New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

na de Tanár úr kérem...
Témanyitásna de Tanár úr kérem...
na de Tanár úr kérem... EmptyVas. Jan. 14 2018, 02:35

becses neved


Teljes név: amit csak szeretnél
Play by: James Franco, Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, vagy bárki, akit szeretsz és 40-45 körül mozog
Születési hely:szabadon választható
Kor: 40-45
Lakhely: Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: elvált/házas/tetudod
Csoport: Kutatás és oktatás (tekintve, hogy egyetemi tanár)
A New York University egyik méltán híres professzora vagy - ha nem a pofidról, akkor a szakértelmedről pusmog mindenki -, és az Institute of Fine Arts kar igazgatója már hosszú évek óta. És felreppentek a hírek: talán esélyes vagy az egész NYU dékáni posztjára?
Aztán jöttem én, berobbantam, mint egy mandarin, és végtelenül idegesítettelek az örökös lelkesedésemmel, és azzal, hogy hozzám hasonló tehetséget már évek óta nem láttál (khm, ezt nem én mondom, ezt te mondod, csak semmi egoizmus).
A negyedik félévemet kezdem, és az az igazság, hogy az előző három leforgása alatt meglehetősen megkedveltél. Persze kizárólag, mint diákodat... Ugye?
Eleinte csak az óráidon bonyolódtunk apróbb vitatkozásokba némely témát illetőleg, vagy döbbentünk rá, hogy mennyire tisztán egyetértünk bizonyos dolgokban. Aztán a folyosón is beszéltünk erről-arról, én elmondtam, hogy csak biosampont használok, te pedig, hogy ez annyira azért nem érdekelt. És már a lakásomban járkálsz? Hogy kerülsz ide? Csak megmutatom a rajzaimat, meg egy-két képet, amit nem a suliba, csak úgy itthonra festettem... És elbeszélgetünk erről, arról, amarról...
A vizsgák után tökéletes vezetőként jó szokásod minden sikeres vizsgát tett diákodat, és a karon tanító tanárokat meginvitálni egy vacsorára valamelyik étterembe, és valahogy úgy keveredtünk, hogy egymással szemben ültünk a hosszú asztalnál, és egész este élvezhettük egymás társaságát.
Ne mutogass ujjal, én nem csináltam semmit sem.
Én miért is flörtöltem volna, miért is néztem volna az illendőnél pár másodperccel hosszabb ideig a szemeidbe, és miért is nevettem volna azokon a poénjaidon is, melyeket nem is tartottam viccesnek (nagyon szívesen). Nekem barátom van, vagyis valami barátfélém, van kivel találkozgatnom, meg köztünk különben sem lehetne semmi, úgyhogy én egész biztosan nem akartalak magamba bolondítani, vagy hogy mondják azt szakszavakkal.
Mosom kezeimet, ez a te hibád volt...
És mégis, amikor elbúcsúztam a társaságtól, és elsomfordáltam a ruhatárhoz, te utánam jöttél, és azt mondtad, hogy "Megőrjítesz.", mintha feltett szándékomban állt volna, aztán megcsókoltál, titokban, elrejtve a kabátok mögött.

És eljöttem.
Azóta nemigazán beszéltünk, de azt hiszem, nem nagyon akaródzik megbeszélődni a dolog, csak úgy magától. Lehet kéne valamit kezdeni ezzel, nem gondolod? Értem én, hogy a csók csak egy csók, de azért eléggé para... Főleg, hogy te mindent tudsz rólam, én meg semmit sem rólad. Van-e feleséged, esetleg gyereked... én lazán lehetnék. Mármint a gyereked, úgy értem, lazán lehetnék a lányod, mondjuk.

// No stressz, nem akarom nagyon csapni a nyálat, valójában egészen könnyed hangvételű játékokra gondoltam. na de Tanár úr kérem... 4146035580 Remélem hamar jössz, ha bármi van kérdezz, és a pb-csere jár a csomaghoz, csak azért kérdezz meg róla. Családi élet, személyiség, név, pb, mindent kényed-kedved szerint, és még a sztorihoz is fűzhetünk hozzá, és vehetünk belőle el, olyan rugalmas vagyok, mint a... rugó. Csók <3 Várlak. na de Tanár úr kérem... 4146035580




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
na de Tanár úr kérem...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A legborzalmasabb tanár
» Kerem Yilmaz
» Andrew a matematika tanár
» Egy áldozat(om)ul esett tanár, hupsz
» Grant tanár úr

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: