New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 16:14-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:08-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:34-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 15:31-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:39-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Cale & Shane || Home Sweet Home
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Home Sweet Home
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 EmptyVas. Május 21 2023, 18:16


On On the path of memories


-Ugyan, ötletek azok mindig vannak, sokat álmodok, meg vannak látomásaim, stb. Mindig van miről festeni, de szeretek néha a külső dolgokról festeni, modellekről. Volt már rá példa, nem maga lesz az első. Szerintem nincs ezzel semmi gond.-Vontam meg a vállaim. Nem féltem a fickótól, a hangja sem ijesztett meg. Láttam már rosszabbat álmaimban, számomra ő csak egy átlagos torzulás volt, semmi több. De milyen szép? Milyen tökéletes?
Viszont tény, hogy elég színpadias. Nem gondoltam volna, hogy az önkontroll hiányzik belőle, sokkal inkább a feltűnéskeltés, a figyelem kivívása lehetett az oka az asztalcsapkodásnak is. "Nézzetek ide, itt vagyok!".
-Na ugye? Majd kifüggesztheti a falára, vagy magával viheti a kocsiban, mint mások a sikoly maszkot. De egy fotót azért majd csinálok róla, hogy meglegyen emlékben.-Mosolyogtam.
Volt benne erő, de nem Shane szerintem még mindig sokkalta erősebb volt. Szerintem. Bár azért ezzel a Tricksterrel vagy kivel sem verekedtem volna össze. Nem, mintha nem bíztam volna magamban, mert osztottam már ki egy-két fülest, de minek akarnék bevonzani mondjuk egy monoklit. Ha gyengébb lenne se kérnék tőle egy nyakast.
-Rendben.-Mondtam felkelve, majd Shane felé fordultam, aki háttal volt nekünk.-Elmentem festeni, majd hazamegyek beszélünk és folytatjuk a programot.-Szóltam oda neki ártatlanul.
Nem, valóban nem voltam vele tisztában, hogy esetleg valami veszélyes dologba sétálok bele. Nem néztem ki a fickóból, hogy csak úgy megöljön, vagy megkínozzon. Nekem túl ártatlannak tűnt. Az én véleményem az volt, hogy ha valaki azt mondja magáról, hogy Ő a sátán, akkor ne higgyük el, mert kicsit sem igaz belőle semmi. A fickó szerintem sokkal veszélyesebbnek és kegyetlenebbnek tűnik, mint valójában. Szerintem egy nyulat sem nagyon lőne le ebédnek, nem hogy embert öljön.
Gondoljunk csak bele. Ted Bundy milyen ember volt és ő volt az egyik leghírhedtebb sorozatgyilkos. Pedig milyen ártatlan szépfiú volt. A látszat csal. Nem is értettem az emberek miért csinálták össze magukat.
"Kicsi Hans"? Ez annyira nem tetszett, de nem akartam már az elején kötekedni vele. Ennyit elnézhetek neki, még nem ismer. Majd rájön, hogy nem szeretem az ilyesmit. De birtok? Ennyire gazdag lenne? Na ezt meg kell nézni. Nem néztem volna ki belőle, hogy saját birtoka van.
A kapkodása, vagy ügyetlenkedése miatt le is öntötte magát. Hát... engem zavart volna, de láthatóan őt nem. Hanyag. Sebaj. Ha ennyi pénze van, akkor fürödjön csak ruhástul az alkoholban.
Meglepetten pillantottam rá, mikor karját nyújtotta. Megállapítottam, hogy népszerű vagyok a pasik körében, ha ennyire a kedvemben jár mindenki. Kis hezitálás után belé karoltam, ha már így felajánlotta. Reméltem Shane nem fogja emiatt letépni az én fejünk és leszakítani a karunk, amiket a nyakunk csonkjába nyom majd, amiért egymást karoljuk. Ha már egy női arcra adott puszi is így kiborítja... akkor vajon ez? Jobb ha gyorsan lelécelünk, mielőtt észre veszi. Végtére is csak illemtudó vagyok, ez nem azért van most, mert szerelmes lennék, hiszen nem vagyok szerelmes, nem udvarolok.
A többiekhez? Hát nem tudom. Ők vajon, hogy nézhetnek ki.
-Majd meglátjuk. Tudja, hogy van ez a művészek között. Ami másnak furcsa, az nekünk hétköznapi. Az emberek az én álmaimat is csak a képeimen keresztül láthatják és ki tudja mit gondolnak róla? Úgy tudom szeretik a látványt, hisz ott vannak a képek a kiállításokon, meg meg is veszik őket. Van pénz benne.






Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 YC1mK3b
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Home Sweet Home
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 EmptyVas. Május 21 2023, 20:25
Braxie, Shane and the Trickster
Cirque du Freak, Brooklyn

“In the darkness, there are no rules. So, tonight New York, do what you want.
Kill who you want. And when morning comes, you too shall be reborn.”
A néma csendben, csupán a halk zenét lehetett hallani, és az ő beszélgetésüket, így, ha halkabbra is vették volna, a mellettük lévők, akkor is hallottál volna miről beszélnek. De Trickster alapból sem vett vissza hangerejéből, így nem volt nehéz hallani, miről dumálnak. Legszívesebben belevertem volna a fejem az asztalba Cale miatt. Na meg az övükét is. Ahhoz képest, hogy az ittas fickóval milyen hamar ellenségessé vált, most egy hozzá hasonszőrű gyilkossal olyan jól elcseveg, mintha nem is ő lenne. Barátibb vele, mint velem, mikor pár nappal ezelőtt összefutottunk. Hogy féltékeny vagyok? Ez is közre játszik, de a legnagyobb problémám, hogy kétségtelenül a kis klónjával dumál, aki már önmagában is elég drasztikus lépés lehet, ha újból felakarná idézni a legkorábbi emlékeit is. Én meg jobbára csak ülhetek itt, azon agyalva, hogy kinek szóljak vagy mit csináljak?
- Modellekről? Azokat csak arra találják ki, hogy ne kelljen állandóan új, saját kreatív ötletekkel előállni, rámenős barátom. Az igazi áttörés mindig fejben dől el. - kopogtatja meg halántékát, komoly tekintettel, majd egyszeriben, mintha valami vicceset mondott volna vele, felröhögött, ahogy utána még párszor, mialatt eszmecserét folytattak Braxie-vel.
- A falamra...? Ja, majd oda... - legyint rá, mintha ez eleinte problémát jelentett volna, bár tény, ami tény, ő a falaira nem festményeket szokott felrakni. - Csak a jó munkát díjazom, kicsi Hans. Az előző festőművészünk is sokra tartotta magát, de a végén csak belefulladt egy pocsolyába... - mondta végét félre biccentve fejét, miközben széles vigyorra húzódtak heges ajkai, majd ismét a pultra vágva nevetett fel. Örült neki - s ez látszott is rajta -, hogy nem kell senkit se zsákba vágnia, hiszen önkéntesen is felkeresik. Persze mindig akadnak őt kevésbé vagy egyáltalán nem ismerő emberkék, akik keresik a társaságát, ő pedig mint jófej srác, szívesen cseverészik, amíg el nem érnek hazáig, és végre be nem foghatják játékszernek. Mikor elhívta magával Cale-t, amaz pedig még bele is egyezett, én már kezeimbe temetve arcom próbáltam nem dührohamot kapni. Nyilvánvaló, hogy Braxie fiú sosem volt egy túl tiszta elmeállapotú emberke, de ez távolról sem a mostani személyiségét tükrözi, mint inkább azt, aki egykor volt. Mintha a srácban magát látva, ismerkedni akar vele, ezért követi őt... a halálba. Ha megfordulok lebukok, de Tricks még így is odakapja fejét, mikor Braxton hozzám szól. Felajánlja, hogy jöjjön Cale "baráta" is, de inkább oda se hederítek. Amint kiléptek, felhívtam Zombie-t, hogy segítséget kérjek.
A bár ajtaja előtt már állt két teste, zakós férfi, mint, akik csak szimpla testőrként állnának ott, de amint elhagyták a helyet, ők is a kocsihoz léptek és kinyitották a fekete kis busz ajtaját. Tricks eleresztvén Braxie-t, lökött rajta egy finoman, hogy beszálljon, majd ő is bepattant, és még a két fickó is. Az ajtót behúzták, és útnak is indultak.
- Pénz mindenben van, kicsi Hans. Még a népszerű sorozatgyilkosokban is tonnányi. Gondolj csak bele, milyen népszerűségnek örvendenek. Sokszor nagyobb a rajongó táboruk, mint egy filmsztárnak. Lecsukják őket, papíron áll, hogy nőket ölnek, és még is tolonganak értük, mert mindenki feleségül menne hozzájuk. De ne álltasd magad, hogy ez tesz különlegessé. Ahhoz, hogy igazán lehess valaki, be is kell áldoznod valamit... - dőlt hátra, és kezeit hátra, a háttámlára tette, nagy terpeszben ülve. Kényelmes pasi, aki nem köti gúzsba magát, csak mert ezt várja az illem.
A cirkusz még csak nagyon el sem volt rejtve, hiszen alapból sem maradtak sokáig egy helyben. Most speciel a város egyik kivezető hidja mellett állt, de első ránézésre is úgy tűnt, ez egy aktív, most is éppen nyitva álló cirkusz. Mintha akadt is volna egy-két civil, néhány gyerek, akik hangoskodtak a vattacukornál vagy épp az óriáskeréknél sorakoztak. A látszat azonban csalóka, és ha csak nem veszünk el azonnal a színes fényekben, zenében és a popcorn, illetve vattacukor illatának egyvelegében, a bejáratnál a címtáblán azért óvva int minket a karneváli betűkbe bújtatott "Cirque du Freak" felirat, azaz, a Rémségek cirkusza. De ők, mint itt élők, nem a főkapu bejárónál parkolnak le, hanem az öltöző kocsik mellett, egy némán villogó rendőrkocsi mögött, aminek ajtajait nyitva hagyták.
- Ó, látom, látogatóink még most is vannak... - jegyzi meg elkuncogva a végét, bár aztán tudja benne, hogy ezt most a bent járkálókra, vagy az üres és kirámolt rendőr kocsira érti.
- Na gyere, gyere! - pattan ki és int Cale-nek is, hogy kövesse. A sofőr marad, a testőrök pedig úgy szint csak kiszállnak, de követni nem követik őket. Látszólag többen is a lakókocsikban vannak, mert égnek a villanyok, bár a sötétített üvegek miatt nem látni be. Menet közben két lakókocsi közül sietve csapódik melléjük egy láthatóan sánta, szmokingos, de mindkettőjüknél jóval alacsonyabb fickó, ám mielőtt szóra nyithatná ajkait, Tricks megelőzi.
- Hová lettek a vendégeink, Mr. P.? - érdeklődött, bár nem is igazán a hollétük érdekelte, mint inkább maga a folyamat, amiben lehetnek már.

- Oh, öh... Már túl vannak a körbevezetésen és most éppen Jenniris társaságát... élvezik... - hebegi, mint aki éppen félne valamit megosztani, még is megteszi. - Viszont a kölykök már megint hergelték Borgan-t, szóval kissé zabos a ketrecében... - osztotta meg finomkodva kételyeit a dolgot illetően Tricks felé, miközben lopva néha eltekintett Cale felé is.
- Dobjátok be az egyiket hozzá, a többi meg nézze végig. - legyintett neki, majd filozofikusan hozzá tette. - A kutya csak akkor tanulja meg, hogy nem szarunk a szőnyegre, ha beletapossuk a fejecskéjét. Ha a kivégzések nyilvánosan történnének, akkor bűnöző is sokkal kevesebb volna. Szóval ezt most rajtuk szépen rekonstruáljuk is. - mosolyogta, majd megpaskolva a sánta fickó hátát útjára is engedte. Ők pedig közben elértek a keresett sátorkig, ahová előre engedte Braxton-t, majd ő is belépett mögötte. A fehér alapon, piros csíkos sátor nem volt nagyobb egy lakókocsinál, viszont kellően be volt rendezve, hogy az itt fellépők idebent tudjanak egyet szusszanni a szünetekben. Volt egy kis főző sarok, kanapék kávézó asztallal, egy padszerűség, ahol enni tudtak, zenelejátszó, néhány kopott hangszer a másik sarokban, illetve egy külön kialakított kis rész, ahol volt varrógép, és a plakát készítéshez minden, festékek, ceruzák, kréták, papírok, vásznak.
- Valahol vannak itt ecsetek is... - kezdett kotorászni az egyik ládában az említett dolgok után, így talált még közben temperát is és kis üveges festékeket is, majd a többi mellé tette. - Remélem minden megfelel, vagy szükséged volna még valamire...?

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 LkC15oi Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 I5G5mou Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Home Sweet Home
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 EmptyVas. Május 21 2023, 21:02


On On the path of memories


Mindketten Shane felé fordultunk, de Ő nem szólt semmit, én meg végül leintettem.
-Hagyja csak, most duzzog. Majd legközelebb.
Behuppantam a kocsiba, majd jött utánam Tricky is és a két férfi is.
-Micsoda luxus, még emberei is vannak. Hiába, aki úr az úr.-Mosolyogtam és hallgattam érdekes mondani valóját. Legalábbis számomra érdekes volt, noha nem éreztem félelmetesnek, csupán csak azt mondanám nem mindennapi gondolatok.
-Igen, ebben van igazság. Nem véletlen, hogy megannyi sorozatgyilkosról film is készült, több is. Könyveket írtak róluk. Volt, ami fennmaradjon róluk.-Bólintottam, majd magam elé meredtem kicsit és furcsa hangokat kezdtem hallani a fejemben. Hegybe vésett arcokról, nevekről beszélt valaki, örök életről. Szétnéztem a buszban, majd megdörzsöltem a halántékom.
Mikor megérkeztünk, meglepetten pillantottam meg a cirkuszt és a rendőrautót is. A kép kísértetiesen hasonlított valamire, lehunyt szemmel meredtem meg egy percre, míg ők a sántával beszélgettek. Emlékek törtek rám. Emlékek, amikben a cirkuszban verekedtem Shannel, amikor hallottam a rendőri szirénákat. Egy nagyon régi, homályos emlék, ahol még fénykoromban embereket öltem.
Megviselt ábrázattal követtem a sátorba, majd ott le is ültem, amíg ő az ecseteket kereste és a fejem simogattam, szemeim dörzsöltem.
-Nem, minden van.-Bólintottam.-Ne nézzen őrültnek engem, Mr. Tricky, de néha nagyon furán érzem magam. Különös képeket látok magam előtt és hangokat hallok, de senki nem beszél körülöttem.-Felálltam pihenő helyemről, majd szemügyre vettem a vásznat és megtapogattam, majd megnéztem a festéket és az ecseteket is, az öblítő poharat, amibe már csak víz kellett, de azt megoldottam ásványvízből.
-Sokszor álmodok rémeket, néha pedig... néha pedig ébren is olyanokat látok, mintha gyilkos lennék.-Mondtam neki, bár fogalmam sincs miért. Az ecset sörtéjét simogattam, felmértem mennyire puha, mennyire masszív. Olajhoz és temperához is nagyon jónak tűnik, de akril festékbe már nem mártanám.-Jaj... bocsánat. Nem akartam ilyesmikkel fárasztani, csak kiszaladt a számon.-Nevettem el magam, majd a hajamba túrtam.-Néha akaratom ellenére megnyílok másoknak és mondok ilyeneket.
"Őrült vagy Hans, de végre kezded felismerni a magadban rejlő szörnyeteget. Soha nem lehetsz más ember, bármennyire is akarod. Itt lakok benned még mindig és újra eggyé fogsz velem válni! Nem tudsz megszökni a démonok elől, önmagad elől."
Orrnyergemet kezdtem masszírozni, majd ránéztem Trickre.
-Hol és hogyan fessem meg?-Tereltem el a gondolataimat.-Milyen képet fessek magáról? Ön dönt, ön a modell.






Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 YC1mK3b
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Home Sweet Home
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 EmptyVas. Május 21 2023, 22:14
Braxie, Shane and the Trickster
Cirque du Freak, Brooklyn

“In the darkness, there are no rules. So, tonight New York, do what you want.
Kill who you want. And when morning comes, you too shall be reborn.”
Duzzogtam? Az nem kifejezés. Sőt, ennél jóval több harag és kétely támadt bennem. Elég lett volna megfordulnom, hogy Tricks rám ismerjen, s bár én közvetetten nem bántottam, azt gondolom ettől függetlenül ő szemrebbenés nélkül lőne le, vagy szórakozná ki magát előtte. Ha pedig engem megöl, miért ne tenné ugyanezt Cale-el? Nem ismeri. Vagy is azt hiszi nem ismeri. Így pedig nem sokra tarthatja. Lelépnek, én pedig jó ideig tehetetlenül idegeskedem, hiába érem el Zombie-t.
- Élni tudni kell! Pláne, ha szarból építünk várat! Hát majd nyomorgok, miután vért izzadva elértem már egy s mást, nem? - vágta oda kissé flegma hangnemben, de az sem Braxton-nak szólt, mint inkább a mondadója témájának. Úgy gondolta eleget szenvedett ahhoz, hogy minimum jól érezze magát, mások kárára is. Mások se tennének másként, akkor ő minek törődjön bárkivel is? Megérkeztével hátra hagyta a puskát, de nem Cale-t. A cirkusz volt az igazi otthona. A pingvinszerű fickó gondját lerendezve pedig el is érik az eseménynek szánt helyszínt. Igazából egy percig sem érdekli a portré, mint inkább Cale és az elkövetkezendő órák eseményei. Nyílt titok, hogy az újonnan érkező vendégeinek nem szokása távoznia. Valahogy mindig a cirkusz vászon sátrai közt végzik vagy így vagy úgy. Van, aki inkább dolgozik náluk, van, aki a rendőrökhöz hasonlóan olyan fellépőkkel ismerkedhet meg, akik nem félnek bemocskolni általuk a kezüket. Miközben pakolászik, hallgatja Braxie-t, bár különösebben nem hatja meg a dolog. Hogy is hatná, hiszen ő maga sem éppen teljesen komplett. Ám a ráaggatott kicsit sem szimpatikus becenév, azért fülét sérti. Ennek hangot nem ad, mert úgy gondolja az embereket is épp úgy kell tanítani, mint az állatokat. Csak kevesebb jutalom falattal. Ám a jó öreg büntetés, hatásos szokott lenni, ha megüti azt a szintet.
- Ha valaki ébren álmodik, az biztosan nem egészséges. Még a végén lesétál egy tetőről... - röffent a végén, de legalábbis elfojtja a röhögést, miközben felé fordul kezében egy üres valaha piros festéket tartalmazó kis befőttes üveget.
- Engem aztán nem zavar. Szeretem megismerni az embereket, mert így tudom milyen elvárásaim lehetnek tőle. Aki pedig nem tud olvasni, azt nem állítom be szónoknak. - vigyorogta, de mikor Braxton megkérdi miként óhajtja magát lefestetni, felnevet.
- Hát miféle festőművész maga, ha azt sem tudja mit akar? Mégis melyik tanár kéri ki a diákja véleményét? Vagy melyik építészmérnök kérdi meg az alkalmazottját hová tegyék a következő falakat? - nevette, majd közelebb is lépkedett. Olyannyira közel, hogy végül nemes egyszerűséggel ledobta magát Braxie ölébe, legalábbis egyik lábára és oldalt ülve nézett rá.
- Az elődjenek legalább volt elképzelése és ragaszkodott is hozzá, ám végül nem tetszett, amit alkotott. Fel sem ért ahhoz, amiket magáról állított, így végül kénytelen voltam kiadni az útját. - vont vállat, miközben zakója zsebébe nyúlt és kivett belőle egy rugóskést, amit ki is pattintott.
- Elfogyott a piros festékünk, de semmi gond, mert anno, még az első festékek alapanyagánál is csupa csupa természetes dolgot használtak fel. Manapság viszont gépek állítják elő őket, így nem is csoda, hogy elrontják velük az alkotásokat, amik így nem teljesedhetnek ki... Viszont... emléket nem csak te akarsz rólam, én is szeretnék tőled. - vigyorodott el, ahogy letekerte az üveg tetejét, majd elkapta Cale egyik csuklóját, és ha meg is próbálta elhúzni, akkor is megvágta tenyerének szélét. Néhány centit, amiből szépen kicsordul a vér, és nem kell nyomkodni, de nem olyan széleset, hogy esetleg elvérezzen. A késes kezében lévő üveget aztán alá tartotta és hagyta, hogy szép lassan megtöltse a nyomokban még festéket tartalmazó üveget. Mikor ez megtörtént, a kést beledugva összekutyulta a két folyadékot, majd felkelve Braxie-ről, visszatekerte a tető az üvegre és a többi mellé tette, a késről pedig lenyalta a keveréket, majd tisztán el is tette azt.
- Na essünk túl rajta! - tapsolt, ezzel is jelezvén, hogy kezd fogyni a türelme.
- Közben pedig mesélhetsz nekem ezekről a látomásokról meg gyilkolászásokról. - kerített egy karfás széket, és arra dobta le magát, miután keresztbe vetette lábait. - Majd itt csücsükélek. De aztán ne csalódjak benned, kicsi Hans. Nehogy a végén téged is összeismerkedtessünk Jenniris-el... - figyelmeztette, s bár mondadója sokat nem árult el, hangszínéből ki lehetett venni, hogy bárki is legyen az említett nem a legjobb parti.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 LkC15oi Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 I5G5mou Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Home Sweet Home
Cale & Shane ||  Home Sweet Home - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cale & Shane || Home Sweet Home
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Home sweet Home - Peter & Hale
» Home "sweet" home - Angelo & Valeria
» Kai&Gary - Home sweet home
» Nia & Joseph; Home sweet home?
» home sweet home

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: