New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Wheezie Aaliyah Minette
TémanyitásWheezie Aaliyah Minette
Wheezie Aaliyah Minette EmptyKedd Feb. 28 2023, 12:41
Wheezie A. Minette
Fuck this is the peak of my night, it doesn't get better than this

Karakterinformációk

Karakter típusa
keresett
Teljes név
Wheezie Aaliyah Minette
Becenév
Zie, Zizi, Aali - az anyja hívja így, ajánlott nem így megszólítani, mert arra általában ugrik
Születési hely
New York
Születési idõ
2006.11.21.
Kor
tizenhat
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
biszexuális?
Családi állapot
állítólagos pocsék barátnő
Tanulmányok
Trinity School, Manhattan - elit magániskola
Foglalkozás
középiskolás bajkeverő diák
Hobbi
kábítószerek általi gátlások feloldása és a hovatartozás érzésének megszüntetése
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem

Már Aaliyah sem volt egyszerű eset, akire rálehetett volna húzni a kisangyal jelzőt, de igazán ördögivé, önsorsrontóvá és kokainfüggővé Wheezieként vált.

AALIYAH
Aaliyah egy energikus és bátor lány. Amire vágyik vagy, ami érdekli, ott maximálisan jelen szokott lenni, és önmagát hajtja, ha kell fanatikusan is. Az orvostudomány megszállottja, kiváló és híres sebésszé szeretne válni, olyanná, aki a fronton segít. Eszes lány, aki ha valami iránt igazán érdeklődik, akkor akár képes a tudást szivacsként magába szívni. Igazi makacs, akaratos és szenvedélyes jellemmel rendelkezik, de valójában belül sérülékeny, amit egy jól megformált erős páncél mögé szokott rejteni. Mindent intenzíven él meg, az érzelmi mélységektől egészen a szélsőségekig, így ha valakit gyűlöl, jobb nem a közelébe kerülni. Nem bírja a lagymatag érzéseket, ezért, ha szeret, azt is ezerszázalékon teszi. Visszafogottabb napjaikon, amikor nem kíván senkivel sem beszélni, általában egy könyv mögé rejtőzik. Ha vidám figyelemelterelésre vágyik, Family Guyt néz, amin legtöbbször Giával, a féltestvérével együtt hasfájós röhögőgörcsöt szoktak kapni. A növényeire saját házi-kedvenceiként tekint, rosszul van attól, amikor valaki képes egy kaktuszt is kinyírni. Szeret tapasztalatokat gyűjteni, legtöbbször előbb tapasztal meg valamit a saját bőrén, mint, hogy hallgasson valakire, aki figyelmeztetni szeretné. Gyűlöli, ha valaki visszaakarja tartani, mert Aaliyah egy önfejű, de azért szerethető lázadó tini, aki, ha a fejébe vesz valamit, akkor nem tudsz neki parancsolni.

WHEEZIE
Wheezie a vagány, népszerű lány a suliban, a szurkolócsapat eleinte lelkes, majd kiégetté vált tagja, akinek van egy dögös pasija, amiért mindenki irigyli vagy utálja. Wheezie imádja a titkokat, szinte mágnesként vonzza a tabu dolgokat és ritkán hallod nemet mondani valami új kipróbálására. Szeret bulizni, új élményeket gyűjteni és azt az elvet vallani, hogy ami nem öl meg az megerősít! Az élet minden területén ő maga akar tapasztalatot szerezni, így a saját testi és lelki épségéről megfeledkezve, próbálja ki és teszteli a kábítószerek különböző fajtáit és hatásait. A drog megsemmisíti, a kokain mindenhatóvá teszi és úgy érzi elmerülhet a saját örömeiben, anélkül, hogy a többiek érzéseivel és gondolataival kéne foglalkozni. Közömbössé válik és a figyelme csupán pillanatnyi tevékenységekre korlátozódik. Manipulatív, gyakran ködösít és hazudik, mert szerinte mások ezt nem érthetik. Wheezie gyakran küzd az alvás hiányával és étkezési zavaraival, amitől fáradékonnyá és ingerültté válik. Előfordul, hogy megnövekedik a pulzusszáma, vérnyomása és test-hőmérséklete, vagy kitágul a pupillája, ami a szerek velejárója. Hajlamos a gyakori hangulatingadozásokra, hallucinációra, túlérzékenységre, felfokozott eufóriára, ahogyan a paranoia és a depresszió jelei is jelentkeznek néha nála.

Wheezie valójában Aaliyah, csak a bódult függővé vált állapotaiban  sikerül megfeledkeznie régi önmagáról, akinek a célja nem a gátlások feloldásáról, az élvezetek hajszolásáról és a hovatartozás megszüntetéséről szólt.


Alisha Boe
arcát viselem

Múlt

FIGYELEM DÜH NYUGALOM SZORONGÁS BOLDOGSÁG SZOMORÚSÁG ENERGIKUSSÁG UNALOM BIZALOM ZAVARODOTTSÁG JÁTÉKOSSÁG ÜRESSÉG CSODÁLAT UNDOR ELLAZULTSÁG KÉTSÉGBEESÉS ELSZÁNTSÁG KÖZÖMBÖSSÉG BIZAKODÁS FÁSULTSÁG ÉLVEZET KIÜRESEDÉS

Ismerd fel az érzéseidet, címkézd fel őket, adj nekik nevet és gondolkodj el azon, hogy mi a külső és belső oka, amiért ezt érzed!

9 éves lehettem, amikor Gia, a féltestvérem fogta a motyóját és bevonult a seregbe. Anya korábbi példáját követte vagy fogalmam sincs miért tette, de megtette és azon a napon emlékszem, hogy én kurvára féltem. Rettegtem, hogy elveszíthetem és baja eshet és dühített, amiért az én engedélyemet senki se kérte. Persze kis taknyos voltam még, mit tudhattam az egészről, mégis ösztönösen védekezni kezdtem. Mintha csak azzal megmenthettem volna, hogy felnőtt koromra sebész leszek, aki a fronton ment életeket. Aha vágom, hogy ezt már cseszhetem és a félelem mindig velem marad.
Aztán 2 éve történt, hogy anya és apa bejelentették a válást, amikor én elég komoly hisztirohamot kaptam. Mocskosul dühös voltam anyára, amiért szétszakította a családot és valljuk be mai napig fortyog bennem a düh, amiért elhagyta apát. Számomra ők voltak a tökéletes pár, mi voltunk a boldog család és fogalmam sincs hol és mikor baszódhatott el minden kettejük között, de akkor megfogadtam, ha én egyszer szerelmes leszek soha nem engedem el a másik kezét. Elég naiv gondolatok voltak nem?
Nem felejtem el a gimi első napját sem, amikor majd kiugrott a szívem a helyéről, annyira izgultam. Ott álltunk Jaycel, a gyerekkori cimborámmal az iskola folyosóján és csak kapkodtam a fejem, hogy mennyi minden történik körülöttünk. Egy új világ tárult elénk és én úgy éreztem ezek lesznek a legszebb éveink.
Ki gondolta volna, hogy minden baj egy mosollyal kezdődött, egy átkozott mosollyal, ami magával ragadott és nem tudtam nem rá gondolni. Persze Lita az akkori legjobb barátnőm, aki egy évvel felettem járt, felvilágosított, hogy jobb vele vigyáznom és óvatosságra intett, de nem egészen értettem, miért tartott nekem kiselőadást, amikor ő is egy kosarassal járt, aki szintén nem a jó híréről volt ismert. Szóval akkor úgy gondoltam, hogy nekem ne papoljon olyan, aki szintén egy rosszarcú srác bűvkörébe keveredett.
Zain és én lehettünk volna az álompár és eleinte minden klappolt is. Boldog voltam, imádtam, ahogy a népszerűséget is, a társaságot, ami vele járt. Fürdőztem, elmerültem ebben az érzésben és egyre csak többet akartam. Jöttek a bulik, a gonoszkodások a népszerűség fenntartásának érdekében és a vagánykodás, hogy  Wheezie Aaliah Minette számára nem létezik lehetetlen, ezért minden őrültségben részt vettem és soha semmire sem mondtam nemet.
Igazából Lita és Jayce volt, akik többször is figyelmeztetettek és próbáltak vigyázni rám, meg rábírni a lassításra, de a társaságuk egyre inkább untatott és fárasztott, ahogyan a folytonos cseszegetésük is, hogy ők semmi mást nem szeretnének, mint visszakapni a régi énem. Lita elég kitartó volt és folyton azzal jött egy-egy buliban, már amikor hajlandó volt rászánni magát, hogy tiniként viselkedjen legalább egy kis időre, hogy jól vagyok-e, mert ő aggódik. Gyűlöltem a folytonos ellenőrizgetéseit és az életvezetési tanácsait, szóval közöltem vele, hogy gecire nem vagyunk legjobb barátok és azt hiszem ott értem el, hogy többet tényleg ne keressen. Elég nagy szemétláda voltam vele!
Aztán bekövetkezett a toxikus kapcsolat Zainnel. Hol imádtuk, hol gyűlöltük egymást, mégsem tudtuk elereszteni a másik kezét. Mintha nem csak a kokain, hanem egyszerre az ő függőjévé is váltam volna. Nem vagyunk hülyék, mert ezerszer megbeszéltük, hogy nem teszünk jót egymásnak és, hogy nem kéne együtt lennünk, de néhány szünetet leszámítva sosem váltunk el egymástól, bár volt megcsalás mindkettőnk részéről egy-egy túltolt este alatt. Mint mondtam eléggé beleragadtunk ebbe a mérgező kapcsolatba.
Szóval most itt van ez a feladat, hogy ismerjem fel az érzéseimet, meg a folytonos cseszegetés, hogy idővel muszáj eldöntenem, hogy ki is vagyok, mit akarok az élettől és, hogy mennyire rohadtul fontos tudnom mennyit érek. De, hogyan lehet megfejteni, hogy kik vagyunk és mire vágyunk, amikor a bennünk zakatoló gondolatoktól sem szabadít meg senki? Például, hogy miért irtózunk dolgoktól vagy épp miért nem? Miért félünk egyedül maradni vagy mire fel az a sok negatív érzés, mint a szorongás, a zavarodottság, a szétszórtság és a rengeteg düh? Miért haragszunk magunkra és mindenki másra? Miért harcolunk önmagunkkal? Miért követünk el kisebb és nagyobb hibákat? Egyáltalán miért hibázunk és miért érezzük magunkat tehetetlennek olyankor? Mire fel az örökös bűntudat és miért nem érti senki, amiről beszélünk? Azt mondják, hogy az egyensúly a kulcs, a kiszámíthatóság. De mi van akkor, ha mi nem vagyunk kiszámíthatóak, ha én nem vagyok kiszámítható és néha úgy érzem alig kapok levegőt?
Tudjátok emlékszem az első alkalomra, amikor kábítószerhez nyúltam, ami egyszerre oldotta és erősítette fel bennem ezeket a mocskos érzéseket. Egyszer csak lelassult a szívverésem és minden egyes kilégzéssel egyre kevesebb levegőm maradt, majd minden leállt. A szívem, a tüdőm és végül az agyam is. Baszki rendesen beparáztam. Minden, amit éreztem, amire vágytam, amitől irtóztam hirtelen megszűnt. Aztán egyszerre újra levegőhöz jutottam és minden visszatért, de az a 2 másodperc semmi kibaszottul megérte. Nem kellett azon agyalnom, hogy ki vagyok én, mennyit érek és mit akarok az életemtől. Vágom, hogy ez most rohadt ijesztően és szomorúan hangzik, de halljátok ez nem egy tragédiaként megfogalmazott élettörténet, csak próbáltam valami okot adni arra, hogy miért kezdtem el drogozni, mintha ok nélkül nem lehetne. Azt hiszem engem egész egyszerűen csak beszippantott egy hülye rendszer, amit nem én építettem és nem is én kúrtam el.

livin' in new york

Esther Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wheezie Aaliyah Minette
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Wheezie Aaliyah Minette 811746f762e942bb81a83164ef2a9af48206dfee
Wheezie Aaliyah Minette 6dd6cb262e6463d60e915498001e8c0f8a5bb1fa
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
szépen csendben teljesen elnyel a KÁOSZ
♫ :
i've always liked to PLAY WITH FIRE
★ családi állapot ★ :
Wheezie Aaliyah Minette Dfe7077141d0e3a5bcbcb32684a1a6590e21ba5c
cause if you want to keep me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
and if you really need me
you gotta, gotta, gotta, gotta, got to LOVE ME HARDER
★ lakhely ★ :
queens
★ :
Wheezie Aaliyah Minette Tumblr_pbcphdOJBk1v8qk9ho1_500
★ foglalkozás ★ :
középiskolás bajkeverő diák
★ play by ★ :
alisha boe
★ szükségem van rád ★ :
Wheezie Aaliyah Minette 9f8572c9c89baad41d815ea460d88b853114fa5e
★ hozzászólások száma ★ :
54
TémanyitásRe: Wheezie Aaliyah Minette
Wheezie Aaliyah Minette EmptyPént. Márc. 24 2023, 12:40
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Aaliyah!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A társadalmi hovatartozás kérdése már ebben a korban is igencsak fontos. Nagyban befolyásaolja a személyiség fejlődésünket az, hogy milyen közösséghez tartozunk, hogy milyen barátokkal töltjük az időnket. Sajnálatos módon, téged ez a nyomás a lehető legrosszabb irányba terelt, ahonnan a felismerés után csak nagyon nehezen lehetséges kiszállni Sad Elég nagy változások történtek az életedben, kezdve a nővéred hazafias bevonulásával, majd a szüleid válásával, nem csoda, hogy úgy érezed néha, hogy nem tartozol sehova. :/ Biztos vagyok abban, hogy a szüleid nem azért döntöttek a különválás mellett, hogy ezzel rád helyezzenek nagyobb nyomást. egyszerűen csak van, hogy mindenkinek jobb, ha külön folytatják, mint közösen, de ettől eltekintve biztosan mindketten továbbra is ugyanúgy szeretnek.
Nagyon remélem, hogy Aaliyah képes lesz felülkerekedni Wheezien, hiszen még nem késő segítséget kérni, nem késő megvalósítani az álmaidat. Ha sebész már nem is lehet belőled, biztosan megtalálod az utad, ami boldoggá fog tenni. Wheezie Aaliyah Minette 4146035580
Ne feledd, hogy nem vagy egyedül, a családodra, még darabokra hullva is számíthatsz. Ha úgy érzed a szüleid csalódást okoztak, keresd fel a nővéred, hidd el, hogy nem fog elküldeni, hanem segítő kezet nyújt.

Személy szerint nagyon nagyon szerettem a történetet amit elénk tártál, és kíváncsian várom, hogy hogyan alakul a mini hurrikán élete a továbbiakban. Wheezie Aaliyah Minette 2624752903 Nem is szaporítom tovább a szót, pontosan tudom, hogy a családod már nagyon vár téged és nagyon örülnek, hogy végre megérkeztél Wheezie Aaliyah Minette 4146035580
Színt és rangot admintól kapsz majd!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Wheezie Aaliyah Minette 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Wheezie Aaliyah Minette 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Wheezie Aaliyah Minette 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Wheezie Aaliyah Minette 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Wheezie Aaliyah Minette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian Minette
» Aaliyah
» Aaliyah & Jayce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: