New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Sebastian Minette
TémanyitásRe: Sebastian Minette
Sebastian Minette EmptyPént. Május 19 2023, 11:13
Sebastian Minette
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Idris Elba
Születési hely
New York
Kor
47-50
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
elvált
Csoport
bűnüldözés
Történetünk
...Délelőtt a mosodában robotolt, esténként pedig egy otthonához közeli bárban volt felszolgáló. Itt ismerte meg későbbi férjét, a rendőrként dolgozó Sebastiant. Viharos, mindent elsöprő szerelem volt. A férfi elfogadta Esther múltját és vele együtt a lányát is. Fél év múlva már egy családként éltek. ... Kétezernégyben egyetemre ment, munka mellett esténként tanult, egy évre rá Esther és Seb összeházasodtak, majd 2006 októberében, három vetélés és milliónyi szívfájdalom után végre negszületett Esther második kislánya Aaliyah.
...  Aaliyah születése után még volt két vetélése ami iszonyatosan megviselte őt is és a férjét is, mindketten nagy családot szerettek volna.

Ez az a pont, ahol a házasságunk szépen lassan elkezdett megfenekleni. Nem tudnám pontosan, hogy miért, de a folyamatos gyász, a veszteségek nem megerősítettek, hanem eltávolítottak minket. Húztuk ameddig tudtuk, de végül két évvel ezelőtt én voltam az, aki pontot tett az egész végére. Elköltöztem és beadtam a válókeresetet. Másfél évvel ezelőtt pedig az egész végére pont került, amikor végleg elváltunk. Te neheztelsz rám azóta is, eltökélted, hogy mindent megkaparintasz amit csak lehet, a ház, az autó, és a gyerek is nálad maradt.Nem teljesen felhőtlen a viszonyunk, meggyőződésem, hogy a lányunk igen komoly bajban van, de te úgy csinálsz mintha ebből semmit nem látnál. Hiába beszélek neked, hogy nyisd már ki végre a szemed és fogd szigorúbban a lányuknkat, te csak az arcomba röhögsz. Szerinted minden rendben, velem van a probléma.
Nem tudom, hogy merre alakul majd a kapcsolatunk, de abban biztos vagyok, hogy Aaliyaht csak úgy tudjuk a jó útra téríteni, ha összefogunk. Mit mondasz? Képesek leszünk a lányunk kedvéért összefogni és újra egy csapatként pontot tenni a züllött életformájára?


livin' in new york





Hypothesis

When love hurts you, dare to love again.
When a friend falls, dare to be the first to extend a hand. When there is darkness, dare to be the first to shine a light. When there is injustice, dare to be the first to condemn it.

Gianna Selassie and Wheezie Aaliyah Minette imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Esther Selassie
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian Minette Tumblr_n97yr1DWgl1sgzu21o6_250

Sebastian Minette Tumblr_inline_nq7o51kPre1rjsuj6_250
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Sebastian Minette Tumblr_inline_nq7o4fPPRo1rjsuj6_250
Shine bright like a diamond
♫ :

Sweet home Alabama

Where the skies are so blue
Sweet home Alabama
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Sebastian Minette Tumblr_inline_nq7o4mvaor1rjsuj6_250
★ idézet ★ :
“Other times, I look at my scars and see something else: a girl who was trying to cope with something horrible that she should never have had to live through at all. My scars show pain and suffering, but they also show my will to survive. They're part of my history that'll always be there.
★ foglalkozás ★ :
Pénzügyi elemző
★ play by ★ :
Zoe Saldana
★ szükségem van rád ★ :
Jason
Sebastian, my ex
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Sebastian Minette Tumblr_inline_nq7o4uJ45Q1rjsuj6_250
TémanyitásSebastian Minette
Sebastian Minette EmptyPént. Május 19 2023, 10:46
Sebastian Minette
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Idris Elba
Születési hely
New York
Kor
47-50
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
elvált
Csoport
bűnüldözés
Történetünk
Azt mondják, hogy egy apa attól a pillanattól kezdve, hogy ránéz, imádja a lányát. Bárkivé nő fel, neki mindig az a copfos kislány marad. Cserébe egy titkos ígéretet tesz, hogy nem látja tinédzser korának kínos helyzetét, a hibáit vagy az általa őrzött titkokat.

Valamikor oviban kezdődhetett a "csak apa" időszakom, amikor rájöttem, hogy nálad bármit eltudok érni egy kis "udvarlással", míg anyámnál ez semmit sem ért. Persze te mindig is élvezted a személyed iránti rajongást, így nem okozott gondot, hogy anya háta mögött megengedj dolgokat.
Te vagy a királyom, én pedig a hercegnőd, és valljuk be elkényeztetted a seggem annyira, hogy mindent akarjak és mindent meg is kapjak. Megtanítottad, hogy értékeljem önmagamat, talán már túlzottan is jól sikerült ez a nevelés. Gyönyörűnek, szokatlanul szépnek hívsz és nem feledkezel meg emlékeztetni arra, hogy én vagyok a legértékesebb dolog az életedben. Imádlak, nem véletlen az sem, hogy másfél éve a válási procedúra során a bíróságon téged választottalak gyámomnak. Ami pedig anyámat illeti, a mai napig nem tudom megbocsátani neki, amiért önző módon kihasznált és elhagyott téged, ezzel tönkre téve a mi tökéletesnek hitt családunkat.
Szabadnapjaidon jófej vagy és laza, de amióta előléptettek és megkaptad a nyomozói főnök címet, meg az azzal járó rengeteg felelősséget, egyre kevesebb időt töltünk már együtt. A munka beszippant és már esténként látlak csak, ha épp otthon vagyok, mert amikor buliról van szó tuti kikönyörgöm nálad, hogy ott lehessek. Egyetlen gyerekedként azt hiszem sikerült rendesen az ujjaim köré csavarjalak, anélkül, hogy ebből bármit is észrevennél. Anyám talán már tajtékzik és arról győzköd, hogy valami gond van velem. Azt ecsetelheti, hogy figyelj rám jobban oda, de hidd el nekem mindent tökéletesen csinálsz. Nem vagyok drogfüggő, nincs egy toxikus kapcsolatom és nem én vagyok az egyik legutálatosabb személy a suliban. Ezek csak pletykák.. Ugyan! Nem kell mindent elhinni! Hiszen én vagyok az. A te egyetlen pici lányod, akit úgy imádsz.

Az biztos, hogy van egy múltja a széthullott, kicsit sem zűrmentes családjával  
@Esther Selassie Aali anyukájával és  @Gianna Selassie Aali féltestvérével, ezért nem is szeretnék több mindent megkötni. Nagyon várunk! Gyere mihamarabb!
 Sebastian Minette 1f451


livin' in new york

Esther Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian Minette 811746f762e942bb81a83164ef2a9af48206dfee
Sebastian Minette 6dd6cb262e6463d60e915498001e8c0f8a5bb1fa
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
♫ :
i've always liked to PLAY WITH FIRE
★ családi állapot ★ :
Sebastian Minette Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
cause if you want to keep me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
and if you really need me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
★ lakhely ★ :
queens
★ :
Sebastian Minette Tumblr_pbcphdOJBk1v8qk9ho1_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
Sebastian Minette 9f8572c9c89baad41d815ea460d88b853114fa5e
★ hozzászólások száma ★ :
54
 
Sebastian Minette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wheezie Aaliyah Minette
» Sebastian Nolan
» Sebastian St. Vincent
» Aleyna & Sebastian // The new dog
» Dr. Sebastian Nolan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: