New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Eleonora Elinor Sagnier
TémanyitásEleonora Elinor Sagnier
Eleonora Elinor Sagnier EmptyVas. Dec. 17 2023, 13:36
Eleonora (Elinor)Sagnier
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
A képen Emilia Fox.
   Bárki lehet, aki szőke, elegáns, úri hölgyemény.
Születési hely
Franciaország
Kor
kb. 35-42 között.
Lakhely
New Yorkban, vagy nagyon a környékén
Szexuális beállítottság
Hetero/Biszexuális
Családi állapot
Velem randevúzgatsz
Csoport
Ide
Történetünk
Francia származású hölgy vagy, de már úgy öt éve laksz Amerikában, miután felmondtál a Musee Carnavalet-nél, melynek a kurátora voltál. Vélhetően valami művészetekkel, történelemmel, vagy vállalatigazgatással kapcsolatos végzettséged van. Imádsz múzeumba járni, akár csak én és nagyon nagy ismereted van a különböző művészekhez, műalkotásokhoz és a történelemhez is, ugyanakkor a pénzügyekhez is jól értesz.
   Több nyelven beszélsz, jelenleg múzeumigazgatóként dolgozol New York egyik múzeumában, de van vállalkozásod is, mely képek és antik tárgyak aukciójával foglalkozik.
   Komoly, "úri" nő vagy, bár van benned némi gyerekesség, pajkosság, de annyi baj legyen, mert bennem is van.
   Egy internetes, elit társkeresőn ismerkedtünk meg, majd leveleztünk és elkezdtünk találkozgatni. A magam részéről igen csak elégedett vagyok, mert egy nagyon szép, intelligens, kulturált nőt találtam, akivel vannak közös vonásaim és bízom benne, hogy a jövőben is sok jó közös programunk lesz és a magánéletünk is remekül fog alakulni.

   Ugyan te még nem sejted mi vár rád, mert még csak a kedves, gyengéd, elragadó arcomat ismered és fogalmad sincs róla, hogy egy igazi diktátor vagyok a magánéletben és amint a kapcsolatunk igazán komolyabbra fordul, netán összeköltözünk, vagy annál sokkal több, minden bizonnyal vasmarokkal fogom irányítani az életedet és annak minden részlegét igyekszem majd befolyásolni és még abban sem lesz szavazati jogod mit vegyél fel, ha eljössz velem vacsorázni.
   Becsületes, rendes embernek ismersz, nem tudod, hogy valójában egy gyilkos hajlamú, zsaroló, szociopata vagyok, bár mindig elgondolkodsz, honnan lehet ennyi pénzem. Az rendben, hogy egy nagyon jól fizetett ügyvéd vagyok, de van egy olyan érzésed, hogy ez a pénz nem csak abból jött össze. És jól érzed.

   Kicsit naiv, hiszékeny és befolyásolható vagy, ami nekem jó, de ettől függetlenül nem vagy hülye, csak kicsit éretlen, viszont jó megérzéseid vannak, amikre hallgatni szoktál és sokszor be is igazolódnak.
   Hiszel benne, vagy hinni akarsz benne, hogy jó ember vagyok és szerencséd van velem - mert bizony voltak komoly csalódásaid - én pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy kifogástalan látszatot keltsek benned, hogy ezt megerősítsem benned. Fogalmad sincs róla, de az első percektől fogva csak az orrodnál fogva vezetlek.
   Társaság és kultúrakedvelő vagy, vannak is barátnőid rendesen, ami nekem nem nagyon tetszik, de most még nincs jogom elszakítani tőlük téged, de tenni fogok róla, hogy egy idő után leszakadj róluk.

   Az ET-ém múlt részében olvasható egy kis randi leírás, ami köztem és Elinor között zajlott le, ez adhat némi támpontot e-mellé a leírás mellé.  Eleonora Elinor Sagnier 4146035580

   A név és a PB változtatható.
   Ha kedvet kaptál hozzá, akkor jelezd nekem kis chaten, PM-ben és állok rendelkezésedre.  Eleonora Elinor Sagnier 2624752903
   

   
livin' in new york

   
mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Eleonora Elinor Sagnier Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Eleonora Elinor Sagnier Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Eleonora Elinor Sagnier 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Eleonora Elinor Sagnier Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Eleonora Elinor Sagnier Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Eleonora Elinor Sagnier Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
 
Eleonora Elinor Sagnier
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elinor Sagnier
» Because of you.. - Gleeson & Elinor
» Gleeson & Elinor // In Limerick
» What is the truth? - Gleeson & Elinor
» Girls' night out - Rilla & Elinor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: