New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 11:43 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 11:16 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 11:16 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:59 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:50 pm-kor
Maggie Miller
tollából
Ma 10:31 pm-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 10:10 pm-kor
Travis Avery
tollából
Ma 9:58 pm-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 9:52 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Some people are not belong together
TémanyitásSome people are not belong together
Some people are not belong together EmptySzomb. Aug. 26, 2023 12:40 pm
Keresztneved Mcgrover (De lehet a lánykori is)
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
Mandy Moore
Születési hely
Választható
Kor
40-50 között
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas
Csoport
Egészségügy
Történetünk
Nem gondoltam, hogy meghirdetem, de még is itt vagyunk.
Te vagy a feleségem, akivel sokáig együtt dolgoztunk a Presbytarianban (a CT-ben és MR-ben) és te vagy az, aki végül megcsalt... Vagy még sem? Családot akartunk alapítani, együtt megöregedni, de amikor megszületett a "gyerekünk", akinek a bőrszíne egyáltalán nem a miénket viselte, akkor már tudtam, hogy ezek az álmok igazából csak az enyémek voltak. Tekintve, hogy a munkahelyünkön szültél, mint a tűz terjedt el a hír és téged igen hamar kiutáltak a munkatársaink az éles megjegyzéseikkel. Cirka egy év alatt más kórházba mentél dolgozni, mert amint visszajöttél szülés után, mindennap bullying "áldozata" lettél - megjegyzem, nem általam, mert én úgy tettem, mintha nem is léteznél.
A viszonyunk nem jó, de nem váltunk el, mert habár a gyerek nem az enyém, egyszerűen nem volt erőm végig menni ezen a procedúrán és elveszteni mindenem legalább egy negyedét...mert a sztereotípiáknak megfelelően a gyerek valódi apja nem hajlandó felvállalni a tetteit. A békét - és azt, hogy ne akarj engem megkeresni - úgy tartom meg közöttünk, hogy gyerektartást fizetek - még sem a fiad tehet arról, hogy az apja meg az anyja gerinctelen -, de egyébként csak akkor vagyok hajlandó beszélni veled, ha valami halaszthatatlan ügy van. Akkor is telefonon. Két percig. Miután kétszer nem vettem fel. És küldtél egy sms-t, hogy miért hívsz.
A fiú veled él New York akármely részén egy kisebb lakásban. Lehet dadája, hiszen hiába fizetem a gyerektartást, annyit azért nem küldök, hogy neked ne kelljen dolgozni mellette - ennyire nincs vajból a szívem és még csak nem is köthetsz belém érte, mert az ügyvédem kifejezetten megfenyegetett, hogy egy bíróságon még csak apasági tesztet sem kellene végezni ahhoz, hogy a bíró a javamra döntsön és egy petákot se kapj.
Ez egyébként egy 8 éves történet, szóval azt hiszem, lassan ideje lesz aláírni a papírokat a válásról így is úgy is.

Rád bízom, hogy a fiad miért fogant mástól: egyszeri fellángolás volt és bánsz mindent, vagy rendszeresen csaltál vele és igazából meg sem érint a fájdalmam, vagy akár erőszak áldozata voltál, csak nem merted bevallani, az abortuszt viszont nem akartad vallásos, vagy egyéb döntés miatt. Mindenképp abban az időszakban fogant, amikor mi is próbálkoztunk, szóval valószínűleg nem is gondoltál arra, hogy a másik férfi folyékony gyereke lesz a befutó az enyém helyett. A PB-hez nem ragaszkodom, bármilyen hasonló korú, jól szituált hölggyel beérem.
Ha érdekel a karakter, akkor dobj meg egy pm-el.

   
livin' in new york

   
mind álarcot viselünk
Dr. Alexander Mcgrover
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Some people are not belong together Tumblr_inline_ochpi1SvX41sh6kg8_250
Some people are not belong together Tumblr_inline_ochpvfS9LR1sh6kg8_250
★ kor ★ :
52
★ családi állapot ★ :
Házas
★ lakhely ★ :
NY, Manhattan
★ :
Some people are not belong together Tumblr_inline_psnaqdf6Vu1rjxgbh_1280
★ foglalkozás ★ :
Belgyógyász, radiológus
★ play by ★ :
Dave Annable
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
Some people are not belong together Tumblr_inline_ochpde9e1r1sh6kg8_250
 
Some people are not belong together
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lynn & Silas ~ Some people have lives; some people have music.
» Diane & Cassidy | people help the people
» where we belong •• Timothy & Saffron
» people.
» party people

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: