New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Na Tae-yang
tollából
Ma 23:02-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 22:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Thomas Kershaw
TémanyitásThomas Kershaw
Thomas Kershaw EmptyKedd Márc. 07 2023, 17:03
Thomas "Tommy" Kershaw
Foglalt

Play by
Gavin Casalegno
Születési hely
New York
Kor
17
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
bi?
Családi állapot
szingli?
Csoport
diák
Történetünk
A legjobb barátom vagy, és egyben a legrendesebb és legszórakoztatóbb srác, akit ismerek. Nem válogatsz, mindenkivel jófej vagy, ha teheted, mindenkin szívesen segítesz, de közben imádod és igazán élvezed az életet. Olyan öfeledt, "semmi sem idegesít túlságosan" módon, amit sokszor kicsit irigylek is. Van egy közös rock bandánk, ami eredetileg a tiéd volt, én csak nagyjából két éve csapódtam hozzátok második basszus gitárosként, és a barátságunk is akkor keződött, amikor jelentkeztem a meghirdetett helyre. Rendszeresen tartasz bulikat, de amit nem te rendezel, annak is általában te vagy a lelke, ha megjelensz. Az a típus vagy, aki mindenkire mosolyog, és bárkivel képes flörtölni, szexuális beállítottságtól, nemi hovatartozástól függetlenül. És tényleg nagyon sokan kedvelnek, rendegeteg haverod, barátod, ismerősöd van, és még több internetes követőd. Ez mondjuk lehet részben amiatt is, mert a város egyik leggazdagabb emberének fia vagy. Jelenleg ugyanabba a drága elit magániskolába járunk, a Trinity-be az Upper West Side-on, később pedig mindketten a Columbia Egyetem építészmérnöki karára szeretnénk felvételezni. Én legalábbis tényleg ezt szeretném, neked viszont nincs is nagyon más választásod, hiszen apád azt akarja, hogy kövesd őt ezen a pályán, és egyszer átvedd tőle a céget. Az, hogy együtt tervezünk építészetet tanulni, talán téged is lelkesít valamelyest, de nem tartom kizártnak, hogy te igazából másra vágysz.
A közös célok és a kettőnket összekötő zeneszeretet ellenére azért van egy-két dolog, amiben nagyon különbözőek vagyunk. Míg te és a percekkel fiatalabb ikerhúgod, Lita, a város leggazdagabbjai közé tartozok, én egy szobalány fia vagyok Bronx szegényebb részéből, és csupán ösztöndíjjal tanulhatok a magánsuliban. Míg te az a típus vagy, akit mindenki kedvel, én olyan viselkedészavarral küzdök, ami megnehezíti, hogy barátságokat kössek, hogy kedveljenek. Emellett azonban okos vagyok, felelősségteljes, céltudatos, a korosztályunkhoz képest kissé koraérett. Talán épp emiatt vagyunk jó hatással egymásra. Én kicsit a földön tartalak, te pedig sokat segítettél abban, hogy beilleszkedjek, kedvelhetőbbé és népszerűbbé váljak.
Lita, a húgod, gyakran lóg velünk, a suliban, a suliújságnál, a bulikon, a bandánk fellépésein is megjelenik időnként, persze ez már elég megszokott, nincs ebben semmi különös. Azt azonban még nem tudod, hogy egy ideje nagyon, és egyre jobban kedvelem őt, ez az érzés pedig kölcsönös, és kezdünk vele egyre közelebb kerülni egymáshoz. Nem tudod, hisz titkoljuk előtted, mert tartok tőle, hogy ez nem fog neked tetszeni. De vajon ez tényleg így van? A barátságunk útjába állhat, hogy járni kezdenék a tesóddal?

A leírtakon kívül nincs egyéb megkötésem, de az előtörimet nem árt csekkolni. A play by csupán ötlet, ha van jobb ötleted, ne tartsd magadban! Nagyon várjuk karaktert!  Thomas Kershaw 690269075


livin' in new york



Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Melita Kershaw and Millicent Bailey imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Thomas Kershaw 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Thomas Kershaw 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Thomas Kershaw 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Thomas Kershaw Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Thomas Kershaw 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
 
Thomas Kershaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas A. Kershaw
» Thomas Rider
» Narcissa & Thomas
» Millie x Thomas
» Thomas Yang Jr.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: