New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 9:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 8:53-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 6:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 6:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program
TémanyitásKillian & Sabrina // a (mó)kaland-program
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program EmptyPént. 28 Júl. - 13:59

Killian & Sabrina

Nyár van, ilyenkor vannak a gyermektáborok százai, én pedig az egyik helyen szoktam önkénteskedni, felügyelni a kölyköket. Szeretek a fiatalság közt lenni, van, hogy tőlük tanulok valamit, van, hogy tőlem is eltanulhatnak valamit, ami később jól jöhet számukra...
Izgatottan vártam ezt a napot, én már előző este idejöttem többedmagammal, ma pedig csatlakozik hozzánk Killian is. Felszabadult egy hely betegség miatti lemondás miatt, így kellett hát valaki. Reménykedtem, hogy tud jönni, mert tudom, szereti ezeket a napokat ő is. Egyrészt kikapcsolódás is, de azért figyelmet is igényel.
Rám is rám fért már egy kis szusszanás, mert folyamatosan dolgoztam, idén talán három napot töltöttem el rendes szabadsággal. Most jól fog esni ez. Csak egy gond, nagyon sok minden jár a fejemben, próbálom elűzni, míg itt vagyok, mert hát na, a sok-sok gyerek közt vannak nagyon csintalanok, igazi csínytevők, akikre nem árt jobban odafigyelni...

Reggel óta folyamatosan jöttek a lányok-fiúk, néhányan fogadták őket, én addig a háttérben szorgoskodtam. Segítettem apró sütiket készíteni, meg ahol tudtam bevetni magamat, meg a programokat is segítettem kiírni. Nem riadok vissza semmitől sem.
Jó pár gyermek van, hangos lesz tőlük ez a gyönyörű táj. A természetnél jobb nincs is nyáron, de igazából bármelyik évszakot is nézzük, mindnek megvan a maga kis szépsége és csodája.
Az időjárás szeleburdi, de azért felkészültem mindenre is, manapság igencsak kiszámíthatatlan a meteorológia és az ő kis előrejelzéseik...
- Bocsánat, maga ugye az egyik felügyelő? - kicsit ideges a hölgy, aki mellett egy félénk kislány áll, elbújva anyja háta mögé.
- Igen, én lennék. Sabrina vagyok, de mindenki csak Brie-nek hív, szóval maradjunk ennél csak! - kezet fogok az anyukával, majd leguggolok és a nyolcévesnek tűnő lányra nézek. - ... és a kisasszonyt hogy hívják? Gyere, bújj elő, jó móka lesz - nyújtom felé kezemet, bizalmat mutatva.
- Cornelia - kisebb idő eltelik, mire kimondja, de kezd bátrabbá válni, s elindul velem a többiek felé, még odaszalad anyjához puszira és ölelésre.

Figyeltem a kiscsajszit, mert jelenleg őt láttam a legfélősebbnek és legzárkózottabbnak. Nem túl hamar, de aztán, azért talál pajtásokat, akikkel játszanak, kergetőznek meg ilyenek. Veszek egy hatalmas levegőt, s néha egyébként vágyom már családra, gyerekzsivajra. Vagy ez csak addig van úgy, míg nem jutok el odáig?! Pszichológiai felvetésnek kiváló, de most itt nem erről szól a nap, és a napszemüvegem megtörlése után felveszem azt, de pont akkor pillantom meg azt, akit elhívtam ide.
Killian. Óh, végre, már rég nem találkoztunk, itt volt az ideje. Biztosan nem bánja ő sem, ha egy kicsit másnak is hódolhat,mint a hivatása. Én legalábbis így vagyok ezzel.
- Szia! - üdvözlöm hangosan, mert még elég messzi van tőlem, de már jó előre hangom hallattam. - Egy welcome drink? Nyugi, ez csak frissítő citromos jegestea! Van még ásványvíz, meg nem tudom mi, ott vannak felsorakoztatva! - vigyorgok, aztán mutatok a mellettem levő kis faasztalra, ahol a tálcányi pohár és különféle flakonok sorakoznak, amik nem tartalmaznak semennyi alkoholt. - Mi újság? - kérdezrm, közben töltök magamnak újabb kör teát.

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sabrina Garvey
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Ba2a1983bd3a6b19dc2d435589a2c1479196b6c1

Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Tumblr_inline_pnwvd24ZBl1rnxyis_1280
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
SG
★ családi állapot ★ :
hajadon
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Tumblr_inline_pnwvj991jH1rnxyis_1280
★ idézet ★ :
"Megfagy a szív, ha nem szeret;
És ha szeret, megég."
★ foglalkozás ★ :
klinikai szakpszichológus-terapeuta
★ play by ★ :
Zawe Ashton
★ szükségem van rád ★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program 81ccd6a7a2148249ede5b2bc4cfa92f6b12108e1
Te vagy az én sorsom, én a tiéd.
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Tumblr_inline_pnwv83WTFc1rnxyis_1280
TémanyitásRe: Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program EmptyPént. 28 Júl. - 20:26
Sabrina & Killian
Curiosity is not a sin. But we should exercise caution with our curiosity… yes, indeed…

Bár külön szabadságot kellett kivennem a nyári táborban való részvételhez, lévén, hogy az egyetem mellett a rendőrségen is dolgozom, örültem, hogy felkeresett a kéréssel Sabrina, mert rég önkénteskedtem már, pláne táborban. Ráadásul kellemest a hasznossal, így, hogy bevállaltam - ami egyáltalán nem volt teher -, sikerült beszerveznem az egyik ismerősöm lányát is, aki a mostani nyarat tekintve már egyik táborba sem fért volna be. Nem nagy durranás, nem is volt kötelező, de örült neki.
Így valamivel korábban talpon voltam már - tekintve, hogy városon kívül lakom Laylanaval - és még a táborba indulás előtt elugrottam a kisasszonyért is. Az idő most épp egész jó volt, így útfélen még a tetőt is lehúztam, hogy a nyár hátra levő idejének minden percét kiélvezhessük. Vagy túlságosan elmerültem az utazás varázsába, vagy hozzászoktam már a hosszabb utakhoz, de nem tűnt annyira végzetesnek ez a néhány kilométer. Még Kiara is élvezte.
Az erdő sűrű volt, így a tábor közelében már kevesebb napfény vetődött a földre, jóval kellemesebb is volt az idő, ráadásul parkoló hely is akadt, mert a legtöbb gyermeket busszal hozták, a többieket a szülők, akik nyilván nem időznek itt tovább egy óránál, a dolgozók pedig vagy szintén a busszal jöttek, vagy autóval, de annyi meg bőven elfér egy nagy tábor mellett. A 10 év körüli, hangosan lelkes kis energia bomba elsőként robbant ki a kocsiból, hogy aztán sietve kivegye a hátsó ülésről a holmijait. Igen, elől ült, de nyugalom, be volt kötve. Én is hamar kipattantam és miután segítettem neki, kivettem a magam bőröndjét is, és persze a holmijai nehezebb részét is én vittem. Mintha egy csonka családi táborozásra jöttünk volna. Még igazán körbe sem volt időm nézni, jobbára csak a tábor nevének feliratára sikerült felsandítanom, mikor meghallottam Brie hangját. Régi, jó barát, részben kolléga és mint így utólag kiderült még az önkénteskedésben is hű munkatárs.
- Hé, szia! - köszöntem oda én is mosolyogva, ahogy közeledtünk egymás felé. - Ezer éve! - vigyorogtam, mint a tejbe tök, mert azért jó volt végre újra látni. Hiába élünk egy városban, államban, a munka nagyon lefoglalja az embert. Ha volt rá lehetőségem, és ő sem bánta, hogy csak így táskástul megy, akkor még egy ölelést is kapott. A legtöbb orvos barátommal ellentétben, benne még mindig volt annyi élet, nyitottság és szeretet, ami végett a barátságunk megmaradt olyannak, amilyennek, függetlenül, hogy az idő minket sem kímélt. Szégyenletes, de arra a pár percre fel sem tűnt, hogy a kezemben fogott rózsaszín kis táska gazdája felszívódott mellőlem, csupán akkor döbbentem rá figyelmetlenségemre, mikor meghallottam hangját a többiek közt, majd vissza is ugrabugrált.
- Szia! Kiara vagyok! - mosolyogta, hiányos két elülső foggal. - Killian barátja vagyok! - ugrott a derekamnak átölelve, mire én rá hagyva csak szemeim forgatva mosolyogtam. Most amúgy sem a nagyokkal kell töltenie majd az idejét, noha ettől függetlenül ügyelni fogok rá, hogy jól érezze magát. Vissza is tereltem a többiekhez, miután levettem róla a táskát, azokról, úgy is a felvigyázók gondoskodnak.
- Azta! - pillantok az italos asztalka felett. - Talán elkéstem? Azt hittem időben megérkezünk. - kérdeztem, mert a fejemben valamiért ez az időpont maradt meg, viszont most szégyellhetem magam, hogy nem jöttem előbb segíteni.
- Persze, jöhet a jegestea! - válaszoltam mosolyogva, miközben közelebb mentünk és letéve a cuccokat addig, kitöltöttem magam a teából és egyből le is húztam az egészet. Nem azt mondom, hogy majd szomjam haltam, de kinek ne esne jól egy ilyen meleg nyári napon a friss, jeges tea? Sóhajtok is egy kellemeset a pohár kiürülése után, ami, ha műanyag ki is dobom a legközelebbi a kukába.
- Nincs semmi. Dolgozom és dolgozom. Szóval unatkozni nem szoktam, de a nyári tábor jó ürügy egy kis pihenésre. Még ha vigyázni is kell a gyerkőcökre. - veszem magamhoz ismét a holmikat, bár idő közben az egyik éppen üresben lévő önkéntes átveszi Kiara holmijait, hogy elvihesse a helyére, így már csak az én holmim van hátra.
- Ugye nem sátrakban fogunk aludni? Csak mert mintha faházakat mondtál volna... - kérdem, s nem mintha bajom volna a sátrazással, de most épp öltönyben vagyok - mert, hogy szinte mindig abban vagyok - és kellene egy hely, ahol áttudok öltözni valami kényelmesebbe. Mondjuk, ha nincs faház, akkor is megoldom valahogy, de mindenképp kell a hely, ahol le tudok pakolni.
- Nem kísérsz el? Legalább körbe tudsz vezetni közben, nehogy a végén eltévedjek. - viccelődöm, mert hát csak nem. Ha pedig nem volt ellenére, akkor útközben folytattuk tovább a csevegést.
- És veled mi újság? Merre dolgozol? - érdeklődtem, mert sajnos arra se nagyon van időm, hogy összejárjak a régi ismerősökkel, ha csak nem egy önkéntes nyári tábor alatt. Sajnálatos, de ő is biztos megérti.

Sabrina Garvey imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program KmPZ3Ko
Most adorable couple
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program UWsXRjh Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program JSG1BtR Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program H1kQKRA
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program VCnhtsy
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program EmptySzomb. 29 Júl. - 8:29

Killian & Sabrina


Jó kicsit távol lenni a mindennapoktól, ugyan nekem sosem szürke a betegeim miatt, mindegyikük egy-egy szín az életemben. A problémáikat, a titkaikat felfedik előttem, én pedig igyekszem segíteni nekik. Mindenki különleges a szememben. A gyerekek pláne. Hogy miért? Még a legnagyobb csínytevők is hatalmas szívvel rendelkeznek. A gyermeki mosoly, az önfeledt lét, a dackorszak, a huncutság és elevenség gyakorlatilag az ő lételemük.

Nagyon megörültem Killiannek, s a kislánynak, aki körbe rajongja. Nem mellesleg nagyon édesen bemutatkozik, aztán én is ezt teszem.
- Szia, én pedig Brie vagyok, Killian barátja vagyok én is - mondtam Kiarának, közben pedig az öltönyös úriemberre pillantok, s újból beszélni kezdek. - Nem, nem maradtál le semmiről. Tegnap már itt voltunk páran, előkészíteni ezt-azt, hogy mire reggel ideér mindenki, akkor már ne kelljen fejvesztve ugrálni - addigra ő is öntött teát magának, én pedig elmosolyodtam. - Remélem, az idő nem fog rosszra fordulni, mert akkor este nem tudunk tábortűz mellett énekelgetni, mesélni - ekkor picit az én gyermektáboros emlékrim előtörtek, de ezt most ignoráljuk, mint témát.
Elmondta dióhéjban, mi történt vele, de igazából ugyanaz, mint velem. Dolgozunk, dolgozunk, éldegélünk. Ez a felnőttlét, amit már mindketten régóta "űzünk". Biztos vagyok abban, hogy vele sem csak ennyi történt, de majd lesz időnk bepótolni mindent, vagy nem.
- Ó, nem. Nincs sátorozósdi, de ha szeretnéd, talán a raktárhelyiségben fellelhető pár darab, ha netán... - egy jóízű, őszinte vigyor alakult ki részemről, de szerintem azokat a sátrakat már biztos lehetetlen lenne használni, nem hiszem, hogy nincs egyetlen rágcsáló sem a környéken.
- Ez a hely tavaly fel lett újítva. Ez az épület, amit itt látsz mellettünk, ez lett az úgymond recepció-portaszolgálat és állandó gyülekezőhely, a mögötte levő az régebben tornaterem volt, most étkező és pihenő. Azon az úton tovább kell menni nagyjából száz métert, ott van három nagyobb emeletes faház, ott lesz mindenki elszállásolva - gyorsan elmondtam neki a sztorit, de majd úgyis elindulunk arrafelé perceken belül, amint ő is úgy érzi, hogy mehetünk tovább.
- Gyere, megmutatom, melyik lesz a te szobád, ami nem lesz nehéz, mert egymással szembe leszünk - mutatom az utat, remélem, tud követni, közben oldalra is mutatok, hogy lássa sz épületeket, amikről imént meséltem.
Közben pedig ideje lesz nekem is beszámolnom magamról picit, mert ő is mondott pár szót már saját életétől.
- Presbiteriánus Kórházban dolgozom, ott van egy rendelőm. Szeretem, meg egyre többen keresnek fel úgy, hogy valaki ajánlott engem, tök jó érzés. Hogy bírod amúgy? Nem vagy nagyon leterhelve? - gondolok itt mindenre, tudom, hogy nincs egyszerű dolga otthon sem, meg hát, az egyetem meg NYPD se túl egyszerű munkahelyek. - Ezt, mint barát kérdezem, nem úgy, mint szakember - tényleg nem akarom őt elemezni, most tuti nem.

Ha pedig megérkeztünk a házakhoz, akkor átadom neki a kulcsot, merthogy zárhatóak a szobák. A kulcson rajta van a szoba száma is, eléggé retró módon, de ez nekem is régi emlékeket dob fel.
- Menj, vegyél fel más rucit, hosszútávon ez a szetted ugyan nagyon szép, de... Nem lenne túl hasznos - előbb nagyon komoly pókerarccal, majd szélesebb mosollyal kerekítettem ki a beszédemet.
Még közben én is elpakolok pár dolgot, aztán úgyis bekopog, ha végzett.






Girl on fire
"She’s just a girl and she’s on fire, hotter than a fantasy, lonely like a highway.
She’s living in a world and it’s on fire, feeling the catastrophe, but she knows she can fly away..."
mind álarcot viselünk
Sabrina Garvey
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Ba2a1983bd3a6b19dc2d435589a2c1479196b6c1

Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Tumblr_inline_pnwvd24ZBl1rnxyis_1280
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
SG
★ családi állapot ★ :
hajadon
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Tumblr_inline_pnwvj991jH1rnxyis_1280
★ idézet ★ :
"Megfagy a szív, ha nem szeret;
És ha szeret, megég."
★ foglalkozás ★ :
klinikai szakpszichológus-terapeuta
★ play by ★ :
Zawe Ashton
★ szükségem van rád ★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program 81ccd6a7a2148249ede5b2bc4cfa92f6b12108e1
Te vagy az én sorsom, én a tiéd.
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Tumblr_inline_pnwv83WTFc1rnxyis_1280
TémanyitásRe: Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program EmptySzomb. 29 Júl. - 17:31
Sabrina & Killian
Curiosity is not a sin. But we should exercise caution with our curiosity… yes, indeed…

Rég láttuk már egymást Brievel, de be kell valljam nem sokat változott ez idő alatt, pedig nem csak az idő, az azalatt történtek is sokszor igen csak megtépázzák az emberi lelket, ami láthatóvá szokott válni az arcon. Még Blanche esetében is, hiába is próbálja bohóckodással leplezni. Brie viszont láthatóan olyan, mint eddig, pedig állítom, hogy már akkor is sok olyan dolog mardosta a lelkét az egyetemen, ami végül odáig jutatta, hogy hát... orvos legyen belőle.
A nagy örömködésből pedig Kiara sem akart kimaradni, de ismerem annyira, hogy tudjam, hogy csupán túlzottan is társasági, semmint, hogy hozzánk meneküljön kortársai elől. Még abban a korban van, amikor menő mindenkivel összebarátkozni, mindegy, hogy az hány éves. Így aztán láthatóan - még ha csak egy bemutatkozás erejéig is - hamar összebarátkoztak Brievel. Ami jó, mert így legalább biztosan tudom, hogy nem csak az én nyakamon fog lógni, ha épp nem bírják szusszal a barátai.
- Na most már pedig mindenki, mindenki barátja. - mosolygom és finoman visszaterelem a gyerek tömeghez, mert hát még sem azért jöttünk, hogy mellettem álljon és hallgassa milyen számára biztosan unalmas dolgokról beszélünk. - Eredj, mert a végén még kimaradsz a mókából. - vettem le róla a maradék hátizsákot is, és mintha csupán az húzta volna vissza súlyánál fogva, már robbant is vissza a kisebbek körében, én pedig felegyenesedve néztem Sabrinára, ezúttal ismételten csak neki szentelve figyelmem.
- Igen, ez mondjuk jogos. Épp elég lesz majd a kis sajtkukacokra figyelni, nem, hogy még majd mással is bajlódni. - húzom el a szám, bár fele annyira sem tartom ezt problémásnak, mint amennyire arcomról ez leolvasható volna, szóval csak tréfálkozom. Nem azt mondom, hogy olyan könnyű a gyerkőcökre vigyázni, pláne egy erdő kellős közepén, de még sem 2-3 évesekről van szó, akik ne értenék meg, ha azt mondjuk, hogy nem. Illetve manapság már minden sarok be van kamerázva az ilyen táborokban, így aztán nincs csintalankodás. Mindazon által kihasználom a lehetőséget, amíg még szabadok vagyunk és nyugiban lehúzom az alkoholmentes, de igazán hűsítő itókát.
- Az valóban tragédia volna! - pillantok rá aggodalmasan, miután kidobtam a műanyag poharat. - Direkt még gitárt is hoztam, hogy lehessen mihez énekelni, és hát a mályvacukor is sütve az igazi. - csóválom fejem, lassan el is mosolyodva az említetteken, melyek ahogy bizonyosan benne, úgy bennem is felidézték a tábori éveimet, még gyerekkoromból. Igaz, tekintve a maiakat, teljesen más volt, több természettel, szinte teljesen elzárkózva az elektronikai kütyüktől. Manapság már szerintem cserkészek sincsenek, és különböző csomót se tanulnak kötni a kicsik a táborokban. Mert hát jobb nyomkodni a telót, meg a tabletet, mint, hogy elviseljünk néhány szúnyog csípést és a tűz előtt, a csillagos ég alatt izgalmas sztorikat meséljünk, amik aztán kellően megalapozzák az álmainkat, mint Johnny, a sűrű erdőben eltűnt cserkész vagy a jól ismert Görbe ember história.
Bár ezúttal azért megnyugtat a tudat, hogy egy jól zárható ajtó mögött fogok tudni átöltözni, semmint egy kicipzározható sátorban. Nem mintha akkora tragédia volna, mert nyilván van a ruhám alatt is alsó ruházat, de, ha nem muszáj nem kerülnék kellemetlen helyzetbe, mondjuk egy utánam kajtató Kiara miatt, aki aztán napokig a félpucérságomon tréfálkozik majd. Szóval hála égnek.
- Ó, de kár... - somolygom, - rosszul - színlelt sajnálattal. - De amúgy is kétlem, hogy beférnék még egy ilyen kisgyerekekre tervezett sátorba. Sokat nőttem azóta... - biccentem fejem oldalra már csak azért is tetézve a poént, hiszen a kölyök méreteimhez képest, ma már néhány centi híján két méter magas vagyok.
Érdeklődve hallgattam gyors bevezetőjét a hely fontosabb részeiről, és tekintettem az éppen mutatott irányba, de azért így is meglepett kicsit, hogy manapság milye nincs egy tábornak.
- Portaszolgálat. Ezt nevezem! Mintha egy gyereknyaraló, luxus hoteljénél lennénk. Mondjuk leszámítva a luxust, ez valóban egy pompás nyaralási helyszín a gyerkőcöknek... - állapítom meg, csak részben viccből, mert hát, ez tényleg igaz. Talán nem is baj, ennyi kényelem belefér, hiszen manapság így is nagyon el vagyunk szokva az önállóságtól, ha azt vesszük, hogy a legtöbb önkéntesünk is nagyjából húsz év körüli, és aligha szerzett volna gyakorlatot a szakmában az iskolai padon kívül. Na, de egy szó, mint száz, összeszedtem a holmim, miután Kiaraét elvitték és követtem újdonsült körbevezetőm.
- Ó, akkor te sem unatkozol. Csodálom, hogy önkénteskedni még van időd a betegek mellett. - válaszolom, menet közben többször is ránézve, mert kár is volna tagadni, még, ha mi nem is rohangálunk égő házakba, nem kergetünk fegyveres bűnözőket - már mint alapvetően nem volna az én munkám része se - és nem kell embereket operálnunk, azért bőven megterhelő egy foglalkozás. Éppen ezért is van egyre több orvosnak, orvosa. Kell, aki a mi lelkünket is ápolja. Mondjuk én speciel pont nem járok sehova, de az én munkám nem is egy helyre szól, nem kell betegekkel foglalkoznom, csak, ha külön felkérnek rá. Laylaval pedig egyáltalán nem teher foglalkozni, szóval Briehez képest azt gondolom, még mindig tehermentesebb a munkám, ha leszámítjuk azokat a nyomozásokat, ahol gyilkosságok történnek. Tipikus Brie. Még ő aggódik értem. Elmosolyodva simítom kezem hátára és igyekszem megnyugtatni afelől, hogy a helyzethez képest minden a legnagyobb rendben.
- Vannak jobb és rosszabb napok, de kinél nem? Szóval nem panaszkodom. De ha nem hiszel nekem, valamikor úgy is el látogatunk Laylanaval a rehabilitációs részlegre az általános dolgok miatt, és ha gondolod, nyugodtan magad is megbizonyosodhatsz róla, hogy minden okés, szívesen viszem ismerőshöz, mint valami ismeretlen orvoshoz. - ajánlom fel neki, ha esetleg kételkedne szavaimban. Nem azt mondom, hogy néha nem volna jó csak úgy lenni, esetleg kicsivel több magánéletre vágyni, de azt hiszem ezzel egy átlagos ember is így lehet. Mindenkinek meg vannak a maga gondjai.
- Annak viszont örülök, hogy nálad így beindultak a dolgok. - ismerem el, mert manapság még orvosnak sem könnyű lenni. Sok a beteg lélek, de a pénz most sem több, és nehéz megtalálni az aranyközéputat, ami viszont a sikerességhez egyenes út. Neki sikerült, és ez remek dolog. A kulcsot megköszönve át is veszem.
- Ebben bizony van valami. De még sem jöhettem az utakon a Shelbyben egy mackó nadrágban. Az annyira nem én volnék... - húztam szám összevont szemöldökkel, bár nem az önhittség beszél belőlem, egy percig sem vágnék fel azzal, amim van, pláne, hogy szerintem a fizetésünk, majdhogy nem egy szinten lehet. Csupán a tény, hogy egy drága autóból valaki valami kicsit sem stílusos ruhában lépjen elő, nem is tudom, nem csupán ízléstelen, de elég sokat elmond az illetőről is. Engem pedig már kevertek össze valami playboyjal, nem hiányzik, hogy még ez is rám tapadjon. Szóval míg átöltöztem, elköszöntünk egymástól néhány percre. A melegítő nadrág valóban kényelmes darab, de nem olyan régen, pont az erdei sétánkra Laylaval kaptam egy fekete, taktikai nadrágot, ami azért még sem mackó, sőt kifejezetten ilyen terepekre van, azon túl, hogy sok zsebébe, sok minden belefér, és a fölé vettem fel egy szintén sötét pólót. Meg ugye a túra bakancs. Egészen másképp festettem ebben a már-már kommandó felszerelésben, mint a már jól megszokott elegáns öltönyökben, de így sem éreztem magam kényelmetlenül. Amúgy is alkalmazkodó típus vagyok, a drága öltöny pedig rosszul viseli az erdő viszontagságait. A kipakolással sem bajlódtam sokat, hiszen nem hetekre jöttünk, és amúgy sem lehet probléma, ha egy önkéntes eltűnik pár órára, mondjuk ruha vagy más ügyben. Szóval végeztemben ki is léptem a szobából, amit persze be is zártam magam mögött, és ha Brie még nem jött volna elő kuckójából, úgy átkopogtam. Gondoltam együtt menjünk vissza és vessük bele magunkat a dolgokba, de ha nem nyit ajtót pár perc múlva sem, akkor kénytelen vagyok egyedül útnak indulni, hiszen nyilván már ő is ott van.

Sabrina Garvey imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program KmPZ3Ko
Most adorable couple
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program UWsXRjh Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program JSG1BtR Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program H1kQKRA
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program VCnhtsy
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Killian & Sabrina // a (mó)kaland-program
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaland Kvaloya-ban
» Sienna és Flor - Csajos program
» Ivy & Killian - Are you a secretary?
» Julian & Sabrina // A terápia
» Killian Blackstone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: