New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

We're gonna party! Party, hardy.
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptySzer. Dec. 27 2023, 08:39

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

A mindig kimért, többnyire fenn hordott orrú, a pórnéppel véletlenül sem vegyülő Kershaw lány a mellékelt ábra szerint bőven tartogat meglepetéseket. Sose csíptem igazán. Nem tudnám megmondani, hogy a közte és Aali között kialakult feszkó miatt éreztem így, egyfajta szimpátia gyűlöletből, vagy mert elvből utálom a pénzes, elkényeztetett kis eminenseket. Bár, ha igazán őszinte akarok lenni, soha még csak le se szartam igazán, hogy Melita Kershaw mit csinál, hogy viselkedik. Még csak a fejemet se kaptam fel, mikor valamelyik unalmas évzárón vagy tizedjére hangzott el a neve, mert egy újabb díjat zsebelt be a kiváló eredményeiért. Vagy mi a faszom. Ezen a ponton általában már szarkész szoktam lenni, és nem szokott érdekelni semmi, azonkívül, hogy még épp átcsúsztam a kövi évfolyamba. De most, mintha valaki teljesen más állna előttem. A kokó, fű és tequila mérgező egyvelege átformálta a suli stréberét a Trinity legnagyobb ribancává. Asszem különös tehetségem van ahhoz, hogy hogy csináljak az unalmas szüzikékből belevaló, drogos picsákat.
-Aztakurva! Figyelemfigyelem! Szemérmetlen, becuccozott tizenhatéves érkezik a második vágányon, kérem vigyázzanak! - Egyik öklömet tölcsérré formálva emelem szám elé, megafont immitálva vele.
-Szóval Rick tényleg nem férkőzött a gazdag muffod közelébe? - Egy aljas, pofátlan félvigyorral nézek le rá, kíváncsian vonva fel szemöldökeimet. Elég sok pletyka kering kettejükről.
-Gyémántok vannak odabent? - Hajolok le hozzá egy váratlan, meggondolatlan ötlettől vezérelve, s titokzatosan a fülébe súgok, mutatóujjammal alhasára bökve... Tudja ő nagyon jól, mire gondolt a költő!
A buszon már-már asziszem nyert ügyem van. Már ami a kincses ládikáját illeti. Eljátszom a gondolattal, hogy mekkora botrányt kavarna a trinityben, ha kiderülne, a suttyó, narkós Zain Jefferson királyi ékszere törte fel Lita Kershaw erényövének zárját. Úgyis halálosan unalmas ez a hely! Ha Wallace vagy én nem dobjuk fel néha a bulit, beledöglenék Miss.Dudley egyik töri órájába, vagy Mr.Faszszopó matek egyenleteibe. Hiába a tequila, kokain és fű veszélyes, kábító keveréke, még így is tisztában vagyok azzal, hogy tilosban járunk. Hogy a rossz döntéseink másokra is hatással lehetnek. Aalival olyanok vagyunk együtt, mint egy természeti katasztrófa. Megérdemelné, hogy szarul érezze magát, hogy szenvedjen, mégis mocsok nehéz nem rá gondolnom majdnem minden percben, és ettől úgy érzem, a kibaszott agyam kiszakad a helyéről. De szenvednie kell. Ha én szarul érzem magam, neki se legyen jobb! Mondhatnám, hogy tetteimben csupán a bosszú vezérel, de akkor mégis miért töröm magam ennyire a Kershaw csajnál?! Simán megtehettem volna, hogy bedrogozom, aztán bezavarom a macit a málnásba a férfi vécében, majd félájultan magára hagyom, és soha többé nem pofázok a történtekről senkinek. Egyszerű lett volna. Látva, milyen pajkos cicává képes válni egy kis piától, és némi tudatmódosítótól, még az is lehet, hogy ő pakolt volna meg engem...
-Pedig nem ártana... - Duruzsolom rekedten fülébe, s szinte fájdalmasan szisszenek fel attól, ahogy a gazdag, formás popsiját a farkamhoz dörgöli. Csak az játszik a tűzzel, aki tisztában van a veszélyeivel, és kurvára nem fél attól, hogy megégetheti magát. Lita Kershaw, ha ezt a klubban elmesélem...
Ujjaim könnyeden kalandoznak a vékony anyag alatt, úgy szántom begyeimmel combjának puha, kisimult bőrét, mintha már ezerszer megtettem volna, mintha egy korábban már jól bejárt ösvényen kalandoznék. Hogy a dagadt buszsofőr megjelenése ez esetben áldás, vagy inkább átok, hát, azt nem igazán van időm megfejteni, mert úgy dob le mindkettőnket a buszról, mint macskát szarni. Szívesen összetörtem volna az állkapcsát a tagnak, de tekintettel a méretbeli különbségekre -amik legfőképp neki kedveznek-, és a piáktól, drogoktól nem kismértékben eltompult agyamra, bármennyire fáj is az önbizalmamnak ezt bevallani, nem vagyok benne biztos, hogy győztesként távoztam volna ebből a csatából. De a Szöszivel szemben talán még akad némi esélyem háborút nyerni... Eredetileg nem ez volt a végállomásunk, de még itt is otthonosabban, felszabadultabbnak érzem magam, mint abban a gazdag kis gecikkel teli, túlzsúfolt buliban, aminek a DJ-jét minimum pofán kellett volna küldeni egy szívlapáttal, hátha a helyére rendeződött volna az elkúrt zenei ízlésficama. Merthogy az van neki nem is kicsi. Laposakat pislogva, egy rohadtul bárgyú, nevetséges, de annál elégedettebb mosollyal figyelem Melitát, amint a korláthoz lép. Ez a csaj anyira kibaszottul tökéletes, hogy attól hánynom kell, mégis beleillik szinte minden környezetbe. A puccostól elkezdve a legcsövesebb kéglin át szinte mindenhova. Eddig fel se tűnt. Talán azért, mert a suliba rendszerint le se szarjuk egymást. De ezen ma változtatunk. Pedig talán okosabb lenne megtartani a távolságot, mégsem vagyok rá képes. Tehetek én róla, hogy ez a csitri így vonzz magához?! Ha nem lennék betépve, képes lennék ellenállni, de ez rohadtul nem az a nap...
-Én már többször is leugrottam. - Fordítom felé fejem, miután faltól falig dülöngélve mellé botladoztam. Kirívóan, egy alattomos, sunyi félvigyorral kiszáradt szám egyik sarkában, megvonogatom szemöldököm, mintha csak beleakarnám vinni őt egy újabb faszságba. De hisz pontosan ez a tervem. Egyezkedését hallva, hátraejtett fejjel beleröhögök a sötét égboltba, leheletem gomolygó felhőt hagy maga után a hűvös őszi éjszakában.
-Miért érzem úgy, hogy ezt még kurvára meg fogom bánni?! - Fordítok hátat a korlátnak, ezennel derekammal támasztva meg a hideg fémet, lábaimat bokáimnál keresztezem, s hozzá közelebb eső kezem mutató, illetve középsőujjával lépegetni kezdek felé a korláton, egészen addig, amíg el nem érem kezét. Lassan, cirógatóan szánkázok fel kézfején, alkarján, onnan vállára, s kezdek játszadozni egy hullámos, szőke tinccsel.
-Legyen. - Sóhajtom megadóan, karcos hangon, és bevallom, a következő tettei azért kissé váratlanul érnek. Melita Kershaw vetkőzik! Anélkül, hogy kérnem kellett volna, vagy épp erőszakkal rávennem. Megnyalom szám szélét, és hülye lennék nem kihasználni a helyzetet. Alaposan szemügyre veszem minden egyes porcikáját, és... bassza meg az Isten! Pont ugyanolyan tökéletes meztelenül, mint ruhában... Kissé sután kapkodok a felém hajított melltartó után, és hát megint csak igazítanom kell a rohadt sliccemen...
-Csak ne fejest ugorj! Kurva nehéz lesz elszámolnom a zsaruknál, hogy mi történt... - Söpröm hátra haját játékosan a válláról, és már fordulok is a korlát felé, amint Lita nekiveselkedik. Nem mondom, görcsösebben szorítom a korlátot, s miközben sikítva zuhan, kijjebb is hajolok, készen arra, ha segítségre szorulna, rögtön utána vethessem magam. A megkönnyebbüléstől -miután meghallom a hangját, ami jókedvről árulkodik-, elröhögöm magam, majd olyan gyorsan kezdem kapkodni le a ruháimat -kivéve a boxert-, mintha parancsot kaptam volna rá. Elrugaszkodom a korláttól, mély levegőt veszek -tök mindegy hányszor csinálom, minden alkalommal ugyanúgy fosok, és száguld az adrenalin a véremben-, végül ugrok. Zuhanás közben ordítok. Olyan hangosan, hogy még New Jersey-ben is hallják.
-Aztakurva! - Lihegem miután felbukkanok a vízből.
-Geci hideeeg! - Kapkodok levegő után, mintha ettől legalábbis felmelegedhetnék, és egy "vuhú-t" is toldok a végére. A remény hal meg utoljára...
-Na jó, szerintem húzzunk a vérbe. - Az este folyamán először jut eszembe igazán felelős döntést hozni. Minden más le van szarva. Egy pillanatra még lebukok a víz alá, de csak azért, hogy Lita lábai közé helyezkedhessek, ezzel a nyakamba véve őt, így indulva meg a part felé vele.
-Kapaszkodj Barbie! - Figyelmeztetem. Egyrészt, hiába nem túl nagy a folyó sodrása, azért többszörösen nehezített pályán mozgok, és önmagában is elég bizonytalan a járásom, hát még a vízben, úgy hogy egy plusz terhet is cipelek a nyakamban.
-Egy kicsit fogyókúrázni kellene Szöszi. - Nyögök egyet, rá is játszva, miután lejjebb hajolva segítettem neki lemászni a nyakamból, ami után szemérmetlenül mérem végig. Nem az én hibám, ha nem akar mindent a nagyérdemű elé tárni, ne meztelenkedjen. Ennyire egyszerű.
-Úgy látom a lökhárítókon van a legnagyobb súly... - Vonom fel egyik szemöldököm, mutatóujjammal körbe rajzolva dekoltázsának vonalait. Kibaszott nagy a kísértés, hogy egyéb tiltott zónák felé is elkalandozzon a kezem, de valamennyi önuralmam még maradt, így tenyerem felsimít kulcscsontján, majd végig kecses nyakán, hogy aztán a vizes, szőke hajzuhatagba markolhassak tarkóján, így húzva közelebb.
-Szarkészen vagyok, de azt tudom, hogy olyat tennék veled, amit talán még soha senki... - Súgom a fülébe, és aligha távolodom el, helyette egy tincset füle mögé simítok, s homlokomat az övének támasztva nézek mélyen szemeibe, mintha hipnotizálni akarnám. Lassan haladok, a bennem tomboló rohadt vágy ellenére nem kapkodok, először orrunk hegyét érintem össze, majd arcélére csókolok, ahogy azt már korábban is tettem. De most nem állok meg, nem érem be ennyivel. Céltudatosan haladok, veszélyesebb terepre merészkedem. Először csupán ajkai szélét érintem, majd olyan éhesen tapadok rá, akárcsak egy pióca, kiszívva belőle a lelket is. Nyelvem érzéki táncba csábítja az övét, egyik kezem tarkóját szorítja, míg másikkal csípőjébe kapaszkodom, és ha nem állít meg, tenyerem szemérmetlenül betör lábai közé. Mert ez már rohadtul nem az a pont, amikor a józan ész vezérel.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyVas. Nov. 12 2023, 12:29

Zain és Lita
Party hard



Az elfogyasztott kokó, fű és pia hatására mintha igencsak megnőtt volna a bátorság szintem, mondhatni magamra se ismerek. Igaz, túl vagyok már azon a szinten, hogy boncolgassam a viselkedésem hiányosságait, teljesen tisztán gondolkodni sem vagyok képes. Furcsa, talán még soha nem éreztem magam ennyire lazának és felszabadultnak, habár gyanítom, hogy ehhez nagyban hozzájárul a fehér por hatása. Zain szavaival élve: szarkészen vagyok. Összevont szemöldökkel nézek rá, próbálva értelmezni igencsak hosszúra sikerült mondatának a lényegét. Durva, de miközben beszél olyan mintha, alig mozogna a szája.
- Tudod mit? pislogok laposakat - Én is kezdek kételkedni a józan eszemben! mert mi a szart is csinálok pontosan? Kiütöm magam egy olyan srác társaságában, aki köztudottan agresszív, különc és úgy függ a portól, mint más a levegőtől? Azonban ahogy itt állunk a teraszon egymás mellett, hirtelen minden felsorolt ellenérvet túlzásnak gondolok. Be kell ismerni, hogy Zain szórakoztató a maga módján, csak meg kell találni vele a közös hangot. A mi eseteünkbene ez egyértelműen a kokszi. A helyzet az, hogy már annyira totálisan kész vagyok, hogy egyszerűen képtelen vagyok logikusan gondolkodni, megőrizni a realitást a cselekedetemben. Mondhatni az uralmat már átvették elmém és testem fölött a tudatmódosító szerek és az ösztönök. Ennek a kettős lefegyverzésnek köszönhetően lépek közelebb hozzá, hogy nemes egyszerűséggel ingujjába csúsztassam a saját kezeimet, úgy, mintha ténylegesen ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Felé irányuló kérdésem persze egyáltalán nem komoly, fogalmam sincs, hogy miért érdekel egyáltalán, de a válasza szórakoztató. Lehet, hogy nem tudja rólam, de én kifejezetten kedvelem Britneyt, ezért a dal címe automatikusan szöget üt a fejembe, és análkül, hogy végiggondolnám mit is csinálok, énekleni kezdek.
- „How was I supposed to know. That something wasn't right here” a fejemben visszhangzó dal ritmusára még a csípőmet is mozgatom, pont úgy, mintha táncolnék, csak jelen esetben a dal egyedül az én fejemben szól.
Azt hiszem, hogy azon a szinten már túl vagyunk, hogy bármelyikünket is érdekeljék a bentről kíváncsian leselkedő szemek. Agyam ugyan kótyagos és a felfogásom is eléggé belassult, de szavainak azért még sikerül felfognom az értelmét.
- Nem a középkorban vagyunk... távolodom el tőle, tekintetem az eget kémleli - Egyébként se mondhatja meg senki nekem, hogy kivel és mikor hancúrozzak. Majd én tudom. Szerencsére a családi vacsora asztalnál nem téma a szexuális életünk, bár egészen biztos vagyok abban, hogy ha anyán múlna a dolog tényleg megpróbálná még ezt is szabálozni. Ő szereti kontrollálni az életünket. Azonban ez tényleg olyan dolog, amibe hál istennek nem tud belepofázni.
Nekem tényleg csak egy másodpercnek tűnt az az idő, amíg elhagyva a buli helyszínét felugrunk a buszra, mintha csak repülve szeltük volna át a távolságot.
- Elég menő... a kokszi vagy nem kokszi hatására érzem ilyen felszabadultnak magam igazából lényegtelen, tényleg úgy érzem magam, mint aki bármire képes, még repülni is.
- Nem félek tőled Zain, szavaimat nyomatékosítva az ölébe foglalok helyet a szinte teljesen üres buszon, mintha mindig is ott lenne a helyem. Ahogy elnézem az arcát, legalább annyira meg van lepődve a cselekedeteim láttán, mint egy kisgyerek aki először lát karácsonyfát.
- Oh valóban nem? simulok hozzá közelebb, alsó ajkamat kicsit beszívva. A fenekemhez löködő férfiassága egészen másról árulkodik. Már a teraszon is éreztem, hogy megváltozott odabent valami, de úgy döntöttem nem veszek róla tudomást. Ha normális lennék, - ami a sok kokónak köszönhetően nem vagyok – felpattannék az öléből és megtartanám a két méter távolságot. Így azonban csak még közelebb húzódom hozzá, legalábbis amennyire ez még lehetséges a jelenlegi testhelyzetünkben. Sosem gondoltam Zainre úgy, mintha egy vonzó pasi lenne, soha nem jutott volna eszembe közeledni sem hozzá, játszadozni vele, de még egy légtérben tartózkodni sem. Most azonban, szinte szükségem van arra, hogy érezzem a közelségét. Valami egészen biztosan megborult a fejemben. Szeretnék rácsapni combján kalandozó ujjaimra, illemre tanítani, de szavak helyett csak egy mély sóhaj tör fel a mellkasomból, miközben lehunyt szemekkel élvezem az érintését. Teljesen elnyomták a józan ítélőképességem a szerek, és mégis, kibaszottul jól érzem magam, erre soha nem gondoltam volna. Szinte vele egyszerre hajolok közelebb hozzá, miközben szívem szünni nem akaró verdeséssel akar kiugrani a mellkasomból. Lehunyom a szemem, amikor ajkait az arcélem érzem, megpuszilt, de én mélyen legbelül valami egészen másra vágytam. Talán meg is próbálkoznék azzal, hogy megcsókolom, talán tényleg lennék ilyen bátor, de mielőtt bármit is cselekednék a sofőr mély és parancsoló hangja rángat vissza a valóságba.
- Mi van? nézek hol a köpcös fazonra, hol Zainre teljesen értetlenül, még mindig kábán a történtek miatt. Nem értem, hogy neki mi a franc baja van, hiszen nem csináltunk semmi olyasmit, amivel zavartuk volna. Vagy igen? Ennyire be vagyok állva? Zavartan igazítom a meg a szoknyám szegélyét, ami egészen felcsúszott már a combom a közepééig, miközben próbálom követni Zain és a sofőr szóváltását.
- HÉÉÉÉ! Ez fáj! próbálom kirántani a csuklómat a szorításából. Támadása teljesen váratlanul ér, esküszöm, fel nem bírom fogni, hogy mi a szar baja lehet velünk. Zain úgy pattan fel a székről a védelmemre kelve, mint egy hős lovag, aki a szélmalommal is harcba indulna, ha a hölgye arra kérné. Én azonban nem kérem semmi ilyesmire, sőt, tenyerem a mellkasának nyomva igyekszem megállítani abban, hogy valami hülyeséget csináljon.
- Megyünk már, megyünk mondom ezt a buszvezetőnek és Zainnek is egyaránt. Az utóbbinak megfogom a kezét és szinte lehúzom magammal a járműről. Fasza. Itt vagyunk az éjszaka közepén a jó ég tudja pontosan hol.
- Jobb mintha szétverték volna a seggünket a buszon nevetek fel - Nem értem mi baja volt, lehet neki is jól esne egy kis kóla. Vagy egy nő eseteleg mindkettő, eléggé ijesztő volt ahogy ránk üvöltött, mint a területét védő sakál. Néhány megtett lépés után, végre én is felismerem a helyet ahol vagyunk, vagyis jobban mondva a hidat, aminek korlátjának támaszkodva figyelem a város fényeit.
- Leugrani? Mármint innen oda a vízbe? mint egy idióta, aki nem tudja értelmezni a szavakat. Megrázom a fejem. Áh dehogy, kétlem, hogy képes lennék rá. Hideg van, nincs csere ruhám, meg fogok fázni.
- Te leugranál? kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire a szavak embere és mennyire bevállalós.
- Szóval bármit? ugrik magasba a szemöldököm és bevallom, hogy azért ez egy olyan ajánlat, amin megéri elgondolkodni. - A kérésem bármikor beválthatom és nem csak ma estére szól? érdeklődöm, majd még egy utolsó pillantást vetek a folyóra majd Zain arcára.
- Hát akkor... hátrálok el tőle, de közben ujjaimmal már a pólóm anyagát markolászom. - Készülj... vetem le a pólómat, amit a híd korlátjára akasztok. Ezt követően szépen lassan cipzározom le a szoknyám cipzárját, hogy amint az anyag megenged, lassan csússzon végig a lábaimon, a betonnal találkozva. Bevallom, élvezek incselkedni vele. Habár nincs meleg, de talán az elfogyasztott alkohol melegen tart. Lehajolok, hogy a szoknyámat is a pólómra tegyem a korláton.
- Nem lehet vizes a ruhám... magyarázkodom, miközben a cipőmtől is megszabadulok. Kibaszottul meg fogom bánni. Itt állok Zain előtt, fehérneműben az éjszaka közepén a Brooklyn hídon és arra készülök, hogy beugrom a folyóba. Teljesen megbolondultam.  - Erre vigyázz kapcsolom ki a melltartómat és dobom oda neki. Jobbommal igyekszem eltakarni a melleimet.
- Odalent talalákozunk? lépek a híd kórlátjához és úgy tolom le a fehérneműm utolsó darabkáját, hogy közben már csak a vízre figyelek. Magamban visszaszámolok háromig és nemes egyszerűséggel előre dőlök, engedve, hogy a gravitáció végezze a dolgát. A hideg csípős levegő borzongással tölt el, de mindez semmi ahhoz képest, amit a folyó jéghideg ölelelése okoz. Másodpercek alatt érek vízbe, és miután lemerültem, lábaimmal kapálózva lököm fel magam a víz felszínére. Lihegve, vacogva, de kicseszettül felszabulva intek a hídon álló fiú felé.
- JUHUUUU, ez baromi jó. GYERE BE!








Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SCfgl

We're gonna party! Party, hardy. SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
We're gonna party! Party, hardy. E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SF9Bo
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyPént. Okt. 13 2023, 10:43

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

Gúnyosan felröhögök, mikor biztosít róla, hogy talán ma még ő is kagylózik egyet azzal a bizonyos ravaszdival, biztos ami biztos.
-Nekem nyóc! Fogom a hajad meg minden, de ha a csukámat lehányod, utána addig kell sikálnod ameddig teljesen hányásmentes nem lesz. - Engem nem a Gucci szponzorál, de még csak nem is a Prada öltöztet, sokkal inkább a bronxi családsegítő, szal' jah... hónapokig gyűjtöttem erre a fosom Conversere, jó lenne ha nem hánynák telibe már az első alkalommal. Mondjuk, a másodikkal sem kéne...
A tanulás említésére egy unott fintort vágok, s mielőtt bármit is válaszolnék, mélyet slukkolok a cigimből.
-Te tényleg ekkora eminens kocka vagy?! Itt vagy szarkészen, totál beállva, nem mellesleg a Trinity egyik leggázabb, legrosszabb arcával, akit állítólag ki nem állhatsz, mert annak idején gázos útra terelte a legjobb barátnődet, és még most is a tanulásról papolsz?! Kezdek kételkedni a józan eszedben, Kershaw! - A számon könnyedén kibucskázó szavak közben a letüdőzött füstöt is szabadjára engedem, orromon, számon keresztül egyaránt tör utat magának. Az igazság fáj, de sose foglalkoztam azzal, hogy valakit talán megbánthatok vele. Felőlem aztán tele bőghetik éjjelente a tapló szókimondóságom miatt a kispárnájukat, le se szarom. Az elveimet nem fogom senki miatt eldobni. Bár, a mai este alapján, a Kershaw lány koránt sem tűnik annak a fajta tini picsának, aki a visszavágás helyett inkább hetekre elvonul a szobájába, hogy ott aztán mindenféle önmarcangolásokba kezdjen. Eléggé felvágták a nyelvét. Lenne ötletem, mire használhatná...
A pillanatnyi csendet kihasználva, amíg Lita teljes eufóriába zuhanva hátra dől a korláton, hogy az eget bámulja, én is inkább befogom a számat, és nem MELLESLEG annyi engedményt azért teszek magamnak, hogy büntetlenül elmerüljek kicsit a látványban, egy mélyet kortyolva közben a sörömből, amit pár pillanat múlva Barbie ki is sajátít magának. A kokótól elnehezedett, bágyadt szemeim elidőznek azon, ahogy a szájához emeli az üveget. Baszd meg! Határozottan kezd szűkösebbé válni a farmerom, és ettől feszültség lesz úrrá rajtam.
-Jobban tetszik ez a nagyszájú, kokós Barbie, mint aki a suli könyvtárában szokott ülni naphosszat, és minden tanév végén valamilyen kitüntetésben részesül a faszomtökéletes tanulmányi átlaga miatt. - Miután az üveg visszakerül a kezembe, gondolkodás nélkül iszom ki belőle az utolsó kortyot, majd helyezem a korlátra, s mikor Lita becsúsztatja karjait az ingujjamba -ezzel nyilván közelebb is kerülve hozzám-, nem távolodom el, bár félreérthető mozdulatot sem teszek felé, azt hiszem a csípőtájékon tapasztalható dudorodás már önmagában is elég beszédes lehet... Én meg nem took' vele mit kezdeni. Asszem' nem is akarok.
-Be vagyok állva, mint a gerely, szerinted mire gondolok?! Jelenleg színes gumimacik ugrálnak a fejemben, és eltorzított hangon, dübörgő techno stílusban éneklik a Hit me baby one more time-ot! - Sandítok le rá, és a kibaszott életemre esküszöm, hogy nem állt szándékomban a csöcseivel szemezni, de pont beleestek a látóterembe. Hát bassza meg.
-Azt hittem, hogy gazdagéknál ez úgy működik, mint régen, amikor még a kényszerházasság volt a menő, és a véres lepedő volt a bizonyíték arra, hogy a csaj még kajak szűz volt az első éjszaka előtt... - Ezt valahol olvastam, vagy a tököm se tudja már, hogy honnan, de megragadt. Mindenesetre jóízűen felröhögök ezen az egész ókori faszságon, és a következő pillanatban együtt vetjük bele magunkat a New York-i éjszakába, az itteni buli ugyanis mostanra már ellaposodott annyira, hogy ne érjük be ennyivel. Főleg ilyen mocskosul módosult tudatállapotban.
Meglepett kérdésére csak elröhögöm magam, s szinte csupán percek telnek el aközött, hogy elindulunk a lifttel, majd az utolsó utáni pillanatban felvágódunk a buszra.
-Szerintem te leginkább a kokszinak tudhatod be, hogy úgy érzed, repülsz. - Búgom füle mellett, mert bár egy részeg, húgy szagú, a busz hátuljában dülöngélő fazonon és rajtunk kívül más nem utazik, de azért jobb biztosra menni. Főleg, hogy minden zsebemben van valami, amiért simán lesittelhetnek...
-Ne legyél már ilyen rohadt kíváncsi! Majd megtudod, ha odaértünk. Nyugi, nem foglak kinyírni! Ahhoz még nem vagyok eléggé benyomva. - Röhögök fel hátra billentett fejjel, majd kényelmesen elterpeszkedem az egyik ülésen, ahova kisvártatva a Kershaw lány is követ, legnagyobb meglepetésemre az ölembe ülve. Marha jó. Végre elkezdett visszavonulót fújni a kobra, erre most kezdődik előről... És hát persze, hogy ezen nem segít egy cseppet sem, ahogyan rám néz, miközben az arcomat birizgálja.
-Ami azt illeti, kurvára nem vagy az esetem. - Kontrázok rá, lássuk mennyire töröm le a szarvát, bár az, ahogy formás lökhárítói láttán, buján megnyalom alsóajkam, s kihasználva a helyzetet, ujjaimmal szinte észrevétlenül beférkőzöm rövid ruhája alá, hogy ott cirógatóan simogathassam belsőcombját, sok mindent elárulhat... Mikor a maradék megállók számáról magyaráz, már nem is figyelek igazán, mindössze bárgyú, elnehezedett szemekkel bámulok fel rá, úgy mosolyogva, mint aki nem komplett, majd közelebb hajolok, de csak annyira, hogy egy csókot leheljek csontos arcélére, ahonnan arcának vonalát orrom hegyével simítom végig, ha még nem kevert le egy akkorát, hogy kiköpjem a maradék fogamat is. A busz fékezése azonban egy hangos káromkodások közepette visszarángat a valóságba, mire a sofőr is szóváteszi nem tetszését.
-Leszállás! - Bömböli dühösen, a feje rákvörös, a sós izzadtság szinte vízesésként zúdul homlokáról bele a szemébe.
-Jóvan már haver, megyünk, nehogy felfordulj itt munkaidő alatt! - Emelem fel kezeimet védekezően, mire kiszáll a volán mögül, és dübörgő léptekkel felénk indul.
-Utoljára szóltam! Takarodó lefelé!
-Csak nehogy panaszt tegyek a busztrá...trágy...társaságnál. - Nagy nehezen megtalálom a megfelelő szavakat. Hangom, beszédem kellőképp belassult, elkent ahhoz, hogy rájöjjön, nem vagyunk már józanok.
-Ne szarozz öcsi, húzzatok a faszomba! - Türelme végéhez közeledve megragadja Lita csuklóját, hogy felrángassa az ölemből, gondolom abban reménykedik, hogy ezzel motiválhat engem is a haladásra.
-Ha még egyszer hozzáér, kirúgatom a faszomba! - Ugrok fel, mintha csak valami gumifalról pattantam volna vissza, emberkedve tornyosulva a fickó fölé, mire egy-két lépést hátrál, ám ahhoz továbbra is ragaszkodik, hogy húzzuk el innen a belünket, így fogom Melita kezét, még egy utolsó, fenyegető szemezést váltunk egymással a sofőrrel, majd leszállunk. Annak ellenére, hogy már késő este van, a nyári időjárásnak köszönhetően még mindig melegnek mondható a levegő. Amint a busz tovább hajt, és én megpróbálom visszanyerni a tér és időérzékelésemet, egy-két táblának köszönhetően hamar rájövök, hogy már Brooklynban vagyunk.
-Hát, ennél azért izgalmasabb helyre akartalak vinni. - Nevetek fel, s kezét továbbra sem engedve, a Brooklyn híd korlátjához sétálok vele, amibe belekapaszkodva, kihajolok és egy öblöset csulázok, végig nézve ahogy a nyálam beleesik az alattunk futó folyóba, aminek a nyugodt időjárási viszonyoknak köszönhetően, meglehetősen lassú, biztonságos az áramlása. Szinte, mint egy állóvíz.
-Fasza helyre hoztalak, mi?! Lemernél ugrani? - Fordulok felé, arcomon egy igen csak kirívó vigyorral, kíváncsian vonogatva meg a szemöldökömet.
-Ha leugrassz, bármit kérhetsz cserébe! - Húzom el a mézes madzagot. Lássuk mennyire bevállalós a Kershaw lány!






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyKedd Szept. 05 2023, 22:05

Zain és Lita
Party hard



Hazudnék, ha azt mondanám, hogy Zain megítélése nem vett teljes mértékben pozitív irányt. Abban már nem vagyok annyira biztos, hogy ezt józanul, tiszta fejjel is megerősíteném, de ma estére hogy úgy fogalmazzak: meg vagyok elégedve vele. Sok mindent nem tudunk egymásról, csak a felszínt látjuk nap mint nap és igazából egyikünk sem vette a fáradtságot, hogy megismerje a másikat. Azt hiszem ez így van rendjén, hiszen Ő és én teljesen más világ vagyunk, nem illik össze a világ nézetünk egyáltalán. Ezekben a percekben, azonban ezt egyáltalán nem érzem hátránynak, tök jól megvagyunk és szerintem éppen a különbözőségünk miatt értjük meg ennyire egymást. Na meg persze a sör-tequila-fű trió is erre az érzésre erősít rá. Érdekes, hogy én, aki normális esetben kerüli a túlságos agystimuláló szereket, most ezeknek köszönhetően érzem csak igazán kibontakozni magam. Fasza. Mostanra már teljesen elvette a józan ítélőképességem az elfogyasztott pia mennyiség, és ahelyett, hogy tovább táncolnék a zenére követem őt az erkélyre. Nem biztos, hogy ez annyira jó ötlet, de a helyzet az, hogy van az a szint, amikor az ember nem képes fontolóra venni a döntésének helyességét és mi a buli abban, ha mindig mindenre nemet mondok? Legyen ez az igenek estéje!
Minden pozitivitásom ellenére azért egy pillanatig elgondolkodom azon, hogy felszívjam a csíkot vagy utasítsam vissza, de végül az előbbi mellett döntök és magamat is meglepve szippantom fel a csíkot. Azt amit annyira megvetek, amiért elítélem többek között Zaint is, most én magamévá teszem. Valami azt súgja, hogy holnap minden percet bánni fogok, de most nem akarok ezzel foglalkozni.
- Igazából még nem biztos, hogy én nem fogok rókázni remélem, hogy megúszom, de tudja a franc, hogy mit fog kiváltani belőlem ez a sok minden, amivel ma este lesokkoltam a szervezetem.
- Tanulhatnál is egy kicsit a kokszi helyett csak úgy mellékesen jegyzem meg, még így beállva is tudom, hogy könyv közelébe sem fog kerülni az életben. Hátammal nekidőlök a korlátnak, hátra döntöm a fejem és úgy figyelem a csillagokat. Nagyon fasza ahogy forog velem az egész világ. Csak azután egyenesedem fel újra miután meghallom kérdéseit. Rápillantok, de nagyon kell fókuszálnom, hogy felvegyem vele a szemkontaktust, mert hirtelen belőle is hármat látok.
- Miért akarsz engem boncolgatni? Nem mindegy, hogy milyen vagyok? Most ezt kaptad! Én sem tudom, hogy milyen vagyok és mit akarok az életben elérni. Olyan sok dolog van még amit sosem próbáltam, olyanok amikről nem is tudom, hogy léteznek, miért kell tudnom, hogy milyen vagyok?
- Tetszik amit kaptál?   tipegek közelebb hozzá, kivéve kezéből a sört én is belekortyolok. Bár jóval kisebb kortyot veszek magamhoz, mint ő az imént. Visszanyújtom az üveget.
- Mire gondolsz Zain Jefferson? kérdezek vissza, miközben lustán bedugom mindkét kezem az ing ujjába. Nem fáztam, de jól esik a figyelmessége és a meleg a hátamnak. Az illata is egész jó. Mármint az ingnek. Felvont szemöldökkel nézek rá megjegyzését hallva, muatatóujjam a magasba lendítve koncentrálok egy kicsit mielőtt megfogalmazom a válaszom.
- Az első éjszaka azé akit én választok... Nem gondolom, hogy bárkinek is oda akarnám adni magam ma, vagy a közeljövőben bármikor, és most azt sem értem, hogy ez miért lett téma hirtelen. A szüzességem nem valami közvagyon, amivel mindenki rendelkezhet kénye-kedve szerint.
- Lépjünk le innen! bólintok beleegyezően. Azt hiszem ez a buli már úgysem tud újat mutatni, de azt érzem, hogy Zain igen. Ma éjszaka őt választom. Megfogom a kezét csak mert sokkal biztosabbnak érzem a lépteimet, ha kapaszkodom valakibe, miközben a lift felé szédelgünk. Ha eddig nem volt miről beszéljenek azt hiszem mostmár lesz. Valami pióca tátott szájjal bámul minket mielőtt becsukódnak a felvonó ajtaja, úgyhogy egy széles vigyorral az arcomon mindkét kezem középső ujját mutatom felé. Legyen miről pletykáljanak. Mindkét kezemmel alkarjába kapaszkodva, röhögve vonulok utána miután végre földet ért a liftünk.
- Busszaaaaaal? meg is torpanok egy pillanatra. Utálom a tömegközlekedést, de valljuk be, ebben az órában ennél jobb lehetőség aligha akad. - Oké Bólintok rá a dologra végül. Nekem tök mindegy, csak haladjunk. Talán szerencsénk lesz és ilyenkor már nem sokan használják a közlekedéshez. Bár ebben a városban sosem lehet tudni.
- vihiiiiiiiii emelem magasba a szabad kezem, mintegy integetve a busz irányába, miközben éppen átszaladunk az úttesten. Öngyilkossági kísérlet nem szerepelt a terveim között. Anyám sosem mosná le magáról a szégyent, hogy a bedrogozott lányát elcsapta egy autót. A gondolatra is széles vigyor ül az arcomra, ahogy elképzelem az arcát amint elolvassa a szalagcímet az újságban. Szegénynek nagy szégyenfolt lenne.
- Fú de király vagy! Szinte felrepültem a buszra. Menőőő teljesen el vagyok ájulva tőle, hiszen nekem fogalmam sincs, hogy hogyan tudtam fellépni a járgányra, tuti valami nagyon mágikus ereje van titokban. Mindkét kezemmel a kapaszkodóba markolok. Határozottan kevesebebn vannak, mint amikor  Eddievel utaztam.
- Négy megálló, vettem, számolom ujjaimmal a négyet, mintha így jobban tudnám memorizálni.
- Elárulod hova megyünk? kérdezem miközben nemes egyszerűséggel helyet foglalok az ölében. Nem tom, itt most kényelmesebbnek tűnik, mint az üres székeken. Felemelem a fejem, hogy ránézhessek. Most, hogy be vagyok állva határozottan kijelentehtem, hogy jól néz ki.
- Te amúgy kicseszettül jól nézel ki. mutatóujammal óvatosan megböködöm az arca mindkét felét. - Én? Én is jól nézek ki? az a biztos, hogy mindketten teljesen készek vagyunk, így egyáltalán nem érzem cikinek, hogy ilyen hülyeségeket beszélek. Most még. Hogy mi lesz holnap, azzal majd csak holnap foglalkozunk.
- Három megállü maradt mutatom ujjaimmal a hármas számot, amikor a következő megállónál lefékez a busz.









Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SCfgl

We're gonna party! Party, hardy. SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
We're gonna party! Party, hardy. E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SF9Bo
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyPént. Júl. 21 2023, 16:30

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

-Meglátjuk, még hosszú az éjszaka! - Csettintem meg a nyelvem, majd le is kacsintok rá, lazán támasztva mellette a pultot.
Minél több időt töltök vele, minél többet mutat magából, annál tisztábban kezdem látni, hogy mi is a valódi szitu körülötte. A Kershaw csaj tipikusan a hercegnő szindrómás spinék táborát erősíti. Akik arra várnak, hogy egyszer valaki -akinek határozottan király kobra van a lábai között-, majd kiszabadítja a kalitkájából, és megmutatja hol kezdődik az élet. Sose értettem, a pénzes szülők miért várják el a kölykeiktől, hogy apácazárdában éljék a fiatal éveiket?! Hisz a tini lázadó korszaknak pont ez a lényege. Hogy minél több őrültséget megcsinálj, semmit se halassz későbbre, mert amit tizennyolc évesen megteszel, azt harminc évesen már lehet nem illik. Bár, én pont az a fajta vagyok, aki szarik a következményekre, az illemre meg még inkább, így valószínűsíthető, hogy én harminc évesen is még mindig egy taknyos szájú, szaros kis kamasznak fogom gondolni magam, akire nincsenek hatással az erkölcsök.
Jelenleg ugyanezt látom Melitán is, amint a Metallica egyik száma zúzni kezd a hangszórókon keresztül. Biztos másképp alakult volna az élete, ha nem puccosékhoz születik, hanem mondjuk abba lepusztult nyomornegyedbe, ahol én is próbálok túlélni napról napra. Talán nem lenne trendi iPhone-ja, egy csicskája, aki a szarát takarítja utána, de legalább az lehetne, aki valóban lenni akar. Fos dolog ez a kettőség, nem úgy, mint a buli, ami egészen jól alakul, miután mind a ketten magunkba döntöttük azt a tequila, sör és fű mennyiséget, amik még egy olyan kimért csaj gátlásait is feloldják, mint amilyen Lita.
Józan, beszámítható állapotában egész biztos nem simulna ennyire légiesen könnyedén a karjaimba, hogy aztán ilyen nyáltól ázó klisékbe illően dülöngéljünk egyik lábunkról a másikra. Groteszk módon most mégis jól esik ez a pillanatnyi csend, nyugalom ami a gyomorforgató dallamok közben ránk telepszik. Még egy kicsit talán a közelsége is imponál. A fűtől mindig elöntenek az érzelmek. Ez olyan kibaszott szép, hogy már szinte fáj!
Szerencsére a teraszon már egy fokkal tisztábban látom a szitut, de persze csak addig ameddig a kokain okozta mámoros köd újfent rá nem telepszik az amúgy is eléggé zsibbadt, fos kész agyamra. Bár én magam hagytam neki nyitva a lehetőséget, életének minden bizonnyal első csík kokainjának a felszívására, mégis kicsit meglepetten ugranak szemöldökeim valahova a homlokom közepére, mikor is rövid hezitálást követően a korlátra hajol, hogy beszipuzza a felajánlott csíkot.
-Ez igen! - Füttyentem jóízűen, és még el is röhögöm magam, majd kiszórok saját magam részére is egy adagot -lényegesen kövérebb csíkot, mint amivel Litát is kínáltam-, és egy szippantásra az utolsó szemig eltakarítom, hogy aztán egy elégedett sóhajt hallatva, behunyt szemekkel, a sötét ég felé fordított pofával adjam át magam az euforikus érzésnek, ahogy a szer lassan minden sejtemet behálózza.
-Nem vagy semmi! Én az első csíkom után úgy összeokádtam magam, hogy utána egy szál Marlborora se tudtam ránézni. - Akkor kellett volna megállnom, de hát a függőség nem egy olyan dolog, amit egyik percről a másikra ki lehet űzni magunkból, mintha soha nem is lett volna.
-De több nincs! Amilyen mohó vagy, nekem nem marad, és hétfőre kelleni fog, mert felvételit írok. - Az igazság az, hogy bármikor, bármilyen mennyiségű kokainhoz hozzá tudnék jutni, tőlem akár a kávéjába is belekeverhetné most azt a zacskót tejpor helyett, ami nálam van, nem sajnálom én senkitől. De egy lány életét már sikeresen szétbasztam, nem lehetek ekkora pöcs még én sem, hogy újra megteszem valaki mással!
-Szerencséd, hogy tényleg kokó volt, és nem más! - Gúnyolódom egy sort miután az orrom mellől letörölt port nemesegyszerűséggel lenyalta az ujjáról.
-Szóóóval ez lakozik a felszín alatt? - Rágyújtok egy szálra, s ameddig a cigi az ajkaim közé szorulva füstölög, kezeimet mélyen farmerom zsebeibe dugom.
-Ilyen az igazi Lita Kershaw?! - Mérem végig kíváncsian, beszéd közben a cigi a szavaimmal azonos ütemben mozog. Pimasz félmosolyra húzódik a szám, a Marlborot megpörgetem egyik oldalról a másikra nyelvemmel, végül hamuzok egyet, és kishíján a fele üveg sörömet el is tüntetem egy húzásra, aztán csak némán bámulom ahogy a holdban gyönyörködik.
-Mit szólnál hozzá, ha máshol folytatnánk a bulit? Egy kevésbé zajos, zsúfolt helyen?! - Lököm el magam a párkánytól, majd kigombolom az ingem -ami alatt még van egy rövidujjas póló is-, és a vállára terítem. Ezután jut csak el lomha tudatomig, hogy az ajánlatom elég kétértelműnek tűnhet.
-Nyugi! Nem akarlak gerincre vágni! Az első éjszaka jogát megtartom Eddienek. - Védekezően feltartom magam elé karjaimat, egy-két lépést hátrálva is mielőtt tényleg félreérthetné ezt az egész fasz helyzetet. Az meg nem épp államititok, hogy még szűz. Miután a pöcsfej exével összevesztek, az a gyászkoporsó bosszúból az egész giminek szétkürtölte. Bár nekem aztán hót' mindegy!
-Csak mutatni akarok egy fasza helyet. Ha benne vagy. - Gyűröm ismételten zsebeim mélyére kezeimet, és még egy ártatlan vállrándítást is beiktatok. Ha ezek után hajlandó lelépni velem, úgy visszavezetem magunkat a fülledt, zajos tánctérre, keresztül vágunk az embereken, végül beszállunk a folyosón található liftbe, ahol össze-vissza nyomogatom a gombokat mire megtalálom a megfelelőt.
-Szarkészen vagyok! - Erőtlenül elröhögöm magam, s amint a lift ajtaja kinyílik a földszinten, ösztönösen Litába kapaszkodom, csakhogy biztos kihúzhassam magam után, mielőtt itt a nagy kokain mámor közepette még egy kört menne a felvonóval.
-Biztos, hogy nem ehhez vagy szokva, de csak mondom, hogy nincs kocsim, szóval busszal megyünk. - Lovagias vagyok, mint mindig, így annak rendje, s módja szerint időben figyelmeztetem, miszerint lejjebb kell adnia úri igényeiből, ha úgy dönt, hogy velem tart.
-És kurva jó lenne azzal menni, mert a következő már éjszakai járat és több, mint fél óra múlva jön! - Mutatok az út túloldalán lévő buszmegállóba sután, ahova épp a következő percekben gurul be a fapados BMW.
-Húzás! - Szorítok rá egyik csuklójára, és húzni kezdem magam után az úttestre, körül se nézve. A ránk dudáló sofőrök számára az egész manőver egy kettős öngyilkosságnak tűnhet, de ha már mi nem is, legalább a volán mögött ülök vannak annyira józanok, hogy időben lefékezzenek. A busz már épp jelez, hogy záródnak az ajtók, mikor az utolsó pillanatban, Pókembert meggyalázó módon felugrok rá, és még Litát is pont magam után tudom húzni a záródó ajtók között, anélkül, hogy egy haja szála is görbülne. Remélem.
-Hopp! - Szakad ki belőlem, mikor a buszsofőr kövér gázt ad, én pedig a lendülettől az egyik fém kapaszkodónak esek, a Kershaw lányt ösztönösen a mellkasomra húzva.
-Hát, ezt nem így terveztem. - Jegyzem meg, majd elröhögöm magam, mint egy idióta.
-Elvileg négy megállót megyünk. - Szemléltetem vele is a terveket, s mivel a busz csaknem teljesen üres, elterpeszkedve levágódom egy négyes ülésbe.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyPént. Jún. 30 2023, 20:22

Zain és Lita
Party hard



Nem tudom eldönteni, hogy gúnyolódásból nevet ennyire jóízűen vagy történetesen szórakoztatja amit mondtam. Elég nehéz eligazodni rajta, arculo csap a felismerés, hogy évek óta ismerek valakit, akiről kiderül, hogy valójában fogalmam sincs arról, hogy milyen is igazából. Azt hiszem, hogy megállja a helyét az a kijelentés, hogy mindketten felszínesek vagyunk. Ő ítélkezik azért amibe születtem, én pedig azért, amivé vált. Egy kicsit irigylem is, hogy olyan szabadon élhet, amire nekem sosem lesz lehetőségem. Ezt persze eszemben sincs reklámozni, még a végén egy újabb epés megjegyzést kapok cserébe.
- Jólvan! zárom le bólogatva a Noah témát, megértem, hogy miért akarja inkább ejteni a témát, a helyében én sem szívesen beszélnék róla. A baj csak az, hogy bármennyire is szeretné, a pletykák nem teszik majd lehetővé, hogy elfelejthesse a dolgot. Noah is egy életre az emlékezetébe véste Zain nevét az már biztos.
Attól eltekintve, hogy egyáltalán nem akartam jönni, egészen szépen alakul a hangulatom, hála az egymás után leküldött italoknak. A legkevésbé sem számítottam arra, hogy Zain lesz a hangulatomért felelős ma, és ha nincs Rick keserű próbálkozása valószínűleg messziről elkerültük egymást, így viszont nagyon úgy néz ki, hogy kölcsönösen élvezzük egymás társaságát. Ami fura, tekintve, hogy a legkevésbé sem vagyunk beszélő viszonyban. Ha tehetném sem tudnám letagadni, hogy Eddie puszta említése milyen hatással van rám, még azt hiszem mi magunk sem tudjuk pontosan, hogy mi is van kettőnk között, de nagyon jó lenne kideríteni végre. Felnevetek drámai közjátékát követően, el kell ismerni, van humorérzéke.
- A gyökértől az istenkirálycsászárig eléggé rögös az út, kíváncsi vagyok, hogyan vezetsz végig rajta még egy játékos mosolyt követően rá is kacsintok. Már azt hiszem van bennem annyi alkohol, hogy lassan feloldja azokat a fene nagy gátlásokat amikkel együttélek. Túl sok az elvárás, túl nagy a megfelelési kényszer, ritkán mutatom meg mindazt aki valójában vagyok. Vannak barátaim, alig egy maroknyi, akik előtt nem kell megjátszanom magam és hossúz idő óta először Zain is elérte, hogy kicsit kikapcsolódjon az agyam Melitás része.
- Akkor élvezd ki, mert nem fogsz még egyszer így látni koppintok rá játékosan az orrára, majd számhoz evelve a sörös üveget kiiszom a tartalmát. Nem is emlékszem már, hogy mikor szórakoztam ennyire jól utoljára. Jó érzés valaki olyannal tölteni az időmet, akinek nincsenek elvárásaim felé. Minden bizonnyal a fű és alkohol nélkül valamivel feszültebben telne el ez a néhány óra, igaza van Zain-nek, a marihuána segít. Egykedvűen füstölök miután egyedül hagy, majd egy újabb tequilaval nyomtatom le a füst kesernyés ízét. Ha így folytatom lehet, hogy nem fogok két lábon hazamenni.
Ha valaki, én mindig készen állok egy jó kis táncra, így hát eszemben sincs visszautasítani a felkérését. A latin ritmusok egyébként is a kedvemre vannak, teljes odaadással és beleéléssel lépek a ritmusra, miközben néha-néha hozzásimulok Zainhez. Ezen a ponton már mondhatni keveset gondolkodom.
- Okééééé sikítom a levegőbe a válaszomat, majd távolodó alakját figyelve tovább ugrálok a zenére. Nekem teljesen okés a metalika ismerős ritmusaira is táncolni, amolyan zenei mindenevő vagyok, meg amúgy is, ennyi feles és fű után a Gumimacikra is szívesen táncolnék. Hazudnék ha azt mondanám, hogy kicsit nem szédül velem a világ. Az éles zenei váltás mondhatni eléggé összezavar, néhány másodpercig csak pislogok Zainre, amíg az agyam képes felfogni, hogy mit is akar. Széles mosollyal az ajkaimon helyezem kezem a tenyerébe és közelebb lépek hozzá, hogy a kellemes ritmusokra együtt mozogjunk. A kelleténél kicsit közelebb simulok hozzá, ölelésébe vonva saját magam. Egy pillanatra lenyugszik körülöttünk a világ és ez most olyan jó. Fel-fel pillantok rá, hogy lássam a tekintetét, mintha képes lennék arra, hogy bármit is kiolvassak belőle.
- Menjünk. először tekinetemmel követem le, hogy merre mutogat, majd kicsit botladozva a saját lábamban követem őt a hatalmas erkély irányába. Megborzongok amint megcsap a hideg levegő szele, kezemmel megdörzsölöm csupasz vállaimat. A hűvös levegő ellenére is jól esik egy kicsit a felfrissülés, tényleg eléggé levegőhiány és fülledtség volt már odabent. Elgondolkodom a kérdésén. Még soha nem próbáltam drogokat, sőt mindig elítéltem azt, aki ezeknek a szereknek a függőjévé válik, de végülis egy alkalommal mi bajom lehet? Egyszer élünk vagy mi a szösz? Most végre nincs itt senki, aki minden lépésemet figyelné. Nincs Rick, aki bunkó módon kisajátítaná a jelenlétem, sem Eddie meg Tommy, akik néha a légytől is megóvnának. Lehetséges, hogy holnap baromira bánni fogom ezt, de bólintok. Legyen. Próbáljuk ki. Figyelek az utasításaira már amennyire figyelni tudok ebben a bódult állapotomban.
- Ha kiütöm magam haza viszel? mármint hozzám haza, még véletlenül se hozzá. Válaszát azonban meg sem várom, az előbb tanultak alapján a korlát fölé hajolok, hogy felszippantsam a port. - Wáó rázom meg a fejem az orrnyergem masszírozva. Mennyi idő amíg hat ez a szar? Közelebb lépek hozzá, hogy átvegyem a nekem szánt piát, azonban mielőtt belekortyolnék tekintetem megakad valami apróságon. Hunyorítva húzom fel magam lábujjhegyre
- Van itt valami... hajolok közelebb, hogy egy kis fehér por maradékot letöröljek az orra mellől, majd nemes egyszerűséggel lenyalom azt az ujjamról. - így máris jobb. engedem vissza magam lassan teljes talpamra, de kicsit meg kell kapaszkodnom, mert majdnem elveszítem az egyensúlyomat.
- Még most is azt mondod, hogy lapos a buli? a bentről kiszűrődő zene ritmusára, kezemben a sörrel jobbra-balra lépkedve táncolok egyre távolabb tőle. - Gyereeee, nem hagyhatod, hogy egyedül bulizzak tárom szét mindkét karom, fejem kiss hátra döntve, fordulok kettőt a saját tengelyem körül.
- Nézd milyen gyönyörű mutatok szabad kezemmel a holdra. Mintha ő is minket figyelne.








Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SCfgl

We're gonna party! Party, hardy. SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
We're gonna party! Party, hardy. E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SF9Bo
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyKedd Jún. 27 2023, 15:45

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

Biztatása hallatán -miszerint mutassam meg hogy kell igazán bulizni-, harsányan, cseppet sem visszafogottan felröhögök, fejemet is hátra vetve egy pillanatra. Miután kiszórakoztam magam, ismét övé minden figyelmem, az idióta vigyor persze továbbra sem szűnik meg létezni a pofámon, ugyanolyan szórakozott, cseppet sem komoly fejet vágva ülök vele szemben. Tisztában vagyok vele, hogy a legjobb az lenne mindenkinek, ha a Noah-val történt incidenst soha többé nem emlegetnénk fel sehol -ezt főleg azok érezhetik így, akik élőben, premier plánban nézték végig ahogy félholtra verem, biztos komoly lelki traumát okozott nekik, vagy hát tudja a pöcsöm-, de valahogy sikerül eme kényes témához kanyarodnunk, és az én nemlétező lelkiismeretemnek is könnyebb, ha beszélek róla... Az azért ad némi megnyugvást, hogy életben van, és maradandó károsodások nélkül hagyhatja majd el idővel a kórházat. Talán ennek köszönhető, hogy ennyire lazán kezelem a szitut.
-Hát, lehet hogy már a kórház helyett a ravatalán lehetne őt csak meglátogatni, de inkább ejtsük ezt a témát. Csak elbassza a hangulatot. - Ezzel rövidre is zárom, legalábbis én nagyon próbálkozom, majd a legutóbb kikért sörömből felhajtok egy kövér kortyot, és elégedett vigyorral, kissé öntelten figyelem, amint Lita újfent a szájához emeli a vicces cigit. Ez az kislány! Nem is vagy te olyan kis szerény, szabálykövető, mint amilyennek a suliban eladod magad.
-Számíthatsz rám! - Szórakozottan rákacsintok. Egész aranyossá teszi az arcán megjelenő pír, ahogy zavarát palástolni próbálja. Tényleg összeillenek Eddievel! Asszem.
-Íjjj! Én éppen szuper titkos infókat csúsztatok át neked a haveromról, próbállak valahogy összehozni titeket, erre te ennyire könnyen, kíméletlenül a szívembe marsz?! Ez olyan volt, mint egy arcon csapás. - Drámaian a képemhez kapok, mintha tényleg elcsattant volna egy pofon, aztán csak felnevetek, végül szimplán magam elé mosolyogva elgondolkozok a feltett, minden bizonnyal ironikus kérdésen. Ujjaim közben egy kósza sörös kupakot forgatnak a pulton.
-Hát, szerintem relatív, hogy ki nevezhető gyökérnek. Ha jobban megismernél, például a nem gyökér oldalamat, lehet máshogy vélekednél rólam. Mondjuk az Istenkirálycsászár jelző sokkal jobbat tenne az egómnak, mint a gyökér, de tudod mit? Várjuk meg az este végét, lehet addigra másképp fogsz vélekedni rólam. - Sejtelmesen rákacsintok, s alig észrevehetően megnyalom kiszáradt szám szélét, mikor a cigi végét újfent ajkaihoz emeli.
-Elég kellemes meglepetések ezek. Miért rejtegeted őket?! Kezdek kételkedni benne Szöszi, hogy az a kimért, bíráskodó, eminens éned, amit a gimiben is mutatsz, a valódi. Akit most látok, mindenesetre jobban tetszik. - Ezt elkönyvelheti egyfajta bóknak, de felőlem meg is sértődhet rajta. Tojok én rá!
-A fű csodákra képes! - Teszem még hozzá szórakozottan, s kicsit megemelem felé a cigit, mikor átadja nekem, mint amikor tósztot mondunk és megbillentjük a társaság felé a poharunkat. Hosszan kiélvezem a cigi ízét, engedek az agyamat ostromló, zsibbasztó hatásának, itt az ideje kicsit kikapcsolni.
-Ne csináld, még a végén tisztára zavarba jövök! - Legyezem meg a fejem, ahogy azt a kényes picsák is szokták, amikor valaki bókol nekik. Ezután egy rövid időre magára hagyom Litát Miss.Marijuana bódítóan szórakoztató társaságában, hogy a vécében elintézzek két, igen fontos dolgot is egyszerre. Távollétem nem tart túl sokáig, ám nagyon úgy fest, hogy ez a pár perc bőven elég volt a szöszkének ahhoz, hogy csaknem teljesen lealjasodjon.
Mondandója hallatán meglepetten a homlokom tetejére ugranak szemöldökeim.
-Én?! Az kizárt! - Röhögök fel, és hát nem kell mondanom mennyire kedvemre való a látvány, ami Lita őrületes seggrázása közben fogad. Azért eltudnám nézegetni még egy darabig... Az én mozdulataim, lépéseim koránt sem olyan vérprofik, mint az övé, próbálom tartani vele és JLO-val az iramot, bár így totál benyomva kurva nehéz. Azért néha a derekára, csípőjére, és egy-egy hirtelen mozdulat alkalmával kicsit délebbre is mozdulnak a kezeim.
-Hát, az élet tele van meglepetésekkel! - Hazudnék, ha azt mondanám, egy pillanatra nem értettem félre hirtelen közeledését, de aztán észhez térek, s amint a DJ számot vált, úgy fordulok a bárpult irányába.
-A fűtől mindig dög szomjas leszek. Kikérek még két sört. - Kiabálom túl a zenét, majd újabb cigire gyújtok -ezennel simára-, és mialatt átfúrom magam a tömegen, az égő bagót két ujjam közé szorítva, egy harsány ordítással együtt emelem a magasba a karomat.
-Földet a DJ-re! - Nem rejtem véka alá a véleményem. Szeretem Metallicát és a többi, őskövület rock klasszikust is, de.... nem egy ilyen helyen. Ne mááár!
Viszonylag gyorsan hozzájutok a két malátához, s mire visszaérnék Litához, egy újabb éles váltás következik -már ami a zenét illeti-, s én teljes megadásban biccentem hátra a fejem a következő, összeborulós, kurvára nyálas szám hallatán.
-Ezt nem hiszem el! - Nyögöm lemondóan, majd sóhajtva a pultra helyezem a két üveget, s lovagiasan Lita felé nyújtom jobbomat, ha elfogadja, akkor élete legkínosabb három percét fogja átélni... Nem vagyok jó ezekben a dölöngélős, összeborulós táncokban, főleg ilyen nem épp tiszta elmeállapotban, de megteszem amit a haza megkövetel. Egyik kezem a derekán, másik a kacsóját tartja, az idegszálaim pattanásig feszülnek, ahogy próbálok úrrá lenni magamon. Az ember bekúrva tesz olyanokat, amiket józanul nem csinálna. Bár én józanul is teszek olyat, amit bekúrva is szoktam, szóval... ennek semmi értelme. Derekán nyugvó kezem éppen csak egy arasznyit csúszik lejjebb, annyira, hogy csupán ujjbegyeimmel érintsem kerekded fenekét. Így már legalább én is elmondhatom magamról, hogy volt valami közöm a Kershaw lány formás seggéhez. De ennyi az egész!
-Kezd ellaposodni a buli. Van kedved kicsit feldobni? - Súgom a fülébe. Ennél a közelségnél nincs szükség a több száz decibelen történő ordításnak. Amennyiben figyel, úgy fejemmel a tágas erkély felé bökök. Amint megkapom az engedélyt, először a két üveg után nyúlok, majd megragadom a kezét, hogy az andalgó tömegben ne veszítsük el egymást, és a kiszemelt úticél felé kezdem terelni kettőnket. Udvariasan kihúzom előtte az erkélyajtót, előre engedve őt. Odakint a friss, hideg, éjszakai levegőn máris sokkal jobban érzem magam. A mellkasomon átívelő hasi-tasimból előkotrok egy kis zacskót amiben nem liszt van. De nem is porcukor....
-Ki akarod próbálni? - Tartom fel kettőnk közé. A döntés rajta áll. Nem erőszak a disznótor. Ha úgy gondolja, kicsit még adna az élvezeteknek, úgy egy keveset, éppen csak egy vékony csíkot kiszórok a korlátra neki, és adok egy gyorstalpalót arról, hogy hogyan tudja hatásosan, jó mélyen az orrába szívni. Amennyiben visszautasítja, úgy én szívom fel.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyPént. Jún. 16 2023, 13:01

Zain és Lita
Party hard



- Miért? Képes lennél megfelelni bárkinek is? Ne minket hibáztass azért, mert egy lecsúszott díler vagy, lehetne másképp is, de az nem lenne ennyire kényelmes. Még magadnak sem vagy képes megfelelni. rántom fel a vállam. Ha valamit utálok az az, hogy általánosítanak minket, csak azért mert olyan életszjvonalban élünk, amihez nekik soha nem lesz közük az életben. Az én szüleim, és a nagyszüleim is keményen dolgoztak azér, hogy megteremtsék mindazt ami most van, és igen, kibaszottul elvárásaik vannak az irányunkba is. Habár tény, hogy lényegesen több mindent megkapunk, mint mondjuk Zain, de amikor eljön az ideje mindezért nekünk is meg kell dolgozni. Dehát könnyű csak a csilivili autókat meg a tömött pénztárcát látni minden mögött. Ahogyan ő sem más szomomra mint egy lecsúszott drogos, ezen nem hiszem, hogy bármi is fog változtatni. A hierechiában nem ugyanazon a lépcsőfokon állunk. Azonban, most nem akarok a közöttünk feszülő ellentétekről beszélni, az nem tűnik el holnapra vagy pár óra múlvára, most csak igyekszem a lehető legjobbat kihozni ebből a helyzetből.
Nem valószínű, hogy mi ketten barátokká avanzsálódunk egymás szemébe, de azt hiszem, hogy mindentől függetlenül még sikerülhet jól ez a buli. Ő sem szívesen van itt, én is csak dacból és ellenállásból jöttem el, akkor legalább már próbáljuk kihozni a legtöbbet az egészből. Amennyire ez lehetséges.
- Mutasd meg hogy szórakozik a pórnép! szándékosan használom ugyanazt a jelzőt, mint ő. Számomra nincs igazán különbség az emberek között, én igyekszem egyszerűen csak a tulajdonságai és nem a vagyona miatt kedvelni vagy nem kedvelni az embereket. Habár a szüleimnek eléggé nagyok az elvárásai azzal kapcsolatban is, hogy kiket engedjünk a közelünkben, minket ez az egy dolog úgy igazán nem befolyásolt soha. Van bennem sznobság éppen elég, bizonyos szituációkban azért megmutatkozik, de nem az ilyen helyzetekben és nem az emberekkel való viszonyommal. Veheti ezt a felszólítást amolyan kihívásnak is. Ő ismeri az én világomat, hiszen a kis üzleti ügyei miatt sokszor meg-meg jelenik a rendezvényeken, én azonban még nem tapasztaltam meg semmit az ő világából, és igazán érdekelne. Tommy és Eddie szinte már megrögzötten igyekeznek távol tartani minden „veszélyes” szituációtol, pedig nem vagyok az kis elesett angyalka, tudok vigyázni magamra.
A Noah-val történtek szerintem még egy jó ideig alapot szolgálnak a pletykáknak, Zain még hosszú ideig nem fogja tudni tisztázni a dolgot. Nagyon sokan Noah pártját fogják a dologban, szerintük Zai egy agresszív vadállat, aki veszélyt jelent a társadalomra. Én személy szerint nem állok senkinek a pártján, nem az én dolgom, nem tartozik rám, hogy kivel és mit csinál, amíg azt tőlem távol teszi.
- Még jó, hogy csak egy baráti figyelmeztetés volt, mi történt volna szegénnyel ha az ellensége vagy? ugrik magasba a szemöldököm, de a kérdésem nyilván csak költői. Annak köszönheti Noah, hogy még él, hogy nem ketten voltak azon a bulin. Különben most ott lenne elásva valahol a hátsó kertben.
Pillanatok alatt tüntetem el a tequilat a poharamból, nem törődve még azzal sem, hogy tudom, mennyire nem bírom az alkoholt. Még egy-két ilyen kupica és biztosan totális K.O lesz a vége. De, ez most engem egyáltalán nem érdekel.
- Ja, kösz. Majd említsd meg neki is vakarom meg zavaromban a halántékomat. Tekintetemmel pedig a táncoló tömeget figyelem, remélve, hogy tudom leplezni a zavaromat, bár Zain arckifejezését látva nem biztos, hogy nem lát át a szitán. Bárcsak tudnám pontosan, hogy mi is zajlik li Eddie fejében, hogy mi ez az egész katyvasz kettőnk között. Ha van egyáltalán valami és nem csak az én fejemben létezik a dolog.
- Egyébként miért viselkedsz úgy, mint egy gyökér? mert nyilvánvaló, hogy nem az. Legalábbis nem annyira, mint ahogy azt ő láttatni szeretné. Nem vagyok nagy ember ismerő, ha lehet ezt mondani, de az egyértelmű, hogy az egész ki vagyok én mellveregető stílus csak egy álca. Ennél sokkal több van benne.
Úgy érzem, hogy az alkohol már kezdi megtenni a hatását, egyre kevésbé tudok gondolkodni és csak úgy ösztönösen cselekszem, amikor elveszem tőle a cigit. Nem mondhatja senki, hogy Melita Kershaw nem tud bulizni! Tudok én ha akarok, csak ritkán kap el a pillanat és még annál is ritkábban sikerül elengednem magam. Vigyorogva, két karom kitárva, hajbókolva hajolok meg előtte, meglepett reakcióját követően.
- Tele vagyok meglepetésekkel látod? nyújtom át neki a spanglit, és amíg megküldi a tüdejét pár slukkal én kortyolok az italomból.
- Határozottan jobban nézel ki a tequila és a fű után, bocsii. kacsintok rá szórakozottan. Ez azért nem teljesen igaz, mert egyértelmű, hogy Zain eléggé sármos, ezt viszont józanul soha de soha nem ismerném be. Így, ennyi cuccal a szerevezetemben mindneképp könnyebb őszintének lenni. Mindenféle komment vagy megjegyzés nélkül veszem magamhoz a másodk pohárka alkholos italt, hogy megküldjem vele a szervezetem. Lábam ritmusra dobol a levegőben, kezdem tényleg elengedni magam, már a néha-néha kíváncsian vizslató tekintetek sem zavarnak.
- Félnem kellene? kérdezek vissza mielőtt egy újabb nagy korttyal ostromlom meg a májam. Egyáltalán nem félek tőle egyébként, jelen pillanatban nem néz ki túl veszélyesnek.
- Okéééé figyelem egy darabig a távolodó alakját, majd intek a pult mögött szorgoskodó pasinak, hogy töltsön nekem még egy tequilát. Ha már lúd legyen kövér. A kezemben füstölgő fű maradékát letüdőzöm és a csikket csak hanyagul beledobom az egyik megürült pohárba. Lehetséges, hogy kezd kicsit sok lenni már a szervezetemnek az ostrom, de érzem, hogy csak most kezd igazán jó lenni ez a buli.
Nem mondom, hogy nem lep meg a felém nyújt kéz látványa, de én sosem mondok nemet egy jó kis táncra, a jelenlegi állapotomban, meg főleg meg sem fordul a fejemben a visszautasítás gondolata.
- Tele vagy megeleptésekkel Zain biccentek felé eéismerően miközben követem őt a táncoló tömegben. Ha táncról van szó, én soha nem fogom vissza magam, ez egy olyan szenvedélyem, ami a legrosszabb időkben is mindig kihúz a gödörből. Kezeimet átfonom a nyaka körül, közelebb simulva hozzá, hogy JLO zenéjének ritmusára egyszerre mozogjon a testünk. Néha-néha kicsit szemetelenebbül dörgölőzöm hozzá, mint azt az illemi megengedné, de azt hiszem hárm tequila és a fű után már nem is léteznek igazán illemszabályok.
- Sosem gondoltam volna, hogy valaha eljön annak az ideje is, hogy veled összeborulva táncoljak. pipiskedek lábujjhegyre, hogy a fülébe tudjam súgni a szavakat. Metallica közismert slágere, a master of puppets csendül fel a hangszórókból, én pedig üvöltve, a fejemet rázva, szinte magamon kjvüli állapotban kezdek ugrálni az ismerős ritmusokra, remélve, hogy Zain is hasonlóan jól érzi magát.









Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SCfgl

We're gonna party! Party, hardy. SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
We're gonna party! Party, hardy. E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SF9Bo
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptySzer. Jún. 07 2023, 22:06

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

Csodálkozva szöknek szemöldökeim a homlokomra, majd szép lassan elmosolyodom, s ameddig mondja megállíthatatlanul, kitartóan a magáét, elismerő arckifejezéssel a pofámon, kissé felé emelem a Malibum maradékát, s mire lehúzom annak végét, Lita is befejezi az igazságosztó szónoklatát.
-Nem vagy semmi! - Röhögök fel, miután egy nagyot nyeltem a lónyálamból.
-Azért titeket se kell félteni, megéritek a pénzeteket! Állandóan rinyáltok milyen szar nektek, meg hogy meg kell felelnetek a szüleiteknek. Hát, marha fasza lenne, ha a legújabb, trendifaszom iPhone-ért, meleg, fancy, kimondhatatlan nevű kajákért és saját bejárónőért cserébe csak ennyi lenne a feladatom. Megfelelni a rohadt gazdag szüleimnek. - Na jó, ez azért így elég álszent, és önsajnáltató duma. Valszeg akkor sem lennék másmilyen, ha a szüleim szarásig lennének zsé-vel. Az elveimtől még egy tűzpiros Ferrari coupé sem lenne képes eltántorítani... Na jó, mondjuk azt, közel lenne a célhoz. De ez a veszély nem fenyeget, valószínűleg soha, még csak a közelében sem leszek ilyesfajta lehetőségnek, szóval továbbra is szarok a világra, meg úgy mindenkire. Ma egész biztosan! Hisz olyan szerencsém van, hogy a kimért, rideg, nagyképű Kershaw lánnyal bulizhatok. Ez elég nagy kiváltság még számomra is! Jobb, ha a bizalmába férkőzöm, egy gazdag barát mindig jól jön...
-Pff... milyen egy jó buli? - Megszakítva gondolatmenetemet, slukkolok egy mélyet a már szinte csonkig égett bagómból.
-Hát, nem ilyen az tuti. A pórnép máshogy szórakozik, tudod... - Féloldalas, kissé cinikus mosollyal rákacsintok, szándékosan élve a célzással, már ami a kettőnk közti társadalmi különbségeket illeti. Igazából ez az egész "teszem a picsámat mindenki előtt, osztályelső vagyok és satöbbi." csak egy rohadt álca, amit a hozzá hasonló csajok magukra öltenek, csak hogy ne okozzanak csalódást anyuciéknak, inkább távol tartják magukat a félreérthető helyzetektől, balhéktól, hogy ne kerülhessenek a gimi, azon belül is az undorító pletykák középpontjába. Tudom én hogy megy ez. Olyan profin szívta múltkor azt a Jointot, mintha füvescigivel a szájában született volna. Biztos páratlan lehet a technikája...
A pletykát említve csak hanyagul vállat vonok. Hiába, az emberek imádnak rólam témázgatni, lenyűgözöm őket. Kinek mit dobott a gép, ugyebár...
-Ma született bárány. - Jegyzem meg gúnyolódva, majd Noah szarul végződött bulija is terítékre kerül, nekem meg hirtelen zuhanórepülést vesz a kedvem. Sokszor eszembe jut. Na nem azért, mert aggódnék érte, felőlem aztán meg is dögölhet ott ahol van. Inkább magam miatt rágom a kefét. Hogy mi lesz, ha valaki mégis jelentette a dolgot a rendőröknek, engem kiskorúak börtönébe zárnak, a muter végleg megborul, Nickéket pedig állami gondozásba veszik?! Soha nem akarnám a testvéreimet ilyen sorsra juttatni!
-Az egész csupán egy baráti figyelmeztetés volt. Csak hogy tudja hányas a kabát, és hogy nem mocskoljuk be azt, ami nem a miénk. - Még mindig elkattan az agyam, ha felidézem ahogy egymáshoz simulva táncoltak, mintha az egésznek nem lenne semmiféle következménye.
-Ezt örömmel hallom. - Fújok ki egy újabb adag sűrű, gomolygó füstöt hosszasan elnyújtva, megkönnyebbült sóhajomat palástolva ezzel.
Vigyorognom kell , amikor szemet szúr mennyire zavarban van Eddie említése hallatán. Vagy kavarnak, vagy... nincs is vagy! Ezek ketten tuti kavarnak. A pöcsömet is rá merném tenni! Talán...
-Azt jól teszed! - Nyugtázom mély, dörmögő hangon, közben az elém rakott felespoharat cirógatom, figyelemmel kísérve ahogyan a kicsapódott hideg pára lefolyik a pohár oldalán.
-Ha engem kérdezel, bár nyilván leszarod a véleményemet, de szerintem jól néznétek ki együtt. Jobban, mint Rickel. - Sandítok fel rá egy visszafogottabb mosollyal, szemeimből láthatja, hogy komolyan beszélek.
-Miért, el kellett volna szopogatnom, a pohár alját pedig orális kényeztetésben részesítenem? - Gúnyolódom egy keveset igazi faszfej módjára, majd lenyalom a lime utolsó maradékait is ujjbegyemről. Ezután, hogy kiengeszteljem amiért kénytelen ma estére elviselni egy seggfej társaságát, kikérek neki még egy sört, magamnak pedig egy Sommersbyt. Ez már annyira gáz, hogy... baszd meg!
-Hát, tudod, a trinitys pletykák előbb utóbb mindenkit utolérnek. - Nevetek fel harsányan, majd felé emelem az üvegem, és lehúzok egy jókora kortyot belőle, végül -hogy javítsunk a buli hangulatán-, már tekerem is a spanglit.
Az este folyamán a sokadik sokk akkor ér, amikor halál lazán kikapja a kezemből a cigit, és olyan mélyet tüdőz belőle, hogy abba az én mellkasom is belefájdul. Ez a csaj durvább, mint amilyennek elsőre mutatja magát!
-Hát azt látom, baszki! Öcsééém! - Füttyentek elismerően, és hogy magamhoz térjek, én is mélyet szívok a marijuánás cigiből.
-A fények? Neeem! Alapból jól nézek ki! Csak nem felnyitotta a szemed a fű és a tequila egyvelege?! - Vonogatom meg a szemöldökeimet. Igazán megtisztelő, hogy most enyém a választás joga.
-Rendkívül nagylelkű vagy Kershaw, de szerintem ne keverjük, még a végén baj lesz belőle... - Rákacsintok, értse ahogy akarja, és kikérem a következő kör tequilát, hozzá a szükséges "résztvevőket", és az előbbihez hasonlóan, egy undorodó borzongással együtt le is döntöm. Ameddig leöblítem a sommersbyvel, addig újfent Lita felé nyújtom a cigit. Még a végén kárba vész! Ha visszakerül hozzám, akkor természetesen én is mélyet szívok belőle. Máris kezd jobb lenni a buli!
-Miért? Te félsz tőle?! - Szivatom egy kicsit, ám ahelyett, hogy az ő reakcióit, vonásait figyelném, kitartóan elbámulok a válla fölött, tekintetemet valamelyik büdös lábú kis szarrágón pihentetve, egy pillanatra sem hagyva, hogy elvesszen a tömegben.
-Minnyá' jövök, brúzolok egyet, bocs. - Érintem meg a vállát, s amint felállok, a kölyök menekülőre fogja. A lehető legrosszabb utat választja. Nem sokkal utána lépek be én is a férfi hugyoldába. Az ajtónak háttal lévő piszoárnál áll, egész testében összerezzen amint meghallja kivágódni az ajtót.
-Helló! - Köszönök úgy, hogy biztosan hallja, és a tőle kettővel arrébb lévő piszoárhoz lépek. Szemem sarkából érzékelem, hogy végig engem bámul. Nem tudom elképzelni, hogy azért teszi, mert buzi és ki akarja verni rám, vagy mert annyira be van tojva, hogy azt is elfelejtette hogy kell kinyitni a slagot. Mindenesetre én hamarabb végzek. Leöblítem magam után a piszoárt, és mielőtt elhaladhatnék mellette a mosdók irányába, megállok mögötte, észrevétlen túrva bele farzsebébe ahol a telefonja is van.
-Ha még egyszer meglátom, hogy videózol, vagy fényképezel, feldugom a seggedbe a szar mobilodat, vágod?! - Szűröm fogaim közt, hangomban fenyegető éllel, majd egy laza mozdulattal bedobom a telefonját a piszoárba, épp amikor végre sikerül produkálnia valamit. Ezután kezet mosok, majd az egyre inkább gyűlő embertömegen keresztül visszaküzdöm magam Litához, és a kezem nyújtom felé, felkérve őt egy kis rongyrázásra. Én nem tudom mi a fasz történt itt ameddig bent voltam, és hogy mi ez a hirtelen, éles váltás -már ami a zenét illeti-, de kifejezetten jobban tetszik Jennyfer Lopez, mint azok a techno szarok amiket idáig nyomattak. Valszeg' azért, mert anyám elmondása szerint az apám valami mexikói bevándorló volt -azoknak meg ugye a vérükben van a latin zene-, és mert kezdek úgy beállni, mint a gerely.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptySzer. Jún. 07 2023, 11:56

Zain és Lita
Party hard



Azt leszámítva, hogy egy suliba járunk, Zain és köztem nem igazán van bármilyen kommunikáció, egyszerűen azért, mert teljesen más világ vagyunk. Nem mondanám, hogy gyűlölöm vagy utálom, mert ezek túlságosan negatív jelzők, inkább csak nem értem és nem tudok azonosulni azzal az életformával amiben él. Aaliyah azután változott meg gyökeresen, hogy elkezdtek egymás felé kacsintgatni és habár a kapcsolatukba nem látok bele, mégis meggyőződésem, hogy Zain rossz hatással van rá. Eleinte még megpróbálta, Aali fejébe értelmet verni, de amikor láttam, hogy ennek semmi esélye elkezdtünk eltávolodni, olyannyira, hogy manapság egy légtérben is nehéz megmaradnunk. Éppen ezért fura, hogy Zain szinte azonnal a segítségemre siet, de nem tagadom, hogy hálás vagyok érte. Rick úgy tűnik, hogy képtelen elfogadni az egyértelműt, hogy én már nem szeretnék többé az életének része lenni, semmilyen formában.
Egyáltalán nem szándékoztam eljönni ebbe a buliba, most mégis itt vagyok, pusztán daccból, amiért anyámmal összevesztünk vacsora közben. Úgy éreztem, hogy ki kell szabadulnom az otthonomnak nevezett börtönből, mert különben megfulladok. A helyzet azonban itt sem sokkal jobb. Villognak a fények, bömböl a zene, nyüzsögnek az emberek, de én mégis fogdának érzem az egészet. Én a sarokban csendben meghúzódó lány szeretek lenni, aki ott van ha kell, de leginkább elvan magában. Nem vagyok merev, szeretek szórakozni, csak az én fejemben a szórakozás és buli fogalma más, mint az ittlévő fiatalok nyolcvan százalékának. Kevés barátom van, akikkel igazán jól ki tudok kapcsolódni, de most, próbálok alkalmazkodni a helyzethez és a lehető legtöbbet kihozni ebből a pár órás partiból.
Hátrahőkölve, nagyokat pislogva mérem végig a fulladozási jelenetet. Mindig mondom, hogy a cigi veszélyes, de nem akarnak rám hallgatni.
- Jól vagy? veregetem meg bátortalanul a vállát, mintha ezzel segítenék bármin is.
- Mondták már, hogy felszínes vagy? pilalntok rá kérdő tekintettel miután sikerül megszólalnia és levegőhöz juttnia. - Pont ugyanolyan előítéletes vagy, mint azok az emberek, akiket annyira megvetsz. Lehet, hogy gazdagok vagyunk, jól nézünk ki, de ennél sokkal több van bennünk, nem ez volt a kapcsolatunk mozgatórugója. Legalábbis nekem biztosan nem. Nem is ismersz, csak azt tudod, ami nyilvánvalóan egyértelmű, hogy van pénzünk és jó a seggem. Elárulom, én ennél több vagyok. éppen ezért –is- nem vagyunk mi ugyanannak a társaságnak a tagjai. Nem mondom, hogy én néha nem vagyok sekélyes vagy sznob, néha el tudom ragadtatni magam, de tényleg sokkal több van bennem, mint az előbb felsoroltak, csak...ezt nem mindenki akarja látni.
Pimasz megjegyzésére csak elegánsan bemutatom neki a középső ujjam. Nem akarok csúnya megjegyzésket tenni arra, hogy ne hasonlítgasson engem össze a kokós barátnőjével, de nem mondok semmit, helyette inkább belekortyolok az italomba. Nincs semmi értelme a meddő és felesleges szótacsának, ha már így alakult az este, és a sors fura humora összesodort minket, próbáljuk kihozni belőle a legjobbat.
- Neked milyen egy jó buli? az már teljesen világos, hogy nem ilyen. Gondolom kevésbé puccos, más stílusú zenével, több fűvel és kokóval, verekedéssel, üzekedéssel, meg hasonló dolgokkal. Ha egy kicsit megpróbálna ellazulni talán rájönne, hogy a „magunkfajta”  gazdag gyerekek is tudunk szórakozni és talán még jól is érezné magát. Minnie egérke felbukkanása miatt kellemetlenül érze magam, nekem nem komfortos a helyzet, bár szemmel láthatóan ezt csak engem zavar senki mást. Felsóhajtok.
- Te már megszoktad, hogy a pletykák középpontjában vagy mi? valljuk be, keményen rá is szolgálnak néha Aalival vagy éppen Ezrával, egyikük viselkedése is hagy kivetnivalót maga után, legfőképp ha az sikolai környezetről beszélünk. Személy szerint én csodálkozom azon, hogy eddog még nem buktak ki az iskolából. Hiába, már az elit iskolák sem olyanok, mint fénykorukban, eléggé felhígult a leves.
- Tiszta? Makulátlan? ismétlem meg a szavait immár nevetve. Végülis, egyik jelző sem áll tőlem túlságosan távol, de azért nem vagyok egy Teréz anya. Nekem is megvannak a szarságaim, csak én nem verem őket nagy dobra. Nem vagyok ma született bárány, egyszerűen csak...megválogatom, hogy kikkel keveredem egy társaságba. Így neveltek, ezt a példát láttam, nekem ez a teljesen normális. Nem ítélkezem csak...távolságot tartok. Na jó, néha ítélkezem is azért.
- Nem voltam ott... csóválom meg a fejem. De mint már említettük az este folyamán, azok a fránya pletykák ha szárnyra kelnek semmi nem állíthatja meg őket. - Tudod, a pletykák. Eléggé beírtad magad a pletykák nagykönyvébe azzal a kis balhéval. nem fogok hazudni, szerintem azóta is mindenkinek az jut eszébe róla, ha rápillantanak.
- Mármint Noah-ról? kérdezem miután leöblítem a torkomat egy kis sörrel. - Asszem még mindig kórházban van, de javul. Szerencséd, hogy nem tett feljelentést. mert ha megteszi, most nem ücsörögne itt mellettem békésen cigizgetve és koktélt szürcsölve.
Kedvem lenne hirtelen eltűnni a föld alá ahogyan Eddie szóba kerül, de mivel ez nem lehetséges egyszerűen csak számhoz emelem az üveget, hogy nagy kortyokkal kiigyam a tartalmát. Érzem ahogy egyre vörösebb az arcom, és bizony nem az alig elfogyasztott sör az oka annak, hogy kipirulok.
- Hogyan néz rám? mármint, nyilván, nem vagyok hülye, én is érzem, hogy van valami bizsergés, valami megmagyarázhatatlan vonzalom kettőnk között, de nem is tudom, olyan zűrös az egész. Viszont ha Zain lát valamit kettőnk között, akkor lehet, hogy Tommy is? Erre a gondolatra dió méretűre zsugorodik a gyomrom. Basszus.
- Nem áll szándékomban átbaszni. Kedvelem őt. talán még sosem mondtam ki ezt jgy hangosan. Zavarban is érzem magam egy kicsit. Palátolni akarom a zűrös érzéseimet, amik hirtelen a fejemben tolakodtak szóval rendelek magunkan egy kör tequilát, azzal ugyanis minden jobb.
- Látod! Képes vagyok én sokmindenre. Ne dumálj fölöslegesen, igyál! csúsztatom hozzá közelebb a pulton a piát, majd a szokásos procedúrát követően ledöntöm az italt a torkomon. Kissé összerázkódom ahogy a tequila leér a gyomromba, maga mögött hagyva az égető érzést.
- Ahhoz képest, hogy utálod gyorsan lecsúszott. milyen áldozatokat hoz ma Zain a kedvemért. Szinte lenyűgöző. - Aha, még egy sört. mert az előbbit sikeresen elfogyasztottam. Amint megkapom az újabb sört már bele is kortyolok, de a keserű ital szinte megakad a torkomon kérdését hallva. Köhögve, fulladozva, könnyes szemekkel nézek rá.
- Miiii? Nem járunk! Ezt honnan veszed? Mi csak barátok vagyunk remélem nem terjeng valami ehhez hasonló pletyka rólunk, mert akkor itt és most verem bele a homlokom a pultba.
- Elég ijesztő vagy Zain, úgy beszélsz mint egy kukkoló vigyorgom rá, lusta, széles mosollyal, nyilván csak viccelve.
- Mondtam én, hogy nem vagyok sem tiszta sem  patyolat. átveszem tőle a frissen tekert cigit, majd közelebb hajolok hozzá, hogy meggyújthassa a cigit. Ha ez megtörténik egy mély slukkal támadom meg a tüdőmet. Nem vagyok gyakori fű fogyasztó, de azért néha szoktunk egy-egy buli alkalmával élni vele, csak az anyám meg ne tudja, mert nem élem meg a másnapot. Még egy slukkot leszívok, majd átadom neki a szálat.
- Tudod... kicsit kezdem érteni, hogy Aali mi vonzza benned annyira...így két sör, egy tequila és egy kis fű után egészen jól nézel ki. Bár azért ne bízd el magad, biztos a fények is javítanak rajta jó, hát most egy kicsit piszkálhatom én is nem? Legalább egy icipicit láthatja, hogy nem vagyok én mindig olyan merev és rideg, mint aminek szeretnek látni. Belkortyolok a sörömbe.
- Az előbb a tequila nem jött be, most válassz akkor te, mit igyunk? talán elképzelhető, hogy kezd a fejembe szállni ez a sok minden, de egyre jobban érzem magam. Nyújtom a kezem újra a cigi felé, hogyha átadja megszívom újra, ha nem, akkor csak hanyagul támaszkodom a pultnak tekintetemmel őt figyelve.
- Még a végén kiderül, hogy nem is vagyok annyira unalmas, nem félsz attól, hogy megkedvelsz? Aali egészen biztosan kitérne a hitéből, ha ez megtörténne.








Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SCfgl

We're gonna party! Party, hardy. SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
We're gonna party! Party, hardy. E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SF9Bo
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptySzer. Május 24 2023, 16:51

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

Bár még meg sem történt, de szinte már érzem Aali tenyerét a pofásabbik felemen csattanni. Még ha a testem délebb féltekén elhelyezkedőről beszélnénk, talán nem is fájna annyira, de ezt már elkúrtam. Pontosabban akkor, amikor elindultam Litáék kettőse felé, hogy kihúzzam a látszólag gázos szituból. Igazából azt se értem, hogy miért segítek az "ellenségnek"?! Bár ez már csak amolyan részletkérdés. A bögyös Kershaw csaj igazából nem az én ellenségem, sokkal inkább Aalié. Engem nem különösebben kellene, hogy foglalkoztasson az az egész faszság ami van közöttük. Én pusztán csak szimpátiából, kötelességtudatból nem csipázom a csajt. Amúgy különösebb bajom nincs vele, bár tény, hogy ő sose kedvelt engem igazán. Nem értem miért?! Igazán megnyerő személyiség tudok lenni, ha épp nem a tapló cukrosbácsit alakítom.
Mondjuk ha az a bizonyos videó idő előtt eljut a csajomhoz, igazából baszhatom ezt az egész szimpátia utálatot. Még azelőtt kitépi a gerincemet, és agyonüt vele, hogy annyit mondhatnék, bakfitty. Asszem' nem gondoltam én át ezt az egész kapcsolatosdit anno. Egyszerűbb volt az életem ameddig nem tartoztam senkinek elszámolással, bár igaz ami igaz, Aali mellett nincs időm unatkozni...
-Szokták mondani, hogy páratlan a humorom. - Gúnyos félmosollyal rákacsintok. Visszautasítására -már ami a cigit illeti-, nem omlik össze sötét lelkivilágom, egyszerűen csak vállat vonok, és vele ellentétben füstölni kezdek, mint a gyárkémény. Szarok én rá, több marad nekem, és legalább nem kell elszámolnom a nemlétezőlelkiismeretemmel, hogy egy kiskorút akarok megcigiztetni... Mármint... na baszd meg...
A Rickre tett nem épp kedves megjegyzése hallatán kishíján belefulladok az imént letüdőzött füstbe. Hogy fojtogató köhögésemet enyhítsem, néhányszor ököllel megütögetem a mellkasomat, majd letörlök egy kibuggyanó könnycseppet a szemem alól, mely a csillapíthatatlan krákogásom hozományaként jelent meg.
-Az előbb mentettem meg a formás kuffered, máris ki akarsz nyírni?! - Halkan elröhögöm magam, már amennyire képes vagyok erre az imént átéltek miatt. Végül amilyen gyorsan jött a jókedvem, legalább olyan gyorsasággal el is tűnik, majd elgondolkodva végig mérem a szöszit.
-Hogy miért? Azért, mert ti lehettetek volna a szaros gimi álompárja. Nincs ezen mit tagadni, mind a ketten dögösek vagytok, és gazdagok, legalábbis anyuci, apuci biztosan. Gondolom ezek a tényezők sokban hozzájárultak a döntésedhez. - De mint tudjuk, minden szaros tündérmese véget ér egyszer, az elkényeztetett királylány magához tér, és akkor rájön, hogy akit eddig a szőke hercegnek képzelt, valójában csak egy beképzelt, nagyszájú senkiházi, akinek nincs semmi mása a fancy családnevén kívül, ami tegyük hozzá, nem miatta vált közismertté. No, de hát ez van, ezt dobta a gép, nem lehet minden srác olyan makulátlanul tökéletes, mint jómagam is...
-Húúú vigyázat, egy igazi rossz kislánnyal van dolgunk! - Gúnyolódom, kezeimet védekezően kitartom magam elé, és még hátrébb is hőkölök. Persze, a srác nyilván nem fogja nagyítóval vizsgálgatni ekkora tömegnél a személyiket, örül, hogy lyuk van a seggén és van ideje fingani. Bár, a jattot azért biztos van ideje átszámolnia mielőtt a zsebébe dugja... Nem hibáztatom érte. Az utóbbi hetekben elég jól beindult az üzlet, így bátorkodom én is egy tetemesebb összeget a pulton hagyni neki mielőtt visszafordulnék Litához. Próbálom nem észre venni, hogy milyen fejet vág a neon rózsaszín szívószállal, és gagyi kis esernyővel kidekorált malibum láttán.
-Pff... valahol biztos, de hogy itt nem, az tuti! - Mérem végig fanyalogva a bulizó tömeget, majd egy jókora kortyot lehúzok a kikért piámból. Persze mindenkinek más az ízlése. Litáé igen kifinomult a kivágott ruhák terén, de ha igazi buliról van szó, csapnivalóan szar... Vagy csak még soha nem szórakozott igazán jól.
Minnie egér amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan tovább is áll, amint megkaparintja a szokásos fejadagját. Nem is bánom.
-Milyen üzletbe? - Kacsintok rá, hozzá hasonlóan játszva a hülyét. Vagyis inkább a vakot.
-Mit vagy betojva?! Még egy pletyka a jelenlegi mellé ide, vagy oda már nem oszt, nem szoroz semmit. - Vállat vonok, mintha kurvára nem izgatna ez az egész, az igazság viszont az, hogy de. Nagyon is izgat. Ha tehetném, most azonnal megkeresném azt, aki kamerázni kezdett, és a szaros telefonjával együtt kihajítanám az erkélyről. Elég magasan vagyunk ahhoz, hogy biztosan ne élje túl egyik se...
-Amúgy, egyedül rajtad múlik, hogy belekeveredsz-e. De mivel ennyire tiszta, makulátlan életet élsz, biztosan nem fogsz. - Húzom egy kicsit az agyát, csak mert megtehetem, nincs tétje, és mert múltkor nagyon is jól láttam, amit láttam Eddieék koncertjén.
Büszke, öntelt vigyor húzódik végig a képemen, amint azzal a bizonyos házaspár jelzővel illet minket. Aztán szóba kerül a medencés buli, és egyszeriben letörlődik a vigyor a képemről. A csikket beledobom a mostanra kiürült poharamba, és máris egy újabb szálra gyújtok, idegesen kezdve el forgatni a bárpulton az éppen a kezem ügyébe akadt, árválkodó poháralátétet.
Néha még mindig érzem a medence klóros vizének, s Noah vérének a szagát keveredni, hallom a húga könyörgését, ahogy torkaszakadtából sikít... Ha Lita tudni akarja milyen egy jó buli, hát ilyen!
-Kevés túlzással asszem' mondhatom, hogy ja. Minden arra a bulira vezethető vissza. - Sóhajtva eresztem szabadjára magamból a lent tartott füstöt, orromon, számon keresztül egyaránt. Szinte csak képfoszlányok vannak meg abból az estéből. Csaknem teljesen kiesett minden. Talán jobb is így. Másnap a suliban hallottam valamit, hogy Noah kórházba került. Több emberhez is megpróbáltam odamenni, megkérdezni mi van vele, na nem azért, mert aggódtam, inkább csak tudni akartam, hogy mekkora szarba keveredtem, de bárki aki felé közeledni próbáltam, úgy elkerült, mint valami kikúrt pestisest.
-Csak nem te is ott voltál? Bár nem lenne ezen semmi meglepő, a Kershaw ikrek mindig, mindenhol ott vannak. - Szórakozottan felnevetek.
-A kis faszszopóról tudsz valamit? - Noahra gondolok. Természetesen. És ha ő is ott volt a bulin, esetleg hallott róla, akkor tudnia kell kiről beszélek, anélkül hogy megemlíteném a nevét. Azért nem árt tudni mennyire fogják megszorongatni a farkamat miatta...
Szerencsére nem kell a beszélgetésünknek a legutóbbi rémtettemről szólnia, így amint lehetőségem adódik rá, már terelem is a témát egy teljesen másik irányba.
-Ja, semmi. Csak az ember hall ezt-azt, ha a Trinitybe jár. Bár az ilyen szárnyra kapott faszom pletykáknak egyre kevésbé hiszek. - Nyomom el vigyorogva a szűrőig égett csikket.
-A szememnek viszont annál inkább! - Egy ravasz félmosollyal felsandítok rá.
-Látom azt amit talán mások nem. Elég régóta ismerem már Eddiet. És látom, hogy hogyan néz rád, nem úgy, mint a többi csajra. Bár ezért aligha lehet őt hibáztatni. - Mérem végig a szöszit újra szemérmetlenül. Nem vagyok vak. Bár ha így folytatom, Aali kikaparja a szemem.
-Bárhogy is alakul, csak ne baszd át, oké?! - Kapom el a tekintetét. Az este folyamán talán ez az első olyan pillanat, amikor tök komolyan beszélek. Eddie rendes srác. Egy kicsit talán defektes, de attól még jó srác, megérdemelne egy normális lányt, normális kapcsolatot.
A tequila shot hallatán mindkét szemöldököm a homlokomra ugrik, de már túl késő lenne a foggal-körömmel való tiltakozáshoz. Pedig a rövidektől és a sörtől tényleg elmegy a maradék józan eszem is.
-Váo, a Kershaw lány pont velem akarja jól érezni magát? Képes lennél ennyire lealacsonyodni? - Ugratom, kérdőn felvonva az egyik szemöldökömet, még akár komolynak is tűnhetek, ha a képemen játszó ravasz, rohadék félvigyor nem árulna el.
-Ha tudnád mennyire kurvára utálom a tequilát! - Nézek fintorogva a feles pohár aljába, és követve a példáját -annyi különbséggel, hogy én a citromot és a sót a hüvelykujjamról nyalom le-, jómagam is legurítom a tequilát, hozzá hasonlóan megborzongva a pia utóhatásától.
-Fúh baszki! - Fintorgok még egy sort, velősen adva a tudtára, hogy mennyire nem bírom ezt a szart, majd kikérek egy sört, most már mindegy alapon.
-Kérsz valamit? - A rendeléssel megvárom Litát, és aszerint kérem ki a következő kört, hogy ő mit rendel.
-És amúgy tetszik? Mármint Eddie. Vagy már jártok is? - Kíváncsiskodom egy sort kettőjükről, miközben szépen, sorban kipakolom azt a kevés dolgot, ami egy füves cigi tekeréséhez szükséges. Papír, fű.
-Ne csinálj úgy mintha még sose láttál volna ilyet. - Vonogatom meg a szemöldökeimet célzás értékűen, s le sem véve róla a szemem, megnyalom a papír mindkét oldalát, hogy könnyebben össze tudjam tekerni. Végül a számba dugom, de még nem gyújtom meg a végét. Helyette a füléhez hajolok.
-Láttam, hogy múltkor hogy járt körbe köztetek az a cigi, és gyanítom, nem egy Marlboro volt. Spangli Bob tőlem vette... - Ezzel rákacsintok, majd eltávolodom, és ha elfogadja, akkor felkínálom neki az első slukk lehetőségét.






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptySzer. Május 10 2023, 12:00

Zain és Lita
Party hard



Kimondatlanul is hálás vagyok Zainnek azért amiért most kivédte a seggem ebben a hülye szituációban. A pillanatnyi zavarom hamar tovaszáll és habár kissé esetlenül, kissé bénán, de igyekszem belemenni a játékba. Arra most inkább nem térek ki, hogy Rick mennyire nem ismer engem. Hónapokat voltunk együtt, beavattam a titkaimba, pontosan tudja, hogy nem vagyok Jessica féle lány, aki egy szóra kiugrik a bugyijából, most mégis azonnal elhiszi amit állitunk. Ami már önmagában abszurd kijelentés. Azt tudnia kellene, hogy Zain-nek minimum újra kellene születnie ahhoz, hogy én kavarjak vele, arról nem is beszélve, hogy Aalival olyanok, mint egy húsz éve együtt élő házaspár, őket már csak a halál választja szét egymástól. Szóval az, hogy Rick ennyire könnyedén bepalizható azzal, hogy nekem bármilyen közöm is lenne Zainhez enyhén szólva is sértő, de most mégis szerencsének tekintem inkább. Bebizonyosodott most is, amit hetek óta hallok a fiúk szájából, hogy egyáltalán nem érdemelt meg engem. Az egész kapcsolatunk hazugság volt, sosem érdekeltem igazán, nem figyelt rám, nem foglalkozott a vágyaimmal, végig egy dolgot szeretett volna, leszakítani a virágot. Amikor pedig rájött, hogy ez nem fog bekövetkezni a közeljövőben, megdugta a legelső csajt, aki széttárta neki a lábait.
Fellélegzem és megkönnyebbülök, amikor Rick dühöngve magunkra hagy minket, habár attól tartok, hogy ez a dolog egyáltalán nincs még itt lezárva. Őt ismerve, nem fogja feladni egyhamar. Szinte már hallom is a pletykát, ami szárnyra kap majd a suliban. Ismerve a srácokat, nagyon hamar fel lesz nagyítva és eltorzítva ez az egész szituáció és csak remélni tudom, hogy sem Tommy sem Eddie fülébe nem jutnak el a hírek. Máris elhúzódom Zaintől, amint Rick hátat fordít nekümk a tömegben, úgyhogy immár tisztes távolságon belül állok mellette, nem is szándékozom újra átlépni ezt a határt.
- Hahaha...mindjárt kiugrik a vakbelem, te kis humor Herold csóválom meg a fejem a hülye megjagyzését hallva. Hát biztos vagyok abban, hogy Aali sem az eszéért meg a humoráért szereti ezt a srácot.
- Nem köszi. Nem szoktam cigizni utasítom vissza a felkínált koporsó szeget. Ez a mondat ebben a formájában nem teljesen állja meg a helyét, mert vannak alkamak amikor egy-két slukk füst lecsúszik, vagy bulik, ahol a füves cigi körbejár, de általánosságban nem élek vele. Bőven sokan vannak így is a környezetemben akik miatt passzívan dohányzom, bármennyire is taszít a dolog.
- Ja, kösz. Néha nem értem, hogy miért álltam vele szóba egyáltalán. de ez már késő bánat. Mostmár Rick a múltam része és nagyon nagyon szeretném, hogyha az is maradna. Jobbnak látom, hogyha nem folyok bele ennél jobban ebbe a valószínűleg meddő vitába. Igen, minden bizonnyal a férfiak másképp vannak kódolva és egyszerűen azt hiszik őket mindenre feljogosítja, ha egy lány csinosabb vagy vonzóbb. Pedig az igazság az, hogy a legtöbbünk az idő nagy százalékában magunk miatt öltözünk csinosan. Ebben a férfiorientált társadalomban sajnos egyre elfogadottabb ez a viselkedési forma, pedig eléggé bicskanyitogató hozzáállás. Inkább csak egy mélyről jövő sóhajt engedek meg magamnak lezárásaként a kommunikációnak, mert teljesen fölösleges lenne bármivel próbálkoznom, kétlem, hogy érdekelné.
- Azért a pénzért, amit itt kap, biztosan leszarja a személyit. elvégre ez egy magán rendezvény, amit történetesen egy tini szervezett, aki a huszonegytől még nagyon távol van, esélyesen a kedves mixer fiú is sejtette, hogy nem narancslét kell töltögetnie egész este. Mindennek és mindenkinek megvan az ára, ezt tapasztalom a szüleim által is elégszer. Elég érdekes, hogy mindenki azt szajkózza körülöttem már az elejétől fogva, hogy Rick egy barom, hogy egy köcsög, hogy idióta, én mégsem vettem ebből észre semmit. Tényleg létezik, hogy ennyire vak vagyok?
Elfoglalom a bárszékek egyikét és amíg Zain rendel lábaimat keresztbefonom egymáson és a székkel körbefordulok, hogy hátha ismerős barát arcát pillanthatom meg végre. Azonban nagyon úgy tűnik, hogy még egy ideig Zain társaságát kell elviselnem, mert a barátaim tojnak a fejemre. Egyáltalán hol lehetnek? Nem olyan nagy ez a lakosztály, hogy csak úgy el tudjanak rejtőzni. Belekortyolok az időközben elém került üvegbe. Most kifejezetten jól is esik a hideg, keserű ital, mintha csak egész este erre vágytam volna. Nem szólalok meg, de azért az arcomra kiülő széles vigyort nem tudom elrejteni. Azért egyezzünk meg abban, hogy van valami cuki abban, hogy koktélt szürcsölget a nagy és erős, kissé idegbeteg beütéssel rendelkező Zain, aki egymaga kidobálna mindenkit innen, ha tehetné.
- Igyunk arra, hogy a buli csak most kezdődik! emelem kicsit felé én is az üveget majd ismételten belekortyolok. Első ránézésre egyikünk sem az a kifejezett partiarc, fura is, hogy itt van ami azt illeti. Minnie felbukkanása nagyon hamar választ ad a fejemben zakatoló kérdésekre. Amint megpillantom, hogy mit csúsztat át a lány kezébe Zain kissé zavartan fordítom el a fejem és bizar kettősük helyett inkább a serényen dolgozó pultust figyelem. Nem értem, hogy bárki is miért fogyaszt tudatmódosító szereket, de mindenki maga dönti el, hogyan akarja elbaszni az életét.
- Mit kellett volna látnom? fordulok újra felé, miután a kisegér elhagyja a helyszínt. Nem akarok egyáltalán belekeveredni ilyen jellegű ügyekbe, úgyhogy nagyon szívesen eljátszom a hülyét. - Örülnék, ha én nem keverednék bele a kis üzleteidbe teszem még ezt gyorsan hozzá a mondandómhoz, majd újabbat kortyolok a sörömből.
- Olyanok vagytok, mint egy rossz házaspár, de komolyan. jegyzem meg minden rosszindulat nélkül. Én igazán nem értek a kapcsolatokhoz, nekem egy volt, az is csak félig mondható kapcsolatnak, de az teljesen egyértelmű, hogy ezek ketten nagyon rossz hatással vannak egymásra. Majdnem jobban is járnának, ha elengednék szépen egymás kezét.
- Van ennek valami köze a múltkori medencés bulinak? mint mondtam, a pletykák ha egyszer szárnyra kapnak, semmi nem állíthatja meg őket. A söröm majdnem a torkomon akad kérdését hallva. Köhögve, fulladozva, kikerekedett szemekkel nézek rá.
- Mi van vele? ismétlem meg a kérdését - Gondolom jól van. Nem tudom. Miért? tisztában vagyok azzal, hogy a kérdése nem a hogylétére vonatkozik, de most kicsit játszom a szőke nőt. Mert mi van Eddievel? Ez egy igazán jó kérdés, szeretném rá tudni a választ. Ujjammal magamhoz intem a poharakat törölgető pultost.
- Két shot tequilát. hajolok kicsit közelebb, hogy szavaimat biztosan meghallja.
- Ha már itt vagyunk, hát érezzük jól magunkat, nem? csúsztatom oda neki az egyik pohárka piát a pulton. Ahogy azt illik, kicsit bedörzsölöm citrommal a kézfejem, megszórom sóval, majd miután felé emelem a poharam lenyalom a sót és már küldöm is utána a tequilát. Megrázom magam miután lecsúszik a pia és kirágom a citromot a héjából.










Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SCfgl

We're gonna party! Party, hardy. SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
We're gonna party! Party, hardy. E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SF9Bo
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyPént. Ápr. 28 2023, 21:51

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

Nem kellene, hogy így legyen, hiszen mégis csak én kezdeményeztem a kamu pasi szerepét, azért némiképp mégis váratlanul ér amint tenyere mellkasomra simul. Érezheti is, ahogy kósza érintésétől megfeszülök, kurva nehéz türtőztetni magam, legfőképp úrrá lenni a mimikámon. A pofám az, ami pillanatok alatt elárul... Ezt a fosom egy helyzetet, komolyan! Jobb döntés lett volna a Provident, és az, ha inkább kirángattam volna Ezrát a bulizó tömegből, hogy árjuk uszítsam. Bár, amennyire be van állva, szerintem őt nagyobb szarból kellett volna végül kimentenem, mint amiből épp Litát igyekszem kihúzni mielőtt belefulladna. Minden jel arra utal, hogy az utolsó pillanatban érkeztem.
Bármennyire is kínos a szitu amibe keveredtem -nem véletlenül rúgtak ki a színjátszó szakkörből, 'allelujah!-, tartom magam az eredeti tervhez, még annak ellenére is, hogy Aali bármelyik pillanatban felbukkanhat a tömegben, hogy egy krumplinyomóval kipréselhesse a maradék szuszt is a golyóimból. Hiába nem vagyunk együtt épp -hivatalosan-, ez nálunk már csak így működik. Attól még ő az én tulajdonom, és azt hiszem fordítva is ugyanez a helyzet. Még ha sérti is a büszkeségemet ezt bevallani.
Amúgy meg Mrs.Potts elmehet a picsába, meg ahova akar, nem lehetek annyira csapnivaló színész, ha Ricky fiú látszólag bekajálja a kis színdarabunkat. Bár az az igazság, hogy tőle pont ezt vártam. A mai napig nem fogom fel, hogy hogy lehet ösztöndíjas, de ez mit sem számít, ugyanis a padlóról összekapargatott önbecsülésének megmaradt darabjaival tovább áll, én pedig végre elűzhetem ezt az egész kínos szitut egy megkönnyebbült sóhajjal. Összeölelkezni a nőm volt legjobb barátnőjével, aki neheztel rám, minden bizonnyal a "legdurvább mazochista kínzásfélék" listájának valamelyik dobogós helyén van. Kurva gáz!
-Zsákot?! Neee, azt semmiképp se! Még a végén elfelejtenél levegőt venni. - Alapjáraton nem bírom az ilyen szőkenős sztereotípiákat, de ez most egyszerűen égetett belülről. Jóízűen, cinikusan bele is vigyorgok a csinos, riadt őzike pofijába, majd az övtáskába nyúlok ahonnan kisvártatva előkerül egy doboz bolti cigi. Kivételesen nem vicces változata.
-Kérsz? - Kínálom meg udvariasan, az előbb kivett szálat fogaim közé szorítva. Ha a rák etetés mellett dönt, úgy vagyok annyira lovagias, hogy meggyújtsam neki a cigi végét, amennyiben visszautasítja, legalább több marad nekem.
-Tetszett amit mondtál a korcs exednek a suttyókkal való kavarásról. - Egy féloldalas vigyor keretein belül rákacsintok, majd jön a kiakadás, a feminista szövegelés, és a kedvem máris lezuhan a pincébe. Sőt, az alá! Ennek köszönhetően mélyet slukkolok a cigimből, orromon, számon fújva ki a füstöt, egy pillanatra el is veszve benne.
-Figyi, nem toom', de kajak! Talán így vagyunk kódolva. - Amolyan leszarom stílusban vállat vonok, kezeimmel farmerom zsebeibe túrva, nyelvemmel pörgetve közben ajkaim közt a félig leégett bagót.
-Csak Ön után hölgyem, arra tessék. - Játszom itt a meglett úriembert, kezemmel jelezve, hogy menjen csak előre, én itt leszek végig mögötte.
-Sört?! Csak vigyázz, el ne kérje a mixer a személyidet, mert akkor a legdurvább amit ma este inni fogsz, a rostos narancslé. - Nevetem el magam harsányan. Csak szivatom. Csóró pasi tök egyedül van, annyi rendelést kap percenként, hogy le se szarja hány éves vagy, azt se venné észre, ha valaki cumisüveget tartana oda, hogy töltse meg neki egy kis vodkával. Hát, nem lennék a helyében.
-Igazából Ricket még nem láttam normálisnak, szóval abszolút jogos a felvetésed. - Értek egyet az igen csak agytröszt meglátásával, majd féloldalasan leülök a bárszékek egyikére, szembe fordulva vele, a pulthoz közelebb eső könyökömmel a márvány lapot támasztva.
-Egy sör és egy Malibu lesz almával. Kösz pajti! - Intek szerencsétlennek, ezt követően alaposan elnyomom a csikket a hamutartóban, hogy aztán máris egy újabbért nyúlhassak. Csak hogy minél később kelljen reagálnom az Aalival kapcsolatos felvetésére. Nem mondhatnám, hogy ez a szerencsenapom.
-Nem is azért vagyok itt, hogy hajnalig ropjam. - Keserédesen belemosolygok a bárpultba, s ekkor elém kerül a sör, Lita elé pedig a Malibu.
-Nehogy megmerj szólalni! A sörtől hamarabb fejre állok, mint a marijuanatól, a pezsgőre, ami az itallapon van, nincs pénzem, a koktél felhozataluk meg elég fos, szóval... maradt ez. - Hamar megcserélem a poharakat.
-Igyunk arra, hogy Rick egy barom! - Pofátlan félvigyor játszik a képemen, majd a füstölgő cigit megtámasztom a hamutálon, és kicsit megemelem felé a poharam, majd bele is kortyolok.
-Helló Zain! - Érkezik kisvártatva az ismerős, cincogó hang. A hideg ráz tőle.
-Szia Minnie egér! Mi a pálya? - Azért hívjuk így, mert tényleg olyan a hangja. Amúgy meg csak Becca az, a végzős osztály Cindy Laupere. Úgy néz ki, úgy öltözködik, úgy hordja a haját, mintha megragadt volna valahol a hetvenes, nyolcvanas években. És állandóan be van állva. Esküszöm ijesztő a csaj!
Miután rájön, hogy társaságom van, ráadásul nem is akárki, rögtön a Kershaw lány, látszik rajta, hogy elbizonytalanodik, így a nyílt beszéd helyett inkább a fülemhez hajol, hogy belesuttogjon. Fű, valami olcsó rövid ital, és izzadtság szaga van. Körbe pillantok, majd a táskába nyúlok ahonnan előkerül egy tasak, benne a metamfetaminnal, amit mindig kér. Egész jól indul az este.
-Tizenöt. A múltkori tartozásoddal együtt húsz. - Átnyújtja a kért összeget, amit gyorsan, gyakorlottan pörgetek át ujjaim közt, majd teszek el szépen a táskába.
-Nem láttál semmit, okés?! - Kérdésnek, kérésnek tűnhet, de sokkal inkább volt egyfajta utasítás ez részemről, természetesen Litának címezve.
-Aalival gondjaink vannak. Épp szünetet tartunk. Ennyi a nagy sztori. - Nem viszem túlzásba, kiönthetném neki a lelkem, de mégis miért tenném? Alig ismerjük egymást, különben is, elvileg kölcsönösen nem bírjuk a másik képét.
-Mi van Eddievel? - Vonom fel kíváncsian egyik szemöldököm, majd újabbat kortyolok a malibumból és közben szépen betöltök egy füves cigit a pult alatt, nyelvemmel nyálazva végig a papírt, kíváncsian fürkészve közben az arcát.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyCsüt. Ápr. 27 2023, 20:02

Zain és Lita
Party hard



Annyira éreztem, hogy nem kellene eljönnem ide, de az anyámmal történt kellemetlen vacsora után még csak azért is meggondoltam magam. Senki nem tudja, hogy az este leple alatt kiszöktem a szobámból. Unom már, hogy Tommy mimdig azt hiszi, hogy jobban tudja mi kell nekem. Nagy lány vagyok, el tudom döntenim hogy mit akarok csinálni és mikor. Bár nem mondhatni, hogy kifejezetten bulis csaj vagyok, azért mégis vannak alkalmak, amikor szívesen töltöm partizással az időmet. Megmakacsoltam magam és az utolsó pillanatban felírattam a nevem a vendégek listájára, de alig érkezem már, máris tudom, hogy bánni fogom ezt a meggondolatlanságot. Körbenézek a tömegben, ismerős arcokat kutatva, de ahelyett, hogy a barátaimat pillantanám meg valahol, rögtön Ricket szúrom ki a sokaságban. A francba. Sejtettem, hogy itt lesz, hiszen ő sosem hagyna ki egyetlen bulit sem, de azért mégis szíven üt a jelenléte. Szeretnék láthatatlanná válni, hogy megelőzzek egy minden bizonnyal kellemetlen társalgást, de már túl késő bármit is csinálni, átvágja magát a táncoló seregen, és már ott is áll előttem. Valamikor szerettem a társaságát, megnyugtatott a jelenléte, most viszont csak felfordul attól a gyomrom, hogy ennyire közel hajol hozzám. Akaratlanul is az fiú öltözőben látott jelenet kúszik be lelki szemeim elé, ahol éppen a legnagyobb átéléssel keféli Jesst. Nem tisztelt, nem bírt vármi rám még egy kicsit, most pedig beleliheg a pofámba és beszélgetni akar. Az a vonat már régen elment. Menekülnék, elvegyülnék a tömegben, úgy tennék mintha nem is létezik, de egyszerűen nem tudok szabadulni tőle. Elég durván nyomul rám, megyőződése, hogy neki mindent lehet. Látszólag senkit nem zavar, hogy szinte menekülök előle, ő pedig árnyként tapad rám,  szinte még élvezik is, hogy lesz miről beszélni hétfőn a suliban. Néha nagyon gyűlölöm őket. Amikor már éppen azt érzem, hogy innen nincs kiút, hogy önként sétáltam be az oroszlán ketrecébe, váratlanul ujjak szorulnak rá a csuklómra és úgy úgy húznak el, mintha egész életükben erre gyakoroltak volna. Meglepetten, kikerekedett szemekkel nézek végig Zain-en. Ő egyáltalán mit keres itt? Hosszú másodpercek szükségesek, hogy egyáltalán felfogjam szavai értelmét és a segítségnyújtási szándékát. Félszegen, mosolyt erőszakolva az arcomra én is átölelem a derekát.
- A lényeg, hogy itt vagy.. nézek rá, majd pillantok vissza a döbbent Rickre. Szabad kezemmel óvatosan megsimogatom Zain mellkasát. Ha már rá kell játszani a dologra csinéljuk rendesen. Szemem sarkából látom ahogy a hozzánk közel állók összesúgnak. Ebből hatalmas pletykacunami lesz.
- A legnagyobb suttyóval már kavartam Rick. ha netalán elfelejtette volna, hogy nemrégiben még az ő barátnője voltam. Bevallom, kifejezetten tetszik az exem vörösödő feje, szóval, hogy még egy utolsót döfjek a szívébe, fejem a mellettem álló vállára döntöm. Remélem a barátnője nincs valahol a közelben, mert ha ezt meglátja eltöri a gerincem. Vagy a nyakam. Nem egyszer volt már hangos tőlük a suli folyósója, ahogy buli is ritkán telik el az ők valamilyen jelenete nélkül. Vagy egymást dugják valahol vagy üvöltöznek. Megkönnyebülten figyelem Rick távolodó alakját, majd amikor meggyőződtem arról, hogy elment ellépek Zain mellől. Nem vagyunk barátok, igazából meggyőződésem, hogy rossz hatással van Aalira, nem kedvelem és ezt sosem tirkoltam, de most hálásan nézek rá. Megmentett egy kellemetlen jelenet elől.
- Elnézést I. Zain pápa, hogy a megjelenésem megzavarja a férfi agyakat, legközelebb majd zsákot húzok magamra. válaszolok gúnyosan. Hihetetlen, hogy pont az beszél, akinek a nője neyhén szólva sem a visszafogottságról híres.
- Miért jogosjtja fel a férfi agyakat a szexista megjegyzésekre, ha egy nő kicsit többet mutat magából? még így sem mondanám, hogy túlságosan kihívó a megjelenésem, van itt nálam sokkal rosszabb is. Egy mélyebben dekoltált haspóló, miniszoknya és csizma kombinációval máris elveszi a srácok eszét?
- Egy sört elfogadok. Még arra sem volt időm, hogy megnézzem hol a pia. húzom vissza a körmeimet, nem akarok harcolni. - Ja, és köszi, hogy segítettél. Rick néha egy barom tényleg hálás vagyok azért, hogy kiállt mellettem, még úgy is, hogy nem szoktam kedves lenni vele. Ha mutatja az utat vele tartok a piás pult felé, hogy valami alkoholt én is bejuttassak a szervezetembe.
- Azt hittem az ilyen puccos partik nem a te stílusod. Aalival jöttél?









Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SCfgl

We're gonna party! Party, hardy. SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
We're gonna party! Party, hardy. E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SF9Bo
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyCsüt. Ápr. 27 2023, 14:34

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

Kizárólag azóta járok ilyen gyerekzsúrokra, amióta én magam is terjesztem a cuccot. Az ilyen bulikon kiadósra szokott hízni a tárcám. A pénz egy részét nyilván le kell adni a nagy kutyának, de azért valamennyi csurran cseppen nekem is, hol több, hol kevesebb. A lényeg, hogy miután szétszórtam a narkós úri picsák és köcsögök közt a szajrét, általában rögtön fel is szívódok. Na jó, néha még belefér egy cigi meg valami lónyál, hogy ki ne száradjak, de alapjáraton nem vagyok az a tipikus buli-huligán, mint például Ezra. Szeretek távol lenni az emberektől. Legfőképp azoktól, akiknek a pofáját így is elkell viselnem napi szinten a suliban.
Éppen ezért fingom sincs miféle indíttatásból akarok szóba elegyedni a szőkével, infókat akarok gyűjteni Aaliról, vagy egyszerűen csak az xl-es méretű lökhárítói vonzanak?! Az is lehet, hogy puszta megérzés az egész. Hogy nekem ott kellene most lennem, elhárítani egy esetleges problémát. Melynek a forrása kisvártatva meg is érkezik mellé, nem más, mint Faszszopó Rick személyében. Nem igazán szoktam a felfigyelni a szárnyra kapott gimis pletykákra -kivéve akkor, ha a csajomat is megemlítik-, de mintha azt rebesgetnék, hogy ezek ketten azért szakítottak, mert Lita eljárt kúrálni Eddiehez. Az a verzió is eljutott már hozzám, hogy Ken azért dobta Barbiet, mert Barbie még szűz és beijedt, amiért Ricky fiú bebocsátást kért a Szentgrálba. Tököm se tudja melyik az igaz, amúgy rohadtul le is szarom, de jobbnak látom rajtuk tartani a szemem. Rick már így is eléggé a bögyömben van, és ha a múltheti pofonokból nem értett, majd talán a következőből fog...
Némi feszültség támad bennem, el is lököm magam az asztaltól, hogy a tömegen átnézve figyelemmel követhessem kettősüket. Nem vagyok épp egy született zseni, de a testbeszédből még én is könnyen olvasok, pláne akkor, ha az ellenkező, vagy védekező, esetenként még társul is a kettő. Ujjaim szorosabban zárnak a kezemben tartott piros papír pohár körül, feszülten figyelem ahogy Lita után indul. Többen is rájuk néznek a környezetükben, de nagyon úgy tűnik, hogy nem mernek, vagy inkább csak nem akarnak közbeszólni.
-Faszom bele... - Morgom magam elé kelletlenül. A gimi az utóbbi időben a szokottnál is többet néz a körmömre, ezért ha tehetem, inkább csak csendben meghúzom magam a háttérben, nincs több lógás, késés, és az anyag terjesztését is befejeztem a suli falai között. Nem kockáztathatok. Most viszont nem tehetem, hogy szemet hunyok az egyértelmű történtek fölött. A szűrőig égett csikket ledobom a faszom tudja hány csilliárd dollárt érő padlószőnyegre, conversem sarkával alaposan belepasszírozva az anyagba, hogy tuti ne gyulladjon ki, majd elindulok. Néhány, az utamat álló embert nemesegyszerűséggel arrébb lökök, csakhogy biztosan ne téveszthessem őket szem elől, és amikor végre utolérem a párost, a szőke csuklója után nyúlok, hogy visszarántsam, ezzel magam mellé kényszerítve, már-már kínosan intim közelségbe kerülve, egyik tenyeremet jelzés értékkel a derekára simítom.
-Bocs, hogy késtem! - Mondom mindezt olyan hangerővel, hogy mind a ketten meghallhassanak.
-Valami baj van Rick?! - Számon kérően, félig felvont szemöldökkel nézek rá. Nagy erőfeszítésekbe kerül, hogy komoly tudjak maradni, ugyanis legszívesebben a pofájába röhögnék, amikor meglátom a képét borító kék-zöld monoklikat.
-Lita ma velem van. - Kacsintok a mellettem állóra. Fél perces adásszünet következik, Rick eközben kettőnk közt járatja a tekintetét, látszik a fején, hogy épp most frissít a Windows, és még össze kell raknia a képet.
-Mi van?! Most már ilyen suttyókkal is kavarsz? Szánalom! - Méri végig Litát egy merő undorral a képén, majd felém fordul, fenyegetően a mellkasom közepébe bökve mutatóujjával.
-Veled pedig Jefferson, később még számolok!
-Persze, persze tudjuk, csak előbb szedd össze a fogaidat, jó? - Kacsintok rá egy jóízű vigyorral, ezek után rövid ideig még megy a néma fasz méregetés, végül feladja, sarkon fordul, és úgy viharzik el mellőlünk, mint ahogy Piton szokott a Harry Potter filmekben. Amint megbizonyosodom róla, hogy látó távolságon kívül van, sőt, a lakosztályt is elhagyta, elhúzódóm a csajtól. Kelletlenül félrehúzom a számat, amint szembesülök vele, hogy többen is végig nézték ezt a ZS kategóriás színdarabot, és valszeg' már megy is körbe a pletyka messengeren arról, hogy mi ketten kavarunk... Fasza.
-Nem akarok tapló lenni, de... ha egy kicsit visszafogottabb göncbe jöttél volna, akkor biztos nem áll beléd. - Jól néz ki, nincs ezen mit tagadni. Biztos ő is tisztában van az adottságaival. Akkor viszont ne rinyáljon, inkább használja ki őket...
-Hozzak valami frissítőt erre a nagy ijedtségre? - Egyik kezem farmerom zsebébe túr, másikkal a hátunk mögötti bárra bökök. Nem feltétlenül alkoholra gondolok. Nem célom leitatni, bedrogozni őt, hogy aztán megdugjam hazafelé valamelyik sikátorban. Annál azért még belém is több erkölcs szorult. Tekintettel kettőnk nem épp rózsás kapcsolatára, igazából nem is akarom őt túl sokáig pátyolgatni. Egyszerűen csak jó fej akarok lenni vele, és utána már lépek is tovább a magam dolgára.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyCsüt. Ápr. 27 2023, 12:41

Zain és Lita
Party hard



Az utolsó utáni pillanatban gondoltam meg magam azzal kapcsolatban, hogy mégis eljövök erre a nyamvadt bulira. Daisynek küldtem egy SMS-t, hogy meggondoltam magam és mégis megjelenek, írja fel a nevem a listára. Ő és Jax közösen szervezték ezt a bulit, már napok óta ettől a rendezvénytől hangos a suli. Nem akartam eljönni, mert nem igazán vagyok bulizós hangulatban és tartok attól, hogy Rick meg Jess is itt lesznek, de végül mégis meggondoltam magam. A ritkán látott szüleim történetesen haza látogattak a hétvégére és mint olyan, az én drága jó anyám elkezdte mondani, hogy mivel elégedtelen, hogy nem ütöm meg a mércét, hogy nem vagyok elég komoly. Mindig megpróbálok úgy viselkedni, hogy ne okozzak neki szégyent, hogy a Kershaw nébhez méltó legyek, de nagyon úgy tűnik, hogy számára soha semmi nem elég.
Nem szóltam senkinek arról, hogy eljövök otthonról. Tommy folyton a sarkamban akar lenni, mintha egyedül képtelen lennék kettőt lépni. Anyuék pedig kiakdnának, hogy bulizni megyek tanulás helyett. Eléggé magányosnak érzem magam mostanában, mintha sehol nem találnám a helyem  és vakondként túrok előre a létezés sötét vermében, hogy végre napfényt érjen az orrom és tudjam merre van az utam. A Rickel történtek sokkal jobban megvisletek, mint azt eleinte gondoltam volna. Mostanra már igazán túlléptem rajta, de a sértettség és a megaláztatás érzését nem tudtam kiheverni. Az otthonom biztonságot nyújtó menedékéből taxival érkezem meg a Ritz Carltonba, igazából nem túl nagy a távolság, de az utazás ezen formája még mindig sokkal biztonságosabb.
Jax mindig is kitesz magáért, ha  buliról van szó, van valami különleges érzeke ahhoz, hogy megszervezze a partikat. Az ajtó előtt álló manusnak bedigtálom a nevem, aki egy gyors lapozgatás után bólintva nyitja ki az ajtót nekem. Odabent a szokásos hangulta uralkodik, üvültő zene, villódzó fények, tömeg, fülledt levegő. Térdig érő szövet kabátomat leveszem magamról, hogy a csomagmegörzőnek használt szobába bedobjam mielőtt bevetem magam a tömegbe. Mindenhol ismerős arcok, a suli nagymenőis, szurkoló lányai, sportolói. Mindenki kezében alkohol, cigi, látszólag elég sokan már hulla részegre itták magukat. Tanácstalanul álldogálok egyik lábamról a másikra, lehet, hogy tényleg hiba volt eljönni ide. A tömeget pásztázom, Barbie vagy Daisy után kutakodva, most jól jönne valamelyik szuper csaj, hogy kicsit feldobódjon a hangulatom.
Barátnőim helyett azonban pont azt a srácot szúrom ki a tömegből akit már hetek óta minden idegszálammal kerülni próbálok. Rick a tömeg fölé magasodva kezében egy üveg sörrel indul meg felé. Nem akarok beszélni vele, nem akarom, hogy akár egyetlen pillanatra is rám nézzen. Elslisszolnék, de már  ott is van mellettem.
- Lita, beszélhetnénk? áll meg mellém, tekintetével arcomat fürkészve.
- Nincs miről beszülnünk Rick! tényleg úgy érzem, hogy egyetlen másodpercet se akarok eltölteni vele, már így is hirtelen túl fullasztó a jelenléte.
- Ne csináld már ezt jó? Tudom, hogy hiányzom...meg tudjuk beszélni. Meg tudnánk, ha nagyon akarnám, de egyetlen porcikám sem kívánja a jelenlétét. Kikerekedett szemekkel nézek rá, szavakba sem tudom önteni, hogy milyen gyűlöletet érzek iránta. Nemes egyszerűséggel sarkon fordulok és elindulok a másik irányba. Az ujjai azonban rámarkolnak a csuklómra és olyan lendülettel ránt vissza magához, hogy az egyensúlyomat is elveszítem, neki kell megtartania.
- Rick! Engedj már el ! hát nem érti meg, hogy a hátam közepére sem kívánom őt? Megpróbálom lesöpörni magamról, de túlságosan szorít, túl erős. Valamikor biztonságban éreztem magam a karjában, most azonban úgy szorul rám, mint egy lánc, ami nem akar engedni. Éreztem, hogy ez lesz belőle, hogy itt lesz és nem tudom majd elkerülni.
- Gyere beszéljünk valahol csendesebb helyen... minden ellenkezésem ellenére próbál magával rángatni. Játszi könnyedséggel felkaphatna akár a vállára, hogy elrohanjon velem, de szerencsére ennyire nem bátor, talán ő sem akar feltűnést kelteni.
- Mit nem lehet éretni azon, hogy engedj el? mostmár hangosabban, szinte kiabálva rángatom ki magam a kezéből, hogy eltűnjek a tömegben és lehetőleg soha ne keljen beszélnem vele még egyszer, de ő mágnesként lohol a nyomomban.









Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SCfgl

We're gonna party! Party, hardy. SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
We're gonna party! Party, hardy. E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
We're gonna party! Party, hardy. SF9Bo
TémanyitásWe're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. EmptyKedd Ápr. 25 2023, 13:45

Lita&Zain
Ritz Carlton hotel egyik luxus lakosztálya

Az elég szarul elsült medencés buli óta nem igazán kerestem az emberek társaságát. Egyedül Ezra volt az, akit még csak-csak megtűrtem magam mellett. Kénytelen voltam, ugyanis hiába küldtem el ez alatt a pár nap alatt a halál faszára, mindig visszajött. Komolyan mondom, rosszabb, mint egy bumeráng. De legalább sose jön üres kézzel...
Jax, a suli nagymenő kis gyökere állítólag ma megszervezi az évszázad, nem is, az évezred buliját a Ritz Carltonban. A suliban így hirdette a talpát nyalogató kis sleppje, a csaja meg úgy kábé a buli előtt egy héttel elkezdte a gimit teleszórni rohadt, csili-vili hirdetésekkel, amin megtalálható a pontos helyszín, a dress code és a buli kezdésének időpontja. Ha nem én lennék a suli "cukrosbácsija", valószínűleg a szálloda száz kilométeres körzetéből is ki lennék tiltva, nem vagyok elég sznob ehhez az úri társasághoz. De egy jó buli elengedhetetlen "kelléke" a drogdíler, ugyebár...
Mióta Aalival fasírtban vagyunk -már megint-, megfordult a fejemben, hogy inkább itthon kéne maradnom, lóvé ide, vagy oda. De a pénz ugyebár nagy úr, főleg akkor, ha a muterodnak derogál elmennie vécét pucolni, a testvéreid meg már napok óta kukoricapelyhen élnek, és akkor még Ezra meggyőző képességéről nem is ejtettem szót. Jobb ez így mindenkinek.
-Úgy nézel ki, mint egy telibe szart búvárruha! - Állapítom meg nemesegyszerűséggel, amint megáll a házunk előtt az apja Porsche-jával és kiszáll. Valami idióta napszemüveg van rajta -ESTE!-, azzal a buzis, lila színű, bársony -vagy tököm se tudja milyen anyagú pontosan, az biztos, hogy undorítóan fénylik és csúszik-, inggel, aminek a felső gombjait baszott a helyükre pattintani, így most premier plánba kilóg belőle a csupasz mellkasa.
-Kösz, te gyökér! - Harsányan elröhögi magát, majd ökölpacsira nyújtja jobbját, és tüzetesen, bíráló tekintettel végigmér.
-Hát, azért te se legyél elájulva magadtól. Úgy néz ki ez az ing, mintha a napközis tábor erre rajzolt volna papír helyett.
-Amúgy le se szarom. Oda megyek, szétszórom a megbízható tagok között a szajrét, akiket utálok azoknak felárat is számolok, és húzok a vérbe.
-Még mindig Aali miatt vagy így kiborulva? - Megpaskolgatja a karomat.
-Nem vagyok kiborulva, de amúgy ja. A tököm kivan már ezzel az örökös cívódással! - Nyafogok egy kicsit.
-Hát még nekem mennyire! Na, húzzunk az évezred bulijára!
-Ja, kurva jó. - Morgom egykedvűen, és ameddig Ezra vezet, én átszámolom a jelenleg nálam lévő cuccot, amit egy, a mellkasomon keresztbe rakott hasi-tasi rejtett zsebében tárolok.
-Eki van? - Hangzik el a kérdés a következő piros lámpánál.
-Vezetsz te barom, nincs kedvem tizennyolc évesen felcsavarodni egy villanyoszlopra. - Mormogom, miközben betöltök egy füves cigit, és benyálazom a papírt, hogy össze tudjam tekerni.
-Hallod, szopatsz?! Öt perc és ott vagyunk, annyi idő alatt úgyse üt be. - Szemforgatások közepette nyúlok a megfelelő kis tasak után, és halászok ki belőle egyet, majd helyezem rá némi undorodó fintorral a képemen Ezra kinyújtott nyelvére.
Az út hátra lévő részében Ezra átszellemülve őrjöng valami kurva idegesítő, kattos tekno zenére, én meg egyre idegesebben bámulom a telómat, hátha végre kapok valami üzenetet Aaliyahtól, de továbbra is csönd van. Még épp időben sikerül odaérnünk, ugyanis alighogy Ezra leállítja a motort, az Eki mintha már kezdené is kifejteni a hatását. A pupillái legalábbis akkorák, mint egy ház, és még annál is idiótábban viselkedik, mint ami a megszokott tőle.
Ameddig elérünk a szállodához, hülyeségek tömkelegét zúdítja a nyakamba. A porta pont olyan giccses, mint amilyennek elképzeltem. A személyzet tükör fényesre nyalja a segged némi borravaló reményében. A legfelső emeleten lévő lakosztályba kell mennünk. Eltámogatom Ezrát a liftekig, majd beszállva megnyomom a megfelelő gombot, és szinte pillanatok alatt megérkezünk.
A lakosztály ajtaja előtt két smasszer ellenőrzi, hogy szerepel-e a neved a meghívottak listáján, áttapogatnak, hogy nincs-e nálad fegyver, és ha zöld utat kapsz, már át is lépheted a mennyek kapuját. Odabent a szokásos, fülledt tömeg, hangzavar, villódzó fények, bömbölő zene fogad. Vannak, akik már most Walking dead-re itták magukat, és valamelyik kanapén, vagy épp a dohányzó asztal alatt fetrengenek. Ezra -mint mindig-, egy szempillantás alatt megtalálja a helyét, én meg egyedül maradok, a billiárd asztalt támasztva, mellkasom előtt összefont karokkal, reménykedve pásztázva a tömeget, de Aalit sehol nem látom. Legnagyobb meglepetésemre viszont a szőke hajú, nehézbombázó Barbie baba legalább annyira tanácstalanul keresi a helyét a tömegben, mint én. Felhajtom a poharam tartalmának maradékát, és már épp elindulnék felé, amikor valaki leszólítja. Szóval maradok a helyemen továbbra is, de valami azt súgja, hogy tartsam szem előtt a párocskát, mert lehet hogy még közbe kell avatkoznom...


Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
We're gonna party! Party, hardy. 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
We're gonna party! Party, hardy. 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
We're gonna party! Party, hardy. EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
We're gonna party! Party, hardy. Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: We're gonna party! Party, hardy.
We're gonna party! Party, hardy. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
We're gonna party! Party, hardy.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Have a party, have fun!
» Welcome party!
» A little party never killed nobody!
» Party in the Hotel
» A little party never killed nobody, or...?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: