New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 1 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 11:43 pm-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 10:37 pm-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 10:02 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:51 pm-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 9:40 pm-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 9:09 pm-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 8:32 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 7:26 pm-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 7:00 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

In the End // Cale, Rowan, and others.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásIn the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptySzomb. Szept. 23, 2023 10:59 am



In The End


The Big Trouble






*CIA Headquarters - New York*

Nem tudom meddig lehettem kába és sérült, de azt tudtam, hogy nem egy börtönkórházban vagyok, hanem egy sokkal komolyabb épületben, sokkal komolyabb felszerelésekkel körülvéve. Elsőnek a gépeket, eszközöket szemrevételeztem, majd az ajtón belépő orvosokat és fekete öltönyös alakokat.
- Hogy érzi magát, Mr. RedWood? - kérdezte az öltönyös férfi, miközben az orvosok az állapotomat vizsgálták. Úgy vélték rohamosan javul az állapotom, pedig igen csak komoly, szinte halálos sérüléseket szereztem.
- Voltam már jobban is. Kik maguk? - kérdeztem vissza.
- Maga igazán különleges ember, Nicholas. Vétek lett volna, ha közönséges börtönbe kerül. Mondja... tudja maga mi az ön múltja?
- Mire céloz?
- A nevem Josh Wheaton. A CIA azon részéhez tartozom, akiknek a feladata olyan személyeket felkutatni, akiknek a kormány komoly hasznát veheti. Mi tudunk mindenkiről mindent, ahogy önről is. Ismeri maga a múltját?
- Nem... azt hiszem nem.
- De maga egy Kian nevű férfival szövetkezett. Hadd meséljem el önnek a történetét, Mr. RedWood és higgyen nekem, másként fogja látni a világot. Kian nem az az ember, akinek mondja magát. És ön sem az, akinek hiszi, illetve hiszik.
A férfi hosszas mesedélutánba kezdett, amiket pedig mondott kezdetben nem akartam elhinni, de aztán egyre inkább úgy éreztem, neki van igaza. Még bizonyítékokat is tudott felmutatni.
- Szóval önök meg tudnak gyógyítani? És mit kell érte tennem?
- Ölje meg Kiant és Rowant, mi pedig az ön rendelkezésére bocsátjuk a technológiánkat. Szakembereink vissza fogják tudni csinálni a maga rendellenességeit, de ahhoz önnek is tennie kell.

***

Mikor teljesen felépültem, a CIA emberei feladtak rám egy fekete egyenruhaszerűséget, mely nyaktól, karokon át lefelé a lábfejemig golyó és késálló volt, aztán jött az utolsó simítás. Egy kesztyűszerűség, mely borotvaéles ollókkal volt felszerelve, melyeket az ujjaim és a karom mozgásával tudtam irányítani.
- Ezek az ollók olyan élesek, hogy még a csontot és a fát is átvágják. Az ujjaira kötött érzékelők irányítják. Ahogy mozgatja az ujjait és a karját, az ollók reagálnak. Csináljon valamit.
Figyeltem a férfit, majd olyan mozdulatokat tettem, mintha karmolni akarnék és szorítani, erre az ollók vad, erős, gyors csattogásba kezdtek.
Elégedetten felnevettem.
- Ez már igen! - mosolyodtam el, majd a szék támlája felé nyúltam és odakaptam. Az olló csattant és elvágta a széktámla egyik rúdját. - Nagyszerű! - nevettem elégedetten.
- Kis gyakorlás és tökéletesen fogja tudni kezelni őket!
- Megtalálom őket és levágom a fejüket!
- Rowant a legegyszerűbb a cirkuszban keresni, viszont Kiant nem tudjuk pontosan hol találhatja meg.
- És az az orvos?
- Dr. Webster? - kérdezte, bár tudta jól, hogy Webster már halott, de rám hagyta és belement a játékba. - Nemsokára visszatér Londonból.
- Ezt jó tudni. Őt is meg fogom látogatni.
Kifelé menet két oldalt végig húztam az ollókat a falakon, majd távoztam az épületből.
- Cale Braxton visszatért! És veszélyesebb, mint valaha! HÁHÁHÁ! - nevettem el magam.
A legcélszerűbb az volt, ha valóban a cirkuszában látogatom meg, szóval első utam oda vezetett. Talán Kian is ott lesz.
Odamentem egy taxihoz, majd beültem mellé az anyós ülésre és felé mutattam az ollóval.
- Indulunk. Vagy csúnya vége lesz.
A taxis elsápadva nézett felém és bólintott.
- Ahová csak szeretné!
- Mondom az utat, maga csak vezessen.
Hamarosan el is értük a cirkuszt. Ott elvágtam a sofőr torkát az ollóval, majd kiszálltam és szemügyre vettem a cirkuszt minden veszélyforrásra ügyelve, nehogy meglepjenek.


Cale Braxton

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyVas. Szept. 24, 2023 4:49 pm
To Nicky boy
Cirque du Freak

The dead man walking
Bár már tovább kellett volna állnunk egy ideje, akadt némi problémánk utazó társainkkal. Ji-Woon Hak jóval előbb érkezett meg, mint gondoltam, így bár nagyon nagyon örültem jelenlétének, felkészületlenül ért, aminek következtében a kis huncut meglógott tőlünk. S mi több a maga módján még borsot is akart törni az orrom alá. Na már most, ha kinyírja az ellenségeim az engem annyira nem hat meg, de azért kelletlen volt vissza hallani, hogy hagyta őket meglógni, ráadásul önző módon még csak vissza sem tolta képét. Könnyebb volna befogni egy kihalt gyár területén, mint berontani a rendőrségre és kihozni onnan, de most bizony ezt is meg kell oldanunk, mielőtt vissza vinnék hazájába. De még a mi kis csillagunknál is akadt nagyobb gondunk. Néhány nappal ezelőtt ugyanis, a mi zseniális tudósunk újabb szeren kísérletezett, aminek élesben való használata elképesztő sikert arathatott volna, ha, nem történt volna egy kis baleset. És itt most össze tehetem kesztyűs, kis kezecskéim, hogy Avery a közelben sem volt. A szer ugyanis okozott egy kisebb robbantást, amiben ugyan maga a cirkusz nem roskadt vele, még csak ki sem gyulladt, csupán az elektronikai kütyüket rongálta meg kicsit, de a dolgozók és fellépők egy részével már nem volt ilyen kíméletes. Nem, nem ölte meg őket. A szer ugyanis nem ölésre készült. De lényegében élőholttá tette őket. Talán egy kicsivel intelligensebbé, mint a zombik. Először azt gondoltuk nem baj, nincs para, a szemük ugyan befordult a koponyájukba és beszéd híján csak hörögnek és csoszognak, mint nagy papi a házban, de veszélytelenek. Aztán eltelt egy nap, és ezek a valamik szükségét érezték furcsa igényeiknek kielégítéseit. Az első ilyen incidens konkrétan egy gyakorlat közben történt, mikor a kedves, medencét töltő, de most már csak bambán álló alkalmazottam, kalapáccsal agyon verte a szorgosabb társát. Aztán evett is belőle, de ez már csak részlet kérdés. Ki is tört a balhé, és röpke 10 perc alatt elszabadult a pokol. A védtelenek azt gondolom világgá futottak, az őrültebbek pedig zombi apokalipszises papás-mamást kezdtek játszani, és így vált a Rémségek cirkusza még kísértetiesebbé.
Már késő este volt, mikor Nicky fiú megjelent nálunk. Ráadásul ősz, így a köd és a nyirkos idő adott volt, ahogy a pislákoló fények és a fémszerkezetű játékok nyikorgása is, mikor a szél kicsit megmozgatta őket. Ha nem épp egy kódorgó billentette meg véletlenül. Nem sok zombink volt már tán, de a terület olyan kihaltnak tűnt, mintha ezer éve nem volna benne élet. Ezek a futásban is jó, de jobbára csiszi-csoszi szottyadékok akaratlan is elvegyültek a horror cirkusz berkeiben, így nehéz volt kiszúrni őket, ha az ember nem volt elég szemfüles. Mert, hogy volt amelyik csak úgy állt és várt, és az ember az élő szobrokat nehezen veszi észre mondjuk a bódék mögött. Aztán mikor meg elfordítod a fejed, tarkón vág egy fejsze. Nekem bejött a hangulat, csak az üzletnek nem. A kannibál bohócunknak is sikerült elszabadulni, jobbára elbújva majszolt épp, akit talált. A balta dobáló hölgyeményünk is vadász üzemmódban volt, de belőle max tényleg annyit lehetett látni, hogy repül feléd egy fejsze. Ami a szirénünket illeti, míg víz van a medencébe - legyen az bármilyen mocskos és hullákkal teli - ő azt nem hagyja el, ellenben a rajta lévő alga takaró, a hullák és a rongyok, remekül elrejti őt a víz alatt. És, hogy velem mi van. Pisztollyal a kezemben csámborogtam, persze óvatosan, mint egy rossz útra tért cowboy, csak cirkuszi ruhában. Jeleztem ugyan korábban egy-két cimborámnak, hogy nálunk éppen zombi válság van, így nagyon ne jöjjenek popcornozni, de ha kedvük szottyan, esetleg kifüstölhetik a maradékot, nos ezekre visszajelzést még nem kaptam, de bíztam benne, hogy egyedül is megoldom. Nem volt nehéz kiszúrni sátrak közt ólálkodva a belépő Nicky fiút, és bár megakartam lepni, most komolyan meglepett a humorérzékével. Jóval távolabb voltam tőle, de amikor megláttam, hogy néz ki, felröhögtem.
- Jaj úgy megnézném, hogy eszel levest! - kacagtam a térdem csapkodva, aztán felegyenesedtem és rávigyorogtam. - És még nekem vannak komoly lelki problémáim... ez a bőrszerkó minimum 30 év szexuális bántalmazásra utal cimbi... - nevettem el magam újfent, de azért nem voltam olyan kis kuka, hogy ne figyeltem volna, ha közelítene. Gőzöm sincs milyen ruha ez, de azt igen, hogy a feje szabad célpont. Nem aggódtam, de legalább igazságosan lezárjuk ma a dolgot. Igaz, ami rajta van az csak is magának köszönhető hátrány.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
In the End // Cale, Rowan, and others. Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
In the End // Cale, Rowan, and others. LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
In the End // Cale, Rowan, and others. Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA

In the End // Cale, Rowan, and others. 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyVas. Szept. 24, 2023 8:57 pm



In The End


The Big Trouble






Meghallván Rowant felé fordultam ollóimmal, majd rávicsorogtam.
- Á, hát itt vagy! És hol van a kistestvéred, öregem? - kérdeztem és tettem felé néhány mozdulatot, de nem elkapkodva semmit. Tudtam jól, hogy veszélyes ellenfél, nem kockáztathattam meg, hogy én húzzam a rövidebbet.
Felemeltem ollóim magam elé, Ő elé.
- Látod ezeket, Rowan cimbi? Ezekkel foglak feldarabolni. - Az egyik fa dekoráció felé nyúltam velük, majd az öt ollóval öt helyen vágtam szét a fát egy-egy erős csattanással.
Egyik ollómmal felé mutattam, mintha a mutatóujjam lenne.
- Meg kell halnod! Neked is, a testvérednek is és annak a gorillának is. A ti véretek fogja elhozni számomra a megváltást. Ti meghaltok, engem pedig meggyógyítanak! De nézd ezeket? - pillantottam az ollóimra. - Csodálatos fegyverek, nem? Egyedül a fém, amit nem tudok velük elvágni - vigyorogtam. - Ez a ruha pedig golyóálló, pengeálló. Lássuk képes vagy-e elbánni velem! Itt a visszavágó ideje!
Cikkcakkban futva indultam meg felé, fejem néha el is kaptam, vagy ollós kezeim az arcom elé emeltem, hol pedig felé csattintottam ollóimmal, vagy tettem szúró mozdulatokat. Igyekeztem mindig olyan szögbe kerülni, hogy ne tudjon fejbe lőni, mert jelenleg az volt az egyetlen gyengém.
Próbálkoztam ollóimmal a fegyverére fogni, vagy levágni pisztolyt tartó kezét.
- Remélem te sem hitted, hogy nem látjuk egymást újra! De ne izgulj, ezennel nem állok sem a te oldaladon, sem Kian oldalán. Most a magam érdekeit nézem!
Milyen frizurát szeretnél? Én leszek a borbélyod, te nevetséges kis tinibohóc!



Cale Braxton

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyKedd Szept. 26, 2023 4:01 pm
To Nicky boy
Cirque du Freak

The dead man walking
Komolyan azt hitted, hogy őt is itt találod? Édesem, te itt nagyon el vagy tévedve...! - kacarásztam, mert nem tudtam eldönteni, hogy mi a viccesebb, a kinézete vagy, amiket itt összehord. Minden egyes mondata röhögésre késztetett.
- Feldarabolni??? Még egy pohár vizet sem tudnál meginni vele! - hahotáztam hangosan, a végén még a röhögésbe fulladok bele.
- Az elsővel nem, de a többivel egyetértek... Bár gőzöm sincs kire gondolsz Gorilla alatt, de tőleem... - vonok vállat széles vigyorral képemen. - Aztán ki gyógyít meg? A villamosszék? Nem bánom én, ha mások is hülyére vesznek téged, de legalább akkor erőltesd meg magad kicsit, mikor az én ellenfelem akarsz lenni. - lépked oldalra pár óvatos lépést, mert azért láthatóan közelharcban ő is lehet még minimum amatőr szinten. Csak megindult, én meg persze nyűgösen sóhajtottam egyet. Ősz van, minden csupa sár, és most akar itt hadonászni velük. Elcsúszik és már meg is halt. Szemeim forgatva vártam egy kicsit, majd mikor kellően közel került, egyszerűen odébb ugrottam.
- Jaj ilyet már láttam! Bikaviadalokon! Tudod, hogy mit csinálnak végül a bikával? - nevettem ujjamon forgatva a pisztolyt. Borzasztóan gonosz vagyok, tudom, de baromira kíváncsivá tett, hogyan old meg bizonyos dolgokat ezekkel a hosszú műkörmökkel. Szóval gondoltam játszom vele még. De megjegyzésére csak azért nem csaptam össze tenyereim, mert nálam volt a pisztoly. Ellenben oltári viccesnek találtam mondadóját. Nem azért, mert végre felnyílt a szeme, hanem, mert legutóbb éppenséggel az ellenkezőjét állította, míg én erről próbáltam meggyőzni.
- Hűség és elhivatottság. Emlékszel? Éppenséggel egyikben sem tűntél ki. Még egy hónapja sincs, hogy elszegődtél mellette, már is ellene fordultál. Tök mindegy milyen okból kifolyólag. Látod, látod, ezért nem jók ezek az ezer éves fekete-fehér filmek. Semmit sem tanulni belőlük, amit ez a mostani világ ígérhet. - somolygom a bolondnak. Most úgy gondolja magáért harcol, de még is csak valakinek. Aki aztán átveri, ő meg megint csattoghat majd nekem, ahelyett, hogy térdre borulna előttem és kimondaná, hogy igazad van Rowan, jól mondtad. Az élet tapasztalat. Vele ellentétben, én kijártam azért a napra... Fejem csóválom szerencsétlenkedésein.
- Tekintve a te frizurád, isten ments, hogy rád bízzam akár a pónik megnyírását... - sóhajtom lesajnálóan, miközben, ha még mindig ugrabugrál, el futkározok én a sátrak közt, mondjuk nem céltalanul, de higgye csak azt, hogy előle menekülök. Gyere csak, cicc!
- Tudod, nem mintha nem volna mókás, és nem akarnálak holtan látni, mert hát elég idegesítő vagy, de sok fejfájástól meg kímélnél, ha elintéznéd Kiant. - állapítom meg, miközben haladunk a jelenleg emberektől mentes, fő sátor felé.
- Egyezzünk meg abban, hogyha vesztesz ellenem, vagy végül belátod, hogy esélyed sincs a világ legcukibb porondmestere ellen, kiröhöglek, de cserébe... elárulom neked merre bújkál az öcsém. Csak, hogy legyen valami hasznod is, és én is kapjak valamit... - kuncogtam, miközben elértem a fő sátor bejáratát. - Na gyere! Ne maradj le! - futottam be vigyorogva. Egy hatalmas, mély és elég koszos medence volt a benti helyiség közepén. Fölötte kötelek és mindenféle lógó dolog, amiket az akrobaták és selyem táncosok szoktak használni. A víz most békés volt, de nem lehetett tudni, hogy a szirénünk nem e költözött e át a nagyobb helyére idő közben. Ráadásul az ott bent kuksoló zombik is fel keltek a hangokra és irányomban, illetve Nicky irányába is elindultak.
- Tudod azért... érdekelne, hogyha már nem nyalod Kian hátsóját, miféle vagy kiféle szándékából jöttél meglátogatni? Nem is ismersz, én sem ismerlek. Lényegében az egyetlen kapocs, az ikertestvérem volt...

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
In the End // Cale, Rowan, and others. Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
In the End // Cale, Rowan, and others. LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
In the End // Cale, Rowan, and others. Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA

In the End // Cale, Rowan, and others. 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyKedd Szept. 26, 2023 8:08 pm



In The End


The Big Trouble






- Elég, ha a levágott fejedből csordogáló vért be tudom nyakalni - nevettem.
Elég fenkölt, önfényező dumája volt, de lepergett rólam. Nem tudtak érdekelni a szövegei, túl nagyra tartotta magát, de nem hittem, hogy annyira nagy valaki lenne.
Nekirontottam, de azért ő is jó passzban volt és fürge volt, ami idegesített, mert ahhoz voltam szokva, hogy könnyen, gyorsan ölök, nem pedig szöcskékre vadászok.
- Maradj már egy helyben, had vágjam le a fejed - morogtam nyűgösen.
Nem törődtem korholásával, hadoválásával, igyekeztem legalább sebeket ejteni rajta, tartsa magát bármilyen nagyra is, nekem kell nyernem. Egyszer már majdnem sikerült, még ha csellel is, de egyszer már elkaptam.
- El is fogom intézni Kiant! Ő tette ezt velem! Már mindent tudok! Tudom ki ő, tudom ki vagy te és már azt is tudom ki vagyok én!
Követtem őt a fő sátorba, ajánlatán viszont elgondolkodtam. Még lehet belőle valami, főleg, ha visszaélek vele. Ő kiröhög, elárulja hol van Kian. Megölöm őt, aztán megölöm Shanet, majd megölöm őt is, mikor már mindenkit letudtam.
A közeledő zombik egyikét feltűztem az ollómra, majd félre hajítottam egy másikra, ha pedig voltak még, akkor velük is elbántam. Ezek az ollók könnyen vágták a húsuk, csontjuk, csak a mocsok zavart kicsit, amit hagytak.
Rowan felé fordultam, de távol a medencétől, mert még a végén belelök és ki tudja mi vár benne rám.
- Ooo, hogyne ismernénk egymást. De megértem, ha már nem emlékszel rám. Nem most történt, már több hónapja, de gondolom még vissza tudsz emlékezni, ha nagyon akarsz. Amikor a testvéred elhurcolt minket. Engem, téged, a róka cimboránkat.
Elvitt egy kórházba, ahol kezelésbe vett engem. Annyira megsült az agyam, akkor mindent elfelejtettem és össze voltam zavarodba. Azt hitte megölt, kidobott egy hullazsákba, majd egy kórházba mentem, ahol balesetem volt.
Összevagdalt az üveg, megcsapott az áram és mindenféle vegyszer, gyógyszer, szerves mintha hullott a nyakamba. Azt hittem megfogok halni.
Mikor magamhoz tértem, már nem emlékeztetett a látvány egykori önmagamra, bár igaz, akkor a nevem sem tudtam.
Csak kósza emlékképek és gondolatok maradtak a múltamból, amíg ők rám nem találtak.
Elmesélték a történetemet, azt, hogy ki is vagyok én is kik vagytok ti. És megvilágosodotam. A fekete ruhások! A CIA emberei.
Ők tudják a megoldást a helyzetemre és azt ígérték, ha megöllek benneteket, akkor ők meggyógyítanak. Valamit, valamiért. Csupán csak meg kell halnotok és visszakapom a régi énemet. Nekem megéri.
De tudod mit. Legyen. Nevess egy jót és áruld el hol van a testvéred. Elvégre ő sokkal inkább szúrja a szemem mint te. Ha ő nincs, most nem így néznék ki és most nem is kéne harcolnunk.



Cale Braxton

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptySzer. Szept. 27, 2023 2:18 pm
To Nicky boy
Cirque du Freak

The dead man walking
Ez egy ritka béna válasz volt. Túl sok vámpíros mesét nézel, öregem! - nevettem fel, ügyelve rá, hogy ne hamarkodjuk el azt a csatát. Szeretek játszani, alkudni. A harc az utolsó dolog, amihez folyamodnék. Nem azért, mert gyenge volnék, de úgy érzem többet érek én annál, hogy egyből kinyírjam magam. Végtére is, eddig mindig kidumáltam magam.
- Jaj de hisztis valaki! Azt hitted majd egy helyben várlak? Édesem, te nagyon el vagy tévedve... - kuncogtam szökdécselés közben. Előadás már nem volt pár napja, mivel, hogy tovább terveztünk menni, csak ugye a gondok. Viszont így tele voltam energiával. Ezt régebben, ifjabb koromban mozgással tudtam csak levezetni, Travisnél is inkább kondival. Szóval ez most is így lesz.
- Eddig nem tudtad? Úgy fogadtál hűséget, úgy váltál talpnyalóvá, hogy nem tudtad ki vagy te vagy ki ő? Ez... a legidiótább dolog, amit valaha hallottam. Pedig sok őrülttel veszem magam körbe. - kacagtam jóízűen, tartva tőle a távolságot, és óvatosan haladva a fő sátor felé. Kíváncsi voltam a mesére, hogy mit adtak be neki, hogy mivel hitegették, de engem nem győzött meg. A sztorija ugyan hajazott egy régi bolond ismerősre, de egy emlékek nélküli idiótának bármit és bárki szerepét el lehet adni. Ő pedig elég hiszékenynek tűnik, hiszen egyik gödörből a másikba esik.
- A CIA! - nevettem fel hangosan. - Minden világos, cimbora! Hát miért nem ezzel kezdted?? Szóval lássuk csak, hogy is szól a dolog... Elárulták neked, hogy egy évek óta körözött, kivégzendő sorozatgyilkos vagy, de felbéreltek más gyilkosok és nem gyilkosok megölésére annak jegyében, hogy aztán még segítenek is rajtad később... Nem tudom, csak én érzem ezt elég egyszarvú mesének? - vigyorgom. - De azt azért tudod, hogy a télapó nem utazik szánon a levegőben, ugye? Gondolom alá is írtátok a szerződést, ami által aztán biztosan betartják a szavukat, vagy össze kulcsoltátok a kisujjatok? Ja, hopp, bocs... azt biztos nem. Bár azért ez valahol tökre megtisztelő, hogy a nagy hatalmak egy ilyen kis mezei porondmesterre bérgyilkosokat küldenek. Igaz, nem saját maguk, de így még is csak könnyebb aztán egy ámokfutóra kenni a dolgokat, mint te, akit úgy is utál mindenki, akinek az egész világ a halálát akarja, egy embert kivéve... oké... legyen kettő. - forgatom szemeim, mert tény, hogy Gyda is kedvelte.
- Kian? Oh, hát ő nem csak a te szemed szúrta... - vigyorogtam. - De azért ne rohanjunk ennyire előre, Caleee... - szélesedett vigyorom, miközben eltettem pisztolyom és a medence szélén sétálva, távol tőle, csípőre tettem a kezem. - Ami azt illeti... nem mondtak el mindent a barátaid neked, bár lehet már nem is számít... - vonok vállat, ki kerülvén a medence széli kis pocsolyákat nehogy belecsússzak a vízbe. - Nem voltunk mi mindig rosszban, sőt! Jó kapcsolatot ápoltunk, míg agyadra nem ment a világ megváltás és ki nem derült, hogy téged visszahúz a szeretőd... párod... szerelmed... nem tudom, eléggé össze voltatok nőve a dokival, de ő még se támogatta igazán a terveid... Szóval jóban voltunk egy ideig mi hárman, te, én és Gyda. Őrülten jó banda voltunk, de Kian ránk támadt, te is megőrültél, Gyda pedig eltűnt. Szerintem máig azt hiszi, hogy elárultad, pedig bízott benned a végsőkig... - meséltem el neki, azt, amit a nagyfiúk miért is meséltek volna, hisz a végén még ellenük fordulna.
- Annyira begolyóztál, hogy azt hitted, Shane ellened fordult, és bár bevallom és mindvégig láttam mi folyik ott, engem is zavart a jelenléte, szóval jah... támogattalak benne, hogy nyírjuk ki. De hidd el... most se kedvelnéd... ő még mindig inkább maradna ennél a világnál. Még számomra is rejtély, hogy az ellentétes gondolkodásaitok mellett, és hogy milyen hangulatingadozó kapcsolatotok volt, miért akarta megkérni a kezed...? Ő se lehetett százas... - csóválom fejem. - Mindenesetre, mivel dolgom lett volna vele... pontosabban a lányával, azt is megtudtam épp hol van. Mármint... az, aki... tudod... de biztosan ő az, hisz ki más lenne? - vigyorgom, mert amúgy ezt még én is mókásnak találom. Nem hiszek a lélekvándorlásban, de hogy pont a hasonmása lányával legyen gondom... Szóval miért ne hihetnénk, hogy ő maga a jó öreg Shane Webster?
- Ráadásul... mondhatni most régi önmaga, csak éppen... van már egy új Caleje. Talán ő is kicsit össze van zavarodva... nem emlékszik rád, de hiányzol neki... Végülis... a pali, még hasonlít is a régi énedre... sőt még valamilyen szinten dilis is... Mit szólnál, ha előbb őt keresnénk meg? Hát ha újra fellángol a tűz bennetek? Csak kicsit... kezdenünk kell valamit veled, mert így biztos nem fog hinni nekünk... Aztán majd mikor már elég közel van hozzád, amikor már mindenkit maga ellen fordított, hogy veled lehessen, egyik kezeddel szépen átkarolod, de jó szorosan, és amikor hajolna, hogy megcsókoljon, te fogod a kis késed és úgy beledöföd, hogy keresztül menjen rajta. Legutóbb úgy sem te estél neki, mert elbénáztad, de most talán... végleg a sírba teheted... - vigyorgom gonoszan. Nem a palit akarom büntetni, de a lány biztosan tönkre menne lelkileg, pláne, ha eztán még intézetbe is kerülne miatta.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
In the End // Cale, Rowan, and others. Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
In the End // Cale, Rowan, and others. LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
In the End // Cale, Rowan, and others. Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA

In the End // Cale, Rowan, and others. 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptySzer. Szept. 27, 2023 6:57 pm



In The End


The Big Trouble






Egészen addig ügyet sem vetettem a gondolatmeneteire, amíg szóba nem kerültem. Végtére is csak értelmetlen kérdések, megkérdőjelezések hagyták el a száját, csipkelődések, annak pedig nem láttam értelmét, hogy szó-szót kövessen és véget nem érő oda-vissza labdadobálások menjenek.
- Ugyan, nem vagy te olyan kis mezei senki, nehogy azt hidd. Sokkal több van mögötted, mint azt megpróbálod elhitetni - bár abban kétségtelenül igaza volt, hogy semmi sem fogja bizonyítani, hogy alkut kötöttünk. Sőt. Ha jobban belegondolok, lehet utána ők fognak eltenni engem is lábalól, miután elvégeztem a munkát. Rowan nem mondd hülyeséget.
Olyannyira megörültem az alkunak, annak, hogy visszahozták az emlékeim egy részét és annak, hogy megígérték, visszacsinálnak engem, hogy nem is gondoltam bele a hátulütőjébe. Tényleg lehetséges, hogy csak kihasználnak.
Érdeklődve hallgattam a részleteket, amiket rólam osztott meg és a vele, illetve a Shannel való viszonyomról. Megálltam, kicsit talán meg is merevedtem, miközben lelki szemeim előtt némi emlékkép tört elő. Láttam a Rowannal kapcsolatos közös emlékeink, a szépeket is, amikor együtt dolgoztunk és összefogtunk, majd újra átéltem a Shane és köztem lévő afférokat.
Gyda nem igen rémlett, tán csak egy homályos arc, test, egy két hangfoszlány került elő emlékeimben.
Fel-fel derengett a nagy összecsapás, egy-két emlék abból, ahogy összefogtunk Shane ellen, aki azzal a Róka fazonnal jött el értem.
Elmerengve néztem Rowan felé, aki Shaneről és a lányáról beszélt, a hozzá fűződő érzéseiről, ellenszenvéről és arról, hogy ő Shane, nem Roman. Igen, csak így lehet.
Tetszett az ötlete, a terv, amit felvázolt nekem és érdekelt, mit tudna kezdeni a kinézetemmel. Talán ő is tud rajtam segíteni valamicskét? Lehet vannak eszközei, amikkel vissza tudja adni a régi varázsom? Miért ne foghatnék össze vele? Talán jó vége lesz. Aztán, ha nem sikerül, vagy rosszul sülnek el a dolgok, még mindig fordulhatok ellene és ölhetem meg, hogy a CIA-n behajtsam az adosságot.
Elnevettem magam.
- Rendben van, fogjunk össze! Nem bánom. Talán te is megadhatsz nekem ezt-azt. Keressük meg őt. És azon túl? Mit tudsz kezdeni a külsőmmel? Tán te neked is megvannak az eszközeid, hogy segíthess rajtam?


Cale Braxton

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptySzer. Szept. 27, 2023 8:27 pm
To Nicky boy
Cirque du Freak

The dead man walking
Nem tagadom, én maga vagyok a legonoszabb Isten, de azért hangosan nem állítom, mert még a végén ténylegesen okot adok rá, hogy utáljon. Így meg max az őrülete az, meg a CIA, amik miatt utálni akar.
Aztán felvázolok neki egy komplett őrültséget, amiben jó részt összehordok én mindent, amit csak lehet és főleg úgy, hogy én is jól járjak. De a legdurvább, hogy semmi negatív reakciót nem kapok rá, sőt, rábólint. Pedig azért lássuk be, eddig ellensége voltam, most meg simán elkábítatná magát és azalatt is simán pörköltet csinálhatnék belőle. Végülis... mi veszíteni valója van az életén kívül, ami így is eléggé... színtelen. Rá bólintása után széles vigyor ült arcomra, legalább is addig, míg fel nem hozta, hogy milyen jól járhat vele. Végülis, tény, hogy én biztosan kezdenék valamit a képével, nem csak ígérgetném, de azért én is akarom a jussom.
- Jó, de azért Kiant is meg kell ölnöd, tudod... Azért a mérleg másik oldalára is tenned kell. Nem vagyok én önző, adok én, de kapni is akarok. Mint már mondtam a jó múltkorokban, nálam ez így működik. Szarok a hűségre, ha mindketten megkapjuk, amit akarunk. - vázolom a pontos szitut. Mert, ha alku van, letojom, hogy puszipajtik vagy ellenségek vagyunk, a lényeg, hogy tartsa mindenki magát, amihez kell. Ilyen szempontból én mindig megbízható vagyok.
- Szipi-szupi! - csapom össze tenyereim, majd kérdésére felvonom egyik szemöldököm. - Cimbora, én nem a kamugép CIA vagyok. Nekem profi embereim vannak, szóval ne aggódj. - ugrom le a medence széléről, de közelebb még nem megyek. - De ahhoz előbb, hogy rendbe szedjünk, mindenek előtt meg kell válnod ettől aaa... furcsa jelmezedtől és a késeidtől is. - teszem hátra kezeim, és összekulcsolom ujjaim. - Remélem nem vagy szégyenlős... - vigyorgom.

Amennyiben belement, én is álltam a szavam, és bár valamelyest bonyolultabb volt így egy-két zombival a lakókocsik körül, de felkerestük a dokit, aki szánta-bánta a dolgot, de legalább munkára kész volt. Elmondtam neki mi a szitu, és hogy mire volna szükségünk, ő pedig állt rendelkezésünkre, bár megjegyezte, hogy a gyógymód valójában egyszerűbb, ám onnantól visszafordíthatatlan és többé nem lesz már fekete-fehér filmezés. Ennek tudatában kell döntenie Nicky boynak, de miért is mondana nemet, mikor ez a hőn szeretett álma? Szóval, ha csak vissza nem rukkolt a dologtól, a doki hozzá is látott. A dolog lényege a vérének megtisztítása volt, hiszen jobbára annak megváltozása okozta ezt az egészet. Az alatt persze elkábítottuk, s mivel a szervezete kétes állapotban volt, pláne a máját illetően, egy pónit használtunk fel hozzá. A doki csupán átvezette a vérét az állaton, ahol az állat mája megtisztította és rendbe tette Nicky vérét, majd vissza is vezette a testébe. Miután a vére vörös lett ismét, bőre újfent megkapta színét, bár bele telt pár órába, de se baj, mert addig is a haját is rendbe kellett szedni. Amíg pedig a cirkusz túlélő fodrászai és sminkesei helyrehozták a képét, én kerítettem neki valami Braxton féle göncöt. Igazából nem volt olyan nehéz, mivel csak egy kevésbé szürke öltönyt kellet rá adni. Még mókásnak is találtam, hogy milyen kis katonát csináltam belőle. Egyszer még a tükör elé is belöktem, hogy lássa magát, és csodálhassa művem, amíg rendeztem az oda utat.
- Egy valamit, azért nem árt tudnod, Cale 0.2 kiadás... - tettem egyik kezem a vállára, mielőtt útnak ereszteném. - Van benned egy pofás kis nyomkövető, ha elvesznél, elszöknél, vagy élve elásnának, akkor is megtaláljunk. Viszont ez a kis drága holmi, nem csak a térképen fog jelezni nekünk, de ha rosszalkodsz, vagy mert szokásod az átpártolás, meggondolod magad a Shane ügyben, akkor az a kis kütyü, olyan elektromossággal ismertet majd meg, hogy nem csak az agyad, de minden másod is kisüti. Ha a dolgot elvégzed, utána beszélhetünk az eltávolításáról, de mivel egyenlőre nem érzem felőled a bizalmat, ezért így biztosítom magam, hogy ügyes leszel. - magyaráztam, majd odanyújtottam neki egy séta pálcát is. Jó, hát kellék volt, nem rejtett kard vagy kés, de most rögtönöznöm kellett...
- Ha viszont engedelmes, jó kis fiú leszel utána is, és úgy döntenél mellém szegődnél, na meg persze bizonyítod is, hogy megéred a pénzed és a bizalmam, továbbra is folytathatjuk ezt az adok-kapok dolgot. Bármelyik emberem megkérdezheted, mind azt fogja mondani, hogyha ők adnak, akkor én is teljesítem egy kívánságuk. Már amennyiben nem olyasmit kérnek... Mert a kurva csillagokat maximum Averynek tudnám lehozni... - forgatom szemeim.
- Ja, és tekintve, hogy te vadásztál rá elsősorban, tedd oda magad nagyon, hogy szemet hunyjon felette, annyira, hogy még a mostani barátját is elhagyja érted...
Hát ez oltári lesz. Már most sajnálom, hogy nem forgathatok belőle vígjátékot. De majd igyekszem figyelemmel kísérni. Még a fuvart is elintézem neki.

livin' in new york



Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
In the End // Cale, Rowan, and others. Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
In the End // Cale, Rowan, and others. LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
In the End // Cale, Rowan, and others. Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA

In the End // Cale, Rowan, and others. 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
In the End // Cale, Rowan, and others. H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptySzer. Szept. 27, 2023 9:24 pm



In The End


The Big Trouble






- Természetesen. Ha nem lenne munkám, akkor is megölném. Te sem gondolod komolyan, hogy hagyom szabad lábon futkározni azok után, amiket velem tett? Ha nem lennék felbérelt őrült, akkor sem hagynám meglépni.
Kíváncsi voltam azokra a profi emberekre és persze érdekelt, vajon mennyire szavahihető és mennyire tartós a hozzáállása. Az érdekei neki is úgy szolgálják kössön velem szövetséget, ahogy az én érdekeim is azt súgják szövetkezzek vele.
Ez egy érdek kapcsolat, semmi több. Ahogy ő is mondja. Mind a ketten megadjuk a másiknak, amit elvárunk és ez jó mindkettőnknek.
Hogy kockázatot vállalok? Természetesen. Akár meg is ölhet altatás alatt, vagy bármi, de nem volt veszteni valóm, ráadásul nem hittem volna, hogy megteszi, hiszen jó kis feláldozható katona lehetek neki, amit biztosan ki akar használni, élni vele, szóval nem aggódtam.

A kezelés után a tükör elé léptem és megnéztem magam. Kicsit még kótyagos voltam, de a felfogó képességem működött. Tényleg olyan érzés volt, mintha újjá születtem volna. Visszatért bőröm színe, a hajam ismét rendben volt, ahogy a közérzetem is egészen jó volt.
Tettem némi próbát a hangommal is, ami bár nem volt a régi, de már nem volt olyan átkozottul rekedtes, mint valami züllött, öreg énekesnek.
Egészen addig nem is foglalkoztam Rowannel, amíg fel nem hozta a nyomkövető-sokkoló témát. Felé fordultam mély döbbenettel, hiszen erre nem számoltam, bár teljesen érthető volt.
- Hogy micsoda? - kérdeztem döbbenten.
Átvettem tőle a sétapálcát, majd megcsóváltam a fejem.
- Te aztán nem bízod a véletlenre. De ez a hozzáállás tetszik. Rám vall. Én is szeretek biztosra menni.
Hallgattam az eszmefuttatásait, önfényezését, majd mosolyogva megcsóváltam fejem.
- Rendben. Érdekesen hangzik. Eddig elégedett vagyok a viszonyunkkal, szóval én is odateszem magam. Aztán meglátjuk a többit, igazad van.
Javaslatára bólintottam. Ha egyszer már el tudtam csavarni a fejét, újra sikerülnie kell.

Hazamentem, magamhoz vettem némi pénzt, majd vettem egy butikban egy trendi sálat és bőrkesztyűt, mivel már ősz volt és azért hűs volt, de ügyeltem rá, hogy passzoljon az öltönyömhöz, amit Rowan adott. Szép darab volt, tetszett.
Vettem egy sötét lencséjű napszemüveget is, elegáns darabot, ami ment a ruhámhoz is és a végre újra szép szőke, elegánsan vágott hajamhoz is. A torz, hosszú bodros frizura után megváltás, noha azt is szerettem. Még az arcom is mintha más lenne ezzel az új imidzs-el.
A parfümök közül az egyik szimpatikus illat teszteréből fújtam magamra, aztán vettem egy kávét a Starbucks-ban, majd elindultam a Valhalla bár felé.
Beléptem és a pult felé vettem az irányt.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock and Rowan W. Mills imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptySzer. Szept. 27, 2023 10:22 pm
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe

First part
Nem mondanám, hogy minden okés. Mármint velem és Juliannel. Miután elvégeztük a Londoni dolgot, megmaradt az a feszkós érzés, amiért hanyagolva éreztem magam, én pedig emiatt félre kacsingattam néha. Persze ezt akkor ott a színjátékra fogtam, de igazából csak őt akartam feldühíteni. De tudom, hogy ez az egész az én hibám. Én kértem, hogy jöjjön, én mentem bele a játékba. Viszont most... szabad vagyok. És ideiglenesen egy olcsóbb apartmanban húztuk meg magunk, bár megjegyzem, a gyerekek imádtam Ellievel lenni, szóval, volt egy kis szájhúzás. Jó, hát ha volna időm és energiám, nyilván én is megtanulnék főzni. Vagy nem... ott a gyors kaja, a sok dobozos, konzerves cucc, jók azok is. Mindenesetre nem örültem annak, hogy kicsit romlott a kapcsolatunk, és annak se, hogy én magamról tudom, hogy a megcsalás tényleg annak számított, még ha puszta féltékenységből is. De az is lehet, hogy hülyeség volt ez az egész. Mármint, hogy én meg ő... Azt kellett volna tennem, amire akkor számított. Megdugni és ott hagyni. Nem vagyok én jó ebben a hűséges dologban, ráadásul rohadt féltékeny tudok lenni. Fingom sincs mit tennék, ha kiderülne, hogy ő csalt meg.
Viszont azért, akadt jó is azokban a napokban. Bár eleinte ki nem állhattam, a végére megtetszett ez az elegancia, amit viseltem. Leginkább azért, mert így még többen keresték a társaságom. Gondolom, mert gazdagnak gondoltak, de a lényeg, hogy végül úgy döntöttem, hogy az addig vásárolt holmikat megtartom. Ha más nem, majd eladom. Szóval, zakó nélkül, de most is egy fekete könyékig feltűrt ing és egy sötétebb, bordó mellény volt rajtam. Még ment is a derekamon lévő kötényhez.
Láttam szemem sarkából, hogy belépett egy öltönyös - már megint... - de mivel éppen kiszolgáltam, ezért az arcát már nem tudtam megnézni. De tudtam, hogy nem Julian. Ő szinte sose jár be ide, mióta utoljára volt itt. Az ismerős, de még is ismeretlen fizikumu pofi, akkor szúrt szemet, mikor elérte a pultot. Rossz előérzetem volt, ezért odébb küldtem onnan az oda igyekvő pultos lányt, és én támaszkodtam meg a pulton, hogy megszólítsam.
- Mit szeretnél kis csibém? - kérdeztem, közben erősen agyalva rajta, miért olyan ismerős a pofázmánya. De szinte biztos vagyok benne, hogy amint leveszi a szemüvegét, tudni fogom. Ha nem, akkor meg majd rákérdek.

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyCsüt. Szept. 28, 2023 6:30 pm



In The End


The Big Trouble






Milyen vendégszerető - állapítottam meg fejben, mikor feltette a kérdést.
Némi mosollyal az arcomon pillantottam felé, majd a félig üres mogyorós kávém felé, majd újra fel rá.
- Egyelőre ennyi elég, - mosolyogtam - de utána lehet iszok valami édes koktélt. Bár nem feltétlen inni jöttem, inkább hozzád. Mert azt hittem meghaltál, amikor lelőttek. De örömmel látom, hogy nem így történt. Szépen felépültél, de... akkor nem tudtam még, hogy családod van. Sosem beszéltél róla és sosem látogattad őket. Legalábbis nekem nem beszéltél róla, amit megértek, hiszen mégis csak egy sorozatgyilkos vagyok és nem is mindig volt olyan... szép a viszonyunk. Sokszor voltak hullámvölgyeink és voltunk egymással erőszakosak.
Kis szünetet tartottam és a kávémba kortyoltam, majd ismét felé.
- Nevet is változtattál már, tudom jól. Talán ez is miattam van... - sóhajtottam kelletlenül, mert bosszantó volt a tudat, hogy talán én váltottam ki belőle, hogy nevet váltott és visszamenekült a családjához. - És hallom, már új barátod van... mesélték, hogy találtál valakit. Ha kerestél volna, megbeszélhettük volna. Mindig megbeszéltük és ki tudtunk békülni...
De tudom, én indítottam el a lavinát, én vagyok a felelős érte, hogy az történt, ami és, hogy Gyda annyira meggondolatlan volt és hagytam, hogy lelőjjön... De szeretném újra kezdeni. Tudom, hogy jó vége lenne és újra össze tudunk csiszolódni.

Levettem a napszemüvegem, mely eddig szurokfekete szemeim takarták. Sajnos a doki a vérátömlesztéssel nem tudta visszaszínezni őket barnára, kockázatos kezeléseknek pedig nem akartam alávetni magam. Maximum szerzek be kontaklencsét, de engem nem zavar.
- Mit szólsz, Websy? - pislogtam felé kérdőn, kérlelően. - Nem kell azonnal igent mondanod, csak próbálkozzunk meg vele. Aztán meglátod, adsz nekem egy új esélyt és a másik fickó már nem is fog téged érdekelni, csak én. Ez mindig így szokott lenni, te is tudod! - Emlékeztettem. - Eddig is mindig el tudtuk simítani a gondjainkat...


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyCsüt. Szept. 28, 2023 8:16 pm
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe

First part
Az általa hozott kávéra sandítottam én is, amit tekintve, hogy egy bárba jött, nem tudtam hová tenni, majd vissza rá. Egy újabb flepnis. A koktél hallattán pedig enyhén elhúzom a szám szélét, bár inkább csalódás végett, hiszen... - ...koktéljaink nincsenek, kis csibe. Maximum mézborunk vagy sörünk, amik kifejezetten meggyből, szederből vagy hasonló gyümölcsökből készült. - ajánlom a mi itallapunk lehetőségeit, mert aki koktélra vágyik, az mehet a szembeni nightclubba. De azért nem árt tudni, hogy a gyümölcsös és gyümölcs sör között is nagy különbség van.
- Hozzám? - kérdek vissza összevont szemöldökkel értetlenkedve, mert ugyan akadnak még vevőim, azokat általában ismerem. De még mielőtt megpróbálnám kipuhatolni, ő elmagyarázza az okát, amiért miattam jött. Eleinte nem is esik le, és szinte biztosra veszem, hogy összekever valakivel. Aztán megvilágosodtam. Valóban összekever valakivel, csak, hogy ezt akartam éppen én is. Igaz, azóta lényegében letettem róla, mert úgy tűnt elült a dolog, mindenki lenyugodott a picsába és hát minek piszkáljuk a tüzet, ha már kezd kialudni.
- Örülsz, szép? Miattad történt az egész, te kis nyomorult. Egy percig sem neked köszönhetem, hogy élek, ellenben, ha rajtad múlt volna, már rég a temetőben látogathatnának a rokonok. - morogtam, fogaim közt sziszegve, halkan, de most még visszafogva magam. Oké, tudom, hogy közöm sincs a hasonmásomhoz, de egyrészt jól kell játszanom a szerepem, másrészt bőven van miből merítenem a haragom. Nem utolsó sorban biztosra veszem, hogy a doki se tenne másként. Őt hallgatva azonban még magam is meglepődöm, mennyire klappol amúgy az egész sztorim, annak ellenére, hogy rohadtul nincs így. Tök kerek az egész. Nagyon para. De igazán csak az lepett meg, mikor Julianre kezdett utalni. Kétlem, hogy magától jött volna rá, így aztán azt kell gondolnom, hogy valaki rám küldte. Mi a picsa...? Lucifer genyó társ, de kétlem, hogy ilyen aljas módon próbálna kijátszani, és bár bőven akad mellett más kevésbé jó barát, egyikről sem tudnám elképzelni, hogy rám küldenék ezt a... szörnyeteget.
- Hát valahogy nem akaródzott a dolog, miután a halálom kívántad és érthetően a tudtomra adta, hogy az ellenséged vagyok. - morogtam neki oda halkan. Legszívesebben áthúztam volna a pulton, le a földre, hogy betörjem a fejét. Minimum. Gyda... ismerős volt a név... Elliet kértem meg végül, hogy nyomozza ki nekem ki volt ez a Webster, és mi köze volt Calehez. Attól tartottam, ha Juliant vonom be, abból csak a baj lenne. Ez most... magánakció. Mondjuk, ha tudom, hogy a bárban is akadnak kamerái, visszafogottabb lennék, nehogy szemet szúrjon neki ez a halk vita. Legszívesebben felröhögtem volna az abszurd kijelentésén. Tényleg zakkant. Előtte is az volt, olvastam. Gőzöm sincs ki volna olyan hibbant, hogy egyáltalán a társaságát keresse. Ez a doki sem lehetett százas.
- Ja, hogy tudod? Az mindjárt más... - biccentettem oldalra fejem egy erőltetett mosollyal, mert ökleim szinte már bizseregtek, hogy megüssem. El is kaptam a nyakánál végül, mikor már szemüveg sem volt rajta és ha át nem is húztam a pulton, de közelebb rántottam, amire a közelünkben lévők is megfeszülve figyeltek, készen arra, hogyha verekedésre kerülne a sor, akkor majd ők is beszállnak. Julian óta nagyon viszket a tenyerük hogy elverjenek minden jött ment öltönyöst. - Csak, hogy a legutóbbi gondunk kilyukasztotta a mellkasom... - szorítottam nyakára, fenyegetően halkan beszélve hozzá, miközben volt vagy két- három centi az arcunk közt. Nem akartam nagy dobra verni, sőt, abban reménykedtem, hogy titokban elintézhetem majd ez az eleinte jó mókának tűnő bosszút, de az istenit, hát nem lehet csendben kibírni. Viszont bármekkora őrültség is, nagyobb fájdalmat okozhatnék neki, ha nem egyszerűen betörném a fejét a pulton, hanem elhitetném vele, hogy megbocsájtok és aztán szembesíteném a valósággal. A doki előtt állítólag többször is elbőgte magát, tehát nem teljesen pszicho. Ráadásul együtt voltak, sokszor nekifutva, tehát, kell, hogy legyen ott valami a bordái mögött, ami dobog.
- Emlékszel mit mondtál nekem a liftben? Hogy utána miket ígértél nekem? Megakartam kérni a kezed, ki tudja milyen elmebeteg okból, mert azt hittem vagy olyan épelméjű felém, hogy lásd, hogy jót akarok neked... te pedig minden embered ellenem fordítottad. Az összeset. Mond meg nekem Braxie, még is mi a picsáért hunynék szemet ezek felett ezek után? Rám támadtál. A családomra. Mi változott így hirtelen? Hm? - néztem a szemeibe, de mint valami varjú, ami alig várja, hogy kivájhassa őket.

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyCsüt. Szept. 28, 2023 9:16 pm



In The End


The Big Trouble






- Akkor egy szedersör megteszi - feleltem, mert a felsorolt ízek közül az passzolt leginkább az ízvilágomhoz.
- Igen, hozzád. Bár tudom, sok idő telt már el azóta, de az én életemben is történtek dolgok, amik miatt... amik miatt nem volt aktuális. De az utóbbi időkben rajtad tartottam a szemem és figyeltelek is kicsit... és szomorúan vettem tudomásul, hogy tovább léptél. Láttam veled a fickót... és a gyerekekkel... nem olyan jóképű, mint én és az öltöny sem áll neki olyan jól, de az ízlésed azért még mindig jó - nevettem kicsit.
Oké, jó, persze, nem védtem meg, érthető a dühe, de védelmemre szóljon, nagyon félreérthetően viselkedett és a haverok sem voltak jó véleménnyel róla. Mégis mit kellett volna tennem?
Amikor savat permeteztem rá, akkor is megbocsátott. Vagy én emlékszek rosszul? Az ördögbe, már nem a régiek az emlékeim. Köszi, Kian, pont ezért IS kell meghalnod. Annyi azért megvan, hogy sok mindent megbocsájtot és szerettük egymást.
- De mentségemre szóljon félreérthetően viselkedtél és azt hittem ki akarsz nyírni, vagy be akarsz záratni az elmegyógyintézetbe. Vagy átadni a rendőrségnek. Vagy a haditengerészetnek. Vagy tudja fene, a lényeg, hogy azt hittem meg akarsz tőlem szabadulni.
Furcsán viselkedtél és olyan érzésem volt, hogy forralsz ellenem valamit és ezt megerősítették bennem mások is. De hé, ne add az ártatlant, mert te is ellenem hangoltad jó pár emberem, nem csak én ellened. Te is olyan hibás vagy, mint én. Ezt magunknak kerestük. Közös bűn volt.

Megdöbbentem és meg is ijedtem egy pillanatra, amikor felrántott a pulthoz. Nem volt nálam fegyver és ő még mindig erősebb volt nálam, ráadásul szemem sarkából láttam az erősítést. Kb. olyan fehér lettem újra, mint mielőtt a doki alávetett volna a vérátömlesztésnek.
Ha ezt tudom, hozok magammal fegyvert.
Nyugtatóan emeltem fel kezeim és fel-le mozdulatokat tettem velük, hogy csillapítsa le magát.
- Történnek balesetek, az életünk része - jegyeztem meg, de rájöttem milyen hülyén hangzik, így hamar folytattam. - Némelyek elég komolyak és fájdalmasak, de mindennek van kockázata...
Engedj szépen el, mindketten tudjuk, úgyse tennéd meg, túlságosan jó szíved van
- motyogtam, hiszen nem egyszer kímélt már meg, sose volt szíve komolyabban bántani, mindig megesett rajtam a szíve.
Fene se emlékszik már rá.... még mindig nem tértek vissza teljesen az emlékeim. Csak egy részük van meg, de magamat ismerve biztosan leígértem neki az összes galaxis minden csillagát és még azt is hozzá tettem, hogy ABC sorrendben adom őket át neki. Na ebben hasonlítottunk Rowannel. Ígérni azt én is tudok, csak az volt a különbség, hogy Rowan azért be is tartja őket.
Tipikus hazudozó vagyok...
- Mi tagadás, jó döntést hoztál volna, hiszen egyébként imádni való vagyok, csak pont rossz időnket éltük. Sok minden történt velünk akkor. De légy hozzám őszinte, kinek nincsenek rossz fázisai? Te talán mindig olyan békés, doromboló kiscica vagy, illetve voltál? Nem mondanám... te is műveltél velem gonoszságokat - utaltam itt rá, hogy kikötözött, megbilincsel, szíjazott, stb. Főleg a hajón, ahol szerencsémre azért kiszabadítottak. - Igaz, a lövést nem érdemelted meg, de nem én lőttelek le. Én nem tettem volna meg. A spanom volt, őt kell okolni - igaz, én vittem a nyakára, de legalább nem az én kezem lett mocskos.
És bár nem próbáltam meg megmenteni, mégis csak életben maradt. Akkora baj nem történt.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyCsüt. Szept. 28, 2023 10:39 pm
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe

First part
Próbáltam nyugalomra inteni magam. Veszélyes játék ez. Egy szavát sem hiszem, túl sok minden történt, és túl frissek még azok is, hogy egy pillanatig is fontolóra vegyem, mennyire valósak a válaszai. Plusz, én sem lehettem biztos minden felhozott emlék valódiságában sem. Legszívesebben itt helyben kivágtam volna a szívét, de tudtam, hogy az rövid és gyors bosszú lenne. Kis híján tönkre vágta az életünk. Nagyobb fájdalom jár neki. Viszont Juliant sem szeretném bajba keverni, arról nem is beszélve, hogyha szagot fog, rábaszok. Még szeretőt sem mernék mellette tartani, nem, hogy egy... ilyen hibbant szociopatát. Megrándult felső ajkam, de erőteljesen visszafogtam magam mielőtt bármiképp is kinyilvánítanám nem tetszésem. Ellenben amiket mondott... ó, te... ha eljön a pillanat, ugyan ezeket a szavakat fogom ellened fordítani. Hosszú másodpercekig farkasszemeztem vele, de végül még mindig haragos tekintettel el engedtem. Ha jól emlékszem Webster előszeretettel terelte el eredeti terveiről Cale figyelmét, bár ezt most nem tudom hogyan is hasznosíthatnám, de szem előtt tartom lehetőségét. Nehéz volt megállni, hogy ne üssem meg, mert pontosan tudtam, hogy a mérlegünk nem az ö javára dőlne. Még ha nem is vagyok a doki, túl sok szarságot okozott már.
- Nem hiszek neked. - jelentem ki hidegen. - Bizonyítanod kell, mert különben ezek csak szavak... amik nálad semmit nem jelentenek, mint kiderült. - teszem hozzá. Majd sóhajtva egyet eltekintek a mellettem dolgozók felé.
- Ma előbb lépek le. Tartsátok a frontot. - szóltam oda, és a minket fürkészőknek is odabólintottam, hogy nincs baj. Nincs. Most még nincs. Levettem a kötényem, eltettem a cigis dobozom, noha előbb kivettem belőle egy szálat és meggyújtottam az ajtó felé indulva, mire hátra néztem rá. - Na most jössz vagy maradsz? Nekem mindegy... szopogathatod a söröd is, de akkor ne hisztériázz utána, hogy elbasztad a lehetőséget... - néztem felé morcosan. Ha jött, elhagytuk a bárt. Nem kell, hogy megint valami miatt haza vágjuk a helyet. Viszont megakartam leckéztetni kicsit így az elején. Azt mondjuk nem tudom, ő pontosan mit tervez, mi a célja a megölésemen kívül, de kinézem belőle, hogy ugyanaz, mint nekem most. Egy másik bár felé vettem az irányt, ahová egyébként nem sűrűn teszem be a lábam, max ha már úgy be vagyok állva, hogy azt sem tudom ki vagyok. Kívülről pedig semmilyen módon nem mutatta jelét, hogy odabent egészen más dolgok folynak. Elő is fordul gyakran, hogy heterók tévednek be, annak ellenére, hogy ez egy meleg bár. Ide még Julian sem tenné be a lábát, ez biztos. Nem kell attól tartanom, hogy utána jön kémkedni. Persze nem is úgy kell elképzelni, mint ahol illegő-billegő, csillogós ruhában korizó melegfiúk futkároznak szanaszét. Annál azért elitebb volt. A legtöbb férfiról és nőről sem lehetett megmondani, hogy meleg vagy bi, míg egy azonosnemű szájában nem kezdett matatni. Voltak ugyan rudak, színpad, de ízléses határokon belül riszálták magukat vagy vonaglottak ott az emberek. Bár öltönyös emberből itt sem volt sok, szóval többen is megnéztek minket, noha rajtam zakó nem is volt, csak ing és mellény. Na itt mondjuk tudott volna koktélozni, de én nem emiatt jöttem ide. Ha nem akaródzott jönni utánam hátra a privát fülkékhez, akkor elkaptam a nyakkendőjét és úgy húztam. Játszunk egy kicsit. Persze az én örömömre. Nem volt mindegyiknek elhúzva a függönye, és itt nem is igazán a magántáncokra lett kialakítva, hanem a Julianféle félénk, szégyenlős pasiknak és nőknek, akik csak próbálgatták azokat a bizonyos szárnyaikat. Belöktem egy ilyenbe, be a félkörös kanapéra, és én is ledobtam magam mellé, aztán ránéztem és a kör közepe felé biccentettem.
- Táncolj nekem... Mutasd meg mennyire örülsz, hogy újra látsz... - szólaltam meg, noha mosoly most nem ült arcomon. Inkább csak szimplán megakartam alázni. A leírások szerint sem volt hajlandó akármire, és amiket mostanság mutatott magából, az sem arra utalt, hogy akárkinek, akármit megtenne. Ez pedig tökéletes arra, hogy bebizonyítsa igazat mond-e. Képes volna-e megalázkodni előttem úgy, hogy egyszerűen csak a halálom akarja...

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyPént. Szept. 29, 2023 3:17 pm



In The End


The Big Trouble






Nem hitt nekem. Jogos. Én sem hittem volna magamnak, bár azért elvártam volna, hogy adjon a szavamra.
- Bizonyítani? Hát jó, legyen úgy - bólintottam.
Figyeltem, amint szót vált a kolleginákkal, jelzi a többieknek is, hogy minden oké, nincs baj, majd cigizve elindul valamerre. Fogalmam sem volt mire és hová készül, így nem mentem semerre, hanem megittam a kávém és vártam, hogy jelezzen valamit, hogy mik a tervei.
- Nem mondtad, hogy én is megyek. Azt hittem csak kimész cigizni - morgolódtam, hogy azt hiszi gondolatolvasó vagyok. Követtem hát a sörömmel a kezembe. - Legközelebb szólj is, nem látok a fejedbe és a rendező nekem nem adta a forgatókönyvet sem.
Visszavettem a napszemüvegem és a söröm iszogatva követtem, aztán mikor elfogyott kidobtam. Mikor egy másik bár felé mentünk gyanakodva pillantottam felé. Ez meghibbant? Minek jöttünk el a bárból, ha most bemegyünk egy másikba? És még engem tartanak őrültnek.
Mikor persze beléptünk akkor láttam csak miért ide jöttünk át. Nem zavartak a melegek, én is az voltam. Mosollyal az arcomon indultam volna meg a pulthoz egy jó kis koktélért, de Mr. Énvagyokafőnök máshogy döntött, így kényszeredetten indultam meg utána, amerre a nyakkendőmmel húzott.
A fotelból néztem vissza rá, majd magam mellé, mikor ő is leült. Szavaira meglepetten pislogtam, hitetlenül néztem rá.
- Te hülye vagy? - kérdeztem vissza, majd sóhajtottam és ha már ennyire odavolt, akkor ne legyek én a jó dolgok elrontója. Táncolni kezdtem, bár ki tudja, lehet ő más táncra gondolt, de én különböző különc popzenei táncokat adtam elő neki remélvén, hogy értékelni fogja.
(Tánc 1, 2, 3, 4)

Mindeközben a Rowan Cirkuszban különböző események voltak folyamatban és kialakulóban. A cirkuszban ugyanis egy lopakodó, fekete árny jelent meg. Imitt-amott elsuhant, majd nesztelenül megjelent Rowan mögött és hátába rúgott erős izomzatú lábával, majd felrántotta a földről és izmos, vaskos karjával egy hirdető táblába hajította, ami a cirkuszban való eligazodást szolgálta.
Fegyverét elvette tőle és zsebre tette.
Fekete sztreccses anyagú öltönyt viselt, mi majdnem méretpontos volt, csak kicsit lezserebb szabású. A férfi arcát fekete rókamaszk fedte.
- Mi a helyzet Rowie? - kérdezte a hang, melyet hangtorzító vékonyított el. - Remélem fájt, bár úgy tudom te pont azt élvezed.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptySzomb. Szept. 30, 2023 10:04 pm
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe

First part
Én sem tudtam még az elején, mit is akarok ebből kihozni. Mármint a célt azt tudtam, de hogy addig hogy jussunk el... Egy dolog, hogy hülyének tettetve magam, azt mondom, oké, legyen minden okés, akkor is, ha kinyírtál, de megint másik végig ezt játszani és közben arra is figyelni, nehogy ő döfjön újra kést a hátamba. Ugyanis erős a gyanúm, hogy erre megy ki a játék, csak valamiért túl bonyolítja. Hiszen... néhány napja még a házam is ránk gyújtotta, és kétlem, hogy ez lett volna szerelmünk újra fellángolásának metaforája. Mert akkor... a kurva anyját...
Szóval rögtönöztem. Ha jól tudom, a doki is hasonlóképp tett, azért mentett meg mindig mindenkit. Legalább is többségében. Állandóan elterelte, és nem egyszer mentette meg őt is így. Aztán... valami kisiklott, elszaródott és onnantól folyamatosak voltak a véres jelenetek. Hosszú ideig tartott a közös kalandjuk, nekem meg nem volt túl sok időm felzárkózni, pláne, hogy a napokban már majdnem le is tettem róla, hisz a faszomnak van még energiája őt keresni. Azt meg nem gondoltam volna, hogy még élve látom, vagy ő maga keres meg...
- Elég szomorú... régebben még sem esett nehezedre jönni utánam, mint egy kiskutyának... de ahogy te is mondtad... majd csiszolódunk. - indultam el kifelé, bár egészen a kinti hűvös levegőig fingom se volt róla mit kezdek a helyzettel. Csak azt tudtam, hogy atomra akarom alázni, azért, amit tett, illetve jó lenne minél távolabb tartani a számomra fontos helyektől és személyektől. Szóval maradt a melegbár, ahová max egy-kétszer mentem el, egyedül, de mindig találtam magamnak egy rakatt partnert, akikkel aztán felspannolva el sem jutottunk egyikünk lakásáig se, hanem jobb híján itt vagy egy kevésbé látványos helyen megoldottuk a megoldani valókat. De volt, hogy simán csak kívánságokat teljesítő aranyhalakat hajkurásztunk a szökőkútban. És nem, valóban nem voltak benne halak. A melegbárba lépve pedig onnantól adta magát a dolog, mivel hozzam helyzetbe.
Őszintén? Nem gondoltam volna, hogy belemegy. Igaz, én teljesen más táncra gondoltam, de... ez így talán még poénosabbra sikeredett. Terveztem kiröhögni, de biztos voltam benne, hogyha a lábaim közé mászik is, csak erőltetett vihogásra futja. Ez viszont... őszinte és kicsit sem visszafogott röhögést váltott ki belőlem. Annyira, hogy kis idő múltán, nagy hahotázásom közben el is dőltem a hosszanti kanapén és a hasam fogva nevettem tovább. Csoda, hogy nem fulladtam meg, mert ahhoz képest mennyit cigizek, a tüdöm elég jól bírta a levegő kapkodását. Még a könnyem is kicsordult. Olyan volt, mintha egy táncolós, macskás videót néztem volna. Majdnem még a kanapéról is leestem. Mondanom sem kell, minden bosszús érzésem, gonosz hangulatom elszállt. Régen röhögtem már ilyen jót. A végén vörös fejjel, nagyokat zihálva, de még mindig széles vigyorral néztem rá.
- Hát ez jobban sikerült, mint egy erotikus tánc... Bár el tudom képzelni, hogy egyes állatok párzási tánca is hasonló lehet... - nevettem. Jaj ne, elég, kérlek... A végén még neki lesz szerencséje és halálra röhögöm magam. Baszki, gyorsan ki kell vernem a fejemből, mert most majd ahányszor meghallom majd ezt a zenét, vagy meglátok egy roham miatt rángatózó embert, elkap majd a röhögés, ahogy eszembe jutnak a mozdulatai. Ha nem sértődött meg - amit ezek után tökre megértenék - és viharzott ki vagy háborgott valami kedvrombolót, akkor még mindig fel-fel kuncogva, nyúltam a karja után. - Na gyere ide... gyere már... - nevettem és ha volt lehetőségem elkapni csuklóját, akkor közelebb húztam annyira, hogy az ölembe ültessem szemben velem. Ha nem akaródzott neki, akkor nem erőltettem. Ha igen, akkor át is karoltam a derekát és úgy néztem fel rá. Meg kellett köszörülnöm a torkom, hogy ne röhögjek fel újra, és anélkül elmondhassam, amit akarok.
- Ez nem azt jelenti, hogy már is megbocsájtottam. Ok dolgot kell még meg tenned annak érdekében, de ezt biztos te is tudod... - mondtam, s bár komolyan gondoltam, azért néha még el-el vigyorodtam, mert friss volt még az emlék.

Most, hogy egy lükét letudtunk és talán vele együtt még két másikat, foglalkozhattam ismét a saját bajaimmal. Nem csak a maradék zombit kellett legyilkolni, de rendben szedni a cirkuszt is. De hát miért is volna ez olyan egyszerű, nem?
Fütyörészve kerestem a kis huncutokat, mikor rám támadt valaki. Először azt hittem az egyik kannibál alkalmazottunk az, és gondolta, ha nincs más, jó lesz a főnök husi is, ám a földet érésemkor már nem éreztem, hogy rám nehezkedett volna. Ellenben én szinte levitáltam, ahogy az a valaki felkapott a földről és arébb hajított. Fájt, persze... de ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ennek bizony általában az az oka, hogy előtte én okoztam kellő fájdalmat, ahhoz, hogy idáig jusson. Most mondanám, hogy ismerős, deee... de nem. Ilyen becenévvel még senki sem illetett. A maszk viszont azt sugallta, hogy az illető csupán egy rossz koppintás. Kár, mert most igazán jó szerepet találtam volna Travis fiúnak. Lassan felkeltem, s bár a ruhám sáros lett, azért leporoltam magam, míg végül a hívatlan vendégünkre pillantottam.
- De feltételezem semmi ahhoz képest, ahányszor te ezelőtt tele sírhattad a párnád, míg elhatároztad, hogy eleged van abból a kínból, amit okoztam... De biztos én voltam? Még csak nem is vagy ismerős? Ne légy gyáva... vagy szégyenlős volnál? Vedd már le a maszkod, hogy legalább bebizonyítsd, nem csak egy kamu koppintás vagy... - nem, nem hiszem, hogy a mi kis Hófehérke rókánk. Ő túlságosan siratott, mikor majdnem kinyiffantam.
- Na és mi járatban? Ma nincs előadás... Csak nem hiányoztam? - vigyorogtam, leginkább amiatt, mert húznom kellett kicsit az időt. Közben pedig, mint aki csak óvakodna tőle, elindultam oldalasan, lassan az egyik sátor felé.

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyVas. Okt. 01, 2023 7:49 pm



In The End


The Big Trouble






Nem túlzottan esett nehezemre táncolni neki, de le sem tagadhattam volna, hogy egykoron a szórakoztatóiparban dolgoztam. Nem csak bűvész voltam, hanem showman és komikus is, én voltam egykoron a cirkusz legsokoldalúbb tagja és bár emlékeim koptak, elmém sérült, azért az ösztönök ott vannak az emberben és tudat alatt előjönnek
A hülyeségem, bolond viselkedésem, táncom éles kontrasztban volt komoly, elegáns megjelenésemmel, de nem baj, így is sikerült alaposan megnevettetnem, aminek örültem. A nevetésnek gyógyító ereje van, így ő most egészségesebb lett egy picit. De nem csak ez történt, hanem egészen elgyengült és sokkal kedvesebb lett. Ez jó. Mindkettőnknek jó. Ahhoz képest, amilyen a bárban volt, jó nagyot fordult.
Közelebb mentem hozzá, nem kellett kétszer kérnie, hagytam, hogy magához húzzon, engedtem, hogy az ölébe kérjen, bele is ültem, nem kellett noszogatnia. Szó-mi szó, tök jó pasi volt, még tetszett is ez a bánásmód és nem kellett érte mást tennem, csak egy-két vicces táncot lejtenem.
- Oh, persze - bólintottam. - Tudom én azt jól, ismerem már a búrád - vigyorogtam. - Mit szólnál egy kis enyhítő, lélekemelő kényeztetéshez? - kérdeztem és ha ebből nem jött volna rá mit szeretnék, megcsókoltam, majd nyakát kezdtem el csókolni, nyaldosni és picit megharapdálni.

A Róka figyelte, amint az őzgida feláll és leporolja magát, majd felelt.
- Nem az vagyok, akinek hiszel öregem. A Fehér Róka tényleg meghalt, szóval ideje volt már, hogy valaki átvegye a helyét elnáspágoljon téged egy kicsit - felelte, közben szemeivel követte a porondmester mozgását. - Itt mindig van műsor - tárta szét karjait és körbe mutatott. - Most mi vagyunk a show.
Figyelte, amint megpróbált eloldalazni, de ezt nem engedhette meg.
- Lássuk csak mire vagy képes - mondta és egy-egy kezével előkapta a nadrágszíja hátsó részére erősített két luxus kivitelű pisztolyát és Rowanre fogta őket. - Meglátjuk milyen jók a reflexeid! - nevetett és elkezdett lőni rá. Kifejezetten jól célzott, így Rowan elég nagy bajban lehetett.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyHétf. Okt. 02, 2023 11:21 pm
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe

First part
Ahhoz képest milyen szar napnak indult megjelenésekor, komikus folytatása lett, ami dobott a hangulatomon, noha azt nem feledtette el velem, hogy nagy valószínűséggel, ahogy én, úgy ő is csak egy szerepet játszik. A tánc mulatságos volt, de azért nem terelte el figyelmem. Ellenben a csókkal... A feleségem is tudta, hogyan feledtesse velem a gondjaink...
Igen, tudom, egy szar arc vagyok, hogy belemegyek a játékba, ráadásul mi tagadás puszta élvezetből. Nem is vagyok rá büszke, nagyon nem... Mentségemre legyen, Julian is pontosan tisztában volt vele milyen szexfüggő vagyok... Picsába, ugyan már... miféle mentség volna ez...? Szörnyű, hogy annak ellenére, hogy tisztában vagyok vele, mennyire gáz, amit teszek, nem ellenkezem. Pedig szeretem... de tényleg szeretem Juliant. Elbaszott érzések, és vágyak. Csak is ezek tehetnek az egészről. Na ez már nem kifogás. Ezek tények, kérem szépen. Szorosabban ölelem magamhoz és markolok a hátsójába, miközben viszonzom a csókot, aztán oldalra döntve a fejem élvezem a kényeztetést. Szégyellem magam, de tényleg... mint egy csirkecombra idomított tigris a vadonban. Általában én mozdulok rá másokra, szóval ez amolyan különleges és kivételes pillanat volt, amit nehéz volt nem élveznem. Egy ponton túl aztán el is döntöttem a kanapén, szétfeszítettem lábait - már ha ő nem nyitotta volna szét őket - és közéjük mászva hajoltam le hozzá és csókoltam meg ezúttal én kezdeményezve, miközben tartva magam, kezeimmel feltűrve, és közben ingje alá nyúlva végig cirógattam oldalát. Amikor pedig lefelé menet elértem a nadrágja szélét rántottam rajta, hátha a kibontása nélkül is letudom húzni róla. Nem biztos, hogy ment, szóval egyből neki álltam kibontani, miközben továbbra is csókokkal halmoztam el, rövidekkel és hosszabbakkal, olykor bepróbálkozva nyelvemmel is. Feszülő ágyékommal pedig lassú és óvatos lökdöső mozdulatokat tettem fenekén. Csak egy pillanatra hagytam fel a csókokkal.
- Remélem azóta sem járt benned senki sem... - jegyzem meg szúrós, és persze kiéhezett tekintettel. Nem minden lényeges dolgot sikerült rögzítenem buksimban, de az erőteljesen megmaradt a számomra fontos dolgok közt, hogy elvileg nem volt neki senki mása, szóval nagy eséllyel senki mással nem is volt úgy, ami lássuk be elég... uhh... nyami.

Egy percig sem hittem, hogy ő vagy. Nem érted a koppintás szó jelentését? - kérdem tréfálkozva, miközben olykor oldalazva haladok, irányt váltva, olykor el is lépek egy-egy kocsi mögött. - Átvenni a helyét? Tetszik ez az elgondolás, de nehéz volna ám olyan kiemelkedő ellenféllé válnod, mint, amilyen ő volt... és itt jelentőségteljesen arra utalok, hogy anno elképesztő orális szexben részesített. - vigyorodom el, majd ki se bírva, el is nevetem magam. Szinte látom lelkiszemeim előtt, ahogy Travis homályos, beszürkült szemei kipattannak és ahogy mozdulna fel, koppan a feje a koporsóban. Tudom, tudom... kínos, de már úgy sem él, akkor meg nem mindegy...? Amúgy sem azért mondtam, mert ne élveztem volna, vagy ő ne élvezte volna... szép idők is voltak azok, még ha rövidek is...
- Ez kétségtelen! Hozzánk hasonló cirkusz nincs e kerek földön... - mosolygom büszkén, miközben végül megállok egy helyben és lassú, széles vigyor ül arcomra. Csak egy lövés dördült el, attól is elkaptam fejem, miközben a doki mögé osonva egy jó nagy adagnyi Sweet Dreams-t, adott neki. Oké, a név még nem hivatalos, még agyalunk rajta, és még bőven kísérlet alatt áll, amire várjuk a lelkes önkénteseket, mint például Mr. Vaút. A szer azonnal hat, de nem jár különösebb fájdalommal, maximum az, ahogy a nyakába lett döfve a tű. Olyan, mit egy rettentő erős altató. Közelebb is megyek, mikor már veszélytelennek találom és elrugdosom tőle a pisztolyokat, majd a dokira nézek.
- Ha bekómál, megharagszom... Szeretném mielőbb piacra dobni a szert, és persze olyanokon is kipróbálni, akik megérdemlik... ezeket a szép álmokat... - haraptam be alsó ajkam, majd nélkülözve más segítségét az egyik erre elő készített sátorba vittük a palit. Rátettük egy ágyra és kiszíjjaztuk, bár azt csak amiatt, hogyha esetleg mocorogna, ne okozzon problémát. Az első adagnál óvatosabbak vagyunk, de mivel ő az első kísérleti alanyunk, valószínűleg ő lesz a szer első áldozata is. Mondjuk... nem nagy kár érte... Mindenesetre előkészítjük az intravénás opciót is, hogy aztán, felmérhessük mennyit bír el az emberi szervezet belőle, mennyitől lesz valaki függő, ha van rá esély és így mennyire fogják kapkodni. Örülnék, ha az Édes álmok kellő hatást gyakorolna még a legveszélyesebb, őrültebb vagy tisztább elmékre is pozitívumaival. Ha befolyásolhatóbbá tenné őket, vagy egyszerűen olyan függővé, hogy szükségük legyen ránk és a szerre. Kísérleti alanyként arra is jó, hogy kiküszöböljük az esetleges mellékhatásokat.
- Mennyi ideig fog aludni? - néztem a dokira, aki közben föl-alá mászkált, intézte az intézni valókat. - Néhány órát. Sokat kapott. De a gépek figyelik az életjeleit. Ha pedig esetleg nem bírná a megpróbáltatásokat a szíve, van defibrillatorunk. - biccentett a gép felé. A pasashoz léptem, majd a hajába simítottam.
- Vajon miről álmodhat? - kérdeztem, bár igazán senkinek sem címezve. Minden bizonnyal, legalábbis a maiakból kiindulva, az álmaiban már rég halott vagyok, vagy meg sem születtem.

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyKedd Okt. 03, 2023 5:03 pm



In The End


The Big Trouble






Hát nem csalódtam. Az ösztönlény úgy vetette rám magát, mint piranha a véres húsdarabokra. Semmit sem változott, csak a farka érdekli, de engem ez most nem tudott zavarni. Terpesztett lábakkal vártam, hogy még inkább rám tudjon mászni, hisz ez volt a cél.
Nem, nem volt hátsó szándékom. Nem lapult nálam sem kés, sem méreginjekció. Nem ölési szándékkal jöttem el hozzá. Még korai lenne. De ha már itt tartunk, egy jó dugásról nem akarok lemondani, hiszen hosszú hónapokig nem voltam már senkivel és a régi idők emlékére jó lesz végre újra együtt lenni vele.
Nameg nem utolsó sorban szükséges a terveinkhez is, hiszen magamba kell bolondítanom, aminek a szex a legjobb módja, ha róla beszélünk.
Az érintései kicsit másabbak voltak, mint régen, de lehet, hogy csak azért érzem így, mert rég voltam már vele, ennek ellenére még mindig jól estek, főleg, mivel ki voltam éhezve egy kicsit. A nadrágom gombja lepattant, cipzárja pedig szétjött, ahogy megrántotta. Ez már kevésbé tetszett, hiszen tönkre tette az új nadrágom. Igaz, Rowantől is használtan kaptam, de akkor is új volt nekem és tök jó állapotban is volt. Mintha szalonból kaptam volna.
- Hékás, nem vagy kicsit túl heves? - pislogtam, majd elnevettem magam és tértem vissza csókjaiba, engedelmesen bevetve nyelvemet is, ahogyan ő is tette és elkezdtem kibújtatni az ingéből, mivel nekem nem volt kedvem alatta kotorászni, hanem az egész felső testét ruha nélkül akartam tudni és úgy simítani végig rajta, cirógatni.
- Na ez már hiányzott - mosolyogtam. - Ne izgulj, nem voltam együtt senki mással. De most már itt az ideje, hogy veled igen - hajoltam hozzá és csókoltam tovább.

Mindeközben a Rowan Cirkuszban a dupla pisztolyos róka az igazak álmát aludta. Nem számított rá, hogy tőrbe lesz csalva, főleg, mivel váratlanul jött és támadott, nem volt rá felkészülve, hogy ők fel vannak készülve a váratlan támadásokra, főleg nem ilyen formában.
Sejtette, hogy Rowan nem fogja olcsón adni bőrét, de némi verekedésre és lövöldözésre számított, nem pedig "méreginjekcióra".
Álmában elmosolyodott, hiszen jó alaposan összeverte Rowant, sőt, egy tűzpárbajban sértetlenül meg is úszta, miközben a cirkusz ura elesett és lőtt sebeivel elvérzett.
Továbbá a cirkuszt is megtisztította a bűnös arcoktól, majd kihívta a rendőrséget, hogy intézzék a többit, ő pedig a TV-ben rácsatlakozott a különböző hálózatokra és a híradásokban bejelentkezett videó formájában, ahol tudtára adta a város lakóinak és hatóságainak, hogy a bűnösök retteghetnek, mert új igazságosztó lépett a színre, aki majd megtisztítja a várost.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyKedd Okt. 03, 2023 7:50 pm
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe

First part
Szégyen mikbe bele nem megyek, és az is, hogy ráadásul még élvezem is. De úgy tűnt ő is. A pofikájával rájátszhat, de a teste érezhetően őszintén engem akar. Mint mikor Julian erősködött vetkőzés közben, hogy nem, ő aztán nem, aztán mire kibújtattam a kis szégyenlőst a nadrágjából éppen csak el nem sült. Baszki Julian... ne haragudj... majd jóvá teszem... Ha kiderül. Mert ha nem, akkor mintha meg sem történt volna. Ez az első és utolsó, de tényleg. Csak bejáratom, aztán soha többé fel sem ismerem. A gatya nem jött le róla, ellenben sikerült szétcincálnom. Na bumm, ez ezzel jár. Én megszabadítottam a nadrágjától, ő pedig engem a mellénytől is ingemtől.
- Csak elszoktál tőle... - búgtam ajkainak két csók közt. Hát... legalább is remélem, hogy nem kezdett gyanakodni. De gondolom Shane sem volt annyira finom és lassú. Vagy igen? Olvasva nem tűnt olyan szelídnek, mint az első oldalakon. Izmaim úgy rándultak meg cirógató kezei alatt, mintha tűz nyaldosná bőröm. Közben pedig libabőrös lettem az érintés mentén. Amikor már elég kényelmetlennek éreztem nadrágom és kicsit felegyenesedtem szétterpesztett lábai közt, hogy elkezdjem legalább részben kiszabadítani férfiasságom, akkor jutott eszembe az az apróság, ami hiányzott. Mindig az a kurva sikosító. Kelletlenül és kapkodva körbe pillantva kerestem bármit, ami segítségünkre lehetne, de semmi. A fülke üres és tiszta volt. Nos... legalább is egyenlőre. Szám húzva szusszantam egyet elégedetlenül, majd rápillantottam. Rápaskoltam hátsójára, aztán elkaptam az ingjénél és felhúztam magamhoz, szabad kezemmel meg átkaroltam hátánál, hogy ne essen vissza.
- Azt már tudom, hogy jól csókolsz... de most megmutathatod azt is, hogy nem-e jöttél e ki a gyakorlatból a többi dolgot illetően... - értettem itt a szájával történő munkára. Aztán majd a végén eldöntöm, hogy megérdemli e a tágítást.

A fickó arcát figyeltem jobbára, ahogy mellette ülve, azt néztük, hogy viseli. De úgy tűnt elég jól. - Ez jó, nem? - bökök a mosolyára.
- Az... De még nem telt el olyan sok idő, és az adagok arányára is figyelnünk kell. Nem ismerhetjük a mellékhatásokat, de elég valószínű a szívmegállás, illetve a kóma. - magyarázta a doki, miközben az életjeleit mutató gépeket figyelte és jegyzetelte. Miközben pedig a legboldogabb álmát aludta a kis huncut, aki minden bizonnyal hat ezerszer szitává lőtt, egy felforrósított vasból készült hold formával megjelöltem a nyakánál, hogy miután szabadon engedjük, tudjuk, hogy rajta már volt tesztelve a szer. Nem volt nagyobb, mint egy kulcs, de látható volt. Majd Cale is kap egyet, ha visszatért és kész alávetni magát a felhőtlen boldogságnak.  Nem adtunk be újabb adagot a fickónak, megvártuk, míg kiürül a szervezetéből a cucc, és reméltük, hogy felfog kelni, hogy majd kikérdezhessük. Én még meg is pofoztam, hogy előbb észhez térjen.
- Ébresztő, kis vuk. Véget ért a móka mára... - ébresztgettem. - Velünk vagy már? Ébren vagy? Mit érzel? Szédülést, hányingert? - pillogtam kíváncsian.
- Agressziót? Ürességet? - szólalt meg a doki is a túl oldalról készen arra, hogy jegyzetelhessen.
- Ürességet? - kérdek vissza értetlenkedve.
- Egy minden szükségletünket kielégítő, örömteli fantázia kellő hatást gyakorolhat ránk, és ha hirtelen mindez elvész, előfordulhat, hogy a valóságban találva magát depresszióssá válik az alany. Mint, amikor honvágya lesz valakinek, de nem tudatában van annak, hogy nem tud hazamenni. - felelte, mire aztán én is kérdőn pillantottam a fickóra. - Innen élve már úgy sem szabadulsz, kis vuk. És ha rossz leszel még meg is etettlek a bohóccal. Naaa? Jöhet a kövi adag? - vigyorodtam el. - Vagy várjunk vele? - pillantottam fel megint a dokira, mert én amúgy nem értek hozzá.

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyKedd Okt. 03, 2023 8:59 pm



In The End


The Big Trouble






+18

Ahogy elnéztem sikerült alaposan beindítanom a fickót, aminek örültem. Ez jó, ez jó. Csak így tovább, Shane cimbora. Ismét az ujjaim közé csavarlak. Mert te sose tudsz nekem ellenállni. Most sem tudsz. Nemrég még ki akartál csinálni, most pedig itt vagyunk és elerotikázunk. Semmit sem változtál, csak a farkad létezik és az irányít.
Én pedig jól bánok azzal az iránytűvel.
Hagytam, hogy felhúzzon, majd kérése nyomán letérdeltem elé és ha ő esetleg félbe hagyta volna, amit elkezdett, akkor én most megszabadítottam minden további hátráltató eszköztől, ami közém és a cerkája közé állhatott volna.
- Ne féltsd a képességeimet, nem csak a gyilkoláshoz értek. Jó mesterem volt - kacsintottam rá.
Mikor végre szabad lett a férfiassága ráfogtam a tövére és körbenyaltam párszor, majd hátrahúztam a bőrt, hogy feltűnő makkját is jól megnyaldossam, körkörösen, majd számba vettem. Mozgattam fejem, nyelvemmel köröztem, megszívtam és néha még vákuumot is csináltam, hogy még jobb legyen neki, majd újra és újra ismételtem ezeket a lépéseket, közben golyóit markomba véve adtam neki masszázst, másik kezem ujjaival pedig a farka tövét masszíroztam.
Kivettem számból, rámarkoltam hosszára és erős, gyors kézrántásokkal verni kezdtem neki, majd újra számba vettem, de csak részben makkját tudjam kényeztetni, miközben markommal "csavaró", rángató mozdulatokat tettem neki a vesszőjén, aztán elengedtem és letorkoztam néhányszor, hogy még jobb élményt nyújtsak neki.

Az édes álom nem tartott túl soká, mert komoly ébresztőben részesült az új róka. Elég fura, kellemetlen érzés volt neki felébredni, tán fél lábbal még mindig az álmok világában volt.
Homályosan látott és a hangokat sem igazán ismerte fel, de tisztán ki tudta venni a kérdéseket. Olyan érzése volt, mintha kórházban ébredt volna.
- Tessék? Húúú... nem tudom, de nem igazán látok még. Mintha erős fény vakított volna el és még nem látnék tisztán. Homályos, mint, mikor könnyes szemekkel próbál valaki olvasni... És átkozottul fáj a fejem. A homlok táján.
Üresség? Azt hiszem... Olyan... diadalmas álmom volt. Hatalmas tetteket vittem véghez. Jó lenne újra ott lenni - mondta némi mosollyal. - Ott sokkal nagyobb valaki voltam, mint itt...
Sokkal több mindent értem el.
Holt fáradt vagyok, pedig nem is erőltettem meg magam...

Hamarosan kezdett tisztulni a feje, már kezdte felismerni a hangokat és akkor jött rá, hogy Rowan játszik vele. Aggodalmasan kapta fel a fejét, de nem volt elég ereje, hogy gyorsan és hatékonyan reagáljon.
- Mit tettél velem, te állat? Mit műveltél? - próbált meg fejét fogva felülni.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyCsüt. Okt. 05, 2023 10:12 pm
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe +18

First part
Oké, jó, tudom, hogy külső szemlélőként mennyire szarul festhet az egész, hogy én kiakart minket nyírni - sanszosan még mindig - én meg hagyom, sőt mi több még élvezem is, hogy rám mászik. Amit meg a szájával művel... uhh...Erre se mostanában tudnám rávenni Juliant, szóval már csak emiatt is ki kell élveznem a helyzetet. Kegyetlenül jól csinálta... nagyon megakarhat ölni minket, ha még erre is képes. Ez első pillanatban még alábecsültem, mert hát... elég csak ránézni, vagy emlékeztetni magam arra, milyen volt még akkor, mikor megjelent előttünk. De őszintén szólva már akkor libabőrössé váltam, mikor először vetette be nyelvének játékát. Nézni se volt rossz, és a fülkében tompuló zene mellett még hallani is lehetett az ezzel járó hangokat, de az érzés vitte a pálmát. Be harapott alsó ajakkal figyeltem, ahogy játszik velem odalent. Olykor fel is sóhajtottam, vagy nyögtem halkan. Egyik kezem kinyújtva a háttámla tetején pihent, másikkal viszont nem tudtam megállni, hogy ne túrjak szőke, rövid tincsei közé, majd markoljak rá hajára, bár nem húztam, téptem, vagy mozgattam. Szar halála lehetett annak a doktornak, de az tuti, hogy az ágyban irigylésre méltó pillanataik adódhattak. Pedig aztán én sem szoktam visszafogni magam, a gyakorlatom is meg van, de ilyesmiben már jó ideje nem volt részem. Amíg pedig csak a makkommal játszott, még csak-csak felderengett, hogy azért kértem erre, hogy síkosabbá tegyen és könnyebben belé tudjak hatolni, de amint ráhajtotta fejét az egészre, olyan hamar szertefoszlott ez a gondolatom, mint, ahogy a fürdő szobai gőz, mikor kinyitják az ajtót és beáramlik a hűvös levegő. Volt, nincs. Fejem hátra engedtem, talán még koppant is halkan a falban, kezem pedig lecsúszott a támláról és csak úgy lógott mellettem, miközben behunyt szemekkel, és nyitott szájjal hol nyögtem, sóhajtoztam, "morogtam" vagy hümmögtem. A hasam is meg-megrándult, de csak is jó dolgomban. Tulajdonképpen a sok szarság után, igen is megérdemlem, hogy kényeztessenek, és ha erre éppen ő volt alkalmas, hát mit tehetnék... Igaz, lehunyt szemeim előtt meg-megjelent azért azt a fantázia kép, hogy mindezt Julian csinálja, de tudván, hogy ez képtelenség, nem különösebben dobott az egész élményen, inkább tartotta a szintet. Egy ponton viszont hátra kellett húznom fejét hajánál fogva, mikor úgy éreztem, még egy-két fej mozdulat és véget is ért a móka. Hát hova siessünk, nem?
- Vá..várj egy picit... - mosolyodom el lenézve rá, a majdnem mennyekbe jutatott örömtől csillogó szemekkel. - Gyere... gyere fel egy picit... - húztam feljebb, és ha magától is felállt, hogy visszafészkeljem az ölembe, akkor el is engedtem haját. Utána viszont egy kézzel fogtam hátát, másikkal pedig összefogtam a meredező tagjaink és egymáshoz dörgölve kényeztettem magunk, persze szép lassan húzkodva rajtuk a bőrt.
- Tudom mire megy... mire megy ki a játék... - szólaltam meg még mindig kéjtől ittas tekintettel, a vágyaktól megrészegülve. - Tudom, hogy elakarsz intézni... dehogy akarsz te engem... neeem... még nem. Most még játszol velem... én is ezt fogom tenni veled... ezt is teszem. De... - sóhajtom, ahogy néhol felveszek egy tempót a kényeztetésünkre, máskor épp csak nem állok meg. - ...nem fogsz megölni, és tudod miért...? - hátán lévő kezemmel elkezdem átkarolni annyira, hogy egyre közelebb legyünk egymáshoz, hasunk közé szoruljon a két meredező hímtagunk, én pedig neki nyomom homlokom az övének. - ...mert én vagyok a te drogod, és te függő vagy. Én vagyok a mindened, amit hülye lennél megint eldobni. Én vagyok a te igazi másik feled... nélkülem te csupán egy félember vagy... te is tudod... te mondtad... - nem állítom, hogy hazudnék, de hogy honnan szedem ezeket... hát ugye a szex különös dolgokra készteti az embert, hát még a gondolatait. Kényeztető kezemmel elkaptam a torkát, és bár megölni nem szándékoztam, kicsit rászorítottam, hogy ott tartsam, és megcsókolhassam.

Rowan érdeklődve figyelte és hallgatta az ébredezőt, és persze bízott a legjobbakban. Az álmok minden bizonnyal pozitívak voltak, talán emlékek is akadtak köztük, de egyenlőre az volt a fontos, hogy visszaszorítsák a mellékhatásokat. Olyan szert ugyanis ki szedne, aminek sok rossz mellékhatása van...? Mondjuk sokan, hiszen a többi drog is jórészt halálos és függőséget okoz, de ő egy igazán jóféle szert szeretett volna piacra dobni.
- Okozhat vakságot ez a cucc? Doki, ne szórakozz velem! Mire megyek a vak függőkkel? - morgolódott, bár igazán időt sem hagyott válaszolni "Dr. Mengelének".
- Elvileg nem, de az elmét nyilvánvalóan megzavarja, hogy elérjük a kellő hatást. A homályos látás szerintem nem számít olyan vészesnek, ráadásul, nem is maradandó. Most ezt gondolom. Ha vérezne vagy kifolyna a szeme, na azzal már érdemes volna foglalkozni. Az életjelei rendben és egyébként tud válaszolni is... ez mindenképpen jó... - válaszolta ő inkább elégedetten, mint sem elégedetlenül. A doki kérdésének helyeslő válaszán azért nem tetszően összevonta szemöldökét Rowan.
- Nem tudom. Ez most jó vagy rossz? Végülis azt akarjuk, hogy visszavágyjanak, nem? - pillantott fel az orvosára, aki igazából válaszképp csak vállat vont. Kinek mi...
- Azt jelenti, hogy elég valóságos volt, egy valósághű vágyálom, ráadásul érdekes tünete, hogy emlékszik rá. Ez... végülis jelentheti, hogy képes lehet függővé válni, de ugyanakkor veszélyes is, mert a valóság hű álomképek, vagy emlékek összezavarhatják az elmét, ami a függőségen túl igen komoly mentális problémákhoz vezethet. - figyelmeztette a doktor, felhívva a veszélyekre Rowan figyelmét, aki nagyon komoly tekintettel, és a lehetőségeket hallgatva, gondolkodó fejjel bámult a doktorra, majd egyszerűen vállat vont.
- Az őrület... egy szinten túl... halálos... - világosította fel a cirkusz tulajdonosát a fehér köpenyes, aki aztán valójában is fontolóra vette a problémát, amit talán mégse ártana kiküszöbölni, de a körülményeket felismerő fickó végül elterelte figyelmét. Bár a szíjak nem voltak erősek, nem aggódott. Szőke hajába túrt, elvigyorodva. - Nyugi, bárányka... Tudom szarul fest, hogy kísérleti patkány lett belőled, de nézd a jó oldalát... ennek inkább pozitív hatása van rád nézve, mint sem negatív... - mosolyogta bájosan. - Szóval nyughass... - simította kezét a fickó homlokára és vissza is nyomta.
- Ezen a világon már úgy sem érdemes segíteni... teljesen menthetetlen... Lásd be, itt örökké a gonosz fog uralkodni... na de odaát... - magyarázott neki, miközben oda se pillantva a doktorra, sietve csettintgetett neki, hogy hozza már a szer infúziós adagját, s mikor odatolta Rowan megfogta a tűt, másik kezével pedig a férfi karját.
- Az élet igazságtalan... még veled is... de tekints erre egy kellemesebbik rosszra... olyan ez, mint, amikor altatják a kutyád, csak őt meg is ölik. Te egy ideig még biztos élni fogsz... - paskolta meg a karját szúrásra készen, így ha csak nem próbált meg kiszabadulni a fekete róka, akkor Rowan esélyesen hosszú álomba küldte.

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyPént. Okt. 06, 2023 6:25 pm



In The End


The Big Trouble






+18

Meglepődtem, mikor leállított, de engedelmesen felkeltem és hagytam, együttműködően beültem az ölébe, sóhajtva élvezve a kezei kényeztető mozdulatait, közben odafigyeltem, hallgattam a szavait. Volt benne igazság, volt sok igazság, de eszemben sem volt reflektálni rá. Nem akartam sem ellent mondani, sem megerősíteni. Részben azért sem, mert magam sem teljesen tisztáztam még a helyzetet belül.
A kényeztetés persze kedvemre való volt, jól csinálta, végre nekem is jutott valami jó érzés. Élveztem, hogy szophattam, de még jobb érzés volt, hogy végre az én cerkámat is éri valami kényeztetés. Lám, a mérlegnek tényleg két oldala van.
- Mert minden Braxton Webster nélkül félember csupán - énekeltem poénból a népszerű magyar zeneszöveget és nevettem kicsit.
Nem zavart a "fojtogatás", ellenben a csókot viszonoztam minden további nélkül.
- Gyerünk, verd már tovább a farkam, ne tökölj sokat - kértem és tovább csókoltam őt.

Mindeközben a cirkuszban a Fekete Róka hallgatta két férfi szavait és próbálta összerakni éppen mi történik vele, mit akarnak, mit tesznek vele. Valami drogot adagolnak neki, ami alvás közben dolgozik és függőséget okoz. De miért voltak meglepődve az emlékezésen? Nem lenne szabad? Akkor nem működik megfelelően?
De azt is megfigyelte már, hogy valószínűleg Ő az első, Ő a tesztalany. Hát nem lelkesítette túlzottan a gondolat. Hamarosan meg is próbált dühödten rájuk rivallani, kiszabadulni, de nem sikerült. Nem jött össze és még ráadásul meg is simogatta a haját, ami jobban bosszantotta a tetténél is. Őt ne taperolja egy őrült.
A sikertelen szabadulási kísérlet elkeserítette, de annak ellenére sem lett pozitívabb a hozzáállása, hogy tudatára adta a kísérlet pozitív hatással van rá. Ebben nem volt biztos...
Még utoljára megpróbált kiszabadulni, de mire sikerült volna már be is kötötték neki az infúziót, amitől ismét álomba zuhant.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyVas. Okt. 08, 2023 6:59 pm
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe +18

First part
Most vagy tényleg ennyire hasonlítottunk a dokival vagy szimplán rá érzett mivel csavarja el a fejem. De jól csinálta, csessze meg. Már a dugásról is lemondtam, mikor megmutatta mire képes a szájával. Mikor ismét az ölembe volt és a pillanatnyi zavart érzések végett arról győzködtem, hogy átlátok rajta - ami részben igaz is - kényeztettem magunk. Egy pillanatig sem álltam meg, maximum lassabbá váltam olykor, ahogy a kemény tagom az övéhez dörgölve lüktetett, kezemmel pedig tartottam a frontot. Azért nem egy ilyen kis kézimunkától akarok elmenni, ha már ilyen lelkesen felajánlotta hátsóját és száját is, de mindenképp tudatni akartam vele a dolgokat. A csók közbeni fojtogatástól pedig újfent kedvet kaptam a játékhoz. Szeretek irányítani, ő pedig remek partner benne. Szóval felhagytam egy idő után a kényeztetésünkkel, és ajkaitól elszakadva, úgy mozdítottam, hogy magától is értse, hogy most ki kell másznia az ölemből és innentől már csak a fenekével vagyok hajlandó foglalkozni. Ha lement kutyába, egyik kezemmel a hajába markolva nyomtam le fejét az ülésre, másikkal pedig végig simítottam oldalán, míg végül fenekéhez érve rá is csaptam. Ji-Woon őrült nyomai még most is szinte frissen látszottak rajta, bár leginkább a hátán és oldalán lehetett látni a "sebhelyeket". Bekaptam két ujjam, csak az összenyálazásuk végett, aztán előbb egyiket toltam fel neki tövig, kicsit megforgatva benne, majd mielőtt még teljesen kihúztam volna, betoltam mellé a másikat is. Nem hiszem, hogy a kellemetlen feszítő érzésen, komolyabb fájdalmat okozott volna két ujj, de ha meg is próbált elhúzódni, mert mondjuk kicsit durván mozgattam benne őket, keresve az "örömpontjait", mindig visszahúztam magamhoz másik kezemmel. Amúgy is megérdemli, hogy fájjon, szóval így is hálás lehet, hogy nem a morbidabb és gyorsabb módszert választottam.
- Nem hazudtál... ilyen szűk csak szűz és olyasvalaki lehet, aki évekig nem kefélt... - húztam ki ujjaim belőle vigyorodom el. - Nem is értem, hogy bírtad ki egészen eddig... - csóválom fejem, miközben én is elhelyezkedem mögötte és kőkemény szerszámom hosszát párszor végig húzom fenekénél. Meg is ütögettem vele kicsit bejáratát, és úgy tettem, mintha most akarnék behatolni, de csak piszkáltam kicsit. Az, hogy be van indulva, nem tudja eljátszani, hiszen látható jeleit vannak, de vajon tényleg csak is a dugás miatt akarja? Nem láttam nála fegyvert, ráadásul pucér és első kézből mondhatom, hogy a testüreg motozásnál sem találtam nála semmit. De azért észnél kell lennem, még e pillanatban pokoli nehéz is. Végül rámarkoltam hátsójára két oldalt és széthúztam annyira, hogy utána kéz nélkül is betaláljak az előkészített, szűk kis barlangjába, ami mint kiderült csak az enyém... Mármint... Shanen kívül. Amint sikerült befurakodnom makkommal, tövig nyomtam magam benne, hiszen onnantól már simán betudtam csúszni. Fel is nyögtem, ahogy pillanatok alatt körbe ölelt hátsója szűk melege, szinte éreztem, ahogy löktetek benne. Aztán belemarkoltam szőke hajába - megint, de hát a fétisek, tudod - és felhúztam magamhoz, hogy egyik kezemmel befogjam száját, másikkal pedig ráfogja a farkára és a mozgással egy ütemben, gyorsan és annyira nem finomkodva verni kezdtem neki.
- Halkabban, Braxiehh... méhg a végéhn elzahvarnak minket... - nyögtem halkan a fülébe, fejét kicsit oldalra fordítva.

Mindeközben Rowan és a doki leküzdötték az ismeretlen fickót és ezúttal infúzióban adagolták neki a szert, leginkább azt vizsgálva, hogy mennyire jelenthet veszélyt a túladagolás. De azt Rowan nem akarta megvárni, mert egy idő után unalmasnak tartotta a dolgot, így magukra is hagyta őket, hogy újabb alanyok után nézzen, tekintve, hogy úgy tűnt Calet elnyelte a föld egy időre.

livin' in new york

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. EmptyKedd Okt. 10, 2023 5:36 pm



In The End


The Big Trouble






+18

Engedelmesen tettem, amit tennem kellett, illetve, amit kért, mutatott, amire utalt. Lementem neki doggyba, ám nem sokat éreztem belőle. Jobban mondva nem fájt, nem éreztem kellemetlennek. A testem már immunis volt az ilyesmire, annyit éreztem csak, hogy matat valamit.
Egy idő után kezdett csak előjönni belőlem az érzés, hogy kellemes, mikor már egy kis ideje dolgozott bennem. Ujjai olykor eltaláltak jó pontokat, amik kis örömsóhajokat csikartak ki belőlem, akkor adtam hangot neki, hogy élvezem, ám figyelmem megoszlott, mivel a szavaira is koncentráltam közben.
Lassú a felfogása és lám, neki mindenhez fizikai meggyőződés kell. Érdekes figura, bár igaz, a helyében én sem adtam volna a szavamra. Én tudom, hogy bírtam ki eddig. A szokásos módon. Egyedül voltam, nem igen volt társaságom, én sem kerestem senkit, engem sem keresett senki, akivel összefutottam, többségében meghalt, meg hát ugye rásegített egy kis amnézia is.
A dolgok nem igen változnak, ő sem változott sokat, de nem is számítottam rá. Az ég mindig kék marad, csak a felhők zavarhatnak be a képbe. Most sem igen tudta türtőztetni magát, de nem is vártam el tőle, ezt szerettem.
Sokáig nem bírta ki, hogy ne játszadozzon el kicsit, de nem zavart, mert hamar a tárgyra tért. A tárgyra, amit már nagyon vártam, jóleső nyögéssel fogadtam magamba. Igen, már nagyon kívántam, pedig én sosem voltam az a fajta, de fel voltam tüzelve.
Most hevesebb és durvább volt, mint szokott, bár, ha visszaemlékszem, akkor utóbb a hajón sem volt százas. Úgy tűnik az ő elméje is változik, nem csak az enyém... erőszakosabbá kezd válni, de jól esett. Szimpatikus volt ez a vadember, aki most rajtam, illetve bennem dolgozott, a hangom is egyre erőteljesebb lett, a légzésem is szaporább lett.
Könnyű mondani az embernek, hogy maradjon csendben, de mikor egy ilyen élményben van része, ahol egyszerre lángol a segge és a farka, nehéz nem nyöszörögni. Mennyire kurva jó érzés, amit csinál, egyre közelebbinek éreztem a végét.
Meg akartam volna szólalni, de nem tudtam a kezétől, így hangom is csak fojtottan szűrődött ki. Amennyire tudtam, oldalra fordítottam a fejem, hogy jelezzem neki, szeretném, ha a nyakammal is foglalkozna.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. YC1mK3b
In the End // Cale, Rowan, and others. D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
In the End // Cale, Rowan, and others.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» when i found my dad - Rowan & Avery
» Éjszakai látogató Rowan&Lilly
» Robin & Rowan
» Please, I need your help | Rowan & Apollonia
» Travis & Rowan || Two years later

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: