New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Na Tae-yang
tollából
Ma 23:02-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 22:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Thomas Rider
TémanyitásThomas Rider
Thomas Rider EmptyPént. Márc. 17 2017, 21:19

Thomas Rider

Ide jön az idézet


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Thomas Rider
Becenevek: Tom
Születési hely, idő: 1997. június 2.
Kor: 19
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: szingli
Csoport: törvényszegők és munkanélküliek
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: verőlegény
Ha dolgozik// Munkahely: aki épp felbérel
Hobbi: bulizás, motorozás, kondizás, verekedés, lógás a bandával, drogozás

Pozitív tulajdonságok: kalandkedvelő, rettenthetetlen, független, lelkes, karizmatikus, cél-orientált, figyelmes, kitartó, pontos, magabiztos, ötletes, bátor, eltökélt, ravasz, merész, erős, tehetséges

Negatív tulajdonságok: makacs, titokzatos, válogatós, hazudós, kiismerhetetlen, nagyképű, durva, kötekedő, lobbanékony, bosszúálló, féltékeny, szigorú, türelmetlen, szemtelen, cselszövő

Hobbik: Szeretek bulikba járni, mint minden velem egykorú srác. Sajnos pénzem nem nagyon van, de azért megpróbálok gyakran járni. A motorozás a kedvenc tevékenységem. Egy motoros banda fogadott be és mostanra már megválasztottak a vezetőjüknek. A munkám megköveteli, hogy erős legyek. Sosem voltam az a vékony, vézna srác, de még kellett rám izom, szóval elkezdtem konditerembe járni. Nagyon szerettem ott lenni és edzeni, szóval gyakran jártam. A "munkám" miatt verekednem is meg kellett tanulnom. Szerencsére a bandában több profi harcművész is volt és ők megtanítottak engem is harcolni. Hetente többször is járok gyakorolni az egyik haverommal. A tetoválás készíttetés is nevezhető az egyik hobbimnak. Több tetoválásom is van, amiket ha meglát valaki, akkor csak fura szimbólumokat lát, de mindegyiknek megvan a jelentése. Vagy valami emlékre vagy egy személyre elékeztetnek.

Amit szeretek: bulik, haverok, motorok, drogok, munka, harcművészetek, banda, tetoválások, törvényszegés

Amit nem szeretek: törvények, zsaruk, árulók, lusták

Kedvenc helyem: A bandánk titkos bunkere. Egy régi elhagyatott gyárépület.  

Dolgok, amik mindig nálam vannak: telefon, a motorom kulcsa, a gyár kulcsai, hamis személyi, bicska

Mottó: "Motorozni olyan mint repülni. Minden érzékszerved kinyílik közben. Amikor végigmotorozok Beverly Hills utcáin kora reggel, amikor a locsolóberendezések épp leálltak, az illatok egyszerűen mennyeiek. Amikor Doktor House-t játszom, az is olyan, mintha repülnék: nála teljesen megszűnik az a visszahúzó erő, hogy az emberek mit gondolnak róla." (Hugh Laurie)



Ide jön az idézet

Épp otthon pihentem, mikor kaptam egy üzenetet. Felkaptam a cipőmet meg a bőrkabátomat és már le is rohantam a ház elé. Gyorsan felpattantam a motoromra és elindultam. Sietnem kellett, szóval gyorsan mentem. Amúgy sem szerettem lassan menni. Körülbelül sosem volt olyan, hogy betartottam volna a sebességkorlátot. Élveztem, ahogy a szél süvített mellettem. Hamar odaértem az elhagyatott gyárépülethez, amit mi motorosok kisajátítottunk magunknak. Szerencsémre pont voltak a kapunál, szóval egyből bejutottam. Beálltam a garázsba a többiek motorjai közé. Leszálltam a kicsikémről és leraktam rá a kabátomat. Egy mozdulattal megigazítottam a hajamat, mert a szél össze-vissza fújta. A garázsból nyílt egy ajtó egy nagyobb terembe. Az volt a bunkerünk legnagyobb tere. Ott voltak régen a gyári gépek. Amint beléptem oda, megpillantottam egy kisebb tömeget. Épp rám vártak. A vezetőnk aznap nem volt jelent, mert el kellett mennie egy nagyobb ügy miatt. Én voltam az ő jobb keze, így rám várt a feladat, hogy kiszedjem az egyik árulóból, hogy hová is lett a drog. Gyakran kellett drogot szállítanunk, de az egyik megrendelő nem kapta meg. Könnyű volt kideríteni, hogy kinél akadt el. Az illető természetesen próbált szökni de hamar elkaptuk. Ezért is volt egy székhez kötözve. Teljesen meztelenül volt odakötve. Ez volt a kínzás első fázisa. Ezzel pszichológiailag próbáltunk hatni rá. Ez volt az a dolog, ami a legnagyobb kiszolgáltatottság érzést keltette benne. Az összes haverja és társa látta anyaszült meztelenül. Elé álltam és keresztbe tettem a karom.
- Szóval így sem árulod el, hogy jelenleg hol az áru? - néztem rá szigorú tekintettel. Erre természetesen egy nem volt a válasz, amivel eléggé feldühített. Ökölbe szorítottam a kezem és behúztam neki. A srác szájából vér jött ki és közölte velem, hogy sehogy sem szedem ki belőle. Ez még jobban felidegesített és kapott a másik oldalról is egy ütést. Folytattam volna a verést, de hirtelen kinyílt a nagykapu és az egyik legjobb haverom jött be, aki szintén a banda tagja volt.
- A főnök balesetet szenvedett és meghalt. - mindenki ledöbbent. Tudtuk, hogy mi a teendő ilyenkor. Azonnal el kellett dönteni, hogy ki vegye át a helyét. Két lehetséges jelölt is volt. Az egyik én voltam. Versennyel kellett eldönteni, hogy ki lesz a vezető.
- 10 perc múlva a kapunál. - néztem a másik esélyesre. Rohantam a garázsba a motoromért. Ismét felvettem a kabátomat majd kimentem a motorral a kapuhoz. Tudtuk, hogy melyik kört kell megtenni. Egyszerre indultunk és nagyon kiegyenlített volt a verseny. A verseny nagy részé nem volt semmilyen nehézség. Azonban a vége fele volt egy vasúti átjáró. A sorompó már kezdett záródni, de a vonatot még messze láttam, szóval úgy döntöttem, hogy megkockáztatom. A kormányt hirtelen oldalra húztam én pedig ugyan abba az irányba dőltem. Ennek az volt a következménye, hogy elkezdtem dőlni és már majdnem le is értem a földre. A motorom oldala azonban már le is ért és csak úgy szikrázott. Veszélyes mutatvány volt ez, de sikerült még átérnem és a túloldalt visszaállítottam a motort. Az oldaláról lekopott a festék a kis mutatványom miatt. Pár méterrel volt csak lemaradva az ellenfelem. Úgy láttam, hogy ő is megakarta próbálni. A másik oldalról én csak annyit láttam, hogy jött a vonat és egy nagy csattanás hallatszott. Nagyon megijedtem. Leszálltam a motorról. Miután a vonat elment, megkönnyebbülten láttam, hogy ott fekszik a földön a társam és élt. A kezemet nyújtottam neki, hogy fel tudjon állni.
- Gratulálok! - mondta, mert ezzel el is dőlt, hogy ki lett az új vezető.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thomas Rider
Thomas Rider EmptyVas. Márc. 19 2017, 20:58

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Thomas Thomas Rider 3874598021
Hát én már leragadtam a pb-den, annyira imádom Dominicot és tényleg olyan jól illik ehhez a karakterhez. Thomas Rider 4146035580 Részletesen megtudhattuk, hogy milyen vagy és annyira jó lett a jellemed, imádom ahogyan írsz és Narcissa szerencsés lehet, hogy te vagy a keresettje. Smile Egy kicsit Hugo jutott eszembe a Felhők fölött 3 méterrel című filmből, annyira szeretem az a filmet. Thomas Rider 3874598021 Hisz van a gazdag lány meg a motoros fiú, akik találkoznak, de most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy rólad beszéljünk, nem igaz? Thomas Rider 690269075 Na jó, lehet hogy megtartanám tőled a két lépés távolságot, kicsit creepy hogy motoros vagy és még verőlegény is, de egyben imádni való is. Thomas Rider 3874598021
Egy kis részletet mutattál nekünk, amiből megtudhattuk, hogy hogyan lettél vezért, azért.. sajnálom, hogy egy ember halála árán lehettél az, de.. néha a dolgok különös módon alakulnak. És az a motorverseny, hát.. nem mondom, hogy nem féltem, hogy a másik jelöltnek valami baja lett. Sad Azt hittem őt elütötte a vonat, de nem így lett, hanem megmenekült és te lettél a menő badass hapsi. Cool
Na menj foglalózni, nem akarlak tovább feltartani téged. Thomas Rider 3874598021
Üdv köztünk! :Thomas Rider 1471401822:


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Thomas Rider 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Thomas Rider Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Thomas Rider Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Thomas Rider
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max Rider
» Narcissa & Thomas
» Thomas Yang Jr.
» Max Thomas Langdon
» Thomas Kingsley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: