New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmptyKedd Szept. 12 2023, 10:50
To Julian, Horatio and Killian
Home

Fourth part
Mikor két harci kutyát összeeresztenek, előtte napokig készítik őket. Nem csak kondiban tartják őket és olyan szereket adnak be, amitől extrán agresszívak lesznek, de hergelik is őket. Kiadnak nekik egy feladatot, amit teljesíteniük kell így vagy úgy, de nincs alóla kibúvó. Ez a feladat pedig, hogy megöljék a másikat. A mi esetünkben egyikünket a családjával fenyegetik, a másikat meg gondolom azzal, hogy kirúgják, ha nem oldja meg a feladatait. Ettől fogva pedig nincs empatikusság, nem is próbálunk bele gondolni egymás problémájába, mert a sajátunké a saját szemünkben bőven nagyobb gondnak számít a másikénál. Most pedig összeeresztenek minket egy kis helyen, és játszhatja itt a nyugodt nyomozót, meg óvhatja a pofikáját, de ha a legnagyobb félelmünk a tét, naná, hogy minimum kiverjük a másik fogait. Azt mondja nem fenyegetőzik, de azért megjegyzés cím szó alatt elmondja az apának, hogy nem csak őt csukatja le, de bezáratja a gyerekeit is intézetekbe, undorító pénzéhes nevelőszülőkhöz. Ezzel aztán akár melyik kétes foglalkozású, de gyerekeit szerető apából harci kutyát csinál. Olyasmiket mond, amit bárki elmondhat magáról, még egy hazug szadista is. Ne hidd el, amit hallasz, és csak a felét annak, amit látsz, nem igaz? Tapasztalataim pedig azt mutatják, hogyha angyal szárnyaka növesztene sem szabadna bíznom a szavaiban.
Nem szívesen mentem bele a dolgokba, de láttam, hogy ő sem, és a feltételei is ezt igazolták. Szemeim forgatom, de rábólintok. Legyen. S mivel innentől már csak egymás agyára mentünk volna, engedelmükkel ott is hagytam őket, magam után becsapva az ajtót. Julie megszeppenve hőkölt hátra, vetettem is rá néhány rosszalló pillantást, de egyenlőre más torkát szeretném megszorongatni.
- Tisztában vagyok vele. - mosolyodott el Killian, bár ő sem azért mosolygott, mert kételkedett volna Horatio szavaiban, hanem, mert kiléptemkor így megjegyezte neki a nyomozó meglátását. - De ne feledkezzünk meg róla, hogy az ő kudarcuk a mi kudarcunk is. Még ha nem is túl segítőkészek, mi itt most azért vagyunk, hogy lehetőleg ne csak az életben maradásukat biztosítsuk, de biztonságban is tudjuk őket. Legalább is, ami a gyilkosokat illeti. Ezért sem engedhetjük meg, hogy türelmünk veszítsük miattuk. - bíztatta, mert tudta, hogy a felügyelő elég célorientált és komolyan veszi a munkáját. Ha egy gúnyolódó levél miatt olyan negatívan reagált, akkor egy elbukott ügy miatt még annál is rosszabb dolog történhet. A pánikrohamairól nem is beszélve. - A helyzethez képest jól kezelte. - paskolta meg vállát. Tény, azt már nem tette hozzá, hogy még ha engem el is vernek, és esetleg Julianék nem az én pártom fogják - ami a mostani földszinti balhét tekintve simán meg lehet - Leon és Lisbethen kívül szinte mindegyik fogott már pisztolyt, vagy lőtt is. És milyen Hemlock ház volna ez, ha nem volnának itt-ott elszórva, elrejtve pisztolyok puskák. Julienek meg sajátja is van, Lucynak is akadhat a molotovjai mellett, Sullynak is biztos van valami ütője vagy kerít puskát. Egy percig sem hagynák, hogy épségben távozzanak. Emiatt még Killiannek is támadtak kételyei, pláne, hogy a legutóbbi beszélgetésükkor Julietól több pillangó kést és dobókést is elkoboztak.
Szóval én lementem a földszintre én intettem fejemmel a fenti szoba felé Ellie felé nézve.
- Te jössz, nagy fiú. De előre szólok totál kibírhatatlanok. - figyelmeztettem, miközben közelebb sétáltam hozzájuk. Leo Ellie derekáról átcsimpaszkodott rám, a többiek meg csak néztek. - Nem lesz baj. De ti is ott lehettek. - pillantottam a két nagyra, mire értetlenül összenéztek.
- Én is? - pillantott fel rám az engem szorongató Leonardo. - Nem, te nem. Te kint maradsz valamelyik jó madárral meg Lucyval. - kócoltam a hajába, mire felháborodottan toporzékolni kezdett, ami csupán azért volt kellemetlen, mert közben a derekamba volt csimpaszkodva.
- Ez nem igazság! Össze pukizzátok a szobámat! - hisztizett Leo. Végülis ez legyen a legnagyobb baja. - Nem fogják. De ha még is, van a mosógép mellett néhány még használható graffiti festék, akkor összefirkálhatjátok Lucyval a kocsijukat. - mosolyodtam el. - Na de most lécci menjetek fel Sully vagy Lis szobájába, amíg nem kerül rátok a sor... beszélni akarok Juliannel. - pillantok az említett a végén sokat mondó, de kicsit sem barátságos tekintettel. Nem is akadékoskodtak, tudják, hogy a négyszemközt sosem jelent jót, szóval hamar fel is osontak az emeletre Sully szobájába, én meg odaléptem Julian elé. Először csak nagyot szusszantam, mert még magam is alig hittem, hogy így kijátszott. Aztán elkaptam egy kézzel a torkát és a mögötte lévő falnak vagy szekrénynek nyomtam.
- Azt hittem érthető voltam, kis mókus! Megmondtam, hogy szállj le a lányomról, ne keverd a szaros ügyeidbe! - nem kiabáltam, halkan próbáltam "ordítozni", mert majd szétvetett az ideg.
- Ez most valami elbaszott bosszú, amiért kirúgtam a lábad vagy lenyúltam a tárcád??? Revánsot veszel, mert genyó voltam veled??? Majdnem megöleted a lányom, közben meg játszod itt az ártatlan, te rohadt kis szarházi. Ha ennek vége, és az a két fasz elhagyja a házam, soha többé ne lássalak, mert esküszöm neked egy magam fogok belőled vérsast csinálni. - szorongattam meg kicsit, ha esetleg nem szedett le magáról.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 PXz6QDz Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 79pRgNo Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmptyKedd Szept. 12 2023, 17:56

Spy and his boyfriend


Ellie távozása után elég fagyos lett a levegő. Sejtettem én, hogy nem úszom meg és igazán rossz ómen volt, hogy kettesben maradtunk. Én és az a fránya megérzéseim... hát persze, hogy most is bejött, hát persze, hogy nem úszhatom meg. Én vagyok a hibás, mint mindig.
Valahogy mindig, ha valahol történik valami, engem vesznek elő. Nem tudom... vagy az öltöny teszi, vagy van valami a tekintetemben, az arcomon, ami arra sarkallja az embereket, hogy mindenért engem kérjenek számon.
A helyzethez képest jól viselte a dolgokat, bár rendkívül kellemetlen volt, hogy szorított, a hátamat pedig nyomta az egyik szekrénykilincs. Ezek persze mind elmaradtak amellett, hogy mennyire rosszul esett, hogy ezzel engem vádolt, pedig a gyerekei is tanúsíthatják nekem, hogy nem én tehetek róla, hogy ez megtörtént.
- Te neked elmentek otthonról? A lányod közelében sem voltam! - mondtam, már amennyire meg tudtam szólalni szorítása miatt. Elég furcsa hangon tudtam csak beszélni, hisz szinte fojtogatott.
- A lányod saját magát keverte bajba, amikor megszökött itthonról, míg te dolgoztál. Én tényleg a szülőin voltam, nem én vittem magammal. Te is láttad, hogy a lányodat és a fiadat hoztam haza az iskolából. Elijah csak védeni akarta őt a kérésemre, nem ő keverte bajba. Hinned kell nekem, tudod, hogy nem akarnék nektek rosszat. Ha azt akarnék, hagytam volna, hogy a részegen elmenj egyedül a rendőrségre a gyerekekért és nem segítettem volna nektek.
Tudom, hogy balhés alak vagyok, de nem én vagyok minden szörnyűségnek az oka.

Szóba hozhattam volna a kamerát, vissza is tudtuk volna nézni, amint Julie megszökik, de féltem, azzal csak rontanék a helyzetemen. Vajon mit gondolna, ha megtudná, hogy bekameráztam és bemikrofonoztam a házat és a gyerekek szobáit is? Hogy tudatosan küldtem ide Elliet? Hogy tudtam, hogy a lánya megszökött, de neki nem szóltam, hanem egy számára vadidegen alakra bíztam a biztonságát és én sem tettem semmit, csak a szülőin bohóckodtam?
Lehet akkor lenne belőlem tényleg vérsas...

Horatio, Killian és Ellie közben beszélgettek. Mr. Lincoln elég őszinte volt, bár minden részletet ő sem árult el, ám ismét csak az én nyakam körül kezdett szorulni a hurok, amikor a felügyelő megtalált valamit, amit nem kellett volna. A szemfüles.
- Nocsak, nocsak... - mondta, felkelt, elindult egy szekrény felé és a szekrény-fal találkozás csücskéből leszedett valamit. Egy mini kamerát.
- Ön mit tud erről, Mr. Lincoln? Ne, ne válaszoljon. Killian, azt hiszem ma még el fogom veszteni a türelmem. Ha rosszat tennék, nyugodtan lökjön ki a házból és öntsön le némi hidegvízzel, mert itt ma fejek fognak hullani. Beszéljünk Dr. Carterrel.
Elől Horatio, mögötte Killian, mögöttük az aggodalmaskodó Ellie mentek ki, majd látták meg a jelenetet is.
- Mr. Hemlock! Kérem fogja vissza magát, ne rendezzen jelenetet! - szólt rá némi eréllyel a felügyelő. - Dr. Carter! Mondd ez önnek valamit? - mutatta felém a kamerát.
Egyből elsápadtam, hebegtem össze-vissza.
- Hát az meg... az meg mi?
- Ez egy mini webkamera. A magánnyomozók szoktak ilyet használni és titkosszolgálat.
- Téééényleg? Hát... vajon, hogy került...
- Ne játsszon ön is a türelmemmel, ismerem már magát vagy három éve! - váltott velem szemben is erélyesebbre és szakított félbe.
- Az úgy volt, hogy... - meséltem el nagy kínosan, hogy tulajdonképpen félig-meddig féltékenység/bizalmatlanság miatt megfigyelés alá vettem Romant, hogy ha más férfival lenne, azonnal tudjak róla (kihagyva, hogy a munkahelyén is megfigyeltem) és mivel tudtam, hogy a gyerekei kissé el vannak kanászodva, úgy voltam vele akkor már őket is szemmel tartom.
- Tehát... ha jól sejtem, ön végig tudta, hogy a lány megszökött, de sem az apjának nem szólt, sem itt-most nekem, helyette hallgatott? Sőt, akkor ott inkább a haverját küldte utána... - itt már nem folytatta.
Láttam rajta, hogy pokolian ideges. Valahogy most a csillagok állása senkinek sem kedvezett.
Ha ezek után még nem kellett hat ember, hogy a tomboló Romant leszedjék rólam, akkor elővette a bilincset.
- Dr. Carter. Jön velünk önként, vagy óhajtja, hogy bilincsben vezessük el?




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
342
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmptyKedd Szept. 12 2023, 20:53
To Julian, Horatio and Killian
Home

Fourth part
Lassan úgy éreztem, hogy egy nap alatt mindenki ellenem és a családom ellenfordult, így hát érthető volt, hogy már mindenki agyon akartam verni, aki csak rám nézett vagy a kölykökre.
- Hazudsz!! - ordítottam rá, és talán rántotta is egyet rajta, hogy újra neki ütődjön a szekrénynek, de nem erőset, csak haragból.
- Egy rohadt szavadat sem hiszem el!! Azt ne akard bemesélni nekem, hogy a kém haverod teljesen véletlenül pont rábukkant Juliera, mikor bajba került! Hihetetlen, hogy bedőltem neked, bassza meg!! Hát végig csak szopattál, és bazd meg, még el is mondtad, hogy miket be nem áldozol egy ügy érdekében!! KINYÍRLAK!! - üvöltöttem idegesen, vörös fejjel, jó, hogy agyvérzést nem kaptam. Már tényleg készen voltam, hogy ellássam a baját, ha nem is szándékoztam megölni, mikor kinyílt az emeleti ajtó és lesétált a 3 jó madár. Az még hagyján, de mikor eleresztettem Juliant és ő meg az a beképzelt nyomozó, ha szó csatázni nem is szó csatáztak, de mentek a kérdések és válaszok ide-oda, és a sztori is ettől vált totál kuszává, már én sem tudtam mi a fasz van. A kör velem bezáróan, álltam mellettük és kapkodtam ide oda a fejem, hogy mi van. Olyan sok információ hangzott el, hogy azt sem tudtam ki vágjak ki az ablakon. Lesokkolt, hogy kamerák vannak a házban - bár túl mélyen bele sem gondoltam, hogy ez mit jelenthet -, de az is, hogy ezek szerint Juliannek igaza volt és persze azt, hogy tudott róla, hogy Julie miben sántikált, még sem szólt. Féltékenység?! Na jó, ezt hagyjuk, még meg is értem. De bizalmatlanság?! Ökölbe szorultak kezeim, miközben hallgattam őket, és szinte egyszerre ropogtak ujjaim is. Nem elég, hogy felbasznak és teljesen jogosan akarom vízbe fojtani Juliant, most még bocsánatot is kérhetek tőle, amiért ezek szerint Julie miatta és a barátja maradt életben... mert elnézve őket, egyedül nem biztos, hogy sikerült volna neki elmenekülnie. A gyerekek az emeltről a lépcső korlátján keresztül figyelték az eseményeket. Nem egészen így terveztem, se a napot, se ezt a pillanatot, de ez is pont olyan, mint, amikor megcsíp az a retkes szúnyog és annyira viszket, hogy muszáj megvakarnod, akkor is, ha véres csíkokat kaparsz a bőrödbe. Én pedig csak kétféleképpen tudom ki adni  dühöm, amiből az egyik ekkora tömegben egyáltalán nem lehetséges, pláne, hogy a kölykök is itt vannak. Szóval megemeltem az öklöm, és nem azt mondom, hogy nem én irányítottam, még is olyan volt, mintha tök random vette volna célba az arcot. Először Juliannek akartam behúzni, úgy is álltam, de végül a nyomozót ütöttem meg, és utólag nem bánom.
- Nem viszed sehova!! - lendült volna újra a kezem, ha a kutyája nem lökött volna fel, hogy hassal a földre szorítson. Azért én sem hagytam magam, szóval neki sem volt könnyű dolga.
- Mindenki higgadjon le! - kiáltotta Killian, miközben megpróbált rá térdelni a hátamra, persze nem úgy, hogy el is törje a gerincem, de azért a két méterével, meg a súlyával így sem volt kellemes. Na akkor aztán végképp kiborult a bili. Leo elsikoltotta magát, mint egy kislány, és a minionok is harcba lendültek. Lucy rontott ki a kicsik közül elsőként, és lerohanva a lépcsőn, az utolsókat már ugorva tette meg, rá ugrott Killian hátára és zacskó híján megpróbálta megfogni hátulról a száját, orrát, nem sok sikerrel, de így is eléggé elképesztő kitartó volt. Leo követte aztán, aki szintén megpróbálta le lökdösni rólam Killiant, de mivel meg se bírta mozdítani, ezért az én karomat kezdte el huzigálni, amivel őszintén szólva még hátráltatott is a felkelésben. Lis és Sully voltak olyan idősek, hogy bár meg voltak ijedve, féltek bele avatkozni, mert tudták, hogy annak csak nagyon rossz vége lehet. Ellenben annyiban megpróbáltak besegíteni, hogy leszedjék a kicsiket Killianről. Hát legalábbis... próbálkoztak. De azért Horationak sem lehetett nyugta, ő azért képzettebb katonát kapott. Julie is leugrott, az emeletről megpróbálta kirúgni Horatio lábait, hogy a földre küldje és ott próbálja ellátni a baját, na meg persze elakarta kobozni tőle a pisztolyát. Persze késeit ő se használta, max ütött vagy rúgott, ha csak Horatio le nem szedte magáról, vagy esetleg Julian vagy Ellie. Végül Leot sikerült leszedni Killianről, de Lucyferhez kevés volt egy ember, és amíg Sully segített Lisnek, Leo elrohant a lopott tűzoltó készülékért, kioldotta a leírás szerint és elkezdett minket lefújni vele, hogy a fehér felhőben elveszítsük az ellenfelünket. Meg, hogy a köhögéstől abba hagyjuk a másik szadizását.

livin' in new york

Julian C. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 PXz6QDz Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 79pRgNo Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmptyKedd Szept. 12 2023, 22:12

Spy and his boyfriend


Ellie rémülten nézte a rendőrség emberei mögül az eseményeket, amint éppen Roman próbálja a testemmel a helyére igazgatni a szekrényt. Talán most sikerült velem a helyére ütni azt a makacs bútordarabot. Szinte csengett a fülem, ahogy rámordított.
Oké, ha én lennék ő, én sem hittem volna magamnak, de azért rosszul esett, hogy egy szociopata állatnak tart, aki kislányokat veszélyeztet. Amúgyis, hé! Kettőnk közül nem én igyekeztem, hogy belém habarodjon és minden szavam víznyelőként nyelje el és higgye el, ahogy azért sem én voltam annyira oda, hogy feküdjünk össze. Csak magát okolhatja.
Az egy dolog, hogy sok munkámért sok mindent megtennék, de gyerekeket nem szokásom veszélyeztetni.
Nem mondom, hogy ő lett volna az első, aki képes lett volna lábbal előre benyomni engem egy erdészeti aprítógépbe, de tőle esett volna a legkevésbé kellemesen.
Nem hagytam volna magam agyonverni, tehát szükség esetén biztosan kapott volna tőlem pár kung-fu fogást a jó öreg apuci, de jött Horatio és Roman elengedett engem. Hála a felügyelőnek a nevem tisztázva lett, bár így sem volt kellemes a helyzet. A szituáción csak rontott, hogy Roman behúzott egyet a nyomozónak, aki úgy terült el vérző orral, mint tekebábú, amikor eltalálja a bowling golyó.
A pokol elszabadult, mindenki mindenkinek neki esett, de senki nem hagyta magát, alaposan megharcoltak, amíg végül a poroltó használatba nem került.
Horatio felállt, majd mikor oszlani kezdett a "füst" a levegőbe lőtt, pontosabban a plafonba, majd maga elé tartva pisztolyát elordította magát.
- Elég! Mindenki, fejezze be! Vagy a következő már éles lesz! - utalt itt rá, hogy nem marad mindenki a seggén, valaki ma még golyót kap. Persze nem a gyerekek, őket maximum pofon vágja, aztán, ha Roman pattog majd miatta, tarkón vágja a pisztollyal és róla is le lesz a gond.
- Mindenkit bevitethetnék most, ha nagyon akarnám! - egy zsebkendővel megtörölte az orrát, majd odaszorította, de másik kezében ott volt még a pisztoly.
Én egyből vigyázzba vágtam magam, ahogy Elijah is. Egyikünknek sem hiányzott, hogy a felügyelő kilyuggasson minket, így is a begyében voltunk.
Ha nyugalom lett, le is engedte a pisztolyát, de szorosan a kezében tartotta.

A dolgok viszont úgy néz ki nem jó ütemben haladtak, mert bár még senki sem sérült meg igazán, de a sötét erők mozgolódtak. Valami nagyon rossz dolog volt készülőben, ugyanis valahonnan Molotov-koktél repült be az ablakon. Nem láttam ki dobta, mert sötétedett kinn, ráadásul valahol egy árnyas helyen volt megbújva.
Hamarosan repült a következő, a felügyelő viszont egyből pisztolyát tartva rohant ki, ám ez nem bizonyult túl jó ötletnek, mert az illető jó késdobó volt, így kapott a bal vállába egy borotvát, ami pillanatnyit megállásra késztette, de közben én is megindultam kifelé, ám én már elkaptam reptérben a kést. Ellie már távolból kiszúrta, hogy mi is van a kezemben, így nyomban Julie és Roman felé fordult.
- Itt van a borbély cimboránk! Valahogy ránk talált.
Az alak megindult a ház hátsó része felé, én igyekeztem utána menni, beérni, de valahogy el tűnt a szemeim elől. Pedig én figyeltem rá.
Ablaktörés hangot hallottam, így jól tudtam merre kell futnom, hogy utolérjem. A ház valamelyik hátsó ablaka körül motoszkál. A törés hangját Sinclair felügyelő is hallotta, így visszasietett a házba, hiszen neki volt pisztolya, amivel szükség esetén lőni tudott. Egyik kezében a borotva volt, másikban a pisztolya.
Megtaláltam a törött ablakot, majd be is másztam rajta.
- Merre mehetett? - kérdeztem magamtól, mert nem láttam a fickót. Gyors és halk, szóval elég veszélyes. Elővettem most már én is a pisztolyomat.




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
342
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 14 2023, 13:12
To Julian, Horatio and Killian
Home

Fourth part
Nem elég, hogy elszabadult a pokol, még tüzet is szolgáltattak hozzá. Kurva jó... Már meg sem merem kérdezni, lehetne-e ennél is rosszabb. Bár a poroltó kéznél volt éppen, aligha segített volna. Elkaptam volna, akinek már megint sajtkukac volt a seggében és pisztoly nélkül, puszta kézzel is kikaptam volna a torkát, de előbb a gyerekeket akartam biztonságba helyezni. Nem tudhatom merre bohóckodik az az őrült, akit Ellie állítása szerint ő és Julie is ismer, de a ház jelenleg lángokban, itt nem maradhatunk. Felkaptam a teljes pánikba esett Leot, másik karom alá a nevető, piromán Lucyt, intettem a fejemmel a másik két nagynak és kiabálta Julienak is, aki időközben eltűnt, hogy jöjjön utánam. Nem láttam, hogy ő is a fickó után eredt. Mikor pedig kirontottunk, és úgy láttam, hogy kint nem kell elbújtatni őket, illetve egyre több volt a szemtanú is, megkértem Elliet, hogy vigyázzon rájuk, míg én visszamegyek Juliert és a többiekért. Killian sem tudott sokkal többet tenni, hiszen fegyvertelen volt, így jobbára kiment Elliehez és pluszban ő is értesítette a tűzoltókat, mentőket és rendőröket is, ha esetleg a környékbeliek nem tették volna. Én visszamentem az égő épületbe, hogy megkeressem a többieket, mert úgy tűnt mindenki ki be ugrál a házban. Nem voltam benne biztos, hogyha belefutok valamelyik hülyébe, nem e véletlen neki esek, mert a füst is nagy volt, forróság is volt bent és ilyen idegekkel csoda, ha nem kerülök diliházba. Ja, várj... a börtön vár...
- Julie!!! - kiáltottam, hátha meghallja és odajön hozzám, de a ház közelgő halálának zajain kívül semmit nem hallottam. Remélem nem hősködni akar megint.
- Julie, merre vagy?! - ordítottam hangosabban, miközben mászkáltam az égő házban, remélve, hogy jó irányba megyek, mert itt nincs idő órákig keresni bárkit is.
Julie közben igyekezett előkeríteni a betörőt, ám mivel nem ő volt az egyetlen, nem volt éppen könnyű dolga. Ha lépteket hallott, nem lehetett biztos benne, hogy meg kell húznia a ravaszt, mert lehet Julian vagy a nyomozó az, esetleg én, bár mivel én hangos voltam, tudta merre járok. Csak oda jönni nem akart. Az ő tüdeje viszont érthető módon kevésbé bírja jól, mint nekünk felnőttekké, ezért végül elhagyta a házat és néhány köhögést követően kint kezdte el keresni, hátha. Zajokat hallottam és azt hittem ő az, csak megint hősködni próbál, ezért elindultam az irányába sietős léptekkel. Végülis 4 emberből három elvileg nem szándékszik ártani nekem, így mennyi az esélye, hogy pont a gyilkosba rohanok bele. Nos... volt. Annyira elbíztam magam, hogy az utolsó lépteket a kanyarnál már szinte rohanva tettem meg, mert azért dohányzás ide, fittség oda, a füst az füst, a tűz meg veszélyes, így szinte bele fejeltem az egyik kanyarnál a kócos fickóba, talán el is estünk, de ami feltűnt, hogy na őt még biztos nem láttam.
- Te meg ki a picsa vagy? - tettem fel a nagy kérdést, miközben összevont szemöldökkel néztem rá, mert hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy a füst szédített meg ennyire és ezért látom ilyen furcsának, vagy ez a fickó tényleg valami időutazó, aki eltévedt az időben.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 PXz6QDz Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 79pRgNo Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 14 2023, 18:22

Spy and his boyfriend


Mr. RedWood odabenn téblábolt és ablakokat ütött ki, hogy oxigén jusson a házba. Ez jó is volt, meg rossz is. Jó, mert kevesebb volt a fulladás esélye és a füst sem reked meg annyira, de rossz volt, mert az oxigéntöbblet jobban táplálta a tüzet.
Hallgatta, amint egy számára enyhén ismerős hang valami Juliet hivogat, így a hang irányába ment, míg Julian és Horatio s igyekeztek arra közeledni, de közben biztonsági okokból másfelé is elmenni, kis kerülőt tenni, hátha a rejtélyes betolakodót hátulról meg tudja lepni valamelyik.
Nicholas és Shane Roman egymásba botlottak és fel is lökték egymást, de a rugalmas, fitt gyilkos hamar talpra is rúgta magát. Szemügyre vette és néhány kósza - nem épp kellemes - emlékkép került felszínre és mellé olyan érzelmek, melyek nem épp előnyösek voltak.
- Te? Téged ismerlek! - förmedt rá és élből vissza is rúgta a földre, mikor éppen csak felkelt, majd beletaposott az arcába és sarkával többször mellkasára taposott. - Azt hittem meghaltál, de semmi baj! Ezen könnyen segíthetünk! - morogta és elővette az utolsó nála lévő borotvát, de ekkor sikeresen befutottam és rá is lőttem, de mivel mozgásban volt, nem találtam fontos részen, ám ahogy közelebb értem megfordult és lecsapott a pengével. Azt hittem sikerül megölnie, olyan hirtelen csapott le, mintha meg sem lőttem volna, de a vágás nem volt súlyos és nem sikerült olyan helyen eltalálnia. A nyakamat ért vágás pont nem talált ütőért és nem is volt olyan mély, hogy komoly károkat okozzon, de nem volt kellemes érzés és meg is ijedtem, így megtántorodtam és a vérző sebre tapasztottam a kezem.
- Egy hullával több, vagy kevesebb, nem számít, téged is utána küldtelek! - mondta nekem, de a sarkon előbukkant Horatio és rálőtt. A lövés mellkasa felső részét érte, szinte inkább a válla táját, amitől hátra tántorodott és átborult a kitört ablakon.
Odakinn észrevette a gyerekeket és nyomban közéjük is ugrott, hogy az egyiket elkapja. Lisbethet sikerült kezei közé kaparintania, így elrántotta a többiektől és nyaki ütőeréhez szorította a borotvát.
- Elég! Egy rossz lépés és vér fog spriccelni! - kiáltotta mindenkinek, miközben lőtt sebeiből csordogált a zöld vére.
Horatio és én is kivetettük magunk az ablakon és fegyverünk előre tartva néztünk rá.
- Eressze el, Nicholas!- szólt rá a felügyelő.
- El is fogom, ha megkapom, amit szeretnék! Nekem csak ők kellenek! - bicentett fejével Ellie felé. - Ő és az a másik minden lében kanál. Neki is itt kell lennie valahol. A lila hajú kis bohócnak. Ha elvágtam a torkukat békében távozok. És neked is, Doki. - utalt itt Romanra, akit ő Dr. Websterként ismert, bár lehet itt sokan Killianre gondolnak, talán még Killian is magát hiszi.
- Ne higyék, hogy különösebben fájni fog a szívem pár kislány után. Tettem már csúnyább dolgokat is, ez nekem csak olyan, mint nektek egy keksz megzabálása! Gyerünk! Veled kezdem öregem, gyere és mutasd a torkod! - pillantott Ellie felé. - Vagy elvágom a lány torkát és én megyek érted!
- Oké... oké, csak ne csináljon semmi hülyeséget! - emelte fel kezeit Ellie, míg én lélegzetvisszafojtva néztem rájuk. Még az is fájt, miközben a vérem eláztatta az ingem felső részét.
Horatio közben azon töprengett, hogy fog minderről jelentést írni és mennyi ideig szenvedhet majd vele. De persze ő is aggódott, de tudtuk jól, ha most rálövünk, Ki tudja kit találunk el, mert hiába céloztunk jól, Nicholas ide-oda lépegetett, nem maradt a lánnyal egy helyben.




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
342
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 14 2023, 19:42
To Julian, Horatio, Killian and Crazy Man
Home

Fourth part
Nem szokatlan, mikor totál ufónak érzem magam az emberek közt, de gyilkos még sosem kevert össze áldozatával. Pláne olyannak, aki elvileg már rég halott. A szarházija visszarúgott, így hanyatt is vágódtam, de a lábát kivédtem. Elkapva, ha nem is kicsavartam, de érezhető fájdalmat okozva löktem aztán arrébb magamtól, hogy a következő pillanatban a mellettem lévő szekrény alatt hagyott kisebb súlyzót felkapva hozzá vágtam. Közben próbáltam felkelni, de Julian is megjelent, bár csak akkor vettem észre, mikor a hülyéje majdnem kinyírta magát. A múltkor azt a karatemestert majdnem kinyírta, most meg még célozni sem tud fejre. Elképesztő... Vagy csak mellettem lustul el. Gondoltam ezt kihasználva földre küldöm, de akkor meg a másik irányból dördült el a lövés. Mondanom sem kell... a nyomozó fickóban nem is csalódtam. Belőle már akkor sem néztem volna ki, hogy tudna célozni, mikor először megláttam. Szemeim forgattam a balfaszkodásokra, majd felkeltem és mielőtt még kiléptem volna az égő házból, kikaptam a szekrény mögé rejtett shotit. Itt ma csak egy ember hal meg és az kurvára az a kócos bohóc lesz. De odakint sem volt könnyebb a helyzet. Az a hülye gyerek még a profilozót meg a kémek kémjét is kijátszotta. Esküszöm kezdem azt érezni, hogy itt ma mindenki meghülyült. Ezek után mondogassa nekem a két rendőrségtől jött, hogy majd ők segítenek. Rá fogtam a puskát a férfire, de míg Lis ott volt, nem mertem meghúzni a ravaszt. Hiába vettük körbe több irányból, fegyverekkel, senki sem volt biztos benne, hogy eltudná találni. Mondjuk ők akkor sem tudták mikor álló céltábla volt a házban, szóval jobb is, ha nem lőnek.
- Kurva szádat! Egyik gyerekem se kapod meg! - mordultam rá abból a néhány méternyi távolságból. Közben Killian igyekezett minél távolabb menni a többi gyerekkel, akik mondanom sem kell rendesen be voltak tojva, még az eddig izgatott Lucy is. Lis sem volt épp a legjobb állapotban, ő is félt. A "Dokire" és nem is reagáltam, Killian meg csak értetlenül pillogott hol a gyilkosra, hol Horatiok felé, mert hát elvileg ő is doki, de hogy most kire gondolhatott. Sőt, Killian nem tudta, de igazából Julian is "doki" volt, ha úgy nézzük.
Mindeközben a házat már jóval korábban elhagyó Julie, magához vette a garázsából szerzett mesterlövész puskáját, amit még Kian állt neki, mikor Rowanékre vadászott, és azzal próbálta olyan helyen megcélozni Calet az egyik szomszéd tetőről, hogy Lisbethet ne találja el. De mielőtt még torkon lőhette volna hátulról, ahogy mindenki elcsendesült mindenki hallhatta, ahogy egy kisebb cintányéros játék majom, betipeg közéjük, szögekkel átütött, arany kis cintányérjaival ütögetve valami világító labdaszerűséget, ami a hasára és a két karja közé volt erősítve, illetve magában a játékban is volt néhány ugyanolyan kis gömb. Még én is leengedtem a puskám a kis majmot figyelve, nem tudtam, hogy ez most komoly, megőrültem, vagy valaki megint szórakozik. Hát nyilván az utóbbi. Az egyik ütésnél felsértette a golyót a szög hegyes része és az felrobbant. Sérülést ugyan nem okozott, de a többi felrobbanó kis labdával olyan szinte elvakított mindenkit még a szomszédos házaknál is, hogy a legtöbben ösztönösen kapták el fejüket vagy hunyták be szemük. Közben pedig hallani lehetett egy furgon hangját is, bár ha ki is nyitottam volna a szemeim, akkor sem láttam volna semmit. Valaki a majomhoz gurított még két füstbombát is, aminek a füstje lila színű volt, amellett, hogy roppant fojtogató és kábító. A gyerekek azonnal elájultak, ahogy Killian is és minden bizonnyal Ellie is, illetve a bombákhoz még legközelebb lévő Lis és Cale is. Mire legalább hunyorogva kinyithattam volna a szemeim, már engem is bekerített a lila füst, aminél, ha időben észbe is kapok, már akkor sem tudtam volna ki futni, és sanszos, hogy a másik két jó madár se. Egy csomó túl közel merészkedő kíváncsiskodó is bekómált tőle, míg a furgonból aztán kiszállt néhány neon gázmaszkos egyed és felmarkolták néhányunkat, akiket meg is kötöztek gyors kötözővel, kezünk lábunk, szemünk is bekötötték, hogy ne is lássunk, ha ébredeznénk se. Nem vittek el mindenkit, a gyerekeket például nem, Julie pedig még a robbanáskor leesett a tetőről egy bokorba, így őt se találták meg. Killian is maradt a kölykökkel a földön, de Horatio, Julian, Ellie, Cale és én bekerültünk a furgonba egymásra dobálva minket.

...to be continued...

livin' in new york

Julian C. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 EmG9UYM Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 LkC15oi Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 1wvUwqJ Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 I5G5mou Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 PXz6QDz Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 79pRgNo Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Julian & Roman || Again?
» Forgive me // Roman & Julian
» Julian & Roman // Part 3
» Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
» how can i help | lilly & roman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: