New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

party people
TémanyitásRe: party people
party people EmptyHétf. Jan. 01 2024, 15:48

-Boys& Aby -

Mint olyan sokszor az életben, most is sikerült enyhén szólva is túlzásba esni ezzel a partival. Habár az egy pillanatig sem volt kérdés, hogy meg szeretném lepni a fiúkat egy bulival, azért pár nappal ezelőtt még komolyan elgondolkodtam azon, hogy mennyire jó ötlet, tekintve Red és köztem levő feszültséget. Végül pont ez a feszkó vett rá arra, hogy a tervezettnél nagyobb bulit szervezzek, mert minél többen vagyunk annál jobb, annál kevesebb esély van arra, hogy kettesben maradjunk és esetleg beszélnünk keljen. Szóval a tervezett 10 fős buli, a tegnapi szórólapozásnak köszönhetően legalább harminc fősre növekedett. Vannak akiket látásból ismerek az egyetemről, vannak itt barátok is, de nagyon sok az ismeretlen pofa, akik csak az ingyen pia reményében vannak itt. Nagyon sok időt töltöttem azzal, hogy tökéletes bulit szervezzek a fiúknak, hiszen ez mindenképp egy hatalmas mérföldkő az életükben és szeretném ezt velük megünnepelni. Maga az elhatározás és a kivitelezés nem rossz, csak a folyamatosan bővülő vendégsereg száma lehetne mondjuk a fele. Előre félek, hogy mit fogok kapni ezért a szomszédoktól. Csoda lesz, ha a rendőrséget egyáltalán nem küldik ki az este folyamán. Minden problémával foglalkozzunk a maga idejében, jelenleg az a legfontosabb, hogy a lehető legtávolabb kerüljek Redtől. Nagyon fura, hogy ennyire távol sodródtunk egymástól, úgy érzem minden a lehető legrosszabb forgatókönyv szerint alakult és már abban sem vagyok biztos, hogy ez valahogy változni fog. Tudyuk mindketten, hogy nagyon kockázatos amit csinálunk, mégsem álltunk le még időben, most pedig itt vagyunk, egykori barátok és szeretők akik teljesen idegenként viselkednek egymással. Ennél rosszabb nem is nagyon lehetne.
Ruhám vékony anyaga csak úgy lebeg utánam, amikor kezemben két pohár welcome drinkkel átvergődök a tömegen, hogy köszöntsem a haza érkező fiúkat. Virgilt vagy Levit keresem, de helyettük a „gratulálok idióták ”  saját kézzel festett üdvözlő bannert bámuló Reddel találom szembe magam. Tekintetünk találkozik, nekem a szívem meg felgyorsul odabent. Már késő visszafordulni ezért mosolyt erőltetve az arcomra átnyújtom neki a kis pohárkát a vodkával, majd valami olyasmit magyarázva, hogy Virgilt keresem már sarkon is fordulok, hogy elvesszek a tömegben. Virgil helyett azonban én gurítom le az italt. Túlságosan józan vagyok még ahhoz, hogy beszéljünk.
A sok emberben az a jó, hogy nem tudok kettőt lépni anélkül, hogy ne akadnék össze valakivel, akikkel rendszerint szót is váltok, vagy éppen táncolok, elvégre ez egy buli nem temetés. Éppen egy újabb italt gurítok le, amikor a pillanatnyi csendben meghallom Levi hangját, ahogy a nevem szólítja. Megfordulok és lábujjhegyen pipiskedve bámulok át a tömegen, amíg tekintetünk nem találkozik. Pofátlanság lenne lerázni, ez ugyanúgy az ő bulija is, mint Redé, és egyébként is rámférne egy cigi úgyhogy egy bólintást követően már vergődök is át a tömegen.
- Nahát fiúk! Kit temetünk? nem néznek ki kifejezetten partiarcoknak, ez pedig elég sértő arra való tekintettel, hogy mennyit gürcöltem értük. - Red...a kis ballagási kalapod éppen valagi segge alatt vasalódik a kanapén. A tiédet Lev meg valami szöszi fején láttam. csimpaszkodom Lev vállába szórakozottan, teljes testsúlyommal rá nehezedve.
- Mid van Cowboy? bökök a cigire. Mindeközben nagyon igyekszem nem feltünően, vagy inkább egyáltalán nem Redet bámulni. Olyan idióta vagyok.

Redmond Moore and Levi Thatcher imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
party people Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


party people 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
party people NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
party people UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
party people B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: party people
party people EmptySzer. Nov. 22 2023, 18:41


to Redigail

One Shot, Two Shots, Three Shots, Four Shots


A mosdóból kilépve kapásból valaki vállának ütközök mire a kezemet felemelem a nemzetközi "bocsbocs" jelzés nevében mielőtt tovább haladnék a nappali irányába. Rohadt sokan lettünk és megmondom őszintén, hogy az emberek nagy részéről azt sem tudom, hogy kicsoda és most ez nem is a fű vagy az alkohol hatása, hiszen előbbiig még nem jutottam el, az utóbbiba meg éppen csak belekezdtem. Ez az első estém hosszú idő után, amikor nem hajszolom gőzerővel a a tudatmódosítók adta átmeneti megkönnyebbülést, csak egyszerűen sodródom az árral. Megkönnyebbülés. Ez az az érzelem, ami átsöpört rajtam, holott még a telefonom gratuláción kívül semmilyen hasznos információval nem szolgált. Mégis úgy vélem a diplomám megszerzésével egy lépéssel közelebb kerültem ahhoz, hogy végre a szüleim teljes őszinteséggel leüljenek velem beszélni. A szorongásom, ami olyan rég óta gyötört egyszerűen felszívódni látszik és hónapok óta most először érzem azt, hogy mindent csak úgy.. elengedhetek.
Ma van az első napja annak, hogy nem próbálok mindenki torkának esni egyetlen szóért, mégis van egy furcsa energia a levegőben, hiszen meg mernék rá esküdni, hogy Red zárkózottabb, mint egyébként, ami nagy eséllyel rajtam kívül senki másnak nem tűnt fel, hiszen egyébként sem egy dumagép. Elég nagy gyökér voltam vele az elmúlt időszakban, szóval azt tippelném, hogy én vagyok a problémája, úgyhogy tartozom neki azzal, hogy ezen az estén tényleg normálisan viselkedem vele mielőtt (remélhetőleg) a napokban ténylegesen szembe kellene néznem az otthoni történésekkel végre hivatalosan. Szóval egy üveg whiskeybe kapaszkodva Red felkutatására indulok a ballagási kalapot a helyére billentve a fejemen, ami rajtam maradt.. mert miért ne.
Éppen két ember között lököm át magam féloldalasan amikor a nyakkendőmnél fogva valaki visszatart és már épp jelezném, hogy akárki az engedjen a faszomba a dolgomra, de ekkor..
-Helló szia.-Fordulok vissza a kis szöszihez egy féloldalas mosollyal és engedve a húzásnak lépek vissza hozzá a feje fölött megtámaszkodva a falon. Bocs Red.. a kötelesség..
A whiskey a kezemben majdnem olyan gyorsan fogy mint a csaj gátlásai, hiszen nem telik el fél óra sem és a kalapom már a szöszin van, a nyakkendőm az ő nyaka körül, a nyelvem pedig a szájában. Éppen csak annyira húzódok el tőle, hogy megkérdezzem mehetünk-e a szobámban, amikor valaki nagy lendülettel karolja át a vállamat és a tekintetem Redével találkozik. Ja.. hozzá indultam eredetileg.
-Később megkereslek.-Mondom a csajnak miközben már igazodok is a haverom mellé, aki gondolom nem a két szép szememért keresett meg.
-Red, Red, Red!-A fém cigarettatartót előhúzom a zsebemből, amiben pihen néhány szál előre megtekerve és azzal kocogtatom meg a mellkasát egy cinkos vigyorral a képemen miközben megvonogatom a szemöldökeimet. Én ezt sosem bízom a véletlenre. Minél részegebb vagyok annál szarabbul dolgozok, szóval sosem hagynám az ittas énemre a megfelelő mennyiség belövését vagy éppen a cigi elkészítését Red pedig pontosan tudja már, hogy ebben nem a sima dohányárut tartom.
-Szívjunk. Fosul nézel ki, de ettől majd egy kicsit őszintébb lesz a mosolyod.-Pedig tényleg igyekezett, hogy hihető legyen a "de kurva jó ez a nap" feje, csak ilyenkor kicsit sincs az előnyére az, hogy együtt nőttünk fel.
-Hé Abs!-Kiabálom át a teret amikor meglátom a haját. Legalábbis remélem, hogy ő az, mert háttal van én pedig már tisztességgel ittam. Amint megfordul a magasba tartom a cigarettatartót jelezve, hogy mire készülünk és csatlakozzon ha szeretne.

BEE



That the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back toyou

Redmond Moore and Abigail Roux imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
party people Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
party people Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
party people Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
party people Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
party people Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
Témanyitásparty people
party people EmptyPént. Nov. 17 2023, 18:10
Abs & Levi & Red

smiling through the pain
one chapter is over... we should like... celebrate that, right?




Ha rajtam múlt volna akkor nem lett volna ekkora felhajtás abból, hogy végeztünk… mármint nyilván szuper, nem kell többet bejárni, nincs több vizsga, nem kell készülni ésatöbbi… de valahogy nem tudok egészen boldog lenni. Lehet azért, mert önmagában a végzés nem elég, hogy a banda minden dolga egy varázsütésre megoldódjon, lehet az, hogy Abyval olyan hülyén váltunk el nem is olyan régen, lehet az, hogy valahol rémisztőbb, hogy most tényleg nem lesz visszaút, vagy összehozzuk ezt a srácokkal vagy… fogalmam sincs mihez kezdek az életemmel, ha egy felszolgáló állást se tudok megtartani, asszem lassan majd éhenhalok az utcán, ha nem tudok megélni a kéregetésből. De igazából az is hozzájárulhat a kedvemhez, hogy most megint Gery van a fejemben. Végülis, hármunk közül az ő álma volt, hogy egyetemre megy majd sportösztöndíjjal és hármunk közül neki is volt erre a legjobb esélye. Neki kellene itt állnia most, és biztos vagyok abban, hogy akármit tervezett volna, sikeres lett volna benne. Gary a legtöbb tekintetben jobb volt nálam, mégis… egyszer csak eltűnt az életünkből én pedig azóta sem nagyon tudok mit kezdeni ezzel, hiába telt el tíz év, pont annyira szar mint akkor volt, hogy nincs itt. Ezen a bulin is csak azért vagyok, mert egyrészt, a lakásunkban van, másrészt a srácok is ünnepelnek és első ránézésre a legtöbb ember rajtam kívül igenis jól érzi magát. Sok az ismerős arc a tömegben, de legalább annyi az idegen is - honnan szedett egyáltalán ennyi embert össze Aby? Az utcáról is becsődített mindenkit? Tuti, hogy újra panasz lesz ránk a hangzavar miatt, de igazából nem első és nem is utolsó, a legutóbbi meg elég rég volt ahhoz, hogy elnézzék majd. Legalábbis azt hiszem.
Az elérhető piamennyiség ellenére teljesen józan vagyok - lehet itt is elrontottam az egészet - még egy szálat sem tekertem, a pizzára meg ránézni is nehéz. Ez az én bulim lesz, már most érzem.
A nappaliban állva a gratulálok idióták feliratot bámulom a falon, és inkább erre koncentrálok, mint Aby ruhájára - vagy inkább annak hiányára. Tőle semmi extrém, hogy több részét nem takarja az anyag, mint amit takar, de most, hogy szakítottunk a nem is kapcsolatunkból... szóval csak, nem tudom. Hiányzik... én meg nem mondhatok semmit, mert lényegében együtt sem voltunk, pontosan erről egyeztünk meg és pontosan addig tartott amíg nem lett túl kellemetlen. A francokat nem... de talán mindenkinek jobb így, hogy vége lett mielőtt kiderült volna, talán csak nekem fáj egyre jobban és talán nemsokára amúgy is elmúlik... talán ha elégszer gondolom ezt, akkor egyszer arra ébredek, hogy igaz is lett.
Az a nap óta alig beszéltünk Abyval, ha mégis, csak felületes félmondatokban a srácok előtt, de négyszemközt meg soha. Most is csak összepillantunk, amikor a kezembe nyomja a welcome drinket, és már szalad is megkeresni Levit vagy Virgilt, gondolom, mert még volt egy pohár a kezében; én pedig úgy állok mintha nem is érdekelt volna, hogy egészen pontosan egyetlen pillanatra összeértek az ujjaink és legalább annyira szánalmas ez a gondolat, mintha újra kamasz lennék és mondjuk szerelmes, de mindkettő... egyformán abszurd, mert Abyról beszélünk, aki a haverom már évek óta, aki kicsit az extrám volt a barátságban, most pedig újra az 1-es zónában vagyunk, ahonnan indultunk.
Az italra pillantok, és most megpróbálhatnék mosolyogni, de inkább csak megvárom, hogy koccintsunk vagy valami és utána megiszom. A ballagós kalapot viszont határozottan nem teszem fel, sőt, elhagytam valahol a nappaliban, ennyi ember közt még fura sem lenne ha nem kerülne elő. Őszintén azt remélem, hogy elnyeli a hely, miközben megkeresem én is Leviéket mielőtt még ők szakadnának a nyakamra. Végülis, ma ünnepelünk, szóval legalább megpróbálhatok úgy tenni mintha nem fájna baromira semmim, de főleg nem a szívem, és nem érezném azt, hogy nagyon nem nekem kellene itt lennem, hanem a bátyámnak, mert kicsit most olyan, mintha az ő álmát élném meg. Enyhén szólva is rosszul állnak a csillagok és a bolygók ma nekem, mégis előkaparok valahonnan egy mosolyt amikor a többiekhez csapódok mielőtt még kíméletlenül levadásznának. Csak essünk túl ezen az egész parádén végre és hagyjanak aludni a fenébe. Lehet mégis cigivel kellett volna készülnöm, de nemsokára megkérdem majd Levet, hogy hátha nálam bölcsebb módon előre készült; különben kizárt, hogy kihúzom hajnalig ép ésszel.
Mondani akartam valamit, amúgy esküszöm, hogy itt voltak a szavak a nyelvem hegyén, de helyette csak Levire akaszkodom az egyik karommal lendületesen átkarolva a vállát amint megtalálom végre és nagyon próbálok úgy tenni mint aki tényleg élvezi az egész hűhót, és a legnagyobb problémája is csak annyi lehet, hogy sokan vannak körülöttünk, és közel sem olyan szarok, mint a bátyja halála vagy a nem csaja szakítása. De azt hiszem, az nagyon nem jó hazugság, ha ahelyett, hogy mondanék valamit hirtelen inkább megiszom egyszerre az ital felét. Hosszú esténk lesz, nem igaz?


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Abigail Roux and Levi Thatcher imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
party people TM5NlP7
party people A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
party people De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
party people D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásRe: party people
party people Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
party people
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lynn & Silas ~ Some people have lives; some people have music.
» Diane & Cassidy | people help the people
» We're gonna party! Party, hardy.
» people.
» Some people are not belong together

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: