New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 18:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:33-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 17:53-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 17:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

In the End // Cale, Rowan, and others.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: In the End // Cale, Rowan, and others.
In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 EmptyKedd 10 Okt. - 21:43
To Braxie Boy
Valhalla Bar & Cafe +18

First part
Máig képtelen vagyok megérteni azokat, akik próbálták, élvezték, és még is képesek szex nélkül élni. Mert amit ő csinál az bizony a szexmentes élet. Ha nem élvezné, ha nem hallanám mélyről jövő nyögéseit, ahogy a forró lehelete a tenyeremnek csapódik, ahogy másik markomban lüktet és már szinte én érzem, hogy hamarosan a csúcsra juttatom, azt mondanám, oké, hát a rossz élmények bizony kihathatnak az emberre, de neeem, itt szó sincs róla. Mondanám, hogy leszek olyan gonosz, és kipróbálom mit reagál arra, ha az utolsó pillanatban felhagyok a kényeztetésével, a mozgással és hagyom, hogy kis híján felrobbanó szerszámmal térdepeljen előttem, háttal, az ülésen. De mivel pontosan tudom, hogy abba minden bizonnyal én is beleőrülnék, ezért szó sem lehet róla.
Nem vettem le kezem róla, se fent se lent, mert bár én sem voltam túl halk, nem akartam, hogy még ő is rázendítsen és ránk törjenek, mert akkor viszont nem sok választásunk lesz. Ellenben értettem a célzásból. Igaz ez már némileg számomra is kihívás volt, hisz még is csak férfiból vagyok, nem tudok én annyi felé figyelni. Egy kicsit vissza is vettem a tempóból mozgás és kényeztetés terén is, de közben végig csókolgattam nyakát, először csak apró puszikkal, majd kicsit tovább időzve egy-egy ponton. Mikor elértem a füléig, egyszer még abba is beleharaptam. Nem erősen, csak finoman, de azt se sokáig, mert utána ismét a nyaka bőrét kezdtem el csipkedni, aminél aztán egy ponton erősebben bele is haraptam annyira, hogy a fogam nyoma - leginkább a szemfogaimé - látszódjon egy rövid ideig. Ki is szívtam aztán, gondoltam, ha még is rámozdulna valaki, legyen visszatartó erő. De ha eddig kibírta csak egy férfival, ne most kezdjen farkak közt válogatni. Nálam jobbat úgy sem talál. Mármint... ahh... faszt... Nem is érdekel. Leszarom kivel mit csinált és mikor vagy hogyan. Senkije sem vagyunk egymásnak, maximum ellenségei. Én meg most csak felpróbáltam egyszer. Talán kétszer... vagy többször, de azt is leszarom. Az is csak azért lesz, hogy ki használjam és nem azért, mert esetleg érzek valamit iránta... röhej volna... megakart ölni. Most is meg akar ölni... meg a családom is. Szóval bassza meg. Ha féltékennyé akar tenni, csak próbálja meg. Majd elkapom és rendre teszem. Vagy is tenném, ha féltékeny lennék rá, de nem leszek, mert nem érzek iránta semmit a gyűlöleten kívül. Jó, lehet, hogy a szerszámomra teremtett hátsója remek időtöltés, de akkor is...
Annyira elmerülök ebbe a zavaros gondolat menetbe, hogy akaratlan is visszagyorsulok a mozgásban, megint picit bevadulok, és úgy eltereli a figyelmem a magammal való vita, hogy erősebben harapok a nyakába, hegyes, hosszú szemfogaimmal pedig kicsit fel is sértem vele a bőrét, ami nekem is csak akkor tűnik fel, mikor a nyálam keveredik a vérével. Vagy ha esetleg jelzi felém, hogyha lehet a vérét ne szívjam ki. De mire elkapnám a fejem, a csúcsra is eljutok, és erősebbet harapva, ezáltal pedig egy picit még jobban felsértve, tövig nyomom magam benne és amíg alaposan meg nem töltöm, elfojtott, morgolódó nyögések közepette harapom a nyakát is. A mozgással ugyan felhagyok, de ha ő esetleg még nem élvezett volna el, abban az esetben őt tovább kényeztetem.
Kell pár pillanat még nekem is, de a fejem elhúzom a nyakától, függetlenül, hogy most már mindegy, mert néhány percig még biztosan vérezni fog a két fog ütötte seb, és az én számon is nyoma marad. De lassan őt is vissza döntöm a kanapéra, így lassan ki is húzódom belőle. Megtörlöm kézfejemmel a homlokom, az orrom, aztán a rövid hajamba túrva fel is kelek a kanapéról, hogy előkerítsem a nadrágomból a telefonom és csekkoljam, keresett e Julian. Bebaszna, ha igen, én meg nem vettem fel. A múltkori után simán kinézem belőle, hogy a telefonom is bepoloskázta, mert hát szeretés van meg minden, de ismer... én is ismerem, és tudjuk, hogy nem változunk meg egyik percről a másikra. Ő kém, ebbe született szinte, én meg... hát jah... az a fajta ember, aki ha beszabadul az édesség boltba minden végig fog kóstolni. Ha nem keresett, szusszantam egyet, de azért aggodalmam úgy sem hagy alább, míg szét nem válnak útjaink Caleel. Ha hívott... nos... akkor imádkozhatok, hogyha elhúzom a függönyt, nem e fog ott állni. Mindenesetre nem kívántam húzni az időt, ezért elkezdtem öltözködni.

livin' in new york

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 EmG9UYM In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 LkC15oi In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 1wvUwqJ In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 I5G5mou In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
In the End // Cale, Rowan, and others. - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
589
 
In the End // Cale, Rowan, and others.
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» when i found my dad - Rowan & Avery
» Éjszakai látogató Rowan&Lilly
» Robin & Rowan
» Please, I need your help | Rowan & Apollonia
» Travis & Rowan || Two years later

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: