New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Alessandro León Lindvall
TémanyitásAlessandro León Lindvall
Alessandro León Lindvall EmptyPént. Feb. 09 2024, 19:24
Alessandro León Lindvall
Szabad

Play by
Boran Kuzum (nagyön örülnék neki)
Születési hely
San Francisco, USA
Kor
30
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Homoszexuális Heteroszexuális
Családi állapot
Nőtlen
Csoport
Amit csak akarsz
Történetünk
Te vagy a legjobb és egyben az egyetlen férfi barátom. Neked sikerült közel kerülni hozzám, mert roppant mód kitartó voltál. Talán ha nem tudnám, hogy meleg vagy, mint egy kályha, akkor talán a mai napig sem nyíltam volna meg úgy előtted, hogy egy szál bugyikában és melltartóban táncikáljak a jelenlétedben valami ócska kis popslágerre. Te vagy az én hősöm, bár az elején gyűlöltelek amiatt, mert megakadályoztál önsorsrontó tettemben és megmentettél attól, hogy az East River mélyén leljem halálom. Annyira gyűlöltelek, hogy legszívesebben magammal rántottalak volna. Nem akartam mást, csak véget vetni az utálatos gondolataimnak. Én magam is utálatos voltam, és te mégis itt maradtál mellettem. Nem tudom, mikor kezdtek a dolgok megváltozni, talán, amikor láttam, hogy a gondolataid őszintén mondod ki. Azóta is te vagy az én legjobb nyugtatóm, bár a gyógyszereimet azért nem hanyagolhatom el ennek ellenére. Néha ugyan összekapunk, de mindig megbeszéljük a problémáinkat. Nem vagyunk tökéletesek, de együtt egész jól megvagyunk. Annak ellenére is, hogy a szerelmi életedről és a hálószoba titkaidról nem szeretsz velem beszélni, ebben nagyon titokzatos vagy. Talán csak nem akarsz ilyen témákkal traktálni tudva a PTSD-mről és az azt kiváltó okokról. Nem vagyok egy könnyű eset, de nagyon hálás vagyok neked, hogy már közel 9 éve az életem részese vagy. Szeretlek León és ezt őszintén ki tudom mondani.

Amint a rövid leírásból is kiderült, ez a karakter elég fontos Rilla életében, de nem csak az övében, igazából a főkarim, @Alden Lindvall életében is, merthogy unokatestvérek. Ale vagy León (ki hogy nevezi) apai ágról holland, anyai ágról pedig olasz. A két karakteremen kívül még @Meadow Gilberts is vár téged, aki Alden színész partnere meg istennője és Amarilla unokatestvére is egyben. Rajtunk kívül biztos akadnak majd még, akik szívesen játszanak veled, de plotokban és izgalmakban így sem lesz hiány. Fontos még megjegyeznem, hogy a karakter igazából nem meleg, csak Rilla hiszi ezt róla valamilyen oknál, félreértésnél fogva. Ha megérkeztél, majd együtt kiokoskodjuk a többit. A pb-t szeretném megtartani, mert vannak közös képek, gifek is, meg így Denre is hajaz kicsit az unokabátyó.
>>>Katt ide és megtudod, miért ragaszkodom a pb-hez<<<

Ha ez a kis iromány felkeltette az érdeklődésed, jelezz valahol, oldalsó chaten, discordon vagy PM formájában. Várlak! Wink




livin' in new york





Some days the memories

still knock the wind out of me

Jayda Winters ölelést küldött

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Alessandro León Lindvall Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Alessandro León Lindvall Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Alessandro León Lindvall BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Alessandro León Lindvall S077p
 
Alessandro León Lindvall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alessandro León Lindvall
» Elkészültem az elõtörténetemmel...
» Vincenzo Alessandro Caselli
» LINDVALL; Angelien
» Alden Lindvall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: