New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 461 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 1 rejtett és 442 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (461 fő) Pént. Okt. 18, 2024 6:19 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 8:20 pm-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 8:12 pm-kor
Horatio R. Hayes
tollából
Ma 8:04 pm-kor
Eliza Violet Graison
tollából
Ma 7:50 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 7:49 pm-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 7:11 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 6:48 pm-kor
Millie Crawford
tollából
Ma 6:47 pm-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 6:07 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Let's try again / Sebastian & Lyall
TémanyitásLet's try again / Sebastian & Lyall
Let's try again / Sebastian & Lyall EmptyMa 5:57 pm-kor

“I wanna be a better man doctor, you just don't understand how hard it is to try.”

Szerettem volna megjavulni. Tudom, ez egy külső szemnek abból ahogy viselkedtem, ahogy beszéltem, ahogy hozzáálltam a dolgokhoz nem feltétlenül szúrta ki a szemét, de őszintén változni akartam, magam miatt is, de leginkább a házasságunk megmentése érdekében. Tudtam, hogy Ellie nem azt érdemli, amit tőlem kap, ahogy azt is, hogy vészesen ketyeg az órám és ki tudja, mennyi időm van még bebizonyítani számára, hogy képes vagyok ugyanaz lenni, akit egykor képviseltem. Voltam én jó gyerek, romantikus hősszerelmes figura, aki minden egyes reggel ágybareggelivel ébresztette a feleségét, akinek csak azon járt a feje, hogy hova vigye el randevúzni a másikat. Voltam én olyan ember, akire büszkén néztek, akiről ragyogó szemekkel meséltek, most azonban nem vagyok más, csak a torz tükre önmagamnak, ez pedig olyan régóta tart, hogy szinte már el is felejtettem, anno ki is volt az a Lyall Bradbury.
A feleségemmel napokat veszekedtünk át az agyturkász módszereiről. Próbáltam vele higgadtan beszélni, felsorolni az indokaimat, hogy miért nem tartom alkalmasnak a pasast arra, hogy ő bogarássza ki a lelkem legzavarosabb bugyraiban lévő problémákat és oldja meg azokat, de Ellie meg se akart hallani. Olyan volt, mintha a falnak beszéltem volna, amit amikor szóvá tettem, csak annyit mondott, hogy most azt kapom, amit eddig ő kapott tőlem.
Kihangsúlyozta és elismételte, hogy ez az utolsó esélyem arra, hogy megmentsek egy évtizedet kettőnkből, így újból hoppon maradtam, nem volt más választásom, minthogy eljöjjek a megbeszélt időpontra.
Idefele jövet csak azt gyakoroltam, hogy hogyan is kéne mosolyognom vagy viselkednem az illendőség jegyében, ugyanis valamin mindenképp változtatnom kellett, ha azt akartam, hogy ez az alkalom sikeresebbnek bizonyuljon. Nem tehettem róla, de egyszerűen volt valami, ami teljese felkavart ebben a fasziban, valami megmagyarázhatatlan, mint aki titkol valamit. Nem tűnt jó embernek, végképp nem olyannak, akinek tanácsokat kéne osztogatnia, de ha Ellie azt mondta, hogy jöjjek, akkor eljövök. Érte, értünk megteszem.
Újabb kört lefutottam, a recepciónál elmondtam hova jövök, leültettek, teljesen jelentéktelen és rettentő unalmas magazinok olvasásával próbáltam elütni az időt, aztán végre megint szorított nekem egy kis időt a faszi, így újból az irodájában találtam magam.
- Szeretném azzal kezdeni, hogy elnézést kérek az előző alkalom során tanúsított viselkedésemért. Nem vagyok a híve az ilyesfajta módszereknek, de be kell ismernem, hogy más már nem fog tudni segíteni. Kérem ne haragudjon rám - mondtam végig a monológomat, amit gyakoroltam a kocsiúton, hála az égnek teljes mértékben hibátlanul, az egyetlen, amire viszont nem figyeltem, hogy a szavaim mögött csurranjon-cseppenjen egy kis érzelem is, így kb. úgy hangsúlyozhattam, mint az elsős gyerekek, amikor szavalniuk kell.
2nd Session / Seb & Lye
BEE
mind álarcot viselünk
Lyall Bradbury
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Let's try again / Sebastian & Lyall Tumblr_inline_pg0bx6KEFv1t8bm8b_250
Let's try again / Sebastian & Lyall B1c257f625acb391f63ae85503833d13
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Life went on
but it was never the same again

Let's try again / Sebastian & Lyall 0f0da49f22776439a63a05457b68b96543c71434
★ családi állapot ★ :
A thousand years and a day
would still be too soon to lose you.

Let's try again / Sebastian & Lyall 22cc63116817e1102fc2920433381f907b694aab
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Let's try again / Sebastian & Lyall Cf44d8793a5e10ddb7ed3f3f297518586970bb6d
★ play by ★ :
Joel Kinnaman
★ hozzászólások száma ★ :
26
 
Let's try again / Sebastian & Lyall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fix me, Doctor // Sebastian & Lyall
» Lyall Bradbury
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor
» who lets the dogs out – lindy x paul

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: