New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

people.
Témanyitáspeople.
people. EmptyVas. Jún. 13 2021, 19:10


Ships
-------------------------------

Lover to lover

Archie || 24 || my first and last || Brian Kang
Sokat tudnánk agyalni azon, hogy mi lett volna, ha évekkel ezelőtt meghallgatsz engem. Lényegében két lehetőség állt volna előttünk: vagy hiszel nekem, vagy pedig nem. Ez pedig semmi garanciával nem szolgált a további kapcsolatunkra nézve, de én mégis haragszom rád, amiért esélyt sem adtál nekem.

- - - -

Fogalmam sincs, hogy mi okból bukkantál fel újra az életemben, ezzel magaddal hozva az összes közös élményünket. Lényegében minden egyes közös napunkat úgy élem meg, mint egyfajta fulladást; ha rád nézek, hirtelen kiszorul a tüdőmből a levegő. Hozzád akarok érni, de nincs bátorságom. Azt akarom neked mondani, hogy beszéljük meg a dolgokat, de a büszkeségem nem engedi. Újra akarok kezdeni mindent, teljesen tiszta lappal, de képtelen vagyok rá. Együtt élünk... Teljesen más körülmények között, mint ahogyan azt korábban elképzeltem. Bár lefőzöm reggel a két adag kávét, mégsem érzek melegséget a szívemben arra a gondolatra, hogy itt vagy. Leginkább ijedt és dühös vagyok, amiért nem volt lehetőségem kihátrálni ebből az egész helyzetből. Talán, ha annak idején nem akartam volna egy barátomnak segíteni, akkor Sydneyben tanulnánk mind a ketten egy zeneszakon... Talán ugyanúgy együtt élnénk, mint most, de nem próbálnánk meg úgy viselkedni, mintha tojáshéjakon lépkednénk. Talán nem kínlódnék minden alkalommal, amikor meglátlak, és te sem hoznál fel a lakásunkra nálam csinosabb lányokat, hogy ezzel még távolabb kerüljünk egymástól. Talán te már nem emlékszek annyira ezekre a dolgokra, de én még igen, és gúsba köt az, hogy bármennyire is szeretnélek, nem tudlak gyűlölni. Az egészben pedig az a legrosszabb, hogy soha nem csillapodtak irántad az érzéseim, de mégis úgy kell csinálnom, mintha mi ketten tudnánk barátkozni. Pedig képtelenek vagyunk rá.




Don't let me go back to darkness of blue
As long as I'm with you, I want nothin' more, nothin' more, nothin' more, 'cause it's good enough, good enough, good enough, going back and forth and reaching for, the place I know that seems so far, where you'll put your arms around my heart, and keep me warm all through the night
mind álarcot viselünk
Nikolina Kwak
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
people. HpYdaql
people. 2qDPLMZ
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
My childish self isn't here anymore
I may seem different from you, but I'm not that different, I grew up getting beat down, many were saying I was wrong, when I rise to my aspirations, responsibility always follows, reflecting on it every moment, go up
★ családi állapot ★ :
people. IwlW5qh
It’s because I loved you so much
Because I want to forget you but I can’t, that’s why I want to forget you, that’s how much harder it is, I want to hate you, but I can’t so I hate you even more, I know that what I’m saying right now is really stupid, that it doesn’t even make sense
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
people. XyblM2c
★ idézet ★ :
“Come home. Come home and shout at me. Come home and fight with me. Come home and break my heart, if you must. Just come home.”
- Cardan Greenbriar
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, eladó
★ play by ★ :
Jung Eunji
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
people. PhZM8iv
 
people.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lynn & Silas ~ Some people have lives; some people have music.
» Meanings of my life and other people
» Some people are not belong together
» party people
» we're broken people now | sky & cole

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Kapcsolatlisták-
Ugrás: