New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Nora & Ben - How far would you go?
TémanyitásNora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptyPént. Dec. 29 2017, 22:13



to: Nora


A decemberi káosz után az év mindig valamivel kellemesebben indul. Jelenleg az új Camaro modellhez kapcsolódó reklámtevékenységeket intézem, egyike azon feladatoknak, amiket kifejezetten élvezek is. És úgy döntöttem, idén valami nagy durranást akarok. Nem érdekel, hogy már előre tudom: rengeteg időmet el fogja szívni. Ez most pöpec lesz. Odabaszunk az összes kis köcsögnek, akik azt hiszik, elénk kerülhetnek az első negyedévi eladási ranglistán. Már megkerestem egy rendezőt, aki el is vállalta a két perces miniatűr remekművet. Most jöhetnek a színészek és a modellek.
Igazából a végére az is lehet, hogy mélységesen megbánják, hogy az én kezembe adták a projektet, és soha többé nem csinálhatok ilyet, de ez sem tud különösen meghatni, legalább úgy vonulok be  Chevi márkavezetőinek történelmébe, hogy készítettem valami igazán faszát az utókornak. A többieknél, ahogy átfutottam az adatokat, mint például költségvetés, ilyenek… nem igazán ez volt a fő szempont, túl komolyan vették a zsugori vezetőség által felállított kereteket. Az enyém, ha minden igaz, és közben senki nem jön rá a turpisságra, a legszerényebb becsléseim alapján is nagyjából háromszor annyiba fog kerülni, mint bármelyik eddigi vállalkozás.
Ki azért csak nem rúgnak miatta. Abból azért kidumálnám magam. De azért keserédes lesz a mosolyuk, ha a végén benyújtom a számlákat. Egészen addig, amíg a reklám meg nem hozza a kívánt eredményeket. Ha irreális mértékű profitnövekedést írnak elő az újabb évre – és mellesleg ennek teljesítéséhez kötik az én fizetésemet is –, akkor irreális mennyiséget is kell rákölteni. Ennyi a képlet. Megcsinálom én, akkor is, ha lehetetlen.
Most, hogy a rendező már megvan, igazság szerint ő is diktálja a teendőket. A soron következő pedig a szereplőválogatás. Előbányásztam a 2017-es promócióhoz tartozó anyagokat, és a kezembe akadtak az akkor készült plakátok és reklámfotók a hölgyekkel, hátra is dőltem velük néhány percre.
Ezt nem én intéztem, habár több helyen megtalálható az aláírásom, ebben az időszakban épp Európába utaztam néhány hétre, félig üzleti, félig személyes ügyekből kifolyólag. De úgy látszik, tud ez a Sam fiú, ha akar, a lányokkal kifejezetten elégedett vagyok, és a koncepció sem sikerült rosszra. Mért nem láttam én eddig ezeket a dögös fotókat?
Meg is bízom az asszisztensemet, hogy hívogassa fel őket, hogy lenne-e kedvük egy esetleges második körre, előtte azonban tájékoztassa őket, hogy sor kerül majd egy személyes beszélgetésre.

***
két nappal később

Ahogy az egyik tárgyalóban a jobbomon ücsörgő rendező társaságában fogadom a lányokat, már-már olyan érzésem támad, mintha valami nagyon menő film castingján vennék részt. Sietve emlékeztetem is magam: nem tévedek sokat. Elvégre pontosan ez volt a vágyam. A meghallgatások nagyjából tizenöt perc és fél óra között mozognak, elsőre, bevallom, laikusként nem értettem, miért kell a modelleket fél órás válogatásnak kitenni, de rábíztam mindent a fickóra, ha olyan híres, hát biztosan érti a dolgát. Mióta azonban idebent ücsörgök, épp a negyedik kisasszony megérkezésére várakozunk, mostanra meg is értettem, hogy miért van erre szükség. Mielőtt elkezdtük volna, megkaptam én is a kellő instrukciókat, de ezidáig még inkább csak bölcsen figyeltem, most viszont elhatároztam, hogy én is beszállok a ringbe.
- Jöjjön csak, jöjjön – int rutinosan és talán némi sürgetéssel James, mikor kissé mintha bizonytalanul lépne be a hölgyemény. Nem tudom, mi történhetett, de részemről egy halvány, biztató mosollyal fogadom.
- Foglaljon helyet, kérem. Milyen tapasztalatai vannak az előző forgatásról? - kezdek ezúttal én.


mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Nora & Ben - How far would you go? EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Nora & Ben - How far would you go? 5RpYFSk
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptyHétf. Jan. 01 2018, 21:23

Ben and Nora
i need that job




Amikor Jerry szólt, hogy a Chevi egy új, menő reklámfilmet tervez az évkezdésre, és hogy engem is behívtak a válogatásukra, őszintén szólva eléggé meglepődtem. Ami azt illeti, én nem voltam megelégedve a saját legutóbbi munkámmal, amit a cégnek végeztünk. Az a fotózás igazából kész katasztrófa volt. Már eleve az, hogy a modellügynökség csak az utolsó pillanatban kapcsolt, és értesített bennünket, hogy a tervezett képsorozat helyett egy teljesen másikat fogunk elkészíteni... Ki gondolná, hogy még az IMG-nél történhetnek ilyen bakik? A helyszínt konkrétan már az utolsó utáni pillanatban tudtuk meg, aztán kapkodva készültünk, hogy időre beállhassunk ahhoz a szexi, bikinis, autós témához. És ez még csak a szakmai része a dolognak, mert akkor még nem beszéltem arról, hogy aznap reggel kaptam kézhez az értesítést, hogy az a senkiházi Woodsen beperelt engem rágalmazásért. A fickó megtámadott engem, majdnem meg is haltam, de miután ezt nem tudtam rábizonyítani, ahelyett hogy csak élvezte volna a szabadságát, úgy döntött, tönkreteszi az életemet. Egész nap nagyon zavart, nagyon feszült és szétszórt voltam, alig tudtam koncentrálni a feladatomra, és bár mindent megtettem, hogy ennek ellenére is elég csinos és szexi legyek, én igazából nem voltam túlzottan megelégedve a saját magammal. Az íre a pontot pedig Becks tette fel, amikor megjelent lázas betegen, és féltékenységében nekiesett Jerry-nek. Döbbenetes jelenet volt, szerintem az egész csapatot enyhén lesokkolta, és talán csak azért nem hívta senki a rendőröket, mert még időben közbeléptem, és kivezettem. Ezután még hetekig magyarázkodhattam Jerry-nek, kényszert éreztem rá, hogy lépten-nyomon elnézést kérjek, de biztos vagyok benne, hogy utána még így is egy jó ideig pletykáltak a történtekről a hátam mögött. Igazából az ilyesmi, én úgy érzem, nem vet rám jó fényt, szóval annál is nagyobb a döbbenetem, amikor megtudom, hogy én is azok listáján vagyok, akiket meg akarnak nézni az új reklámfilmhez. De ha már így alakult, eldöntöttem magamban, mindent megteszek, hogy a legjobb formámat hozzam, és megkapjam a szerepet. Nem sok ilyesmiben szerepeltem eddig, épp ezért is jót tenne a karrieremnek, legalábbis amíg ezen a pályán maradok. Bár már nem egyszer elgondolkodtam rajta, hogy majd miután egyszer végre rendőr leszek, mellékállásban néha még vállalhatnék további munkákat modellként is. A pénz soha sem jön rosszul, ha az embernek van egy nyolc éves gyereke. Mindig kell valamire, és sosincs belőle elég.
Türelmesen várok, miközben a rendező és valaki a Chevitől sorra hívnak be bennünket beszélgetésre. A telefonomat nyomkodva foglalom le magamat egy ideig, hogy gyorsabban múljon az idő, ám éppen mikor szólnak, hogy én jövök, a csaj, aki előttem volt, rám köszön, és megkérdezi, hogy van a pasim, aki a múltkori fotózáson bekavart. Nem tudom, hogy szándékosan hoz-e zavarba, de ha így van, nagyon jól csinálja. Azt hiszem, még akkor is kicsit zavart és szétszórt vagyok, amikor belépek az ajtón, de igyekszem hamar összeszedni magamat.
- Üdv, Nora Weston vagyok – mutatkozom be, mielőtt leülnék, és mire helyet foglalok, az arcomon már ragyogó, magabiztos mosoly virít. Az egyikük nekem szegezi a kérdését, és feltételezve, hogy a forgatás alatt a múltkori fotózást érti, már fogalmazom is a választ. Úgy érzem, meg kell fontolnom, hogy mit is mondok, mert nem tudhatom, hogy hallottak-e az incidensről. Ha igen, jobb lenne biztosítanom őket arról, hogy olyan bonyodalom többé nem történhet meg, ha rajtam múlik. De ha mégsem tudnak a dologról, nem kéne túl sokat mondanom. Másfelől viszont jobb, ha első kézből tudják meg, mi történt, nem pedig valami pletykából egy tizedik verziót.
- Tanulságos volt – felelem végül tömören, meghagyva a lehetőséget, hogy ezt kifejthessem később, ha muszáj. - A stábbal nagyon jó volt együtt dolgozni, hamar megtaláltuk az összhangot – teszem végül hozzá. Ez a része egyébként abszolút igaz is, tényleg sok profi dolgozik a csapatban, akikkel jó érzés közös projekten ügyködni. - Valószínűleg tudják, hogy reklámfilmeket illetően még nincs igazán sok tapasztalatom, de biztos vagyok benne, hogy hamar megtanulnék mindent, amit tudnom kell – jegyzem még meg, mert amúgy elég csak belelapozni a mappámba, hogy lássák, mi a helyzet, de a tapasztalatlanságom nem lehet hátrány.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptySzer. Jan. 03 2018, 13:43



to: Nora


Megszólalok, és rögtön el is baszom. Jól van, Henson, mosolyodok el, miután feltettem a kérdésem, és leesik, mit mondtam. Annyira a szóban forgó reklámfilm forog a fejemben, hogy máris forgatást mondok, fotózás helyett. De érti ő, mire gondolok, nem kérdez vissza értetlenkedve, ami máris tetszik, a kollégáimtól is ezt várom a gördülékeny munka érdekében. Nem arról van szó, hogy ha tévedek, nem lehet jelezni, nem vagyok diktátor alkat, de a felesleges szőrözéssel és okoskodással fel tudnak idegelni.
Tetszik a sugárzó, magabiztos mosolya, és mintha úgy tűnne, hogy a válaszai is megfontoltak. Meg is emelkedik a szemöldököm egy kicsit a tanulságos hallatán. Őszintén szólva sablonválaszra számítottam, amit jól meg kell kotorni egy kis használható információ érdekében, de ez a… Nora – pillantok fél szemmel a papírra –, úgy látszik, nem az a mellébeszélő típus. Rögtön belecsap a lecsóba. Ami ismét mozdít egy árnyalatnyit a szám sarkain.
- Ezt máris jó hallani – bólintok a közös munka méltatására. – Esetleg megosztaná velünk, milyen főbb tanulságokra gondol? Olykor nekünk sem árt egy kis kritika. – Utólag talán kicsit megbánom, hogy hozzátettem, mert ezzel máris befolyásoltam, de annyira azért nem, hogy ne tenném meg újra. Kíváncsi vagyok, így mit hozok ki belőle. Szabadkozni kezd, hogy nem úgy értette, vagy a végén tényleg kapunk valami építő kritikát is, még ha eredetileg nem is ezt tervezte? Sosem lehet tudni. Szép világ is az interjúztatás.
A múltkori botrányról csak mérsékelten tudok. Leginkább, mert nem voltam itt, a pletykákból persze így sem marad ki az ember, biztos jól szórakoztam rajta, mikor mesélték, hogy az egyik modellnek bejött balhézni a pasija, és a nagyobb hatás kedvéért még össze is verekedett valakivel. Az ilyesmin munka helyett mindig szívesen és sokáig elcsámcsognak, de régen volt már, és nem is tudnám konkrét személyhez kötni, ergó fogalmam sincs róla, hogy pont ez a hölgy ül jelenleg velem szemben. És nincs is senki a tárgyalóban, aki esetleg konkrétabban is emlékezhetne rá.
- Ez bizonyára így van, szép referenciái vannak – reflektálok a szavaira, de igazából ez már nem is az én hatásköröm, és szinte érzem is, hogy James szólani készül. Furcsa, de tényleg. Extrémen rövid ismeretségünk során eddig az a tapasztalatom, hogy nem beszél olyan sokat, de amit mond, az biztos nem marad figyelmen kívül. Sőt, szinte már előszele van.
Hát rajta. Hagyom is kibontakozni.
- Miért akar reklámfilmben szerepelni? Színészi ambíciókat érez, vagy mert úgy gondolja, hogy több pénzt hoz a konyhára?
Szóval az előszél. Ugye, mondtam? Inkább a vizespoharamért nyúlok, különben attól tartok, túlságosan árulkodóvá válna az arcom, így is biztos marad még rajta néhány mosolyránc, miután újfent lerakom. Rásasolok Norára, hogy fogadja a kérdést. Ha belegondolok, hogy mi lenne, ha nem itt ücsörögnék, és jól szórakoznék, hanem az ő helyében trónolnék azon a széken ott előttünk, és ilyen kérdésekkel bombázna két öntelt kretén, lehet, nem a humorfaktor jönne át elsőre. És még azt hittem, én vagyok provokatív. A végén még nekem is lesz mit tanulnom ettől a fickótól.
Hajrá, kislány, egyelőre neked szurkolok.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Nora & Ben - How far would you go? EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Nora & Ben - How far would you go? 5RpYFSk
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptyHétf. Jan. 08 2018, 12:56

Ben and Nora
i need that job




A kezdeti zavarodottság ellenére, amit az ajtóban ért kérdés okozott, úgy érzem, egész hamar sikerül megtalálnom újra a magabiztosságomat, ami szerintem máris egy jó pont. Persze a fogadóbizottságom nem tud róla, hogy mi történt az ajtón túl, vagy hogy mi jár a fejemben, sőt, remélhetőleg abból sem vettek észre semmit, hogy belépve még nem voltam a helyzet magaslatán, de nem is ez a lényeg. A fő az, hogy sikerült úrrá lennem az érzéseimen, és azt adnom, amit szerintem várnak tőlem, és pontosan ez lenne a lényege a munkának is, amire jelentkezem. Nincs még sok tapasztalatom szerepjátszás terén, és bár nem tudom, miről is fog szólni a reklámfilm, mi lenne a dolgom – mondom ezt máris szinte úgy, mintha már az enyém lenne a munka – de ez is egy jó lehetőség gyakorolni. Kissé ugyan aggódom a bizonytalanság miatt, hogy vajon össze tudják-e kötni az arcomat azzal a botránnyal, ami a fotózáson történt, de magabiztos mosollyal fogadom a kérdéseiket, és azon vagyok, hogy megfontoltan válaszoljam meg őket.
- Kritika? Ó, én most nem kritikára gondoltam. Tudják, ha valami nem működik jól egy fotózáson vagy forgatáson, ha valami nincs megfelelő szinkronban, én azt mindig igyekszem még ott, a helyszínen megbeszélni, és minél előbb megoldani. Úgy gondolom, hogy így lehet csak igazán összhangban dolgozni. Ritkán marad bennem utólag bármi olyan, ami problémát okozhat – fogalmazom meg a véleményemet a témában, majd némi habozás után úgy döntök, most van itt az ideje tiszta vizet önteni a pohárba, gyorsan tisztázni a múltkor történteket, hogy hamar túlléphessünk rajtuk.
- Talán hallottak róla, hogy a legutóbbi fotózást megzavarták. Az az én hibám volt. A barátomnak volt egy nézeteltérése Jerry-vel, a szervezővel, amiből lett egy kisebb botrány, de az egész szerencsére elült, mielőtt komolyra fordult volna, és garantálni tudom, hogy ez többé nem fordulhat elő – jelentem ki nagyon határozottan és komolyan. Nincs az az Isten, hogy Becks-et az ő féltékeny természetével még egyszer valamelyik forgatás közelébe engedjem, az nem fog megtörténni. Bár tudom, hogy akkor beteg volt, lázas, nem teljesen ura a saját tetteinek, de nem számít, nem kockáztathatok. Ez a kisfilm egy olyan lehetőség, amivel élnem kell, és nem hagyom, hogy bármi tönkretegye.
Amikor a rendező felteszi nekem a kérdéseit, be kell vallanom, hogy pillanatra megdöbbenek. Valahol biztosan teljesen érthető, hogy szeretné tudni, mi motivál, de ilyen nyíltan rákérdezni a pénzügyi oldalára a dolognak... Nem mindennapi, hogy valaki ezzel indítson egy interjút. Van erre egyáltalán jó válasz. Pénzre mindenkinek szüksége van, az nyilvánvaló, hogy a legtöbb átlag halandó számára elég erős húzóerő, szóval nevetséges lenne azt mondani, hogy nem érdekel. Ha viszont rábólintok, hogy ó igen, kell a lóvé, az egyszerre szánalmas, és egyáltalán nem profi. Hiszen mit tudhat arról ez a minden bizonnyal jól megfizetett két pasas arról, milyen egyedül nevelni egy nyolc évest?
- Nos igen, szeretnék több tapasztalatot szerezni a színészi pályán is – találom meg újra a hangomat, ismét felszegett fejjel, magabiztosnak mutatva magam, bár egy apró „mit tudtok ti?” mosoly akaratlanul is megjelenik a szám sarkában. - Illetve ez a szerep egyelőre kihívásnak tűnik, én pedig szeretem a kihívásokat. De tagadhatatlan, hogy a fizetés is ígéretesnek tűnik, és hát nem mind azért dolgozunk? - kérdezek vissza immár valóban elmosolyodva.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptySzomb. Jan. 13 2018, 11:20



to: Nora


Tetszik, amiket mond. Bár ez nem feltétlen ide tartozik, mert egy modellnél általában épp elég, ha észvesztően szexi és kedveli a kamera, legalábbis laikusként gondolom, ebben merülnek ki a főbb kritériumok. Sosem ismertem mélységében ezt a szakmát, azt viszont személy szerint előnynek tartom, ha egy képen nem csak egy pózoló cicababát látok, hanem valamennyi a személyiségéből is átsugárzik. Szeretem, ha megfog valami, már a mélységes dekoltázs-vonalakon kívül is, és az igazat megvallva a mostani lányokban is ezt keresem. Olyan reklámfilmet akarok, ami ütni fog. Nem csak belesimul az átlagos elvárásokba.
- Ez nagyon professzionális hozzáállás. – Bár feltűnik, hogy ezzel csak a kritikát hárította, a tanulságról, mint olyanról még nem beszélt. Pedig a lényegi kérdés arra irányult. De megijedni nem ijedt meg, szépen kivédte a labdát.
Hamar rájövök viszont, hogy még folytatni szándékozik, és a megpendített téma alapján, meg is értem, hogy miért habozott előtte egy kicsit. Az első mondata után felszökik a szemöldököm, és felpillantok rá az előttem fekvő papirosból. Nocsak, ez érdekes. A tollammal babrálva hátradőlök a székben, és közben őt figyelem. Tényleg, most már rémlik is valami ilyesmi.
- Á, a fickó, aki lezsidózta és ostoba kis fingnak nevezte Jerryt, majd tűzköpő ökleivel nekiesett a stábnak? – én legalábbis már így hallottam a sztorit, de lehet a pletykák már torzítottak rajta valamelyest. Halvány mosoly játszik az arcomon, ahogy eszembe jut a sok szaftos élménybeszámoló; amit említettem, az még egy visszafogott verziónak számít. Az mondjuk meglepő, hogy szóba hozza, de azt hiszem, kapizsgálom a logikáját. Végül is tényleg jobb, mintha közben derült volna ki, és dönt úgy valaki, hogy kirúgja a munkálatok felénél. Ezért én is morcosabb lettem volna.
- És min pöccent be az úriember? Egyáltalán hogy került a forgatásra? – állok elő a kérdésekkel, elvégre most itt a lehetőség, hogy első kézből meghallgassam ezt a történetet. Végezetül pedig. – Ugye nem haragszik, ha megkérdezem, de mi garantálja, hogy nem fordul elő újra? Bizonyára tudja, de férfi szereplője is lesz a kisfilmnek. – A többit már nem hiszem, hogy ki kell fejtenem, az arcomról úgyis leolvashatja, hogy mire gondolok. A kérdések komolyak, de nem arrogáns stílusban születnek, ha figyel, észreveheti, hogy végig ott lappang a vonásaim között valami halvány, megfoghatatlan játékosság is, ami azért reményeim szerint, old rajta egy keveset.
Egyébként meg kell jegyeznem, hogy nagyon bátran és profin kezeli a helyzetet, már-már meg is sajnálom szegényt, nem lehet kényelmes erről beszélgetni. Ha jobban belegondolok… mekkora égés lehetett ez neki, ráadásul a következményeket is ő szívja meg. Mondjuk, én se tudom, hogy szoknám meg, ha a művészet és a pénz égisze alatt a barátnőmet idegen pasik fogdosnák, és a vetkőzés, mint olyan, a munkája alapvető részét képezné. A mértéke már megint más kérdés, itt most főleg magára a motívumra gondolok. Azt viszont megint csak nem értem, miért érte ez olyan váratlanul. Elvégre egy modell a testével keresi a kenyerét. Ezzel azért csak mindenki tisztában van. Ha Marilyn vállalkozott volna tapizós, szexi bikinis fotózásra annakidején, én sem vágtam volna jó képet hozzá, de ugyebár az megint más tészta. A kiemelt értékesítői szerződés munkaköri leírásában sehol nem szerepel ilyen kitétel.
James kérdése szintén provokatív vizekre evez. Hűha. Szépen alakul ez. Én is kíváncsian várom, hogyan reagál a kisasszony, de leginkább az érdekel, hogyan kezeli a helyzetet. A mondandója hallatán elégedett félmosoly jelenik meg az arcomon, megint csak ügyesen kivágta magát, és az a bujkáló mosolyránc sem kerüli el a figyelmem.
- Tudnék mondani néhány kivételt. De nem hinném, hogy ismerni akarná őket – pillantok rá, ahogy még James előtt reagálok a kérdésre, és ezúttal már nem is akarom elrejteni a mosolyt. Tetszik nekem ez a nő, úgy tűnik, megvan benne a megfelelő alázat a munkával kapcsoltban, a szépség mellé ész is szorult belé, és mintha, bár ebben nem vagyok még teljesen biztos, a fricskát visszaadó típust erősítené. Kezdi felkapargatni a kíváncsiságom. Nem tagadom, izgatott vagyok, ez lesz az első általam intézett reklám, és vannak ambícióim.
- Nos, kihívás az lesz bőven – veszi magához a szót újra a rendező, a maga unott semlegességet sejtető hangján. Van benne valami brutális személytelenség, vagy inkább tárgyilagosság? Nem tudom, de nem hiába ódzkodom a művészvilágtól, ha náluk ez a normális.
- Van olyan, amit nem vállalna? – emeli is a tollat, hogy a hölgy neve mellé feljegyezze a megfelelő jelet a válasz hallatán. Eddig három jelentkező volt bent, mind mosolyogva nemmel felelt. Kíváncsian nézek én is Norára, őszintén szólva, nála először nem vagyok biztos a válaszban. De ez csak megérzés, én nem vagyok benne a szakmában, ők ketten biztos jobban tudják, hogy milyen tétje van egy erre irányuló kérdésnek. Biztos tudja, hogy működik ez, én pedig csak szurkolni tudok. Ne most bukj el, tündérvirág.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Nora & Ben - How far would you go? EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Nora & Ben - How far would you go? 5RpYFSk
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptyCsüt. Jan. 18 2018, 12:19

Ben and Nora
i need that job




Elmondhatom, hogy van bennem némi izgalom és aggodalom, amikor bevallom, hogy a múltkori „kis fiaskóért” én voltam a felelős, de úgy vagyok vele, jobb, ha itt és most letisztázzuk ezt, és később nem jelent gondot. Azzal ha valóban megkapom ma ezt a munkát, és természetesen meg is tudom tartani, akkor megvan rá az esély, hogy ez a kisfilm után már senkit nem érdekel többé az a fotózás, és ami akkor történt. Tehát ez a mostani fordulópont lehet. A vallomás ellenére is igyekszem magabiztosnak mutatkozni, mint aki maximálisan a helyzet magaslatán van, de amikor a General Motors-os fazon – még a nevében sem vagyok teljesen biztos, talán Henson – eláll a sztori általa ismert változatával, kitör belőlem a nevetés. Nem hiába, a médiában dolgozók egyszerűen imádnak pletykálni, és művészi szinten űzik is ezt a mesterséget.
- Bocsánat, csak... - magyarázkodom is rögtön utána, mert oké, nem volt vicces a szitu, de azt hiszem, az már jó jel, ha Henson tréfásnak tartja a dolgot. - Azt hiszem, még mindig képes lenyűgözni, hogy a kollégáknak milyen élénk a fantáziája – fejezem aztán be mosolyogva. Reménykedtem benne, hogy nem kell kitérnünk a részletekre, de a pasit, úgy érzem, jobban érdekli a történet, mint az interjú szakmai része. Amiért annyira nem is tudom hibáztatni. Gondolom, az ő feladata itt most nem az, hogy eldöntse, mennyire vagyok jó a munkámban, hanem az, hogy megismerjen, megtudja milyen személyiség vagyok, és hogy ez belefér-e a terveikbe. Hacsak nem keverem össze a két férfit, bár azt kétlem. Kettejük közül, az öltönyből ítélve, ő lehet az üzletember, míg a másik a rendező.
- Az úriember... értem jött – kezdek bele a kért részletek felvázolásába. - Mivel az utolsó pillanatban értesültünk róla, hogy változott a fotózás helyszíne, és nem volt más fuvarom, megkértem, hogy jöjjön értem. Az egész igazából csak egy félreértés volt, a barátom kedélyállapotának pedig nem tett jót, hogy betegeskedett is aznap. A körülmények szerencsétlen kimenetelű összejátszása, de ügyelni fogok rá, hogy legközelebb még csak hasonló sem történhessen. Ezen a férfi szereplő személye sem változtathat. - Igyekszem megnyugtató és magabiztos választ adni. De persze komolyan is gondolom minden szavamat. Mekkora az esélye, hogy Becks ismét lázasan és betegen megjelenjen a forgatáson? Ha rajtam múlik, semekkora. Bár igaz, ami igaz, ő teljesen egészségesen és józanul is elég féltékeny, de azt már csak megérti ő is, hogy ez a munkám, csak egy film. Ennyi. Remélem, hogy ezzel lassan letudhatjuk ezt a témát, de fel vagyok rá készülve, hogy további kérdésekre válaszolja ezzel kapcsolatban, ha kell. A lényeg, hogy eloszlassam minden kétségüket.
Aztán már át is térünk a fizetés kérdésre, ami ugyan meglep egy kicsit, de nem csinálok belőle ügye. Az egész, úgy ahogy van, számomra egy kihívás lesz, de ettől még a drága rendező úr jól célzott, nyers kérdései és kijelentései sem riasztanak el. Na nem mintha az utolsó kérdésén nem kellene egy kicsit elgondolkodnom. Amit nem vállalnék? Mégis csak egy reklámfilmről beszélünk, nem igaz? Kétlem, hogy tizennyolcas karikás témában gondolkodnának. Azon kívül meg... nem mondom, hogy nem létezhet olyan, amit nem vállalnék el, de egyelőre nem érzem úgy, hogy nagyon aggódnom kellene.
- Feltételezem, hogy nem felnőtt tartalomra céloz... Amíg az életemet nem kell kockáztatnom hozzá, szerintem nem igazán van olyan, amit ne tudnék bevállalni – felelem végül. Ahogy már mondtam, nincs nagy tapasztalatom a filmiparban, úgyhogy most csak remélni tudom, hogy ez nem egy túl naiv és botor lépés volt a részemről.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptyVas. Jan. 21 2018, 20:07



to: Nora


Ahogy elneveti magát, az én ajkaimon is szélesedik a mosoly. Sokkal jobban tetszik ez a reakció, mintha bepánikolna, és lázas magyarázkodásba kezdene. Az mindig üdítő, ha a kollégáknak a helyén van a humorérzéke, és itt a Generalsnál azért ez messze nem mondható el mindenkiről, de a mellettem ülő fickóból kiindulva, úgy látszik, ez nem csak az üzleti világban van így.
Éppenséggel az is lenyűgözhetné, milyen kifinomult szövegmemóriám van, ha már ilyen pontosan idéztem neki egy jóval korábbi sztoriból. Én mindenesetre egész elégedett vagyok, hogy eszembe jutott, és azzal is, hogy sikerült megnevettetnem a hölgyet. Így már kicsit talán oldottabb lesz a továbbiakban, és a James nevezetű akadályt is könnyebben veszi.
- Ez közös vonásunk – pillantok rá somolyogva, ami elárulja, hogy én sem vettem ám komolyan a hallottakat, de persze, ez jobban jön ki, hogy csak utólag árulom el, és valamivel ki is akartam piszkálni belőle, hogy hogy volt pontosan. Ki is ismerhetné jobban a pletykák minimális igazságtartalmát, mint én, akiről a legtöbb születik itt a cég falai között.
A verzió, amit előad, ugyan mellőzi az apró részleteket, amik persze a legjobban érdekelnének, de végül is belátom, hogy miért emellett döntött, azt viszont már most megfogadom, hogy ha felvesszük, biztos, hogy nem ússza meg a személyes kifaggatást.
- Köszönjük, hogy megosztotta velünk az eredeti történetet. Nos, ha Rómeót távol tudja tartani, engem meggyőzött – bujkál még mindig a vonásaim között egy kis komolytalanság, ahogy ránézek, majd oldalra, Jamesre. Van-e még kérdése.
Van bizony. És erre mondjuk én is kíváncsian várom a választ, de már szinte meg sem lepődöm, hogy maximálisan elégedett vagyok. Olyan szépen kivágja magát mindenből, hogy öröm hallgatni. Kell nekem ez a nő. Már úgy értem… szívesen dolgoznék vele.
- Nagyon jó – bólint a rendező úr, és fel is jegyez valamit az előtte fekvő papirosra, azt csak ő tudja igazán, hogy ez mit jelent. Arra számítok, hogy ezzel vége is az interjúnak, de kis híján félrenyelem a korty vizemet, ahogy folytatja.
- Most pedig megkérném, hogy játsszon el egy rövid jelenetet Mr. Hensonnal. – Kérdőn nézek rá. Ilyenről eddig nem volt szó.
- Mért pont velem? – bukik ki belőlem automatikusan, én nem vagyok se színész, sem modell. Nem égetem magam. Nem tudok játszani.
- A válasz egyszerű: mert rajtad kívül más momentán nincs a teremben – a pillantásában pedig tisztán olvashatóan benne van, amit nem tett hozzá hangosan: hülye kérdés volt. Fasza. Visszapillantok Norára, és a tekintetemben talán látszik, hogy erről most nem vagyok száz százalékosan meggyőződve, hogy jó ötlet, de hát mit lehet tenni.
- Rendben van, feláldozom magam... – egyezek bele végül, egy apró mosollyal, rajtam aztán ne múljon, megteszem, amit tudok.
- A feladat nem bonyolult. Kérem, álljon fel, és sétáljon az ajtóhoz – biccent a modellünk felé. – Benjamint pedig megkérjük, hogy foglaljon helyet a székén. – Kellett nekem arról fantáziálni, milyen is lehet ott ülni előttünk, de felegyenesedek, és amennyiben Nora tényleg szabaddá tette a helyet, teljesítem a kérést, és kíváncsian várom a továbbiakat, ám James nem hozzám intézi az instrukciókat.
- A színhely egy fotózás, amire ön késve érkezik, és a főnöke, aki egyébként egy arrogáns, hímsoviniszta seggfej – mutat rám a kezében libegő tollal, hát csodálatos szerep, biztosan életem főműve lesz –, elnézést a szóhasználatért, de általában a pontosságra törekszem, nem a tötyörészek a formai allűrökkel - és ezt még csak nem is nekem magyarázza, hanem szintén Norának -, úgy dönt, hogy a továbbiakban nem óhajt önnel dolgozni. Vegye rá, hogy mégse rúgja ki. Kezdjen ki az úrral.
És mindezt úgy közli, hogy a szeme se rebben. Én azért nyelek egyet, és egyelőre inkább nem is nézek Norára.
- De tessék kezdeni, mert telik az idő – noszogatja meg a kisasszonyt egy teátrális karmozdulattal.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Nora & Ben - How far would you go? EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Nora & Ben - How far would you go? 5RpYFSk
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptySzer. Jan. 24 2018, 02:25

Ben and Nora
i need that job




- Nem tesz semmit – bólintok mosolyogva a vallomásomért kapott köszönetre, és igyekszem nem ismét elnevetni magam azon, hogy Rómeónak nevezi Becks-et... akinek amúgy tényleg ez a neve. Fogadni mernék, hogy neki nem tetszene, ha ezt most hallaná. Mint ahogy talán a beszélgetésünk több más pontja sem. - Persze, azon leszek, hogy ne ismétlődjön meg a múltkori – teszem aztán hozzá gyorsan és magabiztosan, hisz a pasas már arról beszél, hogy máris meggyőztem. Persze még korai az öröm, ez még csak a munka fele, a rendező úr viszont keményebb diónak tűnik jelenleg. Azt kéri, játsszak el egy jelenetet Mr. Hensonnal, amire kicsit elkerekednek a szemeim, de hamar rendezem a vonásaimat. Annyira végül is nem meglepő, hogy színészkednem is kell az interjún, ha már egy kisfilmhez akarnak beválogatni, nem igaz? A másik reakciója viszont arra enged következtetni, hogy ezt nem várták el minden eddigi jelentkezőtől, tehát talán joggal reménykedhetek, hogy ez jót jelent, és ha most remekelek, akkor tényleg az enyém lesz a meló.
- Igen? – állok fel, majd visszasétálok az ajtóhoz, ahogy a rendező kéri, és hallgatom a további utasításait. Figyelem, ahogy Henson elfoglalja a korábbi helyemet, a másik meg közben magyaráz. A „főnökre” tett leírásra muszáj elmosolyodnom, ugyanakkor meg is jelenik egy apró ránc a homlokomon annak jeleként, mennyire fókuszálok a hallottakra, és próbálom máris elképzelni az adott szituációt. Ekkor jön a fekete leves, hogy mi is lesz valójában az én szerepem. Rögtön meg is emelem kicsit a szemöldökeimet.
- Hmm... Rendben. Csak egy percet kérek – felelem végül bólintva, és néhány másodpercre hátat fordítok nekik, hogy összeszedjem a gondolataimat. Amint a tekintetemet már nem láthatják, kikerekedett szemeim nagyjából azt sugallhatják, hogy „mi a fene?”, de legalábbis ez az, amit érzek. Szóval egy könnyűvérű nőcskét kell adnom, aki bármit megtenne az állásáért? Hát ez elég messze áll attól, aki valójában vagyok, de hát nyilván ezért nevezik színészkedésnek. Most aztán tényleg örülök, hogy Becks nincs itt, kétlem, hogy a következők tetszenének neki. Vagy tévednék? Hiszen ez csak egy munka, egy szerep, ezt nyilván ő is megérheti. Nincs ebben semmi. Azt hiszem, ezzel sikerül is magamat megnyugtatnom, és még el is hiszem, hogy Becks nem is annyira féltékeny, mint amennyire eddig annak tűnt. Mély levegőt veszek, majd ismét megfordulok, ám ezúttal már csak Henstont látom, csak rá koncentrálok, mintha más nem is lenne rajtunk kívül az irodában.
- Elnézést, főnök úr! - Kezdek bele egyszerre kérlelőn és csábosan, a hangom most mint az olvadt csoki, bársonyos és édes. - Tudom, hogy késtem tíz percet, de ígérem, többé nem fordul elő. Nem tudnánk valahogy kiegyezni mégis? - lépkedek egyre közelebb kecsesen, határozottan, mint egy macska, majd megállok az asztalnál, közvetlenül a férfi előtt. Fenekemet a bútordarabnak támasztva hajolok kicsit közelebb hozzá úgy, hogy továbbra is csak őt nézem, de a tekintetem és a gesztusaim a rendező számára is láthatóak legyenek. Tudom, hogy a csábítás részt még nemigen teljesítettem, de most igyekszem bevetni magam. Lesütött pilláim alól végigpillantok a férfin, mint aki épp egy finom falatot lát benne, majd megfogom a nyakkendőjét, ujjaim finoman végigsiklanak az anyagon, és kicsit közelebb húzom őt, hogy az arcunk már egész közel van egymáshoz.
- Munkaidő után akár le is dolgozhatnám azt a tíz percet – jelentem ki, és ahogy a ruhadarabról újra rá emelem a pillantásomat, fogaim kissé az alsó ajkamba mélyednek.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptyVas. Jan. 28 2018, 22:45



to: Nora


Úgy tűnik, James szagot fogott, eddig még egyik versenyzőnket sem invitálta szerepjátékra. És az igazat megvallva, nem is bánom. Szimpatikus a csajszi, eddig nálam is ő a befutó, azt viszont nem tudom, hogy a rendező úr mégis mit akar belőle előcsalogatni. Belegondolva, ő az egyetlen, akinek már lehet némi fogalma a forgatókönyvről, de eddig még nem árult el semmi konkrétat. Gyanítom, még ő se nagyon tudja, mit akar, talán épp azt várja a modellektől, hogy megadják a kellő ihletet. De ez csak tipp, talán a helyében én valahogy így csinálnám, de szerencsére nem születtem rendezőnek, se rébuszokban beszélő, kifinomult művészléleknek, így én csak kényelmesen hátra dőlök a székemben, és az ásványvizem kortyolgatása közben élvezem a műsort.
A faszt.
Ezt a számításom gyorsan keresztbe húzza, mégpedig azzal az instrukcióval, hogy élő kellék leszek a műsorban. Micsoda fordulatok, kérem-szépen! Ettől nagyobbat már csak akkor nézek, mikor a feladatot is kiosztja. Azon már fenn sem akadok, hogy seggfejet kell játszanom, nap mint nap annyi megfordul körülöttem, hogy nem fog nehezemre esni. Ha nem tudnám, hogy a művész népség baromira sértődékeny, még azt a poént is megkockáztatnám, hogy akkor majd Jamesről formázom a figurát. De inkább nem sértem meg az érzékeny kis lelkét, nincs kedvem új rendezőt keresni.
Amíg Nora hátat fordít, azért megengedek magamnak egy halvány mosolyt, amiben talán egy kis izgalom, vagy izgulás is tetten érhető, bár a frász se tudja, miért én izgulok. Mire visszafordul, már legyömöszöltem az arcomról az árulkodó jelet, és meg is mozgatom egy kicsit az arcizmaimat, hogy a mosolygás helyett fel tudjam venni az alapállást. Azaz az arrogáns, hímsoviniszta seggfejet.
Norának viszont nehezebb dolga lesz. Vajon mennyire volt felkészülve rá, hogy ilyen feladatot kap? Mennyire mehet neki a rögtönzés? Ha valaki modell, az vajon azt is jelenti, hogy a színészkedéstől sem áll annyira távol? Fogalmam sincs. De arra is kíváncsi lennék, hogy egy tízes skálán mostanra vajon mennyire mászhat falra James stílusától. Nem semmi a fickó, azért azt meg kell hagyni.
Ahogy megfordul, és a tekintete rám szegeződik, rögtön felismerem ezt a fajta pillantást. Ha így néznek rád, akkor már biztos, hogy az illető akar valamit. Nem más ez, mint a női vadászat mézes madzaga, amitől egy férfi már-már ehetőnek érzi magát. Hm, nem mondom, ügyes. Ha ez most éles szituáció lenne, nehezen mozdítanám róla a pillantásomat. A helyzet az, hogy így is.
De lássuk… Mr. Faszfejet. Az ígérem... résznél a szavába is vágok.
- Akkor azt is tudod, hogy ezzel ki is vagy rúgva. Megmondtam. Ha nem libbented ide időben formás farodat, keresek másikat. New Yorkban nem olyan nehéz modellt találni, aki extrában hajlandó pontos is lenni.  – Nos, ezen úgy érzem, még lehetne csiszolni ezt-azt, de végül is alpári mélységekbe nem kellett süllyednem. Nem szoktam bunkó lenni a nőkkel, szóval mindenki legyen elégedett, rendben? Az elhangzottakat megtámogatom egy laza terpeszes hátradőléssel és egy határozott, szúrós nézéssel, ami egyelőre még ellenáll az olvasztott csoki hanglejtés és az igéző pillantás ostromának. De azért nem vonom el róla a figyelmem, ahogy lassan felém közelít.
Majd az említett formás testrésszel az asztalnak dőlve, egyenesen felém hajol. A pillantásom néhány másodpercre óhatatlanul elkalandozik a dekoltázsa vonalán, ezért lehet, hogy majd bocsánatot kell kérnem, de hát, muszáj hitelesen játszanom a szerepem, különben az ő esélyeit csökkentem. Nem igaz? Ekkor érinti meg a nyakkendőmet, és mire újra felnézek rá, az arca már alig pár centire van az enyémtől.
- Valóban? – a mondatára enyhén a magasba lendül a szemöldököm, de a vonásaim az elutasítóról mérlegelővé változnak. – Ezt részletezd egy kicsit – halkítok a hangomon, hiszen nagyon is közel van, még az is lehet, hogy a leheletem is eléri a bőrét. A tekintetem pedig az ajkáról a szemeibe hatol, fel, egyenesen a zöld íriszek mélyére.
Olyan ez a jelenet, akár egy kimerevített kép, biztos, hogy imádná a kamera, de ez most egyáltalán nem jut eszembe. Ahogy más sem annyira igyekszik, hogy az eszembe jusson. James nem szól közbe, szóval egyelőre még, úgy tűnik, érdekli a folytatás.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Nora & Ben - How far would you go? EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Nora & Ben - How far would you go? 5RpYFSk
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptySzomb. Feb. 10 2018, 14:10

Ben and Nora
i need that job




Ez az egész „játsszam el, hogy elcsábítom a főnökömet” dolog számomra egy kicsit furcsa, de egyelőre nem gondolkodom nagyon túl a dolgot, nem problémázok, csak próbálok megfelelni, és játszani a szerepem. Nem mondhatnám, hogy túl sok tapasztalatom lenne ilyesmiben. Nagyjából semennyi sincs, legalábbis ami a rögtönzött előadásokat illeti. Egy-két rövidebb reklámhoz ugyan adtam már az arcom, vagy a szemem, vagy a hajam... attól függően, hogy mit is próbáltunk népszerűsíteni, de azokhoz nem kellett túl sok tehetség vagy színészi tudás. Nemigen volt szövegem sem, vagy tennivalóm, semmi olyan, ami igazán fejtörést okozhatott volna. Szóval meg kell mondanom őszintén, nem teljesen tudom, hogy is megy ez, hogy gyakori eset-e így vizsgáztatni valakit egy ilyen interjún, vagy ez csak James, a rendező egyik hóbortja. Bár még az is kiderülhet, hogy csak velem szórakozik. Bevallom, kicsit rosszul esne a kis lelkemnek, főleg mivel tényleg kezdem úgy érezni, hogy fogalmam sincs, mit is csinálok, de azért mégis csak próbálok sodródni az árral, és tenni a dolgomat. Talán tényleg kisülhet ebből valami jó, és végül megkapom a munkát. Csak ez lebeg a lelki szemeim előtt. Na meg az, hogy csábos és kicsit rámenős legyek. El kell ismerni, hogy Henson is jól adja a karaktert. Természetes tehetsége lehet ehhez. De rajta nincs nyomás, azért úgy biztos könnyebb. A határozott fellépésének, az elutasításának hála az enyhe bizonytalanság a tekintetemben egészen őszinte, valódi, de hamar túl teszem magam rajta. A végzet asszonyát adva sétálok közelebb, hogy eljátszadozzak a férfi nyakkendőjével, miközben a tekintetemmel rabul ejtem az övét. Bár továbbra sem teljesen tudom, mit is csinálok, igyekszem magabiztosnak tűnni, mint akit tényleg nem tud elijeszteni az arrogáns stílusa, mint aki elég biztos a saját csáberejében, és abban, hogy amit kínálni tud, az megér annyit, hogy megtarthassa az állását. De az igazat megvallva nem csak a színjátékot, de a csábítást illetően sincs sok gyakorlatom. Sosem voltam férfifaló, az egyetlen egy éjszakás kalandom után pedig azonnal terhes maradtam, és ez  szépen vissza is vetette a következő évekre a kedvemet a további próbálkozásoktól. Nem tudom, hogy a férfi magát adja, vagy csak játszik, amikor a tekintete itt-ott elidőzik rajtam, de ezt úgy veszem, hogy nyert ügyem van, és igyekszem folytatni a játékot. Itt most megint rögtönöznöm kell, kifejteni, hogy mire gondoltam, de úgy, hogy ne lépjek át egy bizonyos határt. Bár nem tudom még mindig, James mit is vár tőlem, főleg mert egyelőre egyetlen megjegyzést sem fűzött a jelenethez. Mégis meddig kellene elmennem? Az is a vizsga része, hogy ezt magamtól döntsem el? Eleve nem is értem ezt a rögtönzés dolgot túlzottan, hiszen egy film esetében nem ezt a képességünket kell megcsillogtatnunk elvileg. Ott már minden kötött, van egy konkrét szöveg és mellé konkrét elvárások, hogy mit mondjunk és hogyan adjuk elő. Nem nekünk kell kitalálnunk.
A másodpercnyi bizonytalanságomat úgy leplezem, hogy ismét lesütöm a pillantásom, és közben igyekszem kitalálni, hogyan is legyen tovább. Aztán a nyakkendővel babráló kezem a férfi mellkasára simul.
- Ismerek néhány igen hasznos módszert a munkahelyi stressz levezetésére – felelem aztán Hensonhoz hasonlóan én is halkan, egész közelről nézve a kéklő íriszeibe. A lehelete már az arcomat csiklandozza, amikor kifújja a levegőt. - Segíthetnék egészen élvezetes módon levezetni a feszültséget... - jelentem ki, majd a tekintetem futólag a férfi ajkaira vándorol, és közben nyelvemmel épp csak megérintem a felső ajkamat. Még mindig nem nézek a rendezőre, de lassan egész lényemen kezd eluralkodni a feszült várakozás, hogy mikor közli már, hogy véget vethetünk ennek a kis színjátéknak. Vagy hogy mi lesz a következő teendő. Nem mondom, hogy egy részemet nem szórakoztatja ez a feladat, ugyanakkor számomra nagy a tét, és könnyebb lenne, ha tudnám, hogy mit is várnak tőlem.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptySzer. Feb. 14 2018, 18:49



to: Nora


Nem értem, mik forognak James fejében, és az eddigiek alapján, csak remélni tudom, hogy nem pusztán szórakozik velünk, hanem értelme is van a kis feladatunknak. Az arcáról lehetetlen leolvasni bármit is, arra pedig rövid ismeretségünk során hamar rájöttem, hogy kérdezgetni is tök felesleges, úgyis mindig csak arra válaszol, amire ő akar. Hogy én mennyire utálom a művészeket, azt el nem lehet mondani!
De olykor kénytelen vagyok együtt dolgozni velük, mint például most is, a kampány fontos a starthoz, jelenleg kiemelten is, ebbe a hülyeségbe meg voltaképp én vágtam bele, én akartam sztárrendezőt, és nekem is kell majd kimagyarázni a költségeket a vezetőségnél.  Akkor meg csak ne problémázzak nem igaz? Elvégre szabad kezet kapott. Hát odaülök arra a kurva székre, és eljátszom neki az arrogáns faszfejet, ha már úgy véli, autentikus. Tudok én az is lenni, ha kell.
De ahogy begyalogol a látómezőmbe a hölgy, és mi tagadás, remekül hozza a tőle megkívánt szerepet, hamar el is párolog a fejemből minden ezirányú dilemma. A figyelmemet tökéletesen leköti a szituációs játékunk, alig tűnik fel, hogy olykor – a játszott magabiztosság mellett – egy kis óvatos bizonytalanság is meg-megcsillan a tekintetében, nyilván ő van a legnehezebb helyzetben, azt se tudja, mit várnak tőle, csak abban lehet biztos, hogy bármi is az, szeretné jól csinálni, mert az mostanra teljes mértékben átjött, hogy akarja a melót. És én most már becsszóra, olyan szívesen nekiadnám. Megdolgozott érte. Kár, hogy nem én döntök ebben, legalábbis, nem az enyém az utolsó szó. Remélem, James elégedett a kis akciónkkal, és amennyire tőlem telik, tudok is segíteni a kisasszonynak, abban ahogy a megkísértett férfit alakítom, szerintem nem igazán van hiba. A nő tényleg nagyon vonzó, és tehetséges is lehet, ha teljesen másra készülve, ilyen jól helyt tud állni egy efféle rögtönzött feladatban. Halvány mosoly szökik az ajkaimra, arra gondolva, hogy ha éles szituáció lenne, vajon hogyan is végződne ez a kis jelenet. És ez a mosoly el is fér az utolsó kérdésem mellé, nem esek ki tőle a sztoriból. Azért azt is kár lenne állítani, hogy kicsit sem élvezem a helyzetet. James iránti ellenszenv ide vagy oda, végül is nem jártam olyan rosszul, talán csak ha azt nézzük, hogy épp elcsavarják a fejem, aztán meg vissza kell térni a zord valóságba, ahol nem a beígért stresszlevezetés következik, bármennyire rá lennék hangolódva, hanem az üzlet és az interjú további része.
Ahogy a szemembe néz, és az ujjai közben ráérősen végigsiklanak a selyem nyakkendőmön, míg végül a tenyere gyengéden a mellkasomon landol, én esküszöm, sok mindenre hajlandó lennék ebben a helyzetben.
- Igazán? – Képzeletben csak kifújom a levegőt, a valóságban pedig nyelek egyet, mielőtt még eldönteném, hogyan is reagáljak. Bár ha akarom, ha nem, hatással van rám a szituáció, ezt viszont a legkevésbé szeretném, hogy bárkinek is feltűnjön, ám így hogy hozzámért, könnyűszerrel érezheti, hogy a szívverésem nem a normál tempójában mozog. Még az is elképzelhető, hogy zavarba fogok jönni, ha nem terelem el a figyelmemet valahogy.
- Nos, ez esetben, átgondolandó, hogy… - kezdem halkan, lassan formálva a szavakat. Hogy mi is? Hogy elkérjem-e a számát? Vagy elhívjam-e vacsorázni? Hogy hogy verem ki a fejemből ezt a jelenetet a következő egy hét alatt? Ezen a ponton sajnos elfelejtettem, milyen mondatot kellene befejeznem, szóval egy lehetőség van. El kell basznom valahogy.
- Ne mozdulj. Hozok pezsgőt, és feltekerem a fűtést a stúdiószobában – kacsintok rá, kevés sikerrel megpróbálva elfojtani egy induló mosolyt, majd hirtelen felállok a székről, kicsit talán túl nagy elánnal is ahhoz, hogy kimozduljon miattam az egyensúlyából, elvégre egészen közel hajolt hozzám. Ám mielőtt elvágódhatna, vagy igazán megkapaszkodhatna a mögötte strázsáló asztalban, a jobb kezem már támaszt is nyújt a bal oldalán, a másikat pedig a biztonság kedvéért alig érintve a karjára illesztem. Szándékosan nem a dereka után kapok, ami a legegyszerűbb fogás lenne, és még bele is simulna egy ilyen szituációba, de bizonyára ő is zavarban van, nem akarom most ezt még tetőzni neki. És igazság szerint jelenleg magamnak sem.
- Upsz. Bocsánat – teszem hozzá rögtön, és ha az előző mondatom még nem is győzte volna meg eléggé a rendezőnket, hogy a karakterem megkérdőjelezhetetlenül elvesztette a játszmát, ezután most már tényleg egyértelmű, hogy kiestem a szerepből. Azt nem tudom, Nora számára mi mennyire világos, de James érzésem szerint megkajálta, amit kellett. Legalábbis tudom remélni.
- Rendben. Ennyi lesz – hangzik is a várva várt strófa, és firkant is valamit a papírra. A tekintetem ismét találkozik Noráéval, és ez az a pillanat, amikor megbizonyosodok róla, hogy most már elengedhetem, meg is teszem, és James felé fordulva hátrébb lépek egyet.
- Szerencse, hogy épp nem férfi főszereplőt keresünk... – Igen, ezt gondoltam, hogy nem fogja kihagyni. A kis pöcs. – Mr. Hensonnak jobb helye van itt mellettem, ami viszont önt illeti, Ms. Weston, értesítjük majd, köszönöm, hogy eljött.
És ennyi. Mást nem is mond, bazd meg. Még egyszer vissza siklik a tekintetem Norára, talán csak a reakciójára vagyok kíváncsi, nem is tudatos mozdulat, majd az ajkaim futólag egy biztató félmosolyra futnak, biccentek felé egy aprót, és visszaülök a helyemre.
- De nagyon messzire azért ne tegye a telefont - szúrom be mégis, bujkáló mosollyal, mikor már az ajtónál jár, megszegve ezzel a James által felállított szabályt. Nem látom, de érzem, ahogy rám mered. Csal letojom. Ha már ennyi pénzt kifizetek neki, legalább ismerje meg, hogy ki vagyok, nem igaz?

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Nora & Ben - How far would you go? EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Nora & Ben - How far would you go? 5RpYFSk
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? EmptyCsüt. Feb. 15 2018, 14:42

Ben and Nora
i need that job




Mikor tizenéves voltam, még el sem tudtam volna képzelni, hogy egyszer modellként fogom megkeresni a kenyérre valót. Mondhatni mióta csak öntudatra ébredtem, olyan akartam lenni, mint apám, erős, független, komoly és határozott, és elsősorban rendőr, aki a rosszfiúk elkapására áldozza az életét. Apa gyakorta választotta a munkát a családi élet helyett, sokszor hiányzott a mindennapjainkból, de én ehhez hamar hozzászoktam, és meg tudtam bocsájtani neki, sőt, ez is része volt mindannak, amiért én felnéztem rá. Kiváló nyomozó a mai napig is, aki a nyugdíjhoz közeledve sem igen tervezi még letenni a jelvényét.
Ám az én álmodozásaim ott többé-kevésbé szertefoszlottak, amikor huszonkét évesen kiderült, hogy terhes maradtam egy rövidke alkoholmámoros kaland után. Egyedülálló anyaként közel sem olyan izgalmas, vagy épp könnyen kivitelezhető a bűnüldözés szerves részévé válni, mint ahogy én azt apámtól ellestem. Gyors megoldásokhoz kellett folyamodnom, pultosként dolgozni évekig egy klubban, eljárni ilyen-olyan fotózásokra szinte aprópénzért. A modellkedést valójában már tinédzserként elkezdtem, de akkor még csak hobbi volt. Tulajdonképpen csak öt évvel ezelőtt vált ez az állandó és legfőbb pénzkeresési formává az életemben, és ez idő alatt persze sikerült már megszeretnem ezt a szakmát, otthonosan mozgok benne, ám még mindig ott lapul a szívem legmélyére eldugott, elzárt vágyam, hogy egyszer – remélhetőleg már az egész közeli jövőben – végre rendőr legyek én is. Már majdnem minden vizsgám megvan ehhez, egész közel a cél. Miért bíbelődöm akkor mégis ilyen munkákkal? Miért hitetem el magammal, és élem bele magam abba, hogy színésznőként is jól boldogulnék? Jelenleg nagyjából olyan távol érzem magam ettől, mint tiniként a modellkedéstől, mégis itt vagyok, mégis töröm magam. Talán azért, mert már nem igazán hiszek a saját álmaimban és terveimben? Vagy tényleg ezt akarnám? Meglehet, jobban menne, mint gondolnám. A rögtönzés, a megadott szituáció kicsit feszélyez, izgulok, nagyon is, de mindennek ellenére valahol belül nagyon is élvezem, hogy szerepet játszhatok, tetszenek a reakciók, melyeket ezzel láthatóan kiváltok a jelenlevőkből, és határozottan akarom ezt a munkát. Egy Chevrolet reklámban szerepelni nem kis dolog, és ha már ekkora felhajtást csapnak köré, mintha csak egy többmilliós mozifilm forgatására készülnénk, biztos vagyok benne, hogy lesz visszhangja, illetve hogy ennek a témája és a költségvetése sem a megszokott. Azt várják tőlem, hogy rögtönözzek, szexi és csábos legyek, szóval el tudom képzelni, hogy a reklámfilm is valami dögös, menő tartalommal lesz megtöltve. Pontosan ezért igyekszem legyűrni az aggályaimat és a legjobb formámat hozni.
Várakozva nézek Hensonra, hogy mi is az, amit még át kell gondolnia, de amikor újra megszólal, kicsit muszáj felnevetnem a mondandóján. Nem tudom igazából, hogy még mindig a szerepét játssza, vagy már csak tréfálkozik, esetleg a kettő együtt, de mindenképpen humorosnak érzem a jelenetet, ahogy a lelkesedését kifejezi. Aztán hirtelen felpattan, még meg sem várva, hogy odébbálljak az útjából, így engem is majdnem magával sodor, de sikerül elkapnia, mielőtt bemutatnék valami szépnek nemigazán mondható hátra szaltót. Mindkét karjával engem tart, de van annyira úriember, hogy ne illetlen helyen keressen rajtam kapaszkodót. Először csak mosolyogva felpillantok rá, de aztán úgy igazán szívből felnevetek.
- Tetszik a lelkesedése, Mr. Henson – mondom végül vigyorogva, mert már fogalmam sincs, hogy még a szerepünket játsszuk-e, vagy azon már túl vagyunk, de én jól szórakozom. A helyzet mókássága valahogy sikeresen lecsillapította a korábban bennem dúló idegességet és feszültséget. Aztán kibontakozunk egymás karjából, és a rendező szavai is arra utalnak, hogy eleget látott. Abban a tudatban, hogy megtettem, ami tőlem telik, és a többi már nem rajtam áll, bólogatva veszem tudomásul James nagyon semleges ítéletét. A GM-es pasi viszont mintha reményt akarna kelteni bennem, még beszúr egy mondatot búcsúzóul, amire muszáj ismét elmosolyodom, és felé is biccentek egyet, mielőtt elhagynám a termet.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Nora & Ben - How far would you go? Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Nora & Ben - How far would you go?
Nora & Ben - How far would you go? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Nora & Ben - How far would you go?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nora Overgaard
» Nigel & Nora
» Chris & Nora | bad day
» Nora & Kelsey
» Ben & Nora | undercover mission

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: