyiség. Ha kell, mások segítségére siet, a barátaiért pedig a végletekig kiáll. Bár korához képest érett felfogással bír, nem egy merev ember. Ő a társaság komikusa, bár a poénjait nem mindenki érti és értékeli, nem mindig arat sikert velük. De szeret mosolyt csalni mások arcára vagy direkt elbagatellizálni egy komoly helyzetet, hogy elvegye az élét a kínos pillanatoknak és oldja a feszültséget.
  • A karjai mindig nyitva állnak azok számára, akik ölelésre vágynak. Elég közvetlen személyiség, és nem is szégyenlős fajta, bár azt nem szereti, ha valaki átlépi a meghúzott határokat.
  • Birka türelemmel rendelkezik, ami néha hátrány, semmint előny. Viszont elég őszinte is, kimondja a véleményét akkor is, ha ez másoknak nem tetszik. Nem szándéka senkit sem megbántani, csupán fontos számára az őszinteség, ő nem kíván semmit sem a szőnyeg alá söpörni, nála nincs cukormázas körítés.
  • Elmondása szerint ő egy igazi nerd, ha valamire ráfügg, akkor rengeteget olvas utána, rendesen tájékozódik az adott témáról. Például nagyon jó földrajzból annak ellenére, hogy a reál tárgyak sohasem vonzották igazándiból. Ha ráböksz a földgömbön egy pontra, ő tudni fogja, melyik országban jársz. Felsorolja a világ összes országát és fővárosát neked és helyi érdekességeket is megoszt veled, ha kíváncsi vagy rá, ha nem.
  • A munkáját komolyan veszi, a színpadon egy teljesen más személyiség, mint amilyen a valóságban. Precíz és pontos, nem szeret hibázni, és bár tanul belőle, de igyekszik mindig a legjobb formáját nyújtani. Keményen megdolgozik minden szerepért, komoly kutatómunkát végez minden szereplőválogatás előtt, hogy a legjobban el tudja kapni és meg tudja formálni az adott karaktert.
  • Rossz szenvedélyei közé tartozik különböző fogadások kötése, melyeket többször vesztett el, mint nyert meg, így sokszor került érdekes helyzetek, kihívások elé.
  • Ha valami nem úgy sikerül, ahogy tervezte, nagyon csalódott tud lenni miatta. Napokig, sőt hetekig képes rágódni egy problémán, egy témán, folyton kattog az agya és emiatt olykor alváshiánnyal küzd.
  • 1.91 m magas, 81 kg. Elmondása szerint nagyon jó géneket örökölt, mert nem hajlamos a hízásra, bármennyit is eszik. Bármit képes megenni, meginni, semmi sem üli meg a gyomrát. Ez nem jelenti azt, hogy nem figyel az étrendjére, főleg ha egy adott szerep miatt diétára fogják.
  • Több nyelven is beszél, köztük hollandul, angolul, spanyolul és kicsit franciául is.
  • Sokoldalú színész, nem csak a komikus szerepeket kedveli, szívesen játszik drámában és szívesen vállal be negatív szerepet is. Zongorán, gitáron és dobon is játszik. Hat éves korában kezdett el zongorázni tanulni, tizenhárom évesen gitározni, miután először hallotta a Green Day Boulevard of Broken Dreams című számát. Dobolni tizenhat évesen kezdett.
  • Kiváló mozgásérzékkel rendelkezik, de sokat gyakorol, hogy fejlessze a mozgáskultúráját. A tánc mellett a kosarazás és a síelés mozgatja meg. Síelni már egész fiatalon megtanult, kosarazni csak középiskolás korában kezdett.
  • Van egy Cavalier King Charles spániel kutyája, aki a Louie névre hallgat.
  • Gyűjtögető típus. A retro játékoktól kezdve a kosaras kártyákon át sok sok porfogó lapul a szobájában. Ezen kívül minden egyes országból, ahol már megfordult, hazahozott egy szuvenírt, ezek is a polcain porosodnak.
  • Vannak apró tetoválásai a teste különböző, nem túl látványos részein, mindegyik az eddigi jelentősebb szerepeire utal valamilyen formában.
  • Egy grafitszürke Mercedes C-class büszke tulajdonosa.
  • Imádja az olasz konyhát, ételeket és magát az országot is. Járt már Velencében, Milánóban, Veronában és Szicília szigetén is. De a koreai bbq-nak se tud ellenállni.
  • Szereti a kabuki színházat, mély benyomást tett rá ez a fajta performansz tíz évesen, mikor az édesanyjával Japánban járt.
  • Kávé nélkül nem képes rendesen felébredni, rossz szokás, vagy sem, de egy pohár víz után egy tejszínes kávéval kezdi a reggeleit.
  • Nem dohányzik, nem él semmilyen bódító szeren annak ellenére sem, hogy marihuánát már többször is fogyasztott otthon Hollandiában ilyen-olyan formában. Alkoholt mértékkel, de fogyaszt.


Milo Manheim
arcát viselem

Múlt

- Haver! Ezt most miért kellett? Csak a munkáját végezte. - csóválom meg a fejem elégedetlenül, miután fizettünk végre. Engem arra tanított az anyám, hogy becsüljünk meg mindenkit, aki körülöttünk tevékenykedik, a pultos csajt a bárban, a kasszást a hypermarketben, a pincért, pincérnőt. Mert mindannyian emberek vagyunk és nem a pénztárcánk mérete tesz minket azzá. Nekem is van mit költeni és már rég nem a családom pénzét herdálom, hanem a saját keresetemet, mégse szálltam el magamtól, mint a győzelmi zászló. Mindenkinek lehet szar napja, de nem a másikon kell kitölteni, mert lehet az adott személy is épp mélyponton van, és ez csak még nagyobbat lök rajta a posványban. De Wally most tényleg durván kikelt magából egyetlen hajszál miatt, amit a kajájában talált. Túltolta, nem is kicsit.
- Várjatok meg kint, elszaladok brunyálni egyet. - állok fel sóhajtva a helyemről. Cai nyilván sejti, hogy igazából nem a slozira megyek könnyíteni magamon, sokkal inkább a lelkiismeretemen, még akkor is, ha nem én okoztam a kárt. Hátra megyek és megkérem az egyik kollégát, hívja oda nekem a pincérnőt, aki kiszolgálta a 23-as asztalt, szeretnék pár szót váltani vele. A nő arcán látszik, hogy megviselt és elkezdte lebőgni a sminkjét is. Remek!
- Elnézést kérnék a haverom nevében. Nem akarom mentegetni, mert tényleg tahó paraszt volt, de elég szar nappal indított, ami ebben csúcsosodott ki. Kérlek, ne vedd nagyon magadra, mert semmi baj nem volt a kiszolgálással. A többiek is elégedettek voltak, ezt meg is köszönném. Ezt pedig az asztalnál hagytad. - csúsztatom a tenyerébe a borravalót, ami csak egy húszas, apró csekélység, de nem merek többet adni, nehogy a képembe vágja. Viszont jár neki azok után, amit el kellett viselnie Wallytól. Nem mintha nekem kellene ezt intéznem. De egyik rossz szokásommá vált elsimítani a haverjaim szarságait és már anyám is mondta, hogy leszokhatnék erről, nehogy magamat is bajba keverjem, de én ilyen nyominger vagyok. Egy Clark Kent a való életben, csak a színpadon vagyok Superman. Anya mindig azt mondta, hogy van a színész és vagy te, a kettő között meg kell találni az egyensúlyt. Én elég rendesen ellavírozgatok a kettő között, annyira nem tér el a publik énem a valóságtól, kicsit talán őrültebb az én Clark Kentem, főleg, ha a távollátó szemüvegem is megvan és nem hagyom a kocsiban, amikor szükségem van rá. Minden esetre jó emberismerő vagyok és úgy éreztem, kötelességem hátra jönni és mondani ennek a nőnek pár jó szót, hogy ne csak a mocskot kapja az arcába. Azért a mosolyért, amit kapok tőle már megérte. Szemei ugyan könnybe vannak lábadva, de felfele kunkorodnak az ajkai.
- Köszönöm! Nem is tudod mennyire jól esett ez most! - gyűlnek a könnyek a szemébe, de próbálja tartani magát.
- Megölelhetlek? - kérdezi, én pedig hát mit tehetnék, rábólintok. Lehet, csak erre volt szüksége, egy ölelésre és pár kedves szóra. A szavaknak súlyuk van, méghozzá hatalmas. Pozitív és negatív értelemben is. A nagy ölelkezésnek a mobilom csörgése vet véget.
- Elnézést...De ezt fel kell vennem. - szakadok ki a rajtam csüngő női alak öleléséből. Először azt hiszem, Cai hív, hogy haladjak már kifele, mert mennének már, de meglepetésemre nem az ő neve villog a kijelzőmön, hanem Tim Anders rendezőé, aki nemsokára forgat egy musical filmet, aminek az egyik szerepére, igazából a férfi főszerepre én is jelentkeztem. Izgatottan veszem fel a telefont, a tenyerem is megizzad a művelet közben...Éppen kifele tartok az étteremből, mikor közli velem a hírt. Az arcom azonnal felderül, a többieket csendre intem, láthatják, hogy fontos hívásban vagyok. Miután letettem a telót, csak utána bokszolok a levegőbe égig érő vigyorral a pofámon, mint valami idióta.
- Sikerült! Megkaptam a főszerepet a French Lilies musicalben! - újságolom el a hírt és nyomatok pár high five-ot.
- Te tényleg baromi szerencsés vagy haver. Ezt tanítanod kellene. Vagy hagynod kéne másnak is belőle. - morogja Wally az orra alatt búsan, de nem sokáig játsza a grumpy catet.
- De azért örülök neked. Akkor ma este ünnepelünk? - csillannak fel kicsit a szemei.
- Még szép! De nem lesz több fogadás, mert ezentúl még jobban ügyelnem kell az imázsomra! - jelentem ki nagykomolyan. Tényleg le kellene szokjak egyes dolgokról, mert hajnali háromkor pucéran rohangászni a kertvárosban nem egy szerencsés eset.

livin' in new york

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Alden Lindvall GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Alden Lindvall Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Alden Lindvall Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
Alden Lindvall 7Vzr0ln
TémanyitásRe: Alden Lindvall
Alden Lindvall EmptyCsüt. Jan. 18 2024, 11:25
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Alden!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Jaj, nem is tudom hol kezdjem! Imádtam az előtörténetedet olvasni, ki kell emelnem, hogy gyönyörűen fogalmaztad meg az egészet, ahogyan az összeállítás is szuper lett. Látni és érezni rajta, hogy sok munkát fektettél bele. A karaktered pedig teljesen elbűvölt.
Már nagyon korán tiszta volt, hogy milyen utat is fogsz járni és nagyon korán mély vízbe lettél dobva, de ettől függetlenül szépen megálltad a helyed és tiszteletre méltó, hogy már ilyen fiatalon karriered van és ha jól sejtem nagy sikerek elé nézel még. Az pedig külön tetszik, hogy a talpad a földön maradt és nem szálltál el magadtól. Egy nagyon kedves, lelkiismeretes és becsülendő karaktert hoztál el nekünk, aki biztosan sok-sok barátra fog szert tenni a városban, sőt talán valaki már várja is az érkezésed, szóval igyekszem nem szaporítani tovább a szót.
A karakterlapodat élvezet volt olvasni, sok sikert kívánok neked a továbbiakban, aztán remélem kapok VIP jegyeket a French Lilies musicalhez. Alden Lindvall 690269075  Alden Lindvall 2624752903

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Alden Lindvall Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Alden Lindvall OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Alden Lindvall 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Alden Lindvall LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Alden Lindvall GJGF9aV
 
Alden Lindvall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» LINDVALL; Angelien
» Alessandro León Lindvall
» Alessandro León Lindvall
» Elkészültem az elõtörténetemmel...
» Lieve mama - Catharina Lindvall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: