New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tessa Sharp
tollából
Ma 09:21-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 09:18-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The Shane (re)conquering action
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The Shane (re)conquering action
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmptySzer. Jún. 07 2023, 14:07
Cale & Shane
A szerelem kölcsönös dolog. Egyoldalúan semmit nem ér

Nem szokásom előre félni, pláne, ha azt sem tudom mi fog történni, mert hát mennyire gáz volna itt térdre rogyva az életemért könyörögni, ha kiderül, hogy úgy is elengednek, sőt még az ajtó sincs zárva, meg  különben is kapok kávét. Ha meg ki is derül, hogy a válaszaim után darálóba kerülök, akkor meg miért is könyörögjek? Szerintem egy szülinapon jobban fél az ember az ajándékoktól, főleg a reakciótól, amit majd elvárnak tőle, akkor is, ha szarság az egész.
- Akkor jó, gondolom. - jegyzem meg halkan, inkább csak magamnak. Nem akartam én megölni, még is csak nő és ismerni sem ismerem. Talán nem is tévedtem annyira, hogy jók voltak a megérzéseim, miszerint ő volt a "jó", bár tekintve, amit leművelt egy emberekkel, -gyerekekkel!!! - teli bevásárló központban, nem éppen erről árulkodik. Ha ő nem is, talán a prédája képes lett volna emberi páncélt húzni, hogy magát védje. És akkor hogyan tovább? A két fickó meg hol volt eddig? Ők is sorban álltak a wc-ben? Kezdem azt hinni, hogy tombolát osztogattak odabent. Újra végig dörgölöm arcom, mielőtt utána néznék merre viszi lába. Csak kiszól valakinek. Hűha, két ember kell hozzám? Ennyire azért nem vagyok veszélyes. Sőt most kifejezetten úgy érzem magam, mint egy veszélyesnek titulált kutya fajta, akit elfogtak és kennelbe zártak, aztán eldől majd, hogy a vizsgáló asztalon végzi, vagy kap egy új lehetőséget. No, persze senki nem róhatja fel nekem, hogy védtem, akit ártatlannak gondoltam. A csendet is nekem kellett megtörnöm, mert úgy tűnt más nem fogja.
- Annyi közöm volt hozzá, hogy beszélgetésbe elegyedtünk és leakarta nyúlni a bevásárló kocsimat - részlet kérdés, hogy nem az enyém volt - én pedig útját álltam. Ennyi. Az pedig mondhatni az ösztöneimben van, hogy akire rálőnek, azt megvédjem... Kivéve ha az a texasi láncfűrészes, mert neki jobb a föld alatt. - vontam vállat, félig meddig viccnek szánva, mert annyi erőt még én sem éreztem magamban, hogy poénkodjak. A kérdésére viszont fejem csóváltam. Nem azért, mert akkora titok volna, de most minek válaszoljak mindenre, ahogy neki tetszik. Aztán önként menjek a sütőbe is, mi? A-a.
- Nem. Aki kapja, marja, cimbi. Tiétek az egyik - gondolom -, enyém a másik... - csóválom fejem, miközben lassan lesz annyira erőm, hogy felemeljem a seggem és járkáljak egy kicsit, míg kiropogtatom még a hátam, derekam. Szar dolog, ilyen ágyon feküdni órákig.
- Jogában? - mosolyodtam, mert most aztán igazán kíváncsivá tett kinek hiszi magát. Közelebb is léptem és csípőre tett kézzel, hajoltam közelebb az igazolványához. Mondjuk fingom nincs honnan kéne tudnom, hogy ez valódi-e, de oké. Tegyük fel, hogy tényleg a titkosszolgálat. Felegyenesedem és tovább járkálok. Már épp szóra nyitottam volna ajkaim - bár nem válasz gyanánt - mikor belépett egy másik ürge. Feltételezem az, akinek szólt az előbb. A falnak támaszkodom, kezeim karba teszem és onnan csekkolom hol egyiket hol másikat.
- És ezt most miért nekem mondod? Nekem gondolom nem hoztál... - csóválom megjátszott rosszallósággal fejem.
- Mert magukkal ellentétben, tudom, hogy addig nincs biztonságban az általam védett személy, amíg a támadót, aki bárkit célba vehetett nincs ártalmatlanítva. Titkosszolgálat, mi? Ennél még a rendőrség is jobb munkát végzett volna. Még is milyen idióta az olyan, aki a jó ügy érdekében egy terrortámadás látszatát keltve vadász le egy embert egy tömeg közepén? Tudtommal maguknak meg vannak hozzá az eszközeik, hogy akár a saját lakásán is rajta kapják, akár a budiban, ahol senkit sem veszélyeztetnek. Vagy ha már itt tartunk... a feltett kérdésekre is tudniuk kellene a választ. Még egy 5 éves is ki googlezza vagy facebookozza a válaszokat... Basszus, elsőre még jól is hangzott, hátha még felvétel is van önöknél, de így... maradok inkább a kettyós testőre... - csóválom csalódottan fejem. - Na és most, hogy ilyen jól elcsevegtünk... Mikor mehetek? Még a végén lefaragnak a fizetésemből maguk miatt...



If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmG9UYM The Shane (re)conquering action - Page 2 LkC15oi The Shane (re)conquering action - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Shane (re)conquering action - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Shane (re)conquering action - Page 2 1wvUwqJ The Shane (re)conquering action - Page 2 I5G5mou The Shane (re)conquering action - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The Shane (re)conquering action
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmptySzer. Jún. 07 2023, 14:42


The Shane (re)conquering action


-Szó sincs terrortámadásról, Dr. Webster.-Szólította igazi nevén.-Mi csak tisztogatunk. Az emlegetett fél, tehát Sir. Harry Palmer, akit ön Robertként ismer egy Anglia szerte kőrözött kém. Valamikor a még teljesen Walesi fennhatóság alatt dolgozó szervezet embere volt, ám néhány hónapja távozott és magával vitt néhány fontos aktát Oroszországba. Nemrégiben lépett amerikai térbe. Több gyilkosság is köthető hozzá, melyeket hidegvérrel követett el. Többek közt volt kollégáit is. Rafinált, veszélyes, minden hájjal megkent szörnyeteg. Gondolom ön is megérti, hogy minden eszközzel azon vagyunk, hogy ártalmatlanítsuk, ha kell, ilyen kemény eszközökkel is. Sajnos most még mindig szabad lábon van, ki tudja milyen sötét dolgokon ügyködve.

****

Mindeközben én Robert teste fölé tornyosultam, melyen aligha volt olyan pont, amit nem vertem még szét az ostorral. Felhúztam a földről és rugós kést nyitottam. A férfi felemelte véres kezeit és felém tartotta.
-Beszélek! Beszélek!
-Na, ép ideje-mosolyogtam rá kedélyesen.-Hallgatom!
-A barátja meglőtte Rachelt. Én... lecsaptam. Meg akartam ölni Rachelt ám akkor jött két Walesi ügynök. Elbújtam. Mire újra elő jöttem, már nem voltak sehol.
-Tudja ki a két ügynök?
-Egy Gordon és egy Nicholson nevű férfi. Csak ennyit tudok a nevükről
-Hol lehetnek most?
-Fogalmam sincs.
Közelebb emeltem a kést és hegyét a bal szeme alá illesztettem.
-Szüksége van még a látására, Robert?
-Te jó isten!-Visított.-Maga... maga teljesen bolond...
-Az könnyen lehet.-Nevettem.-De maga még nálam is őrültebb, ha nem beszél...
-Itt vannak valahol Jerseyben. Titkos létesítmény, régebben jártam ott.-Hadarta.
-El tud vinni oda?
Láttam rajta, hogy gondolkodik.
-Remélem nem fél szemmel akar tovább élni.
-Igen. Tudom az utat. De lehet nem érünk oda hozzájuk épbőrrel.
-Az magával könnyen előfordulhat. De egyelőre még nem bántom ennél is jobban.

****

-Mit tudunk a fickóról?-Kérdezte Gordon.
Nicholson maga elé vett egy tabletet.
-A fickó neve Shane Webster, Angliában született, törvényszéki pszichiáter és magán terapeuta. '79-es születésű. 2022-ben megtámadták az autóját és baleset érte. Felépülése után folytatta életét, bár gyakran látták egy Liam Jackson nevű kétes hírű dúsgazdag bűvész társaságában. Több pletyka is szárnyra kelt, miszerint Dr. Webster már nem ugyanaz az ember. Személyisége megváltozott, elmeorvosi munkája iránt csökkent a lelkesedése, elvállalt munkáinak száma drasztikusan csökkent.
2023 elején újra baleset érte, de azt már Kanadában. Többet nem tudunk róla.

(De több mindent is felsoroltak, rábízom a fantáziádra)
-Értem.-Bólintott Gordon és Shane felé pillantott. Láthatóan mind a ketten égetően gondolkodtak valamin.
-Dr. Webster.-Kezdte Nicholson.-Hamarosan már minden felvétel a birtokunkban lesz és vissza fogjuk nézni mi történt önökkel pontosan az üzletben, addig is, mesélje el, miért változott meg ilyen drasztikusan az élete?











Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 YC1mK3b
The Shane (re)conquering action - Page 2 D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The Shane (re)conquering action
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmptyPént. Jún. 09 2023, 17:53
Cale & Shane
A szerelem kölcsönös dolog. Egyoldalúan semmit nem ér

Megtorpanok séta közben, és kérdőn magasba szöki egyik szemöldököm, ahogy az idegen - és egyáltalán nem ismerős néven - hív. Szerintem itt valaki nagyon el van tévedve. Doktor? Lehet nem csak én kaptam ütést a tarkómra. Idővel azért neki dőlök a falnak és karbatett kézzel hallgatom mentségük.
- Tisztogatnak? És olykor-olykor gondolom becsúszik egy gyerek, egy nő, egy biztonságiőr, aki nem tudja mi van és magukra lő... Szép. Ezt nevezem hazafiasságnak... - nézek rájuk felváltva, aztán hallgatom tovább a fickót. Hidegvérrel... hát persze. Meleg vérrel nagyon nem is lehetne ölni, nem? Az elmondottak lapaján, vagy a leírásuk téves - mert ha csak nem vonta volna el a figyelmem a kiscsaj, kétlem, hogy leüthetett volna Rob -, vagy veszélyessége kimerül a bevásárlókocsik eltulajdonításában. Vagy még abban sem, mert ha jól emlékszem végül azzal is felhagyott... Szép...
- Minden eszközzel? Ártalmatlanítani? Ember. Az eszközeitek és ti is láthatóan alkalmatlanok vagytok arra, hogy akár egy macskát lehozzatok a fáról. Rajta kívül mindenki más megsérült, elkaptatok. Ezt én még 50% sikernek sem nevezném, hát még, hogy maguk elvileg a tudom is én milyen titkosszolgálat. - forgatom szemeim, kicsit sem tartózkodva, hogy minden mondatommal erősítsem mennyire inkompetensnek találom őket. - Ennél még én is jobb vagyok. - húzom félmosolyra ajkaim, mert lássuk be, a csajszit is leszedtem, mert akkor ott nekem ő volt a célpont. - Szóval szabadon van, többet tudnak róla, mint én, és akkor... tulajdonképpen miért is vagyok még itt? Vagy úgy egyáltalán...? - húzom a szám, mert kezdek türelmetlen lenni velük szemben is. Nem hat meg, hogy az egyik túl szteroidozta magát, vagy hogy esetleg van náluk fegyver. Ha amúgy sem a rosszfiúk csapatát gyarapítják, úgy sem fognak bántani. Amikor rátértünk az elvileges önéletrajzomra, elismerősen bólogattam, mennyi baromságokat sikerült rólam is összegyűjteni. Ezt azonban csak azért nem öntöttem szavakba, mert se alátámasztani, se elvetni nem tudnám őket, lévén, hogy sok mindenre nem emlékszem. Viszont előbb gondolnám magam valami kocsiszerelőnek vagy rendőrnek, mint... pszichiáternek. Törvényszékinek meg aztán pláne... Liam Jackson, na ez már azért érdekfeszítőbb. Ezek szerint - már ha hihetünk nekik - ismertem már ezelőtt is. Hm... most, hogy így jobban belegondolok, klubnál is tett rá utalásokat. A fura, hogy ennek tudatában sem tűnt fel nekik, hogy még mindig vele "lógok", ráadásul, az sem, hogy kiköpött mása ennek a szőrös Harry Potternek. Belátom volt, ami stimmelt, de a többi erős túlzásnak tűnt. Angol? Ne már... Doki? Még viccnek is rossz. Személyiség változás...? Hát erre mondjuk nem tudok mit mondani. Említést tesznek a bárról, ahol  előző nap voltunk, és ahol elvileg találkoztunk. Kis sunyi... Még jó, hogy legalább fizet, mert most rohadtul megkóstoltatnám vele a budit. Kérdésére előbb újfent magasba szökik egyik szemöldököm, majd elnevetem magam.
- Az előbb nem úgy volt, hogy én vagyok a doki? Nem nekem kéne hülye kérdésekkel traktálnom magukat? - forgattam meg szemeim vigyorogva. Érdekelt volna, milyen kapcsolatban álltam Liam Jacksonal, de azt gondolom házon belül azért nem figyeltek minket... Remélem... Most vagy nagyon rosszban voltunk, vagy túlon túl jóban és valami mégsem tetszett neki, azért lettem az alkalmazottja, akit azért jól megfizet. Hm, vajon mi történne, ha felmondanék? Rám hagyná? Vagy megakarna ölni? Sokat elárulna a reakciójából...
- Nem én vagyok a célpontjuk, akkor meg minek érdeklem magukat? Engedjenek szépen utamra, és inkább keressék a kis mókust, mielőtt felrobbantja New York-ot...



If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmG9UYM The Shane (re)conquering action - Page 2 LkC15oi The Shane (re)conquering action - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Shane (re)conquering action - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Shane (re)conquering action - Page 2 1wvUwqJ The Shane (re)conquering action - Page 2 I5G5mou The Shane (re)conquering action - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The Shane (re)conquering action
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmptyPént. Jún. 09 2023, 18:20


The Shane (re)conquering action


Láthatóan a két férfinak nem nagyon tetszett, hogy Shane osztja őket, de nem kezdtek semmit a dologgal. Jóformán elengedték a fülük mellett és inkább az eddigi Shane adatok közlésére utaztak.
Nem igazán válaszoltak a felmerülő kérdésekre, inkább a saját maguk szövegeit tolták.
Végül Shane hitetlenkedése és kérdezősködése miatt szóra akarták nyitni a szájukat, de nem tették, mert lövéseket hallottak. Hamarosan még egyet, majd még egyet, még egyet.
-Mi a fene folyik odakint, Nich?-Kérdezte Gordon.
-Fogalmam sincs. Biztos csak szórakozik valaki. Nézz ki.
Gordon előkapta pisztolyát és ajtót nyitott, de abban a pillanatban berepült az ajtón Robert véres teste, majd beléptem és elsőnek Nichet, majd a földre került Gordont lőttem fejbe.
Shane felé pillantottam és kitártam karjaim.
-Nahát, öregem, mi a pálya?-Vigyorogtam örömtelien, de színpadiasan viselkedve.-Mit keresel te itt ezekkel a rosszarcú alakokkal? Hát milyen testőr vagy te, hogy nekem kell téged megmentenem?-Kérdeztem, majd megtaposva Roberet-ki ettől nyekerészett párat-odamentem hozzá és átkaroltam a vállai felett.
-Gyanús vagy te nekem! Remélem nem ez a Rachel csavarta el a fejed és lógtál meg vele! Amúgy ki ez a két hulla?-Néztem és mutattam Gordonék felé.-És miért vagy egy szardíniás dobozban? Na mindegy. Lépjünk le.-Veregettem hátba, majd kifelé menet felvettem a táblát, amire lapok voltak felfogatva és a Shaneről készült leírás szerepelt a szövegben, nameg néhány kép.
-Hmmm.... milyen érdekes... tán csak nem neked is van egy ikertesód, mint nekem?-Pillantottam Robert felé, mintha nem tudnám az igazságot.











Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 YC1mK3b
The Shane (re)conquering action - Page 2 D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The Shane (re)conquering action
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmptyPént. Jún. 09 2023, 19:51
Cale & Shane
A szerelem kölcsönös dolog. Egyoldalúan semmit nem ér

Nem voltak valami segítőkészek, és feltételezem nem azért, mert annyira titkos lett volna a válasz, hanem mert alkalmatlanok voltak. Amikor pedig bebizonyosodott, hogy odakint nem popcornt sütnek, hanem lövöldöznek, szinte teljesen biztos lettem benne, hogy ez két - bocsánat, a hölggyel együtt három - elmeroggyant, akik játékboltban szerezték be az "eszközöket" és most rendőröset játszanak. A kinti hangokból már tudtam, hogy nem egy másik titkosszolgálat és nem is a pizzafutár lesz, hanem az, akinek kijárna egy kis fejmosás. Ahogy pedig berepült a félhulla Rob, megbizonyosodtam róla, hogy a két fickó adatai totál kamuk voltak. Ha még ez az ügyefogyott is képes volt elintézni az ikerklónját, akkor annyira még sem lehetett veszélyes. Rafinált meg... jézusom... Hagyjuk is. Én meg még elakartam cibálni a mosdóba...
A két fickó sem járt jobban, sőt... mélyet sóhajtok, mert még ha Rob is ütött le, azért elég gáz, hogy ilyenek tartottak itt. Ennyit a szigorúan titkos dolgokra, meg védelemről meg tudja tököm. De azért örültem Liam-nek, mert ki tudja... lehet belülről csak ők tudták volna kinyitni az ajtót. Nem öleltem vissza, de azért megszólaltam.
- Ahm igen.. ha már így szóba hoztad a testőrködést... - hozakodtam vele elő finoman, bár kicsit sem idegesen. Ő viszont elterelte figyelmem, amire összevontam szemöldökeim. Most, hogy mondja...
- Tényleg a csaj... hát... majd ő elintézi a hullákat és legalább vigaszdíjként elhoztad nekik bajusz urat. - sandítok el Rob felé, aki most vagy él vagy nem, tudja fene. - Még mit nem.. holnapra már lebeszéltem egy édeshármast. Hétvégéig lejjebb már nem adok. - csóválom fejem, amúgy is jobban kedvelem a férfiak társaságát. Betörhetőbbek, harciasabbak. Mindenesetre nem lovagoltunk a témán, mert már nekem is elegem volt a helyből, szóval elindultunk kifelé. Én egyből rá is gyújtottam.
- Ki tudja... Nem lepődnék meg, mert én se angolnak, se orvosnak nem érzem magam... - morgom halkan, mert még mindig bosszant ez a sok hülyeség, amit rólam állítottak.



If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmG9UYM The Shane (re)conquering action - Page 2 LkC15oi The Shane (re)conquering action - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Shane (re)conquering action - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Shane (re)conquering action - Page 2 1wvUwqJ The Shane (re)conquering action - Page 2 I5G5mou The Shane (re)conquering action - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The Shane (re)conquering action
The Shane (re)conquering action - Page 2 EmptyPént. Jún. 09 2023, 20:18


The Shane (re)conquering action


"Bajusz úr" felé pillantottam. Éppen rajta álltam.
-Am... egy pojáca, ne is foglalkozz vele. Ki jutott neki egy kis korbácsolás. Rá lehet venni a beszélgetésre, csak "szemezni" kell tudni vele.-Nevettem.
Legyintettem a hármasozásra.
-Mindig csak a szex. Sose nősz fel. Örök tini maradsz. Majd adok egy kis zsebpénzt óvszerre és fizetem neked a nightclubot. Mr. P. már biztos átvette felette az uralmat.-Kacagtam.-A kis sánta gyökér. Tricksnek is micsoda bagázsa van. Na nem baj. Ilyen is kell. Érdekelne mi történhetett a lábával. Lehet... hmmm... talán valami baleset. Vagy ki tudja. Lehet valaki tett róla.
Séta közben cigije felé pillantottam és nekem is megjött hozzá a kedvem. Rá is pipáltam én is, hogy szinkronban szívjunk.
A gyújtómmal meggyújtottam a Shaneről készült nyomtatványt és hagytam elégni. Erről ennyit.

***

Végre újra otthon voltunk, ahol a cimboráim már kitakarítottak a Robert hagyta mocsoktól, sőt, finom vacsorával vártak minket és édességekkel, italokkal. Kellemeset sóhajtottam, majd leültem. Máris neki kezdtem a falatozásnak, ivásnak. Már igazán kívántam valami finomat, bár azt is tudtam ezek nem itthon készültek, hanem étteremből vannak, de akkor is. Jól esett.
Shane felé fordultam.
-Ezt a napot is jól benyeltük mi? Kezdem azt hinni Amerika őrültebb már mint én. Na ülj le és egyél. Rád fér. Még lefogysz és összeesel. Hogy alkalmaználak aztán ötven kilósan?-Kacagtam.











Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 YC1mK3b
The Shane (re)conquering action - Page 2 D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Shane (re)conquering action - Page 2 Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The Shane (re)conquering action
The Shane (re)conquering action - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Shane (re)conquering action
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
» Father-Daughter action - John and Adriana
» Cait & Danny - Sheep in the action
» Carina & Arthur - Aand... action!
» Girls in action | Alex & Adaline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: