New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 103 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 17:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 17:35-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 17:25-kor
Kalilah Evans
tollából
Ma 17:21-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 17:15-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 16:53-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 16:37-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Thomas A. Kershaw
TémanyitásThomas A. Kershaw
Thomas A. Kershaw EmptyKedd Márc. 07 2023, 17:57
Thomas Alexander Kershaw
Do you know the muffin man?

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Thomas Alexander Kershaw
Becenév
Tommy
Születési hely
New York
Születési idõ
2005. 09. 26
Kor
17
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Trinity School, Manhattan - elit magániskola
A Columbia Egyetem építészmérnöki kar a következő cél
Foglalkozás
Diák
Munkahely
-
Hobbi
Zene, buli, zene, buli. Flört.

Csoportom:
Diák

Jellem
Az önjellemzés olyan nehéz dolog. Szeretnéd szépíteni a hibáidat miközben mégsem célod a közönség megtévesztése, hiszen a lepel hamar lehull és fény derül a csíntevésre, ha valahol kényed kedved szerint módosítottál az igazságon. Mégis az ember olyan nehezen vallja be hiányosságait, így most kedves olvasóm nézd el nekem, ha nem tudom a legpontosabb önarcképet festeni magamról szavak formájában.
A családom első gyereke vagyok. Kőkemény 5 perccel megelőzve a húgomat, az ikertestvéremet, akivel különbözőbbek talán nem is lehetnénk. Talán pont azért nem hasonlítunk egymásra mert egy méhen osztoztunk 9 hónapon keresztül, így aki kapja marja alapon osztottuk el a tulajdonságokat. Ami a születési sorrendünkön is mutatkozik, úgy élünk a mi kis életünkben. Én képes vagyok fejest ugrani bármibe. Mindig keresem a kihívásokat, mindenhez pozitívan állok és jóval nagyobb bizalommal fordulok az új kalandok, emberek felé. Sosem volt problémám az ismerkedéssel. Könnyen hangolódok az emberekre és szinte ösztönösen tudok mosolyt csalni bárki arcára. Sokszor tűnhetek emiatt csapongónak és ebben van is némi igazság, hiszen egyszerűen csábít az újdonság, mert nem akarok lemaradni semmiről. Egyszer fiatal az ember, így nem fogom túlgondolással rabolni a saját időmet. Ez igazából meglátszik a párkapcsolataimon is. Nehezen horgonyzok le egy helyen, mert mindig megfog valami új és csillogó ezen persze az sem segít kifejezetten, hogy ha bármilyen buli is legyen engem biztosan ott találsz vagy résztvevőként vagy fellépőként. A zene és a szórakozás a mindenem miközben nagykanállal falom az életet és kihasználok mindent, amit csak a család anyagi helyzete adhat nekünk. Sosem éreztem azt, hogy meg kellene húznom magamat csak az anyagi helyzetünk miatt, de ez korántsem jelenti azt, hogy máshogy bánnék bárkivel, aki más közegből érkezett. Sőt. Kifejezetten tisztelem azokat, akik önerőből kűzdik fel magukat az életben.
Talán ezek után el sem tudnád rólam képzelni, hogy képes vagyok felelősségteljes döntéseket hozni és akármilyen téren megbízhatóságot mutatni. Engedd meg, hogy ezt az oldalamat is megmutassam egy kicsit. Alapítottam egy rock bandát, amit azóta is sikeresen viszek fő társammal Eddievel. Imádom azt a világot, amit magunknak építettünk fel ennek ellenére tisztában vagyok azzal, hogy a család örököseként egyszer fel kell nőnöm és a kicsapongó életet magam mögött kell hagynom. Sokakkal ellentétben ez nekem azonban nem teher. Az örökség, a családi vállalkozás, szerintem ajándék, aminek büszkén fogok az élére állni, ha eljön az ideje.
De addig is.. rock 'n' roll baby.


Avataron:
Gavin Casalegno

Múlt
Hiába fekszem már a párnámon, a dobhártyámon még mindig dübörög az előző esti buli minden egyes utórengése. Szét. Szakad. A. Fejem. Amikor megszólal a telefonomon az ébresztő úgy érzem magam, mintha valaki gyomorszájon vágott volna, mégis valahol mélyen legbelül rettenetesen el vagyok ragadtatva magamtól, hogy sikerült időzítőt állítanom és nem megint a számológépbe ütöttem be az időpontot, amikor fel kell kelnem. Rettenetesen csábító a szundi gomb gondolata, de tudom, hogy ha egyszer lenyomom, akkor belekezdek egy ördögi körforgásba és egy óra múlva is pontosan itt fogok tartani és akkor Eddie biztosan szét fogja rúgni a seggem, hogy megint elaludtam annak ellenére, hogy én mondtam meg a próba időpontját. Nincs mentségem. Teljesen magabiztos voltam, amikor tegnap azt gondoltam, hogy reggel 9-kor már fel tudok majd kelni.
A házvezetőnőnk belép a szobám ajtaján és egy poharat tesz le az éjjeliszekrényemre, amiben valami indokolatlan zöld turmix pihen. Nyami. Ja nem.
-Egy angyal vagy.-nyögök bele a párnába és már a pohárért nyúlok miközben a párnába forog a fejem, de rá kell jönnöm, hogy ez vakon nem megy és ráadásul a karom sem elég hosszú, így muszáj vagyok felülni, de se baj így legalább nem öntöm nyakon magam. Megint.
Igyekszem gondolkozás nélkül legurítani a gyomromba a zöld csoda löttyöt és hiába rettenetes az íze, tudom, hogy 1 órán belül teljesen rendbe fogja rakni a szervezetemet.
-Liiiiiiitaaaaaaaaa-eresztem el a hangomat a lehető legkínkeservesebben, hogy érezze a súlyát a húgom az utolsó nyögéseimnek. Nincs válasz. Szinte megbántottan sóhajtok fel és már nyitom ki a számat egy újabb kiáltásra, de meggondolom magam. Nem akarok hányni.
Úgy vergődök egy kört az ágyamban, mint egy büdösbogár mire kitápászkodok a takaró alól és lábra állok. Elvánszorgok az ajtóig és amint kilépek ismét felkiáltok.
-Liiiiiiii...-kiabálok egyenesen ikertestvérem arcába, szerencsére félúton észreveszem, így bennakad a neve másik fele.
-Hát itt vagy!-ölelem szorosan magamhoz, hogy elkerüljem a lebaszást amiért konkrétan beleüvöltöttem a képébe, miközben teljes mértékig tisztában vagyok vele, hogy a tegnapi este után valószínűleg masszívan izzadtságszagom van. Lényeg a testvéri szeretet, nem?
Hiába kezd el vergődni ugyanúgy ölelem magamhoz.
-Csssssss. Elengedlek ha elviszel a próbára.-simogatom meg a fejét. Semmi kedvem vezetni és szívességet nem akarok kérni, így marad a klasszikus kínzás.
-Jó. Oké!-szólal meg amikor eleresztem végre.
-Kösziii!-vigyorgok és már menekülök is az esetleges bosszú elől, amit véleményem szerint csakis azért úszok meg, mert nincs semmi a keze ügyében amit hozzám vághatna. Egy gyors hidegzuhany helyreteszi a kis szervezetemet, így már képes leszek úgy énekelni, hogy nem próbálok meg majd rókázni. Ha csak gitároznom kellene nem izgulnék ennyire, de én vagyok a Bright Friday énekese is, így muszáj vagyok a megfelelő állapotba felhoznom magamat.
Nem sokkal később már napszemüvegben utazok az anyósülésen a szürke borongós idő ellenére, csak hogy még véletlenül se legyen levágós, hogy mennyire nincs toppon a testem. Így, hogy nem kell vezetnem van még egy kis időm feltöltődni, hogy mire belépek a mi kis próbatermünkbe már ezerrel pörögjek. Pontosan úgy ahogyan szoktam.

livin' in new york

Eddie Rivera, Melita Kershaw and Millicent Bailey imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas A. Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Thomas A. Kershaw 0e8386d3aa6431c3b67c1e0cd24114a93e08fa17
Thomas A. Kershaw 118cfee6eb24f7750f26190940d7dc5de0c033bb
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
The Problem.
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Thomas A. Kershaw 03a77c603684282da3cef84e0fc5b5e09bbf3c00
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Thomas A. Kershaw E2c40f5ba3d606ce3cc7d61e2825969b2df6d736
TémanyitásRe: Thomas A. Kershaw
Thomas A. Kershaw EmptySzer. Márc. 08 2023, 12:08
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Tommy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tipikusan az a tinédzser vagy, aki kihasználja a lehetőségeit és a szüleid által teremtett egzisztenciát ahhoz, hogy igazán pörgős életet élj. Kihasználod a lehetőségeket amik adottak az életedben, de mindezek mellett fejet hajtasz a családi akarat előtt és tudomásul veszed a sorsot, amit a szüleid szánnak neked. Ez igazán felnőtt hozzáállás a dolgokhoz Thomas A. Kershaw 4146035580 Dícséretes, hogy a "pénz" nem szállt a fejedbe, hogy kedvesen viszonyulsz az emberekhez, hogy nem vagy sznob. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy azt hiszik amiért aranykanállal a szájukban születtek mindent megengedhetnek maguknak. Very Happy
Nagyon tetszett a jellemedben feltüntetett kettősség, a bohém, életet és élvezeteket hajszoló frontember és a kötelességét elfogadó elsőszülött között. Valami azt súgja, hogy ez az ellentét még csak ezek után fog összecsapni benned, amikor el kell döntened, hogy melyik úton akarsz tovább haladni. Hallgass majd a szívedre, ha eljön ez a pillanat Thomas A. Kershaw 4146035580
Azt mondják, hogy ikrek közötti kapocs sokkal szorosabb, mint bármilyen másik kapcsolat és úgy tűnik számomra, hogy ez a ti esetetekben sincs másképp. Bár, a húgodat ismerve biztos lesz egy-két keresetlen megjegyzése a másnapos testvérét látva, csak úgy, szeretetből. Rolling Eyes
Tudom, hogy már nagyon várnak rád, úgyhogy nem is papolok itt sokáig neked, a tinibanda már nagyon vár téged Thomas A. Kershaw 4146035580

Színt és rangot valamelyik admin ad majd, fogalalózz és irány a New Yorki élet.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Thomas A. Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Thomas A. Kershaw 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Thomas A. Kershaw 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Thomas A. Kershaw 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Thomas A. Kershaw 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Thomas A. Kershaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas Kershaw
» Thomas Rider
» Narcissa & Thomas
» Millie x Thomas
» Thomas Yang Jr.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: