New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
TémanyitásJulian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmptyCsüt. Szept. 14 2023, 21:10
To Julian, Horatio, Elijah and Cale
Abandoned vodka factory

Fifth part
Miután Julie magához tért és látta, hogy testvérei, illetve Killian még mindig kába, átfésülte a területet. Amit látott, azok a már kiürült bombák és a majom, illetve a mi hiányunk. Szinte biztos volt benne, hogy az elkövető csak is Rowan lehet, így botor módon egyből ő utána indult. De az igazság az, hogy rossz irányba indult.
Jó pár kilométerrel arrébb egy elhagyatott raktár épületben találhattuk magunkat. Ha nem is a kábító hatás lassú kiürülésének köszönhetően, a hangosan dübörgő k-poptól biztos lekezdett mindenki magához térni. A szemünk már nem volt bekötve, de a kezeinket ugyanúgy szorította a gyors kötöző, plusz egy fentről lógó lánc, ami ki volt annyira feszítve, hogy behajlítani sem tudtuk volna fejünk fölött, csuklónknál össze kötözött kezünk. Mindenki alsógatyára volt vetkőztetve, így még az elrejtett kések, fegyverek sem voltak nálunk. Mondjuk... nem is nagyon tudtuk volna használni. Bokánk is össze volt kötözve gyors kötözővel, amin szintén volt pluszban még egy feszített lánc, csak az a földhöz, hogy rugdosni se nagyon lehessen. 4-4 neon maszkos, bőr kabátos pali állt tőlünk néhány méterre, elől összekulcsolt kezekkel, mint a katonák. Előttünk jóval távolabb pedig volt egy rozoga láda, amin egy telefonnal működő kis hangszóróból dübörgött a k-pop, egészen addig, amíg mindenki el nem kezdett ébredezni. Akkor majdnem teljesen le lett véve a hangerő, miközben a láda mellett ott állt egy 180 centi körüli, vonásaiból láthatóan ázsiai férfi. Haja oldalt rövidre nyírt, felül hátra fésült levendula haja volt. Szemei - vagy inkább kontaktlencséje? - aranysárgák. Véres volt az arca, de az biztos, hogy nem az ő vére volt, szemei körül pedig vélhetőleg fekete festék volt. Fülében és véres nyakában is ékszer lógott, felsőtestét csak egy térdig érő, nyitott, citrom sárga, félig rombuszokkal díszített kabát volt. Nadrágja pink-sárga csíkos, volt benne öv, meg valami láncszerűség. Lábbelije pedig kétségtelenül acélbetétes volt. Először lágy hangon felkacagott, majd izgatottan kezdte el dörzsölni tenyereit minket figyelve, miközben koreaiul mondott valamit a katonáinak. A ládán a kis hangszóró előtt voltak még pengék, illetve neki támasztva egy bizonyosan egyedi, pengével, boxerrel és tudja faszt mi mindennel összerakott baseball ütő. Én már annak is örültem, hogy nem fejjel lefelé lógtunk, de így sem nézett ki túl jól a helyzet. De legalább fejemet tudtam forgatni, és nem voltunk annyira távol egymástól, hogy ne tudjam megnézni kik vannak itt. Jó, a gyerekek remélhetőleg jó helyen. A nyomozó társát sem láttam sehol. A bohóc itt volt, de úgy voltam vele, ha ölni akar, remélhetőleg vele kezdi. Julian viszont vérzett, ami viszont némi aggodalomra adott okot. Ez gáz. Ez így nagyon gáz.
- Ébresztő! - tapsolt párat nevetve, bár elég erősen törte az angolt. - Meséljetek már! Nálatok ilyen egy házibuli? - nevetett, miközben átsétált az egy kupacba összegyűjtött holmijainkhoz és belekotorva kivette belőle Nicky pengéjét és rámutatva mondott valami megjegyzést rá koreaiul, aztán újra elnevette magát Nickyre nézve. Lassan közelebb is lépkedett hozzánk vele.
- Szeretitek a zenét?

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmG9UYM Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... LkC15oi Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 1wvUwqJ Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... I5G5mou Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
TémanyitásRe: Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmptyCsüt. Szept. 14 2023, 22:43

The Big Trouble


Roman társsaságából Horatio ébredezett elsőnek, de már meg is bánta, mert elképesztően irritálta a hangos zene. Csendmániás nyomozó volt, számára maga a Pokol ez a zene. Körbepillantott, amennyire tudott, de elképesztően hitetlen volt az abszurd helyzetet illetően. Olyan érzése volt, mintha valami +16-os tiniknek szánt képregényfilm-thrillerbe keveredett volna.
Ezt követően ébredeztem én. Én sem igazán hittem a szememnek, ami pedig bosszantóbb volt, hogy még mindig véreztem, bár talán attól nem kellett tartanom, hogy elvérzek. Annyira szerintem nem végzett jó munkát az öreg Nicky.
Abszurd volt, amit láttam. Valami Koreai csillámpóni-bűnbanda rabolt el minket? Hát ma már a terroristák sem a régiek, vagy mi van? Vagy valami meleg szado-mazo maffia? Mi a fene folyik itt?
Mikor Elijah felébredt, osztotta a véleményünket.
- Tyű... - motyogta kábán, de meglepetten. - Hát mi van ezzel a várossal, hogy mindenki vagy kémnek, vagy képregényes bolondnak képzeli magát?
Végül Nicholas is feléledt ezer éves álmából, Horatio megkönnyebbülésére pedig a zene hangerejét is lejjebb tekerte a pasas, de talán csak azért, hogy halljuk egymást rendesen.
De vajon mik a tervei velünk?
A felügyelőn láttam, hogy nem csak a zene, de öltönye hiánya is megviselte, nem volt ő hozzászokva, hogy csak így alsónadrágban lássák az emberek, de legalább megtudhattuk, hogy Nicholas tetőtől-talpig fehér, nem csak az arca. És a lábkörmei is feketék, nem csak a kézkörmei.
- Ébren vagyunk, nyugodj már le... - motyogta nyúzottan a felügyelő, akinek már fájt a feje a zenétől, ami nemrég hallgatott el.
- Az a borotva nem volt olcsó, szóval vigyázz rá, mert ha eltűnik, vagy baja lesz, az ütőddel vágom el a torod - pillantott szemeivel a frankón átbarkácsolt ütőre.
- Utálom a zenét, szóval ha lehet ne kapcsold vissza. Nem vagyok erre kiváncsi.
- Bocs, hogy így közbe szólok öreg - szólaltam meg. - De te ki a fene vagy és mit keresünk mi itt? Tán a szomszédban laktál és átterjedt a tűz a kéglidre és most bosszút akarsz állni?
- Felesleges, ez a fickó max annyit ért angolul, hogy cípős szecuáni cirke, meg rizsgolyó - morogta a porcelán bőrű szándékosan gunyolódva.
- Tegyen egy szívességet, nyírja ki - morogta Horatio és amennyire tudott fejével Cale felé bökött.
- Még mit nem! Majd téged! Te vagy itt a hekus, neked kell meghalnod.
- Mindazon által a kérdés jogos, ki maga és mit akar tőlünk? Biztos nem a zenei ízlésünk miatt vagyunk itt, és nem is a házibuli miatt. Nem volt itt buli, ez a félkegyelmű ránk gyújtotta a férfi házát - intett szemeivel Cale, majd Roman felé.
- Én szeretem a zenét - mondta Nicholas Cale. - Főleg a komoly zenét. De, amit te hallgatsz az komolytalan.
- Még mindig jobb, mint ha Paganini cincogna az idegeimen - mondtam Calenek.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmptyPént. Szept. 15 2023, 00:04
To Julian, Horatio, Elijah and Cale
Abandoned vodka factory

Fifth part
Én jobbára még csendben hallgattam a többieket. Megmondom őszintén, így egyenrangúan, pontosan ugyanúgy kiszolgáltatva egy őrültnek, elég furcsa volt őket vitázni hallani. Az ázsiai fickó megértéséről letettem, mivel minden második mondata vagy hangos nem is nekünk szánt gondolata, megjegyzése koreai volt, amiből még kiszűrni sem tudom mit akarhat. Egyedül akkor húztam a szám nem tetszésem kifejezve, mikor közelebb jött hozzánk a borotvával. Sokat nevetett, miközben egy-egy osztotta az észt a másiknak, de nem biztos, hogy amiatt, mert értette, inkább csak szimplán szórakoztatónak találta a műsort. Leginkább Horatio és Cale vitáját követte nagy érdeklődéssel. Előbbihez oda is sétált, majd mikor Rex felügyelő morgásba kezdett és fejével elbökött Cale felé, a félpucér ázsiai is elmutatott ujjával a monokróm fickó felé kérdőn, mintha azt kérdezné, hogy ő? Oda is sétált hozzá nagy ráérősen, és csak így közelről tűnt csak fel neki, hogy az a zöld valami a testén nem festék, hanem belőle jön. Össze is vonta szemöldökeit, majd enyhe undorra húztam fel ajkait, aztán a borotva lapos részével finoman halántékon vágta Calet, miközben nem tetszését kifejezve, ujjával a vérére bökött és magyarázott. Majd ajkaihoz emelte ujját, amint volt Nicky véréből is, meg akit még előttünk kinyírhatott, annak a véréből is és megnyalogatta, kóstolgatta. Picit fintorgott rá, majd ide-oda illegette fejét. Megint mondott valamit, majd elvigyorodott.
- Muzsika. - felelte, majd kérdőn bólogatott Calenek, de igazából én sem tudtam megfejteni mit akar. Hogy énekeljen neki? Vagy fütyüljön? Esetleg adjon elő valamit a kedvenceiből? De végül értelmezte nekünk, csak épp Nickynek kicsit fájdalmasabb módon. Fogta mutatóujját és a férfi válla közelében lévő lőtt sebébe nyomta, de szinte tövig és lassan, miközben úgy vigyorgott, mint Joker abban a filmben. Nekem pont takarásba volt Nicky Ellietől és Horatiotól, de még a hangjától is kirázott a hideg. Kifejezetten nem perverz gondolataim támadtak a cuppanó hangokra, tudván, hogy valakinek épp a lőtt sebét ujjazzák. Aztán kicsit megforgatta benne és kihúzta.
- Zene. Muzsika. - ismételte el Cale állkapcsára fogva, persze vigyorogva, majd ellépve tőle, kikapta a telefonját a hangszóró tartójából és elindított rajta valami mixet, amin ugyan ment valami k-pop szám, és minden bizonnyal az ő duruzsolása, de közben emberek sikongattak benne. Egy jól esőt sóhajtott a zenét hallva, majd kinyomta.
- Ji-Woon Hak vagyok, a k-pop újító, szexi és nem utolsó sorban legjobb zenésze és előadója. Na meg bandám egyetlen túlélője. Hát... lévén, hogy én öltem meg mindent. - mosolyogta, miközben úgy magyarázott bemutatkozása alatt, mintha totál természetes volna, hogy halál hörgéseket, meg sikolyokat mixelne a zenék alá, meg másokat gyilkolna. Ó, bazd meg, azt hiszem kezdem sejteni, miért vagyunk itt.
- Ide hoztak... - bökött le a borotvával a föld felé, miközben magyarázott, bár ennél részletbe menően nem magyarázta el, mit jelent az "ide". - De megszöktem. Láttam, hogy szerepeltek egy mappában... hmm... nem, nem mappa. Aktában. - lépett az egyik emberéhez, aki elő is húzta bőr kabijából az említett mappát, amiből ő elővett egy vékony aktát, kinyitotta, kikapta belőle az oda csatolt fekete fehér képet és közben odajött hozzánk felmutatni azt. Nickyről készült a kép, amolyan lesi fotó. Aztán újabb képet vett elő és megint felénk fordította, azon éppenséggel Elijah volt. Majd még egyet Julieról, bár ő rá rázta a fejét, hogy nincs meg, nem találták. Nem tudom, hogy ez jó hír e, de remélem jól vannak.
- A  többiek meg ott voltak, szóval... haszon... haszonemberek most. - vonta meg vállát, majd nemes egyszerűséggel odébb hajította az aktákat.
- Ti itteniek nagyon... uhm... buták vagytok. Könnyű elkapni és megölni. Még... a rendőröket is. - bökött Horatio felé, miközben egyik kezében a borotvát forgatta. - De most zenét csinálunk. Ki akar lenni az első? Szavazzátok meg. Amíg az él, a többi is él. De ha az meghal, utána megint más valaki jön. Oké? - mosolyogta bólintva, mint egy tanár, aki éppen most árulta el a szabályokat a kicsiknek és bízik benne, hogy szófogadóak lesznek.
- Szerintem csak nyírd ki azt a kócos szarházit, ő vinnyog a legjobban. Velünk szarul járnál... Nincs érzékünk a zenéhez... - szólaltam meg, mert úgy éreztem itt már mindegy, mit akarunk, de akkor már legalább ne velünk kezdje a kínzást. A többiekre nézet kérdőn, bólogatva, hogy akkor legyen Nicky? És ha többen is rábólintottak úgy odalépett hozzá, megemelte a borotvát és egy-két helyen mélyebben a bőrébe vágott. De annyira bejött neki a zöld vére, újabb két vágást ejtett. Nem olyan mélyeket, hogy a belső szervekig is eljusson - elvégre nem az volt a célja, hogy hamar meghaljunk - de nem csak a bőr felszínét karistolta meg. Igyekezett olyan mély vágásokat ejteni, amikre Cale üvöltött. Ha már a kevésbé mélyekre is hihető, fájó üvöltéseket hallatott Ji-Woon nem erőltette mélyebre a sebeket. S közben persze felvette a mobiljára. Én közben Julianre néztem. Nem hiszem, hogy most van olyan állapotban, hogy hősködjön, de... elvileg kém volt...
- Van... valami ötleted? Esetleg valami pszichés dolog, amivel hathatunk rá? Vagy valami kém nyomkövető a nyakadban bárhol, amivel tudsz jelezni a haverjaidnak, hogy mindjárt ki leszünk belezve? Mert őszintén szólva, ha én elkezdem forgatni a kezeim annak reményében, hogy kiszabadulok, a gyors kötöző előbb vágja le őket, mint, hogy kiszabadulnék. - néztem rá, de ha neki sem volt ötlete, akkor ugyanígy Horatiot is megkérdeztem. Eddig olyan okosnak tartotta magát, szóval.. ha lőni nem is tud... talán kiagyalhat valamit, míg Nicky bírja szusszal és kínozza a faszi.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmG9UYM Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... LkC15oi Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 1wvUwqJ Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... I5G5mou Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
TémanyitásRe: Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmptyPént. Szept. 15 2023, 15:18

The Big Trouble


Senki nem értette, vajon a sárgaság mire utalhat a muzsikával, amíg kényszeredetten rá nem jöttünk, hogy a fájdalmas kiáltások és halálsikolyok voltak a szemében a muzsika szinonimái. Ez cseppet sem volt kecsegtető.
Cale viszonylag jól viselte a fájdalmat, az ő teste már edzett volt és talán már idegek sem voltak a testében, amik reagálhattak volna. Egyfajta részleges, vagy enyhe analgézia alakulhatott ki nála, mert nem sokat reagált a férfi ujjára, csak mikor már nagyon beleélte magát fogvatartójuk, akkor adott ki valamicske hangot.
Hogy mi lehetett a fájdalomérzet hiányának oka, az rejtély volt. Talán a sok-sok átélt fájdalom, sérülés, égés, műtét, vagy csak megszokta, vagy a többszörös illegális pszichiátriai kezelés, amiket neki nyújtottak, vagy a gyógyszerek a kórházi balesetben, de valamiért alig reagált.
Figyeltük, amint bemutatja magát, bár elég ciki volt. Mint valami tini ripacs, aki többnek akar látszani, mint, ami, ezért menőzik, de inkább cringe. Az akta tartalmát szemlélte, ami Elijahnak kicsit ismerős volt. Talán a legutóbbi akciójuk során készíthette valaki.
- Az egy előnytelen kép rólam! - mondta Ellie hiún. - Cserélje ki valami másra. Majd fotózkodunk. Nem látszik jól az arcom. És rossz szögből. Te jó isten, azt a képet el kell égetni... - mondta elkeseredetten, hiszen elég öntelt volt a sármos kinézetét illetően. Pláne, ha ki is van öltözve!
Bár humorizálni volt lélekjelenléte, azért kicsit ő is ideges és feszült volt. Nem szívesen hagyta volna magát megölni, ahogy a kínzásnak sem örült volna. Remélte minden fegyver a helyén marad, egyikhez sem akar majd hozzá nyúlni a bolond koreai.
Tán én viseltem mindent a legjobban, nekem volt a legnagyobb tapasztalatom a szörnyűségekben. Elvégre én voltam az ex-katona, az ex-kém, aki már sok mindent megélt. Ugyan kínoztak már meg fiatalabb kémkoromban, de még sosem volt szerencsém ilyen alakokhoz, mint ez a Jiha, vagy ki. Se a Nicky félékhez.
Azt hiszem mind egyet értettünk abban, hogy Rincholas szolgált rá leginkább, hogy megkínozzák, ő volt itt a gyilkos, beteg alak, aki jelenleg Elijah szerint minden rossz forrása, ami eddig történt.
Nicholas a közeledő borotvára nézett, majd elvigyorodott.
- A saját fegyverem fordítod ellenem? Ugye tudod, hogy ha kiszabadulok, neked véged? Jobb, ha igyekszel megölni, mert ha én öllek meg, még a túlvilágon is fájdalmaid lesznek! - vigyorgott rá.
A szúrásokra elsőre szinte semmilyen hangot nem adott ki, mintha teljesen érzéketlen lenne, de a mélyebbekre már adott azért ki hangot, bár nem hitte, hogy zenei alapnak meg lenne vele elégedve.
- Festeni nem szeretsz? Egy kis zöld festék innen, egy kis piros valaki mástól? Ki tudja, lehet valaki itt kékvérű. Az az Elijah fickó elég pénzesnek tűnik, lehet ő kékvérű.
Elég hihetetlennek tűnt, hogy a fickó ennyire jól viseli a fájdalmat, de ki tudja mi lehet az oka. Hallottam már betegségekről, mint például a cipa. Szívesen bele vetettem volna magam a témába, de most az életünk fontosabb volt, főleg, hogy elég szarul éreztem magam. Fájt a vágás, égett, csípett és még vérzett. Nem erősen, csak enyhén, de akkor sem volt jó jel, hiszen minden elvesztett vérmennyiséggel én járok rosszul. Bár belegondolva... lehet Nicky hamarabb elvérzik, mint mi...
- Mondd csak, nem akarsz kipróbálni valami mást is? Ott az a szép kis ütő. Nem próbáljuk ki? - cukkolta Cale a fickót, hiszen eddig még nem kapott tőle értékelhető hanganyagot.
Természetellenes fekete szemeit - melyek szinte rikítottak fehér bőre miatt - a férfi sárga szemeibe vágta.
- Nagyon rossz alapanyag vagyok, igaz? Hát sajnálom. Nem mindenkinek lehetnek megfelelőek a hangszálai egy klassz kis studio albumhoz - nevetett.
Egyelőre nem sok jó alternatívám volt, lévén, hogy ha ki is tudnám szabadítani magam, akkor sem tudnék segíteni rajtuk, mert a fickó emberei simán levadásznak. Három módszer is van arra, amivel gyorskötőből ki lehet szabadulni, ezeket Horatio is ismerte, de tudtuk jól, hogy sokra nem mennénk a szabadulással, mert ők többen vannak. Itt másra lesz szükség.
Horatio leginkább abban bízott - bár nem mondta ki, - hogy Killian és az emberei rájuk találnak. Volt GPS a telefonjába, a jelvényében, ahogy a többiek telefonja is lenyomozható volt. Csak idő kérdése és remélhetőleg addig ép bőrrel megússzák. Vagy csak minimális károkkal.
Igyekezett uralkodni magán, nehogy pánik rohamot kapjon. Próbált magabiztos maradni, erős, pozitív gondolatokkal, szabályozni a légzését, pedig félt. Soha nem volt még hasonló helyzetben, sosem volt még ennyire kiszolgáltatott, ráadásul bizonyos szempontból most a többiek életéért is ő a felelős. Igaz, ez így nem volt teljesen helytálló, de Horatio úgy érezte, mivel ő a rendőrnyomozó, ők pedig a civilek, ő felel értük és jelenleg nem volt képes megvédeni őket. Bele se mert gondolni mi lesz akkor, ha megöli őket, ő pedig nem tud segíteni rajtuk, nem tudja megvédeni őket.
Oké, hogy Nicholas egy körözött gyilkos, akiért nem kár, de Roman egy családapa, Julian egy "köztiszteletben" álló nyomozó, aki egykoron rangos kém volt, katona, amolyan "nemzeti hős", Elijah pedig egy civil, aki teljesen véletlen keveredett az eseményekbe bele. Értük igenis kár lett volna, így minden agysejtjét próbálta latba vetni, hogy valami hasznos tervet eszeljen ki.
Én is igyekeztem így tenni, ahogy Elijah is.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmptySzomb. Szept. 16 2023, 22:43
To Julian, Horatio, Elijah and Cale
Abandoned vodka factory

Fifth part
Így, hogy se Juliantől, se Horatiotól nem kaptam választ rá kellett, hogy döbbenjek, hogy nagy szarban vagyunk. Persze ez eddig is tudtam, de a tudat, hogy hamarosan minket úgy meghámoz majd, mint más a narancsot vagy a répát, nos, ja. Nem csak aggasztott az a kín, míg bele nem halok, de ott vannak a kölykök is. Velük mi lesz? Így még az sincs, hogy majd Julian hébe-hóba bevállalja a felügyeletet, hogy legalább együtt maradhassanak. Hogy a picsába jutottunk el idáig? De legalább a hétvége miatt nem kell már aggódnom. Nem lesz kin elverni a dolgot, hiszen halott leszek, ettől fogva pedig a gyerekeimet sem bánthatják.
Nem tudom mennyire érdemes azért imádkozni, hogy az a szociopata minél tovább húzza, hiszen így maximum csak tovább látjuk miben lesz részünk nekünk is. A mazochista jobban viselte a dolgokat, mindenki bánatára, hiszen így a koreai pasas sem félt maradandó, mély sebeket ejteni testén. Éppen csak nem ontotta ki a szerveit. Én egy idő után inkább oda se néztem. Nem hiányzik ez nekem...
- A-a. Nem szabadulsz ki. Csak simán... tudod... meghalsz. - mosolyogta a sárga szemű, miközben formákat kezdett vágni Nicky bőrébe, majd egyszerűen lehúzta róla a bőrt. Annyira belejött a művészkedésbe, hogy konkrét koreai szövegeket, cicákat meg smilekat vésett a bőrébe. Persze közben hallgatta őt, de nagy részt elengedte füle mellett, amiket mondott. Vagy lehet nem is értette. Ujjairól úgy szopogatta le a vért, mintha csokiba nyúlt volna, majd felegyenesedett, mikor már nem maradt igazán hely több alkotásnak és Nickyre nézett, majd nevetve mondott neki valamit koreaiul és kérdőn elbökött az ütő felé, majd felénk. Elhajította a zöld vértől mocskos borotvát, majd kezébe vette a rá hegesztett boxeren keresztül az ütőre, miközben sejtelmesen elvigyorodva pillantott Nickyről ránk.
- Kurva szádat jártatod folyamatosan! Picsáért nem tudsz meghalni! - mordultam fel, és nagyon reméltem, hogy az utolsókat rúgja Cale, mert ha ezt túléljük, agyon verem a saját karjával, amit puszta kézzel tépek ki belőle. Ji-Woon felnevetett, majd fütyörészve végig sétált a sorunkon, de végül nem Ellienél, hanem Horatio mellett állt meg és fordult vele szembe sarkain. Látta rajta a rosszul rejtegetett félelmet, a gyenge próbálkozásokat, minél mélyebbre tekintett a szemében. Vigyora szinte fültől fülig ért, majd megemelte az ütőt és pengés felét lassan Horatio vállához illesztette, nos, minden bizonnyal azzal a szándékkal, hogy levágja a kezét. El is sandított egy pillanatra Cale felé és halk kuncogásszerűen megjegyzett neki valamit. Talán nem csíptük egymást a palival, de azért nem akartam volna, hogy feldarabolják, szóval sajnáltam és inkább oda sem néztem, mikor az az elmebeteg lassan felemelte a baltáját, hogy, mint valami bárd lesújtson vele hangos szirénázásra kapták fel fejüket a bent lévők. Még Ji-Woon is hátra kapta fejét és káromkodott egyet halkan anyanyelvén leeresztve az ütőt is, majd intve a 8-asnak, hogy mozduljanak és intézzék el a kintieket. Bár ő maga sem volt biztos benne, hogy lefogják tudni gyűrni a kint lévőket, pláne, hogy úgy hangzott kicsivel több kocsival érkeztek, mint amennyien ők lennének. A telefonját aztán nagy duzzogva zsebre vágta, pengéit pedig egy kivételével mind eltette. Azzal az egyel szándékozott gyorsan végezni mindenkivel, s mivel Horatio volt legközelebb, ő akarta elő hasba szúrni vele, hogy aztán felvágva a hasát biztosan oda vesszen. De az utolsó centiknél valaki alkaron lőtte oldalról, ami végett fájdalmasan felmordulva kapott vérző kezéhez, elejtve a pengét, és oldalra pillantott, ahogy én is.
A profilozó állt jó pár méterre tőlünk, remegő kezeiben ott szorongatta a pisztolyt, míg mellette állt egy fiatal, szőkés, Hello Kittys felsős lány helyszínelői sapkában. Már meg sem lepődtem igazán, de mintha a remény egy apró szikráját látnám, noha a gyilkos még itt van előttünk, a másik keze ép és ő maga is él. A szőke lány koreaiul rákiabált a fickóra, feltételezem, felszólította, hogy tegye fel a kezeit és adja meg magát, mert az ázsiai pasas is rájuk pillantott. A lány magabiztosabb volt Killiannél, aki nagyjából pont akkora sokkban volt, amiatt mert meglőtt valakit, mint mi, hogy majdnem meghaltunk. Nem hiszem, hogy másodszorra is sikerülne meghúznia a ravaszt.
- Nem teszi, amit kérünk... - csóválta fejét tanácstalanul Trixie Killiannek, de úgy tűnt senki sem akar igazán mozdulni, ami... még talán jó is lehet. Talán azért nem kezdett el futni a morbid zenészünk se, mert attól tartott lelövik. Killian öltönyben volt, nem tudhatta, hogy köze sincs a rendőrség ezen részéhez és hogy életében most lőtt először. De mikor a lány lassan előhúzott egy bilincset a hátsó zsebéből, Ji-Woon végül még is meglódult és rohanni kezdett az ellenkező irányba, ki egy másik kapun.
- Elszökik! - kiáltotta a lány, és már eredt is volna utána, mikor Killian rémülten rákapott karja felső részére. - Megőrültél?! Ez egy gyilkos! Sérültjeink vannak, nekik segítsünk. - szólt rá a férfi, mert aggódott ő most éppen mindenki miatt, de az biztos, hogy esze ágában sem volt még ezek után kergetni egy láthatóan vadászatra született gyilkost. Mázli volt, hogy eltalálta, ő így érezte. A lány nem örült, de végül nagy nehezen belement és megkereste a kart, ami által a láncok is lejjebb ereszkedtek, így Killiannel együtt kiszabadítottak minket. Odakint közben már leverték azt a néhány maszkost, és már a  mentősök is jöttek befele. Nyilván Calet nem engedték el, őt rábízták a rendőrökre, hogy szigorúbb körülmények közt, de megkapja a maga ellátását, míg Killian természetesen előbb Horatiohoz ugrott oda aggodalmasan, hogy kiszabadítsa.
- Jöttünk, ahogy tudtunk, de többször el kellett magyarázni ezt az őrületet és... így sem igazán akartak hinni nekünk... Ha Trixie nem követi le a telefonod és a másik két fickóét. - utalt itt Ellie és Julianre - ...akkor bebizonyítani sem tudtuk volna, hogy nagy a baj... - hebegte, mert még ő is kicsit az adrenalin hatása alatt volt. Mindenkire terítettek törölközőt, Juliant pedig egyből hordágyra is tették, hogy elsőként szállítsák kórházba, de én is mentem vele, csak én ültem mellette. A többieket is beszándékozták szállítani sorjába egy alaposan kivizsgálásra, már csak a tűz miatt és a kábító gázok miatt is. Azért mielőtt még elhajtott volna velünk a kocsi, megérdeklődtem Killiantől mi van a kölykökkel. Julieról nem tudott semmit, de azt mondta, hogy a többieket ideiglenesen elszállásolták, mert hát ugye a kecónak annyi... Nem nyugodtam meg, de Cale már távol van a lányomtól, remélhetőleg bele is döglik a sérüléseibe, ami meg a koreait illeti, bízom benne, hogy őt meg Julie kerüli el. Ha Ellie jönni akart, ő is beülhetett a kocsiba, de külön is tudták szállítani. Ahogy Horatiot is, csak ott Killian volt a kísérő. Trixie inkább maradt helyszínelni.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmG9UYM Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... LkC15oi Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 1wvUwqJ Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... I5G5mou Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
TémanyitásRe: Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmptyVas. Szept. 17 2023, 08:26

The Big Trouble


- Micsoda művészi érzék! Hát ilyen tetoválásokat sem láttam még. Okos és ügyes megoldás - mondta Cale, bár azért, mikor annyira bedurvult, belendült, akkor már ő is hangot adott fájdalmainak, de tény, hogy jól viselte.
A zöld vére pedig egész érdekes ábrázatot adott neki, ami valahogy tompított a helyzet morbid mivoltán.
Roman felé fordult, már amennyire tehette és rálátott.
- Csak irigy vagy, mert jobban viselem, mint te fogod. De ne félj, ha életben leszek még, ritmust is fogok dobolni a halálsikolyod alá. Kár, hogy a lányodért már nem fogok tudni elmenni - nevette.
A felügyelő igyekezett állni a koreai tekintetét, miközben azon gondolkodott nem adhatja ilyen olcsón az életét. Ide-vagy oda, de harcolnia kell. Így is - úgy is meg kel halnia, akkor miért ne tenné meg? Vagy Ji-Woon öli meg, vagy annak emberei, akkor miért ne próbálna meg küzdeni?
Már éppen azon volt, hogy kiszabadítsa magát a láncok fogságából és a gyorskötők eltávolítása után küzddjön az életéért, sőt, már majdnem engedtek is a láncok a szirénaszó idején, amikor lövések érkeztek.
Horatio is meglepődött, hiszen életében nem látta még lőni a fickót. Talán abban sem volt benne biztos, hogy fogott valaha pisztoly, vagy fog valaha fogni, hiszen eddig csak egy gondolkodó embernek ismerte meg. Persze örült neki, hogy tiszteletét tette, hiszen így volt rá esély, hogy életben maradnak.
A fickó ugyan szökésnek eredt, de mivel voltak kinn rendőrök, bizonyára - ha volt annyi eszük a felügyelő nélkül - körbe volt véve az épület és nem juthat messzire.
Hamarosan mind kiszabadultunk, Horatio legnagyobb meglepetésére pedig az is kiderült, hogy Trixnek köszönhetjük az életünket, ami őt igazán meglepte. Nem számított rá, hogy pont az a valaki fogja megmenteni, akit első találkozásukkor a leginkább megvetett.
Az viszont még fájdalmasabb volt, hogy a rendőrség emberei ennyire félvállról vették az eltűnését, elrablását. Ki tudja, talán még örültek is némelyek? Hah.
A maradék életkedve is elszállt, pedig egyébként sem volt már sok az eset után.
Megköszönte Trixnek, hogy megmentette az életüket, majd Killian társaságában elindult orvosi vizsgálatra, miközben én Roman társaságában mentőautókáztam.
Cale... nos ő más módon kapta meg a maga ellátását, bár kérdéses volt van-e esélye a túlélésre, hiszen igen csak komolyan el lett látva a baja.

Azt hiszem most hasonlítottunk egymásra Horatioval. Én is csendben voltam és ő is, hacsak partnerünk meg nem törte a csendet.
Én azért nem beszéltem, mert még mindig kellemetlen érzések voltak bennem. Nem is Ji-Woon miatt, hanem, mert Roman annyira leteremtett engem - ártatlanul - és még én magam is elgondolkodtam rajta nem-e tényleg én vonzottam be a gonosz az életükbe.
A házuk is leégett.
És nem tudtam most mi van köztünk. Lehet, amilyen gyorsan jött a viszonyunk olyan gyorsan vége is szakad. Talán... már el is válnak útjaink. Most még eljön velem, kapok ellátást, ő pedig elbeszélget velem és kilépünk egymás életéből.
De vajon vele most ezek után mi lesz? És a gyerekekkel? Hová fognak menni?

Horatio még mindig érezte magán a stresszt, amit az események idéztek elő. Még mindig félt kicsit, pedig már elvileg biztonságban volt, de idegei nehezen nyugodtak, gondolatai pedig cikáztak a magánéleti dolgai és a munkaügyi dolgai között.
Hálás pillantást vetett Killianre, amiért fegyver fogott, kijött terepre és megmentette az életét. Egy olyan oldalát ismerte most meg, aminek a létezéséről eddig nem is tudott. Jól esett neki, hogy ezt megtette érte, értük és ezt az érzést igyekezett minél tovább őrizni magában.

Elijah ott maradt a tetthelyen és igyekezte segíteni a rendőrség és Trix munkáját. Elvégre ott volt és nagy segítség, ha még frissen, ott a helyszínen tud beszélni és segíteni, támogatni a helyszínelést és a rendőrségi munkát. Egyébként is volt tapasztalata a nyomozói munkában.


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmptyVas. Szept. 17 2023, 21:36
To Julian, Horatio, Elijah and Cale
Presbyterian Hospital

Sixth part
Még így már a kórházban, az ágyon ülve, és hagyva, hogy megvizsgáljanak jól vagyok-e is nehéz volt elhinni, hogy véget ért ez az örök időkig tartó őrültség. Ma már nem először hittem, hogy megfogok halni, hogy árván maradnak a kölykök, de a lelkem mélyén éreztem, hogy még nincs vége. Julienak is elő kell kerülnie, és nekem is ki kell agyalnom, hogyan tovább. Nem csak miatta és az őrültségei miatt, de a házunk is faszán leégett, szóval el kél majd egy úgy kecó. Minden esetre, miután letudták a vizsgálatokat és már csak az eredmények végett tartottak bent, hisz láthatóan kutya bajom, átmentem Julianhez. Fura, utoljára Lisbethel voltam kórházba néhány hónappal ezelőtt, bár akkor a pszichiátrián, míg kikértük a friss papírjait. Most még is sokkal feszültebb voltam. Nem esik nehezemre bocsánatot kérni bárkitől, ha megérdemli, de ez most kicsit más. Itt majdnem kinyírtam az illetőt, ráadásul ezernyi alkalom lett volna, hogy meghaljunk anélkül, hogy tisztáztuk volna a dolgokat. Tévedtem. Noha még nekem is nehezemre esik elhinni. Nem azt, hogy tévedtem, mert szoktam. Hanem, hogy tényleg semmi köze nincs egy kémnek a kislányom kémes ügyeihez, amiket mint kiderült, nem most kezdett. Mikor beléptem, először megtorpantam az ajtóban, függetlenül, hogy aludt vagy ébren volt e. A nyaka így is be volt kötve, és ha olyan állapotban volt, úgy is volt rajta maszk, vagy a nyakán oxigént adagoló cső, de nem is szándékoztam beszéltetni, biztos elég szar lehet, bár nem tudom milyen mély a seb.
- Szia kis mókus... - léptem végül oda ágya mellé, magam alá húzva egy kis széket és leültem hozzá. - Megkérdezném, hogy érzed magad, dee... - pillantottam a kötésére, majd le a kezére, ami, ha nem volt takaró alatt, akkor rá is tettem a kezem, hogy megfogjam neki. - ...látom, hogy nem a legjobban... - nyúltam át másik kezemmel is, hogy hajába simíthassak. Így belegondolva, elég balszerencsés, hogy mindenki a nyakára ment. Én sem finomkodtam akkor túlzottan, szóval annak is nyoma maradt volna, amit persze mostanra már milliószor megbántam.
- Ne haragudj, hogy olyan csúnyán beszéltem veled és megvádoltalak, csak ez... - ne Roman, ne is védekezz, mindenki tudja, hogy ez őrültség volt, és mindannyian hibáztunk, csak én fizikailag is elvetettem a sulykot. - Sajnálom. - ismételtem el, miközben ujjaim közt, hajával babráltam. - Nem akarlak elveszíteni és tudom, hogy a magad módján csak segíteni próbáltál...
- Pihenj kicsit. Én addig elugrom ejtek egy-két telefont a kölykök meg a kecó miatt, meg iszom egy kávét, aztán vissza jövök. Te meg ne erőltesd a torkod, mert így sose gyógyulsz meg, ami nagy kár lenne, mert imádom hallani, ahogy egyre hangosabban nyögdécselsz miközben elélvezel... - húzódnak ajkaim egy széles fél vigyorra, majd fel kelek és nyomok egy csókot a homlokára, aztán felkelek és kimegyek előbb egy automatát keresni, hogy ébren tartson, mert munka után is jó lett volna ágyba dőlni, de egy ilyen nap után... uhh. Ehhez képest, félúton belépett elém és mögém is néhány rendőr. Na gondoltam, biztos Horatio szórakozik, pedig ki tudja nem-e műtik éppen. De nem. Nagy meglepetésemre még csak nem is az eredmények miatt álltak körbe, hanem, mert a tűzoltást követően nem kevés illegális dologra bukkantak a romok közt, ami már önmagában is elengedő volt, hogy letartóztassanak, de akkor még a mai is. Hiába voltam jobbára elszenvedője, így sem állt jól a szénám. A kölykök sem rosszat akartak, de Leo és Lucy is kicsi, nem fogták fel, hogy mikor arról beszéltek, milyen hősiesen próbáltam leszedni magamról Killiant és ütöttem meg a nyomozót, ezzel végül pontot is tettek a dolog végére. Szóval kávét nem kaptam, ellenben a kórházból egyenesen a rendőrségre kerültem, hogy még a reggel át tudjanak szállítani valamelyik börtönbe, amíg nem lesz bírósági tárgyalás.
Éreztem én, hogy ez a mai nap tele lesz szopással...

Ami Killiant illeti, végig Horatio mellett volt, csupán akkor kellett kint várakoznia, amíg az orvosok sürögtek forogtak körülötte, és ellátták a sérüléseit, amiket még Cale okozott neki. Amikor viszont bemehetett, Romanhoz hasonlóan ő is leült egy székre az ágy mellé és onnan nézett Horatiora. Igazából ő maga sem tudta mit is mondhatna, vagy, hogy akar e beszélgetni Horatio, mert azt sem erőltetné. De örült, hogy életben és jól van. Illetve azt is elhatározta, hogy bár a lövés után majdnem elrókázta magát ijedtében és annak tusatában, hogy ártott valakinek, úgy érzi meg kell tanulnia lőni, mert ha nem is pont ilyen, de hasonló helyzetek történhetnek, így nem árt, ha ő is képes használni a pisztolyt. Bár nem ismerte Horatio magánéletét, sejtette, hogy nem igazán lesz, aki majd ülljön mellette a nehezebb, sokkosabb pillanatokban, ő pedig - ha csupán kollégák, vagy annál valamivel kicsit többek is - úgy érezte neki sem okoz gondot, sőt örül, hogy úgy látja rendben van nyomozó kollégája. Ha pedig pánikrohamot kapna, itt akar lenni vele, hogy átsegítse rajta, bár talán pont amiatt kerülik majd el, mert ott van vele.
- Hogy érzi magát? - kérdezte meg végül.

Trixie szóra se méltatta a nyomozót. Nem azért, mert haragudott a múltkori miatt, hanem Horatio tisztán és érthetően tudomására adta, hogy nem csípi a stílusát, nem a barátja, innentől kezdve pedig nincs is miről beszélniük. Úgy fogalmazta ezt meg Killiannek a nyomozás lezárta után, hogy ő egy növésben lévő kis fa, aki tudásra szomjazik és szüksége van rá, hogy tapasztalhasson, de Horatio fájának árnyéka nem szolgál számára se napfényt, se vizet, ergo mellette nem fog fejlődni, csupán akadályozva lesz, sőt mi több, idővel a magánéletére is kihathat. Éppen ezért úgy döntött, egyszerűen elkerüli azokat az ügyeket és helyszíneket, ahol összefuthatnak. De az bizonyos, hogyha ő nem adott volna hitelt bácsikája számára és nem mérte volna be a telefonokat, senki sem segített volna Killiannek, hiszen valljuk be, ezt a sztorit még a jövőbeli unokáim sem hinnék el.
- Ez érdekes... Ezt nézd Ellie! - kiabált oda a férfinek, miközben felvette az elhajított aktát. Fél füllel hallotta, hogy valaki így becézte a gyerekek közt, de már mikor bemutatkoztak a helyszínen is egymásnak, pontosan úgy kezelte, ahogy Horatiot is. Mintha régi barátok volnának. Ha csak Elijah le nem teremtette őt is. - Ez különös. - állapította meg ismét, mikor már a férfi mellett volt és a képekre bökött. - Julie és a te dns-ed is megtaláltuk az erdei helyszínen, ahogy Nickyét is. Még is azt állítjátok, hogy nem ismertétek a tagot. De mi van, ha ő ismert viszont titeket? Volt ott még egy gyilkos, aki szintén mindannyiótok ellensége. Szerintem ő küldhette rátok, vagy...vagy talán általa talált meg bennetek. - pillantott elgondolkodva a férfire. - Még próbálják megtörni, de koreaiul se nagyon sokat tudnak, és nem is egy árulkodós fajta. Esetleg te, mint tapasztalt kém, és én, mint koreai fordító és helyszínelő, plusz nagy k-pop rajongó, megpróbálhatnánk valahogy kijátszani és kiszedni belőle az infókat. Mit szólsz?

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmG9UYM Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... LkC15oi Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 1wvUwqJ Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... I5G5mou Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
TémanyitásRe: Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... EmptyHétf. Szept. 18 2023, 18:38

The Big Trouble


A kórházi ágyon feküdtem, nyakam be volt kötve, bár más sérülésem nem igazán volt, ám az is elég volt. Leginkább a vérveszteség miatt voltam kába, de nem mertem volna azt mondani, hogy a gyógyszerek nem tettek rá egy lapáttal. Infúzió az volt, de lélegeztető nem. Továbbá nyakmerevítőm is volt, hogy ne tudjam elfordítani a fejem a sérülés miatt, aminek pár napig maradnia kell, csak kötözéshez lehet levenni. Megvolt a kockázata, hogy, ha elforgatom a fejem, nem csak a varrás megy tönkre, hanem a seb rosszabb állapotba kerül, tovább szakad a vágás, vagy mélyebben is felszakadt a sértett terület.
Hallottam, hogy Roman megjött, beszél, de nem tudtam felé fordulni a merevítő miatt.
Éreztem, hogy megfogta a kezem, majd mikor megbizonyosodtam róla, hogy a kapcsolatunk nem romlott meg, összekulcsoltam az ujjainkat, közben élveztem a simogatást. Jól esett háborgó lelkemnek.
Arról már nem is beszélve, hogy szavai mennyire jól estek. Nem is a tudat, hogy bocsánatot kért, hanem, hogy nem akar elveszíteni. Talán most hallom életemben először, hogy valaki ilyet mondd nekem. Nem voltak tartós kapcsolataim, csak futó kapcsolatok, talán ezért is ragaszkodom annyira Romanhez.
Nem mertem elkötelezni magam, hiszen akkor olyan életet éltem, hogy örök életveszélyben voltam, féltem mi lesz, ha elveszít majd engem az, aki annyira szeret és én is nehezen viseltem volna, ha a szerelmem miattam életveszélybe kerül. Sosem volt senki tartósan az életem része a munkatársakon kívül, így most talán érthető, hogy mennyire próbálnék kapaszkodni Romanbe, aki úgy tűnik viszonozza a ragaszkodásom. Ez jól esik.
És úgy tűnik megérti az indíttatásaim, még ha biztos kicsit helyteleníti is. Tudom, hogy veszélyt jelenthetek rájuk, de ő is hősiesen helyt állt, nem panaszkodhat.
Ha tehettem volna, utána néztem volna, de nem tudtam és nem is fordíthattam volna el a fejem, de rossz érzésem volt. Nem akartam, hogy távozzon, de esélyem sem volt utána szólni. Olyan érzésem volt, mintha azzal, hogy távozik az ágyam mellől elveszítem. Ha nem is örökre, de egy időre biztosan. Ezt pedig nem akartam, de nem tehettem ellene semmit. Utána se tudtam volna menni, infúzióra voltam kötve és hamarosan az ápoló is bejött hozzám...
- Remélem vissza jössz még hozzám...

Horatio legszívesebben elengedett volna néhány szitokszót, miközben a sebész összevarrta a szúrt sebet helyi érzéstelenítés mellett. Nem az orvost akarta volna szidni, hanem azt, akinek a sebet köszönhette. Kapott injekciót, majd bekötözték és hagyták pihenni, bár a doktor szerint másnap reggel nyugodtan hazamehet, csak megfigyelésre tartják benn.
Mikor Killian újra leült mellé és kérdezett, válaszolt.
- Furcsán... kicsit már bánom, hogy akkor annyira megalázón viselkedtem az unokahúgával. Érdekes dolgokat produkál az élet, hogy pont neki köszönhetem az életem, hiszen akkor nagyon gorombán bántam vele - elmélkedett. - De ez így alakult. Talán egyszer megbocsát nekem.
Felpillantott rá. Szemeiben most egész béke honolt, bár nem volt teljesen zenben.
- Nem hittem volna, hogy valaha is lőni látom magát. Köszönöm, hogy segített. Biztosan megterhelő volt így elsőre. Nem mindenki viseli jól az első éles lövést, de biztosan meg fogja szokni- méregette társát.
Körbenézett, hogy megbizonyosodjon róla nem látja őket senki, majd felült és laza, nem valami szorosan átölelte Killiant. Bár kapott fájdalomcsillapítókat, azért az nem tudta teljesen elnyomni a fájdalmat, így kicsit azért megérezte a mozdulatokat, de elenyésző módon.
- Örülök, hogy itt van nekem...

Elijah nem érezte magát sem kellemetlenül, sem bosszúsan, sőt, még tetszett is neki, hogy a leányzó ilyen közvetlen vele. Nem volt ellenére, főleg, hogy magában megállapította, hogy Trix négy csillagos lány az ötből.
Odalépett és az aktákra pillantott, amiket már a koreai lemezlovas is mutogatott nekik.
- A vágott képű? Rowan, vagy ki. A sebhelyes arcú, tudod... - mutogatta saját arcán, hogy hol vannak a hegek a képén. - Igen, ebben lehet valami. De várj csak... Roman házánál valami dokit emlegetett. Kire gondolhatott? Julian is doktor. Fizikus doktor. Sinclair felügyelő is doktor, bár nem tudom ő miből doktorált... és a nagybátyád is doktor, csak ő orvos doktor. Viszont én úgy vettem ki, hogy ő Romanre nézett, de ő nem doktor. Szerintem a középiskolát sem végezte el... de nem tudhatom. Inkább ösztönlénynek tűnik, mintsem értelmiséginek - mondta kicsit lebecsmérlően.
- De várjunk csak. A TV. Most jut eszembe. A hírekben beszámoltak az esetről, de ott nem Nicholas RedWoodról beszéltek, hanem Cale Braxtonról!
Tán mintha Voldemort nevét említette volna, a rendőrök Elijahra pillantottak, majd mintha imát mondtak volna el érte. Nem is tudta mire venni a rendőrök tekintetét, mintha már most gyászolnák. Tán azért nem értette miért néznek úgy, mintha a Sátán jött volna el, mert nem ismerte Cale nevét.
- Most meg mi bajuk? - kérdezte halkan a lánytól, diszkréten.
Elgondolkodott a koreai kihallgatásának ajánlatán, majd bólintott. Volt oknyomozó, volt újságíró. Pontosan tudja miként kell információkat megszerezni.
Kifelé menet előre engedte a lányt, ám nem tiszta udvariasságból, hanem, hogy hátulról is megvizsgálja. Meg kellett állapítania, ha még párszor megszemléli meg lesz az öt csillag.
- Azért egyre szebb ez a mai nap, pedig majdnem meghaltam - ment utána a kocsi felé.

Olybá tűnt Nicholas RedWood nem sokáig élvezheti a börtönkórház figyelmességét, mert két fekete ruhás tette tiszteletét a kormánytól. A hölgy felmutatta igazolványát az FBI embereinek, akik a gyilkost őrizték.
- Amanda Fountain; CIA.
A férfi következett.
- Matthew Brooke; Haditengerészet.
A nő folytatta.
- Parancsunk van rá, hogy elszállítsuk RedWoodot a Navy Seal központjába.
Az FBI átvette a nyomtatott, hivatalos pecséttel, aláírással ellátott parancsot, majd miután megbizonyosodtak valóságosságáról, hivatalosságáról hagyták elvinni a félholt gyilkost...



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
341
★ :
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg... Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julian & Roman || Again?
» Julian & Roman // The Spy, and the Bad Boy
» Julian & Roman // Part 3
» Forgive me // Roman & Julian
» Clyde & Oliver - Csak azt akartam mondani, hogy...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: