New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 15:49-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:49-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 15:48-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 15:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:44-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 15:23-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 14:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 14:10-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 14:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Abigail Roux
TémanyitásAbigail Roux
Abigail Roux EmptyPént. Márc. 10 2023, 12:20
Abigail Roux
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Abigail Nadia Roux
Becenév
Abi, Nadi,
Születési hely
Szentpétervár, Oroszország
Születési idõ
2000.07.13
Kor
23 nemsokára
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
New York University Tisch’s School of the Arts , balett
Foglalkozás
tanul és balett oktató kisskolásoknak, Brooklyn Music School
Munkahely
kisiskolásoknak oktat balettet.
Hobbi
tánc, buli, Hádész cica kényeztetése, kerékpározás

Csoportom:
diákok

Jellem
Abigail orosz anya és afroamerikai apa leszármazottja. A szülei Szentpéterváron találkoztak az egyetemi éveik alatt. Ebből az okból kifolyólag Abi két nyelven is folyékonyan beszél, angolul és oroszul.  Illetve tanul franciául.  Életének első négy évét töltötte Oroszországban, majd az egész család Kansas cityben telepedett le.
Édesanyjához hasonlóan szenvedélye a tánc, legfőképpen a balett. Elkötelezett és keményen dolgozik a céljai megvalósításáért habár a balett rengeteg fájdalommal és lemondással jár, ő nem adja fel az álmait. A táncban nagyon precíz és fáradhatatlan, de a civil életébe visszacsöppenve kimondhatatlanul rendetlen és hanyag is. Nagyon bohém természete van. Nem igazán érdekli, hogy mások milyen véleménnyel vannak róla, ő mindig úgy él, ahogyan azt jónak látja. Kommunikatív, szereti a társaságot, de vannak napjai, amig csak a TV előtt ül és netflix sorozatokat néz. A sport legalább annyira fontos neki, mint a tánc, szereti fittnek érezni magát. Minden nap biciklivel megy az egyetemre és ritkán tömegközlekedik. Szereti a természetet. Édesanyjától örökölte az elhivatottságot, a lobbanékonyságot, az élet szeretetét. Apjától a komolyságot, a precizitást, a kitartást.
Testvére nincs, így eléggé magánakvaló, nem szereti megosztani senkivel a dolgait, nem ad kölcsön, nem osztozkodik hogyha nem muszáj. Igaz, amióta albérletben él ez sokat változott, de vannak dolgok, amikből nem enged. Legfőbb vágya, hogy egyszer Oroszországban játszhassa el a hattyúk tavának főszerepét.

Hibái:
- szétszórt
- hangos
- néha eléggé flegma
- káromkodik, mint egy kocsis
- füves cigit szív
- nem veti meg a kalandozást
- utál főzni
- néha horkkant, ha sokáig nevet

Pozitív tulajdonságai:
- céltudatos
- bohém
- kitartó
- vidám
- társaságkedvelő
- kedves
- őszinte
- gyengéd

Céljai:
- híres balett táncos lenni
- körbe utazni a világot
- megismerni Orosz felmenőit
- egy évig Afrikában élni
- úgy élni, hogy soha ne bánja meg

Félelmei:
- a mély víztől való rettegés
- viszolyog a pókoktól
- fél attól, hogy egy lábsérülés véget vet a karrierjének
- retteg a túlsúlytól
- fél a korai haláltól


Avataron:
Zendaya

Múlt
Hangosan üvölt az AC/DC miközben egy szál pólóban állok a konyhának nevezett helyiségben, hogy facsarjak magamnak egy kis narancslevet. Mivel sosem kávézom, az én napom általában gyümölcslével indul és abból is a frissen facsart az előnyösebb, ha a lehetőségeim engedik. Szombat reggel fél nyolc van, a többiek még valószínűleg az igazak álmát alusszák, de ez engem nem tart vissza attól, hogy az ismerős dallamokra táncoljak meg énekeljek miközben a gyümölcspréselő dolgozik. Halványan rémlik, hogy már említették a srácok, hogy jó lenne, ha csendesebben indítanám el a napom, de ezt nem ma fogom elkezdeni. Iszonyatosan fáradt vagyok. Az esti előadásom után még elmentünk szórakozni kicsit a többiekkel, aminek az lett a következménye, hogy hajnalban kerültem ágyba, a vodkától ehomályosodott elmével, csak a jó ég tudja, hogy hogyan értem haza épségben. Hádész, a nagyméretű fekete cicám még kényelmesen pihen a matracomon, néha ő sem tudja tartani velem a lépést. A következő szám hallatán még egy kicsit tekerek a hangerőn, csak, hogy én is teli torokból tudjam üvölteni az ismerős sorokat. Az időközben elkészült gyümölcs levét pohárba töltöm. Legalábbis megpróbálom, de táncikálás közben egy jó nagy korty kilöttyen a pultra. Megvonom a vállam. majd később letörlöm. Túlságosan korán van még ahhoz, hogy ronggyal a kezemben törölgessem a pultot, egyébként sincs ébren senki akit zavarhatna.
Belekortyolok az italba, miközben a tűzlépcsők felé igyekszem. Itt szoktam cigizni és néha igazán jól elbeszélgetek az alattunk lakó sráccal. A hideg levegő arra késztet, hogy gyorsan elszívjam a cigimet. A hátamra felvettem egy dzsekit, de a lábam csupasz és hiába van már március, a reggeli levegő még hűvös. Amikor beköltöztem ebbe a lakásba gyűlöltem a kilátást. Mindenhol épületek, füst, gőz, autók, a szemetek sok helyen kidoválva, mostanra viszont már hozzászoktam. Megtaláltam benne a szépséget. Az oviba igyekvő kisgyerekek, a vidáman szaladó kutyák, az árut szálító férfi látványában. A frissen sült kifli illatában.
Miután elszívom az utolsó cigimet is, gondosan behúzom magam után az ajtót, majd visszaigyekszem a konyhába, hogy a magam után hagyott rumlit feltakarítsam és lehalkítsam a még mindig üvöltő zenét. Mostmár viszont nem vagyok egyedül. Széles mosoly kúszik a számra.
- Jó reggelt pukkancs! üdvözlöm a lakótársam, aki láthatóan nem túl vidám. Ledobom a dzsekimet a sarokba. - Kérsz egy kis gyümölcslevet? tartom felé a poharam, amiben még van egy kis narancssárga lé.
- Fú, annyira hideg van odakint, hogy belém fagyott a szar. mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga befészkelem magam az ölébe. - Ah, ölelj már át, hát megfagytam mert felöltözni még mindig nem opció. Amennyire csak ebben a pozicióban lehet hozzábújok.
- Felébresztett a zene? csodálom, hogy még nem lett leüvöltve a fejem. Mindig is korán kelő típus voltam, még a lustaságom sem akkora mértékű, hogy képes legyek délig az ágyban fetrengeni. Egy jó nap elengedhetetlen része a zene, a cigi meg a gyümölcslé. Az sem mellékes, ha van társaságom is mellé.
- Mondd csak Pukkancs, elvitte Hádész a nyelved? Jó, nem egy szószátyár az rendben van, de azért valami választ odaböföghetne már nekem. - Naaaa..... bújok hozzá közelebb, orrommal játékosan megdöfködöm az állát. - Ne legyél már ilyen kis mufurc...
mondták már, hogy néha túlságosan közvetlen vagyok és erre nem mindnekinek van kapacitása, nem mindenki kíváncsi rá, de hát...ez vagyok én. Egy kis bohókás, szeretetéhes koránkelő, aki akarata ellenére is képes mások agyára menni.


livin' in new york

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Abigail Roux
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Abigail Roux Tumblr_inline_npztjpdPan1sccn28_500


Abigail Roux 0489b48d5d7674444f9aaa9c1a6e68e6
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Abigail Roux NliTwkF
Thinking of You keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Abigail Roux UF8a1uZ
★ foglalkozás ★ :
balett táncos, oktató
★ play by ★ :
Zendaya
★ hozzászólások száma ★ :
94
★ :
Abigail Roux B539120ec4c6a823006588035019740e
TémanyitásRe: Abigail Roux
Abigail Roux EmptyPént. Márc. 10 2023, 21:36
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Abigail!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Talán nem fogod elhinni, de amikor megláttam a születési helyedet sejtettem - és egyben reménykedtem is -, hogy közöd van a baletthez. Szerintem nem vagyok egyedül azzal, ha azt mondom, hogy minden kislány életében van egy pont, amikor a balett táncosokat a hercegnőkkel azonosítják. Talán mert a Barbie mesék ezt hozzák ki belőlünk. Mindenesetre egy biztos, hogy Te egy igazi hercegnő vagy, aki a saját világában éli az életét és mondhatjuk, hogy minden az ő - vagyis a Te - akarata szerint görbül. Lehet, hogy egy kissé még hideg reggelen léptél ki a tűzlépcsőre, hogy élvezd a reggeli pillanatokat, de minden amit nehezen kedveltél meg végül olyan egyveleget alkotott, ami nem csak a Te arcodra csalt mosolyt, hanem az enyémre is, mint olvasóéra. Talán másoknak kell egy - vagy egy liter - kávé ahhoz, hogy reggelente akár csak egy pillanatig is el tudják viselni az embertársaikat, de úgy gondolom, hogy ha veled az él az ember, akkor nem tud nem mosolyogni. A lakótársad is valószínűleg csak azért vesztette el a hangját, mert tényleg elvitte Hádész cica a nyelvét. Én biztos nem lennék ilyen jókedvű egy vodkázós éjszaka után, de annál inkább meghoztad a kedvemet ahhoz, hogy egyáltalán csapjak egy vodkázós bulit. Elvégre fiatalság bolondság, és az életet élni kell és Te nem félsz követni ezt az irányt.  Abigail Roux 1404455205
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Abigail Roux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Abigail Roux Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Abigail Roux Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Abigail Roux 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Abigail Roux 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Abigail Roux 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Abigail Roux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abigail Rogers
» Abigail & Clementine
» Abigail Turner - The Lady
» Pain and nothing bi*tch && Abigail & Hudson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: