New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. 13 Szept. - 7:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Verena Tolliver
tollából
Ma 23:57-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 23:54-kor
Jerome Whitlock
tollából
Ma 23:22-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 23:18-kor
Verena Tolliver
tollából
Ma 22:47-kor
Jerome Whitlock
tollából
Ma 22:22-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 22:18-kor
Jerome Whitlock
tollából
Ma 22:06-kor
Jerome Whitlock
tollából
Ma 22:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
37
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
37
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
22
25
Összesen
229
216

Wang családi, baráti és ellenségi köre
TémanyitásWang családi, baráti és ellenségi köre
Wang családi, baráti és ellenségi köre EmptyCsüt. 3 Okt. - 17:42
Sziasztok!
Hogy egy helyen legyenek a fontosabb keresettjeim, ezennel ebben a posztban található meg Wang életének 4 fontosabb szereplője  Wang családi, baráti és ellenségi köre 3874598021  Wang családi, baráti és ellenségi köre 2624752903

My Friend
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
Donnie Yen Wang családi, baráti és ellenségi köre 2624752903
Születési hely
Kína
Kor
Lehetőleg 35-45 között
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero?
Családi állapot
Rád bízom
Csoport
Sport
Küzdősport versenyző és edző, edzőterem tulajdonos.
Egy sikeres, jól menő harcművészeti oktató saját edzőteremmel New York szívében.
Azt is el tudom képzelni, hogy valami saját sportmárkája is van.
Történetünk
Egyelőre túl sok mindent nem osztok még meg a karakterről, mert szeretném, ha egyes dolgokat mi magunk találnánk kim közösen egyeznénk meg, te is ki tudnál teljesedni benne Very Happy
Mivel valamilyen néven szeretném szólítani a leírásban, egyelőre Leenek fogom hívni, de a név szabadon választható.

Ami fix, hogy egy kínai származású, New Yorkban sikeressé vált harcművészeti oktató. Vélhetően kungfu-t, vagy karaktét oktat.
Wang régi barátja, akivel New Yorkban ismerkedett meg még évekkel ezelőtt és kötöttek nagyon jó barátságot. Összehozta őket a harcművészet és a kínai múlt. Mindketten gazdagok, sikeresek, csak más módon. Wang üzletember, aki Kínában Shaolinok között nevelkedett, majd New Yorkban a harcművészeteket arra használta, hogy illegális bunyókban pénzhez jusson. Különböző illegális harci versenyeken vett részt, hogy meggazdagodjon, de később már a tudását jó célokra kezdte használni, hogy segítsen másokon és oktasson, de néha ma is bunyózik, bár többnyire már legálisan.
Lee más. Ő is Kínában tanulta a harcművészetet, de ő nem shaolin templomban, hanem különböző mesterektől edzőtermekben, majd miután New Yorkba költözött megnyitotta saját edzőtermét, amivel sikeres lett. Több legális versenyen is díjnyertes lett ő is és a diákja is.
Wang és ő akkor ismerkedtek meg, amikor egy legális versenyen egymás ellen kellett harcolniuk a döntőben, ahol Wang nyert. Megismerkedtek és barátságot kötöttek. Sokszor jártak össze és Wang is olykor edzősködik Lee edzőtermében, vagy épp segítenek egymáson, ha oda kerül a sor.
Lee sokkal jóságosabb, nyugodtabb, higgadtabb Wangál, akit gyakran érzelmei vezérélnek és nem ritka, ha dühében esetleg elmegy bosszúból hülyére verni valakit. Lee sosem tenne ilyet, éppen ezért gyakran vannak elvi vitáik is. Vagy éppen Wang elmegy igazságot szolgáltatni egy illegális versenyen, ha egy bajtársával történik valami nem sportszerű. Mondjuk ezt talán Lee is csak nehezen állná meg...
Wang is jóságos, hiszen adományozik, életeket ment, ha kell, segít bárkinek bármiben, ha rá van szorulva az illető, csak éppen hajlamos meggondolatlan döntéseket hozni és akkor nem nézi éppen kinek veri szét a fejét, vagy töri el a térdét. Éppen ezért Lee nem csak egy barát, hanem néha a józan esze és lelkiismerete is Wangnak.
És akkor még nem is tudja, hogy Wang egyébként kleptomániás álarcos tolvaj is...

A leírtakon túl bármire kapható vagyok még, ha lázba hozott a karakter. Teljesedj ki benne bátran  Wang családi, baráti és ellenségi köre 3874598021

A PB-nek nagyon örülnék, ha maradna, de ha csak ez tart vissza, akkor biztosan meg tudunk egyezni.  Wang családi, baráti és ellenségi köre 4146035580

Várlak  Wang családi, baráti és ellenségi köre 1471401822

   
livin' in new york

   


Ex Wife
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
Krysten Ritter (a képen), de lehet más is  Wang családi, baráti és ellenségi köre 4146035580
Születési hely
USA
Kor
36-40
Lakhely
New York-ban a fiaddal és gondolom a pasiddal
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Elvált és szerintem van valakid
Csoport
Művészet (színésznő)
Történetünk
A húszas éveink elején ismerkedtünk meg és lettünk szerelmesek. Épp csak kikerültem az egyetemről és kezdtem el dolgozni a nagyszüleim filmstúdiójában részmunkaidőben, amikor megjelentél egy forgatás miatt, egy filmed miatt. A szerelem elsöprő erővel jött, kiköltöztem veled New Yorkba, hozzád. Lett is egy fiúnk, aki most veled él. Nem tudom, hogy intézted el, de a válás után neked ítélték.
A szerelem gyorsan jött, de néhány év múlva részedről el is múlt. Kezdetben nem akartál elmenni, csak csaltál engem a hátam mögött, amit megtudtam. Sokat balhéztunk, de képtelen voltál változni és újra úgy szeretni, mint rég, így muszáj volt beadnom a válópert, te pedig tovább álltál  a fiúnkkal. Pedig harcoltam a bíróságon, hogy Ő velem maradjon, de nem így lett.
Sokáig hiába próbálkoztam, csak a kötelező bíróság által kiszabott időre láthattam, ám ahogy nőtt és lett egyre önállóbb, úgy tudtam vele egyre többet találkozni.
Nem féltettem túlzottan, hisz tudom, hogy nem vagy rossz anya. Lehet engem már nem szeretsz, de a fiúnkat igen és a pénz mellett biztosan kap szeretetet is. Jó anya vagy, bár kicsit ellenem nevelted, ám mára már neki is felnyílt a szeme, hogy az anyja egy hűtlen némber, aki sorra csalja meg az összes párját, akivel összejön. Hirtelen szerelmek, majd a szerelem kihűl és jönnek az új pasik.
Nem tudom miért szerettél ki belőlem, hiszen mindenünk meg volt és boldogok is voltunk, de ilyen a természeted. Mindenki úgy jár veled, mint én, pedig te kezdetben tényleg szerelmes vagy. Nekem speciál hosszú időbe telt kihevernem, hogy így jártam. Anyagilag is és érzelmileg is nehezen szedtem össze magam, mire sikerült túl lépnem rajtad és új életet kezdenem, de mint látod, sikerült. Ugyan senkim nincs, de karrierem igen. Sajnos eddig minden utánad jött párommal ráfaragtam, ilyen az én formám, nem? De a munka és a többi legalább kiteszi az életem.
Nincs túl jó viszonyunk. Én már túl vagyok rajtad, te is rajtam, mégis kicsit ellenséges vagy, pedig én próbálom ápolni a minimális jó viszonyt is veled és a fiúnk miatt azért látjuk egymást párszor, bár ő általában nélküled jön el hozzám.
Mind a ketten sikeresek vagyunk és gazdagok. Téged a színészi karriered tett híressé és gazdaggá, engem pedig az elektronikai vállalkozásom és a harcművészeti képességeim, amiknek hála nem csak világbajnok kungfu harcos voltam jó pár évig, hanem a mai napig dolgozhatok edzőként és járok versenyekre is, ha úgy döntök. De hát te ezt jól tudod, annak idején te is voltál nézőként egy-egy versenyemen, vagy éppen láttad, amint bevertem a képét egy-két rohadéknak, aki rád mászott. De gondolom ez neked már semmi. Aztán lehet csak én gondolom így. Talán a lelked mélyén még mindig szeretsz egy kicsit, csak szégyelled magad a múlt miatt és a gorombaságoddal akarod leplezni. Nem tudom.

(A közös múltunk majd jobban átbeszéljük, ha itt leszel. Sőt, lehet a fiúnk hamarabb jön, mint te és akkor már az ő igényeinek is meg kell felelnünk  Wang családi, baráti és ellenségi köre 2075961653 )

Gyere, várlak  Wang családi, baráti és ellenségi köre 108800823

   
livin' in new york

   


Valaki Weiguang
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
Xu Kai (képen), de lehet más is, nem vagyok válogatós  Wang családi, baráti és ellenségi köre 1159569709
Születési hely
New York
Kor
17-19
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero
(De nem baj, ha nem.  Wang családi, baráti és ellenségi köre 1471401822 )
Családi állapot
Gondolom keresi a párját
Csoport
Diák(?)
(Szerintem első éves egyetemista, vagy végzős gimnazista)
Történetünk
Nem mondom, hogy egy hiba vagy, mert sose lennék rá képes, de tagadhatatlan, hogy korai volt még ez. Mikor anyáddal (amerikai csaj) megismerkedtem Kínában egy forgatáson, ahol dolgoztam annak idején, túlságosan hamar lettünk szerelmesek és költöztem vele át Amerikába, New Yorkba. Túlságosan hamar lett gyerek, a kezdeti tűz pedig hamar kialudt anyádban, így néhány évre a születésed után elkezdett engem megcsalni és mikor ezt megtudtam, veszekedések sora jött, majd egy válás. Persze sok mindent megtettem, hogy megmentsem a házasságunkat, ahogy azért is, hogy a bíróság nekem ítéljen téged, de nem így lett. Talán nem láttak alkalmasnak apának, vagy mert anyád színésznő volt, vagy gazdagabb nálam, nem tudom, de Ő neki ítéltek. Te aligha tudhatod ezt, mert még nagyon kicsi voltál, anyád meg szerintem úgyse árulta el az igazat. Gondolom én voltam a sátán.

A válás és a gyermekelhelyezés után elköltöztetek, noha New Yorkon belül maradtatok. Anyádat ismerve valahol az Upper East Sideon élhettek, nem kizárt, hogy egy másik férfival, ha ő is el nem hagyta hűtlenség miatt. Persze nem akarom nagyon szidni, mert anyaként igen is remek anya lehet. Biztosan szeret és nem csak a pénzhegyeket adja neked, amit amúgy én is elő tudok teremteni.
Nekem a válás után elég nehéz dolgom volt, mert akkor én teljesen rá építkeztem és kőkemény munkámba telt, hogy talpra álljak anyagilag és lelkileg is, bár őt ez nem hiszem, hogy meghatja. Mára már sikeres üzletember vagyok és persze harcos is. A szó szoros értelmében. Kungfu mester. Megjegyzem, te is nagyon szereted a küzdő sportokat.

Sajnos sokáig elég ritkán láthattalak, hála a jó édes anyádnak, de idővel, ahogy nőttél és szerettél volna megismerni, úgy anyád is kénytelen volt engedni és többet tudtunk találkozni, ma meg már hál istennek az engedélye sem nagyon kell. Hálás lehetek a isteneknek, hogy nem gyűlölsz engem, pedig anyád megpróbálta rám kenni a dolgot, hogy miattam ment tönkre a család, de mivel vele élsz, pontosan tudod, hogy milyen. Hűtlen. Nem szeretsz annyira, mintha mindig is velem nőttél volna fel, de szeretsz. Talán jobban, mint anyukádat, akivel az utóbbi időkben kicsit megromlott a viszonyotok. Ki tudja miért...
Egyre sűrűbben járunk össze, kezd egy nagyon jó apa-fia viszony kialakulni, ami talán egy napon ahhoz is vezethet, hogy anyáddal is kibéküljünk, bár nem hiszek benne.

Okos és intelligens srác vagy, aki él-hal a sportért is, főleg a harcművészetekért és a teniszért. Egészségesen élsz (vagy legalább is próbálsz) és sokat edzel. Gondolom a nők is nagyon szeretnek, bár erre igyekszem odafigyelni, nehogy te is pórul járj. A nő ügyekre harapok.

Gyere, várlak  Wang családi, baráti és ellenségi köre 2075961653

(Lehet, te korábban jössz, mint anyád, így ha úgy hozza a sors, neked is lehet beleszólásod a dolgaiba és fordítva is, ha ő jön hamarabb, ebbe a keresettbe neki is lehet beleszólása Wang családi, baráti és ellenségi köre 1159569709 )

   
livin' in new york

   


Menő Neved
Szabad

   
Play by
Scott Adkins
Születési hely
Amerika/Európa
Kor
35-45 között
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero?
Családi állapot
Nem nézem ki belőled, hogy elkötelezed magad, de ki tudja...
Csoport
Törvényszegő
(Illegális harcklub tulajdonos - profi harcművész
és más finomságok)
Történetünk
Nyugaton születtél, de már fiatal korodban is bűnös életet éltél. Utcai verekedések, lopás, drogkereskedés és talán fogyasztás is. Valamikor a tizenéves korod végén kezdtél el foglalkozni a harcművészetekkel és a testépítéssel. Egy kempó edzőteremben kezdted a pályafutásod és főleg saját testsúlyos edzésekkel, súlyzózással, stb. Huszonéves korodban megjártad a börtönt is kisebb bűncselekményekért, ahol tovább edzettél, felvetted a harcot a többi sittessel, akikkel összetűzésed lett, majd miután kiengedtek, kínába mentél, ahol egy wushu (kung fu) edzőtől kezdtél tanulni, de mikor a tanultakat rossz célokra kezdted használni a mestered megtagadta a további képzésed, amiért megküzdöttél vele és igazságtalan módon egy késsel végeztél vele, mikor kifáradt.
New Yorkba költöztél, ahol új edzőt kerestél magadnak, ezután kinck-boxot kezdtél tanulni.
Elég sok rétű vagy: Kung-fu, kempó, box, kick-box és a sok-sok év során igen csak halálos ellenfél lett belőled, amin sokat dob az is, hogy nagyon jól értesz a fegyverekhez is.
Egy illegálisan működő MMA harcklubbot nyitottál egy jól menő Bronx-i bár alatt, ahol én is szoktam harcolni, bár nem mindig jó kedvemből, hanem mert rengeteg mocskosságot művelnek ott. A bukmékerek megveszik a meccseket, ha pedig valaki nem áll kötélnek és nem hajlandó eladni a meccset képesek vagytok még a kezét-lábát is eltöretni.
Benne vagy rendesen az éjszakai életbe és közöd van bűnszövetkezetekhez is. Gyakran vannak összetűzéseink és mérjük össze erőinket. Vagy olyan jó, mint én, sőt, azon kevesek egyike vagy, akik méltó ellenfeleim.
Gátlástalan bűnöző vagy, aki nem riad vissza még a gyilkosságtól sem és csak a saját saját érdekeit nézi.

A karakter ezen felül szabadon alakítható, dolgozd ki, hogy mit szeretnél még hozzá tenni  Wang családi, baráti és ellenségi köre 2624752903
Ha érdekel a karakter keress PM-ben, vagy discordon és mindent megbeszélünk  Wang családi, baráti és ellenségi köre 1471401822  Cool
A PB szeretném, ha maradna, de ha csak ez tart vissza, akkor alkudozhatunk  Razz

   
livin' in new york

   


Itt a Forumon is és discordon is elérhető vagyok, ha bármelyik karakter megtetszett Wang családi, baráti és ellenségi köre 1471401822
mind álarcot viselünk
Wang Weiguang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Wang családi, baráti és ellenségi köre A68e404ab21c23712296204cc28ac6611b9fcfee
Wang családi, baráti és ellenségi köre E1d404f31a9b8628cbd993102905f4e8c3ac4bdb
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
Wang családi, baráti és ellenségi köre E8bda54d0581061123cb04c24f264f0dd0f7c825
Learn the way
and find your own way
♫ :
Wushu is a move in Chinese, a physical move.
An attack. Wushu is like an art.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
Wang családi, baráti és ellenségi köre 95c4acd3ff2f123fca4a9525e427021d5f8b6e16
★ idézet ★ :
That’s why I like martial arts: it always tells you how to control your body, your mind, your heart. Balance.
★ foglalkozás ★ :
Businessman | Engineer | Shaolin | Hero | Thief
★ play by ★ :
Jet Li
★ szükségem van rád ★ :
Family, Friend, and Enemy
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Wang családi, baráti és ellenségi köre Cradle%202%20the%20GRave%201
 
Wang családi, baráti és ellenségi köre
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1 nővérke + 2 apa + 1 anya = családi zűrzavar
» Wang Jin Hai
» Lucas Wang
» Danny F. Wang
» Eric J. Wang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: