New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lieve mama - Catharina Lindvall
TémanyitásLieve mama - Catharina Lindvall
Lieve mama - Catharina Lindvall EmptyHétf. Feb. 05 2024, 08:25
Catharina Lindvall
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Jane Seymour
Születési hely
Amszterdam, Hollandia
Kor
55 éves
Lakhely
Jelenleg még Amszterdam
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Férjezett/Válófélben?
Csoport
Média
Történetünk
Te vagy az életem ragyogó csillaga. Az édesanyám vagy, aki egyedüli szülőként nevelt fel. De jól felkészítettél az életre, azt hiszem. Nem neveltél szigorú szellemben annak ellenére sem, hogy a nagypapi meg nagymami próbáltak azért több szabályt felállítani a számomra, csakhogy ne kanászodjak el. Az élet szeretetére tanítottál, hisz te magad is nagyon szeretsz élni. Bohém lélek vagy a mai napig, akibe igen kevés gátlás szorult. Nem szégyenlősködsz sem az életben, sem a filmvásznon, bár a meztelenkedést azért visszafogtad egy idő után. Te sem akartad, hogy a fiadat a szexi képeid és szerepeid miatt piszkálják. Volt pár álmatlan éjszakám ezek miatt, de mára megtanultam elfogadni, csak egy a lényeg, senki se merjen téged a szájára venni, mert ezt az egyet nem tudom sem szó, sem pedig tettek nélkül tolerálni. Miattad tisztelem úgy a nőket, ahogy a korombéliek ritkán teszik. Szabad szellemű, ám mégis felelősségteljes srácot neveltél belőlem, amiért örökké hálás leszek neked. Majdhogynem a színpadon és a forgatásokon nőttem fel miattad, te vagy az oka, amiért én magam is ezt a döcögős és csalódásoktól sem mentes, de izgalmas pályát választottam. A nevedet már nem csak Európa szerte ismerik, itt Amerikában is felfigyeltek rád, miután Bond lány lettél. Fontolgatod is, hogy Chrissel ideköltözzetek, kényelmesebb volna, mert nagyon jól tudod, hogy már én sem fogok visszaköltözni Hollandiába annak ellenére, mennyire szeretem a gyökereimet és az otthonomat. Hamarosan egy ötvenes éveiket taposó anyákról szóló sorozatban fogsz szerepelni, így az Államokba utazol, egyrészt, hogy még egy kis időt velem tölthess, mert fél évig biztosan odaleszek, ugyanis az én szerencse csillagom is felragyogott, főszerepet kaptam egy musical filmben. Másrészt a sorozat forgatása miatt. De még fogalmad sincs arról, milyen meglepetések érnek majd, ha megérkezel.
Nemrég ugyanis egymásba botlottunk a nemző apámmal, akiről sohasem beszéltünk, aki tabu volt az életünkben. Ketyeg az óra mami, hamarosan a fiad meg fogja tudni az igazságot a származásáról, mert Adriano biztosan nem hagyja annyiban, hogy nem lett értesítve arról, hogy apa lett majdnem 23 évvel ezelőtt.
Aztán ott van a nálam majd tíz évvel idősebb színészpartneremmel lévő titkos viszonyom. Igen anyu, kísértetiesen kezd hajazni a szituációm a tiédre. Titkos viszonyba kezdtem Mimi Gilbertszel és nem tudjuk, hová jut ez az egész, de egyikőnk sem akar kiszállni ebből a hullámvasútból.


Igazából ennyi lenne a fix pontja a mami történetszálának. Amint látod, többféle plotlehetőség vár rád, amennyiben megfogott a karakter, mert szépen kiköveztem ehhez az utat. Ott van az apám, Adriano és az állapotos barátnője, Dawn, ott van életem nője, Mimi és van egy fogadott húgom is, Kimmie, akit te is fogadott lányodként szeretsz és mindig megleped valami széppel és csinossal, amikor ellátogatsz hozzám. Úgy játszom, hogy anyu férjezett asszony, de ha te szingliként vinnéd, el is válhatott Hollandiában vagy válófélben is lehet. Már így is elég sok minden adott, szóval mást már nem igazán szeretnék megkötni. A pb jó volna, ha maradna, mert úgy érzem, ő a tökéletes arc a karakterhez, de ebben is kompromisszumkész tudok lenni. Várlak szeretettel, no meg ölelő karokkal és egy hatalmas cuppanóssal! Wink

livin' in new york





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Dawn Gilberson ölelést küldött

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lieve mama - Catharina Lindvall GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Lieve mama - Catharina Lindvall Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lieve mama - Catharina Lindvall Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
Lieve mama - Catharina Lindvall 7Vzr0ln
 
Lieve mama - Catharina Lindvall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Just like mama used to make
» Mama, Papa
» drága mamá y papá - regisztrálva
» LINDVALL; Angelien
» Alden Lindvall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: