New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Gleeson & Elinor // In Limerick
TémanyitásGleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyVas. Feb. 11 2024, 11:05


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Volt nekem annak idején egy ígéretem Elinor felé, hogy egyszer elviszem őt a szülőföldemre, Írországba, azon belül is Limerickbe, ahol a családi ház is áll. El is kezdtem megtervezni az utat, hiszen előtte mind a kettőnknek volt bőven elintézni valója. Elinornak ott volt a múzeum és a régiségkereskedés, nekem pedig az ügyvédi iroda és a tárgyalások, amiket nem hagyhattam csak úgy hátra, így én is csak akkor tudtam elszabadulni New Yorkból, ha lezajlottak a bírósági ügyek, amiken nekem is meg kellett jelennem.
Direkt nem is vállaltam be több munkát az elkövetkezendő egy hétre, hiszen nem tudtam volna vele foglalkozni, mivel kinn leszünk a szülőhazámban.
Megvettem a repülőjegyeket is, természetesen első osztályra, hiszen az alá nem adnék. Igazság szerint a magángép lenne az igazi, de az túl nagy költség lenne és kihasználatlan is lenne, mert nem utazok én olyan sűrűn külföldre.
Becsomagoltunk, mit sem tudva róla, hogy Elinor már megint találkozott a napokban azzal a nyomorult Nicholsonnal. Abban a hitben voltam, hogy Elinor tényleg tartja magát az ígéretéhez és elkerüli azt a züllött orvost, hogy megőrizze a köztünk lévő békét, de nem így lett. Ennyit arról, hogy őrizzük a harmóniát.

A repülőút viszonylag jól telt; hét óra alatt átszeltük az Atlanti-Óceánt légvonalban, majd leszálltunk Limerickben a Shannon Repülőtéren(1-2). Bár február volt, az időjárás itt viszonylag jobb volt, mint New Yorkban. Kicsit esőre állt, de nem kellett a kabát, nem volt hideg. Majdnem tizenöt fok "meleg" volt, havat pedig semerre nem lehetett látni.
Az utcák(1-2) sem voltak autóktól túlzsúfoltak, de olyan szélesek sem voltak, hiszen nem nyolc milliós lakosságra volt tervezve a város, hanem százezer fős népességre, ellenben sokkal több volt a furfangos, kanyargós utca, mint New Yorkban. Volt néhány érdekesen összehozott szerpentines útszakasz, de egyik sem volt vészes.
Ami elsőre szemet szúrhatott a turistáknak, hogy az emberek sokkal békésebbek voltak, sokkal szeretet teljesebb, közvetlenebb, barátságosabb, lazább közösség volt, mint az amerikaiak. Az emberek mindenhol többen ültek egy asztalnál, kézen fogva, egymásba karolva jártak, beszélgettek, mosolyogtak. Autót nem sokat lehetett látni, inkább kerékpárt és gyalogosokat.
- Hát akkor üdvözöllek Limerickben - mosolyogtam és kitártam jobb karom a város utcái felé, míg bal karommal a lány derekát öleltem.
- Gyere, üljünk be egy kávéra és egy süteményre - indultam el az Aroma Coffee House felé, majd odabenn rendeltünk is magunknak, viszont a jó időre való tekintettel inkább odakinn ültünk le.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyVas. Feb. 11 2024, 13:54

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Pár napja azon vagyok, hogy elintézzem azt, hogy nélkülem is bóldoguljanak egy hétig úgy a múzeumban, mint a régiségkereskedésben, és szerencsémre sikerült is mindent időben elintézni, hiszen a szívem szakadt volna meg, ha le kéne mondanunk az útunkat Írországba. Nagyon fellelkesített ez az ötlet, és örülök, hogy Gleeson soha semmit nem felejt el, amit nekem ígér. Egész héten izgatott voltam az utazásunk miatt, hiszen pontosan tudom, hogy ez mennyire fontos Gleesonnak, én meg csak egyszerűen szeretném megismerni azt a helyet, mai a szülőfüldje. Mindenki ragaszkodik az otthonához, az ember igazából mindegy, hogy hol telepedik le végül, a szíve úgyis mindig oda fogja vissza húzni, ahová valójában tartozik. Nekem is nagyon sokszor hiányzik Párizs, az anyám, az ottani kúltura, és bár nem terveztem végleg New Yorkban maradni, de így, hogy ennyire komolyra fordult a kapcsolatunk, nem valószínű, hogy valaha haza is térnek végleg. Gleeson nélkül semmiképp. Igyekeztem mindent bepakolni, amire ott szükségem lehet, bár abban csak reménykedek, hogy semmit nem felejtettem ki közben, mert az előző nap ismét adtam egy esélyt annak az orvosnak, holott megígértem, hogy nem találkozok vele többé. Nem is akaratam, de mivel folyamatosan hívogatott annak ellenére is, hogy nem vettem fel a telefont végül mégis válaszoltam a hívására, és kész érvekkel rá vett arra, hogy ismét találkozzak vele. Az pedig egy kicsit alább vett a lelkesedésemből is, bár igyekeztem ezt kevésbé ki mutatni magamon. Nem szeretnék ismét veszekedni Dr. Nicholson miatt, mert nem biztos, hogy ezúttal is jóvá tudnám tenni, ha valami ostobaságot vágok a Gleeson fejéhez. A repülőúton nagyon csendes voltam, valahogy nagyon hosszúnak is tűnt az végig, talán azért is döntöttem az alvás mellett, hiszen addig sem kattogott felesleges hülyeségeken az agyam. Már csak azt kell kibírnom, hogy ne mutassam ki magamon továbbra se a bennem lévő kételyeket. Az orvos ugyanis ismét a tudtomra adta azt, hogy mennyi mindenen kellett végig mennie Gilliannek a szerelmem mellett, hogy hány ember haláláért felelős, és hiába próbáltam kiállni mellette, de a végén ismét célt ért, én meg újból nem tudom, hogy mire kéne gondolnom.
A repülőről le szállva azonban egy kicsit mégis engedek a lelkesedésemnek, mert a látvány egyszerűen magával ragad. Még sosem jártam Írórszágban sehol, pedig igazán szeretek utazgatni. Bár próbálom ki zárni az elmémből az orvossal való beszélgetésemet, de miközben végig haladunk a kanyargós utcákon, bár közben ide oda jár a tekinettem, nézelődök, de folyamatosan azon gondolkodok, hogy hogyan tudhatnám meg a valóságot úgy, hogy ne kelljen ismét csak vádaskodnom? Azt hiszem, hogy abba a házba fogunk menni, amelyikben felnőtt, talán ott találhatok valamit... vagy szóba állhatnék egy szomszéddal, aki egész régről ismerheti. Bár azt nem tudom, hogy hogyan valósíthatnám meg feltűnés nélkül. Vajon lesz lehetőségem rövid ideig magamra maradni? Gondolataimból a Gleeson szavai térítenek vissza a valóságba, és nagyokat pislogva nézek rá, mint aki azt sem tudja, hogy épp mi történik körülötte, végül pedig megköszörülve a torkomat engedek meg egy mosolyt magamra. Nem szabad ilyen feltűnően elmerengjek.
- Gönyörű szép itt minden. - szólalok meg végül ismét körbe pillantva, de valahogy olyan idegennek érzem magam itt. Aztán ismét Gleesonra nézek és azon gondolkodok, hogy hogyan lehetne olyan rossz ember, mint amilyennek ismét fel akarták tűntetni a szemeim előtt. Hiszen engem a tenyerén hordoz. Szavaira bólintok, mert egy kávé valóban jól esne most, meg a süteményt is egészen megkívántam, pedig nem is vagyok annyira édes szájú. Néha napján eszembe jut, de most, hogy szóba hozta valóban megennék valami édeset.
- Nem hiányzik neked, hogy vissza térj ide végleg? - szólalok meg végül, amint le nyelem a számban lévő süteményt, ami valami elképesztően finom. - Én sokszor vágyok vissza Párizsba. - sütöm le a szemeimet ismét a süteményt piszkálva, és minden erőmre szükségem van, hogy magamba tartsam mindazt, amivel megtöltötték a fejem. Nem ronthatom el ennyire ezt a fontos napot. - Mindig ott akarsz maradni New Yorkban? Úgy értem, hogy... én arra gondoltam, hogy anyát magamhoz venném. Már nem fiatal és jobban örülnék, ha a közelemben lenne. Bár az igaz, hogy nem nagyon akar elszakadni az otthonától.. -  ismét megköszörülöm a torkomat és veszek egy mély levegőt is közben, hogy végre vissza térjen a valódi mivoltom. A félig mevett süteményemet végül csak el taszítom magam elől, mert bár nagyon ízlik, de azt hiszem, hogy ennyi egyenlőre elég belőle.
- Igazán finom, de remélem nem akarsz felhízlalni. - mosolygok rá végül, és haragszok saját magamra, hogy sikerült már megint bedőlnöm annak a sok hülyeségnek, és, hogy megint felesleges dolgokon jár az agyam, miközben csak annyit kéne tennem, hogy élvezzem azt, hogy egy hétig ismét csak ketten lehetünk, kötelezettségek nélkül.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyHétf. Feb. 12 2024, 18:38


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Sose gondolkodtam rajta, hogy tartósan haza akarjak jönni. Én megcsináltam a karrierem New Yorkban és úgy érzem ott a helyem, amíg a karrierem felfelé ível, vagy stagnál. Szeretem Limericket, szeretem Írországot, hisz ez a szülőföldem, de nem elég nagy ahhoz, hogy ki tudjam élni magam. Kevés a lehetőség, nem tudnám kellően kiélni magam és elég hasznot sem tudnék termelni.
Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy, ha már nem lesz hová fejlődnöm, vagy leáldozóban lesz a karrierem, esetleg ha megöregedtem, akkor hazajövök, de, amíg még van mit elérnem, addig szeretnék New Yorkban maradni, illetve Amerikában. Még van mit elérnem és túlzottan jól megy a karrierem ahhoz, hogy feladjam és hazaköltözzek.
Gondolj bele, New York lakossága nyolc és fél millió, míg Írország csak öt millió. És New York csak egy városa az államnak. Túl sok a lehetőség, én pedig még elég fiatal vagyok. Nem szeretnék lejjebb adni, amíg nem éri meg
- mondtam, majd ittam egy kortyot a kávémból és figyelmesen hallgattam, kicsit el is merengtem.
- Nagyon szeretem Franciaországot - mosolyogtam, noha ő ezt tudja, főleg, hogy amúgy is oda vagyok a francia dolgokért. Lehet, hogy a sors iróniája, hogy mindennek tetejében egy francia nő a párom. - Nem lenne ellenemre, hogy egyszer majd kiköltözzünk Párizsba, ha úgy hozza az élet és a lehetőségeink - mosolyogtam és számba emeltem egy sütemény darabot.
Elég komoly kérdésnek bizonyosul az anya elhelyezése, az anyja sorsa.
- Hmmm... végtére is Párizs sem tűnik rossz lehetőségnek - feleltem, hiszen bár Párizs is csak két millió körüli lakossággal rendelkezik, de maga Franciaország majdnem hatvannyolc millió fős népességgel rendelkezik, ami már egész jó. Én pedig folyékonyan beszéltem franciául üzleti és jogi szinten is, szóval simán el tudtam képzelni, hogy a jövőmet egy idő után Párizsban kezdjem el tervezni. De akkor ideje korán el kell kezdenem kialakítani odakinn is az életemet és a hírnevemet megalapozni.
- Én el tudom képzelni, hogy idővel kiköltözzünk Párizsba - mondtam kis mosollyal. - Csak akkor tervezzük meg előre és kezdjük el időben felépíteni ott az új életünket, hogy mire kiköltözünk, legyen lakhatásunk, munkánk és hírnevünk. Ne úgy menjünk ki, hogy akkor kezdünk el építkezni, hanem már egy megalapozott életünk legyen ott.
Talán még jól is járnánk, ha kiköltöznénk. Ott megszabadulnánk a rám nehezedő nyomástól és a Nicholsonféle alakoktól, akik beleköpnek az életembe. Lenne egy tiszta, stabil új életünk.
Gyanakodva méregettem az eltolt süteményt, majd Elinort is, bár az arcom nem különösebben árult el semmit ebből. Póker arcot mutattam, hogy ne tudja rólam leolvasni azt, hogy éppen mi jár a fejemben, azt, hogy éppen azon gondolkodom mi lehet a viselkedése hátterében.
- Nos, ha nem hizlallak fel, akkor nem lesz értelme betennem téged a kemencébe sem - viccelődtem. - De nem, tényleg nem. Nem szeretném, ha elvesztenéd a gyönyörű alkatodat. Szeretem, hogy ilyen szép és mutatós vagy - mosolyogtam felé elismerően, elégedetten. - Bár egy süteménytől nem lesz bajod. De nyilván saját belátásod, hogy megszed-e.
Ettem még egy falatot és ittam rá a kávéból.
- Netán te szeretnéd elhagyni New Yorkot? Velem lehet róla egyeztetni, csak ideje korán kell megbeszélnünk és tudunk tervezni, ha szeretnél átköltözni inkább Párizsba.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyKedd Feb. 13 2024, 15:04

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Én tényleg nagyon örülök annak, hogy épp itt vagyunk a Gleeson szülőföldjén, és annyira szeretném magam lelkesebbnek is mutatni, viszont folyamatosan előttem van mindaz, amiket az orvos ismét a tudtomra adott. Bárcsak képes lettem volna nemet mondani és nem ki menni vele találkozni. Le kellett volna tiltanom igazából a számát is, hiszen így nem tartottam be a szavamat. Megígértem a szerelmemnek, hogy soha többé nem veszem fel a telefont az orvosnak és, hogy nem engedem senkinek, hogy közénk álljon. Ehhez tartom is magam valamilyen szinten, viszont újra elbizonytalanodtam, és képtelen vagyok arra, hogy ezt el is rejtsem. Bár mosolygok miközben Gleeson hozzám beszél és igyekszem a szavaira is koncentrálni, de közben másfelé is kattog az agyam. Bízok abban, hogy ez nem fog neki feltűnni.
- Hm... az embert egy kicsit szerintem mindig vonza az otthona. Vannak még olyan szomszédaid, akik gyerekkorod óta ismernek? Szívesen el beszélgetnék valaki olyannal, aki vicces történeteket mesél arról a korszakodról. - szélesedik még nagyobbra a mosolyom, és ez annyira nem is hazugság, hiszen valóban kíváncsi vagyok arra, hogy miképpen élt itt gyerekként, azonban természetesen a fő célom az, hogy valamit megtudjak arról, hogy lehete-e valóság alapja mindannak, amiket Dr. Nicholson mesélt. Talán van olyan ember, aki tudna az ilyesmiről bármit is mesélni. - A karrier építés nagyon fontos. Ha gyerekünk lesz akkor fogalmam sincs, hogy hogyan fogok tudni minden szerepben helyt állni. Nem szeretném, hogy dadák neveljék fel helyettem...de viszont dolgoznom is kéne. Mert szeretek. - sosem voltam az a fajta nő, aki másoktól várná el azt, hogy el tartsák, nem is azért tanultam olyan sokat, hogy ne alkalmazhassam a tudásomat, viszont egyre gyakrabban gondolok arra, hogy mi lesz majd akkor, ha egyszer kisbabám lesz. Legtöbbször reggeltől estig dolgozok, ez pedig a gyerekneveléssel nem nagyon fér össze. Nem is bírnék tőle el szakadni olyan hosszú időre. Minden gyereknek szüksége van az anyjára, én pedig annyira vágyok már egy saját babára, hogy nem is tudnám őt sokáig el hagyni. Jól esik azt hallanom tőle, hogy szereti azt a helyet, ami számomra az otthon jelenti, és ha nem lenne bennem ennyi kétség akkor minden bizonnyal, nem törődve azzal, hogy hány ember vesz körül hajolnék át az asztalon és csókolnám meg. De nem teszem ezt, mert annál sokkal zavartabb vagyok jelenleg. Annyira nem szeretnék csalódni benne.
- Számomra annyira nem fontos a hírnév. Szerintem könnyedén tudnánk alkalmazkodni anélkül is, hogy bármit előre elterveznénk. - sosem az érdekelt, hogy az emberek beszéljenek rólam, vagy felnézzenek rám, csakis az volt a célom mindig, hogy meg tudjam alapozni a saját jövőmet, hogy ne szenvedjek hiányt semmiben, és ha majd egyszer családom lesz, gyerekeim, akkor nekik se kelljen azt mondanom, hogy bármit is ne engedhetnék meg nekik. Bár az igaz, hogy Gleesonhoz képest az én keresetem édes kevés, de mégis tökéletesen elég, hogy ha majd úgy alakulna bármi is, a saját lábamon is meg álljak, még úgy is, ha esetleg arra gyerekünk is lesz. Nem tudom miért gondolkodok ilyen negatívan igazából... biztosan az orvos által rám gyakorolt hatás az oka. - De talán anyát rá vehetném mikor oda megyünk hozzá látogatóba, hogy el jöjjön velünk New Yorkba. - fűzöm ezt még hozzá, hiszen elég nagy házban élünk, szerintem senkit nem zavarna az, ha ő is velünk élne. De persze erről nem dönthetek egyedül, hiszen az nem az én lakásom. Csak úgy valamiért az eszembe jutott.  A süteményt azonba félig eszem meg csak, a többit pedig eltolom magamtól, mert valamiért nem esik jól tovább. Persze nem félek annyira attól, hogy elhíznék, szerencsére olyan adottságokkal lettem megáldva, hogy ha az is lenne a célom, hogy gurulásig növeljem magam, sem jönne össze. A viccén kuncogni kezdek, de nem igzaán szívből, mert az orvos szavai alapján, valahogy ez nem is tűnik annyira poénosnak így. Bár a kemence az lehet, hogy túlzás azért.
- Egy süteménytől most még tényleg nem lehet gond, de... ha majd egyszer terhes leszek? Nem valószínű, hogy így marad az alakom. Sok nő utána is évekig kínlódik, hogy vissza nyerje a formáját... Mi lesz ha elhízva maradok, és már nem fogsz szeretni? - pillantok rá kicsit zavartan, és szerintem ez egy kicsit minden nő félelme is, nem csak az enyém. Attól persze azt a gyereket szeretném, de néha elgondolkodok ilyesmiken is.
- Nem... vagyis még nem szeretnék. Csak néha gondolkodok rajta. De én ott vagyok boldog, ahol te is vagy. - mosolygok rá és közben azon gondolkodok, hogy el kéne-e mondanom neki, hogy beszéltem ismét az orvossal, vagy inkább tartsam meg magamnak, hogy ne veszekedjünk. Idegesen jár az asztal alatt a lábam is, de azért a mosolyomra igyekszem, hogy rajtam maradjon. - Örülök, hogy egy kerek hétig csak egymással leszünk elfoglalva. Hiányzott már ez. - ez valóban igaz, mert legalább erre a kis időre senki nem tudja beárnyékolni a boldogságunkat. Legalábbis remélem.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzer. Feb. 14 2024, 12:33


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



A kérdés kicsit elgondolkodtatott. Nem a miértje, inkább az, hogy vajon van-e olyan szomszédom, ami megfelelne a kritériumoknak. Kit tudnék felmutatni neki, aki tényleg ismer gyermekkorom óta és még életben van itt. Elvégre mégis csak harminchat éves vagyok. A legtöbb akkor szomszédom vagy velem egykorú volt, vagy már akkor a harmincas, negyvenes éveikben voltak. Kevés volt a kivétel.
- Hát, ha nem zavar, hogy a többsége már jó hatvan év körül van, akkor bemutathatlak egy-két szomszédomnak, amíg én letudom a ház körüli teendőimet és össze szedek pár cuccot, amiket majd át akarok költöztetni New Yorkba.
Aztán, ha végeztél a szomszédolással, majd csatlakozol hozzám és megkezdjük a közös programokat
- mosolyogtam.
Vicces sztorikat nem biztos, hogy hallani fog, de minden bizonnyal nagyra tartanak engem itt az emberek, így biztosan szépen fel fognak magasztalni neki. Szerintem engem és a családom mindig nagyon szerettek itt.
- Én azt gondolom ezek a dolgok ki fognak alakulni maguktól. Amikor az ember belekerül az aktuális élethelyzetbe, akkor tudja, hogy mit és hogy kell tennie. Ez olyan, mint a szex. Amikor oda kerül a sor, tudjuk, hogy mit kell csinálni, hogy kell csinálni és idővel egyre tapasztaltabbak leszünk és rutinosabbak. Vannak dolgok, amik maguktól értetődőek és genetikailag jön belőlünk.
A gyermeknevelés és a munkával való összeegyeztetése is ilyen. Tudni fogjuk, hogy mit, hogy kell tennünk. És majd mind a ketten kivesszük a részünk. Én tudok otthonról is dolgozni és szerintem néha napján te is tudsz majd home officeba vonulni és otthon lenni a gyerekkel. Szóval nem aggódom
- mosolyogtam, majd az asztal felett áthajolva megcsókoltam.
- Oh, nem is úgy értettem. Hiszen te neked nem feltétlen hírnév, ellenben én ügyvéd vagyok és ügyvédként idő, mire felfedeznek minket. Nem szeretnék úgy kiköltözni Párizsba, hogy nem tudják ki vagyok, mert akkor munkám sem biztos, hogy lenne addig, amíg fel nem fedeznek. Az pedig idő. Azért is mondtam, hogy meg kell alapozni az ottani életünket, hogy ne legyek munkanélküli ki tudja meddig - igazítottam helyre a képet a fejében, hogy tudja, mit mire értettem.
- Hát ha úgy érzed rá tudod venni, akkor vedd - mosolyogtam. - Én szívesen látom őt és a személyzetnek sem hiszem, hogy ellenére lenne. Szóval ezt rád bízom. Én nem fogom kirakni és jól fogok bánni vele is. Ahogy veled is jól bánok, nem így van? És biztos vagyok benne, hogy te is rendesen viselkednél az én szüleimmel is, ha velünk élnének - mosolyogtam.

Tényleg el kellett gondolkodnom azon, amit mondott, hiszen számomra bizonyos szempontból mindig is vesszőparipám volt a külső. Az öltönyöm, az alkatom, a szépségem, a kocsi, a ház és Elinor szépsége is. Bár nem adtam jelét, sőt, ittam a kávéból és ettem is a süteményből, de közben észrevétlen gondolkodtam egy rövid ideig. Bizonyára fájó pont lenne nekem, ha Elinor elvesztené a szépségét és meghízna, elvesztené a vonzó alkatát és helyette valami más lenne. Most így érzem. De vajon, ha oda kerül a sor, akkor mit fogok érezni? Lehet, hogy változni fog a hozzáállásom, vagy meg fog romlani emiatt a kapcsolatunk?
Nem merengtem sokat, nehogy gyanús legyen neki a hallgatásom. Épp csak annyi ideig voltam csendben, amíg hallgattam, ettem és ittam, utána feleltem is neki kimérten és őszintének hatóan, noha én sem voltam biztos semmiben sem. Szeretni szerettem, az igaz, de vajon a külső jegyek torzulása mennyire szólna ebbe bele? Ha már nem azt a vonzó karcsú szépséget látnám? Vajon meg tudná szépíteni a tudat, hogy a gyermekem hordozza? És utána, ha tényleg nem lesz újra szép és vonzó hosszú ideig?
- Szerintem emiatt kár aggódnod. Én téged szeretlek, nem csak a tested. Ráadásul a gyermekünk fogod hordozni, hát hogy fordulhatnék el tőled miatta? Főleg utána, amikor megkaptuk, amit szeretnénk? - mosolyogtam. - Alaptalan a félelmed - legyintettem. - Szeretlek téged ígyis-úgyis, nem a tested fog dönteni felőle. - mosolyogtam biztatóan.
- Oh, hát én bárhol ott lehetek veled, nincs megkötve a kezünk, lábunk - vontam meg a vállaim, hiszen nem voltunk szabályozva. Oda költözhetünk, ahová csak szeretnénk és ott élhetünk, ahol csak szeretnénk. Ez rajtunk állt. - Bárhová elmehetünk lakni, ahol mindketten úgy érezzük, hogy tökéletes jövőbeli otthonunk lehet.
Utolsó mondatával őszintén teljes mértékben egyet tudtam érteni. Örültem neki, hogy végre távol tudhatunk magunktól mindenkit. Prue, Nicholson és ki tudja még kik, akik bele akarnak köpni a levesbe.
- Igen, nekem is. Bizonyára sokat fog számítani ez a kis békés távolság a városunktól - mosolyogtam.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzer. Feb. 14 2024, 21:05

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Egy kicsit szégyellem magam azért, mert a valódi célom a szomszédai megismerését illetően inkább az, hogy olyan információkat tudjak meg, amik alátámasztják az orvos szavait, vagy inkább, hogy megnyugtassanak amiatt, hogy tényleg csak minden az agyszüleménye. De nyílván nem mondhatom el a valódi célomat neki ezzel mégsem, sokkal jobb, ha abban a hitben van, hogy csak a gyerekkorára vagyok kíváncsi. Esetleg olyasmikre, amikre Ő nem is emlékezhet már, mert annyira kicsi volt. Persze szívesen nézegetnék róla kicsikori képeket is akár, mert valóban érdekel minden vele és a múltjával kapcsolatban is, de a fő célom leginkább az, hogy megtudjam kell-e a jövőre nézve bármilyen szempontból is tartanom tőle. Annyira nem tudom elképzelni róla azt, hogy valaha is képes lenne nekem ártani. Vagy úgy bárkinek. Mégis úgy érzem, hogy élnem kell minden lehetőségemmel, mert az, hogy képes is lenne magamra hagyni a szomszédaival, csak jó lehet. Már ha van egyáltalán bármi is, amit megtudhatok. Néha talán jobb is tudatlanságban élni, mert az kevésbé fáj.
- Egyáltalán nem zavar...sőt. Igazán jól ki tudok jönni az idősebbekkel. Meg hát még mindig jobb, mintha valamelyik volt barátnődnek mutatnál be. - mert azokra bizony nem vagyok egyáltalán kíváncsi, az sem érdekel, hogy mennyi volt neki addig, amíg még itt élt. Hiába tudom, hogy a múlt az már elmúlt és a jelenben én vagyok, remélhetőleg a jövőjében is én leszek, attól még mindig féltékeny tudok lenni bárkire, akihez bármilyen téren köze volt vagy van és a másik nemet erősíti, mint ő. A gyerekvállaláson egyre többet gondolkodok, főleg azóta, hogy már egy ideje egyáltalán nem is védekezünk, lelki szemeim előtt már többször lejátszódott az a pillanat is, amikor életet adok egy kisbabának, és azt majd a karomba is tarthatom, viszont félelmeim is vannak azzal kapcsolatban, sőt kicsit a jövőnket illetően is. Mert annyira össze zavart Dr. Nicholson, hogy tényleg nem tudom már, hogy kinek és mit kéne elhinnem. Utálok titkolózni előtte, de mégsem merem megemlíteni azt, hogy megint bedőlve az orvosnak egyeztem bele a találkozóba. Félek, hogy elveszíthetem.
- Néha olyan szerencsésnek érzem magam, hogy éppen te vagy a párom. A legtöbb férfi retteg a családalapítástól és a gyerektől. Olyan is van, aki elvárja a feleségétől, hogy otthon üljön a gyerekével és le mondjon minden másról. Köszönöm, hogy te mindig hagysz szárnyalni. Majd igyekszem minden helyzetben tökéletesen teljesíteni. - elvégre is más nők is nevelnek gyereket a munkájuk mellett. Majd valahogyan összhangba hozom én is, és talán arra is lesz lehetőségem néha, hogy a társasági életemet se adjam fel teljesen. Csak éppen minden alakuljon épp annyira tökéletesn, mint ahogyan az a képzeletemben is van. Ne derüljön ki, hogy esetleg mégis másmilyen ember lenne. Annyira szükségem van rá és arra, hogy tényleg igazán szeressen. Viszonzom a csókját, ami el is lágyít egy kicsit ismét, és szívem szerint el is felejtenék mindent, amit az orvos mondott. Csak szeretném kitörölni minden egyes szavát az elmémből, mert annyira lehetetlennek tartom. De valamiért nem megy.
- Igazad van...ebbe nem gondoltam bele. Én nem szeretek előre tervezni, mert akkor legtöbbször nem jön az össze, és olyankor csalódásként élem azt meg. A csalódásokat pedig kicsit nehezen viselem. - mosolygom el magam az előttem lévő sütit bámulva, amit félig ettem meg, és bár nagyon jól néz ki, kicsit kívnáom is, hogy tovább is elfogyjon, de most mégsem csúszik annyira. Biztosan a stressz, amit Dr. Nicholson szavai váltottak ki belőlem, és a repülőút a felelős az étvágytalanságomért. Mégis a szavaimmal miintha azt is akarnám neki sugallni, hogy ne verjen át sose, semmilyen formában. Anyának azonban tényleg örülnék, ha a közelembe lenne, mert néha igazán hiányzik. A válasza miatt azonban kénytelen vagyok rá pillantani, és ismét elő jön belőlem az a szerelmes nézés is talán, amivel legtöbbször rá szoktam nézni. Egyszerűen imádom, hogy ennyire a kedvemben akar járni mindennel. Azonban igaza van. Jól bánik velem, ezt kár is lenne tagadnom. Nem is értem, hogy mégis miért ülök fel egy idegen szavaira.
- Majd mikor meglátogatjuk megpróbálom elcsalni hozzánk. Talán meggondolta magát. - ezt nem tartom mondjuk valószínűnek, hiszen elég maradi gondolkodása van, nagyon ragaszkodik a környezetéhez és azokhoz a tárgyakhoz is, amiket a sajátjának tud be, egy akkora házban pedig, mint amekkora a Gleesoné valószínűleg nem is igazán tudna otthonosan mozogni, de azért hátha mégis. Tényleg néha nagyon jól esne ha a közelemben lenne.
Természetesen nem amiatt nem eszem meg a sütit, hogy nehogy elhízzak, csak valahogy most így érzem. Azonban attól függetlenül bennem van a  félelem, hogy majd terhesen el fogom veszíteni az alakomat, ami minden nő rémálma szerintem. Normális körülmények között valamilyen szinten mindenki vigyáz arra amennyire csak tud, hogy ne hízzon el, viszont a terhesség nem olyan, amit bárki is irányítani tudna. Azzal együtt járnak ilyen olyan kellemetlenségek is, én pedig rettegek attól, hogy nem leszek vonzó a Gleeson szemében, vagy esetleg máshoz megy majd emiatt.  
- Tudom, hogy nem fordulnál el tőlem sosem, de ha nem leszek csinos akkor sem fogsz el járni mások után, igaz? - a tekintetét kerülve teszem fel ezt a  kérdést, mert tudom, hogy még sosem adott okott arra, hogy bizonytalan legyek, de én mégis mindig az vagyok. Rettegek, hogy ugyanúgy járok, mint eddig mindig. - Tudod én is nagyon szeretlek és épp ezért nem szívesen osztoznék rajtad senkivel. csak majd a gyerkünkkel. - húzodik szélesebbre a mosolyom és végre ismét rá nézek. Minden rossz ellen, amiket hallottam róla, még mindig ha rá pillantok képes vagyok elhinni, hogy van számunkra közös jövő. Így komolyan bárhová el mennék vele, mindegy, csak maradjunk együtt és soha ne derüljön ki az, hogy más lenne, mint amilyennek látom. Bár egyre jobban szégyellem magam, hogy még mindig képes vagyok azokon agyalni, amikkel megtömték a fejem.
- Remélem csak még szorosabbá teszi a kapcsolatunkat. - még törlök egyet a számon a szalvétával miután megiszom az utolsó korty kávémat is, majd a szemembe lógó tincseimet a fülem mögé simítom. - Megyünk? Egy kicsit fáradtnak érzem magam. Tudod mit ennék most meg legszívesebben? Sushit. Veszünk valahol? - az előbb mondtam neki, hogy félek, hogy elhízok, most meg a süti helyett sushit szeretnék. Mintha az orvos nem csak az elmémet mérgezte volna meg, de valami hipnózis alá is vetett volna, amire nem emlékszem. Muszáj, hogy össze szedjem magam.         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyPént. Feb. 16 2024, 21:08


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Csak néha? - kérdeztem félre billentett fejjel. - Én azt hittem mindig szerencsésnek érzed magad, hogy az én párom lehetsz. Elvégre senki más mellett nem lehetnél olyan boldog, mint mellettem - mosolyogtam. - Ki más adhatna meg neked ennyi mindent, ennyi szeretetet és ekkora szabadságot? - kérdeztem tárt karokkal, kissé rosszalló pillantással. Azt akarom hallani, hogy minden nap minden órájában a legszerencsésebbnek érezze magát.
- Én sose várnám el tőled, hogy feláldozd magad - hazudtam szemrebbenés nélkül, mintha ez lenne az igazság. - Mellettem mindig szabad lehetsz és azt csinálhatsz, amit csak szeretnél. Nincsenek korlátok.
Büszke mosollyal néztem rá, mikor a tökéletességre törekvés szóba került és bólintottam is.
- Látod, ezt szeretem hallani. Én is mindig igyekszem a tökéletességre törekedni, bár nálam már nem sok van hátra, amit el kellene érnem. A karrierem már majdnem a tökéletességnél van. Már csak kicsit políroznom kell kicsit - mosolyogtam. - De te sem panaszkodhatsz, te is sok mindent elértél, de még van mit. És én támogatlak majd a karriered során. Itt vagyok neked és segítek, hogy ne csak a magánéletedben, hanem a munkádban is minél sikeresebb legyél.
Kiéreztem szavaiból, hogy burkolt utalást tett nekem arra, hogy nem szeretne bennem csalódni. Nem is kell csalódnia. Én sem szeretném, de ez nem csak rajtam múlik. Ha nem hagyná magát Prue és Nicholson szavainak manipulálni, akkor nem is kellene attól tartania, hogy olyan dolgokat tud meg rólam, amik károsak lennének a kapcsolatunkra nézve. El kéne tudnia távolodni azoktól, akik ellenem, ellenünk beszélnek. De majd én segítek neki ebben.
Látom rajta, hogy következő szavaim hatására ismét némi rózsaszín köd telepszik a szemeire, a tudatára. Igyekszem olyan dolgokat ígérni, olyan dolgokról beszélni, amikről tudom, hogy növelnek engem a szemében, hogy az ígéreteimtől, a szavaimtól csak még jobb emberként tűnök fel a szemeiben, még nagyobb boldogságot okozhatok benne általuk és még inkább belém szeret.
Jó, ha időről időre "újra belém szeret", ha folyamatosan egy szerelmes ködöt tudok a szemei elé képezni. Olyan dolgokat mondok és ígérek, amikre tudom, hogy pozitívan reagál. egy boldogság érzetet kelt benne és én tökéletesnek tűnök tőle a szemeiben.
De nem hátsó szándékok nélkül teszem. Nem csak azért teszem, mert jó ember vagyok, vagy mert a kedvében akarok járni, hogy még jobban szeressen, hanem azért is, mert ha az anyja hozzánk költözne, akkor magam mellé tudnám állítani. Képes lennék az anyja előtt is egy tökéletes képet festeni magamról és ha ezt megteszem, akkor az anyja képes lenne Elinort "manipulálni". Akkor már az anyja szavai is szemben lennének Prue és Nicholson szavaival. Ott lennék én és az anyja. Én, aki tökéletes életet biztosítok neki, makulátlan képet festek magamról és elhalmozom minden érzelmi és fizikai jóval, plusz az anyja, aki ezt megerősíti benne.
Aztán kiiktatom majd közben Nicholsont is és már csak Prue fog az utunkba állni, de egymaga képtelen lesz majd Elinorra hatni, ha mi ketten összefogunk és közre fogjuk Elinort.
- Sose történne ilyen. Még csak az sem fordulna meg a fejemben, hogy megfogjam más nő kezét, nemhogy félre lépjek - mosolyogtam. - Még viccnek is rossz. Nekem mindig te maradsz az egyetlen és igazi nő - nyomtam csókot ajkaira.

- Rendben, akkor nézünk majd valahol sushit - mosolyogtam, majd a két utcával arrább lévő szalonban béreltünk egy mercit és ezzel a bérkocsival álltunk meg egy sushi bárnál és vettünk elvitelre, majd a családi fészek felé vettem az irányt, mely a város gazdag külvárosi részében volt, ahol sorra sorakoztak a nagyobbnál nagyobb villák, köztük a családomé is.
Leparkoltam a családom egykori házánál, mely olyan volt, mintha több házból lett volna összeépítve, pedig egy épület volt, csak szárnyakra bontva, mint az intézmények. Legalább öt-hat darab emeletes ház kitelt volna belőle, ha szétválasztották volna külön álló épületekre.
- Na megjöttünk. Ha gondolod csengess be a szomszédokhoz és hivatkozz rám. Nem fognak megharagudni, ha "zavarod" őket. Tudod, itt mindenki szeret mindenkit és senki sem elutasító - mosolyogtam. Végtére is most Írországban voltunk. Itt kevés volt a rosszindulatú ember.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzomb. Feb. 17 2024, 16:58

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Nagyokat pislogva nézek rá miután ismét sikerül rosszul kifejeznem magamat, amit Ő természetesen félre is ért. Persze, hogy mindig szerencsésnek érzem magam mellette, csak épp annyi a baj, hogy közbe el is bizonytalanodok, főleg ha valaki sikeresen tele beszéli a fejem mindenfélével. Mint az az orvos, akinek valamiért nagyon a begyében van Gleeson. Na meg Pruet sem sikerült még mindig meggyőznöm arról, hogy ez a választásom ezúttal valóban jó, olyan nagy benne a sértettség a korábbi balhé miatt, hogy még mindig esze ágában sincs esélyt adni arra, hogy megpróbálják megbeszélni az egészet.
- Tudod, hogy nem úgy értettem. - jegyzem meg, majd el is gondolkodok mindazon amit mond. Hisz igaza van. Senki mellett nem lennék soha többé ilyen boldog, hisz előtte sem voltam. Így talán félre kéne tennem minden bennem lévő aggályt is és csakis arra gondolnom, hogy milyen csodás jövő vár ránk. - Nagyon hálás vagyok neked azért, hogy ilyen jó vagy velem. Azt hiszem, hogy valóban a világ legszerencsésebb embere vagyok. Nem csak néha. Mindig. - ismerem be mosolyogva, mert ha valamiben biztos vagyok akkor az az, hogy minden jó mellett, őszintén és tiszta szívből szeret, ami mindennél fontosabb a számomra. De vajon igaza van? Ha valaha is vége lenne ennek a csodának, ami köztünk van, soha többé nem lenne alkalmam ezt ismét megtapasztalni valaki más oldalán? Nem mintha annyira azt akarnám, de néha úgy érzem, hogy ezek miatt csak még jobban kötődök hozzá. Sosem akarom, hogy véget érjen ez, amiben vagyunk. Nem akarok majd ismét boldogtalan lenni.
- Ezért szeretlek téged ennyire. Mert valóban megértesz, és tudom, hogy ha gyerekünk lesz akkor is sok terhet fogsz majd le venni a vállamról. - a tekintetem szinte csillog ahogyan rá nézek, a széles mosolyom is arról árulkodhat, hogy mennyire boldoggá tesz a szavaival, és így szinte eltörpülnek ismét mellette a Dr. Nicholson vádaskodásai. Hiszen Ő mindennek épp az ellenkezőjét állította. Bár mondani bárki bármit tud, viszont abban hiszek, amit tapasztalok. Az viszont sokkal inkább Gleesont igazolja.
- Én már most úgy érzem, hogy mindent elértem és megkaptam, amit szerettem volna. Meg vagyok elégedve az életemmel. Ha majd gyerekünk lesz, akkor elsősorban az anyaságra szeretnék koncentrálni, aztán meglátjuk hogyan tovább. Vicces... de Prue mindig azzal viccelődött, hogy ha majd anyává vállok, akkor elfelejtek élni. De szerintem, pont, hogy attól az érzéstől élnék igazán. - nem gondolnám, hogy egy kisbabára teherként kéne tekinteni. Szerintem egy nő attól élhet úgy ahogyan szeretne, csak épp visszafogottabban, meg talán kevesebb idővel. Szóval a Prue aggódalmai minden bizonnyal alaptalanok, hiszen sem egy gyerek, sem pedig Gleeson nem gátolnának meg abban, hogy néha napján találkozzak velük, hogy a fejemet ki szellőztessem. Ha meg anyut sikerül rá vennem, hogy költözzön hozzánk, akkor akár kettesben is mehetünk el néha otthonról, addig pedig Ő vigyáz majd a kicsire. Bár azt nem is igazán értem, hogy miért beszélünk úgy, mintha legalább terhes lennék már. Fel is sóhajtok egy kicsit csalódottan, mert nem akarom bele élni magam olyasmibe, ami még nem is biztos. Csak tervezgetünk. Ebbe a tervezgetésbe pedig hozzá tartozik az is, hogy eltöprengek azon, hogy mi lesz majd akkor, ha meghízok, vagy ha majd egy idő után a hasamban lévő gyerek miatt nem fogok tudni vele ágyba se bújni? Rettegek attól, hogy keres magának valaki mást, akin ki élheti azokat a végyait, amiket rajtam nem fog tudni. Mégis annyira hihetőnek tűnik az, ahogyan újra elűzi belőlem az ilyen gondolatokat.
- Mepróbálok bízni benned. - mosolygok rá, majd el veszek a csókjában. Szinte már nem is akarok nyomozni semmi után, amikkel meg lett tömve a fejem. Annyira nem tűnik hihetőnek semmi mindabból. A lelkiismeretfurdallás viszont egyre nagyobb bennem amiatt, hogy titokban képes voltam találkozni az orvossal, ezzel pedig olyan, mintha átvertem volna Gleesont.

A bérelt kocsiban ülve kezdek egyre izgatottabb lenni amiatt, hogy nemsokára megérkezünk oda, ahol Gleeson felnőtt, így a sushival a kezemben türelmetlenül nézem annak a csomagolását, míg végül ki is bontom azt, és egy darabot be kapok belőle, mert szinte lehetetlennek tűnik, hogy ellen álljak neki.
- Hm... ez igazán finom. Kérsz? - egyet felé emelek, és ha kér nevetve a szájába rejtem azt, ha meg nem akkor bekapom azt is én. Bár nem szokásom kézzel enni, de tényleg nem bírtam volna ki, amíg megérkezünk. Aztán még egyet ki lopok a csomagolásból, majd sóhajtva könyvelem el, hogy ennyi most egyenlőre talán elég lesz. Megdöbbenésemre azonban egy meseszép ház előtt parkolunk le, szinte még a lélegzetem is eláll, miközben ki szállok a kocsiból. Hát most már nem kételkedek abban, hogy egy csomó pénzt örökölhetett. Már nem is érdekelnek annyira azok a szomszédok, sőt egyre biztosabb avgyok abban, hogy őszinte kell legyek hozzá.
- Majd később estetleg. Most inkább szeretnék veled lenni itt egy kicsit. Minden annyira gyönyörű.. - miközben beszélek le sem veszem a tekintetem a házról, simán el tudnám képzelni, hogy Párizs helyett inkább itt éljünk. Olyan békésnek és nyugodtnak tűnik itt az egész környék. - Meg sem érdemlem azt, hogy ilyen jó legyél hozzám. - sütöm le végül a szemeimet egy rövid ideig, mielőtt ismét fel nézek rá. - Én a múltkor hazudtam neked... mikor azt mondtam, hogy vásárolni megyek, akkor igazából Dr. Nicholsonnal találkoztam... Nagyon sajnálom. - és ismét le veszem róla a pillantásom, mert nehezemre esik a szemeibe néznem. És még elvárom tőle azt, hogy őszinte legyen, miközben meg én nem vagyok az. Hogyan engedhettem meg, hogy ennyire átmossa az agyam az a férfi?         

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyVas. Feb. 18 2024, 16:16


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Természetesen tudtam, hogy nem úgy értette, tudtam, hogy értette, ellenben nem tűrhettem, hogy csak "néha" néven emlegesse ezeket a pillanatokat. Szükségem volt rá, hogy tudjam, mindig szerencsésnek érzi magát, mindig büszke rám és mindig csak engem szeret, mindig csak én vagyok neki a legfontosabb. Nem viselhettem el, hogy csak néha. Ki kellett, hogy mondassam vele, hogy mindig.
Helyesbítése és engem magasztaló szavai hatására boldogan elmosolyodtam, hiszen ez azért már sokkal jobban tetszett. Ezt vártam tőle. Ezt akartam hallani és mindig ezt is szeretném hallani.
Nem voltam benne feltétlen biztos, hogy tényleg olyan sok terhet vennék le a válláról, hiába ígérem. Valójában pont fordítva gondoltam a jövőnkre, inkább úgy láttam a jövőt, hogy ő vesz le az én vállamról terheket. Nem fogok túl nagy erőfeszítéseket tenni, ellenben tőle el fogom várni, hogy megkönnyítse az életemet a jövőben. Hisz ezért van. Ezért tartom. Hogy szeressen, elismerjen és olyan életet biztosítson nekem, amilyet én szeretnék. És minden reakcióm ezt a célt szolgálja.
Olyan jövőképet festek le neki, amiről tudom, hogy álmodik, így elérhetem nála a céljaimat. Csepegtetek neki kis boldogság morzsákat, kedvességet és ajándékokat, hogy a szerelmét fenntartsam és ígéreteket teszek neki, hogy várja és kívánja a jövőt, de kérdés, mennyi lesz ebből megvalósítva.
Elgondolkodnom sem igazán kellett a hallottakon, mivel én máshogy láttam a világot és őt. Igen is lenne hová fejlődnie.
- Szerintem is nagyon jó hatással lenne rád az anyaság. Bízom benne, hogy elég hamar össze is fogjuk tudni hozni. Szeretném már látni, ahogy a gyermek hatására még ennél is jobban kivirágzol - mosolyogtam.
- Ne csak próbálj. Bízz is - feleltem határozottan, bátorító mosollyal.

Miután megvettük a Sushit elindultunk a szülői ház felé, közben Elinor máris nekiállt elfogyasztani a sushit, amit én is elfogadtam, hagytam, hogy a számba tegye. Mosolyogva becsuktam ajkaim és elrágva lenyeltem.
Kicsit azért furcsa volt, hogy a finom süteményt otthagyta, ellenben a halat ilyen lelkesen falatozta...
Később, mikor megérkeztünk a családi villához még furcsább lesz nekem a párom viselkedése, hiszen nem is olyan rég még nagy lelkesedése volt a szomszédok irányába, meg akarta őket ismerni, beszélni velük a gyerekkoromról, most meg szinte semmi. Mi változott vajon?
De azzal, hogy velem akart lenni, kettesben, azzal kicsit sikerült megvennie, noha a gyanakvásom megvolt még. Akkor sem tudtam mire venni a hirtelen jött érdektelenséget a közösség felé.
Büszkén mosolyogtam, hogy mennyire nagyvonalúan beszél rólam. Meg sem érdemel. Nos, sokak gondolhatnának így magukra. Sokan nem érdemelnének meg engem, de Elinor mégis kivételes és maga mellett tudhat. De vajon fog-e ez változni a jövőben?
Aztán jött a derült égből villám csapás. A vallomás Dr. Nicholsonról. Valahol nem lepett meg, ellenben reménykedtem benne, hogy Elinor tényleg képes lesz megállni, hogy ne menjen el Nicholsonhoz. De úgy látszik képtelen volt tartani magát. Nem lepett meg, ellenben cseppet sem esett jól.
Miért nem volt képes megállni? Miért kell mindig elrontania ilyesmikkel a szépet? Tényleg meg kell őt leckéztetnem és tényleg végeznem kell a doktorral.
Arcomra kiült némi harag és morcosan ráncoltam homlokom, majd arcom "nyúzom" és nyögök egy kelletlent.
- Jaaaj ne már, Ellie... - sóhajtottam elgyötörten. - Ezt nem mondod komolyan? Képes voltál hazudni nekem és a hátam mögött megint belesétálni a csapdába? Hát ennyit jelentek én neked? - Sajnáltattam magam. - És az adott szavam? A szavahihetőségem? Szerinted még mindig egy hazug szörnyeteg vagyok? Tényleg ennyire... ennyire nem tudsz nekem hinni? Mit vársz, mit csináljak még? Kössem magam hazugságvizsgálóra?
Vagy valójában azt szeretnéd, ha tényleg neki lenne igaza? Azt szeretnéd, ha beigazolódna, hogy bűnös vagyok?  Vagy mit vársz? Miért nem tudsz nekem hinni? Mit kell tennem még, hogy tényleg bennem bízz?
Hogy akarunk így családot tervezni, ha még azt sem hiszed el nekem, hogy nem vagyok bűnöző? Mi lesz így velünk a jövőben? Talán jobb is, ha így nem fogunk még bele a családalapításba és a házasságunkba, hisz szemernyi bizalmad sincs irányomban ezek szerint...
- adtam neki egy "kegyelem döfést", egy erős szúrást, hogy kellően rosszul és fájóan érezze magát, ha már így hátba szúrt engem és megint csak ártani próbál a kapcsolatunknak.
Tudom én, hogy mik azok a fájó pontjai, amiket egy jó hosszú késsel szurkálnom kell, hogy érezze a "törődést".


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyHétf. Feb. 19 2024, 08:54

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



A Gleeson családi házához vezető út nem is volt olyan túl hosszú, bár meglehet, hogy csak a sushi evése kötött le túlzottan, és így nem tűnt fel az sem, hogy mennyi ideje kocsikázunk igazából. Megérkezve azonban egy olyan látvány fogad, amitől az állam is leesik. Egy gyönyörű és hatalmas ház előtt parkolunk le, a táj pedig egyszerűen magával ragad. A bűntudatom pedig egyre jobban elhatalmasodik rajtam, és egyre nehezebben megy, hogy a Gleeson szemeibe nézzek. Mert becsaptam őt. Bár az lett volna az eredeti tervem, hogy a szomszédaitól puhatolózok, meg talán ebben a házban is találhatnék bármiféle bizonyítékot, ami az orvos szavait igazolná, vagy épp bebizonyosodhatna, hogy hazugságokkal etetett. De mégsem bírnám azt véghez vinni, mert akárhogyan is próbálkozok, nem tudom a szerelmem másképpen látni, mint annak, akinek mutatja magát. Jónak, figyelmesnek, és épp azt a boldogságot segít biztosítani is, amire mindig vágytam. Épp ezért lesütött szemekkel vallom be, hogy mekkorát hibáztam ismét, annak reményében, hogy megbocsájt majd ismét nekem, bár fordított helyzetben talán én sem lennék elragadtatva. Mégis nagyon rosszul esnek a szavai.
- Sajnálom. Nem tudom mi járt a fejemben akkor. De igenis sokat jelentesz nekem. Én csak... nagyon sajnálom tényleg. - egyszerűen még saját magam sem értem, hogy miért tettem ilyent, nem, hogy neki azt el is magyarázzam. Látom rajta, hogy haragszik rám, és talán jogosan is, de nekem ez akkor is borzasztó rosszul esik. Nem veszítehetm őt el. Megrázom a fejem, hiszen abszolút nem gondolom róla, hogy hazug szörnyeteg lenne...inkább én vagyok az, mert annak ellenére sem bízok még mindig benne, hogy olyan sok jót tett velem.
- Nem szeretném, ha igaza lenne. Nem akartam semmi rosszat azzal, hogy találkoztam vele. Először nem is vettem fel a telefont, de sokáig hívogatott, aztán meg arra gondoltam, hogy bele megyek vele a találkozásba és majd személyesen megkérem, hogy hagyjon békén minket, de... annyi mindent mondott ismét, hogy... - hittem neki. Ezt azonban már nem mondom ki hangosan, csak kétségbeesetten nézek rá. Nem akartam elrontani ezt a csodálatos pillanatot ezzel. De egyszerűen képtelen lettem volna a szemébe nézni, ha magamba tartom mindezt. A következő szavai viszont annyira bántanak, hogy akaratom ellenére, ismét potyogni kezdenek a könnyeim és érzem, hogy remegni kezd az egész testem. Nem adhassuk fel az álmainkat csak úgy.
- Ezt meg, hogy érted? Ugye nem fogsz engem el hagyni? - a hangom is elcsuklik, és végül kétségbeesetten lépek hozzá közelebb, mert semmiképp sem akarom, hogy ez miatt mondjunk le mindenről, amit el terveztünk. Megtörlöm könnyes szemem, bár attól még mindig érzem, hogy tovább folyik az az arcomon, de nem törődve vele ölelem át a nyakát, reménykedve, hogy nem taszít el magától. - Kérlek...sajnálom nagyon. Soha többé nem teszek ilyent. Megígérem. Ne vedd el az álmaimat. Én téged akarlak, és a jövőnket. Ne mondj nekem ilyeneket. - az arcomat a nyakába fúrom és nem is akarom őt elengedni. - Mondd, hogy mivel tehetném jóvá? Menjünk be a házba jó? Ne veszekedjünk. - húzódok el végül tőle, ismét megtörölve a szemeimet, és megfogom a kezét. Szükségem van rá...az nem lehet, hogy egy ilyen miatt utasítson vissza.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyKedd Feb. 20 2024, 17:50


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Tudom, hogy sajnálod, de a sajnálat nem építi fel azt a bizalmat és szavahihetőséget, amit te folyamatosan rombolsz le. Most, hogy higyjek neked újra? Főleg, hogy azt látom mindenki másnak jobban hiszel, mint nekem... - mondtam csalódottan és ez még csak nem is hazugság. A bizalmammal játszik és a saját szavahihetőségét rombolja. Elég nehéz lesz újra elhinnem neki. Lehet jobban kéne őt ellenőrizgetnem, hogy rajta kapjam és akkor helyben kapjam el és szembesítsem a tetteivel és az érzésekkel.
- Miért nem tiltottad le az első eset után? - kérdeztem rá, hiszen ez még mindig kérdőjel volt bennem. - Annyi mindent mondott ismét, hogy? Hogy hittél neki? Hogy az üres, tekintély és bizonyíték nélküli szavak többet jelentettek neked a velem töltött hónapoknál és az érzéseidnél? - keltettem benne még nagyobb bűntudatot. - Mert én most ezt érzem. Hogy semmit sem jelentett neked és egy idegen szavai nagyobbat dobnak a latba a szerelmünknél - dőltem a falnak és igyekeztem a legszomorúbb arcot mutatni, amit csak tudtam.
Elnézegettem könnyes arcára, ami a lelkem mélyén jól esett. Jól esett a látvány, hogy sír, bár jelét nem mutattam, csak legbelül. Érezze is magát minél rosszabbul, hiszen nekem ártott nekem. Megérdemli, hogy rosszul érezze magát és mardossa a fájdalom. Abból tanul.
- Nem... azt azért nem. Szeretlek és nem akarlak elhagyni, de ez most nagyon rosszul esik. Hogy érezzem így a szeretetet és a bizalmat, ha neki hittél és nem nekem? Hogy a hátam mögött összejársz vele és lehet újra megteszed? Miért higyjem el, hogy soha többé? Hiszen a múltkor is azt mondtad. Mindig csak üres ígéretek lesznek ezek? - kértem számon még mindig az elesett arcom mutatva neki, hisz miért higgyek neki, ha egyszer már átvert. Aki egyszer átver, újra megteheti.
Nem löktem el, hagytam, hogy megöleljen, vissza is öleltem, de nem babusgattam. Csak öleltem. A babusgatásért és a vigaszért még tepernie kell. Most büntetem, nem jutalmazom.
Bementünk a házba, majd a nappaliban felé pillantottam. Még mindig melengette a "lelkem", ahogy esedezett, kétségbeesetten kérlelt, hogy ne tegyem tönkre az álmait és a boldogságát. Helyes. Imádkozzon csak hozzám. Nem teszem én tönkre, csak megtiprom és utána újra fel fogom emelni. És ha kell megint megrugdalom és taposom a lelkét, hogy viselkedjen, aztán megint boldoggá teszem. Úgysincs lelkiismeretem, sem érzelmi empátiám. Nekem ez nem esik rosszul, ő pedig ebből tanul és ettől változik.
Úgy tűnik Elinort így kell nevelni, másból nem ért. Fizikailag nem fogom soha bántani, de lelkileg muszáj.
- Jóvá akarod tenni. Akkor szeretném látni, amint megírod neki SMS-ben, hogy többé nem vagy hajlandó találkozni vele és ne is keressen. Utána látni akarom, hogy letiltod. És időközönként meg szeretném nézni, hogy még mindig le van-e tiltva és nem tiltottad ki, miután magadra hagytalak. Kezdetnek ez jól fog esni a lelkemnek. Ha tényleg engem szeretsz, nekem hiszel és bennem bízol, megteszed.
Így legalább arról sem nagyon fog értesülni, ha Nicholson meghal...


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzer. Feb. 21 2024, 18:04

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



A gyomrom is össze rándul a szavait hallva, és annyira igaza van mindenben, hogy még arra sincs jogom, hogy megsértődjek miattuk. Elvárom, hogy egy olyan kapcsolatunk legyen, amiben kétségek nélkül bízunk egymásban, hogy mindig őszinték legyünk a másikhoz, erre fel pedig én magam vagyok az, aki át vertem őt. Bár nem a rossz szándék vezérelt, de attól még nagyon rosszul érzem most magam. Ha vissza tekerhetném az időt, akkor minden bizonnyal másképpen csinálnék mindent, de sajnos nem vagyok arra képes, így csak könnyek között várom a megbocsájtást, és talán nehéz lesz ezek után hinnie bennem, de én tudom, hogy nem lennék képes újból ekkora hibát elkövetni. Sokkal fontosabb számomra a kapcsolatunk annál, hogy kutakodjak olyasmi után, ami teljességgel lehetetlen.
- Ez nem így van... Én hiszek neked. Ostoba vagyok, tudom. Nem szabadott volna találkoznom vele, de már nem tudom meg nem történtté tenni. - kétségbeesetten tárom szét a kezeimet, mert annyira csalódtam saját magamba, hogy egyszerűen azt sem tudom, hogy mit kéne tennem vagy mondanom. Tudom, hogy nem elég ehhez egy bocsánat kérés, azzal is tisztában vagyok, hogy nehezen fog bízni bennem, de minden tőlem telhetőt megteszek majd, hogy ez változzon. Annyira fontos a kapcsolatunk, hogy nem bírnám elviselni, ha a fejetlenségem miatt érne véget. El hozott a szülőföldéjére, én meg képes vagyok azt tönkre tenni, és engedni, hogy egy ismeretlen mossa át az agyam újra meg újra. A kérdésére azonban, csak megvonom a vállam, mert én magam sem tudom, hogy miért nem tiltottam le a számát. Butaság tudom, de talán egy aprócska részem szerette volna, ha ismét fel hív az a doktor és mindarra, amit állított bizonyítékokat is mutat fel. Persze bizonyítéka az nincs, csak újabb fecsegések, amiket én el is hittem.
- Nem, nem hittem neki. Csak...fogalmam sincs. Egy kicsit elbizonytalanodtam. Én már annyiszor csalódtam, Gleeson. Eddig mindig az derült ki, hogy az az ember, akivel próbálom a jövőmet tervezni, sosem olyan, mint amilyennek hittem, és...én félek, hogy benned is csalódni fogok. - sütöm le a szemeimet, amelyekből záporként kezdenek potyogni a könnyeim, majd hevesen rázom is meg a fejem, mert nagyon is sokat jelent számomra. - Nekem csak te számítasz. Kérlek ezt hidd el. - a szemeibe nézek, hogy abból ki olvashassa, hogy mennyire őszinte vagyok ebben, és, hogy nála jobban senkit nem szeretek. Pedig igaza van abban, ha ezek után nem tudna soha megbízni bennem, hisz én sem tudnék benne, ha fordított helyzetben ezt Ő tette volna. Legszívesebben a falba verném a fejem azért, amiért ilyen butaságokra képes voltam felülni. Egy kicsit azonban mégis megkönnyebbülök, hogy elhagyni nem áll szándékában. Azt nem is élném túl azt hiszem. A bizalmát pedig majd lassan vissza szerzem.
- Nem. Ezúttal valóban nem fogok vele találkozni. Nem tudom, hogy ezt hogyan bizonyítsam be. Csak a szavamat tudom adni. El kell hinned. Én soha többé nem akarlak megbántani. Annyira szeretlek... - a nyakába temetem az arcom, és bár az ő kezét is érzem magamon, de egyáltalán nem úgy ahogyan hozzám érni szokott. Ez rosszul esik, de nem teszem szóvá, örülök annak, hogy legalább nem lökött el magától. Szipogva húzódok el tőle végül, megtörölve szemeimet, és még mindig szinte könyörögve megyek utána a házba. Még arra sincs időm, hogy körbenézzek, valahogy sokkal jobban le köt az, hogy valamivel kiengeszteljem. A szavai azonban egy kicsit meglepnek, pedig nem is olyan túl nagy elvárás mindez. Szótlanul nézem őt néhány másodpercig, végül pedig bólintok. Remegő kezekkel nyúlok a zsebembe a telefonomért, és írom meg az üzenetet az orvosnak, akinek még a számát is képes voltam el menteni, én ostoba. Gleeson mellé lépek, hogy lássa, amint el küldöm az üzenetet, majd az amint el ment pillantok rá előbb a páromra, majd végül vissza a telefonra, és le is tiltom a számot.
- Kész. Le zártam ezt az ügyet. Nem fogom ki venni tiltásból... - bizonygatom miközben vissza csúsztatom a telefonomat a zsebeembe, de megértem, ha nem hisz nekem. - Bármikor megnézheted a telefonomat. De mi lesz akkor, ha más számról fog keresni? - kérdezem, hiszen mindketten tudjuk, hogy nem tilthatok le minden egyes telefonszámot azért. A munkám miatt is fontos. Csak épp azt kell kibírnom, hogy ne dőljek be semmilyen vádaskodásnak többé. Gleesont nálam jobban senki nem ismeri. És Ő jó ember.- Most akkor minden rendben van köztünk igaz? Megbocsájtottál? Ha szeretnéd főzök neked valamit, vagy...vagy most én maszírozlak meg. - próbálkozok egy kicsit abban is reménykedve, hogy a figyelme is elterelődik arról, hogy csalódást okoztam. Pedig épp azért mondtam el végül mindent őszintén, mert a lelkiismeretem nem engedte, hogy a háta mögött bármit is tegyek.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyPént. Feb. 23 2024, 16:36


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



- Ne, Ellie, ne hazudj nekem - ingattam meg a fejem csalódottan. - Ha nem hittél neki, akkor miért bizonytalanodtál el? Ha nem hittél neki, akkor bennem bíztál volna és nekem hittél volna. Ha nem vagy szomjas, nem iszol! - vádaskodtam, hiszen ez volt az igazság. Mentegetőzött, de hitt neki.
- Látod, ez a baj! Hogy egy kalap alá veszel engem is a múltbéli férfiakkal, akikkel dolgod volt és belőlem is azt nézed ki, amit tőlük kaptál. Ezek szerint semmivel sem vagyok jobb, vagy több náluk a szemedben, csak egy vagyok a sok közül, akik átvernek és majd eldobnak. Belőlem sem tudsz mást kinézni. De ezzel a hozzáállásoddal csak mindent tönkre teszel. Szerinted lehet így élni? Hogy ezt kapom tőled? Neked, hogy esne, ha folyamatosan csak a múltbéli sérelmeimet látnám benned? - kérdeztem, hogy azért érezze rosszul magát. Egyre rosszabbul. Mert megérdemli. Végtére is csak az igazat vágom oda a képébe.
"Nekem csak te számítasz. Kérlek ezt hidd el. " Én ezt elhiszem, de ezt nem feltétlen kell vele éreztetnem. Most nem. Mert lássuk be, normál esetben eléggé nehéz hinni neki úgy, hogy közben alkalmanként teljesen az ellenkezőjét mutatja. Mert bár tudom, hogy tényleg szeret és tényleg az élete egyik, hanem a legfontosabb része vagyok, de mégis olykor teljesen más képet fest erről. Ezt pedig nem engedhetem meg. Nem engedhetem meg, hogy csak egy órára is másnak higgyen, mint nekem. Az ilyesmi nem maradhat büntetlen. Csak nekem hihet, csak rám hallgathat. Másokra nem. Elvégre én leszek a világának a közepe, nem igaz? Elvégre csak én számítok neki, ő mondta. Akkor nem történhet meg még egy ilyen eset.
Úgy néz ki ideje lenne elkezdenem őt izolálni mindenkitől.
Nem tudja, hogy bizonyítson nekem, de én tudom. Úgy, hogy szépen leépíti a dokit. Az bizonyíték. Az adott szava nekem egy ideig még nem lesz újra bizonyíték.
A kérésemnek eleget is tesz. A telefonra pillantok, amin ott virított az üzenet, majd figyeltem, amint le is tiltja a számot. Elégedetten biccentek, miközben a záró beszédét hallgattam. Igaz, másik telefonszámról még hívhatja, de arra már nem hiszem, hogy sor kerülne. Addigra halott lesz. Nem fogom hagyni, hogy túl sokáig éljen már, és így már Elinor sem fog értesülni a doki haláláról. Azt fogja hinni, hogy nem keresi már, mert nem tudja elérni, de valószínűleg neki sem lesz már bátorsága keresni a dokit, így ez így egy ponton tökéletesnek tűnik.
- Szerintem érteni fog belőle - mosolyogtam szolidan, visszafogottan. - Nem fogja megkockáztatni, hogy végül zaklatásért fel legyen jelentve. Ő sem teljesen hülye. Az lehet a praxisába kerülne már. Nem kockáztatná a munkáját egy ostobaság miatt.
Minden rendben köztünk? Talán. De én is nagyon jól tudtam, hogy a büntetést jutalmazásnak kell követnie. Ő vallott, én bűntettem és gyötörtem lelkileg, majd ő tett valamit, amivel megpróbálta jóvá tenni a bűnt. Most nekem kell megenyhülnöm, hogy azt érezze, nem volt hiába való az igyekezete és a bűnhődése. Tudnia kell, hogy az őszinte vallomások és a fájdalmas bűnhődési szakasz édes jutalmakhoz vezet, így mindig önként vall majd és vállalja a büntetést, hogy jutalomban részesüljön. Bár remélhetőleg a jövőben nem fog elkövetni semmilyen hasonló bűnt. Mindkettőnk érdeke lenne, ha nem csinálna ostobaságokat.
Mosolyogva bólintottam.
- Köszönöm, rendes tőled, hogy így tettél. Ez nekem nagyon sokat jelent. Így érzem azt igazán, hogy tényleg én vagyok neked a fontosabb és a szavahihetőbb - erősítettem meg benne, hogy helyesen cselekedett, amikor letiltotta és ezzel engem tényleg boldoggá tett, így jó érzést keltve benne és felszabadultság érzetet. Így cselekedett helyesen.
- Egy masszázs jól esne - mosolyogtam és átöleltem, megsimogattam hátát. - Utána pedig tényleg főzhetnél valami finomat - arcát simogattam, majd megcsókoltam. - Ne haragudj, hogy ha olyan durva voltam, csak nagyon mélyen érintettek a történtek - sóhajtottam, majd arcát simogatva hozzá bújtam kicsit, végül pedig felkeltem és ingem levéve átcsoportosítottam magunkat a hálószobába, ahol hasra vágtam magam az ágyon és vártam a masszázst.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzomb. Feb. 24 2024, 12:55

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Nagyon rossz érzés, hogy bármit is mondok, bárhogy is próbálom elhitetni vele, hogy csakis Ő az, aki szava számít és akiben bízok, nem hisz nekem. Azt beismerem, hogy meginogtam egy rövid pillanatig, de így vele szemben állva rá is jöttem, hogy az mekkora hiba volt. Szeretném, ha elhinné nekem, hogy soha többé nem fog előfordulni az ilyesmi. Nem szerettem volna eljátszani a bizalmát, azt főleg nem, hogy egy ilyen baklövés miatt tegyem kockára a kapcsolatunkat. Épp ezért is szerettem volna őszintén elmondani neki mindent, mert képtelen lennék úgy a szemébe nézni, hogy közben bennem van a tudat, hogy átvertem, még ha nem is az volt igazából a célom. Én csak boldog akarok lenni vele. Valahol persze jogos a sértődöttsége, azt hiszem, hogy én sem éreznék máshogyan, de nekem ez akkor iszonyú rossz érzés. Tudva, hogy közel van hozzám és mégis olyan távolinak tűnik, az őrületbe kerget.
- Én nem hazudok, esküszöm. Nem volt bennem semmi rossz szándék akkor, amikor találkozni mentem vele. Azt gondoltam, hogy majd simán el is zavarom az életünkből. De hallanod kellett volna...olyan hitelesen beszél és...sajnálom. Szólnom kellett volna neked még akkor amikor hívott. - sütöm le a szemeimet, mert annyira szégyellem magam, hogy még rá néznem is nehezemre esik. Nem akartam elrontani a napunkat egy ilyen butaséggal. Közben pedig megfogadom magamnak, hogy ha ezt sikerül megbeszélnünk és túl leszünk rajta, akkor innentől mindig őszintén el fogok neki mondani mindent, mielőtt bármi butaságot is csinálnék. Mert annyira rossz azt érezni, hogy haragszik rám. Soha nem szeretném Őt elveszíteni.
- Nem, én nem hasonlítalak senkihez. Vagyis tudom, hogy te más vagy. Melletted igazán boldog vagyok és jobban szeretlek bárkinél. Csak arra akartam célozni, hogy nehezen tudom elhinni, hogy megérdemelhetem mindezt...Téged. De igazad van. Nekem sem esne jól, ha másokat keresnél bennem. Megígérem, hogy ezen is próbálok változtatni. - már annyi mindennel bizonyította azt, hogy más, mint azok, akiket korábban ismertem, hogy nem is értem, hogy miért jutott eszembe egyáltalán az valaha is, hogy csalódást okozna. Nyílván ha vissza forgathatnám az időt, akkor sok mindent másképp csinálnék. Például már az első alkalom után sem mentem volna el a találkozóra az orvossal és nem is hittem volna egyetlen percig sem azt, hogy Gleesonnak köze lehetne bárki halálához is. Azt sem, hogy Gilliannel rosszul bánt. Tudnom kellett volna, hogy minden csak aljas rágalom, hiszen az én életem azóta ilyen békés és boldog, amióta Őt ismerem. Az nem lehet, hogy valaha is képes legyen rosszul bánni velem. Hogy bebizonyítsam számára, hogy csakis az számít, amit Ő mond, veszem elő a telefonomat és engedelmesen írom meg az üzenetet az orvosnak és tiltom is le a számát mellette állva, hogy lássa is. Nem is ez az elvárása lepett meg leginkább, hanem inkább az, hogy ellenőrizni akarja majd a letelefonomat is, mert látványosan nagyon elveszítette a bizalmát az irányomba. Bár nem túl jó érzés ez, de mivel eszem ágában sincs még egyszer hibázni és titkolnivalóm sincs előtte, így bármikor nézheti majd a telefonomat, amikor úgy érzi. Tényleg nem zavar. Csak bocsásson meg.
- Ha mégis keresne valamilyen formában, megígérem, hogy szólok neked, rendben? - soha többé nem szeretném megadni senkinek azt a lehetőséget, hogy megpróbáljon közénk férkőzni. Sokkal fontosabb a Gleesonnal való jövőnk tervezgetése, és a boldog pillanataink megélése annál, hogy bárkinek is megengedjem, hogy mindezt tönkre tegye. Megkönnyebbülve fújom ki a levegőt magamból miután a kérdésemre bólint, olyan ez, mintha valami hatalmas kő esett volna le a szívemről. Mostmár minden rendben lesz köztünk.
- El is hiheted mindig, hogy nekem csak te számítasz. Sajnálom, hogy csalódást okoztam. Esküszöm, hogy nem fogok soha többé. De ne hagyj el. - a legnagyobb félelmem az, hogy nélküle kell folytatnom vagy újra felépítenem az életem, ami így tökéletes ahogy van, és nagyon nem bírnám elviselni ha máshogyan alakulna az. Mosolyogva bólintok arra, hogy szeretné, hogy megmaszírozzam, majd arcomat ismét a nyakába temetem, amint magához ölel és magamba szívom az illatát. Érzem azt, hogy mennyire szeret engem az érintéseiből. Remélem, hogy ez mindig elég is lesz ahhoz, hogy ne jusson eszébe ki lépni az életemből.
- Masszázs, majd főzés. Megértettem. - húzódik szélesebbre az ajkam a csókunk után, ami talán még sosem esett ilyen jól. A tudattól, hogy már nem haragszik rám egyszerűen megkönnyebbülést érzek. - Egyáltalán nem haragszom. Megérdemeltem, mert csúnyán viselkedtem. - és tényleg így is gondolom ezt. Szerintem olyant nem is tudna tenni, ami miatt haragudhatnék rá. Még így is Ő kér bocsánatot, hogy jogosan vágott mindent a fejemhez.
Az ajkamba harapok, amint ki bújik az ingéből, és mosolyogva követem őt egy szobába, ahol amint elfekszik hason az ágyon, dobom le magamról a cipőmet és ülök rá, hogy neki kezdjek a maszírózásnak a vállánál kezdve. Közben pedig közelebb hajolok hozzá, és apró csókokkal kezdem halmozni a nyakát és az arcát. - Köszönöm, hogy vagy nekem. - suttogom a fülébe egy újabb apró csók után meg is feledkezve arról, hogy a maszírózás lenne az eredeti tervem.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzomb. Feb. 24 2024, 20:37


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Persze, hogy hitelesen beszélt, mivel az igazat mondta, ráadásul pszichiáter. Az a munkája, hogy ismerje az emberi lelket és tudjon rá hatni, manipulálni. Egy pszichiáter mindig hitelesen beszél. A szerencse itt az volt, hogy nem voltak bizonyítékok a kezében. Azért azokat én már ideje korán eltüntettem a föld színéről is, mikor Gilliant megöltem, Nicholson pedig még nem tudta összekaparni magát és megszerezni a szükséges bizonyítékokat. Mert ha sikerült volna neki, nagy bajban lennék. De nem olyan egyszerű az.
Volt egy olyan érzésem, hogy Elinor nem tudatosan hazudik nekem, hanem még saját magának is hazudik. Még ő maga sem akar szembenézni a tetteivel. Nem ismeri be még magának sem, hogy mit tett és miket gondol, mert úgy érzi a boldogsága útjába állna és árt nekem vele. Pedig szembe kéne néznie a tényekkel. Hitt az orvosnak és alkalmanként a volt párjait képzeli belém. Az ő bűneiket néha belém látja. Nem kételkedek benne, hogy boldog mellettem, de jobban örülnék neki, ha ezt a boldogságot nem árnyékolná be alkalmanként valamilyen külső hatás. Mert sajnos mindig jön valami, ami bezavar nekünk. A nyugalmunkat és a boldogságunkat rendszeresen beárnyékolja egy harmadik fél által keltett hatás. És ezt kezdtem unni. Lépéseket kell most már tennem.
Nyilván szerettem volna neki hinni, hogy csak én számítok neki. Hittem is, nem erről van szó, pusztán csak szükségem van biztosítékokra, hogy ez a jövőben is így marad. Az első lépéseket megtettem, aztán jöhet a folytatás.
- Soha nem hagylak el - mosolyogtam és megcsókoltam. - Szükségem van rád. Szükségem van a közös jövőnkre, az együtt töltött életünkre - simogattam a hátát.

Lehet, hogy a vitánk most lezárult, hogy most béke, nyugalom és szerelmes percek, órák, napok, vagy épp hetek következnek, de nem felejtek. Nem felejtettem el a korábbi beszélgetéseinket, vitáinkat, eszmecseréinket sem, sem az együttléteinket, randevúinkat. Minden emléket tökéletes állapotban őrzök a memóriámban, hogy szükség esetén felhasználhassam, vagy csak elő tudjam venni a megfelelő információkat.
Lesz ennek a tettének, ennek a napnak még következménye, ami nem feltétlen közvetlenül Elinort fogja érinteni, ám közvetetten rá is hatással lesz. Részben Elinor is meg fogja érezni azt, hogy mi lesz ennek a napnak a következménye, de a haragom első sorban Nicholsont fogja elérni.
Az rendkívül pozitív fejlemény volt, hogy Elinor nem haragudott, sőt, saját bevallása szerint is megérdemelte. Én is így gondoltam, de ezt nyíltan nem mondhatom ki, ám mindenképpen jó volt hallani, hogy ő is úgy gondolta, ahogy én. Ezek szerint sikerült kialakítani benne egy megfelelő énkép érzékelést, így én most egy áldozat vagyok a szemében. Az Ő áldozata, akivel szemben Ő bűnt követett el, amit bár (részben) jóvá tett, mégis én kértem bocsánatot, amiért nekem rosszul esett és ezt "szóvá tettem". Ironikus, hogy most ő tartja magát bántalmazónak.
A hálószobák egyikébe mentünk, hogy megmasszírozhasson, ám igen hamar úgy érzem, hogy kezdünk kicsit eltérni a tárgytól és más vizekre evezni, amit igazából cseppet sem bántam, így hagytam, hogy azt tegyen, amit csak jónak érez. Lehet jön egy újabb békülős szex?
- Én is, hogy te vagy nekem. És azt a sok boldog percet. Remélem a jövőben már nem lesz semmi, ami beárnyékolná - mosolyogtam, bár ezt nem láthatta, mert háttal voltam neki.
Szembe fordultam vele, aztán arcára simítva, majd nyakát átkarolva közelebb húztam egy csókra.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyVas. Feb. 25 2024, 20:01

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Azt hiszem, hogy ezentúl sokkal jobban oda kell figyelnem arra, hogy ne mutassam ki a bizalmatlanságomat Gleeson felé. Igazából nem is adott még soha okot arra, hogy kételkedjek benne vagy a szándékaiba felém, nem is igazán értem, hogy miért képzelek bele mindig mindent a kapcsolatunkba, olyanokat, amik nincsenek is. Soha senki nem bizonyította még ennyire a komoly szándékait felém, én mégis képes vagyok ilyen butaságokkal megkockáztatni azt, hogy kiábránduljon belőlem. Egyébként sem szeretem a konfliktusokat, de ha Ő haragszik meg rám azt sokkal nehezebben viselem, mint bármi mást. Mióta egy párt alkotunk még csak neki kellett csalódnia bennem, és ezt nagyon nem szeretem így. Muszáj változtatnom valamin, és én is maximálisan oda tegyem magam, mert soha többé nem akarom megkockáztatni azt, hogy miattam érjen véget ez a csoda, amiben vagyok, és amire olyan régóta várok már. Már kezdem elhinni azt is, hogy megérdemlem mindezt, és azt hiszem, hogy semmi más dolgom nincs, mint vigyázzak rá, és ne kövessek el soha ehhez hasonló hibákat. A szavai megnyugtatnak és elhiszem, hogy valóban nem áll szándékában elhagyni. Mert Ő is épp annyira szeret engem, mint amennyire én őt, ez pedig úgy gondolom, hogy éppen elegendő ok arra, hogy meg tudjunk oldani minden egyes problémát, ami közénk fészkeli magát. Bár leginkább erről én tehetek, mert az egyedüli felelős én vagyok azért, hogy mindig hagyom, hogy ilyen ostobaságokon akadjunk fenn. Bízok abban, hogy azzal, hogy letiltottam az orvos számát majd minden vissza áll a helyére, és az a számomra jelentéktelen ember is megérti, hogy nem kívánok vele többet beszélni. Nem sétálok bele soha többé a csapdájába.
A szobában lelkesen kucorodok fel Gleesonra, hogy egy kicsit most én lehessek az, aki kényezteti, maszírozni is kezdem, de aztán nem bírva magammal gondolom el, hogy kényeztetni igazából máshogyan is tudnám. Szükségem van rá és az érintéseire. Boldoggá akarom Őt tenni, mert muszáj elhinnie, hogy nekem csakis Ő számít. Miközben a nyakát csókolgatom, a kezem is megáll a vállán, amelyet eddig maszíróztam, de valahogy most jobban szeretnék inkább arra koncentrálni, ami igazából jöhetne, mert azt hiszem, hogy úgy értjük meg a legjobban egymást és tudjuk a legjobban egymás tudtára adni az érzelmeinket, ha közben kielégítjük a másik vágyait.
- Nem lesz semmi. A szavamat adom. - egyenesedek végül ki, mert így, hogy ismét eszembe jutatta azt, hogy mennyire megbántottam, egy kicsit ismét megszégyellem magam. Amint szembe fordul velem és az arcomhoz ér, becsukom a szemeimet és hagyom, hogy közelebb húzva magához vesszünk el egymás ajkaiban. Ösztönösen mozdítok még egyet a csípőmön is így ingerelve a férfiasságát, majd végül elszakadva tőle, mászok le róla és ülök fel mellé, magam alá húzva a lábaimat. - Sajnálom, de nagyon éhes vagyok már megint. Talán... jó lenne először össze hoznom a főzést, aztán....a tiéd leszek. - mosolygok rá, bár igazból már most szeretnék az övé lenni, de úgy érzem mintha legalább egy hete nem ettem volna semmit. - Mit szeretnél, hogy főzzek? Légyszi valami olyant válassz, ami hamar elkészül. - nézek rá kérlelő tekintettel és bocsánatkárően is egyszerre, bár természetesen, ha neki inkább ahhoz lenne kedve, hogy folytassuk azt, aminek már majdnem neki kezdtünk, akkor nem fogok tiltakozni. Talán képes leszek várni azért az evéssel is.           

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzer. Feb. 28 2024, 17:23


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



Nem zavart, hogy a masszázs gondolatát valami más cserélte fel, mert nekem a szeretkezés is teljesen megfelelt most és igazából már részben kezdtem is elhinni, hogy meg fog történni, amíg valami megint meg nem akasztott minket, ami ezennel az éhsége volt. Éhes volt.
Pedig most evett sushit. Oké, nem a leglaktatóbb ételt volt, de akkor is most evett. Valami nekem itt sántított. Biztos voltam benne, hogy nem csak ürügy volt kibúvásra, hanem valóban éhes volt, de ilyen hamar? Ez nála eddig nem volt divat. Nem zavart, félre értés ne essék, csak szokatlan volt.
- Ugyan, semmi gond. Ráérünk, miénk az egész nap - mosolyogtam és nyomtam még egy csókot ajkaira. - Még nagyon sokszor egymásé lehetünk. Az ételt pedig rád bízom. Főzz belátásod szerint. Ami hamar megvan, finom és mindketten szeretjük. Én nem vagyok otthon a konyhában, te tudod mi van meg hamar.
Én is kikeltem az ágyból, bár az inget már nem vettem vissza.
Eljátszadoztam a gondolattal, hogy majd a konyhában is magamévá teszem, amikor az étel már nem igényel túl nagy felügyeletet. Utóvégre ketten vagyunk, nem kell attól tartanunk, hogy a személyzet rajta kap minket.
Én is felültem, majd ki is keltem az ágyból, hogy együtt tudjunk átballagni a konyhába. Gondoltam, ha már úgyis így alakultak a dolgok, akkor segítek neki, amiben csak tudok. Nem voltam egy nagy konyhaművész, de az alap dolgokkal még én is tisztában voltam. Nem volt annyira ismeretlen terep a konyha, mint az az ember hihetné. Lehet nem tudtam volna egymagam megcsinálni egy marharagut, de asszisztensnek nem voltam utolsó.
- Csak mondd, hogy miben tudok segíteni és segítek. Hámozás, szeletelés, meg ki tudja még miben lehetek a segítségedre - mondtam, mikor megérkeztünk a konyhába. - Értek egy s máshoz azért, régebben segítettem anyámnak is meg, ha voltak unalmas óráim, akkor leugrottam a szakácsomhoz is ellesni ezt-azt. Nem tudok egyedül főzni, de jó segítség vagyok - mosolyogtam és átölelve megcsókoltam, de el is engedtem, hogy ne akadályozzam a munkában.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyKedd Márc. 05 2024, 11:00

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Hatalmas megkönnyebbülést érzek magamban amiatt, hogy sikerült túl jutnunk egy újabb nehézségen, amit én magam okoztam a kapcsolatunkba a saját naivságom és butaságom miatt. Egyre jobban kezdem elhinni azt, hogy Gleeson valóban szeret, hiszen szemmel láthatóan képes mindig arra, hogy megbocsájtson, pedig most nem csak hazudtam neki, de igazából azt is engedtem, hogy tele tömjék a fejem mindenféle rossz gondolattal, amikről tudnom kellett volna, hogy semmennyire sem lehetnek valódiak. Gleeson a lehető legjobb ember, akit valaha is megismertem, és még mindig nem tudok elégszer hálás lenni érte a sorsnak, amiért az én utamba terelte. Soha senki nem volt még képes ennyire boldoggá tenni, mint Ő, és minden tőlem telhetőt meg is teszek majd azért, hogy soha ne kételkedjek benne. Nem akarok sem az én, sem pedig az Ő múltjával foglalkozni, szeretném mindazt végre lezárni és úgy élni, mintha mindig csakis az egymáséi lettünk volna. Bár mindennél jobban szeretném egy kicsit kényeztetni, nem csak azzal, hogy megmaszírozom, hanem szükségem van az érintéseire is, de valamiért képtelen vagyok most arra koncentrálni, amire kéne, mert olyan éhség érzet van bennem, amilyet korábban még sosem éreztem. Minden bizonnyal csak a repülőút az, ami egy kicsit felbolygatta a megszokott rutinomat, mert egyébként én egyáltalán nem vagyok olyan nagy étkű, hogy ne bírjak egy kicsit várni.
- Még mindig nem értem, hogy mivel érdemeltem ki azt, hogy ennyire jó vagy hozzám. - sóhajtok, majd viszonzom a csókját és egyre jobban azt akarom, hogy egymáséi legyünk. Képtelenség betelni vele, egyszerűen van valami benne, ami folyamatosan magához vonz. - Hmm.... mondjuk csinálok egy kicsi francia salátát. Az hamar elkészül és még egészséges is. - mosolygok rá, majd felállok az ágyból én is, bár egy kicsit meglep, hogy nem veszi vissza az ingét. Így egy kicsit nehéz lesz, de majd csak ki bírjuk addig, amíg elkészül az étel és jól lakunk. A konyhába érve rögtön a hűtőhöz is lépek, ami nagy meglepetésemre teli van rakva mindenfélével, gondolom valakit megkért, hogy pakolja azt tele amíg megérkezünk. Végül magamhoz veszek mindenféle zöldséget, amit találok és a répát Gleeson felé nyújtom, mert nem bánnám, ha megpróbálná hasznossá tenni magát, addig sem kell arra gondolnom, hogy mennyire vonz az, hogy félmeztelenül van a közelemben.
- Akkor kezdésnek mondjuk ezt pucold meg. - vigyorgok rá szélesen, majd a kezébe is nyomom és adok egy puszit az arcára, majd amint megtalálom a burgonyát, a csap alatt kicsit le mosom és egy külön edénybe oda rakom főni, épp úgy ahogy a zöldborsót, almát és a répát is, ha a megpucolásával végzett Gleeson. Amig főnek, elő készítem hozzá a többi alapanyagot is, majd mosolyogva állok meg a szerelmemmel szembe, sóhajtok egyet, majd átölelve a nyakát kezdem az ajkam harapdálni. Talán amíg várunk mégis csak csinálhatnánk valami hasznosat.
- Elég nehéz úgy a főzésre koncentrálni, hogy elfelejtettél vissza öltözni. - jegyzem meg halkan, majd adok egy puszit a szája szélére, majd az állára és végül a nyaka csókolgatásával adom a tudtára azt, hogy lehet, hogy mégsem kéne várnunk semmire.            

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzer. Márc. 06 2024, 19:55


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



18+ Nem tartottam fontosnak, hogy felvegyek egy felsőt, mivel már milliószor láttuk egymást pucéran is, ráadásul rajtunk kívül senki nincs is a házban, szóval úgy voltam vele, csak felesleges herce-hurca lett volna. Főleg, hogy úgy voltam vele, egy idő után úgyis folytatni fogjuk, így csak könnyítek a dolgunkon, nem kell még egyszer levenni, meg hát legalább fenntartom a vágyat benne.
Hamarosan meg is kaptam az első konyhai feladatom, így előkotortam a zöldségpucolót és átmostam, hogy tiszta pengével tudjak neki fogni a munkának. Viszonylag hamar sikerült meghámozni a répákat, amiket a gondjaira bíztam, ő tudja mit és hogy akar velük, ám igen hamar új irányt vettek a főzési feladatok én pedig vállon veregettem magam, hogy "igen, ha most felvettem volna, vehetnénk le újra és csak öt perc telt el".
Megjegyzése vigyorgásra késztetett.
- Most úgyis fő az étel, nem? - kuncogtam és félre billentettem a fejem, hogy könnyebben és több helyen is hozzá férjen a nyakamhoz, miközben aprókat sóhajtottam a jóleső érzéstől és igen csak hamar őt is kivarázsoltam a felsőjéből. Úgyse kell az neki, nincs itt senki rajtunk kívül, én pedig szeretnék már végre gyönyörködni a testében. Időről-időre különösen jó érzés végig nézni a gyönyörű alkatán, ahogy vérpezsdítő érzés kezeimmel és ajkaimmal érezni az a csodálatos bőrét és érezni a teste bódító illatát.
Kicsit félbe szakítottam a nyakam kényeztetését, de csak annyira, hogy most én vegyem át az irányítást és én is ki tudjam élvezni a testét, hogy végigcsókoljam a nyakát és a mellkasát is. Ebből az érzésből sosem elég.
Kezeimmel végigsimítottam az oldalán, hasán, fel a melleire, miközben bimbóit csókoltam és fogaimmal is játszottam kicsit velük, majd visszatértem a nyakára és ajkaira, hosszan csókolva, nyelvem is áttolva, közben tarkóját és nyakát simogattam.
- Úgy érzem időről-időre még édesebb a tested. Imádom - mosolyogtam és letoltam a nadrágját a bugyijával együtt és simogatni kezdtem az ominózus ponton, majd két ujjam betolva kezdtem kényeztetni, miközben ajkaink folyamatosan egymást falták.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyKedd Márc. 12 2024, 08:52

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



+18
Minden rosszat magunk mögött hagyva, igyekszem a főzésre koncentrálni, tetszik, hogy Gleeson is ki veszi benne a maga részét, és ismét érzem, hogy körbe jár az a felhőtlen boldogság, amit mindig is érzek a közelében. Megnyugodtam, hogy ismét megbocsájtott nekem és tudom, hogy a jövőben minden tőlem telhetőt meg kell majd tennem, hogy ilyen hatalmas hibákat ne kövessek el, ami a kapcsolatunkat veszélyeztetné. Hiába tudom, hogy Gleeson szeret, mégis rettegek attól, hogy kiábrándítom magamból az ostoba viselkedésemmel. Még mindig nem fér a fejembe, hogy hogyan is fordult meg egyáltalán bennem az, hogy az orvos igazat is mondhat. Soha többé nem akarom átélni azt, hogy veszekedjünk és nem akarom látni azt az üres tekintetét sem, amivel nem is olyan régen még Gleeson nézett. Szerencse a zöldségek elő készítésével sikerül minderről elterelnem a gondolataimat is, időnként rá mosolygok Gleesonra, majd amint mindent oda rakok főni, kénytelen vagyok közelebb araszolni hozzá, mert a meztelen felsőteste, meg úgy amúgy az egész mindene, egyszerűen nem hagyja, hogy távolságot tartsak tőle.
- Ühüm. - hümmögöm miközben csókokkal halmozom el a nyakát, vállát és felső testét, és ismét valami olyan olthatatlan vágyat érzek iránta, hogy szinte képes lennék rögtön ledobni magamról mindent, hogy a magáévá tudjon tenni. Egyszerűen mindig ezt érzem a közelében. Akarom őt, napról napra csak jobban. Mellette képes vagyok minden alkalommal a gátlásaimat is félre dobni, jelenleg sem érdekel még az sem, hogy a konyha kellős közepén vagyunk. A kezem felemelve hagyom, hogy le hámozza rólam a ruhákat, aztán ajkammal vissza tévedek a nyakához, miközben kezeim is felfedező útra indulnak a testén. Sóhajtok egy nagyot, amint át veszi tőlem ezt a szerepet, időnként a hajába túrva élvezem az ajka játékát a testemen, halkan nyögök fel mikor a mellemhez ér, és szinte bele remegek minden egyes érintésébe. Még szorosabban simulok hozzá, amint ajkaink találkoznak, mindkét kezem a nyaka köré fonom és csak élvezem a pillanatot. Amint le csúszik rólam a nadrág, ki is lépek belőle, hogy ne akadályozzon semmiben a továbbiakban, és érzem, hogy teljesen el vette az eszem. Nem csak a szavaival, de az érintéseivel is. Bele nyögök a csókunkba, amint megérzem kezét a legérzékenyebb bontomon, majd ismét, amikor belém is hatol az ujjaival, és ösztönösen mélyeztem körmeimet az egyik karjába, miközben a másik kezemmel én is megpróbálom ki gombolni a nadrágját, közben pedig szétebb teszem a lábaimat is, hogy biztosan jól oda férjen kezével közéjük. Amint kigombolódik a nadrágja, kezemet rá rakom az övére, amelyikkel kényeztet, hogy véletlenül se vegye azt onnan el, közben pedig óvatosan fordítok neki hátat, fejem hátra dőntöm a vállára, majd szabad kezemmel ölelem át a nyakát, végig szaporán lihegve.
- Én...nagyon szeretlek. - suttogom, becsukott szemekkel, miközben úgy érzem, hogy a menyországban járok.             

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptySzer. Márc. 13 2024, 18:45


Gleeson & Elinor

People (...) are not interested in the truth.

They like appearances because appearances are more beautiful.



18+ Még erre sem volt példa soha, amitől Ellie és én együtt voltunk. Még sosem csináltuk a konyhában. A háló, a nappali, a fürdőszoba, ezek már mind megvoltak nekünk, de valamiért a konyha az mindig egy olyan helység volt számunkra, amit kizárólag a rendeltetési céljára használtunk, vagyis az étkezésre, főzésre. Most mégis úgy tűnt felavatjuk ilyen szempontból is.
A ruhák sorra hullottak le rólunk, nem volt rájuk szükség, mi pedig haladtunk egymás testének ismét megismerésével, ahogy bebarangoltuk egymást kezeinkkel, ajkainkkal. Már jól ismertük egymás testét, egymás erogén pontjait, de mindig úgy éreztem tudunk némi újat találni, egy kis apróságot felismerni, ami dobhat az élményen, új technikákat kitalálni, új apró foltokat találni, amit még nem éreztünk a másikon.
Hamar működésbe léptek kezem, ujjaim, ő pedig kisvártatva hátat fordított nekem és tovább élvezte a kényeztetésem, amitől eszem ágában sem volt megvonni, tovább kényeztettem, közben nyakát csókolgattam és szabad kezemmel melleit simogattam, masszíroztam, ám egy idő után kicsit félbe szakítottam a kényeztetésünket és felálltam, hogy levegyem a nadrágom és az alsómat is, majd miután ez megtörtént a konyhapulthoz léptem Elinort magammal húzva, közel a gázhoz, hogy szükség esetén még meg is tudja keverni az ételt. Terpeszbe szedtem lábait, egyik lábát fel is toltam a pultra és odaillesztettem férfiasságom a bejáratához, majd be is toltam és kényelmes tempóban mozogni kezdtem, de kicsivel később már gyorsítottam is a tempón, hevesebb lettem, de csak kicsit, hogy Elinornak is kellően jó legyen. Mozgás közben végigcsókoltam a nyakát, vállát, lapockáit, közben derekát simogattam.
- Remélem örök életünkben boldogok lehetünk - mosolyogtam. - Nagyon szeretlek - csókoltam gerince mentén. - Sosem találhatnék még egy olyan tökéletes nőt, mint téged - súgtam a fülébe és meg is csókoltam azt, majd füle tövét és nyakát, közben egyik kezemmel kezemmel megfogtam ő egyik kezét, összekulcsoltam ujjaink, de másik kezem derekán tartottam és simogattam, ám, ahogy gyorsítottam és hevesebb lettem már mind a két kezem derekán tartottam, hogy stabilan tudjam tartani.
- Nagyon jó. Még soha senkivel nem volt ilyen jó a szex. Csodálatos tested van és csodálatos lélekkel társul - sóhajtoztam. - Igazi főnyeremény vagy.


  ♪ Chopin: Waltz No. 19


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
155
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick EmptyHétf. Márc. 18 2024, 08:26

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



+18
Minden igyekezetem ellenére sem tudok a főzésre összpontosítani, mert egyszerűen azt érzem, hogy Gleeson megbabonáz, és semmi másra nem is bírok gondolni a közelében, csak arra, hogy az övé akarok lenni újra meg újra. Soha életemben nem szerettem még senkit ennyire és nem éreztem ennyire azt, hogy képtelen vagyok meglenni az érintései nélkül. Így nem is bánom, hogy megszabadít a ruháimtól, sőt még az sem zavar, hogy a konyhában vagyunk. A keze amint eléri a nőisségemet, úgy érzem magam, mint aki korábban még sosem volt kielégítve, és nem is akarom, hogy abba hagyja. Mélyeket sóhajtva dőlök neki és adom át magam az élvezetnek, amit bennem kelt az érintéseivel, simogatásaival. A félelmem is pedig amiatt, hogy el hagyna, mert ostobán viselkedtem egyre jobban tűnik el belőlem, hiszen pontosan érzem, hogy ahogyan én, úgy Ő sem tudna meglenni nélkülem. Valahogy megérzi azt az ember, ha szeretve van, én pedig ennyire biztos még soha nem voltam ebben. Gleeson az én drogom, aki nékül nem tudnék létezni sem, és bár azt mondják, hogy a két ember közötti szerelem egyszer elmúlik és csak a  szeretet marad, de én mégis napról napra egyre jobban érzem azt, hogy szerelmes vagyok. Ez pedig szerintem soha nem is fog változni. Megtaláltam Gleesonban azt a társat, akire mindig vágytam.
Kicsit rosszul esik amikor egy rövid ideig elenged, abba hagyva  a kényeztetésem, kell is néhány másodperc ahhoz, hogy magamhoz térjek, nagyokat pislogva figyelem a szerelmem, miközben ki bújik a nadrágjából, a mámortól, amit okozott bennem kicsit úgy is tűnhetek, mint aki nem is tudja, hogy hol van. Valami ilyesmit is érzek jelenleg, és csak megfogva a Gleeson kezét követem, arra várva, hogy ismét megkapjam tőle azt a jót, amit korábban is érzetem. A szívem egyre hevesebben zakatol miközben a konyhapulthoz érünk, és lábaimat szét tárva várom, hogy Gleeson belém hatoljon. Bár az egyiket a pultra irányítja, én azt mégis csak addig hagyom ott, amíg magamban nem érzem a férfiasságát, az érzéstől hangosan nyögök fel, majd megkapaszkodva egyik kezemmel a pultba, kicsit előre dőlve adom át magam az élvezetnek, amit a csókjaival és érintéseivel csak még jobban fokoz bennem. A szavai pedig, melyeket a fülembe suttog egyenesen elvarázsolnak.
- Én boldoggá foglak tenni. - suttogom teljesen elbűvölve az érzéstől és attól, ahogyan fokozatosan gyorsít a tempón, engem egyre közelebb juttatva ezzel a csúcshoz. Hangosan zihálok, időnként felsikítok az élvezettől, melyet csak egyre jobban fogok bennem, már akkor közel jártam a csúcsra jutáshoz, amikor még csak a kezével simogatott. Megszorítom a kezét, mely az enyémhez kapcsolódik egy rövid ideig, mélyeket lélegzek és hiába próbálom vissza tartani még egy kicsit azt, hogy kitörjön belőlem az élvezet, képtelen vagyok rá. A jó érzés, amely a hatalmába kerít pillanatok alatt tör ki belőlem, és bele remegve, a bultot megszorítva sikítok egy újabbat. Egyszerűen nem értem, hogy hogyan képes minden egyes alaklommal ekkora örömet okozni nekem. Hiába ismerjük már egymást tetőtől talpig, mégis minden egyes alkalommal, amikor ehhez az érzéshez sodor, olyan, mintha először esnék át az orgazmuson.
- Annyira nehéz betelni veled... - a hangom még mindig halk, és úgy érzem, hogy hiába juttatott el engem a csúcsig, még egyszer akarom azt érezni. Bár a pokoli éhség belőlem még mindig nem múlt el, csak valahogy sokkal éhesebb vagyok arra a férfire, aki pillanatok alatt lett az életem legfontosabb szereplője.            

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Gleeson & Elinor // In Limerick 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Gleeson & Elinor // In Limerick
Gleeson & Elinor // In Limerick Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Gleeson & Elinor // In Limerick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Because of you.. - Gleeson & Elinor
» What is the truth? - Gleeson & Elinor
» Dr. Gleeson Byrne
» Elinor Sagnier
» Gleeson & Lesya // The Job

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: