New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Kerem Yilmaz
TémanyitásKerem Yilmaz
Kerem Yilmaz EmptyHétf. Nov. 13 2023, 22:19
Kerem Yilmaz (csak ötlet)
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
İlhan Şen
Születési hely
New York
Kor
2-3 évvel idősebb, mint Damla / 32+
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
jegyben jár
Csoport
üzlet
Történetünk
Először 2011-ben találkoztunk az egyetemen, utána időről időre újra egymás mellé sodort minket az élet. Részletesebben a múltunk darabkáit megtalálod az előtörténetemben, hogy miken is mentünk keresztül az elmúlt évek alatt. Mivel elég sok évet ölel fel az ismeretségünk és elég hosszú lenne mindent leírni, így itt nem részletezném minden momentumát a kapcsolatunkat, viszont szívesen egyeztetem és ötletek arról, hogy a leírtakon kívül mik történtek velünk.

2017-ben úgy volt, hogy megnősülsz, de végül lemondtad az esküvőt. Az oka bármi lehet, rájöttél, hogy még mindig szeretsz, esetleg hűtlen volt hozzád a mennyasszonyod, vagy csak az együtt töltött nap után ráébredtél arra, hogy nem szereted a másik nőt és nem akarsz ilyen kapcsolatban élni. (rajtad áll, ezek csak ötletek). Akkoriban is eltűntem, mert mart a bűntudat, hogy miattam hűtlen voltál hozzá és később jöttem rá arra is, hogy a szívem alatt hordom a gyermekünket. (Atlas 2018-ban született meg, te pedig 2022-ben szereztél tudomást róla, ahogyan én arról, hogy nem vagy házas) Akkoriban helyettem Clarát, a húgomat találtad otthon, amikor utánam jöttél, aki véletlen elszólta magát, hogy az egyetemi éveink alatt elveszítettem a babánkat és ezért hagytalak el egykoron. (Mai napig nem igazán tudom, hogy te mit is érzel ezzel kapcsolatban, mert nem nagyon beszéltünk róla. Ezt szívesen kijátszanám majd a jelenben, hogy ki mit is érez.)

2017-2022: Távozásomat követően lehettek kalandjait, ez rajtad áll, viszont ami biztos, hogy nem született gyereked más nőtől és soha nem házasodtál meg. Nem volt komoly kapcsolatod ebben az időszakban.

„Azon estén, amikor meg akartad kérni a kezemet egy hívást kaptál a kórházból, mert elütött egy autó. Ott voltál a családommal, aggódva vártad a híreket, de semmi biztatót nem tudtak mondani. Mindennap bejártál hozzám, meséltél és még a gyűrűt is felhúztad az ujjamra, mintha még ennyi idősen is hittél volna a mesékben, hogy a szerelem ereje képes bármit legyőzni, de én nem tértem magamhoz. 2 hétig feküdtem kómában, amikor pedig végre megtörtént a csoda, akkor jött az újabb hidegzuhany, mert kiderült, hogy nem emlékszem az elmúlt évünkre, nem emlékszem az okos és imádnivaló gyerekünkre. Arra emlékszem, hogy elvesztettünk egy gyermeket és arra is, hogy miként esett ezek után darabjaira az, ami köztünk volt. Neked viszont feltett szándékod a múltunkat felidézni és mindent elkövetni azért, hogy visszakapjam az emlékeimet, ezáltal ti is engem.”  

A történetünk innen indulna, hogy miként is szeretnek ismét egymásba, miként nyeri vissza Damla az emlékeit és lesznek újra egy család. Biztosan sok múltban átélt pillanat elevenedne meg a jelenben, illetve a boldog pillanatokon túl végre lehetőséget kapnának arra, hogy a múltban szerzett sebeket is megbeszéljék. Örülnék annak, ha nem csak a boldogság kapna helyet az életükben és nem lenne minden egyből tökéletes, hanem felszínre kerülne minden szennyes és fájdalmas érzés.

PB: Örülnék, ha maradna, mert sok a közös gif és kép. A név  csak ötlet, változtatható, direkt nem írtam nevet az ET-be, hogy ne legyen gond belőle, viszont szeretném, ha török neve lenne a karakternek. Ha a pb nem szimpatikus, akkor egyeztessünk róla.
Türelmes játékos vagyok, így nem gond, ha esetleg lassabb játékos vagy, csak kérlek, ezt előre jelezd, így én se fogok amiatt aggódni, hogy esetleg eltűntél.
Szeretném kérni, hogy csak akkor vidd el a karaktert, ha nem tűnsz el két kör után vagy egyeztetés közben. Nem szeretném mindig újra hirdetni, és kérlek ne tűnj el szó nélkül, mert annál rosszabb nincs. Megértem, ha elmegy az ember kedve idővel, vagy közbejön az élet, de akkor azt jelezd, hogy tudjam és ne várjak hiába.  
Nagyon várunk!  Kerem Yilmaz 3874598021  Kerem Yilmaz 1159569709  Kerem Yilmaz 2624752903

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kerem Yilmaz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kerem Yilmaz
» na de Tanár úr kérem...
» Damla & Kerem
» Alexander & Noel ~ Tanár Úr kérem...
» Christopher & Rebeca | Kérem az étlapot!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: